Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


But I can't help falling...

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Mintha látnék Tobyn némi zavart, de mivel nem ismerem, nem találom meg az okát. Majd talán kiderül, ha folytatjuk a beszélgetést.
- Rendben. - mosolyogva bólintok, mert hálás vagyok a fuvarért. Amiatt pedig nem aggódok, hogy egyébként nem jó ötlet beszállni egy idegen hajójába. Kettőnk közül én vagyok nagyobb biztonságban, még akkor is, ha el kell ismernem, hogy fejeléssel Toby is képes sérüléseket okozni.
- Mert, ha már így összefutottunk, és a harci képességeimmel is megismerkedtél, legalább osztozni szeretnék veled. - tényleg nem feltétlen a fuvart akarom viszonozni, inkább minden mást, ami eddig történt. Ráadásul nem is tudom igazán viszonzásnak tekinteni azt, hogy megkínálom azzal az étellel, ami egyébként is túl sok lenne nekem egyedül.
- Ha nem is cserébe, de csak úgy, mert nekem bőven sok ennyi étel. - természetesen nem fogom ráerőltetni, és megsértődni sem fogok, ha visszautasítja, elvégre bármilyen minőségű étel lehet, és nem mellesleg, akár méreg is lehetne benne. Természetesen ilyenről szó sincs, de ő ebben nem lehet biztos. Még mindig én vagyok a veszélyesebb kettőnk közül…
- Oh. Rendben, az jó ötlet. - nem gondoltam volna, hogy ő is mászni szeretne, de ez a kijelentése erre utal. Nem bánom. Valóban biztonságosabb, ha legalább ketten vannak a helyszínen. Épp csak nem várom el tőle, hogy vigyázzon rám. De nem utasítom el.
- Egyelőre nem vagyok éhes. A mászás után tökéletes lesz. - elmosolyodom, mert egész jól alakult a helyzet, ahhoz képest, hogy én lezuhantam, őt pedig megtámadtam. Talán tényleg nem baj, ha új személyeket ismerek meg. A barátságok fontosak nekem, mégha nem is tudok olyan mértékben foglalkozni velük, mint szeretnék…
- Bízom benne én is, de köszönöm az optimizmust. - jólesik a bizalom, főleg azok után, hogy még mindig nem szolgáltam rá megérzésem szerint. Ez viszont nem jelenti azt, hogy nem is fogok, vagy nem arról van szó, hogy én várok el túl sokat magamtól. Pont ezért, most azt hiszem jót is tesz, hogy csak sodródom az eseményekkel. Egyre kevésbé szorít a mellkasom, amikor egy bizonyos valakire gondolok…
- Rendben. Köszönöm. - hálásan elmosolyodom, mert nem látok semmi kivetnivalót abban, hogy hozni akarja a csomagjaimat. Nem szükséges, egyáltalán nem nehéz, de ha ő felajánlja, nincs indok, ami azt mondatná, hogy mindenáron ragaszkodnom kell hozzá. Fegyver nincs benne, innentől kezdve nem lehet baj abból, ha ő hozza.
Vagyis mindenképpen megérkezünk a hajóhoz.
- Rendben. - bólintok szavaira, és ahogy kérte, helyet is foglalok. Azért körbenézek, ahogy bármilyen helyiségben tenném, potenciális veszélyforrás után kutatva. Ha esetleg fel is tűnik neki, akkor sem tudom ezt az ösztönt visszafogni, inkább bocsánatot kérek az udvariatlanságért, mint hogy veszélybe sodorjam magamat. Vagy épp őt…
- Most már tökéletes. Legalábbis ez a kis séta nem érződik. - azért a mászásnál még óvatos leszek, és inkább visszavonulót fújok, mint hogy tovább súlyosbítsam a helyzetet. A fizikai egészségem elsődleges szempont, és semmilyen szórakoztató tevékenység nem írhatja felül azt, hogy nekem előbb vagy utóbb dolgozni kell. Most valamiért az utóbb egy kicsit csábítóbb…
- Nahát. Innen gyönyörű. - még sosem hallottam erről a helyről, és ha jártam is felette, nem néztem meg alaposabban. Így a természetes kíváncsiság mellett, némi izgatottságot is érzek magamban. És valószínűleg ez a vonásaimon is megjelenik.
- Akkor mindkettőt egymás után, ha bírom szusszal. De először a könnyebbel kezdenék. - azért még mindig nem teljesen biztos, hogy ő is mászni akar, de ha igen, pláne a kevésbé megterhelővel kell kezdeni. Még csak az kéne, hogy miattam baja legyen…
Vagyis ahogy elhagyjuk a hajót, figyelni fogom Toby minden lépését, és a fizikai állapotát is alaposabban felmérem, mint eddig.
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Brandon Thycal Sun Apr 21, 2024 9:45 pm

I can't help...


"Coincidence never happens. Only pure intension."


Valamiért zavarba jövök a nevetésétől, s elmosolyodom félszegen. Olyan csúszott ki a számon, amit nem akartam, legalábbis megbántani vele.
- Akkor jó. Örülök.
Szerentém megkérdezni, mi vezette arra, hogy csak úgy idejöjjön, aztán megértem, és inkább csak bólintok.  Nem értek a szerelemhez, másoknál láttam, hogy jobb, ha olyankor mással foglalkoznak.
Mosolyát viszonzom, noha nem is értem, miért.
- Á, a bemelegítés része, értem. - bólogatok. - Akkor az enyémmel megyünk. - aminek örülök, hogy erről a járműről egyelőre csak a testőrök vezetője tud.  Ő pont azért, ha gond van, akkor felismerje, hogy az enyém. És semmi sem utal arra, hogy a kláné vagy az alvezéré lenne.
- Igen? De miért nem? - nézek rá meglepetten. Figyelem, mit keres a táskában, és megértem, viszonozni akarja valamivel, így feltartom kezem, s még rázom is felé “nem-nem” jelzéssel.
- Nem-nem. Nem szükséges. Jaa, elnézést, persze, ehetsz, ny... mármint, hogy ez, cserébe a fuvarért? - miért van az, hogy vele minden percben nem éppen úgy értem a dolgokat, ahogy kellene? Kicsit össze vagyok zavarodva most.
Magamban kifújom a levegőt, s nagyot szusszantok.
Ez kicsit helyrehoz.
- Rendben. S mit szólnál ahhoz, ha a másik mászás után falatoznánk? - figyelem ám, ahogy a süteményre néz! És persze, megint félreértem a gesztust.
- De ha éhes vagy, nyugodtan egyél. Nálam is van ennivaló. Mármint... a a hajón. - valami kimaradt.
- A sütemény biztosan finom, elég csak ránézni. - mosolygok rá, s most már megy felállni is... a két lábamra! Nagyot lélegzek, hogy most már nem akarok összegörnyedni.
- Hozom én a csomagodat, ha gondolod. - mutatok a holmijára, majd a hajóm felé vesszük az irányt.
Ami elég nagy két fő részére is, nem csak egy piciny pilótafülkében kell gubbasztani.
- Helyezd magad kényelembe, bár elég hamar ott leszünk. - nem akarok ugrani, de sokkal egyszerűbb felmenni egy magasabb szintre, úgy sokkal nagyobb távolságot lehet átszelni rövid idő alatt.
Fel is emelkedünk a felhők fölé, amit mindig is szerettem nézni.
- Hogy érzi magát a lábad? - itt ugyan légnyomás-különbség nem lesz, a rendszer tesz róla, ám azért gyalogoltunk... pár lépést.
Figyelem a tájat, majd a hely felé mutatok.
- Az lesz a hely, amiről beszéltem. Így pedig a neve... - nézem a kijelzőn a kiírást. - Tschyack-szurdok. - hát ezt kiejteni...
- Elég jól meg lehet mászni, és többféle lehetőség van. Melyiket szeretnéd választani? A megterhelőt vagy a kevésbé megterhelőt? Az előbbi... eléggé megterhelő. - nézek rá.


Hailey - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Fri Apr 12, 2024 9:18 pm

Már bólintanék is, hogy az tényleg jó, hogy van szabadidőm, és az is, hogy a társaságban jól érzem magam, de épp, amikor megtehetném… hozzá teszi, hogy talán még sem jó. Nem tudok ellene tenni, elnevetem magam.
Kicsivel később pedig válaszolni is tudok.
- Az jó… - már csak egy halvány mosoly marad, de elég élénk ahhoz, hogy én magam is elhiggyem, jó dolgom van. Talán vannak pillanatok, amikor több a nehézség, és most sötétebben látom az életem, mint egyébként szoktam, de pontosan olyan az életem, amilyennek én szeretném. Nem tudnék többet kívánni.
Brandont is el fogom majd engedni idővel, csak most pont sikerült mindent felkavarni a csendesítés helyett. Na de épp azért vagyok itt, hogy rendbe tegyem magam…
- Igen. Igazából csak elindultam arra, amerre ösztönöm vezetett, és… idekerültem. - ha nem lett volna a zuhanás, azt mondanám, hogy ennek így kellett lennie, de valahogy azt nem tudom a Teremtő által tervezett történésnek tekintetni. Toby nélkül… ki tudja mi történt volna velem. Vagy lehet, hogy pont vele kellett találkoznom? Na de miért? Néha szeretnék belenézni a események menetébe, és nem csak utólag, amikor végig nézzük az adott életet…
Mindegy…
- Áh. Ennek örülök. - szélessé válik a mosolyom, mert tényleg örülök annak, hogy el tud vinni. Meg tudnám oldani én is, de csak körülményesen. És most már tényleg érdekel az a szikla. És Tobyval is szívesen beszélgetek még…
- Gyalog jöttem. Az volt a nap edzés része. - egy szakaszon futottam, nem azért mert siettem, hanem azért, mert jól esett. Talán nem volt túl jó ötlet mászás előtt, de bemelegítésnek tekintettem. Most viszont örülök neki, hogy hajóval tudok, és valójában tudunk menni…
- Oh. Jut eszembe… nem kérek ám ingyen fuvart… - felállok, és megkeresem a táskámat. Egy kicsit odébb van, de megtalálom, és tele van minden földi jóval. Több üveg víz, étel, és édesség is. Utóbbit én készítettem.
- Lehet enni, és inni a hajódon menet közben? - nyitom ki a táskámat, és tartom Toby elé, hogy lássa, bőven van nálam élelem, és ketten is jól lakhatunk belőle. Azt hiszem… az a minimum, hogy megvendégelem, ha már… nos azért bizonyos szempontból kihasználom a kedvességét…
- A süteményt én csináltam, de hogy ettől jónak, vagy rossznak számít-e… nos azt még én sem tudom megmondani. - egy kicsit zavartan elnevetem magam, és a hajamat önkéntelenül a fülem mögé simítom. Még tényleg nem tudom, hogy jól sikerült-e, mert nem kóstoltam. De hamarosan kiderül, általam biztosan. Ami azt illeti, megéheztem egy kicsit…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Brandon Thycal Fri Apr 12, 2024 8:23 pm

I can't help...


"Coincidence never happens. Only pure intension."


Egyszerre sóhajtok fel magamban és villan fel a felkiáltójel a fejem felett gondolatban. Máááár megint beletenyereltem abba, amit nem akarok nála bajuszcincálgatni. Így inkább csak bólintok.
- Az jó. És a pihenés is sokat tud segíteni.- aztán meglátom a tekintetét elfelhősödni, s mire észbe kapnék, folytatom. - Vagy nem jó. - áh, miért van az, hogy diplomácia terén csak úgy forgatom a virágszirmokat, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, erre most meg... áh!
Inkább beletúrok a hajamba.
- Ó. Tényleg? - így már értem, miért esett le. S remélem, nem a kimerültségtől, vagy azért, mert a feje tele volt olyannal, ami...
- Hogyne. Előbb tudnálak odavinni, mint elmagyarázni. Valamint van és van. -nézek rá derűsen. Ha már összeakadtunk, akkor ha lehet, kihasználom a lehetőséget. Eléggé hidegen viselkedtem vele akkor éjjel, noha tudom, miért tettem, nem érzem most azt, s utána sem éreztem azt, hogy ez lett volna a legmegfelelőbb viselkedés. Jóvá már nem tehetem. Mást azonban még tehetek.
- Itt van a közelben a járműved? - mert valahogy ezek után azt is el tudom képzelni, hogy gyalog jött ide vagy teleportált.
- Mehetünk az enyémmel is.
S felállok, nem törődve azzal, hogy a ruhám éppen hol lehet földes, s amelyiket javasolja, a felé a jármű felé haladok.


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Wed Apr 10, 2024 9:45 pm

Úgy tűnik, most már mindketten tudunk nevetni a történteken, vagy a helyzeten. Mindegy, hogy pontosan melyiken. A hangulat ugyanis sokkal jobb, és… ez abban is segít, hogy elérjem az eredeti célomat, vagyis a kikapcsolódást. Másként, mint terveztem, de ez nem baj.
- Nem. Bőven van szabadidőm. Csak szeretem, amit csinálok. Jól érzem magam a társaságban, amiben vagyok. - legalábbis eddig így volt. Örültem már annak is, ha Brandon közelében lehettem. De most… sokkal nehezebb. Eddig ugyanis reménykedhettem abban, hogy csak azért nem táplál irántam érzéseket, mert sosem adtam a tudtára, hogy bennem mi van, és egyébként sincs meg a rangom ahhoz, hogy akárcsak megérinthessem. Halvány remény volt ugyan már ez is, de rengeteget segített. Most viszont már nem maradt ennyi kapaszkodó sem. Vallomást tettem, és az együttérzésen kívül nem érkezett más reakció. Hiába tudtam, hogy ez így lesz, egész más… érezni is a viszonzatlan szerelmet…
Valószínűleg a tekintetem is elsötétedik egy időre. Néhány pillanatra teljesen magamba mélyedek. Aztán inkább elengedem az érzést, és utat engedek a halvány mosolynak, ami az arcomon kél.
- Nem. Először járok itt. Azt hiszem… - nem emlékszem rá, hogy megmásztam volna ezt a sziklát, és lehet, hogy most sem lesz rá alkalmam. Hiszen az lenne a felelősségteljes döntés, ha egy zuhanás után már nem erőltetném a mászást a mai napon.
Viszont, ahogy még meg is mutatja az irányt, amerre a másik található…
Önkéntelenül bukik ki belőlem a kérdés:
- El tudnál engem vinni oda? Természetesen csak, ha van elég szabadidőd, és kedved is hozzá. - felajánlotta ugyan korábban, hogy elvisz oda, ahová kérem, de ez minden bizonnyal nem vonatkozik a néhány óra hosszúságú utakra. Ezért igyekszem teljes mértékben elrejteni a lelkesedést, amit érzek. Nem akarom érzelmi alapon befolyásolni a döntését, még egy kicsit sem. Illetve, ha nemet mond, az legalább egy biztos jel arra, hogy maradjak nyugton, és tényleg ne erőltessem a mászást.
Persze egy igenben reménykedem…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Brandon Thycal Wed Apr 10, 2024 8:31 pm

I can't help...


"Coincidence never happens. Only pure intension."


Halk “ühümmel” próbálok bólogatni, de azért az még nem megy. Így marad a hümmögés.
Muszáj vagyok újra halkan nevetni, igyekezve a fejfájást enyhíteni. Ha tudná, mennyire bátor! Én például nem mertem volna bevallani az érzelmeimet...
Így inkább most is csak sóhajtok.
Tíz éve... akkor lépett a testőrségbe, nem? Egy kicsit azért dühös leszek most. Na jó, nagyon. Értem én, hogy sokat dolgozik, csakhogy a testőrségnek adok pihenni való időt!
- Azért nem tudtál jönni, mert a munkád kívánta? - ha igen, akkor tényleg nagyon dühös leszek. De szerintem magamra, mert én is sokat dolgozom. CSak egy idő után rájöttem, pihenni is szükséges. És remélem, hogy csak a belső gondolatmenetem téved és járatja velem a bolondját.
Kötelezni fogom sziklamászásra. Vagyis nem. Az... sosem jó. Ahhh...
- Azt hittem, a kedvenc mászóhelyed. - nézek rá.
Csak egy pillanatig kell gondolkodnom, majd az adott irányba mutatok.
- Innen pár óra repülve. - ami nekem közel, hiszen nem egy naprendszert kell átszelni hozzá.




Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Tue Apr 09, 2024 9:47 pm

Úgy tűnik, hogy ő is inkább a vidám részét ragadja meg az újabb ‘küzdelemnek’, és ez akkor is megnyugtató, ha most nem én adtam le az első csapást. Minden rendben van. Vagyis lesz, amikor teljesen elmúlik a szédülés…
- Pihenni most biztosan fogok. Egy kicsit… - ebben a pillanatban mondjuk azt is el tudom képzelni, hogy itt helyben alszom egy kicsit, de ez több szempontból sem jó ötlet. Példának okáért fejsérülés esetén ébren kell maradni egy ideig. Ám épp ezen aggodalmat Toby végül eloszlatja, hiszen ismét meggyógyít, csak ezúttal meg is kell érintenie hozzá. Nem bánom, mert sokkal jobb érzés utána minden mozdulat.
- Ritkán jöhet. De a bármikorhoz nem vagyok elég bátor. - bármilyen fájó is bevallani, van egy határa a bátorságomnak. Tény, hogy nem ez a valódi, hiszen, ha Brandon védelmében kellene vállanom ilyesmit… habozás nélkül tartanám bárki elé a homlokom. De ő most nincs itt. Nekem pedig muszáj lesz elterelni a figyelmem, ha jól akarom magam érezni…
- Ennek örülök. Tartottam, hogy csak panaszkodásra futja. - bár valószínűleg az “Auuu”, és az egyéb fájdalom jelzők nem számítanak kifejezett panaszkodásnak, de azért tényleg kellemesebb egyszerűen csak beszélgetni, még inkább nevetni a helyzeten. Ráadásul Toby egy normális férfinak tűnik, aki most már kétszer gyógyított meg sikeresen. Nem tökön rúgással szeretek ismerkedni, de egy fokkal kevésbé bánom már a történteket.
Egyenlített.
- Régebben igen. De már több, mint tíz éve nem másztam. Gondoltam, most teszek egy próbát ismét. Azt mondjuk nem gondoltam volna, hogy ilyen jól fog sikerülni, és a mászásnak nem sok köze lesz hozzá. - tény, hogy kikapcsolt. De bármilyen jól is esik egy kicsit a viszonzatlan érzelmek terhe nélkül létezni, azért ájulást nem terveztem. És ezután sem örülnék neki. Könnyű, de túlságosan is rövid távú megoldás. Tehát nincs sok értelme.
- Véletlenszerű választás volt, vagyis… még nem tudom, hogy pontosan miért erre a sziklára böktem. - talán találkoznom kellett Tobyval. Talán kellett ez a lecke, hogy ne csak a saját fejemben legyek, hanem igenis bújjak bele valaki más cipőjébe is. A módszer persze hibádzik…, de érteni vélem az ‘üzenetet’...
- Az irányra emlékszel? Vagy útba tudsz igazítani valamilyen módon? - nem ragaszkodom ehhez a sziklához, bármelyik másik jöhet, főleg, ha az alkalmasabb a mászásra. De azért még mindig nem sietek. Épp csak annyi mozgást engedek egyelőre magamnak, hogy Tobyhoz hasonlóan én is feltápászkodom, és a kezeimmel magam mögött támaszkodva, egyelőre úgy ülök, hogy rálássak Tobry.
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Brandon Thycal Tue Apr 09, 2024 8:16 pm

I can't help...


"Coincidence never happens. Only pure intension."


Önkéntelenül felkuncogok, behunyom a szemem, mielőtt még több csillaggal gyarapodna az univerzumom.
Igyekszem rendezni magam, főleg abban, hogy valóban ott legyek már végre a testemben. Mélyeket lélegzek, koncentrálok.
- Majd legközelebb megteszed. Vagy ma, kicsit később. Bár inkább pihenést javaslok.
Megkönnyebbülten lélegzek, amikor kimondja, nem lát duplán. Magamat inkább nem ellenőrzöm. Úgyis hármat látnék homályosan mindenből...
Mozdulatom annyira ösztönös, hogy akkor esik le, mit is csináltam, amikor már érzem kezét a kezemben. De nagyon kellemes, s így eszembe is jut, mi az, amiért kinyújtottam a kezem felé.
- Pedig ilyen fejbevágó élményben ritkán lehet részünk. - kuncogok a végére, mosollyal, s valahogy a fejfájás is csökken a jókedvtől.
S mivel szabadjára engedi a nevetését, mosolyom marad. Olyan jó hallani nevetni! Szerintem nem is hallottam őt nevetni, nemhogy így nevetni. Elmerülök benne, s élvezem.
- Most is azt tesszük... - mosolyom egyáltalán nem lohad, marad ugyanúgy mosolyban, s elérkezettnek látom az időt, hogy fel is támasszam magam, legálbbis ülőhelyzetbe.
- Sziklamászással kapcsolod ki magad? - nem simítom le a kezemről a földet, ahogy feltápászkodom. Talán azért, mert Hailey kezét is nehezen engedtem el, hogy felüljek.
- Errefelé szoktál járni? - egyrészt elgondolkodom, én milyen sűrűn járok erre. Semennyire igazából.- Jóval távolabbra mondtak egy nagyon mászóhelyet, de mivel nem vagyok mászóbajnok, így meg sem jegyeztem a nevét. - nézek rá kicsit bocsánatkérően.


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Mon Apr 08, 2024 8:15 pm

Kifejezetten váratlanul ér a védekezési stratégia, de úgy veszem, hogy aki más dolgába üti az orrát, az esélyesen be fogja verni azt. Vagyis, ha megnézem, hogy életben van-e, előfordulhat, hogy a fejemen koppan. Szó szerint…
- Legközelebb nem hajolok föléd, akkor sem, ha a légzésedet ellenőrzöm… - természetesen nem azt mondom, hogy ha ismét elájul, akkor nem fogok tenni semmit, de inkább óvatos leszek. Hiszen úgy tűnik, hogy benne is van túlélő ösztön, ami számomra most nem túl kellemes kontaktot eredményezett. Vagy csak szerencsés volt, de a fájdalmon ez nem igazán változtat.
Így maradok nyugton, és inkább nézem az eget.
- Ezt most megjegyzem egy életre... - nincs a hangomban neheztelés, inkább egy kibukó nevetést nyelek el, ami a helyzet abszurditása miatt akar hangra kapni. Egyelőre még sikerül magamban tartani.
- Egy ideig még inkább nem mászom fel a csúcsra, mert innen is látom a csillagokat, de jól vagyok. Azt hiszem… - azért eszembe jut, hogy ez a szédülés nem biztos, hogy teljes mértékben egészséges, így felemelem az egyik kezem, és az arcom elé emelem a tenyeremet.
- Oké. Csak öt ujjat számolok. Minden rendben. - azért még mindig maradok ott, ahol vagyok, egyelőre nem tudom, hogy pontosan milyen hosszú időtartamra.
Viszont hallom, és érzem is, hogy Toby megmozdul, így a fejemet felé fordítom. Látom, hogy nyújtja felém a tenyerét, és mivel egy gyors analízis után nem tudok ebbe támadó, vagy épp fájdalmas védekező reakciót látni, én is kinyújtom a kezem, és a tenyerébe teszem az enyémet.
Ez jó döntésnek bizonyul, mert szinte azonnal érzem az energiáját, és a gyógyító képességét.  Azért még mindig nem pattanok fel, de egy mélyebb sóhajt megengedek magamnak, és azt is, hogy visszatérjen a nyugalmam.
- Igen. Köszönöm. De azért, ha nem baj, nem mondom azt, hogy jöhet egy ilyen bármikor… - valószínűleg ez nem az a pillanat, amikor nevetni kéne, de teljesen önkéntelenül szakad ki belőlem a kacagás. Nem tudom tovább visszatartani, és ráadásul mivel érleltem is már egy ideje, az intenzitását sem tudom szabályozni.  Vagyis csak akkor tudok újra megszólalni, amikor már szelidül a nevetés, és a rekeszizmom sem akar görcsösen összehúzni.
- Mit szólnál hozzá, ha döntetlennel fejeznénk be a meccset, és inkább csak beszélgetnénk a továbbiakban a közelharc helyett? - ez akár béke jobb is lehetne, de mivel a gyógyítás előtt sem volt bennem rossz érzés (csak homlok lüktetés…), inkább csak baráti gesztusnak mondanám ezt a kijelentést. Feltéve persze, hogy él vele, de egyelőre nem látom okát, hogy miért ne tenné.
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Brandon Thycal Sun Apr 07, 2024 8:47 pm

I can't help...


"Coincidence never happens. Only pure intension."


- Ahh... - semmi au vagy kiáltás, hanem csak kiadok egy ahh hangot, ahogy visszacsapódok a fejéről. Szeretnék a fejemhez nyúlni, mert most hátul is bevágtam, de szédülök egy kicsit és nem hiszem, hogy segítene, ha simogatnám az alakuló púpot a homlokomon.
- Milyen célzást? - próbálom mozgatni a testem, végre teljesen benne vagyok. Csak a fejem ne fájna!
Kiengedem a levegőt, s csak behunyom szemeim. Az álca még ilyenkor is működik, különben elég kellemetlen felismerés lenne belőle.
- Nincs baj. Nem volt. Ha gyógyítok, általában félreállok az energia elől, s hagyom, hogy végighaladjon rajtam. Így sokkal hatékonyabban gyógyítok. Csak elfelejtem, hogy képtelen vagyok megtartani magamat olyankor...
Halkan elkuncogom magam, még mindig csukott szemekkel.
- Ezt inkább én kérdezhetném. Jól lefelej...fejelhettelek.... - a nyelveim is összeakadnak. Nyelvem!
Kinyújtom felé kezem, tenyérrel felfelé, s ha beleteszi, ha nem a kezét, először az ő fejbúbját gyógyítom meg, s úgy irányítom utána az energiákat, hogy a sajátom is alakuljon.
- Sajnálom. Jobb?


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Sat Apr 06, 2024 10:31 pm

Erősen bűnbánóvá válik a mosolyom, de legalább nem tűnik el. Hiszen annak örülök, hogy a nyilvánvaló fájdalom, sőt támadás ellenére is, viszonylag könnyedén kezeli a dolgot, és nem tart haragot az irányomba. Hiába egy ismeretlen a számomra, nem örülnék a rossz hangulatban, főleg annak fényében, hogy meggyógyított, és ismét arra készül.
Ezúttal viszont nem megy olyan könnyen.
Ahogy érzem az energiáját, és azt is, hogy az enyémhez nem csak kapcsolódik, hanem az egyenetlenségeket is elsimítja, eldől. Közel akkora lendülettel, mint amikor én tettem benne kárt…
Még szerencse, hogy rögtön felé tudok mozdulni, minimális szédülést sem érzek, hiába gyors a mozdulat.
A szólongatás viszont először nem hat, csak az érintés. Nem kell megpaskolni az arcát, elég egy finom simítás az állcsontján, és máris…
Nem tudom, hogy pontosan mi történik, mert csak egy erős fájdalmat érzek a homlokomon, és azt, hogy erővel visszalök.
Kell néhány másodperc, hogy magamhoz térjek, és rájöjjek, ezúttal ő pattant fel, és ágyék rúgás helyett a fejelést választotta, mint védekező stratégia. Vagy csak teljesen véletlen, de biztos nem egészséges, ahogy összekoccant a homlokunk…
- Huhh… bocsánat… eldőltél, és azt hittem, hogy baj van, de értem a célzást… - a homlokomra szorítom a tenyerem, ez némileg enyhíti a fájdalmat, de a látásom homályossá válik, hosszú másodpercekre. Azt is később veszem észre, hogy még mindig ott vagyok a közelében, de már nem fölötte, és nem mellesleg, jól esne csak eldőlni egy kicsit a földön. Inkább hanyatt is fekszem, biztos, ami biztos.
- Látom a csillagokat, pedig még nincs éjszaka… - elnevetem magam, halványan ugyan, és ahogy érzem, ez is húzza a fejem, inkább igyekszem abbahagyni.
- Jól vagy Toby? - nem fordulok felé, maradok a helyemen, hanyatt fekve a földön, de ezt mindenképp megakarom kérdezni. És remélem, hogy igent fog mondani, mert gyanítom, hogy legalább néhány percig még nem kéne felállni.
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Brandon Thycal Sat Apr 06, 2024 9:19 pm

I can't help...


"Coincidence never happens. Only pure intension."


Vágok egy arcot.
- Jobban már úgysem fog fájni. - viszont, ha sziklát akar mászni, így biztos nem fogom engedni. Meg amúgy sem.
Bólintok a köszönömre. Valójában nem is ismerem Haileyt. Vagy én voltam magamban nagyon el, játszva magamnak is a mártírt, vagy ő volt túl zárkózott és arra már nem jutott energiám, hogy áttörjem azt a falat. Már nem fog kiderülni, de ha tippelni kellene, akkor az előbbi. Hailey folyamatosan képen töröl a valósággal, s hálás vagyok neki érte.
Mivel érzékelem, hogy elfogadja, s befogadja a gyógyulást, az energiát, így félreállok és hagyom, az energia közvetlenül áramoljon felé, ahogy azt éppen megfelelőnek látja a teste, s lelke is.
Csakhogy pont az történik, ami általában ilyenkor szokott: egyszerűen nehéz visszatalálni, mert valahol lebegek fenn, a nem is tudom, hol. A kapcsot érzem a testem és közöttem, de ha lehet kifejezni, valahol héthatáron túl keringek, mint egy forgó madár.
Egy hang jut el felém, ismerős. De név...
“Ki a fene az a Toby?”
Gondolkodnom kell, mire rájövök, hogy ezt használom álnévnek, s valaki éppen azon szólongat.
Ahhh tudtam. Megint elszáltam.
Érints meeeeg!
Az sokkal jobban segít visszatérni. Fizikai kontaktus.
Teddd meeeegggg!!!!
Nah, oké, megvagyok. Igyekszek visszajutni a testembe, de olyan gyorsan sikerül, hogy a testem azonnal fel akar ülni, s ha Hailey nem vigyáz, akkor nem csak egy kicsi fejkoccanás lesz, hanem egyenesen lefejelem.... még hozzá jó erősen.


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Fri Apr 05, 2024 9:38 pm

Nahát… Úgy tűnik, hogy mégis léteznek olyan lelkek ezen ebben az univerzumban, akik értékelni tudják a humorom. Vagy valamit beszedtek a találkozás előtt…
Inkább nem gondolok bele csak engedem, hogy egy széles mosoly az arcomra fusson. És ott is maradjon egy időre…
- Ígérem, hogy most nem fogok meglepődni annyira, mint az előbb… - egész más, ha előre megbeszéljük mind a gyógyítást, mind a közeledést. Így tényleg nincs rá esély, hogy újra bekapcsoljon a védekező reflex. Most már tudom, hogy meg tudom védeni magam. Nem kell bizonyítani már magamnak sem.
Viszont amit kérdezett, azért elindított egy negatív gondolat folyamot, és… nem tudom, hogy miért mondja azt, amit, azt pláne nem, hogy miért mosolyog rám, de… nagyon jól esik.
- Köszönöm. - inkább csak megköszönöm a kedvességét, és nem megyek bele abba, hogy azért ez a helyzet nem csak másoknak veszteség, hanem nekem is. Többek között tényleg nincs senki, akit most jó szívvel ide tudnék hívni, hogy vigyázzon rám. Akkor már inkább hazamegyek, de akkor éppen az marad ki, amiért idejöttem. Még ülni is jobb itt kint, mint otthon gondolkodni…
Főleg, hogy most még nem is vagyok egyedül, és nem tudok igazán a saját gondolataimba merülni…
- Rendben. - megakasztom a mozdulatot, amivel közelebb mászom hozzá, és inkább én is kényelmesen elhelyezkedem a földön. A térdeim előre, viszont most nem karolom át a lábaimat. Inkább csak tartom az egyensúlyt, törzsből, amíg meg nem érzem az energiáját.
Egészen furcsa, pedig már számos gyógyítóval találkoztam. Mintha nem is ugyanazon a szinten mozogna, mint azok, akikkel dolgom volt, esetében szinte felismerem, hogy…
Ez az energia nagyban hasonlít a szeretethez, amit a Teremtő ad nekünk. Egy ideig nem is kapok levegőt, annyira magával ragad az energia jellege, és bár érzem, hogy a testem gyógyulni kezd, az arcomon önkéntelenül gurul végig egy könnycsepp.
Szóval ilyen az igazi szeretet. Jó lehet annak, aki mindig ilyet érez…
Viszont mielőtt magamhoz térnék teljesen, és köszönetet mondhatnék, látok, majd hallok egy puffanást. Toby…
Ha fájna még valamim, akkor is ugyanilyen gyorsan mozdulnék felé. Fölé támaszkodom, és először a csuklóját fogom meg, hogy érzem-e a pulzusát. Majd a fejemet oldalra fordítom, és a fülemet az ajka elé tolom, hogy hallhassam, lélegzik-e. Úgy tűnik, hogy ezzel nincsen gond, de túlságosan is lassú, és mély a lélegzet, amit érzek. Az pedig erősen fejbevág, hogy én tényleg nem tudok tenni érte semmit sem…
Így mielőtt eszembe jutna, hogy segítséget kérjek, önkéntelenül engedek a pániknak, és a lehető legértelmetlenebb dolgot kezdem el csinálni. Szólongatom…
- Toby… Hahóóóóó Toby. Vétel. Hailey bejelentkezik… - na ez már legalább eszembe juttatja, hogy leadjak egy vészjelzést, és ide hívjak valakit, de előbb még megpróbálkozom a másik értelmetlen, de ösztönös ‘gyógyítási’ technikával is. Simogatni, és szükség esetén, ha tényleg nagyon muszáj, finoman paskolni kezdem az arcát…
Mélyen remélem, hogy kapok valami ébredési jelet, mert tényleg nem szeretném erővel felébreszteni…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Brandon Thycal Fri Apr 05, 2024 8:27 pm

I can't help...


"Coincidence never happens. Only pure intension."


Elnevetem magam, de azért hamar abbahagyom, mert hát a rekeszizmok kényesen közel vannak egyes helyhez...
Hogyhogy nem láttam eddig a humorát? Igazából nem is volt igazán min humorizálni eddig sem...
Erre gondolatban sóhajtok, s inkább csak nézek rá.
Aztán kicsit tovább is, ahogy a lelkesedés úrrá lesz rajta, ahogy a sziklamászásról beszél...
Aztán elég hamar visszatérek két lábbal (khm) a földre, ahogy kiderül, még mászni akar. Nos, ehhez azért aaa szóval rúgás okán még nem igazán jött össze, az elég jelentősen abbahagyatta a folyamatot.
- Szuper. - már csak teljesen működnöm kéne, hogy tudjak koncentrálni is, így változtatok a légzésemen, hogy kimossam a maradék fájdalomérzetet is magamból.
Meglepődve tekintek rá, s nagyot üt a válasza, ezúttal nem fizikailag.
- Akkor meg sem érdemlik, hogy a barátjuk legyél. - mosolygok rá bíztatóan.
Ennyire beszűkült a látóköröm, hogy csak magamban nyavalyogtam folyton magamért? Amikor az orrom előtt lévők még inkább szenvednek attól, hogy nincs senki, akiben bízhatnak?
Megérint, s elszomorodom ettől.
Ahogy megmozdul, engem is kiráz ebből a gondolatkörből, s mélyet lélegzek.
- Maradhatsz ott is, ha úgy kényelmesebb. Tényleg nem akarlak bántani. - tartom fel a kezem, majd inkább törökülésbe helyezkedem el.
Behunyom szemeim, s légzéssel sikerül kapcsolatot erősíteni a Forrással, hogy magamat csak közvetítőként használva, gyógyító energiát küldhessek a sérülései felé. Látom, ahogy a félbemaradt gyógyulás folytatódik, s hogy teste segítségül veszi az energiát, s hogy újra teljesen ép legyen.
Csakhogy amennyire jó vagyok gyógyítónak, annyira nehéz visszatalálni az ide és mostba, s bár halkan kimondom, hogy készen vagyunk, képtelen vagyok elszakadni, aminek az lesz a vége, hogy a testem eldől.



Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Thu Apr 04, 2024 11:06 pm

Tényleg nem túl jó érzés, hogy valaki olyasvalakinek okoztam fájdalmat (ráadásul erőset…), aki erre nem szolgált rá, és biztos fogok még ezen gondolkodni a későbbiekben. De nem érzem akkorának a gondot, hogy ezért sajnálkozni kelljen, főleg annak nem, aki érintett volt ebben az incidensben.
- Ne sajnáld. Nekem legalább nem fájt… - egy szégyenlős, szinte bocsánatkérő mosoly jelenik meg az arcomon, de úgy érzem, hogy többször már nem kell kimondanom, hogy sajnálom, ami történt. Azt viszont nem árt még hangsúlyozni, hogy hálás vagyok a gyógyításért. Nem szabad megfeledkezni ugyanis erről sem.
- Nem mondom, hogy nem okoz csalódást, de nem baj. Megértem. - ha már érezhetően könnyedebb, szinte humorizáló hangnemben válaszol nekem, akkor megpróbálok én is eképpen szólni hozzá. Ezzel csak egyetlen gond van, hogy még ha értem is a viccet, én magam egy kicsit sem vagyok humoros. Vagyis azért figyelek egy ideig, hogy nem sértem-e meg esetleg, vagy találok bele valamibe, amibe nem kéne.
Később viszont már viszonylag lelkesen magyarázok a mászás szépségéről, és arról, hogy miért is vagyok itt, illetve akarok még maradni. Úgy tűnik, hogy megérti, vagy legalábbis nem mond semmit. A feltett kérdésemre viszont válaszol.
Valahol bóknak érzem a kijelentését, de… én tudom, hogy mi az oka annak, hogy ilyenné váltam. Nem volt más választásom… Számomra egyetlen út volt, a küzdelem, akár akartam, akár nem. Ezért már azt is feladtam, hogy bele gondoljak, milyen lenne, ha nyugodtabb életem lenne.
Az tulajdonképpen már elképzelhetetlen.
- Oh. Rendben. Azt megköszönöm. - nem gondoltam volna, hogy még gond lehet, tény, hogy nem terveztem azonnali indulást. Bőven pihenni szeretnék még, de tényleg nem árthat, ha még ránéz a lábamra. És nem csak a mászás miatt. Holnapután szolgálatban leszek, és tökéletes állapotban kell lennem. Már épp el is indulnék felé, hogy kicsit közelebb legyek (egyelőre a földön mászva terveztem), de mond még valamit, ami megállásra kényszerít. És még egy keserű mosoly is az arcomra kúszik…
- Sajnos nem bővelkedem az önként jelentkező barátokban… - igazából a barátokban sem. Bajtársaim vannak. Ami bizonyos szempontból talán még szorosabb kapcsolat is, de… velük nem beszélhetek szabadon mindenről. Vagy mindenkiről…
Végül úgy döntök, hogy inkább felállok, egyelőre csak nagyon óvatosan. És közelebb megyek hozzá, hogy ha tényleg szeretne még gyógyítani a lábamon, legyen rá lehetősége. Viszont, ha valóban így is történik, figyelem minden mozdulatát és gesztusát. Az ilyen energia ugyanis igénybe veszi a testet, és… hát neki sem ártana egy gyógyító.
Én viszont nem tudom ezt felajánlani, mert biztos nem tudnék érdemben segíteni neki.
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Brandon Thycal Thu Apr 04, 2024 10:06 pm

I can't help...


"Coincidence never happens. Only pure intension."


Leengedem a kezem, a folytatásra meg rájövök, hogy nem igazán kellett volna megkérdeznem. Egy kicsit nagyon is őszinte választ kaptam cserébe. Meglepődök, azután zavarba jövök.
- Értem. Sajnálom. - nem akartam zavarba hozni.
Köszönöm? Értetlenül nézek rá, egy pillanatra el is feledkezem arról, hogy mim is fáj.
- Ugye nem baj, ha nem azzal válaszolok vissza, hogy bármikor? A körülményeket nem szeretném újra átélni. - és egyáltalán nem a fájdalomra gondolok. Hanem arra az érzésre, amit akkor éltem át, amikor megpillantottam, azután meg felismertem a sérültet. A szívem azonnal meg akart állni.
Felfelé nézek, felkönyökölve a térdemre, amerre mutat. Áhhhh, kicsit... magasan van. Önkéntelenül a lábára tekintek, de félúton megakad a tekintetem az arcán és a tekintetén, ahogy a cél felé tekint. Csak egyszer láttam ennyire elragadtatottnak. Na, erre viszont azért indul a pirosság. Érzem.
Nevetésére térek vissza a valóságba, annyira elmerültem nézésében.
- Igen. Megerősíti. - hunyorgok rá. Majd a lábára mutatok.
- Ebben az esetben viszont jobb, ha még gyógyítok a törött lábadon, mert eléggé érezni fogod a sérülést már az első pár méteren.
Már csak fel kéne állnom rendesen. Nem olyan egyszerű.
- És persze, valakinek érdemes lenne veled tartani. A test traumája később jön ki... - talán pont félúton.


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Mon Apr 01, 2024 10:51 pm

Ahogy rákérdez megvizsgáljon-e újra, át kell gondolnom, hogy őszintén akarok-e válaszolni a kérdésére vagy sem. Végül úgy döntök, hogy nem igazán lehet baj belőle, ha egyenes vagyok. Meg tudom védeni magam, ez tulajdonképpen már kiderült…
- Biztos. Ez inkább szégyenérzet. Nem sok köze van a sérüléshez vagy a fájdalomhoz. - ahhoz inkább, hogy azonnal, és nem megfelelően reagáltam, és épp azon a ponton találtam el, ahol nagyon erős a… fájdalom. Az sem vigasztal, hogy az egykori kiképzőm büszkén hátbaveregetne ezért, kinőttem ugyanis már abból a korból, hogy az ilyen mozdulatokért elismerést érdemeljek…
- Köszönöm. - nem csak neki, hanem nekem is jobb, ha óvatosabb lesz. Persze számára az lenne a legjobb ha gyorsan szedné a sátorfáját, és távol maradna tőlem, és a gondjaimtól. Sajnos hiába jöttem messzire, azért azok még velem vannak, és nem is tudok egyhamar felengedni a társaságában.
- Örülök Toby. És még egyszer köszönöm a segítséget, és a gyógyítást. - nem tudom, hogy pontosan mitől is mentett meg, de ez nem csökkenti a hálám értékét. Ahogy azt sem bánom, hogy találkoztam vele. Talán éppen a társaságra van szükségem. Hogy ne tudjak gondolkodni. Legfeljebb csak kikapcsolni…
- Egyrészről onnan fentről… - mutatok a csúcs felé, de még nem áll szándékom el, vagy komolyabban megmozdulni.
-... gyönyörű a kilátás. Megéri a küzdelmet, mert egész más érzés, ha saját magad mászol fel, mintha egyszerűen csak odasugárzod magad. - ezt valószínűleg nem fogja megérteni, legfeljebb elhinni nekem, feltéve, hogy ő maga nem mászott még sziklát, vagy hegyeket. Akkor persze már ez a magyarázat is sok, érteni fog engem. De nem ez az egyetlen indokom.
- Másrészről nagyon régen másztam, szinte azt is mondhatnám, hogy egy másik életben, és jól esik visszatérni a gyökereimhez. - leesik, hogy mit mondtam…
- Nem szó szerint persze… - az esés a talajra, és ezáltal a gyökerekhez akkor sem esett jól, ha az emlékeim ködébe vész, éppen ezért… nevetni kezdek a helyzeten, és a saját kijelentésemen.
- Ez változtat a harcias lélek megítélésemen? - nem is tudom pontosan, hogy miért teszem fel ezt a kérdést, de most már nem fogom visszavonni. Mert valahol azért örülnék neki, ha nem hagyna most itt egyedül a saját gondolataimmal…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Brandon Thycal Mon Apr 01, 2024 8:48 pm

I can't help...


"Coincidence never happens. Only pure intension."


Elkomorodok, ahogy válaszol, s már nyúlnék képességemmel újra felé, mikor kimondja, mindegy.  Figyelem, legalábbis amennyire megy (most már sokkal könnyebb).
- Biztos? Megvizsgálhatlak, ha szeretnéd. - aggódva tekintek rá, magamban korholva magamat, hogy érhettem volna előbb ide.
- Fogok. - ott marad a pillantásom a mosolyon, s inkább elfordítom a fejem. Nem tdom azt sem mondani, hogy most otthon lenne a helyem. Ha azt tettem volna, akkor Hailey...
Lehajtom a fejem, megsimítom a tarkómat. Inkább nem akarok belegondolni.
Felnézek rá, tenyerem még mindig a tarkómon.
- Ezt örömmel hallom, Hailey. - tudom, milyen nevet választottam ehhez az archoz.
- Toby. És igyekszek nagyot ugrani.
Nem hiszem, hogy más jobban meg tudná gyógyítani, de jobb, ha most pihen. A válaszra azonban felnézek a sziklára, s fel is mutatok.
- Egy harcias lélek küzdelmes dologban kapcsolja ki magát? Mi kapcsol ki benne? - rá kell ébrednem, hogy vajmi keveset tudok Haileyről. Meg is lepett. Ebben is. S valóban érdekel, milyen is, ha nem éppen szolgálatban van. De mióta?




Hailey - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Sat Mar 30, 2024 10:33 pm

Nem igazán hibáztathatom az ingerültségéért (a fájdalmáért még kevésbé…), mert úgy tűnik, hogy túl hamar cselekedtem. Ez egyébként nem jellemző rám, de… túl sok minden történt az elmúlt néhány hétben. Természetesen továbbra sem áll szándékomban ezt akár sejtetni is ezzel a férfival.
Bólintok arra, hogy elfogadja a bocsánetkérést.
Aztán… nos nem igazán tudom, hogy mit mondhatnék még. Ahogy a bűntudat lassan feléled, egyre inkább blokkolja az értelmes gondolatokat, lehet, hogy még a jómodort is. Egy ismeretlen áll előttem, elméletben tudom, hogy miképpen kéne viselkedni, ám nem megy azonnal. Egyelőre annak is örülök, hogy el tudtam fogadni, hogy a szándékai nem ellenségesek, sőt…
- Nem úgy érzem. Már mint nem fáj, csak… - önkéntelnül nyúlok a tarkómhoz, de tényleg nincs fájdalom. Még csak igazi nyomás sincs. Vagyis ez csak egy valami lehet. Szégyen…
- … mindegy… - inkább elhessentem a gondolatot, ami még formát sem öltött, és masszírozni kezdem a tarkómat. Néhány pillanatra leveszem a férfiról is a tekintetem. Továbbra sem akar nekem ártani. Tehát most már ideje lenne kiengedni a levegőt, amit eddig önkéntelenül benn tartottam a tüdőmben… A teljes nyugalomnak is eljött az ideje.
- Nagyot ugorj. - egész halvány, csak pillanatnyi mosoly éled az arcomon. Nem igazán szeretnék ilyet, sem zuhanást, sem hirtelen ébredést egy idegennek az aurámban. De… annyit mindenképp segíthetek a dolgon, hogy ezt a férfit átsorolom az idegen kategóriából az ismerősbe.
- A nevem Hailey. És nem mindig vagyok ennyire harcias. - ez nem teljesen állja meg a helyét, valójában pont, hogy minden pillanatban fel vagyok készülve az ilyesmire, de sosem áll szándékomban erőszakot alkalmazni. Csak, ha szükséges. Vagy, ha éppen menthetetlenül félreértem a helyzetet.
- Köszönöm az ajánlatot, de még nem áll szándékomban távozni. Azért jöttem, hogy egy kicsit kiszakadjak a hétköznapokból, és azt csak itt van lehetőségem megtenni. Ennyire mondjuk nem akartam sem ki, sem megszakadni… - bármilyen fájó is, de be kell ismernem a saját korlátaimat.
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Brandon Thycal Sat Mar 30, 2024 8:54 pm

I can't help...


"Coincidence never happens. Only pure intension."


Szerintem még a pillantását sem érzem, csak a csillagokat. Aztán valahogy mégis összekaparom magam annyira, hogy legalább felülni megy. Állni? Haha. Majd.
- Rájöttem. - megerősítette a sejtésemet. A bocsánatkérésre ránézek, majd megdörzsölöm az állam elgondolkodva. Nem véletlen, hogy a testőrség tagja lett.
- Rendben. - azt nem mondom, hogy nem történt semmi, mert a sajgás nem erre utal. De nem haragszom rá. Reflex. De még milyen reflex!
- Nagyon szívesen. - halványan mosolyodom csak el. - A feje nem sérült meg, a lába igen.
Sóhajtok egyet, majd legyintek.
- Azt tetted, amit a leghelyesebbnek gondoltál. Majd legközelebb ugrok egyet, mielőtt magadhoz térnél. - bár ne legyen ilyen sose. Ahogy láttam feküdni, eszméletlenül, önkéntelenül összeszorult a szívem, s valahol még most is aggódok érte, pedig tudom, hogy sikeresen meggyógyítottam.
- De azért ezek után félve kérdezem meg: a hajóm itt van a közelben. Elvihetem, ameddig szeretné... elvihetlek, ameddig szeretnéd. - most tegeződök vele, megjegyzem.


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Fri Mar 29, 2024 10:58 pm

“Láthatóan sikerült”. Valóban, de nem tudok azonnal megnyugodni. Ez túlságosan is közel volt, a veszély most igazán velem, pontosabban fölöttem volt, és nem igazán maradt lehetőségem arra, hogy az okokat keressem. Csak túl akartam élni, mint mindig.
Viszont, amit mond… kezd az-az érzésem lenni, hogy talán tényleg hirtelen reagáltam. Hogy most nem feltétlenül hoztam jó döntést. De miért is?
Résnyire szűkül a szemrésem, és először hitetlenül nézek a férfira. Majd… az ébredés óta először körbenézek, és kezdem lassan összetenni az emlékeket.
A sziklafal… azért jöttem ide, hogy felmásszak rá. El is indultam. Ám most nem a csúcson vagyok, hanem lent az aljában. Eddig hihető, amit mond.
Aztán a jobb lábamra nézek. Nem látok rajta semmit, de talán a másik. Homok, apró szikladarabok, és… még egy szakadás is van rajta. Talán ez is stimmel. A fájdalmat ugyan nem érzem, de azért, mert állítása szerint meggyógyított…
Viszont, akkor miért volt ilyen nehéz felállni? Talán azért, mert nagyon hirtelen álltam fel. És mintha tudná, hogy mire gondolok épp, megszólal, és megerősíti, hogy az ugrálás nem volt túl jó ötlet. Ebben az esetben viszont…
Szörnyen nagyot, hibáztam…
Tartom a távolságot, továbbra is, de inkább leereszkedem teljesen a földre, és a hátsómat is leteszem. Összekulcsolom a térdeimet magam előtt. A bűntudat pedig lassan, de ébredni kezd. Mégis mit kéne ilyenkor mondani? Az egyszerű “sajnálom” érvényes tökön rúgás esetén is? Tartok tőle, hogy nem…
- Sajnálom… én… nem emlékszem a zuhanásra. - ez remélem, legalább magyarázatot ad a történtekre, ha a bocsánathoz nem is elég. Régebben talán azt is elmondtam volna, hogy katona vagyok, és ösztönösen védekeztem, de eszemben sincs felfedni, hogy ki vagyok. AKár meggyógyított, akár nem a férfi egy idegen, és még mindig nem teljesen tiszták a szándékai. Egy valami viszont biztos. Hálás vagyok neki, még akkor is, ha már nem érzem, hogy pontosan mit is gyógyított meg.
- Köszönöm. A segítséget. - aprót biccentek felé, és egyelőre nem áll szándékomban elmozdulni. Én nem vagyok túl jó gyógyító, így nem hiszem, hogy érdemben tudnék segíteni rajta. Arról nem is beszélve, hogy pont zavarba ejtő helyen találtam el…
- Nem akartam fájdalmat okozni. - utólag legalábbis nem. De azt hiszem ezt már tisztáztuk…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Brandon Thycal Fri Mar 29, 2024 8:06 pm

I can't help...


"Coincidence never happens. Only pure intension."


Ha látnám, ahogy visszaereszkedik féltérdre, nekilátnék folytatni a gyógyítást. Így azonban csak a galaxist megszégyenítő csillagorkánt látom magam előtt.
- Láthatóan sikerült. - nyögöm ki, végre egy teljes mondatot azért ki tudok szedni magamból.
A kérdésére megértem, hogy valószínűleg a zuhanását is kitörölte az emlékezete, hogy megvédje magát.
- Eszméletlenül... eltörted a lábad... - vlami nem stimmel. - Eszméletlen voltál és el volt törve a lábad. Értek a gyógyításhoz. - az ilyen ütéseket is jó lenne azonnal gyógyítani, de sajnos a fájdalomérzet ebben segít most.
Megpróbálok felülni, hogy ne úgy fetrengjek a földön, mint egy .. mint akit tökön rúgtak.
- Mondtam, hogy ne kelj fel, még pihenned kellene. - szusszantom nehezen, ahogy végre félig felülök és meglátom, hogy nem fekszik.



Hailey - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Thu Mar 28, 2024 11:25 pm

Sikerül semlegesíteni a férfit, le tudom magamról gurítani, és én is fel tudok kelni. Viszont… ez tényleg nem volt jó ötlet. Ahogy felállok, szinte azonnal visszahúz a fejem, enyhe a szédülés, de épp elég ahhoz, hogy még hátrébb lépjek, és inkább fél térdre ereszkedjek. A pillantásomat pedig nem veszem le róla.
Nem tudom pontosan mennyi ideig marad bénultan a fájdalomtól, ha nem dobolna még mindig a fülemben a vér, és nem érezném még mindig a pánikot, talán meg is dícsérném magam az egyértelműen győzelemnek tekinthető küzdelem okán. De… valamit észreveszek. Nincs nála fegyver. Legalábbis látható nem…
Eszemben sincs közelebb menni, tartom a legalább három méternyi távolságot. Még mindig csak figyelek. És igyekszem újra tanulni a lélegzést is.
- Meg kellett védeni magam. - a férfiak számára legfájdalmasabb pontot találtam el, de mivel semlegesíteni akartam, ezért nincs bűntudatom. Azonban… csak az elmém peremén, de cikázni kezd, hogy… vajon biztosan az életemre tört?
- Miért jöttél ilyen közel hozzám? - talán először csak távozásra kellett volna kérni, vagy még azelőtt feltenni ezt a kérdés, hogy védekezni kezdek, de az, akinek a harcról szól az élete, és mások védelmezéséről, az nem mindig tudja feltenni ezeket a kérdéseket. Most nekem sem volt rá lehetőségem. Annak fényében, hogy Brandon nyilvánvalóvá tette, hogy a veszély bizony köztünk jár, és nem a csinos ruhájában van… inkább támadok, mint kérdezzek…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Brandon Thycal Thu Mar 28, 2024 10:44 pm

I can't help...


"Coincidence never happens. Only pure intension."


Ah, jó, meghallotta, am...
Kikapcsol mindenem egy pillantra, ahogy a fájdalom teljesen végigfut rajtam, a levegő is csak kiáramlik belőlem, hogy a következő pillanatban már felnyögve akarjak oldalt fordulni, de még az is nehezen megy, annyira kikapcsolt a rúgás. Marad a nyögés és aztán a némaság.
Fogalmam sincs, meddig vagyok ebben a pózban, de hogy az univerzum összes csillagának eljutottam szerintem a feléig, mire sikerül oldalt fordulnom.
- Ez mire volt jó? - szinte suttogom. S ha közeledni akarna felém, akkor már nem hagyom magam: a képességemmel találja szembe magát: nem jut át egy láthatatlan buborékon.




Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Hailey Reed Thu Mar 28, 2024 9:17 pm

Az ébredés fájdalmasabb mindennél, mint ami korábban történt, és a túlélési ösztön olyan gyorsan kapcsol be, hogy szinte eszmélni sincs időm. Nem tudom, hogy pontosan ki a támadó, azt még kevésbé, hogy miért akar bántani, csak azt tudom, hogy szabadulnom kell. Azonnal…
Az elmém ezért minden gondolatot, és cselekedetet eköré épít, a támadás a legjobb védekezés, így elrántom a férfit. Nem pont úgy, mint terveztem… De a helyzet még nem reménytelen. Kaptam kiképzést az ilyen közeli küzdelemre is.
Azt pedig továbbra sem értem, vagy fogom fel, hogy mit mond. Csak az jár a fejemben, hogy el kell őt távolítani magamtól. Egy rúgás majd egy lökés, erre épp jó lesz…
Hirtelen és erővel emelem a térdem, ott rúgva meg, ahol éppen elérem. Ez esélyesen fájni fog neki, mert vagy a hasát, vagy az ágyékát találom el, amennyiben nem mozdul el. Ezzel egyidőben pedig a kezét is elengedem, és lökök rajta egyet. Ha ez sikerül, oldalra gurulok, és felpattanok, amint tehetem.
Az viszont nem jut eszembe, hogy mi vezetett ehhez az egész helyzethez. Hogy a zuhanás során talán megsérültem, és egy ilyen hirtelen mozdulat… talán akkor sem jó ötlet, ha a ruházat megvédett.
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

But I can't help falling... Empty Re: But I can't help falling...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum