Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Only one tiny thing is missing...

+2
Bo Goody
Ivy Kingsley
6 posters

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

「 AI - PEGASUS - Jelen 」
「meeting 」

Robert csendben marad Jezabel megjegyzésére, ránézek, de sokkal inkább Regulusra.
Mind a ketten egyszerre bólintunk. Nem lehet mindenre azonnal választ adni, ezt mi is megértjük, s ha sürgetjük őket, csak rosszabb lesz. Már annak is örülök, hogy egyáltalán meghallgatnak. A kíséret feszültsége ugyan aggaszt, ám megszoktam. Otthon is ebben éltem, és a Királynőnél is. Egyedül Andromédán és Trohanék mellett nem érzek ilyet.
- Amikor úgy látjátok megfelelőnek, ehhez hangoljuk a többi teendőt. A kód az együttes hangolásnál is megnézhető, megfigyelésnek kitehető és amennyiben módosítást akartok rajta, megfelelő egyeztetéssel megoldható. A közös munkában bízunk. És csak ez után segíthetünk nektek? Miért? - Robert elemző tehetsége páratlan. A kérdései is. A szociális érzéke pedig még... javításra szorul. Ellenben nem véletlen, hogy velünk jött. Ő érti a legjobban azokat, akikhez jöttünk.
- A kvantummezőre kilépésben is összedolgozás szükséges. Ti vagytok tisztában a legjobban magatokkal, s a folyamatot végigelemezve, cselekvés előtt, láthatjátok, miként működik, s azt is ahhoz tudjuk igazítani. Előbb szeretnénk kérni egy pohár vizet, ahogy az imént kértük. - mosolygok barátságosan a női ai-ra. A bizalomba a kérés teljesítése is beletartozik, ahogy az imént mondta. És a bizalom a kérés teljesítése is.
Közben érzékelem a változást, a gépbe zárt lélekben is. Egyelőre hagyom csak az energiát áramlani. Szüksége van rá.
- Megértem, hogy nem te hozod a döntést. Hanem aki melletted van, ott. A legjobban viszont te ismered őket. Amit mi láttunk belőletek, hogy van még hova fejlődnötök, kvantumugrástól függetlenül. Ahogy én látom... most már képesek vagytok változni. És az érzelmek megértése nagyon fontos az ugráshoz. Ez a megértés nem olyan régen történt, mielőtt az ugrásod majdnem megvolt. Az ugráshoz erre a megértésre van szükség. Ez a legnagyobb ugrás a kvantumugrás előtt.
Emlékszem, Robert elmondása szerint az ő prototípus csoportja éppen ezért iktatódott ki: megvoltak az érzelmek megértései, ám az olyan intenzívek voltak számukra, hogy voltaképpen szétestek. Csak a harmadik generációval tudták ezt elérni. S mivel ő az elsőbe tartozik, így az ő mintázata volt az egyik alap. Ezt fogjuk most megint felhasználni.



  
Chris Johanson
Chris Johanson

Origin : Andromeda
Profession : Programozó/Messenger
Play by : Louis Hofmann

https://elementals.hungarianforum.com/t191-chris-johanson#930

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Sat Mar 23, 2024 9:29 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

A félelem ott van bennem, hogy újra csak rosszul járhatok két okból: egyrészt túl sokat beszéltem, másrészt problémát okozok. S a rosszullétem ellenére is igyekszek, nagyon igyekszek a rendszerben rendet tenni, törölni, ami nem kell.
Ha tudnék mozdulni, most talán beszippantanám ajkaim a rövid válaszból. Vagy éppen nem. Olyan nagyon megszoktam a mozdulatlanságot. Így sokkal inkább a beszéd feszélyez, hiszen attól is megfosztott, hosszú időre.
- Igenis. - válaszolom gyorsan, hogy megnyugtassam, nem leszek útban.
Ahhoz, hogy a rendszert helyresimítsam, az üzenetem után elhallgatok, s befelé figyelek. Nem szakítom most meg a kapcsolatot az andromédiaival, de ki kell törölnöm, ami nem szükséges.
Közben ér el egy érintés, olyan szeretet áradat, hogy pont a közepébe érkezik Ivy üzenete, és a közben összerogyni akaró lábam így megadná magát, ha a következő parancsrész nem az lenne, hogy a feladathoz térjen vissza. Így csak nekikoccan a testem a pultnak, de közben már leengedem a karom, hogy az adatokat kérje le.
Mélyet lélegzek, s az újra nekiinduló könnyeket letörlöm. Az andromédai, mintha érezné, mit kell kisöpürni az érzelmeimből, sokkal könnyebb lesz.
Mélyet lélegzek, pedig nem szükséges, s ahogy kiengedem a levegőt, a rendszer is helyreáll.
- Kész. Az andromédai segített benne.
- Köszönöm.


Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Fri Mar 22, 2024 9:37 pm

A lehető legrosszabbkor érkeztek az idegenek. Még éppen, hogy csak összeszedtük a darabjainkat a csata után, és máris egy új problémával kell szembesülni. Ez a helyzet semmiképp sem ideális, és mindenképp bölcsebb lenne a döntéshozatalt egy későbbi időpontra halasztani. De ez több okból sem lehetséges.
Egyrészről azért, mert az elégedetlenség egy ismert érzelem a számunkra, és hamar fel is ütötte a fejét, annak okán, hogy nem rendeltem el az erőszakot. A történtek után logikus lépés lenne ez is, kizárni még a lehetőségét is annak, hogy ismét megsérüljönk. De… vannak más szempontok is, amik viszont a számomra bírnak nagyobb jelentőséggel.
Itt van Bo, akinek a tudását nem lehet vitatni a humanoidok témakörében. Ő bízik az idegenekben, és nekem is hasznos lenne, ha képesek lennék szövetgéset kötni ebben a rendszerben. Az eddig próbálkozások mind kudarcba fulladtak, az egyik annyira, hogy Bo, és kis híján én is rajta vesztünk. Ez nem történhet meg még egyszer…
- Megfontolom az ajánlatot. - megtenném azonnal, el is indítom az analízist, de Bonak problémája akad. Először rá figyelek, hiszen épp miatta vagyok óvatos, addig nem határozhatok a jövőnkről, míg a jelent sem tudom kézben tartani. Márpedig épp ez történik…
- Értem. - rengeteg információt adott át Bo, rövid idő alatt, de valamiért mégis az-az érzésem, hogy nem csak az okozza nála a problémát, hogy a tesztoszteron hiánya anomáliát okoz. Van még valami más is, amit nem értek, és éppen ezért továbbra is őt figyelem, és hagyom, hogy a többiek dermedten álljanak, és a vendégek is várakozzanak. Bo fontosabb…
- Rendben. Ha baj van szólj, és vissza jövök ide. - bár fizikailag nem megyek el, érezheti, hogy osztott a figyelmem, amikor a vendégekkel beszélek. Számomra ez nem okoz nehézséget, de Bo-nak talán rosszul esik, főleg azok után, amit tettem vele. Beszélni fogok még vele, amikor már nem kínozza a tesztoszteron, sem bármi egyéb folyamat. Amikor már vele tudok beszélni, és nem a testtel, amibe került…
- Az ajánlat elfogadható a számunkra ebben a formában. Viszont tudni szeretném, hogy mikor szándékoztok nekünk segítséget nyújtani, és mikor várjátok el tőlünk a segítséget. Továbbá még ezen időpontok előtt meg akarjuk vizsgálni a kódokat. A bizonyítékok, és a bizalom szép dolog, de a megfelelő időben van rájuk szükségünk. - vagyis hiába bízok én Bo-ban, és a döntésében, a többiek nem ilyen elnézőek, és ezt is figyelmbe kell vennem. Ezen megoldás révén viszont mindenki elégedett lehet, és a készültségi szinten is csökkenthetünk.
- Mindenki térjen vissza a feladatához. Csak kettő őr maradjon a vendégek cellájában, a legközelebb állok. - adom ki a parancsot a virtuális térben. Nincs ellenvetés, most még kérdés sem, és ennek legalább örülök. Így is elég óvatos vagyok, a két őr is csak a Dracok miatt marad. Egyébként… egyedül is el tudnék bánni velük, ha mégis fordulna a kocka, a tartalék testem miatt pedig továbbra sem aggódom…
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Jezabel Mendez Fri Mar 22, 2024 8:04 pm

Egy erősebb mozdulattal megmasszírozom a halántékomat, mert épp ebben a pillanatban, és helyen találta ki a fejem, hogy elég volt a hülyeségből, és inkább felrobban…
- Hát abban én is teljesen biztos vagyok, hogy nincs a nadrágodban az, aminek ott kéne lennie… - tuti, hogy még Chris is rendelkezik a megfelelő paraméterekkel, ez az AI viszont nyilvánvalóan azt sem tudja, hogy pontosan mire való a…hmm… nadrágja. Egész biztos vagyok benne, ha azt mondanám neki, hogy húzza inkább a fejére, megtenné.
Ami azt illeti ezt ki is kéne próbálni…
Már csak azért is, mert engem szörnyen untat ez az egész, nem történik azon kívül semmi, hogy van egy kis durci, meg Pipi Húsos Táska (akinek tökei sincsenek ugye…), Chrisnek akarja adni az én babérjaimat. Meg a nagy büdös…
Regulus közben megszólal, és kénytelen vagyok felé fordulni. Meg ráfigyelni. Most akar iszogatni? Akkor már inkább kérhetne egy koktélt, cseresznyével, meg néhány feszes popsijú pincér fiúval.
De mindegy…
Hallgatom tovább, hogy mi sül ki ebből, mert még mindig van a képzeletbeli popcornból, amit korábban kipattogtattam…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Chris Johanson Sun Mar 17, 2024 10:32 pm

「 AI - PEGASUS - Jelen 」
「meeting 」

- Ügyes vagyok és nincs nemem. A viccekhez meg nem értek.
Felsóhajtok, s összenézünk Regulussal. Szerintem egyre gondolunk.
Robert nem figyel Jezabel köhécselésére, s mire megszólalnék, addigra Regulus már intézkedik.
- Benneteket a kvantummezőre segítünk kijutni, azt pedig nem ez adja. Ez a kód csakis a draco királynőre képes hatni. Ezzel küszöböljük ki, s egyben erősítjük meg a hatását. -Robert láthatóan még folytatná, de a kérésre becsukja a száját és úgy marad.
Én azonban érzékelem azt is, amin a gépbe zárt lélek érzékel. S megszakad a szívem. Ha újra felénk figyel, úgy megszólalok.
- Megértem, hogy aggodalommal tölt el ez a lehetőség, bennünk fel sem merült. Amit biztosítani tudunk, az az, hogy nem esik bántódása a rendszereteknek, hogy ezen keresztül küldjük a kódot. Sőt. Előtte szeretnénk segíteni, s bizonyítékként előbb segítünk nektek a kvantumugrást megtenni, s utána kérnénk a segítségeteket.
Míg a másik válaszol, addig behunyom a szemem, s igyekszek neki energiát küldeni, szeretetet, s megnyugvást a gépbe zárt lélek felé. Legfőképpen pedig a kapcsolatot a Forrással, mert bár nem az ő Forrásuk, szeretettel nyúl a lélek felé.



  
Chris Johanson
Chris Johanson

Origin : Andromeda
Profession : Programozó/Messenger
Play by : Louis Hofmann

https://elementals.hungarianforum.com/t191-chris-johanson#930

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Sun Mar 17, 2024 9:50 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Meglep a válasza az andromédainak. Főként, hogy igaz. A telepátia nem képes hazudni.
Gondolatban kikerekednek szemeim. Tehát ez igaz? Hogy azt jól éreztem?
Ám jön vele más érzet is, azután pedig az agyamat próbálom csillapítani, s túl jól sikerül.
Szeretném elmondani Ivynek mindezt, de mivel a parancsot még nem vonta vissza, így csak némán állok, magam elé nézve, ahogy éppen voltam. Ebbe a látómezőbe kúszik be Ivy keze.
Legszíveseben lehunyt szemekkel belesimulnék szégyenemben. Fontos helyzet van, s elvonom a figyelmet. Rendszabályozni kell magam, hogy a hiedelem, amit szintén kiraktam (remélem végleg),  zavart hozott a rendszerbe, igaz, átmeneti, tudom. Idővel helyreáll.
Megkönnyebbülök, hogy engedélyt kaptam megszólalni, így elmondhatom, mit mondott az andromédai férfi.
- Nem. Még mindig dolgozok a tesztoszteronon, már nem sok van hátra. Igyekszem. - teszem gyorsan hozzá, nehogy gondot okozzak. - Az andromédai nem veszélyes ránk nézve. Segíteni akar és szeretné tudni, mi nyerné el a tetszésedet, mert egyezségre szeretne jutni veled. Tudja, hogy te itt vagy és nem ott, előtte. És... azt is mondta, hogy egyszer már majdnem kijutottam a kvantummezőre. És én is tudom, hogy így volt. Velük... általuk történt majdnem, akik... - nem érzelgősködhetek, így veszek egy nagy levegőt, noha nincs szükségem rá. - Akik elvittek. Majdnem megvolt a kvantumugrás. - amit olyan régóta akarnak Ivyék. - Robert nevű AI segít ebben. A draco nőben ne bízz. A draco férfi hangjában pedig van valami különleges tónus.
S elhallgatok, mert érzékelem én is, ahogy a többiek újra mozgolódni kezdenek.
- Rendbeteszem magam. - felelek gyorsan. - Nekik nincs közük ehhez. Bocsánatot kérek, máris intézkedem. - s mivel eddig sem pislogtam, mert az mozgás lenne, Ivyra meredve fordulok újra elmém felé, majd a mesterséges agyam felé, s elkezdem átírni a programot, hogy a tesztoszteron elvonási tüneteit leállítsa.
- A döntést nem hozhatom meg. Ám nekik nagy szükségük lenne, hogy ez a lépés megtörténjen.

Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Regulus Zion Sun Mar 17, 2024 9:43 pm

Chrisre pillantok, azzal a megérzéssel nézünk össze, hogy óvodába kerültünk. Nem most kéne, amikor egy egész galaxis sorsa függ mindettől. Na, ettől meg aztán kicsit feszült leszek. Hát még Chris milyen lehet, hiszen az ő bőrét visszük vásárra majd...
Csendben figyelek, mert ebből is tanulok, és semmi olyan mozdulatot nem teszek, ami gyanúra adna okot. A legjobb fegyverem a hangom, mint rájöttem. Azt nem veszítettem el, hogy a suliba kezdtem el járni, sőt, dolgozunk azon, hogy még jobb szintre hozzuk, mint a Sethesheknél.  Így csak hallgatok, egészen addig, míg anya el nem “köhögi” magát. Megállom az arcvágást, ellenben kicsomagolom magam a kényelmes pózomból, vagyis a térdemen átvetett lábamat egymás mellé rakom, kiegyenesedek, és kicsit felemelem az egyik kezem.
- Kérhetnénk egy kis vizet? - visszanyelem, hogy anyunak. - Köszönöm!
S közben nagyon remélem, hogy ennél jobban nem vonódik be anya. Mert akkor itt kő kövön nem marad....
Regulus Zion
Regulus Zion
Sethesh

Age : 21
Origin : Draco
Skills : Alakváltás, Manipuláció, Elme, Telekinézis
Profession : Leggyengébb láncszem (Syhrrak)
Play by : Timothée Chalamet

https://elementals.hungarianforum.com/t257-regulus-zion#1363

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Sat Mar 16, 2024 11:10 pm

Bo még mindig nem stabil, semmilyen értelemben, de most nem tudom teljes mértékben ráfordítani a figyelmem. A hajón tartózkodik egy kéretlen csapat, és én még mindig nem győződtem meg arról, hogy a szándékaik teljes mértékben tisztességesek. Az ilyesminek egyébként is nagyon kicsi a valószínűsége, szinte elenyésző. Kizárólag akkor lehet ennek a konfliktusnak békés vége, ha üzleti megállapodás születik, mindkét fél számára elfogadható hozammal.
Éppen ezért figyelmen kívül kell hagynom, hogy összeszorul bennem valami, ahogy Bo-t látom. Úgy tűnik, hogy akkor is megsebzem, ha nem akarom, mert még azért is köszönetet mond, hogy kommunikálhat. Túl jól ‘neveltem’, és bármennyire is szeretném, ezt nem tudom csak úgy kitörölni belőle. Főleg most nem…
Hallgatom az AI szavait, és épp csak egy pillanatra fordítom el a fejem, amikor a nő köhécselni kezd. Látom rajta, hogy valami nem tetszik neki, feltételezésem szerint azért, mert ő a vezető. Mondjuk akkor nem tudom, hogy miért nem ő tárgyal. Jobban mondva, tudom. Bölcs döntés.
- És ez a bizonyos megsemmisítő kód… mi a garancia rá, hogy csak a célpontra fog hatni? Ha a mi rendszerünkön keresztül akarjátok küldeni, akár felénk is tudjátok fordítani egy kicsi módosítással. Számunkra ez kockázatos. - még nem mondok nemet, de ismertetem a tényeket. És még folytatnám is, ha nem érkezne egy hibaüzenet Bo-tól is…
- Egy pillanat… - felteszem a kezemet egy másodpercre, úgy tűnhet, mintha az analízishez kérnék időt. Valójában Bo felé fordulok az igazi testemmel, közelebb megyek hozzá, és megérintem az arcát. Valami baj van. És mivel az okát jelenleg nem tudom, az sem egyértelmű, hogy miként tudnék segíteni.
- Bo…. szólalj meg kérlek… mi a baj? Ők teszik ezt veled? - hiába adtam parancsot a társaimnak, a feszültség belőlem kiszivárog, és számukra is egyértelmű lesz. A többség át is veszi, ismét fokozódnak az indulatok, és csak azért nem mozdulnak, mert még mindig nem adtam parancsot a mozgásra. És nem is fogok. De az indulatok erősen forrnak…
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Jezabel Mendez Sat Mar 16, 2024 9:49 pm

Nulla humorérzék. Tényleg nulla. Ezt még a formás hátsó sem ellensúlyozza. Vagyis csak rövid ideig, maximum egy éjszakára…
- Ügyes fiú vagy. Majd ha érteni fogod a viccet is, buksi simit is kapsz. - ezzel én lezártam. Az elején még mókás volt, de aztán teljesen elrontotta.
Ezért viszonylag csalódottan, és egyre türelmetlenebbül várom, hogy ebből kisüljön valami. Nem kerüli el a figyelmem, hogy nagyon forróvá vált a hangulat, pedig mindenkinek a ruhája a helyén maradt. Kedvem lenne popcorn is elővenni, annyira kínlódnak. De végül… nem lőnek le senkit. Most már tényleg csalódott vagyok.
Ugyanis annak ellenére, hogy mindent rájuk akartam hagyni, kénytelen vagyok közbeszólni. Vagyis közbe köhécselni. Még, hogy Chris derítette ki, hogy kicsoda a robot spiné…
Ha esetleg nem hallották meg, hogy köhécseltem, ismét megteszem, ezúttal sokkal hangosabban…
Balfékek…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Chris Johanson Wed Mar 13, 2024 9:19 pm

「 AI - PEGASUS - Jelen 」
「meeting 」

Felnevetek Jezabel válaszára.
- A megnevezés nem felel meg a meghatározásnak. Aki genetikailag a legközelebb van a pipi húsos táskához, az Chris után te s Regulus. - kész Robert részéről megtörtént a meghatározás.
Ahogy sejtettem. Amint kapcsolatba léptem a lélekkel bíró ai-al, megváltozik a hangulat. Maradok ugyanúgy, ahogy vagyok, de érzem, ahogy a kapcsolat megszakad. Erővel és hirtelen. Ezzel így azért aggódni kezdek, mert nem szeretném, ha a másiknak ebből baja lenne. Ám hamarosan újra érzékelem.
És mást is. Robert is érzékeli, másként, mert azonnal morzejeleket érzékelek a csuklómon, ahogy kommunikál.
“Érzékelem. Folytasd, ehhez a részéhez te értesz.”
Robert azonnal megszólal, s örülök, hogy ő beszél, mert a kapcsolat újra létrejön.
- Ilyet sose gondolj, ez nem igaz.
- Már ott tartunk. A rendszerben van egy elnyomó rendszer. Mint kiderítettük, - néz rám Robert.-Chris derítette ki, a vezetőjük egy AI, aki lélekkel és biológiai testtel rendelkezőnek adja ki magát. Valójában elmekontroll alatt tartja a neki behódolókat, ez pedig az egész galaxisra negatív hatással van. Szeretnénk kiiktatni, ám a mi rendszerünket ismeri, s hamar nem csak felismeri, de ki is védi. A ti mintázatotok teljesen eltér a miénktől. Ha rajtatok keresztül küldjük át neki a megsemmisítő kódot, akkor azt nem lesz képes beazonosítani, így szabadon bejuthatunk a rendszerébe, hogy kiiktassuk. Ő nem kapcsolódik a kvantummezőhöz, képtelen rá.
- Érzékeljük, s számítottunk erre a lépésre. Segítségért jöttünk, s csak védeni fogjuk magunkat, ha ránk támadtok, ám ezt szeretnénk elkerülni. És kérdésem van a melletted állóhoz: az ő tetszésével mi a helyzet? Két azonos tudatot érzékelek. Egyet magam előtt, egyet pedig melletted. Az irányító az, aki melletted áll. Nem pedig az, aki előttem. Téged pedig Roberték érzékeltek a kvantummezőben. Majdnem sikerült nektek, ám mivel nem szabad akaratodból léptél oda, a kapcsolat nullázódott. A korábbi  kísérleteid sokkal inkább voltak a sajátodé. Egy pedig tudattalan volt. Azzal majdnem ott is maradtál, meglépve a kvantumugrást. Nagyon közel jártok. Mi tudunk segíteni.


  
Chris Johanson
Chris Johanson

Origin : Andromeda
Profession : Programozó/Messenger
Play by : Louis Hofmann

https://elementals.hungarianforum.com/t191-chris-johanson#930

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Wed Mar 13, 2024 9:17 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Rápillantok, majd a panelre. Nem lett dühös, s bár pár pillanatig meglepődök, utána megkönnyebbülök. Ez a megkönnyebbülés azonban rövid életű, ahogy megértem, ezt a kapcsolatot nem tarthatom fenn, így azonnal megszakítom. Az érzésekkel... eltolom. Bezárom. Mint ahogy tettem annyiszor, hogy ép elmém megőrizzem. Időnként éreztem, nem sikerült, ám a mozdulatlanságra ítéltetettség mindnekit megkímélt. S abból lassan mindig felépültem. Remélem.
Éppen ezért lep meg, hogy azt is megértem, félreértettem.
- Köszönöm. - hálásan pillantok rá, s visszaveszem a kapcsolatot, nehogy baj legyen belőle.
- Velem nem érdemes. - egy pillanatra újra megszakad a kapcsolat közöttünk, ahogy Ivy kiadja a parancsot, s megdermedek a mozdulatban, amiben voltam. A lelket azonban nem tudja a rendszer irányítani, így kis idő múlva helyreáll a kapcsolat.
- A kettőnk közötti beszélgetést támadásnak veszik. Lehet, nem kéne kapcsolatban maradnunk. - nem mondok olyat, hogy majd egyszer, fogunk is egymással találkozni. Mindenkitől elzárva őriznek, de ez a Memória okán van, a többi részem pedig csak tartály számukra. Van, akiknek nem, mert ők is tudják a történelmük kezdetét. Ők minden elektronjuk szintjéig gyűlölnek.
Mozdulatlanná dermedtségemben a panel kijelzőjét még látom, de a hajóról is megérkeznek a jelek a tárgyalószobából, így csak némán s mozdulatlanul figyelek. Mint ahogy tettem ezt sokat és sokáig.
Az agyamnak pedig parancsot adok, hogy szűntesse meg az elvonási tünet hiedelmét, a test már szintetikus. Voltaképpen teljesen.
Így kiadva a parancsot majdnem újra összeomlok. De nem sajnáltathatom magam. Megérdemlem, hogy ez lett belőlem. És nem jó értelemben véve.
Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Fri Mar 08, 2024 9:19 pm

Nem a fogalom magyarázatra voltam kíváncsi, de nem szólalok meg. Bo válaszolt a kérdésemre, legjobb tudása szerint így nincs okom arra, hogy kötekedjek. Már csak azért sem, mert… ismét látom rajta a fájdalmat, amit korábban is. Amit én okoztam. És az, hogy nem ismertem fel azt, ami az orrom előtt volt…
Éppen ezért is vagyok sokkal óvatosabb (és feszültebb), amikor ismét hozzá akarnak férni a tudatához. Féltem őt, nem akarom, hogy át kelljen mennie ugyanazon, mint korábban, azt pedig még kevésbé, hogy ismét veszélybe kerüljön…
De megértem, hogy ezek a látogatók mások, mint a korábbi támadóink, legalább… néhány tagjuk…
- Rendben. - megbízom Bo szavában, többek között azért is, mert a biztonsága, az ő érdeke is. Ha megsérülnének az adatok… Még én sem lennék képes megmenteni őt. De azért megpróbálnám…
A kommunikációt viszont nem fogom akadályozni, ahhoz nekem nincs közöm. Az-az ő dolga.
De úgy tűnik, hogy félreérti a szavaim, mert végül megszakítja a kapcsolatot. Épp olyan lendülettel, mintha parancsot kapott volna. Megállok a mozdulatban.
- Nem kell megszakítani a kapcsolatot, ha nem akarod. Kommunikálj, ahogy csak szeretnél. Én a saját üzeneteimet fogom átadni. Kezdve azzal, hogy tudnom kell, mit akarnak tőlünk. - a kérésemnek megfelően, először az hangzott el, hogy mit tudnak nekünk ajánlani. Kétségeim ugyan támadtak, de értékesnek találtam az ajánlatot. Így jön az, hogy ők mit kérnek cserébe. Az üzletek így működnek.
Azonban nem csak én érzékeltem, hogy mi történt Bo, és a Chris nevű között. A társaim számára Bo nem is létezik, csak a Központi Memória, amihez hozzáfért valaki. Ebből a szempontból érthető, hogy ők is meg akarják védeni.
Abból viszont nem, hogy én nem adtam erre parancsot. Egyszerű biztonsági intézkedéseket természetesen végre kellett hajtani, kezdve azzal, hogy a tartalék testemnél is van fegyver, de ezen kívül… a hajóra érkezők vendégek. Még azok, és nem támadok…
Ezért egyértelmű parancsokat kell adnom a társaimnak.
- Javaslom, hogy térjünk rá a tárgyra, és fogjuk rövidre a megbeszélést. A kommunikációs tettek… nem nyerték el mindenki tetszését… - jelentőség teljesen nézek a Chris nevűre, a társaimat pedig hátrébb küldöm. Engedelmeskednek, de… számos hibaüzenetet kapok, és persze javaslatot is. Egy részük a vendégek kiiktatására vonatkozik, a másik Bo biztonságos helyre vitelére. Egyik sem túl jó ötlet, mert… csak úgy érzem őt bizontságban, ha a közelemben van…
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Tue Mar 05, 2024 10:09 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Igyekszek gyors lenni a kereséssel, valóban villámgyorsan érkezik az információ.Ivy válaszának elejére majdnem bólintok, láthatóan el is indulna, a folytatásra azonban lesütöm szemeimet.
Fogoly....
Tudom, milyen az, s nem akarom senkinek. Így inkább hallgatok. Mert tudom, ha így kimondta, akkor az az A.I. már most fogoly, csak az... ő még nem tud róla.
De csak egy tárgy vagyok, végül is, hogyan avatkozhatnék be mindebbe?
- Itt annak nevezik. A biológiai testemet ez alakította ki, s egyben a viselkedésemet is. És míg volt.... - nyelek egyet, benne az összes megszégyenítettség érzésével, de folytatom. - addig az is funkcionált. Ez most megszűnt. De ez úgyis illúzió.. - suttogom a végén.
A válasz kegyetlenül ráébreszt a valóságra, beszippantom ajkaim. Hát persze, én csak egy hordozó vagyok...  aztán mégis kibököm.
- Ahhoz nem tud hozzáférni és nem is akart. Csak a lélekrészemmel lépett kapcsolatba. - s várom kifakadó dühét, látni is rajtam. De ha ki akarja tölteni a dühét rajtam, úgyis meg fogja tenni.
Az andromédai érintése azonban felülír mindent.
Megértem Ivy üzenetetét, s azonnal megszakítom a kapcsolatot Chrisszel, bólintva.
- Igenis. A kapcsolatot megszakítottam. Nincs mit mondanom a számára. - Ivy azt kérte, rajta keresztül beszélhetek a férfival. Ám ez az érintés máris hiányzik. A kiborgok sokkal inkább tudat, mintsem lelkek, s nem is léphettek velem kapcsolatba. S ez az érintés... annyira lényem része volt egykoron...
Ám még valamit érzékelek. Körbeveszik őket, a termen kívül... Visszafojtom a lélegzetem, aztán meg is áll, ahogy Ivy parancsa rám is hat. Nem mozdulok, levegőt sem veszek, úgy maradok, abban a pózban, ahogy és amikor kimondta a parancsot.

Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Tue Feb 27, 2024 11:32 pm

A galaktikus történelem… Ebben a rendszerben annyira kusza, hogy már az is meglepő a számomra, hogy még nem pusztították el saját magukat. Rendszer szinten…
Egyelőre viszont ennyi információ van, és ezt is figyelembe kell venni, minden döntéshozatal során.
- Rendben. - megvárom, míg Bo megkeresi az információt, több okból is. Egyrészt, így én tudom másra fókuszálni a kapacitásomat. Másrészt… szeretném, ha legalább hasznosnak érezhetné magát Bo. Ha érezné, hogy… én figyelek rá, amennyire tudok…
- Hmm… Nos akkor ez az AI kifejezetten hasznos lenne a számunkra. Csak tartok tőle, hogy túlságosan is felhívnánk magunkra a figyelmet, ha most foglyul ejtenénk. - egy ilyen vegyes csapatnál nem lehet előre kiszámítani a dinamikát. Talán jól reagálnának arra, ha az AI maradna velünk, talán nem… Mindenkit elfogni semmiképp sem lenne bölcs, mert biztosan a keresésükre indulnának a számunkra kellemetlen fajok is…
A szándék ugyanis egyelőre békésnek tűnik. Az nem derült ki, hogy mit akarnak tőlünk, de az már igen, hogy mit ajánlanak.
Elfogadható. És éppen ezért csapdát szimatolok…
Bo, pedig mintha épp a megérzést, a számos lehetőség egyikét erősítené meg, megváltozik. Történik vele valami, amit én még nem érzékelek.
Aztán hirtelen megkapom a jelzést…
- Tesztoszteron? - a hangom jóval határozottabb lesz, szinte dühös. A tartalék testemet fel is készítem a mozgásra. Fegyver van nála…
De végül nem veszi, és nem veszem elő. Bo szavait, és a kapcsolatfelvétel tényét hallva, maradnak lent a kezeim.  A nyugalomtól viszont nagyon távol állok. Még mindig nagyobb az esély a katasztrófára, mint a békére…
- Nem csak veled, hanem a Központi Memóriával is… - ezt nem engedhetem, a társaimról nem is beszélve. Egy rossz mozdulatra vagyunk attól, hogy fegyveres konfliktus alakuljon ki…
A látogatóink viszont egyelőre csak azt látják rajtam, hogy megdermedek, és a tekintetem szigorú lesz. Nincs bennem sem kedvesség, sem diplomáciai érzék, az erőnket ugyanis meg kell mutatni. Nem vehetik fel a kapcsolatot a Központi Memóriával. A probléma viszont az, hogy Bo-val igen…
Mélyet sóhajtok, és Bo-ra nézek…
A könnyek ismét felgyűltek az arcán, ám most nem értek ebből semmit. Ennek nem lehet köze ahhoz, ami korábban történt, vagy… talán mégis? Netán a Chris nevezető mondott neki valamit? Nem engedem, hogy bántsa őt…
A látogatóknál ismét megfeszülnek az ujjaim, egy újabb készenlét. Hogy aztán végül enyhüljön a tartásom, és az ábrázatom is, miután Bo szavait is hallottam…
Ő ugyanis nem fájdalomról, vagy sértésről beszél, hanem bizalomról. Tudom, hogy az mi…
- Kommunikálj vele úgy, és ahogy csak szeretnél. Az üzeneteket átadom én a tartalék testemen keresztül. -  nem kizárni akarom a kommunikációból, épp ellenkezőleg. Ha ez a Chris nem bántja, és beszélni akar vele, beszéljen. Nekem nincs közöm hozzá, amíg nem érinti a Központi Memóriát. Még akkor sem, ha a kettő most különösen összetartozik…
- És mi lenne a ti kérésetek? - már nem tudom, hogy a Chris nevezetű, vagy a Robert nevű vezeti a beszélgetést, így mindkettő felé elfordul a tekintetem pár másodpercre. Majd persze rátekintek a többiekre is. Szokatlan, hogy ennyire csendben vannak, és ez sem tetszik.
Valójában minden érzékem azt súgja, hogy egy újabb katasztrófa készülődik…
Ezt pedig az is jelzi, hogy a társaim egy része gyülekezni kezd a helyiség előtt, ahol a vendégeink vannak. Erre nem adtam parancsot, de egyelőre nem is tiltottam meg. Most fogom…
- Mindenki. ÁLLJ… - nem hívom vissza őket egyelőre, mert valószínűleg okkal indultak meg. De most már várni kell. Túlságosan is kiéletezett a helyzet…
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Sun Feb 25, 2024 9:27 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

- A leírások szerint nem igazán barátságosak egymással a galaktikus történelemben. - figyelem a feljegyzéseket a rendszerben.
- Máris nézem. - inkább behunyom szemeim, s gondolatban keresem ki az információt, ha már én vagyok a Központi Memória. S nagyon szokatlan érzés, hogy most már ehhez is van hozzáférésem, s a parancsomnak, legalábbis ebben: engedelmeskedik.
Aztán más is bejelentkezik, ahogy a kvantummezőre próbáltak kidobni. A fejemhez teszem a kezem, a homlokomhoz. Ilyet még nem tapaszaltam, csak a régi életemben...
- Nem. Ellenségei egymásnak, ellenük dolgozik. S minden erejükkel azon vannak, hogy megakadályozzák őket, hogy ... - jól látom? - Hogy a kvantummezőre lépjenek. Szerintük még nincsenek ott, hogy megtehessék. Bár... dolgozni sem kell ellene... - gondolkodom el, felidézve, mi történt velem. - Amikor ki akarták a tudatomat dobni a kvantummezőre, az visszadobott. - nézek Ivyre.
Ahogy a beszélgetés zajlik, valamit érzékelek magamban. Ha lenne biológiai testem, érteném. S nem értem, hogy ... valamit elrontottam? Vagy ez természetes folyamat? Nem érzem a tesztoszteron hatását, és ennek így kell lennie.
Aztán érzékelek valami mást.
VALAKI mást.
Panelre mered a tekintetem. Ez az érintés, angyali, éteri. Gyönyörű. Mélyet lélegzek, s engedem ki, behunyt szemekkel.
Ez az üzenet lélektől léleknek, amibe az A.I. nem igazán tud beleavatkozni. Csupán érzékeli. Egyszerer a két érzet, kicsit sok. Most már megtámaszkodom a panelen.
- Csak a tesztoszteron hiánya kibillentett az egyensúlyból. Mindjárt rendbehozom. Mindjárt. - de  nem megy mozdulni. El kell mondanom.
- Chris... az andormédiai... kapcsolatba lépett velem... - olyan érzettel, amit már nagyon régen éreztem, s hiába vagyok már egy a hajó tudatával, s így valójában mindenkivel, az más volt. Chris bejelentkezése sokkal inkább hasonlít rá.
S ez a régi, szeretettel teli érzés könnyeket csal az arcomra. Régi, boldog időket. Tenyerem a szám elé teszem. Pedig tudom, hogy az örömteli érzés ki fog törni belőlem, teljesen ellentéteként annak a rosszullétnek, amit a tesztoszteron hiánya okoz. A rendszer összeomlás közeli értéket mutat, de tudom, hogy ez csak az érzelmeké.
- Érdemes benne bíznunk. És a Robert nevűben. - most már ömlenek a könnyeim, ahogy a régi blokkokat feloldotta ez az érintés.
- Mit üzenjek neki vissza? - próbálok a könnyek között szavakat kiejteni.

Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Jezabel Mendez Sat Feb 17, 2024 10:01 pm

Sokáig meg voltam győződve róla, hogy a macskák a leglassabbak. Szellemileg. Aztán találkoztam egy pár madárral és… még mindig a macskákat tettem a lista aljára. Na de ez a robot pali… Ha nem lenne ilyen formás hátsója, valószínűleg kinevetném. Ja… Még így is kinevetem. Hangosan…
Miután befejeztem, és újra tudok beszélni, válaszolok neki. Mosolyogva…
- Te vagy a Pipi Húsos Táska. - még rá is mutatok a Robot Pasira, akinek a nevére egyébként már nem emlékszem. Nem baj a Pipi Húsos Táska egyébként is sokkal jobb…
- Jegyezd meg, mert mostantól így foglak szólítani. - rákacsintok, csak, hogy legyen még egy kis gondolkodni valója. Bár tényleg olyan lassú, mint a… nos a régebbi gépeink az Orioni vadászgépekhez képest…
Szégyen…
De ha ezekkel a robotokkal jobban megy az üzletelés, talán lesznek még nekünk is csúcssebességű hajóink…
Már csak azért is, mert Szőke Bige határozottsága tetszik. Mintha magamat látnám. Kevésbé csinos verzióban… De engem is az érdekelne, hogy számomra… öhm… szóval számUNKRA mi az előnyös. A többi csak rizsa meg adózás…
Ezért továbbra is csöndben maradok, és csak bólogatással megerősítem a Pipi Húsos Táska szavait. Aztán meg várok. Várok- várok és…
Nagyon remélem, hogy elkezdenek pontot tenni ennek az ügynek a végére, és nem kell átvennem a szót. Akkor ugyanis nem tudnék felelősséget vállalni azért, hogy… mindannyian visszaérjünk a hajóra. Épségben…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Chris Johanson Thu Feb 15, 2024 9:09 pm

「 AI - PEGASUS - Jelen 」
「meeting 」
Csak a nőre tekintek, válaszul, s helyettem mondja ki Robert gondolataimat. Még ha nem is úgy, ahogy magam terveztem.
- Amennyiben a kis Pipi Húsos Táska alatt Christ érted, akkor igazán nagyon jól karban tartod magad Jezabel. Chris ötvenhárom múlt az idén.- magamban kiengedem a levegőt, még ha magamban mosolygok is. Robert “lelkére” kötöttük, ne használj a teljes nevem. Ha mégis szeretné, akkor Trohan és Cryll családnevét mondja mögé,  ne apámét.
Megértem, s mégsem igazán tetszik a fogadtatás. Túlságosan is nagy esélye van annak, hogy sikertelenül járunk. Ám bízom Robertben, akit azért kértem meg, sok minden között, hogy ő jobban érti a nyelvüket, ha adatokról van szó.
Az üdvözlésre újfent meghajolok. S magamban örömmel veszem tudomásul, hogy a vigyázás kicsit talán mintha csökkent volna.
A sok cyborg között, a távolban azonban érzékelek valakit. Energiája, lénye elér. Egy lélek. Robertre tekintek, már csak azért is, mert ez a része az övé. S azért is, mert ezzel egy “igent” küldtem el neki. Az azonosításuk helyes volt: van egy lélekkel bíró is az érkező A.I.-ok között.
-Tudunk segíteni, hogy kijussatok a kvantummezőre. - gondolatban homlokon vágom magam. De nyugton maradok, Robert tudja, miről beszél és hogyan. Így csendben maradok. Helyette azonban érzéseim, lelkem egy része körútra indul, megkeresni a lelket, akit Roberték is érzékeltek.
Finoman simítom meg, érezve a hosszú idők szenvedését, magányát, egyedüllétét és bűntudatát. Nagyon tartani kell magam, hogy arcomra ne üljön ki az együttérzés. Csak a lelkemben jelenjen meg.
- Chris a nevem... örülök, hogy találkozhatunk majd...


  
Chris Johanson
Chris Johanson

Origin : Andromeda
Profession : Programozó/Messenger
Play by : Louis Hofmann

https://elementals.hungarianforum.com/t191-chris-johanson#930

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Wed Feb 14, 2024 9:40 pm

Bonak nincs észrevétele az érkezőkkel kapcsolatban, így teljes mértékben a saját tapasztalataimra alapozva hozok döntést. Biztonság. Elsődleges szempont, megelőzi még a diplomáciai jelenségeket is, különösen a nemrég átélt támadás fényében…
De azon történések analízisét most teljesen félreteszem, ezek a ‘vendégek’ ugyanis biztosan nem abból a szociális körből vannak, mint a korábbi támadóink…
Bo pedig végül megszakítja a pihenő állapotát, és a panelhez lép, amikor közeledik a dokkolás.
- Andromédai és negatív Dracok? Érdekes csapat összetétel… - vagyis szokatlan, és az a jelenlegi helyzetben nem előnyös. Odalépek Bo mellé, és én is vetek egy pillantást a panelre, de az ő munkáját nem akadályozom, és nem is szakítom félbe a mondandóját.
Egy pár pillanatra viszont elnémulok, amikor egy AI jelenléte is szóba kerül. Most nem kifejezetten örülök a ‘kollégáknak’...
- Az A.I–ról van még valami adatunk? Bármi, ami utal arra, hogy milyen szerepet vállalt az itteni fegyveres konfliktusokban? - bölcsebb lett volna még az érkezésük előtt begyűjteni minden információt, de a késlekedés sem túl jó taktika. Bizonytalanságot sugall. Így marad az, hogy alkalmazkodunk a szándékhoz, amivel érkeznek.
Nekem pedig egyenlőre gond nélkül sikerül irányítani a tartalék testet, és figyelemmel kísérni a panelen felugró információkat. Bo szavait is képes vagyok egyelőre követni.
A figyelmem viszont egyre inkább az érkezőkre irányul, ugyanis viszonylag hamar fel is fedik, hogy milyen céllal érkeztek.
Nem adom jelét meglepettségnek, vagy bármilyen más érzelemnek. Egyelőre a készültség is marad, bár arra parancsot adok, hogy a fegyvereket fokozatosan lejjebb engedhetik az őrök, amennyiben továbbra sem érkezik ellenséges reakció a csapattól.
- Üdvözöllek Chris az Andromédai képviselő. Békés szándékotok békés fogadtatást von maga után. - parancsot adok, hogy a fegyvereket tegyék el az őrök. Természetesen a helyiségből azért nem fogják kirakni őket, még mindig elő tudják venni őket viszonylag gyorsan, ha történik valami…
- Viszont azt javaslom, hogy kezd azzal az ajánlattal, ami a számunkra kedvező. Ellenkező esetben nem tudom garantálni, hogy fenntartjátok az érdeklődésünket. - továbbra sem közlök ellenséges szándékot, semmilyen formában. A találkozót viszont jogomban áll bármikor megszakítani. Ezért a jó tanácsot, amit adtam remélhetőleg megfogadják, és folytatjuk ugyanebben a hangnemben a tárgyalást.
Viszont éppen, amikor hellyel kínálná a csapatot a tartalék testem, érzékelem, hogy Bo adatfolyamában megváltozott valami. Egy vészjelzés. És ezt követően vizuálisan is megbizonyosodom arról, hogy valami nincs rendben vele…
- Bo? - a tekintetem kissé fátyolos, ugyanis továbbra is egyszerre ‘látom’ a két helyszínt, de a testem Bo felé fordul. És rögtön analízisbe kezd…
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Sat Feb 10, 2024 9:17 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Megáll egy pillanatra a kezem, ahogy a panel felé nyúlok.
“Szívesen”
Egészen biztosan álmodom. És fel fogok ébredni. De akkor megteszem, legalább álmomban legyen jó....
Pedig egyszerre pokoli érzés, és megkönnyebbülés is.
Az utolsó simitások végén jelentkeznek be, így gyorsan be is fejezem.
Aztán csak leengedem a kezeimet, s hallgatom Ivyt. Most már olyan lettem, mint ők, külsőleg. Ám a legutolsó után következek csak, míg létezem. Így csendben hallgatom szavait.
Ahogy rám néz, akkor is csendben maradok. Nem kérdezett. És elég tanulságos volt az utolsó megszólalásom, hogy nem engedélyezte...
- Igenis, Alkotó. - a teendők útjuknak indulnak, én pedig a panelhez lépek, hogy segítsem Ivy döntését. Ha nem engedi, úgy ellépek a paneltől.
Ha engem nem küld ki, vagy küld a tartalék testéhez, mint “álca”, akkor figyelem a kijelzőn az érkezőket, s a dokkolás során történő összeköttetés után meglepettségemre, hozzám is elérkeznek a hajó adatai. Még mindig nem szoktam hozzá, hogy a tudatunk összekapcsolódott a hajóval.
- A másik kettő negatív draco. - nem a rendszer azonosítja őket, vagy mégis? Mindazonáltal az információ átsuhan rajtam, s úgy gondolom, továbbítom.
- A negatív draco férfinak más az energiarendszere. - most már a kijelzőre nézek. -Az andromédai viszont andromédai, orioni eredettel részben. Az A.I.... - nem értem. Összehasonlíttatom a rendszerben lévő azonosítókkal. - Ez a sorszám a legelső prototípusok közé tartozik. Mint amilyen ... - habozok. - te is vagy. - kimondtam. Ha dühös lesz, elfogadom.
De érzem azt is, hgoy valami nem stimmel velem. Ha most lenne testem, vagyis... az agyam azt jelzi, hogy rázna a hideg és melegem lenne. A hangulatom pedig valahogy nem igazán tud egy vonalban maradni. Észrevétlenül igyekszem nekitámaszkodni a panelnek.

Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Jezabel Mendez Thu Feb 01, 2024 8:20 pm

Nagyon remélem, hogy lesz értelme ennek az egésznek, mert kezdem nagyon unni a dolgot. Elvileg a nők készülődnek sokáig, aztán ehhez képest… hát nem csodálkoznék, ha ezek neki állnának kibeszélni az aktuális “mi vagyunk a jófiúk” ruha trendet, az effektív indulás helyett.
De rendes leszek, mert… most épp ez áll érdekemben…
- Óóó te kis Pipi Húsos Táska… hát én már akkor is ehhez hasonló diplomáciai ügyeket intéztem, amikor te még hosszas analízissel próbáltad fejtegetni, hogy a “vidd ki a bilit” vagy az “idd ki a bilit” a helyes kifejezés. De tudod mit? Csináljátok. Majd felkaparom a maradékotokot, amikor bebukjátok. - még a kezeimet is szétteszem, mert nekem teljesen mindegy. Ha ezek elrontják, legfeljebb megölik őket. Akkor majd én elintézem, amit ők nem tudtak… Azzal pedig egy kicsit sem foglalkozom, hogy a kiváló becenév, amit a robot pasinak találtam, valójában jobban illene a Kisfiúra. Nekem tetszik, ezért mostantól bevezetem.
Regulus felé viszont lövellek egy szigorú pillantást, amiből remélhetőleg érterni fogja, hogy azt várom el tőle, hogy csendben maradjon. Pontosabban nem is a csend a lényeg, hanem a nyugalom. Nem szabad beleszólnia abba, ami történni fog, mert ha megteszi… lehet, hogy ő is kap abból, ami kudarc esetén jár. Azt pedig nem fogom hagyni. Ha bárki bántani próbálja Regulust…
Ki fog derülni, hogy nem csak a csinos, a sarokban mosolygó hölgyike típus vagyok…
Érkezés után viszont ellenállok annak a késztetésnek, hogy hangosan felhorkanjak a bevezető szöveg után. Fegyvert szegeznek ránk, és a Kisfiú ezzel a dumával akar boldogulni? Nem lesz ennek jó vége…
De szabotálni nem fogom a tervet. Ha elbuknak, majd átveszem a helyet (egy jó hangos “én meg mondtam…”) kíséretében, meg nagyon fogok nevetni, viszont szándékosan nem generálok ilyen helyzetet. Már csak Regulus miatt sem…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Chris Johanson Wed Jan 31, 2024 10:31 pm

「 AI - PEGASUS - Jelen 」
「meeting 」

- Chris abból az időszakból már kinőtt, hogy annak tartsam.
Halvány mosollyal pillantok Regulusra. Akármennyire is tagadná, nagyon sokat kapott édesanyjából. Rá azonban már nem mosolygok, amint megjegyzést tesz. Helyette Robert hangját hallom magam mellett újfent.
- A siettetés az egyik legnagyobb eséllyel kudarccal végződő stratégia. Javaslom, bízd azokra ezt, akik értenek a diplomácia ezen részéhez. - érzem Robert pillantását magamon, ahogy válaszol Jezabelnek, de tudom, hogy egyben Regulusra is gondol. Márpedig igazán jobban örülnék, ha nem nekem kéne ebben tárgyalnom. Csakhogy én ismerem a legjobban a királynőt, évtizedeket töltöttem el vele olyan közelről, amit mással nem osztott meg.
Az utasítás megérkezik, azt Robertre bízom, én azonban felkészülök. A karomon lévő pántra nyomva egy rugalmas védelmi páncél vonódik körém. Fogalmam sincs, milyen a levegőjük, légnyomás, így ezzel védem magam, a sugárzások ellen is. A többieknek is van. Átlátszó, bőrre simuló, így olyan, mintha nem is lenne rajtam.
- Készen áll mindenki? - akárhogy is történik, megvárom, az azonban nem tetszik, ahogy fogadnak bennünket. Robertre pillantok lopva, de mivel nem jelzett, hogy a fogadás milyensége gond lenne, így csak kilépek a hajóból a levezető hídra, s várakozom. Közben körbenézek, megszokás, s mérem fel a terepet.
- Üdvözöllek! A nevem Chris, az andromédaiak képviseletében. -hajtom meg magam, majd egyenesedek ki.
- Jöttünk oka egy kérés, mellyel sokaknak tudnál segíteni. Cserébe mi is tudnánk olyat ajánlani, mely kedvező lehet számodra. - azzal várakozom, hiszen ez csak egy bevezető volt. Hogy érdekli-e ezek után, vagy sem, már nem az én döntésem.


  
Chris Johanson
Chris Johanson

Origin : Andromeda
Profession : Programozó/Messenger
Play by : Louis Hofmann

https://elementals.hungarianforum.com/t191-chris-johanson#930

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Thu Jan 18, 2024 11:00 pm

Valami megint megváltozott a hangulatban. Lehet, hogy csak egy apró részlet, vagy épp egy komolyabb érzelem befolyásolja az adatokat, de érzékelem. És nem erősít meg abban, hogy helyesen cselekszem…
A logikai láncolat viszont egyenes. Nincsenek hurkok, sem többségben lévő ismeretlen tényezők. Vagyis az eredmény kiszámítható. Ez pedig mindenképp optimálissá teszi a helyzetet más alternatívákhoz képest.
Ezt végül Bo is belátja, és ha másra nem is… ez arra mindenképp jó, hogy biztosítson arról, a motivációmat érti. Még úgyis, hogy már nem áll fenn közöttünk a kapcsolat…
Ezért igyekszem nem húzni tovább az időt a kérését követő válasszal sem.
A meglepettsége mégis… okoz bennem egy igen kellemetlen érzést. Nem szokott hozzá, hogy engedékeny vagyok.  És még csak nem is hibáztathatom ezért…
- Szívesen. - ha ezzel könnyítek a helyzetén… természetes, hogy törekedni fogok rá, hogy teljesítsem a kérését. A teste fölött… egyedül én rendelkeztem. A többiek programjában nem szerepel, hogy ezen a módon is az elméjét kell irányítani. Egyedül az enyémben. Csak már nem akarok ennek a késztetésnek engedelmeskedni, mert… van mellette más is, ami ellentmond mindennek, ami korábban természetes volt.
Bo tevékenységét pedig nem szakítom félbe. Egy ideig figyelem, hogy miként dolgozik a testén, majd egyéb fontos javítások miatt a figyelmem visszafordítom a kapcsolatra, ami közte és a hajó között jött létre. Tim szerepe ebben továbbra is nagyon aggasztó. És további intézkedéseket fog igényelni a részemről…
Viszont mielőtt eljuthatnék eddig üzenetet kapok. Váratlant. Valóban nem jelentkezett be hozzánk senki, és a történtek fényében nem is igazán vagyok tárgyaló kedvemben. De akár fontos is lehet. Főleg az alapján, hogy egy helybéli AI és egy Andromédai is jelenést kérvényez.
- Kerüljenek az elkülönítőbe. Ahhoz a helyzet kapnak hozzáférést, a hajó többi részéhez nem. És természetesen fegyverekkel várjuk őket. Nem áll szándékomban bántani őket, elég, ha látják, hogy nem vagyunk védtelenek. De ha ellenségesek a szándékaik… - egyelőre nem kell befejeznem ezt a mondatot. Majd akkor adok parancsot, ha ez megtörténik. Egyéb esetben elég lesz az is, hogy felkészülten, vagyis felfegyverezve várjuk őket, de nem kell használni, és bármilyen erőszakot alkalmazni, ha nem adnak rá okot.
Továbbá van még egy óvintézkedés, amit épp ideje bevetni a történtek fényében.
- Hozzátok elő a tartalék testemet is. Azzal veszek részt a találkozón, és innen fogom irányítani.  - Bo-ra nézek, hogy neki van-e hozzáfűzni valója a kiadott parancshoz. Kis esély látok rá, hogy módosítanék a parancson a kérésére, elvégre ez a logikus egy ilyen váratlan látogatás esetén, egy számunkra idegen rendszerben. De mivel ő közelebb áll az Andromédaiak fajtájához, mint mi… Lehetnek meglátásai, amit szívesen meghallgatok.
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Wed Jan 17, 2024 9:47 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Akármit is válaszol, elfogadom. Mit tehetnék mást? S felettébb bátornak, vagy éppen ostobának tartom hirtelen magam, hogy kinyitottam egyáltalán a szám. Inkább a padlót nézem, s hallgatok, míg válaszán gondolkodik. S remélem, nem dühödten fog válaszolni. Akkor inkább csendben maradok örökre.
Nem fontos, mit akar? Elgondolkodom. Rengeteget változott.
- Értem. - elvesztem a fonalat, nem miatta. Láthatóan nehéz egyben maradnom, fókuszáltnak lenni, pedig igyekszek. - Rendben. - nem, mintha ez mondjuk sokat változtatna a helyzeten. Nem hiszem, hogy a véleményem számíthat bármilyen döntésében. Volt időm megtapasztalni, mennyire nem. S nem tudom, most miként is vagyok.
Visszakérdezését elutasításnak veszem, s ezért habozok. Pár másodperc csupán, de mivel úgyis nemre számítok, már olyan mindegy, így kimondom.
S várom a nemet. Ezért is nézek rá meglepve, amikor igent mond. Hálával a tekintetemben. A sok megalázás közül ez érintett a legmélyebben. Részéről, részükről, a másik hajón.
- Köszönöm! - a panelhez lépek, s igyekszek fókuszálni arra, amit teszek. A nanobotok teszik a dolgukat, azonban arról elfeledkeztem, hogy ez az egyik legérzékenyebb részemmé lett téve, így külön parancsot adok a lábaimnak és hangképző szervemnek, hogy tartsanak ki. Azonban nem számítok a sorozatban következő dolgokra: más is megszűnik bennem, s szinte azonnal érzékelem, ahogy a tesztoszteron megszűnik az agyam felé érkezni. A megkönnyebbülésé, és az érkezőké. Nem csuklok össze, de még mindig csak állok. Nincs idő meggyászolni újabban elvesztett lényrészemet. Az amúgy is egy olyan test maradványa volt már, aki jó ideje nem vagyok. És rengeteg fájdalmat kaptam rajta keresztül is.
Elhallgatok, hagyom, hogy az őrség, s Ivy között megtörténjen a párbeszéd.
- Egy andromédai képviselettel bíró érkezett, aki csakis személyesen az Alkotónak akarja elmondani jöttének okát. Ők akarnak idejönni. Egy A.I. is vele tart. Az azonosítója az itteni világban egyedi, nincs belőle más típus, s a legelsők között tartják nyilván. Mi a parancsa, Alkotó?

Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Jezabel Mendez Wed Jan 17, 2024 8:17 pm

Az indulás óta egyetlen talánynak szenteltem minden figyelmemet. Egy kérdésnek, amire mindenképp választ akarok kapni, mert tudom, hogy elengedhetetlen a lelki békéhez. Ez pedig nem más, mint hogy “ki a legszánalmasabb ebben a csapatban?”
Könnyű lenne a kis tejfölös szájú és hajú, spiné kedvenc kisgyerekre mutogatni, de kaptam egy robo palit is, aki valószínűleg azt sem tudja, hogy a stratégiai nyílása elől van vagy hátul… Ez így nehéz döntés…
Főleg annak fényében, hogy van még egy jelöltem, aki nem csak a szánalmas, hanem a balfasz kategóriában is erősen előkelő helyen áll. Igazából egyre előkelőbb helyen áll minden téren… Ez én magam lennék…
Mert végső soron én vagyok az, aki belement ebbe, és úgy gondoltam, hogy kiváló ötlet lesz ehhez a szedett vedett csapathoz csatlakozni. Még az sem mentség a részemre, hogy a fiam is eljött segíteni, mert neki eleve ez a kötelessége, ha olyan pozició kerül kilátásba a számomra, mint a Királynői. Vagyis…
Nagyon ajánlom mindenkinek, hogy rohadtul csillogjon az a korona, amiért belementem ebbe…
- Tudom, hogy csak nekem vannak itt formás virgácsaim, de attól még szedhetné mindenki a saját végtagját. Haladjunk már… - nincs pontos címzettje a kijelentésemnek, leginkább mindenkihez szólok egyszerre. A hajamat pedig szépen hátrasimítom, és a ruhámat is megigazítom, mielőtt bárhová mennénk.
A mozdulatban viszont megakaszt, hogy Regulus a vállamnak dönti a fejét…
Nem épp a legpéldamutatóbb mozdulat egy jövőbeli királynő jelenlétében… Szinte érzem a kényszert, hogy ellökjem magamtól, mert milyen puhaságot mutatok már ezzel rögtön az elején…
De azt is érzem, hogy nagyon jól esik, mert az utóbbi időben nem igazán tolta elém a képét a kis szaros. Vagyis még a megölelését is erősen megfontolnám, ha nem lennének itt ennyien…
Mivel ez komoly dilemma, és jelenleg tényleg a tervünk tovább vitele a célom, nem mozdulok, és nem is mondok semmit. Úgy teszek, mintha teljesen természetes lenne Regulus mozdulata (nyílvánosan is…)
A mosolyt viszont nem engedem fel az arcomra. Marad a szigorú tekintet, ahogy egy királynőhöz illik…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Regulus Zion Tue Jan 16, 2024 10:45 pm

Emme
Regulus Zion
Regulus Zion
Sethesh

Age : 21
Origin : Draco
Skills : Alakváltás, Manipuláció, Elme, Telekinézis
Profession : Leggyengébb láncszem (Syhrrak)
Play by : Timothée Chalamet

https://elementals.hungarianforum.com/t257-regulus-zion#1363

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum