Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


New cha(i)nce

2 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

Ah… Még, hogy huncut… ha tudná, hogy milyen gondolatok vannak a fejemben… Na az a huncut. És mivel adakozó kedvemben vagyok, meg is mutatom neki. Gyakorlati képzés…
Utána viszont hagyom, hogy örüljön még egy kicsit magának. Nekem is kifejezzen jól esett a torna, szóval ennyit igazán megérdemel…
- Tudom. Az volt a jutalom. - azt nem mondom, hogy inkább nekem, mint neki… tudja ezt ő is pontosan. Kapott annyi ‘szeretetet’ gáz formájában…
Az viszont érdekelne, hogy az intravénás szerünkre miként reagálna. Ki kéne majd azt is próbálni… De nem most. Elfáradtam. És popcornos mozizást terveztem az estére…
- Bocsi. Tudod, hogy milyen elfoglalt vagyok. - jajj de morci…. hát ez megérdemel egy puszit. Ezért mielőtt távoznék, a távolból adok a tenyerembe egy puszit, és felé fújom. Arccal el tudja kapni. A keze ugyanis már eddigre meg van kötve…
A tervek pedig nekem szentek, ezért szólok a szolgáknak, hogy csináljanak nekem popcorn. Na nem valami szar vajasat. Chiliset. Az a kedvencem. És a ‘filmben’ amit végig fogok nézni (ezúttal egy másik szemszögből…) amúgy is igen csípős néhány része…

***

Egy hét telt el a legutóbbi teszt óta, és mi tagadás, igen unalmas volt. A Királynő elküldött egy kiküldetésre, és… hát nem volt túl mókás. Az a sok sikoly… Sokkal jobban szeretem a dorombolást.
Ezért már vártam, hogy visszatérhessek a hajóhoz, amin a Kiskandúrt hagytam. Aranyos kis szerkezet, mert ha valaki ugrani próbál vele, rögtön felrobban. Így bölcsen tette a Kiskandúr, hogy nem próbált meg elszökni onnan, és azzal… Kirobbanó lett volna a sikere…
Nem mintha lett volna rá esélye. A szolgák beadták neki az intravénás szert is, hogy lássuk miként fog reagálni. Az altatóval együtt sehogy… Azt ugyanis már későn tudtam megmondani nekik, hogy azzal álljanak le. Így a felvételek, amiket kaptam, egy többnyire alvó macskát mutatnak. Uncsi az is, csak más felbontásban.
Az érkezésem napján viszont már tiszta kell, hogy legyen a tudata. Csak a szokásos tápanyag injekciót kapta meg, mást nem. Először meg akarom nézni, hogy milyen állapotban van. Meg még valamit szeretnék. Be is libbenek a cellájába, miután felsugároztak a hajóra. Ami amúgy a kertemben parkol. Azért nem fog az űrben lebegni, ott bárki megtalálhatja, és nehezebb őrizni is…
- Na mizu? Van kedved mozizni velem egyet? Ja igen… hát persze, hogy van. - mosolyodom el, eléggé önelégülten. De olyan izé, ez a szó… Hogy lehetne önelégült az, aki tökéletes? Sehogy. Legyen akkor magabiztos mosoly.
Helyet foglalok kényelmesen. Az ágyon. Hogy ő pont nem ahhoz van kötve, hanem a falhoz? Szar ügy… A képernyőt látni fogja így is. Ezért elindítom. Érdekes lesz, hogy mennyire fog emlékezni belőle. Elvileg mindenre, a memóriára nem hat a szer. De azért nagy dózist kapott és… fizikailag is igen megterhelő volt neki az-az órácska…
- Ez jó lesz. Figyelj nagyon… - előbb a hang érkezik meg, aztán egy pár pillanat múlva a kép is. Az utóbbi tökéletes minőség, az előbbi korrekt. A lényeg persze így is érthető lesz. Épp onnan indul, ahol a “Csinálhatnád még…” hangzik el a Kiskandúr szájából a felvételen. Hupszi… Inkább ez elejét kéne mutatnom…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Fri Sep 29, 2023 9:50 pm




Emyr
New Cha(i)nce



Playing God
Is a hard
game.









+18
Kuncogra rándulok, hamiskásan mosolyogva rá. Ezeket az almákat nagyon szereti...
- Kis huncut.
Felelni már nem tudok neki, ahogy körmei belémvájnak, minden elszabadul bennem, de legfőképpen az újabb dózis hatása.
Nézem, boldog kimerültséggel, és nagyon szeretném kisimítani a tincset arcából, ami nehezen megy, a még mindig hátrakötött kezemmel.
- Te is. Az a kis... - s nagyon sokat sejtetően nézek rá, jelentőségteljesen, majd elismeréssel. Levegőt venni még mindig nehéz, így nem is fecsérlem még mind szavakra az energiám.
Elégedetten mosolygok, ahogy látom... kúszni. Azért csak kifárasztottam...
- Ó, kár... hé! - nem hallottam az ajtó surranását, s meglep az erővel felragadás, s az ösztönök még így is életbe lépnek, ám a szúrás előtt úgy letepernek, hogy csak a levegőt tudom kinyomni magamból.
Oda a varázs, noha a szer még hat rám, most már egy másik is, és a kettő kombinációja kicsit se ütős. Annyira nem, hogy minden sötét legyen előttem, de annyira igen, hogy beszélni már nem megy. Vádlón tekintek rá, ahogy a csodaszép élményt elrontja.
A kiszolgáltatottság érzése most érzelmekben is elönt, megértve, hogy mindez csak neki volt játék... Inkább behunyom szemeim, nem akarom látni sem...



 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Mon Sep 11, 2023 10:22 pm

+18

Az események inkább a hosszú távú terveimnek felelnek meg, sem mint a rövid távúnak, ezért maximálisan elégedett vagyok. Szeretem, amikor minden úgy történik, ahogy én akarom, és amikor a gondosan előkészített terv végül… beváltja a hozzá fűzött reményeket. Meg persze azt is nagyon bírom, amikor… hát pontosan azt csinálja, amit éppen ebben a pillanatban…
- Biztos? Nem vagy túl határozott… - belecsípek a legkerekebb formájába, inkább erővel, mint gyengéden. Aztán még egyszer, hogy ne maradjon ki a másik oldala sem. Szimmetria, ha már hajban nem tudja ( és remélhetőleg nem is akarja) hozni. A hangulat persze már ezelőtt is elég forró volt, és tényleg nem kellett még a szauna sem hozzá. Legfeljebb egy kis kémia, de hát az amúgy is működik az esetünkben, már nagyon régóta.
- Miután is? - egy pillanatra olyan képet vágok, mintha nem tudnám, mintha nem érezném már a sürgetését. De azért vicces tovább húzni az időt. Már nem olyan sokáig persze… Végig karmolom a hátát, jelezve, hogy most már dolog van. Ha kell persze ki is mondom. De erre szerencsére nem kerül sor…
Kilenc pontra értékelem, tízből. Azért az izmok hiányoztak, még ehhez a tevékenységhez is. De összességében elégedett vagyok a teljesítményével, és majd a jutalmat is meg fogja kapni érte. Vagyis hát az pont az lesz, hogy nem leszek annyira szigorú a továbbiakban, mint terveztem…
Néhány percet azért adok magamnak is, mert a szusz hiányzik belőlem is. Nem annyira, mint belőle, de ez így van rendjén. Minden bizonnyal én vagyok a rutinosabb…
- Jól van. Ez ügyes volt. Fejlődsz. - természetesen tőlem tanulhatta, nem is mástól. Arra nem adtam engedélyt… Ez persze azt is jelenti, hogy biztos elő fogom még venni, de nem most. Egyelőre nekem elég volt, mert azért hosszú nap volt a mai. Meg kíváncsi vagyok arra is, hogy milyenek lettek a felvételek…
Ezért felpattanok, nem engedelmeskedve azon testrészeknek, amik még a földön marasztalnálak. Nem most fogok hosszú távot futni (avagy kúszni), de eléggé egyben vagyok. Többek között ezért is csak kilenc pont…
- Kapsz még pár percet. Aztán vissza kell menni. - már mint nekem. Ő itt fog maradni. Meglepiiiii…
Jelet adok a szolgáimnak, hogy jöjjenek. Én biztos nem fogom most kikötözni, legalábbis nem úgy, ahogy kéne. A ruháimmal nem foglalkozom, teljes magabiztossággal sétálok pucéran a hajó bejáratához. Mindenki látott már mindent, nem lesz meglepetés. Eközben a szolgálók felkapják, és kikötözik, akár ellenáll, akár nem. Ha kell, akár bele is nyomnak egy kis nyugi juicet, injekció formájában. Nem teljesen biztos, hogy sikerül is nekik legyűrni a macskát, de többen vannak, és tényleg komoly ellenállást kell tanúsítani ahhoz, hogy meghiúsuljon a tervem. Ez pedig azt jelenti, hogy eljött a könnyes (hah…) búcsú ideje.
- Majd jövök még. Libidó kérdése, hogy mikor. - és távozom. Úgy ahogy a világra jöttem. Királynői eleganciával, és kerek formákkal…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Mon Sep 11, 2023 9:06 pm




Emyr
New Cha(i)nce



Playing God
Is a hard
game.









+18

Szélesebbé válik mosolyom, ahogy elakad a szava, s így ujjaim tovább vándorolnak ruhája alá, folytatva, amit elkezdtem.
- Csinálhatnád még... - azért nem megy egyszerre kimondani.
Válaszolnék, ám ahogy mozdul a csípője, bennakad ám az a levegő, mert nagyon-nagyon hatáeresethez ért.
Végre felfogom, hogy mennyire is élvezem, hogy ha szó szerinti értelemben is megköti kezeim, még jobban beindít, s a kiszámíthatatlan módon érkező hol csók, hol harapás, még inkább izgatottabbá tesz, s ideje lesz viszonoznom, így fölé hajolok, s elindulok lefelé.
Ujjainak markolása hajamban még inkább izgalomba hoz, noha így nehezebb haladni.
- Csakis utána... - nem tudom befejezni, mozdulata, ahogy lábaival rám nehezedik, egyre jobban az utolsó értelmes hajszálpattanásig is eljut, így mindenem beindul
Fogalmam sincs, mennyi idő telt el, ami érzek, hogy mindenem kimerült, s úgy is engedem ki a levegőt, teljesen kimerülten, képtelen vagyok megszólalni, s bár hiába van késztetés bennem, hogy elsimísam a tincseket arcából, nem tud menni. Csak nézem, s kapkodok kimerülve levegő után, elégedetten és kielégülten lélegezve.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Wed Jul 19, 2023 11:03 pm

+18

- Én nem kérek. Én paran… - azért egy pillanatra elakad a szavam és a lélegzetem, ahogy a ruhám alá nyúl. Jól csinálja, és már elég régóta várok erre. Persze az lenne az igazi, ha leszaggatná, de végül is… egyszer majd ki is kell innen jutni.
- … mindegy. - nem érdekel, hogy kérés vagy parancs volt, inkább én is eltüntetek róla mindent, ami az utamat állja. Őt pedig segítem, hogy rajtam se maradjon semmi ide nem illő. Feleslegesek a ruhák, padlóra velük.
- Mondd csak… hallani akarom. - látom, hogy kezdi elveszíteni az eszét, de azt akarom, hogy mondja is ki. Engem csak akkor kaphat meg, ha igazán akar, ha már megveszik értem. Meg én is megengedem. Ez utóbbihoz… elég közel vagyok, és ez talán már a számára is egyértelmű. Különbség, hogy én biztosan nem fogom kimondani.
- Gyerünk. Ragadd meg, amit akarsz. - ez azon ritka alkalmak egyike, amikor szó szerint értem ezt a kijelentést. Csípőmmel ugyanis törleszkedni kezdek felé, de épp csak annyira, hogy még ne történjen semmi huncut, de azért őrüljön meg egy kicsit. Gonosz lennék? Persze, ez eddig is egyértelmű volt.
Nem is finomkodok, háta mögött úgy megfeszítem a karjait, hogy még a lélegzete is elakadjon, ám ha ezt nem érem el, a kulcscsontjára csókot ejtek, majd nemes egyszerűséggel megharapom. Gyönyör és kín váltakozik érintésemben, ajkaim játékában, de ő épp ezt szereti, és nem mellesleg, én is. Nem is hagyom abba, egészen addig, míg azt nem kéri, hogy engedjem el magam…
- Kérésed számomra parancs… - ezt már nem bírom ki nevetés nélkül, de a kacaj néhány pillanattal később egy vággyal teli sóhajba hajlik, mikor elindul lejjebb az ajkaival, és eléri az izgalmas területeket. Haladhatna még lejjebb, és persze maradhat is, amíg kedvem tartja, de egyelőre nem szólok. Hagyom kibontakozni, mert mindig is ezt akarta. Az egyik kezem feljebb is csúszik a tarkóján, és belemarkolok göndör fürtjeibe, nem irányítás, inkább csak… móka képpen. Minden sokkal izgalmasabb, ha meg kell dolgozni érte. Már mint neki…
- És te mikor engeded már végre el magad? - kérdezem, amikor a köldökömnél jár, de érzem, hogy még lejebb tart, hogy az igazán kellemes pontokat is elérje. Egy pillanatra fel is emelem a fejem, és amikor találkozik a pillantásunk, minden benne van a tekintetemben. Meg végre neki is. Helyes… Erre vártam végig…
Felemelem a lábaim, nyakába édes teherként rakom, tarkójáról pedig feljebb csúszik a kezem, de fürtjeit még mindig nem engedtem el. Inkább játszom velük, ujjam köré tekerem őket, ha… nos, ha ő is valami kellemeset tesz velem. Érintésemben persze ott van, hogy ha csalódást okoz, az neki fájni fog, szó szerint. Egyelőre viszont… bizakodó vagyok.
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Wed Jul 19, 2023 10:12 pm




Emyr
New Cha(i)nce



Playing God
Is a hard
game.









+18
- Te kérted... - szippantom be izgatottan alsó ajkam, s ujjam alákúszik ruhája alá.
- M... hmmmm... !!! - hümmentve válaszolnék, hogy bizony, hogy kellemes, főleg az előbbi mozgássora, de félbeszakít harapása, ami hirtelen cikáz végig rajtam, elégedetten, érezni is rajtam, hogy megfeszülés helyett kis híján ráborulok, de kitartom magam.
Ez azonban kicsit elbukik a következőnél, ahogy újra mozdul alattam. Erre ugyanis nagyon megmozdulok lent, benn is reked a légzésem, s a puha érintés nyakamon sóhajt enged útjára, lehunyom szemeim egy pillanatra.
- Al... ahkul...
Megtartom magam felette, csípőm azonban már mozdulna rá, így azonban nem fog menni, hogy a kezem elől van, s minden szó már csak pazarlás, így csak bólintok, hümmentve.
Hagyom, hogy kezeim hátam mögé kerüljenek, közben hálám jeléül kap egy csókot a vállára, közben azonban elégedetten morranok fel, ahogy hátrahúzza kezeim, hátra is feszülök ívben , felemelve fejem, talán kicsit azt is hátrafelé.
Elégedetten engedem vissza fejem, s tekintek rá.
- Csak engedd el magad. - hajolok fölé, s bár sokkal jobb lenne, ha kezeim szabadon lennének, elvégre azzal cirógatni, simogatni, masszírozni lehet, s nagyszerűen kiegészítené mindazt, amire vágyok megadni, de ha nem akarja....
Túlságosan is élvezem a szoros csomót, még jobban beindít, s körmei a hátamon erre csak ráadnak. Térdeim előrébb húzom, de már érezni rajtam, hogy türelmem fogy, mégis hol csókkal, hol finom harapdálással haladok lefelé nyakán, megtalálva két ékes halmát, s azzal is eljátszadozom, hol ingerelve, hogy rámozdulva. Majd elindulok lefelé, s köldökénél is teszek hasonlót, majd lejjebb csusszanok, bár sokkal inkább máshogy lennék felette, ránézek, s nem foglalkoztat az, hogy érzeteim visszaköszönnek tekintetemben.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Fri Jun 23, 2023 9:54 pm

+18

Jezabel Mendez
Hello my old "friend"
draco
past
Emyr
"Love doesn’t die a natural death. Love has to be killed, either by neglect or narcissism."
A masszázs mindig kellemes. Nem mindegy persze, hogy ki fog neki, de a lelkes kezeket… mindig érdemes szabadon engedni. Hát még az milyen kellemes, amikor annyira még sincsenek elengedve…
- Akkor szabadulj. - azt hiszem nem ugyanazokra a rongyokra gondolunk, de én biztos nem fogok szólni, hogy nem úgy van. Óóó nem. Inkább kiélvezem a helyzetet, mert ezt már nagyon megérdemlem. Szörnyen kedves voltam vele a teljes itt tartózkodása során, így igazán eljött már az ideje a törlesztésnek. Az a kérdés persze még mindig áll, hogy ő vajon kiérdemelte?
- Csak kellemes? - neeeeem, a kellemes még nem elég. Ezért egy kicsit feljebb hajolok, és… hmm… mondhatjuk közepes erősségűnek azt a harapást, amit a nyakszirtjére kap. Remélem ebből érteni fogja a… célzást.
- Igen? Hát még nincs elég meleg? - ezen segíthetünk. A csípőm mozdul alatta, és ismét közelebb hajolok hozzá, hogy harapás helyett ezúttal valami kellemesebb érje a nyakán. Csak néhány pillanat, és ha elmozdul nem is fogom elérni, de a mosolyom mindent megígér neki. Nagyjából mindent…
- Szeretnéd? Igazán? - nyúlok a kezeihez, de addig nem kötöm ki, amíg nem válaszol. Ha viszont megteszi, és azt látom, hogy elemészti a vágy, akkor engedek a csomón, és újra kötöm a háta mögött, erővel húzva hátra a karjait. Ezúttal jóval szorosabb a csomó, amennyire csak engedi az anyag. Ebből már nem olyan könnyű kibújni…
- Van még más… kívánságod? - az utolsó szót valószínűleg képtelen lettem volna kimondani nevetés nélkül, ha azért nem ragadott volna magával engem is a… hangulat… Szeretném, hogy még bátrabb legyen, és engedjen a csábításnak. Már nekem is egyre nehezebb türelmesnek lenni, és a kezem gyakran kalandozik a hátára. Hol csak finoman simítok végig rajta, hol a körmeimmel karcolok utat az izmok között… A tekintetét pedig egyre gyakrabban keresem. Kíváncsi vagyok arra, hogy mit látok benne. Remélem valami… nagyon nyerset…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Thu Jun 22, 2023 10:17 pm




Emyr
New Cha(i)nce



Playing God
Is a hard
game.









+18
- Mhm... - válaszolok félig dorombolva.
Ujjaim finoman masszírozni kezdik derekánál, s újból hümmögök, igaz, az érzékenyekebb pontok éritnésénél, ahogy odaér, azt bennszakad az a kiadott hang...
- Milyen rongyok? - úgy emlékszem mindent letéptem magamról... hmmm, mire is gondolhotatott. Ó, hogy az övére.... elkuncogom magam.
- Meg lehet tőlük szabadulni...- simotok ruhájának anyagának szélére, majd felcsusszan, ahogy megszabadul tőle, bőrén, finoman, mégis ah....
Vele nevetek, ahogy nevetésre fakad, közben fedezem fel vállának, majd nyakának ívét. Tetszik, ahogy megváltozik a légzése, nekem  meg már nagyon melegem van, minden téren, de legfőképpen belül, s legfőképpen egy helyen. Ennek hatására fülcimpája mélyebb és hamiskásabb ismerkedést kap.
Válaszolnék rá, rávágva, hogy ötletem mindig van, amikor megmozdul, s egy újabb löket forróság hulláma szalad végig rajtam, majd vissza, megállapodva ismét ugyanazon a helyen. Halkan felnyögök, kiadva a hangot. Majd elvigyorodok, értve a célzást, s egyik szemöldököm hirtelen ugrik meg, s megcsillan valami a tekintetemben.
Fordul, én pedig mosolygok tovább, s ahogy fordul, feltérdelek, bár legszívesebben csak rajta lennék, s meg is teszem egy kis időre, s csak könyömre támaszkodom, hogy .... még jobban érezhessem domborulatait.
- Mmm. Egész kellemes így. - a kezemnek annyira nem, de a tenyereim igyekeznek hátára simulni, ahogy a csomó engedi. Kifejezetten élvezem, hogy meg van kötve a kezem.
- Ohoho... - ahogy kisiklik karjaim közül, én bizony végig... khm. Cirógatom... úgy mindenemmel.
Elveszem kezeim, hogy kényelmesen elférjen.
- A magasat... és meleget... - ő valahogy mindig hideg, de most... ó most nagyon nem.
Csuklóimat elé teszem.
- Hátam mögé kötöd? - így csak útban lesz, és még a végén kimarad így a legjobb műsor...
Magam is megtehetném, ám szeretem, ahogy... ahh, igen, szeretemmmm..





 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sun May 28, 2023 11:29 pm

+18

Jezabel Mendez
Hello my old "friend"
draco
past
Emyr
"Love doesn’t die a natural death. Love has to be killed, either by neglect or narcissism."
El kell ismerni, hogy néha praktikus szabadon engedni… Ha hajlandó önmaga lenni, akkor egész kellemes… pillanatokat tud okozni. Az meg nem szégyen, hogy én ezt kiélvezem, elvégre az én érdemem…
- Ugye? - azt tenni, amit csak akarok… nagyon jó. Ja, hogy ő magára gondolt… Na jó, most belefér, mert nagyon jól csinálja… Már azt is kezdem elfelejteni, hogy ez is - mind minden - egy nagyobb terv része. A pillanatot ugyanis élvezni kell. Nagyon…
- Veled mi lesz? Ezek a rongyok…szörnyen forró lehet… - végig simítok az anyag maradékán és ott is, ahol… talán nincs annyi ruha, de érzékeny pont. Épp csak egy pillanatra. Előbb én, aztán… ha jut idő rá is, akkor majd tárgyalhatunk. Azt meg fölöslegesen várja, hogy majd én fogom kicsomagolni. Ez az én játékom, és én azt akarom, hogy vetkőzzön, segítség nélkül…
Rólam viszont lekerül szinte minden, és csavarok egyet a… hmm… hőfokon. Látom, hogy nagyon tetszik neki a rabság illúziója, és nekem… még jobban. Ezért nevetni kezdek, amikor egy trükköt alkalmazva magára húz. Meg micsoda  meglepetés, már tényleg melegem van…
- Neeeeem. Szerintem meg tudod oldani máshogy is… - búgó hangon, a fülébe suttogtam, és már épp mozdulnék, hogy egy kicsit segíteni tudjak, de ahogy eléri a nyakamat… hát pont úgy maradok, ahogy vagyok. Egy mély sóhaj kúszik ki a tüdőmből, és a fejemet feljebb emelem, hogy még jobban hozzám férjen. Ezt el tudnám viselni… szinte egész nap.
- Támadt már ötleted? - nézek rá hosszan, kacér pillantással, a csípőm pedig önkéntelenül mozdul meg. Adok még neki néhány másodpercet arra, hogy kényeztessen, de… aztán kihasználva, hogy még  össze van kötve a keze, oldalra dőlök, lassan, de határozottan. Kénytelen lesz velem mozdulni, és ha nem akarja, hogy túlságosan megfeszüljenek az izmai… akkor úgy lesz számára a kényelmes, ha fölém kerekedik. Én ugyanis addig fordulok, míg a hátam a földet nem éri. Sokkal mókásabb így, mint kibújni a kezei közül…
- A cicák a magas helyeket szeretik nem? - a tarkómat felemelem, hogy ki tudja venni a kezeit alóla, ha szeretné. Az pedig nem zavar, hogy most igen sok mindent tud velem tenni. Már engedelmes kiscica, és az olyanokat nagyon szeretem.

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Sun May 28, 2023 10:15 pm




Emyr
New Cha(i)nce



Playing God
Is a hard
game.










+18
Kezem csak egy pillanatra pihen meg ölén, újabb útra indul, cirógatja bőrét, s a ruha alá is besimít.
- A szabadság mindig élvezetes. - legszívesebben megcsókolnám, s noha csak egy pillanatra jelez az agyam, nevetve, hogy finom illatok vannak, ami egy újabb adag olyan szer, ami nem csak az agyra hat....
Légzésem mélyebbé válik, s megindul bennem a forróság, ahogy ott ül az ölemben, s élvezi, ahogy ismerkedem gerincének ívével, bőrének selymességével.
- Bizony, hogy meleg. - nevetek fel, s megvárom, míg ő kezd neki a ruha levételébe, s besegítek, ahogy tenyerem végigcsusszan oldalán, végigsimítva karjának belső felén is.
De lejjebb csúszik, s a pillanatnyi csalódottság után már mosolygok, várva, nagyon is sejtve, sőt, akarva, hogy mit tesz, s ahogy lehajol, még jobban elönt a forróság, ám...
Nem azt csinálja.
Valami sokkal izgalmasabbat, be is harapom alsó ajkam, ahogy figyelek. Magamnak sem vallanám be, de élvezem, amikor gúzsba köt, míg más részem ellenkezik, s ez a kettősség, de legfőképpen kimondatlanul a előbbi, a lélegzetemen is látszódik, s izmaimon is érződik.
- Cirógatni? M-m, az csakis ujjakkal megy. - ingatom a fejem mosolyogva, ám közben lábaim emelkednek, őt felemelve, s én is felülök, felemelve két karomat, hogy a “lukon” átcsusszanjon ő maga, s karjaimba boruljon szó szerint. Hacsak meg nem állít valahol.
Vállgödre felé hajolok, s akár átcsusszant, akár nem, csókot adok rá, s ha már lejjebb nem mehetek,mert nem tudok, akkor nyakának ívén haladok végig, a fülcimpájáig.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Wed May 10, 2023 10:25 pm

+18

Jezabel Mendez
Hello my old "friend"
draco
past
Emyr
"Love doesn’t die a natural death. Love has to be killed, either by neglect or narcissism."
Érzem, hogy már nem tud ellenállni nekem, ezért elégedetten mosolygok továbbra is. Jezabel tervez, és Jezabel végez, vagyis pontosan így akartam egész végig. Ám, hogy én élni akarok-e azzal, amit kicsaltam belőle… Hogy a viharba ne…
Megérdemlem, hogy kellemes helyekre barangoljon a keze, és azt is, hogy mindent megtegyen azért, hogy nekem jó legyen. De vajon már tényleg bele fog adni mindent? Szerintem még nem. A csalódottságot már látom az arcán, amiért a saját képemre fordítottam a kívánságát, de az mindent elemésztő vágyat még nem látom rajta. Pedig azt kérem. Most… És ahogy feljebb siklik a keze, és elér egy nagyon is érzékeny pontot… alakul…
- Hmm… Milyen édes a szabadság nem igaz? - és ezt mind NEKEM köszönheti. Most megtehet bármit. Ami nekem jó. A ruhára ezért nincs is már szükség. Illetve nem úgy, ahogy ő gondolja. Egyelőre viszont engedem, hogy segítsen, hogy végig simítson a gerincemen, és az oldalamon. Követem a mozgását, és önkéntelenül dőlök bele az érintésébe a fejemet hátra vetve a cikázó érzetektől. Ez már több, mint alakul… De még mindig lehet fokozni.
- Még mindig meleg van… - van rajtam még pár ruhadarab, ám ha csak engedem, hogy simán levegye… abban nincs semmi izgalmas. Ezért egy pillanatra oldalra hajolok, és a ledobott ruhámért nyúlok. Majd mikor már a kezemben van, lejjebb csúszok egészen a térdéig. Így jobban hozzáférek a kezeihez, amiket gyengéden, de mégis határozottan egymás mellé terelek, ha nem ellenkezik… erősen. A ruhámból pedig laza, de mégis érezhető csomót kötök a kezei köré, ha még mindig nem tiltakozik… vészesen.
- Kéz nélkül is menni fog? - ajánlom neki, hogy igen… továbbra is a térdénél ülök, így gond nélkül fel tud hajolni. Vagy akár el is tud mozdítani engem. De csakis a kezei nélkül…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Wed May 10, 2023 9:46 pm



Emyr
New Cha(i)nce


Playing God
Is a hard
game.








+18
Mosollyá szelídül nevetésem, ahogy nevetni hallom, mert hallani szeretném az övét... olyan gyönyörű...
Kíváncsian fedezem fel, várakozva reakciójára, ám az igazi élvezet számomra akkor jön igazán, mikor fölém kerekedik. Még szemeim is tágra nyílnak, várakozva, mit fog tenni legközelebb.
Élvezem a kacérkodását, mosolyomba és tekintetembe más is vegyül. Vágyom és várom arra, mit is fog tenni, és hogy miért nem tette meg, s hogy tegye már meg.
Nem, még csak véletlenül sem harapom be a szám szélét, sokkal inkább megfeszül a testem a várakozástól, ahogy egyre lejjebb csúszik a keze, majd...
Ahhh... neeeeemmáááár....
Csalódottság ül ki az arcomra, hogy nem történt meg, hogy azután más miatt csendesedjek el, de megint kisiklik kezeim közül, legalábbis az egyikből, ahogy hátrébb húzódik. Majd a másikból is, mert ahogy hozzám ér, már nem akarok utána kapni, csak a kezem siklik a combján végig, fel, az öléig, hogy ott pihentessem ujjaim.
Hosszasabban dorombolok a kérdésre.
-  Oda. - ha nem érti, akkor leszek igazán csalódott.
Megsimítom a kezét, ahogy feljebb tolja a felsőjét, majd az anyag alá siklik, hogy fetolja a felsőjét, de valójában tenyeremmel akarom végigsimítani bőrét, érezni őt.
- Segítsünk ezen.... - segítek neki levenni, hogy hol végzi a ruhanemű, kit érdekel? Tenyerem hátán simít végig, a gerncie mentén, lentebb kicsit elidőzik, majd elndulnak ujjaim felfelé az odalán, közben csak a tekintetét figyelem, vajon miként reagál erre.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Wed Apr 26, 2023 7:30 pm

+18

Jezabel Mendez
Hello my old "friend"
draco
past
Emyr
"Love doesn’t die a natural death. Love has to be killed, either by neglect or narcissism."
Sokkal jobb arc, amikor le van lazulva. Ez mondjuk rám is igaz, de én alapból is lenyűgöző vagyok. Neki azért jót tesz a drog, és az, hogy el meri engedni magát. Mert azt nem tudja nekem bebeszélni, hogy nem ezt akarta végig. Csak a sok nyifi-nyafi között elveszett az, hogy merjen élni is egy kicsit. Pedig így sokkal jobb neki. Meg nyilván nekem is.
Így az érintését követően abszolút őszinte a mosolyom, és még persze más is… Nem csak az arcomon érzek forróságot. Ezért az ajkaim közül kiszökő kacaj sem csak a vidámságé. Van benne valami más is.
- Tudom. - ez nem is kérdés, ám a nevetésnél tudok sokkal jobb dolgokat is. És most meg is érdemli. Nem mellesleg én is…
Ezért engedem, hogy ő is felfedezhessen rajtam néhány eddig rejtett helyet. Hangsúly azon, hogy eddig… Mert a szauna ugyan csak az ő képzeletében létezik, de a meleget én is érzem, főleg, amikor izgalmas utat járnak be az ujjai. Akkor pedig kevesebb ruhára lenne szükségem nekem is…
De egyelőre azt akarom tudni, hogy ő mennyire tud utat adni a vágyainak. És amikor fölé kerekedem, érzem, hogy… nagyon is. Határozottan alakul, és ezt már minden porcikája, minden lélegzet vétele mutatja. Azonban még nem érzem azt, hogy megveszne értem. Vagyis játszani kell még…
- Akkor lejjebb… - lassan csúszik lejjebb a kezem, ám mielőtt oda érhetne, ahol igazán kellemes lenne a számára, jóval lejjebb ugrik, és a combján áll meg. Apró köröket írnak le az ujjaim, ám az ajkaimat az övéhez közelítem. Így jobban hallom a dorombolást.
- Most merre induljak? - mielőtt eszébe jutna, hogy meg akar csókolni, eltávolodom tőle egy kicsit. Azzal a kezemmel viszont elengedem, amelyik eddig a csuklóját tartotta. Lassan mozdul csak, végig futtatva a karját, és a mellkasát, míg a combján lévő kezem néhány centiméterrel feljebb csúszik. Aztán csak várok. Kíváncsi vagyok, hogy mit kezd ezzel a ‘szabadsággal’. Az öléből viszont még mindig nem mozdultam el. Épp csak… Ideje levennem a felsőmet. Ezért el is engedem, és lassú, kimért mozdulattal tolom feljebb a ruházatom, hogy utána egy nyílt ajánlatot rejtő mosoly fogadja őt.
- Tényleg nagyon meleg van itt…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Tue Apr 25, 2023 9:47 pm



Emyr
New Cha(i)nce


Playing God
Is a hard
game.








+18
Vele nevetek, tenyerem megsimítja arcát, ujjaim becézik, mielőtt elvenném a kezem.
- Csodálatos vagy, amikor nevetsz... - többet nevethetne...
Hümmentek, s újra csak mosolyogni tudok, megsimítani bőrét.
- Bizony ám... - simítom tovább, felfedezve mindazt, ami ujjaim alá kerül.
Újra nevet, én pedig gyönyörködöm benne, figyelem a nevetését.
Mosolyom szélesebbé, de sokkal huncutabbá válik a mosolyom, tekintetem, miközben megindul a kezem.
Kíváncsian pillantok rá, ahogy mozdul, amint elveszem onnan a kezem, s szó szerint megakad bennem a levegő, ahogy rámül.
Ha tudná, mennyire kívánatos így... meg is villan a szememben, majd visszatér, s ott is marad, ahogy keze a csuklómra fonódik. Megmozdul az ölem, felemelem, ahogy kifejezést adok annak, mennyire is tetszik, amit csinál.
A harapás elindít bennem dolgokat, elégedett dorombolás hagy el, s egyszerre lazulok el, s feszülök meg az örömtől. Szívem érezhetően nagyobbakat kezd dobogni, s reaál minden érintésére, ahogy halad lejjebb. Légésem követi, ahogy halad lejjebb.
- Érezzük... - valahol félúton rebegem el, két légzés között.
- U. - megpattan a hasam a meglepetéstől, elnevetem magam.
Az egyik legjobb helyen találta meg a hasamat, amit nagyon szeretek, ha simogatnak. Elégedetten, hosszan dorombolok.
- Lejjebb... - huncut nézés mellé más is vegyül, s  nem az, hogy velem tegye, hanem, hogy én tegyem vele....


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Tue Apr 11, 2023 10:54 pm

+16

Jezabel Mendez
Hello my old "friend"
draco
past
Emyr
"Love doesn’t die a natural death. Love has to be killed, either by neglect or narcissism."
Nagyon nevetni kezdek. Még, hogy “magunk”. Mintha lenne olyan, hogy “mi”. De azért aranyos feltételezés. Igazi kis doromboló Kiskandúr. Mondjuk már az elején is így kellett volna, de mindegy…
- Kellemesen. - nem, valójában az nekem kevés. A bor kellemes. A patakokban hulló vér látványa szintén. De most valami egész máshoz jött meg a kedvem. És neki is. Vagy ha nem… teszek róla, hogy mégis úúúúúgy legyen.
- Bizony. - nagyon kész van. Nem is gondoltam volna, hogy ez a szer ilyen hatással lesz rá. De az ilyen meglepetéseket szeretem. És nem mellesleg ezt felvésem a mellékhatások szekcióba. Holnap pedig majd újra tesztelem, biztos, ami biztos alapon.
- Áááá…. hogy erre gondolsz… - a hangom már úgy búg, mint a kiscsiga, de most természetesen jön. Nem kell megjátszanom semmit. A játéknak ugyanis az a lényege, hogy egy idő után már számomra is érdekes. Ez pedig határozottan az a pont. Ezért a pillantásom bátran vándorol el, és az ujjaim sem vonulnak vissza szégyenlősen. Eleve ez a fogalom, számomra ismeretlen.
- Csak annyira, amennyire te is. - nevetni kezdek, mert ez azért nem teljesen igaz. Csak jelenthet nekem, de éppen azért vagyunk most itt, hogy tanítgassam. Hát milyen kígyó lennék, ha megfosztanám őt a tudástól? Csúnya, és naaaagyon gonosz.
- Ezt kérdezned sem kell… - legalábbis az engedélyt most megadom, mert… huhh… a keze egész érdekes helyekre indul. Nem, a felkarom unalmas rész. Egy kicsit lejjebb… alakul… Egy sóhaj ki is szökik az ajkaim közül, és a libabőr is hamar utat talál magának. De ez még lehet ennél is izgalmasabb. Csak… na most miért veszi el a kezét onnan? Pedig már kezdett izgalmas lenni…
Ezért felkönyökölök, és határozottan fölé kerülök, az ölébe ülve. Nem volt rossz, de én meg tudom mutatni, hogy kell az ilyesmit csinálni. A két kezét pedig a feje fölé tolom, és ha tudom a csuklójánál fogja a földhöz szegezem. Kérdés, hogy mennyire fog ellenállni. Remélem semennyire. Remélem nagyon…
- Érezhetnénk… igazán jól magunkat… - közelebb hajolok hozzá, és a leheletem végig hordozom a nyakszirtjén. Majd finoman megharapom, épp csak olyan erővel, hogy a fájdalom, és a gyönyör mezsgyéjére tévedjen. Aztán az ajkaimmal lejjebb vándorlok, érintve a kulcscsontját, mellkasát, hasát. Ennél lejjebb viszont nem tudok menni anélkül, hogy elengedném a kezét. Ezért egyelőre csak a tekintetem fordítom felé, és most… láthatja az igazán huncut nézést. Kérdés, hogy mit reagál rá…
- Itt csikis? - az egyik kezemmel végül elengedem, és hasfalára teszem a tenyerem. Az ujjam pedig finoman megmozdul, ahogy egy fél arasszal lejjebb merészkedik.
- Vagy inkább itt? - a cicák szeretik a hasvakarást. Hát még azt, ha kicsit lejjebb is megsimogatják őket…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Tue Apr 11, 2023 10:04 pm



Emyr
New Cha(i)nce


Playing God
Is a hard
game.








- Magunk. - vigyorodom el, kihozva az igazi értelmet, mert hát érezzük jól magunkat. Ez az élet lényege, nemde? Meg a játék, a vidámság. Meg egy kis meleg, ami meg is érkezik, mert hahh, dejó szaunában vagyunk.
- Ugyeee?  - nem értem, miért nyújtom el, de most jól esik, vigyorgok is hozzá, szélesen.
Kuncogok, ahogy a mellkasomhoz ér az ujjával, s erre muszáj vagyok megpiszélni.
- Aham, hogyne. Sokkal inkább így. - mutatok rá, ahogy az igazán huncut nézését előszedi.
Meg is változik a légzésem, ahogy lejjebb csusszan az ujja.
- Tudtam én, hogy huncut vagy. - de nem tudom folytatni, mert ez az érintése mindig... beindít. Nyelek egyet, s mosolyom szélesedik.
- Fázol? Ezen segíthetünk...  Szeretnéd? - kezem előbb a felkarját kezdi cirógatni, le s fel, de a szemeit nézem, majd átcsusszan a derekára, tenyerem helyezem rá, s csak rajta áll, miként dönt. Jön, vagy inkább csak úgy kér cirógatást. Megkeresem azt a pontját, amiről tudom (sejtem?), hogy nagyon is szereti, s csak egy múló pillanatra simul oda ujjam, hogy aztán ismét a derekára, gerince ívén simítson végig.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sat Mar 25, 2023 9:11 pm

+18

Jezabel Mendez
Hello my old "friend"
draco
past
Emyr
"Love doesn’t die a natural death. Love has to be killed, either by neglect or narcissism."
Én MINDIG nyerek. Vannak rázós helyzetek, esetleg egy-egy elveszített meccs, de a buli végén mindig én vagyok az, aki vigyorogva/röhögve megy haza, ugyanis bátran kijelentheti, hogy: “ma is fasza voltam.” A mai nap pedig… ha nem most indulna az igazán vicces része, most mennék ki modellt állni egy rólam mintázott szoborhoz. Ezt ugyanis most nagyon eltaláltam. A formázás és a gyúrás végre célt ért, és én megkaptam a kezes cicusomat. Tehát ideje játszani is vele egy kicsit.
- Hát… a lazítás az nagyon fontos. És meg is érdemled, hogy igazán jól érezhesd magam. Magad. - hupszi. Talán nem veszi észre a nyelvbotlást. Azért inkább biztosra megyek és elvonom a figyelmét a… leghatásosabb eszközömmel. Magammal. Ruhát dobni amúgy is mindig jó.
Neki viszont láthatóan ez nem megy, de egyelőre türelmes vagyok. Azt mondjuk nem mondom, hogy nem incselkedek, mert valójában nagyon is, de egyébként hagyom, hogy csináljon, amit csak akar. Egyelőre ugyanis jónak tűnik az irány, ami felé halad, és nincs szükség az én közpelépésemre. Épp ellenkezőleg. Most csak hagynom kell, hogy… óóóó igen. Még a kezemet is megfogja. Eeeeeez igen. Megérdemel egy kacsintást is tőlem.
A nadrággal viszont annyit bénázik a kis futás, majd kiterülés után, hogy azért fogyni kezd a türelmem. A Jezabel  szobor is aktuális, szóval nagyon mutatnia kell nekem valamit ahhoz, hogy itt maradjak. Éééééss végül mutat is… Fájdalmasan lassan, de lekerül róla a nadrág, és kivételesen mélységesen egyetértek vele. Így sokkal jobb…
- Szerintem is. - még alaposabban megvizsgáltam volna, de mivel úgy döntött, hogy ‘kosztüm’ bemutató helyett inkább mellém fekszik… hát alkalmazkodni kell a helyzethez. Ezért néhány másodperccel később az oldalamra fordulok, szigorúan felé. Az egyik kezemmel pedig a fejemet tartom. A másik kezem szabad, így arra is van lehetőségem, hogy finoman előre nyúljak, és egyetlen ujjamat végigfutassam a mellkasán. A köldökénél megállva. Egyelőre. Ő viszont megérinti az orromat, így könnyen meglehet, hogy én is átfogom még gondolni az ujjam helyzetét.
- Nézés? Aaaaa… semmi huncut. Mindig így nézek. - ez még majdnem igaz is. A semmi huncut… az viszont nem talált. De dobok még rá, és előkerül az igazán huncut nézésem. Az ujjam pedig - ami eddig a köldöke fölött pihent - lejjebb csúszik néhány centiméterrel.
-  Hmm… ami azt illeti, én még fázom… - csak egy másodperc, amíg azt láthatja, hogy az alsó ajkamba harapok. Utána még bátrabb kalandra indul a kezem, és határozottan megérinti azokat a területeket, amit túl sokáig takart a nadrágja. De az érintés csak kósza, pár pillanat és vándorol is vissza a mellkasa mentén. A nyakánál áll meg és most rajta áll, hogy ismét lefelé fog haladni, vagy esetleg megszorulnak az ujjaim a torka körül. A köztünk lévő távolságot viszont megszüntettem, ahogy közelebb húzódom hozzá, hiszen nem hazudtam. Én tényleg fázom. Még.
- Felmelegítesz? - bájosan billentem meg a fejem, bár a távolság már olyan elenyésző köztünk, hogy talán észre sem veszi a gesztust. Azért kíváncsi vagyok.

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Sat Mar 25, 2023 8:13 pm



Emyr
New Cha(i)nce


Playing God
Is a hard
game.








+18
Heh, még szép, hogy jól csinálom, elvégre életben vagyok. Még. Remélem még tovább tart ez az életem, mint az előző...
- Ühüm. - bólogatok. Naaagyon jól csinálja a dörzsölést, a hümmögésem meg is mutatja, és az arcom is.
- Ah, ugye? Szerintem is. El lehet lazulni benni, élvezni a finom meleget.... - a nadrág mondjuk nem igazán fogja bírni, vagyis én benne.
Figyelem, ahogy vetkőzni kezd, csücsörítek is, s közben megpróbálom a saját ruhámat is levenni, de ez a nadrág tényleg rám van gyógyulva. Segítségkérően tekintek rá.
De addigra már nevetve elszalad, s csak lesek utána, széles vigyorral, ahogy sörénye lobog utána. S ahogy visszafordul, látni is a nézést rajtam, s benne a bulihangulattal is, nem bírok a véremmel, mindenem az élet élvezete, s hogy azt nagykanállal egyem.

Nevetve fogom meg a kezét, s nadrág marad, mi pedig haladunk a szauna felé.
Még felette ágaskodom, ahogy leülve elnyúlik. Ezen a nadrágon... olló kéne. Vagy akármi.
Beh, minden illúzió, szóval....
Fogom a nadrágot, s lerántom magamról, az anyag egy része el is tűnik, nincs kedvem visszaállítani eredeti formájába az anyagot.
- Ah, sokkal jobb! - le is zuttyanok mellé, egészen véletlenül nagyon mellé, érezheti testem melegét, mint ahogy én is az övét. Vagyis ez már inkább a szaunáé.

Kényelmesen elnyújtózóm, egészen véletlenül érek hozzá, de tényleg. Megakad a nézésén a tekintetem. Megpiszélem az orrát a mutatóujjammal.
- Mi ez a nézés? - vigyorgok, de nagyon is tudom. Normál esetben meg sem említeném, azonban most minden gátlásom a kukában kuksol. Szóval felszabadultan vigyorgok, s az orrpiszélés után nagyon kellető arcot vágok.
- Szeretnéd, ha még ennél is melegebb lenne?


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Wed Mar 01, 2023 11:23 pm

+16



Jezabel Mendez
Hello my old "friend"
draco
past
Emyr
"Love doesn’t die a natural death. Love has to be killed, either by neglect or narcissism."
Imádom, ahogy kúszik mászik, és ehhez csak az kellett, hogy megdolgozzam kicsit. Ha ezt előbb tudom… Rögtön így kezdtük volna. Egy kis éheztetés, meg némi kémia, és hopp megvan a kezes cica. A fokhagymákért mondjuk kár, de most majd dolgoztatom…
- Ügyes vagy. - még meg is dicsérem, mert ezt most tényleg jól csinálta. Kíváncsi lennék, ha azt mondanám neki, hogy ugráljon fél lábon, azt megtenné-e. Remélem igen. Kipróbálni egyelőre nem fogom, mert arra nem tudok ‘logikus’ magyarázatot találni.
A hajóba érve azonban akad a számomra más mulatság, mert szépen lassan kezd hatni nála az anyag, amit belélegzett. A kérdése ugyan arra utal, hogy a szuggerálás nem jött be, és nem barlangot lát, de ez sem baj. Kapok ugyanis egy másik műsort. Ez a kuncogás… Ha nem tudnám pontosan, hogy mit szívott, most rákérdeznék. Így viszont…
- Igen? - szóval dörzsölgessem? Hát jó… Mielőtt viszont megtehetném már a csuhát is ledobja. Így határozottan jobban mutat, de egyelőre ennek nem adom a jelét. Rá akarok ugyanis jönni, hogy pontosan mit lát, mert aszerint kell nekem haladni.
- Lehet. Egy kis meleg tényleg jól jön. - egy huncut mosoly szökik az arcomra. Szóval szaunában van. Helyeeeeeessss… Viszont ruha sok van rajta és ezt már szóvá is tenném. Csak aztán átkarol, és… igen, ez tuti az… kacérkodik velem. Még szélesebb lesz a mosolyom.
- Sohasem gondolom meg magam. - és már mozdulok is, hogy meg tudjak szabadulni minden ruhámtól. Mert ez egy szauna… Továbbá amikor már semmi sincs rajtam,  nevetve futni kezdek. Bár pontosabb a röhögve. Kíváncsi vagyok ugyanis, hogy megpróbálja-e lehámozni magáról a nadrágját, vagy sem… Néhány futólépés után ezért visszanézek rá, és kihívóan nyújtom felé a kezem, hogy jöjjön ő is… a hajó másik végébe.
- A szaunában nyújtozni kell. - ha követett, és már odébb vagyunk egy kicsit, akkor leülök a földre, és elnyújtózom egy kicsit. A pillantásomat viszont nem veszem le a Kiskandúrról. Érdekel, hogy mennyire jön közel hozzám. A mosolyom angyali, szóval nem gondolhat semmi rosszra most. Épp ellenkezőleg. Nagyon is sokat ígérő az arckifejezésem…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Wed Mar 01, 2023 10:20 pm



Emyr
New Cha(i)nce


Playing God
Is a hard
game.








Gyorsan lejjebb teszem a fejem, még meg is állok a kúszásban, hogy mondja, nem láthatnak meg. Valóban nem. Nincs kedvem a Királynőnél sem időzni. Nem-nem.
- Rr... rendben. - ha már nincs sok hátra, akkor menni fog. Nagyon gyengének érzem magam, de a tudat, hogy utána biztonságban leszek, megnyugtat és erőt ad.
Piszok nehéz felállni, s nem azért, mert mindenemet lehorzsoltam. Azon tudok majd segíteni, ha beljebb jutunk. A biztonságba. Megtámaszkodva a hajó falán, állok fel, egy pillanatra meginogva, majd a szemeim behunyva, beljebb lépek.
Mélyeket lélegzek, s megteszem, s bent is veszek már mély, alapos levegőt, majd a mellkasomra teszem a tenyerem, s kis koncentrálás után eltűnik minden heg, minden horzsolás. Nekiődölök a falnak, s újra lélegezk párat.
- Barlang? - nem hajó? Az előbb mintha hajót mondott volna. Nem. Barlangot. S kezd egyre jobban melegem lenni.
- Éppen ellenkez... - elkuncogom magam. - Még dörzsölheted. - helyette inkább leveszem a csuhát, a nadrágot nem megy, annak még aaaa... aaa..... ........ .........
napozás sem ártott meg, ellenben teljesen rámgyógyult, és most nincs kedvem vele bajlódni.
- Nincs kedved inkább szaunázni egyet? Ott kellemes meleg van. - azt pedig csak nadrág nélkül lehet a legjobban, de hirtelen azt is elfelejtem, hogy rajtam van. Csak átkarolom Jezát, és úgy nézek a szemeibe.
- Naaa, meggondoltad magad?



 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sun Feb 19, 2023 8:34 pm

Jezabel Mendez
Hello my old "friend"
draco
past
Emyr
"Love doesn’t die a natural death. Love has to be killed, either by neglect or narcissism."
Egyáltalán nincsen könnyű dolgom. Póker arcot kell magamra erőltetnem, esetleg eljátszanom, hogy féltem az életét, és aggódom, miközben ha tehetném, teli szájjal röhögnék. Aaaaaaannyira bevette… Nem is tudom miért nem próbálkoztam ezzel korábban.
Vagyis eszében sincs ellenállni, minden parancsomnak engedelmeskedik. Ez pedig tetszik. Eleve így kellett volna lennie, de mivel lassabban jutottunk el ide, most még jobban élvezem. Csak tényleg nem szabad röhögnöm. Én ugyanis most nagyon aggódom. Egy rövid szoknyás apáca ruhában…
- Vigyázz… nem láthatnak meg… - remélem a fiúk csináltak már popcornt, és úgy nézik a műsort. Később majd én is csatlakozom. Mert eeeeeeeeeez megér mindent pénzt. Ahogy kúszik-mászik a ‘drónok’ miatt, és ahogy egyre nehezebben megy, mert még a ruha is ellene dolgozik… egy bolyhos fürdőköpenyt kellett volna ráadnom, az lett volna az igazi. Bár így sem rossz. Ahogy szépen foszlani kezd az anyag… kár, hogy erősen lefogyott.
- Még nem. De már nincs sok hátra. Mindjárt biztonságban leszünk. - bizony. Leszünk. Nem ám úgy megy, hogy csak ott hagyom, és nézem kívülről, még akkor sem, ha már tényleg kész a popcorn. Ahogy elérjük a hajót, igazából csak akkor kezdődik az igazi menet. Pezsgő is kelleni fog majd a mozizáshoz úgy érzem.
- Itt már felállhatsz. Most már nem látnak. De beljebb kell mennünk… - akár feláll, akár nem, én már nem ‘sunyulok’ annyira, mert a hajó belsejében vagyunk. Ahhoz viszont kell pár pillanat, hogy hatni kezdjen az anyag, ami a hajó szellőzőiből jön. Vagyis most talán még csak egy hajót lát. De, ha eltelik egy perc, és beljebb megyünk…
- Ebben a barlangban nem fognak minket megtalálni. - nem biztos, hogy pont azt fog látni, de mivel én ezt mondtam, és mert egyébként így lenne a legjobb megkapta tőlem a kulcsszót. Ötven százalék eséllyel ez elég ahhoz, hogy tényleg egy barlangot lásson a továbbiakban maga előtt. A másik ötven azon áll, hogy mi van a fantáziájában. Remélem az én hálószobámat képzeli ide…
- Nem fázol? - hideg is van nem igaz? Deee szerintem igen. Ezért közelebb megyek hozzá, és átkarolom, majd a kezemmel dörzsölni kezdem a vállát. Mert én vagyok ilyen rendes, hogy odabújok hozzá, és a saját testemmel melegítem. Ha csak nem éppen a pokol lángjai között érzi magát. Akkor más lesz a terv.

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Sun Feb 19, 2023 8:09 pm

Not Friend

but Old

Jezabel - Draco - Jelen

Zúgó fejjel, szédülve követem, nem igazán nézelődöm, csak követem. Lefelé nézni jobb, akkor nem szédülök annyira, bár nagyon húz a föld magához. Igen, ott jó lenne megpihenni.
A lábaim visznek.
Először megrettenek a szavaira. A királynőnél sem jobb, és vendégeskedtem már ott is eleget. Nem lehetne csak simán kinyírni, és lapozzunk? De még ezek a gondolatok is csak zavarosan kavarognak bennem. A félelem ugyan ott van, hogy meghalhatok, de már elfogadtam. Amíg oda eljutok, az viszont nem lesz szép. S most olyan gyenge vagyok, hogy az életösztön sem képes felrázni ebből. Máskor a bilincsek nem engednek.
Nekem mindegy, csak maradhassak végre békén, hogy eltávozzak innen. Nem vágyok a Királynő pompázatos kivégzésére, a nagy csinnadrattával végigvitt műsornak nem kívánok áldozati főszereplője lenni többé.
- Rendben.
Ahogy kilépünk, megértem, mire gondol. Minden surrog, hallom, ahogy a drónok cikáznak, így négykézláb ereszkedem egyből, ami nagyon nehéz, mert szédülök. Kúszni pedig kifejezetten nehéz, minduntalan csak lefeküdnék s pihennék, de a pásztázó fények, a zaj, mind arra ösztökél, hogy haladjak előre. Nem számít, hogy teljesen felhorzsolom közben a hasam, könyököm, a nadrágom tovább bírja, masszív, keményebb fajta bőrből van, és alapban nem szeretem, mert nehéz benne mozogni, ellenben minden izmot megmutat munka közben. Namost izom azért már nem igazán van, s a köntös is takarja most, ami szakadni kezd, foszlani, de én csak haladok, mert a drónok egyre közelebb vannak.
- Ott vagyunk már? - fogalmam sincs, mennyi ideje kúszunk, Jezabel is kúszik, akkor nagy lehet a baj. Teljesen kimerülök, ha egyáltalán eljutunk a hajóig, ami nemcsak hatalmas, de pompázatosan fényes is. Csapdát sejtek, s egyszerre rémülök meg, s értem meg. A nagyobb szénakazalban nehezebb megtalálni a tűt. Ha elrejt ebben, akkor nehezebben találnak rám, ebben a hatalmas járműben.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Wed Feb 01, 2023 12:06 am

Hello my old "friend"

Nem könnyítette meg a dolgomat. Alapvetően szeretem a kihívásokat, de a Kiskandúr esetében a szokásos forgatókönyvet preferálom. Drámai találkozás, egy kis hiszti, aztán beszélgetés az ellenállás hiábavalóságáról, még egy kis hiszti, fellobbanó vágyak, újabb hiszti, mert ezt nem akarja elfogadni, kínzás, aztán végül beadja a derekát. Ugyanis végig velem akart lenni, csak ha nem játszaná el az elrabolt királyfit, akkor túl egyszerű lenne. Ezért is szoktam neki megadni az időt rá, hogy lemenjen az egész színjáték, de most kifejezetten untam ezt. A szolgáim pedig pláne. Mert a kínzást most új szintre emeltem, és ebben nekik is aktív részt kellett vállalniuk.
Ez azt jelentette, hogy bevetettem mindent. Egyszerre akartam megtörni a testét és az elméjét. Általában ez sorban történik, de most növeltem a téteket, és bedobtam mindent egyszerre. Ehhez kellett az is, hogy valaki mindig figyelje, és az ilyesminek azért nem szoktak örülni a szolgák. Még szerencse, hogy nem is kell… csak az számít, hogy én jól szórakozzak, és nekem erre a részre nem volt panaszom. Mert akárhányszor ránéztem a kamerákra, mindig  jó műsort kaptam. Tisztán kirajzolódott a folyamat, ahogy a dacos ellenállás átváltozott csendes kétségbeesésbe, és a végén teljes megadásba. Egy ‘seregnyi’ szolgáló váltotta egymást, és lépett közbe, ha szükséges volt, én viszont távol maradtam végig. A türelmetlenségemet pedig azzal csillapítottam, hogy az izgalmasabb epizódokat vissza is néztem. Úgy lett volna az igazi, ha a látomásait is megtudom nézni, de így is buli volt. A vergődés, a sikolyok, a kétségbeesés, és ahogy szépen lassan, kihunyt a fény a szemében… Szexi volt.
Viszont ez még csak a kezdet. Van még egy utolsó nagy dobásom. Rajta áll, hogy pontosan hogyan fog alakulni, így a szolgák készenlétben állnak az egyik szobában. De ha minden úgy alakul, ahogy elterveztem, akkor csinálunk még egy jó műsort. Készülnek ugyanis erről is felvételek…
Ezért kap az alkalomhoz illő ruhát is, miután a bilincseket kioldom. Ezen a ponton figyelnek a legjobban a szolgák, mert ők még számolnak rá, hogy szökni fog. Én nem. Tudom, hogy nyertem. innen már csak akkor szabadul, ha érte jönnek. Vagy, amikor én elengedem. Egyik sem fog megtörténni. Ő viszont ezt nem tudja… Hah-hah-hahhhh…
A séta viszont láthatóan nehézséget okoz neki, így nem haladok gyorsan. Először a szobából vezetem ki, utána pedig a nappalin megyünk keresztül. Sokat változott azóta, hogy nem látta. Már rá sem ismerni. Én viszont tudom, hogy a kijárat a házból innen nyílik. Ezért is időzünk egy kicsit még. Meg azért, mert vicces, hogy még jobban össze tudom zavarni. Közelebb lépek hozzá.
- A Királynő ki akar végeztetni. De én nem akarom, hogy meghalj. Ezért most el fogunk bújni, amíg nem tudlak megszöktetni. - csak suttogtam, mintha meghallhatná bárki is, amit mondok. Valójában persze élő a közvetítés, mert itt is vannak kamerák. Mindenhova rakattam, hogy egy pillanatról se maradjunk le.
- Ha kimegyünk az ajtón, kúsznod kell. A drónok úgy nem vesznek észre. - hülyeség az egész, de meg akarom nézni, hogy mit fog össze szerencsétlenkedni. Én biztosan nem fogok a porban mászni, de nekem nem is kell. Engem megláthatnak a drónok. Amik egyébként nincsenek.
Az viszont rajta áll, hogy megteszi-e vagy sem. Ha magától nem hajlandó akkor a földre lököm, és vagy ott marad, vagy kúszni kezd és jön. Ha viszont magától is lehajol és kúszni kezd, akkor egy mosollyal az arcomon vezetni kezdem őt kifelé a házból. Az utcák kihaltak, mert a szolgálóim gondoskodtak róla, hogy szabad utunk legyen. És a hajó is elő van már készítve. Nem egy szokásos hajó, inkább egy helyiség, ami annyi hallucinogén anyagot bocsát ki magából, hogy még nekem is fájni szokott tőle a fejem. A hozzá hasonló kiscicák viszont sok mindennek képzelhetik ezt a helyiséget. Kíváncsi leszek, hogy ő mit fog látni, ha végül odaérünk.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Tue Jan 31, 2023 10:54 pm

Not friend

But Old

Draco - Jezabel - Múlt

Behunyom szemeim, s testem önkéntelenül mozdul a keze alá, ahogy a fülembe suttog. Ááá, nem hiszem el...
Egy fenét jöhet minden, helyette azonban olyan hangot adok ki, mint aki beleegyezően nyög egyet. Nagyszerű. Ennyit arról, hogy uralom a testem, de hát éppen akkor ért oda...
- Túl jól. - hiszen megölni akartam magam, mielőtt elfogott, és fordítva is mondhatnám. Egyik életemben sem pipáltam olyan nehezen kinyitható bilincseket, mint amiket mostanra fejlesztett ki. Akár még öntelt is lehetnék, hogy ennyire figyelmes. Janem.
Csak egy gúnyos mosolyt adok válaszul. Tudom. Vagy nem. Időnként teljesíti, amire én vágyok, máskor az ellenkezőjét, így soha nem tudom eldönteni, most melyik lesz eredményül.
Csak a szemeim forgatom, és már kint is van. Csak kiengedem a  levegőt, ami eddig bent volt.
Aztán csak nem jön vissza. Egy ideig várok, elég sokáig, bele is alszok, aztán felébredve még mindig változatlan, a nadrágom is, s rájövök, hogy nem fog egy jó ideig jönni. Nekiállok a bilincseket piszkálni, s nem sokkal utána bejönnek, és egy ideig nem ezen jár az agyam.
Fogalmam sincs, mennyi idő után, úgy döntök, hangosan elkezdek beszélni, majd énekelni. Had idegesítsem vele, meg azt is, aki a közelben van, mert tuti a közelben voltak, hogy ilyen hamar bejöttek. Egy idő után a bilincseket megint megpróbálom, ezúttal még hamarabb jönnek, és egy ideig ugyancsak szívom a fogamat, mert nem csak verés létezik. Jezabel tudja, mi igazán fájdalmas, s az annyira nem feltétlenül az ütés.
Ahogy felébredek, minden patyolattiszta, a nadrágom begombolva, rajtam nincs sérülés nyoma, csak az a kényelmetlen póz maradt, ahogy utólag hagytak, eszembe ne jusson bármit is tenni.
De valaki van bent, és sötét van. Nem tudom odafordítani a zajra a fejem, ezért hallgatózok. A zaj egyre hangosabb, s közeledik. S olyan sötét van, hogy a macskaszemem sem tud annyi fényt befókuszálni, hogy lássak. Koromsötét van.
A tetoválás megmozdul, s elkezd felfelé kúszni rajtam. S ahol volt, mintha valami hozzáérne, s követné az útját. Még rángatni sem tudom a lábam. Kérdésemre megáll, majd egy idő után újra kezdi, felkúszva ölemen, mellkasomon át, s hiába hunyorgok, nem látok semmit, csak érzem. A lélegzetvételét, ami súlyos, lassú. Már a mellkasomnál jár, mikor hirtelen világos lesz, s önkéntelenül elordítom magam, ahogy meglátom a torz alakot, s le akarom magamról szedni, de csak a vállaimat rántom ki, egyre jobban rám telepszik, hogy nem kapok levegőt, s érzem, ahogy a mellkasomba harap, s utána megint csend.
Újra fény, tisztaság illat, s újra épnek érzem magam, pedig hallottam a vállak reccsenését, tisztán s világosan.
Valaki viszont cirógat. Először megrándulok, azután egy kedves hang, amit olyan régen hallottam már, a fülembe suttog. Önkéntelenül meleg mosolyra áll a szám, ám ki nem nyitnám a szemem. Játszadozom. Ő is, ahogy egyre halad feljebb, ahogy szokta. Hallom, ahogy mondja, tudom, hogy fenn vagy, elnevetem magam.
- Kíváncsi voltam, észreveszed-e, naaa... - belémcsíp. - Olyan huncut vagy. - kuncogok, s érzem, ahogy mellkasomra borul, hajának selymességét, finom illatát, amit mindig is szerettem.
- Nem fogjuk felébreszteni.. - adok puszit szőke, göndör fürtjeire, s belemerülök boldog érzetbe.
Újra fény, újra a szoba, s továbbra is minden ugyanúgy néz ki, tiszta, s rendezett. Steril, vészjóslóan, mint ahogy mindig is az szokott lenni.
Mi történik itt? Csendben és feszülten figyelek, ám semmi sem történik. S egyre feszültebbé válok abban is, hogy csak fekszek, kifeszítve, s képtelen vagyok bármit is tenni. Ha így haladok, a fekvés öl meg hamarabb, vagy beleőrülök. A testem mozogni akar, s a tökéletes csend egy idő után a mozdulatlanságra kárhoztatással, kibírhatatlanná válik, s az éhség egyre tartósabban megvan bennem. Éheztetett már halálra, egyáltalán nem kegyes, és nem akarom újra átéléni. Így kétségbeesésemben újra szabadulni próbálok, s újra megtorlást kapok, s visszasírom a verést utána, és hogy legalább elájultam volna.
Mit keresek itt? Ez már megtörtént. Megint a gyűlésen vagyunk, s újra kimondom a nemet. Hangosan is, többször is. Nem teszem meg. Most ki fogok tartani a mellett, hogy nem. Ha már megkaptam az esélyt, hogy újra megtörténjen, akkor most úgy döntök, hogy nem fogom megtenni.
Az asztal eltűnik, a pultok eltűnnek, már csak ők vannak, meg én. Érzem, ahogy dühük, gyűlöletük és megvetésük fekete füstként áramlik belőlük, majd masszává tömörödve, velük együtt, megindulnak felém. Képtelen vagyok mozdulni, pedig lépnék. Tágra nyílt szemekkel figyelem, ahogy közeledik a fekete massza, s ők is. Eléri a lábamat, képtelen vagyok mozdulni, lépni, csak mondogatom, hogy ne, ezt nem kéne, s hangosan is megteszem. Kezemet magam elé tartanám, meg lefelé is, mintha azzal meg tudnám állítani a masszát. Ahogy kúszik feljebb, testem úgy lesz egyre merevebb, s hidegebb, amikor mellkasomhoz ér, a levegővétel lehetetlenné válik szinte, ahogy préseli a bordákat. Érzem, ahogy alulról is kúszik fel bennem, s arra is kényszerít, hogy levegőt vegyek, s nyissam ki a számat. A bezúduló feketeségtől fulladozni kezdek, addigra már a szememet is befedi, fülemen is befolyik, s némán ordítok a fájdalomtól, amit valójában kiadok magamból, s a legrosszabb, hogy nem ájulok el, a többiek érzetei, kárörvendése és győzelmi kiáltásait hallom, hogy végre megkaptam, amit megérdemeltem. Könnyek szöknek a szemembe, mert nem ezt érdemlem, tudom, nem vagyok ilyen. A levegő azonban elfogy, fuldokolni kezdek, égni a tüdőm, s végül már azt sem érzem.
Újra a fénybe, tisztaságba ébredek, s minden tagom ép, csak már magamtól sem megy mozdulni. Érzem, hogy könnyebb lettem. Tehát marad az éheztetés. Már csak a plafont figyelem, s nem csinálok semmit, nincs értelme, s minden csak... van. Jó lenne, ha vége lenne. Az újra megjelenő alakokra először már csak magamban reagáltam, némán formálva a szavakat, s most már csak figyelem, ahogy megjelenik előttem egy másik jelenet, alakokkal, sok ezerrel, egy ünnepség kellős közepén, ahol újra nem tudok mozdulni, mások annál inkább, s csak magatehetlenül, némán nézem, s viselem, ahogy közelednek, s távoznak. Könnyek is folynak talán  még, de azok is elfogynak egy idő után, s csak meredek a semmibe. Jöhetne már a vég, aztán azt is elhagyom.
Csend, csend, csend. Mozdulatlanság, mardosó éhség, gyengültség érzése. Boldogan hunyom le szemem, ahogy érzem, kimerültem. Talán már majd a másik oldalon nyitom fel a szemem legközelebb...
De nem így van. Minden megint tiszta, friss, és én ép vagyok, s talán nem is annyira merev, mint eddig éreztem. Valakik dolgoztak a testemen. Eszembe villannak a fotók, amiket Jezabel készített, és ... elfogadom.
Kinyitom a szemem, s rá meredek, csendben. S úgy is maradok. Valamit azonban észreveszek, mégpedig azt, hogy nem vagyok kifeszítve, de még csak a bilincsek sincsenek rajtam. Örülnöm kéne, de csak fásultan  veszem tudomásul. Elfutni sem lenne erőm.
Megmozdulok, s testem jobban reagál, mint számítottam, de azért egy csiga megelőzne. Felülök, a szédülés sem annyira borzalmas, csak megingok, és utána egészen jó. Végignézek magamon, s láthatóan jelentősen fogytam. Fogalmam sincs, mennyi idő telt el, nem számít már.
Némán veszem fel a csuhát, engedelmesen, kötél nincs rajta, hogy összekössem, így marad szétnyitva, megmutatva mindent mozgás közben, ha szétnyílik.
Ahogy végignézek rajta, most először nem reagál rá a testem, kimerült. Felállok, s pár ingó lépés után képes vagyok megállni, s rövid várakozás után menni is.
Követem. Mit tehetnék mást?
Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Wed Jan 18, 2023 10:04 pm

Hello my old "friend"

Egy forró fuvallat, azért megtalál valahogyan az egyébként huzatmentes szobában. Inkább a kérdése okozta, és a hangsúly, amivel feltette…
- Tudod te azt… - búgó hangon a füléhez egész közel mondom. Érezheti a leheletemet is, olyan közel vagyok. Teljesen viszont nem engedem el magam, mert még megmozdulhat ugye. És támadhat. Inkább csak tesztelem milyen állapotban van most. Alakul, azt kell, hogy mondjam…
- Talán neked minden jöhet? - találgatok most kivételesen én magam. Egyébként hagynám, hogy ki mondja ő, de mivel a kezem is több alkalommal elkalandozik… akár a szavaim is megtehetik. Mikor viszont folytatja rögtön kacagni is kezdek. Egész ügyesen ráérzett arra, hogy mi is történik, amikor itt van.
- Látod. Jól ismersz. - ezt most elismerem, mert valóban nagylelkű gesztus a részemről. Mert igazából meg kéne őt ölni, és nem kínzással nevelni. De én türelmes vagyok. Valójában nagyon is. Mert most is inkább úgy döntök, hogy hagyok időt arra, hogy ő maga jöjjön rá, még mindig akar engem… Finoman azért emlékeztetem rá persze. A móka kedvéért. De kivárom, hogy magától ébredjen rá, annak ellenére is, hogy… azért nem végtelen az önuralmam… huhhh… tényleg nem az…
- Gondolod? - igazából nem teljesen, mert bár döntöttem, megtudott volna győzni arról, hogy maradjak. Naaaaaaaagyon könnyen igazából. De nem tette. Én pedig nem adok neki semmit addig, amíg nem eped el érte. Még mindig nem ismeri be, és ezt mutatja az is, hogy még utánam szól, amikor kimegyek. És nem azt mondta, amire vártam…
- Frissen sütve egész jó. Porhanyós. - már csak a hátamat láthatja, ugyanis nem fordultam vissza. Épp csak egy pillanatra álltam meg mielőtt kimentem. Nem vagyok elégedett… Viszont adott egy jó ötletet. Némi étel megvonásnak elérkezett az ideje. És nem csak annak…
Úgy döntöttem, hogy nem érdemli meg a társaságomat. És másét sem. Túl makacs még mindig, és az ellenállást meg kell törni ugye. Ezért az elmúlt egy hónap minden volt csak nem kellemes a számára. Szinte senkivel nem találkozott, mindig akkor kapott táplálék injekciót, amikor aludt. Van, hogy felébredt rá, de sok mindent nem tudott tenni. Amikor a láncait piszkálta azonnal erőszakkal torolták meg az embereim. A tápanyag, amit kapott pedig minimális volt. Épp csak annyi, hogy életben maradjon, de szépen lassan sorvadjon. Az izmaiért kár mondjuk… De ha ez kell ahhoz, hogy felvállalja saját magát, én megadom neki. Mert ennyire kedves vagyok.
Aztán persze mikor láttam a felvételeken, hogy változott a viselkedése elkezdtem előkészíteni a buli következő fázisát. Talán ez még az előzőnél is nagyobbat fog szólni. Most ugyanis minden múló percet érezhetett. És éjszaka, illetve nappal híján akár ezer esztendő is eltelhetett. Vagy nem? Sosem fogja megtudni. Mást készítettem elő neki.
Miközben épp alszik, odamegyek hozzá és kioldom a bilincseket. Még egy csuha szerű ruhát is kap, amivel el tudja takarni magát, hogy ne ismerjék fel. És ha felébred, nem szólok, csak a mutató ujjamat a szám elé tartom, hogy maradjon csendben. Ugyanis ha ügyes lesz, most ki fogunk menni innen. Még én is 'álruhába' bújtam, hogy sikerüljön. Hasonló az övéhez, csak a zöld színe miatt jobban meg a szememhez. És nyomokban emlékeztet egy Terrai vallás bizonyos női ruházatára. Persze az ottani apácák nem olyan kívánatosak, mint én. Ennek a ruhának ugyanis nagyon rövid a szoknyája...

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce Empty Re: New cha(i)nce

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum