Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Looking in the mirror.. almost

+3
Damien D. Deveroux
Devon Deveroux
Dariel Deveroux
7 posters

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Mon Oct 16, 2023 11:12 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Veszek egy mély levegőt, másfelé indul pillantásom, majd kiengedem a levegőt.
- Életben akartam maradni. - és sikerült. - Ide pedig Rose küldött. Ismered, nem? - nézek rá érdeklődéssel.
Nem szeretek a múltba visszahelyeződni, talán még tagadok, talán már túlléptem rajta, nem tudom. Így nyelek egyet, s a földre szegezem tekintetem.
- Igen. - majd sóhajtok egyet, vagy szusszantok, valahol a kettő között. - Úgy... száz éve, talán. Vagy kevesebb. - vagyis nem olyan régóta, és bizony a beidegződések még mindig működnek.
S ez meg is nyilvánul abban, hogy képtelen vagyok hozzáérni, akármennyire is szeretnék, még ha ölelni ment, az arc érintése egészen más...
Ám a kimondatlan mozdulatra reagál kezem, s a helyett, hogy leengedném teljesen, újra bátorságot veszek, hogy áttörjem azt, amibe eddig beletörtek.
Szememben ott az engedély kérés, ahogy rápillantok... a testvéremre, még mindig olyan hihetetlen. S először el is kapom ujjaim, ahogy hozzáér arcához az ujjam, majd újra próbálkozom, hogy végigsimítsak kicsit arcán, állán.
Nem álmodom. Ez a valóság.
Ahogy megszólal, elkapom a kezem, s leengedem.
A kérdésre először oldalt, majd lefelé oldalt tekintek, kutatva a lassan utat kapó emlékeknek, ahogy át-átszökkennek az addig lezárt vasajtón. Az emlékeinket törölték, ám minden törlésnél marad ott nyom, mert a lélek tud emlékezni. S ehhez nyúlt az elme, ahogy az ajtón rés keletkezett.
- Az arcodra, - nyúlok a sajátoméhoz, frissen előjött emlékben bizonytalanul bizonyosan. - ahogy felém fordulsz, nevetve. Anya hangjára, ahogy a nevünket kiáltja. És... egy ... - ez most tényleg igaz? Annak kell lennie. - egy köntösre... apa? - azonosítom be, de arca ugyanúgy homályban marad, mint anyáé.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Sun Oct 15, 2023 8:55 pm

Hirtelen borul fel minden bennem, és egyúttal kerül egyensúlyba is. Egy csapásra megszűnik a hiány, amiről nem is tudtam, amit nem is éreztem. Mert itt áll előttem a testvérem. És energiánk egymásra talál, majd egyesül, épp úgy ahogy régen. Az pedig nem számít, hogy hány év telt el azóta.
Mert átölel ő is, felvett testünk is találkozik, ezzel együtt pedig a szívem is lecsendesedik. Azt nem mondhatnám, hogy megnyugszik, mert a boldog izgatottság, még mindig végig vágtat az ereimen, és az ajkaimat is az öröm ívébe hajlítja.
Dariel…
Visszajött hozzánk…
- Igen. És az is, hogy most itt vagy. - halványan beugrik, hogy megemlítette Rose-t ám arra még mindig nem emlékszem, hogy milyen vonatkozásban. Nem is igazán foglalkoztat. Csak Dariel, és az, hogy visszatért. Annyi mindent szeretnék, átölelni és nem engedni, megtudni róla mindent és mesélni is. Még sosem éreztem azt, hogy egy élet is kevés mindehhez, ám most egy pillanatra eszembe jut, hogy… ha már eddig nem lehetett az életünk része, remélem, hogy most már az lesz.
- És azóta fogvatartottak? Vagy mikor szabadultál ki? - azt még nem kérdezem, hogy hogyan. Szeretném, hogy a saját tempójában meséljen, és azt, amit csak szeretne. Azt ugyanis érzem, hogy nyomot hagytak rajta az évek, és nem túl kellemeset… Én pedig csak szeretni, és újra befogadni akarom őt, és nem a sebeit tépkedni.
Ezért türelmes vagyok, és finoman elmosolyodom, mikor látom, hogy a keze megindul az arcom felé. Nem mozdulok, legfeljebb csak néhány miliméterrel közelebb állok hozzá, hogy könnyebb legyen a számára. De ha még nem megy neki, azt is megértem. Ő ugyanis olyasmin mehetett keresztül, amit én elképzelni sem tudok…
Eközben pedig Mrs. Lulla felhívja Dörmit a dolgozószobából. A hangján némi pánik, de nagyrészt értetlenség érződik. Ugyanis csak annyit mond, hogy megjelent egy Dariel nevű férfi a háznál, aki pontosan úgy néz ki, mint Devon. És hogy miután ökölbe szorított kézzel néztük egymást, végül összeölelkeztünk. Számára így festett az a történet, ami számomra visszaadta a világot, amiben mindig is élni akartam…
- Mire és… kire emlékszel a gyerekkorunkból? - teszem fel végül ezt a kérdést, mert közben eszembe jutott az is, hogy van még minimum három személy, akit értesíteni szeretnék arról, hogy Dariel visszatért. Kettőt pedig különösen. De leterhelni sem akarom Darielt azzal, hogy az egész család egyszerre jelenik meg, így előbb azt kérdezem, hogy mit őriz a szüleinktől. Remélem, hogy boldog emlékeket, és legalább azokat nem vették el tőle. Mert ha igen, akkor…
Nem, bosszút állni nem szoktam. Csak védelmezni azokat akiket szeretek. És most már egy valakivel több személyt lehet…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Sun Oct 15, 2023 8:16 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Hümmentve bólintok. Hatévesek voltak...
Nem is tudom, mik az első igazi emlékeim. Vannak-e igaziak egyáltalán. Mikor megértettem, miket tettek velem, meg úgy általában mindenkivel, megértettem, hogy csakis a jelenből tudok kiindulni és abból építeni fel mind magam, mind jövőmet. Ám hogy előszeretettel manipuláltak, a valóságot sem akartam elhinni, vagy nem tudtam elhinni, sokáig. Hiszen nem volt összehasonlíátis alapom, csakis az idő és az olyan lelkek járultak ehhez hozzá, kik ismerték módszereiket  Vagy éppen nem, mindössze önmagukat adták.
Sok minden szédítően meglep, mikor egymáshoz érünk. Az, hogy nem elutasít, sőt, kinyílik, megnyilik számomra, s enerigáink habozás nélkül találják meg a hiányzó kapcsokat, s voltaképpen fonódunk eggyé, lélegzetállító.
Valóban ő az. Az Igen, melyet kimondott, visszarepít a múltba, ahogy nevető arccal fordult felém, miután nevét kiálltottam. Bizonoyssá válik, hogy ő az, s ki is mondom.
Behunyom szemeim, ahogy homlokunk összeér, energiáink már egyáltalán nem vadul cikáznak, mintha ... mindig is egyek lettek volna. Érzem őt, jobban, mint eddig bárki mást, s tudom,  ő is ugyanígy érez engem, de most nem kell tartanom semmitől. Már nem.
Testvérem.
Olyan szó, melyet sosem gondoltam, valaha hallani fogok ebben az életemben.
Át akarom ölelni, s mintha csak érzéseimben olvasna, elindul keze, ám nekem ez még olyan szokatlan,hiszen az érintések mindig mást jelentettek, olyan sokáig, s az azóta eltelt idő csak némelyest gyógyított rajta. Ám ahogy érzem könnyeit, karjaim önkéntelenül ölelik körbe, mintha azt sugallnák, most már minden rendben van, biztonságban van.
Mert ez így is igaz.
Még jobban átkarolom, simítom hátát, s mélyeket lélegzek érzéseiből.
Nem is hallom a házvezető kérdését, majd szavait, mert ha az örökkévalóságig akarna karjaimban lenni, akkor addig állnék, őt karolva.
Ahogy kibontakozik, leengedem kezeim, s olyan jól esnek tenyerei vállaimon...
Ránézek.
- Hogy életben vagyok? -érzékelem ki nem mondott kérdését.
- Jóval később értettem meg, hogy a hajó felrobbanása csupán egy tökéletes illúzió volt. Nem robbantunk fel. Mintakára vittek, onnan pedig... - az átneveldébe, ahogy mondanák, ott pedig kiszúrt egy, aki kísérleti alanyt látott bennem. Nem igazán élik túl, vagy őt, vagy a módszereit.
Szeretném megérinteni. Elhiszem, nagyon is el, most már, s kezem  megindul, tétován arca felé, majd elbizonytalanodok. Az érintés kezdeményezése még mindig nehéz nekem.


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Sat Oct 14, 2023 10:26 pm

Azt hittem, hogy megbékéltem azzal, hogy már nem él a testvérem. Hogy a Teremtő okkal hívta vissza magához, és ‘sorsolt’ neki egy új életet. De úgy tűnik, hogy még sem. Mert a fájdalom, aminek a létezését el sem ismertem, most lángot gyújt a lelkemben, és kétségbeesetten kapaszkodni kezd egy szebb életbe. Amiben igenis él a testvérem…
Mert most itt áll előttem. Elég volt ‘tükörbe’ néznem, hogy meglássam a valódi önmagamat. Azt a férfit, akinek ez a sebe sosem gyógyult meg. Akinek még mindig hiányzik. És most magához akarja szorítani, és sosem engedni, akármi is lesz ennek a következménye.
De látom, hogy benne is vihar tombol. Hogy ő sem tudja mit higgyen és mit érezzen. Bennem is ez van. Ám egy érthetetlen bizonyosság is, hogy nem engedhetem el, mert most végre, ennyi idő után megtaláltam…
- Hat évesek voltunk akkor… - még gyerekek, de ahhoz elég idősek, hogy tudjuk mi történt, és hogy érezzük, már semmi sem lesz ugyanolyan mint régen. És most is ezt érzem. Hogy ez a találkozás, bárhogy is fog alakulni, megváltoztatja az életem. Ám most pozitív irányba…
Ezért közelebb lépek hozzá és a kezemet nyújtom felé. A nevén szólítom, és türelmesen megvárom, hogy rám figyeljen. Hogy beengedje az energiámat, és megossza az övét velem. A félelmet pedig teljes mértékben elengedem, hogy helyet adjon a reménynek, ami szerint meg fogja tenni.
Az érintése, és annak hatása mégis váratlanul ér. Olyan energia cikázik végig rajtam, amire nagyon is emlékszem, de mélyen elrejtettem magamban, hogy egykor a részem volt. És most nem csak megtalálom, hanem engedem, hogy a bőröm alá kússzon, hogy megérintse a sebet, és begyógyítsa, majd megtalálja azt a helyet, ahová mindig is tartozott. Hogy hazatérjen…
Önkéntelenül elmosolyodom.
- Igen? - teszem fel ugyanazt a kérdést, amit ő is, ám én válasz nélkül hagytam. Csak az érintésemmel közvetíttem felé, hogy ki vagyok, hogy ki ő és kik voltunk együtt. És kik lehetünk még. Ahogy pedig határozottabban is kiejti a nevemet, közelebb hajolok hozzá és a homlokomat az övéhez érintem.
- Testvérem… - becsukom a szemeimet, mert néhány pillanatig csak érezni akarom, hogy újra itt van, hogy a valóság nem csalt csapdába, hanem visszaadta az elvesztett hitem.
- Hiányoztál. Nem is tudtam, hogy mennyire… - kezem az arcáról lejjebb, kezérről feljebb csúszik, hogy átölelhessem, és magamhoz szoríthassam, amennyiben engedi nekem. A könnyeknek pedig nem parancsolok megálljt. Nincsenek sokan, ám azok a vállára kívánkoznak, hogy engedem, hogy menjenek. Azzal pedig nem foglalkozom, hogy a házvezetőnő, megszólal a hátam mögött.
- Devon? - nem fordulok felé, nem engedem el a testvéremet, pedig a házvezetőnő időközben annyira bizonytalan lett, hogy elővette a mobilját, és már készen áll, hogy hívja a rendőrséget. Az én visszajelzésemre pedig azért vár, mert elképzelni sem tudja, hogy mi történik. Csak azt látja, hogy könnyezve ölelek egy férfit, aki szinte pontosan úgy néz ki mint én, és még a szavaim is elakadtak.
- Felhívom Damient. - ezt már jóval hangosabban mondja, de még így sem hallom meg. Ahogy azt sem veszem észre, hogy eltűnik, és tényleg tárcsáz, de a rendőrség helyett inkább Dörmit. Most nem érdekel, mert percekkel vagy talán órákkal később végül összeszedem a szavaim.
- Mi történt? Ez hogy lehetséges? - egy kicsit hátrébb állok, hogy a szemébe tudjak nézni, de a két kezem a vállán marad, ha engedi nekem. És persze várom, hogy beszéljen, hogy velem legyen, hogy újra egyek lehessünk…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Sat Oct 14, 2023 9:19 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Összehúzom szemeim. Ostoba voltam, meg kellett volna előbb kérdeznem, mi is volt a családneve. Így már könnyű nekik, ha éppen át akarnak vágni. De miből érzem úgy, hogy nem akar? Az a kis “de” szócska szinte magával sodort... vagy csak én képzeltem, hogy ezt mondja? Mert annyira szeretném?... Nem tudom, mit szeretnék, csak érzem, hogy mentem szétfeszülök érzelmileg. A fizikai bizonytalanságba nevelődtem, az érzelmit megtartottam magamnak, hiszen abban is csak veszíthetek.Ám most...
Érzelmi kavalkád bennem tovább erősődik, és egyben érzem, miként mintha kinyúlna egy kéz ebből a káoszból.
- Hogy? - megrándulnék, ha nem állnék újra teljesen lebénulva a választól. -Mennyi idős volt? - fogalmam sincs, mit tettek velem, s tudom, kiválóan tudnak emlékeket is ültetni, ám valahogy mindig azt éreztem, csak a gazdáimról van emlékem, ahogy náluk voltam, formáltak, majd továbbadtak, örököltek, vagy egyszerűen csak elvettek az előző tulajdonosomtól.
A kezére tekintek, mely most már érzetből valóság lett.
- Igen? - rászoktattak, hogy azonnal reagáljak a nevemre, s tudtam, hogy ez a valódi  nevem, és szerencsés voltam, ha nem egy kitalált, vagy egy gúnynév volt az, mire hallgatnom kellett. Ez a név mindig ösztönös reakciót váltott ki belőlem, magaménak érzem, éreztem.
Bizonytalanul emelem fel egyik kezem, nem tudom, mit szeretne. Megérinteni szeretném, mert úgy érzem, most kezdem elveszíteni a kapcsolatot a valósággal, hogy valaki már megint játszadozik velem.
S valahogy egyszerre ér kezemhez, s arcomhoz, s mintha villámcsapás érne, energiáim ledobják láncaikat, s az űr kitárul bennem, s egyúttal energiám kétségbeesetten keresi a kapcsot az övével, melyről tudja, hogy egykoron egyek voltak.
Tekintetem is összekapcsolódik övével, ám ahogyy tenyere is megérint, behunyom szemeim, képtelen vagyok az energiafolyamot elviselni, és mégis. Hagyom összeolvadni övével, hiszen mi egyek voltunk...
Egy kép villan be, ám az érzet... pontosan az, amit most érzek.
- D... Devon? - szemöldököm, homlokom is összeráncolom, úgy nyitom ki szemeim.
- Devon. - felismertem. Az emlékek láncaikat letépve tolulnak vissza belém, s ugyanezzel az erővel szeretném őt átkarolni. De vajon ő akar engem?

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Fri Oct 13, 2023 10:42 pm

Hatalmasat dobban a szívem, ahogy kimondja a család nevemet is. A család nevünket... Ez még nem hangzott el. Bár, ha tudja az annak is lehet az oka, hogy… nem, annak nem lehet az oka. Ő kell, hogy legyen…
- De… - úgy érzem, hogy magabiztosan mondom ki, szinte ordítva, és már felé rohanva, hogy átölelhessem, de a hangom olyan halk, hogy talán nem is hallja. Vagy az is lehet, hogy csak magamban mondtam ki, némán, egyedül az ajkaimat mozgatva. Még mindig nem tudom ugyanis elhinni, hogy amiben egész életemben hittem, és amit, és akit eltemettem, hogy ne fájjon a hiánya… most itt áll előttem. Ilyen hirtelen, ennyire a semmiből.  Mert a csodák csak az angyalok által léteznek. Vagy nem?
Mit tettél Rose?
Bevillan, hogy az ő üzenetét hozta, ám nem tudnám felidézni, hogy mit. Csak a férfit tudom nézni, akit Darielnek hívnak. Aki felé mágneses erő húz, aminek egyre kevésbé tudok (és akarok…) ellenállni. Épp csak a bennem tomboló érzelmi vihar lehorgonyozza a lábaimat. Az energiámat viszont nem…
Az eléri őt, és keresni kezdi azt, aki a nagyon is ismerős felszín alatt van. Akivel együtt jöttem a világra. Akivel mindenen osztoztam…
Dariel…
Egy újabb szívdobbanás, ahogy azt mondja rá is érvényes… Ő az… Ilyen tréfát senki sem űzne. Senki sem tudna. A családunk megőrizte az emlékét, de el is rejtette azt. Megtanultunk úgy élni, hogy egy darab hiányzott belőlünk. Most viszont olyan erősen érzem azt a ‘fekete lyukat’, belesajdul a testem és a lelkem is. Még mindig nehezen beszélek, és még nehezebben lélegzem.
Dariel…
Azt mondták neki…
- Nekem azt, hogy megsemmisült az a hajó, amivel elrabolták a testvéremet. Vele együtt… - a hangom alig hallható, ezért közelebb lépek egy lépéssel, és újra kimondom. Érthetően de… fájdalommal a torkomban. A mellkasom egyre nehezebb, arc izmaim megremegnek. A kezem is, de felemelem.
- Dariel? - egyértelműen felé nyújtom a kezem, tenyérrel felfelé. Újabb bizonyítékot akarok? Nem. A szívem győzött, és meggyőzte az eszemet is. Ő itt a testvérem, az ikrem, akivel egyek vagyunk. És most csak meg akarom érinteni, újra üdvözölni, és sohasem elengedni.
Még egy lépéssel közelebb megyek, és ha nem hátrál, a másik kezemet is felemelem, hogy az arcát érinthessem. Mozdulataim lassúak, de semmiképp sem kimértek. Csak a remegés nem múlt még el, de bízom benne, hogy hamarosan el fog. Amint a hiányzó rész… a helyére kerül…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Fri Oct 13, 2023 9:43 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Egy pillanatra lejjebb tekintek, ám valahol máshol vagyok. A testvérét. És ő meg kis eltéréssel, amit nem a természet okozott, pont úgy néz ki, mint én.
Azt mondták nekünk, hogy a családunkat lemészárolták, és hogy örüljönk, minket megkíméltek, legyünk hálásak. Család.
- De gondolom, nem Deveroux volt a neve... - hívták. Vagyis meghalt. És ha meghalt, akkor nem én vagyok, csak hasonlítok rá.
- Sajnálom. - úgy nőttem fel, hogy tudtam, már senki sem él a családomból. Így nem tudom, milyen elveszíteni valakit, aki családtag. Attól még együttérezhetek vele.
Ám ahogy energiája megérint, az űr, amiről fogalmam sem volt, ott van, mi is okozza, megtelik élettel, energiával, s ismerősként fogadja. Egyszerre döbbenek fel, s nyög fel bennem az, akiről nem is tudtam. A kapocs, mely összekötött valakivel, s sem a kapocsról, sem az illetőről nem tudtam. A hiányt talán érzékeltem, világéletemben úgy éreztem, céltalanul lőzöngök a világban, a biztos pont a lábam alatt sosem volt és lesz meg, mint ahogy másoknál láttam.
Felpillantok rá, s nem tudom, mérges-e tekintetem, vagy döbbenettel teli, de teszek egy lépést hátra, s kezeim is derékmagasságig emelem. De nem azt tagadom, amit elsőnek lehetne tudni.
Felszínesen kezdem venni a levegőt, s fülem zúgni kezd. Bevillan egy hang, boldog hang. “Devon! Dariel!” s érzet is, mely szeretettel vesz körbe.
Képtelen vagyok hangot kiadni egy ideig, aztán kiszakad belőlem.
- A... második mondat rám is érvényes... - leengedem kezeim. S kezdem úgy érezni, ez már egyáltalán nem a viccelődésről szól.
Mi van, ha hazudtak? Csak elhitették velünk, hogy már nincs családunk?
Hirtelen válok dühössé, végigfut rajtam, s hajamba túrva elfordulok, s teszek pár lépést.
Nem, az nem lehet igaz.
De annyi mindenben hazudtak! S ezt  használtam fel én is ellenük, hogy megszökjek...
Behunyom szemeim.
- Nekem azt mondták, hogy a családom minden tagjával végeztek... - rekedt a hangom.


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Thu Oct 12, 2023 9:48 pm

Állj meg… Kérlek állj meg… Szívem minden egyes lépésére dobban. Aztán kimondom a nevét. És megáll…
Még jobban zakatolni kezd a szívem. Felismerte a nevet vagy… Miért szorul ökölbe a keze?
Nem tudom, de akkor sem mozdulok. Úgy érzem, hogy levegőt sem veszek, mintha beledermedtem volna a pillanatba. Mert csak őt figyelem, és az energiám, még mindig körülötte van. Csak ő lehet…
Visszafordul… A mellkasom szinte felrobban, annyira dobog a szívem. A tekintetem pedig… könnyekkel telik meg. Hogy a fájdalomé, vagy az örömé, nem tudnám eldönteni. Az érzések, és az emlékek elborítanak, mert… ő kell, hogy legyen. Még akkor is, ha az eszem tudja, hogy ez képtelenség. A szívem valami mást súg.
- A testvéremet hívták így… - mintha önkéntelenül reagálnék arra, hogy ő miként szólt hozzám, az én hangom is olyan halk, hogy a házvezetőnő, aki néhány méterrel mögöttem áll, nem is hallja. Ő csak azt látja, hogy ketten állunk, néhány eltéréstől eltekintve pedig szakasztott másai vagyunk egymásnak. Megfordul a fejében, hogy hívja a rendőrséget.
Erről én persze mit sem tudok, mert nem tudom levenni róla  a szemem. Óvatosan megérintem az energiámmal, hogy megismerjem, hogy megbizonyosodjak arról, hogy nem csalnak az érzeteim. És a szívem. Az nagyon biztos akar lenni a dolgában, és gőzerővel dolgozik azon, hogy az eszemet is meggyőzze…
- A nevem Devon Deveroux. A Pegazuson születtem, kétezerhárom évvel ezelőtt. Együtt jöttünk a világra a testvéremmel. Én néhány perccel később. De elveszítettem őt… - ha ez egy átverés, akkor azért jöhetett létre, mert ezt valaki tudja. Ezért akkor sem baj, ha ezt elmondom, ha végül… Nem akarom elfogadni. Azt érzem, hogy oda akarok menni hozzá, és szorosan átölelni. Elmerülni az energiájának örvényében és… újra egyesülni vele. Ám még mindig nem tudom, hogy…
De tudom…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Thu Oct 12, 2023 9:12 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Enyhén félrebiccentem a fejem az ökölbe szorított kézre, s a haragot is érzékelem. El nem tudom képzelni, miért haragudhat mondjuk rám, de sosem voltam olyan, aki szerint a világ közepe ő maga. Haragjának nem én vagyok az oka, ha meg mégis... egy perc múlva már itt sem vagyok, szóval minek vegyem magamra? Főleg, hogy belőlem csináltak bóhocot.
Azt meg csináltak belőlem párszor, hogy már ez se foglalkoztasson.
Nem. Hát persze. Majd elhiszem. Holnap.
A nevemre azonban megállok. Behunyom szemeim, s ezúttal az én kezem szorul ökölbe. Annyira tudtam, hogy csapda!
Már éppen megfordulnék, hogy rákérdezzek, ugyan honnan ismeri a nevemet, amikor elér valami, körbefon. S ismerősként üdvözlöm, hatalmas levegőt véve, mintha most vennék először levegőt.
Ismerem ezt az energiát. És ráeszmélek, ezt az energiát hiányoltam egész életemben, csak ezt is kitörölték belőlem. Ám ahogy körbefon, a fal leomlik, s az emlékek egyszerre zúdulnak belém és felém.
Mélyen kezdek lélegezni, s ökölbe szorult kezem lassan elernyed. De képtelen vagyok tovább lépni, s messze sem vagyok tőle, mindössze pár lépés van közöttünk.
Visszafordulok, kinyitom szemeim.
- Honnan tudod a nevem? Nem mondtam el neked. - nem megy, csak halkan beszélni.
De vajh igazak-e azok az érzetek, amik felébredtek most? Annyiszor estem már illúzió csapdájába...

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Wed Oct 11, 2023 9:14 pm

A házvezetőnőm láthatóan nem tudja, hogy mi történik, de ő nem igazán aggódik. Ő nem tudja, hogy az ilyen hasonlóságok nem csak a genetikai kapcsolat miatt jöhetnek létre. Van még valami más is…
És nekem is azonnal eszembe jut. Orkánként száguld át rajtam a harag, ahogy rájövök, valaki a legfájóbb emlékeimmel játszik, és ráadásul az otthonomban. Még a kezem is ökölbe szorul, ahogy próbálom magamban tartani azt a jobb egyenest, amit szívem szerint kiosztanék ennek az imposztornak.
De aztán megszólal egy hang a fejemben. Egy megérzés, amit minden bizonnyal annak köszönhetek, hogy az őrszemek beengedték a férfit a birtokra. Ha érezték volna rajta a negatív erőt, nem tesznek ilyet. És ők megérezték volna…
Mégsem tudom elhinni. Még mindig csak állok, és nézem a férfit, aki… képtelenség. Nem lehet ő. Ő már nem létezik…
A szavait még sem hallom meg igazán. Csak foszlányokat értek meg, húsgombóc és Rose… Hát ismerik egymást? Mi történt?
- Öhm… én nem… - nem tudom befejezni a mondatot. Pedig csak annyit akartam mondani, hogy nem értem. Az üzenetet és azt sem, hogy ő ki lehet. Csak a hevesen dobogó szívem súgja egyre hangosabban, hogy ez ő. Csak ő lehet…
De mielőtt ezt magamnak is beismerhetném, már hátat is fordít. És távozni készül. Én meg hagyom… Nem… egy fenét hagyom…
- Dariel… - kiálltom el magam, mert a várjon egyszerűen nem jött  számra. Csak a neve, amit még Anyáék mondtak nekem.
Majd további szavak nélkül közelebb lépek hozzá, ha még nem ment el, netán, ha visszafordult. Nem akarom, hogy elmenjen. Addig nem, amíg meg nem tudom… miként reagál a neve említésére. Ezért az energiámat is kiengedem. Finoman köré fonom, épp csak annyira, hogy érezze, én nem vagyok egy illúzió. Valós személy vagyok, Devon Deveroux, aki sok évvel ezelőtt elveszítette az ikertestvérét. Azt hitte, hogy örökre. De talán még sem…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Wed Oct 11, 2023 8:54 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Nem mosolygok vissza a házvezetőnőre, és nem is tekintek rá morcosan. Jöttem, elmondom, huss, itt se vagyok.
- Köszönöm. - semmi biccentés, hajlongás, csak állok továbbra is.
Csak pislogok az ordításra magamban, amúgy faarccal ácsorgok a bejárati ajtó előtt. Eeeeszemben sincs beljebb lépni, a csapdákat nem szeretem.
Fut. Mármint a nevezett. Ez is szokatlan, de továbbra is csak ácsorgok to....
Csak állok nyugalommal a jelenetre, ahogy én nézek vissza magamra, sötétebb kiadásban. Én is így néznék ki, ha nem lettem volna kísérleti patkány valamelyik másik állat laborjában. Gyerekként még sötétebb volt a hajam. Az egyik kísérletig.
Fanyarul elmosolyodom.
- Most már értem az üzenet végét. Egy Rose nevezetű hölgy küldi, idézem: “Húsgombóc. Sok húsgombóc... a Lyrara. Köszi: Rose. Utóirat: Legyetek boldogok együtt.” - veszek egy nagy levegőt.
- Ha kellően kiszórakozta magát, az üzenet szerint, akkor én távozom is. Jó illúzió.... - - mutatok a hasonmásomra. - Jó szórakozást a kibeszéléséhez. - egy fogadás alanya vagy tárgya lettem, nagyszerű! Remélem, kiszórakozzák majd magukat mesélés közben.
Hátat is fordítok, nekem ilyen bohóckodásokra nincs kedvem... se időm...


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Tue Oct 10, 2023 11:48 pm

Amióta Dörmi kénytelen az ideje javát a birtokon tölteni, én sem mozdulok ki túl gyakran. Nem telepszem rá, csak szeretném, hogy legyen társasága személyemben, amennyiben ezt kívánja. Igyekszem azért előtte álcázni azt, hogy okkal vagyok sokkal többet itthon, és nem mellesleg, hasznosan töltöm azért az időt. Az új regényemnek már a végét írom. És mivel a saját életemből van az inspiráció… ennek most ‘happy end’ lesz a végén… Remélem tetszeni fog Miopénak…
Végül annyira belemerülök az írásba, hogy amikor jelzést kapok, hogy látogató lépett a birtokra, nem mozdulok azonnal. Inkább ráhagyom a házvezető nőre az ajtó nyitást, az őrszemek ugyanis nem tartják veszélyesnek a látogatót. Sőt. Valami nagyon furcsa energiát érzek felőlük. Ezt a bekezdést viszont akkor is befejezem…
Vidám mosollyal az arcán, ajtót nyit a házvezetőnő. Először nem észlel semmi furcsát, meg sem nézi igazán a férfit, csak önkéntelenül kitárja az ajtót. Aztán viszont mégis rásiklik a pillantása. Rám siklik a pillantása…
- Öhm… egy pillanat. Szólok neki… - nem indul el azonnal, mert nem érti a helyzetet. Úgy véli, hogy én vagyok az jelmezben, és ez csak valami tréfa, amivel az időt múlatom. De én nem szoktam ilyen vicceket elsütni. Főleg nem az ő kárára…
- Devoooooooooon…. - végül úgy dönt, hogy nem mozdul, de elordítja magát. Így kiderül, hogy én mozdulok-e meg vagy… én mozdulok-e meg. Én éppen hogy csak meghallom. Viszont mivel meghallom, rájövök, hogy valami baj van. Nem szokott így ordítozni….
Futva indulok el az ajtó irányába, és pillantásommal azonnal a  házvezetőnőt keresem. Nincs baja. Csak… azt hiszem nagyon megijedt. Szellemet látott. Ki látogatott meg minket?
Finoman a házvezetőnőm vállára teszem a kezem, és megbizonyosodom róla, hogy vele minden rendben. Aztán a látogatóra nézek. Magamra nézek. És még sem…
Elakad a lélegzetem. A mellkasom nyomni kezd, a tenyerem izzadni. Nem értem… nem lehet… nem mozdulok. Csak őt nézem. Pillantását keresem, és ha megtalálom, nem engedem el. Szólni viszont még így sem tudok. Csak nézem…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Tue Oct 10, 2023 11:21 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Nem igazán értem, miért kéne nekem átadni ezt az üzenetet. Fel is hívhatja, ha már Terráról van szó, és akár el is küldheti telepatikusan. Az utolsó mondatnál elgondolkodtam, hogy remélem, nem egy esküvőre küldött el, mert akkor a húsgombócot letolom a torkán.
Nem, nem fogom letolni, ahhoz túl rendes volt...
Úgyis van dolgom Terrán, ezt átadom, aztán megyek a dolgomra. A hajóval leszállva a birtok szélén azonban furcsa érzés fog el. Érzékelek “tekinteteket”, ugyanakkor... meglepődés?
Ó, őrszemek. Megállok, behunyom szemem, s veszek egy mély levegőt. Tudtam, hogy tréfa lesz.
- A birtok urának hoztam üzenetet, békével jöttem. - kis híján hozzátettem: és húsgombócért, de inkább lenyelem.
Az éberség erősödik, azonban kíváncsiságot is érzékelek. Aztán érzem, ahogy enyhül a nyomás körülöttem. Vagyis mehetek. Kinyitom szememet.
- Köszönöm. - s csak a köszönet után indulok el. Van nálam fegyver, de az mindig van nálam, de most nem fogok lelőni senkit.
Hmm... a házikó egészen takaros. Kicsit nagy, de akinek ilyen ... nem tudom, milyen pozíciója van, lényegtelen. Inkább csak átadom az üzenetet és már itt sem vagyok.
A bejárathoz érve megkeresem, hol és hogyan lehet jelezni, van valaki az ajtó előtt.
- Helló. Egy Devon nevű... Devont keresem. - fogalmam sincs, ember-e, így inkább kihagyom a jelzőt.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 5 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum