Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Looking in the mirror.. almost

+3
Damien D. Deveroux
Devon Deveroux
Dariel Deveroux
7 posters

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Sat Nov 04, 2023 8:29 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Elgondolkodva nézek rá. Nem tudom, milyen lehetőség az, elkerülni, így nem tudom ebben feltenni a kérdésemet, amit feltennék, így inkább hagyom, s hümmentve bólintok.
- Értem. - nem tudok Terráról sokat, s Devon pedig itt él, nem is tudom, mióta. S hiszem, jobban ismeri is őket, mint én valaha fogom.
A földre tekintek újfent, s megértem.
- Tehát a regényeidbe elrejtesz utalásokat, amik segítenek őket elkezdeni emlékezni? - a végén ránézek, kíváncsian. Nagyon okos, bölcs és ravasz.
Összeráncolom homlokom.
- Nem tudhatod. - a többire azonban bólintok, majd kissé megállok benne. -Úgy érted, itt is bevezették a pénz fogalmát, a rabszolgaság alapját? - ha egy bolygóra születik valaki, miért kéne fizetnie azért, hogy azon élhessen? Értettem a kifacsart logikát bennem, hiszen többségében én is pénzért keltem el, ha máshogy nem.
- Szép a kastély és ami körülötte van. - kellemes érzés volt végigsétálni a házig.
Nyugalmat jóval később érzékeltem, mikor elszöktem, elszöktünk. Az, amit most érzek, az a teljesség és békesség, s jó elmerülni benne.
Nézem a csokit, s sosem voltam olyan, aki habzsolna. Figyelem a csokit, s annak tudatát, majd pedig elképzelem, milyen is az eredeti formája. Ez azonban félbeszakad, ahogy a kendőt felém nyújtja Devon.
- A nélkül is eszembe jutsz. - nem értem a gesztust, így a csoki tudatából kimászva, Devonéra figyelek.
- Miért érzed azt, hogy nekem kell adnod? Tartasz attól, hogy nem jutok eszedbe? - nézek rá. - Egyek vagyunk. - csak két testben.
Majd a csokira figyelek megint. A csoki elkezdi visszanyerni az eredeti formáját, s ahogy megvan, úgy kapom be, ahogy Devontól láttam.
Üzenet érkezik, előbb azonban az íz lep meg. Túl édes. És nagyon műízű.
- Érdekes ízlésük van a terraiaknak. És szeretnek mérget fogyasztani. - érzem a vegyszert, és érzem a mérgező adalékanyagokat. Nem kellett volna megennem.
Elolvasom az üzenetet.
- Igen. Nincs baj. Amint befejeztük, elmondom. -érzem a gondolataimon keresztül érzéseit, s talán ez is még jobban megnyugtatja. Mert valóban minden rendben van, s ezt az érzést át is adom számára, hogy érezze.
- Elhiszem. - a méretük az, ami nem egyezik az enyémmel és elégg feltűnő lennék a méreteimmel. Igaz, így is az vagyok, de legalább humanoid.
A folytatásra komoran nézek rá.
- Ezek szerint nem vagy szabad, ha humanoid formádban vagy?
- Ott nem látnak? Sehogyan sem? - előtte nincs mit rejtegetnem. Ha a lelkem csupaszon áll előtte, akkor egy test már lényegtelen. Mégis furcsa érzés, hogy nem akadak meg rajta. Még Damien is mókásan állt inkább hozzá, de éreztem az elfogadását, megütközés helyett.
- Akkor nem csoki. - az nem nyerte el a tetszésemet. S egyben fel is állok, de megvárom, merre megyünk.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Fri Nov 03, 2023 9:56 pm

A saját értékeimet… még mindig nehezen tudom elfogadni. Valamiért az van bennem, hogy ha valóban rendelkezem velük, nem kell már foglalkozni vele, emlegetni pedig pláne nem. De… azért, amikor hallom jól esik. Főleg, ha olyas valakitől, aki fontos nekem…
- Amennyire tudtam, kerültem őket. Illetve a hatást, amit gyakoroltak a Terrára… - a nyílt konfrontáció… sosem ment igazán. Egész korán megtanultam, hogy erősek, és elragadják azokat, akiket szeretek… Ez a tapasztalat pedig távol tartott a ‘frontvonaltól’. Dariel viszont… mégis itt van.
- Tartok tőle, hogy még nem készültek fel az igazságra. Közel járnak, de… túlságosan is megszerették a Dracokat. Kényelmesebb nekik illúzióban élni. - legalábbis… a többségnek. Tudom, hogy már sokan ébredeznek, és ehhez nem is kellett kiskapukat használni. Egyszerűen csak felismerték, hogy a fejlődés jó dolog, és mindenképpen előre vezeti őket. Legalábbis én így gondolom.
- Igen. Legalábbis bízom benne, hogy ebben. Azt ugyanis nem mondhatom meg, hogy milyen következtetéseket vonjanak le. Csak bízom benne, hogy az információ, amit kapnak tőlem, végső soron segít abban, hogy gondolkodjanak. - a kész válaszokkal már csak azért is vigyázok, mert én magam sem tudom őket. Hiába élek itt régóta nem tudom, hogy milyen Terrainak lenni. A Teremtőtől sosem szakadtam el, így nem tudom elképzelni, hogy milyen érzés lehet nélküle élni. De szerencsére a Terraiak feltalálják magukat, így nekem… bőven elég csak itt lenni, és nem kigáncsolni a törekvéseiket.
- Nem sok haszna van, de engem kikapcsol. Illetve… a kastély fenntartásában sokat segít a bevétel, amit a regényekből kapok. - törekszem a fenntarthatóságra, ugyanakkor a Terraiaknak még fontos a pénz. Így amennyire lehet támogatom a művészeket, és a személyzetet anyagilag is. Sokkal egyszerűbb otthonban is jól érezném magam, ám amit költök, az jó helyre megy. Legalábbis bízom benne.
- Igen. Annyi év után… békesség. - az én lelkemben nem dúlt ugyan háború, de csak azért, mert feldolgoztam. Ám az ilyesmi sosem megy végbe maradéktalanul. És Dariel érkezése betölti az űrt, aminek a létezéséről sem tudtam. Épp ezért is szeretném még a társaságát élvezni, ameddig csak lehet. Annyi mindenről tudnánk még beszélni, és… persze tenni is. Mintha ő épp azt az erőt hozta volna vissza, ami eddig ahhoz hiányzott, hogy… én is fejlődjek.
A csoki persze nem része ennek. Az csak egyszerűen finom. Dariel viszont még nem találkozott vele, így türelmesen rámosolygok.
- Nem. Erősen fogtad meg, ezért összenyomtad. Az ízén viszont ez nem változtat. Finom úgy is. - én magam is összenyomom a csokit, ami a kezemben van, és… megeszem. Valószínűleg úgy nézek ki, mint egy csokimaszatos kisgyerek, de ez egy cseppet sem aggaszt. Az édesség nem megy kárba, mert megeszem így is meg úgyis. Dariel felé viszont nyújtok egy szövet zsebkendőt, hogyha úgy dönt, hogy ő nem próbálja ki, le tudja törölni a kezéről. Monogrammos. Három D betű. Ezért még valamit mondok.
- Szeretném neked adni a zsebkendőt. Hogy eszedbe jussak, majd akkor is, amikor megbízásokat hajtasz végre. - tudom, hogy mostantól más lesz, és a kapcsolatunk nem fog megszakadni. De ilyen szempontból hatással volt rám a Terra. Az ilyen apró tárgyak, és a figyelmesség, amit velük szeretnék nyújtani… nekem szimpatikusak. És remélem, hogy Dariel elfogadja ezt az ajándékot.
Arról viszont természetesen nem tudok, hogy Dariel kap egy üzenetet a karkötőjére. Aylmer aggódik.
“Biztos? Már épp üzenni akartam neked. Azt hittem baj van… Miről beszéltek?”
Talán annyira mégsem aggódik…
- Egy embert elbírnak. Még akkor is, ha teljes páncélzatban van. - mosolyodom el, és az egyik kezemmel a páncél felé mutatok, ami itt van a könyvtárban. Ez természetesen nem az, amit én viseltem annak idején, már csak azért sem, mert többet voltam a ló oldalon, mint a harcoson. De régi darab, és… múltja van ennek is. Ahogy szinte mindennek, ami itt van a házban.
- Igen. Megpróbálhatjuk. Jobban szeretek Terrai ló formában lenni, mert akkor a birtok bármelyik részén szabadon lehetek. De az északi részen… önmagunk lehetünk. - szeretném, ha Dariel érezné, hogy itt nem kell feszengenie. Ha összeroppantja az összes csokit, és még a bútorokat is… én akkor is szeretni fogom. És különben is, az olvadt csoki finom…
- Egy Terrai zöldség. Nyersen, főzve vagy akár sütve is ízletes, és tápláló. Az állatok, és az emberek is szívesen fogyasztják. Meg összeroppantva is jó. - szeretek enni, mégha ez nem is látszik rajtam. Főzni viszont nem igazán tudok… így ha megéhezem, inkább az egyszerű ételeket választom, és nem a házvezetőnőt zaklatom. Apropó…ő vajon merre lehet? Egészen megfeledkeztünk róla…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Fri Nov 03, 2023 8:40 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

- Szerintem bátor vagy. Itt éltél már akkor is, mikor a dracok itt voltak. És szabadon. -szerintem nagyon nagy erő kell ehhez is. Vagyok olyan helyen, ahol még vannak, s nem kellemes. Itt is érzem a változást. Azt, hogy nincsenek. Energiájuk lenyomata, s mind azt a sötétséget, amit a terraiakkal kreáltattak, nehezíti Terrát és a terraiaikat.
Földre szegezem tekintetem, gondolkodom.
- A történelmüket meg tudjuk mondani. Vagyis el. Az igazit. Az egész univerzum rájuk figyel. Hiszen amit tesznek, kihat az egész univerzumra. Próféta-bolygó, úgy emlékszem. - nem vagyok járatos ebben annyira, ugyanakkor a történelmi részét megismertem, de csak felszínesen. Máshol volt dolgom.
- Akkor abban segítesz, hogy párhuzamot találjanak, össze tudják majd illeszteni kreált történelmüket a valóssal? - elismeréssel tekintek rá. Nekem ennyi nem maradna meg a fejemben.
- Értem. - nem foglalkoztat a szerelem, nem értem és sokkal inkább tartom olyan dolognak, ami olyan világban kell, ahol dracok vannak. Menekülési út. Bár akkor sem fantáziáltam erről. Meg nem is fantáziáltam...
Hümmentek. A köszönöm a mai napig jól esik, sok évezredig nem kaptam, adnom viszont kellett. Jó a másik oldalról is hallani. És hogy Devon mondja, s így is érti, külön jól esik.
Újfent a padlót bámulom, érzeteinkre figyelek, ami már úgy egy, mintha mindig is egy lett volna.
- Békesség. - ezt érzem. A harmónia más, az is bontakozóban. Békére azonban nem igazán tudott jutni lelkem eddig. Most úgy érzem, hazatalált benne.
Előbb figyelem, ahogy bontja. Nekem körmöm nincs, így csak figyelem, hátha ellesek belőle valamit. Az apró csoki elveszett már elsőre is a hatalmas kezeimben.
- Mi a másik? - nézek rá. Az első nem nyert, örök életig bonthatom, legfeljebb megeszem csomagolással együtt.
Reflexből mozdul kezem, nem is rebben a pillám, úgy kapom el a repülő darabot.
A nevetést elsőre nem értem, jókedve az, ami elér, s inkább arra tendálok.
Szétnyitom kezem, azonban ...
A csoki maszlagban, ahogy erővel is szorítottam, s azért csak meleg a tenyerem.
- Ennek így kell kinéznie? A tiéd nem így nézett ki... - csak nézem a kezemben, s semmi kedvem nincs bekapni, noha illata... Aylmer...
- Elbeszélgetek a ház urával, minden rendben van. - üzenem  neki, noha sejtem, a frász törheti ki a telepátiától, így mindig óvatosan kezelem ezt vele.
- A terrai lovak picik... - s nem ott kísérleteztek rajtam, hogy az alakváltás képességeit felvegyem. S az átlagos pegazusnak legalább a duplája vagyok... perverz örömüket lelték ebben, nekem szenvedés volt, mire megszoktam egy ekkora testet.
- Úgy érted, te is a normális alakodban lennél? - nézek rá. Olyan régen volt, s akkor még kicsit voltunk... még én is...
- Répa? Az mi? Mint a csoki? - mert akkor inkább kihagyom...

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Wed Nov 01, 2023 9:54 pm

Mielőtt válaszolnék, azért elgondolkodom. A segítség ugyanis… nem teljesen egyértelmű. Amit én teszek az nem olyan, mintha átkísérnék egy látás sérültet az út másik oldalára. De… azért remélem, hogy számít.
- Bízom benne, hogy a kutatásaim segít a Terraiaknak megérteni, hogy miként fejlődött a kultúrájuk, honnan jöttek, és hová tarthatnak. Az ok pedig csak annyi, hogy szeretem a Terrát, és a Terraiakat. Lenyűgözőnek találom az erejüket, és segíteni szeretnék azoknak is, akik leszülettek ide. Azoknak, akik bátrabbak voltak, mint én. - mondhatni, én biztonsági játékot játszom. Ha a kutatásom eredményes, és haszna van, az jó, ám ha mégsem, akkor sem történik semmi rossz. Legfeljebb nem tettem semmit. A leszületettek helyzete viszont egészen más, és ezért is igyekszem támogatni őket is, amennyire csak tudom.
- Olyan történeteket írok, amiben a szeretet és a szerelem a központi téma. Párok egymásra találásáról, vagy éppen drámájáról… Kitalálok szereplőket, néha ihletőtve a való életből, és… elgondolkodom rajta, hogy miként alakulna az életük. Aztán meg ezt leírom. - azt pedig nem mondom, hogy veszik, mint a cukrot, hiszen nem azért csinálom. De tény, hogy a Terrai vagyonom jelentős részét a regényeim útján szereztem. Meg természetesen a befektetések… Mert valamiért… jobban esik olyan pénzt költeni, amit én kerestem meg, és nem olyat, amit egyéb… képességeimnek köszönhetően szereztem.
- Köszönöm. - nem is kérdés, hogy bízhatok Darielben. Hiába választott el minket a világmindenség (és a Dracok) egymástól, mi egyek maradtunk. Épp csak ezt újra fel kell fedeznünk. És elfogadnunk. Dariellel pedig valóban sok minden történt, így mindenekelőtt, türelmesnek kell lennünk. Magunkkal, és egymással is.
Anyáék érkezésével viszont egész más erők, és érzelmek kezdenek munkálkodni. Nekem fel sem tűnt, hogy Apa egy számot mondott, hiszen… szinte mindig ezt teszi. Ám amikor kiderül, hogy ez mit jelent, és érzem, Darielre milyen hatással volt… Az én szívem is dobban az övével. A lelkem pedig érzi a békét, amit valójában még sosem tapasztalt meg. Most igen, és csak mosolyogni tudok.
Akkor is így marad, amikor Anyáék végül távoznak. Nem marad bennem űr, hiszen… az Dariel miatt volt bennem mindig is. Ám most itt van. És… én meg ezt tudom nehezen elhinni.
- Megértem. Én ugyanígy vagyok azzal, hogy itt vagy. Az, hogy látlak itt a házban, érzem az energiádat, és az érzéseidet… - próbálok rá szót keresni, azon kívül, hogy hitetlen. Végül találok egyet, egész gyorsan.
- … csodálatos. - csak így egyszerűen. Semmi díszítés, vagy kecses szinonima. Csak csodálatos…
A csokoládé pedig finom, ám ezt már nem mondom, hanem mutatom.
- Persze. És egy szívünk van. - a mosolyt egy vigyor váltja fel, majd magamhoz veszek két csokit.
- Nekem két módszerem van. Az egyik, hogy a  körmömmel megkeresem, hogy hol találkozik a csomagolás. Lehet érezni egy dudort, ha végig futtatod rajta az ujjad. ott pedig addig piszkálom, míg be nem fér alá a körmöm, és akkor húzom kifelé. - míg ezt magyaráztam, a gyakorlatban is prezentáltam, hogy mit csinálok. Ez persze azt is jelenti, hogy lassan, és a kezemet felé fordítva tettem mindent. Bekapom a csokit, amit kibontottam, majd a kezembe veszem a másikat.
- A másik módszer a mohó. Vagy az egyszerű. Elkapom a két végénél a csomagolást és… csak szét szakítom. Ez néha koc… - ahogy megteszem, a kockázati tényező meg is jelenik. A csomagolás szétszakad, a csoki viszont a lendülettől repül is. Éppen Dariel felé. Nem túl erősen, de ha nem kapja el, a homlokának csapódik.
- … kázatos - elnevetem magam, még akkor is, ha nem feltétlen lenne illendő. A csoki ugyanis mindenképp a legjobb helyen kötött ki. És már csak az a kérdés, hogy ízleni fog-e neki.
- Mindenekelőtt persze kóstold meg, hogy ízlik-e egyáltalán, mert ha nem, akkor nem éri meg a küzdelmet. - mosolygok, mert azért bízom benne, hogy a kedvére való lesz. Ha a csoki úgy általában nem is, de ez a különleges igen. Ha viszont, nem, akkor nem. Van más finomság is a birtokon.
- Sétálhatunk, ha van kedved. És akár… vágtathatunk is. A birtok határain belül bátran átváltozhatunk. - nekem nagyon is lenne kedvem hozzá. Együtt szakítani a szelet, mint régen… De beszélgetni is nagyon szeretnék, így én nem tudnék döntést hozni most. Amihez neki kedve van, az fog történni.
- Van répa is. A Terrai lovak azt nagyon szeretik, és… én is kedvelem. - hogy szezonja van-e vagy sem, én sosem tudom, mindig a házvezetőnő gondoskodik róla a kertésszel egyetemben. Viszont úgy intézi, hogy ha kedvet kapok egy friss répához, mindig legyen. Csodálkozom is rajta, hogy még nem gondolta végig, hogy a fekete ló, amit az ‘istállóban’ tartok, épp a répa földre szokott járni legelni…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Wed Nov 01, 2023 8:49 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Nagyon okos és művelt. Érezni rajta.
- Miként tudod ezzel segíteni őket? S miért teszed? - önzőnek érzem magam, hogy csak feladataim után megyek. Még ha ezzel segítek is a nagy egésznek.
- Romantikus regényeket? Azok mik? - tudok olvasni, ám a műveltségem még ennyi idő után is hiányos. Főleg technológia terén igyekeztem magam építeni, és a Rend dolgait tanulom inkább. Van mit bepótolnom.
- Igen? - meglep, hiszen ... - Megtartom szavaid. - bólintok.
Anya nevetése. Mélyet lélegzek, bólintok, elmerülök a nevetésében.
- Sok minden történt... - nem is tudom, igazán mi. Az idő elmosódott és szétfolyt.
Főként, hogy hol a múlt emlékei bukkantak fel bennem, hol a jelenben lebegtem.
Apára mosolygok egy másodpercre, halványan, bólintok.
- Igen, jó. - nagyon jó. Így megértettem, nem álmodom, és éppen nem játszanak elmémmel, mint régebben...
Válaszát pedig komolyan hallgatom, s mikor elmagyarázza, mit is jelentenek a számok, hálásan tekintek rá.
- Bíztál abban, hogy visszajövök... - szívem dobban, hiszen reménykedtek. És ez jól esik. Még akkor is, ha én viszont tudom, a karmaikból kikerülni nehéz. És sokszorosan örülhetek, hogy még élek. Pedig nem igazán volt miért örülnöm ennek. A szökésig, Aylmer-ig, és mostanáig...
- Tudom. - felelek halkan anyának. Érzem érzéseit. Nem úgy, mint Devonét, akivel közötte és közöttem már semmilyen távolság nincs lelkünkben.
Bólintok, tudomásul véve, hogy szülőházam, amire emlékszem, már más lakik benne. A változásokat mindig elfogadtam zokszó nélkül, hiszen mit tehettem volna ellene? A ház az emlékeimben megvan, s ennyi elég.
Kizökkenek a köntösre, s két lábam, négy patám újra a földön áll, szilárdan. S érzek egy újabb energiafolyamot, amire megfeszülök. Még bennem a veszélyérzet, s ezekre figyelek. Pontosabban most anyára. Valami történt.
- Megértem. - bólintok. S mire válaszolhatnék, addigra már el  is tűnnek, s bár hiány keletkezik így bennem, nem olyan fájó, mint akkor...
Apa gondolata lelkemben rezeg hozzá.
Pislogok lassan párat, majd lassan leülök. Ha túl hirtelen ülnék, az alkalmatosság könnyen megadná magát. S még valahol kábulatban vagyok.  
- Képtelen vagyok felfogni... - csokira téved a tekintetem, amit ösztönösen az asztalra tettem meglepettségemben.
- Megmutatod, hogy kell kibontani? - veszem a kezembe. - Te nyertél. S jó szíved van. - az osztozkodás nem volt része életemnek, legalábbis gazdáimtól nem remélhettem. Magunk között azonban osztozkodtunk, a túlélésért cserébe.
- Ahogy jöttem erre... a ház körüli rész nagyon szép.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Drien Deveroux Tue Oct 31, 2023 10:17 pm

Diane mondja ki azt, amit én most nem tudok. Ami… még nem szabadult fel a bűntudat terhe alól. De tudom, hogy most már csak idő kérdése. Hiszen itt van Dariel, és nem engedem, hogy újra elveszítsük…
- Oh… nem is emlékeztem erre… - gyanús volt, hogy nem ugyanott élünk, mint korábban, de… Diane nélkül én nem tudtam volna pontos választ adni. Ahogy… az érzelmeimet sem tudom megzabolázni, ha ő nincs a közelemben. Dariel esetében… például minden bizonnyal csak nehezen tudnám a fejembe verni a tényt, hogy időre van még szüksége.
A sors viszont helyettem is megadja ezt Darielnek, mert üzenetet kapunk, amit… sajnos nem hagyhatunk figyelmen kívül. Először csak Diane arcán látom, majd az én karórámon is, hogy… most nem maradhatunk, bármennyire is szeretnénk. Illetve… ha nem lenne itt Devon, én biztos maradnék… De mivel ő itt lesz Dariellel, Dianenek is kell a támogatás.
- Sajnálom Fiam. Nem hagyhatom Anyádat magára. De tényleg várunk. És ha csak beszélgetni akarsz… - a mutató ujjamat a halántékomra teszem, majd a következő szavaim már csak Dariel számára mennek át, telepatikusan.
- Itt leszünk. - mire ezt kimondom, már nem a halántékomon, hanem a szívemen van a mutató ujjam.  Ezt követően pedig indulunk épp csak… egy kicsit erősebben szorítom meg Diane kezét, mint szoktam. Tudom, hogy ő sem akar most menni, de… együtt leszünk ott is.
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Diane Deveroux Tue Oct 31, 2023 10:04 pm

The Looking in the mirror...
My familyTerraJelen

Drien keze a kezemben van, s örömöm ezen át is jut hozzá. Mint ahogy megérzem a megdermedését is, s érdeklődéssel tekintek rá, talán kissé lélegzet-visszafojtva.
És azt mondja ki, amit sejtettem. Tudtam. Finoman megszorítom kezét, együttérzően. És azt is tudom, hogy magát okolja, pedig nem kéne.
- Kerestünk, kerestettünk, sokáig... - összeszorul a szívem, emlékezve arra, amikor úgy döntöttünk, nagyon hosszú idő után, hogy már nem keressük. Akkor halt meg a maradék... nem tudom mi is. És ez újra feléledt, hogy Dariel itt van előttem!
- És most már itt vagy. - engedem el feszültségem újabb rétegét, aggodalmaimmal együtt.
- A bolygó ugyanaz, ám elköltöztünk onnan. - mosolygok Drienre.
A köntös. Nélküle már nehéz elképzelnem, noha a terrai öltönyök is nagyon jól állnak neki, meglepő módon.
Vennék levegőt, válaszra, mikor egy üzenet érkezik. Megállok és előre figyelek, majd Drienre.
Sóhajtok egyet.
- Amikor készen állsz, Dariel, jöhetnél Arcturusra is. Elég csak ránk gondolnod. - istenem, milyen borzasztó volt, mikor kerestem, s gondolataim csak a hideg semmibe szóródtak szét! Akkor értettem meg, vagyis nem fogadtam el, hogy Darielt elveszítettük.
-A hivatásom még mindig a Tanácsba szólít, ahová most ők szólítanak. Sajnos a dracok negatív népe nem nyugszik bele, hogy Terrát elveszítették, s nagyon oda kell figyelnünk. Ha pedig itt szeretnél inkább lenni, megértjük, s idejövünk. - átölelem Darielt, s legszívesebben el sem engedném. - Mennünk kell. - ám most egy flotta jelentkezett, hogy elvisznek. Valami baj történt, ha ennyire hirtelen nem engedik a teleportálást, ám ezt nem akarom most így kimondani. Itt biztonságban vannak a fiaim. Tudom.
A következő pillanatban már nem vagyunk ott, csak a szívem egy része, mely mindig az övéké lesz.

Emme


Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Drien Deveroux Sun Oct 29, 2023 11:29 pm

Érzékelem, hogy Dianenak még fel kell dolgoznia, hogy Dariel él, és itt van most velünk, ezért… igyekszem neki is adni az energiámból, amiben kizárólag öröm és bizakodás van most. A múlton merengés pedig egy szemernyi sem. Nem érdekel, ahogy az összefüggéseket sem akarom most látni. Egyedül a fiainka, és Dianet. Ezért nem engedem el a kezét sem, szabad kezem pedig vagy Darielen, vagy épp Devonon van.
- De jó… ennek úgy örülök… - már épp megkérdezném, hogy mire emlékszik Dariel, amikor ő tesz fel egy kérdést. Egy pillanatra érzem, hogy megdermedek. A berögződéseket nem könnyű elengedni. De aztán elmosolyodom. Csak halkan válaszolok, de mosolygok.
- Amikor elvittek… biztosak voltunk abban, hogy nem élted túl a balesetet. De… én kiszámoltam, hogy van-e egyáltalán esélye annak, hogy mégis. Ez pedig… az-az érték, ami kijött. 0,1451% volt az esélye annak, hogy mégis élsz. - önkéntelenül lehajtom a fejem egy pillanatra, mert… hitem szerint, ami nem nulla, az egy szám. Ennek jegyében pedig tovább kellett volna keresnünk őt. De… túlságosan is féltem. Féltem attól, hogy ha tovább kutatunk, már ez az esély sem marad meg. Pedig… tudom, hogy ez ostobaság. És már nagyon sajnálom, hogy ezzel is időt veszítettünk.
- Igen. Azt hiszem… ugyanott? - fordulok Diane felé, mert ebben nem vagyok teljesen biztos. A lakhely… valahogy nekem sosem jelentett túl sokat. Én Devonnál is otthon érzem magam, ahogy Diane irodájában is. Csak ez utóbbiban nem mutatkozom (olyan gyakran…) köntösben.
- Ah… köszönöm. - elnevetem magam, és persze azért végig simítok a puha anyagon. A Terráról van. Azt hiszem Devontól kaptam. De az is lehet, hogy Damientől. Mindegy, mert ugyanúgy örülök neki.
- Persze. Csoki, és alufólia mindig jöhet. - ez utóbbit lenyűgöző találmánynak tartom. Meg az a spray is… a WD40. Csoda. Nem akkor, persze, mint hogy Dariel itt van… Egy csokit mindenesetre kiveszek a dobozból, és ha kért Diane is, neki adom. Én pedig veszek egy másikat magamnak.
- És te hol élsz Dariel? Mivel töltöd az idődet? Még inkább… Hogy érzed magad most? - azt hiszem ezzel kellett volna kezdenem. Mert… vele még össze kell csiszolódnunk, és egymásra hangolódnunk. Én viszont itt leszek, hogy ezt megtehessük.
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Sun Oct 29, 2023 11:04 pm

Elmosolyodom, ahogy Dariel habozás nélkül jelenti ki, hogy szereti végrehajtani a megbízásokat. A legfontosabbat így már tudom vele kapcsolatban. És biztosan lesz még ezer kérdésem, mert az apróságokra is kíváncsi vagyok. Előbb viszont ő szeretne megtudni valamit, és készségesen válaszolok neki.
- Többek között igen. A Terrai kultúrát kutatom, amivel őket is, és magunkat is támogatom. Szeretem megismerni miként működik egy ilyen egység, és persze azt is, hogy milyen különböző alkatrészekből tevődik össze. Ezen kívül pedig… írok. Álnéven adok ki… főleg romantikus regényeket. - hogy miért pont ezt választottam, már magam sem tudom. Azt hiszem az első könyvem azt jelenítette meg, amire vágyom, míg a későbbiek csak azért jöttek, mert rájöttem, hogy jó vagyok ebben, és persze szívesen merülök el bármilyen történetben. Azon pedig mindig nevetek, hogy a rajongóim a mai napig nem tudják eldönteni, hogy férfi vagyok-e vagy nő. Olyan nevet választottam, ami semleges így… nem is fog erre a titokra fény derülni.
- Annyira álnéven, hogy… igazából rajtad, és Damienen kívül még nem is beszéltem erről senkinek. - még Miopénak sem. Valahogy… nem éreztem helyénvalónak, hogy épp az én általam írt könyvet adjam a kezébe. De előbb vagy utóbb… szeretném, ha ezt az oldalamat is megismerné. Illetve kitudja… lehetséges, hogy már régóta sejti is, hogy nem csak a kutatásaim ürügyén írok annyit…
Anyáék érkezésével pedig annyi érzelem önt el, hogy tudom, ezt már le sem lehet írni szavakkal. Ezért nem is próbálkozom (még magamban sem) egyszerűen csak engedem, hogy átjárjon. Később talán… jó lesz visszagondolni arra, hogy mi zajlott le bennünk, de most egy kicsit sem érdekel. Mert tanúja vagyok annak, ahogy a bánat csettintésre boldogsággá alakul. És ez megér minden könnycseppet.
- Igen. Biztosan ez zavarta össze. Aztán pedig amikor már mindkettőnket látott… nem tudom, hogy pontosan mi történt utána… - nem zavart a mosolyom, az örömteli, és magabiztos. Ebből ugyanis tudhatja Anya, hogy Darielre figyeltem, és nem a házvezetőnőre. Neki… majd később magyarázatot adunk.
- Szép a köntösöd Apa. - szorítom ismét magamhoz őt, néhány pillanatra, majd Dariel felé fordulok, és rákacsintok. Az pedig nem fontos, hogy ezzel én nyertem a doboz csokoládét. Egyébként is megosztanám Dariellel, és Dörmivel, illetve mivel itt vannak, Anyáékkal is.
- Kértek csokit? - nyújtom a dobozt úgy, hogy mindenki tudjon belőle venni. Én magam, egyelőre nem kérek. Én még mindig gyönyörködöm…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Diane Deveroux Sun Oct 29, 2023 10:22 pm

The Looking in the mirror...
My familyTerraJelen

Devon szavaira még jobban elérzékenyülök. Ha nekünk hiányzott Dariel, számára milyen borzalmas lehetett!
Elnevetem magam, igaz, halkan.
- Azt hitte, te vagy! - s nem, nem kérdezek rá, miként került ide elveszett fiunk. Itt van, s most már a család része.
Kíváncsian várom válaszukat, s ahogy Dariel emlékszik, Devonra pillantok, figyelve őt is, miként reagál erre, s ő miként élte meg. S el nem engedném Drien kezét...
Emlélkek ugrottak be neki! Vagyis akkor igyekeztek kitörölni azt belőle. Kérdése azonban meglep, s kérdőn tekintek Drienre, olyannyira belefeledkezbe ebbe, hogy még a következő kérdés megválaszolása is rá marad.


Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Sun Oct 29, 2023 10:01 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

- Igen. - Nem vagyok olyan bőbeszédű, és erről már elindulnak kérdéseim, hiszen érdekel, mi van vele. Nem szoktam hasonlítgatni magam másokhoz, úgyis alulmaradnék...
- Mivel töltöd időded? Kutatsz? - biztosan egészen mást fog mondani, s elfogadom. Nem vagyok egy művelt jellem, az elmúlt száz év sem hozta meg nagyon a kedvem, noha olvasni megszerettem, a művészetek többi ágát meghagyom annak, kivel együtt élek. Sokkal jobban ért hozzá, s így fejlődöm én is általa.
Biccentek a hármanra. Annyian voltak. A folytatásra azonban nagyobbra nyílik tekintetem, megrándul szám széle, ám mindez jó értelemben. Sokáig nem érzékeltem a furcsaságot, s most jöttem csak rá, hogy ez a hiány érzete volt, amit igyekeztek kitörölni belőlem. Ám ezt lehetetlen...
Képtelen vagyok még kimondani a szót. S befogadni is nehézkes, nehéz elhinnem, hogy szerethető vagyok. S energiájuk mégis olyan szeretettel teli, s fonnak körbe vele, hogy magával ragad, s csak lebegek. Jó értelemben.
Halvány mosoly gyúl szemeimben pluszban, ahogy Damien felé is figyelnek. Annyira hiányoztak! Belesajdul szívem.
Érzem Devon kimondatlan kérdését, s ez is újszerűen ismerős, szokatlanul megszokott érzés. De nem ismerem a saját családom, hogy tudjam, mit mondhatnék, s hogyan, s ez a felismerés szomorúvá tesz. Nem ismerem őket...
Éppen ezért figyelem szavait, s bólintok. Igen, így volt.
Pislogok párat a másik kérdésre, s magam elé tekintek.
- Az első pillanatokban nem. Aztán... - előbb Devonra pillantok, majd anyára... ó, milyen furcsa ez még! S a földre tekintek.
- Ugrottak be emlékek... - majd apára tekintek. Ez is ugyanennyire szokatlan. -Mi az a 0,1451%?- a hallásom még az átlag felettinél is magasabb, minden neszt érzékelek a házban, elég messziről.
- Az Arcturuson éltek, továbbra is? - amikor aznap elutaztunk, nem gondoltam volna, hogy több ezer évig nem látom...

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Drien Deveroux Sun Oct 29, 2023 8:25 pm

Az esélyek… olyanok, mint a csalfa szeretők. Elhitetik veled, hogy  az oldaladon állnak, aztán… kihúzzák a lábad alól a talajt, és még azzal is megkínálnak, hogy “de hát tudtad, hogy ez így lesz”.
Én tudtam. Hogy hiába van rá esély, nem szólhatok róla Dianenek. Hogy nem táplálhatok benne hiú reményeket. És magamban sem…
Most viszont itt van, a fiunk, akinek az elvesztése mindennél nagyobb fájdalmat és űrt hagyott bennünk. Aki után… újra meg kellett tanulnunk élni. Mégis… csak most, ebben a pillanatban érzem azt, hogy ez sikerült. Mert most már megtaláltuk egymást, és az energiánk újra egyesül.
Ezért kizárólag boldogság van bennem. Nem foglalkoztat, hogy Dariel már nem az a kisfiú, mint régen, és az sem, hogy miként lehetséges ez. Csak az számít, hogy itt van. És én már nem akarom elemezni, hogy miért.
- Áh értem. Pihenjen is. Egyen sokat, és pihenjen. - szeretném magamhoz ölelni Damient is, ám ezt későbbre kell most halasztani. Nem akarom zavarni, főleg meg… ahogy kinyúlok felé, érzem, hogy gyenge még. Azt viszont még így sem kérdezem meg, hogy pontosan mi történt. Elengedem az aggodalmat, mert Devon is nyugodt, és… itt van velünk újra Dariel. Most már nem kell, hogy aggasszon bármi is.
- És rögtön felismertétek egymást? Vagy… blokkolva voltak az emlékeitek? - teszek fel én is egy kérdést, miután Diane érdeklődik, és a fiúk válaszoltak. Ez persze… csak egy a 428 közül, amit fel akarok tenni. Ha halad a beszélgetés, persze biztosan lesz ennél több is.
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Sun Oct 29, 2023 12:10 am

Figyelmem Darielé, és érdekel minden apró, és talán nem annyira apró dolog, ami vele kapcsolatos. Ám ez nem olyan, mintha egy új emberrel ismerkednék. Inkább olyan érzés, mintha tudnám, hogy hiányzik valami, és most visszakapom, apró darabkákban. Dariel… ezt jelenti számomra. Egy másik fél, akivel egyek vagyunk, mégis oly különbözőek.
- Ez izgalmasnak hangzik. Sok lélekkel találkozol így? Szereted ezt csinálni? - talán ennél az utóbbi kérdésnél egy kicsit előre is hajolok. Azt kívánom ugyanis Darielnek, hogy az út, amit kapott, vagy amit választott, elégedettséggel, és boldogsággal töltse el. Most már mellette lesz a családja támaszként, de… biztos vagyok benne, hogy lesz (és sajnos volt is…) olyan, amivel egyedül kell megküzdenie. Avagy… neki fog örömet okozni.
- Hárman…  - még mindig hihetetlen, de hiába csóválom meg a fejem, nagyon mosolygok.
- Nos… akkor Rose is meg fogja tapasztalni, hogy milyen különleges kötelék van az ikrek között. - elmosolyodom, és persze Darielre nézek (és gondolok), míg ezeket a szavakat kimondom. A kezét pedig finoman megérintem, ha engedi nekem. Épp csak rárakom néhány ujjam a kézfejére, de… remélem ez is jelzi neki, hogy itt vagyok, és itt leszek, most már mindig… Ahogy bízom benne, hogy hamarosam már Miope is itt lesz vele, és velem…
És mikor megérkeznek Anyáék is, újra összeáll valami. Az egység, amit megbonthatatlannak hittem, de mégis összetörték…most helyreáll. Apránként, de biztosan. Ez az érzés pedig felemel, és lelkemet olyan erővel tölti fel, amit még sosem éreztem. A remény, a hit, és én magam is, mintha újjászületnék ebben a pillanatban. És érzem, hogy Dariellel is ez történik. Mert a múltján ugyan nem változtathatunk, de a jövőjén… nagyon is.
- Én is szeretlek titeket. - ölelek át mindenkit, akit csak érek, és az energiámmal Dörmit is megérintem. Ez az üzenet neki is szólt, így gondolatban neki is elküldöm, ahogy azt a gyönyörű képet is, amit magam előtt látok. Tudom, hogy mennyire itt lenne, ha tudna, ezért… legalább eképpen bevonom ő is.
Aztán Anya kérdez valamit, és megvárom, hogy Dariel válaszoljon a kérdésre. Amennyiben szeretne. A pillantásom ugyanis ráemelem, és némán, telepátia nélkül kérdezi tőle a tekintetem, hogy szeretne-e válaszolni. Ha igen, csöndben maradok, és csak az érintésemmel vonódom bele az egységbe. Ha viszont inkább úgy dönt, rám bízza ezt a kérdést, onnantól mesélem, ahol már én is a része vagyok.
- Dariel bekopogott az ajtón. Szó szerint. A házvezetőnőm meg ordítva hívott le, mert nem értette a helyzetet. - ami azt illeti… róla teljesen megfeledkeztem. Azt sem tudom, hogy merre van most. De lehetséges, hogy beszélt Dörmivel, és ezért tett le arról, hogy hívja a rendőrséget. Vagy csak megértette, hogy olyasmi történik, ami nem hogy nem okoz rossz perceket, hanem egyenesen a legboldogabb kiscsikóvá változtat. Aki visszakapta a testvérét…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Diane Deveroux Sat Oct 28, 2023 11:07 pm

The Looking in the mirror...
My familyTerraJelen

Tekintetében látom azt a fiút, aki rám mosolygott, mikor boldog volt, s érdeklődéssel figyelt, ha beszéltünk hozzá.
A szó megmelengeti szívemet. Olyan  régen hallottam tőle. Őt látom, s azt a fiút, aki annyira egy volt Devonnal egykoron.... mint most!
Megdoban a szívem, ahogy érzékelem a kapcsot közöttük. Újra, s olyan erősen!
Azután elveszek családom ölelésében. Újra teljes a család, s ez Devon érdeme.
Drien üzenetére boldogan nevetni és sírni kezdek, belül is.
- Igen, visszakaptuk... Szeretlek, Drien. Nagyon szeretlek. - behunyt szemeim mögül is bőven jönnek könnyek. S nem zavartatom magam, elapadtak-e, vagy sem. Fájdalmam olyan mély volt, Dariel hiánya okozta. Rájuk nézek.
Mindkettejük arcára helyezem tenyerem, s megsimítom.
- Szeretlek titeket. Nagyon.
Drien kérdésére zavartan beszippatom ajkaim, s a földre nézek. Damien valóban nincs itt.
Éppen ezért aggodalommal nézek Devonra. Ugye nincs baja?
Többszörösen is megkönnyebbülök, fel is sóhajtok. Találkoztak. S Damien jól van. A helyzetéhez mérten. Azt sem fogom elfelejteni, ahogy Devonra nyitottuk az ajtót ott, Damien mellett. Olyan elveszett volt...
Újra megölelem őket. Képtelen vagyok betelni látványukkal. A fiaink!
- Hogy találkoztatok? - nézek hol egyikükre, hol másikukra, s kezem Drien kezeéért nyúl, újabb kapaszkodót keresve, hogy valóban a valóságban vagyok-e.
Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 10:18 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Kicsit hosszabban elidőzöm azon a mosolyon, ami arcán honol, s önkéntelenül jobban meglátszódik enyém is. Öröme nem elér. Úgy érzem örömét, mintha sajátom lenne, előbbi nevetésével együtt.
- Sokfélét. Információkat viszek-hozok, ügyfeleket védek, őket kísérve, rendet biztosítok. -láttunk mi már érdekes dolgokat, és éppen ezért nem ködösítünk, ha nem muszáj. Ha meg szükséges, akkor azt nem úgy tenném, ahogy most teszem. És a rend sokféle értelmezésben lehet.
- Nem. Csak ők voltak hárman. - Aylmer már egyből teóriákat gyártana a helyzetre vonatkozóan. Én meg továbbra is csak három felinét látnék, akik sétálgatnak a jó időben....
Nevetésére félbe is hagyom szavaim, hagyom, jókedve betöltse a teret. Mosollyal nézem. Szerintem sosem nevettem ilyen önfeledten, mint most ő...
- Igen. - bólintok. Hiszen az Ő esküvőjére gondoltam, hogy az ifjú párnak így gratulál, rajtam keresztül. S akkor megértettem, hogy azért nem jön ő, mert veszély van jelen életükben, s ott, Lyrán, biztonsángban vannak.
Hogy biztosítaná neki a húsgombót, bólintok. Ez az ő üzletük, kapcsolatuk.
Apa ölelése, s hogy Devon is átkarol, mindent, mi a múltban rossz volt, múlttá tesz. Véglegesen. Itt vannak. Lelkem másik fele, s szüleim, s egy másik öcsém, ki annyira hasonlít apára.
Anya érintésére belesimulok tenyerébe, lehunyt szemekkel, s ahogy kimondja nevem, először meg sem tudok szólalni, csak hümmenteni.
- Igen, én vagyok.... anya. -s eltűnik a jelen, a világ. Ők vannak itt, érzem őket, érintem őket. Ez a valóság. Nem álmodom. Elveszem ebben az érzésben, ringatom magam, s remélem, őket is tudom ebben az érzésben .. visszaadom nekik. Mindazt, amit nem tudtam adni nekik, annyi évezreden keresztül...
Szépek?! Zavartan  tekintek apára, majd lopva Devonra, s aztán inkább egy pillanatra a földre. Devon szép. Így néznék ki én is, ha...
S hogy erős vagyok... ezért lettem ilyen...
A kérdés ránt vissza, s figyelmük, s rájövök, Damient kérdezik.
Csendben maradok, ámde némileg szégyellem magam. Öcsénk közbelépése mentette meg a helyzetet, hogy aztán meg kelljen gyógyítani. Devon szavai mentenek meg, ám nem tudom ezt mivel és hogyan kiegészíteni.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Fri Oct 27, 2023 9:41 pm

Elnevetem magam, és ebben nincs félszegség, vagy zavar. Csak egyszerű öröm. Amiért érzékelem, hogy Dariel tényleg szeretne része lenni az életemnek.
- Nem félénk mosoly. - mutatok az arcomra, amin csak boldogság látszik. És persze alig várom, hogy Miopéval is beszélhessek majd. Tudom, hogy csak egy üzenetbe kerülne, de előbb Anyáéknak akarok szólni. Ha tudnák, hogy Dariel itt van… gondolom azonnal itt is teremnének.
- Milyen jellegű megbízásokat vállalsz? - talán fejvadász lenne? Megérteném. Ha nincs segítség… könnyen el lehet veszni az univerzumban. Főleg, ha az élete nagy részét olyan környezetben töltötte, ami nem a javát szolgálta. A fejvadászok pedig… a maguk módján igyekeznek rendet tartani. Legalábbis azok, akiket én ismerek.
- Rose… a meglepetések… asszonya? Találkoztál a párjával is? - feltételezem, ha gyerekei vannak, vagy egy férfi (esetleg nő) is az életében. Remélem majd elhozza őt is. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ki tudta annak a lánynak felkelteni a figyelmét. Meg természetesen a kicsikre is…
Az üzenetet meghallva pedig ismét nevetni kezdek. És még össze se szedem magam, mire Dariel folytatja, és a lehetséges nászt is megemlíti. Még levegőt is alig kapok, ám ez pont azért van így, mert nagyon jó kedvem van, és szabadon kacagok. Régóta először kacagok így..
- Sajnálom, hogy csalódást okoztam. A szívem már foglalt. - a nevetésem, és persze az utána megmaradó széles mosolyom jelzi, hogy nem sajnálom, nagyon is örülök neki, hogy ha valami más miatt is, de végül eljött, és átadta az üzenetet. Rose nélkül ugyanis… talán sosem találunk egymásra. Mert nem is kerestük egymást…
- Egyébként mielőtt most elmondtad, hogy mit üzent, pont az járt a fejemben, hogy élete végéig biztosítani fogom neki a húsgombóc adagját. - Szélvész és húsgombóc. Ha mást nem is, ezt megismertem vele kapcsolatban.
Rose gondolata viszont rögtön eltűnik, amikor megjelennek Anyáék is. Azt nem tudom, hogy Apa végül köntösben van-e vagy sem, mert nem arra figyelek. Hanem az érzésekre, amik elszabadulnak, amikor a felismerés, és az elfogadás mellett utat tör magának a… szeretet.
- Veled maradok. Most már mindig… - ahogy Dariel megérintett, visszaléptem hozzá, és én is átöleltem őt. Apa és Anya érkezésével pedig még szélesebbre tárom a karjaim. Vagy Dariel az övét. Nem számít. Már itt van a másik felem. Az igazi…
És fogalmam sincs, hogy meddig maradunk így egymást ölelve, a családunkat egyesítve. Épp csak… az hiányzik a körből, akit épp Apa említ meg. Elmosolyodom. Nem akarom ugyanis, hogy Anyáék aggódjanak.
- Pihen. Túlhajtotta magát, és most töltődnie kell. De már találkoztak. - megmosolyogtat, hogy Apa épp úgy borult Dariel nyakába, ahogy Dörmi tette. Le sem tagadhatnák egymást. Anya pedig… Remélem most már el fogja tudni engedni, amit eddig magával cipelt. Finoman végig simítok az ő hátán is, ha elérem. És persze fülig ér a szám, még mindig.
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Drien Deveroux Fri Oct 27, 2023 9:09 pm

Nem akarok késlekedni egy percet sem. Pontosan 1997 évet és 181 napot vártam arra, hogy újra láthassam a fiamat, mindhiába. Most viszont az esélyek… újra erőre kaptak, a szívemmel együtt.
Nem bírok magammal, amikor meglátom őt. Az én kicsi fiamat, az én… nagy fiamat. Elborítanak az emlékek, és az érzések. Tekintetem pedig egy pillanatra Diane felé fordítom, és… látom, hogy őt is.
Nem tudom, hogy végül ő ölelte-e át előbb Darielt, vagy én, mert a szívem csak egy szót hallott meg. Apa… A legszebb szó a világon, és újra hallhatom Darieltől…
Nem engedem el őket. Mikor megérzem, hogy már mindenki a közelemben van, szélesre tárom a karom, hogy mindenki elférjen az ölelésemben. Ilyenkor sajnálom, hogy kicsi vagyok. De az ölelésem szoros, és nem engedem el őket…
Sokáig szótlan maradok, mert az öröm könnyeit adom a gravitációnak. A mennyisége exponenciálisan nő. Majd végül megdermednek az arcomon. Vagy az is lehet, hogy még mindig fénnyel töltik meg az íriszeimet, hiszen boldog vagyok. A fiaim. Most itt vannak mind. Ez volt a kimondatlan álmom. Diane pedig… Ha már én nem tudtam neki visszadni a fiát, Devon megtette. És olyan büszke vagyok rá.
- Olyan szépek vagytok. Ketten együtt odébb tudnátok rakni a házat is, és még a patátok sem lenne koszos közben. - finoman megszorítom Dariel vállát, mert erős, és… remélem, hogy lélekben is az maradt. Egyelőre erre még nem akarok gondolni. Csak arra, hogy visszatért.
- A Kis Patás merre van? Neki is bemutattad már a testvérét? - nézek Devonra, legalábbis amennyire tudok. Az ölelésből ugyanis még mindig nem bontakoztam ki. Dianenek pedig úgy üzenek, hogy közben még csak rá sem nézek. Nem is kell. Az üzenetemben mindben benne lesz.
- Visszakaptuk. El sem hiszem, hogy visszakaptuk… Szeretlek Diane… - most nem tudtam rá figyelni, így azt sem tudom pontosan, hogy benne mi zajlott le. Ezért szerettem volna, ha a legfontosabbat hallja tőlem. A fejében…
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Diane Deveroux Fri Oct 27, 2023 8:29 pm

The Looking in the mirror...
My familyTerraJelen

Látom, hogy Drient is megviselte Damien sérülése, és aggódom Devon miatt is. Nem kellett volna ezt magára vennie, ugyanakkor azt a kapcsolatot se szeretném elvenni, ami kettejük között van azzal, hogy Damient ide kéretem át. Hibáztam. Sok mindenben. S nem tudom, miként tehetném jóvá. Ha nem vagyok olyan, amilyen, akkor Damien elmondta volna, mit szeretne. Majdnem elveszítettem.... őt is...
Nem jó anyát választottak...
S ezért nem is szállhatok rá Drienre, az semmit sem kárpótol. Sőt, egyáltalán nem segítek neki abban, hogy feldolgozza, mi is történt. Éppen ezért esik jól, hogy együtt lehetünk most.
Az üzenet azonban teljesen felforgatja újfent érzelmeimet. Remélem, nem csapda, s Devont éppen bántalmazza valaki! De nem ezt érzem felőle. Boldogságot. S éppen ezért azonnal ott akarok lenni.
Devont keresem, aggódva, s egyben azt a valakit, kiről hittem, s hiába kutattunk utána évszázadokig, halott.
S ahogy ott egymás mellett állnak, Devon üzenete elér, s finoman simítom meg energiámmal köszönetképpen.
- Köszönöm, fiam. - üzenem vissza Devonnak.
Hogy aztán felfigyeljek arra, egy régen érzett energia is jelen van, s az Devon melletti valakié. Addigra Drien már elengedi kezem, én még döbbenten állok, az érzés alatt.
Nem a szemei színét látom. Az ősz haját igen, s összeszorul szívem. A tekintete az, amit keresek. ŐT keresem. Elvesztett fiamat, akivel szívem tört össze, s lelkem része halt vele. Egy anyának nem szabadna túlélnie gyermekeit. Borzalmas kín.
Lábaim végül megindulnak felé, míg el nem érek hozzá. Lélektükrei vonzanak. Ugyanaz a tekintet. Az a valaki, akit akkor pillantottam meg, mikor először nyitotta ki szemeit...
Kezemmel lassan nyúlok arca felé.
- Dariel? - s ha nem tolta félre kezem, arcához érintem, végigsimítok rajta, s érzem, könnyeimmel nem bírok, előtörnek.
- Fiam... - átölelem, óvón, ahogy akkor kellett volna, mikor elszakítottak tőle, s könnyeim ledobják magukról mindazt a fájdalmat, amit addig hordtam magamban.
Darielt tartom karjaim között.
Karjaim szorosan fogják körbe, mintha sosem akarnám elengedni. Fogalmam sincs, mennyi ideig állok így, mire karjaim kinyúlnak Drien és Devon felé, őket is át akarom ölelni, ők a családom.
És mindig is ők voltak értelme az életemnek.

Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Fri Oct 27, 2023 8:25 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Nézem Devont, s érzékelem zavarát, ám hogy ez nagyon is pozitív, halvány mosoly jelenik meg a szám sarkában, majd szemlehunyás közben felelek.
- Akkor kérdeztem. - nézek rá újfent. S meglep, szeretné, ha találkoznánk. Fontos számára az a személy.
- Rendben. - legalább ő megtalálta azt, s viszonzásra lelt érzelme, s ennek örülök.
Magam fogalmaztam így. Mivel nem tudom, mire érti, érdeklődően nézek rá, várva a folytatást, majd megértem.
- Hmm.. már értem. - bólintok. - Megbízásokat vállalok el, s ezzel kapcsolatban utazgatok. Azok nem igazán az univerzum erre részére irányulnak. - a Rend ad lehetőségeket, s élek velük, ez által pedig magam is változtam, alakultak.
Félrebiccentem fejem. Ezt nem tudtam, igaz, az a rövid találkozó nem adott lehetőséget arra, hogy elmondhassa mindezt.
- Úgy néz ki. -újra halvány mosoly jelenik  meg szám sarkában.
A kérdésre, s hogy visszaemlékezzek, mit is mondott, s máris mondom.
- Húsgombóc. Sok húsgombóc... A Lyrára. Köszi, Rose. Utóirat: Legyetek boldogok együtt." - a végét meglepetten tekintve mondok Devonra. - Én meg azt hittem, egy esküvői beugróra kért meg... - még időben ejtem le a mondat végén, hogy kihagyjam, mit is gondoltam, miért küldött ide.
Már mondanám, hogy ha nyerek, megtarthatja, a folytatásra viszont lenyelem a választ. Jó lenne...
- Rendben.
Érzem, ahogy Devon távolodik tőlem, hozzám közelebb lévő kezem hátára-derekára simul, ahogy apát ölelem másik kezemmel, úgy dörmögöm bele ölelésébe.
- Maradj velem... - belevonom ölelésünkbe. Devon mindig a részem volt, hiába akarták kitépni. Mi egyek vagyunk, most érzem igazán.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Thu Oct 26, 2023 11:45 pm

Ő nem említi meg, hogy találkozna Miopéval, így nem is erőltetem ezt a kérdést. Majd biztos eljön annak is az ideje. Illetve… nekem is tisztáznom kell pár dolgot a fejemben.
- Csak nyugodtan. Legfeljebb félénk mosollyal válaszolok. - most nem azzal, hanem szélessel. Értékelem ugyanis, hogy tekintettel van arra, hogy nehezen beszélek… még… róla. Pontosabban Miopéról rengeteget tudnék mesélni. Csak az ködös még, én hogyan kerülök az életébe…
- Te fogalmaztál így. Hogy nem jártál a Terrán, mert máshol vannak dolgaid. Gondolom arra utaltál, hogy máshol töltöd az idődet. Én pedig arra vagyok kíváncsi, hogy mivel. Amennyiben szívesen megosztod velem természetesen. - ha már szabad akkor… talán nem kell olyat tennie, amit nem akar. De továbbra is fenn akarom tartani annak a lehetőségét, hogy szabadon dönthessen arról, mit mond, és mit nem. Hiszen a fájdalom… az elől nem lehet megszökni…
- Óóó… a Lepus gyönyörű hely. A már emlegetett Rose… azt mondta, hogy az a második kedvenc helye. Az első pedig a hajója. Szépen egymásra találtatok. - röviden, de elkuncogom valamit. Tényleg van ugyanis valami furcsa abban, hogy éppen ilyen körülmények között találkoztunk. De én egyszerűen imádom. És Rose természetesen bármikor a vendégem, végtelen mennyiségű húsgombócra.
- Mi is volt az üzenete? Nem arra figyeltem, amikor mondtad, hanem… rád. - ám most már érdekelne. Ahogy… természetesen az is, hogy milyen lesz a találkozás Anyáék és Dariel között. Emlékszem ugyanis, hogy mit éreztem én, amikor megláttam, és felfogtam, hogy tényleg ő az. Anyáéknak… pedig azt hiszem még erősebb lesz a köteléke vele. A szülő és a gyermek kapcsolata…
- Az nem baj. Ez a doboz a tét. Ha köntösben van, az enyém lesz, ha nem abban, akkor a tiéd. Meg majd megmutatom azt is hol lehet venni. - szeliden elmosolyodom, mert Anya üzent, és tudom, hogy már úton is vannak. A szívem dobbanását pedig meg sem próbálom fékezni. Esélytelen.
Látom ugyanis a Darielből túlcsorduló érzelmeket, és… Anyáékon is. Illetve érzékelem, hogy Dariel elém áll, mintha… védeni próbálna? Nem tiltakozom. Még hátra is lépek, és az energiámat finoman visszavonom tőle, hogy… Minden értelemben találkozhasson Anyáékkal, és én csak a háttérben legyek.
- Itt vagyunk Anya... - csak Anyának üzentem telepatikusan, de a tekintetem az övét keresi. És ahogy találkozik… Arcomon a boldogság íve jelenik meg, és néhány könnycsepp is a szemem sarkában.
Aztán csak állok. Mosolyogva, boldogan, egyszerűen csak gyönyörködve abban, amit látok, és amit érzek felőlük. A családunk újra egyesült. És most már nem engedem, hogy bárki is elszakítson minket egymástól…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Thu Oct 26, 2023 10:40 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

- Nem kérdeztem. - tartom fel kezeim kicsit, bocsánatkérően tekintve rá. Érzékelem, hogy nehezen beszél erről, ám nem azért, amiért talán  mások gondolnák. Így feldobom a mentőövet, hogy akkor inkább nem kérdeztem semmit.
Kérdése eléggé értelmezhetetlen számomra, az utóbbi mindenesetre az.
- Hogy értve, milyen dolgaim vannak? - pillantok rá. Sejtem, kezdem kapizsgálni,  hogy érdeklődik, ám nem igazán szokott érdekelni úgy általánosságban senkit.
- Többnyire a hajón tartózkodom, vagy Lepus egyik bolygóján vagyok, egy jó barátommal. - akármennyire is le tudnám, meg le is csapom időnként, sokban hozzájárult ahhoz Aylmer, hogy ne akarjam feladni. Mert míg a szökésig volt célom, utána elvesztettem. Aylmer lett az egyik célom, hogy felnyaláboljam, azután pedig jött a Rend.
Sokáig tépelődöm, főként érzelmeim hullámoznak, mire eljutok odáig, hogy a bizonytalanság sosem vezetett jóra, noha sokáig abban lebegtem. Ám itt én dönthetek most. És ha szüleim döntése az elutasítás, legalább a félelem és aggodalom fog belőlem eltűnni, hiszen tudni fogom, miként éreznek felőlem. Ám, ha így van, akkor az elválás talán még jobban fájdalmas lesz, hiszen én akkor is szeretném őket látni. Utána is...
Legyen.
Ezért is veszek nagy levegőt, mikor Devon jelzi, szól nekik. De csak hümmenteni megy.
Érzem, hogy jól döntöttem. S azt is, hogy kevés olyan, fájdalommal teli pillanatok fognak jönni, mint eddigi életemben részem volt. Mert hiszek abban, ha meglátnak, mivé lettem... nem illek én ebbe a környezetbe. S akkor eltűnök, még ha fájni is fog, főként Devon miatt. Mert ő már újra lényem része lett. S kiállok a családom mellett. De ....
Érzelmeim elcsorognak, hiszen nincs értelme ezen agyalni. Elfogadtam egy kérést, kérdést, s azzal együtt minden hozadékát. És ennyi.
Szívem mégis hevesen dörömböl. A szüleink élnek!
A pillanatnyi érzést képtelen vagyok felfogni, ahogy egy energiát érzek. Annyira ismerős! Szinte kapnék utána gondolatban, mikor rájövök, kit is éreztem, s miért, s elszégyellem magam, visszahúzva energiáim.
- Nem tudom, hol lehet ilyen csokit kapni. - ami még mindig a kezemben van, alig bontatlanul.
Érzékeim azonnal jeleznek, hogy valakik, nem is csak valaki érkezik. Pattanásig feszülnek izmaim, mert csak pillantásnyi idővel előtte érzékelem, hova is, érkeznek, felállok, ösztönösen húzódom Devon felé, mintha védeni akarnám, még akkor is, ha tudom, pont nincs mitől.
Érzem, hogy azért remegnek izmaim, s kiver a hideg víz.
Őket nézem. Dermedten, egyszerre riadtan, s mégis hihetetlenkedve, s egyben a kisgyermek vágyódásával, mozdulásra képtelen.
Szívem hevesen dobog, ahogy apa átölel, karjaim még képtelenek mozdulni, de előre hajolok, hozzá simulva, s elöntenek a gyerekkori emlékek.
- A.. apa... - nem, ez már nem kérdés. Hangom rekedtes, s legszívesebben még jobban hozzá bújnék, újra ismert ölelésébe...

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Drien Deveroux Thu Oct 26, 2023 8:20 pm

Szeretek itthon lenni, még akkor is, ha nem adatik meg túl gyakran, hogy itt legyünk. Sok a teendő, és amióta Damien megsérült… igyekszem még több teendőt adni magamnak. Igen, eljutottam oda, hogy statisztikát csinálok arról, hogy milyen statisztikákat csinálok. Ez minden bizonnyal a vég kezdete, de legalább lefoglal, és nem aggódom a fiaink miatt.
A mai nap viszont kétségkívül más. Most Diane is itthon van, és az időt vele, és nem a számokkal szeretném tölteni. Vagyis vele ÉS a számokkal. A fejemben azért pörögnek, még akkor is, ha nem mondom ki hangosan.
Ahogy zuhanyzás után is érdeklődve nézem meg a vízfogyasztást, és gondolkozom el azon, hogy milyen fürdési módszerrel lehetne tovább csökkenteni. Hiába nem megy kárba egy csepp sem, azért szeretném, ha minél hatékonyabb lenne még ez a művelet is. És persze… a pihe puha nedvszívó, ezúttal napsárga fürdőköpeny, gondoskodik róla, hogy az elkószált vízcseppek is a testem közelében maradjanak az elpárolgásig.
De aztán Devon üzen és… minden megváltozik.
Eltűnnek a számok a fejemből, hogy csak egy maradjon meg.
0,1451
Ennyi százalék az esélye annak, hogy Dariel életben van. Dianenek sosem szóltam róla. Ahogy én is eltemettem magamban ezt az információt.
Devon kijelentése viszont… felülír mindent. A széles mosoly ugyan még nem jelenik meg az arcomon, mert… tudom, hogy olyasmi is történhetett, ami Devonnal csak elhiteti, hogy Dariel életben van. De ha mégsem? 0,1451 % …
Némán bólintok Diane szavaira, és látom, hogy az ő érzései is feltódultak. Az ő hangját is fogva tartják az emlékek, és az ő szívét is féktelen dobogásra készteti ez a hír. Nem is kéne mondani, hogy azonnal akar menni. Látom rajta. És én is most rögtön ott akarok lenni…
- Rendben. - megfogom a kezét, ha engedi nekem, és azon nyomban, úgy ahogy vagyok (fürdőköpenyben) odateleportálunk Devon házához. Rögtön oda ahová érzem őt, vagyis a könyvtárba. Csak egyszer láttam ezt a helyiséget, most mégsem érdekel egy kicsit sem. Tekintetemmel először Devont keresem, majd… Darielt…
Elengedem Diane kezét, hogy ő tudjon elsőként odalépni… hozzájuk.
- 0,1451 %- nem akartam kimondani, de valahogy kicsúszik a számon. Csak suttogva persze. És ha Diane eddig nem tette meg, én rohanok oda Darielhez, hogy átölelhessem. Ha pedig már ott van, úgy ölelem át őket, hogy mindkettejüket a karomba zárhassam.
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Diane Deveroux Thu Oct 26, 2023 12:07 am

The Looking in the mirror...
My familyTerraJelen

Kevés alkalmak egyike, amikor éppen otthon vagyunk. Kicsit könnyebbültem csak meg, hogy Damien jól van, s hogy Devon mellett nemcsak biztonságban van, hanem figyelnek rá. De így is megint felelősség került Devon nyakába, amit ... láttam mennyire megviselte ez az egész.
Drienre pillantok, ahogy megérzem, Devon üzenne, szemeimben ott a kérdés.
Aztán...
Alig kapok levegőt, úgy nézek Drienre. A külvilág zaja megszűnik, csak fejem zúgása erősödik, s szívem dobogása.
Ugye... ugye ez nem valami ostoba tréfa? Nem Devon részéről gondolom, az érzet nagyon is komoly és őszinte volt, s telepatikusan amúgy sem lehet hazudni. Csak ne vele szórakozzanak!
- Hallottad? - suttogom Driennek.
- Máris ott vagyunk!
Drien keze felé nyúlok.
- Menjünk. Most. Kérlek! - szinte rimánkodva nézek rá, nem akarok semmilyen hajóval menni, már bánom, hogy Damiennél is úgy mentünk. Csak legyünk már ott!
Ahogy készen áll az indulásra Drien, máris megyünk, minden habozás nélkül.
Érzem, merre van Devon, s tudom, Drien is tudja. Mégis, izgalmamban és félelmben gyorsabban szorítom talán Drien kezét.
- Devon? - szinte azonnal körbenézek, keresve Darielt.

Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Wed Oct 25, 2023 10:02 pm

Még nehezen tudok Miopéról beszélni, mert… félek tőle, hogy a történetünk túl szép, hogy igaz legyen. Hogy mikor már el merem hinni, hogy engem választott… végül elveszítem. De tudom, hogy ez a félelem belőlem fakad és abból, hogy… sosem voltam szerencsés a szerelemben. Ám most… remélem, hogy az leszek.
- Igen. Azt hiszem… Egy kicsit még zavaros minden a fejemben. De amit én nem tudok, majd ő elmondja. Biztos vagyok benne, hogy ő is szívesen megismerne téged. - ha csak rajtam múlna, már most bemutatnám őket egymásnak. Hiszen két ilyen fontos személynek az életemben előbb vagy utóbb ismernie kell egymást. De időt akarok adni Darielnek mindenre. És biztos vagyok benne, hogy Anyáéknak nagyon rosszul esne, ha előbb szólnék Miopénak, mint nekik…
- Hol élsz? És… milyen dolgaid vannak? - igyekszem nem úgy kérdezni, mintha az életében akarnék vájkálni. Ugyanis még mindig rajta múlik, hogy mit szeretne megosztani, és mit nem. De kíváncsi vagyok. Mindenre, ami vele kapcsolatos. Nagyon… Így most is játszik a fény az arcomon, miként az ajkaim mosolyra görbülnek.
Azonban ahogy látom döbbenetét, majd örömét és fájdalmát… nehezebb lesz a lelkem. Tudom, hogy nem tudom helyette cipelni a súlyt, amit a mellkasán hordoz, de… érzem, és remélem, hogy megértem. Mert én bármennyire is biztos vagyok abban, hogy Anyáék… legfeljebb meglepődnek azon, hogy megváltozott a külseje, és el fogják őt fogadni olyannak amilyen, Dariel eddig mást tapasztalt. És nem mer ebben hinni, ahogy az én szavaimat sem kell elfogadnia. Ezért is kérem arra, hogy ne nekem higyjen, hanem saját magának. Egy találkozó által…
A válaszát viszont megvárom türelemmel, és a csokoládémat sem fogyasztom addig, amíg döntést nem hoz. Azt pedig minden bizonnyal csak én érzem, hogy a szívem dübörög a mellkasomon. Nem… azt hiszem ezt ő is érzi. És azt is, hogy végül lecsendesedik elmémmel együtt, és újabb mosoly jelenik meg az arcomon, amikor végül beleegyezik a találkozóba.
- Akkor szólok nekik. - annyira bennem volt, hogy Anyáék itt akarnak lenni, és Darielnek is szüksége van rá, hogy találkozzon velük, hogy egy valamit elfelejtettem. Teljesen… Mit üzenjek pontosan?
Némi időhúzás reményében végül bekapom a csokit, amit eddig a kezemben tartottam. Darielre pedig egyelőre nem nézek, mert a saját fejemben keresem a választ. Hogy lenne… a legkevésbé fájdalmas? Vagyis… ez nem fájdalom. De… egyáltalán hogy lehet az ilyesmit bevezetni? Csak hívjam ide őket, és majd itt értesülnek róla? Vagy mondjam, azt, hogy Dariel él, és itt várunk rájuk? És ha nem hisznek nekem? Ha azt hiszik, hogy a Terra volt rám ilyen hatással?
Ahh… Megint túl sokat gondolkodom. Ezért az egyszerű és egyenes utat választom. Jelzek mindkettejüknek, hogy egymásra tudjanak hangolódni, és egyszerre kapják meg az üzenetemet. Ezt ugyanis egyszerre kell megtudniuk. Még hozzá késlekedés nélkül.
- Dariel él. Itt van a birtokon. Szeretne veletek találkozni. Itt várunk titeket. - azt nem kell megüzennem, hogy siessenek. Egész biztos vagyok benne, hogy Apa akkor is azonnali teleportálást fog biztosítani mindkettejüknek, ha éppen köntösben van. Sőt… azt hiszem még akkor is, ha épp anélkül van…
Mikor elküldtem az üzenetet, Dariel felé fordulok, immáron mosollyal. Biztos látta rajtam, hogy nagyon koncentrálok, először arra, hogy mit mondjak, aztán meg arra, hogy meg is kapják az üzenetet. A figyelmem viszont most már újra Darielé.
- Hirtelen nem tudtam, hogy mit üzenjek nekik, de most már megkapták. És… - a mutató ujjamat a csokis doboz felé tartom.
- ... fogadok veled  egy doboz csokiban, hogy Apa fürdőköntösben lesz… - a mosolyom újra feléled, és lelkes várakozás van bennem. Ám ennek… két oka is van. Szeretném, ha Dariel legalább az én nyugalmamat érezné. Megérzésem szerint ettől nem fog elmúlni a félelme, de… legalább azt szeretném, ha érezné, én nem izgulok.
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Wed Oct 25, 2023 9:21 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Felé fordítom fejem is, úgy nézek rá, ahogy teszem össze a választ, türelemmel megvárva szavait. Valamiért zavarban van, nem tudom, mi ennek az oka.
- Vagyis barátságból lett a kapcsolat? - csak feltételezem, és inkább rákérdezek.
Valahogy megkönnyebbülök kicsit. Ha valóban tervez ilyet, akkor talán mégsem álmodom? És jó lenne vele eltölteni minél több időt. Meg Damiennel is. Már, ha akarnak velem lenni.
Tudatom még mindig ki van terjesztve a bolygóra, úgy meredek a távolba, kissé félrebiccentett fejjel, szemeim már csak félig vannak lehunyva.
- Mmmm... nem. Egészen máshol vannak dolgaim... - egyik sem beszélt arról, mit tesz. Terra pedig teljesen kiesett a területről, ahová a megbízásokat vállaltam.
Igen.
Ez a szó az, amire a mögöttem lévő ülőhely igencsak kívánatos lesz.
Élnek. Lelkem felsír utánuk, ugyanúgy, mint mikor elválasztottak tőlük, s ugyanúgy vágyok rájuk, mint Devonra. S most már Damienre is.
Lehajtom fejem, összeszedni magam, szám széle azért megrándul arra, miként is érezték magukat utána.
Nehéz megszólalni utána jó ideig. Szinte csak suttogva, de annál határozottabban szólalok meg, hogy szeretnék.
De akarnak is?
Szemöldököm fájdalmasan rándul össze válaszára, hiszen nem tudhatom, nem lehetek abban biztos, hogy ők is ugyanígy reagálnak. De már megszoktam a kritikákat, s hogy így fogok kinézni életem végéig.
A folytatásra felemelem fejem, s Devonra nézek, majd oldalra, lefelé pillantok.
Sokszor megaláztak már. Hozzáedződtem. De a szüleim... nem ilyen szörnyre számítottak, szerintem...
Szívem esedezik feléjük, elmém habozik. Behunyom egy pillanatra szemeim, majd újra kinyitom.
- Rendben.
Ha elutasítanak, megrémülnek vagy netán undorodni fognak tőlem, meg fogom érteni, és nem fogom őket zavarni többé. Felkészülök erre is, s tudom, minden eddiginél jobban meg fog viselni.


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 3 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum