Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Lesson (minus) One

3 posters

Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Lesson (minus) One


"Whatever it takes?"


Feltűrt ingujjal nyúlok a panelbe, teljesen belefeledkezve a javításba. Szeretek bütykölni, sokkal jobban szeretek, mint amit Terrán kellett tennem. Nem foglalkoztat a hybridek megalkotása, ellenben az nagyon hatott rám, hogy vakon hinni kezdtek bennem, s bármit megtehettem. Jó volt hatalmat érezni a kezemben. Aztán jöttek a “fehérek” és mindent elrontottak...
Na talán most jó lesz.
Újra felmegyek a hajóba, s beindítom a hajtóművet, s most a hangját is figyelem. Az elektronikai hiba javítva.
Csakhogy ahogy elindítom, az egész rendszer.... teljesen bevadul.
Egy ideig csak ülök a széken és figyelem a kijelzőt. A mintázatokat, elgondolkodva.
S előveszem a tabletemet, hogy kinyomozzam, ki is az, aki szarakodik velem.
Teljes nyugalommal felállok, leteszem a kezemből a tabletet, s elindulok a célszemély felé, mosoly van az arcomon. Nemhiába voltam a látomások istene Terrán. Egy adott helyen, fogalmazzunk így. Víziót küldök rá, mely lefoglalja, s ha más is közbe akar avatkozni, ő is el lesz foglalva, vízióbelim másával.
Az elkövető csak akkor fogja érzékelni, hogy bajban van, amikor előtte vagyok.
“Mondták már neked, hogy ha játszol az istenekkel, akkor ők is beszállnak a buliba?”
Eltüntetem a látomást. Egyelőre.


Onyx- Draco - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Onyx Russo Wed Mar 27, 2024 10:42 pm

Látszatra a szolgálók engednek Ryunak, nem látnak rá okot, hogy megakadályozzák az átvizsgálást. Ám egy szemfülesebb, és minden bizonnyal becsvágyó szolgáló kifejezetten elégedetlen lesz annak hallatán, hogy nem kér segítséget Ryu. Úgy véli, hogy így az ő munkáját veszik el, és neki nem kéne ezt büntetlenül hagyni, még akkor sem, ha Ryu-t a felettesének érzi. Tudja, hogy csakis engem szolgál, egyedül nekem engedelmeskedhet. Ezért a biztonság kedvéért blokkolja felszállást segítő rendszereket, és Ryu körmére néz.
Nem megy be hozzá, de lekéri a hajó adatait, és abból látja, hogy Ryu megpróbálta beindítani a hajtóművet. Ettől kifejezetten elégedett lesz, tudja, hogy most felfedezett valamit, amit mások nem, és hogy ezzel engem nagyon boldoggá fog tenni.
Nem téved.
Ugyanis amint értesítést kapok, ami leírja a történteket, egy kicsit félre rakom a Férget. Szó szerint… Elolvasom ismét, hogy mi történt, és… úgy döntök, hogy később, de egy nagyon jót fogok játszani.
Utasítást adok a szolgálónak, hogy továbbra is blokkolja a felszállást, nem csak a segédrendszereket, hanem a teljes folyamatot. Okozzon további hibákat a hajó programjában, és a hajó testben is, úgy, hogy Ryu ezt ne vegye észre. Még egy vírust is engedélyezek, ami nem tesz kárt, de teljesen észrevétlen, és véletlenszerű időközönként jelzi egy rendszer meghibásodását, és a javítás szükségességét.
Ez valószínűleg le foglalja Ryu-t, amíg én elvégzem a dolgom, és persze… remélhetőleg kellőképpen fel is bosszantja. Imádnám, ha hisztizni kezdene, mert akkor egyenes úton küldhetném ki… hmm… mondjuk egy formásabb légzsilipen. Védőruházat nélkül…
Onyx Russo
Onyx Russo
Sethesh

Play by : Jacob Anderson

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Ryu Nakamura Mon Mar 18, 2024 8:36 pm

Lesson (minus) One


"Whatever it takes?"


Értetlenül nézek az elém lépőre, s elgondokodok, majd leesik.
- Ezt én is tudom. Átvizsgálom a hajót, hogy ne kelljen várakozni. - elindulok a hajó felé. - Nincs szükségem segítségre, a szerszámok meg a hajómon vannak.
Ajánlom neki, hogy tovább ne kukacoskodjon.
A hajóba érve, persze azonnal indítom, ami azonnal le is fullad. S nem, nem a meghajtóval van gond. Nagyot sóhajtva markolom fel a szerszámos ládát, s leballagva a zsilipből, kinyitom a megfelelő panelt, hogy nekiálljak javítani. Nem szándékos rongálás, sejtettem, hogy bekrepál, mert az asteroidamezőben kicsit életveszélyesen suhantam, s várható volt, hogy ez törétnik.



Onyx- Draco - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Onyx Russo Mon Mar 18, 2024 7:53 pm

Gyenge. Még ez a leghízelgőbb a jelzők közül, amivel a Szolgát illetném, és kezdem kifejezett sértésnek érezni a személyemre nézve, hogy őt kaptam tanítványnak. Az önhittség egy bizonyos szintig szükséges, elvégre csak az tud igazán jó munkát végezni, akinek az önbizalmát nagyon nehéz megingatni. Nos, de ahhoz, hogy ennek legalább egy minimális alapja is legyen, ahhoz először le kell tenni valamit az asztalra. A Szolga pedig eddig csak annyit tett, hogy bebizonyította, teljesen alkalmatlan a figyelemre, de megérzésem szerint még az életre is…
Éppen ezért nem foglalkozom vele a továbbiakban, van már egy Szöcském, akivel játszhatok, és az SOKKAL jobb móka. Ő biztosan nem olyan lelkes, mint én, de nem is kell, hogy az legyen. Nekem elég, ha eszméleténél van. És arról gondoskodom…
Így persze arról sem értesülök, hogy a Szolga szökni próbál. Súlyosan el van tévedve, ha azt hiszi ez lehetséges, innen ugyanis csak test nélkül tud távozni. Talán akkor újra látja a Teremtőjét is…
- A Mester személyesen hagy jóvá minden bejövő, és kimenő hajót. Jöjjön vissza majd vele együtt. - ebben nem fognak engedni a szolgálóim, szigorú parancsot kaptak ezzel kapcsolatban, okkal. Vagyis kijelentésük után vissza is térnek a helyükre, és folytatják a munkájukat úgy, ahogy eddig. Nem értesítenek engem, tudják, hogy majd jövök, amikor úgy tartja a kedvem, és nekik csak türelemmel kell várniuk, illetve tartani a hajókikötőt, amíg meg nem jövök. Egyelőre bíznak abban, hogy Ryu csak azért próbálkozott ilyesmivel, mert még nem ismeri itt a dolgok menetét. Vagyis készenlétben vannak (mint mindig), de nem tesznek egyelőre semmi említésre méltót.
Onyx Russo
Onyx Russo
Sethesh

Play by : Jacob Anderson

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Ryu Nakamura Fri Mar 15, 2024 8:45 pm

Lesson (minus) One


"Whatever it takes?"


Lehet, hogy neki azok, engem nem foglalkoztatnak. Mester akar lenni benne, legyen. Én nem akarok, tehát nem leszek.
Leteszem a szert, két ujjam közé volt csippentve. Lenézem az ilyet, s arrébb is lépek. A kínzások sem érdekelnek. Az csak a test. Az elmével jó igazán játszani. Így hagyom, lépjen oda hozzá, addigra már a közelben sem vagyok.
Szenvtelen az arcom. Ilyen olcsó színjátékot már régen láttam, de még röhögni sincs kedvem hozzá.
Szuper. Ezt akartam. Ez az igazi elmetrükk, kisapám, nem az, amit te csinálsz. Az áldozatra tekintek, aztán sarkon fordulok, s kisétálok, komótosan.
És összepakolás nélkül haladok a  hajóm felé, kijelentve, hogy küldetésre küldött a Mester, majd jövök.
És valóban, van pár dolog, amit el akarok intézni. Legfőképpen majd az, hogy új mestert kérek, mert amit ő tud, az engem pont nem érdekel...




Onyx- Draco - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Onyx Russo Mon Sep 25, 2023 7:43 pm

Nem mondhatja rám senki, hogy nem vagyok jó szívű. Nemet is mondhattam volna a felkérésre - hogy fogadjak egy tanítványt, de gondoltam, hasznos lesz az Uraimnak (Hölgyeimnek…), ha felnevelek néhány hozzám hasonló tökéletes fegyvert. Épp csak… arra nem számítottam, hogy rögtön egy selejteset küldenek hozzám…
- Áh. Az mindjárt más. Nem is fontosak a fiolák. - mosolygok negédesen, ám a szemem elárulja, hogy épp most vétett újabbat. Hiszen nincs abban a pozícióban, hogy megengedje magának az önteltséget. Még én sem vagyok ott régóta… De nekem mindegy, mert ha véglegesen is használhatatlannak ítélem, legfeljebb elküldöm, és nem lesz többet a tanítványom. Attól függően pedig hogy még fel is idegesít-e… Könnyen lehet, hogy csak darabokban fog megérkezni a küldemény a családjához.
És ahogy érkezik a folytatása az általa előadott drámai jelenetnek, még erősebb lesz a kísértés, hogy ládikában küldjem vissza a tesókájához… De épp ezért vagyok én a Mester ő meg a… Senki. Vannak módszereim az ő megtörésére is, és a kérdés csak az, hogy akarom-e használni, avagy megunom a dolgot, és inkább pontot teszek a végére…
- Nyugodtan mondd, hogy elvárod. Mondhatsz bármit. Szabad vagy… - lépésről lépésre megyek hozzá közelebb, de a kezem már nem ennyire lomha. Az kérlelhetetlenül lecsap rá - gyűrűvel együtt - és egyértelműsíti, hogy lehet ő bármi, épp csak szabad nem. Az én karmaimban van az élete, és nem mellesleg, ez a szerencséje. Más kezében minden bizonnyal már halott lenne ilyen attitűddel. Viszont… szinte biztos vagyok benne, hogy ezt nem is érti. Így ki fogom mondani, amint felébreszti a Férget. Azt a részét én nem szeretem, mert sokan elkezdenek sikítani, amikor meglátnak. Az pedig elég idegesítő, ha közel van hozzájuk valaki… Ezért inkább várok az utolsó leckével, és csak a távolból figyelem, hogy megteszi-e, amit mondtam, vagy sem. Nem tudja, hogy ezen az élete múlik éppen, és ezen jelenleg csak mosolyogni tudok, és akkor sem hagyom abba, amikor beadja a szert a Féregnek, és az ébredezni kezd. Mindvégig az arcom éke marad az a mosoly, amit senki sem akar közelről látni, mert azt jelzi, hogy mocskos ötletek járnak keringőt a fejemben. A Féreg már ismeri, így közelebb is megyek hozzá, és a… nem Követő, hanem mostantól Szolgával nem foglalkozom. Ha útban van egyszerűen csak odébb lököm, de szólni nem fogok hozzá. Még…
- Jó reggelt. Hasadra süt a nap kis rovarom… - még az arcán is végig simítok, a gyűrű hegyét végig futtatva az álla vonalán. Az ilyen mindig vicces. Sosem tudhatják, hogy valóban csak megérintem őket, vagy a következő mozdulat már halálos lesz. Néha én sem tudom, ahogy éppen a kedvem tartja.
Amikor már kellőképpen éber a Féreg, a Szolga felé fordulok. Az ő leckéje most jön, és oka van annak is, hogy a Féreg közelében fogja megkapni. Neki is hallania kell, ezért vártam az ébredésére… A pillantásom viszont végig a Szolgán van.
- Egy egyszerű szolga vagy, semmi más. Ide menekültél, mert már a tied között sem ért semmit az életed, és reménykedtél benne, hogy itt majd lehetsz valaki. Rossz hírem van. Mi is tudjuk, hogy egy senki vagy. Ezért csak a türelmünknek és jóságunknak köszönheted, hogy még élsz. De előbb vagy utóbb mindkettő elfogy. A túlélésed kulcsa tehát az, hogy lesz-e valami hasznod végül, vagy sem.  Ezt pedig én döntöm el. - a végére már ismét mosolygok, és várok pár másodpercet, hogy mit vált ki belőle az amit mondtam, úgy, hogy a Féreg is tisztán hallja. Megérzésem szerint nagyjából semmit. Nem is azért mondtam. De eljön majd az-az idő, amikor vissza fog emlékezni ezekre a szavakra.
- És most takarodj. Nem érdemled meg, hogy végignézd. Majd szólok, ha visszajöhetsz. - nem intek, és a továbbiakban már a szemkontaktust sem kívánom tartani. Csak akkor fordulok felé, ha nem engedelmeskedik. Egyébként a Féregre nézek, és megállok előtte, ‘kedvesen és bájosan’.
- Sajnálom. Ezek még nem tudják, hogy hol a helyük. - ha nem rohan, akkor ezt még pont hallhatja a Szolga is. A folytatással viszont megvárom, hogy teljesen távozzon.
- Hol  is tartottunk? - oldalra billentem a fejem, és az egyik ujjam az ajkamra teszem. Kap még néhány másodpercet a Féreg a félelemre…
Onyx Russo
Onyx Russo
Sethesh

Play by : Jacob Anderson

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Nyndal Zyckar Sun Sep 24, 2023 11:49 pm

Lesson (minus) One


"Whatever it takes!"


Ezt a sötétséget sosem szerettem. Tudatom teljesen kikapcsol ilyenkor, s a legrosszabb nem feltétlenül az ébredés. Hanem ami utána jön. Elmondásuk szerint tökéletes kísérleti alany vagyok, s érzékelem is, ahogy valóban egyre jobb és jobb teljesítményt nyújtok, pedig előtte is remekeltem. Csakhogy tudom, ez életerőmet csökkenti, és a vége borzalmas lesz. Mégsem tehetek ellene semmit. Nekik szórakozás kell, amit én vagyok köteles megadni.
A másik pedig egyvalaki, akinek a kezébe sosem szeretek kerülni. Eddig kis híján szinte majdnem mindig meghaltam, s csak azért nem lettem volna ettől boldog, mert a testvéremet, lelkem másik felét, az ikremet, nem akarom egyedül hagyni itt. Csak ez tartott még vissza, hogy végleg átlépjen az ajtón, pedig sokszor álltam már a küszöbén.
A mostani ébredés azonban más. Érzékelek valaki mást is, kinek energiája sokkal ...
Összerándulok, mielőtt sóhajtással kinyitnám a szemeim. Beszélnék, de már most olyan száraz a szám, hogy csak egy nyögésre futja még mellé. S keresem a másikat tekintetemmel, előtte azonban jön a szokásos reakcióm, mert bár megszoktam a bilincseket, az életösztön az még mindig dolgozik bennem. Testvéremért...




Onyx- Draco - Jelen


emme
Nyndal Zyckar
Nyndal Zyckar

Play by : Mark Dacascos

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Ryu Nakamura Sun Sep 24, 2023 11:48 pm

Lesson (minus) One


"Whatever it takes?"


- Aha. - tehát senkinek tartja magát. Felőlem...
Ránézek, hogy ez most kérdés volt? Ez? Különben sem érdekelnek a mérgek. És van egy olyan érzésem, hogy mondjak akármit, úgysem fog neki tetszeni. Külön meg nem túráztatom magam.
- Nem érdekelnek a fiolában levő dolgok. - nem ez volt a kérdés, tudom, de voltaképpen benne van a válasz. Ha tudom, se érdekel. Neki ez kellett, megkapta, akkor örüljön neki.
- Miért? Mondjam azt, hogy elvárom? - kukacoskodik itt a szavakkal. Rendben, akkor leszek egyenes, nekem úgyis megfelel.
Ahogy közelebb lép, figyelem. Ezzz.. most manipulálni akar? Így? Ne röhögtessen már! Egy terraival szemben talán bejön.
Állok is, mint a kőszobor.
Fejem fordul, ahogy képen töröl, érzem a vágást a szemem alatt. Vissza még nem fordítom a fejem, mert nem akarom, lássa, mi is zajlik a fejemben. A piros csíkból a szemem alatt lassanként buggyannak ki a cseppek. Pont egy ér, s pont az arc, ahol könnyedén nem akar elállni a vérzés.
Merthogy most szerepelt le végleg előttem, mint Mester. A fizikai cuccok nem érdekelnek, és a fenyítések sem. Gyerekes dolog, azok csinálnak ilyet, akik teljesen bizonytalanok magukban.
Egyáltalán tud valami érdemlegeset mutatni nekem? Áh, szóval ha csak fizikai cucc foglalkoztatja, akkor hamarabb átjutok a Tanítvány dolgon. Nekem csak jó lesz. De hogy próba után megkapja az ízelítőt, milyen az, ha mentálisan manipulálok, azt garantálom.
Visszafordítom a fejem, a szemeibe nézek. Tényleg alacsony szinten van, szinte sértő, rám nézve. Rám, aki simán hajlongásra késztette a legbüszkébb terrait is. Mert a terraiaknál büszkébbek nincsenek. Ezért is élveztem megtörni őket, belefurakodni az elméjükbe, s fertőzni, mérgezni.
Aki előttem áll, még csak erre sem érdemes.
Annál hamarabb válok azzá, aki.
És ami utána jön, csak megerősít gondolatomban. Eljátszadozok a gondolattal, hogy most fogok játszadozni vele, de inkább hagyom. Szeretek meglepit adni, mondtam már?
Némán veszem kezembe a szert, s beadom az előttünk fekvőnek, amitől fel fog ébredni. A bilincsek sajnos erősebbek, hogy ki tudja nyitni akár elmével, akár fizikailag. Azért a dracok se hülyék.




Onyx- Draco - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Onyx Russo Fri Sep 01, 2023 9:56 pm

Szeretem a kihívásokat, és a Követőm képzése kifejezetten ebbe a kategóriába tartozik. De a kelletlensége, vagy akár mondhatnám azt is, hogy pofátlansága, elég bosszantó. Nem kötelességem tűrni, és nem is fogom sokáig. Ugyanis aki így viselkedik, az nem fog sehová sem jutni. Akkor meg minek éljen? A kezemben van az élete minden értelemben.
- Nem látok itt rajtad kívül senki mást. - jelentem ki negédesen, és még egy mosolyt is prezentálok mellé, de láthatja rajtam, hogy nem azért, mert mulattatna. A szemeim szikrákat hánynak, és most még sárgábbá válnak. Akkor történik ez, amikor dühös leszek…
- Végre… - enyhülök meg egy kicsit, amikor végül engedelmeskedik. Az már más kérdés, hogy ha minden utasítás előtt el kell járni ezt a táncot, akkor gyorsan ki fogom kapcsolni a zenét. Minimum le kell nyűgöznie, ha azt akarja, hogy rá pazaroljam az időmet. A kínzás ugyanis sokkal szórakoztatóbb, és nem mellesleg, egyedül szeretem csinálni. Csak én és az áldozat félelme, a legjobb esti társaság.
- És tudod, hogy azok mire valók? - nem emlékszem, hogy kérdezte-e. Én ugyanis csak akkor mondok neki bármit is. Épp annyit teszek bele, amennyit ő is, egy cseppel sem többet. Még a végén elfáradnék. A pihenésre pedig nem kerülhet addig sor, amíg nem végeztünk a féreggel. Ám ennek még mindig nem kezdhetek neki, mert megint akadékoskodik, és ez már nem olyasmi, amit el tudnék viselni. Ezért fel is veszem a mutató ujjamra a gyűrűt. Szép karmom lett így, épp csak nem annyira éles, mint a sajátom.
- Tényleg? Reméled? - közelebb lépek hozzá, lassan, de határozottan. Megállok vele szemben, az arca csak néhány centire van az enyémtől, ha nem lép el. Akár úgy is tűnhetne, mintha meg akarnám csókolni, de eszemben sincs ilyet tenni. Inkább hátra lendítem a gyűrűs kezemet, és teljes erőből képen törlöm. Ha nem védekezik, a gyűrű hegye nyomot is hagy az arcán, apró véres csíkot hagyva épp a szeme alatt. Ha ellép akkor más a helyzet. De azt nem igazán ajánlom neki, és valóban gyors voltam.
- Nem nyaralni vagy itt, hanem tanulni. Vízbe akarsz menni anélkül, hogy úszni tudnál? Csak rajta. Meg fogsz fulladni. - nem képletesen értem. Az egyik kedvencem az oxigényhiánnyal okozott halál. Nem lenne bűntudatom, ha őt is ilyen vég érné… De egyelőre még adok neki esélyt a tanulásra. Az utolsó előttit…
- Az elmetrükkök nem érnek semmit, ha nem tudsz erőt felmutatni. Amikor az asztalodra kerül valaki, akkor már nincs helye az ismerkedésnek. Vagy tudsz róla valamit, és manipulálod, vagy ha nem, akkor erővel kiszeded belőle az információt. Csak utána lehet bármi másba belefogni. - mondom fel a leckét, amit annak idején én is megtanultam. Biztosan lehetne másként is, de az eredmények engem igazolnak. Nem véletlenül hívnak engem a kifejezetten nehéz esetekhez.
- Kezdj most már neki, mert el fogok aludni. Pedig sem nekem, sem neki nem kéne már szundizni. - hátrébb lépek, és hagyok neki teret, hogy odaférjen a féreghez. Most övé a szinpad, amíg megengedem neki. A kérdés, hogy elég érdekes műsort tud-e csinálni.
Onyx Russo
Onyx Russo
Sethesh

Play by : Jacob Anderson

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Ryu Nakamura Fri Sep 01, 2023 8:56 pm

Lesson (minus) One


"Whatever it takes?"


Érzem az átható tekintetét a hátamon, ahogy kilépek a helyiségből, nem foglalkozom vele. Eléggé befolyásolható kis senki lennék, ha már ettől összerogyna a lábam.
Isten voltam, majd pont egy bosszankodó pillantástól pirulok el, mint a terrai elsőbálozók. Kár, hogy oda már nem mehetek vissza...
Nem is akarok.
Woah, ennyire sürgős? Kinyújtott tenyerébe helyezem az üvegcsét, aztán meglepetésemre, visszanyújtja felém. Elveszem, elfér a kezemben.
Ennek tényleg kínozni van kedve.
Remélem, hamar beadja a kulcsot, aki itt fekszik, aztán mehetünk valami értelmesebb dologra is. Ha sokáig untat, másik Mestert kérek.
- Aha.
Másfajta játékszer jobban érdekelne.
- Én? - már a nyelvem hegyén lenne, hogy nekem nem ez a műsor kell, de ha már tanítvány vagyok...
- Igen, Mester. - hajolok meg. Régebben nekem hajoltak meg. Hiányzik. De már egyre kevesebb helyen játszadozhatok a szűklátókörű elmékkel.
Kiveszem a megfelelő adagot, s légmentessé teszem a folyadékot.
- Amit tegnap. Három fiolában egy-egy adaggal kevesebbet. - célirányosan nyúltam a cucchoz, nem parádézni mentem oda, a rossz isten áldja meg. Ja, az én vagyok. Nem, nem áldom meg, még a végén áttér, én meg kereshetek másik Mestert.
Bár, ha folyton kínozgatni kell valakit, úgyis az lesz a vége...
- Kínzással? Sehogy. Engem az elmetrükkök érdekelnek. Azt reméltem, azokat mutatod meg, nem ezt. - szinte lekezelően mutatok a fizikai kínzóeszközökre.



Onyx- Han - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Onyx Russo Tue Jul 11, 2023 11:00 pm

Átható tekintettel figyelem a mozdulatait, a legapróbb megnyilvánulásait. Nem a féregnek… Az továbbra sem mozdul, így minimálisan sem tudja felkelteni a figyelmemet. A Követőm érdekel… Látni akarok benne valamit, ami… magamra emlékeztet. Felfedezni benne a saját nagyságom morzsáit. Sokat dobna a hírnevemen, ha lenne egy méltó utódom, és egyelőre… ő áll a legközelebb ehhez a lehetőséghez.
De… nem látok rajta semmit. Olyan közömbös, mintha takarítani küldtem volna el. Hát nem látja, hogy milyen lehetőséget kapott? Mekkora kegyben részesült? Először azért, mert kiválasztották, másodszor azért, mert tőlem tanulhat? Nem szoktam tanítványokat fogadni, egyedül dolgozom. Vele viszont kivételt tettem, mert… épp unatkoztam, és valamennyire bódult is voltam, amikor megérkezett a ‘kérés’, hogy foglalkoznom kéne vele…
A mai nap viszont eddig csalódás… Tekintetemben sötét fény villan, ahogy felé fordulok, és irgalom nélkül mérem végig távozó alakját. Pimasz… Talán ma még egy leckét be kell iktatnom a menetrendbe… Egyelőre viszont nem szólok. Megvárom, hogy mit hoz vissza. Sok minden múlik ezen az ‘apróságon’...
Ezért, amikor belép rögtön azt nézem, hogy mivel tért vissza. Közelebb is lépek hozzá, és tenyeremet előre nyújtva várom, hogy belehelyezze az üvegcsét. Ha megkapom a fény felé emelem, és a színéből megállapítom, hogy jót hozott. Dicséretként nem is mondok semmit ezzel kapcsolatban, csak visszaadom a kezébe.
- Áh… ezek az apróságok? Néhány régi szuvenír a személyes gyűjteményemből. - fordulok a csecsebecsékhez, és felemelem az egyik gyűrűt, aminek karomszerű, meghosszabbított nyúlványai vannak. Végig futtatom az egyik ujjamat az anyagon, mielőtt felvenném a mutató ujjamra, majd…  A Követőre nézek. Ez egy gyönyörű darab, és komoly érdeklődést kéne mutatnia iránta. Semmi ilyet nem érzékelek… tekintetem újra megvillan, ezúttal már felé. És a jobb szemöldököm is megemelkedik, kimutatva, hogy nem vagyok boldog…
- Ébreszd fel te. Nekem vannak még más terveim is. - elő kell készülni a műsorra, ami azt jelenti, hogy… kényelmesen helyet foglalok a fotelben. Rálátok a féregre, és a Követőre is, még akkor is, ha neki áll az ébresztési folyamatnak. Mondhatni, előttem a színpad, és várom, hogy elkezdődjön a műsor. Épp csak, ha hagynám, hogy minden a maga módján menjen, akkor nem tanulna semmit sem…
- Milyen készítményeket láttál még a tárolóban? - a hangom szinte kedélyes, célom az, hogy ezzel zavarjam meg. A ‘gyorsasága’ ugyanis két dolgot jelenthet. Vagy alaposan körbenézett, vagy nem tisztelte eléggé a parancsomat. Az egyik dicséretet, a másik megtorlást jelent… Nekem mondjuk mindegy. Én már a féregre figyelek, és várom, hogy felébredjen. Viszont mielőtt ez bekövetkezhetne, még valamit kérdezek.
- Hogyan fognál neki? Ha neked kéne információt kinyerned belőle? - még mindig szinte bátorító a hangom, de már nem nézek rá. A gyűrűmet nézem, hüvelykujjam újra végig fut az anyagon, és… már a késztetést is elég erősnek érzem. Jól esne egy kis frissítő. Melegében.
Onyx Russo
Onyx Russo
Sethesh

Play by : Jacob Anderson

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Ryu Nakamura Tue Jul 11, 2023 9:36 pm

Lesson (minus) One


"Whatever it takes?"


Még nem döntöttem el, ezt akarom-e. Nekem az elme játéka sokkal jobban bejön, szeretem látni, ahogy rájönnek, van ám bennem gógyi, nem igazán tudnak megvezetni. Ami itt van, az csak a test, és ennyi. Azt bármikor levethetem, s lesz másik. De az elme gondolatai, azok elkísérnek mindenhová, berágják magukat a bőröd alá, a képzeletbeli alá is, és nem engednek.
Így elég közömbös arccal állok Mesterem mellett. Ha neki ez ad örömet és játszadozást, tegye, részemről eddig közömbös.
Ránézek a kérdésre. Hát miért nem lett előkészítve? Most meg ugrálhatok. Ehhez nincs kedvem.
- Hozom. - s máris fordulok, inkább gyorsan túlleszek ezek, azután meg majd lehet minden mást csinálni.
- Nem azt csinálom? - tárom szét még a kezeimet, már a folyosón.
Nem vagyok túl jó anatómiából és biológiából, de az még megy, hogy ebben az esetben mik lennének jók.
Kinyitom a szekrényt, s kicsippentem azt, amelyikről tudom, hatni fog, s rettentő gyorsan magához fog térni az illető. Tény, hogy ez akár nem túl kellemes is lehet.
De hát keményen szereti a Mester, akkor nem tejbetöki port fogok választani.
Belépek, annyira nem sietve vissza, a Mesterhez, s egyből feltűnik, hogy valami plusz is van.
- Ezek honnan vannak? - mutatok a játékszerekre. Még ha valami szadó-mazó kellék lenne, még talán élném is. Lehet úgy gyönyört okozni, hogy az nagyon fáj.
- Itt van az ébresztő. - tartom felé, rábízva, hogy mit és mennyit akar adni.



Onyx- Draco- Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Lesson (minus) One

Post  Onyx Russo Mon Jul 10, 2023 10:36 pm

Nem szeretem, amikor eszméletlenek. Az olyan… közhelyes. Gyengeségre utal. Az ilyenekre pedig nem szívesen pazarlom az időmet… Az drága, mint a vörös nektár. Óvatosan kell kinyerni, és gondosan porciózni, mert… Ha a test feladja már nincs utánpótlás. Újabb közhely…
És akkor itt van még ez a… nem is tudom, hogy minek nevezzem. Tanonc? Nem, még nem érte el azt a szintet. Követő? Talán. Eddig nem éreztem rajta, hogy idegenkedne bármitől is, de nem látom a fényt a szemében. Az elégedettséget, amikor a markában tarthat egy életet, amikor sorsokat dönthet romba saját akarata szerint. Ez olyan kegy, amire a magunkfajtának csak azért van lehetősége, mert kiválasztottak minket. Ryu viszont… még bizonyítania kell. És én döntöm el, hogy érdemes-e a figyelemre vagy sem.
- Hozd be a drogokat. Fel kell ébresztenünk. - nem fogok vele én fáradni, én valami más készítek elő. Menjen csak a… Követő. Egyelőre maradok ennél. A neve ugyanis nem mond semmit. A pozíció a lényeg.
- Igyekezz. - kiáltom neki oda, mielőtt távozna a teremből. Egyelőre nem mutatom meg neki, hogy hol tartom a játékszereimet… Majd… ha már bizonyított. Ezért gyorsan, és rutinosan veszek elő mindent, amire szükség lehet, és gondosan visszahúzom a fali panelt a helyére. Biztosan végzek még azelőtt, hogy visszaérne a drogokat ugyanis keresnie kell. Nem egy helyen vannak, és van választék is bőven. Érdekel, hogy melyiket fogja hozni, ezért sem mondtam meg neki, hogy hol van és pontosan melyik kell. Azt tudja, hogy mi a célja, így a választás egyszerű kell legyen.  Azt viszont ajánlom neki, hogy az ellenkezésnek még a csírája se legyen benne, és leginkább gyorsan végezzen. Bár akár gyorsan jön vissza, akár nem, az első kérdésem biztos az lesz, hogy miért nem jött gyorsabban… Csak, hogy érezze, hogy törődöm vele…
Onyx Russo
Onyx Russo
Sethesh

Play by : Jacob Anderson

Back to top Go down

Lesson (minus) One Empty Re: Lesson (minus) One

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum