Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Beloved kids

4 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Beloved Kids

   
Még furcsa egy kicsit (igazából nagyon…), hogy nem csak elveszítettem Derest, de meg is találtam egy másik formában. Ráadásul családja is van, és találkozhattam velük. Olyan sokáig voltunk csak ketten, hogy már azt is elfelejtettem… hogyan kell beszélni másokkal.
De a családja nagyon kedves. Devon láthatóan nagyon szereti Derest, Miope pedig Devont. És velem is nagyon kedves volt.
Viszont bármennyire is jól esett őt megismerni, és beszélgetni vele egy kicsit, szerettem volna minél hamarabb visszatérni Dereshez. Éreztem, hogy milyen gyenge, és szeretném vele megosztani az energiámat.
Így amikor véget ért a körutunk, és Devon is megüzente nekem, hogy megérkezett Deres Anyukája, és Apukája, elköszöntem Miopétól, és Deres szobája felé vettem az irányt. Ami, mint kiderült… inkább egy cella…
Az viszont még így is meglep, hogy amikor megérkezek, megérzem a két, eddig ismeretlen energiát. Hirtelen elbizonytalanodom, hogy… nem leszek-e útban. Elvégre egy család életébe mászok bele. De… nagyon szeretnék Deres mellett lenni.
Így végül néhány percnyi tétovázás után, de benyitok az ajtón. Rögtön észreveszem a nőt, és a férfit, aki… Deres mellett van.
- Sziasztok. - mosolyodom el, és a kezemmel is integetni kezdek. Egyelőre viszont még nem mozdulok, és nem megyek közelebb. Megvárom, hogy… valamiképp tudasság velem, útban vagyok-e vagy sem.
- Alana vagyok. Deres barátja. - így már mindent tudnak rólam, ezért kíváncsian várakozom. És a tekintetem, többször is Deres felé fordítom…

Water from the same source

Alana Sanders
Alana Sanders

Age : 3 millió
Origin : Orion
Skills : Elem (víz)
Profession : Szabad úszó
Play by : Alexis Bledel

https://elementals.hungarianforum.com/t287-alana-sanders#1462

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Fri Nov 24, 2023 7:53 pm

Beloved kids
A számok világában élni, nagyon is megnyugtató. Kézzel fogható, és logikus, a számok ugyanis sosem tesznek váratlan lépéseket, és rájuk nincs hatással semmilyen befolyás. De vannak esetek, amikor… bizony a fájó igazságot is megmutatják. Például azt az értéket, ami a jelenlegi ismereteim szerint azt mutatja, hogy mekkora esély van arra, hogy… Damien mégsem fog rendbe jönni…
Azt viszont senki sem tiltja, hogy javítsam az esélyeket. Energiámat, és a szinte jelentéktelen gyógyító erőmet is bevetem, és Damiennek küldök mindent. Tudom, hogy így teljes mértékben kimaradok a beszélgetésből, de nem számít. Először magamat szedtem össze, aztán elkezdtem mindent átadni Damiennek.
Akkor viszont már felkapom a fejem, amikor Diane távozásra bíztatja Devont. Én magam is küldök neki egy bíztató mosolyt, és egyik kezemmel elhessentő mozdulatot küldök felé. Mókásan persze. Vagyis annak szánom…
Én ugyanis meghallottam azt is, amit Diane először nem. És felcsillant a szemem… Boldogan fordítom a tekintetem Damien felé, még a kezét is szorosabban fogom egy pillanatra. Aztána  magyarázat hallatán… még szélesebb lesz a mosolyom. És ezúttal fel is állok, hogy el tudjak köszönni Devontól, és Diane hátára is finoman rá tudjam tenni a kezemet.
- Majd figyelünk. És természetesen várjuk szeretettel… - hiába. Az én fiam. Igazi szívtipró. Akárcsak Devon. Mintha… ő is említett volna egy útitársat…
Mindenkit alaposan meg fogok nézni, és ölelgetni, ha találkozhatok vele…
Devon távozásával pedig már nem megyek vissza Damienhez, hanem Diane mellett maradok, és a hátáról a kezére vándorol a kezem. Óvatosan megfogom, és hüvelykujjammal simogatom a kézfejét. Aztán várunk. Ki tudja meddig, és most nekem is csak valószínűségen alapuló tippjeim vannak…
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Devon Deveroux Fri Nov 24, 2023 7:19 pm

Beloved kids
Orion
Jelen
Damian, Diane, Drien
Ez egy nehéz pillanat mindannyiunknak, és sajnálom, hogy nem tudok támaszt nyújtani a családom minden tagja számára. Most ugyanis… nekem is erőt kell gyűjtenem. Addig nem tudom átadni, míg a saját érzeseim között… nem teszek rendet.
Így most nem fogalmazódik meg bennem az ellenkezés, és elfogadom, hogy nekem jobb helyem van otthon, amennyiben Anyáék itt maradnak. Szívesen maradnék, de… bízom benne, jobb lesz mindenkinek, ha inkább összeszedem magam. Minden értelemben.
- Rendben. - már épp el is indulnék az ajtó felé, amikor Anyának… végül a teljes mondandómat megérti. Pontosabban… nem érti. Elmosolyodom, és vissza fordulok felé.
- Alana. Az elementál, akit a bolygón keresett, és akivel osztozott az előző életében. Megtalálták egymást. A kapcsolatuk pedig… különleges. Ezért biztos vagyok benne, hogy Damien mellett szeretne maradni. - természetesen nagyon keveset tudok, de nem vagyok vak. És annyit már megtudtam Alanáról, hogy minden körölmények között segíteni akar Dörminek. Ennek pedig nagyon örülök.
- Vigyázzatok magatokra ti is. - köszönök végül el, és egy ölelés után mind Anya, mind Apa részére. Távozom. A Terrára viszont még nem indulok el azonnal. Néhány percig biztosan maradok, hogy ha mégis szükség van a jelenlétemre, vissza tudjak menni a szobába. Amennyiben viszont nincs… Megpróbálom tovább élni az életem…

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Thu Nov 23, 2023 11:59 pm

Beloved kids
My familyOrionJelen

Elmosolyodom, bár ebben a mosolyban egy adag szomorúság és megértés is jelen van.
Igazán fontos kérdéssé vált az is bennem, kivel volt ott, igyekszek a megérzéseimre hagyatkozni. De Devon mindig is megtartotta magának magán-magánéletét, és ezt tiszteletben tartottuk. És tartjuk most is. Így nem faggatom. Ha úgy érzi, eljött ez az idő erre, akkor majd megteszi.
- Menj csak. Mi itt maradunk, és figyelünk rá. - igaz, innen nem tud elmenni, s ettől összeszorul a szívem. Nem jó így tudni Damient.
- Hogy? - hirtelen azt hiszem, rosszul hallok. - Ba... barátnője? Hogy? - feküdni?! Megállnak a gondolataim. Aztán csak veszek egy mély levegőt, s elmosolyodom.
- Rendben. - bólintok.
Ha valamikor el kéne engednem az irányításmániámat, az most van. Bár lehet, ezzel már mai nap is elkéstem...
Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Devon Deveroux Wed Nov 22, 2023 11:24 pm

Beloved kids
Orion
Jelen
Damian, Diane, Drien
Tudom, hogy nem szép dolog az egész család terhét Brigid nyakába varrni, de ő a barátom, már régóta. És tudom, hogy ő a helyén tudja kezelni a dolgokat, és csak pontosan annyi terhet vesz át, amit magabiztosan vissza is tud adni a beszélgetés végén. Legalábbis… én így ismertem meg, és úgy, hogy őt bizony nem kell félteni…
Ezért bólintok Anya szavaira, és innentől kezdve az ügynek ezen részéből kimaradok.
Abból viszont nem tudok, hogy miként megsimítja a vállam érzem, hogy… valószínűleg neki is megfordult a fejében az, ami nekem. Az, aki… nekem… És most nem lehetek a támasza. Ahogy akkor sem tudtam az lenni…
Elhessegetem, legalább ezt a felhőt…
- Anyák és a fiaik… - mosolyodom el, mert tudom, hogy ő sokkal jobbnak lát annál, mint amilyen vagyok. De ez valahol… megnyugtató is, és… olyan természetes. Hiszen minden magabiztosságomat, és erőmet Anyának köszönhetem. Ahogy bízom benne, hogy én is tudtam neki visszaadni a szeretetből, amit kaptam tőle.
Apa viszont most láthatóan máshol van, ezért őt nem is zaklatom. Tudom, hogy neki… időnként szüksége van arra, hogy kimeneküljön a világból. Így ugyanis nagyobb erővel tud visszatérni, és aztán támogatni tudja Anyát. És minket…
A vallomást talán ezért sem tudom elkerülni. Egyszerre várom azt, hogy megváltozon Anya véleménye a hallottak miatt, és egyszerre azt, hogy megnyugtasson, nem tehettem volna ennél többet. Ám a reakciója… valami egészen mást érint meg bennem.
- Én is remélem. - azt még nem mondom, hogy már találkoztak… Ahogy azt sem, hogy végül pontosan az történt, amit Anya szeretett volna. Most már ugyanis biztos vagyok benne, hogy a történet csakis Miopeé, és az enyém. Mindenki más, csak mellék karakter lehet…
Az viszont tény, hogy a családom mindig számíthat majd rám, történjen bármi is. Azt pedig jó hallani, hogy ezzel Anya is tisztában van. Hogyha ha mást most nem is… azt tudja, hogy a magam tökéletlenségében, de számíthat rám.
Azzal pedig nem jövök, hogy nincs szükségem pihenésre. Tényleg van, csak nem úgy, ahogy szerintem ő gondolja. Így bólintok szavaira, és Apa felé is biccentek, ha épp rám figyel. Kétlem, és nem is haragszom érte, hogy nem így tesz.
Egy valami viszont eszembe jut.
- Visszamegyek a Terrára, de ha szóltok, ide teleportálok. És… számítsatok Damien barátnőjére. Lassan szerintem ő is vissza fog térni, és egész biztos Dörmi mellé szeretne majd feküdni - épp az volt a célom, hogy ne okozzon ez számukra meglepetést, de tartok tőle, hogy sikerült pont úgy megfogalmaznom, hogy mégjobban összezavarjam őket. Ezért még nem távozok azonnal, megvárom, hogy feltegyék a kérdéseiket ezzel kapcsolatban. Utána viszont… tényleg kimegyek egy kicsit, és megkeresem Miopét…

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Wed Nov 22, 2023 10:10 pm

Beloved kids
My familyOrionJelen

Devonra tekintek, mély együttérzéssel. Csak érezhetem, min megy át, mint ahogy egy anya érzése is más, ha baj éri gyermekeit.
Beszélni fogok Brigiddel, megköszönni neki, mind Damien segítségét, mind Devonét. Bólintani tudok csak.
- Fogok. - már-már majdnem megkérdezem, mi az, amit nem tud elmondani, amikor megértem. Nem tudja kimondani. Megsimítom vállát, s ott marad kezem egy pillanatnál tovább, megértve őt.  - Rendben.
Komolyan tekinek rá.
- Tudom. - nem gondolom. Devon mindig mindent megtett Damienért, s mélyen legbelül mar a bűntudat, hogy ellene is játszottam így utólag a lapokat, hogy rettegnie kelljen, átélje azt a borzalmat, hogy még egy testvért elveszíthet....
Milyen ostoba voltam...
Drienre tekintek, s látom, miként van Damien felé, s hogy leginkább teljesen lehúzta a rolót, ahogy szokta mondani. Ilyenkor nem tudok én sem hozzáférni, csak mellette lenni. Vele. Mint ahogy Devonnal.
Akire hirtelen másfajta érdeklődéssel nézek rá. Devon szokott menni barátokkal, ám ahogy ezt mondja, nem igazán annak tűnik.
- Remélem, találkozhatunk majd vele. - mosolygok Devonra.
- Tudom... fiam... - megsimítom holmokát, mint mikor éppen szomorú volt. Hogy érezze, ott vagyok vele, s neki.
- Pihenj. Szükséged van rá. - szólalok meg kis idő múlva halkan. - Pihenj le nyugodtan, mi itt maradunk Damiennél apáddal. - aggódom érte.
Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Tue Nov 21, 2023 10:53 pm

Olyan sokáig tartottam magam, hogy Dianenek támasza lehessek, hogy most amikor meg is érkeztünk a fiainkhoz… érzem, hogy elfogyott az erőm.
Nem omlok össze, és a derűs ábrázatomat is többé-kevésbé meg tudom őrizni, amikor először Devont ölelem magamhoz, majd Damien kezét fogom meg. De… a szavak most nem jönnek az ajkaimra.
Éppen ezért nem is szólok egy szót sem, míg Diane és Devon beszélgetnek. Még csak a hallottakhoz hozzáfűznivaló sem jut eszembe, ugyanis… a fejem egyszerűen kiürül. A logikai érzékem, mik a tetteim és szavaim irányítják, most csak eltűnik a semmibe, és egyedül az érzelmeim maradnak. Mindennél jobban szeretem a családom… És kis híján ismét… elveszítettem egy fiamat…
Így addig semmiképp nem szólok, míg össze nem szedem magam. Egyedül az energiámat terjesztem ki, hogy érezzem mindannyiukat, és azt, ahogy szépen lassan… a kapcsolatukat is erősítik. Épp ezt akartam látni, így valahol örülök. De túlságosan is nagy volt az ár…
Azt pedig tulajdonképpen fel sem fogom, hogy most mi fog következni. Csak Damien gyógyulása érdekel, más nem. Minden mással meg lehet birkózni. Ezért bár látom Diane tekintetét, választ vagy érzelmet most nem közvetítek felé. Azokat megtartom magamnak, amíg minden tiszta nem lesz, és amíg képes vagyok zúdítás nélkül is beszélni róla, hogy…
A D betűs név talán önkéntelenül is nehéz sorsot hoz magával…
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Devon Deveroux Tue Nov 21, 2023 10:45 pm

Értem, és érzem most a csendet, amit Anya feszít közénk. Bizonyos történetekhez nincs mit fűzni, és ez éppen olyan. Abban a szerencsés pozícióban ugyanis most egyikünk sincs, hogy támasza lehessen a másiknak. Épp csak annyit tehetünk, hogy tered adunk egymásnak arra, hogy saját magunk nézzünk szembe azzal, ami most a legjobban nyomaszt.
Anya viszont mindig is erősebb volt, mint bármelyikünk. Az érzelmek eltemetése neki segített, és sokáig nekem is. Most viszont már nem akarok ezzel élni. Ahogy számára is azt kívánom, figyelmét most már saját maga felé fordítsa.
- Tudom. - megfogom a kezét, ha engedi, először csak finoman, utána egy kicsit erősebben megszorítva. Nem akarom ugyanis, hogy miattam is aggódnia kelljen. Én… meg leszek. Van négy kemény patám, ha egy egyik megroppan, akkor is ott van még másik három…
- Igen. Nekem is sokat segített. Örülök, hogy az ő kezében összpontosult a döntés, és az ítélet kihirdetése is. - ha nem Brigid közölte volna, egész biztosan nem lennék olyan nyugodt, mint most. Az a néhány perc, amit nála töltöttem… határozottan segített. És irányt is mutatott, mire kell figyelnem a jövőben. Talán Anyának is jót tenne, ha beszélne vele. Ártani biztos nem árt.
- Ha van rá lehetőséged, beszélj te is Brigiddel. Ő el tud mondani mindent, amit én nem. - azt természetesen nem mondom, hogy nem ez az elsődleges oka annak, hogy ezt javaslom. Az ugyanis már Anyán múlik, hogy kér-e segítséget, avagy sem…
Ugyanez igaz persze rám is…
- Úgy gondolod? - tudom, hogy logikus, amit mond. Az ő helyzetében tényleg nem olyan egyszerű egy ilyen helyzet megítélése. De mindig eszembe jut, hogy amikor Dörmi épp a legnehezebb óráit élte át… én a legszebbeket… És ezt valahogy nem érzem helyesnek…
- Igazából Brigid, már előttem megvívta a csatát. Én épp… hajókázni voltam valakivel, amikor értesített… - eddig bírtam. Annyira feszít belülről, hogy most annak ellenére is szóra nyílnak az ajkaim, hogy Miopét ki akartam hagyni ebből. Ő ugyanis pláne nem tehet semmiről. Egyedül én vagyok a felelős azért, hogy nem figyeltem eléggé Dörmire…
Anya viszont még így is megértően fordul felém, és ez… enyhít a nyomáson. Könnyebb lesz a lélegzés. És ahogy érzem tenyerét az arcomon, egy pár pillanatra a szemeimet is becsukom…
- Mindig itt leszek… - suttogom, és biztos vagyok benne, hogy érteni fogja, nem a helyszínre értem…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Tue Nov 21, 2023 9:19 pm

Beloved kids
My familyOrionJelen

Sóhajtok. Ebbe bizony egy “alaposnak” titultált, Dörmi-féle átgondolt terv simán belefér.
Valami... nagyon nem tetszik. Devon hallgatása mélyebb, mint gondoltam, s valami azt súgja belül, ne sürgessem. Szívem, s mellkasom azonban összeszorul.
Először megkönnyebbülök, azután aggódok, azután... aggódok. Devonért, Damienért...
Mégis Devonhoz megyek, s úgy karolom át, mint akkor, régen, amikor éreztem, elveszett. Valahol mindig ezt éreztem benne, s hogy Dörmit nem véleletlenül fogadta be ennyire... mindenhogyan.
S ki akarom mondani, hogy minden rendben lesz, s rájövök, hogy ezt már sosem fogom tudni kimondani, amióta...
Devon majdnem elveszítette még egy testvérét...
Anyaként átélni más, mint testvérként.
- Meg fog gyógyulni. - hogy rendbejön-e, nem tudom.
S újból aggódni kezdek, várva, milyen ítéletet kapott Damien. S ezt most Devonért is aggaszt.
- Igen? - nem merem faggatni. Érzem, mennyire nehéz neki. Csak szeretném, ha átvehetném tőle a terhet, vagy legalább egy részét.
Damien nem fogja elviselni. Mindig azt látom, egyik patája itt, másik ott. Ám, hogy előbb egy sokkal rosszabb lehetőséget mond, megértem, hogy az lett volna az eredeti felállás.
És amikor magára vesz egy olyan bűntudatot, amit nem kéne, leülök Damien ágyára, s kézbe veszem Devon kezét, szeretettel nézek rá.
- Jobb nem is képviselhette volna az érdekeit, mint te, Devon. Mi nem tudtuk volna ezt elérni, amit neked sikerült. - s ezt őszintén mondom. Tanácsnak dolgozva példát kell mutatni, így a hozzátartozókat is keményebben vizsgálják felül.
- Nagyon is harcoltál. Tisztában vagyok azzal, mi lett volna az eredeti büntetés. - ismerem a protokollt.
Drienre nézek, ő miként fogadta a hírt.
- Köszönöm, Devon, hogy itt voltál, itt vagy. - felelem csendesen, tenyerem újra arcára simítva. El nem tudom képzelni, mennyi fájdalmon mehetett most megint keresztül.
Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Devon Deveroux Wed Oct 04, 2023 9:30 pm

Beloved kids
Orion
Jelen
Damian, Diane, Drien
Tisztán érzem Anya aggodalmát, és ez… aggasztó egy kicsit. Mert ő mindig, minden helyzetben tartja magát, és nem adja annak jelét, hogy kibillent az érzelmi egyensúlyból. Most viszont nem tudja elrejteni… Vagyis a helyzet tényleg annyira komoly, mint amilyennek én is érzem…
- Azt hiszem… Erről nem beszéltünk. Annyit tudok, hogy a barátját, aki idehozta a hajójával csak nemrég ismerte meg. Szórakoztak néhány napot a birtokon aztán… - amikor együtt elindultunk volna hajókázni, ők végül lemondták. Tudnom kellett volna, hogy ez bajt jelent. De önző módon azt hittem, hogy… rólam szól, és Miopéról. Ezért sem tudom befejezni a mondatot. A látvány sajnos önmagáért beszél. És ezt Anya és Apa is láthatóan egyre mélyebben átérzi…
- Értem. - bólintok, és magamban tudomásul veszem, hogy akkor nekem kell beszámolni a döntésről, ami Dörmi ügyében született. Viszont nem megy azonnal. Már Dörmivel közölni is… felért egy rémálommal. Ezért még szükségem van néhány percre, hogy összeszedjem a gondolataimat. Anya pedig vagy tudatosan, vagy tudat alatt, de rá is érez erre. Azt hiszem…
- Rendbe fog jönni. Életveszélyes állapotban volt, de a barátja még időben visszavonulót fújt, és meg is találták őket. Most már stabil, nem lesz vele gond. De időbe fog telni a teljes gyógyulás. Gyógyítókat fognak küldeni hozzá, akik addig foglalkoznak vele, amíg csak szükséges. Időintervallumot erre nem tudunk. - megszakad a szívem, ha belegondolok abba, hogy Dörminek fájdalmai vannak, de muszáj valami kapaszkodót találni. Az pedig az, hogy már nincs életveszélyben, és teljesen meg fog gyógyulni. Erre kell koncentrálnunk, mert csak úgy tudunk segíteni Dörminek. Az összeomlás - bármelyikünké - csak a bűntudatát növelné. Így erős leszek, és tudom, hogy erősek leszünk, mindannyian. Érte.
Akkor viszont nem olyan egyszerű, amikor ismét szóba kerül a döntés…
- Igen. Még Dör… Damiennel is egyeztetni fognak, és akkor válik majd véglegessé. De az irányvonalakat már közölte velem Brigid. - akár ki is mondhattam volna, hogy Dörmi. Sosem titkoltam, hogy így hívom az öcsémet. De inkább korrigáltam magam mert… már nem is tudom, hogy miért. A zavar teljesen eluralkodott rajtam, mert gondolatban már az újabb közlést készítem elő. Közvetlenül előtte egy hatalmas sóhajjal…
- Hosszú ideig korlátozva lesz a mozgása. Nem kerül börtönbe, de… a birtokomon kell maradnia. Kizárólag akkor hagyhatja el azt, ha igénybe akarják venni a segítségét. Ugyanis dolgoznia kell a Mintaka helyreállításán, tekintettel a tapasztalatára, és helyismeretére. - meg talán ezer másik oka is van, de én ennyiről tudok. Logikus döntés, és méltányos. Akkor miért kezdett el szorítani a mellkasom, abban a pillanatban, ahogy kimondtam? Minden bizonnyal azért, mert Dörmi egyáltalán nem fogadta jól a döntés tényét…
- Sajnálom Anya… szerettem volna jobban képviselni az érdekeit, és enyhébb büntetésért folyamodni, de… képtelen voltam rá. Egyszerűen csak tudomásul vettem mindent, harc nélkül… - és még azt sem mondhatom, hogy ennek Brigid személye az oka. Épp ellenkezőleg. Ha van valaki, akinek minden körülmények között megmondom a véleményemet, az ő. Ám már akkor is, amikor beszéltünk… erővel kellett tartani magamat, és nem tudtam tisztán gondolkodni. Most pedig már késő…

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Wed Oct 04, 2023 8:48 pm

Beloved kids
DrienArcturusJelen

Talán kicsit hosszabban ölelem, mint kellene. Magam miatt? Miatta? Talán mind a kettő. Csak anyaként tudom érezni őket, arra azonban még nekem is van szemem, hogy lássam és észrevegyem, mennyire összenőttek lélekben gyermekeink, s hogy ez Devonnak egy nagyon nehéz  helyzet.
Látom én, hogy nincs jól, érzem, így inkább megértően tenyerem simítom arcára, s enyémre az van írva, látom, hogy nincs jól, s együttérzek vele.
Valami van még, amit nem akar elmondani, s nem most fogom feszegetni. Ám megkönnyebbülök, hogy legalább ő nem volt ott. Devon mindig is felelősségteljesebb volt, ám most elgondolkodtatott, hogy talán azért, mert nem foglalkoztam eleget öccsével, s úgy érezte, neki kell átvenni a szerepet? Nem... a felelősségérzete már jóval öccse születése előtt megvolt.
- Az a lényeg, hogy neked nem esett bajod. Vagyis eltervezett mindent. Vagy éppen, hogy nem. - amennyire kiszámíthatóan halad Devon, öccse éppen annyira ellensúlyozza azzal, hogy sosem tudom, mi előre fontolt, s mi éppen hirtelen elhatározásból fakadó... felelőtlenség. De sosem mertem szemére vetni, csak a fájdalmat láttam benne mindig, s az elveszettséget, s hogy soha nem beszélt erről, úgy éreztem, nem tart méltónak arra, elmondja. Mert annyira fájdalmas. És nemtörődömségem idáig vezetetett....
Megszegett minden előírást.
Kezem talán finomabban szorul meg kisebbik fiam kezén. A felelőtlenséggel együtt hatalmas adag csíny és még több meggondolatlanság párosul. Részemről pedig makacsság.
Mert én voltam az, aki minduntalan visszadobatta a kérvényét...
Muszáj vagyok szám elé kapni kezem, hogy az előtörő hangot visszatartsam.
Az én hibám! Azt hittem, hogy így tudok neki segíteni, hogy ezzel megérti, ha komolyodik, felelősségeljesebb lesz, akkor engedem.
Nagyobbik fiam kérdése ránt kicsit vissza, ám még nem megy egyből válaszolni. Igyekszek mindent visszanyelni magamba, ami kitörni készül.
- Egyből idejöttünk. - látni akartam. Mind a kettejüket.
- Mit mondtak a gyógyítók Damien állapotáról? - még sosem láttam ennyire rossz bőrben, és nagyon tartok sok olyan dologtól, ami azzal járhat, ahogy most kinéz.
S ha ezt kérdezi, beszéltünk-e Brigiddel, akkor...
- Már meg is hozták a döntést? - büntetést nem hozunk, hiszen az Terrára és a dracok által uralt területekre jellemző. S csak remélni tudom, hogy olyat, ami segít Damiennek.


Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Devon Deveroux Sun Sep 17, 2023 11:03 pm

Beloved kids
Orion
Jelen
Damian, Diane, Drien
A szüleink megjelenése megnyugtat. Bár koromnál fogva már nem kellene rájuk támaszkodnom, most mégis megkönnyebbülök, és leteszek némi súlyt abból, ami a mellkasomat nyomja. Most már itt vannak, és kézbe tudják venni az ügyeket. Nem kell attól tartanom, hogy nem képviselem megfelelően Dörmi érdekeit, mert a továbbiakban nem egyedül kell ezt megtennem. Egyelőre viszont még nem szándékozom rájuk zúdítani a következményeket, mert érzem, hogy milyen feldúltak. Igyekszem egy mosollyal enyhíteni a  feszültségüket, és persze azzal, hogy rögtön helyet adok Dörmi ágyánál. Az ölelés után, amit egyikük esetében sem siettetek. Nagyon is jól esik.
- Igen. - azt nem teszem hozzá, hogy “Már igen”… Fizikai sérülésem ugyanis nem is volt. Ám egy csatát én is vívtam magammal, és ennek még van némi nyoma. Épp csak nem jutottam eredményre, mert Dörmi állapota még mindig nem olyan, ami megnyugtatna. Illetve az ítélet sem teljes mértékben, ismerve Dörmi reakcióját…
- Nem. Brigid értesített a történtekről. Közösen mentünk volna hajókázni, de Damien végül lemondta az utolsó pillanatban. Azt hittem, hogy azért, mert… - olyan lendülettel kezdtem bele a történetmesélésbe, hogy majdnem megfeledkeztem róla, hogy egy bizonyos dologról nem szívesen beszélek Anyával. Főleg most nem… Így nagy levegőt veszek és úgy folytatom.
- … szeretett volna nekem több teret adni. De sajnos nem emiatt. Egy barátjával idejöttek a bolygóra. - az óvatlanság pedig ahhoz vezetett, amit ő maga is láthat. Érzem aggodalmát, így fel is állok, és hagyom, hogy egyedül viselhesse Dörmi gondját.
- Megszegtek minden előírást, és mindketten megsérültek. A barátja Rose könnyebben. Meglehet, hogy őt már el is engedték. - nem tudom pontosan, nem is igazán foglalkoztam vele, miután azt megtudtam, hogy ő jól van. Bármilyen szimpatikusnak is találtam, neki is van családja, aki gondját viseli, így én kizárólag Dörmire koncentráltam. És persze Miopéra, aki még ide is elkísért engem.
- Beszéltetek már Brigiddel? Vagy rögtön ide jöttetek? - kérdezem elsősorban Anyától, mert feltételezem ugyan, hogy ide jöttek először, de lehet, hogy már intézkedett. Én most egyáltalán nem bánnám, ha a befolyásával is élne, de tudom, hogy nem ilyen egyszerű a történet. Így nem is várom el tőle. Egyszerűen a jelenlétének is örülök.

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Sun Sep 17, 2023 9:55 pm

Beloved kids
DrienArcturusJelen

Az ajtó előtt talán kicsit szorosabban fogom meg Drien kezét, még a lélegzetem is visszafojtom. S minden, előtte lévő beszélgetésünk kifut a gondolataimból. Csak a bizonytalanság s aggodalom van bennem, hogy nem tudom, milyen látvány vár az ajtó mögött. Azért nekem is van szemem, hogy egyrészt a börtönkórház részlegen vagyunk, és hogy itt a kifejezetten súlyos állapotban lévőket látják el...
S így látni mindkét gyermekünket, összefacsarodik szívem, s nem feltétlenül a ruha jelzésén, ami mindent egyértelművé tesz. Hagyom ugyan, hogy apjával összeölelkezzen Devon, azután én is átkarolom, aggodalommal, melyet iránta érzek. Megsimítom utána felkarját.
- Te jól vagy? - halkan kérdem én is, látni akarom tekintetét. Hogy minden rendben van. Vele. Velük. A fiainkkal.
Csak ez után fordulok, s megyek az ágyhoz. Akármennyire is aggódom, s kis híján kifut a fejemből a vér, ahogy meglátom, milyen állapotban van... ahogy alszik, annyira ő. Szerintem sosem fog felnőni, éretté válni, s egészen eddig nem bántam, de most. Most megijeszt.
A kötés felé mozdul kezem, azután megáll felette, s inkább visszavonom, magamhoz. Nemk éne felébresztenem...
Aztán mégis megmozdul újra kezem, s tenyerébe csúsztatom kezem. S csak ekkor tudok némileg levegőt venni, mert eddig egészen visszatartottam.
- Mi történt? - tekintek Devonra. - Ugye, te nem voltál ott? - keresem tekintetemmel, van-e rajta is sérülés.


Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Fri Jul 28, 2023 10:01 pm

Még mindig igyekszem tartani magamat, de egyre nehezebb. Más esetben ugyanis most Dianere kacsintanék, és talán még valami huncutat is mondanék, de egy most egyáltalán nem megy. Csak egy egyszerű mosoly. Ami viszont legalább őszinte.
- Rendben. Úgy lesz. - bólintok is, és gondolatban tényleg félre rakom a kutyákat. Már csak Damienre akarok koncentrálni, de úgy tűnik, hogy erre meg várni kell. Szerintem legalább ezer éve nem voltam olyan türelmetlen, mint most. Illetve ez minden bizonnyal nem is a türelem hiánya, hanem az aggodalom, amit olyan hevesen próbálok elnyomni, Diane érdekében. Nem kell, hogy még én is ráhozzam a frászt. Én most tartom magam, aztán majd cserélünk, és én omlok egy kicsit össze. Vagy nagyon…
- Hát… igen. Nem is értem, hogy miért próbálkozott ezzel. Nincs rá semmilyen logikus érv, hogy pont így csinálja… - az, hogy nem számolta a következményekkel, már mint úgy tényleg, az-az esetében még érthető is. A számokkal csak én kötöttem titkos házasságot a családból. De azt tudnia kellett volna, hogy a bolygó még nagyon veszélyes. Én sem járok oda, pedig nekem időnként benne van a hiperhajtómű a hátsó felemben.
Ez a mostani is majdnem ilyen, csak sima hajtóművel. Ahogy elindulhatunk Damien felé, már maximális fokozatra állítom a humanoid lábakat. Dianet persze nem hagyom el, és végig fogom a kezét. De leginkább futnék, és ezt szerintem már ő is érzi.
Viszont, amikor belépünk a helyiségbe, azonnal megtorpanok. Amit eddig elnyomtam magamban, egyszerre zúdul rám, mikor meglátom Damient feküdni, Devont pedig mellette. Azonnal meg akarom ölelni mindkettejüket, másként vége a világnak. De egyelőre csak állok, és Diane kezét elengedem, hogy oda tudjon menni a fiúkhoz.
Devon ölelése térít magamhoz, és a sokk minden bizonnyal nagy lehetett, mert egyáltalán nem emlékszem rá, hogy felém indult. Pedig még a lépéseket is szeretem időnként számolni, de most magamra hagytak még a hőn szeretett számaim is. Egyedül egy nagy nulla lebeg a szemem előtt, jelezve, hogyha másként alakulnak a dolgok, akár az is megtörténhetett volna, hogy mindkét fiunkat elveszítjük. Azt pedig… nem éltem volna túl…
De most itt vagyunk, és Devon ölelése után, visszahúzom öt még egy pár másodpercnyi extra szeretetért. Aztán elengedem, és hagyom hogy mindenki Damien köré gyűljön, de amíg a karjaimban van, erősen szorítom. Még néhány könnycseppet is érzek legurulni az arcomon, de azokat gyorsan eltüntetem. Mindent egybevetve ugyanis tényleg örülni kéne neki, hogy itt vagyunk, együtt…
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Devon Deveroux Tue Jul 25, 2023 10:54 pm

Beloved kids
Orion
Jelen
Damian, Diane, Drien
Sokáig csak csendben nézem, ahogy Damien szuszog. Tudom, hogy nincs szüksége a segítségemre, és miként épp pihen, még a támogatásomat sem érezheti igazán, de képtelen voltam itt hagyni őt. Még nem megy…
Az események ugyanis olyan gyorsan szaladtak el mellettem, hogy nekem is szükségem van némi pihenésre. Nem fizikai, hanem mentális téren. Miopét pedig nem akarom még ennél is jobban terhelni. Így is… lesz még mit megbeszélnünk, ha Damien túl lesz a nehezén.
Ezért a jelenlétem Dörmi ágya mellett kettős indokkal rendelkezik. Egyrészt szeretném, ha lenne mellette valaki, amikor felébred, másrészt, így nekem is van időm egy kicsit kiengedni. Lélegzet vételeit önkéntelenül másolom le, és mikor kifújom a tüdőmből a levegőt, mindig elengedek valamennyit abból is, ami kavarog bennem. Van min dolgozni, így nem számítok arra, hogy üdén, és gondtalanul fogok kilépni a helyiségből, de kezdetnek ez is jó. Már néha őszintén el is tudok mosolyodni, amikor látom, hogy Dörmi egy nagyobbat horkant.
Arról pedig szinte teljesen megfeledkezem, hogy már a szüleink is úton vannak. Én értesítettem őket, és persze számítottam arra, hogy meg fognak jelenni. Arra viszont nem, hogy éppen akkor, amikor kis híján én is ültő helyemben elbóbiskolok Dörmi mellett…
Így amikor meglátom Anyát, és Apát az ajtó másik oldalán nem fogom fel azonnal a jelenlétüket. Egy ideig csak bambán nézek rájuk, és még a fejemet is oldalra billentem. Aztán megértem, hogy mi történik, hirtelen fel is ébredek. Eszembe jut ugyanis, hogy őket nem olyan vidám kép fogadja Dörmi szobájában, mint engem… Hirtelen fel is állok, és önkéntelenül közelebb megyek hozzájuk egy lépéssel.
- Anya… Apa… örülök, hogy itt vagytok. - mosolyodom el, és jelentem ki, halk hangon. Nem akarom felébreszteni Dörmit. Viszont ha nem indulnak azonnal Dörmi ágyához, én megyek még közelebb Anyáékhoz, és reményeim szerint mindkettőjüket meg ölelem. Ám megértem, ha most nem rám kíváncsiak, és nem lesz bennem egy szemernyi rossz érzés sem, ha ez a gesztus, most elmarad.
- Jól van. Csak alszik. - mondom még mindig halkan, szinte csak suttogva. Aztán Dörmi felé fordítom a tekintetem. Még mindig nagyon aranyos, ahogy szuszog.

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Tue Jul 25, 2023 9:49 pm

Beloved kids
DrienArcturusJelen
Megértően tekintek rá, amennyire most csak megy. Damien az apjára ütött inkább, még viselkedésben is, egyedül... talán felém nem nyitott, mindenki mással úgy láttam, közlékenyebb. S ez nagyon fáj. Driennél megértem, hogy szeretne velük közvetlenebb lenni, ő ilyen. S így szeretem.
Még a helyzet ellenére is elmosolyodom. Drien nagyon érzékeny lélek, ebben is ráütött mindkét fiunk. Devon is, csak ő jobban titkolja.
- Ha meggondoltad magad, szólj. - nem tudom, mit tennék egy körülöttem ugráló négylábúval, egy kentaurral könnyebben boldogulok.
Felsóhajtok. Devon és a párkapcsolat....
Ő meg valahogy abban zárkózik el, nem előlem és tőlem, legalább. De igazán boldog lennék, ha lenne mellette végre valaki. Például azt, akit jó ideje mondogatunk már neki, hogy jó parti lenne....
- Csak ne olyan, mint a mostani... - összeszorul a szívem, s gyomrom is, újra felsejlik előttem, hogy Damien hogyan sérülhetett meg. Látni akarom!
Érzem Drien érintését kezemen, s hogy megfogja. Körbekulcsolom ujjaimmal, belekapaszkodva.
Hogy aztán finoman megszorítsam figyelmeztetésül, nem most kéne kekeckedni azokkal, akiknél a fiunk van, s nem vendégségben, majd megsimítom kézfejét hüvelykujjammal.
Még hogy a név.
De inkább szó nélkül hagyom.
A szigorú nézés pedig ott omlik össze, ahogy meghallom a kifejezést. Legszívesebben a falnak támasztanám kezem. Éppen Damien nem érdmeli meg ezt a szót!
- Köszönjük. - azért összeszedem magam, s biccentek.
Lépteim talán hajszálnyival gyorsabbak, ám annál határozottabbak. Látni akarom, minél előbb Damient! S Devont is, tudom, mennyire magán viseli Damien életét, pedig neki is megvan a sajátja....
Az őrök az ajtónál csak biccentenek, én pedig már nyitok is be.
És aztán csak hagyom kinyílni az ajtót.....

Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Fri Jun 30, 2023 9:17 pm

Beloved kids
Finoman bólintok Diane szavaira.
- Értelek. - tudom, hogy Diane szó szerint érti a segítséget. Kettőnk közül én vagyok az, aki inkább a gyerekek mellett áll, akkor is, ha nem tud mit tenni, Diane meg az, aki érdemben megoldásokat talál a problémákra. Mindkettő ugyanolyan fontos, és a legtöbb esetben mindkettő megközelítésre szükség is van, ha felmerül valami. De meglehet, hogy Damien úgy érezte, hogy nincs egyszerű megoldás arra, amit átél. Vagy… Nem tudom, hogy mi más magyarázat lehet arra, hogy az anyját ennyire kizárja az életéből… El fogok vele beszélgetni erről. Komolyan…
- Persze. Kíváncsi lennék az összes titkukra, és minden apróságra, ami velük kapcsolatos. Szívesen osztoznék velük minden élményben. De tiszteletben tartom, hogy egyikük sem olyan nyílt, mint én. Nehezen persze... - azért… képes lennék az agyukra menni, és megjelenni a lehető legrosszabb pillanatokban. Az e felett érzett bűntudatot is el tudnám kergetni. De nem teszem. Felnőttek, és ha teret hagyok nekik, akkor tudom, hogy akkor jönnek, amikor tényleg szeretnének. Talán így kevesebb időt ‘kapok’, de az értékesebb. Meg van idő a számításaimra is, ha hagyjuk élni egymást ugye…
- Nem végeztem pontos vizsgálatokat. Olyan aranyosak, hogy képtelen lennék, akár kellemetlen körülményeknek is kitenni őket. - már pedig a teherbírásuk teszteléséhez ezt kéne tenni… Ezért is elégszem meg a “nagyjából” mennyiségi megjelöléssel. Annyira pontos, amennyire ebben az esetben kell.
- Most biztos nem. Nekem így tökéletes, hogy nálunk születnek, aztán meg valaki magukhoz veszi őket. A legjobb baba korszak így is nekünk jut. - arra persze gondoltam már, hogy lehetnének gyakrabban kiskutyák… A Terráról hozhatnék még néhány szukát… De nem most azt sem.
- Egyszer biztosan meg fogja osztani valakivel. És nem kiskutyákkal… - nem tudok semmit. De ettől függetlenül is egy huncut mosoly szökik az arcomra. Devonnal kapcsolatban ugyanis arra gyanakszom, hogy már túllépett a… nem túl szerencsésen alakult előző kapcsolatán. Onnantól kezdve pedig csak idő kérdése, hogy mikor szeretne belevágni egy újba. Nem állt még Terrai papnak, így mindenképp bizakodhatunk, és várhatjuk az unokákat. Legfeljebb sokat kell várni… De az nem gond.
- Egyetértek. Ha nem is tervezi meg a hátralévő élete minden részét… eljött az ideje, hogy céljai legyenek. - akár az is számíthat annak, hogy nem akar semmit sem előre megtervezni. De ez akkor egy saját döntés kell, hogy legyen, és nem csak a sodródás eredménye. Legalábbis véleményen szerint…
Egyelőre viszont… ezt még nem fejthetem ki. Várnunk kell, és minden erőm arra megy el, hogy… megőrizzem a türelmemet. Látom, hogy Diane még kevésbé bírja tűrtőztetni magát, így a kezéért nyúlok, és ha engedi megfogom. Remeg, mint a kristály ikozaéder a rázópadon…
- Nos? Sikerült jóváhagyatni azt a kérvényt, amire egyébként nem lett volna szükség, mert már egyszer engedélyezték nekünk a belépést? - az arcom ugyan még derűs, de már némi szigorúság is van a hangomban. Meg gúny is… Hivatalosan is elszakadt nálam a cérna, és ilyenkor, vaaaaaaaad ló vagyok…
- Türelem uram. Mindjárt megnézem. - vajon furcsán nézne rám, ha megharapnám? Szerintem az öltözetem után, már mindent ki néz belőlem. Ezért a saját feszültségem levezetéseként… Meg is villantom a fogsorom, és a nyelvemmet végig futtatom rajta, mintha éppen élezném a fegyverem… Persze pont nem néz rám, de én megnyugszom attól, hogy épp most ‘fenyegettem’ meg…
- Áh… Igen megérkezett. Valóban itt volt már korábban is. Csak a név nem stimmelt. - neeeem sok hiányzik hozzá, hogy felnyerítsek, mert ez így már a profizmus teljes hiánya… De mindegy. A lényeg, hogy végre elindulhatunk. Ha megfogtam Diane kezét, továbbra is így indulok el… melyik irányba is? Látja valószínűleg, hogy megtorpanok, mert már jön is az instrukció.
- Arra találják a foglyot. - nem nézek oda azonnal, de amikor igen, látom, hogy a kezével pont a másik irányba mutat, nem abba, amelyikbe indultam volna. Mindegy… Most már tényleg mehetünk, és pillanatok kérdése, hogy Damient a karunkban tarthassuk… Dianét azért előre engedem.
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Tue Jun 27, 2023 10:31 pm

Beloved kids
DrienArcturusJelen

- Nem tudom. Ha ezzel tudok neki segíteni, akkor igen. -de érzem, hogy Damien nem nyílna meg felém. S nem tudom miért. S most inkább csak a bűntudat mar, a “ha tudhattam volna”. De hiszen felnőtt kiscsikó már, a tetteiért felelősséget ő vállal. Csakhogy nem ennyire szertelennek ismerem Damient. Vagy lehet, félreismertem? Felsóhajtok az aggodalomtól.
- Te szeretnéd tudni? - függesztem rá tekintetem komolyan.Vele sokkal közlékenyebb Damien, mégsem tudott róla. Vajh mi lehet mindezek mögött?
- Nagyjából? - pillantok rá. Mindig pontos adatokat mond, most azonban nem ezt hallottam. - Szeretnél te is kiskutyát? - ezt következtetem ki belőle.
- Devon is megoszthatná végre valaki mással az is az otthonát. - de nem szólhatunk bele, kit vegyen el. Nyíltan.
- Azt hiszem, ideje megkérdeznünk ezt tőle. - hogy akar-e saját otthont. Devonnak megvan a saját élete, s ideje lenne már rendesen elkezdenie.
Ám most valamiért ez sem megy simán. S szívem már türelmetlenül dörömböl Damien után, hogy láthassam. Minden kép előttem van, hogyan lehet, egyik sem túl kecsegtető.
Pár perc? Csak egy villanásra láttatom Drien felé a kétségbeesésemet. Már ott akarok lenni Damiennél. Most!
Békén hagyom Brigidet, muszáj vagyok az ittre koncentrálni, különben a pulton kezdek dörömbölni, hogy engedjenek tovább. Leengedem kezeim, s így már eléggé látni, hogy remegnek, noha arcom és tekintetem nem árulkodik erről.

Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Sun Jun 04, 2023 9:44 pm

Beloved kids
Tiszteletben tartom, hogy most nem kér a segítségemből, de a mosolyom egy kicsit halványabbá válik. Ez valóban olyan pillanat, amikor támogatnunk kell egymást, de… rá kell jönnöm, hogy nincs túl sok eszközöm. Így egyelőre csak követem a pillanatot, és nem számítok ki előre semmit. Egyszerűen nem tudok az ismerős sémákhoz nyúlni, mert ilyen még sosem történt az életünkben. A veszély pallosa persze ott lebeg mindig a fejünk fölött, de sosem került ilyen közel egyikünk nyakához sem. Így most csak… sodródom. Azt hiszem… Igazából nem tudom, hogy az milyen, így nem is lehetek biztos benne, hogy ezt teszem…
- Ez aggaszt téged? Szeretnéd tudni, hogy miért teszi? - én is erre a következtetésre jutottam, de abban bíztam, hogy életének fontos aspektusait, azért megosztja velünk, és hiába lennék kíváncsi többre is, ezzel be kell érni. Elvégre van, aki mindent megoszt, és van, aki semmit sem, erre pedig számos ok létezik. Ám az, hogy most veszélybe került, egy olyan dolog miatt, amiről egyikünk sem tud túl sokat… már egészen más fénybe helyezi a “hagynunk kell élni” elvet. Ezért biztos vagyok benne, hogy ezt a kérdést is meg kell majd vizsgálnunk a későbbiekben, csak most… egyelőre Diane szempontját nézem, és az ezt a két kérdést igényli. Hogy legalább tisztábban lássam azt, hogy benne mi zajlik le. Utána… talán Damienhez is közelebb tudunk kerülni.
- Amit mi bírunk azt a kutyák is… nagyjából… - ilyen irányú vizsgálatokat még nem folytattam. Illetve nem is fogok… Nem kísérletezgetünk érző lényeken, legalábbis úgy semmiképpen, hogy az nekik kellemetlen legyen. A más jellegű kísérletek a haladás érdekében… ez meg egy olyan terep, amire biztos nem most fogok merészkedni. Túlságosan is összetett a kérdés, és nem mellesleg, most egyáltalán nem érdekel. Csakis családunk foglalkoztat jelenleg.
- Szerintem Devonnál otthon van. Legalábbis remélem. Mert Devonról tudom, hogy a közös otthonukként tekint a birtokra. De hogy Damien is így van-e vele… nehéz kérdés. - illetve… fontos is. Talán hibáztunk azzal, hogy nem bíztattuk, hogy találja meg azt a helyet, amit az otthonának érez? Vagy azt a közeget? Meglehet, hogy ez is szerepet játszott abban, hogy idáig jutott a történet. De… én még hiszem, hogy a legrelevánsabb tényező Damien múltja, és nem a jelene. Vagyis nem igazán van eszközünk arra, hogy segítsünk neki, azt kivéve, hogy a feldolgozásban támogatjuk. Viszont ezt neki is akarnia kell…
Nekem pedig… elő kéne teremteni egy engedélyt, ha már az egyértelmű: “jöhettek” üzenet nem volt elég… Nem foglalkozom azzal, hogy talán rosszul kezdtünk neki, a megoldás ugyanis egyértelmű, kell egy engedély. Ezért némi habozás után, de elengedem Diane kezét, bízva abban, hogy azzal teszem a legjobbat, ha gyorsan elintézem ezt az ügyet. Nem is kérdés, hogy ez az én feladatom, hiszen nem figyeltem eléggé. Illetve most már azt is bánom, hogy ebben az öltözetben jöttem, mert meglehet, hogy ez is szerepet játszik abban, hogy az őr nem igazán bízik bennünk… Na de majd az iratok segítenek, ezért miután elkészültem, lelkesen átküldöm az anyagot.
- Parancsoljon. - még egy mosolyt is sikerül összeszedni, de… az végül eltűnik, amikor ahelyett, hogy már mutatná is az utat, csak a szemöldökét vonja hevesen. Mindent rendben töltöttem ki, így hiba nem lehet az okmányban. Az őr mégis úgy vizsgálja, mintha egy fejtörő lenne, amit nem fog érteni, ha nem ismeri az összes apró részletét. Vagy, mint aki nagyon nehezen hiszi el, hogy egy hozzám hasonló, képes néhány számot, meg pár szót összepárosítani… Ez utóbbi sem zavarna, ha nem épp azt az időt venné el, amit Damiennel tölhetünk…
- Indulhatunk? - kérdezem, már a türelmem vége felé járva, de nem érek célt. Ránk, jobban mondva inkább rám néz ugyan az őr, de még nem int, hogy mehetnénk.
- Megvizsgálom a kérvényt, aztán átküldöm jóváhagyásra. Néhány percre még szükség van. - Mély levegőt veszek aztán… Inkább lenyelem azt a szót, ami eszembe jutott, és Diane mellé sétálok. Nem nyúlok a kezéért, de úgy tartom, hogy elérjen, ha szeretne. Majd… várunk. Mivel ezen a ponton már én is szívem szerint ‘áttörném’ a védelmet, megpróbálom elterelni a figyelmemet. Most jól jön a Pí (kivételesen…). Elkezdem magamban mondani a számjegyeket. Ha minden jól megy nem kéne eljutnom a ‘végéig’...
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Sun Jun 04, 2023 8:20 pm

Beloved kids
DrienArcturusJelen

Érintése jól esik, s kihúzom magam, veszek egy nagy levegőt, s megigazítom a ruhám. Nem, mintha szükség lenne rá.
A karjára tekintek, ám gyengeségnek venném, ha most megtenném. Szeretek határozott lenni.
- Rendben.
A föld hirtelen érdekesebb lesz.
- Damien nagyon sokat titkolózik... - teszem hozzá, felelem csendesen. S ez azért fáj, hiszen szeretném, ha megnyílna nekem, így hogyan tudnék segíteni? Vagy csak előttem titkolózik? Úgy még jobban fájna. Velem sosem olyan közvetlen, mint apjával, igaz, nem is tudnék azzal mit kezdeni.
- Rendben. Gondolod? - tekintek Drienre. - Ha nem lehet oda vinni, akkor majd kap otthon. Feltéve, ha bírja az otthoni környezetet.... Damiennek van egyáltalán saját otthona? Mindig Devonnál látom. - nézek töprengve Drienre, s belül megint csak halkan jegyzem meg: Damien nagyon sokat titkolózik...
Úgy kapaszkodom Drien kezébe mégis, mire Orionra érünk, mintha az életem, s levegőm függne ettől. Igazából függ is.
Hogyne tudnám, mit jelent az elzárt rész, és még nem tudom eldönteni, melyik sápaszt jobban: a gyengélkedő szó, vagy az elzárt rész.
Már vennék levegőt válaszolni, mikor Drien megszólal, s inkább csendben maradok. Ha oroszlán lennék, most bömbölnék hangosan, fájdalmamban dühössé válva, hogy kit érdekel mindez, látni akarom őket!
Ám nem tehetem, s nagyon hálás vagyok Driennek, hogy átveszi a szót, noha a egyik szemöldököm felugrik, aztán megértően tekintek rá. Nemcsak én vagyok feszült...
Kibontakozunk az ujjkulcsolásból, helyette az enyémeket érintem össze, hogy ne látszódjon: enyhén remegnek.
S közben Brigidet keresem gondolatban, s jelzem, hogy akadt egy kis zűr, segítségre lenne szükségünk. Ritkán élek ezzel, ám nagyon a türelmem az, amin most táncolnak, hiába állok nyugalommal Drien mellett.


Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Mon May 15, 2023 9:53 pm

Beloved kids
Tudom, hogy csak egy szófordulat, de még így is nehéz nekem hinni a szerencsében. Ugyanis még arra vonatkozóan is lehet számításokat végezni, hogy mondjuk miért nem esek hasra a túl méretes fürdőköpenyeimben. Csak tudni kell a lábhosszt, a talaj egyenetlenségi együtthatót, lebbenési sugár, természetesen a köpeny hosszát és… már meg is van az eredmény. Nem szerencse, hanem matek kérdése. De Diane egész más miatt használja ezt a szót, és ahelyett, hogy azzal jönnék, “olyan nincsen”, csak finoman a vállára teszem a kezem, és ott is hagyom, hosszú másodpercekig. Az érzés, ami benne van, sokkal fontosabb a szónál, ami elhangzott. És ez alkalommal nem rejti el, hanem tudom, hogy forgatja magában, olyan módon, ami egyáltalán nem egészséges. Ezért amikor azt kérdezi, hogy vele tartok-e, gondolkodnom sem kell a válaszon.
- Persze. Együtt megyünk. - felé tolom a könyököm, hogyha szeretne, belém tudjon karolni, az pedig továbbra sem zavar, hogy nem nyilvánosság képes az öltözetem. Gond nélkül vállalnám a bohókás apa szerepét, ha ezzel elősegíthetném, hogy Damien finomabb bánásmódban részesüljön. De az igazi ok az, hogy egy pillanatot sem akarok elveszíteni, amit Damiennel lehetne tölteni. Ezt tévesen lustaságként is lehetne értelmezni, de szerintem csak józan ész. Meg némi feledékenység, hogy nem gondoltam az átöltözésre, míg várakoztunk…
- Nem hiszem. Vagy ha igen, akkor mindketten hátul kullogunk. - azért… erős meglepetést okozna Damien, ha haza állítana egy barátnővel. Nem azért, mert ne lenne a nők kedvence, elég csak ránézni a… hát néhány tőlem örökölt vonására, hogy nyilvánvaló legyen, hogy nagyon is kedvelik őt a hölgyek. De ő még nem mutatott komolyabb érdeklődést a másik nem iránt, elvégre az ő világában még csak a játék, és a móka létezik. Meg a fájdalom, amit gondosan próbál elrejteni. Akár csak az anyja…
- Nem. Jó vagyok így. Gyógyító Terrai kiskutyát nem hiszem, hogy lehetne vinni. - varázserejük van, és ezt nem csak úgy mondom. Erre is végeztem számításokat. Harminchárom egész négy százalékkal növekedett az endorfin szintje azoknak, akiknek néhány hetes kiskutyák nyalogatták a fülét, és az arcát. Igaz, a fókuszcsoport csak belőlem állt, de én nagyon élveztem a kísérlet minden pillanatát, és tudom, hogy Damiennek is biztosan mosolyt csalnának az arcára. Feltéve, hogy nem éppen ott van, ahol most…
Azonban ahogy lassan, de biztosan haladunk az úticélunk felé, rájövök, hogy a ‘gyógyító’ erőre nem csak Damiennek van szüksége. Ahelyett, hogy engedett volna Diane feszültsége, már egyre inkább érzem a szívverését, és a szaggatott lélegzetvételén. Annyira szeretnék neki segíteni, megnyugtatni őt, hogy innen már csak felfelé vezet az út, de… egyszerűen nem tudom ezt megtenni. Egyedül a kezét tudom megfogni, és bízom benne, hogy legalább ez ad számára egy stabil pontot, amibe kapaszkodhat. Amikor pedig meg is érkezünk, szorosabbá válik a fogásom, és ha engedi összekulcsolom az ujjainkat is. Mert a szívem belesajdult abba a reszketeg sóhajba…
- Üdv. - intek én is, mint azok a jedinek nevezett csuhás mukik, akiket egy Terrai filmben láttam. Tetszett az a mozdulat, és azóta így köszönök. Az pedig nem érdekel, hogy erről mit gondolnak. Főleg, mert miután Diane közli, hogy miért jöttünk, már nem olyan készséges a fogadtatás. Látom, hogy néhány pillanatig a tabletjét böngészi a fogadónk, majd határozott ráncba ugrik homloka.
- Damien Deveroux-ot látom a rendszerben. A gyengélkedő egyik elzárt részében van. De Devon Deveroux-ot csak látogatóként látom. Illetve az önök neve nem szerepel az adatbázisban. - anélkül, hogy Dianere néznék, már válaszolnék is, hogy ez lehetetlen, elvégre elküldtem a kérelmet, amiben látogatást igénylünk. Vagy… az is lehet, hogy nem tettem ezt meg? Öhm…
- Egy pillanat… megkeresem a kérvényt. Már megírtam… - a tablet… azon van. Amit a hajón hagytam… Semmi pánik, elérem a karórámról is az adatokat. Legalábbis azokat, amit már szinkronizáltam…
- Jó hát… jelenleg az a file nem elérhető, de mindjárt összeütök egyet. Vagy, ha van egy űrlap, azzal a segítségemre lenne. - megpróbálok egy bizalomgerjesztő mosolyt varázsolni az arcomra, de… annyira azért nem működik. Inkább félreérthetetlenül lenézően néz végig rajtam, majd egy újabb ráncot vet a homloka. De legalább a megvető sóhaj után érzek egy rezgést a karórámot, ami új üzenetet jelez.
- Köszönöm. Mindjárt ki is töltöm. - elengedem Diane kezét, és már be is kapcsolom a hologramost gépelést. A telepatikussal gyorsabb lenne, de azt hiszem túl sokszor kéne törölnöm, hogy “engedj már be a fiúnkhoz, te pernahajder…”
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Mon May 15, 2023 8:55 pm

Beloved kids
DrienArcturusJelen

Mosollyal bólintok. Azokat végzem a legszigorúbban. Hiszen azon tudok változtatni csak. Mások hibáján nem. Akkor fáj igazán, mikor hibámból fakadóan más sérül. Mint ahogy most történt, ám még nem értem, hol csúszott el ez az egész.
Sóhajtok egyet. Nem azért aggódom csak érte, mert az anyja vagyok. Hanem mert az anyja vagyok Damiennek, és ha valami rosszul sül el, az miattam is történhet. És mert... szeretem.
Mosollyal és büszkén, örömmel nézek Drienre. Nagyon szeretem, mert ilyen, ezt szerettem meg benne.
Előbb tekintek rá, s csak azután az üzenetre. Akármennyire is a fejében él, olyannyira nagyon szereti fiainkat, s látom már azt, ami az üzenetben van, a nélkül, hogy az üzenetre néznék. Így kicsit megkönnyebbülten veszem tudomásul, hogy jól van fiunk, ám .... majd csak ha látom.
- Szerencsére...  - sóhajtok egyet kis, de csak nagyon kis megkönnyebbüléssel.
- Értünk jönnek. Velem tartasz? - szeretném, nagyon szeretném, ha velem lenne.
Már fent is vagyunk, mikor megkapom a választ. Az értetlen érdeklődés még ott van az arcomon, miközben a hajó kapitánya érkezik.
- Azt hittem, hogy már lemaradtam valamiről. - ha mindennap váltogatná a barátnőit, se zavarna. Vagyis de, de nem szólhatok bele, legfeljebb a választását beszélhetem meg vele, ha szóba áll egyáltalán velem.
- Nekem nincs, neked elhozhatják, ha valamire szükséged van. - a kapitány ekkor lép hozzánk, s üdvözöl, a viszonzás után már csak annyit mondok, hogy menjünk.
Egyre inkább látni kívánom, s már bánom, hogy a némileg lassabb utat választottuk, már ott lennék mellette legszívesebben.
El sem megyek innen, és Drien mellől sem. Legszívesebben megfognám a kezét, hogy erőt nyerjek, olyan nagyon kalapál szívem. Hiszen ha még jól is van, nagyon komoly szabályt szegett.
Ha valóban az van, amit tudunk. Mivel nem tudom, így inkább hagyom. Még öt perc sincs, az engedélyek, belépésekkel és dokkolással együtt, mikor megérkezik az orioni féltől az átsugárzás engedélyezése szó.
Nagyot sóhajtok, s csak Drien hallhatja, mennyire is reszket az a sóhaj.
- Üdvözlöm. - nem akarom azzal rontani Damien helyzetét, hogy csak rárontok a legelső érkezőre, most már úgysem tudom semmisé tenni a történteket, csak mehetek az árral. Amit időnként nehezen viselek, ha a családomról van szó.
- Damien és Devon Deveroux-t keresem. Diane és Drien Deveroux vagyunk, a szüleik. -lélegzetem is visszafojtom, nagyon fontos az első reakció, amit a másiktól látok, onnan tudni fogom, mennyire komoly a helyzet. S most, most keresem Drien kezét.
Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Sun Apr 30, 2023 9:09 pm

Beloved kids
Egy finom mosoly jelenik meg az arcomon.
- Igen. Akkor is, amikor önvizsgálatot tartasz. - azon nézetemet pedig egyelőre nem fejtem ki, hogy a hibák nem feltétlenül rosszak. Például ha ez a történet végül oda fog vezetni, hogy szorosabb lesz Diane és Damien kapcsolata… Akkor még csak azt sem lehet mondani, hogy másként kellett volna Dianenek cselekednie. Elvégre jó is származhat belőle, és leginkább tanulni csak a hibákból lehet… Ezzel viszont nem terhelném egyelőre Dianet. Szüksége van arra, hogy személyesen is találkozzon Damiennel, mielőtt a racionális énjével tudnék ‘beszélni’.
- Utána is fogsz. Amíg az anyja vagy, mindig aggódni fogsz érte. Ez természetes. - én magam sem tudok elképzelni egy olyan pillanatot, amikor jólesően hátradőlnék egy koktéllal a kezemben, mert a fiúkkal minden rendben van. Még ha meg is kapnák azt az életet, amit szeretnének, és amit kívánok nekik, ez a világ - a jelenlegi formájában - arra termett, hogy megpróbálja elvenni tőlük azt, amit szeretnek. Ez pedig bármikor megtörténhet. Diane mindent megtesz, hogy a ‘jó’ biztonságban legyen, de szükség van a másik oldalra is. Csak így lehet egyensúly. A mi feladatunk pedig ennek a fenntartása.
- Nem tiltakozom. - vigyorgok szélesen, és beletúrok sörény helyett most a hajamba, mert valóban, azt tőlem örökölték a fiúk. Devon esetében itt meg is áll a hasonlóság, mert ő Diane patás változata. A két fiú harmónikus viszonya, pedig éppen azt mutatja, hogy Damiennek is szüksége van Dianere, illetve az ő gondolkodására és energiájára. Csak egyelőre inkább Devontól fogadja el. De remélem, hogy ez most majd meg fog változni. Erős emlékeztetőt kaptunk mindannyian arra vonatkozóan, hogy a család nem alanyi jog, és hálásnak kell lenni érte. Ezért most Devon üzenetének is jobban örülök, mint máskor, és megbecsülöm, hogy két ilyen fiunk van.
- Tessék. - mutatom Dianének az üzenetet, de az arcomról, talán több mindent le tud olvasni. Nem csak a megkönnyebbülést láthatja, hanem a boldogságot is. Hát még akkor mennyire örülnék, ha ott is lehetnék…
- Úgy vélem igen. És a jól van arra is utal, hogy már túl van a veszélyen. - ezt már eddig is tudtuk… úgy nagyjából, de erre az üzenetre volt igazán szükségünk most. Azon pedig nem lepődöm meg, hogy Diane most már kijelenti, hogy indulnunk kéne. Egyetértek, és csak megszokásból ellenőrzöm, hogy pontosan mennyi idő is telt el a “hagyjuk őket” és a “menjünk” között. Az aggódó anya együttható kiszámításhoz ez ugyanis tökéletes információ…
- Rendben. A lassú vagy a gyors módon? - ha csak rajtam múlna, most már a gyorsra szavaznék, de mivel elsősorban Dianenek van szüksége Damien jelenlétére, rábízom a döntést. Illetve már az is lehet, hogy ő intézkedett, amíg én fejben valami mást számoltam…
- Háhh… na igen… ez egy jó kérdés. De szerintem összefüggésben áll azzal, hogy valakit keresett, és nem valamit. Lehet, hogy megtalálta, és ő a barátnő. - ez a megnevezés mondjuk engem is összezavart… lesz mit tisztázni az egyszer biztos. De őszintén… ez kevésbé érdekel. Nekem a Damian boldog rész a fontos, és ez akkor is elég lenne, ha egy Terrai kecskét talált volna meg a Mintaka rendszerben.
- Szükséged van még valamire indulás előtt? - gyönyörű, mint mindig, így nem feltétlen átöltözésre gondolok. Én sem fogok. Marad a köpeny, még akkor is, ha ez minden bizonnyal eredményezni fog néhány felvont szemöldököt. Nem akarok ugyanis ezzel időt veszíteni. De lehet, hogy Diane szeretne vinni valamit Damiennek, amire természetesen lehetőséget akarok neki adni.
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Sun Apr 30, 2023 8:11 pm

Beloved kids
DrienArcturusJelen

Nos, elvesztettem a fonalat, és megvárom a végét a magyarázatának.
- Vagyis amit még korábban mondtam: azokkal a lapokkal játszom, amik az asztalon vannak. - értem meg.
A napszemüveg. Damien jut eszembe erről, ahogy együtt szórakoznak Driennel a terrai öltözékekről, és összeszorul még jobban szívem.
- Igen, tudom.  Ettől még aggódhatom érte, míg nem látom. - mert amíg nem látom, fogalmam sincs, hogyan van. Most csak ez számít.
Megint elmosolyodom.
- Az. Apjától örökölte. Mint ahogy az eszét is. - olyan logikával tud előrukkolni, hogy nagyon dobozon kívül van, és mégis tökéletesen megfelelő, sokkal jobban, mint a hagyományosak. Mint Drien.
Nem mondom, hogy türelmetlenné válok, ám úgy érzem, hogy az időt szinte befolyásolom, ahogy siettetném, éppen úgy lassul. Márpedig tiszteletben tartom a testvéri kapcsolatot, ami olyan gyönyörű, ami közöttük van, hogy remélni sem mertem.
Figyelem, ahogy a kütyüvel játszik. Gondolatban sokkal gyorsabb, mégis, megszoktam már, hogy Drien kedveli a terrai dolgokat, s ha alkalom adódott, megleptem időnként ottani tárgyakkal, előtte gondosan mérlegelve hol Devonnal, hol Damiennel, mi is lenne a megfelelő.
- Mit írt? - hirtelen meg sem   tudok szólalni, szívem kihagy jó pár ritmust, lélegzetemmel együtt, mire megint visszatérek az itt és mostba.
- Magához tért? - ragyognak fel a szemeim, s mindennél jobban kívánom, legyünk már ott.
- Menjünk. - elküldöm gondolatban a kérelmet a hajóról, még ha oda is teleportálhatnánk, meg akarom hagyni az időt a felkészülésre, elsősorban magamnak.
Felállok, megsimítom a ruhát, a gép felénk ér. Mielőtt felsugározna bennünket, egy kérdés még felmerül bennem.
- Milyen barátnőt?

Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Sun Apr 16, 2023 11:27 pm

Beloved kids
- Nem. Vagyis, ha engem kérdezel, akkor igen… De nem ez a lényeg. Hanem az, hogy bármilyen alaposan is vizsgálod őket, és akárhány számjegyet írsz le, mindig marad egy csomó, amit nem tudsz leírni. Mert végtelen mennyiség van. Valamikor el kell döntened, hogy ennyi elég volt, és azokkal a számokkal kalkulálsz, amiket már leírtál, és a továbbiakban nem foglalkozol a többivel. Ezt pedig minden szituációra le lehet vetíteni. Végtelen sok lehetőség, és kombináció van az eseményekben, személyekben, érzésekben. Egy adott pontnál abba kell hagyni ennek számlálását, és csak ki kell számolni a végeredményt abból, amid megvan. - ez egyébként egy nagyon nehéz folyamat. Mert mindig lehet új változókat találni, én pedig pont abban vagyok jó, hogy olyasmivel is számolok, ami másnak eszébe sem jutna. De egy idő után még én is beveszem a nyugi bogyót, és a fejemre csapok egy napszemüveget. A mindig, mindennel való számolást pedig a Teremtőre hagyom. Abban ő az ász. Nekem megmarad a legelés, csak épp nem most. Dianenek szüksége van rám. Remélem…
- Akkor minden rendben lesz. Mert minden tőlünk telhetőt meg fogunk tenni a fiúkért. - és magunkért… ezt most nem teszem hozzá. Ugyanis annak az ideje most van itt, és leginkább nekem kell most támaszként szolgálni Diane számára. Ilyen állapotban ugyanis nem túl gyakran láttam, és bármilyen erős is, egy kis támogatás sosem árt. És kitől mástól kapná, ha nem attól, aki a legjobban szereti őt… És ahogy a kezemet fogja, és rám tekint, én is érzem, hogy mennyit jelentek neki. Mutathatja másoknak, hogy ő rendíthetetlen, és a feladata fontosabb a számára, mint a családja, de én tudom, hogy ez nem igaz. Épp csak az utóbbi időben nem fordítottunk elég figyelmet egymásra, hogy ez nyilvánvaló legyen.
- Kemény patája van. És a sörénye is gyönyörű. - észrevettem, hogy Diane szemében már nem csak az aggodalom csillan, de a könnyeit sosem törölném le. Inkább bíztatnám arra, hogy engedje ki őket. De most nem tudom ezt megtenni, mert az én szívem is egyre nehezebb. Eddig fel sem fogtam, hogy mekkora veszélyben volt Damien. Most viszont… A legszívesebben bezárkóznék a szobába, és harminc ismeretlenes egyenleteket oldanék meg fejben. Az TALÁN lefoglalna. Dianet viszont semmiképp sem hagynám itt, mert neki talán épp az segít, ha én itt vagyok.
- Rendben. - tiszteletben tartom a döntését, és egyetértek vele. Most ugyanis már kezdem érezni én magam is, hogy nem tudok tisztán gondolkodni. Elképzeltem Damient, ahogy egy ágyon fekszik és… talán mégis futni kéne egyet. Vagy számolni…
Hamarosan viszont megérzem, hogy ismét üzenet érkezett. A másodperc törtrésze alatt ellenőrzöm, mert a megérzésem azt súgja, hogy ismét Devon lesz. És nem tévedtem. Egy újabb üzenet, ami úgy kezdődik, hogy “Damien jól van”. Én már ettől is megkönnyebbülök, ezért nem is olvasnám tovább az üzenetet, de végül mégis megteszem. “Damien boldog, mert megtalálta a barátnőjét”. Na erre azért felemelkedik a szemöldököm.
- Öhm… Devon írt még egy üzenetet. - már tartom is ismét Diane felé a készüléket, hogy el tudja olvasni. Az arcát pedig nagyon figyelem. Itt a bizonyíték, hogy a “valakibe” nagyon is betalált.
- Hát… nem tudom milyen barátnőre gondol, de Damien boldog. - ez a fontos. És persze, az, hogy jól van. Ennél többet nem is kívánhatnánk a gyerekeinknek. Most viszont én vagyok az, aki nagyon oda menne már…
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids Empty Re: Beloved kids

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum