Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


It's time

3 posters

Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

A biztonság, és leginkább az akár eltúlzottnak is mondható óvatosság híve vagyok, ha életekről van szó, de most nem az én szavam dönt. Ebben a helyzetben nem számít a rang, sem a hierarchia bármilyen (egyébként értelmetlen) formája, így rögtön bólintok Takuma kijelentése után.
- Szívesen. - nem kellenek csapatok, megoldják másként. De megérzésem szerint, nem keresett volna fel, ha nem lenne még valami más is a háttérben, így továbbra is figyelmesen hallgatom.
- Rendben. Vedd elintézettnek. - ezt annyira komolyan gondolom, hogy most rögtön elküldök egy értesítést a személyzetért felelős tisztnek, és kérvényezem a beosztások átütemezését. Ez néhány másodpercet igénybe vesz, vagyis nem tudok figyelni egy ideig Takumára, de egy éles pittyenés jelzi a számomra, hogy neki is ellenőriznie kell valamit. Ez épp elég idő nekem is, hogy tényleg elintézzem a helyettesítését, egyelőre korlátlan ideig.
- Természetesen… - még a kezemet is előrenyújtom, és hellyel kínálom, ha esetleg szeretne most már leülni. De függetlenül attól, hogy marad-e ott ahol van, vagy sem, vele együtt válok feszültebbé. Főleg, amikor azt mondja, hogy videót is kapott…
- Szívesen megnézem, hátha látok valami olyasmit, ami közelebb visz minket a megoldáshoz, de ez a te családod, és a te döntésed. Csak tőled függ, hogy mit osztasz meg velem. - remélem, hogy érzi bennem a segítő szándékot, és azt, hogy függetlenül a döntésétől, én mellette fogok állni, amíg csak szükségesnek érzi. De, hogy biztosra menjek, közelebb lépek hozzá, és a képernyőt egyelőre nem nézve ott is maradok. Csendben, és türelmesen várakozom.
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Takuma Tetsuichiro Tue Mar 26, 2024 8:46 pm

It's time
Han - Hydra - Jelen

Legszívesebben járkálnék, de ezzel mindenkire csak az ideget lehet tenni, így inkább csak állok, miután biccentettem.  Igyekszek nem elviselhetetlen jellemet előrántani, pedig nagyon szeretnék morogni. Csak azzal semmire sem jutok. A megoldásokat szeretem.
S mintha a fejemben olvasna az admirális, felteszi a kérdést. Karba fonom a kezeim, s gondolkodom, közben folytatja, így hallgatom. Minden javaslat jól jön, több szem többet lát elven.
- Az orioniak megtesznek mindent, amit tudnak. Hannal jóban vannak, figyelni fognak erre. A felajánlást mindenesetre nagyon köszönöm. - majd sóhajtok, s leengedem karjaim.
- Inkább a magam helyére kérnék egy időre valakit. Han mellett a helyem, ha már Ryu messze sodródott. - és nemrég ünnepeltük meg unokám, Han fiának a kinevezését is.
S mintha a sors akarná, pittyen az üzenetem érkezett hang. Csak rápillantok, mert nem akarok most senkivel sem tárgyalni, csak Zorával, aztán meglátom a nevet.
Egyből a torkomba ugrik a szívem.
- Han küldött üzenetet. Szabad? -először elolvasom, mit írt, egyre jobban elkomorodik az arcom.
- Küldött videót is. - habozok megnyitni. Nagyon tartok attól, hogy amitől tartottam, az bekövetkezik. Nyelek egyet. Jobb túl lenni rajta.
- Nem kívánlak ezzel terhelni, ha gondolod, visszajöhetek később.Vagy szeretnéd megnézni? - nem kizárni kívánom ebből, ha nem érdekli, akkor nem terhelem ezzel.

Emme

Takuma Tetsuichiro
Takuma Tetsuichiro

Play by : Tatsujiro Oto

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Zora Lavigne Tue Feb 20, 2024 5:51 pm

Miután kinyílt az ajtó, viszonzom Takuma gesztusát, és biccentek felé.
- Üdvözöllek. - nem szeretnék túl sok időt szentelni a formalitásokra, mert érzem, hogy mennyire… feldúlt. Az energiája úgy kavarog, ahogy még korábban sohasem, és ez persze néhány vészharangot is megkongat a fejemben.
- Ahogy jónak látod. - úgy döntök, hogy én sem foglalok helyet, de a falhoz közel állok, és a tenyeremet a felületre simítom. Majd hallgatom őt, anélkül, hogy félbeszakítanám…
A gondolatok persze szépen lassan, elkezdenek cikázni a fejemben. És ez érzések is. Hiszen minden egyes kimondott szóval egyre rosszabbat sejtek, és végül be is igazolódik a megérzésem. Takuma fia sötét útra lépett, és azt a pontot is elérte, ahol már nem tud keresztül jutni az Orioni Mátrixon…
- Értem. - nagyot nyelek, mert bár nem tudom átérezni Takuma pontos helyzetét, a fájdalmát érzem, és megértem. És segíteni is szeretnék, támogatni őt, és a családját is.
- Tehetek érted, és értetek bármit? Szükségetek lenne valamire? - bár bizonyos szinten kötve van a kezem, és nem tehetek meg akármit, a rangom lehetővé teszi, hogy olyan forrásokhoz is hozzáférjek, ami nem feltétlenül lenne elérhető mindenki számára. Illetve ha mást nem is, a támogatásomról biztosítani szeretném Takumát. Tudnia kell, hogy számíthat rám, és az egész legénységre.
- Ha gondolod, akár oda is küldhetünk egy kisebb egységet, hogy biztosítsák a helyszínt, és legyen elég ideje és tere Hannak beszélnie Ryuval. - bár nem ismerem a legénység minden tagjának összes családtagját, de a nevekre élesen emlékszem. Még ha időnként úgyis tűnik, hogy kizárólag szakmai szemmel tekintek a legénységre, azért figyelni szoktam, és amennyire beavatnak, részt veszek az életükben.
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Takuma Tetsuichiro Mon Feb 19, 2024 10:19 pm

It's time
Han - Hydra - Jelen

Csak állok az ajtó előtt. Minden borzalmas lassúsággal telik, csak folyik szét körülöttem minden. Mintha minden távolabb került volna. És aggódom Hanért is.
Még a kezemet sem mozdítom, az ajtó már kinyílik és szembetalálom magam az admirálissal. “Civil” vagyok, így nem tisztelgek neki, de a biccentő üdvözlés tiszteletteljes.
- Köszönöm. Üdvözlöm, Admirális.
Egy rövid ideig bizonytalanul állok. Ha most leülök, nehéz lesz felállni, tudom. Márpedig az admirális nem egy teadélutánra várt.
- Inkább állok. - beletúrnék a hajamba is, de inkább csak a szám széle húzódik ismerős alakzatba. Akik nem ismernek, könnyen félreértik, de ez most pont nem érdekel.
- Ryu... a fiam.. a kisebbik... - tárom kicsit szét kezem, magyarázás közben. - Egy ideje furcsán viselkedett. Azután pedig nem igazán tartotta velünk a kapcsolatot... - fájt is, ám megértettem, hogy felnőtt, s joga van akár teljesen kilépni az életünkből.
- Azonban most szóltak Hannak, hogy Ryu... - eddig is elért a súlya annak, amit Han mondott. De nem roskadhatok össze. Ha Han beszélt Ryuval, utána szüksége lesz rám, érzem. Majd utána beletemetkezek a munkába, most csak.... feszülten várom, mivel jön vissza Han. És hogy... kivel.
- Fennakadt az orioni Mátrixon. - kész, bumm, odaraktam. Hosszabb ideig hallgatok.
- Han beszél vele, hátha tud segíteni neki. - a végében azonban ott lebeg kimondatlanul a “de nem hiszem”. S nem miatta. Ryu, ha valamibe belevetette magát, akkor a feje búbjáig elmerült benne, s csak annak létezett. Ezért is szorult össze a szívem, ahogy Han kimondta.
És mert nagyon is ismerem a dracoi manipuláció erejét. Hydra lényem sötét oldalát is nagyon könnyen betalálták, s ha előzetesen nem dolgozok magamon, akkor most nem ezen a hajón lennék...

Emme

Takuma Tetsuichiro
Takuma Tetsuichiro

Play by : Tatsujiro Oto

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Zora Lavigne Wed Feb 14, 2024 11:13 pm

Takuma igen szűkszavúan nyilatkozott, amikor jelezte számomra, hogy késni fog. Ez akár problémás helyzetet is okozhatna, mert a fegyelem, és az ahhoz elengedhetetlen pontosságot nem csak másoktól követelem meg, hanem magamtól is. Ugyanakkor Takuma nem az a személy, aki nyomós indok nélkül hanyagolná a kötelességét. Sőt, ami azt illeti, az a legénység nagy része még csak szemöldök felvonást sem láthat rajtam, amikor megérkezik hozzám egy ilyen üzenet.
Éppen ezért Takumának is szemrehányás, vagy bárminemű negatív felhang nélkül jelzem, hogy vettem az üzenetét. Majd visszatérek a feladatomhoz.
Az érkezése azonban nem válik esedékessé a műszakom alatt. Ellenőrzöm, hogy hagyott-e újabb üzenetet, de egyébként visszatérek a szálláshelyemre. És csak némi aggodalmat érzékelek magamon…
Nem kapott veszélyes feladatot, és tudtommal a szabadidejében sem szokott a biztonsági protokollal szembemenni. Így igyekszem azt a minimális aggodalmat is a nyugalom tengerére terelni, ami felmerült bennem…
Már csak azért is, mert jóval később, mint vártam, de Takuma megérkezik. Nem látok rajta fizikai sérülést, és az energiája is… Csak kissé kuszább a szokásosnál…
Az persze meg lehet, hogy a gyors… végignézés, hosszú másodpercekig tartott. Sőt, még az sem kizárt, hogy kissé ‘fellélegeztem’, amikor egyben megérkezett.
- Gyere csak be Takuma. Itt nyugodtan tudunk beszélni. - bár hozzá hasonlóan én is telepatikusan üzenek, közben fel is állok, és elindulok az ajtó felé. A panel magától nyílik, rá hangoltuk a gondolataimra (teszt jelleggel…), de tisztességel szeretném fogadni Takumát.
Éppen ezért is vagyok még mindig az egyenruhámban, a pihenő idő ellenére is…
- Foglalj helyet kérlek. És természetesen hallgatlak. - én magam egyelőre csak a falnak támaszkodom, úgy keresem Takuma tekintetét, és adom figyelmemet a számára. Üldögéltem eleget. Illetve egy megérzés azt súgja, hogy… ez most nem egy finom, szürcsölhető italok mellett esedékes beszélgetés lesz…
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Takuma Tetsuichiro Sun Feb 11, 2024 10:55 pm

It's time
Han - Hydra - Jelen

Most rajtam a levegő kiengedés sora. S megértően húzom el a szám, bólintok is.
Örülök, hogy nem indult el azon az úton.
- Rendben. - bólintok. S aggódhatok a távolból mindkettejükért. Lehet, szólnom kéne Gregnek. De arra meg úgy ugrana Ryu, mint az őrült. Bízom Hanban. Ryu kiszámíthatatlanná vált azonban ezzel.
- Tégy úgy, ahogy megfelelőnek érzed. - bólintok, s karjaim átölelik. Nekem is szükségem van erre, összeszorult a lelkem, ahogy érzem Han szenvedését. És valahol Ryu-é is elér.
- Bármikor, fiam.
A mondatra megállok, s újfent felkarjára teszem tenyerem.
- Emlékszel? Nem az az út... - finoman megsimítom karját. - Magadat hozd. Egyben és épen. - Ryut is hozhatná, s mivel kipróbálni akar egy utat, nem hiszem, hogy ...
De bízni még bízhatok.
Ahogy távozik, pittyen a kijelző az alkaromon. Kevés időm van, hogy összekapjam magam, és a portálhoz érjek.
Csak a kis motyómért nyúlok, az is felesleges lenne, de ha a naga fia mindenhova ruccan, legalább pár személyes holmija legyen, amitől egyben marad.
A portálon így is késve lépek át, az előre jelzett késés mellé még késtem is, de amúgy is beszélni akarok... wah, én és a dumálás. Előbb igazítom el a tudományos részleget, mint mást.
Az eligazítást azonban nem a híd felé kapom, hanem Zora lakosztálya felé. Na, ott igazán nem szeretek zavarni senkit.
Mégis muszáj leszek, mert egységvezetőként egy időre át akarom adni a vezetést másnak. Míg Han vissza nem jelez. Addig úgysem leszek képes normálisan működni. Kivéve vészhelyzetet, ismerem magam. De... most máshol van vészhelyzet. És én nem ott vagyok...
A lakosztály előtt gondolatban bejelentkezem az Admirálishoz.
- Takuma vagyok. A késés okát jöttem elmondani, és ehhez kapcsolódik még egy kérésem, ami a munkámhoz kapcsolódik. - nem a kutatási értelemben, vezetői értelemben.


Emme

Takuma Tetsuichiro
Takuma Tetsuichiro

Play by : Tatsujiro Oto

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Han Nakamura Sun Jan 28, 2024 9:43 pm

Sóhajtva veszem tudomásul Apa szavait. Vagyis próbálom. Az eszem és a szívem ugyanis nem képes ugyanabban a tempóban feldolgozni a hallottakat. Pedig magamban még ki is mondom a legfontosabb tanulságot, és a kezeimet is felteszem, ezzel levéve a tenyerem a testvéremről. De ez csak az elmémben történik meg. A szívem nem képes azonnal követni a mozdulatot.
- Nem fogok. - ha más ügyben nem is, ebben meg tudom nyugtatni Apát, és persze saját magamat is. Nem gondolom azt, hogy kevés lennék ehhez. Vagy bármi máshoz. Vannak határaim, de úgy gondolom, hogy tisztában vagyok velük, és azokhoz mérten csak reális elvárásokat támasztok magammal szemben. Más kérdés, hogy leginkább… egyáltalán nem kéne elvárásokat felállítani, de ezzel is tisztában vagyok, és dolgozok rajta.
Ryu viszont már tényleg nem gyerek, és éppen ezért is vagyok még bizonytalan. Nem tudom pontosan, hogy hol végződik egy báty feladata. Azonban minden bizonnyal… ez hamarosan ki fog derülni.
- Ebben az esetben köszönöm a felajánlásod. De egyedül kell mennem. - hiszen ha ez a program fut… akkor ezt kell használnunk. Végig kell futtatni, mert csak így lehet pontot tenni a végére. Egyébként ismétlődni fog. Azt pedig már tényleg nem kéne hagynunk.
Viszont tudomásul kell vennem, hogy minden bizonnyal nem fogok eredményt elérni. Egy találkozóval semmiképp. Ezért igyekszem már most elengedni minden elvárást. Saját magammal szemben is. Apa pedig megerősít, még ha nem is pont ebben.
- Rendben. Így fogok tenni. - fejet hajtok, és… szavaiból, illetve az idő múlásából érzem, hogy indulnom kell. De előtte még van egy fontos dolog.
- Köszönöm Apa. Mindent. - közelebb lépek hozzá, és ha engedi nekem, akkor megölelem. Még egy mosoly is az arcomra szökik, és a hála egyértelműen tettenérhető a pillantásomban. Abban ugyanis teljesen biztos vagyok, hogy bármi is történik, Apa a támaszom lesz. Meglehet, hogy hamarosan vissza is térek hozzá, de egyelőre nem teszek ígéretet.
- Legközelebb valami jó hírt is hozok a számodra. - egy picit keserűbb lesz ugyan a mosolyom, de még mindig élénk. Ezt ugyanis komolyan gondolom. Ha lesz is rossz az életemben, nem arra fogok koncentrálni.
Ezzel pedig készen állok az indulásra Ryuhoz. Ha csak Apa nem szeretne még tőlem valamit.
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Takuma Tetsuichiro Fri Jan 26, 2024 9:39 pm

It's time
Han - Hydra - Jelen

Egyszerre nézek rá komolyan és megértően, majd sóhajtva elhúzom a szám, széttárom kezeim.
- Tudod, elég neked a saját életed. Ne vedd magadra Ryuét is. Az az övé. Úgy dönt, arra megy, ahová ő maga dönt. Ez nem a te felelősséged, hogy megtettél valamit, vagy nem. Nem kisgyerek. Te megtettél mindent, amit csak tudtál. És nem, ne gyere nekem azzal, hogy ezek szerint nem vagy elég ehhez. Ez egy olyan gondolkodás, amire a negatívok elégedetten dörzsölnék tenyerüket, hogy kiváló alapanyag lennél. Vagyis nem, ebbe az irányba ne menj. - tudom, hogy ez kemény volt. De sosem voltam egy vattacukor jellem, apaként sem. Ennek ellenére nagyon szeretem őket, s ezt ki is fejezem. Szeretettel, nem a magam módján. Vagy talán kicsit keverve a kettőt..
- Ezt még tőlem kérdezed? Jobban ismered, mint én. - aztán sóhajtok egyet. - Látszatra rám. Valójában rád, versengő báty vagy a szemében, akihez sosem ért fel. A szíve mélyén tudja, hogy egyáltalán nem erről szól a kapcsolatotok. De most ez a program fut. - teszem macskakörömbe ujjaimat, újabb szájhúzás kíséretében.
Válasza, ahogy mellkasára bökök, hát, nem azt válaszolta, amiért ráböktem. De oka lehet, hogy ezt hozta fel.
- Akkor tégy úgy. - nézek rá határozottan. Meghozta a döntést, nem én leszek, aki megakadályozza ebben. Most csak egy löketre volt szüksége, s kicsit apai önzőségként azt is, hogy érzelmi támaszért jött. Remélem, tudtam elég támasz lenni neki ebben.

Emme

Takuma Tetsuichiro
Takuma Tetsuichiro

Play by : Tatsujiro Oto

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Han Nakamura Mon Jan 15, 2024 10:22 pm

Úgy tűnik, hogy Apa ‘könnyebben’ fogadja a hírt, mint én tettem. Ennek pedig örülök. Nem akarom, hogy jobban aggódjon annál, mint ami a szülők számára megadatott. Már az is bőven elég…
- Igen. - olyan érzés, mintha a szavaimmal megerősíteném Ryu szándékait. Pedig tudom, hogy ez nem így van. Mégis… az érzettől nehéz szabadulni, ahogy a mellkasomra is egyre nagyobb súly helyeződik. Le kell pakolnom, minél hamarabb, ha jót akarok Ryunak, és persze saját magamnak is.
- Én örülnék neki. De elsősorban Ryu nézőpontjából szeretném megvizsgálni ezt a kérdést. Szerinted melyikünkre figyelne jobban? - az, hogy hallgatna-e… nos ebben egyelőre csak reménykedni merek. Ám arra reális esély van, hogy legalább figyelni fog. Úgy gondolom, hogy engem meghallgatna. Azt viszont csak Apa tudja, hogy őt szívesen fogadná-e jelenleg vagy sem. Éppen ezért sem döntenék most ebben a kérdésben egyelőre.
Másban viszont muszáj. Nem húzhatom már túl sokáig az időt. Egy része ugyan szükséges, hogy felkészüljek, a másik fele viszont… rólam szólna. Arra pedig most várnom kell, mert Ryu jelenleg a legfontosabb.
- Ezt a kérdést még nem tisztáztam magammal. Viszont, ha akar enélkül is találhat rajtam gyenge pontot. Jól ismer. - és hosszú időt töltöttünk együtt. Ha bűntudatot akar bennem kelteni, meg tudja tenni. ÖnámÍtás lenne az ellenkezőjét gondolni. Éppen ezért, amikor Apa a mellkasomra mutat, néhány pillanatnyi értetlenkedés után, elmosolyodom.
- Azt, hogy ideje megmutatni Ryunak, hogy én is ugyanolyan sebezhető vagyok, mint ő. - nem tudom, hogy miért éppen ezt súgja a szívem. De egy ideje már ezt a dal ‘énekli’. Viszont, hogy ez döntésként is megállja-e a helyét… egyelőre nem tudom. Remélem Apa választ tud nekem adni erre.
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Takuma Tetsuichiro Sun Jan 14, 2024 9:17 pm

It's time
Han - Hydra - Jelen

A hallgatása mindennél többet mond. Elhúzom a számat.
- Ah. Benne volt a lehetőségekben. Hát kipróbálja. - tökre örülök, mit ne mondjak. Nah, de most már nincs mit tenni...
Ebben ugyan most nem, ám másvalamiben igen. Han-ra figyelek. Tenyerem finoman érinti övét. Nem vagyok érzelgős jellem. Ám kettejük kapcsolata adott nekem is, hogy nyitni tudjak az érzelmek felé. S tudom, mit jelent mindez Han számára is.
- Ha gondolod, veled megyek. - talán Han jobban hozzá tud érni szívéhez, hiszen egészen más egy szülő, mint egy testvér.
Érdeklődéssel nézek rá.
- Miért? - hosszasabban hallgatok. - Talán magadat okolod, hogy nem figyeltél eléggé rá? - próbálok puhatolózni... a magam egyenes módján.
Mellkasára mutatok.
- Ő mit mond neked? - ez pedig az ő döntése. S egy szülőnek, vagyis nekem, nagyon fáj így látnom őt. Han mosolya, jókedve és figyelmessége engem is megolvasztott, sokat köszönhetek neki. Kettejüket látni felnőni egy olyan ajándék volt számomra, amiben nem is hittem, részesedhetek valaha.

Emme

Takuma Tetsuichiro
Takuma Tetsuichiro

Play by : Tatsujiro Oto

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Han Nakamura Fri Jan 05, 2024 11:09 pm

Nem mondom ki, hogy “igen”. Még csak nem is bólintok. Képtelen vagyok rá. Nem akarom beismerni az igazságot…
Tagadni viszont felesleges lenne, így a szám széle megremeg, bármennyire is próbálom féken tartani az arcvonásaimat. A mellkasom pedig fájdalmasan felnyög a súly alatt, ami ránehezedik…
Akkor viszont már finoman megmozdul a fejem, és egyetértően billen előre, amikor arra biztat, hogy valóban menjek oda Ryuhoz. A figyelmeztetését pedig már nem is hagyom szó nélkül.
- Értem. Figyelni fogok akkor erre. - számomra ez lesz a legnehezebb. Csak… nézni, és bízni abban, hogy a jelenlétem önmagában is ér valamit. Abban viszont biztos vagyok, hogy csak akkor járhatok szerencsével, ha még nem túl erős a métely, amit a lelkébe fontak. Ha az, akkor már…
Mélyet sóhajtok, és ezzel igyekszem az aggodalmaim egy részét elengedni.
- Az eszem ezt tudja, és el is fogadja. De a szívem képtelen ettől békére lelni… - vagyis képes leszek tartani magamat ahhoz, hogy ne szóljak bele abba, amit szeretne, de… a szívem valószínűleg meg fog szakadni közben.
Erre biztosan fel kell készülnöm, mert mindig is a legjobbat akartam Ryunak. És fájdalmat okoz, hogy most szenvedni látom, még akkor is, ha ez az ő döntése volt.
Az viszont fel vet néhány kérdés, hogy teljesen egyedül döntött vagy… csak túlságosan is erős a befolyás, aminek kitette magát? Apa az ilyesmire jobban rálát, és ezért is jöttem ide. Magamat nem féltem. Még…
Ezért mielőtt válaszolnék a kérdésére, annak fényében, hogy mit mondott, mérlegelek. Hiszen az nem fontos, hogy én kibírom-e vagy nem. Kénytelen leszek. Az számít, hogy mi lenne a jobb Ryunak. Így van valami amit tudni szeretnék a végleges döntés előtt.
- Mivel segítenék neki? Azzal, ha hagynám, hogy bűntudatot ébresszen bennem, és ezáltal hagynám, hogy elérje a célját, vagy azzal, ha lepergetek magamról mindent? - az előbbi… gond nélkül menni fog, ezért magabiztosan el merem vállalni azt, hogy beszélek én vele. Ha viszont az utóbbi… akkor tényleg mérlegelni fogom annak a lehetőségét, hogy inkább Apa menjen. Hiszen abban nem lehetek egyelőre biztos, hogy képes leszek mindent lepergetni.
A következmények pedig nem érdekelnek, mert azzal… majd akkor is tudok számolni, amikor már a segítség után visszajövök ide…
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Takuma Tetsuichiro Tue Jan 02, 2024 9:32 pm

It's time
Han - Hydra - Jelen

- Tehát úgy döntött, kipróbálja, milyen a másik oldalon lenni... - felelek halkan, elgondolkodva.
Szomorú vagyok. Akkor is, ha mindenki maga dönt az életéről és tudom, Ryu élettervében ez is benne volt, mint lehetőség. De mindig reménykedtem, hogy nem jön el.Akkor is, ha tudom, ebből fog a legjobban tanulni és fejlődni is. Megtapasztaltam, hogy nem mindig a nehezebb út a jobb. Jó sokáig csücsültem én is a Great Attractorban, mire kihevertem azt a lélektörést. A helyett, hogy közben tapasztalhattam volna sok mást is inkább. S nem tudom, mennyire volt jó lecke, hogy a legközelebbi nagy körben az ilyeneket kihagyjam...
Komolyan nézek rá, szeretettel. Mindig is szerették egymást, Han  pedig nagyon is odafigyelt Ryura, mint ahogy Ryu cserébe mindig bearanyozta vidám lelkével....
Nehéz elveszíteni a napunkat....
- Akkor tégy úgy... - bólintom, hangom tele együttérzéssel, törődéssel. Han felé.
Ingatni kezdem fejem.
- Azt erőszaknak veszi, s még inkább ellenáll.
Megfogom a kezét, éppen annyira emelem fel, hogy a másik kezem alá tehessem, s gyengéden körbefonjam ujjaim kezén.
- Megértelek. Szereted. Ez az ő élete, az ő döntése. Ezt akarja megtapasztalni. - amit pedig tiszteletben érdemes tartanunk. Most már csak az a kérdés, hogy mennyire mosták át az agyát. Hogy mennyire az szól belőle. S hogy a háttérben kér-e a segítséget.
Nagyot sóhajtok, s egy eléggé ismert ránc jelenik meg a szám sarkában, s ezzel együtt az arcomon.
- Pökhendiség, mások lenézése és a sértegetése. Lekezelése, helyzetnek és személynek. A gyenge pontjaidat támadja szavaival, felhánytorgatva mindent, amit te érzel úgy, hogy nem voltál jó. Bűntudatot és szégyent akar benned kelteni. - komolyan, megértéssel nézek rá. - Még ezek ismeretében is akarsz vele beszélni, vagy beszéljek én vele?
Bármit megtennék mindkettejükért. De ha meghoznak egy saját döntést, abba nem szólhatok bele.

Emme

Takuma Tetsuichiro
Takuma Tetsuichiro

Play by : Tatsujiro Oto

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Han Nakamura Mon Jan 01, 2024 11:35 pm

Egyszerűen, csak apró mozdulattal bólintok a szavaira, de a feszültség nem tűnt el belőlem. Annak ugyanis részben én vagyok a forrásra. Másik részében pedig Ryu…
Ennek súlyát pedig Apa is láthatóan megérzi, amikor kertelés nélkül kimondom, hogy mi történt. A jelentőségét pedig nem is kell már részleteznem.
- Nem. - türelmesen megvárom, hogy végig gondoljon mindent, ami felmerül benne ezzel kapcsolatban. Aztán pedig azért hallgatok, mert várom, hogy mondjon valamit. Bármit. Ezen a ponton ugyanis teljesen tanácstalan vagyok, és egyedül a szívem diktál valamilyen iramot. Bízni szoktam benne, ritkán visz félre, de… az a gond, hogy most valójában nem az enyémről van szó…
- Nem tudom, hogy mit hiszek. Csak azt, hogy oda kell mennem, és valamit tennem kell. - ezzel magamnak, és neki is meg kell adnom az esélyt. Még akkor is, ha fennáll annak a lehetősége, hogy csak rontok a helyzeten. Kockáztatnom kell. Vagy… nem…
Lecsendesítem a saját gondolataimat, és arra figyelek inkább, amit Apa mond.
- Azt javaslod, hogy csak szóval tartsam? És ne próbáljam meggyőzni semmiről? - ez utóbbit teljesen a magaménak érzem. Bár elméletben én vagyok az idősebb, sosem akartam, hogy ennek bármi jele legyen a gyakorlatban is. Sosem szóltam bele abba, hogy mit csinál, még javaslatokat vagy tanácsokat sem osztogattam neki, az életünk során. De tudom, hogy a jelenlétem… hathatott rá. Ennek pedig biztos van pozitív hozadéka is, de a jelenlegi helyzet azt mutatja, hogy… minden bizonnyal van negatív is…
- Félek Apa. Éppen attól, hogy ő már nem is akarja. Akkor… tényleg tehetetlenek vagyunk. - önmagában ez nem aggasztana. Sok minden történt, amire nem lehettem hatással, ezért már megtanultam elengedni a cselekvés kényszert. Legalábbis… azt hittem, hogy megtanultam. Most ugyanis éppen az mozog bennem, és éppen a szeretet élesztette újra.
Pedig az is lehet, hogy éppen ez a gond…
- Mire kell készülnöm? - azt mondta, hogy nem lesz könnyű, nekem sem. Ezért máris örülök neki, hogy úgy döntöttem, először ide jövök tanácsért. Nem akarom elrontani, és még messzebbre tolni Ryu-t. De csak saját magamat készíthetem fel rá, ha… esetleg mégis megtörténik.
Így továbbra is figyelek Apa minden szavára.
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Takuma Tetsuichiro Sat Dec 23, 2023 11:06 pm

It's time
Han - Hydra - Jelen

Legyintek, s még arcot is vágok hozzá.
- Csak a szokásos reakcióm, ne is törődj vele. - képes vagyok akkor is ugrani, ha bele vagyok merülve valamibe, aztán meg hozzám érnek.
A pohár víz meg neki fog jól jönni, mert ahogy kinéz, egy kis folyadék ráférne. Az agyára, hogy jobban forogjon, ne a pániktól, ha lehet. Az nem visz előrébb.
Ahogy válaszol, s nem amit, azért az még engem is képen töröl. Elcsendesedve figyelek rá.
Húdeszerencsehogyülök.
Mert a folytatás, az nagyon nem tetszik, de ha kimutatom, azzal Hannak nagyon nem segítek.
- Vagyis nem tud az Orion ezen felére jönni. Azon felére. - mert ott van és nem itt.
S mintha gondolataimat mondaná ki, ki is mondja, mit tesz.
Csakhogy....
- Ha azt hiszed, hogy ha fennakad és beszélsz vele, akkor változni fog? - ingatom meg enyhén a fejem. - Ha csak kicsit, akkor talán. De már hat rá a métely, amivel körbefonták. De...- nézek rá jelentőségteljesen.
- Ha szóval tartod és nem csinál hülyeséget, azalatt beszélek az orioniakkal. Nem fogják puszilgatni, de az andromédaiakkal együtt egy nagyon jó programot dolgoztak ki azoknak, akik úgy döntenek, visszatérnek a másik oldalról. Nem lesz könnyű. Neked sem. - nekem sem. Meg Ryunak sem.
- És persze ott a kérdés, hogy akarja-e. Na meg... mire jutok a csapattal. - ha valóban nem tud moccanni, s ha még hülyeséget is csinál, akkor nem a szebbik arcát fogják neki megmutatni a programból. De nem azért, mert utálnák. Máshogy... egyszerűen nem működik.

Emme

Takuma Tetsuichiro
Takuma Tetsuichiro

Play by : Tatsujiro Oto

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Han Nakamura Thu Dec 21, 2023 11:02 pm

Valószínűleg túl későn, és túl spontán küldtem az üzenetet, Apa ugyanis sokkal jobban meglepődik, mint reméltem. Nem akartam őt megijeszteni, legalábbis nem ilyen módon.
- Bocsánat. - hátrébb lépek egy lépéssel, hogy térben és időben is adhassak neki néhány pillanatot arra, hogy összeszedje a gondolatait. Illetve… nekem is jól jön ez a néhány pillanat. Most ugyanis addig terjednek a gondolataim, hogy ordítva mondjam ki: “ baj van, és segítségre van szükségem…”
Ez természetesen nem lenne túl jó ötlet, ezért maradok a megfontoltságnál.
Ezért elveszem a felém nyújtott pohár vizet is, és mielőtt válaszolnék a mi történt kérdésre, megiszom a tartalmát. Se túl gyorsan, se túl lassan, de minden pillanatot kihasználva arra, hogy átgondoljam, pontosan miként is kezdjek hozzá. Aztán a fejemben formálódó mondat szinte azonnal szertefoszlik, mikor Apa megkérdezi, duzzugásról van-e szó. Keserű mosolyra húzodik a szám, és visszaadom Apának az üres poharat.
- Bárcsak így lenne… - hangomban tettenérhető a fájdalom, így nem is húzom túl sokáig az időt. Sóhajtok egyet, és végül belekezdek.
- Ryu fennakadt a Mátrixon… - azt hiszem ezzel tökéletesen definiáltam a baj fogalmát, és körülményeit. Apa számára viszont ez felérhet egy kisebb sokkal, így hagyok neki időt, hogy kérdezhessen, amennyiben szeretne. Ha nem így történik, idővel folytatom. De ha hosszú percekre csend telepszik közénk, és azt sem bánom.
- Oda fogok menni. Beszélni vele. - arra a beszélgetésre még kevésbé készültem fel, mint a mostanira. De éppen ezért jöttem ide először. Hogy Apa segíteni tudjon, akár tanácsokkal, akár más módon. Így körbenézek, és keresek egy helyet, ahol helyet tudok foglalni, és közben Apával sem kell megszakítanom a beszélgetést. Ez ugyanis biztosan nem egy pár perces helyzet jelentés lesz…
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Takuma Tetsuichiro Wed Dec 20, 2023 10:31 pm

It's time
Han - Hydra - Jelen

Előzetes számításk átküldve, a kérelem átküldve...
Az egészben az a jó, hogy nekem csak annyit kell tennem, hogy átlépek a portálon, tök lazán, nem kell cipelnem semmit. Terra nagyon izgalmas és érdekes, legfőképpen most, ahogy szépen pakolgatják le magukról a cuccokat, és ehhez minden jófélét megkapnak az univerzumtól. Például egy hatalmas coronal mass-t, de olyat, hogy a rádiójuk belesüketül. Izgalmas!
- Vá, te jó ég! - még ugrok is hátra, ahogy megjelenik, kis híján elejtve a tabletet.
Aztán csak állok, próbálok rá koncentrálni. Mert nem igazán néz ki túl szuperül, na meg nem szokása csak így, mosolytalan képpel megjelenni. Pláne nem ilyen hirtelen.
- Igen? Nem... vagyis nem, de... - elvesztette a fonalat a nyugodt észjárású agyam annál a pontnál, ahogy megláttam a feldúlt arcát.
Aztán meg is értem, miért.
- Mi történt? - nem kínálom hellyel, otthon van, érezze otthon magát velem mindig, de egy pohár vizet a kezébe nyomok.
- Már megint duzzogott veled? - az utóbbi időben nem tetszik a titkolózása, az eltűnései. De ... érzek benne valami mást is, de úgy veszem, vannak “kamaszok”, akiknek kicsit be kell törniük a fejüket, hogy észhez térjenek. Egészen biztos ez történt most is...

Emme

Takuma Tetsuichiro
Takuma Tetsuichiro

Play by : Tatsujiro Oto

Back to top Go down

It's time Empty It's time

Post  Han Nakamura Wed Dec 20, 2023 9:42 pm

Azonnali döntést kellett hoznom. Oda rohanok Ryu tartózkodási helyére, mindenféle felkészülés nélkül, vagy… megváratom (ezzel kockáztatva azt, hogy ingerült állapotban találom), és konzultálok az apánkkal.
Végül az utóbbi mellett döntöttem, annak okán, hogy biztos vagyok benne, ő is szeretne tudni arról, hogy mi van Ryuval. Könnyen lehet, hogy ő még azt sem tudja, hogy mekkora a baj. És ha valóban így van, ideje, hogy felvilágosítsam, ez már nem csak egy egyszerű lázadás…
Az utazási időt ezért a lehető legrövidebbre csökkentem, szinte azonnal oda érek Apához. A beszélgetésre akarom szánni inkább az időt, és arra, hogy minél hamarabb Ryu mellett is ott lehessek. Ezért éppen hogy csak másodpercekkel az érkezésem előtt üzentem Apának, hogy jövök, és annak a válasznak nem igazán hagytam helyet, hogy esetleg most nem alkalmas. Ez kell legyen, csináljon most bármit. (netán legyen bármilyen öltözetben…)
- Apa… - szólítom meg azonnal, mikor megérkezem, és egy kicsit sem foglalkozom azzal, hogy egyedül van-e vagy sem. A tekintetem, és a hangom is ebben az egyetlen szóban… már elárulja, hogy feldúlt vagyok, és nem csak egy szokásos családi látogatásra jöttem. Illetve azt, hogy ez sokkal fontosabb, mint a bájolgás…
- Sajnálom, hogy így rád törtem. De beszélnünk kell Ryuról… - ezzel önmagában még nem árultam el sokat, de bízom benne, hogy nem is kell addig, amíg alkalmas nem lesz számára a hely és az idő a beszélgetésre. Remélem hamar meg tudja teremteni ezt a környezetet. Vonásaim, és gesztusaim ugyanis azt is elárulják, hogy most minden perc számít…
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

It's time Empty Re: It's time

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum