Log in

I forgot my password

Latest topics
Big Change

Queil Gryth Yesterday at 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Sun Apr 21, 2024 9:45 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


I found Him!

2 posters

Go down

I found Him! Empty Re: I found Him!

Post  Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Nem igazán örülök neki, hogy Naarn is megszólította az erő. Már így is nagyon aggódom a lelki állapota miatt, és most még ez is… Ha Kate is meg fogja kapni a ‘behívóját’ biztos ki fogom fejleszteni a Linus 2.0. Háromszor olyan erősre, mint az első változat. Mondjuk, azt egyébként is megtehetem…
Hangos sóhaj csúszik ki a tüdőmből, amikor megszakítom a telepatikus kapcsolatot a segítőmmel. Épp a nevemben tárgyal, hála annak, hogy tökéletesen megbízom benne. Meg nekem nagyon nem volt most kedvem találkozni senkivel… A családdal szívesen, mindenki más hagyjon békén. Vegyék úgy, hogy most… hisztis vagyok, mert túl sok a stressz…
Alapító társaim viszont a család kategóriába tartoznak pláne Lyrran, aki… valamikor egész konkrétan a családomat jelentette. Szép idők voltak, néha még hiányzik is, hogy gyakrabban lássam, de… okkal alakult úgy, ahogy. Azt a történetet le kellett zárni, és ez így van jól. Barátok viszont még lehetünk, bármilyen furcsán is hangzik ez a mi múltunkkal.
- Igen. Linus. De még mindig várok valami menő becenévre. De azért gyere csak. - ugratom egy kicsit, amikor megszólít, de érezheti rajtam a derüt, és azt, hogy örülök neki. Az ajtó ki is nyílik a számára, még ha én nem is vagyok a közelében. Néhány pillanattal később viszont odaérek, és mi tagadás, meglep, hogy ilyen jó hangulatban érkezik. Remélem nem az én káromra boldog ennyire… Neeeem, biztos nem.
- Oh… az rám fér. - önkéntelenül elmosolyodom, ahogy látom… tulajdonképpen ragyogni. Mi történt? Új udvarlója van? Netán olyan, aki két fokhagyma büszke tulajdonosa? Vagy valami egész más van a dologban? Nem találgatok, csak figyelek rá, és hellyel kínálom, üljön csak le a nappaliban. Ha megteszi, én is helyet foglalok mellette, és a pillantásomat egy másodpercre sem veszem le róla.
-  Persze. Hallgatlak. Kérsz egy kis frissítőt is? - nem azt, amit én használok, bár azt is szívesen adom. Nemes egyszerűséggel, csak nem hiszem, hogy rászorulna, amilyen jó kedve van. De rajtam nem múlik, bármit szívesen idehozok neki. És majdhogynem lélegzet visszafojtva várom, hogy milyen hírrel érkezett.
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

I found Him! Empty I found Him!

Post  Zhrachan Lyrran Sat Oct 07, 2023 10:06 pm

I found him!
Linus - Lyra - Jelen

Legszívesebben el sem mozdultam volna mellőle, ám azzal is tisztában vagyok, ajtóstul rontani a házba egyáltalán nem jó megoldás. Apró, finom jelzések szükségesek. Így bár fájó lélekkel, otthagytam Őt, hogy siessek elvinni a hírt Linusnak. A sietés nálam azonban nem a rohanás. Nem szokásom  rohanni, és sietni sem. Idő mindenre van, kivéve vészhelyzetben.
Szívem azonban olyan hangosan dörömböl, míg nyugalommal végigsétálok a folyosókon, mosollyal és biccentéssel üdvözölve, kivel találkozom, hogy hiszem: egészen biztosan hallják.
Mikor Linus ajtaja elé érkezem, egy pillanatra elgondolkodom, mennyire igazodjak a privát szféra értelmezéshez, lévén úgyis egy tudat vagyunk, így elég lenne “lesnem”, s máris tudnám. Most azonban szívem zakatolása, s az örömöm olyan nagy sluggal bír, hogy az ajtó előtt meg sem állok, csak besétálok.
- Linus? Linus? - két kezem mellkasomra helyezem, mert vagy ott, vagy a torkomon fog kiugrani a szívem. Beljebb haladok, ha nem találom sehol.
- Nagyon jó hírrel érkeztem! - azért itt is finoman tálalok, csak egy árnyalatnyival. Linus, és én is keressük Őt, mióta elszakították tőlünk, magam kis híján felhagytam mindennel, fájdalmam olyan nagy volt. A munka végül meggyógyított, és mst már tudom, nem így van. Csak úgy hittem. Mert nem adtam fel sosem, hogy egyszer megtaláljuk!
- Van egy kis időd számomra? - még mindig nyugodt vagyok, mosolygós, mint mindig. Az egyetlen, vagy éppen kettő eltérés, hogy a szokásosnál jobban ragyogok, s mosolyom beteríti arcomat. A szívem dobogását az univerzum másik oldalán is lehet hallani szerintem. Ami, ez így, három.

Emme

Zhrachan Lyrran
Zhrachan Lyrran
Alapító

Play by : Virginia Hey

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum