Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Yes... or Yes?

2 posters

Go down

Yes... or Yes? Empty Re: Yes... or Yes?

Post  Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Yes... or Yes?
Shokan - Lyra - Jelen

A gyógyító megdönti magát, s Shokanra bízza a szállítás többi részét, ám látva annak eredményét, már meg is kapja az értesítést, amit továbbít.
- Rendben. Vigyázni fogunk a kislányra.
Meghajtja magát újfent a gyógyító, ezúttal mélyebben.
- A Renddel kapcsolatos teendőket rád bízzuk. A férfi fel fog épülni, az erejére azonban figyelni kell, s mivel már tudod, mivel találkoztál, biztosan a megfelfelő segítséget is megkapjuk részetekről. - komolyan néz Shokanra, az előtte lévő hálás tekintete után.
- Szerintem hallgatna rád. Ha nem így lenne, akkor nemcsak a pad tűnt volna el... -majd siet megnyugtatni. - Míg az erejét meg tudjátok vizsgálni, addig segítünk visszafogni neki, nem tud kárt okozni. Sem másban, sem magában. Van egy gyógyítónk, aki tud ebben neki addig segíteni. - hangja csendes, s megnyugtató.
A Rend a fogadás után szinte azonnal visszaküld egy üzenetet, hogy máris érkezni fog valaki, s hogy addig várakozzon Shokan. A gyógyító is figyel, majd egy szinte alig látható tudomásul vétel után újra Shokanra tekint.
- Érkezni fog valaki tőletek, ám elsősorban rád lett bízva. - hajtja meg a fejét elfogadásként.


A zsibongás, pezsgés és lebegés kicsit alább hagy, ám a csontjaimban és a gerincemben lévő égő érzet csak időként nyugszik meg, ahogy érzem, az egyik gyógyító újabb és újabb hullámmal söpör rajtam végig az energiával.
S ahogy tudatom is kezd visszakúszni, a félelem az, amit elsőnek érzek. Éppen ezért ahogy meg tudok mozdulni, felülök, vagyis felülnék, mert azonnal érzek két finom energiát, kik másra kérnek, de addigra már ülök, s a takarót magamhoz húzva, igyekszek minél távolabb lenni tőlük.
- Nem akartam bántani senkit. - s igyekszek magam mindenhogyan úgy összehúzni, ahogy csak tudom.


Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Yes... or Yes? Empty Re: Yes... or Yes?

Post  Shokan Thram Mon Mar 04, 2024 11:27 pm

A férfi állapotát látva, azért nem olyan könnyű optimistának maradni. Hiába a gyógyító jelenléte, és az azáltal biztosított gyógyulás, nem kívánok senkinek sem fájdalmat. A férfi pedig érezhetően küzd, leginkább saját magával.
- Igen. - bólintok is, és egy pillanatra Shanti felé fordulok. Hálás vagyok a Teremtőnek, hogy jókor voltam, és jó helyen. De nem csak a családom miatt. Ennek a férfinak is… remélhetőleg segíteni tudtam.
Enyhülést persze csak a gyógyító hozhat, így kimondott szavak nélkül, telepatikusan válaszolok.
- Rendben. A szállításáról gondoskodom. - magamhoz hívom az Erőt, energiát sűrítek, és azzal emelem föl a férfit. Épp csak… érzem, hogy valami nem stimmel. Túl élesen, és éhesen kapcsolódik az energiája az enyémhez.
Megtorpanunk egy pillanatra, és éppen ekkor kapom a gyógyítótól az üzenetet.
- Igen. Itt van mellettem… - leteszem inkább a férfit a földre, épp olyan óvatosan, ahogy felemeltem. Shantit pedig ösztönösen megérintem, és megfogom a kezét. Szorosan rámarkol a kezemre, valószínűleg még ő sem tudja, hogy aggódnia kéne-e vagy épp örülnie.
Remélhetőleg hamarosan, mindenki jobban fogja érezni magát.
A teleportálást követően inkább én magam emelem fel a férfit a fekvőhelyre, az Erő használata nélkül. Nem tudom, hogy pontosan mi történt, amikor felemeltem, de inkább nem is akarom próbálgatni, amíg nem érzi magát jobban. Egyelőre… nagyon rosszul fest, és csak remélni tudom, hogy gyors enyhülést tudnak hozni a számára.
- Természetesen… - Shanti ugyan nem akar elsőre megmozdulni, ő szeretne odamenni a férfihoz. De egyelőre még fogom a kezét, így egy finom húzás után, már jön ő is. És végre elmosolyodik…
Megkönnyebbülök.
A következő kijelentésig…
- Értesítem a Rendet. Ezzel nem lesz probléma. De őt… - mutatok a helyiség felé, ahol a férfit hagytuk.
- Most találkoztunk először. Nem biztos, hogy el tudja fogadni, ha tőlem hallja, hogy nem hagyhatja el a bolygót… - azt az akadályt pedig egyelőre nem is említem, hogy a férfinak el kell fogadnia a tanítást, amit a Rend tud nyújtani a számára. Az alapján, amit eddig láttam… nem igazán szeretné a keblére ölelni az Erejét, és ez a biztonsága szempontjából… okozhat még komoly gondokat…
A Rendet mindenesetre értesítem, a helyzethez mérten olyan részletes jelentést küldök, amilyet csak tudok. Aztán pedig… várok…
Addig ugyanis biztosan nem távozom (és távozunk), amíg nem kapok híreket…
Shokan Thram
Shokan Thram

Play by : Stephen Amell

Back to top Go down

Yes... or Yes? Empty Re: Yes... or Yes?

Post  Naarn Ronal Wed Feb 28, 2024 11:03 pm

Yes... or Yes?
Shokan - Lyra - Jelen

Most... nem is kell? Te jó ég, akkora a sérülésem?
De magamban nagyot sóhajtok. Nem baj, tényleg. Így más nem sérült meg. Hogy utána mi lesz velem, már nem számít.
Energiájukat nem tudom felfogni, a saját, kavargó, örvénylő mivolta mellett. Mint a tóba szórt mindenféle kavics, mely minduntalan visszapattan, hogy belehullva, újabb fodrot vessen.
Érzem, hogy beszélnek a fejem felett, de azt sem tudom érezni, hogy sürgessem őket. Minden össze és szétfolyik, áramlik.
A gyógyító a pad felé tekint, mely már valóban  múlt idő, majd rám, s újra Shokanra.
S láthatóan érti is, mit akar kifejezni Shokan, bólint is rá egyet.
- Értem.
A másik kérdésre láthatóan megkönnyebbül.
- Az jó. - látja a kislányt is, rá is mosolyog, s mivel elhúzódik a férfi mögé, így kicsit ő is arrébb lép, teret adva neki, közben már újra szorgalmasan nem csak vizsgálja, hanem rendezni igyekszik az energiát, s ezzel párhuzamosan a sérülés egy részét is, így már könnyebb lesz vinni.
- Nekrioba Ispotályba, ott meg tudja kapni a teljes ellátást, ami szükséges számára.
Szemem lehunyva, még elkapom Shokan szavait.
- Jjj.... - a vége a homályba vész, mert bár nem érzem, hogy jobban fájna, s azt sem érzem, hogy a földről felemel az Erővel, az Erőt érzem. Erre viszont rajtam, belül, mintha tűzzel égetnék végig a gerincem, de mire hang jönne ki belőlem, addigra már nem érzékelem őket sem.
A gyógyító mutatóujját tette közben ajkaira, de benn tartja gondolatát, inkább a testre figyel, s értesíti a csoportot.
- Teleportálnak minket. A kislány veled van? Ő is jöhet. - néz a kislányra, majd ha Shokan bólint, akkor a következő pillanatban már az Ispotályban lesznek, ahová éppen belépnek a helyiségbe a gyógyítók.
- Oda helyezd, kérlek. - mutat az egyik fekvőalkalmatosságra. S ha ez megtörténik, akkor Nadir meghajol.
- Köszönjük az értesítést. Velem jönnétek, kérlek? - néz Shantira és Shokanra.
A kert, ahova kiérnek, gyönyörű a maga viola és bordó-ezüst színével.
-  Nem mindenki tud egy energiát befelé összeomlasztani. Kevesen bírnak ezzel. Szólnunk kell a Rendnek. Ha a negatív dracok megtudják, mindent megtesznek, hogy még a beavatás előtt magukkal vigyék. Itt biztonságban lesz, de a bolygóról nem mehet el addig. -érdeklődő várakozással tekint Shokanra.

Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Yes... or Yes? Empty Re: Yes... or Yes?

Post  Shokan Thram Wed Feb 28, 2024 8:32 pm

Bármilyen nyugodt természet is vagyok, kezdek egy kicsit aggódni. A férfi erősen kiütötte magát, és az alapján, hogy nem tud mozdulni sem… talán még annál is súlyosabb lehet a sérülése, mint elsőre hittem.
Remélem gyorsan ideérnek a gyógyítók…
- Nem baj. Most nem is kell. - körbenézek ugyan, de már érzékelem is a közelgő energiát.
- Minden meg fog oldódni. - a saját erőmmel én is támogatom, ez elég kell legyen, ahhoz, hogy kitartson, amíg a gyógyításban igazán jártasak ideérnek. Én csak szinten tudom tartani. Jobban mondva, életben…
Ennél viszont többre van szüksége, és ezt Shanti is észreveszi. Leguggol hozzá, és megakarja érinteni a vállát. Egyelőre türelemre intem, mert megérkezik a gyógyító
- Az én nevem Shokan. Őt eltalálta egy energiagömb, ami az erejét használta fel. Ott valamikor volt egy pad is. - talán kifejezezőbb lenne azt mondani, hogy saját magát ütötte ki az erejével, de ez minden bizonnyal már a gyógyító számára is egyértelmű. Ha nem, itt vagyok továbbra is, segítek, amiben csak tudok. Shanti érzi a helyzet súlyosságát, és továbbra is csendben várakozik, és nézelődik.
A pad helye, pedig szintén sok mindent mond, nem maradt belőle semmi. A férfi szerencsés, hogy egyelőre csak a mozgással vannak gondjai.
- Nem. Rajta kívül senki nem került az energia közelébe. - önkéntelenül érintem meg Shanti hátát, és ő felém is fordul egy pillanatra. Majd inkább bebújik mögém, és onnan leskelődik. Vagy bújócskázik…
- Mondd kérlek, hogy hová vigyem őt. Máris indulhatunk. - üzenem telepatikusan a gyógyítónak, majd biccentek is felé. A férfi fölé hajolva pedig hangosan is kimondok valamit.
- Ellátásra van szükséged, ezért most el fogunk szállítani. Jó kezekben vagy. Nem fog ennél jobban fájni. - ezt azzal is biztosítom, hogy az erőm segítségével emelem őt fel, anélkül, hogy megérinteném. A teste először felemelkedik, majd a mellkasunk magasságában lebegni kezd. Érzetre ez olyan számára, mintha még mindig a földön lenne, nem érez máshonnan nyomást, vagy húzást.
- Mehetünk. - biccentek a gyógyítónak, és ha mutatja az utat, követem őt. Természetesen a férfi is jön velünk, ő előttem lebeg, pontosan ugyanabban a pózban, mint eddig volt. Az Erő körbeveszi, és óvja őt egyelőre a mozgástól is.
Shokan Thram
Shokan Thram

Play by : Stephen Amell

Back to top Go down

Yes... or Yes? Empty Re: Yes... or Yes?

Post  Naarn Ronal Mon Feb 26, 2024 9:33 pm

Yes... or Yes?
Shokan - Lyra - Jelen

Ahogy válaszol, már látom a gömböt. És nagyon megijeszt a helyzet, nem számítottam erre. Érzek már valami mást is, de most csak a gömb köti le az összes figyelmem.
Nem igazán fogom fel szavait, csak azt akarom, hogy megszűnjön a veszély. A szavai azonban visszhangzanak, hogy hívjam vissza, így kifelé terjeszkedés helyett összezsugorítani akarom, s magamba vonni. Akármi is az, nem értek az ilyenekhez.
Érzem, ahogy valami az egész energiának feszül, s érzem mindennek veszélyét, így csak vesek egy nagy levegőt, s megteszem.
Meglep, hogy sikerül, de ez csak egy másodpercig (sem) suhan át rajtam, mert a következő pillanatokra (vagy többre), nem emlékszem, kiesik.
Ahogy újra érzékelem csak egy kicsit a küvilágot, azonnal beugrik, hogy akár meg is sérülhetett valaki.
Megkönnyebbülök, be is csukom egy pillanatra szemeim: senki sem sérült meg.
Próbálok levegőt venni, s megnyugodni, de az egész energia, a fájdalom, a vibrálás az egész testemben nagyon erős, képtelen vagyok megmozdulni.
A légzés szaggatott, s ütemtelen, ezt kiveszem.
- Nem tudok mozdulni. - nem is menne, zsibong mindenem, mintha elektromosság alatt lennék. A fájdalmon kívül.
Megérkezik az egyik gyógyító, s megáll felettem, de nem érzékelek most amúgy sem semmit, minden forog, mozog, inkább behunyom szemeim. Az volt a legfontosabb, hogy senki sem sérült meg.
- A nevem Nadir. Míg megvizsgálom, elmondanád, mi történt? - hajol meg Shokan felé, s közben már vizsgál.
- Megsérült valaki más is? - nem néz körbe.
- Felébredt benne az Erő, és nem képes uralni. Jellemző. A sérülés pedig ellátást igényel. - intézi közvetlenebbül Shokan felé szavait, hozzám most már lassan megint nem jut el semmi...


Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Yes... or Yes? Empty Re: Yes... or Yes?

Post  Shokan Thram Sun Feb 25, 2024 7:40 pm

Kezd kicsúszni az irányítás a keze közül, de szerencsére időben érkeztem. Nem aggódom (annyira…), mert tudom, hogy a segítségemmel meg fogja tudni fékezni. De azért nem kívánom neki azokat a perceket, amik most következnek, sőt az… elkövetkezendő néhány évet sem. Nem könnyű ez az út, akár képes valaki rögtön elfogadni azt, akár nem. Utóbbi esetben persze tényleg nagyon rögös.
- Az energiát. A gömböt, amit megalkottál. Hívd vissza magadhoz… - túlságosan is pánikol. Egyedül nem fog neki menni. Megerősítem a gyerekeket védő pajzsot, és köré is vonok egyet. Nekem sem esne jól egy ilyen Erő fröccs. Még akkor sem, ha kifejezetten finom…
- Lélegezz. Zárj ki minden, és mindenki mást. - vagyis ezzel engem is. Remélem sikerülni fog neki. De itt vagyok, ha… még sem…
Megfeszül a köré vont pajzs, komolyan kell koncentrálnom, hogy a helyén tartsam, de végül érzékelem, hogy az ereje visszakúszik. Gyorsan, és minden bizonnyal fájdalmasan, de sikerül neki.
Nagyon ügyes…
Ezt viszont egyelőre nem tudom elmondani, mert elveszíti az eszméletét. Értesítem a Rendet, hogy szükség lehet majd gyógyítokra, de egyelőre én várakozok mellette, és segítem a saját energiámmal. Valószínűleg ez is szerepet játszik abban, hogy viszonylag ‘gyorsan’ ébred, de annyira nem, hogy ne keltse fel a gyerekek, és elsősorban Shanti érdeklődését. Minden ösztönöm tiltakozik ellene, hogy közel engedjem egy ilyen kiszámíthatatlan helyzetben, de a férfi meg tudta szelidíteni a hullámokat, és elméletben… most már újra biztonságos a közelében lenni.
Azt viszont még így sem bánom, hogy Shanti csak a kezemet fogva, mellettem állva nézelődik, míg én guggolva várakozom a férfi fölött. Egészen az ébredéséig.
- Senki sem sérült meg. Minden rendben. Hamarosan te is jobban fogod érezni magadat. - ennyi biztatásra most úgy gondolom, hogy szüksége van, látom, hogy fizikailag is megviselte ez az egész. Hát még a lelki része…
Egy ilyen kezdés után szörnyen nehéz az Erő átjára lépni…
De hiszem, hogy nem véletlenül kerültem éppen ide, és éppen most. Mosolyom éppen ezért szelíd, és nagyon bíztató.
- Pihenj még nyugodtan. És továbbra is lélegezz, egyenletesen, amennyire csak lehet. Egy gyógyító majd meg fog vizsgálni. - és minden bizonnyal egy Mesternek sem ártana ránézni…
De ezt egyelőre még nem zúdítom rá, csak várok türelmesen, hogy szüksége van-e még, most, bármilyen segítségre.
No meg Shanti is közelebb megy egy lépéssel, de még mindig tartja a távolságot, és marad mellettem.
Shokan Thram
Shokan Thram

Play by : Stephen Amell

Back to top Go down

Yes... or Yes? Empty Re: Yes... or Yes?

Post  Naarn Ronal Fri Feb 23, 2024 9:50 pm

Yes... or Yes?
Shokan - Lyra - Jelen

Nem tudok már a környezetemre figyelni. Csak arra, hogy a gömb ne növekedjen. Ám minél jobban nem akarom, s pánikolok, annál nagyobbá válik. Túlhalad lassan rajtam, de csak a kezeimre tudok meredt pánikkal nézni.
Aztán... valahogy a fájdalom érzete is megjelenik, s ettől megrémülök, még jobban, mert... ha valakit bántok ezzel.
Érzeteim, gondolataim kavarogni kezdenek, én pedig szédülni.
- Mi... mi tartozik hozzám? - mit engedjek be? A gömböt....?
Meg tudom tenni?
Egy próbát megér. Inkább, minthogy mások sérüljenek. Akkor legyek csak én az áldozat.
Ezzel a gondolattal be is engedem, de olyan hirtelen zuhan belém az energia, hogy átvág a padon, amiből semmi sem marad.
Nem tudom mennyi időre, de elveszítem az eszméletemet, s a korábban hallott hangra térek magamhoz. Azonnal a kezemre tekintek, mert szeretnék mozdulni, de nem megy. Mindenem fáj, mindenem zsibong, mint akin egy villámcsapás ment át.
- Mondd, hogy senki sem sérült meg... - szinte könyörgő a gondolatom. Nem látom a gyerekeket, a fejem a másik irányba fordul.
Erre a pánik újra elfog.

Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Yes... or Yes? Empty Re: Yes... or Yes?

Post  Shokan Thram Fri Oct 06, 2023 11:55 pm

Shanti olyan gyorsan nő, hogy néha úgy érzem, lemaradok élete fontos pillanatairól az elfoglaltságaim miatt. Ha pedig igazán őszinte vagyok magamhoz, akkor bevallom, hogy mindig ezt érzem… Mert ha tehetném, mindig vele lennék…
De a Lyrára sem nyaralni jöttem, hiába hozhattam most őt is magammal. Itt biztonságban van, és úgy gondoltam, hogy a kis beavatottakkal remekül fogja érezni magát, amíg én tárgyalok az Alapítokkal. Ám ez számomra még nem elég. Talán újra megmutatta, hogy számára sem közömbös az Erő, és én pont akkor beszéltem ‘rendkívül’ fontos dolgokról, valaki mással… Ergo, amint végeztem, hirtelen nagyon ‘elfáradtam’, és pihenni akartam a Lyrán, mielőtt újra nekiindulok az Univerzum kellemetlenebb felének. Az merő véletlen, hogy a legjobban akkor tudok pihenni, amikor a kislányommal vagyok…
Ám, hogy ne érje szó a ház elejét, tényleg pihenek, és leginkább csak figyelem Shantit, ahogy a többi gyerekkel játszik. A beavatottaknak ez edzés, de Shanti mókának fogja fel, és vidáman szaladgál ő is a fénygömb után, amivel gyakorolnak a fiatalok. Ha útban lenne, vagy veszélyben lenne, azonnal közbelépnék, de így ők is gyakorolják, hogy figyeljenek a környezetre is, és… Shanti pedig remekül szórakozik, és közben bármikor odajöhet hozzám is egy puszira, vagy egy ölelésre. Inkább az utóbbira, mert most “fújj, nem szeretem a puszit” korszakban van…
Akkor viszont egy csapásra eltűnik a nyugalmam, amikor megérkezem, hogy Shanti veszélyben van. Nem látom azonnal, hogy mi történik, csak tudom, hogy nagyon rossz helyen van. Oda is rohanok hozzá, kis híján hangsebességgel (elméletben…), és kérdés, vagy kérés nélkül a karomba veszem. Hogy aztán annak is utána tudjak nézni, miért jelzett azonnal az Apu radarom…
Egy férfi… Sosem láttam még, azt pedig pláne nem gondoltam volna, hogy… leendő ‘kollégával’ van dolgom. Most viszont már elég egyértelmű. Ahogy az is, hogy neki erről fogalma sincsen…
Így gyorsan leteszem Shantit, beállok elé, és felemelem a kezem, hogy megtudjam fékezni az energia hullámot, ami kitörni készül a férfiból. Nem tartom valószínűnek, hogy ez gondot okozna, mert bármennyire is erős koncentrációban van jelen az Erő körülötte, uralom alatt még nem tartja. De persze biztos, ami biztos, védő burkot vonok a beavatottak, és persze Shanti köré. Sosem lehet elég alapos a Jydai, ha gyerekekkel van dolga…
Azonban annak okán, hogy az energiát visszafordítom a férfi felé, neki igen kellemetlen perceket okozok. Nem fog megsérülni, és nincs valódi veszélyben, de egy pillanatra úgy érezheti, mintha felrobbanna a tengernyi összpontosult energiától. Kivéve persze, ha beengedi azt a helyére…
- Engedd be. Hívd magadhoz, ami hozzád tartozik… - ha így tesz, akkor rövid időn belül, egy csapásra elmúlik az érzés, ami szét akarja feszíteni a testét, és az elméjét. Ha nem, akkor beletelik néhány percbe, és csak fokozatosan enyhül a nyomás rajta, mert én vagyok az, aki semlegesíti az energiát, és visszaküldi oda ahová való. Nekem mindegy, mert Shanti, és a beavatottak biztonságban vannak, de neki mindenképp könnyebb lesz, ha enged egy kicsit abból, ami… igazából nem tudom, hogy mi van körülötte. De ki fogom deríteni, mert nem szokás nálunk kószálni engedni olyanokat, akik ilyen energia ‘bombát’ tudnak csinálni…
- Shokan vagyok. Szeretnék neked segíteni. De elsősorban meg kell nyugodnod. - leteszem a kezemet, amennyiben már akár általa, akár általam sikerült elhárítani a veszélyt. Még egy finom mosolyt is küldök felé, annak ellenére is, hogy én egyáltalán nem vagyok vidám hangulatban. Itt van velem Shanti, és ezáltal duplán kell figyelnem minden mozdulatomra. Sőt, időnként triplán…
Shokan Thram
Shokan Thram

Play by : Stephen Amell

Back to top Go down

Yes... or Yes? Empty Yes... or Yes?

Post  Naarn Ronal Fri Oct 06, 2023 11:10 pm

Yes... or Yes?
Shokan - Lyra - Jelen

Ha Lyran vagyok, lábaim mindig önkéntelenül visznek a Jydai gyakorló terepére. Most a napra vágytam, úgy véltem, ám arra eszmélek, hogy a sétálás eredményeképpen egy közeli padon ülök, s figyelem az újoncok gyakorlását, ahogy egy fénypászmát próbálnak befogni, s dolgozni vele.
Fogalmam sincs, mennyi ideje figyelem a gyerekeket, csak jó érzés itt ülni, s ahogy körbevesz az energiájuk.... inkább... az energia?
Ah, ne.
Tudatom már állna fel, hogy továbbhaladjon, mert nem akarok ezzel foglalkozni. Lábam azonban lecövekel, s képtelen vagyok felállni a padról. Figyelem, ahogy elkapják, amit mesterük feléjük dob, majd ahogy kergetik, játszanak a fénygömbökkel. Ahogy játszanak, gondolatban velük keregetem én is, s érzem, kezem egyre melegebb és forróbb lesz, ám sokkal inkább leköt az, ahogy ügyesen elkapják a gömböket és játszanak velük. Eltűntetik, majd újra alkotják.
A belemerülésben arra leszek figyelmes, hogy az egyik a csoportból, izgatottan keresni kezdi a gömböt. Bár hallani nem hallom, mit mondanak, azt kiveszem, hogy a tanítvány bizonygatja, a gömböt nem tüntette el, itt kell még lennie valahol.
Egy fénygömb nem tűnik el csak úgy....
A tanítvány végül az irányomba mutat, s önkéntelenül fordulok én is hátra. Képes lenne egy gömb ilyen messzire eljutni?
Aztán meghallok egy szót, amit ismételget a gyerek.
A kezemben? Mi van a kezemben?
Lepillantok, s kővé dermedve nézem, ahogy a gömb vibrál s pulzál a kezemben, de nem is ez a baj. Ahogy megijedek, a gömb elkezd nőni, s érzem, ahogy egyre tömörebbé válik.
Teljesen lefagyok. Eszembe jutnak álmaim, s nem, nem akarom, hogy megtörténjen!
Próbálok lenyugodni, de annyira úrrá lesz rajtam a félelem, hogy a gömb elkezd még fényesebbé válni, s még jobban terjedni, növekedni...
S érzem, hogy ez, ha nem tesznek valamit, nemcsak bennem fog kárt okozni....

Emme

Naarn Ronal
Naarn Ronal

Age : 1042
Origin : Lyra
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz elem
Profession : aktakukac
Play by : Gabriel Aubry

https://elementals.hungarianforum.com/t381-naarn-ronal#2283

Back to top Go down

Yes... or Yes? Empty Re: Yes... or Yes?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum