Log in

I forgot my password

Latest topics
Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm


Bring back... HER

4 posters

Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Bring back... her
Devon - Terra - Jelen

Nem esik jól, hogy rántanom kell Devonon, ahogy adja a gyomrosra a választ, a dolgok azonban itt így működnek. Ha nekiállok sajnálkozni, akkor az egész küldetésnek lőttek. Majd utólag bocsánatot kérek. Vagy nem. Vagy mégis.
Hümmentek egyet, mintegy azt adva válaszként, hogy vettem az értését. Ha nem fog menni neki, sem gáz, ezért vagyok én itt. Elég széles a hátam fedezéknek.
- Dobd már az eszed az ablakon! - morranok rá gondolatban. A túlzott gondolkodás ront az esélyeken. Úgyis látni fogom, mennyit bír és nem hiszem, hogy gyenge. Akár fizikumban, akár lélekben.
Örülök, hogy a földet célozza meg, azért is löktem rajta ekkorát. Általában mellkas magasságban céloznak, ha védekezésből támadnak, arra meg jó vagyok én. Csak egy pillanatra figyelem, miként cselekszik Devon.
- Azt hittem, a jó ajtón jövök be. Tévedtem. - morogva szólalok meg, de közben már lendül a kezem a tőrért, amivel eltalálom a felém rohanót. Hogy miért kell felém rohanni, sosem értettem. Ugyanis van, ami a futásnál is gyorsabb...
Még egyelőre nem akarom Miopét kiszabadítani. Ahogy elnézem, éppen ugyanazt a szép fekvő-ülőhelyet kapta, amit ismerősként üdvözlök. Vagyis csak óvatosan a szabadítással.
Ahogy figyelem a rendszert, érzékelek még valamit. Vagyis valakit.
- Miope altatásban van. Ha akarod felébresztheted. Először a bal kezéből, majd a jobb kezéből húzd ki a tűt. A fejére vigyázz. Ha megvagy, csak akkor szedem le a bilincseket. - addigra már megvan a pontja, akit keresek, s nem habozhatok. Csakhogy ennek az az ára, amit éppen nem szeretnék, hogy Devon lásson. S örülök, hogy a csuklya még a fejemen van.
Egy újabb tőr reppen, ezúttal azonban fémes koppanás helyett csak a kövön hallom csattanni a fegyveremet. Tudtam. Abban a pillantban ugrok az árnyék felé, mert nem is engem vett célba, hanem Devont, tudva, hogy úgy könnyebb lesz neki. Azt pedig nem fogom hagyni, s kettejük közé ugrok be.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Devon Deveroux Sat Apr 20, 2024 9:55 pm

Valószínűleg akkor is megértettem volna, hogy melyik testrészemre céloz, ha nem üt meg az adott helyen, de mivel érzem, hogy a jelenlétünk már többek szemében is gyanúra ad okot, hálás vagyok azért, hogy nem kímél. Kell pár másodperc, hogy összeszedjem magam (nem az ütés ereje, hanem az utána előadott drámai jelenet miatt…), de ezt követően már válaszolni is tudok neki.
- Értem. - azt nem tudom, hogy sikerülni fog-e, mert sosem voltam még ilyen helyzetben, és nem tudom, hogy mennyire akarja az eszem avagy a szívem átvenni az irányítást. De azt értem, hogy nem szabad haboznom. Cselekednem kell az ösztöneim szerint.
Éppen ezért továbbra is a gyenge, áldozat szerepét igyekszem játszani, felhasználva a bennem dúló érzelmeket. Valószínűleg sikeres vagyok benne, mert egyelőre nem állítanak meg minket.
- Rendben. - nem akarok tiltakozni, továbbra is Darielre hallgatok, történjék bármi is. És mivel Miopéért jöttünk… bármilyen kegyetlen is kimondani, magamban, akkor is őt szeretném kihozni elsősorban, ha ezzel a barátom életét kell veszélyeztetni…
Az idő persze így még inkább szorít minket, és még inkább figyelnem kell arra, hogy mit diktál az ösztönöm…
- Rendben. Egy őrrel biztosan elbírok. Ha többen vannak… - nem fejezem be még telepatikusan sem a gondolatot. Valószínűleg pontosan tudja, hogy mi fog történni, ha egyedül kell elbánnom kettő, vagy akár több őrrel. De talán szerencsénk lesz…
Viszont, hogy legalább az erőviszonyokat fel tudjam mérni először, hiába érzek kísértést, hogy elvegyem Darieltől a fegyverem, nem nyúlok érte. Maradok az áldozat szerepnél még néhány másodpercig.
Vagyis, amikor Dariel belök az ajtón, engedem, hogy a gravitáció tegye a dolgát, és a földre esek. A szemeimet becsukom, hogy eszméletlennek tűnjek, de közben az energiámmal óvatosan körbe “nézek”. Egy valakit érzékelek Miopén kívül, ezért még várok, hogy meg akarjon nézni magának, és közelebb jöjjön. Amint ezt megteszi, kipattannak a szemeim, ráfogok a nyakára, és fojtani kezdem…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Dariel Deveroux Fri Apr 19, 2024 9:11 pm

Bring back... her
Devon - Terra - Jelen

- Erre. A szív kiszámíthatatlan, az ész szeret okoskodni. De ez itt, ez megadja neked a választ.- ököllel megküldök neki egy gyomrost, de csak annyira, hogy érezze.
Az ész jó tervezésre. Érzéseimet igyekezték kiírtani, maradtak az ösztönök. Abban pedig sosem csalódtam.
Figyelem az energiákat, amerre mutat. Merthogy Miope energiáival nem találkoztam, sokkal inkább az övére figyelek, ahogy nyúlik felé.
- Megvan. A barátaidhoz majd irányíts utána. - merthogy a barátság más, mint amikor valakivel a lélek összekapcsolódott.
Határozottan haladok Miope mutatott irányába.
- Úgy viszlek be, mintha szabadnak gondolnám a helyet. Ha lesznek bent, csak belöklek és az ajtót becsukom, hogy senki ne tudjon bejönni. A helyükben nem adnék magunknak időt, Miope kincs. Így csak egy dobásunk van.
Azzal, akár ellenkezik, akár nem, az ajtót kinyitom, s belököm rajta, de csak annyira, hogy ha akarja elérje a fegyvert, bár én a helyében a képességeit használnám. Sosem értettem, miért a fegyverhez nyúlnak elsőnek, amikor a képessége ott van valakinek. Ha neki viszont az ad biztonságérzetet, akkor használja.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Devon Deveroux Tue Apr 16, 2024 10:08 pm

Egyelőre nem tudok fellélegezni, és a rajtam megjelenő aggodalom nagyon is valós érzésekből táplálkozik, de az, hogy Dariel mellettem van, sokat segít. A jelenléte biztonságérzetet nyújt, minden értelemben. Tudom, hogy számíthatok rá, még akkor is, ha sohasem voltunk hasonló helyzetben.
Viszont éppen ezért, nem akarom őt félreérteni. Amikor üzen nekem valamit, inkább kérdezek, minthogy téves következtetést vonjak le.
- Hogy érted, hogy kövessem az ösztöneimet? Hagyjam figyelmen kívül a józan ész diktálta tetteket, és inkább a szívemre hallgassak? - remélem másként érti, vagy azt fogja mondani, hogy maradjak az észnél, mert az könnyebb. Kisebb a kockázat, és számomra a biztonság a legfontosabb. Mindannyiunké. Nem szeretnék érzelmi alapon döntést hozni, mert az… életekbe kerülhet…
Egyelőre viszont ezt elengedem, és sodródom az eseményekkel. Jelen esetben Dariellel. Ő az én másik felem, így vele együtt nem lehet gond. Hinnem kell ebben. Még akkor is, ha az alagsorba érve már sokasodnak az érzetek, és nem a kellemes fajtából. Őt alig érzem…
De az irányt legalább már meg tudom határozni.
- Miopét tőlünk jobbra. A barátomat előttünk, inkább bal felé. Most pont középen vagyunk… - a távolságban Miope esetében még mindig nem vagyok biztos. Olyan érzés, mintha egy burokban lenne, mintha nem is az ő fényét érezném. De ez akkor is ő lesz. Csak egyelőre még nem merek belegondolni abba, hogy mit jelent az, hogy csak ilyen korlátozottan érzem őt…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Dariel Deveroux Mon Apr 15, 2024 9:33 pm

Bring back... her
Devon - Terra - Jelen

Noha egyáltalán nem esik jól, hogy a frissen megtalált testvéremmel úgy bánok, mint egy eladásra szánt ölebbel, az ő és Miope életéről van szó, nem csak a szabadságukról. Bár ahhoz is van mit hozzá fűznöm, mint szabadság. Láttam, mit művelnek a terraiakkal és forrt a dühöm, hogy senki sem tesz azért, hogy az inkarnációs csapdát lőjjék már a fenébe. Elégg taposni kellett őket, nem csak nekem, mire sokkal inkább a Blueprinterek és az Alapítók döntöttek úgy, hogy ennyi elég volt.
Magamban sóhajtok egyet, s ugyancsak magamban bólintva és felé gondolatban hümmentve tudomásul veszem: az eddig is rizikós mentés extrém méretek felé kezdenek hajazni.
- Azon leszek. Csak tégy úgy, ahogy az ösztöneid diktálják. - fenemód értenek a triggerek és kondicionálásokhoz, s mivel engem is úgy törtek be, neveltek bele, kiválóan is alkalmazom: rajtuk. Nincs annál jobb élmény, mint a saját trükkjeiket kijátszani ellenük. S éppen ezért vagyok biztos abban is, hogy tudni fogom befolyásolni Devon reakcióit is. Akármennyire is aljasnak is hangozzék, továbbra is értük van. És most már egy harmadikért is.
S akármennyire is tudtam, hogy a logikájuk szerint Miopet inkább idehozzák, mint máshova, amikor Devon visszaküldi a választ, megnyugszom: nem kell kijátszani, nyújtani, s máshova menni, hogy Miopét megmentsük. Itt és most. Ettől még mondjuk könnyebb nem lesz.
Főleg azért nem, mert ahogy a sötétségből kinyilík az emeletekkel lejjebb lévő egyik alagsor alja, a fény hirtelen ömlik be: rideg, művi. Beljebb tolom Devont, mintha csak egy tárgy lenne. A kapucni azonban még jobban a fejemre húzom. Itt most már olyan részek lesznek, amihez nem szeretném, ha látná, mivé is torzul el az arcom.
A hely a legmodernebb technologiát jelzi, és a legnagyobb tisztaságot. És egyértelművé teszi, hogy nem csak celláknak használják a helyiségeket, hanem labornak és kísérelteknek. Ám semmilyen hang nem szivárog ki sehonnan, s ez a művi, géphangokkal teli csend sokkal vérfagyasztóbb tud lenni.
- Merre érzed Miopét és merre érzed a barátodat? - sejtem, hogy Miope lesz az első, és erősen reményedem, hogy nem abba az irányba fog mutatni mentálisan, ahová senkit sem kívánok...

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Devon Deveroux Sun Apr 14, 2024 9:14 pm

Ez a hely felülmúlja minden képzeletemet. Hiszen míg a sötétség a Terrán csak lustán terjeszkedik, emberről emberre jár, hogy ki mérgezhet meg, addig itt olyan tömény, hogy szinte mozdulni sem lehet benne.
Nem csodálom, hogy itt még a remény halvány sugarát is elnyeli a métely…
Én viszont nem akarom feladni. Ha nem lenne itt velem Dariel, talán meginognék, de így érzem a saját erőmet. Mellettem lépked, és jelenleg taszigál engem. Igyekszem ehhez mérten reagálni is.
- Egy barátomat. Régi ismerősöm. A Terrán találkoztunk utoljára. - a sorsunk egy időre összefonódott, aztán külön utakra érkezett. Most úgy tűnik, hogy ismét találkozunk, csak a lehető legrosszabb helyen. Feltéve, hogy tényleg nem csalnak a megérzéseim…
- Van esélyünk kihozni őt is? - ha nincs, értesíteni fogom Zorát (egyébként is…), hogy nem Miope az egyetlen, akit elfogtak. Tenni kell valamit, még akkor is, ha nem mi leszünk azok, akik kihoznak mindenkit innen. De azért bízom Darielben. És abban, hogy jó döntést fog hozni.
Egyelőre haladunk is, bár érzem, hogy Dariel energiája is megváltozott. Talán fel sem ismerném, annyira más, de tudom, hogy ez most szükséges. Ahogy nekem is óvatosan próbálkozni kell kiterheszteni az energiám.
És éppen néhány pillanattal azelőtt, hogy Dariel rákérdezne. Érzek valamit. Csak nagyon halványan. De ez is elég ahhoz, hogy könnyebbek legyenek a lépések.
- Igen. Nagyon halványan. De érzem őt. Viszont nem tudom, hogy milyen messze lehet. Ugyanabban az irányban érzem, ahol a barátomat is. Csak előre előttünk. - legalábbis egyelőre így tudnám meghatározni. Még mindig túl sok mindent érzek, és ha nem ismerném, és keresném Miopét… biztos, hogy őt is elnyelné a sötétség…
Viszont mivel már tudom, hogy tényleg itt van, nyújtózom felé. Csak óvatosan, épp csak a jelenlétem jelezve, és választ nem várva, de…
Már jövünk…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Dariel Deveroux Sat Apr 13, 2024 9:47 pm

Bring back... her
Devon - Terra - Jelen

És akármennyire is szerettem volna elmondani azt is, hogy a hely nem csak azért sötét, mert esetleg keveset süt a Napjuk. Napjaik.
Az a posványos sötét energia, ami körbelengi a bolygót, kondicionált énrészem étele. Ahogy egyesek táplálkoznak mások félelmeiből, nekem a sötétség az, ami erőt ad, s így minduntalan és folytonos küzdelemben van másik felemmel, amelyik a fényt tekinti forrásának. Most az a részem visszavonult, teret adva annak, akit kiképeztek azzá, ahogy kinézek.
De érzékelem Devon érzéseit. Tisztán. S érzem azt is, ahogy megnyugszanak, sőt még inkább kárörvendő mohósággá változik érzetük: ez táplálja őket.
Devon első gondolata elégedettséggel kezd eltölteni. Csak jó helyen járunk! Csakhogy a folytatásban nem az következik, amit vártam. Magamban elkomorodok.
- Kit érzel? - s innentől már tudom, hogy ő is a “menekítsük ki” lista szerves részét képezi, ezzel még kockázatosabbá téve a helyzetet. Nem örülök neki, ugyanakkor nem is fogok meghátrálni.
- Ha itt érzed, akkor igen. Az pedig nem jót jelent. Neki. - hírhedt a bolygó, s még hírhedtebb ez a hely.
A nézés vagy a morgásom készteti a vizslatókat arra, hogy meggondolják magukat a fegyvereim elvételétől, nem foglalkoztat.
S ismerem őket, az észjárásukat. Ha nem az a fajta kísérleti patkány lennék, akivel még ők sem mernek babrálni, Devon mellé zárnának be, s jó kreditért eladnának vagy megtartanának maguknak. Saját fajtájukban sem bíznak, de amivé bennünket sajtoltak, őket is félelemmel tölti el. Ezért is toborzom azokat, és mentem ki, akik közülünk valóak. Mert ha mi nekiindulunk ellenük, valóban nem tudnak megállni előttünk...
- Szarok a szabályaitokra. - de nem mondom tovább, hogy már mondtam egy párszor. Vagyis nem, nem kérek kísérőket. Azzal megragadom Devon nyakánál a páncélt, s már tolom is magam előtt, hogy haladjunk, de egyben ezzel neki is erőt adva, mert érzem, ahogy szinte elemi szinten átjárja a félelem. S érzem azt is, ahogy a két vizslató mellé mások is becsatlakoznak, hogy szipolyozzák ezt az érzést. S tudom, nem akadályozhatom meg, azzal azonnal lebukunk.
Lefelé haladunk, egy sötét, penészes, és nyálkás lépcsőn, fordulókkal teli.
Nekem azonban ez világos nappal, mindent látok.
- Érzed Miopét? S merre érzed azt, akit az előbb érzkeltél?

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Devon Deveroux Sat Apr 13, 2024 8:47 pm

Örülök neki, hogy Dariel megérti, most nem tudok túl sok mindent mondani azzal kapcsolatban, ami Miopére várhat. Jobban mondva nem akarok. Elég lesz akkor számításba venni a legrosszabbat, HA az bekövetkezik. Hinni akarok abban, hogy még jól van. Csak sietnünk kell, hogy így is maradjon…
- Örülök. - az valóban jó hír segíteni tudok Darielnek legalább azzal, hogy értek a közelharchoz, de nem feltétlen ezzel akartam megkönnyíteni a dolgát, hanem az információval. Bár nem vagyok tapasztalt az ilyen helyzetekben, abban szinte biztos vagyok, hogy a tervezés elengedhetetlen, és minden információ segítség. Akár az is az lenne, ha képtelen lennék megvédeni magam. De szerencsére nem így van. És még sosem örültem ennyire annak, hogy már láttam csatát életem során.
Viszont bármennyire is azt érzem, hogy már közelít a pillanat, amikor nem csak fogolyként kell követnem Darielt, nyugton kell maradnom. Ellenőriznek minket, és túlságosan is nagyravágyónak tűnnek azok, akik az utunkba sodródnak. Most tényleg nem lehet hibázni. Nem lehet moccanni. Vagyis továbbra is készséges fogoly maradok.
Akkor viszont már nagyon nehéz a szerepet játszani, amikor látom, hogy milyen körülmények vannak ezen a helyen. A negatív energia szinte bénító, az energiámat is alig bírom kiterjeszteni, annyira tömény a sötétség. Viszont valószínűleg éppen emiatt már nem kell aggódnom a hitelesség miatt.  Kétségbesés az ábrázatomon, és a mozdulataimban teljesen valódi…
Aztán amikor elérünk a… szinte recepciónak tűnő pulthoz megérzek valamit, annak ellenére is, hogy az energiám nem tudom annyira kiterjeszteni, mint szeretném.
Egy ismerőst. Aki nem Miope…
- Dariel. Érzek valakit itt. De nem Miopét… - csak telepatikusan üzenek neki, és néhány pillanatot vártam, hogy megbizonyosodjak arról, nem csalnak a megérzéseim, de egyre tisztább az alakja. Egy kedves barátom. Akivel a Terrán találkoztam, de ő sem onnan származik…
- Nem… nem értem. Talán őt is elkapták? - régóta nem hallottam róla, a barátságunk némileg megkopott, de ha itt van… nem hagyhatjuk itt. Viszont Miope életét sem kockáztatnám…
Így egyelőre várok arra, hogy mit mond Dariel, esetleg arra, hogy milyen kérdéseket tesz fel a barátomról. Magamban pedig… most már tényleg nincs szükség színjátékra. Félek, és ez minden gesztusomban tetten érhető…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Dariel Deveroux Thu Apr 11, 2024 9:40 pm

Bring back... her
Devon - Terra - Jelen

Már mielőtt rám tekint, tudom, hogy teljesen leállt belül. Nem szoktam habos-babos szavak közé forgatni a valóságot, mert az attól még valóság marad. Benne van a lehetőségekben és így tudjuk őt életben tartani, ha nem sikerül a mentés. Lesz majd akkor második forduló. Ahhoz Miope képessége nekik elég fontos, hogy egy ilyen malőr után is meg akarják tartani.
- Hasonlóképpen gondolom. - de ettől a tény még tény marad.
- Nekem az is bőven elég. - akkor sem lenne gond, ha nem tudná megvédeni magát, de jobban szeretem, ha erre külön nem kell figyelnem. Ezért is játszom többnyire szólóban. Meg más miatt is, és nagyon remélem, hogy nem kell majd látnia azt, akivé tettek.
Semlegesen kelletlen arcot vágok a nyögésre, adva a játékot, de a mozdulatomban ott van rejtetten az elégedettség, hiszen dícséret járt érte a gazdától, ha egy jó portékát viszek elé.
És egyelőre örülök, hogy a kelleténél jobban nem vonjuk magunkra a figyelmet. Vagyis... egy ideig nem.
- Persze, hogy van. Én . - önelégült vigyor, mire nem túl kedvesen megragadom Devon vállát a másik oldalon, ahol a jel van, s lejjebb rántom a páncélt.
Az önelégült vigyor vicsorrá változik.
- Annak az önelégült némbernek semmi sem elég?! - sziszegi a fogai között.
- A házicicája helyett más játékszerre vágyik. Ez a kölykének lesz. - még jobban elvicsorodik.
- Annak a kis mitugrásznak? Hogy száradna le... - csakhogy a Jel, az egyértelmű. És mind a kiskölök, mind az anyja, kicsit jócskán magasabban áll, mint ő valaha is volt, vagy a felmenői.
S tudja, mivel jár, ha a játékszert elszedi. Ő pont nem tud labdába rúgni.
Visszarántom a páncélt, s a lapockái között tolom Devont, hálát adva, hogy csendben maradt.
Kapunk még utánunk pár kiáltott szót az okoskodótól, de nem törődök már vele, csak haladunk.
Az egyik feltételezett helyszín az egyik kisebb fogadó. Elegen vannak, hogy jöjjön segítség, s kevesen vannak, ahhoz, hogy fél kézzel is el tudjam őket intézni. Az alagosra viszont kiváló lehetőség kínzásra, portéka tartására. A magamfajtáknak is, akik busás árat fizetnek a portékáuk védelméért, míg ők pihennek. Devonnak direkt nem mondtam el ezeket, hogy a reakciói őszintébbek legyenek. S tudom, hogy el kellett volna mondanom neki.
A pulthoz érve rákönyökölök a pultra.
- Őrzés és ellátás, vagy csak ellátás? - a pultos ismeri a dörgést, és egészen biztosan megfordultam már itt jó párszor. Mind a két életemben.
- Mindkettő. Leviszem. - a kreditet engedélyező lapot máris illesztem az elém helyezett leolvasóba, s haladok is tovább, újra lökve egyet Devonon, meg sem várva a reakciót.
Mivelhogy ketten úgyis fognak az alagsor lejárata előtt várni ránk, s alaposan átvizsgálnak bennünket. Nem szeretik a meglepetéseket. Devon bilincsét is megvizsgálják, de tudom, hogy abból az irányból ők aztán sose fogják tudni kibontani. A fegyvereimhez érnének, amire olyan arcot vágok és morgok, hogy elveszik a kezüket. Tudom, hogy megpróbálják. Egy magamfajta kísérleti patkány fegyvere rengeteget ér a fekete piacon.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Devon Deveroux Wed Apr 10, 2024 8:48 pm

Figyelek Dariel szavaira, és végül kimondja azt, ami… azért az én gondolataim között is motoszkál, hiába próbáltam teljes mértékben elnyomni. Ezért egy ideig csak ránézek, mélyen a szemébe, és… nem tudom, hogy mit mondjak, mert képtelen vagyok ennek a lehetőségnek a tudatával előre menni. Tudom, hogy az sem jó, ha homokba dugom a fejem, de… a rosszra sem készülhetek. Most észnél kell lennem. Éppen ezért…
- Bízom benne, hogy egyikünknek sem kell nehéz döntést hozni… - nem tudom, hogy mit tennék, ha oda jutnánk, de most nem is akarom végig gondolni. Bízom Darielben, és az ítélő képességében. Ez egyelőre nekem elég…
- Értem. - már vissza is húzom a karom, hiszen máshová kerül a bilog. Továbbra sem ellenkezem, ennek úgy tűnik, hogy így kell lennie. Miope biztonsága mellett, ugyanis a miénk is épp ugyanolyan fontos. Nem szabad elfelejtenem, hogy a kígyó vermébe készülünk, bármilyen távolinak is tűnik most ez a gondolat. A húsomba maró, pillanatnyi fájdalom viszont tényleg segít. Legalább abban, hogy egy kicsit jobban értsem mekkora a tét, és nem csak Miopénak. Eszembe jut, hogy talán nem volt fair a részemről Dariel segítségét kérni, és ezzel őt is veszélybe sodorni, de most sikerül magam azzal megnyugtatni, hogy talán… nem vállalta volna, amennyiben kétségei lennének. Inkább engem is maradásra kért volna, ahelyett, hogy velem tart. Vagyis megpróbálta volna…
- Fegyver nélkül csak közelharcra vagyok képest. Régen volt, de… belém ivódott a harc ezen formája. - nem tudhatja, hogy mennyire vagyok használható egy összecsapás esetén, ezért ezen részemet, most gyorsan bemutatom neki. Képes vagyok őt támogatni, főleg, hogy a bilincset is letudom venni, de vannak korlátaim. Jó, ha ezzel is számol.
Viszont ennél talán fontosabb az, hogy engedélyt adok neki bármilyen bánásmódra, sőt, szinte kérem is, hogy ne legyen velem kíméletes. Nem vágyok a fájdalomra, de nem szeretném, hogy amiatt bukjunk le, és kerüljünk veszélybe, mert félti az épségem. Tényleg nem kell emiatt aggódnia. Minden fizikai sérülés gyógyítható, amit nekem okozna.
Éppen ezért bólintok is a szavaira, és mélyet sóhajtok, kissé megnyugodva. Örülük neki, hogyha vannak is kétségek Darielben, nem ad nekik teret. Ha úgy adódik, inkább szívesen beszélgetek vele a történtekről feloldás képpen, miután visszahoztuk Miopét. Én már nem akarom húzni az időt.
És végül meg is érkezünk, és el is indulunk…
Kelletlenül felnyögök, amikor lök egyet rajtam, mintha lenne rajtam valami sérülés, ami miatt különösen fájó lenne a mozdulat, vagy egyszerűen csak képtelen vagyok beletörődni abba, hogy nekem ez a sors jutott. Pedig még örülök is annak, hogy nem bánik velem kesztyűs kézzel, hiszen így tényleg van esélyünk közelebb jutni Miopéhoz. Egyelőre még nem érzem őt, bár csak óvatosan terjeszkedem az energiámmal.
És ez jó döntésnek is bizonyul, mert hamarosan az utunkat állják… Csak egy pillanatra nézek fel, aztán lesütöm a tekintetem, mintha pontosan tudnám, hogy már ezzel is főben járó bűnt követtem volna el. Ha tényleg fogoly lennék, valószínűleg így is lenne.
Illetve az is teljesen biztos, hogy nekem nem lehet most megszólalni. Egyelőre  az energiámat is visszavonom, még Darielét is csak halványan érzékelem, mert ha eddig nem éreztem semmit, valószínűleg most sem fogok. Beljebb kell jutnunk…
Ez viszont egyelőre Darielen múlik. Én továbbra is igyekszem készséges zsákmánynak bizonyulni, és a tekintetemmel közvetíteni a kínt, ami bennem van. Most még jól is jön, hogy aggódom, hogy szívem szerint kitépném magam Dariel kezeiből, és futnék. Csak nem kifelé, hanem befelé…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Dariel Deveroux Tue Apr 09, 2024 9:01 pm

Bring back... her
Devon - Terra - Jelen

Hosszabban nézek rá, mert olyat fogok mostani, aminek sejtem, nem fog örülni.
- Megértelek, hogy így tennél. Vannak azonban olyan helyzetek is, amikor azzal mentjük meg, ha ... nem mentjük meg. Akkor. Ezért, ha azt mondom, hogy hagyod és megyünk, akkor otthagyod és megyünk. - nem teszem hozzá, hogy ígérje meg. Az egy olyan bilincs, amit nem akarok rátenni. Van szabad akarat és ha másként dönt, hiába hat rám és Miopére is...majd utána lerendezzük egymás között.
- Nem oda. Egy kar implantátumot könnyű feltenni. - a nyakára mutatok. - Oda.
Hogy készen áll, bólintok. Az elszántságában hiszek, fogalmam sincs, mennyi tapasztalattal bír, így a legrosszabbra is felkészülök.
Ahogy kiáltani kezd, tenyerem a vállára teszem, másik oldalt, s megszorítom. Hogy tudja, itt vagyok vele, s osztozom fájdalmában. Nemcsak a fizikaiban.
- Köszönöm. Olyan helyre teszem, ahonnan könnyen el tudod venni, ha szükséges.
Figyelem, ahogy próbálkozik kinyitni, s sikerrel is jár.
- Tökéletes. - hümmentek, s visszarakom rá, ugyanúgy lehetővé téve neki, hogy levehesse, ugyanakkor ha más próbálgatná, fog-e a bilincs, meg fog arról bizonyosodni, hogy tart.
Komolyan hallgatom, majd bólintok.
- Fogsz kapni, ha úgy alakul. - felelem kicsit mélyebb hangon.
Az ugrás közben végig csendben maradok, s míg a zsilip kinyílik, akkor is. Csak a szükséges adatokat adom meg.
S most ki fog derülni, mennyire megy Devonnak a játék. Rosszabb esetben is voltam már, de hogy Devon és Miope élete a tét, rám is némi súly telepszik. Felhajtom a kapucnit, a fegyveremet a hátamra teszem, a kardot most kivételesen elhagyom, de az majd úgyis jön, ha hívom, így azzal gondom nem lesz.
Meglököm Devont, csak annyira, hogy jelezzem, ideje mennie is, mint ahogy szokás egy kelletlenkedő áruval.
Nem jön őrség, ellenben érzem a vizslató szemeket, s nagyon örülök annak, hogy képtelenek gondolatot olvasni. A bilincsbe viszont rejtettem olyan kristályokat, hogy nem tudnak Devon fejébe látni, s úgy vélik, természetes képessége. S érzem kárörvendésüket. Mert ez a legelső, amit szét akarnak törni, ha valakit befognak.
S nekem teljesen megváltozik az energiám. Hideg, rideggé válik, amilyennek képeztek.
Taszításokkal mutatom az utat, merre haladunk, s nem beszélek Devonhoz. Azonban, mint mindig, vannak olyan alakok, akik képtelenek megtanulni, hogy egy olyan kiképzett és kísérleti szolgát, mint akivé tettek, ajánlott ívben elkerülni.
Így két kísérőjével eléggé kárörvendően, s lenézően, pont az utunkba áll.
A szokás szerint automatikusan a zsákmányom mellé állva adom tudtukra, hogy az enyém. S haladok tovább, utat törve, de kiteszi elém a kezét, hogy megállítson. Erre viszont meg kell állnom.
- Igen? - jeges acél energia zúdul szavaimból és energiámból, láthatóan az egyikükre máris hatással van. Csak pont nem a gazdára.
- Én láttam meg előbb, ő az enyém. - muatt Devonra önelégülten.
- Már van gazdája. - morgom röviden.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Devon Deveroux Mon Apr 08, 2024 8:32 pm

Komoly tekintettel biccentek Dariel szavaira. Így már értem a gesztust, és hálás vagyok érte.
- Rendben. - remélem, hogy a kérdéseire érdemben is tudok majd válaszolni, és nem csak az érzelem kitöréseknek fogok teret adni. Annak egyelőre most nem szeretnék. Dariel miatt sem, és azért sem, mert az nem vezet előre. Egyedül a nyugalom (a jelen esetben részleges…), tud segíteni nekem. Így meg is keresem, minden erőmmel.
- Akkor most nem lesz szerencséjük, mert én meg nem fogom őt otthagyni… - nem akarok pusztítani, az élet minden esetben szent, de… De…
Miope élete többet ér mindennél, még a becsületemnél, és a fogadalmaimnál is. Vagyis a magam részéről biztosan nem fogok erkölcsi dilemmába ütközni, találjunk ott bármit is…
A magyarázata viszont elsőre összezavar egy kicsit. Nem teljesen értem meg, hogy kié a tulajdonbélyeg, amit szeretne rám rakni, de nem is töröm túl sokáig a fejem. Már nyújtom is felé a karomat, szó nélkül, és csak azért húzom vissza, mert kiderül, máshol szeretné rám égetni. A nyakamat már nem nyújtom oda, de nem mozdulok, ezzel is jelezve, hogy készen állok.
- Nem aggódom. Készen állok. - ha vissza tudjuk hozni Miopét, az sem érdekel, ha örökre a testemen marad a bélyeg. Csekély ár ez érte, sokkal többet is vállalnék. Akár az életemet is adnám…
Könnyedén vissza tudnám tartani a kiáltást, amikor a bőrömre égeti a billogot, éreztem már ennél élesebb fájdalmat is életem során, de úgy döntök, hogy nem fogom vissza magam. Engedem, hogy a torkomon keresztül utat törjön a fájdalom, és nem csak a fizikai… Felkiáltok, hangosan, mert így könnyebb elengedni az érzéseket is, amíg meg nem találjuk Miopét.
Remélem azért, hogy nem süketítem meg Darielt, de erre szükségem volt…
- Rendben… - visszahúzom a páncélt, a fájdalom éles volt, de gyorsan eltűnt. Már tudok figyelni a további instrukciókra is.
- Tessék. - átadom neki a fegyverem, csak eggyel rendelkezem. A bilincset illetően pedig nem tiltakozom, mert viszonylag gyorsan megértem, hogy azért szeretné, hogy én is ki tudjak szabadulni, hogy segíteni tudjak, ha valami történik. Mindenképp hasznos ez a gesztus is.
Így természetesen figyelek arra is, hogy miként tudom majd kinyitni, ha szükséges.
- Rendben. - egyszer ki is nyitom a bilincset, miután rám rakja, csak próbaképpen, utána nyújtom ismét a csuklómat, hogy vissza tudja rakni. Én már tényleg készen állok, de ezt egyelőre szóban nem jelzem, csak az egyre szaporább szívverésemmel.
- Meg fogom szerintem találni. Csak kelleni fog néhány perc. Meg némi koncentrálás. Ezért, ha azt látod rajtam, hogy én megállok, és az álcánk miatt erőszakosan kell noszogatnod, ne legyen rossz érzésed, bűntudatod, pedig még annyi sem. Hálás leszek utólag még a pofonokért is. - még akkor is, ha…
Nem, erre a lehetőségre egyszerűen nem akarok gondolni. Meg fogjuk találni. Csak jól kell játszanunk a szerepünket.
Így megállok Dariel előtt, és ha jelzi az indulást, követem. Az arcomra pedig ráengedem a fájdalmat, és a kétségbeesést, hogy hiteles legyek. Ez elég könnyen megy…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Dariel Deveroux Sun Apr 07, 2024 7:52 pm

Bring back... her
Devon - Terra - Jelen

Az sem tetszet, mikor Aylmert láttam vívódni, és Devon érzelmei is megérintenek, hiába nem mutatom ki. Tudomásul veszem, együttérzek vele, ez most a legfontosabb. Hümmentve köszönöm meg az adatokat, s hogy a továbbiakat majd küldeni fogják. Az addig rendelkezésre álló adatok alapján pedig felvázolom Devonnak, mit is látok.
- Valóban az én döntésem, ugyanakkor rád is hatással van, érint, és úgy döntöttem, hogy mondok, s kérdezek. - ez is beletartozik. - Azt gondoltam. - biccentek komolyan.
Amilyen kapocs van kettejük között, azt semmi szét nem szakíthatja.
Újra biccentek. Nem is a kapcsolatra gondoltam, így hallgatom tovább. Azonban amikor elmondja, mit is tud Miope, megértem.
- Ez már így megmagyaráz sok mindent. Nem olyan régen megszerezte a Rend a Világtanács és a Fekete Liga összedolgozásával a Jövőbe látó tükrüket. A kristály képes megmutatni az idővonlakat a változások függvényében. Miopéra hímes tojásként fognak vigyázni, de nem fogják hagyni, hogy elvigyük. - tulajdonképpen már a tulajdonuknak tekintik.
- Rendben. - nagyon is melengeti szívemet, hogy megbízik bennem, még akkor is, ha tudom, miben is vagyunk éppen.
Érzem elszántságát,  mint ahogy a fájdalmát is. És ami most jön, nem szívesen akarom megtenni.
- Rendben. - a táskámhoz lépek, s kiveszek belőle egy kis dobozkát.
- Mivel aranyáru vagy, így csak az bánthat, akinek engedélye van rá. Válasszuk az előbbit, mivel így te nem ismered még a gazdádat, így belőled egészen biztos nem akarnak kihúzni semmit. Ellenben kapsz két dolgot. Az egyik egy tulajdonbélyeg, látható helyen. Van benne ugyan egy kis csalás, mivel aki ezt a bélyeget birtokolja, már átállt hozzánk, de kevesen tudják még mindig ezt közülük. - mivel akik igen, azokat én hallgattatom el.
Elé állok, s a szemeibe tekintek.
- A nyakadra teszem, a klánjuk oda helyezi a billogokat. S ne aggódj, utána majd elmegyünk hozzá, s le tudja szedni. Készen állsz? - Ha engedi, akkor működésbe helyezem a készüléket, s félig maró, félig égő érzést, s illatot érezhet, aztán semmit.
- Nyugodtan húzd vissza rá a páncélt, aminek ki kell látszódnia, kilátszódik. A másik pedig... - amit nagyon nem szívesen teszek meg szintén, s újra a táskába nyúlok.
- Mivel friss hús vagy, bilincs. Úgy fogom beállítani, hogy te is ki tudod nyitni. A fegyvereidet pedig kérem. - tartom elé a tenyerem, hogy beletegye. Ha  megvan, azokat letszem a pultra, s most jön számomra a legnehezebb része. Felteszem csuklójára a bilincseket, majd felé emelem a csuklóját.
- Amikor úgy látod, hogy szükséges levenni, először ezt, majd a másikat nyomd meg. Bármilyen helyzetben is vagy, eléred.
Nekem viszont kell a köpenyem, ha már ránk is vonatkoznak előríások. És egy olyan szolgának, mint én, kötelező ruhadarab.
- Az érkezési koordináták megvannak. Egy kisebb kikötőbe fogunk érkezni. Van eszük, egy viszonylag sűrűbben lakott helyre viszik, így ha gáz van, másokat is tudnak ugrasztani. És mert nem olyan könnyű szerintük egy tűt megtalálni a szénakazalban. Csakhogy te nagyon is jól ismered az energiáját.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Devon Deveroux Sat Apr 06, 2024 9:33 pm

Dariel érkezése gyors, és feltétel nélküli, de valószínűleg akkor sem sikerült volna megnyugodni, ha azonnal mellettem terem. Még túlságosan kavarognak az érzelmeim, és ez leginkább azért baj, mert így biztosan nem tudok tisztán gondolkodni.
Pedig az elengedhetetlen…
Éppen ezért, amikor megjön, és átölel, engedem, hogy az energiánk összefonódjon, és ezáltal is tisztuljon a fejem. Ez nem az a perc, amikor a fizikai gesztus miatt engednék az érzelmeknek, éppen ellenkezőleg. Abban segít, hogy elrakjam őket, most jó messzire…
Erre kapok is némi időt, amíg Zora átküldi az új adatokat Darielnek. Az ő neve is ismerős a számára, de ahogy az én nevem is elhangzik, már azonosítokkal sem bajlódik. Úgy véli, hogy egy ilyen helyzetben minden segítség jól jön, így a legfrissebb adatokhoz hozzáférést ad, és minden további ehhez kapcsolódó frissítéshez is. Dariel élőben tudja innentől kezdve követni az eseményeket.
Remélem, hogy Zorának nem fog baja származni abból, hogy ennyire készségesen adta át az adatokat két flottán kívüli személynek…
Nekem egyelőre nincs is igazán dolgom, a panelre korábban kiraktam az információt, amit Dariel kért, innentől kezdve csak várakozom. Éppen azért kértem az ő segítségét, mert tudom, hogy sokkal tapasztaltabb az ilyesmiben, mint én, ráadásul biztos vagyok benne, hogy bármennyire is próbálkozom, képtelen lennék objektív döntést hozni. Így nem is erőltetem, azon kívül, hogy én biztosan megyek, és visszahozom Őt…
- Ez a te hajód, és a te döntésed,  de azt tudnod kell, hogy nincs olyan hely az univerzumban, ahová nem mennék utána… - vagyis miattam nem kell aggódnia, ha veszélyes helyre kell menni, akkor sem lesz egy szavam sem. Legfeljebb az, hogy engedjen el egyedül, és vigyázzon inkább magára. De van egy olyan megérzésem, hogy ő meg ezt a lehetőséget tagadná élből meg…
- Rendben. Indulhatunk a részemről. - eszemben sincs beleszólni a részletekbe, ha ő biztosnak érzi a tervet, követni fogom kérdés nélkül. Legfeljebb információval szolgálok, főleg, ha kérdez.
- Nem tudom. Nem mesélt arról, hogy lenne kapcsolata a negatív Dracokkal... - próbálom törni a fejem, hogyha egyértelmű magyarázatot nem is tudok, legalább egy lehetőséget találjak. És néhány másodperccel később meg is van.
- … de nagyon erős képessége van. Ő olyasmit is lát az idő és a tér szövetén, amit mi sosem fogunk. Talán… emiatt kell nekik. - remélem érzi, hogy ez tényleg csak egy talán. A legjobb tippem, de akkor sincs rá semmi bizonyíték. Csak az, hogy Miope tényleg erős…
Nem akarom elhinni, hogy sosem gondoltam rá, hogy ez akár veszélybe is sodorhatja…
- Teljes mértékben megbízom a döntésedben Dariel. - örülök, hogy megosztja vele a tervet, ez mindenképp segít abban, hogy egy kicsit közelebb kerüljünk Miopéhoz, és ne uralkodjon el rajtam a düh, és a pánik, de szeretném, hogy tudja, mindenre rá fogok bólintani, ami azt szolgálja, hogy visszahozzuk őt. Meg sem fordul a fejemben, hogy én is veszélyben lehetek. Az nem számít…
- Rendben. - nem mondok rögtön igent, előbb végig hallgatom, mert biztosan okkal kéri külön is a beleegyezésemet. Valószínűleg be fogunk sétálni egy csapdába. Ez sem zavarna, de a körülmények azért tényleg lényegesek.
Főleg ebben az esetben, mert ahogy értem, szerepet kell játszanom.
- Masniba is csomagolhatsz, ha úgy hitelesebb ajándék leszek. Vagy nyugodtan üss meg, ha sérüléseket is mutatnunk kell. Vállalok mindent. - nem szívesen lennék eszméletlen, mert akkor egyedül hagynám Darielt (is…), de ha azt kéri, abban is benne vagyok. Vagyis elszántságot láthat a tekintetemben, némi türelmetlenséget, és persze…
Aggodalmat, akkor is, ha azt mélyen próbálom elrejteni magamban is…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Dariel Deveroux Sat Apr 06, 2024 8:41 pm

Bring back... her
Devon - Terra - Jelen

Szusszantva mormogok egyet. Rendben. Nem fog semmi hirtelenkedést tenni, legalábbis, amíg oda nem érek. Akkor meg már ott leszek, hogy megóvjam ettől.
Nagyon is érzékelem, hogy készen áll, így felsugárzom. A szerény hajóméret most hátrahagyva, mert bár a manőverezéshez tökéletes, nem ketten fogunk száguldozni majd később. És nem remélhetőleg. Hárman legalább.
Ahogy a vállára teszem a tenyerem, érzékelem, hogy legszívesebben átölelne, s mivel azt kéretlenül sosem teszem, ezt az érzést annak veszem, s átölelem, finoman meg is szorítom, még ha talán a páncélon keresztül nem is érezni (az enyémet? Tuti érezni).
Komolyan hallgatom végig, s mikor az adatokra tér át, akkor a panel felé mutatok, hogy dobja át oda. Az asztal szélére támaszkodom, úgy figyelem, ahogy a hajó intelligenciája animálja az útvonalat.
Beütve az azonosítómat, azt a hajót keresem, ahol Zora van.
- Itt Dariel a Jydai rendből, megadom az azonosítómat. Miope útvonaláról vannak azóta frissebb adatok, hogy átküldtétek Devonnak? Valamint kéne az energialenyomat is, hogy be tudjam azonosítani. - akár van, akár nincs, a rendszerrel végeztetek egy számítást, azonban már sejtem, merre vihetik.
- Basszameg. - ez kícsúszott. - Thuban felé tartanak vele, s onnan Izarra, majd onnan ... áh, úgysem engedik az acturusiak... akkor marad Izar. Thuban jelenleg nem teljesen a negatív dracok uralma alatt van, a pozitívak elkezdték visszafoglalni azt a részt a draco rendszerben. Ellenben ha eljutnak Izarra, akkor onnan nehezebb lesz kihozni. - azt már nem teszem hozzá, hogy az Arcturuson tuti nem jutnak át, akkor aztán kereshetjük örökkévalóságig.
- Thuban felé tartunk, ott ismerek egy olyan helyet, ahová vihetik. Hiába jelzem a Rendnek, ott is a körmükre kéne nézni, még nem mentek oda. Majd most. Mi. - nézek Devonra.
- Szerinted miért kellhet nekik Miope? - az első és legfontosabb. A legelső után.
- Jobban járunk, ha ugrunk, úgy tudok olyan helyet, ahol annyira nem szemfülesek. Annyira. - ha helyet foglalt, akkor meg is adom a koordinátákat. Nem igazán van szükségünk másokra, akkor az már feltűnő lenne.
- Mielőtt elindulunk, elmondom, mit gondoltam ki tervnek, aztán vagy benne vagy, vagy máshogy csináljuk. - nézek Devonra.
- Vannak még páran, akik hasonló kísérleteken estek át, mint én. Ezt szoktam kihasználni időnként. Ők szolgának tartanak, de nem úgy alacsonyrendűnek, hogy kötöszködnének. Félnek attól az erőtől, amivel bírunk, és ezért gyűlölnek. De ha megbízással vagyunk, akkor békén hagynak. - veszek egy nagy levegőt, s egy pillanatra oldalt billentem a fejem.
- Vagyis lehetsz ajándék egy draco számára, akit kértek, hozzak el... - megvárom a reakcióját. - Vannak olyan ajándékok, akiknek aranykalitka jár, de testőrrel...

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Devon Deveroux Fri Apr 05, 2024 10:51 pm

Hiába érkezik Darieltől válasz, szinte azonnal, az egyelőre tehetetlen düh, és aggodalom elhatalmasodik rajtam. Ha nem érezném a szeretetet, és az együttérzést is Dariel felől, talán teljesen át is venné az uralmat. De így sikerült egy időre háttérbe tolni.
- Rendben. Köszönöm… - érezheti a hálát is, és azt, hogy igyekszem tartani magam, és nem rázúdítani minden érzelmemet. Az nem segítene, és nekem is, legalább egy időre el kell nyomni mindent, hogy arra tudjak koncentrálni, ami lényeges. Miope megmentése. Bármi áron…
Nem is húzom az időt, amikor Dariel a birtok fölé ér, és felszólít, hogy menjek, amikor készen állok, már indulok is. A páncél már rajtam, azon vagy egy energia fegyver is, ennél többet egyelőre nem tudok tenni. Bízom benne, hogy ő még el tud látni jó tanácsokkal, ezért ha esetleg még szükség van valamire, visszaugrom a birtokra. Vagy épp a Leviatánra…
- Megyek.
Megérkezem, és Dariel a vállamra teszi a kezét. Kevés hiányzik hozzá, hogy közelebb lépjek hozzá, és egy öleléssel is a mélyre toljam a negatív érzelmeket, de egyelőre nem mozdulok. Hiszen feltesz egy kérdést, ami jelenleg sokkal fontosabb.
- Nem tudom pontosan. Azt sem tudtam, hogy nincs a bolygó felszínén. De az egyik közös barátunk, és egyben az egyik Terra környékén állomásozó admirális értesített, hogy eltűnt a hajójáról. Engedély nélküli átsugárzás történt, és nem találta Miopét, csak a negatív erők nyomait. Egy vadásza követte, és úgy tudom most is követi a hajót, amiről gyanítják, hogy az átsugárzás történt. A barátunk elküldte nekem a koordinátákat is. - megmutatom Darielnek, magát az üzenetet is, és a koordináta halmazt. Zora ugyanis nem csak egy egyszerű helyszín adatot küldött, hanem egy folyamatos jelentést a hajó mozgásáról. Talán Dariel az alapján egy feltételezhető útvonalat is felfedezhet, én magam is próbálkoztam vele. De egyelőre ötletem sincs, hogy hová tarthatnak.
Remélem nem kell megvárnunk, hogy megálljanak…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Dariel Deveroux Thu Apr 04, 2024 10:45 pm

Bring back... her
Devon - Terra - Jelen

Egészen új és szokatlan érzés, hogy megvan a családom. Aylmert hagytam felfedezni a bolygót, s annak minden zugát, még akkor is, ha aggódom érte. Szeretném, ha boldog lenne, s élvezhetné az életet. Megérdmeli.
Meditáció közben ér el az üzenet, közvetett úton, ahogy a Felsőbb Énem bekopog, üzenetem van, és fontos. Innen az üzenet sokkal elevenebb, sokkal jobban átjár, így azonnal küldöm Devon felé szeretetem, s együttérzésem. Menni csakis nyugodt fejjel lehet, s Terra sokáig a dracok játszótere volt, hogy tudjam, senki sem hatástalan ennek.
- Mire összepakolsz, ott vagyok. Felsugározlak, a hajómmal megyünk. - semmi, ha szeretnéd, semmi feltételes mód. Sosem szokásom. Kijelentek.
Aylmernek küldök egy üzenetet, bár úgyis tudja, hogy éppen útra készültem, azonban ha elmondhatom, miért és hova megyek, mindig megteszem.
Engedélyt kérek az ugrásra, hogy a féregjáratot használhassam, így valóban “percek” alatt ott leszek a házuk felett, rejtve a járművet. Még mindig nem tudják a terraiak, s ezen döntésüket tiszteletben tartva, bejelentkezem Devonhoz.
- Ha készen állsz, ugorj csak be.- a hajó felismeri, s be fogja engedni. A hajó ugyanis nem csak egy kis kabin, eléggé befedi a birtokát, de a hajó szeretettel veszi körbe a birtokon lévőket, így az állatok sem rémülnek meg tőle.
Alig hogy megjelenik, máris felé fordulok, a hajó pedig a világűr felé veszi az irányt, de még marad Terra közelében.
A közelébe érve, vállára teszem tenyerem, hogy erőt adhassak át neki. Hogy itt vagyok, mellette.
- Mi történt?

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Devon Deveroux Thu Apr 04, 2024 10:00 pm

Soha nem éreztem magam olyan boldognak, mint az elmúlt néhány hónapban. Bár történt olyasmi is, ami inkább aggodalommal töltött el (és még most sem engedtem el teljesen…), de az, hogy Miopéval közelebb kerültünk egymáshoz, és hogy Dariel visszatért a családunk életébe… semmihez sem fogható pozitív érzést kelt bennem, a Terrai nap huszonnégy órájában. Egész nap csak mosolyogni tudok, még akkor is, ha esetleg leforrázom magam kávéval, vagy elcsúszok a fürdőszoba padlón. Nem érdekel. Boldog vagyok…
Viszont mintha a sors érezné, hogy így unalmas lesz a történetem, vagy csak úgy gondolja, hogy nem érdemlem meg a felhőtlen örömet… kapok egy üzenetet. Zorától…
Először fel sem fogom, amit írt nekem. Hiába a tömör, lényegre törő üzenet, egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ez a valóság, és nem valami beteg vicc. Ám az a baj, hogy tudom, Zora egyrészt nem gyakran él a humor adta lehetőségekkel, másrészt, ilyesmivel sosem viccelni. Kis híján elroppantom a saját ujjcsontomat, ahogy ökölbe szorul a kezem…
Ám legfeljebb egy percig tart a csendes kétségbeesés. Az elmém szerencsére nem hagy cserben, azonnal végig pörgeti a lehetőségeket. Arról szó sem lehet, hogy itt maradok, és várok a csodára. Bízom Zorában, és abban, hogy meg fog tenni mindent, hogy megtalálják, és visszahozzák Őt, de ezt egyszerűen nem tartom elégségesnek egy ilyen helyzetben. Minél többen segítünk, annál több esélyünk van, hiszen most minden perc számít. Bele sem akarok gondolni, hogy mi tehetnek vele…
Így az is eszembe jut nem indulhatok magányos mentő akcióra. Segítség kell érdemi, és azonnali, erről pedig azonnal eszembe jut, hogy kit szeretnék még értesíteni a történtekről.
Darielnek telepatikusan üzenek, így érem el a leggyorsabban. És így az érzelmeimet sem kell magyarázni, érteni fog mindent…
- Dariel... Kérlek... Segíts nekem. Miopét elrabolták a Dracok az egyik Terra melletti hadihajóról. Utána fogok menni. Ha tudsz, kérlek gyere velem, és segíts nekem... - természetesen elfogadom, ha nem tud jönni, de reménykedem benne, hogy velem tud tartani. Biztonságosabb lenne, és leginkább kettőnknek több esélye van, mint nekem egyedül. Már elmúltak azok az idők, amikor elég volt felvennem egy egyszerű fém páncélt, és már mehettem is a csatába. Ezeknek sokkal erősebb fegyvereik vannak…
Ennek ellenére, felkészülök, amennyire csak tudok. Az egykori páncélom mit sem érne (bármilyen biztonságérzetet is adna nekem…), így helyette azt a ruhát veszem magamra, amit elrejtve tartok, és ami egy űrhajón is teljes védelmet biztosít nekem. Épp Zora ajándéka volt, bár egyelőre nem lesz rá alkalmam, hogy közölhessem vele, milyen hasznos figyelmesség volt ez a részéről. Számára csak annyit küldök válaszként, hogy én is Miope után megyek, és amint megtudok valamit, én is értesítem őt. Nem kérek tőle engedélyt, nem tudna megakadályozni abban, hogy elinduljak, igazából még az sem intene józanságra, ha épp Dariel mondaná, hogy ez felelőtlen ötlet, és nem tud most velem tartani. Én megyek. Biztosan…
Az viszont egyelőre Darieltől függ, hogy pontosan mikor, és milyen járművel. Amíg mozgásban vannak szóba sem jöhet a teleport. De van egy hajóm vészhelyzet esetére, álcázva kering bolygó körüli pályán. Akár mehetünk azzal is, vagy Dariel hajójával, számomra mindegy. Csak menjünk már…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Zora Lavigne Thu Apr 04, 2024 9:01 pm

Hálás vagyok Miopénak, amiért megérti, hogy távoznom kell, még akkor is, ha az esetben is így tettem volna, ha kifejezetten marasztalni kezd. A legénység, és a hajó biztonsága az első, ezt semmilyen baráti találkozó nem írhatja felül.
A helyzet pedig tényleg nem tűnik próbariadónak, vagy figyelmen kívül hagyható eseménynek. Valami történik, csak épp még nem tudjuk, hogy mi, és éppen ezért kell még óvatosabbnak lennünk.
Viszont szándékom ellenére sem érek le a gépházba, bármilyen tempóban is rohanok. Még azelőtt kapok egy értesítést, hogy erőből rácsaphatnék a zsilip nyitó szerkezetre. Azonnal ránézek, és látom, hogy engedély nélküli sugárzás történt…
A szívem a torkomban kezd dobogni, olyan fékevesztett tempóban, amit sokáig biztos nem fogok bírni. Hiszen látom azt is, hogy épp a hajó azon részén történt ez az eset, ahol Miopét hagytam.
Azonnal futni kezdek, de most a másik irányba…
Sajnos sejtem, hogy kit, pontosabbat kit nem fogok ott találni, viszont magyarázatot egyelőre nem kezdek keresni. Az engedély nélküli átsugárzás, és a jelenléte hiánya bőven elég ahhoz, hogy teljes készültséget hirdessek a hajón, és ezzel mindenkit szolgálatba szólítsak a hajó fedélzetén. Többek között magamat is…
Az első tiszt kap először jelzést tőlem, értesítem az eltűnt személyről, és arról, hogy azonnal ki kell küldenie a kereső csapatokat. Talán a radaron lévő árny, éppen annak a hajónak a helyét mutatja, ahová elvitték Miopét. Legalábbis nagyon remélem, mert csak így van esélyünk megtalálni ebben a káoszban…
Vagyis az sem mindegy, hogy támadás is ér-e minket, vagy sem. A kereső csapat ugyanis szintén bevethető harc esetén, és ha Miope után kell kutatniuk, ők nem tudnak részt venni a védelmünkben.
Ezzel a problémával egy kicsit később foglalkozom…
Előbb keresek egy panelt, ahol pontosabban tudom követni az eseményeket. Elég csak a tenyeremet a felülethez érinteni, máris feljön minden adat, amihez hozzáférésem van. Tehát minden… Keresgélnem kell egy ideig, hogy megtaláljam a radart, és a befutó jelentéseket, úgy rendezem, hogy mindenre rálássak egy időben.
A vadászok tényleg találnak egy hajót, épp ott, ahol a radar anomáliát érzékelt, és engedélyt kérnek arra, hogy semlegesítsék a hajót. Úgy tűnik, hogy az információ áramlás nem volt elég simulékony, mert épp ez az, amit most nem tehetnek meg Miope valószínűleg azon a hajó van…
Arra adok parancsot, hogy a hajtóművet semmisítsék meg, hogy megakadályozzák az esetleges ugrást, majd kerítség be az ellenséget. Sajnos ezt nem sikerül időben megtenni, de az egyik vadász elég leleményes volt ahhoz, hogy követni kezdje a távozó hajót, és így a helyzetét is jelenteni tudja nekem. Utasítom, hogy folytassa, amit elkezdett maradjon az ellenséges hajó mellett, bárhová is megy.
És természetesen újabb csapatokat vezényelek arra a helyszínre, már nem csak a Leviatán kötelékéből…
Terrance, és Devon is kap tőlem egy értesítést, semmi udvariaskodás vagy hegyi beszéd, csak nyers tények. Miope eltűnt, feltételezzük, hogy melyik hajón lehet most, és egy vadászunk követi őt folyamatosan. Természetesen a koordinátákat is küldöm elsősorban Devonnak, de Terrancenek is adok hozzáférést ezen adatokhoz, hogy nyomon tudja követni, hogy mi történik.
Levegőt pedig jó ideje elfelejtettem venni, de még talpon vagyok, így azt hiszem ez egyelőre nem is számít…
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Hemyle Miope Tue Apr 02, 2024 11:06 pm

Ahogy Zorat néztem Terrance-szal, nem is kellett kétszer találgatnom, mit is érez felé. És drukkoltam az elejétől, s bizony ki is beszéljük a fiúkat a hátuk mögött, igazi csajos dumával. Ami részemről végül is nem igazán történik meg, mert mire éppen rávezetném a témát, megszólal a riasztó. Vészjelző.
- Menj csak, feltalálom magam. - teszem le a poharat.
Hagyom szaladni, elvégre ez az ő irányítása alatt áll, s büszkén figyelem, ahogy elhaladtában a legénység tagjai tisztelettel néznek felé.
S megérzek valamit. Alattomosan sötét, s itt sem kéne lenniük. De nem olyan sötét, mint ami eddig volt Terrán. S azt is érzem, ahogy ez a figyelem egyre jobban körém és felém kezd összpontosulni.
Vannak dolgok a világon, amit nem tudok megtenni. Bárki jövőjét látom, bármelyik változatban.A sajátomét időként sokszor talányokban kapom meg, így nem lep meg, hogy ezt sem érzékeltem előre. Mire azonban az ujjam a panel felé nyúlna, hogy segítséget kérjek, már tudom, elkéstem. Érzem, ahogy a testem eltűnik a gépből, hogy azután valahol egészen máshol kössek ki...
Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Bring back... HER

Post  Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 10:46 pm

Nem tudnám pontosan megmondani, hogy melyik volt az a pont az életemben, amikor elkezdtem Miopét a barátomnak tartani, de ezen a ponton már nem is igazán számít. Szeretek a társaságában lenni, még akkor is, ha időnként olyan témákat érintünk egy-egy beszélgetés során, ami számomra kellemetlennek számít. Most például… van egy olyan félelmem, hogy szóba fog kerülni Terrance, de azt meg nem tudnám mondani, hogy pontosan miért félek annyira a kérdésektől, vagy akár a megjegyzésektől is. Tény, hogy amióta láttam, és éreztem, hogy mi történt vele, nem tudok rá úgy tekinteni, mint korábban, de ez önmagában még nem kéne, hogy gondot okozzon. Vagy igen? Inkább beszéljünk, valami teljesen másról…
Vészjelző hangját persze még így sem tudom megmentésnek tekinteni, azonnal összerezzenek, és elfelejtek mindent, amiről korábban beszéltünk, mert ez a hang… egyet jelent a veszéllyel. Azonnal felpattanok.
- Sajnálom Miope. Mennem kell… Gyere fel te is a hídra, ha van kedved. - nem számít, hogy nem vagyok szolgálatban, az ilyen helyzetekben a pihenés sokadlagos, csak az számít, hogy meg kell védeni a legénységet. Vagy cselekedni kell…
Egy ideig figyelem, hogy Miope velem jön-e vagy sem, de aztán nagyobb tempóra váltok, és futni kezdek. A szívem a torkomban dobog…
- Mi történt? - az első tiszt meg sem lepődik azon, hogy itt vagyok, azonnal átadja a helyét a panelnél, és magyarázatba fog. Először a radar meghibásodását jelenti, majd azt, hogy a figyelmeztető jelzések ellenére is befogtak valamit. Árnyéknak tűnik, csak kósza látomásnak, de bízom az ösztöneiben. Ha azt mondja, hogy látott valamit, akkor hiszek neki.
- Mi a parancsa? - most ő van szolgálatban, én is engedelmeskedem neki, mert hiába a rang, ő jobban átlátja a helyzetet ebben a pillanatban, mint én. És csak ez számít.
- Ki akarom küldeni a vadászokat. Inkább nézzenek körül, hogy minden rendben van-e, mint hogy váratlan támadás érjen minket. - ennél én határozottabb választ vártam, ezért azonnal válaszolok.
- Akkor tegye azt. Én lemegyek gépházba, és ellenőrzöm, hogy ott minden rendben van-e. - ez sem lenne feltétlen szükséges, de képtelen lennék az ujjaimmal malmozva itt üldögélni. Vagy akár csak álldogálni. Ezért ahogy jöttem, úgy megyek is lélek szakadva, és egyre szaporábban lélegezve.
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Bring back... HER Empty Re: Bring back... HER

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum