Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Nice Try

3 posters

Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Nice try


"Noone can deny their true nature"


- Rendben. - bólint, s távoznak.
A hajó az előírásnak megfelelően elindul, a vadászgépek kíséretében. Fokozott óvatossággal lépnek ki a Mátrixból, felkészülve mindenre.
A következő pillanatban azonban a két vadászgép, mintha valami áthaladna rajtuk, szinte homokszemekké válva, lassan válnak szét atomjaira darabjuk.
Ami riasztást ad ki a hajónak, hogy intézkedjenek.


Han - Orion - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Onyx Russo Thu Mar 28, 2024 8:41 pm

- És? - úgy nézek a szolgálóra, aki a Ryuval kapcsolatos híreket hozta, mintha az élete függene attól, hogy mi lesz a következő mondata. Ez tulajdonképpen így is van. Nem szeretem a rossz híreket, azokat még kevésbé, akik hozzák…
- Nem…  - akkorát nyel, hogy távolság ellenére is látom, amint az ádámcsutkája megmozdul. Milyen szép vágást lehetne ejteni rajta…
- Nem szeretné megmenteni a fogságból? - végül csak kiböki, de én eddigre már elfordítom a fejem. Még, hogy megmenteni… Töltök magamnak egy pohár… mondjuk, hogy bort…
- Eszemben sincs. - kortyolok egyet, a vörös folyadék a szám sarkában gyűlik össze. Apró nyelvmozdulat, és már el is tűnik. Egy kicsit sem aggódom, mert nem tud semmi olyan információt rólam, ami miatt esetleg ki kéne őt hozni onnan. Vagyis…
- Viszont meg kell büntetni. Aki annyira ostoba, hogy engedi magát elfogatni, az nem érdemli meg, hogy nyugodtan ücsörögjön egy cellában. Más bánásmódot érdemel… - legalábbis érdemelne. Semmi kedvem nincs megkínozni. Nem ér annyit, hogy rápazaroljam az időmet. Vagyis egyelőre csak becsukom én is. És rábízom a becsvágyóbb szolgálókra…
- Induljatok. Vigyétek el az én hajómat is, azzal észrevétlenül közéjük tudtok kerülni. Öljetek meg mindenkit, aki útban van. Ryu-t pedig vigyétek rögtön az egyik cellába. - még kitalálom mit kezdek vele, amikor meghozzák. Talán megjön a kedvem a kínzáshoz. Vagy az ügy rövidre zárásához.
- És természetesen, ha nem sikerül kihozni… tudjátok mit kell tennetek… - akkor rögtön Pont. Én pedig biztosan keresek egy új, érdemesebb tanítványt…
Onyx Russo
Onyx Russo
Sethesh

Play by : Jacob Anderson

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Han Nakamura Thu Mar 28, 2024 8:04 pm

Örülök neki, hogy Apát már részben felkészítettem arra, hogy milyen állapotban lehet Ryu, és annak is, hogy az üzenet révén további információt kaphat. Ha csak hirtelen rádzúdítottam volna a hírt… azzal nagy valószínűség szerint neki is jóval nagyobb fájdalmat okoztam volna annál, mint amivel egyébként is kénytelen szembenézni. Ezért… legalább azzal tudom magam nyugtatni, hogy ezt jól csináltam. Ryunak nem tudtam segíteni, de legalább Apának… igen. És természetesen hálás vagyok az ittenieknek azért, hogy lehetőséget adtak rá, hogy egyáltalán megpróbáljam.
- Köszönöm. Hamarosan én is elindulok az intézmény felé. Előbb megvárom, hogy a csapat elinduljon. - nem akarok velük tartani, vigyázzanak csak Ryu-ra, nem akarom elvonni a figyelmüket azzal, hogy az én hajómra is ügyelni kell. Egy kicsivel utánuk elindulok én is, így valószínűleg épp addigra érek oda, mire felébresztik. Bár valószínűleg nem tenne jót, ha találkoznánk is, de szeretnék a közelben lenni, hogyha szüksége van rám “kéznél” legyek.
Vagyis én maradok a hajómon, és csak a radar képernyőjén keresztül követem a távozó hajókat. Talán mire mindannyian odaérünk, én is megnyugszom egy kicsit. Bár… lehet, hogy ez is csak egy olyan hiú remény, amivel ideérkeztem…
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Ryu Nakamura Mon Mar 18, 2024 8:24 pm

Nice try


"Noone can deny their true nature"


A helyiségből kivonuló csapat együttérzéssel tekint Hanra. Megszokták már a jelenteket, amiket a Sötét Oldal képviselői előadnak, ez csak az egyik formája: a levegőnek nézlek talán a legkönnyebb látszatra, ám tudják, hogy éppen az egyik szélsőség, akit nehéz rábírni a visszatérésre. És ott van a szabad akarat is, ami a döntésével jár. S ebből az egyik következmény egy olyan hely, ahová senki sem akar eljutni.
- A podban biztonságban van a támadástól, míg eljut az intézményik. A csapat vigyázni fog rá. - a csapat vezetője lép Hanhoz. Elválasztják egymástól a személyeket, az, hogy Ryu ezt az utat választotta, Han egy szemernyivel sem lett gyanúsabb vagy csúszott lejjebb a bizalom létráján.
A pod pár órát várakozik, míg a hajót felkészítik a szállításra, s nem csak egy pod az, ami az intézménybe kerül, ahol egy idő után újra felébresztik a bennük lévőket, hogy a tárgyalásra sor kerülhessen.
A hajót csak két vadászgép kíséri, de azért, mert egy részen veszélyes szakaszon mennek át: kilépve a mátrixból tudnak csak eljutni az Orion Nebulához, ahol a tárgyalás lesz majd, s azt is nem olyan régen foglalták vissza a negatív erőktől.


Han - Orion - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Han Nakamura Sun Mar 17, 2024 11:47 pm

Szavai marnak, még engem is. Figyelmen kívül tudom hagyni, ha nagyon figyelek, még mindig fel tudom fedezni a testvéremet a sötét burok alatt, de egyre nehezebb. Nagyon mélyre került, és hiába nyúlok érte, egyszerűen nem érem el…
- Értem. - sajnos valóban, csak nem azt, amire ő gondol. Mást kell tudomásul vennem, megemésztenem, méghozzá azonnal, mert csak úgy tudok neki segíteni, ha teljes mértékben képben vagyok, és nem siránkozom azon, hogy kit veszítettem el.
Még itt van, még van remény, hinnem kell ebben…
Akkor viszont érezhetően megfeszülök, és teljesen el is némulok, amikor azt mondja, hogy gyerekkora óta azt érzi, amit most én is. Abban akarok hinni, hogy csak a sötétség mondatja ezt vele, a métely, ami megmérgezte őt magát is, de nem lehetek biztos benne. Talán… ez valóban az ő érzése, és éppen azért jutott ide, mert… minden szava igaz…
Nem válaszolok, akkor sem, inkább magamba szállok, ahelyett, hogy meggondolatlanul szólnék, vagy cselekednék. Az Orioniak… már úgyis megérkeztek. Podba kerül, ez az egyetlen dolog, ami most segíthet.
Könnyebb így, hogy levegőnek néz, így képes vagyok én is a tudatomat egy másik helyre vinni. A gyerekkorunkba megyek, előveszem a kedves emlékeket, és úgy forgatom, mintha az életem múlna rajta.
Valójában inkább az övé múlik ezen…
Nincs kegyelem a sötét énje számára, az Orioniak kérlelhetetlenül berakják őt a Podba. Már majdnem rázárják, már majdnem elindul a gyógyulás útján… De aztán érzékelek valamit…
Megfeszül minden arcizmom, ahogy próbálom elnyomni a fájdalmat. Ez nem fizikai, ez sokkal súlyosabb annál, egyenesen a lelkembe mar. Hiszen, ahogy segítséget kér, felismerem a testvéremet, és épp úgy akarok a segítségére sietni, mint korábban, életünk során. Ám most épp azzal segítek, ha nem mozdulok. Ha nem teszek semmit, csak végig nézem, ahogy rázáródik az ajtó…
Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz…
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Ryu Nakamura Thu Mar 14, 2024 8:44 pm

Nice try


"Noone can deny their true nature"


- Lenni? Lenni? - elnevetem magam. - Az vagyok! - bökök magamra, kicsit megemelve a hangom, s mivel ezzel már másodjára tettem a kijelentést: ha ennyire süket, az nem az én bajom.
- Az jó. Most már legalább tudod, mit éreztem születésem óta. - felelem komolyan.
Annyira tudtam, hogy ide is idetolja a képét! De akkor sem fogom megadni neki azt a győzelmet, hogy megszólalok.
Egy idő után azonban katonák jelennek meg, gyógyítókkal. S emlékszem arra, hogy mi történik valakivel, ha már itt van. Így aztán pláne nem mondok semmit, miközben elmodják ... amit el kell, s feltegyék a kérdéseiket. Válaszolatlanul hagyom. Hagyom, hogy bejöjjenek, és csak akkor fordítom el a fejem, s fordulok el, amikor már azt az undorító, fehér kezes-lábast kapom meg. Ezzel is jelzem, hogy most már levegőnek nézem Hant. Érezze, milyen érzés az.
Akkor sem nézek rá, amikor kivezetnek, s akkor sem, amikor az egyik pod elé érkezünk, ha egyáltalán volt mersze követni. Nem foglalkozom azzal, mit mondanak, mit kérdeznek, nem felelek, már a cellában sem válaszoltam, de megengedtem nekik, tegyék a dolgukat. Van büszkeségem és méltóságom, s nem engedem, elvegyék tőlem.
Már a podban állok, mikor érzem a szúrást a csuklómon: az altató, ami segít kikapcsolni, hogy hibernált állapotba jussak, így a folyadékba kis híján belecsúszok.
S már nem tudom visszafogni a bennem lévő kisfiút, aki kétségbesett kiáltással szólítja bátyját.
- Han, se.... - s könnyeit érzem magamra borulni, a víz és a sötétség helyett.


Han - Orion - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Han Nakamura Mon Mar 11, 2024 8:43 pm

Enyhén félrebiccentem a fejemet. Nem tudom ugyanis, hogy szószerint érti-e azt, hogy valami sokkal érdekesebbre vágyik, vagy átvitt értelemben fogalmaz, amit én nem érhetek meg teljesen. Bármi is a válasz… aggódom érte. Hiszen ha így látja, akkor már nem látja a fényt maga körül, és azt sem, hogy valójában semmi másra nincs szükségünk. Ez a legfontosabb, és a szeretet, amit egymásnak adhatunk.
Ő viszont messze került ettől, érzem, szinte tapintani tudnám…
- Igen? Ez vagy te? Vagy még inkább… ez akarsz lenni? - bár a fogalmazás kicsit talán erős, a hangom továbbra is tiszta, és türelmes. Nincs benne sem gúny, sem rosszallás. Az aggodalmat is elrejtem, amennyire csak tudom. Ő viszont felnevet…
Továbbra sem hagyom, hogy beférkőzzön a böröm alá, bár… egyáltalán nem könnyű tartani magamat. Mindig is úgy éreztem, hogy közel állunk egymáshoz, hatással vagyunk egymásra, és ez nem tud egyhamar megváltozni. Most viszont… nem engedhetem, hogy ő húzzon le a mélybe. Inkább nekem kéne felhúznom őt. Bárcsak elfogadná a kezem…
- Igen. Szar érzés. - ha ettől boldog lesz, ha ezzel segíthetek. Gond nélkül mondom ki ezt is. Bár nem az irányítás hiánya fáj, hanem az, hogy így látom őt. Hogy tehetetlen vagyok. Hogy a szabad akarat nevében, még csak nem is igazán szólhatok. Elvégre tudnék határozott lenni. Nem mindig vagyok olyan kedves, és odaadó, mint amilyennek mások látnak. De itt és most… tudom, hogy ez nem segítene. Sőt. Csak ártana…
Szabad akarat…
Éppen ezért már abba sincs beleszólásom, ami vele történik. A törvények mindenkire vonatkoznak, a közös érdek jegyében születtek. Nem fogják kiengedni, csak azért, mert szépen kérem. Viszont mellette lehetek…
Ezért maradok, akkor is, ha komolyan gondolja azt, hogy néma marad. Állom a tekintetét, nem mondok semmit, csak… mellette vagyok. És így fogok tenni, akkor is, ha órákig így fogunk állni. Meg fogom várni, hogy betegyék a Podba, ami… remélhetőleg segíteni fog neki.
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Ryu Nakamura Fri Mar 08, 2024 9:02 pm

Nice try


"Noone can deny their true nature"


Lebiggyesztem ajkam.
- Inkább valami újra vágyok. Sokkal érdkeesebbre. - mint például Han öcsikéje lenni, mert Han volt mindig a jóságós nagytesó.
- Mit? Kit! Végre magamat. - annyira tudtam, hogy egy senki vagyok neki! Még hogy mit...
Kicsit feldobja az agyvizemet, éppen ezért még leereszkedőbben válaszolok ebben.
Felnevetek.
- Ó, hát peerszeee... mindig te akartad megmondani, irányítani. Szar érzés, mi, hogy hiába akarod, ahogy neked jó, nem úgy történik. - én döntök az életemben.

Ahova érkezek, nem az, ahová ÉN akartam. Csak egy másodpercre érzem magam eltévedve, azután elönt a düh. Amit leereszkedő, hűvös nyugalommal borítok be. Ó, nem, nem fogják elérni, hogy feldühödjek, aztán meg rám foghassák, az én hibám.
Az ő hibájuk!
Nyugodtan leülnék, ha lenne hova. Így csak állok, mintha szobor lennék. Nem fogom megtenni nekik azt a szívességet, hogy jelentet rendezek.
A csuklómról eltűnt az átsugárzó, így csak leengedem a karjaim.
És láám-láám, megérkezik a hős!
Nem fogom neki megadni azt a szívességet, hogy megszólalok. Így rezzenéstelen arccal a tekintetébe fúrom íriszeimet.


Han - Orion - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Han Nakamura Wed Mar 06, 2024 10:52 pm

Sodródik… Érzem, hogy egyre messzebb kerül, nem csak tőlem, hanem saját magától is. Már hiába nyújtom felé a karomat, nem érem el. De azért próbálkozom.
- Biztos? Tényleg ezt akarod? Magad mögött hagyni mindent, és mindenkit? - biztos vagyok benne, hogy érti miről van szó. Hogy erről már nem kell szót ejtenünk. Azt viszont még nem tudom, hogy van-e értelme bárminek, ami most itt elhangzik részemről. Hogy nem épp még messzebbre tolom őt, legyen bármennyire is az a szándékom, hogy visszahozzam…
Apának ugyanis igaza volt. Ezt az utat Ryu választotta…
- És mit láttál? - igyekszem az egyre növekvő fájdalmat elrejteni, mert csak rá akarok figyelni. Kapaszkodom az öcsémbe, olyan erősen, ahogy csak bírok, de érzem, hogy minduntalan ellöki a kezem. Mélyet sóhajtok.
- Ezen az úton nem mehetsz tovább. De még visszafordulhatsz… - nem mindenki kap olyan esélyt, mint Ryu. De az ő lelke olyan tiszta… volt, hogy nem csak az én kérésem miatt türelmesek vele. Szükségünk van az olyanokra, mint ő….
Ám ő másként dönt, és ahogy kimondja, megunta, szívem szerint fizikailag tartanám vissza őt. Megragadnám a karját, és el sem engedném, addig, amíg a segítségünket nem kéri.
De ezt nem tehetem meg…
Így csalódottan, láthatóan fájdalommal nézem végig, ahogy távozni próbál. Ahogy egyre ingerültebb, és engem is megvádol. Nem téved. Az átsugárzást ugyan nem én blokkolom, de az én kezem is benne van abban, ami most rá vár.
Fogság…
Nem követem azonnal őt, előbb üzenetet küldök Apának. Felvétel készült arról, ami itt elhangzott, és úgy döntök, hogy minden átküldök neki. Talán jobb lenne, ha együtt néznénk meg, ha mellette lehetnék, amikor szembesül vele, hogy mi történt, de Ryu mellett akarok maradni. Még mindig nem adom fel…
Ezért kis idő múlva (nagyjából öt perc), én is átsugárzok a cella blokkhoz. Megállok Ryu cellája előtt, és készenállok, hogy… minden sérelmét rám tudja zúdítani…
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Ryu Nakamura Mon Mar 04, 2024 10:32 pm

Nice try


"Noone can deny their true nature"


Veszek egy nagy levegőt. A fene.
De csak egy pillanatig. Nekem úgyis jó. Rohadjon meg az összes dolgom, akkor ezzel aztán tényleg elvágom a múltam. Fogok én sírni utána egy fenét...
- Nekem úgyis jó. Maradjon csak minden ott, ahol eddig is volt. - vonok vállat.
Ahogy rám mutat, komorrá válik a tekintetem.
- Azzal kezdtem. - felismertem, hogy sokkal többre vagyok képes, mint az itteniek mondják. És tetszik, amit tudok és majd még tudni fogok! Mind az az erő, amit hiányoltam itt, kezdem a magaménak érezni. És nagyon... NAGYON elégedetté kezdek válni.
Ujjaim ott vannak az átsugárzás felett, úgy nézek rá. S ahogy kimondja, még van modanivalója, csak leengedem a kezem, de rezzenéstelen arcomról is lerí, hogy fogja rövidre. Se szentbeszéd, se csillámpor nem foglalkoztat.
- De most mondtad, hogy nem mehetek sehová. - szusszantok.
- Tudod mit? Meguntam. A soha viszont nem látásra. - azzal határozott mozdulattal emelem fel kezeimet, hogy átsugározzam magam.
Csakhogy maradok ott, ahol vagyok és a bátyámat még mindig látom.
Oké, elütöttem valamit, előfordul.
Csakhogy a második után sem moccanok semmerre.
Hanra tekintek.
- Te most szórakozol? Minek blokkolod az átsgárzásomat? Na végre. - most már jó, a felirat megjelenik, csakhogy későn veszem észre a koordinátákat....
Egy cellában találom magam...



Han - Orion - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Han Nakamura Sun Mar 03, 2024 11:24 pm

Nem látja. Nem is vártam mást. És valahol… mégis reménykedtem abban, hogy még jelen van, hogy még keresi a kapaszkodót.
De egyre távolabb sodródik…
- Igen. Innen nem juthatsz tovább. A Mátrix nem enged be. - és már vissza sem juthat. Csak egyféleképpen. De azt még nem említem meg.
Inkább várok, és figyelem minden mozdulatát, és elejtett mondát. Alig ismerem fel, nagyon mélyre száműzte a testvéremet. De még ott van… Hinnem kell ebben… A gúnyolódás éppen ezért nem veszem fel.
- Akkor nézz körbe Ryu. Ha már látod a valóságot, akkor nézz körbe. Alaposan. Abba az irányba kezd. - rá mutatok, épp csak egy pillanatra, hogy egyértelmű legyen a számára, azt javaslom, hogy a saját szívébe is nézzen bele. Azt talán… előbb meglátja, mint a környezetet. A valóságtól ugyanis nagyon messze került…
Éppen ezért szavak nélkül hagyom a gúnyos választ, ismét. Bár felkínálom magam neki, mint élő célpont, azért nem adok minden fegyvert a kezébe. Megtalálja ő egyedül is…
- Van még mondanivalóm. Segíteni szeretnék neked. Mert… innen nem mehetsz el tenni a… dolgaid… - a hajójára persze távozhat, de a rendszerből már nem fogják kiengedni. Csak azért nem fogták még el, mert… ragaszkodtam hozzá, hogy én szeretnék vele beszélni előbb. Hátha meg tudom győzni, hogy… másként döntsön.
- Gyere inkább haza Ryu. Segítünk neked. Nem kell ezt az utat választanod. Még vissza fordulhatsz. - nem tudom, hogy mit tett, és talán… nem is akarom tudni. Abban ugyanis teljesen biztos vagyok, hogy visszavárom őt, vagy legalább… szeretném, hogy letérjen erről a sötét útról. Épp ő, akinek a fénye mindent betöltött…
Megszakad a szívem érte, és ez az arcomon is nyomot hagy most…
A választás jogás ugyanis nem vehetem el tőle…
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Ryu Nakamura Wed Feb 28, 2024 9:08 pm

Nice try


"Noone can deny their true nature"


Értetlenül nézek rá.
- Elakadtam? - még hitetlenkedő arcot is vágok. Miért akadtam volna el?
Tudtam, hogy ezt fogja válaszolni. Ő mindig a jókisfiú. Az én kíváncsiságom és energiám persze mindenkinek sokkoló volt, s inkább mentek Hanhoz.
- Akkor nem is csoda, hogy szeretsz itt maradni... - inkább kortyolok az italból, mielőtt még más is kiszaladna belőlem.
- Felnyílt a szemem a valóságra. - vonok vállat. S valóban így érzem. Az a sok mosolygás... jobban szeretem az egyenességet.
A folytatásra szinte megfagy bennem a levegő. A poharat is leteszem inkább.
- Hiányoztam. - felnevetek, kicsit hosszabban. - Ja, el tudom képzelni.
Bajban. Én. Felsóhajtok egyet, majd karbafonom kezem, s elégedetten dőlök a támlának, keresztbe téve a lábaim.
- Hát hogyne. - a hajómon kellett volna maradnom. De így a helyett, hogy őt sugároznám vissza a hajójára, majd én teszem a sajátomra.
- Van még mondanivalód, vagy végre mehetek tenni a dolgaim? - mert nem, még nem, a tudatalattim, a bennem lévő kisfiú még nincs annyira elnyomva, hogy egy látszólagos engedélyt mégiscsak ne kérjek.
Az alkaromon lévő panelen beütöm a kódot, az utolsó előtt még ránézek, ha akar mondani valamit, akkor tegye, aztán pápás, meg fogom adni az átsugárzásra utasító kód utolsó egységét...


Han - Orion - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Han Nakamura Wed Feb 21, 2024 11:15 pm

Egy pillanatra azt hiszem, hogy minden rendben. Hogy a testvértemet ölelhetem át. Az érzet…
De nem… Elhúzódik. Ő már nem az a Ryu… Csak árnyéka önmagának.
- Nem is sejted, hogy mit jelent az, hogy elakadtál? - ennél jobb szót, egyelőre nem tudok a történtekre. Pedig pontosan tudja mindenki, aki egy kicsit is ismeri a Mátrix működését, hogy az efféle gát, csak egy dolgot jelenthet…
- Nem unom az ittlétet… - válaszolok végül egyszerűen, nem felvéve sem a hangnemet, sem az attitűdöt. Ez ugyanis tudom, hogy nem ő. Nincs semmi, ami akár minimális okot is adhatna a sértettségre. Nem ő bánt…
- Értem. - nem akar válaszolni. Kerül minden fajta kommunikációt. De még mindig itt van. Bízom benne, hogy azért, mert még van remény… Mélyet sóhajtok.
- Az energiád miatt. Megváltozott… - ez a hely áthatolhatatlan azok számára, akik… Ryuhoz hasonlók. Legalább ezt be kell látnia. Másként tényleg nem működhet ez a dolog…
Aztán viszont kérdez valamit, ami mintha nem a felvett viselkedése diktálna. Gúnyba csomagolja, de mást súg a megérzésem. És eszerint is válaszolok.
- Hiányoztál. És aggódtam érted. - kendőzhetném az igazságot, annak érdekében, hogy ne adjak túl erős fegyvert a kezébe, de eszemben sincs ezt tenni. Én nem folytatok játszmákat, inkább az egyenes utat választom. Még akkor is, ha az- az ismeretlenbe, a kétségbeesésbe vezet…
- Bajban vagy Ryu. Szó szerint és átvitt értelemben is… Innen nem fognak elengedni… - láthatóan nincs csevegős hangulatban. Én szeretnék vele kommunikálni, de egyre inkább látom, hogy ez lehetetlen. Már nem a testvérem áll előttem. Csak az, aki maradt belőle…
Ám én nem adom fel, és tudom, hogy Apa sem. Itt leszek. Mellette…
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Ryu Nakamura Tue Feb 20, 2024 10:11 pm

Nice try


"Noone can deny their true nature"


Van képe megölelni!
Ezen annyira ledöbbenek, hogy egy pillanatra csak ölelésre állnak karjaim, képtelen vagyok megmozdulni. Nagyon mélyen, nagyon bennem megmozdul valaki. A kisfiú, aki mindig szerette, ha bátyja a közelében van. Ez az érintés tőle csak pillanatnyi, annyira elfut a düh, hogy még mindig és megint Han. Han!
Így ujjaim s tenyerem csak pillanatra küldenek érzetet a kisfiú felé, bennem, hogy aztán félresöpörve őt, ellépjek Hantól, miután talán csak egy lélegzetvételnyi ideig érintették meg ujjaim, s tenyerem, hátát.
- Hát persze... - érződik a hangomon a gúny. Mindenkivel együttérez. Imádják is érte. De én bezzeg! Túl egyenes vagyok és ez bánt másokat.
- Nem tudom. - vonok vállat. - Az azonosítóm rendben van.
Arcot vágok a visszakérdezésére, veszek egy nagy levegőt, s kiengedem.
- Most ezt tényleg meg kellett kérdezned? - válaszolok unottan s kissé elégedetlenül. - Mind a három? - aztán ossza be magának.
És nem hoz italt. Sóhajtok egyet, felállok a helyemről, s a panelhez lépek, s kérek két italt. Átnyújtok egyet neki. Ha már nem szolgált ki, mint vendéget és testvérét, majd én finoman figyelmeztetem, hogy még rá is kérdeztem.
- A hajómról jöttem. - csak visszakapja azt a kérdését, csak most válaszként.
Kortyolok a borból. Még mindig finom.
- Miért viselt volna meg? - nézek rá értetlenül, s újra kényelmesen elhelyezkedem a korábbi ülőhelyembe, magam mellé téve a poharat.
- Szóval minek köszönhetem a beugrásodat?- veszem kezembe kényelmesen a poharat, s kortyolok belőle. S remélem, rövidre fogja, mert van még tennivalóm.


Han - Orion - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Han Nakamura Sun Sep 24, 2023 11:43 pm

Elvárások nélkül jöttem ide, de azért önkéntelenül reménykedni kezdek. Talán már nem ugyanaz a személy lesz, akivel a legutóbb találkoztam. Rosszabb annál biztos nem lehet… Legfeljebb csak egy kicsivel…
A remény viszont gyorsan elszáll, amikor megérkezik a hajóra, és megérzem az energiáját. Egyre sűrűbb a fekete olaj, ami körülötte van… Mélyet sóhajtok, ahogy félreteszem az aggodalmamat. Annak most nincs itt helye. Inkább fel akarok készülni lélekben mindenre, amit mondhat, vagy tehet. Hiszen nem vehetek fel semmit abból, amit felém fog dobni.
Ezért sem tudom, hogy mi lenne a helyes. Tényleg megöleljem? Látom rajta, hogy ez részéről személytelen. Nem ő van a gesztus mögött. Én pedig nem szoktam megölelni senkit, ha nem gondolom komolyan. Ha viszont elutasítom, talán éppen a jósága maradékát taszítom el magamtól.
Így végül közelebb lépek hozzá, és szorosan megölelem, szavak nélkül. Talán hosszabban, mint neki kényelmes lenne, de nem érdekel. Hiányzik az, akit annyira el akar magában nyomni…
- Sajná… - a kezemet is emelném, és persze kimondanám, hogy: Sajnálom, jöjjön csak, de erre már nem marad lehetőségem. Helyet foglal invitálás nélkül is, és ennek okán a szavaimat inkább megtartom magamnak. Színpadnak akarja használni a hajót, és ezt elfogadom ugyan, de asszisztálni nem fogok. inkább kifejezéstelen arcot erőltetek magamra, és figyelem mit csinál. Leginkább fürdik a fertőben…
- Tudod, hogy miért állítottak meg? - teszem fel a kérdést, ami nagyon sokat elárulhat nekem arról, hogy milyen állapotban van. Feltéve, hogy válaszol… Régen ismertem annyira, hogy tudtam miként fog reagálni a szavaimra. Már fogalmam sincs…
- Mit értesz az itt alatt? Az Oriont? A Galaxist? Netán a hajót? - láthatóan ő az utóbbira szavazna. Érzem, hogy semmi kedve ehhez a beszélgetéshez. De mégis eljött. Ez talán azt jelenti, hogy… nem igazán volt más választása. Önkéntelenül engedek ki némi levegőt a tüdőmből.
- Honnan jöttél? Nem viselt meg az út? - talán ha így fogalmazom meg a kérdésem - és nem egyszerűen csak azt kérdeztem, hogy “hol volt” - nem fogja számonkérésnek érezni. Nem annak szánom, egyszerűen csak szeretnék többet tudni róla, másként segíteni sem tudok. De nem ez az első próbálkozásom, és tudom, hogy a legjobban átgondolt törekvéseim ellenére is, mindent úgy értelmez, ahogy ő akar. Én pedig egyelőre csak annyit tudok tenni, hogy követem és támogatom, bármilyen mélyre is megy…
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Ryu Nakamura Sun Sep 24, 2023 10:47 pm

Nice try


"Noone can deny their true nature"


Már éppen felkészülnék egy arcvágásra, azonban szavai, s annak zöngéje megakaszt, s inkább csak elnézek más irányba. S egyben dühös is vagyok magamra, hogy Han még mindig ilyen hatással van rám.
Sokkal inkább mégis azért egyezek bele, mert ha nemet mondanék, akkor ugyanannyi időt vitáznánk, miért is nem akarom, mint hogy átmegyek, cupp-cupp, mosoly-mosoly, és már itt sem vagyok.
Már egy ideje nem érzem magam otthonosan a hajóján. Alig várom, hogy visszatérhessek a sajátoméra.
Nézem, és egy rövid időre muszáj vagyok félrefordított fejjel máshová nézni. A gyerekkorom ugrik be, ahogy nevet, miközben játszunk, ahogy ...
Gyengeség. Mind-mind gyengeség!
- Meg sem öleled testvéredet? - nem engem. Engem ne ölelgessen. Egy testvért lehet. Karjaim ugyan széttárom, de már nem olyan öröm sugárzik ebből a mozdulatból, mint régebben. Hacsaknem az a Ryu mosolyog át azon keresztül, aki gyerekként annyira szerette magát a nyakába vetni...
Felpaprikázódom belül. Haladjunk már!
- Hellyel sem kínálsz? Ácsorogva beszélgetünk? - de addigra már helyet foglalok. Oda, ahová általában nem szokás vendégként ülni. Kinyújtóztatom hosszú lábaimat. Amennyire szeretem rendes formámban, ha hatalmas vagyok, úgy a hosszú lábaimat szeretem humanoid formában.
- Egészen jól voltam, míg a fiúk meg nem állítottak. - körbenézek, ital után. Úgy könnyebb lenne elviselni a beszélgetést.
- És te? Nem unod még az ittlétet? - megtámasztom hosszú ujjaimmal kiugról arccsont-élemet, halántékomnál, úgy nézek rá. Bátyám mindig is maga volt a csupa szeretet, mellette csak eltörpültem, kevésnek éreztem magam, hiszen hogyan is érhetnék fel az ő jó szívéhez? Már nem akarok, sosem érek oda fel. Építek sajátot, ami csak az enyém.


Han - Orion - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Han Nakamura Wed Aug 30, 2023 10:34 pm

Sok életciklus van mögöttem, és bejártam a fél univerzumot, de még sosem éreztem egyetlen utazást sem olyan fontosnak, mint amilyen a mostani. A testvérem nem csak egyszerűen letért az útjáról, hanem valamiért megtört, és elvesztette a kapcsolatot önmagával. Sajnos azt sem tudom, hogy pontosan miért döntött így, ezért a megsegítése is nagyon távoli. De nem fogom feladni. Tegyen bármit, én mindig vissza fogom várni.
Mások viszont nem ennyire türelmesek, és tényleg csak rám való tekintettel nem viszik fogdába. Érzik Ryun, hogy hatalmába kerítette őt a negatív oldal, és nincsenek is hozzászokva ahhoz a stílushoz, amit képvisel, amikor beszélnek vele. De a kérésemet teljesítik, és pontosan ott találom Ryut, ahová érkezem. Csak nem úgy, ahogy szerettem volna… Hatalmas sóhaj csúszik ki belőlem, miként velem sem úgy beszél, ahogy régen. Viszont nem tagadja meg a kommunikációt, és én már ezt is értékelem.
- Ennek örülök. - bár a szívem valóban könnyebb, mosolyogni nem tudok. A közvetlen jelenléte nélkül is érzem, hogy már egyre kevesebb van ott a testvéremből, és lassan, de biztosan elkezdte átvenni a helyét valaki más.
- Régen beszéltünk. Szeretném tudni, hogy mi van veled. Mit csinálsz mostanság. Vagy csak eltölteni veled egy kis időt. - ha valóban válaszolna az egyelőre még fel sem tett kérdésre, akkor olyasmit kéne végig hallgatnom, amire egyáltalán nem vagyok kíváncsi. Rá viszont igen, és tudom, hogy most csak annyit tudok tenni, hogy jelzem neki, még mindig mellette állok. És ezzel talán azt is meg tudom neki mutatni, hogy van még visszaút…
- Rendben. Várlak. - engedélyezem az átsugárzást, én pedig… nekem is felkéne készülni az érkezésére, lelkiekben. Az energiáját ugyanis nem lesz könnyű befogadni, de akkor sem fog rebbenni a szemem. Talán nem jó taktika, de úgy fogok tenni, mintha nem tudnék semmit sem arról, hogy miket tett az elmúlt néhány hónapban… Ezért, amikor megtörténik az átsugárzás, és már a hajómon van, állva fogadom, és a fejemet is biccentem felé. Egyedül öleléssel nem próbálkozom, mert annak biztosan nem jött még el az ideje.
- Szia Ryu. Nagyon szép a… - nem tudom, hogy miért éppen ebbe kezdtem bele. Üdvözölni akartam, de félúton meggondoltam magam. Hiszen nálam mindig is otthon van. A külsejét dícsérni pedig szoktam időnként, épp csak most az foglalkoztat a legkevésbé. Viszont mivel már belekezdtem, néhány másodpercnyi habozás után folytatom.
- … hajad. - mintha nem lenne eléggé kínos így is, még fel is emelem a kezem, és rámutatok a hajára. Ez a közjáték viszont arra legalább jó, hogy ezután egyáltalán nem fog hülye kérdésnek tűnni az, amit felteszek neki.
- Hogy vagy? - érezheti rajtam, hogy ez nem az a gyenge gesztus, amit a Terraiak üdvözlés helyett alkalmaznak. Valóban érdekel, hogy érzi magát, még akkor is, ha én is érzem, hogy még mindig nagyon rossz irányba tart. A sötét burok mögött viszont még ott van a testvérem, ezért nem tágítok.
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Ryu Nakamura Wed Aug 30, 2023 8:54 pm

Nice try


"Noone can deny their true nature"


Áh, mindegy, úgyis odaérek, csak kicsit lassabban, aztán ott megnézetem a hajót, míg felpakolom. Az új otthonom sokkal nagyobb, kényelmesebb, és sokkal több minden jóval el van látva. Élvezem.
Aztán bejelentkezik valaki. Ránézek az azonosítóra. Mit akarnak már megint?!
- Mit akartok már megint? - még hogy gond akadt az azonosítómmal? Ugyan mi?
- Ugyan mi? Mindig ezt használom, legalábbis az újabb frissítésig.
Nyugalommal kelletlen a hangom, de azért felrobbanok belülről, és olyankor jelenik meg az arcomon a kelletlen kifejezés.
Aztán valaki becsatlakozik, s már veszem a levegőt, hogy ki a fene akar zargatni, a helyett, hogy engednének az utamra.
A hang azonban megakaszt a mozdulatban, hogy a kezemben lévő tárgyat a szomszédos ülőhelyre tegyem.
- Tudom, ki vagy. Felismerem a hangodat. - a kelletlen arcvágás ugyanúgy marad, még akkor is, hogy érzem, szívem nagyot dobban, s hangjára neve visszhangzik bennem.
Laza unottsággal leteszem mégis az ülőhelyre, amit oda akartam dobni, s visszadőlök kényelmesen az ülésbe.
- Mit akarsz? - kulcsolom össze kezeimet magam előtt az ölembe.
Beszélni....
Pont azt nem akarok...
Sóhajtok egyet, nagyot, látványosan.
- Legyen. Úgyis ráérek. - most már enyém a világ összes ideje, azt csinálok, amit akarok. Abba belefér pár perc beszélgetés.
- Átmegyek hozzád. - úgy akkor mehetek el tőle, ha már elegem van a dumájából. Kidobni csak nem fogom a saját bátyámat, ha már idefáradt....
Automata pilótára állítom a hajót, s átsugároztatom magam a hajójára.


Han - Orion - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Han Nakamura Mon Jul 10, 2023 11:29 pm

Szabad akarat… Akkor értettem meg igazán, hogy ez mit takar, amikor jobban megismertem a Terrai lakosait. Egyszerű nép, és még nem léptek rá a fejlődés útjára, de én sokat tanultam tőlük. Társadalomról, tapasztalatokról, és… magamról.
A tisztelet és az elfogadás pedig azóta a sajátom, hogy elvállaltam az első életciklusomat. Vannak akik vágynak a negatív tapasztalatokra, hogy megismerjék az élet értelmét, az elme és a szív szövetségét, de én sosem voltam ilyen. Számomra a szeretet útja az egyetlen, és nincs szükségem másra, hogy fejlődjek. A testvérem viszont…
Fájó volt látni, az első félrelépését. Nem maga a tett, vagy az energiájában bekövetkező változást volt a szeretteként nehéz feldolgozni, hanem… azt, hogy már akkor is tudtam, hogy ez csak a kezdet. Nem a fiatalok pikkely próbálgatása, még csak nem is a jó megértése miatt felvállalt negatív tapasztalat. Egy út, ami nem neki való, ami valójában senkinek sem jó, és nekem ezt hagynom kéne a tisztelet, az elfogadás, és a szabad akarat jegyében.
Nem…
Ha ezzel átlépek egy határt, ha ezzel a hosszú távú fejlődését akadályozom meg, én akkor is képtelen vagyok tétlenül nézni, ami vele történik. Az nem számít, hogy távol vagyok tőle, és csak híreket kapok arról, hogy mit tesz, akkor is cselekednem kell. Ezért is kértem meg néhány barátomat, ha látják, ha találkoznak vele, azonnal értesítsenek. Oda kell mennem, beszélnem kell vele, még akkor is, ha a következményekkel nekem is számolni kell. Nem érdekel. Ő a testvérem, és én épp azt fogadtam meg, hogy mellette leszek, ha szüksége van rám. Tagadná, és én is csak a megérzéseimre tudok hagyatkozni, amikor úgy vélem, most van itt az a perc. És nem csak azért, mert üzenetet kapok, hogy belépett az Orion rendszerbe…
“Tartóztassátok fel, amíg oda nem érek. Ne túl feltűnően. Nem jöhet rá, hogy felfigyeltünk rá”.
A válasz elküldése után nem habozok egy pillanatot sem, útnak indulok a küldött koordináták felé. Az idő, ami mindig a barátom a volt, most gúnyosan nevet rajtam, hallom hangjának csengését a fülemben… De megőrzöm a hidegvéremet, és a biztonságot nem áldozom fel a gyorsaság oltárán. Biztosan odaérek időben, legfeljebb az lehet a kérdés, hogy Ryu milyen állapotban van addigra… Már csak azért bánnak vele gyengéden, mert tudják, hogy a testvérem.
Így bármilyen kép is fogad, bárki is van jelen, azonnal megnyitom a kommunikációs csatornát Ryu irányába, amikor hatótávba érek. Magyarázkodni, és a helyzetet simogatni ráérek majd később is, amikor… tudom, hogy pontosan mibe is tenyereltem bele.
- Ryu… - először csak a nevét mondok, hagyok neki pár másodpercet arra, hogy a hangom alapján is felismerjen. Új hajóval jöttem, így az alapján, még nem lesz számára egyértelmű, hogy ki jött a közelébe. Ahogy az sem, hogy rám egész más biztonsági protokoll vonatkozik, mint rá…
- Han vagyok. A testvéred. - úgy mondom ki végül a nevemet, mintha már az emlékem sem élne benne, mintha egy haldoklóhoz szólnék az utolsó gondolatok jegyében. Az időt pedig ismét megadom számára, hogy úgy reagáljon, ahogy szeretne. Szavakban legalábbis… Egyéb téren nincs sok lehetősége egyelőre.
- Beszélhetünk? - a türelem ott cseng a hangomban és a szeretet is. Bármit is tenne a köteléket sosem szakítanám el magunk között. De nem mindenki van így ezzel… Ezért is érzem a lelkemen az ólom súlyát, miközben várom a válaszát.
Han Nakamura
Han Nakamura

Origin : Hydra - Alphard
Play by : Daniel Dae Kim

Back to top Go down

Nice Try Empty Nice Try

Post  Ryu Nakamura Mon Jul 10, 2023 10:52 pm

Nice try


"Noone can deny their true nature"


Hajóm kényelmében a legjobb. Nem mondom, azért a Mester otthona is olyan fényűző, hogy olyat már régen nem láttam. Mégis, ez az első saját hajóm, s nagyon jól érzem magam benne. Pár dologért megyek csak vissza, s erről nem szóltam senkinek, nem tartom úgy, hogy elszámolnivalóm lenne bárkivel is, hova megyek. Ezt szeretem ebben. Sokkal szabadabb vagyok, mint eddig bármikor. És akik ismerik Mestert, s megtudják, a tanítványa vagyok, végre... végre tisztelnek. Aaaanyira jó érzés végre valakinek lenni!
Az Orion-rendszerbe simán bejutottam, az ellenőrzés megvan. Nem kell nekik tudni, hogy már más vagyok. Sokkal jobbak, mint ők valaha képesek lesznek erre.
Megadom a koordinátákat, s míg megérkezem, úgy döntök, átnézem még a listát, amit hozni akarok magammal. Nem akarom az egész házat kirámolni. De vannak dolgok, amiket magammal akarok vinni. Nekem fontosak.
Már a második oldalon vagyok, mikor felnézek és vissza a listára, azután pár másodperces késéssel újra fel. Valami nem stimmel. Mintha... nem lennénk olyan gyorsak, mint eddig...
Újra ránézek a kijelzőre, s valóban: mintha jócskán lassabban haladnánk.

A rendszerben, ahogy lassulni kezdtem, vagyis fennakadni, azonnal jelzett a rendszer, mint draco-gyanús egyén, s riasztotta az aktuális őrséget.
A szolgálatban lévő azonnal beazonosítja a járművet, s hümmög pár másodpercet. Ahogy elnézi, bőven van ideje dönteni, mégis azonnal üzenetet küld Hannak.
“Ryu belépett a rendszerbe. De feltűnően lassan halad. Mit tegyünk?”
S várakozik a válaszra, s amint megvan, ennek megfelelően cselekszik is.



Han - Orion - Jelen


emme
Ryu Nakamura
Ryu Nakamura
Sethesh

Origin : Hydra - Alphard (Naga)
Play by : Kim Jae-Wook

Back to top Go down

Nice Try Empty Re: Nice Try

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum