Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


The next chapter

2 posters

Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

R & LThe next chapter
Mély levegőt veszek. Thand nagyon fontos nekem, és ha történne valami… Remélem minden olyat el tudok mondani Richardnak, amire szüksége van.
- Ebben az esetben… - még egy sóhaj. Aztán neki kezdek a rövid történetnek.
- Diplomata volt. És egy alkalommal a gyíkok számára nem túl kedvezően járt el. Többen kegyvesztetté váltak azok közül, akiket… rendszabályozott. És mivel ellen tud állni a manipulációnak, veszélyesnek tartják. - már akkor sem irigyeltem ezt a képességét, amikor még nem ismertem igazán, és nem éreztem iránta úgy, mint most. Egyszerűen csak örültem neki, hogy őt nem kell félteni. Közben pedig mégis, és épp ezen tulajdonsága miatt…
- Sajnálom. - még egy lépést is hátrálok, és felteszem a kezem. Annak ellenére is, hogy szerintem ő nem arra gondolt, amire én. A lényeg, hogy mindketten tudjuk mi miatt, Richard számára van egy érzékeny téma. És hiába nem akartam érinteni, ő úgy vette, hogy megtettem. Ezt pedig sajnálom. Ahogy azt is, hogy Bellát is kezdi ebbe a kategóriába átrakni…
- Ha a kristályok olyan kemények lennének, mint a fejed… - nem fejezem be a mondatot. Mint a barátja, ugyanis ezt, azt hiszem megtehetem. Tiszteletben tartom, hogy Bellárról sem akar többet beszélni (egyelőre…), de igenis megmondom neki, hogy ez nem oké. Ha mindig csak bólogattunk volna arra, amit a másik tett… hát most egyikünk sem lenne itt…
- Rajta leszek. Amint visszaérek hozzá, beavatom a helyzetbe. És abba is, hogy menekülnünk kell, azonnal. - azért… egy kicsit tartok attól a beszélgetéstől, még most is. Kényszeríteni ugyanis nem akarom semmire. De be kell látnia, hogy veszélyben van, és egyelőre tehetünk ellene azzal, ha a Vegára utazunk. Vagyis ő biztosan oda kell, hogy menjen…
- Szerintem nem kell menekítés, el tudom őt vinni. De ha lenne egy kis hátszél, az jó lenne. Inkább menjünk biztosra, és legyen pár kísérő hajó, ha erre is van lehetőség. - ahogy kiveszem a szavaiból, azt is el tudja intézni, hogy én is mehessek. Ettől pedig egy leheletnyi finom, de mégis kivehető mosoly kerül az arcomra. Ugyanis ha biztonságos, szeretnék Thanddal maradni…
- Jössz majd te is? Vagy csak ketten leszünk ott Thanddal? - megértem, és teljes mértékben elfogadom, ha neki más dolga van. Hiszen nincs jogom felrúgni az életét. Már az is óriási segítség, ha elintézi, hogy mindketten mehessünk a Vegára Thanddal. Ezért ezen kérdésem inkább arra irányul, hogy… lesz-e módom bemutatni őket egymásnak…
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Richard Maxwell Mon Oct 09, 2023 11:06 pm

New Chapter

Without me

Liam - Orion - Jelen


Hümmentek egyet, végül is a beszéd megvolt..
A visszaválaszra szusszantok, s derékra vágom a kezem. Merthogy az úgy nem okés, ha hagyom belezavarni magam a magán kontra feladatba.
- Jó lenne tudni. Mert akkor tudjuk, kikre számolhatunk. Egyedül csak úgy nem fogunk otthagyni benneteket. - mert ez fontos.
- Ez nem volt vicces. - nekem majdnem az öröklét jutott, ebben a testben, semmi képességgel. Kösz, kihagyom. Az, amit arra a rövid időre átéltem, olyan szinten megrémisztett, hogy sose jöjjön vissza.
- Így. - vagyis nem akarok erről beszélni. Úgy nem... sehogy sem.
- Akkor nem látod. - miért akar mindenki engem nevelgetni? Hagynának békében! Mérgesen horkantok is.
S éppen ezért nem hallom meg a nevem, holott valahol, mélyen, tudom, hogy jól esik, de csak egy zordabb arckifejezés ül ki arcomra.
Veszek egy nagy levegőt, majd kiengedem. Gondolkodom, s ez a tisztán akarok látni jele.
- Ahogy elnézem, most kéne pattannotok, de nagyon, úgyhogy a Vegát javaslom. Az is közel van pikkelyes barátainkhoz, de a vegaiak már nem hagyják magukat jó pár millió éve, sőt, terjeszkednek egy ideje, módszeresen foglalják vissza a helyet. Ott is már szinte csak a Nebula maradt draco kézen. Vega.
A kérdése azonban annyira jogos, hogy egy időre a szám is kicsit nyitva marad, majd gondolkodva nézek a hologramra.
- Az Orion még képlékeny, vannak itt cicabajusz-húzgálások, de a dracok már itt is a végüket járják. Vega. Értesítem őket, hogy fogadjanak benneteket. Kell menekítés? Küldjünk vagy küldjenek hajót? -  egyáltalán nem veszem túlzásnak a kérdésemet. Dracokkal küzdök nap, mint nap, s tisztában vagyok azzal, hogy akár egy lélegzetvétel alatt is képes hatalmasat fordulni, akár még a szerencse is. És ha centiznek éppen, akkor az az olló legyen nálunk...


Emme

Richard Maxwell
Richard Maxwell

Play by : Jensen Ackles

https://elementals.hungarianforum.com/t189-richard-maxwell#918

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Liam Hanson Wed Sep 20, 2023 9:36 pm

R & LThe next chapter
Bólintok szavaira.
- Többek között igen. A fő ok inkább az volt, hogy… beszéljek veled. - és van még egy harmadik okom is, amit nem kötök az orrára. Szeretnék belé egy kis józan észt… tenni avagy verni, attól függően ma mennyire makacs. Ugyanis épp eljött az ideje, hogy végre kinyissa a szemét, és lásson másokat is maga körül. Például Bellát, akit sokkal jobban megviselt a szakítás, mint bármi a kapcsolatukban. Nem mintha ő beszélne erről…
- Hát… - és már kezdenék is bele a történetbe, amiről hallottam, de Richard félbeszakít. Végül mégsem akarja tudni. Magamban elgondolkodom rajta, hogy miért nem szeretné tudni, de nem kérdezek rá. Csak bólintok és…
- Ahogy érzed. Még meggondolhatod magad. - ez szerencsére nem olyan, hogy végleges döntést kell hoznia. Amíg élek, bármikor beszélhetünk, és nem csak erről. Jobban belegondolva persze… Vannak dolgok, amiket nem ígérhetek meg. Hiszen nem Thand az egyetlen, akire vadásznak bizonyos területeken…
- Bízom az újjászületés erejében. Ha kell többször is egymás után. - természetesen nem a valódi újjászületésre gondolok. Épp azt akarom elkerülni, hogy Thand erre kényszerüljön… A hamisítás viszont egész jól működik. Ironikus, hogy épp az olyanoktól tanultam az ilyen trükköket, akik most Thand nyomában vannak…
- Rendben. - bólintok, mert sejtem, hogy miért nem akar erről beszélni. Persze előbb vagy utóbb muszáj lesz neki, másként sosem fog túllépni a történteken. De tény, hogy ezt nem feltétlen velem kell, sőt, a legkevésbé velem. Ahogy én titkoltam előle az igazi énem, úgy ő is el akarja rejteni, ami benne van, akár elfogadom így, akár nem.  Ezt tiszteletben tartom.
- Én beszéltem vele. Épp ezért kérdezem, hogy te hogy látod. - vagyis Bella nem fog lépni, bármennyire is hiányzik neki Richard. Valószínűleg Richard sem, de én bízom benne, hogy egyszer győz a józan esze. Legfőképp pedig a szíve. Hiszen épp az ingerültsége bizonyítja, hogy még nem tett pontot a kapcsolat végére. Vagyi pontot talán igen, de felkiáltó jelet még biztosan nem. Addig pedig reménykedhetek, hogy tanúskodhatok egy bizonyos eseményen…
- Az ugyanúgyból nem tudom hogy következik a boldogabb… Azt pedig pláne nem látom, hogy te jobban éreznéd magad, mint korábban. - világítok rá, arra ami nekem a napnál is világosabb, ő viszont nem akarja észrevenni. Sajnos viszont azon kívül, hogy beszélek a fejével mást nem tudok tenni. Patával információt préselni a fejekbe több helyen is illegális, és az egyébként is igen végleges. Tehát marad az, hogy… kitartóan rágom a fülét, ameddig csak kell. Ebbe csak egy dolog szólhat bele.
- Richard… - már bennem van a folytatás, de ahogy előhozza a hologramot, csendben maradok inkább. Ez tényleg fontosabb, mert ennek a ‘melónak’ bizony határideje van. Richard és Bella kapcsolatának nem igazán, mert… Egyikük sem fog tovább lépni, amíg nem kapnak egy tisztes popsin rúgást… nem patával.
- Te melyiket javaslod elsősorban? - érdekel a véleménye, mert aszerint fogok Thandnak javaslatot tenni. A döntés persze az övé lesz, én nem szólok bele. Legfeljebb, ha olyan helyre kell mennie, ahová én nem követhetem… Nos túlélem, mert a biztonsága elsődleges. És amúgy is útra kell kelnem, hogy törlesszek néhány adósságot.
- Még egy kérdés. A múltam alapján… követhetem őt én is valamelyik helyre a kettő közül? - ezt leginkább én kérdezem. Nem akarom ugyanis, hogy Thand az alapján döntsön hová mehetek és hová nem. Neki legyen jó, utána meg… majd csak lesz valami.
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Richard Maxwell Tue Sep 19, 2023 11:05 pm

New Chapter

Without me

Liam - Orion - Jelen

Máskor talán csak széttártam volna karjaim, hogy azért kösszépen, üsd még azt a vasat. De nagyon borzalmas patás vagyok így is, és csak jól járt azzal, hogy végül mást választott. És hogy tanult a hibáiból. Nekem már eléggé késő volt...
Aztán csak jön a gondolatban csípőre tett kéz. Mégsem tanul. Bár pont én nyavalygok ezen...
- De most azért vagy itt, nem? - megértem, a biztonság fontos. Én már csak tudom, milyen az, ha valakire rászabadul majdnem az elfajzott lét minden  terhe. Mert éreztem, egy pillanatra, ami az örökkévalóságnak tűnt, éreztem.
EGy ideig csendben maradok.
- Nem kérdezem, miért van a kedvencek listáján náluk. - engedem ki végül a levegőt. - Vagyis jó lenne, mert nem mindegy, hogy úgy hova tudunk benneteket elvinni. Tett valamit ellenük, vagy rendelkezik valamivel, amiért keresik? - mindegyik esetben más ... vagyis...
- Neh, inkább ne mondd. - legyintek végül, s gondolatban már keresem számukra a helyet.
A követekzőre harsányan felnevetek.
- MÉg hogy addig... hát még mindig nem tanultál? - csóválom fejem.
- Ha egyszer a listájukon vagy, még a halálod sem elég, lekerülj onnan.
Életem végéig... ez bevág, pite ide meg oda. Elkomorodok. Kis híján egy testben lett örök élet, gondolom arra nem ajánlkozott volna....
- Inkább hagyjuk az életem végiget... - most nem akarok robbanni, lassan kezdek abba is belefáradni.
- Akkor jó. - vágom rá egy szuszra. De ez az őszintesége, még ha robbanok is tőle, ezt várom el. Csak egyenesen. Őszintén. Akkor is ha felmegy a pumpa bennem.
- Van munkán kívüli dolgunk? Kérdezd meg magad, ha tudni akarod, hogy van. -nem akarok erről beszélni. Nem érdemlem meg, szar vagyok, ennyi. Dolgozni is csak azért dolgozok együtt, meg másokkal is, mert arra már bevertem eleget a fejem, hogy rájöjjek, közösen többre megyünk. De amint megcsináljuk, ami kell, én kiszállok a bandázásból. Nem akarom rontani a levegőt...
- Ugyanúgy piszkál, mint előtte. - vonok vállat. - Ha ez azt jelenti, boldogabb, akkor igen. - feljebb emelem a fejem. - Igen.
Nélkülem csak jobb minden, nemigaz?
- Inkább arról beszéljünk, amiért jöttél. - nyomom meg a gombot az asztalon, s máris megjelenik a hologram.
Két hely lenne neki a jobb. Az egyik az Orion-nebula közelében, ami tudom, hogy draco kézen van, de nem sokáig. Az onnan érkező energiát egy erősebb mátrix felépítésére használjuk fel, együttműködve az angyalokkal. A másik Vega. Az arcturusiakon kívül az alapítók azok, akiktől fejvesztve futnak.... talán egy kivételével. - valójában tőle annyira tartanak, hogy az egész birodalmat képes lenne elpusztítani, hogy módszeresen kicsinálták. Egy alapítót. Ha tudnák, hogy ezzel éppen erősebbé teszik a jövőre nézve.....


Emme

Richard Maxwell
Richard Maxwell

Play by : Jensen Ackles

https://elementals.hungarianforum.com/t189-richard-maxwell#918

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Liam Hanson Fri Aug 04, 2023 9:49 pm

- Igen. Idővel persze. Azonnal nem ment. - eleinte azért, mert nem engedtem közel magamhoz. Aztán meg azért, mert igen, és nem akartam, hogy csalódjon bennem. De egy gyönyörű együtt töltött nap után, egy életem, egy halálom módon előálltam mindennel. És utána sem változott meg a kapcsolatunk. Én viszont igen. Észlelni kezdtem magamon a változást, mert nem csak felé nyitottam, hanem saját magam felé is. Ez egészen új, és megnyugtató élmény volt.
- De igen, és nem is akarom már sokáig húzni. Csak az ijesztegetésen kívül biztonságot is akarok már neki adni. Ez pedig a jelen helyzetben még problémás. - már amennyire lehetséges biztonságos körülményeket biztosítani. Azért az életem elég szépen megmutatta, hogy az nem létezik. De neki még talán igen, és ha beledöglök is, akkor is biztosítani fogom neki.
- Még nem keresi az összes pikkelyes, de aki igen, az nagyon. És nem fognak vele kesztyűs kézzel bánni. - ezt az is mutatja, hogy komoly vérdíjat ajánlottak érte. Illetve, aki keresi, az sem a simogatók táborát erősíti. Az pedig tovább rontja a helyzetet, hogy aki őt nem keresi, az engem akar eltenni láb alól…
- Huhh… Köszönöm. Ez jó hír. Csak addig kell menedék, amíg kitaláljuk, hogy mivel rázzuk le azokat, akik őt üldözik. - az a baj, hogy nekem még ötletem sincs. Ha lenne, akkor eleve azt a tervet követném, és nem a menekülésre szavaznék. Ha viszont többen is összedugjuk a fejünket, biztos kitalálunk valamit. Ebben most már hinni is tudok.
- Ne aggódj. Személyesen én fogom sütni a pitéidet életed végéid, ha kihúzod a farunkat a bajból. - tudom, hogy ő nem viccel a pitével, de még így is bemerem vállalni ezt az ígéretet. Ha kell majd postázom a cuccot. Néhány pegazus mindig kapható, ilyen szállító melókra.
- Jogos-jogos. - mosolyodom el, és bontom ki Bella ajándékát. Aztán meg fokkal őszintében mondom ki amit gondolok. De nem bánom meg. Egy dolgot kivéve mindig is egyenes, és őszinte voltam Richarddal, és ez a jövőben sem fog változni.
- Nem. Csak ennyi van. - ezt sem vágtam volna a fejéhez, ha nem látnám rajta, hogy még mindig szenved. És Bella is. Illetve ez olyasmi, ami az ő döntésének az eredménye, míg a korábbi ügyei… arról nem ő tehet. Épp csak ez az, amit még mindig képtelen elfogadni. Én meg már szívem szerint, a patámmal verném a fejébe…
De úgy tűni, hogy néhány dolgot, már ő is szeretne a fejemhez vágni… Érzem a vádat a hangjában, és normális esetben, talán meg is bántana. Most viszont nem. Sajnos igaza van, és egy bólintással ezt el is ismerem. Változtatni viszont már nem tudok ezen. Ő még igen…
- Úgy értem, hogy a munkán kívüli dolgokról beszéltetek? Jól van? - ami azt illeti, én tudom, hogy nem. Próbálta leplezni, de láttam rajta, hogy maga alatt van. A kérdés az, hogy ezt Richard is észrevette-e. Arra nem gondolok, hogy nem érdekelné, mert tudom, hogy igen…
- Úgy látod, hogy boldogabb nélküled? - teszem fel végül azt a kérdést, ami reményeim szerint felnyitja egy kicsit Richard szemét. Ha nem… Nos egy adott ponton, nekem is el kell fogadnom, hogy nem szólhatok bele az életébe, még tanácsok szintjén sem. Ez utóbbit mondjuk nagyon nehéz kibírni, még úgyis, hogy tudom, végül mindig a saját feje után megy.
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Richard Maxwell Thu Aug 03, 2023 9:00 pm

New Chapter

Without me

Liam - Orion - Jelen

Csak “ehh” hangot adok ki, s kicsit széttárom karjaim, inkább nem kommentálom most, mert akkor az hosszú lesz.
Hogymi? Ránézek, nagyon sok minden van az arcomra írva. Most tényleg lekicsinyíti a saját érzéseit egy ilyen igen szar humorral? Inkább hozott volna pitét...
Jó nekik. Legyenek boldogok. Megérdemlik.
Csak hozzám ne állítsanak be, mert a végén túl sok pitét falok be idegemben, ahogy ragyognak a boldogság burkában....
- Legalább akkor neki többet elmondtál magamból. - dörmögöm elégedettebben. Tanult abból, ami “velünk” volt. Velünk. Vele. Franc tudja.
Egy francokat tanult! Ááááhhh...
- És nem gondolod, hogy ebbe neki is van beleszólása? Elvégre róla van szó. Ne csináld ugyanazt, mint nálam. Miért, milyen probléma lenne? - óhha, csak nem egy vezető fószerbe zúgott bele vakon? Á, az tudja, hogy sok szem szegeződik rá...
A kérdésre szusszantok, derékra csapom kezem, majd megdörzsölöm az állam.
- Attól függ, mennyire van veszélyben? - tartom el a kezem magamtól, s közben nézek rá. Az igazi védelem kialakítására több időre van szükség.
- Jöhet Orionba, ha nagy gáz van, az arcturusiakhoz is elmehettek. Az alapítók ugyan elfoglaltak, de ott is menedéket kaphat.
Rámutatok az ujjammal.
- Számon kérem. Szó szerint. - a pite szent dolog, nem viccelődünk ám vele! Mert akkor kamatot számolok rá!
Csak Liam képes felcseszni az agyamat, hogy inkább elvonulok egy pár másodpercre, kiváló mentőövnek használva a küldött csomagot. Mire kiérek vissza, már csak a határozottság van bennem, de azért landol a csomag a mellkasának.
- Ha kibontod megtudod, ezt nem mondta még senki? - az elejét határozottan mondom, a végére már csak dörmögök.
Csak nézem a mintás felsőt. És ezt akarta felpróbáltatni velem? Hát szamár vagyok én, hogy felvegyem? Komolyan?
- Akkor hülye vagyok. Még valami? Ami esetleg kimaradt a készletedből, hogy még hozzámvágd? - minden szidalmat megérdemlek, de ezt be nem vallom. Még ma sem értem, miért nem csapott agyon akkor egy meteorit vagy villám, vagy bármi. Mennyivel jobb lenne.
Úgy nézek rá, mintha még sosem láttam volna eddig.
- Te most szórakozol velem? Együtt dolgozunk. Ellentétben veled, én elmondom a dolgokat. - áh, ezt nem kellett volna, fel is emelem a kezem, jelezve, hogy ezt nem akartam mondani.



Emme

Richard Maxwell
Richard Maxwell

Play by : Jensen Ackles

https://elementals.hungarianforum.com/t189-richard-maxwell#918

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Liam Hanson Sun Jul 02, 2023 11:45 pm

R & LThe next chapter
Szétteszem egy pillanatra a kezeimet. Most nem értek vele egyet. Vagy talán mégis… Igazából már mindegy.
- Most már mindegy. A nehezén túl vagyok. - egyelőre stabil az álcám. Ilyenkor azért lehet élni egy kicsit… Ezek az időszakok arra is jók, hogy emlékeztessenek rá, hogy tényleg nem akarom már ezt az életet. Tény, hogy nekem kell tenni azért, hogy változzon, de… folyamatban van ez is. Még akkor is, ha ez jelenleg csak egy szilárd elhatározást jelent… Nem könnyű egyik napról a másikra felszámolni minden ‘adósságot’...
- Jól van. Hát akkor szívesen máskor is. - vigyorgok rá, igazából a megkönnyebbülés miatt. Tényleg nem szeretek bocsánatot kérni, és nem azért, mert bajom lenne a szóval, vagy a gesztussal. Egyszerűen csak jobb úgy élni, hogy nincs is szükség rá, mert mindig helyesen cselekszem. Vagyis… így lenne jó élni egyszer…
- Igen. Úgy érzékelem. - még mindig mosolygok, hiszen Thandra gondolhatok, és… bízom benne, hogy nekem is van részem a boldogságában. Neki az enyémben biztosan… És éppen ezért is szeretném, ha Richard is megtalálná a harmóniát, és a békét. Elsősorban magában… Nekem ugyanis ebben segített Thand. Elkezdtem… elfogadni saját magamat. Mindenestül…
- Nem egészen. Meséltem neki a múltamról, és… a jelenemről. Nem mondtam el minden részletet, de tudja, hogy közel sem vagyok makulátlan. A mocsokról is tud. Szóval más ok miatt halasztom vele ezt a beszélgetést… - mindenképp el fogom neki mondani. Ám előtte… szeretnék még valami mást is megtenni. Csak már most tudom, hogy ostobaság, így már Richard előtt is furcsa kimondani. De… Veszek egy nagy levegőt.
- Azt szeretném, hogy már egy kész tervvel tudjak elé állni. Ha most ráhozom a frászt… Azzal nem jutunk előrébb. Ellenben, ha meg tudom már védeni, akkor nincs… akkora probléma. - nos igen.. tényleg így kimondva nem a legnyerőbb ötlet… Ezért nem is ragaszkodom hozzá foggal körömmel. Meg leginkább nem egyedül akarok megoldani mindent.
- Arra gondoltam, hogy amíg kitalálom, hogy mi legyen, biztonságos helyre kéne mennünk. tudsz ebben segíteni? - tudom, hogy meg fogja próbálni. De akkor is szeretném, kérdésként feltenni neki. Elvégre ez nem egy elvárás, ő nem ismeri Thandot. Viszont ő is jó lélek, mégha szereti… a benne lévő sötétséget is az előtérbe tolni…
- Nem-nem. Már megdumáltuk, hogy pite van, harag nincs. De jah, nála fordítva történt. Annyira, hogy az is időbe telt, hogy érezzek valamit. - amikor igyekeztem elnyomni, ami bennem van, sikerült tényleg mindenre stoppot rakni. Az a szar a bánat elnyomásával, hogy vele együtt az örömöt is előszeretettel tesszük parkoló pályára. Úgy pedig már nem sok értelme van az egésznek. Épp ezért is szar látni, hogy Richard… pontosan ezt teszi. Király, hogy elnyomja, a trágyát, de… vele együtt minden mást is. Pedig nem kell feltétlen a végletekben gondolkodni.
Ő viszont… Hát szokásához híven inkább már ezt is passzolja. Nagyon tartja magát, de látom, hogy mivel küzd. És megszakad a szívem… Ezért is veszem észre azt, hogy egy konkrét csomagot nyomott a kezembe.
- Oh. Ez micsoda? - kíváncsian bontom ki végül a csomagot, mert nem számítottam ajándékra. Vagyis.. igazából igen. Bellának aranyból van a szíve, csak… hát ő is pontosan olyan makacs, mint Richard. Emlékszem rá, hogy amikor legutóbb szóba került Richard… ő is a hátát mutatta nekem. Vaaaaaajon miért….
- Háh… ez marha jó. - kezdek el nevetni, ahogy meglátom a zebra mintás pulóvert. Tökéletes. Alig várom, hogy megmutathassam Thandnak is. És persze most is felveszem. mikor már rajtam van, újra Richard felé fordulok. Talán… egy fokkal őszintébben, mint kéne.
- Hülye vagy, hogy elengedted. De tényleg. - a hangnemem egyenes, de azért… kíméletes. Benne van, hogy én pont ilyen hülyének fogadom el. Meg nem mellesleg Bella is…
- Mikor adta ezt oda neked? Ez azt jelenti, hogy beszéltél vele mostanság? - na ez az, amiről Bella nem mondott semmit… Nem véletlen, hogy nagyon jól kijövünk. Richard női, kevésbé vonzó változata...
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Richard Maxwell Sat Jul 01, 2023 11:13 pm

New Chapter

Without me

Liam - Orion - Jelen

Na, végre, használja is az eszét! Csendben megvárom, míg megrágja a kérdésemet, de az arcomon ott van az elégedetlenkedés. Francért nem idejön, hogy segítsek?!
- Túlbonyolítani? Ezzel bonyolítod túl. - aztán csak mormogok egyet. Mert azért fordított helyzetben én sem akarnám magammal rántani. Tény, ha én rántom, onnan nincs kiút. Nekem is majdnem összejött a vissza nem út.
Így csak legyintek, s megvakarom a tarkóm.
Nem igazán haragszom rá. Most mire haragudjak? Az mekkora ökörség már, hogy azért haragudjak rá, mert szerelmes volt belém? Magamban szusszantok egyet, aztán megint csak mormogok, legyintve.
- Francokat kérsz már bocsánatot ilyenekért. -én tutibiztos nem estem volna a nyakába a vallomástól. A legjobb haverom, öregem, hogy lehetnék bele szerelmes?
NNa. Ezt legalább eltaláltam. Végre valami. Teljesen hülye vagyok én az ilyenekhez, de nem véletlenül. Meg úgy nem is direkt.
Elgondolkodom szavaim. Sokat nem láttam ügyködéseikből akkoriban, később ismertem meg pár hathatós taktikájukat.
- Süt róla boldogság, értem. - rühellik a kiegyensúlyozott, magabiztos és boldog lelkeket. Vagy azt élvezik, hogy jól összetörik ezt a másikban. Aztán összeáll a kép.
- Tehát azért nem akarod neki elmondani, mert akkor megtudja azt rólad, amit titkolsz előtte. -morgok megint. - Nem az én dolgom, nem mondtam semmit. - a párkapcsolatokba nem szokásom beleszólni, d emég csak véleményt sem nyilvánítani. Mindenki élje úgy az életét, ahogy neki megfelelő. De ha a patámra lép, akkor jön a nyakleves. Azt soha többet nem vagyok hajlandó eltűrni, hogy a határaimat átlépik.
- Most meg kéne sértődnöm, hogy nem szerelmet vallottál nekem, hanem azt, hogy mit is csinálsz. Ezek szerint most megfordítottad nála? Végül is... vonok vállat. - Lehet, így működni fog. - vagy pont nem. Tény, hogy nálam nem működött volna.Akkor meg nekem nem tök mindegy? Annyira nem. Liamről van szó, ugyanis.
És csak folytatja. Láthatóan az arcomra van írva, hogy egy, csakis egy ok miatt nem dobtam ki az ajtón azonnal. A haverom,  a legjobb barátom. Így csak a dühös arcom marad és az, hogy csendben végighallgatom. Nadeamikor ... befejezi!
Hú. Én most úgy odamondanék neki! De úgy!  Inkább neki fordítok hátat, s a szobámba megyek, hogy a csomagot nekinyomjam.
- Inkább ezzel foglalkozz. Bella küldi neked.- párszor már végigjártuk ezt a témát, és rohadtul nem érti meg, mert nem ő élte át azt, hogy eltüntet egy fél várost, és érzi, látja magán azt a változást, amit senki sem akar. Azt az elszakadást a mindentől, önmagamtól, s belezuhanni abba a kurvanagy sötét semmibe.
A csomagban Bella cucca van Liam részére, kiváló terelő. És mert ha nem hozza fel a nekem is ki kéne próbálnit, nem ugrik be, hogy valamit fel akart Bella velem próbáltatni. Amit Liamnek akart adni.
Emme

Richard Maxwell
Richard Maxwell

Play by : Jensen Ackles

https://elementals.hungarianforum.com/t189-richard-maxwell#918

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Liam Hanson Tue Jun 06, 2023 9:09 pm

R & LThe next chapter
Elgondolkodom szavain. Igazából jöhettem volna ide is, és tényleg meg tudtuk volna oldani. De okkal nem tettem. Ugyanis minél többet vagyok itt annál nagyobb a veszélye annak, hogy őt is visszarántom… Erre pedig nem vagyok hajlandó, és leginkább szeretnék már én is kikerülni a hálóból. Egy ideig nem küzdöttem ellene, mert azt éreztem, hogy esélytelen, de már tudom, hogy nem. Ha másként nem… de egy féle kiút tényleg létezik…
- Nem akartam túl bonyolítani a dolgot. Általában elég, ha csendes pihenőzöm egyet valamelyik sarokban. - vagyis néhány hét, vagy hónapnyi bújkálás az univerzum szélén és… meg is van oldva a dolog. Nagyjából… Az új adatok beszerzése sem piskóta, és az egyik tartozásom éppen abból fakad… De valami megoldás majd csak lesz…
- Áh… cseles… - szélesebb lesz a mosolyom a lelkem pedig… könnyebb. Nem az ital miatt. De kétségtelen, hogy jól esik.
- Tudom. És… Sajnálom, hogy így alakult. - azt nem mondhatom, hogy nem tennék pontosan ugyanígy. Hiába volt alaptalan minden félelmem, szembe kellett néznem velük, mielőtt Richard nyakába borítottam őket. Ha nem így teszek… Talán magamat megkímélem, de rajta semmiképp sem segítek. Vagyis hát… az is lehet, hogy mégis. De hiába emésztem magam, ezen már nem tudok változtatni.
- Igen. - felragyog a tekintetem, és néhány pillanatra vissza is kerülök lélekben Thand mellé. Lehet, hogy ezzel kellett volna kezdenem, mert amint ez megtörténik, érzem, hogy minden maradék aggodalmam eltűnik. Persze lehet, csak ideiglenesen, de én már azt is értékelem. Főleg annak fényében, hogy mikor folytatjuk a beszélgetést, gyorsan kibukik, hogy… vannak azért dolgok, amire figyelnem kell vele kapcsolatban.
- Nem. Vagyis… igen, csak más értelemben. Talán pont azért, mert ő normális életet választott, a pikkelyesek nem kedvelik különösképpen… - és a legrosszabb, hogy erről nem is tud… nekem is csak a megérzésem súgja, illetve az, amit hallottam az éterben… A fejvadász felkéréseket élből elutasítom, de néha kéretlenül is kapok üzeneteket. És az egyikben… Talán Richard segíthetne ebben.
- Még nem tud róla, én is csak azért, mert… nos hát tudod, hogy miért. - Richard előtt sosem titkolóztam, így pontosan tudja, hogy milyen ügyletekben vagyok érintett. Jellegüket tekintve. Ez pedig azt is jelenti…, hogy előbb beszéltem arról, hogy milyen illegális tevékenységekben vagyok érintett, mint hogy megosztottam volna vele az érzéseimet. Ez azért elég elcseszett így…
- Hát… egyes számú durva felismerés, a komiszkodásról előbb meséltem, mint arról, hogy csípem a lelked… - és… nevetni kezdek. Hangosan. Ezt ugyanis már csak így lehet lereagálni. És továbblapozni is úgy lehet, ha hagyom ennyiben azt hiszem. Ennek persze az is az oka, hogy Richardot is szeretném kalapálni egy kicsit. Ő is mindig ezt teszi velem, most is, szóval az én köröm jön. Kitartóan, és mosolyogva, mint mindig. Meg persze türelemmel.
- Én már akkor is ezzel turnéztam, amikor én magam voltam a pap… - nem, tudom, hogy ez nem vicces, de kénytelen vagyok mosolyogni. Mégis remélem, hogy az együttérzést is elkapja belőle, azt ugyanis sejtem, hogy ez meg neki nem a kedvenc témája…
- Seggel leültél a gödör aljára, aztán felálltál. Nem akarsz tovább sétálni, és otthagyni a francba a gödröt? - mivel a kapcsolat szóra triggerelt, először nem onnan közelítem meg. Ugyanis annak ellenére, hogy pontosan annak tűnik, nem kioktatni akarom. Hanem segíteni neki. Ám amilyen makacs tud lenni… egy kicsit mégis tanácsbácsisra kell vennem a figurát.
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Richard Maxwell Mon Jun 05, 2023 10:35 pm

New Chapter

Without me

Liam - Orion - Jelen

Mormogva vakarom meg a tarkómat.
- Értem én, de nem tudtál volna inkább idejönni? Megoldottuk volna. - vagy nem. Tökre nem érdekel, de a frász evett meg mindig, ha nem jelentkezett. Á, egy francokat. Tudomásul vettem, hogy most éppen más dolga van, mint hogy velem legyen.
- Egyszerre mindig csak egyet.  - háh, beugrottál ebbe a bokorba, rendesen! Vigyorgok is, miután elégedetten elé tettem a teli poharat.
Azért gondolatban kicsit képen töröl az, hogy ha a kilépésről években beszél, mennyi lehetett a belépés? Azon nem merengek, hogy ezt én meg miért nem vettem észre? Mert egyszerűen nem ilyen vagyok és kész.
- Ja. Csak én nem tudtam róla.  - mondhatnám, hogy tök jó érzés, de mit mondjak erre? Nem voltam még ilyen helyzetben, s nem is leszek. Így meg aztán sehogy sem vagyok okos én ebben.
Ejj, rosseb, fogalmam sincs, mit mondjak én erre az egészre. Az érzelmek nem az asztalom, tőlem aztán marhára ne várja senki a mézes-mázos, szájcsücsörítős, szirupos rózsaszín ködöt. Meg semmilyen ködöt. A vöröset meg végképp ne, mert az volt az utolsó, amit életében lát.
- Az jó. Akkor tényleg szereted. - szerintem. Fogalmam sincs. Inkább nem papolok.
Megállok a mozdulatban. Ez bánatkajálás lenne? Egy francokat az. A pite az pite, az kell és kész.
Felhajtom az italom, s szájjal lefelé fordítva az asztalra teszem. Körpecsétes lesz? Körpecsétes lesz, hol érdekel?
- A barátod is bajban van? - felőlem jöhet ő is, de ajánlom nekik, hogy csendben szuszogjanak míg alszok. Úgysem hallom...
Csendben maradok. Nagyon. És nagyon nem jó értelemben. Érzem, ahogy az ideg kezd feljebb kúszni bennem.
- Te is kezded? Miért van az, hogy bárki, aki kapcsolatban van, ilyet kezd el papolni nekem? Nem, ezt a mondatrészt nem folytatod. - mutatok rá, az ingerültségemet igyekszem visszagyűrni, hiszen nem tehet arról, hogy milyen szar döntéseket hoztam meg az életemben, s vettem el ezzel másokét. Furdal a lelkiismeret, és nem, nem akarom, hogy bárki szeressen úgy, ahogy vagyok. Mert nem érdmelem meg, és ő meg jobb életet érdemel, mint ami velem lenne.

Emme

Richard Maxwell
Richard Maxwell

Play by : Jensen Ackles

https://elementals.hungarianforum.com/t189-richard-maxwell#918

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Liam Hanson Wed May 17, 2023 10:39 pm

R & LThe next chapter
Úgy tűnik, hogy meglepődött azon, amit mondtam. Talán nem adtam ezt egyértelműen a tudomására korábban? Igazából mindegy. Most mindent tisztázni tudunk, amit eddig nem beszéltünk meg.
- Nagyjából igen. De többnyire a személyazonosságon múlik, amit szerezni tudok. - vannak helyek, ahol könnyen el tudnék rejtőzködni, de… onnan vissza út sem igazán van. Illetve szeretnék felhagyni az élettel, amit élek, csak… erre most még nincs lehetőségem. Illetve egy ideig nem is igazán akartam véget vetni neki… Úgy éreztem, hogy én csak ennyit érdemlek, mert aki egyszer rosszat tett, az többé már nem érdemes a boldogságra és a jó létre. De Richard és Thand megmutatta nekem (még ha nem is szándékosan…), hogy mégis… Így pedig érdemes kimászni a lyukból, még akkor is, ha most még nagyon távolinak tűnik a felszín.
- Csak egyet? - kissé kesernyés mosoly kúszik az arcomra, de… azért mégis jó, hogy kint van, aminek eddig is kint lett volna a helye. Ezért a kérdésem ellenére is, csak még egy felesnyi italt iszom a továbbiakban. Egyelőre elég volt, mert… van még miről beszélnünk.
- Valóban az lenne, ha nem készülnék már évek óta arra, hogy bevegyem ezt a kanyart. - már azóta próbálom romantikus értelemben kitörölni őt a szívemből, amióta biztosan tudom, hogy nem vonzódik a férfiakhoz, de akkor még nem ment. Mert túlságosan is fájdalmas lett volna a semmit őrizni helyette a szívemben. Most viszont már van egy lakója, aki Richard helyét sosem tudja elfoglalni teljesen, de… csinált magának másik zugot. Elférnek mindketten, ha más minőségben adok neki helyet. Ez pedig… talán most tényleg megtörtént. Merek bízni benne, mert… most nem azok az érzések vannak bennem, mint korábban. A változás pedig jó, főleg akkor, amikor ugyanazokat a köröket futottam, újra és újra…
- Nem hiszem, hogy ismered. De sokat meséltem neki rólad. Még azelőtt, hogy elmélyült volna vele a kapcsolatom. Könnyebb és kellemesebb volt rólad beszélni, mint saját magamról. - ez mondjuk azt hiszem mindig így lesz. Nem szeretek magamról beszélni. Magamban dumálok eleget, és az érzéseimet sem szoktam feltétlen eltolni magamtól. De kimondani egész más… Azzal már a másikra is súlyt helyezek, és ezt csak akkor tehetem meg, ha engedélyt adott rá. Vagy esélyem van rá, hogy együtt végül majd elhajítjuk a súlyt a francba…
- Érte, és magam miatt is. Mondanám, hogy érted is, de… reményeim szerint nem ez fog téged kibillenteni. - remény… kishíján elnevetem magam a saját szavaimon. Hiszen eddig éppen attól féltem, hogy ki fogom billenteni. Most meg már magabiztosan mondom, hogy bíztam benne, hogy nem így lesz. Kamu Liam, kamu… szóval ideje lenne most már el is hinni, mert még mindig nem harapta le a fejem.
- Azért az értékeléséhez kell egy minimális hajlam a bánat kajálásra… - egy halvány, de mégis határozott mosoly szalad a képemre, pedig a szám még tele a pitével. Ennek fényében pedig kis híján félrenyelek, amikor még valamit mond, de nem a döbbenet, hanem a vidámság miatt.
- Ennek örülök. - tiszta szívből, és ez az arcomra is van írva. Azért pedig csak pár pillanatig átkozom magam, hogyha ilyen könnyen fogadta, miért nem rövidítettem le a szenvedésem, és mondtam el korábban. Felfedezek ugyanis egy tökéletes átkötési lehetőséget. Hiszen nem csak egy céllal jöttem ide…
- Egyébként azt az ajtót, nem csak nekem kéne nyitva hagynod… - ha már ő nem az érzelmek patása, én az leszek helyette is. Az elválásuk módjától ugyanis megszakadt a szívem. Értem, és látom, hogy miért alakult így, de… csak egy kicsit kéne engedniük a makacsságból, és akkor minden kerek lenne.
- Remélem tudod, hogy neked sem kell egyedül leélned az életed. Ez független attól, hogy milyen szarokon kellett keresztül menned. - erre azt hiszem én vagyok a legjobb példa. Ha én találtam valakit, aki el tud fogadni engem, és szeretni tud… akkor neki már nem is kell keresnie, mert megtalálta ezt a valakit. Csak az a valaki is pepitában Richard…
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Richard Maxwell Wed May 17, 2023 9:21 pm

New Chapter

Without me

Liam - Orion - Jelen

Megállok, majd ránézek.
- Szóval, ha nagyon eltűntél, akkor nagyon égett a talpad alatt a talaj? - de csak veszek egy nagy levegőt, és hagyom. Az ő élete, és majd pont én jövök a szentfazék dumával. Sokkal szarabb vagyok, mint ő a legszarabb óráiban.
Kiengedem a levegőt, lassan. A tárgyra tér, megmondta, akkor megvárom. Ha nem tér, akkor még mindig előszedhetem az előbbi kérdést.
Hm. Jó alaposan felhajtotta rövid idő alatt.
-Ez megérdemel még egyet.  -s a poharat mellőzöm elvenni tőle, kérek az újabb adaghoz egy másikat. S a kezébe nyomom.
- Azért elég éles kanyar szerelemből testvérként tekinteni a másikra. Ne álltasd magad, az rohadtul nem fog menni. De... úgy érzel, ahogy neked jól esik. - tárom szét kezeim, ha utál, akkor utál, nekem az is megfelel. Én is rühellem magam. Az lenne a csoda, ha valaki nem. Vagyis nem csoda. Annak az agyára ment valami, vagy a szemére.
Egy ideig csendben maradok, inkább a sörből iszok még egyet.  Rohadtul nem csodálom, hogy titkolta. Egy olyan nyomorékba, mint én, csak az szeret bele... nem tudom, ki szeret bele, de én tuti tagadnám magam előtt is. Ezzel egyetértek vele.
S nagyon gondosan lenyelem a hozzáfűzést, hogy ha nem kérdezi meg, akkor nem tudja, hogy ez egyoldalú-e. Mert sokkal többet éreztem, mint a barátság, de sosem volt szerelem. Énem másik része, és az is marad, de ha csak haver leszek az életében, nekem az is teljesen megfelel. Rohadtul nem vagyok egy érzelgős fazon.
- Hogy értve, hogy megismert engem, mint téged? Ismerem? - mi az, hogy képletesen? Én nem értek képletesenül.
- Vagyis érte megtetted. - bólintok. Az jó, nagyon jó, akkor nagyon szereti. Vagy nem. Fogalmam sincs.
Dörmögök egyet. Végre valaki érti, miért tömöm magamba.
- Végre valaki érti. - s egy rövid mosolyt engedek meg.
Bella. Bella. Valami van Bellával. Tudom. De mivanBellával?
- Oké. - hát ha elmondta neki, akkor elmondta neki, most már hisztikélhetnék, akkor sem lehet az időt visszatekerni (de, lehet, nem fogom), hogy előbb nekem mondja el. Én lettem az utolsó, hát akkor én lettem.
Ja. Nekem is kéne mondani valamit. De én és az ilyen helyzetek...
- Nem vagyok az érzelmek patása. - vonok vállat. - Ha okés vagy, akkor okés vagy. Az én ajtóm tuti mindig nyitva lesz.
Még azt sem tudom, hogy reagáltam volna, ha közeledik hozzám. Már nem is tudom, s így van ez jól, azt hiszem.

Emme

Richard Maxwell
Richard Maxwell

Play by : Jensen Ackles

https://elementals.hungarianforum.com/t189-richard-maxwell#918

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Liam Hanson Wed May 03, 2023 12:11 am

R & LThe next chapter
Kis híján elnevetem magam arra, hogy ő cuki. Igazából az, csak pont azzal, hogy egyáltalán nem az. Ezért egy mosoly azért játszik egyet az arcomon, és csak torokköszörülés után válaszolok.
- Bocs. Megszokás. Pedig most kivételesen nem űznek annyira. - ha nagyon forró lenne a talaj, akkor nem is tudtam volna eljönni. Az új álcámnak hála viszont egy ideig még rendben leszek. Aztán úgyis el fog majd jönni az-az idő, amikor ez a név is kompromittálva lesz, és akkor kénytelen leszek eltűnni egy időre. Ám most bízom benne, hogy talán már az lesz az utolsó. Most van esélyem a kilépésre a körből, és Thand miatt mindennél jobban meg akarom tenni. De az is igaz, hogy Richard miatt is megpróbáltam már…
- Mindjárt-mindjárt… - ha nem komoly dologgal jöttem volna, és nem érezném rajta, hogy már nagyon tudni, akarja, hogy mi van, akkor minden bizonnyal még megkínálnám azzal, hogy azért siet-e mert mozi jegye van. De most eszemben sincs szívni a vérét, és tényleg azért jöttem, hogy végre kimondjam azt, ami olyan hosszú időn keresztül ólom súlyként nehezedett a mellkasomra. Csak ennél gyorsabban nem megy…
Aztán kimondom…
Megijedek, valójában a saját reakciómtól. Hevesebben ver a szívem, és attól tartok, hogy azért, mert mégis érzek még valamit Richard iránt. Hiszen, ha már nem lenne bennem semmi, akkor most meg kéne könnyebbülni nem? Elvégre ez már múlt idő. De nem ezt történt. Viszont az is lehet, hogy épp saját magamat kergettem csapdába. Én magam nehezítem meg, mert ha nem lenne az, ostobaság lenne, hogy eddig nem szóltam róla. A legvalószínűbb pedig az, hogy túl sokat gondolkodtam ezen, és ezen a pillanaton, így most csak lekéne csendesíteni a fejemet.
Nem is jöhetne jobbkor az ital. Azonnal lehúzom, és szusszanok egyet, mikor már üres a pohár. Jól esik a maró íz, ahogy végig gurul a torkomon. A kérdése pedig… azt hiszem nekem is szükségem van rá, hogy ki is mondjam.
- Mindig fontos leszel a számomra. De már nem romantikus értelemben. Hanem a barátomként. Vagy még inkább a testvéremként. - furcsa a testvéremként gondolni rá, amikor a vonzalmamat olyan sokáig elrejtettem előle, és persze magam elől is. De most már így gondolok rá. Mert az nem lenne igaz, és Thandot sem ámítanám azzal, hogy Richard számomra, csak egy barát. Ő annál több. A sors társam, akivel együtt, és egymást támogatva keltünk át a legmocskosabb mocsarakon. És közösen is jöttünk ki belőle. Nagyjából…
- Tudom ezt így utólag… könnyű belátni, de sokáig magam előtt is titkoltam az érzéseimet. Már azt is, hogy a férfiakhoz vonzódom. Amikor meg ráébredtem… egyszerűen nem volt meg sem a helye, sem az ideje. Azért, mert azzal mindig is tisztában voltam, hogy ez egyoldalú dolog. - ehhez még az sem kellett, hogy megismerje Bellát. Már jóval előbb tudtam. Éppen ezért, amikor ők egymást választották, boldog voltam. Mert mindig is azt kívántam, hogy legyen mellette egy társ, aki pontosan úgy szereti, mint én. Ő pedig ezt elfogadja. De nincs mit szépíteni, azt a dolgot Richard csúnyán elbaszta… Viszont többek között ezért is vagyok itt.
- Oh igen… ő előbb megismert téged, mint engem. Képletesen persze. Illetve… miatta is jöttem most el ide. Egyrészről, hogy tiszta vizet öntsek a pohárba, másrészről, hogy megbizonyosodjak róla, hogy ez már múlt idő. - a jóleső sóhaj már vajon megy? Még nem teljesen. De a szívem már nem ver annyira, és végre észre veszek valamit. A pitét… A poharam mellé tolta? Elmosolyodom, és egy villa segítségével elfelezem. Egy fél pitével értékelem, hogy ez a hagyományos értelemben véve is cuki megmozdulás volt.
- Oké. Most már értem a pite imádatot. - minden bizonnyal placebo, de ahogy az ízletes falatokat rágcsálom, mintha szépen lassan az aggodalmaimat is  eltüntetném. Falatról falatra.
- Azt még tudnod kell, hogy… Bellának is elmondtam ezt. Mikor legutóbb beszéltünk. Néhány hete. - innen nézve az már tényleg nem volt korrekt, hogy neki előbb szóltam. De volt egy mély beszélgetésünk és… mikor eszembe jutott Thand, nem akartam már hallgatni. Ő pedig ‘kockázat’ nélküli közönség volt.
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Richard Maxwell Tue May 02, 2023 11:11 pm

New Chapter

Without me

Liam - Orion - Jelen

- Morris. - vonok vállat. Nekem aztán baromi mindegy, hogy Morris vagy Norris.
Vágok egy arcot.
- Mióta úgy jössz be, mint akit űznek? De akkor nem leszek cuki, nekem úgyis okés. - de ha nem kér, akkor nem kér, több jut nekem. Máris jó üzlet. És leszek egy francot legközelebb figyelmes, azt mindig lehurrogja. Hát akkor nem leszek az.
Tök értetlenül nézek rá.
- Tárgyra térsz, vagy a tárgyra térsz? - de komolyan! Francot könyörgök én itt neki...
Megint nem értem, hogy mit vezetett félre, és a türelmem ugyancsak kezd fogyni, még a pitét is elfelejtem. Már rászólni lenne kedvem, hogy mondja már ki, de csak horkantok egyet, s legyintek, haladjunk már.
Először nem fogom fel a szavakat. Mármint az övét, amit kimond. Aztán ránézek.
Addigra hűlt helye van, s úgy járkál, mint egy molylepke a fény felé. Az repked. Mindegy. Nézem, és még mindig nincs bennem mit gondolni. Képtelen vagyok felfogni, mit is mondott. Keresem vissza, mondott-e nekem valaha ilyeneket, de én és a memóirám totál nem vagyunk haverok.
A pitekérésre azonban már tudok reagálni. Mégpedig azzal, hogy felállok, és nem egy újabb, teli sörösüveget tolok a kezébe. A panelhez lépek, és egy igazán jó ütős rövidet kérek. Először magamnak, azután neki. Az egyik poharat oda teszem az asztalra, ahol az előbb még ült. Közben csendben maradok. Ja, és persze az enyémet addigra már felhajtottam, így kérek még egyet.
- Most már nem érzel? - s mielőtt felhajtanám a második adagot, a pités tálat a pohara mellé tolom. Az egész az övé lehet, most jó a pia.
- Hogy? - a málészáj megint előjön. - Mégis mi a szart változtatott volna meg? Sem belédszeretni, sem kidobni nem doblak. Azok a te érzéseid, és én meg az érzések.... -áh, inkább megiszom a másik adagomat is. Nem megy nekem az érzelgősdi, elég az, amit eddig kaptam, köszi.
- De a másiknak legalább elmondtad még időben? - aztán csak mormogok. - Úgysem tartozik rám... - egyik válaszával sem tudnék mit kezdeni. Nem érzem magam jogosnak ebben semmire, aki eltüntettet ártatlanokat...
Emme

Richard Maxwell
Richard Maxwell

Play by : Jensen Ackles

https://elementals.hungarianforum.com/t189-richard-maxwell#918

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Liam Hanson Wed Apr 19, 2023 9:29 pm

R & LThe next chapter
- Morris. Bár most, hogy mondod a Norris jobb lett volna. - hallottam a hírét a legendás Terrainak, Chuck Norrisnak. Állítólag egy ‘szuperhős’, aki nagyobbat rúg, mint bármelyik Terrai. Biztos kentaur volt előző életében.
- Kösz nem. De egyébként mióta osztozol pitén? - még a szemöldököm is felszökik, annak ellenére is, hogy a gesztust értékelem. De csak két okot tudok elképzelni. Vagy sokkal mélyebben van, mint mutatja magát, vagy azt hiszi, hogy én csókolgatom a gödör alját. Az utóbbi szerencsére nem igaz, az előbbi meg remélhetőleg szintén nem.
- Rendben. - én úgy gondoltam, hogy neki kéne leülnie, de természetesen nem fogom erre kényszeríteni. Ugyanis úgy csak nekem lenne kényelmesebb. Neki nem biztos, és egyébként is olyan témát hoztam, ami nagy eséllyel zavarba fogja hozni. Vagyis… igazából nem tudom, hogy mit fog szólni ehhez az egészhez, mert olyan régóta titkolom, hogy már minden lehetséges reakciót elképzeltem. Van bőven lehetőség, és én már azt sem tudom, hogy melyiktől nyugodnék meg.
- Tudom-tudom. És kása helyett egyébként is a pite a nyerő. - sosem értettem ezt a pite mániát. Finom, ezt aláírom, de Richard tulajdonképpen vallást alapított a pite köré. Azt azért én túlzásnak érzem. Viszont van valaki, aki nagyon is szereti a pitét, meg bármennyire is próbálja tagadni, azt is, aki előszeretettel fogyasztja szinte minden alkalommal. Izgalmas lesz, amikor majd őt is szóba hozom…
Egyelőre azonban a hétpecsétes titokkal akarok előállni, csak sokkal nehezebben megy, mint vártam. Tartok tőle, hogy ez meg fogja változtatni a barátságunk természetét. Pedig… tényleg nem olyan nagy dolog. Legalábbis most már nem. Mégis, azért nehezen jönnek a szavak, és a ‘bíztatását’ követően egy hosszú pillantást is kap tőlem.
- Jah. Sajnálom, hogy félrevezettelek ezzel kapcsolatban. - simán mondhattam volna azt is, hogy nincs senkim. De neeeeem…. hazudtam neki is, mint körülöttem mindenkinek. És nem ezt érdemelte tőlem. Még akkor sem, ha ez csak egy olyan apróság, hogy voltak-e intim kapcsolataim vagy sem. Ugyanis már nem akarok többet hazugságban élni. Legalább a magán életemben nem. Ha az ‘üzletről’ van szó… az már egy másik ügy, de szívem szerint már azon ügyleteket is elengedném, amik a törvény rossz oldalára sodornak. Sosem leltem örömöm abban, hogy a hátam mögé kell néznem, most pedig még jobban vágyom a nyugalomra. Valaki oldalán… aki már nem Richard. De régebben…
- Te voltál az Richard. Irántad éreztem jóval többet, mint kellene. - ez nem is volt olyan nehéz… A francot nem. Nem csak, hogy lezúzom egyben a maradék sört, de még fel is pattanok az ágyról, és járkálni kezdek a szobában, mintha nagyon muszáj lenne. Pedig nem így akarom. Nyugodtan akartam vele ezt közölni, mert akkor ő sem fog nagy feneket keríteni a dolognak. Vagy nem ettől függ? Mindenesetre megállok, és Richardra nézek immáron az üres sörös üveggel a kezemben.
- Mégis kérnék egy kis pitét. - természetesen ezt csak akkor mondom, ha van még. Amennyiben már elfogyott, csak lassan visszaülök az ágyra, és kiengedek egy hatalmas sóhajt.
- Ezt nagyon régóta őrzöm, és már el akartam mondani, csak egyszerűen nem ment… féltem, hogy megváltoztatja a barátságunkat. - tudom, hogy ez nem mentség, és valójában nem ő tehet róla, hogy ez így alakult, csakis én. Viszont tény, hogy nem mertem vállalni saját magamat, és sokkal könnyebb volt úgy tenni, mintha valaki más lennék. Ha nem találkozom Thanddal, talán nem is mertem volna sohasem előhozakodni ezzel. Pedig hosszú távon mindenképp így lesz a jobb. Richard ugyanis megérdemli a bizalmamat, és azt, hogy feltételezzem, nem lesz komoly következménye annak, amit mondtam. De… a megkönnyebbülés pillanata még nem jött el.
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Richard Maxwell Wed Apr 19, 2023 8:36 pm

New Chapter

Without me

Liam - Orion - Jelen

Egy ideig csak bámulok magam elé, majd újból enni kezdek.
- Rendben, Norris Morwind. - és harapok még egyet a pitéből.
Hümmentek egyet, majd a saját sörömet a kezembe véve, meghúzom.
- PItét? - pitét nem osztok meg. Csak kivételes esetekben. Ez most annak tűnik, mert így most nem tudom hova tenni, mi a huzatért is tette be a lábát ide, amellett, hogy jó látni a fejét.
Hogy udvariatlan voltam-e azzal, hogy nem kínáltam hellyel?
- Ha akarsz, leülsz, mondtam már, hogy itthon vagy, ha idejössz. - ennyit az én vendéglátásomról, még a vállamat is megrántom.
A sör nyitva van, úgy adtam át neki, a nyitóval nem szokásom bíbelődni. Hüvelykujj, és pöcc.Nem hopp, ez nem egy bugyuta terrai sorozat. Amit mellesleg végignéztem...
- Na. Nyögd már ki. Nem vagyok a türelmes várakozás mintapéldánya, a forró kását meg kibaszom az ablakon, tudod. - hadd hűljön, addig meg mindenki elmondja a nyavalyáját.
Megállok a piteevésben. Mi ebben a kibaszott nagy kunszt? Jót döngetnek, aztán megy mindenki a dolgára.
- És? Ha mondanád tovább, többet tudnék.
Nekem ne álljon meg az elején, mert én tuti nem fogom kérdezgetni.
- Igen? - málészáj megint előjön, mert valahogy nem tudom összerakni az á-t, meg a b-t.
- És hogy jövök én ehhez ide? - harapok bele a pitébe. Oké, dumáljuk a dolgokat, de ezt most így nem értem, nekem sosem mondott erről semmit. Valami gazdas és befolyásos fószer kölyke? Azért nem mondhatta el? Hát nekem aztán mondhatja, mindet leszarom.
Akarom mondani, kivételesen az ő választottját nem. Annyira.
Emme

Richard Maxwell
Richard Maxwell

Play by : Jensen Ackles

https://elementals.hungarianforum.com/t189-richard-maxwell#918

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Liam Hanson Thu Apr 06, 2023 9:42 pm

R & LThe next chapter
Úgy tűnik, hogy drámairabbra sikerült a belépőm annál, mint amit terveztem. Richard ugyanis még a pite evést is abbahagyja, amikor meglát, és tudom, hogy nála ez csak vészhelyzet esetén következik be. Az én esetemben pedig az a váratlan, hogy nem dobban egy plusz egyet a szívem, amikor hiányos öltözetben látom. Most tulajdonképpen fel sem tűnik, és én már ettől is megkönnyebbülök. Ő viszont egyáltalán nem tűnik nyugodnak, és ezen segíteni akarok. Szerencsére most az igazsággal tudom ezt megtenni.
- Neeeeem. Semmi ilyesmi. Csak ha bárki kérdezi, Morris Morwindnak hívnak. - meg leginkább, most nem ismerkednék, ha nem muszáj. Bőven elég megbeszélni valónk van ahhoz, hogy indokolt legyen a jelenlétem, és ne legyen szükség harmadik személyre. Egyedül Bellának örülnék, de okkal szerettem volna csak Richarddal beszélni. Ugyanis Bellát is szóba fogom hozni, ha nem dob ki azután, amit elmondok neki…
- Kösz. - átveszem a sört, amit nekem nyújt, és azért nem is húzom sokáig az időt a fogyasztásig. Nagyon jól fog jönni, és hiába könnyebbültem meg attól, hogy túl vagyok az első ‘rohamon’, az ‘erősítés’ sosem árt.
- Persze. Csak üljünk le valahova. - még nem biztos, hogy ülve is tudok maradni, de én mindenképp nyugalomban akarok neki kezdeni. Mert az érzéseim még nem kezdtek ugyan cikázni, de a gondolataim nagyon is. Hiába a felkészülés, és a megtervezett mondandó, belekezdeni azért nem olyan könnyű.
- Hát… igazából nem is olyan kifejezett hír. Vagyis… van valami, amit szeretnék veled megosztani… - ha sikerült valamiképp kinyitni a sört, akkor most jött el az ideje egy nagy kortynak. Aztán még egynek. Majd egy sóhaj. Az eleje végülis nem is olyan nehéz.
- Megismertem valakit. Aki… nagyon fontossá vált a számomra. - ösztönösen kúszik egy finom mosoly az arcomra, ahogy nem csak megemlítem, hanem fel is idézem az alakját annak a bizonyos valakinek. Ő nem csak azért különleges, mert annak ellenére is sikerült megszólítania a lelkemet, hogy az valaki máshoz kapcsolódott, hanem azért is, mert ő erőt adott ahhoz, hogy bevalljam azt, amit már olyan régóta titkolok. Tudom, hogy ez nem kéne, hogy ilyen nehéz legyen, hiszen semmi szokatlan nincs abban, hogy a saját nemem érdekel. Az viszont elnémított, hogy saját magamnak is jóval később ismertem be ezt, és már későnek éreztem előállni azzal, hogy Richard nekem több, mint egy barát. Azonban rájöttem, hogy amíg nem ragad el magával véglegesen a sötétség, még van idő.
- Tudom ez így önmagában nem olyan nagy újság, mert számos kalandról beszámoltam neked, de a helyzet az, hogy nem mondtam neked igazat ezzel kapcsolatban. Valójában sosem volt senkim mert… a szívem foglalt volt. - volt. Tényleg csak volt? Igen. Kimondtam, és nem érzem azt, hogy most hazudtam volna. Richard mindig fontos lesz nekem, de talán most tényleg le tudom zárni azt, ami el sem kezdődött. Hiszen vár valami új, amiben még sosem volt részem. Viszonzott érzelmek. Ezért pedig küzdeni is hajlandó vagyok.
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Richard Maxwell Thu Apr 06, 2023 8:11 pm

New Chapter

Without me

Liam - Orion - Jelen

Megint azok a kibaszott rémálmok. Ezúttal azonban átváltoztam álmomban és úgy dúltam fel teljesen a fél univerzumot. Teljesen befeszült izomzattal, sokáig képtelen megmozdulni állapotban feküdtem a hátamon, csuromvizesen, levegő után kapkodva.
Rettentően félek attól, hogy egyszer valamitől újra elpattanok, s már nem lesz megállás. A lábam örök mementója marad életem végéig, mivé is alakultam át majdnem. Ezért is rühellem a valódi alakomat. Egy szövet így legalább mindig takarja a lábamat.
A helyi patakban ücsörögtem vagy egy órát, ahová nagyon nehezen vitt a lábam, de szükségem volt rá. Ott mindent elengedtem, s a víztől is bocsánatot kértem, ami nagyjából egy bocsesz elvakkantása volt. Ennyire tellett.
Nem volt kedvem visszamenni a lakásomra. Az az energia, amit otthagytam, nem túl szép. Mégis ott élek, így egy halom kristállyal felszerelkezve, meg egy adag füstölővel, csengővel, végül megindult a vastag réteg, s lassanként kiszüremkedett az ajtón.
Míg egy hatalmas adag pitével és egy  karton sörrel járultam hozzá még, a magam számára. A matracot kivágtam a szemétbe, majd alakítok újat.
Egy szál nadrágban nyitok ajtót, kezemben a pitével, s még eszek.
- ...gen? - s egyből lenyelem a falatot. Azonnal a háta mögé nézek, s szélesre tárom az ajtót, majd újra szétnézek, ahogy bejött, s csak utána csukom be.
Ahogy meg akar ölelni, előbb a pitére nézek, majd letétel helyett a kezemben fogva azt, ölelem át. Valami írtó gebasz van, ha itten nekem ölelkezik.
- Kredit kell? Szerezzek búvóhelyet? Vagy csináljak? - de aztán belekezd, s a felszabaduló kezemmel, amiben a sör volt az ölelés előtt, egyet megnyitok, s átnyújtok neki.
- Ez itt jó lesz? - én most innen ki nem lépek. Minden triggerel.
- És mi az? -valahogy most nincs kedvem azon viccelődni, hogy feltalált egy új pitereceptet.
Emme

Richard Maxwell
Richard Maxwell

Play by : Jensen Ackles

https://elementals.hungarianforum.com/t189-richard-maxwell#918

Back to top Go down

The next chapter Empty The next chapter

Post  Liam Hanson Tue Apr 04, 2023 9:05 pm

Az utóbbi időben megszorult a hurok a nyakam körül. A legutóbbi munka nem sikerült túl jól, és a rendfenntartó erők nem lelkesednek a Liam Hanson névért. Ezért már egy ideje valaki más nevét használom, és még így sem járhatok kelhetek a világban háborítatlanul.
Most viszont nem emiatt remegett a kezem, amikor begomboltam az ingemet. A Richardal való találkozó miatt voltam ideges, ugyanis ezen múlik, hogy a kapcsolatom működőképes lesz-e Thanddal vagy sem. Szeretném, ha az lenne, hiszen Richardon kívül senkit sem éreztem magamhoz olyan közel, mint Thandot. De le kell zárnom a múltat, és ezt úgy tudom megtenni, ha szembenézek vele.
Azok az idők ugyanis elmúltak, amikor ébredéskor az első gondolatom már Richard volt. Sokáig velem volt, minden pillanatot neki szenteltem, még akkor is, ha tudtam, hogy az ő szíve sosem fog értem dobbanni. Thand viszont egy új világot mutatott nekem, és már nem csak az ébren töltött perceket, hanem az álmaimat is ő foglalta el. Mégis tartok tőle, hogy mit fogok érezni, amikor ismét látom Richardot. Már nem akarom, hogy akárcsak egyetlen alkalommal is miatta akadjon el a lélegzetem. Le akarom zárni azt a kapcsolatot, ami valójában sosem teljesedhetett be. Ehhez pedig az kell, hogy bevalljam neki, hogy én nagyon is benne voltam…
Emiatt amikor megérkezek a szállására, már tapintható a feszültségem. Egyelőre csak félelem van bennem, de ki tudja mi fog megszólalni odabent, amikor ajtót nyit nekem… Ezért, amint jelzem neki az érkezésem, levegővel töltöm meg a tüdőmet és várok arra, hogy megpillantsam őt.
- Hello. Bocs a késésért. Meg a furcsa névért. Nem túl jó a sajtóm mostanában. - köszöntöm, ha fogadni tudott, és mivel még mindig ő a legjobb barátom, már hajolok is közelebb hozzá, hogy át tudjam ölelni, és megtudjam lapogatni a hátát, amennyiben engedi nekem.  A légzésemet pedig még vissza is tartom, mert várom azt a pillanatot, amikor belesajdul a szívem abba, hogy én többet érzek iránta, mint ő irántam. Ez a perc azonban nem következik be. Magam is meglepődöm, de amikor elhúzódom tőle, egy őszinte mosoly kúszik az arcomra, és a fájdalomnak nyoma sincsen. Épp ellenkezőleg. Megkönnyebbültem. De nem bízom el magam, mert még csak most érkeztem.
- Nagyon szeretnék veled majd mulatni egyet, de keresünk valami nyugodt helyet, ahol tudunk beszélni kicsit? Híreket hoztam neked. - ezt a szót óvatosan szoktam használni, mert a számomra sosem jelent jót, de most nem találtam jobbat arra, hogy “bevallom, nem az vagyok, akinek megismertél”. Attól nem félek, hogy emiatt elítél, de hogy a barátságunk természetére milyen hatással lesz… az már egy másik dolog. Illetve a legjobban attól tartok, hogy miként fogad majd Thand, amikor visszatérek hozzá…
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

The next chapter Empty Re: The next chapter

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum