Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Hello?

2 posters

Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Hello?
Rose - Lyra - Jelen

Hümmenteni megy, az az ölelés, és az érintés... eddig is óvatosan fogtam a kicsi leányt, most még inkább...
Olyannyira megérint, érzem, képtelen vagyok ezt az érzelmet így tovább tartani, inkább távozóra fogom.
- Terrán. - az pont az a hely, ahova nem akarok menni. De mivel már igent mondtam, így nem marad más hátra, minthogy haladjak a választott döntésemmel. Terra, Franciaország, Devon. Így már menni fog a beazonosítás.
Megpillantom, hogy üzenetem érkezett, így felemelem kezem, s megnyitom azt. Így még biztosabban meg fogom találni, át is küldöm egyből a hajónak, így lesz ideje az ottani dimplomáciai dolgoknak utánanézni. Még a végén romba döntök több ezer éves munkát....
- "Húsgombóc. Sok húsgombóc... A Lyrára. Köszi: Rose UI: Legyetek boldogok együtt." -bólintok.
- Vettem. - itt lesz még. - Rendben. Ha van üzenete számodra, akkor megkapod.
Intek neki, s figyelek arra, hogy a kisfiú is az eszközbe biztonságba kerüljön vissza, ha esetleg nagyon rácuppant a nadrágomra.
Azt azonban nem tudom tagadni magam előtt, hogy a kislány érintése milyen emlékeket is hozott elő bennem...



Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Rose Jackson Wed Oct 18, 2023 10:40 pm

Színpadiasan a mellkasomra teszem a kezem.
- Ahh… akkor megnyugodtam. - neeeem, azért annyira nem, de tudom, hogy nem kéne annyira félteni Rose-t. És persze Andrew Urielt sem. Ugyanis, ha ránk ütöttek… háááááát igazából, akkor pont nagyon kéne cidriznem. De nem fogok. Bízom bennük, és abban is, hogy hamarosan már ők maguk is képesek lesznek kiosztani a pofonokat, ha szükséges. Még inkább abban, hogy ölelést többet fognak adni. Akár ennek a férfinak is, ha épp arra van szüksége.
Rose pedig nem fukarkodik. Láttam ám a puszit is…
Andrew Uriel pedig már biztosan kérni fog egy bőrnadrágot, ha nagyobb lesz…
- Tudom-tudom. Marad a nadrág. - mosolygok rá Darielre, mert ez a labdát muszáj volt lecsapnom. Rose persze nem érti, mert ő nem is akart a nadrággal foglalkozni. Neki más miatt szimpatikus a férfi.
Ő viszont a távozás mellett dönt, és nem is tartanám vissza, ha… nem lennék túlságosan is kíváncsi… Nem mondanám, hogy pletykás vagyok, de… egy ilyen hasonlóságot nem tudok a véletlen számlájára írni. Ahogy azt sem, hogy találkoztunk.
Ezért ‘gátlástalanul’ küldöm el a ‘kamu’ üzenetet Devonnak, ha ez kell ahhoz, hogy ők ketten találkozzanak. Ha nincs semmi köztük, akkor legfeljebb egy jót nevetnek azon, hogy mennyire hasonlítanak egymásra. De ha van valami… Úgy sajnálom, hogy nem tudok én is ott lenni…
- Devonnak hívják és a Terrán él. Franciaországban van egy birtoka. Itt… - a karórám reagál a kimondatlan kérésre, és meg is jelenik a hely (tehát az ideális leszállópálya) Devon birtokán. Megérintem az órát, és akkor át is kerül az adat Dariel karperecére. Magamat pedig megdicsérem, a felnőtté válás okán. Ez az első alkalom, hogy nem küldök egy férfinak pikáns üzenetet is az elérhetőségem mellé…
Emyr-Emyr… Tudsz valamit…
- Az üzenet pedig az lenne, hogy "Húsgombóc. Sok húsgombóc... A Lyrára. Köszi: Rose UI: Legyetek boldogok együtt." - ezt is elküldöm neki, az azonosítómmal együtt. Nem aggódom amiatt, hogy ezért bármikor meg tud majd ő is találni engem. Sőt… igazából nagyon érdekelne, hogy mi fog történni azután, hogy át is adja az üzenetet…
- És köszönöm. Nagyon hálás vagyok ezért. És persze ha válaszolna nekem valamit, én még egy darabig itt leszek, és meg is fog találni minket. - kicsi Roseon azért rajta lesz a szemem. Meg az egyik fülem. Most már figyelni fogom, hogy milyen pasasoknak ad puszit. Meg hányat. Nem szólok bele, de… figyelni fogok…
A férfitól pedig mosolyogva köszönök el, ha tényleg elindul. Rajtam biztos nem láthatja, hogy siettetném, részemről még örülök is a találkozásnak, mert Emyr nélkül néha magányosnak érzem magam. De ha menni kell, mennie kell. Épp csak kicsi Rose néz utána, nagyon, de tényleg nagyon bánatos szemekkel…
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Dariel Deveroux Wed Oct 18, 2023 9:38 pm

Hello?
Rose - Lyra - Jelen

Kedves a nevetése. Tele szomorúsággal és szeretettel. Mosoly jelenik meg arcomon, mostanában már tudom használni az arcom erre is.
- Hnem.. - alig merem elhinni. Ha Nekik tetszett, azt visszataszítónak találtam, hiszen számukra egy tárgy vagyok, amit kedvükre alakítottak. De hogy egy kicsi lánynak tetszen, fel nem fogom, s kincsként fogom őrizni, köszönetképpen úgy fordulok felé, hogy közelebbről is megnézhesse.
Ám az az ölelés...
Hümmentve bólintok, még keresem a hangom, egészen addig nem is megy, míg...
Meg kell kérdeznem, megtette-e, bár olyankor már olyan mindegy.
- Ne is tegye. - most mégsem érzem magam tárgynak, s ez a szeretettel teli érdeklődés nagyon összezavar, inkább... menekülőre fogom.
Már lépnék úgy, hogy hátat fordítsak nekik, még ha a gépem éppen másfelé is van, nem kívánom, lássák mi van a tekintetemben. S inkább abba kapaszkodom, a gyerekeknek szerető családja van.
- Igen? - visszahelyezem testsúlyom felé.
Nem vitatkozom azzal, ki mit tart felőlem.
- Átadom az üzenetet. Mi az üzenet, kinek szól, s hol találom meg? - az utóbbi szokott érdekes lenni, mert a keressem meg, az nem fog működni. Azt már vállaltam, hogy mások találtak rám, hogy átadjam az üzenetet, s alaposan felkészültem rá, mert tudom, hogy csapda is lehet.


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Rose Jackson Mon Oct 16, 2023 10:15 pm

Végül elnevetem magam. Egy ideje már nem megy a komoly arc. Pedig nem is olyan régen még… Azon már túl vagyunk. Együtt vagyunk és csak ez számít.
- Bölcs döntés. - Andrew Uriel annyira nem örül neki, de meg fogja érteni, hogy nem tehet meg mindent. Vannak határok, amiket jó dolog időnként átlépni ugyan, de a belső felén is lehet bulis az élet. Csipkedni még így is tud. És egyébként is Rose nem csak a nadrágért van oda…
- Kérem mondja azt, hogy ő nem a bőrnadrágért van oda, mert akkor nem fogom megúszni a vásárlást… - mosolyogva jelentem ki, mert igazából nem is igazán akarom megúszni. Csak a Terrát kerülném. De nekem is kell egy ilyen gatyó… És… ajándékba is vennék egy bizonyos valakinek, aki most, ebben a pillanatban is azon dolgozik, hogy helyre tegyen magában mindent. Magáért és értünk…
Rose viszont nem reagál a humorosnak szánt megjegyzésemre. Ő teljesen elveszik a férfi karjaiban, és tündéri mosollyal nézi a férfi arcát. Majd utána a puszi is… meg fogom mondani Emyrnek, hogy vigyáznunk kell a kislányunk erényeire, ha így folytatja…
Ahogy látom, még a férfi is zavarba jön, bár az okot nem teljesen értem. Talán szokatlan számára, hogy valaki hátsó szándék nélkül, egyszerűen csak szimpatikusnak találja? Érdekelne, deeeee ez az, amire tudom, hogy nem kéne rákérdezni. Mint ahogy arra sem tudok egyértelműen, hogy ismeri-e Devont. Bár azt erősen gondolom, hogy nem, mert eleget voltam velük ahhoz, hogy tudjak arról, ha rohangál Devonnak egy bőrgatyós testvére is az univerzumban…
- Hát… egy rajongót már biztosan szerzett. - finoman Rose felé bökök, mert Andrew Uriel még mindig inkább a nadrágot preferálja. Egy kicsit túlságosan is…
- Attól tartok, hogy de. Viszont ne aggódjon. Nem ízlett neki. - újból kibukik belőlem a nevetés, mert Andrew Uriel arca, ahogy fintorog, egyszerűen bámulatos. Olyan őszinte, és magával ragadó. Épp, mint az Apukája…
Rose-t pedig önkéntelenül veszem át a férfitól, és rakom végül vissza a gömbjébe. Nem tudom, hogy mi történt, egy lépést talán kihagytam, mert a férfi végül távozni készül. Rose el is szomorodik, de szerencsére a nők titkos (és általam mélyen megvetett…) eszközét - a sírást - azért nem veti be.
- Máris? Pedig Rose még meg sem kóstolta a nadrágját. - ő nem is szándékozik, én viszont igen. Mármint nem a nadrág nyalást. Hanem az információ szerzést… De ha nagyon menni akar, természetesen nem tarthatom vissza, ahogy vallatni sem… illene túlságosan. Tehát mi legyen,-mi legyen? Hahahhh….
- Tudja… jól jönne nekem egy kis segítség. Én még egy darabig itt leszek, és nem áll módomban most utazgatni. Viszont lenne egy üzenet, amit szeretnék elküldeni egy barátomnak. Szerintem ön is szimpatikusnak fogja őt találni. Hajlandó lenne erre?- vagy élből behúz neki, mert nem fogja érteni, hogy miért néznek ki ugyanúgy… Talán mégsem olyan jó ötlet az üzengetés… De Devon kemény srác, gondolom megoldja. És ha olyasmi van a háttérben, ami nekem jutott eszembe, akkor pedig nagyon fog örülni Darielnek…
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Dariel Deveroux Mon Oct 16, 2023 9:45 pm

Hello?
Rose - Lyra - Jelen

- Ez esetben a nadrág rajtam marad. -érzékelem szemei sarkában a nevetést, s az energiáiban is, így maradok nyugodtan.
Félrebiccentem a fejem.
- Rendben. - s gondolatban a kicsi leány felé fordulok, s megkérdezem, mi az ami nagyon tetszik, amit néz.
- Köszönöm. - sokkal erősebb vagyok, még a fajtámnál is, így nagyon-nagyon óvatosan fogom meg, s emelem fel, hogy aztán azonnal lefaggyak, ahogy átöleli a nyakamat. Még levegőt sem tudok venni, megállok abban is, ahogy vagyok, hogy aztán pár, gyors pislogás után kiengedjem magamból, jobban átkarolva a kislányt, s újra meglep, amire bizony már zavarba jövök, félszegen el is mosolyodok.
- Igen, egyedül vagyok. - az nem jelenti, hogy védtelen is vagyok. Aztán érzek valami mást is...
- Ugye... a kisfiú nem nyalta meg a nadrágomat? - hogy ne jöjjek még nagyobb zavarba, átnyújtom a kislányt Rosenak, noha olyan nem szívesen engedem el, nem lehetek olyan, mint ők...
- Azt hiszem, jobb, ha megyek... - most már tényleg zavarban vagyok, ennyi figyelmességtől, s érzem, ahogy kavarogni kezd az energiám, hiszen még azóta sem szoktam le arról, hogy elfogadjam: vannak, akik szeretettel és őszinte kíváncsisággal fordulnak felém.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Rose Jackson Fri Oct 13, 2023 11:27 pm

- Éééértem. - bólintok ugyan, de nem, valójában nem értek mindent. Csak azt, hogy… ez nem lehet véletlen. Ezen a bolygón legalábbis nem. Hiszen itt nincs hatalma a gyíkoknak.
Vagyis több információra van szükségem, mielőtt… öhm… hát igazából nem tudom még, hogy mit fogok kezdeni vele, de majd alakul. A megérzésem (és a kíváncsiságom…) ugyanis azt súgja, hogy derítsem ki, miért néz ki pont úgy ez a fazon, mint Devon.  Majdnem pont úgy… Épp csak a gyerekek nem ezért a részletért lelkesednek annyira…
- Hát… tartok tőle, hogy itt nincs bőrnadrág bolt. Szomorú… - lebiggyed az ajkam, de a szemem, még mindig nevet. Annak a gondolata ugyanis eléggé mókás, hogy legyen egy hely, ahol csak ilyet kínálnak. Talán a Terrán. Nem a kedvenc helyem, de esküszöm, ha van ott ilyen bolt, én megnézem. És bevásárolok.
- Amennyiben bátor, de tényleg nagyon bátor… szerintem igen. - én nem vagyok az. Féltem a gyerekeket, egyelőre mindentől és mindenkitől. De remélem, hogy amikor nagyobbak lesznek…. Áhhh, tuti, hogy akkor is ugyanúgy fogom… Csak nem mondom… olyan gyakran ki.
Pedig ez esetben nincs is mitől félnem. Ugyanis, ha a férfi esetleg megkérdezné kicsi Rosetól, hogy mi tetszik neki, kiderülne, hogy nem csak a haja, hanem a szeme is. Lát benne valamit, ami megbabonázza, és… azt érzi, hogy meg kell ölelnie. Hogy ne szomorkodjon annyit…
Én pedig hiába maradok le erről a gondolatról, végül elmosolyodom, amikor megkérdezi Dariel, hogy felveheti-e.
- Igen. - ismét bólintok, most sokkal határozottabban. Rose ugyanis döntött és… amint felveszi a férfi a karjába szorosan át is öleli a nyakát. Puszit azért remélem nem… hát de, azt is ad. Arcra. Na azért…
- Egyedül jött? - tudom gonosz vagyok, de úgy érzem, az, hogy Rose ‘lefegyverezte’ a férfit, nekem alkalmat ad arra, hogy megtudjak még néhány dolgot. Mert még mindig nem engedtem el ezt a kérdést. Ahogy Andrew Uriel sem engedte el a nadrágot. Csak meg ne nyalja… Hát oké, ez is megvolt… De legalább az íze nem tetszik neki, így visszatér a ‘csipkedéshez’.
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Dariel Deveroux Fri Oct 13, 2023 10:22 pm

Hello?
Rose - Lyra - Jelen

- Azt mondják, igen. - és amikor voltam ott, éreztem azt, hogy otthon vagyok, hogy valami odaköt. Így elhiszem, igaz, amit mondtak nekem.
Ahogy a kisfiú rátámaszkodik a kezemre, azon vagyok, hogy megtartsam, s meglepődve látom, hogy az inget akarja elérni.
Elmosolyodom, ahogy megjelenik a fintor az arcán, s mivel a tenyeremen van, szó szerint, s lejjebb engedi magát a gömbbel, lehajolok, hogy tudjam tartani őt.
A csipkedés nagyon érdekes, mert nem igazán megy a merev anyagot, ami amúgy is rá van feszülve a combomra, csipkedni tudja, így az ujjacskák lecsúsznak róla.
- Amennyiben kapok egy másik ugyanilyet, igen. - nevetem el magam. Igazi gyermeklélek. S magamban sóhajtok. Ők legalább boldogak...
Hagyom, engedem visszamászni a gömbbe, ha akar, mindenesetre kiegyenesedek.
- Igen? Merjek rákérdezni? - hogy a hajam tetszik neki, azért meglep. Igaz, a szemem az, amit nem látnak örömmel, s így amint megértettem ezt szökésem után, nem néztem mások szemeibe, míg “ott” azért szóltak rám, ha lesütöttem, hiszen mindenki másnak az volt a kötelező. Ki is rekesztettek egyhamar, hogy kivételt tettek velem.
Figyelem, ahogy a kislány felnyúl felém karjaival.
- Felvehetem? - tekintek a nagyobbik Rose-ra, s ha engedi, akkor felveszem, vigyázva rá, hiszen erős fogásom van,  s karjaimba veszem. Ha nem engedi, akkor csak kezem nyújtom felé. S mivel a kisfiú még mindig a nadrágom anyagával van elfoglalva, nem guggolok le.


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Rose Jackson Thu Oct 12, 2023 10:51 pm

Elmosolyodom, miként a férfi nem akad fenn azon, hogy a gyerekek kíváncsiak. A többség nem szokott, de mindig előfordulhat, hogy valaki nincs épp a legjobb kedvében, avagy egyszerűen feszélyezi a gyerekek jelenléte. Ezt természetesen megértem. Magamban szívtelennek gondolom, de megértem.
- Legalább most már tudom. Nagyon bosszantó, amikor nem ugrik be valami. - meg is könnyebbülök, ahogy rájövök, Devonre emlékeztet (nem kicsit…) ez a fazon. Amiatt meg még jobban, hogy nem egy régi kalandom bukkant fel… Neeeeeem elég idősek még a gyerekek ahhoz, hogy… szóval jah, örülök, hogy úúúúgy nem ismerem.
- Öhm… nem így értettem. A Pegazusról származik? - amíg nem tudok biztosan nem akarok túl sok mindent elárulni Devonról, és inkább egy Pegazushoz képest teljesen logikus kérdést teszek fel. Hiszen ez lehet valami furcsa illúzió is. Egy nagyon furcsa. Devon bőrgatyában… Végülis… nem is olyan rossz. Ajánlani fogom neki, ha legközelebb találkozunk, és nem küld el a búbánatba azért, amit a testvérével tettem…
- Köszönjük. - elmosolyodom, ezúttal szélesebben, mert tudom, hogy Andrew Uriel mennyire örül ennek a lehetőségnek. Még erősebben kezd nyújtózni a férfi felé, és ahogy az elé teszi a tenyerét, beletámaszkodik. Majd megérinti az ingét. Finoman összedörzsöli a kis tenyerével, és… elfintorodik. Úgy tűnik nem tetszik neki a szövet érintése.
A lelkesedédét viszont ilyen apróság nem töri meg, pozíciót vált, és szinte belefekszik a férfi tenyerébe, hogy lejjebb is elérje. Majd mivel ez nem sikerül neki, csökkenti a repülési magasságot a gömbjén. Így eléri a bőrnadrágját.
- Jackpot. - nevetni kezdek, mert ezt szerintem nem is én mondtam, hanem Andrew Uriel. Annyire megtetszik neki a bőr, hogy az apró ujjaival csipkedni kezdi az anyagot. Nem hiszem, hogy ez fájna a férfinak, Andrew Uriel pedig kacagni kezd. És nem akarja levenni a kezét a bőrről.
- Ha nem lenne nagyon furcsa kérés most azt kérdezném, hogy van-e kedve eladni a nadrágját. - a nevetésem szolidabb ugyan, mint korábban, de azért még így is nagyon jó kedvű. Mert akárcsak az apja, Andrew Uriel mindig képes mosolyt csalni az arcomra, és tökéletest partner minden mókára. Rose meg… még mindig el van varázsolva. Látva azt, hogy a testvére szabad utat kapott az érintésre. Ő is nagyon nyúlkálni kezd. Most már remélem, hogy csak a haja miatt…
- Még nem találkoztak a barátommal. Rose valami másért kíváncsi nagyon önre. A haja biztos tetszik neki, de… valami más is szimpatikus neki. - akár meg is kérdezhetném tőle, de szerintem még ő is csak felfedez. És a meleg miatt pirul… Naaaaagyon remélem… Én is arra fogom, és nem arra, hogy elképzeltem Emyrt ebben a bőrnadrágban…
Hupszi, azt hiszem jól láthatóan nyeltem egyet…
Rosesal pedig egyre kevésbé bírok ezért… engedem, hogy ő is közeledjen. Leteszem őt a főldre és… azért picit aggódva figyelek. Ő ugyanis nagyon egyértelműen felnyúl a férfi felé, és kéri, hogy vegye fel. Andrew Uriel még mindig el van a nadrággal, ha nem lépett azóta odébb a férfi.
- Öné a döntés... - mosolyodom el, mert… a lányom akaratával nem akarok szembeszállni. Ez a hely biztonságos, és bármilyen kicsi is, bízom az ítélő képességében, ha minden áron azt szeretné, hogy a férfi vegye kézbe. Harapásra készen állok, de azért bízom…
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Dariel Deveroux Thu Oct 12, 2023 10:11 pm

Hello?
Rose - Lyra - Jelen

Hümmentek válaszul. Nem tudom, örvendek-e, majd még eldöntöm.
Azért egy pillanatra hökkenve nézek a kicsi lányra, ahogy a hatalmas szemeivel rám néz. Nem hiszem, hogy félne tőlem, mintha inkább a másik irány lenne.
- Azt látom. - dörmögöm halkan, de hallhatóan, ám egyáltalán nem neheztelően. Legyenek azok, fedezzék fel a világot, szabadon, s boldogan.
- Nem találkoztunk. - ha éppen hazudna, sem tudnék vele mit kezdeni. Volt, elmúlt, engedjük el.
- Az űrhajómtól. - azért nem mindent teregetek ám ki, noha nincs abban semmi különös, ha valaki utazgat az univerzumban, akkor a honnan jött kérdés mindig az utolsó indulási ponttól számítódik. Az meg esetemben a hajóm.
Előbb csak a tekintetemmel, majd a fejemmel is követem a kisfiú érdeklődését.
- Persze. - azért még mindig szokatlan, hogy erre engedélyt kérjenek tőlem. A testemet már csak egy tárgynak tartom jó ideje, így leglább kivontam belőle a személyesség érzetét, s így kevésbé fájt.
- Mit szeretnél? - majd gondolatomat is küldöm felé, hogy tudjam, mit akar. Egyik kezem tenyérrel felfelé fordítva elé helyezem, hátha mászni kíván. Felvenni pedig csak akkor fogom, ha a szülők engedik, és még meg sem kérdeztem.
- Ezek szerint a barátját kedvelhetik. Szoktak együtt eltölteni időt? A gyerekek és ők. -nem feltétlenül külsőre gondolom, hogy hasonlíthatok valakire, az a gyerekeket annyira eddig nem érdekelte. Vagyis.... azért tőlem tartanak sokan, főleg a szemeim miatt. Nem tehetek róla, hogy valakinek ehhez volt kedve...



Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Rose Jackson Wed Oct 11, 2023 10:13 pm

Még mindig fixírozom a férfit (nem stírölöm…), mert egyre biztosabb vagyok benne, hogy már láttam valahol. És nem utasként… Vagy az is egy opció?
- Örvendek. - igazából tényleg. Jó dolog megismerni másokat. És Rose azt hiszem épp most találta meg az első bálványát. Csak aztán a bálvány vissza ne éljen ezzel, mert torkon harapom…
- Igen. És nagyon… csíntalanok. - már rájöttem, az a tuti, ha ezt rögtön megemlítem. Akkor nem kell mindig utánuk nyúlnom, és megakadályozni őket abban, hogy felfedezzék a világot. Meg akkor így, ha olyat ‘érnek’, aki nem annyira van benne a buliban… jelezni fogja, hogy ennyi türelme volt a gyerekekhez. A férfi viszont még egyelőre nem tesz ilyet, és.. időközben az is beugrik, hogy honnan is… hogy honnan nem ismerem.
- Bocsánat. Csak eszembe jutott. Nem találkoztunk. De nagyon hasonlít egy… barátomra. - nem, nem tartom valószínűnek, hogy Devon a barátjának tart, pláne azután, amit az öccsével tettem… De egyszerűbb ezt a szót használni, mint hosszas magyarázatba fogni. Főleg mert… hát nem szólt egyikük sem, hogy van még egy Deveroux fiú az univerzumban…
- Azt megkérdezhetem, hogy… honnan jött? - huhh… még én is érzem, hogy ez elég zaklatóra sikerült. De mégis hogy kéne rákérdezni, hogy testvérek-e? Azt hiszem sehogy, mert meglehet, hogy érre tapintanék ezzel. És… hát elég egyértelműnek tűnik, hogy azok…
A gondolatmenetemet viszont ezúttal Andrew Uriel szakítja meg. Mégis vetkőztetni akar vagy legalábbis… nagyon érdekli a férfi ruhája. De nem biztos, hogy Dariel örülne ennek.
- Megérintheti önt? - kérdezem meg, és a fejemmel Andrew Urielre bökök, aki már mindkét karjával nyúl a férfi felé. Remélem nem fogja úgy venni, hogy azt szeretné a fiam, hogy a karjába vegye… Vagyis, ő lehet, hogy azt szeretné, de én… addig biztos nem, míg nincs tisztázva a családfa…
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Dariel Deveroux Wed Oct 11, 2023 9:28 pm

Hello?
Rose - Lyra - Jelen

Nem egy ijedős lányka, hogy még izgatottabb lesz. Lehet, valakihez hasonlít a hangom...
A szúrós tekintetet csak megnézem. Kaptam már szúrós nézést, meg mindenféle nézést, nem ez fog meghatni.
- Dariel. - teszem a mellkasomra szétnyitott ujjakkal tenyerem.
- Rendben. - a kicsire nézek, de még mindig rettentően boldog, akkor nagy gáz nem lehet, vagyis valóban a szülő van mellette. Előttem. Azért készenlétben vagyok, biztos ami biztos.
Egy másik gömb érkezik, nagy sebességgel, s csak egy pislogásnyi időre volt szükségem, megértsem, hogy ki is érkezik.
Szuper. Még egy poronty. Akik...
- Ikrek? - egykorúnak tűnnek. Csak valahogy annyira mások, el sem hiszem, de vannak nemcsak egypetéjűek is.
Felnézek a felnőtt Rose-ra a kérdésre. Sok mindenki találkozott velem, akit nem is láthattam, ellenben ők engem, igen, így nem leszek őszinte, ha a nemmel válaszolok, mert nem tudhatom.
- Nem tudom.
A gyerekek hangulata is megváltozik.
Tudtam, hogy csak ő láthatott.
Ami viszont azt jelenti, hogy én vagyok bajban, ha ennek jelét adom, így hallgatok némán, hátha beveszi.
- Elnézést? - vagyis adom tovább az értetlent.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Rose Jackson Wed Oct 11, 2023 12:17 am

Rose tündéri mosolyt küld a férfinak, aki végül meg is szólítja. Minden bizonnyal tetszik neki a hangja, ezért nagyon lelkes lesz. És akkor még ott van a haja is… Teljesen el van varázsolva…
Így szinte észre sem veszi, hogy én is megérkezem, és… nem válaszol a neki feltett kérdésre. Viszont láthatóan elpirul. Na-na-naaa… Még nincs itt pirulás a férfiak jelenlétében kérem szépen…
Gondolom ezért nézek eggyel szúrósabb tekintettel a férfira, mint terveztem…
- Igen. A neve Rose. Én is Rose vagyok. - azt hiszem ez egyértelműsíti, hogy tényleg az én lányom. Meg az is árulkodó lehet, hogy nagyon hasonlítunk egymásra. Épp csak Rose még mindig teli szájjal mosolyog én meg… Nagyon nem tudom, hogy mi van, de a tekintetem enyhül, és inkább egy hatalmas kérdőjel jelenik meg benne. A férfi ki is szúrja.
- Öhm…. Még nem tudom. Egy pillanatot kérek. - hátrafordulok, mert szeretném, ha Andrew Uriel is inkább a közelemben lenne. Biztos, ami biztos. Ezért üzenek is neki telepatikusan.
- Andrew Uriel kérlek gyere ide te is. Rose találkozott valakivel. - remélem ez a kulcs mondat segíteni fog, és azonnal idejön, ha megtudja, hogy a testvére ismerkedik. Általában ilyenkor ő is szeretne. És nem is ‘csalódom’. Szélsebesen megérkezik ő is a másik gömbbel. A férfi előtt pedig ő is megáll, és nem csapódik bele. Kiengedem a levegőt, amit bent tartottam…
- Ő a fiam Andrew Uriel. - nem tudom pontosan, hogy miért érzem szükségét, hogy mindkettejüket bemutassam elvégre… áááá neeem, mégis ismerem valahonnan. Ez tuti. Még hozzá nem is olyan régi sztori…
- Bocsánat de… olyan ismerős… Nem találkoztunk már valahol? - ha félpucér lenne… minden bizonnyal meg tudnám mondani, hogy ismerem-e vagy sem… De így ruhában… kénytelen vagyok az arcát nézni és…
Beugrik. Nem úgy, ahogy gondoltam, de rájövök, hogy miért ismerős…
- Beszarok… - ezt nem akartam hangosan kimondani. Rose felém is kapja a tekintetét, és Andrew Uriel is megáll a mozdulatban. Ő a ruháját szerette volna megnézni (és nem levenni…) a férfinak. Részemről viszont egyelőre ennyi volt a mondanivaló, mert… hát nem tudtam, hogy Damiennek van még egy testvére. Az meg még inkább váratlanul ért, hogy szinte pontosan úgy néz ki, mint Devon…
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Dariel Deveroux Tue Oct 10, 2023 11:45 pm

Hello?
Rose - Lyra - Jelen

Leadtam, amit kértek, s mielőtt még máshová mennék, úgy döntök, szétnézek. Sűrűn járok ugyan ide, de kevés időm van szétnézni. Szeretek elfoglalt lenni, egészségtelen módon. Nem vagyok egy otthonülős, de senki se várjon tőlem bohóckodos örömködést. Nem foghatom a gyerekkoromra, abból már régen kinőttem. Egyszerűen nem az én stílusom.
Már szemem sarkából kiszúrom, ahogy robog felém valaki, így megállok, készen arra, hogy azonnal cselekedjek. Az izmok feszessége azonban alábbhagy, amint meglátom, egy kislány a szokásos gyerek érdeklődéssel.
- Mit csatangolsz erre, egyedül? - s ahogy kimondom, mintha valami a torkomat szorongatná, s a mellkasomra ülne. Így veszek egy nagy levegőt, s kiengedem ezt a feszültséget. Minden rendben van.
Vegyem fel? Én? Pont én?
- Hol vannak a szüleid?
Az egyik meg is jelenik, ám nem lehetek biztos benne, így figyelem a kölök reakcióját. Semmi, továbbra is én vagyok neki a fontos.
Éppen ezért először szúrós tekintettel nézek a nőre, ahogy felkapja a kölyköt. S figyelem is a kis lurkót, miként reagál a nőre.
- A magáé? A gyerek. - mutatok a karonülőre. Hello.
De még mindig bámul a nő.
- Valami gond van? - figyelek arra, hogy nem érezze támadónak vagy kérdőre vonónak hangom. Sőt! Jó lenne tudni, valóban övé a gyerek. De mióta foglalkoztat ez?

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Hello? Empty Hello?

Post  Rose Jackson Tue Oct 10, 2023 11:28 pm

A gyereknevelés nem könnyű. Két gyerek nevelése egyszerre pedig… Hát a legdurvább aszteroida mező is húsgombócos tál ahhoz képest, amikor mindketten beindulnak. Ha tudtam volna, hogy ilyen gyorsak többet edzek. Mindig úgy érzem, hogy túl lassú vagyok, és egyszer majd nem fogok időben odaérni hozzájuk… De aztán mindig megérkezem, és az örömteli mosoly mindig az arcomon van.
Nem gondoltam volna ( de tényleg nem!), hogy egyszer Anyuka leszek. Azt pedig pláne nem, hogy ez boldoggá is tesz. Emyr pedig…
Már nem titkolom, hogy mennyire örülök neki, amikor újra látom. Még mindig elviccelem inkább, de tudja, hogy nálam ez is azt jelenti, hogy… Szóval igen, hivatalosan is puhány macska lettem. És nagyon élvezem.
A futást viszont tényleg nem vehetem mostantól fél vállról, mert amióta bátran közlekednek a gömbökkel… edzésben vagyok rendesen. Amíg szabad a terep, örülök neki, ha száguldoznak, és élvezik, ahogy a szél az arcukba kap, de amikor a tömeg közepét célozzák meg, akkor azért gyorsnak kell lennem. Nagyon…
Főleg, amikor ketten két irányba mennek. Nem akarom helyettük irányítani a gömböket (csak, ha nagyon szükséges), így inkább velük tartok a ‘kalandra’. Andrew Uriel inkább a nyugodtabb terepeket szereti, ezért ő inkább a fák felé szeret menni. Rose viszont a tömegbe. És nem kis sebességgel…
Most viszont nincs baj, mert még mielőtt belecsapódna a férfiba, megállítja a gömböt. Először a hasát nézi meg (az én kislányom, tehát alaposan…), majd szépen lassan emeli feljebb a fejét, hogy szemügyre vehesse a fejét is. Meg a haját. Úúúúú meg fogja cibálni a haját…
Rohanok oda, hogy még időben meg tudjam kérni Rose-t, hogy tegyen le a hajkorona vadászatról, és persze a férfinak is el tudjam mondani, hogy mi a helyzet. Már éppen ki is mondanám, hogy “Bocsi, csak szereti a hosszú hajat”. De nem tudom kimondani. A férfi ugyanis, naaaaaaaagyon furcsa.  Ismerem? Azt hiszem ismerem. Honnan? Jujujj… Nem most kéne összefutni régi egyéjszakás kalandokkal… Főleg nem olyannal, akire nem is emlékszem…
- Hello? - én sem tudom, hogy ez köszönés, vagy kérdés, de a tekintetem egyértelműen a férfin van. Majd Rose-on. Ő már nyújtózik felfelé, hogy el tudja kapni a haját. Úgy tudtam… Kiveszem a gömbből, és inkább a karomban fogom.
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Hello? Empty Re: Hello?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum