Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Holding Space

2 posters

Go down

Holding Space Empty Re: Holding Space

Post  Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Holding Space


"What is passionate?

Holding space for others



Érzékelem energiájának változását. Óvatosságot látok ebben, mint aki nem tudja eldönteni, miként is támadjon.
S figyelem, amint végignézi a fegyver-kínálatot. Hagyom azt is, nyugodt testarttással várakozok.
Tekintetünk összeforr, én sem veszem el tekintetem övéről, mint ahogy ő sem az enyémről. Várok, s láthatóan nem támad, így az első mozdulatot megteszem.
Csodálatos hajlékonysággal és gyorsasággal hárít, láthatóan (vagy jól titkolja, hogy vannak még fájdalmai?) már helyrejött.
Várom ugyan a viszonttámadást, az azonallit, azonban inkább hátrább lép, így nem várok semennyit, újra támadok, figyelve, miként reagál erre, s egyszerre csapunk össze.
Kiüti a bal kezemből a sait, a jobb kezemben még ott marad. Elismerően pillantok rá, s hátrébb lépek, vagyis inkább oldalt, hogy gáncsoljak. Azt nem mondtam, hogy csak fegyverrel támadok...
Ugyanakkor érzem az egyre növekvő feszültségét, s így ha tudom, elvégre sokkal jobb harcos nálam, akkor a következő támadását úgy intézem, hogy a fegyvere engem találjon el, sőt, vér is serkenjen. Ehhez némi mágiát is bevetek, mely menthetetlenül felém fogja irányítani a fegyvereit...


Ezume - Spica - Múlt


emme
Adrian Archard
Adrian Archard

Age : 4711
Origin : Spica (Draco)
Skills : Alakváltás, Gyógyítás
Profession : Spica védelmezése
Play by : Gaspard Ulliel

https://elementals.hungarianforum.com/t289-adrian-archard

Back to top Go down

Holding Space Empty Re: Holding Space

Post  Ezume Sato Thu Mar 21, 2024 11:20 pm

A fény, és a kert… olyan élmény, amiben régóta nem volt részem. Amiről már emlékeket sem őriztem igazán, legfeljebb álmokat. Most viszont újra érzem az illatát is…
És Adrian nem szól rám, nem ver meg engem amiatt, mert késlekedek, és túl sokat nézelődök. Úgy tűnik, hogy vár, türelemmel. Nem tudom, hogy mit kéne mondani ilyenkor, vagy egyáltalán meg kéne-e szólalni, esetleg köszönetet kéne mondani. Ezért inkább csendben maradok.
Aztán viszont bólintok, amikor szóba kerül a harcmodor, mert tényleg láthatta, hogy jól bánok két karddal is egyszerre. Ám nem mutattam még meg mindent, és most is képes lennék egy küzdelemre. Épp csak… kiderül, hogy ő lesz az ellenfelem…
Nem mutatom, hogy ez mennyire feszélyez, mert azzal csak gyengeséget mutatnék a számára. Pedig éppen azt nem lehet, amikor küzdök, erősnek kell lennem.
De közben ott van az is, ha megsérül, vagy vereséget szenved tőlem, akkor azért fogok én szenvedni. Akár bele adok mindent, akár hagyom nyerni, csak rosszul járhatok, ezt korábban már megtapasztaltam.
Így most nyerek legalább egy kicsi időt azzal, hogy kiválasztom a kardokat. Azonnal tudom, hogy melyikkel fogok küzdeni, de nem ahhoz megyek azonnal, hanem végig nézem a kínálatot. Közben pedig mélyen szívom magamba a levegőt, az energiát, ami itt vibrál, és… elraktározom az emlékeimben, hogy tudjak miből táplálkozni, amikor elkerülhetetlenül visszakerülök a sötétbe…
Majd kezembe veszem a két kardot, és a küzdőtér közepén Adrian szemébe nézek…
Meghajol, és viszonzom a gesztust, de a pillantásom nem veszem le róla. Várok arra, hogy támadhassak, hogy a jelét adja annak, hogy készenáll, de ezt úgy teszi meg, hogy ő tőle érkezik az első csapás. Könnyedén kivédem, és hátrálni kezdek, felmérve mind a területet, mind az ő mozgékonyságát. Azt még nem tudom, hogy mi lesz, hogy engedem-e győzni vagy sem, ez pedig egyre nagyobb feszültséget okoz bennem. Viszont most képes vagyok ezt arra használni, hogy az érzékeim még inkább kiélezettek legyenek…
Így a következő csapás mindenképp az enyém lesz, és valószínűleg nem fog a számára feltűnni, hogy szinte teljes mértékben a kardjára céloztam, hogy még csak véletlenül se sérüljön meg…
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

Holding Space Empty Re: Holding Space

Post  Adrian Archard Sat Mar 16, 2024 11:09 pm

Holding Space


"What is passionate?

Holding space for others



Egy pillanatra oldalt nézek. Ez túl... egyszerű volt részéről válasznak. Lehet, hogy rosszul válaszoltam? Azt hiszem, hamarosan megtudom a viselkedéséből...
Türelmesen megvárom, mosollyal arcomon, hogy megszokja a fényt. Szerettem a viadalokat nézni abban az életemben. Ám a másik oldalt is látom most már, s ezt látva még inkább örülök, hogy tudok segíteni.
- Rendben. - bólintok, ráhagyva a javítást. Az első válasz is tökéletesen megfelelt, ám láttam már hasonló reakciókat, s megtanultam: a túlzott javítgatás is feszültséget okoz bennük.
- Igen... azt láttam, hogy mind a két kezeddel egyenrangúan tudsz bánni. - tudatalatt üzenek neki ezekkel a szavakkal, üzenve az egyenrangúságot. Velem. És mindenki mással.
Ahogy haladunk, a kert egyre bujább, s egyre jobban tele van virágokkal, élettel, boldog vibrálással. Talán elsőnek és sokadiknak is sokk lehet, ám ez segít a léleknek és a testnek, hogy az energiát magukba szívhassák. A vibrálásukat.
- Legyen akkor kétkardos technika.- bólintok.
A gyakrolótér szélén fegyverállványok, s pihenő rész, asztallal, kanapéval, s páran éppen most tesznek az asztara, ahol némileg fedett árnyékban lehetünk majd, de a fény ott is kellemes átszüremlik. Meghajolnak felénk, a szokásos üdvözléssel, s erre magam is ugyanolyan mélységben és tisztelettel hajolok meg.
A fegyverállványhoz lépek.
- Válaszd ki a kardjaidat. - sosem leszek harcban olyan jó, mint Ezume. De gyakorlásnak és erőnlétnek, nekem biztosan megfelel. Leemelek két sait, ezzel közelebb engedem magamhoz, de gyorsabb is tudok lenni, mint két rövidkarddal.
A gyakorlórész közepére sétálok. Velem fog megküzdeni. Meghajolok, s várom, miként reagál. Mert ha nem támad, akkor én fogok...


Ezume - Spica - Múlt


emme
Adrian Archard
Adrian Archard

Age : 4711
Origin : Spica (Draco)
Skills : Alakváltás, Gyógyítás
Profession : Spica védelmezése
Play by : Gaspard Ulliel

https://elementals.hungarianforum.com/t289-adrian-archard

Back to top Go down

Holding Space Empty Re: Holding Space

Post  Ezume Sato Fri Mar 08, 2024 8:18 pm

Szabadság… Újra elhangzik, és most… mintha helye lenne a szónak. Mintha nem csak gúny társulna hozzá, hanem… remény is. Mindannyian a szabadságra vágytunk…
De amint azt hittük, hogy megadatik, úgy húzták el előlünk, mintha soha nem is létezett volna. Belénk verték, hogy a szabadság csak egy ábránd, hogy egyedül a gyengék hisznek benne. A gyengéknek pedig nincs helye abban a világban…
- Értem. Köszönöm. - meg kell neki köszönnöm, hogy megvásárolt. Legyen… ezzel bármi is a célja. Eddig ugyanis nem történt semmi olyan, ami ellenkezne azzal, aki vagyok. Ez már önmagában is megkölönbözteti a korábbi gazdáimtól…
Ám a szabadságban… nem tudok hinni. Túlságosan fájdalmas akár csak gondolni rá. Vagy arra, hogy ki voltam egykoron…
A körülmények javulásában, pontosabban abban, hogy ennél nem lesz rosszabb sorom… viszont reménykedhetek. Ha olyan célok mozgatják a gazdámat, mint a korábbiakat… akkor is van némi esély. Hiszen biztos vagyok benne, hogy sokkal erősebb vagyok, ha megfelelően táplálkozom, és edzem.
Ezért nem csak bólintok szavaira, hanem követem is… Adriant.
A birtokra kilépve viszont elvakít a fény. Régóta nem éreztem a bőrömön a nap melegét, és éltető fényét. Hosszú másodpercekig hunyorguk, miként a szemem is próbálja feldolgozni az ingereket. Aztán el merem hinni, hogy ez nem fog azonnal eltűnni, és a tüdőmet is teleszívhatom friss levegővel… tudatosul bennemm, hogy ez mennyire kellemes. És mennyire hiányzott…
Nem nézek… Adrianre. A környezetet nézem, a virágokat a földben, és életet a levegőben. Meg is torpanok egy időre. Aztán gyorsan felzárkódom.
- Napfényt szeretem. - észbe kapok. Nem ezt kérdezte. Ezért helyesbítek.
- A napfényt szeretném. - nem akarok visszamennni a sötétbe. Legalább még egy kis ideig nem. Ha edzek, az mindenkinek jó. Nem lehet oka arra, hogy visszaküldjön.
Mégis, úgy iszom magamba a látványt, mintha most először, és utoljára látnék ilyesmit…
- Igen. A kardokkal. A kisebb méretűek a legjobbak, amik egy kézzel is forgathatók. Így kettő is lehet nálam harc közben. Gyakorlott vagyok mindkét kezemmel. - megtanultam, hogy a harci képességeimet illetően nem szabad túlozni. Pontosan annyit kell mutatni, amit hosszú távon is elvárhatnak tőlem. Magamra vonatkozóan viszont… nem mondhatok semmit. Én csak egy féreg vagyok, akinek sem szava, sem saját lelke nincs…
Épp ezért nem is szólok, csak követem Adriant. Várom, hogy megérkezzünk az edzés helyszínére. És azt is, hogy egy ideig nem mozduljunk onnan…
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

Holding Space Empty Re: Holding Space

Post  Adrian Archard Tue Mar 05, 2024 8:56 pm

New Way


"What is passionate?

Holding space for others



Ezt a választ sok ok miatt nehéz megszoknom. Merthogy nagyon is értem. Mert ebbe nőttem bele, ebben éltem nagyon sokáig. S természetes volt, hogy életeket úgy adok-veszek, mint más a gyümölcsöt a piacon. Ezt egészen idáig szégyelltem. Most is, ám szükséges volt megértenem, hogy már nem azt az életet élem.
- Valóban vásároltam. A szabadságodat számodra. Így te rendelkezel saját magaddal. - bólintok.
Ahogy lehajtja a fejét, megértem, eljutottam arra a pontra, ahol ezen a témán tovább nem mehetek egyelőre. Így elengedem ezt.
- Örülök, hogy tudtam ebben segíteni. - mosolyodom el, de csak egy pillanatra. Mert tudom, mennyire eltorzítja a sebhely a mosolyom, s kifejezetten riasztó tud lenni. Azt pedig nem akarom most.
Felemelem poharam, s felé biccentek. A tegeződés most már adott.
Egy dolgot végre sikerült eltalálnom. Igaz, segítséggel. Barnard súgott, s nem tudta elkerülni a figyelmem, ahogy róla beszélt. Leginkább az energiáját. Sokkal jobban törődő volt, mint eddig mások esetén. Így extrém figyelemmel kezelem Ezumet.
Állok az ajtóban, éppen úgy, ha nemet mondana, ugyanolyan könnyedén távoznék: egyedül. Meghagyva neki azt a szabadságot, amellyel döntését hozta: tiszteletben tartva azt.
Ám mivel jön, megvárnám, hogy előttem lépjen ki, ám tudom, ez nem így működik, így kilépve a folyosóra, ott várom meg.
Napfény, világosság, s a birtokra nyíló látvány egy dús, élettel teli világról ad üzenetet, ami ki is nyílik, még szélesebbre, ahogy kilépünk a hátsó kapun, vagy bejáraton.
Ligetek, mező, virágzó növények, napsütés. Nyugalom és boldogság járja át a birtokot, azonban a privát szféra okán egyáltalán nem hemzseg lakókkal a birtok. Erre nagyon figyeltem, de arra is, hogy aki társaságra vágyik, mert az ad biztonságot számára, megtalálhassa.
- Tudok javasolni árnyas ligetet gyakorlásnak, vagy a tágas mezőt, napfénnyel. Melyikhez van kedved? - nekem mindegyik megfelel, főleg, hogy most maradok humanoid alakomban. A pikkelyeket is “leszedtem”, főként akkor nézek így ki, ha Terrán vagyok. Ezume vételekor a draco humanoid alakomban a pikkelyek jó része rajtam volt. Most nincs.
- Van olyan fegyver, amelyben a legotthonosabban mozogsz? - tekintek rá érdeklődéssel, ahogy haladunk az ösvényen.


Ezume - Spica - Múlt


emme
Adrian Archard
Adrian Archard

Age : 4711
Origin : Spica (Draco)
Skills : Alakváltás, Gyógyítás
Profession : Spica védelmezése
Play by : Gaspard Ulliel

https://elementals.hungarianforum.com/t289-adrian-archard

Back to top Go down

Holding Space Empty Re: Holding Space

Post  Ezume Sato Sun Mar 03, 2024 9:51 pm

Kavarogni kezdenek bennem az érzetek, bármennyire is próbálom megfékezni őket. Kezdem ugyanis érezni a szakadéknyi távolságot a mostani tapasztalataim, és a korábbiak között. Most a Gazdát kedvesnek, és jóságosnak érzem, ugyanakkor… képtelen vagyok elfelejteni, amit tett. És amit a hozzá hasonlók tettek velem…
Éppen ezért összeszorul a gyomrom a kérdésre, és nem tudom, hogy milyen választ várnak el tőlem. Az őszinte ugyanis… valószínűleg nem fog osztatlan sikert aratni…
- Ön vásárolt meg. Ön rendelkezik velem. - ez tény. Ebben nincs semmi tiszteletlenség. Remélem… A viselkedését ugyanis továbbra sem tudom értelmezni. Olyan könnyed, olyan… természetes. Nagyon régóta nem láttam ilyet egy nagyhatalmú személytől…
És aztán amikor magyarázatba kezd, még inkább összezavarodom. Értelmet nyer ugyan minden, az, amit akkor éreztem, és az is, amit most, de… ezt nem tudom elhinni. Ez túl szép, hogy igaz legyen…
- Értem. - meghajtom a fejem, mert úgy döntök, hogy inkább nem élem bele magam, abba, amit hallok. Túlságosan is fájna, ha kiderülne ez mind csak ámítás. Egyszerűbb, továbbra is a rosszra készülni. Akkor még érhetnek meglepetések…
De egy mosoly azért megjelenik az arcomon. Nem tudom, hogy miért. El is tűnik gyorsan, mikor észreveszem…
- Köszönöm… - még nem tettem semmit, amivel kiérdemeltem volna az ellátást, de nem áll szándékomban vitatkozni. Megtanultam elfogadni, amit kapok, legalábbis… azt, ami az életben maradáshoz kell. Az étel és a szállás pedig egyértelműen az. Növelik az esélyemet egy küzdelemben. Hiszen az elkerülhetetlen, legyen bármilyen íze is a “szabadságnak”...
- Rendben. Adrian… - furcsa, hogy ezen a nevén akarja, hogy szólítsam, de természetesen engedelmeskedem. Számomra ezek csak nevek, nem mondanak semmit a személyről, akit takarnak. Ahogy… a szavak sem. Egyedül a tettek. Azt pedig… még keveset láttam.
De úgy tűnik, hogy hamarosan látni fogok, ugyanis edzeni hív a Ga… Adrian.
- Igen. Szeretek edzeni. - még mindig inkább szükség, mint valódi hobbi, de bele tudtam kapaszkodni a nehéz napokon. Amikor közelről láttam a halált, és éreztem a torkomon a szorítását… az edzés helyre rakott.
Így határozottan bólintok a kérdésre.
- Igen. Szeretnék. - továbbra sem parancsol, hanem csak kérdez. Milyen jó lenne, ha ez így maradna…
Így sokkal kellemesebb minden…
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

Holding Space Empty Re: Holding Space

Post  Adrian Archard Wed Feb 28, 2024 8:51 pm

Holding Space


"What is passionate?

Holding space for others



Teljes természetességgel, mint ahogy általában egy normális beszélgetés szokott lenni, visszakérdezek, közben folytatom a töltést.
- Akkor miként? - ahogy nyújtom felé a poharat, a szemeibe is tekintek, s mikor rá figyelek, akkor is.
- Így van. - kortylok a pohárból, utána folytatom. - Azért játszom el a negatív dracot, hogy így ki tudjak menteni olyanokat, mint te, Ezume. - nézek rá.
Nem szívesen játszom egy ideje. Nem csak azért, mert éreztem, egyre jobban kezdi visszavenni a hatalmat felettem. Kezdte.
- Ennek örülök. - nem vártam tőle más választ, ismerem a nevelési módszereinket. Ami sokkal inkább betörés. A kicsik nem veszik észre, de akiket felnőttként hoznak az Arénákba...
Komoly együttérzéssel tekintek rá. Van, hogy nem tudják már, akik velük jöttek, azok élnek-e még. Másokat azonban máshogy kényszerítenek engedelmességre...
- Sokszorosan megérdemled, Ezume. - felelem komolyan.
Észreveszem, ahogy érzékeli, nem ivott, s megpróbálja. Veszek magamban egy nagy levegőt, mert nem szerentém, ha úgy érezné, muszáj neki.
- Adrian. Adrian Archard aaa.. nem teljes nevem, az összes volt klánjelzőt kihagynám. Adriant szeretem. -mosolygok rá, kicsit megbiccentve magam. Az Archard klán egyenlő a Fekete Mágia mestereivel. Nekem ez alakul át Gygyótó Energiává, aminek kifejezetten örülök. S jobban lemerít a gyarkorlása, mint mások esetében.
- Barnard mondta, hogy szeretsz edzeni. Mutatok neked egy nagyon jó edzőhelyet. Szeretek én is ott gyakorolni. - teszem le a poharamat, majd az ajtó felé megyek, s kinyitom.
- Van kedved velem tartani? - nézek rá.



Ezume - Spica - Múlt


emme
Adrian Archard
Adrian Archard

Age : 4711
Origin : Spica (Draco)
Skills : Alakváltás, Gyógyítás
Profession : Spica védelmezése
Play by : Gaspard Ulliel

https://elementals.hungarianforum.com/t289-adrian-archard

Back to top Go down

Holding Space Empty Re: Holding Space

Post  Ezume Sato Wed Feb 21, 2024 8:09 pm

Fegyelmezetten állok, és várom, hogy mi lesz a Gazda utasítása. Ami nem érkezik meg. Valami, és valaki egész más érkezik…
- Igen. Nagyszerű. - biccentek is helyeslően, ám azt nem tudom pontosan, hogy mire. Ugyanis egyre kevésbé értem a helyzetet. És így azt sem tudom, hogy mi lenne a helyes…
De követem az eseményeket, és igyekszem alkalmazkodni. Eddig ugyanis sokkal jobb, mint bármi volt korábban…
Nem szabadna beleringatnom magam ebbe a hitbe, de legalább néhány másodpercre megteszem. Valamiért megmerem tenni… Talán a változás… Már csak értenem kéne…
De nem megy, hiába magyarázza el.
- Nem… nem úgy értettem… - felemelem én is a kezemben lévő poharat, kimondta, és a gesztus is azt sugallja, hogy koccintani akar. Nem ellenkezek. Eszembe se jutna…
A pohárba viszont én nem iszom bele, még akkor sem, ha látom, hogy ő iszik, és minden bizonnyal engem is arra bíztat ezzel. Nem mozdul a kezem, ahogy néhány pillanatig egyetlen izmom sem.
- Szabadság? - tudom, hogy mi az. Az, amiben nekem sohasem lehet részem. Az csak a kiváltságosaknak jár. És a halottaknak…
De most annyira hihetőnek tűnik. Most először valaki olyan kínálja fel, akin tényleg érzem a jót. El akarom hinni.
Épp csak az, amit az arénában tett velem, minden volt, csak nem jó, és szeretetteljes…
- Igen. Az ellátás tökéletes. - sosem panaszkodtunk az ellátásra. Akik az ételt és az italt hozták nekünk, ugyanolyan szolgák voltak, mint mi, és ha elégedetlenek lettünk volna, őket büntették volna meg. És természetesen minket. Ezért mindig minden tökéletes.
Most először viszont ez igaz. Még sosem volt ilyen jó dolgom. Erős vagyok, és ez nekem is jó.
Könnyeben túl fogom élni.
Legalább én…
- Nekem nincs senkim. - már nincs. Ha volt is, már elfeljtettem, vagy épp kiverték belőlem. Nem akarom azt hinni, hogy meghaltak. Ahogy azt sem, hogy sohasem szeretett senki…
- Jó az életem. Köszönöm. - felé emelem a poharam, és rájövök, hogy azóta sem ittam. Hogy azóta sem mozdultam. Fizikailag… És nem tudom, hogy miként kéne szólítanom, ha nem szereti a Gazdát…
Kortyolok egyet az italból. Hirtelen megégeti a bensőmet, és vissza kell fogni magam, hogy ne fintorogjak. Ettől függetlenül viszont kellemes. Melegít, néhány másodperc után is…
Talán ezért is merek még egy dolgot megkérdezni.
- Hogyan szólítsam Uram? - hirtelen nem tudok jobbat. Ezért egyelőre csak várok, és viselem a következményeket, ha ezzel már túl mentem a határon…
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

Holding Space Empty Re: Holding Space

Post  Adrian Archard Tue Feb 20, 2024 9:14 pm

New Way


"What is passionate?

Holding space for others



Megállok. Nem ezt vártam válasznak, ám ha pihenni akar, s éppen zavarok...
Már megkérdezném, rosszul érzi-e magát, mikor folytatja.
Érzékelem felugró pánikszintjét. S tudom, mennyire fontosak a szavak, s csak utána a másféle megnyugtatás.
- Nagyszerű! - mosoly is megjelenik arcomon, amivel csak azért vagyok óvatos, mert a sérülés okozta arcidegbénulás láthatóvá válik, s egyesek szerint igazán jól megy egy negatív draconak. Aki már nem vagyok.
- Mint ahogy ennek is. - emelem fel a poharakat a kezemben, s beljebb is lépek, letéve a legközelebbi asztalra a poharakat, s elkezdem a dugót kivenni, amit már korábban kibontottam, így nem kell nyitó hozzá.
Töltök, előbb neki nyújtom át az egyik poharat, s már a kezemben van a másik, mikor felteszi azt a kérdést, amit vártam, mégsem úgy teszi fel, ahogy sejtettem.
Meg is lep, megáll a kezemben a pohár.
- Ha úgy érted, hol van ennek a birtoknak a tulajdonosa, akkor az éppen itt áll előtted. - várok egy keveset. - S továbbra sem vagyok a gazdád. Mint ahogy senki más nem. Soha többé. Ezért is jöttem, hogy koccintsunk rá. - tartom felé a poharamat, hogy koccintsak vele.
- A szabadulásodra és a szabadságodra.
Kortyolok az italból.
- Remélem, megfelelő ellátást kapsz. Ha bármire szükséged van, jelezd, kérlek, s megoldjuk. - nagyon jó érzés, hogy a háttérben már nem érzem azt a hátsó monológot, amit az árny tett, minden egyes alkalommal, ha felszabadítottal találkoztam, vagy beszéltem. De más fajtabéliről is megvolt a véleménye. A nem túl kedves. Csak az. Talán Lendal volt az egyetlen, akit... tárgyként kezelt, ami a lábtörlőtől egy mikronnal van feljebb a szintjében. Volt.
Ez a felismerés megkönnyebbülést okoz, s ki is engedem ezt a levegőt.
- Mint ahogy abban is segítünk, hogy ha szeretnéd megkeresni szeretteidet, segítünk benne. S az életbe való visszakerüléssel is.
Soknak tűnhet egyszerre, s nem hiszem, hogy elhiszi elsőre, vagy akár másodikra is. De kiváló terepelőkészítő, s majd tovább is lépünk. Szeretném, ha kiléphetnénk innen vele,  körbnézni, hogy egy tágabb világot is lásson. De Barnardról is tudom, mennyire sokkoló tud lenni egyeseknek.


Ezume - Spica - Múlt


emme
Adrian Archard
Adrian Archard

Age : 4711
Origin : Spica (Draco)
Skills : Alakváltás, Gyógyítás
Profession : Spica védelmezése
Play by : Gaspard Ulliel

https://elementals.hungarianforum.com/t289-adrian-archard

Back to top Go down

Holding Space Empty Re: Holding Space

Post  Ezume Sato Fri Sep 22, 2023 12:29 am

Adrian & Ezume
Eltelt már néhány nap az érkezésem óta és… még mindig nem történt semmi olyan, amit megszoktam. Azt ugyan többen is ellenőrizték, hogy nem szöktem-e meg, de nem adtak nekem kifejezett parancsot, és nem kérték számon rajtam, hogy mit csinálok. Szinte olyan érzés volt (főleg a nő látogatása…), mintha csak beszélgetni akarnának velem. Ebből arra következtetek, hogy ők is ugyanúgy a Gazdát szolgálják, csak szabadabban járkálhatnak. Talán még azt is eldönthetik, hogy mit szeretnek, és mit nem… A férfi például… láthatóan nagyon szerette a kis állatot, aki a Qnoah névre hallgat. Nekem is jól esett, hogy a szobámban volt…
Az edzést viszont továbbra sem hanyagolom, mert bármikor harcba küldhetnek. Úgy gondolom, hogy a Gazda csakis a győzelmet fogadja el, és épp azért tart jól, hogy erős legyek, és minden esélyem meg legyen eltiporni az ellenfelet. Már érzem is magamon a változást, mert amióta a táplálék megfelelő, az izomzatom szépen gyarapodik. A puha ágy pedig abban segít, hogy jól aludjak, és gyorsan regenerálódjak. Ravasz terv, de látom az értelmét. ‘Fizet’ azért, hogy utána majd nagyot kaszálhasson.
Ráadásul, így nekem is könnyebb. A szűk cella, és a moslék után, amit ettem, most szinte kicsattanok az erőtől. Még sosem éreztem magam olyan jól, mint most. Jobban mondva, nem emlékszem, hogy lett volna ennél jobb körülményben valaha is részem…
Ám éppen emiatt, tartok tőle, hogy bármelyik pillanatban elvehetik tőlem. Hogyha nem leszek elég jó, újból vissza kerülök a cellába, vagy… egyszerűen csak kidobnak, mint a szemetet. Bizonyítanom kell minden percben, akkor is, amikor úgy hiszem, hogy nem látnak engem. Amikor pedig jön valaki, meg kell húznom magam, hogy lássák nem ellenkezem még egy kicsit sem.
Ébren töltött perceim ezért edzéssel telnek, és csak akkor hagyom abba, amikor közeledő energiát érzek. Sosem tudhatom, hogy milyen szándékkal jönnek, így a feszültség mindig nagyon magas szintre ugrik, amikor biztossá válik, hogy tényleg hozzám jönnek. Néha még a lélegzetem is visszatartom, amíg ki nem nyílik az ajtó, és meg nem látom, hogy ki jön. A Gazda ugyanis még nem ellenőrzött le egyszer sem…
Ezúttal viszont valaki ismeretlen jön. Az energiája emlékeztet a Gazdáéra, de ez nem lehet ő. Valaki új…
A lélegzetem most is bent reked, és sokáig ott is marad a tüdőm fogságában, mikor kiderül, mégis a Gazda jött el. Ha engednék az ösztöneimnek, talán a szám is tátva maradna, annyira más most az energiája. Mintha… eltűnt volna a sötétség. Kár, hogy ez képtleneség…
- Nem… - akad bent végül a szó is, ám gyorsan próbálok korrigálni.
- … zavar. - még mindig nem jó. Így félreérti. Pánikba is esem. Akármennyire is próbálom megzabolázni az arcvonásaimat, láthatóan kiül vonásaimra a félelem. Pedig ez tilos…
- Nem zavar. - próbálok levegőt is pumpálni a tüdőmbe. Egy hatalmas és hirtelen belégzéssel sikerül. Utána tudok a vonásaimra is koncentrálni. A semlegesség - amit mindig elvártak - hosszú másodpercekkel később, de végül megjelenik az arcomon. Ahogy a gondolataimat is sikerül egy kicsit összeszedni, és rájövök, valami mást is mondott.
- Van időm. Ihatunk. - nem nézek a poharakra, sem az üvegre. A tekintetem a Gazda állán állapodik meg. A szemébe nem nézhetek, de jeleznem kell, hogy figyelek rá. Illetve így arra is van alkalmam, hogy jobban megnézzem magamnak…
Az energiája tényleg megváltozott. Nem tudom ez miként lehetséges, de így van. A fordítottját már láttam, hogy valaki úgy tett, mintha a barátom volna, aztán meg… kiderült, hogy csapda volt. Ám ő megmutatta nekem a legrosszabb oldalát, most meg úgy áll előttem, mintha egy másik személy volna…Nem értem… És egy megérzésnél fogva, ezt végül ki is mondom.
- Nem értem… Hol van a Gazda? - ha nyújtott nekem italt, elveszem, mert inni akart. De egyébként csak figyelem, és szépen lassan az álláról felfelé siklik a tekintetem. Egyenesen a szemébe…
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

Holding Space Empty Holding Space

Post  Adrian Archard Thu Sep 21, 2023 11:22 pm

New Way


What is passionate?

Holding space for others



Még egy ideig csendben néztem, míg elalszik, már csak azért is, mert keze körbefonta enyémet, míg el nem aludt, teljesen.
Ugyanezzel nyugtatta magát útközben is, ahonnan menekítettük. Az asztalon végezte volna, főfogásként, szó szerint. Még időben csaptunk rájuk, s az úton sem volt hajlandó kimenni az ölemből a kislány, s voltaképpen azóta sem tágított mellőlem.
Ezume kiszabadítása után úgy döntöttünk Peterrel, búcsút intek régi énemnek, ezúttal véglegesen. Magam miatt nem tettem volna, ám érzékeltem, hogy erre küldetés is rámehet, mert ostoba módon hagytam erősödni, s elnyomosával is csak erősebb lett.
Nem dühöngött. Peter ért hozzá, hogyan lehet szelíden, s békésen helyére tenni azt, ami nem oda való.
Ám olyan megkönnyebbüléssel ért fel, hogy felállásom után azonnal mély álomba omlottam vissza. Tonnányi súlytól szabadult meg lelkem, s képtelen voltam feldolgozni érzelmi és minden szinten, inkább kikapcsoltam.
A munka duplán sikeres volt, az, akit mindig éreztem magamban lappangani, sehol sem volt már, mint ahogy a bocsánatkérő szavak is, melyet felébredésem, és összekaparásom után mondtam el a többieknek. Jóval több türelmüket és megértésüket használtam el, mint feltételeztem. S egészen más lett a csoport hangulata is.
Megtehettem volna már régebben is.
Barnard szavai meg is leptek, meg nem is. Sokszor elmondta már, hogy megszokott, nem mozdulnak ki a lakosztályból szabadításuk után, ő is így tett.
Így úgy gondoltam, ideje nekem meglátogatnom őt, hogy kicsit ... feltérképezzem, hogyan is halad. Lendal meglátogatta, tudom, mint ahogy Barnard is.
Lendal engem is, először letépve a fejem, majd végig velem volt, míg kiütöttem magam. Most a kislánnyal van, és most én rágjtam az uszonyát, hogy ideje lenne már vízbe merülnie, de csak a fejét rázta.
Egy palack itallal, s két pohárral kopogtatok Ezume ajtaján, s ha beenged, úgy belépek rajta.
Szeretem a kéket, megnyugtat a királykék, így most is azt viselek.
- Nem zavarok? Ha van időd, akkor megihatnák pár pohárkával, ha szeretnéd. -emelem fel a kezemben lévő dolgokat. - Vagy ha másra vágysz, úgy azt hozok.



Ezume - Spica - Múlt


emme
Adrian Archard
Adrian Archard

Age : 4711
Origin : Spica (Draco)
Skills : Alakváltás, Gyógyítás
Profession : Spica védelmezése
Play by : Gaspard Ulliel

https://elementals.hungarianforum.com/t289-adrian-archard

Back to top Go down

Holding Space Empty Re: Holding Space

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum