Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Something FAMILY-ish

2 posters

Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

Felszökik a szemöldököm, és próbálok nagyon szigorú arcot vágni, de azért egy mosoly a szám szélén ólálkodik. Regulus a legokosabb… kis pali, akivel valaha találkoztam. Az ismeretségi körömet nézve nem túl magas a léc, amit át kellett ugrania, de akkor is. Egyszer még sokra fogja vinni, és én mindig támogatni fogom ebben őt.
- Regulus Mushu Mendez… - tudja, hogyha a teljes nevén szólítom, akkor nem vagyok vicces kedvemben, de mivel a beceneve is elhangzott… Így ez csak egy finom nógatás, hogy szólaljon már meg. Természetesen őt sosem kínoznám meg, bármennyire is érdekel az információ, amit most magával cipel. De durcizni tudok. És fogok is, ha legalább egy kis morzsát le nem ejt nekem.
- Igeeeeeennn… Mit fogsz játszani? - a játékokat nagyon szeretem, mondhatni azokért élek. Az erotikusakért, és a… nem annyira erotikusakért is. Egyedül azt unom már, amit Armanddal játszom. Ő egy beképzeld pöcs, és amikor én mondom ezt valakire, akkor…
- Akkor hajtsd meg. Azt a popsit, amit köteles vagy bámulni, mozgásra kell bírnod amennyiben nem vagy elégedett vele. Ismered erre a módszereket. - alaposan felkészítettem szinte mindenre, amit az élet tartogathat a számára. Egyedül a… hatalom megtartását hagytuk ki, mert azt egyelőre neki még nem fogják  két kézzel osztani. De még… változhat ez a helyzet. Csak egy sokkal alkalmasabb, és persze szexisebb Királynő kell a Dracok élére…
- A mintakaiak egy idő után nagyon uncsik. És főleg azokkal vigyázz, akiknek szép haja van. Nehogy már a végén, dúsabb tincsei legyenek, mint neked… - azok a gyönyörű szép fürtjei. Pont olyan, mint… hahhh, oké, azokat pont nem tőlem örökölte, de azért szép. És nekem pont volt egy olyan halacskám, amelyik séró báró akart lenni. Na a hozzá hasonlókkal vigyáznia kell…
- Cöh… ne korlátozd a mennyiséget. Csak a minőséget. Az alapján válogass. - még hogy csak kettessével… lehet egyszerre többel is. Ha nem bírja szuflával… eddzen. Mindig és mindenre készen kell állni, még a mókára is. De ezt már meg is mutattam neki, így bővebben nem kell magyaráznom.
- Óóóóó… hidd el. Hiper szuper boldogságos lesz, amikor végre elpat.. elpikkelyeződik. végleg… - múltkor majdnem sikerült neki. Csak épp nem adtam rá neki engedélyt, és nem közvetlenül okoztam… Viszont akkora balfasz, hogy egy ártatlan tréfába kis híján belehalt.  Bár amilyen pofátlan, kinézem belőle, hogy direkt azért csinálta, hogy később ne okozhassam közvetlenül a halálát… Na de mindegy. Ha Regulusnak nem keresztezi az útját, akkor… egyelőre még élhet.
- Mindig tervez valamit, csak azok a tervek szart sem érnek. Azon kívül, hogy fényezi a haját, és keresztbe tesz nekem, más nem csinál. Szóval vele vigyázz. Nem érdemes a figyelemre. - Regulusnak pláne nem… de ennél erélyesebben nem mondhatom neki, hogy ne menjen a közelébe… Még a végén azt hinné, hogy… szóval azt hinné, azt pedig rohadtul nem szeretném, ha ennyi éven át sikerült titokban tartanom…
- A találkozásra Mushukám… és arra, hogy sokkal gyakoribb legyen… - emelem felé én is a poharamat, és olyan erővel koccintok vele, hogy a pohár végül atomjaira is esik. Mondanám  hogy direkt volt, de… csak ennyire felidegesített Armandnak, már az említése is. Az pedig még jobban triggerel, hogy ha tudná, hogy ez így van, most röhögne a markában… abban, ami maradt belőle…
- Szóval a játékod… kell segítség, vagy egyedül akarod tolni? - térek vissza erre a témára, mert… ez érdekes. És nem szeretném, hogy eszébe jusson távozni. Vagyis szóval tartom, báááármi áron…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Regulus Zion Wed Oct 04, 2023 10:49 pm

Emme
Regulus Zion
Regulus Zion
Sethesh

Age : 21
Origin : Draco
Skills : Alakváltás, Manipuláció, Elme, Telekinézis
Profession : Leggyengébb láncszem (Syhrrak)
Play by : Timothée Chalamet

https://elementals.hungarianforum.com/t257-regulus-zion#1363

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Jezabel Mendez Mon Sep 18, 2023 10:26 pm

- Én magassarkúban járok, de köszönöm a kérdésed. - ügyes. Ha nem figyelek eléggé, talán még tőrbe is tudott volna csalni. De ugye én mindig figyelek… Épp csak az kerülte el a figyelmemet, hogy a fiammal beszéltem. Vagyis nem kerülte el csak… vártam, hogy ő lépjen. Igen, ez jó lesz…
- Naaaaa… Itt hagynál kétségek között? Engednéd, hogy találgassak? Inkább vegyük úgy, hogy… - hátat fordítok neki, és egy fél percig úgy is maradok. Aztán széles mosollyal az arcomon visszafordulok felé.
- Sziiiiiiia Regulus. De jó, hogy újra találkozunk… - még rá is kacsintok, hogy vegye a lapot. Tudja, hogy őt nem kínoznám meg az infóért, de azért… igazán kielégíthetné a kíváncsiságomat.
- Ez az én fiam. Büszke vagyok rád. - karolom át, nem sokkal azután, hogy ő is megtette. Az álcázás még nem olyan könnyű ebben a korban. De ő sikerrel járt, és ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy most épen, és egészségesen itt van. Megkereshetne persze gyakrabban is, ha már nekem sosem árulja el, hogy hol van…
- Hmm… és legalább formásak voltak? Vagy inkább az a fajta, amelyikre ránézel, és azt kívánod, hogy bárcsak ne láttad volna? - fúúúú… volt már ilyen dilemmám. A szolgáló egészen jól működött, de amikor hátat fordított… Végül a bő nadrág oldotta meg a problémát. Meg az, hogy idővel találtam jobb szolgálót azt meg… ‘nyugdíjba’ küldtem…
- A sikerre. A koraira… - év milliókat ugyanis nem akarok várni. Van más dolgom is. És ha bejön, amit elterveztem… akkor a Kiskandúr lesz a legkisebb gond. Vagy mondhatjuk úgy is, hogy jobban jár, ha én találom meg, és nem… mindenki más, aki csak nekem fog engedelmeskedni… Óóóó jeeeee…
- Egyszerre? - csillan föl a szemem. Jók is az orgiák, bár én már kinőttem belőle. Regulus viszont még abban a korban van, amikor élveznie kell az életet, és kideríteni, hogy mit szeret és mit nem. Ugyanis csak így fogja tudni a későbbiekben megfelelően nevelni a szolgáit és… mindenkit, aki körülötte van. Hiszen a rokoni kapcsolatunk miatt, neki is még babér teremni, amikor már én leszek a… Húúúú nem kiabálom el, de már nagyon közel van az a bizonyos korona…
- Helyes. Így kell ezt csinálni. - az elvi részére értem. Azért abba nem fogok beleszólni, hogy pontosan miként végzi az intim dolgait. Én csak arra tanítottam, hogy MAXIMÁlISAN élvezze ki az életet, minden értelemben. A trükköket majd a tapasztalatokkal együtt megtanulja. Azt viszont még úgy tűnik nem sikerült megérteni, hogy vannak témák, amik automatikusan az orrom elé terelik a vörös posztót… Elég a név, és máris ideges leszek. A többit meg sem hallom, csak azt, hogy PONT arról a… (cenzúra…) érdeklődik, akinek a létezését neki el sem kéne ismerni…
- Pff…. Armand egy Seggfej. Nagybetűvel. Teljességgel használhatatlan. Nagy érik a nyugdíjazása… és nem az a fajta, amikor átadom valami rabszolga munkára, hanem az amelyik végleges… - mert az egész biztos, ha eltenném láb alól (ami mindig volt, és mindig lesz a listámon, mint lehetséges unaloműző tevékenység…), akkor arról is gondoskodnék, hogy soha ne jöhessen vissza. Nem tudom, hogy de megoldom. Kreatív vagyok…
- Hogy jutott eszedbe pont Armand? Ugye neki semmi köze a terveidhez? - ha lehetett volna, határozottan megtiltottam volna neki, hogy bármilyen kapcsolatba kerüljön azzal a selejtes faszfejjel. De az igen gyanús lett volna, így nem tettem. A Kiskandúr viszont mondott valamit, ami… azóta sem hagy nyugodni. És annak fényében, hogy Regulus épp Armandról kérdez… Láthatja a tekintetemen, hogy most nem fogom elengedni addig, míg erre kielégítő választ nem ad nekem, és a jókedvet sem tudom addig prezentálni…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Regulus Zion Mon Sep 18, 2023 9:14 pm

Emme
Regulus Zion
Regulus Zion
Sethesh

Age : 21
Origin : Draco
Skills : Alakváltás, Manipuláció, Elme, Telekinézis
Profession : Leggyengébb láncszem (Syhrrak)
Play by : Timothée Chalamet

https://elementals.hungarianforum.com/t257-regulus-zion#1363

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Jezabel Mendez Tue Aug 01, 2023 9:47 pm

- Helyes. - bólintok elégedetten. Egyébként tényleg örülni fogok annak a jelentésnak. Régen nevettem már úgy igazán, és azon biztos fogok.
- Igen? És aki ezt felismeri, abban nincsen semmi rossz érzés? - ha nemmel válaszol, az elég gyanús. Ha igennel… akkor tulajdonképpen kijelenthetjük, hogy én nyertem. Mondjuk egyébként is…
Regulus ugyanis annak ellenére is tökéletes gyerek, hogy a genetikája ugye… csak egy oldalról van rendben. Ezért ideje volt már egy találkozónak, függetlenség, és fészekből kirepülés, ide vagy oda. Ha már 6 hónapig én voltam a szállása, nézzen rám időnként, hogy megszagolhassam. Príma az illata, azért meg is szagolom a haját, amikor átölel.
- Óóó… kíváncsi vagyok a részletekre. - remélem, most nem viccelt. Hosszú, és bonyolult terveket várok tőle, ha már a nevemet viseli. Időt még adok neki, mert nagyon fiatal, de azért örülnék neki, ha már most is terveket szőne. Az univerzumot ugyanis nem lehet meghódítani néhány nap alatt. Főleg a mostani szolgálóimmal nem…
- Ahh… Jól van. Végülis erre tényleg csak inni lehet. - emelem koccintásra a poharam, és miután koccintottunk, és ittam egy pár kortyot, magamhoz húzom Regulust, hogy át tudjam karolni a vállát. Mást nem szoktam ölelgetni (érthető okokból), őt viszont nagyon jól esik. Még akkor is, ha azért az utóbbi időben igen sok aggodalomra adott okot a viselkedése…
- Valóban? Akkor sokat fejlődtél. Az nem a legkönnyebb terep. - nem tagadom, van egy kis büszkeség a hangomban. Ezek szerinte ugyanis jó nevelést kapott. Jó ötlet volt elvonulni a pórnép elől, és arra koncentrálni, hogy az utódom megkapjon mindent.
- Mindkettő. A legjobb, ha a szolgáló elég jó ahhoz, hogy érdemes legyen a pucér hátsóját nézegetni. - kettő az egyben. Nálam nincs erőforrás pazarlás. Egy aktuális eseménytől eltekintve…
- Nem… - jelentem ki egy kicsit eréselyen, és egy ingerült sóhaj is elhagyja az ajkaimat. A Kiskandur gondolata ugyanis azonnal feltolja az agyvizem. Most viszont nem akarok idegeskedni, mert itt van Regulus is. A kevés időt, inkább másra használjuk.
- Meg fogom találni, és ki fogom csinálni. Véglegesen. De amíg ez nem történik meg, beszéljünk másról. - egy kicsit enyhíttettem a hangomon, de van, amit nagyon is komolyan gondolok. Amikor megtalálom, nem lesz többé kegyelem. Annyit kínzom majd, hogy arra se legyen már ereje, hogy vissza jöjjön egy új életciklusra. Ez jár ugyanis annak, aki engem felbosszant…
- Tehát… Hová tartasz most? Mit fogsz csinálni? Kivel fogod? Hányszor? Milyen pozícióban? - kezdem a legfontosabb kérdésekkel. És pozíció alatt persze nem a rangját értem most…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Regulus Zion Fri Jul 28, 2023 10:37 pm

Emme
Regulus Zion
Regulus Zion
Sethesh

Age : 21
Origin : Draco
Skills : Alakváltás, Manipuláció, Elme, Telekinézis
Profession : Leggyengébb láncszem (Syhrrak)
Play by : Timothée Chalamet

https://elementals.hungarianforum.com/t257-regulus-zion#1363

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Jezabel Mendez Sat Jul 01, 2023 9:34 pm

Jezabel Mendez
Something FAMILY-ish
Orion
Jelen
Regulus
"Children begin by loving their parents; as they grow older they judge them; sometimes they forgive them."
Ha nem kontrollálnám az arcizmaim, akkor azért felszaladna a szemöldököm. De mivel már régi játékos vagyok, gond nélkül mosolyodom el, és adom a megkönnyebbültet.
- Ááá… ha megértik, annak örülök. Remélem akkor megkapom a jelentést is, amit bemutathatok bizonyítékként… - még szélesebb lesz a mosolyom, és kedves… még vetek is egy pillantást magamra, az egyik tükröződő felületen. Nem árt időnként újra megnézni ezt az ábrázatot, másképpen elfelejtem…
- Terrai türelmetlen játék? Ugyan… ők is ugyanolyan lények, mint mi csak… még fejlődniük kell. Ezért nem kéne lenézni őket. Csak egy faj szokott ilyet tenni… - labda átvéve, megforgatva, és visszadobva. Nekem lett volna más beszólásom is, de én most a védőszent vagyok. A Terraiaiké. Ami egyébként… Fúj… Náluk tényleg nincsenek unalmasabb lények. Nem is értem, hogy a többiek miért vannak annyira oda azért a bolygóért, meg a leigázásukért. Túl könnyű. Nem hoz dicsőséget senkinek. Ellenben a macskák fészkébe belecsinálni… na az jó buli. Regulussal pedig pláne remek móka ilyesmiket csinálni… Ez egyszer tényleg szerencsés találkozóra került sor az idegen területeken.
- Remélem is. Legyenek szolgálóid, akik megcsinálják helyetted az ilyeneket. - ez igen. Kivívta az elsismerésem. Mééééég azzal is, hogy rám lőtt… Bár erről még biztosan beszélni fogok vele.
- Aham… Remek első lépés. És a következő? - hát legyen büszke, mesélje el nekem, hogyan dolgozta ki ezt a tervet. Aztán majd együtt gondolkodhatunk rajta, hogyan lehet nagyszabásúvá tenni… Lenne egy-két arc, akit elkaphatna a kedvemért…
- Bizony. Régen találkoztunk már… - a szemeim összeszűkülnek, ahogy szigorúan nézek rá, de… aztán enyhül a tekintetem, mert most csak örülök neki,hogy itt van. Nagyon jókor jött. Az unalom halálos, és az ellenszere.
- Ez aaaz… nem lehet majd panaszod… - elindulok az italok felé, és látom, hogy ő meg elindul a poharak felé. Azért… Jól esik, hogy tudja, hogy mi a dolga. A lelkesedésre kitüntetést adok… magamban. Meg természetesen extra üveg italt. Egy neki, egy pedig nekem. Nem ám pohárnyi mennyiséggel fogunk szórakozni, amikor újra találkozunk. Üveg per fő. Minimum…
- Uuuuuuunatkoztam. Az új szolgálóim… Leszívják az életenergiámat. Gondoltam megviccelem egy kicsit a népet ezen a környéken. Remélem beszállsz… - megemelgetem a szemöldököm, aztán rá is kacsintok Regulusra. Azért… hiába van még mit tanulnia, ő is tud, ha akar. Azt pedig most már erősen ajánlom neki, hogy akarjon. Oké, éljen, meg élvezze a pillanatokat, de azért a kötelességet sem teheti félre egy életen át.
- De most már te mesélj valamiiiiiiit. Hát nem kapsz italt, ha nem mondasz el mindent. Honnan jössz, hány szolgád van, hány pucér hátsót láttál a napokban? - ezek csak az első kérdéseim, de fontossági sorrendbe tettem. Illetve… csak akkor öntök neki italt, ha beszélni kezd. Mondjuk ha önt magának nem fogom kivenni a kezéből, de láthatja, hogy komolyan érdekel, hogy mi van vele. Anyának meg nem illik csalódást okozni a hallgatással

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Regulus Zion Thu Jun 29, 2023 10:20 pm

Emme
Regulus Zion
Regulus Zion
Sethesh

Age : 21
Origin : Draco
Skills : Alakváltás, Manipuláció, Elme, Telekinézis
Profession : Leggyengébb láncszem (Syhrrak)
Play by : Timothée Chalamet

https://elementals.hungarianforum.com/t257-regulus-zion#1363

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Jezabel Mendez Mon Jun 05, 2023 8:55 pm

Jezabel Mendez
Something FAMILY-ish
Orion
Jelen
Regulus
"Children begin by loving their parents; as they grow older they judge them; sometimes they forgive them."
Nem sok hiányzik hozzá, hogy felszaladjon a szemöldököm a meglepetéstől. Iiiiiigen furcsa, hogy épp ezt a szót használja… Na de… Igazából teljesen egyetértek. Már mint én. Akinek a bőrébe bújtam, talán nem kéne ennyire…
- Az is lehet, a szereteten belül persze. - az állam alá teszem a kezem, mintha ezen gondolkodnom kéne, de… hát nagyon nem. Az égvilágon semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz, de a hozzá hasonlók szeretik azt hinni, hogy igen. Szerintem a szex egy hobbi, ami igen kellemes, és alkalmanként jövedelmező is tud lenni. De a bundások túl érzelgősek, ahhoz, hogy ezt be merjék ismerni maguknak…
- Rendben, ezen ne múljon. Kísérjenek nyugodtan. Csak ez még mindig nem magyarázza meg azt, hogy rám lőttek. De… jó kedvem van. Elnézem. - egyáltalán nincs jó kedvem, és nem nézném el, ha… nem kéne szerepet játszani. Így viszont még egy kedves mosolyt is mellékelek a nagylelkűségemhez.
- Tévedés. Pont ott vagyok, ahol lennem kéne. Jobban mondva kicsit lemaradásban, mert még mindig csevegünk… - hupszi… ez talán egy fokkal türelmetlenebbre sikerült annál, mint amit a hozzá hasonlók nyomnak… deeee mindjárt megmentem. Egy mosoly… Igen. Szép széles. Így máris kedvesnek tűnik az, ami egyáltalán nem volt az…
- Nekem csak annyi a gondom, hogy még mindig nem mehetek az utamra. Hogy önnek mi a gondja… megfelelő szakember biztosan megmondja. - japp… ezt már talán nem kellett volna. De nem gond. Még közel van a kezem a tüzeléshez… le tudom szedni, mielőtt ő teszi meg. Legalábbis… erősen remélem. Egyelőre viszont várok, mert talán nem akad ki teljesen. Főleg mert… Reguluuuuuuuuuuuuuuuuuss… Nem kap desszertet, ez most már egészen biztos…
- Húsz fekvőtámasz, most azonnal… - neeem, igazából most nem parancsoló a hangom, és nem is gondoltam komolyan a büntetést. Valami más jár a fejemben és… végül ki sem kell mondanom, mert jelzi a rendszer, hogy valaki átsugárzott a hajómra. Mosolyogni kezdek ezúttal őszintén, és már fel is állok, hogy méltóképpen tudjam fogadni a Fiamat.
- Mushukám… - nem tiltakozom az ölelés ellen, sőt… szorosan magamhoz szorítom őt. Régen láttam, és… Hiányzott a mindig kócos feje. Talán, most annyira nem is kócos, de… ez részlet kérdés.
- Mesélj el mindent. Honnan tudtad, hogy itt leszek? Miként fogtál hozzá az átveréshez? És legfőképp… azt a rakétát kinek küldted? - nevetni kezdek, mert biztos vagyok benne, hogy nem nekem. Biztos a közeli bolygót akarta kiírni a létezésből, csak én útban voltam éppen. De legközelebb nem leszek. Illetve… Nagyon remélem, hogy nem siet sehová.
- Koktél jöhet? - bekapcsolom a robotpilótát, hogy azért a feltűnés elkerülése érdekében haladjunk is egy kicsit, de egyébként már készen állok egy buliba öltött beszélgetésre. Meg esetleg egy… hazaútra?

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Regulus Zion Sun Jun 04, 2023 10:27 pm

Emme
Regulus Zion
Regulus Zion
Sethesh

Age : 21
Origin : Draco
Skills : Alakváltás, Manipuláció, Elme, Telekinézis
Profession : Leggyengébb láncszem (Syhrrak)
Play by : Timothée Chalamet

https://elementals.hungarianforum.com/t257-regulus-zion#1363

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Jezabel Mendez Tue May 16, 2023 10:23 pm

Jezabel Mendez
Something FAMILY-ish
Orion
Jelen
Regulus
"Children begin by loving their parents; as they grow older they judge them; sometimes they forgive them."
Nincs humorérzéke. Ez szomorú… ha lenne, a pofátlanság egy részét el tudtam volna nézni. De így… már csak az marad, hogy szórakozom egyet.
- Jóság. És szeretet. Ez élteti az univerzumot nem? - szerintem a hatalom és a vagyon, de ezt nem annyira reklámozhatom ebben a galaxisban. Legalábbis egyelőre… El fog majd jönni annak az ideje, amikor szórni fogok itt rendesen, csak nem a szeretetet.
- Már ehhez is útiterv kell? Na ne már. A boldogság recepje nem kéne? - adtam amúgy be útitervet, csak a ‘másik’ csapatnak. Nekik csak a… kiszínezett változat van, amit nem küldtem el ugyan, de leolvashatnak, ha akarnak.
- Szkenneljék be a hajó adatokat, abban benne van minden, ami kell. - még hogy én küldjem… olvassanak. A jeladó, ami a hajón van, mindent tartalmaz. Tőlük van, szóval biztosan jó lesz. Ezért is kezdem azt gondolni, hogy ez csak valami amatőr kalóz lehet, aki azt hiszi, hogy én majd beveszem, hogy most majdnem rossz helyre tévedtem. Igazából ő van juj-juj helyen. Ez pedig nyíilván neki is kezd körvonalazódni, mert hallom, hogy sóhajt egyet. Kettő nulla ide…
- Akkor mi a gond? Én egyedül vagyok, és éppen én jelentek veszélyt a rendszer lakosaira nézve? - ha többen vannak a hajón, akkor gondolom van valahol másik hajó is. Úgy lenne értelme. Ebben az esetben pedig nem pont tőlem kéne félniük. Még akkor sem, ha a saját alakomban lennék. Na jó, akkor félhetnek, és nagyon… főleg, mert nem tetszik, hogy ennyire jó kedve van…
- Szóval te vagy a rendvédelmi egység, de a barátaid melletted már nem? Vagy akkor hogy van ez? - hupszi… erre mondják, hogy bakizott? Talán mégis le kéne lőnöm. Mert kalózoknak biztosan nem engedelmeskedem. Lelövőm őket, és még meg is köszönik nekem. Hát nem én vagyok a legrendesebb? Deeeeee…
- Még mindig a tündérkeresztanya… - vigyorgok egy nagyot, aztán látom, hogy készül levenni a sisakját. Na nézzük azt a bamba, foghíjas arcot…
- Mi a fa… - nem azért nem mondom ki, mert nem akarok káromkodni. Szimplán eláll a lélegzetem egy pillanatra. Regulust látni itt… Megdobban a szívem mielőtt… elönt a harag…
- Te kis kópé… - kis híján lelőtt… aztán meg én is őt… és még így is folytatta az átverést… Hát én megölöm…
És sosem voltam még ilyen büszke rá…
- Rendvédelmi egység mi? - széles lesz a vigyorom, és marad akkor is, amikor átalakulok a saját humanoid alakomba. Annyira ösztönös reakció volt, hogy csak utána esik le, hogy ez azért annyira nem biztonságos ezen a környéken. Így mielőtt áthívnám a hajómra, kérdezek.
- Egyedül vagy ugye?

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Regulus Zion Tue May 16, 2023 9:37 pm

Emme
Regulus Zion
Regulus Zion
Sethesh

Age : 21
Origin : Draco
Skills : Alakváltás, Manipuláció, Elme, Telekinézis
Profession : Leggyengébb láncszem (Syhrrak)
Play by : Timothée Chalamet

https://elementals.hungarianforum.com/t257-regulus-zion#1363

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Jezabel Mendez Mon May 01, 2023 11:39 pm

Jezabel Mendez
Something FAMILY-ish
Orion
Jelen
Regulus
"Children begin by loving their parents; as they grow older they judge them; sometimes they forgive them."
Kezdem azt gondolni, hogy nekem már egy nyugodt napom sem lehet… Nem akarok semmi rosszat csinálni, csak feldúlni néhány kapcsolatot azzal, hogy szerepcseréset játszom. És még ezt sem hagyják nekem… Lehet, hogy a Pökhendi Paraszt titokban balfasz mágnest szereltetet a hajómba, és ezért találnak még ilyenkor is meg? Kitelne tőle…
Szerencsére viszont nem lett komolyabb baja a hajónak, ellenben a idegeimnek… nyugalomra vágyok, és már megint a plafonon vagyok… De sebaj, erre tudok egy megoldást. Vissza lövök, ha nem kér azonnal, mélységes bocsánatot.
Azért időzik egy kicsit a gomb felett a kezem, de mivel nem kapok rögtön választ… hát véletlen megremeg a kezem… Tíz másodpercet azért adni akartam, de nem stabil a mesterséges gravitáció… Vagyis most szomorkodni kéne, amiért eltaláltam, de ilyen eszközt biztosan nem szereltek a hajóba. Az viszont jó, hogy nem a bolygó pusztító szettet készítettem be, ha már tényleg elsült a cucc. Ölni egyelőre nem akarok, de jót tenne a hangulatomnak, ha a lábam előtt kúszna valaki. A dolog pedig be is jön, mert ahogy eltaláltam, már jelentkezik is. Csak épp nem úgy, ahogy én gondoltam, és elvártam volna…
- Én vagyok a jóságos keresztanya. Gondoltam jövök, és szórok itt egy kis szeretetet. - annyira ösztönösen jött… ezért csak utána gondoltam bele, hogy a macska színjátékot már el is kezdhettem volna. Csak akkor nem kellett volna lőni. Bár… Vannak azért köztük is érdekes egyedek, azok meg lehetnek ‘határozottak’ nem? Deeeeee… Mindenesetre alakot váltok, és felveszem egy avian alakját. A macskákra érthető okokból most pikkelek, így inkább a tollasokra teszem le a voksom. Az alakváltás után pedig meg is nyitom a videó csatornát is. Lássák már, hogy kit fenyegetnek éppen.
- Célra tartototok? Hányan vagytok husom? Küldenék tortát, de ha nem tudom hány személynek lesz… - megadásról szó sem lehet. Inkább bonyolódom tűzharcba, minthogy megint foglyul ejtsen valaki. Az unalmas volt, már a legutóbbi alkalommal is. És most én is fel vagyok szerelve. Oda pörköltem azért nekik, úgy hogy még az esélyeim is elég jók egy küzdelemre. Csak épp most nem ehhez van kedvem, így egyelőre megvárom, hogy mi lesz.
- Meg különben is. Mi az, hogy célra tartotok? Szó nélkül rám támadtatok. Ez nem fog tetszeni a Tanácsnak… - óóóó meg az Arcturusiaknak sem… Azért milyen szép lenne, ha épp én nyomnék fel náluk valakit, aki közülük való. Óóóó…. hát ezt én tényleg akaroooooommm… már csak szerezni kéne valami kórót a hajóra, hogy hivatkozhassak arra, hogy a találat megsemmisítette a mintákat…
- Át fogom küldeni a kárjelentést. Követelem, hogy térítség meg a károkat. Ellenkező esetben kénytelen leszek megadni a koordinátájukat a rendvédelmi egységeknek. A kalózkodás ugyanis nem szép dolog… - oké… na most kezdtem el élvezni a dolgot. Mégsem egy balfaszt sodort mellém az élet. Ez egy zenés esztrád műsor… A mosoly viszont egyelőre csak lélekben érkezik meg, mert az avian tekintetem nagyon elszánt, és halálosan komoly.

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Regulus Zion Mon May 01, 2023 10:23 pm

Emme
Regulus Zion
Regulus Zion
Sethesh

Age : 21
Origin : Draco
Skills : Alakváltás, Manipuláció, Elme, Telekinézis
Profession : Leggyengébb láncszem (Syhrrak)
Play by : Timothée Chalamet

https://elementals.hungarianforum.com/t257-regulus-zion#1363

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Jezabel Mendez Tue Apr 18, 2023 8:08 pm

Jezabel Mendez
Something FAMILY-ish
Orion
Jelen
Regulus
"Children begin by loving their parents; as they grow older they judge them; sometimes they forgive them."
Továbbra sem vagyok hajlandó személyesen keresni a Kiskandúrt… Kapja be. Hopp… azt már pont nem… De akkor sem. Majd visszajön. Mint mindig. Nem pont most fogja kitalálni, hogy neki az a satnya macska kell, amelyikkel kölyköt csináltak. Látatlanban is tudom, hogy én vagyok a jobb nő. Ergo jönni fog, csak várni kell. Hát pont azt nem fogok… Elfoglalom magam. Van bőven dolgom. Például még közelebb kerülni a Királynőhöz… nem azért, mert annyira szimpi. Pont nem. Azért kell mert már rezeg nála a léc. Ugyanis az egyik szolgálója már inkább hozzám tartozik. Ezáltal pedig olyan információt is kapok, amit senki más… Várom azt a pillanatot, amikor fel tudom használni…
Most viszont nem ennek van itt az ideje. Jelenleg csak lazítani akarok, azt meg egyre nehezebb az otthonomban. Túl sok a balfasz azon a környéken. A régi szolgálóknak már annyi - minden bizonnyal már újjá is születtek ibolyaként a stresszmentes élet jegyében - de az újakra sem bíznék rá semmit. És még idegesítenek is…
Ezért kitaláltam, hogy elmegyek egy madaras, és/vagy macskás bolygóra, aztán úgy csinálok, mintha közéjük tartoznék. Az legalább vicces. Főleg, amikor robbantom a meglepetés bombát, és kimutatom a méregfogamat. Nem a jelképeset…
Ahhoz viszont oda is kell érni, az pedig még mindig szörnyen lassú. Fel vagyok szerelve mindennel, ha kell egy bolygót is lazán szét tudnék robbantani, de a tempó… kicsi hiányzik hozzá, hogy vetkőzős pókert játszak saját magammal…
Ezért unottan kopogok a kontroll panelen, amíg a robotpilóta végzi a dolgát. Nem ám én vezetek… még csak az kéne. Ha egy normális, a rangomhoz méltó hajót tolnának a formás popsim alá, akkor esetleg… így biztos nem. Inkább körmöt reszelek. Valamikor azt is kell.
Egy jellegzetes hang, azonban kirángat a szépészeti tevékenységből. Álcázva vagyok, így nem igazán kéne, hogy bárki is észrevegyen, de ebben a rendszerben azért vannak jobb hajók. Azokkal meg óvatosan kell bánni.
Emiatt mielőtt bármit is reagálnék, máris alakot váltok. Egy Avian alakját veszem fel, akit láttam, hogy korábban foglyul ejtettek, és esetleg nem annyira kedvesen fogadtak, mint én szoktam ilyen esetekben. Még él, szóval annyira nem lesz feltűnő, ha az ő alakjában jelenek meg. Ha valami gubanc lesz, majd előadom a megmenekültem történetet.
Először viszont azt kell eldöntenem, hogy mit csináljak azzal a hajóval, amit jelzett a radar. Nem tetszik. Mert nem ismerős. Akkor meg minek foglalkozzak vele? Most annyira nincs kedvem lövöldözni. Ezért irányt változtatok, hogy el tudjam kerülni. Nem ma fogok idegen hajókkal etye-petyézni.
De ez a mocsok… Először nem is hiszem el, az éles hangjelzés ellenére sem. Most komolyan rám lő? RÁM? Még csak nem is tipikus Draco hajó. Akkor meg mi a balhé tárgya? Komolyan nem értem…
A kitérési manővert ezért megkezdem, de túl későn… addig bambultam… koncentráltam a nagyratörő terveimre, és pakoltam odébb a köröm reszelőt… hárítottam el a technikai nehézségeket, hogy végül eltalált ez a paraszt. Lefuttatok egy diagnosztikát, és szerencsére gyors eredményt kapok, minden létfontosságú rendszer ép. De az egyik tároló találat kapott. Ha az amelyikben a cipőim vannak… De először meg akarom tudni, hogy ki a fene rajong ennyire értem, így kommunikációs csatornát nyitok.
- Milyen Orioni szifiliszed van neked, hogy rám lővöldözöl? Ha azt hiszed, hogy nem fogok visszalőni, nagyon tévedsz. - és már élesítem is a fegyver rendszert, rögtön egy csinos rakétával. Kobra vagyok, és nem vipera, de ha kell akkor puffogok. Nagyon… Egyelőre viszont még megvárom, hogy mit reagál. Ajánlom neki, hogy örökös rabszolga… asszisztensi munkaviszonyt fogadjon nekem bocsánat kérésként…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Something FAMILY-ish

Post  Regulus Zion Mon Apr 17, 2023 10:56 pm

Emme
Regulus Zion
Regulus Zion
Sethesh

Age : 21
Origin : Draco
Skills : Alakváltás, Manipuláció, Elme, Telekinézis
Profession : Leggyengébb láncszem (Syhrrak)
Play by : Timothée Chalamet

https://elementals.hungarianforum.com/t257-regulus-zion#1363

Back to top Go down

Something FAMILY-ish Empty Re: Something FAMILY-ish

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum