Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Just a little... bump?

2 posters

Go down

Just a little... bump? Empty Re: Just a little... bump?

Post  Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Elnevetem magam, de… azért van némi aggodalom a hangomban.
- Száz? Csak nézz rá. Elég lesz ötven is… - nagyon közvetlen, ami határozottan jó, de azért veszélyeket is tartogat. Én már csak tudom. Nem véletlenül tanultam meg boxolni, és persze erősen ágyékot rúgni…
- Az is. Ez alapgenetika… - a sebességet tényleg nagyon szeretik, úgy száguldoznak a kis gömbjeikkel, mintha nem lenne holnap. Vagy mintha elfogyna a húsgombóc készlet, ha nem érnek oda elég gyorsan…
Van, amikor engem ilyen egyszerű indokok motiválnak…
- Hát… nagyon bele kell húznod, ha a legfinomabb húsgombóc címre utazol, de én lelkesen vállalom a tesztelő szerepét, amikor próbálgatod a recepteket… - véleményem szerint az a húsgombóc, ami szívből készül, rossz nem lehet, de vannak különösen finomak. Apáé szinte verhetetlen, és már Emyré is nagyon közel áll a tökéleteshez. Ettől függetlenül nem baj, ha ő is tesztel még, rajtunk…
Hiszen egyértelmű, hogy Andrew Uriel is nagy gombóc rajongó, ez először le is győzi az új személy megismerése iránti vágyat. Aztán az első gombóc után, már enged a kíváncsiságának is, közelebb lép Rancarhoz, és a két karját nyújtja felé. Kifejezetten szeret kézben lenni, fő a kényelem. Ismerős…
- Ahh… ettől tartottam… - a soha azért elég hosszú időtartam. Korábban elképzelni sem tudtam, és a gyerekek, illetve Emyr segített abban, hogy egyáltalán fogalmam legyen az életreszóló döntésekről. Eddig úgy kerültem őket, mind a Szélvész az aszteroidákat. Tehát nagyon…
Ezt pedig valamilyen szinten Rancarral is megosztanám, csak mielőtt válaszolhatnék, inkább visszakozik. Talán ő sem biztos abban, hogy mit kérdezett, vagy abban, hogy én miként fogok reagálni. Mindkettőt megértem, tény, hogy nem mindig reagálok jól az egyszerű beszélgetésekben. De most sokkal nyugodabb vagyok, mint korábban bármikor, épp ezért is… elnevetem magam.
- Eléggé ismersz már. Ha egy kicsit is rám ütöttek, akkor aggódni kell. - a valódi veszélyről, amire talán utalni akart, most nem igazán akarok beszélni. Hiszen az nem csak engem érint, hanem Emyrt is. De épp azért vagyunk itt, hogy ez változzon, hogy legalább egy kicsit kisebb legyen a nyomás, és ne kelljen folyamatosan a hátunk mögé nézni. Legyen elég az idő felében így tenni…
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Just a little... bump? Empty Re: Just a little... bump?

Post  Rancar Colt Sat Mar 30, 2024 10:37 pm

Just a little... bump?
Rose - Lyra - Jelen

Félrebiccentem a fejem, végignézek rajta, majd megadóan feltartom a kezem. Na, ebben tuti vagyok, hogy megtenné.
Hogy jól ismerem-e őket? Elégedetten megigazítom nemlétező nyakkendőmet. Hajat libbentenék, de most ez jött.
Rásandítok.
- Megkérdezlek száz év múlva is erről... - azt hiszem, lesz szőnyeg szélén állás annak, aki kicsi Rose-zal élni akar. De nem is baj. Védve van, biztonságban.
- Inkább villámgyorsnak mondanám. - derült égből villámcsapás, hogy ketten is vannak. Rose sosem aprózta el, én mondom!
Jóízűen felkacagok.
- Majd szerzek titkos receptet, hogy még finomabb legyen. - elégedetten vigyorgok.
Nos, ahogy a kisfiú elnyújtja a döntést, már tudom, ki nyert, s ahogy mozdul a keze, úgy kerül közelebb felé a húsgombóc. Anyja fia, le se tagadhatja! Jót kacagok újfent.
Elismerően nézek a gyors befalásra. S még direkt nem nyúlok egy újabb gombóc után. Megvárom, mit is tesz: hozzám akar jönni, vagy csak a húsgombóc kell neki. Nekem mind a kettő tökéletesen megfelel. Ha az utóbbi mellett dönt, akkor egy újabb gombócot veszek a kezembe, s nyújtom felé.
- Az soha el nem fog múlni. - szeretettel teli a hangom. - De nem fogok semmit sem  megtiltani, mióta nagyok. Az ő életük, ő választásuk. Én legfeljebb csak mellettük lehetek, ha kérik... - megtanulni félreállni, utat adva a saját döntéseik felé... nah, az részemről sosme volt nehéz. De aggódni azért aggódhatok értük!
- Miért kéne aggódnod érte? - oké, hogy értem, ki is a nagyapjuk, és hogy mit tettek Rose testvérével... ja, hogy ez általános kérdés volt.
- Nem kérdeztem. - emelem fel a kezem.


Emme

Rancar Colt
Rancar Colt

Play by : Jason Momoa

Back to top Go down

Just a little... bump? Empty Re: Just a little... bump?

Post  Rose Jackson Sat Feb 24, 2024 10:31 pm

Helyeslően (és mosolyogva), bólogatni kezdek. Ez valóban új. Sokáig teljesen elképzelhetetlen volt. Viszont ennek ellenére is… boldog vagyok…
- Jól viselkedik. Már megharaptam volna, ha nem így lenne. - azért, az, ahogy beleszaladt a pofonba… Nos nagyon ajánlom neki, hogy ne jusson még egyszer ilyen az eszébe. De harapás azért nem lesz. Ahhoz túl fontos nekem…
- Juj… túl jól ismersz. Minket… - nézek jelentőség teljesen kicsi Rose felé, mert teljesen biztos vagyok benne, hogy megvesztegethető. Én is az vagyok. Csak a családom biztonsága, és Szélvész témakörökben vagyok kevésbé hajlamos a kompromisszumokra. Előbbi biztosításáért nem csak harapni tudnék…
- Megbeszéltük. - nevetem el magam, ám most nem a “nyertem” rész hoz lázba. Inkább a téma elkerülése… Kiderült, hogy amikor igazán fontos, akkor az intimitás kérdése zavarba hoz. Nem is kicsit. Biztosan nem pirultam el…
De azért veszek egy mély, megnyugtató, és tisztító levegőt.
- Egyetértek. A puszi az még oké. Oda-vissza is. - az ártatlan, és szeretném, hogy a gyerekek megélhessék az ártatlan gyerekkor minden szépségét, és persze nehézségét is. Ne kelljen idő előtt felnőniük, és fejlődhessenek úgy, ahogy ők szeretnének. Ehhez viszont megfelelő környezet kell, amit nekünk kell biztosítani Emyrrel. Még úgyis, hogy a veszély, mindig a nyomunkban fog járni, és árnyékként fog kísérni…
Elmosolyodom Rancar lelkesedése láttán, és természetesen benne vagyok az italozásban. Csak módjával. A gyerekek mellett ugyanis mindig ébernek kell lenni. (Én az vagyok…).
- Jóképű fiatalember igaz? - mosolyodom el még mélyebben, és tekintek Andrew Uriel felé. A legszebb fiú, akit valaha láttam, és ennek nyilván… köze van ahhoz, hogy szinte szakasztott mása Emyrnek…
Nagyon jól eső, és kissé bárgyú marad a vigyorom, egészen sokáig.
- Azt megköszönjük. Mindhárman. - sőt, talán mind a négyen is, bár az a húsgombóc, amit Emyr csinált… még mindig kísért az álmaimban, pozitív értelemben. NAGYON finom volt…
Andrew Uriel pedig hosszú ideig csak csendben nézi Rancart, aztán szélesen elmosolyodik. Csak utána fordul a tekintete a felé nyújtott húsgombóc felé, és pár pillanat erejéig annyira befókuszálja, hogy kuszák is lesznek a szemei. Majd rányúl, és nagyon lelkesen, hangosan nyammogni kezdni.
- Ezek a követek tényleg nagyon működnek. - nevetek fel, és mikor látom, hogy Rose felém nyújtózik, szó nélkül a karomba veszem. Andrew Uriel ismét Rancarra néz, egyelőre még én sem tudnám megmondani, hogy még egy húsgombóc reményében, vagy az ismerkedés jegyében is.
- Te mikor hagytad abba az aggódást a biztonságuk miatt? Ha egyáltalán abbahagytad már… - a veszély szintje, talán más egy kicsit Rancar esetében, de a szeretet, és a féltés, amit egy szülő érez, pontosan ugyanaz. Én pedig még csak ismerkedem ezzel az érzéssel, és egyelőre nem tudom teljesen elhelyezni. Egyszerre ijesztő, hogy tudom, bárkit darabokra tudnék szaggatni, aki bántani akarja őket, és persze megnyugtató is. Hogy valakik ennyire fontosak nekem, hogy tényleg mindenemet odaadnám értük. Még a Szélvészt is…
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Just a little... bump? Empty Re: Just a little... bump?

Post  Rancar Colt Thu Feb 22, 2024 10:14 pm

Just a little... bump?
Rose - Lyra - Jelen

A válaszra felvonom a szemöldököm, s egy érdeklődő fejmozdulattal nézek rá.
- Ez új.-fonom keresztbe a karomat, ami sokkal inkább az “elfogadom a kihívást az új információra”. - Ajánlom, hogy jól viselkedjen veled. - rázom az ujjamat aztán. Rosenak csak a legjobb partner jár. Mindegy, mit tart róla a világ, ha Rosehoz úgy áll, ahogy Rose szeretné, akkor részemről minden listatétel kipipálva.
- Háh. Rose Egyezmény. Rendben, akkor majd küldök követeket tárgyalni... -nézek sokat jelentően a húsgombóc-halomra. Hatékony követek lesznek, érzem.
Azért kicsit komorabban hallgatom a történetet. Mert nem szeretném, ha bajba kerülne. Majd Szélvész egyik pultjára helyezem tenyerem. Ajánlom is neki, hogy kirángassa Rose-t a vészből. De hiszem, hogy Rose lélekjelenléte valahogy sokkal többet dobott a latba...
A válaszra egy néma “ó”-t formálok ajkaimmal, majd felemelem kezeim.
- Oké, az enyém el tud vágtatni, szóval te nyertél.
Rásandítok.
- Addig jó, amíg csak puszilgat. - Roset ismerve, nem hiszem, hogy akadna olyan, aki ne lenne tudatában annak: ha a gyerekével szórakozik, akkor ő fog eléállni. És az annyira... nem leányálom...
- Igyunk! - s megérzem az erősődő energiát, ami közeledik, közben azért a pultnál úgy vagyok, hogy ha a kicsilány ficánkolna, akkor ne orral kínálja meg a padlót.
S az érkező felé fordulok.
S pislogok.
- Duplán látok. Eskü. Pedig nem is ittam. Csak vizet. - de azt mennyeit, a tóból, egy jókora vágta után.
- Ohh, akkor egy egész rakomány húsgombóc sem lesz elég legközelebb....
Megvárom, míg az álmos szemek eldöntik, mit akarnak. Tudom, hogy humanoid alakban is elég hatalmas vagyok, ám az energiám annál barátságosabb.
- Tudtam. Én nem is érdekellek. Csak a húsgombóc.- leveszek egy gombócot, és felé nyújtom. Ha elfogadja, elfogadja, ha nem, akkor hagyom.

Emme

Rancar Colt
Rancar Colt

Play by : Jason Momoa

Back to top Go down

Just a little... bump? Empty Re: Just a little... bump?

Post  Rose Jackson Thu Feb 01, 2024 10:32 pm

“Hidd el… tetszeni fog…”
Tudod, hogy gonosz, ilyen sok értelmű üzenetet küldeni, de ha már nekem meglepetést okoztak a gyerekek… akkor az a minimum, hogy azoknak is váratlan legyen, akik közelebb állnak hozzám. Vagy… azért mégis gonosz vagyok. Egy kicsit…
- Inkább egy nem ivócimbora volt… - észrevettem, hogy amikor én nem igazán fogyaszthattam alkoholt, Emyr sem nyúlt túl gyakran a pohárhoz. Egy kicsit sem zavart volna, ha így tesz, de… azért nagyon jól esett, hogy figyelt erre is…
- Nem-nem. Ebben az esetben az ő titka az én titkom, ezért érvényesítem a Rose egyezményt… - természetesen nincs Rose egyezmény. De kéne, hogy legyen. Nincs titok kifecsegés, se részemről, se a gyerekek részéről. Persze a legjobb az lenne, ha nem kéne egyáltalán titkokat őrizni…
Talán eljön egyszer az a nap is…
- Nem szokásom… - mosolygok elég erősen, és persze már várom, hogy Andrew Uriel is felébredjen. Szeretném megölelni őt…
Meg valaki mást is, de ő máshol van épp. Ezért most a mosolyom őrzi az emlékét.
- Gyorsan kellett ugrani, mert a gyíkok már korábban is puszilgatni kezdték a hátsónkat. Csapda volt. De végül sikerült egyben kijutni, hála a… - egy lépésnyit teszek a fal felé, hogy meg tudjam paskolni a Szélvészt.
- … legjobb hajónak. - akkor azért morci voltam egy kicsit, de minden jól alakult. És a Szélvész sokszorosan bizonyította a rátermettségét, ezért bárki rosszat mert rá mondani… még mindig kettéharapom a torkát…
- Tedd azt. Lehet, hogy még az sem lesz elég van a valósághoz képest… - azért… egy kicsit zavarba ejtő most erről beszélni, pedig nem szokott gondot okozni az ilyesmi. A különbség valószínűleg az, hogy korábban semmit sem éreztem egy-egy ‘buli’ során, Emyr esetében… valaminek már akkor is kellett lennie, különben meg sem történik az egész. Ennyire jó piák azért nincsenek.
Ezt pedig minden bizonnyal Rancar is sejti, mert ahogy közelebb lép hozzám, és megölel… csak néhány pillanatig tart a meglepettség a részemről, és visszaölelem, miközben a mosolyom is újra feléled.
- Köszönöm… - adok még magamnak néhány percnyi puhaságot, aztán amikor kibontakozunk az ölelésből, megköszörülöm a torkomat. Azon pedig meg sem lepődöm, hogy miután a pultra kerül, Rose rögtön a pocakja megtömésére helyezi a hangsúlyt.
- Tartok tőle, hogy igen. És nem mellesleg, nagyon szeret másokat puszilgatni, szóval lesz egy pár száz aggódással teli évünk… - elnevetem magam, de… ha Rose valóban hasonlít rám, akkor azért számítani kell rá, hogy könnyen fog… ‘barátkozni’...
Be kell szereznünk addigra néhány fegyvert…
- Igyunk… - csapok én magam a pultra, aztán már indulok is a poharakért, hogy meg tudjuk kezdeni az italt, amit Rancar hozott. No de… a másik gyermekem, pedig az ilyen pillanatokra tud ügyesen ráérezni.
- És már jön is… biztosan nem a pia miatt… - elnevetem magam, és már megyek is Andrew Uriel elé. Látszódik rajta, hogy még csak most ébredt. Inkább totyog, mint sétál. Na de a pult felé, azért sandít egy jelentőség teljeset, és csak utána nézi meg magának Rancart.
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Just a little... bump? Empty Re: Just a little... bump?

Post  Rancar Colt Thu Feb 01, 2024 9:14 pm

Just a little... bump?
Rose - Lyra - Jelen

Érzem mosolyát gondolatán keresztül, s egy jót hahotázok. Még hogy terrai szex. Semmit sem tudnak róla.... a hahota pedig vissza is megy.
- Akkor már minek? - még a vállaimat is felhúzom mosolyomban, ahogy küldöm vissza gondolataimat neki.
Ahogy leutánoz, feljebb tartom a fejem, mint aki kikéri magának, majd ránézek, vigyorral.
- Na. Ahhoz mindig kell egy ivócimbora. Remélem, volt... - még rá is mutatok, hogy ajánlom, legyen neki, mert hát a gyász is egy buli, csak nem úgy fogjuk fel.
A névre összehúzom szemeimet. Ismerősen cseng. Hogy nagyon is, még nem tudom. Vannak dolgok, amikkel nem foglalkozom, mert a fák és a növények jobban foglalkoztatnak, mint holmi ...
Egy frászt. Tomboltam, amikor Trohan...
- Te. A húsgombóc. És ha akarnád se tudnád. - ránézek a kicsi lányra. - Áruld el a titkodat. - de vigyorgok. A gyerekek,azok mindent visznek. Minden értelemben.
Némán adja a szám a “Ke...” közben a kicsi lányra nézek, majd oda, ahonnan érkezett.
- Te aztán tényleg nem aprózod el... - nevetem el magam.
A természetesenre vágok egy arcot, a “magától értetődő” képet, közben kicsi lányt hagyom érvényesülni.
- Pont a Dracoba? Jóhogy már nem egyből Thubanba zuppantatok. - Roset azért féltem, főleg az apja miatt. Az öccséről tudom, hogy éppen az apja miatt szemelték ki. Remélem, azóta erősödött a kölök.
- Neeeemm? - szegem le a fejem. - OKé, akkor ne is folytasd, a fantáziámra hagyatkozom. - nevetem el újra magam.
A vallomásra azért elérzékenyülök. Mindig is láttam ám, hogy csak adja a vidám s vagány csajszit. De hát azért neki is szüksége van valakire...
Felállok a kölyökkel a kezemben, s Rosehoz odalépve, átölelem.
- Ideje volt már....
És ennyiben hagyom, a pici lányt leteszem a pultra.
- Tudtam. - oda sem kell néznem, már tudom, mit csinál.
- Nem te vagy az anyja? - nézek Rosera, majd újra elnevetem magam.
- Nade, erre inni kell! - csapom össze tenyereimet.

Emme

Rancar Colt
Rancar Colt

Play by : Jason Momoa

Back to top Go down

Just a little... bump? Empty Re: Just a little... bump?

Post  Rose Jackson Wed Jan 17, 2024 11:22 pm

Kár, hogy ilyenkor nem látja a mosolyomat. Pedig elég huncut.
“A mondások nem. De a Terrai erotikában járatos vagyok. Wink
Az a jó, hogy Rancar az a fajta pajtás, akinek kockázatok nélkül el tudok küldeni egy ilyen üzenetet is. Szigorúan barát zónában vagyunk. Annyira, hogy akár testvérek is lehetnénk…
“Szerintem találni fogunk valakit, aki meghúzza a copfodat, amikor az asztal alatt leszel… Wink
Ahh.. ezek az Emojik. Annyira nem adják át, hogy mire gondolok. Természetesen a gyerekekre. Egész biztos vagyok benne, hogy oda lesznek Rancar hajáért. Meg úgy az egész fazonért is…
Előbb persze meg kell érkeznie.
- Oh. Akkor én is… - próbálom leutánozni a sértett arcát, de nekem is pontosan ugyanolyan vigyor kerül az arcomra, mint az övére. Aztán pedig egy egész másféle mosoly, amikor megérzem Rose közeledtét.
- Már nem kell. Meggyászoltam a dolgot. - azért… bármennyire is örülök annak, hogy a gyerekek, és persze Emyr is az életem része lett, nem tudtam felhőtlenül örülni az elején. Igenis… meg kellett gyászolnom a régi életemet. Hogy aztán boldogan tudjam magamhoz ölelni az újat…
Ez a gyászfolyamat pedig nem volt egy perces dolog…
- Azt. Kétszeresen is. - Andrew Uriel valószínűleg most fordul át a másik oldalára… De hamarosan jönni fog ő is. Akkor minden elejtett kis célzás be fog találni. Persze, ha előbb nem derül ki a ‘turpisság’...
- A szerencsés nyertes leginkább én vagyok. De egy Emyr Algan nevű illető is… mondhatni, hogy kiveszi a részét a nyereményből… - öhm… azért még mindig nem olyan könnyű ilyesmiről beszélni. Valószínűleg az enyhe (vagy nem annyira enyhe…) pirulás is ezért lesz aktuális a képemen. Önkéntelenül legyezek egyet az arcomon, hogy gyorsabban elmúljon. Már csak azért is, mert Kicsi Rose már teljesen Rancar hatása alá került, és nem is figyel rám.
- Persze. Ha akarnám sem tudnám őt megakadályozni az evésben. - nevetem el magam, mert igazából nem is akarom. Szívesen osztozom. Még húsgomból is…
Ezt sem gondoltam volna, akár csak néhány hónappal ezelőtt…
Elmosolyodom, amikor Rancar rájön még valamire…
- Ó igen. Javítsd kérlek többes számra a gyerek szót… - mosolyodom el, és mutatok a szoba felé, ahol Andrew Uriel szuszókál még mindig. Senkit sem szeretek ébresztgetni (főleg, ha az ő álmuk azt jelenti, hogy én is aludhatok…), ezért a kisfiamat egyelőre csak így tudom bemutatni Rancarnak. De biztos vagyok benne, hogy percek kérdése, hogy ő is jöjjön ruhát csekkolni…
- Természetesen a Szélvészen futottunk össze. Felvettem, mint utast, véletlenül átcsobbantunk a Draco rendszerbe, aztán még időben elmenekültünk, és ezt megünnepeltük egy bulival. A hogy jöttünk össze… - nem arról van szó, hogy nem akarok válaszolni. Egyszerűen csak nem tudok. Már mint… mi akkor most tulajdonképpen összejöttünk Emyrrel? Valahogy sem a “Nem” sem az “Igen”, nem elég pontos…
- Ez egy nagyon jó kérdés, amire még nekem is választ kell találni. Egy részére nem is emlékszem… - valószínűleg az nem a lényeges része volt a kapcsolatunknak. De… hát azért mégis csak jelentős, mert a gyerekeket annak az estének köszönhetjük. Jó lenne azért rá emlékezni…
- Azt hiszem ez ilyen… olyan jól sikerült a tudat elnyomása alkohollal, és egyéb szerekkel, hogy sikerült előcsalogatni az igazi, tudatalatti dolgokat. A ki nem mondott, és halálig tagadott vágyakat. - még a gyerekek hagyján. Azt sosem tartottam teljesen elképzelhetetlennek, hogyha rám csimpaszkodik egy szülők nélkül létező kis valami, akkor magamhoz veszem. De Emyr… nos abban semmi tudatosság nem volt csak…
Érzelmek…
A puha mindenemet már…
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Just a little... bump? Empty Re: Just a little... bump?

Post  Rancar Colt Tue Jan 16, 2024 9:55 pm

Just a little... bump?
Rose - Lyra - Jelen

- Jaj, hát a terrai mondások nem erősséged? Ajtóstul házba.... repülőbe, nem rohanunk... - még vigyorgok is.
Meglepődve nézek magam elé.
- Miiiii? Hát kivel iszom magam az asztal aláááá? - de mivel szabad akarata van, hát akkor majd keresek más partnert.
Adom a megsértettet.
- Most megsértődtem. - a vigyorom egyáltalán nem erről árulkodik utána. S nagy boldogan ölelem is át, mások mackósnak mondanák, én azonban istenesen barátinak.
Hunyorgok a szememmel, úgy nézek rá.
- A kincseidet dugtad, de le kellett szedned? Kezdjek aggódni? - neeem igazán rakom össze az egyet meg a kettőt.
Nézem, ahogy kapaszkodik a kis lény, s hatalmas szívem (fizikailag hatalmas! Fizikailag!) megindul rajta, s kinyúlok felé kezemmel, hogy felvegyem.
- Hosszú távút? - sandítok Rosera, majd a porontyra a kezemben. Határozottan hasonló energiával rendelkeznek.
- Hát, te aztán tényleg mindenbe fejest, egyből. Megkérdezhetem, ki a szerencsés nyertes? Az ott rojt. Csak mert szeretem. - mosolygok a kicsire, s máris szívembe zártam.
- Rose? Nahát... - majd elnevetem magam. - Hoztam, bizony. Ha anyukád megengedi, akkor falhatsz párat. - ismerem Roset, a húsgombócot mindenhogyan megvédi.
- Jajj, te, nem szó szerint értettem. Hát elvitte a cica a gondolataidat? - vigyorgok. - Tudod, a szokásos pletyka: hol futottatok össze, hogy jöttetek össze. Nem, továbbra sem úgy értem, hogy a gyereket hogy csin...- meglepetten nézek rá, s egyik tenyerembe veszem a porontyot, a másik kezemmel pedig kettest formálok. Még a számat is kinyitom, kimondva  némán a kettőt.

Emme

Rancar Colt
Rancar Colt

Play by : Jason Momoa

Back to top Go down

Just a little... bump? Empty Re: Just a little... bump?

Post  Rose Jackson Wed Jan 10, 2024 10:46 pm

Valószínűleg sokkal egyszerűbb lenne telepatikusan üzenni. De minden bizonnyal kevésbé vicces is…
“Na-na-naaaa… a házamra tessék vigyázni. Azt kizárólag bulik alkalmával lehet ostromolni”
Bulik… pfff… az úgy most igen csak háttérbe szorult. Lesz Chris esküvője, és… tulajdonképpen ennyi. Ezt pedig egy kicsit sem zavar…
“ A piáról is leszoktam. Kell az egészséges életmód.”
Ez maaaaajdnem teljesen igaz. Azért, ha kapok egy finom italt, biztos nem fogom visszautasítani. De nem akarom cserben hagyni a gyerekeket, márpedig ha én matt részegen fetrengek valahol, ahelyett, hogy velük foglalkoznék… akkor pontosan ezt tenném.
Vagyis csak szolidan mókázom. Rancar biztosan hátast, majd dupla előre szaltót dob, ha ezt megtudja…
És elég hamar meg is fogja tudni, mert kicsi Rose sem szokott túl sokáig aludni…
- Bocs. Túl fincsi… - kicsi hiányzik hozzá, hogy jellegzetes macska módra körbenyaljam a számat, de még sikerül időben megfékezni ezt a gesztust. Így csak épp a szám szélét harapom be. Sajnálom, de éhes vagyok…
A köszönés viszont tényleg jár, és egy mosoly is Rancarnak, amikor látom, hogy ölelésre hajol. Jó őt látni, és ugye… valamilyen szinten rokonok leszünk. Meg nem mondom milyen szinten, de családtag ő is.
Rose pedig remek érzékkel rendelkezik, ha ismerkedésről van szó, ezért meg is érzem, hogy közeledik.
- Rendben. - én elindulok egy pohár vízért, mert biztos vagyok benne, hogy Rosenak jól fog esni. Egyelőre viszont Rancar arcát nézem, mert feltételezem, hogy remek műsort fogok rajta látni. Csak a popcorn hiányzik…
- A szekrénybe biztos nem. Oda a kincseimet dugtam, ami le kellett szednem. - a kellett, az erős túlzás. Én döntöttem így. Mert hogy kellett hely a kicsiknek, és persze Emyrnek is (olyan is, amit nem félmeztelen…) Vagyis búcsút mondtam néhány Terrai tűzoltónak, meg sztriptíz táncosnak, hogy legyen elég hely a szobám falán az igazán fontos személyeknek…
Rose határozottan halad Rancar felé, és mikor már szinte majdnem eléri, nyújtozni kezd az irányába. Mintha azt szeretné, hogy Rancar felvegye. Én viszont erősen sejtem, hogy csak közelebb akar lenni a húsgombóc illat forrásához…
- Hát… nem régóta. De annyira megtetszett, hogy akkor már rögtön hosszú távú szerződést kötöttem. - nézek Rosera, szeretettel, majd… vissza fordulok Rancar felé. Ha Rancar felvette Roset, akkor eddigre már biztosan a ruhájával ismerkedik. Ha nem, akkor egyre szúrósabb (vagyis aranyosabb) tekintettel néz Rancarra.
- Rancar… ő itt Rose. Rose… ő itt Rancar. És jól érzed, hozott húsgombócot. - az a mosoly, ami felragyog az arcán… az enyémet is előcsalja. Néhány másodperccel később pedig el is nevetem magam.
- A hogyan pedig… hát inkább nem adok pontos részleteket. - valószínűleg ő nem arra gondol, amire én, ezért ha szeretne még kérdezni, állok elébe. Ha pedig nem teszi, én is mindent el fogok mesélni, amikor Andrew Uriel is felébredt.
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Just a little... bump? Empty Re: Just a little... bump?

Post  Rancar Colt Fri Jan 05, 2024 11:24 pm

Felröhög a válaszon, ingatva a fejem.
“A beleparkolásra értettem. Tudod, ajtóstul a házba... repülőbe..”
Hajnalban? De hát akkor én a másik oldalamra fordulok. És mióta van fenn hajnalok hajnalán?
“Szeretsz kukorékolni? Mióta lett új szokásod?”
Vagyis ott leszek, ezen nem múlik. Majd le sem fekszem, nem mintha sokat kéne pihennem.
A szám is tátva marad, ahogy meglátom a karikákat a szeme alatt. Mindig vagy pezseg, lehűteni sem tudom, vagy másnapos a mosolya. Eléggé. De ez ... ez más.
- Heh! Semmi üdvözlés, máris a húsgombócra rombolsz? - s máris a kezébe nyomom a dobozt, mert úgy gondoltam, jobb, ha zárva van a teteje.
- Naaah, így már máris jobb. - s át is ölelem, alaposan átkarolva, ha a doboz a kezében van, akkor azzal együtt.
- Nem kérek semmit. - boldog elégedettséggel söpröm ki az ülőhelyről, legyen akármi ott, s kényelmesen felteszem a lábam.... sehova, inkább keresztbe, s rátámaszkodom államra, úgy nézem, érdeklődő és egyben értetlen vigyorral.
A nagy beszélgetés közepette azonban érzem azt, hogy valaki más energiája is kezd még erősebben kavarogni.
- Be is mutatsz vendégednek, vagy eldugtad a szekérnybe? - de mivel már hallom is az érkezést, ami furcsa hang kíséretében jön, így a hang irányába fordulok és úgy is maradok.
Merthogy képtelen vagyok felfogni a látványt.
Meglepődve pillantok Rosera.
- Te mióta lettél pesztra? - aztán tovább figyelem az energiáját, majd energiájukat.
- Akarom mondani.... hogy? - ”mi?” de azt már nyitva hagyom.
Rancar Colt
Rancar Colt

Play by : Jason Momoa

Back to top Go down

Just a little... bump? Empty Re: Just a little... bump?

Post  Rose Jackson Tue Dec 26, 2023 10:19 pm

Azért… kijelenthetjük, hogy egy időre eltűntem a színről. Ahhoz képest, hogy viszonylag rendszeresen ápolom a szociális kapcsolataimat (akkor teljes mértékben rendszeresen, amikor verseny és/vagy ital is van a dologban…) De ez ugye… hát eléggé megváltozott. És csak a hozzám igazán közel állok tudnak róla, hogy pontosan miért is…
Ezért, amikor üzenetet kaptam országos cimborámtól, és kedvenc versenytársamtól Rancartól ( illetve most már a leendő sógorom testvérétől…) eszembe jutott, hogy ő pont azok közé tartozik, akik az égvilágon semmit nem tudnak arról, hogy miért is tűntem el egy időre az italokat szolgáltató helyekről…
A találkozás pedig pont jó alkalom lesz arra, hogy feloldjuk ezt az anomáliát. És nem mellesleg… hogy egy kicsit huncutabb módon prezentáljam neki a családomat. A tréfákról, és meghökkentésről ugyanis még mindig nem szoktam le teljesen…
“Hajóval egyébként is esélytelen lenne, mert úgy sem érnél utol : P Anélkül viszont Lyra, gyere korán hajnalban a Szélvészre”.
A gyerekek ugyanis hajnalban még aludni szoktak. Ezért neeeeeeem fog sejteni semmit.
A kellemesen (teljes mértékben) álmos ábrázat, és a sötét karikák a szemem alatt, amivel fogadom, így teljesen indokolt lesz a számára, és a lusta mosoly is, ami az arcomra szökik, amikor meglátom. Mert pont úgy nézek ki, mintha nagyon jó estém lett volna, és most küzdök a reggellel. Ez egyébként így is van. Csak teljesen biztos vagyok benne, hogy nem úgy ahogy gondolja.
- Húsgombóc illatod van… Kérlek mondd, hogy nem csal a szimatom… - még fel is emelem kicsit a fejemet, és milyen beleszippantok a levegőbe. Aztán rájövök… akár húsgombócról van szó, akár csak mellé fogtam, azért illett volna először köszönnöm…
- Hali Rancar. Jó, hogy itt vagy. - hmm… oké, azért ebben is lehet némi hátsó szándékot érezni. Először a húsgombóc, aztán ő… Mintha jobban örülnék a húsgombócnak, mint neki. Ami azt illeti… Szerintem már ismer annyira, hogy tudja, ez ezért részben így van… de ez nem csökkenti a kapcsolat értékét, mert a gombócokat ugye NAGYON szeretem.
- Foglalj helyet ott, ahol találsz helyet. Kérsz valamit? - mutatok a konyha irányába, meg persze az ülésekre. Amin azért itt ott elszórva találni egy két ruhát. Egész kicsiket is…
Azt pedig már nem kell eldöntenem, hogy a beszélgetésnek pontosan melyik pontján is mutassam be neki a gyerekeket. Rose ugyanis korábban felébred, mint gondoltam (biztos nem a húsgombóc illat miatt, óóóóóó nem…), és elkezd kimászni a szobából. Egyenesen Rancar irányába…
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Just a little... bump? Empty Just a little... bump?

Post  Rancar Colt Tue Dec 26, 2023 9:03 pm

A terrai szemüvegek nagyon megtetszettek, mókásnak tartom őket, készíttettem párat csak úgy, de most nem veszem fel, helyette a szerelő szemüvegem volt fenn, mert rajtam maradt.
Le is kapom, ahogy meglátom magam a másik kijelzőn, leszállás közben. Lyrára nem csak azért ruccantam át, mert szükségem van még egy kis noszogatásra az új technológiával kapcsolatban, s nem csak azért, hogy Mintakára dobjak át pár seederst, aki inkább saját pakkal és a hajómmal jönne át.
Még út előtt keresetem Roset, merre is tudnék véletlenül rábukkanni, Lyra felé tartó úton, s nem kis örömömre a végcélnál hozzá is be tudok futni.
“Merre tudok futni éppen beléd? Hajó nélkül, természetesen. Azt éppen pakolják.”
Hoztam neki jó kis centaurusi itókát is, mert némi... húsgombócot, teljesen egyedi, csak az egyik bolygónkon élő lényéből készül. Magam nem eszek húst, és minden életet védelmezek, ez még nem jelenti azt, hogy másnak ne akarnék a kedvében járni.
Rancar Colt
Rancar Colt

Play by : Jason Momoa

Back to top Go down

Just a little... bump? Empty Re: Just a little... bump?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum