Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


What have we done...

2 posters

Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Nem tudom, hogy az ijeszt-e meg jobban, amit látok, és érzek, vagy az, hogy tudom… ez még biztosan csak a kezdet. A bűntudat egy alattomos dolog, észrevétlenül kúszik be a szívbe, hogy aztán módszeresen megmérgezzen minden gondolatot. De a bizonytalanság… annál még a biztos rossz is kevesebb kárt okoz az elmében.
A démon pedig egyetlen mozdulattal képes volt, mind a kettőt elhozni nekem…
Ezért nem jut eszembe, hogy a pokol csak egy mese, amivel a Terraiakat (az igaziakat) ijesztgetik. Az sem, hogy kérhetnék segítséget. Ezt ugyanis már próbáltam. És nem változott semmi…
Így most is csak a tehetetlen félelem cikázik bennem, az értelmes gondolatok helyett. Nem jut eszembe sem menekülési stratégia, és a túlélési ösztönöm sem kapcsol be. Az utóbbinak már túl késő. Az előbbihez… pedig nincs jogom. Azt a nőt ugyanis megöltem…
Ezért csak akkor fogom fel igazán a démon szavait, amikor újabb kérdésére képtelen vagyok válaszolni, és… szavaihoz híven a nő testébe kerül a tudatom…
Érzem a pillanatnyi boldogságot, amiért amellett a férfi mellett lehetek, akit szívből szeretek. Aztán az égő fájdalmat a mellkasomban, és azt, hogy képtelen vagyok levegőt venni. Nem tudom mi történik, az arcomba csapódó üvegszilánkokat már nem is érzem. Csak azt, hogy meg fogok halni. És néhány pillanattal később teljes sötétség…
- NEM… - sikítok kétségbeesetten, de hogy valóban kimondtam-e vagy sem, nem tudom. Már azt sem, hogy a saját ajkaimat formálom kiáltásra, vagy valami egészen mást. Ezért abban sem lehetek biztos, hogy az üzenet, amit el akarok juttatni a démonhoz megérkezik hozzá…
- Engedj el. Hagy menjek tovább. Könyörgöm… - hiába tudom, hogy ez a szó annyira felesleges, hogy a szótárakban sem kéne helyet kapni… végül ez van bennem. Mert a fájdalom, amit érzek, elviselhetetlen. És ha vannak még könnyeim, azok most folynak végig az arcomon…
Mara Rover
Mara Rover

Play by : Maggie Q

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Shyrrak Dav Thu Nov 30, 2023 10:55 pm

What have we done...
Mara - Terra - Jelen

Nem rezzen meg az érintésemtől. A légzése is megváltozott. Rémültből... menekült lett...
Nem igazán fogok én ezzel jóllakni és igazából azt is unom, így meg sem teszem sosem, hogy kikényszerítsem valakiből a félelmet, tettekkel. Legfeljebb turkálok kicsit az emlékükben, érzéseikben, semmi több.
És lám, most is megvan az eredménye. Elégedetten mosolyodom el, ahogy elér félelmének első hulláma.
Tenne, ám nem fog tudni, hiszen ez egy emlékutazás, ami ugyan időben megtörtént, ám nem vagyok olyan balga, hogy fizikailag vigyem vissza az időben.
MOST megrezzen. Mélyet szippantok félelméből, elveszem, hogy még több félelemnek adhassak otthont szívében és lelkében.
- Annak a szemszögéből, aki ellen vétkeznek. - csettintenék egyet, hogy ez megtörténjen, ám feltesz egy... két kérdést.
- Te miért tetted velük? - mutatok a képre, ahogy megmerevedik az időben a jelenet, majd csettintek egyet, s most önmagát az áldozata bőrében tudja, a lövés előtti pillanatban, majd ahogy eltalálja a lövedék. És az utolsó gondolatoknak és képeknek is a szemtanúja lehet.
- Szeretnéd megismételni? Hátha valami kimaradt...

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Mara Rover Thu Nov 30, 2023 12:05 am

A démon megjelenése nem csak egy rossz ómen volt a számomra. Megerősítés, hogy hiába hirdeti mindenki olyan lelkesen, hogy a fény mindenkiben ott van, és mindenki a saját útját egyengeti a fejlődés érdekében… én rábasztam… Nincs más magyarázat…
Ugyanis az sem derült ki a számomra, hogy azért keresett fel, mert rosszat tettem, vagy azért mert… nem tettem elég jót. Mindig is bizonytalan voltam abban,y hogy helyesen cselekszem, de ekkora pofont még sosem kaptam. Ezért sok időre volt szükségem ahhoz, hogy újra magamra találjak.
Azonban éppen akkor, amikor magam mögött tudtam volna hagyni a történteket, ismét megjelent. Most még jobban fáj, még jobban a húsomba mar, hogy aztán ne hagyjon bennem mást csak csendes kétségbeesést, és…
Apátiát…
Érzem, de meg sem rezzenek, miként megérinti a hajamat.
Ezért először fel sem fogom, hogy eltűnik a bálterem, eltűnik a férfi, akit tőrbe akartam csalni, és eltűnik az… életem is…
Meg vagyok győződve róla, hogy megölt, és már csak a lelkemet kíséri tovább. Ez az egyetlen magyarázata ugyanis, hogy egy olyan helyre, és időre visz, ami jóval korábban történt meg. Egy emlékembe…
A félelmet viszont még így is érzem, sőt… talán még erősebb, mint korábban volt. Nem akarom ezt látni…
Ugyanis csak néhány méterre vagyok saját magamtól, amint a vállamhoz emelem a mesterlövész puskát. Ruházatom teljesen fekete, beleolvadok az éjszakába, és az árnyékom csak az utcai lámpa fénye táplálja.
Én pedig hiába emelem meg a kezem, hogy megállítsam magam, néhány pillanat múlva lehanyatlik a kezem. Észreveszem ugyanis, hogy nekem már nincs árnyékom. A testem valójában nem mozdul. A lövés pedig eldördül, és ezzel rögtön két életet oltok ki…
Tehát biztos…
Azt mégis érzem, ahogy a hajamat a vállam mögé igazítja, és most össze is rezzenek. Szívem pedig hevesen kezd verni, mintha még mindig… élne…
Válaszolni pedig nem tudok, pedig még az ajkaim is szétnyílnak. A szavak bent ragadnak a lélegzetemmel együtt…
Ezért a fejemet kezdem el ingatni. Nem tudom, sem azt, hogy miért félnek a pokoltól, sem azt, hogyan élik át újra a bűneiket. Nem is akarom tudni. Nem akarok itt lenni. Ezért az ajkaim néma sikolyra nyílnak, és csak a tudatom teszi fel a kérdést. Amire én magam is tudom a választ…
- Miért teszed ezt velem? Miért? Én nem… Miért? - nem várok választ. Már semmit sem várok. Újrakezdést sem…
Mara Rover
Mara Rover

Play by : Maggie Q

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Shyrrak Dav Wed Nov 29, 2023 10:09 pm

What have we done...
Mara - Terra - Jelen

Egészen csábító ötletnek tartanám, ha magam is láthatóan megjelennék a rendezvényen. De most nem érdekel sem a pezsgő, sem a puccos ruha. Engem Valaki érdekel, s hogy a lehető legjobban megsemmisíthessem. Mert a félelme zsongító, észveszejtő.
Azonban azt ki nem hagynám, figyeljem, mit is tesz, s mit is érez közben. Pár környezettanulmányon már túl vagyok, álmaiban és azon túl is. Érdeklődéssel biccnetem oldalr láthatatlan fejem, az egyik kanapén ülve, s mostanában valahogy az emberek érzik,  hova nem kéne ülniük. Helyes.
Elmosolyodom. A terraiak olyan kiszámíthatóak. Dugás-dugás, még több dugás. Nem szex, mert azt, amit ők csinálnak, azt nem tudom annak nevezni. Fajtámból másoknak kész dagonya, tudom.
És amikor elérkezettnek látom a pillanatot, láthatóvá is válok, de csak Mara számára.
Az érzetre, mi benne támad, mélyet lélegzek, beszippantva azt.
Lealacsonyodhatnék olyan taktikákhoz, hogy “megjelenek”, mint Mara boldog, szerelmetes párja, de az ólcsó dráma nem a világom, meghagyom  terrai alacsonyrendűeknek.
Közelebb lépek Marahoz, egészen közel, s haját is megsimítom.
- Mondtam, hogy érted jövök, amikor én látom jónak. - suttogom a fülébe.
Mara egyszerűen csak eltűnik a tömegből, s egyben kitörlöm emlékét a hímből, hogy ott volt, cserébe kap valaki mást, ördögit. Úgyis jön eggyel nekem az egyik szolgám.
Mara életének egyik legszörnyűbb idejébe lépünk vissza. Láthatja önmagát, hiszen a hely és idő az, amiben vagyunk, “valós”. Akkor és ott az volt. Háta mögött érezhet.
- Tudod, miért félnek a pokoltól, kik vétkeztek? - most már meg is fogom haját, s válla mögé igazítom.
- Mert a legnagyobb bűneiket újra és újra átélik... és tudod hogyan? - suttogom a fülébe továbbra is, szinte az elméjébe.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Mara Rover Fri Nov 24, 2023 12:20 am

Aprót rezzen a szám szeglete, miként próbálom elnyelni a kitörni készülő sikolyt. Nem lenne semmi értelme. Nem segítene senki. És talán még annál is rosszabbat tenne velem, mint, amit most tervez…
Ezért a tekintetem… erőszakkal az övé felé fordítom, mikor megjegyzi… “nem egészen”. Nem akarom látni, hogy mit forgat a fejében. Nem akarom, már most is látni a fájdalom ígéretét az íriszeiben. De képtelen vagyok máshová nézni. Tudnom kell, hogy mi fog történni. Akkor is, ha… az lesz az utolsó, amit még érzékelni fogok…
A tenyerét pedig… félre érthetetlen gesztussal rakja le az asztalra. Tudom, hogy mi vár el. Hogy mit kéne most tennem. Egy egyszerű mozdulat, és talán megszabadulnék tőle. De nem vagyok ilyen naiv. Sok mindent láttam már, és még több dolgot éltem át. Az elől jöttem a Terrára…
És most újra itt van, és az esély sincs meg a menekvésre…
Lassan emelem fel a kezemet, ami eddig az ölemben feszült. Ívbe hajlanak az ujjaim, ahogy mozgatni próbálom a kézfejem, centiről centire közelítve az övéhez. Mégis, mire odaér, mire már megérinthetném a tenyerét, annyira remegni kezd, hogy képtelen vagyok tovább mozdítani. Mintha a lelkem után… a testem is cserben hagyott volt.
Lehanyatlik a kezem az asztalra, hangosan koppan a könyököm. A tenyerem pedig éppen az övében köt ki. Nem tudom, hogy pontosan hogyan. És minden bizonnyal nem is akarom tudni…
Aztán elmegy… Épp csak egy rövid, de igen lényeges üzenet hagy itt nekem, illetve az összes érzetet, amit felkavart bennem. Nem tudok megszólalni, se mozdulni. A józanságom maradéka is beleveszett a semmibe.
Pár perccel (vagy akár egy órával…) később, a mosdó felé veszem az irányt. Senki nem hallja a zokogást… És mást sem…

***

Tudtam, hogy az életemnek vége. A démon a mellkasomra rakta a számlálót, és tudom, ha lejár az idő, fel fog robbanni. Velem együtt… Még azt sem tudom, hogy ez pontosan mikor következik be…
Csak az ‘emlékeztetőit’ hagyta nálam, a nyomokat, amiket elültetett bennem, amik keresték őt, mikor a tudatalattim a legsebezhetőbb állapotban volt. Álmaim visszatérő vendégévé vált, és ezt még el is tudtam fogadni. Azt már nem, amikor ébren töltött óráimban is az ő képe jelent meg előttem…
Aztán eltűnt.
És sokáig nem is adta jelét, hogy valaha is meglátogatott. Kis híján azt hittem, hogy… arra vár, véget érjen a halandó életem. Hogy majd akkor fog eljönni értem, amikor elhagyom ezt a testet. Ez pedig… remény adott. Okot, hogy foggal-körömmel ragaszkodjak az életemhez…
Azonban még így is Időbe telt, mire visszataláltam saját magamhoz, és… ahhoz, amit csinálok. A követőim már attól tartottak, hogy elrabolt valaki (!), és egyre kétségbeesettebb üzeneteket hagytak nekem. A szeretiőm pedig… már nagyon vágytak arra, hogy beteljesedjen a vágyálmuk. Hogy a karjukban tarthassanak, és mocskos ígéreteket súgjak a fülükbe…
Most azonban nincs bennem bizonyosság, hogy jót teszek. Hiába vettem fel a legelegánsabb, és legkihívóbb estélyimet, képtelen vagyok azzal a tudattal elcsábítani az áldozatomat, hogy most jót teszek. Valami ugyanis azt súgja, hogy… már régen letértem arról az útról, amire indultam, és épp a démont hívom vissza magamhoz ezzel.
A gépezet viszont hosszú éveken át olajozottan működött így… a szükséges szavak, és mozdulatok, akkor is megérkeznek, ha a tudatom valahol mélyen, más sikítva tiltakozik.
- Nem fog meglátni minket. És, amit most a fejedben forgatsz… megvalósítom… - suttogom a férfi fülébe, és gyengéden végig simítok a vállán. Nem számít, hogy a felesége csak néhány méterre áll tőlünk. A pasit ugyanis… éppen ez tüzeli fel… Nagy kár, hogy valójában nem az fog történni, amit ő akar, hanem az, amit én…
- Menjünk… - elveszi a pezsgős poharat a kezemből, és a sajátját is lerakja a közeli asztalra. Látom, hogy már a kezével is nyúl felém, hogy magával tudjon húzni, de még időben kapcsol, ez már sok lenne. Ezt már észre vennék. Míg a tűnékeny pillanatnak tűnő, bizalmas suttogást… azt ebben a társaságban elnyeli a pénz…
Követni azonban képtelen vagyok, mert a lázálom… újra megjelenik. Nem csak a testem, a lélegzetem is megáll, hosszú másodpercekre, ahogy a félelem, ismét beleköltözik a szívembe…
- Mégsem megyünk? - fordul vissza hozzám a férfi, és ismét tesz egy mozdulatota  kezem felé. Aztán lehanyatlik a keze, amikor látja, hogy én egyetlen pontot vizsgálok a tekintetemmel. Azt, ahol a démon áll…
Mara Rover
Mara Rover

Play by : Maggie Q

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Shyrrak Dav Thu Nov 23, 2023 10:04 pm

What have we done...
Mara - Terra - Jelen

Némileg bosszankodva nézem, ahogy belül kiürül. Szusszantok egyet magamban. Hát így hogy fogja a félelemet érezni? Azt hiszem, meg kell dolgoznom kicsit, hogy ne merjen elfutni. Semmilyen értelemben.
Az azonban tetszik, ahogy megadja magát. Elégedetten fejezem be a kávét.
- Nnn... nem egészen. - leteszem a csészét.
Tenyerem felfelé fordítva, tartom az asztalon felé, ha az asztalon van keze, akkor alácsúsztatom tenyerébe. Ha nincs, megvárom én, türelemmel. Nincs szükségem arra, hogy megérintsem, menni fog a nélkül is. Ám nagyon is jól tudom, hogy test fizikai érintése mennyi mindent képes kiváltani.
- Majd érted jövök... bármikor. - azzal eltűnök, mintha ott sem lettem volna, ám ez rajta kívül senkinek sem szúr se szemet, de még csak fel sem tűnik.

Amit meg nem szoktam csak úgy elsietni. Ez most csak az előétel volt, most jön az érlelés másik része.
Az pedig maga ... az idő.
Nem azonnal keresem fel, előtte hol álmaiban jelenek meg, hol tűnő árnyképként jelenek meg tükörben, messzeségben.
Majd pedig nem teszem meg, hagyom elülni benne a nyugalmat, amikor már azt hiszi, hogy a dolgok rendben vannak. Úgy nagyjából.
Hirtelen bukkanok fel, kifejezetten kínos helyzetbe hozás a szándékom, így lehetőleg több ember között tűnök fel. Ők nem látnak. Ellenben Mara: igen.
- Helló ismét. - félrebiccentem a fejem, végignézek rajta. S várom a reakciót.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Mara Rover Mon Nov 20, 2023 9:33 pm

Azt hittem, hogy amikor először lepereg előttem, amit tettem, büszke leszek rá. Hogy kísérőzenét kap a fejemben, és a vonós hangszerek harmóniájával értelmet, és dicsfényt kap mindaz, ami addig csak a szándékaimban volt meg. Egy tisztább világ, mentes a Dracoktól, mentes a… gonosztól… Ám még csak véletlenül sem ez történik…
Egyedül a szívem folyamatosan zakatoló ritmusa ad kíséretet a rémképekhez, és szinte fojtogat az, hogy… felismerem a halált, amit én okoztam. A démon jelenlétében nem látom mögötte a magasztosabb célt, sem az általam annyit hangoztatott… “a nagyobb jó érdekében áldozatokat kell hozni” kijelentést. Csak a szenvedést. És azt, hogy nem én vagyok az áldozat…
Azonban annak ellenére, hogy fészket rak a szívemben a “pontosan ezt érdemlem” érzet., nem tudok válaszolni a démonnak. Nem jönnek szavak az ajkaimra, ahogy még egy finom bólintásra sem tudom utasítani a fejemet. Egyedül a szívem ritmusa lüktet, és az ereimben áramló vér mozog. Még a mellkasom is mozdulatlanná dermed, ahogy a légzésem egyre erőtlenebbé válik…
Aztán érkezik egy széles, tökéletesen elégedett mosoly, amivel már önmagában is választ ad nekem.
Az-az egy szó, pedig megerősíti ezt…
Elfutok. Gondolatban nagyon messzire. Érzem, hogy a lélek, amit a testemben örzök, messzire megy, majd apró kupacba gömbölyödik. És megadja magát. Tudja, hogy nem tehet semmit. Hogy nem ellenkezhet. Ahogy korábban sem tehette meg…
A testemben pedig nem marad más csak üresség. Súlyos, és fájdalmas üresség…
- Itt vagyok. - idegennek érzem a szavakat, a hangomat, mindent. Eltűnt Mara, eltűnt Syllia, és mindenki, aki korábban voltam. Egy váz marad csak előtte, egy élettelen, és… könnyen irányítható váz. A védekezésnek ugyanis már csak ez az egy formája maradt meg nekem…
Mara Rover
Mara Rover

Play by : Maggie Q

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Shyrrak Dav Mon Nov 20, 2023 8:27 pm

What have we done...
Mara - Terra - Jelen

Elégedetten hunyom be szemeim, ahogy érzetei nyomán előkerülnek emlékei, s azzal még inkább megerősíti érzelmeit. A nem kellemeseket legalábbis. Még egy kicsit félre is fordítom fejem, ahogy a szövedéken keresztül felsejlik bennem emlékképe, s végül éppen ezért rá tudok hangolódni emlékére. Hogy aztán érzetei nyomán tovaszáguldhassak annak legmélyebb bugyra felé.
Elégedetten morrantok, a mosoly egyre önteltebben ördögi, s mire kinyitom szemeim, a félelmei, annak gyökerei javarészt már tudástáramat gyarapítják. De leginkább félelmét habzsolom, s kívánok egyre többet és intenzívebben.
- Helyes.- simítom meg szám sarkát. Az ő félelmén élvezkedem, vagy kávéén? Rábízom, ő miként értelmezi a mozdulatot, mely teljes egészében szándékolt. A pluszkörökre nincs türelmem.
Széles mosoly telepszik rá arcomra, elégedett.
- Téged. - odadobtam, amitől a legjobban tarthatott, ezután már a félelem egy egészen más területe érdekel belőle. Az a félelem, amikor tudja, hogy birtokolja valaki, s hogy ellene nem tehet semmit. És ez olyan frusztráló. Jaj, de milyen szörnyű!

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Mara Rover Sun Nov 19, 2023 9:06 pm

Egyre erősebben szorítom a kezemben tartott kávéscsészét, mert valamiért azt az illúziót kergetem, hogyha elég erősnek bizonyulok, és összeroppantom a finom porcelán tárgyat, akkor el fog tűnni. Még ennyi év, és ennyi szenvedés után is… az elmém önkéntelenül keres valamit, amibe belekapaszkodhat, és amiért harcolhat. Pedig a szívem már pontosan tudja, hogy felesleges még a próbálkozás is…
Ezért kortyolok egyet a csészéből, és csak utána teszem le az asztalra. Ugyanis, ha az életem kell neki… pislogás nélkül is elveheti. Akkor már remélem, hogy gyorsan csinálja.
Ez a kitörölhetetlen naivitás, és remény azonban megint megbosszulja magát. Még szerencse, hogy letettem a csészét, és a kezemeimet az ölembe fektettem. A kezeim ugyanis vészesen remegni kezdenek, és hallom a szívemet a mellkasomon kívül dobbanni. Érzet, és hangerő, egy dobbanás, kimarad, majd egy újabb… Túl sok minden pörög át a fejemen, és a szívem ritmusa kísérő zenét ad a rémképekhez.
A legutóbbi áldozatom, ahogy kinyúlt kezével az autóból… Eltörtem a csuklóját, mielőtt elérte volna az ajtót. És végig néztem, ahogy bent ég az autóban, egészen addig, míg meg nem hallottam a közeledő szirénák hangját…
Előtte pedig… tudtam, hogy van vele egy nő is, akinek semmi köze az egészhez, és legfeljebb annyi a bűne, hogy a vonzerőt számára a pénztárca mérete határozza meg. Én mégis kilőttem a kerekeket, és hagytam, hogy a férfi onnantól kezdve már mindig kerekkel ‘járjon’. A nő testét még azonosítani sem tudták…
Ez és még annyi más pörög végig a fejemben, mielőtt eljutnék egyáltalán odáig, hogy szóra nyissam az ajkaim. A válasz ezért… nagyon nehezen érkezik.
- Tudom. - van értelme blöffölni? Ugyanis azt tudom, hogy miért jött, ám, hogy mit akar… Rosszat tettem vagy épp jót? Az ő szemében milyen tett ér annyit, hogy lejöjjön a halandók világába? Megdícsérni fog, vagy éppen kínozni? Az utóbbi a légzésemet is olyan csendesre állítja, hogy előbb vagy utóbb szédülni fogok. Az előbbi meg… talán még nagyobb rémülettel tölt el…
Hozzáfűznivaló viszont… akadna. A “Takarodj”, és a “Pusztulj el között vacilálok. De semmi értelme nem lenne. Inkább… a pusztító reménynek adom meg azt utolsó szó jogát.
- Mit akarsz tőlem? - bármennyire is próbálkozom a dac ábrázatát nem sikerül magamra ölteni. Túlságosan is remeg a kezem, hiába rejtegetem. Már a felkarom izmai alatt kúszik, apró rezzenéseket adva az egész karomnak, és érzem, hogy a fogaim is összekoccannak, miként a maradék nedvességet is lenyelem, ami a számban van.
Ám futni, még mindig nem tudok…
Mara Rover
Mara Rover

Play by : Maggie Q

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Shyrrak Dav Sun Nov 19, 2023 8:20 pm

What have we done...
Mara - Terra - Jelen

Míly csodálatos, nekem a kisujjamat sem kell mozdítanom ahhoz, hogy a rettegés szinte benyelje piciny kis világába, s abból szinte már kedvem sincs kirángatni. Legszívesebben egész élete végéig így ülnék, s hagynám, hadd rettegjen. Még segítenék is neki még jobban rettegni...
A pillanatnyi rémálom csoda azonban tovasszökken, értékesebbé téve az iménti zamatos illatot, mely körbelengte. Érzeteivel utazom, nyargalok, s szippantom be, hogy a keletkező légüres tér szinte követelje tőle az újabb és újabb rémítő érzéseket. S ahogy ez történik benne, mosolyom annál jobban válik ördögivé, a bögre mögül.
- Tudom, hogy tudod, miért jöttem. - amíg ide nem ültem hozzá, azt sem tudtam, létezik-e. S hagyok számára egy kis időt, had rémüldözzön.
- Van hozzáfűznivalód? - könyökölök az államra, s szemtelen kíváncsisággal tekintek rá.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Mara Rover Fri Nov 17, 2023 12:31 am

Nem csinál semmit. Csak engem néz. És nekem még ettől is enyhén remegni kezd a kezem…
Pedig tudom, hogy a félelem csak tovább erősíti. Hogy őt és az összes negatív fattyat éppen az hozza lázba, hogy én rettegek tőlük. Hogy… belőlem még az élni akarást is kiszívták…
Ám mégsem tudok tenni semmit az ösztönös reakció ellen. Megbénit a rémület, és ujjaim ívbe hajlanak, ahogy legalább a remegést próbálom féken tartani. Nem megy. Eltűnik még a kávézó is a környezetből, és csak az a szempár marad. Ami engem bámul…
Érzékelem, hogy mozog a keze, de azt nem tudom, hogy mi történik. Fuss, fuss, fuss… csak ez visszhangzik a fejemben. De már túl késő. Talán már örökre késő…
Nem válaszolok neki. Sok mindent elvehet tőlem, de a szabad akaratot nem. Itt nem. Még nem…
Az újabb kijelentésére viszont már lesiklik a pillantásom a kezére. Még épp látom, ahogy visszahúzza, és a saját bögréjét fogja meg. Nem tudom, hogy miként szerezte. Nem tudom, hogy mi történik.
- Hello. - köszönök végül, mert… arra még halványan emlékszem, hogy ez a Terra. És nem akarom, hogy hozzám szóljon, vagy velem kávézgasson. Ebbe az öt betűbe pedig legalább kapaszkodni tudok… Talán elmegy. Talán talál valaki érdekesebbet, aki még nálam is jobban retteg. Kétlem…
A kávéscsészémet pedig felemelem, de nem iszok bele. Kétlem, hogy megmérgezte volna, de óvatosnak kell lennem. Szaladnom kell. Most azonnal…
Mara Rover
Mara Rover

Play by : Maggie Q

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Shyrrak Dav Thu Nov 16, 2023 11:09 pm

What have we done...
Mara - Terra - Jelen
Szétnézek, mert a hely azért tetszik. Bár a Nap ne sütne így... megvakarom a nyakam, s közben rásiklik pillantásom... az előttem ülőre.
Egy ideig csak szemezek vele, s figyelem. Nagyon figyelem. S mélyet lélegzek a félelem illatából. Zamatos, lédús...
Hirtelen egyenesedek ki, s dőlök előre, felkönyökölve az asztalra.
El sem pillantok, csak az újra elhaladó pincér tálcájáról veszem le a bögre kávét. Amit nem nekem szánt. Oldalt rápillantok, tekintetébe fúrom sajátomat, s most abban a hitben él, hogy egy asztalt kell leszednie.
Magam elé rakom a bögrét, s kiválasztom az egyik barna színű zacskót. Tök igénytelenek a terraiak. Megrázom, a barna cukor az egyik sarokba vágódik a zacskóban, majd letépem a tetejét, s lendülettel a kávé felé fordítom, majd elpöckölöm az asztalra.
Tenyerembe ejtem államat, s újra asztaltársamra nézek.
- Helló.
Másik kezem mutatóujja az ő kávés csészéjének szélén pihen pár pillanatig. Hogy mire elvegyem, addigra jó meleggé váljon a benne lévő... lötty.
- Meghűlt a kávéd. - ahogy elveszem kezem, a saját bögrémet fogom meg, s kortyolok belőle.
Dehogy kérdezek. Dehogy szólalok igazán. A félelem ilyenkor tud csak növekedni, s még az is felbukkan elméikben, amit meg sem tettek. Mmmm.... ezért szerettem dracokkal dolgozni. Értik a lényeget. Nemhiába.....
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Mara Rover Thu Nov 16, 2023 12:48 am

Egy újabb férfi ül előtttem, akire már nincs szükségem. Megkaptam tőle, amit akartam, és ennek… hangot is adtam. Ő viszont nehezen fogadja el ezt. Mélyet sóhajtok, és az ingerültség bekúszik a bőröm alá.
- Nos nem hiszem, hogy van még értelme erre szót pazarolni. Te kaptál pár kellemes éjszakát, én pedig az ismerőseid elérhetőségét. Kölcsönösen előnyös üzletet kötöttünk, és a feleséged sem értesült arról, hogy más fülébe súgtad a vágyaidat. A tranzakciót pedig ezennel lezártuk. - már jártam így néhányszor, ezeket ugyanis meglepetésként éri, hogy a nő is ki tudja használni őket. És nem azért, mert a pénzükre van szüksége… Nekem egészen más a motivációm…
- Ezt nem fogod ennyivel megúszni. - az asztalhoz vágja a kávés csészéjét, majd felpattan az asztaltól. Nekem még a szemem sem rebben. Ebben a kávézóban tökéletes biztonságban vagyok, és okkal nem vittem egyetlen alkalommal sem a házamba. Illetve szintén előre megfontoltan változtattam telefonszámot, mielőtt erre a találkozóra sor került.
- Rendben. A kávédat majd én fizetem. - elfordítom a tekintetem, és intek az egyik pincérnek. Részben azért, mert fizetni akarok, részben azért, hogy jelezzem, számomra minden értelemben végetért a beszélgetés. Ezt a lapot pedig legalább veszi. És a pincér is láthatóan közelíteni kezd. Belekortyolok a saját kávémba.
Néhány másodperccel később azonban megérzek valamit. Először csak egy energia lenyomatot, amitől minden pihe égnek áll a tarkómon. Majd meg is érkezik ezen energia tulajdonosa. Éppen az én asztalomhoz…
A hideg nyugalmam rögtön eltűnik. Az ébredésem hátránya ugyanis, hogy már tudom, ki vagy mi van előttem. Ez a vendég pedig… Egy gondolattal el tudna tüntetni itt mindenkit. Bögréstül…
Nem szólalok meg, de a pillantásomat nem tudom levenni róla. A kényszert, hogy fussak, már érzem, de tudom, hogy értelmetlen lenne. Azt sem tudom, hogy miért van itt. Talán értem jött? Amiatt, amit tettem? Vagy azért, mert még nem valósult meg minden tervem? Nem hiszem, hogy tudni akarom a választ…
Nagyot nyelek, és a saját csészémet leteszem az asztalra. Pillantásom a kijárat felé siklik egy pillanatra, majd vissza a démonra. Biztosan észrevette. De nem tudtam ellene tenni. Minden ösztönöm azt súgja, hogy meneküljek. Amíg még tudok…
És én még sem mozdulok…
Mara Rover
Mara Rover

Play by : Maggie Q

Back to top Go down

What have we done... Empty What have we done...

Post  Shyrrak Dav Wed Nov 15, 2023 11:51 pm

What have we done...
Mara - Terra - Jelen

Sóhajtva ejtem vissza a szőlőt a tálcára. Terra... unalmas. Az emberek már nem félnek annyira, mint eddig, s egyre kevesebb hely van itt, ebben a világban, ahol fel tudok töltődni. Félelemből, legalábbis. Nem kell félteni, egy picivel sem leszek gyengébb, ha nem kapom meg a betevőt, de azért valljam be... a félelem mindennél jobban feltölt energiával.
Ami itt nincs. Se energia, se félelem. Vagyis, van, de ahhoz most már nagyon meg kell kavarni az állóvizet. A minionjaimat kidobták, az ő minionjaik meg .. á, hagyjuk.
A Nap süt, és a fénye is egészen más, mint előtte volt. Időnként vakarózni támadna kedvem, ha nem lenne önuralmam. Tisztít, elűzi a sötétséget. Tény, a sötétséghez semmi közöm, nem abból kapom az erőmet, éppen ezért itt jobban megtűrnek, mint bárki mást közülünk. Még akkor is, ha a félelem... mámorítóan finom illatától meg is tudok részegülni. De sokkal kellemesebb érzés volt pár évtizede...
A kávéház terasza tetszik, ahogy a sétáló utcára kinyílt. A szőlő helyett inkább ez lesz fő vigaszom.
A kiszemelt asztalhoz érve azonban látok egy használt csészét, amivel csak egy másodpercig szemezek, a következőben már landol is a pincér tálcáján, amint éppen tart befelé. Nem ő tette rá, én csippentettem undorral két ujjam közé, hogy megszabaduljak tőle.
Aztán kényelmesen helyet foglalok a fonott székben. Legszívesebben széttárnám sötét szárnyaim, de azt még mindig nem fedhetem fel. És ha valamit megtanultam, az az, hogy vannak bizonyos megállapodások, amiket... neeeem a legjobb felrúgni. Na meg... hol marad így nekem a szórakozás?

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

What have we done... Empty Re: What have we done...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum