Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Not Again

2 posters

Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

Not Again
Linus - Lyra - Jelen

Meglepődve nézek rá.
- Egyáltalán nem bánom. Bármikor örömmel látlak. - amennyire nehéz, annyira unalmas a terrai életem. De ki kell bírnom, hiszen elvállaltam a feladatot.
Érzékelem zavarát, s máris visszakozón felemelem a kezem, de addigra már válaszol.
- Elnézést. Nem akartam a magánéletedben turkálni. - énkapom fel a vizet, és erre belekerdezek. Ugyanabba voltaképpen.
És megértek még valamit. Akármennyire is fájjon, mindenkinek megvan a maga élete, nem nehezdhetem rájuk a gondjaimmal, életem dolgaival. Nem érzem magam magányosnak. De legfeljebb a sztetoszkópommal diskurálhatok el a dolgaimról. Értelmesen tud hallgatni, de akkor már a négy fal is megtenné. Inkább nem akarok ebbe belesüllyedni.
Megint fellobban az a kép, ami álmomban is visszatér, egy pillanatra lehunyom szemeim.
Akármennyire is szeretnék apával beszélni, egészen másra vágyott, mielőtt jöttem. Nekem pedig egy kis napfürdőzés jól esne.
- Mennem kell. Még találkozunk, remélem. - felkelek, hogy átöleljem.
Nem a világ zavaros, csak bennem van káosz, s nem akarom rávetíteni másokra, apával szerintem pont megtettem. Inkább hagyom élvezni az életét.

Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Linus Higgins Tue Apr 02, 2024 10:23 pm

Úgy tűnik, hogy tényleg sikerül örömet szerezni neki azzal, hogy jelzem, szeretném, hogy meglátogasson. Nem ez volt a célom, csak őszintén válaszoltam, de én is örülök neki, hogy ez a gesztus most nem ment félre.
Fel is lélegzek, először csak magamban, utána hangosan is…
Ám nem sokkal később megint érzékelek valamit, elsősorban azt, hogy lesüti a tekintetét. Aztán valami mást is, amit tényleg nem tudok beazonosítani, de még így is aggaszt. Nehéz ilyesmit látni a saját fiamon, főleg annak fényében, hogy tudom, a szeretet ellenére is teher számára a fiamnak lenni. És ebben még csak nem is tudok segíteni…
Éppen ezért önkéntelenül sóhajtok fel (ismét), amikor elmosolyodik.
- Oh. Az tényleg nagyon szép lehet. Ha nem bánod, szívesen meglátogatnálak ott egyszer. - azért csak kisebb részben a természet, és az erdő miatt, elsősorban ugyanis miatta mennék. De senki nem mondta, hogy nem lehet két legyet ütni egy csapásra, még ha ez a mondás viszonylag rosszul is hangzik egy lélek vonatkozásában.
Mindenesetre érzékelem, hogy szándékosan, vagy csak véletlenül, de témát vált, és persze úgy bekérdez, hogy egy pillanatra még zavarba is jövök. De csak egy pillanatra. Aztán egy huncut mosoly kerül az arcomra…
- Jól van, éli az életét. Amennyire tudom, sokat utazgat, én pedig most inkább otthon ülős, nyugdíjas stílusban tolom. Miért kérdezed?- bármennyire is élvezem a társaságát, nem követem nyomon a mozgását. Szerintem hátsón is rúgna, ha így tennék. Azt meg még nem döntöttem el, hogy én örülnék-e ennek, vagy sem…
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Naarn Ronal Mon Apr 01, 2024 10:23 pm

Not Again
Linus - Lyra - Jelen

Vártam némi hezitálást, hiszen apa éli az életét, egyáltalán nem apa módra, ez azonban sosem zavart. Boldog. Ez fontos nekem.
- Örülök. - a meglepettséget hamar felváltja az öröm. Talán tényleg csak Terra hat rám nem túl jól.
Látom a tekintetén és érzem rajta az együttérzést. Lesütöm tekintetem. Nem erre a válaszra vártam, s nem mondhatom el neki, mennyire tartok attól, mit mondanak majd, ha kiderül: egy alapító fia meghátrált egy feladattól, mert túl kényelmetlen volt a számára...
De legfőképpen azt, hogy beismerjem: elszámoltam képességeim és tudásom: Terra sokkal keményebb. S már örülök, hogy nem a leszületést vállaltam. Akkor már megtaláltam volna a kijáratot...
Megrázom a fejem. Az izolált feladatot kaptam, így is tettem már tönkre nem csak villanykörtéket, ha volt még másvalaki is a közelemben. Az energiánk összeadódott, és valamiért az enyém kezd egyre... kiismerhetetlenebb lenni. Vagy új. Nem tudom. Hirtelen villan fel bennem valami, s inkább lehunyom szemeim. A Sötétséget érzem, s inkább témát szeretnék váltani.
Rátekintek, a mosoly ott marad arcomon. Valóban komolyan gondolta a szeretnémet, nem olyan korábban. Aztán oldalt nézve, elgondolkodok.
- A természet. Ezért is költöztem kerttel bíró házba. Az erdő is közel van. - Voltaképpen az egyik oldalon lévő telket is megvettem inkább, hogy a szomszéd helyett az erdő jöhessen beljebb, ha már a természetvédelmi terület határa és közöttem csak ennyi van. De érzem, hogy kevés, amit mezítláb tölthetek a természetben, vagy alhatok kint az ég alatt.
- És Dylmair? Mostanában nem látom annyit veled. - próbálok témát váltani. Másik négylébú barátját inkább nem kérdezem. Párszor találkoztam csak vele, de a folytonos vigyorgása számomra riasztó.

Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Linus Higgins Sun Feb 25, 2024 10:38 pm

Továbbra sem értem a szándékait, ami viszont még nagyobb baj, hogy az érzelmeit sem. Úgy érzem, mintha egy nem kívánatos idegen lennék az életében, és tehetek bármit, ez nem fog változni. Ugyanakkor viszont mintha azt is érezném, hogy kapaszkodik belém. És éppen én vagyok az, aki elutasítja őt…
Mélyet sóhajtok. Nem akarok vele vitatkozni, bántani pedig még kevésbé.
- Igen. Szeretném. - elnyomom magamban azt az érzetet, hogy így a szájából, most inkább kényszernek hangzik a látogatás, mint valaminek, amit szívesen, szabad akaratából tesz. Valószínűleg csak azért ütötte ez most fel a fejét, mert nem csak az ő érzéseiben, hanem már a saját szándékaimban is bizonytalan vagyok. Csak azt tudom, hogy jót akarok neki, de a megengedhető eszközökkel most hadilábon állok. Még ennyi év után is…
Nősülni azt hiszem én már inkább nem fogok, elegek nekem a gyerekeim…
De aztán végre enyhülni kezd. Láthatóan fellélegzem én is, amikor felsóhajt. Csak most tűnik fel, hogy mennyire átvettem a feszültségét. Ennél azért lazábbnak kéne lenni, ha megoldást is akarunk találni a problémákra…
- Ha a kell, a te saját döntésed, az rendben van. De ha úgy érzed, hogy ez kötelesség, egy nehéz kabát, amit nem rád szabtak, akkor engedd el. - nem állnak nekem jól a közhelyes tanácsok, de most kénytelen vagyok előhúzni őket. Az egyébként is az ő döntése, hogy mit fogad meg, és mit nem. A tekintetemben ugyanis minimális szigorúságot sem láthat. Csak együttérzést, és szeretetet…
- Beszéltél már olyanokkal, akik szintén a Terrán vállaltak feladatot? Küzdenek ők is hasonlóval? - sajnos nem ismerem annyira a Terrát, hogy tudjam, ez normális érzet-e vagy sem. Töltöttem ott ugyan egy kis időt, régebben, de most egész mások ott a viszonyok, és… Naarn is teljesen más, mint én. De ahogy elmondta, hogy mit érez, egy nagyon kellemetlen érzet ébredt fel bennem. Egy megérzés, vagy még inkább, egy… balsejtelem. Legalábbis valami még nem teljesen kerek, ezért továbbra is maradok a fiam mellett, őt érintve.
- Annak mondjuk én örülnék, ha gyakrabban járnál erre. De ebben a történetben te vagy a fontos. Ez a te sorozatod. Vagy mi fene… - azt hiszem sorozatok vannak a Terrán. A filmekben biztos vagyok. De van az a fajta is, ahol sok rövid epizód van. Áh igen. Epizód… Mindegy.
- Vannak azért jó dolgok is a Terrán? Valami, ami kifejezett örömöt okoz a számodra? - eszemben sincs a szőnyeg alá söpörni a gondjai, de a teljes perspektívához kell a pozitív oldal is. És szeretnék egy igazán élénk mosolyt csalni az arcára. A linus segítsége nélkül…
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Naarn Ronal Sat Feb 24, 2024 8:41 pm

Not Again
Linus - Lyra - Jelen

Félrebiccentem a fejem. Nem akar válaszolni. Belefáradtam már ebbe az állandó labdázgatásba, és nem sok kedvem van itt lenni most vele, ha ilyen kitérő válaszokkal szórakoztat.
- Miért ne állna szándékomban? Az apám vagy, természetes, ha idejövök, akkor meglátogatlak. - tárom szét kezeimet értetlenül. - Eddig is megtettem, s ezután is megteszem. Amennyiben szeretnéd, hogy meglátogassalak, persze. - ha dolga van, nem akar látni, akkor nem keresem.
Csak legyintek. Már nem gondolom semmiből, csak újra lefutunk egy felesleges kört. Ideje elfogadnom, hogy nem értjük meg egymást.
- Tudom. - sóhajtok egyet. Terra lakóit becsülöm, s érzem, ahogy a fojtogató érzet évről évre kezd egyre kisebb lenni. De még így is sok.
Meglepve nézek rá, ahogy vállamra teszi a kezét. Szeretem az ilyen megnyilvánulásait. Bármilyen kimondott szónál többet jelent nekem.
- Sok időt. De még maradnom kell ott. - a feladatom még nem ért véget, noha egyre inkább úgy érzem, kiütközik az egész: hogy nem oda való vagyok, és nem értem, miként működnek: ők maguk, a társadalmuk.
Jól esik mozdulata. Magam elé tekintek.
- Nagyon furcsán érzem magam ott. - felelem csendes elgondolkodással. Ahogy erre figyelek, tudattalanul újra megtörténik a triggerelés. - Mintha minden triggerelne. Egyre jobban. Pedig pont azért mentem oda, hogy nyugalom legyen, s tudjanak figyelni a felemelkedésre.- majd megrázom a fejem.
- Nem tudsz. Majd alakul. Legfeljebb többet látsz. - nézek rá. - Mármint nem belőlem most, remélem, hanem... hogy töbször jövök Lyrára. - halvány mosoly költözik szám sarkára.

Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Linus Higgins Tue Oct 03, 2023 9:06 pm

A sajnálomra rátekintek, és már mondanám neki, hogy nincs mit. De nem tudom, hogy pontosan mit is sajnál, így nem lenne igazságos ilyen kifejezésekkel dobálózni. Még akkor sem, ha részemről semmilyen rossz érzés nincs Naarn irányába, bármit is csinál. Tiszteletben tartom a döntéseit, még azokat is, amelyek… egy melegebb, de biztosan kellemetlen éghajlatra száműznének engem…
- Szeretnék válaszolni minden kérdésedre, de nem tudok mindegyikre. Erre például… mostanában nem tettem semmit, mert nem is találkoztunk egy ideje. A mostban pedig nem vagyok biztos. Arra gyanakszom, hogy az zavar, hogy ide hívattalak, avagy az, hogy felhők fölötti hangulatban fogadtalak. De ezek csak tippek. Nem látok bele a fejedbe, és nem tudom, mit követtem el ellened. - ennél egyértelműbben nem tudok a számára válaszolni, és ennél türelmesebben sem. Megkaptam ugyanis azt a labdát, amit lecsapásra szánt nekem, de nem tettem ilyet. Ő a fiam, és szeretem, még akkor is, ha most rá sem ismerek. A kötelék elválaszthatatlan. Részemről…
- Nincs baj. Csak szerettem volna találkozni veled. Nem tudtam, hogy pihenni vágysz, amikor megkértem a segítőimet, hogy hívjanak ide. És azt sem, hogy szándékodban áll felkeresni engem. - nem várom el, hogy mindig megjelenjen, ha épp itt van, és úgy általában azt sem, hogy látogasson. De én szerettem volna vele találkozni, ezért érkezett a meghívás. Talán erélyesebben kapta meg, mint amilyennek én szántam, vagy… csak annyi volt a gond, hogy nem voltam teljesen tiszta, amikor megérkezett. Ez utóbbi viszont… Azért nem kéne akkora probléma legyen, hogy ilyen… hát mondjuk ki, hisztit csapjon. Jól bírom, időnként én magam sem vagyok a nyugalom szobra, de ez akkor is furcsa nekem. Támpontot pedig még mindig nagyon keveset kaptam.
- Mit miből gondoltam? - nem fejezi be, amibe belekezdett, így én sem tudom, hogy milyen irányban folytatódik a beszélgetés. Azt meg pláne nem, hogy most milyen válaszra vár tőlem. Vagy kijelentésre. Akkor pedig pláne összezavarodom amikor… végül megért engem? Most mi történt?
- Kö…szönöm… - még a szemöldököm is felszalad, és ráncot vet az egyébként még koromhoz képest ízléses homlokomra. Ez a köszönöm, pedig nagyon bizonytalanra, szinte kérdésre sikerült. A hangulatváltozást ugyanis érzem, de nem tudom ilyen gyorsan követni. Meg azon sem lepődnék meg, ha ez egy csapda lenne… Nem szándékos. De erre nem utal jel, sőt, mintha… egyszerűen csak megnyugodna. Vagy inkább megtörne? Nagyon remélem, hogy nem… Akkor már inkább használjon box zsáknak.
- Erre mindig megvan a lehetőséged fiam… - lehet, hogy ezt a szót most pont nem szeretné hallani, de önkéntelenül kicsúszott. Ahogy az-az érzet is egyre erősebb, hogy a meccs véget ért, és inkább vigaszra szorulna most. Bárcsak tudnám miért, akkor tehetnék is valamit érte. Így viszont csak közelebb lépek, és ha nem utasítja el a gesztust, finoman a vállára teszem a kezem, pont úgy ahogy korábban szerettem volna.
- Történt valami konkrét esemény, ami megviselt? Vagy úgy érzed, hogy túl sok időt töltöttél a Terrán? - a magam részéről én legfeljebb szórakozni szeretek oda járni. Ha segítségre van szükségük, természetesen megyek, de én inkább távolról szeretek mozizni. Naarn viszont kivette a részét a bolygó… hmm… megmentéséből, és ezért mindig is büszke voltam rá. Az pedig, hogy most másra vágyik, arra utal, hogy igen nyomós oka van arra, hogy változtasson. Ezért felteszek még egy kérdés, amire remélem, hogy válaszolni fog.
- Naarn… - a kezem, ami eddig a vállán volt (amennyiben nem éreztem, hogy ellenére van ez a gesztus), most átsiklik a hátára. Érintésem továbbra is finom, és bármikor elveszem a kezem, ha számára terhes. De amíg nem marad a folytatásra.
- Tudok segíteni abban, ami gyötör? - teszem fel, pontosan azt a kérdést, amit ő tett fel nekem. Mert rájövök, talán erről szólt az egész. Talán csak segítséget kért, de… nem tudta egyértelműen kimondani. De remélem, most már sikerülni fog neki.
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Naarn Ronal Mon Oct 02, 2023 11:22 pm

Not Again
Linus - Lyra - Jelen

- Sajnálom. - és tényleg sajnálom. Kezem a fotel karfájára teszem, hogy kényelembe helyezzem magam, ahogy nekidőlök a támlájának.
Behunyom a szemeim egy pillanatra, és aztán felnézek a mennyezetre. Most komolyan általános baromságokal jön?
- Konkrétan kérdeztem, mit tettél. Most, mostanában. Nem a múltban, nem egymillió évvel ezelőtt, nem rendszeresen. Most. Erre általánosság blablával jössz. Válaszolnál konrét kérdésre konkrét válasszal? Mit csináljak a válaszoddal, ami egyáltalán nem vonatkozik a kérdésemre? - aztán megértem. Le is engedem a kezem. - Nem akarsz válaszolni, értem. - csak... akkor minek hívatott magához?
- Elmondanád, mi a gond? Pihenni vágytam, és pihenten felkeresni téged és mikor kerestél, arra gondoltam, baj van. - vagy akkor rosszul értelmeztem valamit? Főleg azok után, ahogy megláttam, miként és milyen állapotban fogad....
Egyelőre. Későbbre sem hiszek. Apa sokkal többet tud és többhöz ér, mint én valaha fogok tudni érteni. És ez rendben is van, hiszen ő az egyik Alapító, ez a feladata.
- Értem. - aztán ránézek. - És miből gondoltad, hogy ... - próbálom megérteni, ám azt megértem, hogy bárki tévedhet. És már már mondanám, hogy de hiszen nincsenek elvárásaim, csakhogy éppen azért akartam távozni, hogy még meg sem érkeztem, mert úgy fogadott, ahogy.
- Neked is jár egy kis lazítás, megértelek. - sóhajtok. Arról nem tehet, hogy engem ez meg triggerel.  De miért?
S megértem. Terra hatott rám, vagyis hagytam, hogy hasson rám.
- Azt hiszem, jobb, ha visszajövök Lyrára.
Ám még kérdezett valamit, s arra válaszolni szeretnék.
- Már nem vagyok abban biztos, hogy akartam hallani valamit. Azt hiszem, nem tett jót nekem a terrai küldetés. - ugyan honnan sejteném, hogy az ott lévő Sötétség triggereli az elnyomott részemet, hogy a Fény előtörhessen, segíteni helyrehozni az egyensúlyt? Jó ideje próbálom elfordítani a fejem a hívástól, de egyre erősebben érzem, és bár ismerem a Jydai rendet, az, hogy a sötétséget is éppen úgy tudom kezelni, mint a fényt, megrémít. Nem akarom, hogy a sötétség bekebelezzen. A fényhez pedig nem érzem magam se méltónak, se képzettnek.

Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Linus Higgins Sun Sep 17, 2023 12:04 am

Sértettséget érzek rajta? Vagy ez csak szimpla harag? Netán egyik sem, és csak egyszerűen már nem ismerem a fiamat? Tartok tőle, hogy az utóbbi. Nekem pedig halvány lövésem sincs, hogy mikor alakult ez így…
Ezért továbbra is… türelmes leszek. Nem szoktam tagadni a hibáimat, az már kérdés, hogy már elég vén vagyok hozzá, hogy észrevegyem őket. Az újakat. A régiekkel már barátságot kötöttem, és azt hittem, hogy a családom is. Talán mégsem így van…
- Naarn… - emelem felé a kezemet, mikor látom, hogy inkább a falnak dől. A vállára akarom tenni a kezem, de végül mégsem teszem. A kezem lehanyatlik. Részt vettem az univerzum megalkotásában, de azt nem tudom, hogy a saját fiamat mi nyomasztja. Ezért azt sem tudom, hogy mit tehetnék érte… Neeeeeem akarom érezni ebben az iróniát…
- Nyil… - oké, legalább erre bejelez az Apu radarom. Erre a szóra ugyanis valamiért nagyon ráugrott. Nem fogom visszapattintani neki, mert akkor azt hihetné, hogy plüss játékokon, és egyéb szórakoztató eszközökön kívül mássall is szeretek dobálózni. Pedig nem. Ha a családomról, és úgy általában a csinosabb oldalról van szó… Ezért mielőtt korrigálnám magam egy mély sóhaj is elhagyja a tüdőmet. Fúú de hasonlítok most valakire, de mégsem hiszem azt, hogy neki is az a gondja, hogy fáradt, és egyre tanácstalanabb. Vagy igen?
- Sok mindent tettem, jót és rosszat egyaránt. De még mindig tanulni akarok a tetteimből, és az… könnyebb, ha valaki rávilágít, hogy mi történt. - ennél egyértelműbben nem tudom megkérni arra, hogy mondja mi a baja. Legfeljebb azzal, ha épp ezeket a szavakat használnám. De most már inkább óvatos vagyok. Jelenleg úgy tűnik, hogy minden rossz, amit mondok. Elfogadom én ezt is csak azért… legyen már valami pozitív is számára abban, hogy találkoztunk. Én ugyanis örülök, még akkor is, ha nem úgy zajlik a beszélgetésünk, mint reméltem.
- Egyelőre… - teszem még hozzá, mert a “Nem tud” tényleg nem fedett le minden aspektust. Hiszen amennyiben elkészül a “Naarn középhaladó Apáknak” című kötet, máris megoldódik egy gondom. Jobban mondva remélhetőleg az övé. Hiszen az sem kizárt, hogy pont azért nem mondja meg, hogy mi a feszültsége oka, mert ő maga sem tudja. Ebben az esetben persze még mindig nekem kell aggódni, mert így segíteni sem tudok neki…
De megpróbálok. Ezért is nyelem vissza a késztetést, hogy válasz helyett inkább egy kérdést tegyek fel neki. Nem akarom megzavarni a gondolat menetét. Akár egy felismerés küszöbén is lehet így készséggel (hát…) válaszolok.
- Nem a lebegés a lényeg. Ha mindenképp szét akarod választani a két személyt, akkor van az, aki mindent és tényleg MINDENT megtesz azért, hogy megvédje azokat akiket szeret, és van az, aki csak a lábát akarja lógatni, és cukorkát meg egyéb finomságokat akar adni a gyerekeinek, meg a jövendőbeli unokáinak. A válasz pedig, hogy mindkettő én vagyok. - azt nem teszem hozzá, hogy tényleg csak a lábát… Ez ugyanis biztosan nem az a pilllanat, hogy a magánéletemmel, és azokban elért sikereimmel… villogjak. Inkább mégis felteszek egy kérdést, épp csak egy másikat, mint először gondoltam.
- Ezt a választ vártad? Vagy mást szerettél volna hallani? - még mindig türelemmel, de fokozódó figyelemmel fordulok felé. Mert már fel vagyok készülve rá, hogy ez sem lesz jó. De ha mégis ezzel tudok neki segíteni abban, hogy felismerje milyen fal van közöttünk… Akkor idővel neki állhatunk le is bontani azt.
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Naarn Ronal Sat Sep 16, 2023 11:05 pm

Not Again
Linus - Lyra - Jelen

- Nyilván. - hihetetlen, hogy még ezzel is vádol. Nyilván. Felsóhajtok magamban. Túl régóta vagyok Terrán, és kezdek paranoiás lenni, azt hiszem. Hogy minden szóra “ugrok”, sejtek valamit mögötte, ami nincs is. Így végigsimítok az arcomon, előtte, megadóan feltartom kezem, majd inkább nekidöntöm a hátam a támlának.
- Fogalmam sincs, miről beszélsz. Miért, csináltál valamit? - nézek rá érdeklődve.
- Mellette nem? - ellen. Mintha minduntalan nekifeszülne valaminek és éppen ezért akar lebegni. - De miért akarsz mindig valami ellen tenni, ha inkább arra koncentrálnál, amit lehet is tenni, úgy az ellen az megszűnik. - Terrán pont ezen dolgozunk. Elfordítani a figyelmet a félelemről, hogy örömet építsenek és ezzel kiéheztetik és véreztetik a dracokat. Vagyis most már nem kell, már csak a terrai rosszgyerekek maradtak, akik még mindig képtelenek elfogadni a vereséget...
- Nem tudok. - bólintok. Persze, hozzá képest kis homokszem vagyok, szóval hülye kérdés volt, tény. Így biccentek is.
Most ezt komolyan kérdezi? Egy ideig a poharat keringetem a kezemben, amit újra visszavettem közben. Most mondjam el neki? Hogy fogalmam sincs, ki is az igazi apám? A józan, akitől félek, vagy az, aki lebeg s szégyellem, hogy egyáltalán a fia vagyok?
- Nem tudom, zavar-e. - hallgatok ismét. - Azt nem tudom, hogy ki is az igazi? Az, aki lebeg, vagy az aki nem? Mintha két, teljesen más személlyel beszélnék. Melyik vagy te? - nézek rá.

Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Linus Higgins Tue Jul 25, 2023 1:01 am

Hiába tartom az időt puszta illúziónak, azt a pillanatot, míg Naarn döntést hoz, nagyon hosszúnak érzem. Vajon tényleg ekkora bűnt követtem el? Vagy valójában nem is én okoztam a vihart, hanem az benne tombol? Annyival egyszerűbb lenne, ha beszélne…
De nem. Bosszantó, hogy nem csak a jóvágású arcélemet örökölte, hanem a makacsságomat is. Foghatnám az anyjára is, mert ő is határozott személyiség. De tudom, hogy ez nem igazán lenne fair.
Mindenesetre én türelmesen várok. Úgy döntök, hogy inkább óvatos leszek, és nem rontok fejjel a falnak. Azt ugyanis úgy tűnik, hogy ő akarja abszolválni. Hiszen a feszültségét még akkor is tapintani tudom, amikor már elvileg megnyugodott. Oké-oké… Lehet, hogy megint valami rosszat mondtam. Ekkorát ugyanis nem kéne koppannia a poharának.
Ezért sem dobom vissza a labdát, amit felém hajított. Megőrzöm a nyugalmamat, még akkor is, amikor megérzem a vádló hangnemet is. Biztosan jogos a haragja, csak még nem tudom az alapját. De épp azért vagyok itt, hogy kiderítsem. Pardon. Ő van itt amiatt…
Ennek okán a választ sem kapkodom el. Átgondolom minden egyes szavát, és a mondat jelentését is alaposan megrágom. A logikus és egyértelmű válasz ugyanis egy kövér: NEM. Viszont megvizsgálom magamban, hogy van-e bennem olyan irracionális érzés, ami rá hárítaná a felelősséget. Néhány pillanat múlva rájövök, hogy nincsen.
- Nem. Az nyilván az én hibám. - nem vonok vállat. Észrevettem ugyanis még valamit elbújtatva a mondandójában.  Egy finom, de érzékletes ‘cseszheted’-et. Legalábbis egyelőre nem igazán tudom másként értelmezni.
- A kérdésed alapján pedig már el is követtem. - egy pillanatra a szemeibe nézek, utána inkább elfordítom a tekintetem. Egyik pillanatról a másikra ugyanis nem fog változni, bármi is legyen a helyzet. Rosszul érezni pedig nem igazán szeretném magam. Akkor nem, amikor elsősorban őt akarom támogatni, és nem saját magamat.
Minden bizonnyal ezért is ér olyan váratlanul a kérdése. Eszemben sincs magamról csevegni, azt prímán tudok a tükröződő felületeknél is. Számára viszont ez fontos lehet. Nem értem, hogy miért, de… igyekszem tiszteletben tartani. Ezért felvonom ugyan a szemöldököm, elég erősen, de válaszolok.
- Szeretek lazítani. Nem venni magamra az univerzum összes terhét, és csak arra koncentrálni, ami ellen tehetek is. Meg persze arra, ami kellemes. - a lágy, hűsítő szél, az energiában rejlő fény, az igéző szempárok, és a finom csípő ívek.. ezeket mind sokkal könnyebb észrevenni, ha pár centiről magasabbról nézem. Ezért én inkább azt kérdezném vissza, hogy már miért ne akarnék lebegni? Ám erről a vágyról lemondok, mert továbbra sem szeretnék én lenni a téma.
Naarn viszont másként gondolja, és ez most már egyértelmű. Látok rá egy kis esélyt, hogy tényleg aggódik miattam, és ha így van, akkor azt majd helyre is teszem benne. De nagyobb rá a sansz, hogy inkább… csak terelni próbál. Ha ez így van ügyesen csinálja. Maaaaajdnem bedőltem neki. És neki engedem is, hogy azt higgye, ez már megtörtént, ugyanis most legalább beszél, és én már azt is értékelem.
- Nem tudsz. Van, ami állandó, és a megoldásokat egyébként is a problémák szülik. - ezzel némileg ferdítettem, de hamarosan kiegyenesítem. Van ugyanis valami, amiben igenis tud segíteni. Megérteni azt, hogy mi zajlik benne. Az egyre jobban gyötör, és szerintem már nem sok hiányzik ahhoz, hogy a fejem is megfájduljon tőle. A türelem viszont erényem. Néhány év millió alatt, szinte tökéletesre fejlesztettem.
- Zavar a… lebegés? Vagy miért gondolod azt, hogy nem tudnék minden körülmény között lefolytatni egy értelmes beszélgetést? - talán tényleg van némi alapja annak, amit kérdezett, és mondott, ebben a pillanatban ugyanis nagyon jól esne… megkönnyíteni a saját dolgomat. De ha elbírok a Dracokkal akkor a fiammal is boldogulni fogok. Gondolom…
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Naarn Ronal Mon Jul 24, 2023 10:38 pm

Not Again
Linus - Lyra - Jelen
Először úgy akarok dönteni, hogy hagyom szavait elhalni az ajtó mögött, s pihenek addig, míg kijózanodik. De van a hangjában valami, majd sóhajt, ami a már éppen megfeszülő, s az ajtón kilépni akaró lábamat megállítja.
Így az ajtó halkan szisszenve csukódik be.
Előttem.
Vállaim lejjebb kerülnek, s veszek egy nagy levegőt, majd kiengedem.
Érzem a változást benne, s hogy önmagává válik újra.
De ilyenkor mindig elgondolkodom, melyik is Ő?
Az, akit az imént láttam?
Vagy az, aki felé most visszafordulok?
Két, teljesen más személyiség, mintha meghasadt volna önnönmagában.
Az egyikre felnézek, s egyben félem is hatalmas erejét, s most is képtelen vagyok beljebb lépni, energiája annyira masszív.
A másik nem létezik számomra, szégyenletes mindaz, amit leművel olyankor, s egy ideje múltam egy részére emlékeztet, amiért nemcsak megvetem magam, de rühellem is.
- Elvárásaim.
Állok még egy ideig, mert el nem hiszem, hogy ezt így kimondta.
Lassan mozdulok, a pohár határozottan koccan az asztalon.
- Ezzel azt akarod mondani, hogy az én hibám, hogy te nekem csalódást okozol? - nyugodt a hangom, a végére rátekintek, szemeit keresem.
- Miért akartál lebegni? - leülök az egyik fotelbe, térdeimre támasztom könyökeimet, előredőlök.
- Tudok segíteni abban, ami gyötör? - Terrán alkohol és drog akkor kerül szóba, ha valamit kendőzni akarnak, ha menekülni. Ha felejteni. Ha túl sok minden van, s úgy érzik, képtelenek egyedül megoldani, és egyedül maradtak.
Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Linus Higgins Mon Jul 24, 2023 10:16 pm

Érzékelek valamit Naarn felől, ahogy megérkezik, de nem tudom hová tenni. Csak azt látom, hogy megfeszül, az okát viszont képtelen vagyok megtalálni. Ezért egy ideig csak nézek rá, és várom, hogy adjon valami támpontot. Hát végül kapok. De még milyet… Az állam le is esik egy pillanatra, nem csak jelképesen. De… legalább tudom, hogy mi a probléma. Kár, hogy már csak a hátának tudok reagálni, ugyanis nem voltam elég gyors.
- Naarn… Kérlek várj egy pillanatot. - a jó hangulatom egy pillanat alatt eltűnik, és egy fáradt sóhaj is elhagyja a tüdőmet, miközben kijózanítom magam. Nem áll szándékomban utána menni, ha ennek ellenére is távozni akar, de ha meghallgat, és visszafordul, már azt is láthatja, hogy kérésének megfelelően nem állok semmilyen szer hatása alatt. Arcomon pedig nincs nyoma szigorúságnak, inkább… próbálok semleges maradni. Vele mindig elrontom, és az a baj, hogy még csak nem is szándékosan. Triggerelem a seggfej mutatóját, vagy csak képtelen megbízni bennem. Nem tudom melyik a rosszabb…
Viszont tiszteletben tartom az akaratát, és csak akkor szólok hozzá, ha meggondolta magát a távozást illetően. A hátának nem akarok beszélni, ahogy kergetni sem fogom. Ha viszont ad még egy esélyt, újra megszólalok.
- Ha elvárásaid vannak velem szemben, akkor egyértelművé kell tenned őket. Máskülönben csalódás lesz a vége. - direkt nem mondom, hogy kinek. Hiszen mindkettőnknek. Neki azért, mert nem töltöm be az életében azt a szerepet, amit szeretne, nekem pedig azért, mert olyan ellenérzést váltok ki a saját fiamban, hogy egy mondatnál többet, már nem hajlandó beszélni velem.  És még vannak, akik azt mondják, hogy a nőkkel nehéz…
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Naarn Ronal Mon Jul 24, 2023 9:36 pm

Not Again
Linus - Lyra - Jelen

Állok a kezemben a pohárral, s figyelem. Nagyon furcsa a vigyora.
És megértem, miért.
Feszesen merev lesz az arckifejezésem. Fogalma sincs, mekkora sebeket tép fel ezzel. Kaptam elég füvet, drogot, hogy kezes bárányt vagy éppen játékszert faragjanak belőlem. Mély nyomot hagyott bennem minden kijózanodás is.
Nem látom értelmét a magyarázatnak sem, mert az most magyarázkodásnak tűnne, így csendben maradok.
- Majd beszélhetünk róla, ha nem vagy drog hatása alatt. - s megfordulok, hogy távozzak. Harag helyett fájdalom van bennem, amiket felszakított bennem, s szomorúság, mert nem erre az apára vágytam sosem, amit most látok.


Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Linus Higgins Thu Jun 29, 2023 10:38 pm

Naarn még mindig egy kérdőjel a számomra. Minél jobban figyelek rá, és igyekszem megóvni… annál távolabb kerülök tőle. Ezzel nem is lenne baj, ha azt látnám, hogy boldog, és hajós bérletet váltott a nyugalom tengerére. De sajnos nem így van…
Így amikor csak lehet keresem a társaságát, főleg, ha épp a Lyrán bontogatja a mancsait. Nem telepszem rá, és hagyok neki teret, de azért mikor látom, hogy süllyedni kezd… Legalább illik ránézni ugye. Nem bízom abban, hogy meg tudom oldani a gondjait, elvégre azt neki kell egyedül, és nem azért, mert önállóságra akarom nevelni. Szimplán csak a lélek fejlődés pont egy olyan business, amit kizárólag magán vállalkozóként lehet művelni. Én maximum a kezdő tőkét adhatom. Pont, mint hogy boxeralsót sem veszek neki, hiába egy a méretünk.
Az ing viszont… egész más eset, pláne amikor több forrásból kapom a híreket. Vártam azért, nem rendeltem azonnal magamhoz, amikor szóltak nekem a tanácsból, és persze én sem bumliztam át hozzá a Terrára. Uh… Az egy veszélyes hely. Kizárólag azért járok oda, hogy tanuljak, és felmérjem, mennyi dolgunk van még… Vagyis az inkább munkahely nekem.
A Lyrán viszont már bűntudat nélkül elkaphatom, és… még csak nem is nekem kell odamenni hozzá. Olyan készségesen segít nekem mindenki, mintha én itt valaki lennék. Pedig régóta nem vagyok az. Csak NAGYON jól tartom magam a koromhoz képest…
- Kért egy kis időt. Még fel akarja frissíteni magát. - azért megemelkedik a szemöldököm, de magamban még a “príma” szót is kimondom.
- Príma… - úgy tűnik hangosan mondtam ki… Mindenesetre, amint távozik a segítőm, elő is veszek egy kis… finomságot. Könnyebb lesz a beszélgetés, ha én sem veszem túl komolyan a dolgokat, és az ilyesmihez príma növényi segítségünk van. Nem szándékozom lebegni, de mosollyal akarom fogadni Naarnt. Naggyal.
Sikerül is. Amikor megérkezik határozottan vigyorgok. Legalábbis én úgy érzem. Azért már nem úgy működnek az arcizmok, ahogy én gondolom.
- Aludni? Ilyenkor? - még a kezeimet is szétteszem, és várnám, hogy… foglaljon helyet, de egyelőre nem teszi. Nekem mindegy… Én kényelmesen ülök.
- Reméltem, hogy benézel hozzám. De mivel nem tetted, gondoltam én hívlak át. - talán az részlet kérdés, hogy az “én” nem személyes meghívást jelentett. Mostanra már minden segítőm elment, ugyanis ragaszkodtam hozzá, hogy hagyjanak minket kettesben. Naarnak, és nekem is sokkal jobb lesz így…
- Nos? Van valami, amiről határozottan nem szeretnél beszélni velem? - van pár megérzésem. De tőle akarom hallani, mert tiszteletben is csak azt tudom tartani, amiben biztos vagyok. A mosoly pedig… mostanra már tényleg megy. Érzem is, hogy felfelé állnak az ajkaim. Nem baj, még egy falat süti azért… belefér…
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Not Again Empty Not Again

Post  Naarn Ronal Wed Jun 28, 2023 10:13 pm

Not Again
Linus - Lyra - Jelen
Csendben teszem a kezem az egyik sérülés fölé. Nem kéne hozzáérnem, és sokkal szívesebben pakolnám az egyik irathalmazt a másik oldalra, minthogy gyógyítsak. Még akkor is, ha a legjobbak közé tartozónak tekintenek. Azok után, hogy elájultam egy sima terrai tű láttán, nem hiszem, hogy megérdemlem a gyógyítói címet. Éppen ezért legalább itt beleadtam mindent, hogy kendőzzem a másik kudarcomat.
És most elvileg nyaralni jöttem ide, de már vártak a portálnál, hogy szükség lenne a segítségemre. Nem merek erre nemet mondani.
De azért negyedóra múlva jól esett a gyümölcslé, s sóhajjal dőltem neki a fotel támlájának.A terraiak szerint éppen nyaralok, ide pedig dolgozni jöttem, és főként feltöltődni. Terra amennyire bőséggel szolgál feline énemnek kiélni az életet, a negatív része annyira leszív, a sok panaszkodásuk és gyanakvásuk.
Csukott szemmel várom a belépőt, miután engedélyt kért a belépésre. A lakosztályom amennyire egyszerű, annyira tökéletes és minőségi. Nem a méret a lényeg, ahogy szokás mondani. A léptekből és az energiákból azonban megérzem, hogy nem az egyik barát,  ki meglátogatni kíván.
Semmi köszöntés, egyből a tárgyra, mire sóhajjal kinyitom a szemem, s szám elé emelem a poharam, hogy megigyam a maradékot.
- Olyan opció bizonyára nincs, hogy nemet mondok. - főleg, hogy nemcsak, hogy nem egyedül lépett be a lakosztályomba, de még az ajtónál is sorakoznak. Nem vagyok boldog.
Valóban nincs.
- Ebben az esetben kis időt kérek, míg felfrissítem magam.
Combközépig érő felsőben, bő szárú nadrágban és saruban lépek be Linushoz, egy félig tele pohár kíséretében. Szükségem van az energiára, s most egy adag tömény mellett döntöttem, némi másféle gyümölcslé kíséretében.
Nagyon remélem, hogy kettesben maradhatunk, nincs kedvem mások társaságát élvezni. Most valahogy apáét sem. Hogy ezt jelezzem, nem lépek el az ajtóból, csak hagyom bezáródni magam mögött.
- Éppen alváshoz készülődtem. - most én sem köszönök, kelletlenség nincs a hangomban.
Kedvelem apát, ugyanakkor szerintem nem fogja fel, nagyon erős energia lengi körbe, s ez számomra többször volt félelmetes, mint nem. Ugyanezt éreztem, amikor kimenekített: képtelen voltam hozzáérni, ugyanakkor eltávolodni sem akartam tőle.Az én erőm szinte eltörpül az övé mellett, jelentéktelennek érzem magam, s mégis szeretnék fényében fürdeni.
Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Not Again Empty Re: Not Again

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum