Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Go Round

3 posters

Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Go Round
Cyrus - Aquila - Jelen

A megértire azért zsigerből vágok egy “he?” arcot, amit vagy lát, vagy nem, mert még mindig a földön vagyok. Elvileg. De nála bármit elhiszek. Mármint szemétség szempontjából.
- Már kezdtem azt hinni, hogy valahol elhagytad a nárciszod... - olyan szépen tud virágszálul fogalmazni! Még mindig.
De amit utána mond, félig kapaszkodás közben ér el, s annyira meglep, hogy el kell engednem a karfát, így visszazuhanok a földre.
- Ja. Csak hogy te törj össze. Értem én. Kell az élvezet. - vicsorgok, mint egy veszett eb, de nem morgok. Ahhoz túl sok helyen rezegnék és van, ahol még kellemetlen.
Az a bajom, hogy tényleg szarul vagyok. És most az életösztön nagyon magamra hagyott. Éljen a kondicionálás! Pedig... nem vágyom arra, hogy megint kedvére játszadozzon velem. Vagy rajtam.
Hah, és pofátlanul itthagy! Annyira ő! És annyira... nem érdekel már. Annyiszor végigjátszottuk mindezt, hogy rendben, legyünk akkor az egészen túl, ha már nem megy eljutni a hajójához sem. Ebbe a gondolatba félig belealszok, pont annyira, hogy megrettenve rezzenjek össze, ahogy megérzem magam előtt. Az a bizonyos kondicionálás. Már mindegy, észrevette-e a vagy sem, a szemem már úgyis tágra nyitva, a azvarodottság mellett ott van benne a hirtelen jött és a mélyről érkező rettegés. Úgyis szerette látni a tekintetemben és megtett érte mindent, hogy lássa.
De amit látok a kezében, pont nem számítottam volna erre sosem.
Visszanézek rá, s már csak az értetlenség van bennem.
Némán veszem el a poharat, két kezemmel, azért egy kis időbe belekerül, mire fel tudok ülni, nem a sérülés, inkább a szédülés miatt.
Mindegy, mi van az italban: méreg, altató, kínt okozó akármi, mindegy. Szomjas vagyok.
Megiszom, behunyt szemekkel, s várom a hatást. Ami...
Értetlenül emelem a pohár belső részét a szemem elé, s hajolok fölé. Keresem benne a leülepedett szer maradványát.
De semmi.
- Te most azzal akarsz beetetni, hogy semmit sem tettél a vízbe? - leteszem a poharat, kis híján mellé, érzem a billenést, így felső testtel csusszantom magam az asztal felé, s ráborulok a karfára, a pohár meg... ajándékká vált az isteneknek, azt hiszem...

Emme

Lyndar Onis
Lyndar Onis

Play by : Orlando Bloom

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Cyrus Atticus Sat Mar 23, 2024 8:59 pm

Elfogadom a… szkepticizmusát. Azt is megérteném, ha gyorsan rövidre zárná ezt, és inkább lelőne a lelki békéje jegyében. Jah, hogy az már meg is volt… Azt hiszem akkor most az a rész jön, hogy végig hallgatok minden sértést, mert ez a legkevesebb, ami jár neki.
- Megértem, de az igazság attól még nem változik, hogy te nem hiszel benne. - biztos vagyok benne, hogy nem veszi észre, mennyire megváltozott a hangom, és a hanglejtésem. Már nincs se gőg, se dac a hangomban csak… fájdalom. Amit saját magamnak okoztam, és okozok, éppen ezért is tudom, hogy nem fogok tudni tőle megszabadulni, amíg nem törlesztettem a bűneimért.
- Igazad van. Azt tényleg nem sajnálom, hogy megmentettelek. - az életét mondjuk inkább Carmen mentette meg, de a fogságot sem viselte volna jól, és annak elkerülésében az én kezem is benne volt. Hálát persze nem várok. Ez még mindig csak alulról súrolja a minimum szintet, amivel tartozom neki.
- Igen. Ez új. Ahogy az is, hogy szabadon távozhatsz. - a másik labdát, amit a megtiszteltetéssel kapcsolatban mondott nem veszem fel, mert az már nem az enyém. Felesleges lenne tagadni, ahogy úgy általában akármilyen védekezésnek, nincs értelme. Esélyem sincs arra, hogy felismerje a mostani szándékaimat.
Hiszen észreveszem, hogy mennyire szomjas, de erről továbbra sem szólna. Ránézek a poharamra, már épp nyúlnék is érte, hogy odaadjam, de aztán eszembe jut, hogy biztosan el fogja utasítani, mivel abból én már ittam. Vagyis hozni kell neki egy másikat bentről…
Szörnyen lassan tudok csak megmozdulni, és az arcom fájdalmasan torzul össze. Nem kiálltok fel, még csak nem is nyögök, kibírom én csak… magamban cifrábbnál cifrább káromkodásokat hozok össze. Ha nem állít meg gáncsolással, vagy bármilyen egyéb módszerrel, akkor szó nélkül bemegyek, és körülbelül egy perccel később már egy pohár vízzel térek vissza. Nem ülök le azonnal, hanem ahhoz a fotelhez megyek, amiben ő gömbölyödött össze, és a poharat felé nyújtom.
Cyrus Atticus
Cyrus Atticus

Play by : Rupert Friend

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Lyndar Onis Wed Mar 20, 2024 10:33 pm

Go Round
Cyrus - Aquila - Jelen

Nem mozdul, nem szól semmit. Ilyenkor szokott utána a legrosszabb része következni. Én meg alapból nem szoktam nála sem befogni a számat, csak ha befogatja. És azért nagy szám van.
Felvágósan fel kéne ciccennem, jelenleg még azt próbálom kitalálni, melyik irányba is szédülök hirtelen, ahogy földet érek.
- Abban úgyis te vagy az örök legelső, szóval a mesédet nem veszem be. - aztán leesik, mi volt az első szó, s felkuncogok, aztán felsszisszenek. Mégis fáj a fejem...
- Nem sajnálsz te semmit. - még mindig a földön fekszem, de már keresem a kezemmel a fotel karfáját, tapogatózva.
Fel tudok úgy tápászkodni újra, hogy hassal előre sikerül belekúszni, majd összegömbölyödök a fotelben, hogy a fejemet vízszintesen tudjam tartani. Amikor felálltam, nagyon kifutott belőle minden. A maradék eszemmel együtt.
- Nincs rajtam se bilincs, se semmi más. Ez most valami új módi, s érezzem magam megtiszteltetve? - észrevettem ám a kúszás közben a fegyvert. De mire odakúsznék, addigra ezerszer le tudna ütni. Lőni. Így inkább csak behunyom szemem egy pillanatra, s megnyalom szám szélét. Szomjas vagyok. Még mindig.

Emme

Lyndar Onis
Lyndar Onis

Play by : Orlando Bloom

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Cyrus Atticus Fri Mar 15, 2024 8:27 pm

Elég erős a gyanúm, hogy egy csattanást hallottam odabentről. Hogy székét vagy arcét, jelen helyzetben talán már mindegy is. Lyndar elég szépen elintézte magát, és Carmenhez azért igazán intézhetne egy hála imát.
Ha nem teszi, előbb vagy utóbb úgyis a fején fog csattanni, koki formájában…
Én viszont nem mozdulok, hiába érzem a kényszert, hogy segítsek neki. Nem akar látni, ezt… elég egyértelművé tette korábban. Ott van a kezében minden, ami ahhoz kell, hogy el tudjon innen menni, ennél többet már nem igazán tehetek érte. Vagyis tehetnék, de… azt ő egész biztosan nem akarja.
Ezért maradok is.
Idővel viszont érzem, hogy közelít. Beleiszok a pohár vízbe, ami a kezemben van.
Aztán megérkezik, és… nem szólok semmit. Nem nézem levegőnek, de… nem igazán van mondanivalóm. A “Sajnálom”... édes kevés. Minden más meg lényegtelen ehhez képest.
Később viszont azt is érzékelem, hogy… még mindig nincs rendben az egyensúlya. Vagy az ereje. Várható volt, főleg, ha nem itta meg a vizet…
Felé fordítom a tekintetem, pedig még ez a kis mozgás is nehézkes. Tudnék neki segíteni, de nagyon fájdalmas lenne a számomra. Meg esélyesen neki is. Sokkal jobban jár, ha inkább nem érek hozzá, ha egyszerűen csak… békén hagyom.
A Teremtő a tanúm, ez is volt a tervem, de egyelőre máshogy alakult.
- Ahogy érzed. - visszafordítom a tekintetem magam elé. Látom, hogy szenved, és az-az érzésem, hogy nem igazán örülne neki, ha én ezt végig nézném. És én sem akarom. Segíteni akarok neki, de ezt azzal tehetem meg, ha teljesítem a kérését. Meg nem csinálom ki magam azelőtt, hogy egyáltalán felemelhetném…
- Sajnálom, hogy ide hoztalak. Az otthonodba akartalak, de ott már várt a fogadóbizottság. A morcos fajta. - nem tudom, hogy mire emlékszik a történtekből, menekülés közben nem igazán tudtam arra koncentrálni, hogy eszméleténél van-e vagy sem. Most épp igen. És Carmen munkáját ismerve, most már marad is. Ha nem hajtja magát végzetesen túl…
Nekem sem kéne…
Ezért egy ideig nem szólok, ha csak ő nem kérdez kifejezetten engem. Fáj az arcom (nem mintha nem érdemelnék még ennél is többet), és azért… csak egy bizonyos mértékig vagyok mazochista…
Cyrus Atticus
Cyrus Atticus

Play by : Rupert Friend

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Lyndar Onis Tue Mar 12, 2024 8:29 pm

Go Round
Ribs - Aquila - Jelen

Meglep, ami fogad. Nem cella, nem alagsor és még csak nem is bűz vagy sötétség, ami körbevesz. A menekülési ösztön összeverekedik bennem a gyengeséggel. Most sokkal nagyobb esélyem van meglógni, mint eddig valaha volt, ám régen éreztem magam ilyen gyengének. A víz illata csábító, s fel is tápászkodom, hogy megigyam a pohár tartalmát. Félúton járok már a fogyasztásban, amikor ráébredek: akár anyagot is tehettek a vízbe. Ettől felkavarodik a gyomrom, de mivel nagyobb szükségem van a folyadékra, inkább legyűröm, s visszahanyatlok az ágyra. S várom a szer hatását, ami a vízben van. Valóban el is kábulok, de sokkal inkább a gyengeséget érzem benne, mert kis időn belül érzem, jobban vagyok, ha nem is csúcssebeséggel. Kábán feltápászkodom most már rendes ülésbe, s egy ideig bámulok a félig tele poharat, majd felhajtom. Ha eddig nem hatott rám, ezután sem fog. Ahogy leteszem a poharat, mintha lesepernék valamit, s először csak a szememmel keresem, majd az ujjaim is megtalálják a lapocskát.
Nem értem, ez valami rohadt rossz vicc? A fejem viszont már nem jelzi, hogy fájna.
Körbenézek. Szoba, két ággyal, a másik használt volt.
Háh, tehát ketten voltunk ittartva. Harag lobban bennem Cyrus iránt. Folytatja a játszadozását, úgy, ahogy eddig tette.
De a harag annyiban rossz tanácsadó, hogy újra jobban szédülök. Így csak ücsörgök még az ágy szélén, összeszedve magam, s keresve a kiutat.
És megérzem Cyrust is. Egy ideig csendben meredek magam elé, aztán ugrásra készen felállnék, de bevillan a kép, mit tettem vele.
S úja visszasüppedek inkább az ágyra.
Nem kellett volna rálőnöm. Így már semmi sem különböztet meg tőle.
S inkább felállok, hogy végre eltűnjek innen, és van eszemben a hajóját használni. Ha így nyújtja felém tálcán, az csak a vicc faktor lehet, szóval nem, köszi, nem játszom pudlikutyát.
Az erőnlét és egyensúly nincs meg, így zuhanás közben még magamra is rántok egy széket.
Muszáj vagyok keserűen nevetni magamon, magamban. Egy ideig pihenek még a földön. Még egy pohár víz jól esne, de azt már valahol máshol akarom megejteni. Szabadon, s ezt hátrahagyva...
S megjelenik előttem Cyrus arca, s a kép, ahogy elsütöm ájulás közben a fegyvert. A női hang azt mondta, hogy megmarad... és érzékelem is.
Nem értem, miért vagyok olyan hülye, hogy látni akarom. Mert a kárörvendés egy tizedmásoderce sem ébredt fel bennem.
Fogalmam sincs, mennyi idő alatt érek ki most. Vállam a bejárat oldalának döntöm, erőt gyűjtve nem csak a látványára, mert az utálat kevés, amit ehhez tudok kapcsolni. De a bűntudatom nagyobb, még akkor is, ha jogos önvédelemnek tartom.
Most más miatt haladok csendben. A nap fénye, a meleg, újra eszembe juttatja, hogy innom kéne, s a fotelig éppen elérek, de csak annyira, hogy a szédüést megállítva, megtámaszkodjak a fotel szélében, csakhogy a karfáról lecsúszik a kezem, s a földön találom magam újra.
Szívem ugyan hevesen próbál dogobni a rémülettől, csak nincs mit nagyon keringetnie benne, így jó pár lélegzetelbe telik megszólalni.
- Jól vagyok, ne is zavartasd magad, csak pihenek egyet... - egyik kezemet még megy feltartani, inteni. Mert már tudom, hogy késő: így valóban nem jutottam volna el a hajóhoz, vagyis: üdv nekem a pokolban. Ahol a játékszer én leszek...
Emme

Lyndar Onis
Lyndar Onis

Play by : Orlando Bloom

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Cyrus Atticus Mon Mar 11, 2024 10:51 pm

Carmen hangjára ébredek. Pontosabban. Az ízes káromkodására. Régen hívtak már “faszfej”-nek. És ez még a kedves jelzők sorában volt…
- Én is szeretlek Mami. Hoztál nekem csokit? - a szememet még nem nyitottam ki, de tompa puffanást érzek a fejemen. Egy finom koki. Vagyis Carmen nem értékeli a humoromat.
Igazából én sem. Csak az jár a fejemben, hogy mi lehet Lyndarral. Nem nézett ki túl jól amikor utoljára láttam. Amikor…
Bassza meg… tényleg lelőtt…
Hirtelen ülök fel, aztán Carmen már nyom is vissza az ágyba. Ágyba? Mikor kerültem ide? És miért van mellettem Lyndar?
- Jól van? Mondd, hogy jól van… - a kezem odébb siklik, arra, amerre Lyndart láttam az ágyba süppedés előtt. Nagyon hideg a keze. Carmen viszont ‘megnyugtat’.
- Jól van. Kutya baja. És te is megmaradsz, bár a képed még randább lesz az új sebhelytől. - Carmen felé fordulok, kifejezetten morcos ábrázattal. Ez még akkor is erős megjegyzés volt, ha én megalapoztam a hangulatot a “Mami”-val… De a tekintetemben ott van a hála is, és persze az, hogy ő is számíthat rám, bármikor.
Ki sem kell ezt mondanom, elég csak… felmorrannom.
- Na akkor pihenjetek, és a Teremtő szerelmére… tedd el azt a kurva pisztolyt… - rámutat az éjjeli szekrényre, és valóban ott van a pisztolyom. Felkelek, és helyére teszem az övemen. Most már nem nyom vissza Carmen, sőt távozik, egy egész kedvesnek mondható mosollyal, és integetéssel egyetemben.
Még maradok egy ideig az ágyban, aztán inkább felkelek. Jól esne egy pohár víz, így hozok magamnak egyet. Aztán eszembe jut, hogy minden bizonnyal Lyndarnak is jól fog jönni. Ha más nem arra, hogy a képemre löttyintse…
Nem követem el azt a hibát, hogy a tükörbe nézek, amúgy is érzem a kötést az arcomon. A napot viszont nem. Így inkább kimegyek ismét a teraszra, és ott pihenek a továbbiakban. Most nem lesz Lyndarnál a fegyver, ha felébred, egy pohár víz viszont várja, és egy kártya is, amivel a hajómat be tudja indítani a jelenlétem nélkül is. Meg persze én is kint vagyok a teraszon, de nem várom el, hogy meglátogasson.
Csak a szívem ritmusa lesz sokkal szaporább, amikor érzékelem, hogy felébredt…
Cyrus Atticus
Cyrus Atticus

Play by : Rupert Friend

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Lyndar Onis Fri Mar 08, 2024 9:36 pm

Go Round
Ribs - Aquila - Jelen

Muszáj vagyok felhorkantani, pedig lónak sem születtem. Még hogy engem vett előbbre...
Az már nem jut el a gondolataimhoz, hogy ragaszkodik az egészségemhez. Olyasvalaki, aki ... szinte minden dolgot kipróbált rajtam, amit csak el sem lehet képzelni. Így kihasználom az alkalmat, hogy talán... talááán most meg tudok lógni.
Csakhogy a vérveszteség, s fejsérülés kicsit nagyobb, és elszámolom magam, már az első másodpercben jön a szédülés és csak a hirtelen lendület viszi tovább a testemet, aztán érzek egy szúrást.
Mintha valami végigfutna rajtam, szinte teljesen lebénulok, ami inkább csak végtelen ellazulás, s még koppanok is. Nem túl jó, hozzáadni a jelenlegi állapotomhoz, de már csak az eget nézem.
A szer egészen más, mint amit megszoktam. Erős, magával ránt, és csak fekszek. Képtelen vagyok a testemben maradni, érzem, ahogy kiránt, s végül minden elsötétül. Ennyit arról, hogy egy siriuszinak meg se kottyan egy kis kábaság...

A fejem jelez elsőnek, de visszasüppedek az alvásba. Aztán a szomjúság, ami nagyon furcsa érzés: mintha kifacsartak volna. Képtelen vagyok megmozdulni, pedig tudom, innom kéne, mert nem véletlenül érzem így magam. De miért nem véletlenül....?
Hirtelen értem meg, de előbb csak megrándulok.
Hányingerem van. Érzem, hogy kéredzkedne ki az, ami bennem sincs, s tudom, hogy a víz segíteni fog. Oldalt fordulok, hogy felnyögve úgy maradjak egy ideig. S meglepődve tapasztalom, hogy meg tudok fordulni. Semmi sem fog vissza.
Á, tuti álmodom.
Tapogatózom, merre is az arra, de vízre vágyom. Nagyon. Végül csak kinyitom a szemem, s körbenézek.

Emme

Lyndar Onis
Lyndar Onis

Play by : Orlando Bloom

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Carmen Ribs Tue Mar 05, 2024 10:00 pm

Lyndar hangosan felmorran, amikor elhúzom a kezét, és teljesen meg tudom érteni ezt a reakciót.
DE…
Nekem most életben kell őt tartanom. Ha pedig megnehezíti ezt a számomra, akkor nem leszünk jóban…
- Igen feltéve, hogy előbb el tudlak látni téged, és időben sorra jut ő is. Ha már ragaszkodott ehhez a sorrendhez… - minden idegszálam tiltakozik ez ellen a felállás ellen, és ennek semmi köze ahhoz, hogy elég egyértelmű, hogy mi történt itt. Ez csak szimpla logika. Cyrus súlyosabb állapotban van, ezért őt kéne először ellátni.
De neeeeeeem….
Éppen ezért Lyndar érezhet rajtam némi türelmetlenséget, még ha az ellátása teljesen szakszerű is. Hiszen aggódok Cyrusért. Egyre jobban…
De éppen akkor, amikor az utolsó simításokat is el tudnám végezni Lyndaron, kiderül, hogy… hát nem tudom, hogy pontosan mi is a baja…
- Ohh… Én hagynálak. Hidd el. De ez a seggfej, ragaszkodik az egészségedhez. - csak a fejemmel bökök Cyrus felé, és ez a szerencsém… ugyanis Lyndar meg próbál ráfogni a csuklómra és… hát biztosan nem köszönetet akar mondani…
- Nyugi máááár… Mindenképp ki akarsz purcanni? - erős a kísértés, hogy hagyjam… De neeeem, valójában képtelen lennék erre. Még egy mocskot sem tudok az át szélén hagyni, hát még olyas valakit, aki amennyire tudom… teljesen ártatlan.
“Köszi, hogy veled dolgozhattam” ajándékot persze biztos nem fog kapni…
Ugyanis azért, hogy képes legyek nyugodtan meggyógyítani mindkettejüket, kénytelen vagyok lenyugtatni őt. A teljes kábulat lenne a legjobb, de azért kéne némi visszajelzés tőle, fájdalom ügyben. Vagyis, csak extra erős nyugtatót kap. Olyan erőset, hogy a Terrai drogok… csak ízes cukorkának fognak tűnni ehhez képest. A fájdalmat nem blokkolja (hogy később meg tudjam vizsgálni), de a hangulatot elég erősen javítja.
Nekem sem ártana...
- Na és akkor most már nyugi. Élvezd a vágtató pegazusok képést az égen. Vagy valami hasonló… - nekem teljesen mindegy, hogy mit haluzik. Már csak néhány simítás…
És aztán már ugrok is Cyrushoz, mert eddigre szinte medencényi vér van a padlón…
Carmen Ribs
Carmen Ribs

Play by : Michelle Rodriguez

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Lyndar Onis Sun Mar 03, 2024 9:06 pm

Go Round
Ribs - Aquila - Jelen

A csend hirtelen áll be bennem, ahogy tudatosul az, talán pont kinyírtam. Azt, aki annyi életen át megkeresítette, majd elvette az életem...
És nem esik jól.
Az sem, hogy valami határozottan megfogja a kezem, s arrébb akarja vonni a csuklójától. Nagyon erősen felmorranok, majd morgok, hosszabban. Még az ígnyem is felhúzom, aztán érkezik egy olyan válasz, amire még csukott szemmel is azonnal elhallgatok.
Életben van?
Kis híján megint elsodródok a semmibe, ahogy megkönnyebbülök.
- Életben marad? - suttogom, de erre nemcsak a fejem kezd neki, így fulladva elhallgatok.
Ha viszont életben maradt, akkor ...
Óhóóó,  neeem, köszi, nem maradok itt, hogy megint élve felfaljon...
Merre van, aki beszél? Talán nem kéne megvár...
A hirtelen rándulás, amit előbb teszek, mint a gondolatom véget érne, egy másik vágja közbe. Egy válasz, amit elég komolynak veszek:
- Kösz, de a vendégszeretetéből nem kérek... akkor inkább hagyj így... - mert nem, nem hiszek a mesékben, hogy blablabla, meggyógyít blablabla.
Határozott mozdulattal tervezek a csuklója felé fogni, hogy átvágjom magam felett, vagy legalább a földre rántani. Nem, mintha úgy el tudnám képzelni magam, ahogy vad vágtában rohanok a hajó felé, hogy eltűnjek innen.
De nem. Nem adom fel!

Emme

Lyndar Onis
Lyndar Onis

Play by : Orlando Bloom

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Carmen Ribs Thu Feb 29, 2024 10:37 pm

Cyrus egy ökör. Címeres… De persze ezt hiába is mondanám neki. Csak annyit mondana, hogy: “Igen. És?”  Így meg már csak felesleges szájtépés a részemről.
Vagyis most sem üzengetek, vagy kérdezek semmi olyat, ami a sérülések szempontjából irreleváns. Foltozni kell, abban meg jó vagyok, így csak… korlátozottan aggódom, amikor megérkezek.
A látvány viszont… hát azért nem olyan szép, mint amire számítottam. Ez a seggfej nem mondta, hogy kozmetikust váltott, ( oké, vér alapján frissnek tűnik a dolog…), de még csak arról sem volt szó, hogy ájultakkal kell dolgozni. Azokat nem szeretem, mert nem tudják elmondani, hogy mi a gond. Mondjuk az ébren lévőket sem komálom különösebben…
Ezt a pasast viszont még úgyis ismerem, hogy életemben nem találkoztam vele. Lyndar így, Lyndar úgy… Csak az elején volt vicces ez a történet. Most viszont, hogy látom mennyire elbaszott egy kapcsolatot ápol Cyrus éppen, még csak jó kedvem sincs, és a lehető leghamarabb pontot, illetve foltot szeretnék rakni mindenki bőrére, és elméjére. Szeretnék visszamenni Kylie mellé a hajóra, és elutazni a naplementébe. Naplementékbe…
De nem, mert a pasiknak épp most kellett kinek van nagyobb versenyt rendezni…
- Ezt szépen elintéztétek fiúk… - nem hiszem, hogy hallanak, még totál ájultak. Amikor viszont elérem Lyndar sérülését, és scannelni kezdem a sebet, természetesen felébred…
Igazán megkönnyíthetné a dolgomat legalább, ha már életben tartom…
- Ne most taperoljátok egymást... Nyugi van… - finom, de határozott mozdulattal húzom el Lyndar kezét, amivel épp Cyrus csuklóját… pulzust ellenőriz? De nagyon benne van a gyilok kedv…
- Nem jött össze. Még lélegzik. Csak nagyon vérzik. De az pótolható. - azért hiába kérte kifejezetten Cyrus, hogy először Lyndarral foglalkozzak, egy nanobotot azért ráállítottam. Túlzás volt, hogy ő jól van. Neki is annyi lesz, hamarosan, de még van egy kis időm.
- Csinálhatjuk finoman, meg be is vadulhatunk. Ha nyugton maradsz, kábítás nélkül is megtudlak gyógyítani, de ha nem, akkor benyomom neked a Susu vonatot… - remélem az előbbit választja, akkor ugyanis megkaphatja a Nanokat. Most már ideje lenne Cyrusra is ránézni, mert azért erősen ideiglenes a folt, amit ő kapott…
Carmen Ribs
Carmen Ribs

Play by : Michelle Rodriguez

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Lyndar Onis Wed Feb 28, 2024 10:02 pm

Go Round
Cyrus - Aquila - Jelen

Még nem érem el a talajt, hallom őt, de furcsán beszélni, ahogy a saját kiröhögésembe és a fejem sípolásába belevegyül. De mire eltöprengenék erről győztesen, addigra már rám borul a sötétség.
Elsőnek a padlót érzékelem. Nem. A hűs érzetet a seben, s hogy a fejem már csak kicsit akar úgy érződni, mint aki átment egy darálón. Hirtelen veszek be egy adag levegőt, s mozdulnék, de kis is adom egyből a szuszt, ami előbb bennakad, mert azért fáj az a lövés. Meg a fejem.
De már sokkal-sokkal jobban érzem magam.
Érzek valamit a kezemhez érni, de az előbbiek alapján nem merem magam sehogy sem megmoccantani. Inkább csak kinyitom a szemeim, s egy gyönyörű égbolt feszül fölém.
A kezemre nézek, de mire megtenném, érzékelem, hogy van mellettem valaki.
Cyrus! Meg a keze az enyémhez érve.
Mi? Hogy került mellém?
Halott?
Rám szakad a belső csend.
Halott. És én öltem meg.
És ahogy vártam, hogy a győzelmi mámor tölt el, sokkal inkább mást érzek: szomorúságot. Nem kellett volna megtennem. Megbánás a másik, ami felbukkan bennem.
Mennem kéne, menekülni, mielőtt még megtalálnak. Helyette azonban a kezem a csuklójára kúszik, hogy kitapintsam a pulzusát.
Te hülye vagy Lyndar, mi a fenét csinálsz, húzz már el a retekbe!
Hirtelen mozdulok,  a hirtelen energiát akarom felhasználni, hogy eljussak a hajójához.
Aha.
Kis híján Cyrusra borulok, ahogy a sérülés és a vérveszteség visszavág a földre. Felnyögve tolom ki tüdőmből a levegőt.

Emme

Lyndar Onis
Lyndar Onis

Play by : Orlando Bloom

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Cyrus Atticus Wed Feb 28, 2024 12:24 am

Ha akarnám sem tudnám cáfolni a szavait. Az alapján, amit tud rólam, csodálkozom, hogy csak ennyi szarkazmusra futotta tőle. Gondolom nem érzi túl jól magát. De nem fogok odanézni…
Legalábbis egy ideig…
A várakozást az elkerülhetetlenre ugyanis megunom, még akkor is, ha minden bizonnyal szüksége van erre a bevezetőre. Ő nem képes csak úgy meghúzni a ravaszt, bármit is tettem vele. Én sosem hezitáltam…
- Valóban… - talán nem fog elájulni, akkor sem, ha nem várja meg a gyógyítót. A hajóm pedig olyan szempontból biztonságos, hogy azonnal leáll a rendszer, vagy nem biztonságos hely esetén a robotpilóta veszi át az irányítást, ha a pilóta nem tud helytállni.
Szükség lesz rá, ahogy elnézem. De én ezt már nem fogom látni…
A szándékát előbb érzékelem, mint a tényleges lövedéket. Meg akarom neki adni azt az örömet, hogy a szemébe nézek, még akkor is, ha én inkább csak megnyugodva, becsuknám a szemem. Ez ugyanis még nem a vége. Amint vissza tudok jönni, ismét védelmezni fogom. És ezzel, talán egy kicsit már törleszteni tudok…
De nem tűnik el azonnal a világ, amikor becsapódik a lövedék. Csak fájdalmat érzek, éleset, és nedvességet legördülni az arcomon. A vérem…
A tenyerem az arcomhoz érintem, és vörös massza mindent beborít. A fejem pedig húzni kezd lefelé. Hát mégis elég lesz ennyi…
- Vafft mem vóóóvífóóóót… -az állkapcsom nem mozog. Ez így már kifejezetten kínos. A fejem ugyanis csak húz, de még mindig nem csapta le a rolót…
Így pedig azt is érzékelem (látni már nem…), hogy a teste enged a gravitációnak. Fordítva kellett volna történnie, nekem kaput, ő meg boldogan elrepülhet a naplementébe. De nem így van. Ribset pedig most már biztosan megölöm, ha túlélem…
Ő ugyanis még mindig nem jelentkezik, és tudom, hogy ez így már nem lesz annyira buli. Pihennie kéne, sokat. De az ágyig biztos nem fogom tudni elvinni…
Azért megpróbálom. Vakon tapogatózom ( a vér valószínűleg már mind két szememet beborítja), és próbálok fogást találni rajta. Csak hiába emelem, egyszerűen nem bírom el. A fájdalom túl erősen hasít bele a fejembe.
Akkor sem fogom feladni…
Valószínűleg épp a kezét fogom, amikor bejövő üzenet érkezik. Ez már csak Ribs lehet. Biztosan meg fogom ölni, ha nem patkolok el addig…
- Előbb őt… Én csak szarul nézek ki… - nem próbálkozom beszéddel, telepatikusan küldöm Ribsnek az üzenetet. Ő pedig amint megérkezik, csak egy pillanatra néz rám. Magában valószínűleg megállapítja, hogy egy idióta vagyok, de már vizsgálja is Lyndart. A cipekedés most már az övé…
Én ugyanis kiterülök, és várom a jótékony sötétséget. Nem, valójában nem csak szarul nézek ki. Úgyis érzem magam. De valamiért, éppen ez tölt el mélységes nyugalommal…
Cyrus Atticus
Cyrus Atticus

Play by : Rupert Friend

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Lyndar Onis Sun Feb 25, 2024 10:44 pm

Go Round
Cyrus - Aquila - Jelen

Gúnyos vigyor villan fel az arcomon, noha őt nem nagyon látom. Talán háttal van nekem? Akár bábu is lehet...
- A házadhoz. Nem lazázol... - még mindig felé célzok. Azt hiszem. A kezem remeg, s érzem, nem igazán tudom tartani rendesen a fegyvert.
Megmozdul, s feszültebbé válok, de csak egy pillanatra simul ki a látásom, hogy utána a hideg is elöntsön. Talán a sérüléstől, talán a fejfájástól?
- Mindig is szar volt a dumád. - még talán lesz annyi erőm, hogy a hajójára feljussak, s elindítsam. Mert nem. Lezártam magamban a múltat, és köszi, nem kérek többet belőle. Vagyis röviden akarom lezárni ezt a beszélgetést.
Célzok, és lövök. Ami elég nehéz, mert bár elsütöm a fegyvert, őt már nem látom tisztán, s forog körülöttem minden, aztán  újra elsötétül.
Utolsó gondolatom még egy gúnyos kiröhögés önmagam felé: tökre elérem a hajót így...

Emme

Lyndar Onis
Lyndar Onis

Play by : Orlando Bloom

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Cyrus Atticus Sat Feb 24, 2024 11:08 pm

Sejthettem volna, hogy Ribs nem fog időben megérkezni. Hogy Lyndar még azelőtt felébred, hogy a fájdalma érdemben csillapítva lenne, és a sebei, el lennének látva. Csak sejtem, hogy mennyire fájdalmas a számára az ébredés, mint a fizikai, mind az egyéb… körülmények miatt. De annál többet nem tehetek érte, hogy távol maradok…
Ezt az egészet ugyanis nem így terveztem. Tudtam, hogyha meglát, vagy akár csak halványan érzékeli a jelenlétem, akkor előtör az összes régi emlék, az összes sérelem. Én azonnal lelőném magamat a helyében. Éppen ezért is hagytam ott neki a fegyvert…
De egyelőre nem teszi, és… valahol csalódott is vagyok emiatt. Fel voltam rá készülve, hogy a tarkómat éri a gyilkos lövés. Vágytam rá…
Egyelőre viszont a csevegést választja a bosszú helyett, és tudom, hogy ezzel csak az elkerülhetetlen kerül… halasztásra.
- Rosszul tudod. A házamhoz. Igen… - nem fordulok felé, továbbra is háttal vagyok neki, az előttem elterülő tájat nézem töretlenül. Ez nem véletlen. Bátrabban fog megölni, ha nem nézek a szemeibe.
Vagy talán mégsem így van? Lehet, hogy látni akarja, amint kihúny az élet a lélegtükreimből? Talán az enyhítené a fájdalmat, amit okoztam neki. Legalább egy kicsit…
Ezért felé fordulok, egy kicsit sem ügyelve arra, hogy lassan, kevésbé fenyegetően tegyem. Ha azt hiszi, hogy én is a fegyverért fogok nyúlni, talán gyorsan pontot tesz az ügy végére. Ez így duplán hasznos nekem…
A tekintetét keresem. Láthatja, hogy nincs semmi a kezemben, és nem is álltam fel a székről. De határozottan felé nézek. És vállalok mindent, amit nekem szán…
Épp csak még egy dolgot remélhetőleg el tudok neki mondani.
- Hamarosan meg fog érkezni a gyógyitó. Órák kérdése… - valójában perceké kéne, hogy legyen, de már nem bízom Ribs-ben. Lehetett volna ez másként is. Persze én voltam a hülye. Egyszerűen csak hagynom kellett volna, hogy elfogják.
Nagy kár, hogy éppen ezt akarom megakadályozni, amióta csak az új testemben élek…
Cyrus Atticus
Cyrus Atticus

Play by : Rupert Friend

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Lyndar Onis Fri Feb 23, 2024 9:11 pm

Go Round
Cyrus - Aquila - Jelen

A becsatolt öv megszünteti Cyrus számára a zavaró hangokat, amit előtte testem adott a tehetetlenség okán. S ugyanilyen rongybábú módban terülök el, ahová letesz. A seb nem gyerekjáték, de azért túlélhető, a fejkoppanás pedig adott Cyrus számára némileg több időt, míg magát is rendezi.
Az erős fejfájás az, ami ébreszt, és éppen ezért szívem szerint csak visszasüppednék az alvásba, amikor beugrik, mi is történt.
Hirtelen ülök fel, a fegyverem után kapva, s vissza is omlok, hörögve: egy pukli meg egy luk, kettő együtt nem a legjobb élmény. És sehol ... egy házban vagyok? Miafa...?
Kezem, ahogy tudok koncentrálni a lüktető sebektől, az életösztön (na meg a hirtelen újra felrobbanó düh, kit is láttam, mielőtt minden elsötétült) erősebb.
Összeszedem magam, s újra felülök, egy ideig csak egy irányba megy a forgás a fejemben, alig látok valamit, de akkor is felállok. Valamik borulnak, nem érdekel, a fegyver a kezemben van.
És a sziluettet semmivel sem tudom összekeverni, hát még az energiáját.
Még a teraszra lépés előtt rászegezem a fegyvert, arról fogalmam sincs, hogy azért eléggé látványos, hogy egészen biztos nem fog összejönni a lövés, ha akarnám.
És még a hányinger is kerülget.
- Tudhattam volna, hogy te rendezted a jelenetet. Hova hoztál? A hajód a közelben van? -ha kell beleengedem, ami a fegyverben van, de nem fogok megint hozzá kerülni. Elég volt.

Emme

Lyndar Onis
Lyndar Onis

Play by : Orlando Bloom

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Cyrus Atticus Tue Oct 03, 2023 10:41 pm

Szeretem az egyszerű dolgokat. Jövök, kihúzom a szarból, aztán Teremtő áldása, és mindenki megy tovább a dolgára. Neki meg sem kell tudnia, hogy én ott jártam.
De valami mindig történik…
Vagy túlságosan felhívja magára a figyelmet, vagy nem tudom észrevétlenül megközelíteni, vagy… azt hiszi, hogy nagyobb méretekkel áldotta meg a Teremtő, mint valójában, és olyasmit is bevállal, amit épeszű lény nem tenne. Még én sem, pedig én egészen biztosan nem vagyok beszámítható…
Ennek köszönhető, hogy végül nem tud revansot venni rajtam, és még azelőtt találat éri, hogy én elkábíthatnám. Azon célom ugyanis nem változott, hogy meg akarom menteni az életét. És még mindig minden áron…
Ezért is szorul háttérbe az öv, és koncentrálok minden energiát a menekülésre. Amikor kiérünk a veszélyzónából, és közeledünk az otthona felé, akkor azért felé fordulok egy pillanatra, és bekötöm. Igazából már mindegy, de ezen a pillanaton ne múljon. Egyszer még én is hallottam, hogy koppant a feje…
Így természetesen arra is gondolok, hogy szüksége lesz gyógyítóra. Már épp üzennék is egy barátomnak, de… előbb bejelentkezik valaki más. A radaron. Épp onnan, ahol a háza van…
- Bazd meg Lyndar… De most komolyan… - nem bírja ki rajongók nélkül? Abba beletörődtem, hogy ha meg akarom védeni, akkor egy pillanatra sem lankadhat a figyelmem, de azért ennyi ‘szeretet’ már túlzás. Még az én mércémmel mérve is… Ezért egy kicsit kívánom is, hogy hallja meg a szidalmamat… De felébreszteni nem fogom miatta. Jobb, ha eszméletlen, mert nekem van még egy kis dolgom…
Az egyértelmű, hogy nem az otthonában fog ébredni. Készítek egy felvételt a radar jelentésről, ha a későbbiekben esetleg meg kell ezt magyaráznom, de nem ejtek több könnyet emiatt. A lényeg, hogy túlélje… és ha lehetőség van rá, akkor én is…
Ezért még azelőtt nyomok egy 180 fokos fordulatot, hogy az összes rajongója megindulna felénk.  Így is jönnek elegen, és a hajóm teljes sebességére szükség van, hogy tartani tudjam a távolságot. Az ugrásra megint várni kell, amíg kiérünk a légkörből, de egy kis szerencsével… amit végül meg is kapunk, állandó marad a távolság. És így az ugrás sem okoz gondot. Főleg, mert most már be is van kötve, és nincs újabb koppanás.
Az viszont számomra igen kellemetlen fordulat, hogy az én otthonom közelébe ugortunk. Semleges helyet akartam, de a féktelen száguldás közben nem igazán volt időm azon gondolkodni, hogy melyik bolygó naplementéjét mutassam meg neki… Elsőnek a sajátom jutott eszembe, így odaugrottunk. Dupla öröm lesz számára az ébredés…
Viszont mielőtt ez megtörténhetne, tényleg elküldöm az üzenetet a gyógyító barátomnak.
- Ribs. Kéne egy kis segítség. A házamnál. Gyere gyorsan, és hozz mindent, ami kell a foltozáshoz. - azt nem mondom neki, hogy nem nekem van szükségem a gyógyító erejére. Más kedvéért nem szívesen mozdul meg, hiába ugrott már ki egy ideje ő is a negatív erők fogságából. Jó fej még így sem lett (szintén hozzám hasonlóan…), és ha Lyndar azelőtt felébred, hogy megérkezik Ribs, még előfordulhat, hogy engem kell foltozni…
A fegyverét ugyanis nem veszem el tőle, akkor sem, amikor lerakom az ágyra. Használja csak nyugodtan, ha akarja, azzal is törlesztek a számára. De persze előfordulhat, hogy még sokáig nem ébred fel, ahogy az is, hogy már a landolásnál éledezni kezd. Egy kicsit a földhöz csattantunk, mert a hajót, azért megviselte ez a hajsza.
Ha viszont gond nélkül eljutunk a házához (és nem rendelt az én otthonomhoz is pizzát…), akkor egyszerűen csak leteszem az ágyra, és ott is hagyom. Én a teraszon várom Ribset, aki jelezte, hogy néhány órán belül megérkezik. Remélhetőleg nincs komoly sérülése Lyndarnak, és annyit kibír. Illetve még jobban remélem, hogy az édes álmot választja, a kiábrándító ébredés helyett…
Cyrus Atticus
Cyrus Atticus

Play by : Rupert Friend

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Lyndar Onis Tue Oct 03, 2023 9:27 pm

Go Round
Cyrus - Aquila - Jelen

- Azon vagyok... - csessze meg, ennél gyorsabban nem tudok mozogni! Morgok is az orrom alatt, egészen addig, míg rá nem ébredek az ismerős energia mibenlétére.
Hohó, naaztmárnem!
Csakhogy amilyen gyorsan jön a menekülés, majd nem menekülés esélye, olyan gyorsan omlik  a semmibe a tudatom is, még levegőt sem  tudok kiengedni a fájdalomtól.
Így engedelmesen “dobálódik” is testem, hogy nincs bekötve, egy nem csillagközi utazásra tervezett hajón....
Ahogy azonban belépünk az otthonom közelébe, egészen egyértelműv válik, hogy “utaznak” rám: jó pár jármű várakozik, álcával, vagy a nélkül, hogy átlépjem a “birtokom” határát. Így amint “radar” távba kerülünk, legalább a fele megmozdul felénk.... és nem sétagaloppozni vágynak...


Emme

Lyndar Onis
Lyndar Onis

Play by : Orlando Bloom

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Cyrus Atticus Sun Sep 17, 2023 12:37 am

Távol áll tőlem a mesebeli dzsinnek kívánság teljesítési hajlama, de van egy személy, akinek mindig a rendelkezésére fogok állni. Valószínűleg még ezzel sem tudom begyógyítani a sebet, amit a karmámon ejtettem, de neki elvileg majd jó lesz. Hiszen láthatóan olyan helyzetekbe sodródik, amit egyedül nem valószínű, hogy meg tudna oldani…
- Rendben. - azt nem mondom ki, hogy az idő az nem tőlem függ, mert a megmentését tudom vállalni. A lényeg végülis ez. Meg az, hogy rögtön egy ‘kedves’ régi ismerős jön hozzá, nem egy idegen. Mondtam már, hogy “bassza meg”?
- Siess… - úgy mozog, mintha azt hinné, hogy az idő mellé, még koktélt is adok neki, de én már látom, hogy nem maradt idő a ‘baráti’ viszontlátás ölelésére. Nagyon nem…
Ezért a kezemet sem emelem fel, amikor rám emeli a fegyverét. Váratlanul is ér, mert én inkább pofán verném magamat a történtek fényében. De a fő ok az, hogy nem akarok megmozdulni, és ezzel keresztűzbe kerülni. Ugyanis mindjárt…
Oké, ez tényleg fájhatott…
Nekem viszont kifejezetten jól jön, hogy a fegyveres ‘banditát’ vették célba, és nem a ‘szamaritánust’. Nem pazarlom tovább az értékes másodperceket, hanem lehajolok, és úgy ahogy van a vállamra veszem a testét. Igyekszem nem erővel a hajóba tenni, további sérülést ugyanis nem akarok neki okozni. De sietnem kell, mert a következő lövés, már biztosan az én hátsómat fogja kicifrázni…
Vagy nem… A hajón csattan, de azért még így sem állok neki siratni a fényezést. Berakom, kicsit koccan a feje, aztán beszállok én is. És már suhanunk is…
Most nem lövök vissza, kizárólag a menekülésre koncentrálok. Ha sikerül elhagyni a légkört, akkor már el tudok ugrani. Pardon. El tudunk ugrani… Remélem nem ébred fel a folyamat közben, mert akkor kénytelen leszek ezúttal én fejbe vágni. Még nincs idő az “Igen, én tettem tönkre az életed” vallomásra.
Így maximális sebességgel megyünk, és emelkedünk amennyire csak képes ez a gép. Nem a bolygóközi utazásra tervezték, de azért alkalmas rá. Még a csillapítás is egész… okés.
De természetesen így sem lesz kellemes az ugrás egyikünknek sem. Nem tudtam bekötni, mert azzal értékes másodperceket veszítettünk volna.  És pont az nem volt. A kezemmel viszont próbálom tompítani az őt ért hatásokat, és én is kitámasztom magam a panelen. A fékező erő egy részét tartani tudom, de azért ugrás után összekócolódik a haja rendesen. Egy puklija ebből tuti lesz.
Ettől függetlenül viszont már nem áll semmi sem az utunkba. Most már haza tudom vinni. Az ő otthonába persze. Talán ha így teszek nem akar majd azonnal lelőni. Nem mintha tiltakoznék ellenne…
Ezt a tervet persze még felülírhatja, ha idő előtt ébred. A magam részéről csak letenném, és már el is suhannék, de van egy olyan érzésem, hogy ha már a kerek felem érintetlen maradt, a rám már régóta váró beszélgetést viszont nem fogom megúszni…
Cyrus Atticus
Cyrus Atticus

Play by : Rupert Friend

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Lyndar Onis Sat Sep 16, 2023 11:43 pm

Go Round
Cyrus - Aquila - Jelen

Teljesen hülye vagyok, nem értem, minek kapkodok elvágni a biztonsági övet, amikor egy sivatag kellős közepén ejtem magam fejre. Olyan simán ki lehet szúrni benne, mint fene. De nem vagyok egy könnyen feladós típus, szóval elvágom a biztonsági övet.
Vagyis vágnám el, mert olyan hirtelen vág be mellém egy jármű, hogy eldobom a kést, hogy keressem a fegyverem. Minek kapkodok, de tényleg?
Fel sem nézek, úgy válaszolok, inkább keresek tovább a kezemmel.
- Időre. Megmenekülésre. Ez a csotrogány már nem tud tovább menni. - megvan! Elvágom végre a biztonsági övet.
Csak rövid időre van időm gondolkodni, hamar mindkettőnk nyakában lesznek.
- Oké. - kis tudom magam emelni a műszerfal és az ülés közül, s felnyílik a tető is. Csak akkor érzek valamit a tarkómon, ami nem sérülésből ered, azt a halántékomnál törlöm le. Valami... nem jó érzés.
A talaj elég meleg már, így sietek, s akkor lesz igazán nagyon rossz érzésem, ahogy megállok a másik járműnél.
A következő másodpercben pedig már tudom, hogy miért éreztem ezt.
Haha, neeem, na nem!
Kezem a fegyverem után nyúl, s ráirányítom. Ha nem látom, akkor abba az irányba, ahonnan az energiáját érzem.
- Kösz, ezt a járatot ki... - érzek egy ütést, és minden elsötétül előttem. Kicsit... mintha hamarabb tértek volna magukhoz a fiúk, s úgy gondolták, éppen én jelentek veszélyt, csak mert védem magam?
Oldalt találtak el, valaki tuti rosszul célzott, a kezem helyett...



Emme

Lyndar Onis
Lyndar Onis

Play by : Orlando Bloom

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Cyrus Atticus Tue Jul 25, 2023 1:43 am

Minden bizonnyal segítséget kapok valakitől odafentről, ugyanis annak ellenére sem éri találat a hajómat, hogy sikerült mindenkit felbosszantanom az EMI lövedékekkel. Szinte hallom a cifra káromkodásokat, és az édesanyámra vonatkozó illetlen jelzőket. De én csak lövök tovább, amíg el nem fogy az összes rendfenntartó hajó, és ha valamit küldenek is felém, azt egy ügyes manőverrel kikerülöm. Szerencse… ami valójában nem létezik, mert már régóta nem hiszek benne. Karma viszont van, és az én számlámon van bőven…
Erről viszont ő mit sem sejt. Továbbra sem akarok vele kommunikálni, és köszönetet sem várok. Az nekem elég, ha életben marad, és a törvénynek is a szebbik végén marad. Ám ezzel úgy tűnik, túl sokat kértem a fentiektől…
A radarom ugyanis jelzi, hogy hirtelen növekedni kezdett a távolság a hajóink között. Képet kérek, és akkor észreveszem, hogy nem a hátsó felével érkezett a homokba. Hát még vezetni sem tanult meg rendesen?
- Baszd meg… - mondom magamban, érzéssel és átéléssel, pedig nem szoktam káromkodni. Vagyis alkalomadtán mégis… arra viszont rájövök, hogy nincs idő bosszankodni. Úgyis vissza fogok menni hozzá, hogy segíteni tudjak. Ezzel pedig rövid úton az is ki fog derülni, hogy ki vagyok. De jó…
- Csak nyugi. Van egy kis időd, és mindjárt odaérek segíteni. - lehet, hogy nem is ideges, pedig annak kéne lennie. Én az vagyok helyette is… Ezért is nyomom teljes fokozaton a hajtóművet, és fékezek le akkora erővel, amikor odaérek, hogy az öv élesen belemar a vállamba és a hasamba. Szép kis piros csík lesz.
- Mire van szükséged? - kérdezem, egyelőre még a saját hajóm biztonságából. Persze már így is közel vagyok, és ha keresi az energiámat… hát nem kellemes meglepetést találhat. De bízom benne, hogy legalább addig nem tesz ilyet, míg el nem múlik a veszély. Az EMI lövedékeknek ugyanis van egy szépséghibája. Idővel felül tudják írni a hatását…
Neki viszont… hát vannak gondjai. A rendszerem jelzi, hogy az energia nyerőjének annyi, és javítás nélkül nem igazán fog elmozdulni az a hajó. Az viszont időbe telik. Biztosan örülni fog neki, ha mellém kell ülnie…
- Nem vagyok szerelő. De a hajómban van hely. - idióta… már mint én. Hagynom kellett volna, hogy elkapják. Eddig ugyanis olyan szépen el tudtam bújni előle és csak a háttérből segíteni, hogy címeres ökörnek érzem magam, amiért pont egy ilyen miatt fogok lebukni. Persze… a gond az, hogy nem nekem fog fájni, hanem neki…
Cyrus Atticus
Cyrus Atticus

Play by : Rupert Friend

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Lyndar Onis Mon Jul 24, 2023 11:46 pm

Go Round
Cyrus - Aquila - Jelen

A menekülésre és az útra koncentrálok, de azt nemcsak a rendszer szúrja ki, hogy valaki hirtelen felbukkant a semmiből. Mondd, hogy nem valami nagyobb fakabát! De nem, közénk kerül és... mi?
Még előre is dőlök, feleslegesen, hogy lássam, éppen megtámadja a fakabátokat?
Juhuuu, meg van mentve a hátsóm! Erre még fel is rikkantok, kicsit felemelve a kezem, amit nem kellett volna a fájdalom belehasít.
Felnyögök, de vigyorogva. Most már van esélyem menekülni. S azt is látom, ahogy sorra szedi le rólam az üldőzőket.
De ki lehet? Nem is ismerem a gépét. Lehet, nem is fogom, mert a rendszer jelzi, hogy energiaesés következett be. Afene, csak eltalálták az energianyerőt!
Mennyi van még? Afrancba! Még egy sima manőver is rengeteg energiaesést visz be!
Így csak adom a kakakót, hogy minél messzebb kerüljünk, s manőverezni már nincs mire fel, a sivatag felett.
Bárki is vagy, ezer hálám! Csak tudjam is megköszönni...
S mintha ezt hallotta volna gondolatban a hoover, leáll a hajtómű, elfogyott az energia, a gép pedig orral érkezik a homokba, én meg jól beverem a fejem a műszerfalba, egy időre el is tűnik a világ, még csak nem is hallom.
Arra riadok, hogy valami meleg folyik az arcomon, de nem ijedek meg, sérült meg az arcom párszor, hogy tudjam, a füstje nagyobb, mint a lángja.
De.. mi is volt...
Ó, ne, el fognak kapni! Nem-nem-nem-nem!
Próbálom kikapcsolni az ülés biztonsági övét, de beragadt.
Áh, ezt nem hiszem el! Mondjuk... hova is tudnék menni? Szaladhatnék a forró homokon jó ideig, hogy eljussak egy rejtekhelyre.
Kezemmel kotrok az ülés alatt, tudom, hogy volt egy eszközöm, amit direkt ilyen helyzetekre tettem be, hogy el tudjam vágni a biztonsági övet.
Aztán fülelek. Nem igazán hallok semmit, és körbe sem vettek...

Emme

Lyndar Onis
Lyndar Onis

Play by : Orlando Bloom

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Cyrus Atticus Thu Jun 29, 2023 9:02 pm

Az utolsó percben érkeztem meg. A távoli megfigyelés hátránya, hogy időbe telik elérni a célpontot, amikor cselekedni kell. És ezúttal… nem nézhettem tétlenül a történteket.
Reménykedtem, hogy időben fel fog oszlani a társaság, de nem így történt. A rendfenntartó erők nem csak értesültek az illegális versenyről, hanem készültek is rá… Már órákkal előtte az egyik helyi ivóban is azzal dicsekedtek, hogy most elkapják a főszervezőt is. Zene volt füleimnek, csak nem túl kellemes hangnemben…
Viszont utolsó percig reménykedtem abban, hogy azért készültek a versenyzők is. Bíztam benne, hogy nekik is megvan már a bejáratott menekülő útvonaluk, és ha kell, akkor meg is védik magukat, a megfelelő módon. Tévedtem…
Így nekem már nem adatott meg a finomkodás luxusa. Teljes sebességgel indultam meg a rendfenntartó egységek mögött, és az álcázást is csak addig tartottam fenn, amíg elkerülhetetlenné nem vált a konfrontáció. Így is elkéstem. Egy találatot már kapott…
A másodikat viszont már nem akartam megvárni. Hiába tudtam, hogy kockázatos a manőver, az üldözők elé kerültem, és kikapcsoltam az álcázást is. Ez csak néhány másodpercre zavarta össze őket, és nem is foglalkozott velem mindenki. Őt még mindig követte valaki…
Cél, és… tűz… EMI lövedék, hogy ne robbantsak fel mindenkit, aki utána indult, de még így is biztosan feldühítek néhány harcedzett egységet… Nem mintha számítana. Csak az a fontos, hogy ne érje őt kritikus találat.
Szerencsére nem hibázom túl gyakran… Velem van a meglepetés ereje is, mert arra nem számítottak, hogy valaki a menekülés helyett a visszatámadást választja. A hajó, ami a legközelebb volt az övéhez lassan, de biztosan kezd zuhanni, és ha próbálnának is lövést leadni, nincs esélyük bármit, vagy bárkit is eltalálni. Így egyelőre engem sem. De azért nem várom meg, hogy kiderüljön milyen gyorsan szedik össze magukat.
A hajsza ugyanis még folytatódik, és még két hajót kell megbénítani ahhoz, hogy ő biztonságban legyen. Csak a szerencsének köszönhetem, hogy engem nem találnak el közben, így a pulzusom egy pillanatra sem csendesedett le. Hiába kezdjük letávolozni a megbénított gépeket, arra nincs garancia, hogy nem vár minket egy másik osztag a sivatagos terület másik oldalán…
Ezért követem őt, egyszerű alakzatba helyezkedve. Ha még találkozunk valakivel újra lőni fogok. Ha nem, akkor csak biztonságos helyre kísérem. A kommunikációval pedig észszerű okok miatt nem kísérletezem. Ha figyelte a radart, akkor láthatta, hogy mi történt, és azt is érteni fogja, hogy egy darabig még nem kéne lazítani. Előbb biztonságos távolság, aztán… gyorsan leléphetek, én is…
Cyrus Atticus
Cyrus Atticus

Play by : Rupert Friend

Back to top Go down

Go Round Empty Go Round

Post  Lyndar Onis Wed Jun 28, 2023 11:00 pm

Go Round
Cyrus - Aquila - Jelen
Karbafont kézzel, széles mosollyal, s győzelmem teljes tudatában nézem a verseny fináléját. A verseny illegális, mégis szervezek időnként ilyet, mert innen tudom a legklasszabb pilótákat kiemelni, s megfelelő mentor kezébe adni. Persze van, hogy időnként a verseny közben vagy a végén  pucolni kell, de azt is mindig alaposan megtervezem.
És ez most jól is jön, mert a győzelmi mámorba belehasít a vészjelzés: pucolni kell. Nevetve ugrok a hooverbe, s adom neki az energiát, hogy minél hamarabb eltűnjek innen, de nagyon rám ragadnak. Több sem kell nekem, úgy döntök, hogy macska-egér játékba kezdek.
A völgyben megkeresem a legrizikósabb részt, hátra sem kell nézegetnem, lássam, jönnek-e, azonban a kanyon hamar elfogy, s egy sivatagos, így számomra elég veszélyes terep következik, s vissza nem fordulhatok: kicsit.. sokan jönnek mögöttem.
A nevetés ugyan megmarad, amikor eltalálják a hajtóművet végre, hosszú kergetőzés után, azonban egyre biztosabb, hogy én is megsérültem közben, mert a jobb karom nem engedelmeskedik úgy a mozdulatoknak.
Pár perc után a rendszer jelez, hogy pontosan bemértek, és a következő máshogy repülés lesz, ha nem adom meg magam. Eszem ágában sincs, és ez így csak egyet jelent: még jobban megsérülök, mert egészen biztos el fogják találni a gépemet.
Emme

Lyndar Onis
Lyndar Onis

Play by : Orlando Bloom

Back to top Go down

Go Round Empty Re: Go Round

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum