Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Just.... flush it ...

4 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Mosolyára enyém is nekiindul, noha még kicsit bizonytalanul. Nem tudom hova tenni azt, hogy leütött, vagyis pont, hogy igen. Így nem értem, miért van még mindig velem és mellettem, noha nagyon jól esik.
Bólintok. Ha valaki úgy csókolna meg, hogy nem egyeztem bele és nem akarom, akkor én is tarkón vágnám. Vagy nem. Nekem csak Dario csókja kell. És most, hogy loptam egyet... nem kellett volna. Egyrészt még jobban vágyom ajkaira,
A  magyarázat közben lassabbá válnak szavaim, ahogy a vízzel játszik. Tetszik...
Aztán észbe kapok, s inkább magyarázok tovább.
- Tudtál. Sokat. - megértette velem, hogy nem kér belőlem. És még mindig nem értem, miért van és maradt mellettem, és már nem is keresem az okát. Csak örül a szívem, s lelkem, hogy velem van.
Nagyon örülök, hogy kérdésére már a humanoid bőrnek tűnő részt befedi a pikkely. Mert mentem piros-fehér-szürke-sápadt lennék, s az meglátszódna. Könnyedén fordulok meg a vízben tengelyem körül, hogy takarjam zavarom, s időt nyerjek.
Nem hazudtam sosem Darionak, de csak azért, mert sosem kérdezett olyat, amit titkolnom kéne. És most sem akarok hazudni neki. De láttam már számtalan esetben, hova alakult egy kimondott vallomás, mert a másik fél már nem bírta magában tartani.
Kuncogok egyet, mert az érzés nagyon jó volt. Ami utána jött, az nem, s a szégyenérzet elfog újra, hogy megtettem vele. Nem kellett volna.
- Nagyon boldog voltam, hogy visszakaptam a testem. - és itt lenyelem a többit, még gondolatban is. Hogy így érezhetem továbbra is őt, s érinthetem. S terelem is egyből a témát.
Érzem, hogy nem megy gyorsan úszni, mert a vizet a gyógyulásomra használom fel, nem is kéne úsznom, csak lebegnem, s érzem, hogy így gyengülök.
Egy érzet azonban megszakít mindent, és bár örültem volna, ha Dariot látom megnyerni a versenyt, be kell vallanom, kifulladtam. Kifulladtam. Haha!
Dario energiája azonban megváltozik, ahogy őhozzá is elér, de ezt csak a kérdésem után érzékelem.
- Rendben, menj nyugodtan előre. - ő közelebb van, s így látom is, ahogy átváltozik.
Aztán valami mást is a tekintetében. S érzem szívének robogását is.
A világ először összeomlik bennem, ahogy a nőre nézek, majd vissza Dariora, s inkább zavartan visszabukok a víz alá, hogy könnyeimet és szívem fájdalmát elrejtsem. S egyben valahogy boldog is vagyok. Mert Dario... boldog. Nem velem. De boldog. És ezt akartam mindig is.
De miért fáj ennyire?
A Pajzs megmozdul érzem, s ez visszaránt a jelenbe. Elérem tudatommal, s nyugalomra intem, érezve, nem érti a kettős érzést. Visszaváltozom emberi formámba, de csak félig sikerül.
Ah...
Nem akarom Dario figyelmét elvenni a nőről...
Nyelek egyet, mert érzem, hogy ez féltékenység és önzés lenne tőlem, ha most Dario segítségét kérném.
Csak annyira kell kibirnom, míg a székbe rogyok vissza, láttam, hogy ott van.
Összeszorítom fogaim, s a víz erejét kérve, emberi lábakat formálok, s kissé vontatottan, de kimászok a vízből.
- Menni fog egyedül is. - mosolygok Dariora, de nem várom el, hogy rám nézzen, és én sem tudok most tovább rá nézni, sok ok miatt.
Az egyik ezek közül az, hogy ahogy leülök a székbe, már félig újra visszaváltottam az eredeti formámba. Összeszorítom ökölbe a kezeim, mielőtt a széket elindítanám.
- Csak ön után. - s már most érzem, hogy csak zavaró tényező vagyok, s legszívesebben inkább visszacsusszannék észrevétlenül a vízbe. A tekintetemől nem tudom kitörölni a szomorúságot, így inkább csak a térdem helyét nézem.
S ugyanígy nézek inkább továbbra is magam elé, míg válaszolok, bárhova is megyünk be. Nem merek Dariora tekinteni, elég éreznem, azt, amit érzékelek felőle. Legszívesebben elsírnám magam, hogy felém sosem érzett ilyet, de inkább csak lenyelem az érzéseimet, s igyekszek arra koncentrálni, hogy ilyen boldognak még sosem láttam.
A kérdések velősek és lényegre törőek, ám vannak, amiket képtelen vagyok megválaszolni, mert nem tudom. Ismerem népünk szokásait, de a Pajzs már generációk óta eltűnt, így élő leszármazott nincs, aki tudná, mi is az.
S ahogy sejtettem: míg a kérdésekre nem tudok válaszokat adni, addig mind én, mind a Pajzs a hajón marad.
Sóhajtva veszem tudomásul.
Bármibe beleegyezek, csak menjek innen már ki.
- Visszamegyek pihenni. Maradj csak Dario, megoldom. - törődön szólok felé, és annyira rossz érzés, hogy nem tudom, mivel tudnám őket együtt tartani most. Fejemben van egy kérés, de mivel az arról szólna, hogy Dario miben tudna nekem segíteni, míg a hajón vagyunk, nem pedig arra irányulna, hogy hagyok neki időt arra, hogy udvaroljon, így inkább lenyelem, s elindulok kifelé.
Ezt egy jó bőgés se fogja könnyebbé tenni...

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Thu Apr 18, 2024 9:45 pm

Elmosolyodom, bár nem feltétlenül a vidámság miatt. Inkább csak megkönnyebbülök, mert láthatóan nem hagyott mély nyomot Rynalban a maflás. A gyógyítoknak hála pedig rajta sem…
- Szívesen. - azért hiába fest sokkal jobban, szüksége van a vízre. Nem mellesleg nekem is jól esik egy kis pihenés. Ezért nem húzom az időt, megyünk pancsolni. Előtte átváltozom, közben kitálalok. Csak hatékonyan, köntörfalazás nélkül.
- Tényleg? - egy kicsit meglepődöm, mert Rynal nem tűnik egy tasli osztó típusnak (még mindig nem). De aztán eszembe jut, talán nem szó szerint érti, csak ezzel akarja kifejezni, hogy nem haragszik. Vagy csak kombinálok, és inkább úsznom kéne…
Akkor viszont megállok, amikor Rynal további magyarázatba fog. Csak némi vizet veszek be a számba, és a fogaim között spriccelem ki. Közben tényleg figyelek, de nem tudok ellenállni ennek a kísértésnek…
- Wow. Ez nagyon király. Nem tudtam, hogy tényleg hallasz-e. De fasza, hogy még segíteni is tudtam. - ez mindenképp enyhíti a bűntudatot, ami bennem van, csak későbbre napoltam. Ez már egy bevált taktika nálam, és tapasztalatokon alapul. Ha már pontosan tudom, hogy milyen sérülés miatt kell szarul érezni magam, akkor sokkel egyszerűbb és átláthatóbb az önvád, majd a megbocsátás szakasz. Rynalnál talán tényleg el is értük ezt a pontot. De… azért nekem még maradt egy kérdésem…
- Szívesen. Viszont… ha már így belejöttünk a történtek felelevenítésébe, nekem is van egy kérdésem. Nem tudom emlékszel-e rá, de amikor felébredtél, megcsókoltál. Kíváncsi lennék rá, hogy miért. - nekem az lett volna a tippem, hogy az entitás még benne volt, de ezt a részt tisztáztuk. Vagyis valami más oka volt. És nekem tényleg ötletem sincsen.
A versenyben viszont benne vagyok, bármi is lesz a válasz.
- Mehet… - adok neki egy kis előnyt, nem mintha lenne esélyem lehagyni őt úszva. Ez csak jár neki, elvégre sokat kockáztatott, és nem mellesleg erős szerepe van abban, hogy a hátsóm ilyen formás és csíkos maradhatott. A versenyszellem pedig egészen addig nem mozog bennem, míg nem a túlélés a tét…
A kellemesnél erősebb tempójú úszást viszont a részemről félbeszakítja, hogy megérzek egy energiát. Olyas valakiét, akit nem ismerem (még!), de nagyon szeretnék…
Kellemes a hangja… is…
Meg is állok ott ahol vagyok, és széles vigyort (vagyis vicsort) villantok. A versenyt valószínűleg bukom, de nem számít… Rynal is megáll.
- Nem tudok róla. De gyere, segítek kimenni neked. - közelebb megyek Rynalhoz, és a part közelében visszaváltozom, hogy már hüvelykujjakkal tudjak fogást találni, és ezzel támaszt adni. Aztán… hát igazából csak állok, és nézem A Nőt. Egészen tisztes ritmussal dübörög a pulzusom, és gyanítom, hogy nem az úszás miatt…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Tue Apr 16, 2024 8:46 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Érzem közelségét, illata időnként jobban beborít, s ez egyszerre olvaszt el, fizikailag, s ad erőt is. Letolt nekem egy maflást, de itt van. Mellettem. Legszívesebben a karjaiba vetném magam...
Nem merek ránézni, így csak a takarót látom, ahogy bekúszik a látómezőmbe, s meghatódott zavarral és szégyellőséggel nézek rá, s veszem el a takarót.
- Köszönöm. - ha tudná, hogy ő melegít fel...
A víz hűsen s gyógyítón ölel körbe, s el akarom felejteni a pofont, a csókot képtelen vagyok... Örülök, hogy a  víztől a könnyeim nem fognak látszódni. De megbánni képtelen vagyok. Megtettem, nem kért belőle. Tiszteletben tartom a döntését.
Ámulattal, s minden érzésemmel a tekintetemben nézem végig, ahogy az ismerős rajzolatok megjelennek rajta, s végül beugrik a vízbe.
Még jobban szerelmes vagyok belé...
Hátrahajlok, bele a vízbe, s felé forgok, majd teszek körötte egy kört, ha ez felszín feletti csobbanást jelent, akkor azt is megteszem.
S pont akkor ér el válaszának azon része, ami rávilágít arra, hogy miért is tette. El is tévesztem a ritmust, beljebb sodródom, lejjebb, egy pillanatra megállva, majd gyorsan visszaillanok a közelébe.
A vicsort látom, s önkéntelenül elmosolyodom, ott is marad a tekintetem egy ideig.
- Én is ezt tettem volna a helyedben. - megértem, miért tette, s most a bűntudat mar, hogy ennyire önzően viselkedtem. A Pajzs reagál, s érzem, ahogy a védőenergiát kiengedi Dario felé. Kicsit más a mentalitása, mint amikor a másik entitás benne volt, érdekes...
- Volt egy entitás, nagyon kevesen múlott, hogy ő győzzön. Ha nem jut el hozzám az energiád, a szavaid, akkor most nem beszélnénk itt... - s ezt is felismerem: Dario velem volt, végig. Még jobban szívembe ölelem, s tudom, hogy ez még jobban fájni fog, hiszen ő sosem fog így érezni felém. De mellette lehetek, megengedi.
- A Pajzsnak meg tudata van, egyáltalán nem akartak kiengedni. Ha nem vagy... - tudom, már másodjára mondom neki, így a komoly tekintetem marad. - Köszönöm. - felkúsznak a finom, irizáló, kékes-zöldes-lilás pikkelyek az arcomra is, ahogy teljesen átalakulok sellő formába. Muszáj, az energiám nagyon lecsökkent, és a Pajzs erős kapcsolata béklyó érzetet ad, ami ellen mindig is lázadtam. De Dariot már védeni fogja.
- Egy verseny?
Pedig inkább azt kérdezném tőle: “Egy csókot?”
S tudom, hogy ezt szívem mélyére kell elzárnom, mert boldognak akarom látni. S hogy mellette lehessek.
Hogy a könnyeket elnyelje a víz, gyorsan megfordulok, s belebukok a vízbe, hogy elinduljak. De tudom, hogy ha gyors is lennék, ami most nem vagyok, hagyni fogom nyerni Dariot, de tudom, hogy tegyem, hogy ne vegye észre.
Akárhogy is van, ahogy felbukkanok a víz felszínén, nevetek, ami egyáltalán nem emberi, de nem is rémisztő. A hangunkkal tudunk bűvölni, s teljes alakban a leginkább. Nem célom megtenni Darioval, erről teljesen elfeledkezem.
A mennyekben érzem magam most már, noha tudom, vigyáznom kell most már még jobban arra, hogy Dario felé mit közvetítek. Egy energia azonban elér.
- Láthatóan jobban van, McKenzie. Szükséges beszélnünk a történtekkel kapcsolatban, mielőbb. Ha nehézkes a parton mozognia, megkérem, Carter, segítsen neki. - a női hangra értetlenül nézek Dariora, hátha többet tud mondani.
- Le... le vagyok tartóztatva? - ezt csak Dario hallja. De nem tettem semmit!

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Mon Mar 25, 2024 8:23 pm

Nekem mindegy. Ha pihenni akar még, nem fogom zavarni. De addig biztosan itt leszek, amíg el nem fogyasztja a neki bekészített dolgokat, és amíg jobban nem érzi magát egy kicsit. Még akkor is, ha haragszik rám a maflás miatt…
- Szívesen. - a víz után a tabletta is érkezik, és hozom neki a széket is. Viszont látom, hogy milyen nehezen tud mozogni, ezért mögé állok, és előre nyújtom egy kicsit a karjaimat, hogyha kibillen az egyensúlyból, vagy elesik, el tudjam őt kapni hátulról. Többször is nyúlok felé, amikor látom, hogy tényleg billeg, de mivel sikerül végül neki beülni a székbe, nem kell őt kézbe venni. Mehetünk a vízhez miután a takarót is elvettem az ágyról, és odaadtam neki.
- Meg is… - nem tudom már kimondani, hogy “érkeztünk”, még csak segíteni sem tudok neki, mert olyan gyorsan csobban, hogy nekem pislogni sem igazán marad időm. Ezt mindenképp a gyógyulás jelének veszem, és egy kicsit meg is nyugszom. A bocsánatkéréssel sem kell már így sokáig várnom.
Persze, amikor megkérdezi, hogy csatlakozom-e én is, úgy döntök, hogy inkább későbbre teszem a lelkizést. Nekem is jól esne egy kis csobbanás, a móka még inkább.
- De. Jövök én is. - egy pillanatig gondolkodom, hogy melyik alakomban esne a legjobban a fürdőzés, és végül a kis tigris formámra alakulok át. Úgy nem kell beszélni. Hangosan legalábbis.
Néhány víz alatti hossz után - amivel határozottan Rynal felé tartok - ugyanis fel tesz egy kérdést, ami… nos jogos, csak kicsit később tértem volna rá, ha csak rajtam múlik.
- El akarta foglalni a testedet egy idegen, és rosszindulatú entitás, hogy a saját céljaira használhassa fel az erődet. Kis híján lenyomott, de kemény voltál, és vissza tudtad verni. Ezt persze még nem tudtuk biztosan akkor, amikor felébredtél, ezért kénytelen voltam ájultra ütni téged, amíg kiderítették, hogy te tértél-e vissza, vagy az entitás győzött. Nagyon örülök neki, hogy győztél, és bocs a jobb egyenesért. - vagy jobb horog volt? Azt hiszem ez már mindegy. Most egyébként is csak egy tigris vicsort lát, ami egy bűnbánó mosoly akar lenni.   Kíváncsi vagyok rá, hogy ő is telepatikusan fog-e nekem üzenni, mint én tettem, vagy egyszerűen csak… hangosan elküld a vérbe. Utóbbit is megértem, tényleg nem volt tőlem túl szép dolog a maflás, még akkor sem, ha az ő érdekében tettem.
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Mon Mar 18, 2024 10:20 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

- Azt a ziccert kihagyom most. - nem merek a szemeibe  nézni. Amilyen morcos volt... Előbb azért össze kéne szednem magam, hogy fogadjam a másik maflást. Mert kapni fogok, ahogy elnézem...
Muszáj... ahhh, azt még muszájni se kellene...
Hkhm..
Erős köhögés fog el, de letuszkolom a zavaromat.
- Köszönöm. - kicsit gyorsabban veszem a poharat a kelleténél, még csak véletlenül sem érve hozzá, s rá sem nézek. De a víz jól fog esni. Fel is hajtom, s érzem, nagyon kevés.
S véletlenül rápillantok, arra a huncut mosolyra. Ott is marad a tekintetem.
Egy ideig. Aztán rebben a pillám.
Visz.
Már a karjaiban képzelem magam, s máris tartom a tenyeremet. A tabletta szinte azonnal hat, ahogy berakom a nyelvem alá.
Írtózatosan fájt a fejem, de nem tudtam arra figyelni, mert nagyon Dariora koncentráltam.
S már várom, magamban boldogan, hogy a karjaiba vesz. Most nem számít, hogy a csókra leütött.
S ahogy odatolja a széket, megértem. A mosoly eltűnik, s inkább arra figyelek, hogy beleevickéljek a székbe, a helyére húzva az uszonyaimat. Mezítelennek érzem magam most így, s főleg a nyakleves után. Összefonom magam előtt karjaimat, mintha fáznék. S valóban fázok is: Dario karjai és mellkasa hiányzik, helyette ott a szégyen, hogy igazán magamban tarthattam volna a kinyilatkoztatásom, mert lám, ez lett vége.
- Igen. - felelem halkan.
Csendben maradnék, végig, de valamire rájövök. Dario van velem, s nem gyógyító, nem segítő.
Összezavarodom. De ha tarkón vágott, akkor miért segít most? De ahogy megérzem a tó illatát, a víz iránti vágyam nagyon felerősödik, s szinte alig érünk a tóhoz, már bele is csobbanok.
Menekülök?
Lehet.
A víz azonban segít. Éreztem magamon valamit, ami mintha lehámlana rólam, ám a Pajzs kapcsolata csak erősödik. Mintha a távolság növekedésével meg akarna bizonyosodni arról, merre vagyok, s hogy el ne engedjen. Pedig nem is mentem messze...
Lelkesen ugrok ki a vízből, csobbanva egyet, majd a part felé úszok.
- Te nem jössz be? - máskor talán egyből arra gondolnék, milyen jó is lesz majd látni izomzatát. De most csak a közelségére vágyom.
Akárhogy is, de felteszem a kérdést.
- Mi történt?


Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Mon Mar 18, 2024 7:19 pm

Nem tudom, hogy Rynal viccel-e vagy sem, de inkább az előbbiben reménykedem. Az ugyanis azt jelenti, hogy jobban van. Meg teljes mértékben önmaga.
- Próbáltad már nyitott szemmel, lerázva magadtól a takarót? - én inkább igyekszem feldobni egy kicsit a hangulatát, magam is tapasztaltam, hogy a vigyorgás, és a röhögés fájdalomcsillapító hatású. Kivéve mellkas, vagy hasi sérülésnél. Akkor orrba tolom azt, aki nevettetni próbál…
- Pedig ezt muszáj lesz. A víznél erősebb mókára van szükséged. - nem szeretném erőltetni a torkán a tablettát, ezért erősen bízom benne, hogy szavakkal is elég meggyőző tudok lenni. Ha ez kell a gyógyulásához (márpedig nekem ezt mondták), akkor az a tabletta le fog bizony csúszni. Valamilyen módon…
De még mindig csak a vízért nyúl, így egyelőre azt adom oda.
- Tessék. - odaadom neki, aztán várom, hogy észhez térjen egy kicsit. Gondolom lesznek kérdései, hogy került ide, miért kapott  egy irdatlan maflást tőlem, és satöbbi. Igyekszem mindenre felelni. A megfelelő időben…
- Már viszlek is csobbanni, ha bekapod a tablettát. - huncut mosoly kerül az arcomra, mert ez pontosan úgy hangzik, mint egy ultimátum. Az is. Mert az egyelőre nem teszem hozzá, hogy természetesen akkor is szívesen elviszem a tóhoz, ha végül mégis nemet mond a tablettára.
Vagyis akár lesz fájdalomcsillapító, akár nem, én végül idetolom a széket, amivel el tudom tolni a tóig.
- Indulhatunk? - mivel kérte, hogy minél hamarabb kerüljön vízbe, nem is húzom az időt, és ezen kívül van még egy okom. Arra gondoltam, hogy akkor kérek bocsánatot, amikor már a vízben van, és sokkal jobb kedve van. Azoknál a hölgyeknél is bevált ez a taktika, akiknek az életem során már legalább egyszer csalódást okoztam…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Thu Mar 14, 2024 10:26 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Pont elkapom a zord pillantást ahogy az arcom elé kapom a kezem.
Tudtam! Tudtam-tudtam-tudtam! Most a barátságnak is fuccs...
Na, pont ezért tartottad eddig magadban Rynal! Így legalább mellette lehettem. De most...
Ahh, nem viziló vagyok, hanem ökör.
Inkább magamra húzom a takarót, és akkor egészen biztosan minden úgy kitörlődik...
A takaró alatt viszont kipattannak a szemeim, ahogy a közelemben megszólal. És... mintha mi sem történt volna?
Inkább nekem végem, felelném, inkább visszanyelem.
- Nálam sötétség, az tuti. - nem a takaró miatt.
Aztán kikerekednek a szemeim.
Be.. bekapni?
Óóóshhhiiii....
Önkéntelenül feljebb húzom lábaim, ami már csak részben láb. Ahogy kezdtem elveszíteni a kontrolt, s most már jelentős vízigényem van, a sellő”lábacskák” jöttek elő.
- Nem kapok be csak úgy bárk..mit. A víz jöhet. - na, essünk túl rajta, behúz még egyet legfeljebb, s meg is érdemlem.
Így lehúzom a fejemről a takarót, s már látom, hogy a kezeimen is ott vannak a pikkelyek. Úsznom kéne. Vízben.
Felhúzom magam ülőhelyzetbe, a lábak már valóban nem lábak. Legalábbis nem humanoidok.
- A víz jöhet. - nyújtom ki a kezem a pohárért, de nem merek Dariora nézni. Bennem van az, ahogy megcsókoltam, erre leütött. S igyekszem ezért távolságot tartani, tiszteletben tartva azt is, hogy ő ezt nem akarja.
- Meg kicsit több víz kellene. Helyben. - már bennem van a mozdulat, hogy lerántom a takarót magamról, megmutatva, aztán rájövök, nem jó ötlet. Félreérthető.

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Tue Mar 12, 2024 10:51 pm

Az üzenet egy kicsit félremegy, legalábbis néhány pillanatig tartok tőle, hogy a legalkalmatlanabb pillanatban vetettem be a csáberőmet. De úgy tűnik, hogy nem értett félre, és ez egy még huncutabb mosolyt csal az ajkaim ívére.
- Naggggyon szívesen kihallgatnám… - önkéntelenül nyújtom ki az ujjaim, majd szorítom ökölbe a kezem, éles roppanás is kíséri a mozdulatot. De csak azt a néhány pillanatot adom magamnak arra, hogy elképzeljem a… kihallgatási módszereket. Vissza fordulok ugyanis Rynal felé.
- De a barátommal fogok maradni, amíg jobban nem lesz. - a részemről ez már hivatalos, Rynal a barátom. Még egy csókkal is megpecsételte, ami akkor is számít, ha én a magam részéről előnyben részesítem a sörrel koccintást, netán valami teljesen más indoknál fogva döntött úgy, hogy megízleli az ajkaimat. Megsérült, az én felügyeletem alatt, és tigris kötelességem itt maradni, amíg jobban nem lesz. Fontos nekem a jóléte.
Csak hogy ezúttal nem késve, hanem időben vonja el a figyelmemet a szarkupac, és a nő, mert a mocsok nem adja fel, és úgy dönt, hogy a hölgy életére tör. Már mozdulnék, néhány méterrel közelebb is kerülök, de aztán…
Semmi szükség rám.
Tátva marad a szám, majd inkább becsukom, és csak az íriszeimben villan a csodálat, és a… hmm… vonzalom. Nem csak gyönyörű, hanem villámgyors, és… neki tényleg hosszabb van, mint itt bárkinek…
Rynal azért remélem értékelni fogja, hogy hűséges barát vagyok, ezen a ponton ugyanis én mindenképp azonosítót cserélnék a nővel, és a nevét is mindennél jobban tudni akarom.
Ennek ellenére maradok, viszonylagos nyugalomban. Tényleg nincs szükség rám, de ez egyáltalán nem zavar.
- Értem. - biccentek felé, majd ahogy folytatja, elmosolyodom.
- Itt majd megtalálod. És engem is… - ez utóbbit nem tudtam kihagyni, pedig tényleg nem most szeretnék udvarolni…
- Köszönök mindent. - fordulok a gyógyítók felé is, akik szintén távoznak. Én meg… most már leülök egy közeli széken. Azt mondták pihenjek, és ez egy remek alkalom. Csak el ne aludjak, míg Rynal fel nem ébred…
Talán mégis elpilledtem néhány pillanatra, mert arra eszmélek, hogy a fejem a tálcában van. Nem ömlött ki a víz a pohárból, még a pirula is meg van, de az ábrázatom biztos, hogy a szokásosnál is zordabb. Felemelem a fejem, aztán Rynalt keresem a tekintetemmel. Még szuszókál. Ja nem… épp ébredezik…
Felállok a székről, és közelebb megyek. A pohár víz ezen a ponton akar kiömleni, de még pont elkapom. Fájdalom nyilall a vállamba, szégyenszemre, de elaludtam. Megmozgatom egy kicsit, és ettől hamarosan jobb is lesz az érzet. Rynal meg… elfordul?
- Jó estét. Reggelt. Igazából nem tudom, hogy mi van most. - nem igazán követtem az idő múlását, akár egy nap is eltelhetett. Ebben az esetben mondjuk kitüntetést érdemlek az ügyességemért, hogy nem döntöttem fel a poharat az arcommal… Minden esetre, Rynalnek kelleni fog a víz. Meg a tabletta. Aztán elviszem majd pancsolni is, amint elkergette teljesen az álommanókat.
- A gyógyítók a lelkemre kötötték, hogy ezt itassam meg veled. És ezt is be kell kapnod… - a tablettára mutatok, ami a tálcán van, akkor is, ha még mindig nem fordult felém. Én most át nem megyek a másik oldalra. Inkább megvárom…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Fri Mar 08, 2024 10:16 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

- A barátodat fizikailag és energetikailag meggyógyítóttuk. - tekint az arcturusi Dariora. - Azért ezt a pohár vizet és a fejfájás elleni pirulát érdemes odaadnod neki, amint felébred. És a hajón lévő tóban is csobbanjon. Szüksége van a víz gyógyító erejére. - azzal meghajol, miután a tálcát átnyújtotta Dario felé, majd távoznak a többiekkel.

Kellemes sötétség venne körbe, ha nem érezném folyton, hogy valaki figyel. Amint kicsit magamhoz tért a tudatom, éreztem a másik tudatot. S inkább a “másik oldalamra fordultam”. Felismertem az energiát, s az is beugrott, hogy most már nem vagyok egyedül.
Pedig én másként szeretnék nem egyedül lenni....
Mosollyal hümmentek, s nyitom ki szemeimet.
És rámszakad a felismerés, hogy én megcsókoltam Dariot, erre ő...
Arcom elé kapom a kezem.
Zavarban vagyok, s szám is kiszáradt, s talán most először kívánom, hogy ne legyen itt. Fogalmam sincs, hogyan fogom megmagyarázni, megcsókoltam. Minden érzésemmel irányába...
Aztán inkább leveszem a kezem. Essünk túl rajta, dobjon ki az életéből...
Ne, ne dobjon ki....
Nem tudom, hogy lenne jobb...
Ami kiránt ebből, hogy érzem a pajzs megmozdulna, engedelmeskedve határozatlanságomnak.
Visszatérek két uszonnyal a valóságba.
A bátyám nem is a vér szerinti bátyám...
Darionak szerelmet vallottam...
És ....
Megfordulok az ágyon, s inkább magamra rántom a takarót, hátha az egészet csak álmodom.

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Anda Dayne Fri Mar 08, 2024 9:59 pm

Just .... flush it...
Fiúk (lány?) - Arcturus - Jelen


Úgy tűnik, ezen a fronton megoldódni látszik a helyzet, így inkább Emyr és az “érkező” felé akarnék fordulni, amikor nekem ütközik a “bajtárs”.
Némán tekintek le rá, kissé zordan. Ennyire vak nem lehet, és én meg nem vagyok ennyire láthatatlan sem.
Emyr rámtekint, s tudom, mit jelent. Érzem a felőle irányuló érzelmeket, s megértem, hogy inkább lecsendesíteni akarja elméjét. Amit nem értek, hogy mi a fenéért nem jött még a Rendhez, ahol segítünk neki.
Helyette inkább a szigony markolatot helyezem vissza az övemre, s lépek az entitás felé, aki még csak feltápászkodik.
És éppen elkapom, ahogy felénk mutat a “bajtárs”.
- Ha szeretnéd te kihallgatni, akkor átadom az irányítást. - felelem ugyanolyan hangon, mint ahogy normálisan szoktam.
És azt a pillantást is elkapom, ami a fegyverem felé irányul. Csakhogy nem a bajtárs felől...
A másik oldalam felé nyúlok, s mire a Pajzsból érkező férfi a szigony felé nyúlhatna, addigra már a rend kardja szegeződik a torka felé.
- Az enyém hosszabb...- fordulok most már teljesen a férfi felé.
- Az Alapítók arra kértek, kísérjünk el a megbeszélésre. -látom, hogy nehéz újra a fizikai testében lenni, Emyr alaposan visszaadta rá a fizikai valóságot.
A fegyverem visszakerül a helyére, míg a csapat egy része segít feltápászkodni a férfinak, s elindulnak kifelé.
Én azonban maradok.
- A feladatom a Pajzs védelme, míg a helyére nem kerül. - fordulok most a bajtárs felé.
- Ha a barátod magához tér, beszédem van vele. - azzal biccentek felé, s távozom. Van pár feljegyzés, amit át kell néznem, hogy a megfelelő kérdéseket tehessem majd fel.

Emme

Anda Dayne
Anda Dayne

Age : 1080
Origin : Spica
Skills : Elemek, Gyógyítás, Telepátia, Telekinézis, Tér-idö
Profession : Jydai/Niokan/Nagymester
Play by : Gwendoline Christie

https://elementals.hungarianforum.com/t267-anda-dayne#1416

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Tue Mar 05, 2024 11:05 pm

Felkészültem mindenre. Aztán…kiderül, hogy mégsem. Sosem fordult még elő, hogy egy csókkal semlegesítettek engem. Na jó. Kétszer… de mindkét esetben csak a rossz kedvemet… akarták enyhíteni a hölgyek…
Rynal viszont valami más miatt választotta ezt a… módszert, és nem igazán van időm arra, hogy találgassam, mi a fene ez. Le kell csapnom. Ez a dolgom, és már így is túl sokat késtem vele…
Ahogy rám hanyatlik, megtartom Rynal testét, majd óvatosan visszafektetem a helyére. Adok még magamnak, és persze neki is néhány másodpercet arra, hogy megbizonyosodjunk, egy darabig biztos nem fog felébredni. Csak ezután tudom kiengedni a levegőt, amit benntartottam, de nem mondhatnám, hogy megkönnyebbülten. Én nem nevetem el magam, hiába lett érezhetően lazább a hangulat a teremben.
- Remélem… Nagyon kapott, és ennek csak akkor van értelme, ha időben érkezett. - arrébb lépek, pontosan egy lépést. Kis híján neki ütközök valakinek…
Akit eddig észre sem vettem. Ez… nagyon súlyos hiba. Nem is értem. Több okból sem.
Például azért sem, mert nem tudom azonnal levenni a tekintetem a nőről, aki egy szigonnyal érkezett. Nekem szánta? Vagy Rynalnak? Meg kéne tudni, és nem csak ezt… Sosem láttam még ennyire gyönyörű nőt…
De vissza fordulok Rynal felé, mert amíg nem ébred fel, én itt fogok maradni. Lesz miről csacsogni, ha felébred. Majd akkor lesz minden rendben, ha megtörtént a nem telepatikus bocsi is.
Addig viszont… Ismét el akar valaki szólítani mellőle. A pihenésre - amit Kismacsek javasol - csak legyintek, egyelőre az még ráér. Viszont az entitás megregulázása…
Nagyon is csábító. És testhez álló feladat…
De egyelőre ennek is ellenállok.
- Vele majd szeretnék azért elbeszélgetni. Kettesben, gyertyafénynél… - mutatok a test- (vagy elme-) bitorló felé, és egy huncut mosoly is a szám szélére költözik. Nagyon szeretnék neki is kiosztani néhány… hmm… taslit…
Azt pedig megint késve veszem észre, hogy a nő, aki itt volt korábban, szintén ott áll, egész közel, és pont úgy néz ki, mintha rámutatnék…
Mondjuk vele tényleg inkább gyertyafényben lennék…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Emyr Algan Sun Mar 03, 2024 10:17 pm




Emyr
Just... Flush it...



Playing God
Is a hard
game.










A jelek felizzanak, majd az energiám láthatóan elkezdi tárcsázni a pajzs belső gyűrűjét. Majd elindul a második kör is, s a középső része szabaddá nyílik. Egy energialöketet küldök be, majd azonnal ki is rántom. Rynalt azonban a Pajzs annyira erősen láncolja magához, hogy az én gyomrom vet bukfencet. Mert ez a tehetetlenség, amit ő érez, s hogy nem sazbadulhat, évmilliók óta hű társam. S ezzel együtt a harag nemcsak felébred bennem, hanem csak gyűik és ereősödik. Így ahogy az energia visszatér, míg a Pajzsot bezárom, addig láthatóan egy... láthatatlan energiagömböt tartok vele a végén.
Azután megállok előtte és egy kis gondolkodás után istenes jobbhorgot dobok bele, amitől végre már formát és alakot öltve, megjelenik a harmadik entitás, aki a Pajzsban volt, végigszántva a padló nagy részét. De én csak maradok ott, ahol állok. És tudom, mások is érzik dühömet. Nem érdekel.
- Vége a gyereknapnak. - de képtelen vagyok többet mondani. Majd a katonaság elintézi. Én azonban nem tudok tovább maradni. Andára tekintek, bólintok felé, átadva az irányítást, majd Dario felé.
-  A gyógyítók hagyni fogják, hogy Rynal mellett maradj. De neked is pihenned kell. Szükséged lesz rá majd. Nem érzek mást Rynalban, csak őt, még éppen sikerült elvágnod ennek a mesterkedését. -biccentek a földön fekvő alak felé.  
S inkább távozok, mert az érzelemimet nem akarom hagyni, hogy felülírják a helyezt állását.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Anda Dayne Sun Mar 03, 2024 10:15 pm

Just .... flush it...
Fiúk (lány?) - Arcturus - Jelen

A csapatot akkor aktivizálom, ahogy Emyr megadja az értesítést, valami más is van még a csomagban, az érkezőkkel együtt. Szigonnyal és karddal is érkezem, s akkor lépek be, mikor Emyr már a Pajzs előtt van, s az utasítás szerint van még egy veszélyforrás, így a fekvő alak mellé állok. Nem érdekelnek mások, majd utána ráérünk puszizkodni.
A Starfleet egyik egyenruháját viselem, de felőlem akár bármi más is lehet: a hűséget nem a ruházat fogja megadni.
Kezem a szigonyt veszem, amit bármikor megfelelő hosszúságúra vagyok képes állítani, hogy használhassam.
S ahogy mozdul a test, úgy tartom készen. Láttam cifrákat, de sokkal rosszabbakat láttam tárgyalóasztal mellett. S azt sosem szerettem, mert sokkal jobban szerettem fegyverrel igazságot tenni, s védeni, mint szavakkal. S ezer örömmel tettem le a diplomáciai ruhát, s öltöttem vissza a katonait.
De a másik férfi megoldja a helyeztet, így a fegyverem kis várakozás után leengedem, s inkább a Pajzs felé tartok, készenlétbe, ha bármi történne, akkor a többiekkel együtt tudjunk tenni valamit.

Emme

Anda Dayne
Anda Dayne

Age : 1080
Origin : Spica
Skills : Elemek, Gyógyítás, Telepátia, Telekinézis, Tér-idö
Profession : Jydai/Niokan/Nagymester
Play by : Gwendoline Christie

https://elementals.hungarianforum.com/t267-anda-dayne#1416

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Sun Mar 03, 2024 10:08 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Nekem az egész kezd egyszerre zavarosabb lenni és egyszerre állnak össze, a múltban még érthetetlen dolgok.
Dario hangja rángat ki ebből, s önkéntelenül végigsimítok gondolatban a hajamon. Csinosnak tart...
Ennél többet nem is kívánhatnék, hiszen tudom, hogy a női me.. szívekért dobog az övé. Ezért is hallgatok mélyen arról  miként érzek felé. Tiszteletben tartom.
Ám annyira nagy boldogság lep el, amikor rájövök, ő az, aki a kifelé vezető utat megadta és megmutatta, hogy már nem érdekel: ennyit megtehetek most, nem?
S nem fogja le a kezem, nem hajol el, így boldog mosollyal érintem ajkam az övéhez, s karolom át.
Szavai azonban kijózanítanak, hiszen so....
Karjaim azonnal lehanyatlanak, ahogy az ütés ér, s testem is elernyedve dől Dario felé, vagy sokkal inkább rá.
- Azt hiszem, nálad megjegyzem, hogy kellő óvatossággal.. - kuncog fel egy pillanatra a gyógyító, de keze már nyúl a testem fölé.
- És nagyon is időben cselekedtél. Aki bent van még Pajzsban, rajta keresztül akart kijönni, hogy aztán azt tegye, amit senki sem akar. Elvágom a kapcsolatot vele. A pajzssal nem fogom tudni... Az már... végleges... - szomorúság suhan át arcán egy pillanatra, de már látni, hogy sokkal inkább arra koncentrál, amit ígért.


Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Fri Mar 01, 2024 10:00 pm

Én megpróbálok mindent, legalábbis úgy érzem, hogy ennél többet nem tudok tenni Rynalért. Alapvetően nem zavarna ez a ‘tehetetlenség’, de amikor vastagon benne van a mancsom abban, ami vele történt, akkor nem igazán tudok nyugodtan álldogálni.
És azt sem ajánlom senkinek, hogy ilyenkor belém kössön…
Hiszen minden igyekezet ellenére, ahogy telnek a másodpercek és a percek… úgy leszek egyre frusztráltabb. Rosszat sejtek, és tartok tőle, hogy Rynal már sosem fog visszatérni a saját valójában…
Ez ellen pedig nem működik a fegyver…
- Gyerünk már Rynal. Ne most cicomázd magad. Csini vagy, legyen bármi is rajtad. - nem is valódi türelmetlenség van a hangomban, hanem inkább aggodalom. Világossá tették ugyanis, hogy nem biztos, hogy Rynal fog visszatérni közénk. Akkor pedig… irdatlan maflást fog tőlem kapni. Mondjuk egyébként is, mert biztonsági kérdésekben nincs helye érzelgősségnek…
Na de hiába mantárázom el magamban ezt háromszor is, amikor látom, hogy nyílnak a szemei, és mosolyra görbülnek az ajkai, az én mosolyom is önkéntelenül éled fel. Ez Rynal, teljesen tuti, de… mi van ha mégsem?
Ökölbe szorulnak az ujjaim, és csak azért nem megy azonnal a medvepuszi, mert… valami nagyon váratlan történik.
Nem tudok tiltakozni, talán nem is igazán akarok, és néhány másodperc biztosan lepereg, míg magamhoz térek. Engem épp megtámadtak, vagy… épp ellenkezőleg…
- Sajnálom Rynal… - remélem, hogy tényleg ő ébredt, mert súlyos másodpercedket késett ez az ütés. Épp olyan erős, ami egy ájuláshoz kell, de komoly sérülést nem okoz. Elméletileg…
Azért nagyon nem örülök, miután megtettem, és nem csak telepatikusan fogok bocsánatot kérni ezért. Mondjuk némi magyarázatot, majd Rynal is adhat azért. Nem mintha nem lett volna kellemes…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Tue Feb 27, 2024 12:07 am

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Kicsit sem vagyok nyugodt. Sosem szerettem, ha mások úgy hiszik, tudnak a fejem felett rólam dönteni. Amíg beszéltetem, ki tudom találni, hogyan húzhanték innen el.
De addig is figyelek a szavaira is, hátha abból is tudok valamit kiszedni.
- A Pajzs és néped között egy megállapodás van. A Pajzs képes önmagától működni. De a népednek van egy kiváló képessége. - mutat a torkom felé. - Amivel képes az erejét megsokszorozni. - valami feltűnik.
- Úgy beszélsz erről, mintha te nem a felmenőim közé tartoznál.- ingatja a fejét, közben elér Dario üzenete, s nagyon... nagyon figyelek kétfelé, szökkenve Dario hangja után, megállva a somolygást. Ezt az egyszerűséget imádom benne.
- A felmenőid felmenői közé tartozom, máshonnan érkeztem. - nem értem, mit mond, de azért figyelem tovább. S megértem, hogy ő nem a Pajzs. Vagyis akkor dumálnom kéne vele, mert szerintem... hazugság ízét érzem a számban, ami nem tőlem érkezik.
Közben újra hallom Dariot... érzem gondolatait. S ahogy beszél hozzám, úgy találom meg egyre jobban a kifelé vezető utat. Azért időnként nagyon meg kell állnom, hogy ne nevessek fel, mert amilyen témákat felhoz, annyira abszurd, hogy jókedvem lesz tőle.  A Pajzs viszont nem reagál, ez pedig aggasztani kezd.
Az viszont hirtelen megszédít, ahogy Dario hirtelen elhallgat. S újra figyelni tudok rendesen a másik beszédre, mert megszakadt a kifelé vezető út, s ettől kicsit morcos leszek.
- Ezt értem, de elmondanád, hogy jövök én a képbe? -a testvéremnek kéne itt lennie. Egy nevetést hallok felőle.
- Totál nem figyeltél. - majd sóhajt egyet. - Hiába reménykedsz, nem fogsz innen kijutni. - na, erre azért elfog a pipa, leengedem kezeimet, s közelebb megyek hozzá.
- A szabad akarat itt is létezik, vagyis, ha nemet mondok, az nem. Nem a testéveremnek kéne amúgy itt lennie? - teszem fel újra a kérdést. S a választól hirtelen nem tudom hova tenni.
- Mit gondolsz, miért rád reagált a szigony? És miért nem a bátyádra? Miért nem reagálna rá a Pajzs sem? Sosem volt a vér szerinti testvéred.
Hazugság!
Ökölbe szorul a kezem.
- Te most ugratsz. - Dario újra dumálni kezd, s ettől megnyugszom. Keresni kezdem az utat kifelé, mert menten megfulladok.
Aztán valahogy megváltozik Dario energiája, s feszültebbé válok. S figyelni kezdek.
De mióta érzékelem így a Pajzsot? Felkapom a fejem, ahogy megérzem az energiát, amely éppen lemaradt arról, hogy működésbe hozza a Pajzsot.
Hallod, Pajzs, baromi jó lenne, ha nem engednél ál most senkit!
Az előttem lévő elsápad, amint kimondom magamban a gondolatot, majd lehajtja a fejét.
- Rám, már nem hallgat a Pajzs... - erre viszont én nézek rá, majd a levegőbe és magamra mutatok.
- Vagyis rám hallgat? - s teljesen ösztönösen, mint a gyerekek, feltartom a fejem, s használni kezdem a Hangot. - Tegyél innen ki, most azonnal, hallod? Semmi jogod  nincs ittartani. Felőlem lehetünk kapcsolatban, de arról ne is ábrándozz, hogy a testem feláldozom érted.
Beszélgetőtársam, akit simán nevezhetnék fogvatartónak is, felkapja a fejét, s én is érzekelek valami furcsát.
- Ez mi volt? Át akarnak jönni a Pajzson? - de mire befejezhetném, addigra ő eltűnik.
- Mit? - hirtelen jobban hallom Dariot, pedig éppen mondani akartam, hogy kidobhatna engem is innen a Pajzs.
Nagy mosollyal a semmi nézek.
- Köszi, itt sem vagyok, páás! - sajnálom Dario, isten vagy, meg foglak csókolni, ha felébredek a saját testemben!
A rántás erős, de nem kapkodok levegő után, csak hirtelen vagyok a testemben. És érzékelem Dariot, amire azonnal mosoly áll a képemre.
Ahogy kinyitom a szemeim, észre is veszem, s tekintetem nem csak hálával van tele. Nem, nem kéne elmondanom, mit érzek iránta. A szemeim azonban már nem hajlandóak néma tükröt játszani, s kezeim is nyúlnak felé, hogy az igéretemet beváltsam: meg fogom csókolni.


Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Mon Feb 26, 2024 10:34 pm

Rynal & Dario

Kezdek nagyon összezavarodni. A látható, megfogható dolgokhoz jól értek, de az efféle történések nálam akkor is a hókusz pókusz kategóriába esnek, ha egyébként tudom, hogy az én tudásom, és tapasztalásom a hiányos. Vagyis inkább nem szólok semmit, amíg nem kérdeznek közvetlenül engem. És csak arra törekszem, ami egyértelműnek tűnik, vagyis Rynal támogatása, érintéssel, és energiával. Ártani ez biztos nem fog.
- Rendben. - menni fog a beszéd. Most menni fog. De vajon mit mondhatnék neki, amit eddig nem mondtam el? Remélem ez most jelen esetben lényegtelen.
- Rynal. Figyelj csak. Még nem meséltem, hogy mi történt, amikor megkaptam az első fegyveremet. A legelsőt… Azt sosem felejti el a macska. Pedig még egész kicsi voltam… - a történet kifejezetten hosszú, ezért nem is érek a végére. Kicsit furcsa, hogy most nem érkezik reakció, de én kitartóan beszélek telepatikusan Rynalhoz, amíg csak tehetem. Egy adott ponton ugyanis Kismacsek félbeszakít, gondolati szinten is.
- Oh. Oké. Kussolok. - annyira, hogy ezt is csak üzenem Kismacseknak, és aztán visszatérek Rynalhoz. Nem emlékszem, hogy elértem-e már azt a pontot, amikor először végig simítottam a kristály berakáson vagy sem, ezért ugrok egyet, és új történetbe kezdek bele.
- Aztán ott volt az első kardom is. Nem az én stílusom, továbbra sem, de nagyon hozzám nőtt a kicsike. Prímán vágja az almát, meg persze a gyíkot is. Kevés védőruházat merte csak körberöhögni. - meséljek az első barátnőmről? Végülis miért ne. Engem érdekelnek az ilyen történetek, talán neki is érdekes lesz. Viszont mielőtt belekezdhetnék, valami megint történik körülöttem. Ritkán szoktam ennyire figyelmen kívül hagyni a külvilágot, de most csak Rynalra figyelek.
- Oké. Intézem. - Rynalnak üzi, és közben figyelni rá. Utóbbit kérni sem kell az előbbit viszont igen, így a barátnő sztori helyett, jön valami igazán lényeges.
- Figyelj. Ez a pajzs azért nem annyira buli itt. Szóval ne engedj át rajta senkit. Legyen bármilyen dögös is. - még telepatikusan is érződik, hogy ez nem egy vicc, vagy jókedélyű sztorizás. Ez komoly, mint ahogy az én tekintetem sem jókedélyről árulkodik. De bízom Kismacsekban, és a gyógyítókban. Rynalt meg orrbaverem, ha van képe meghalni, amikor én voltam a parancsnok…
Aztán egész konkrét utasítást kapok rá, hogy az orrbaverés ne csak elméleti, és halál esetén történjen meg. Épp csak egy pillanatra szökik fel a szemöldököm, aztán bólintok, mélyen.
- Persze. Nem probléma. - igazából az eldöntése annak, hogy ő ébred-e fel vagy sem, nagyon is gond, de megoldható. Leütöm, ha felébred, biztos, ami biztos. Nem tudok súlyos sérülést okozni neki (ha figyelek, és figyelni fogok…), az ájulás viszont garantált. Több kocsmai összejövetelnél teszteltem már a technikát.
- Szét kéne verni azt a szart… Ez így nagyon nem vicc… - nagyjából ennyi elégedetlenséget (és aggodalmat…) megengedek magamnak, aztán viszont teljesítem Kismacsek kérését. Még egy kis csevely. Menni fog, főleg, ha ezen múlik Rynal élete.
- Rynal. A pajzsnak nagyon bejönnek a virgácsaid, és nem akar elengedni. De engedi, hogy használhasd a saját tested. A kérdés, hogy te mit szeretnél? Itt vagyunk körülötted, és teljesítjük bármilyen kérésed. Víz és pancsolás is lesz, ha végre eldobod a pizsit, és elég volt a szundi. - bár továbbra is a telepatikus üzengetést választom, fizikailag már közelebb léptem Rynalhoz, hogy készen álljak egy tisztes jobb horogra is. Nem szívesen teszem, de… tényleg jobb a békesség. Inkább én üssem ki, mint az a pajzs, vagy entitás, vagy mi…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Emyr Algan Sat Feb 24, 2024 11:27 pm




Emyr
Just... Flush it...



Playing God
Is a hard
game.










- Nagyon úgy tűnik, hogy a Pajzs teszi. - a gyógyító türelemmel felel, s nekem nem kerüli el figyelmem Dario energiája, ahogy Rynal felé nyúlik. Ez megnyugtat, mert most nagy szüksége lesz valakire, aki képes lesz visszahúzni és hozni.
A gyógyítóra nézek, aki bólint, s máris Rynal felé helyezi a kezét.
- Méghozzá nem is keveset. Biztosra akartak menni. - a mellé lépőhöz nyúl, s egy kisebb gondolkodás után már helyezi is a fiolát a készülékbe, hogy beadja.
A gyógyítót láthatóan nem hajta meg a mosoly sem, erre már én is somolyogni kezdek, akármennyire nem vidám a helyzet.
- Vagyis akkor majd később vizsgáljuk meg. Beszéljen hozzá. Szavakkal, vagy gondolatokkal, mindegy. Ezzel mutatja neki a kiutat. Mert ki akar onnan jönni. - ezt én is érzem, valamint azt is, hogy az entitás, aki benne van, az viszont nem.
S ráhelyezi kezét újfent Rynalra, s gyógyítani kezdi.
Tudtam. Annyira tudtam, hogy meg akarják szerezni.
Ahogy kimondja a nevet, a gyógyítóval összenézünk, felemelem a kezem, mutatóujjal.
- Egy pillanat.- beleszólok a karomon lévő kijelzőbe:
- Ugrunk Arcturusra. Most azonnal. - majd Dariora tekintek.
- Értem. - majd inkább gondolatban címzem meg.
- Az itt lévők nem tudják,hogy csak a jogos vezér tud kapcsolódni hozzá. Ha kiderül, Rynal népe között kitör a lázadás. Hagyjuk meg nekik elsimítani.
Aztán már a gyógyító is elmosolyodik, ahogy érzékeli, kommunikálni próbál Dario Rynallel, közben lehet finoman érezni az ugrást. Arcturusi hajó, a legpuhábban viszi véghez az ugrásokat.
- Rynal szigorúan maradjon a Pajzs közelében, mellett, míg vissza nem hozzuk. Addig viszont egy egység fog vigyázni a Pajzsra. Itt már nem tudnak beugrani látogatásra a Pajzson keresztül, de okoztak már meglepetést. Azt még megmondhatnád Rynalnek, hogy senkit se engedjen át a Pajzson.-nézek Dariora, s közben a hordággyal már elindulunk a Pajzs felé.
- A pajzsok nem igazán az én területem. De aki benne van, mint entitás, közénk tartozik. Megpróbálom őt is kihozni. Dario, addig figyel Rynalre. -de a gyógyítóra is rápillantok, aki máris Dario felé fordul.
- Lehetséges megoldások közé tartozik, hogy az entitás nem akar kijönni, s inkább végez Rynallel is. S az is lehet, hogy vele együtt jön át, de Rynal testébe. Nem engedhetjük meg, hogy akár egyik esetben is használja az erejét. Vagyis: ha magához tér, és kiderül, nem ő, leütnéd? - komolyan tekint rá, s egy nagyobb egység meg is érkezik, egy része Darioék köré csoportosul, a többiek a Pajzs köré.
A szimbólumok izzani kezdenek, majd több-dimenziós hálózattá állnak össze, ahogy az ősi nyelvünkönk és mudránkon érintem meg a Pajzsot. Nem a benne lévő entitással foglalkozom, hanem a Pajzs tudatával.
S arra kérem, hogy amennyiben nem kívánja már társaknak a két entitást, úgy tessékelje ki őket.
- Dario, a Pajzs sem akarja elengedni Rynalt. De beleegyezett abba, hogy a saját testét használhassa. - nem örülök ennek. Mert Rynal akarata így hol marad?
- Tudnál vele beszélni, s megkérdeni, ő mit akar? - mert ha nem akarja a kapcsolatot, én irgalmatlanul elvágom a köteléket közöttük.



 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Thu Sep 28, 2023 10:36 pm

Rynal & Dario

Az érkezés nem sikerül olyan elegánsan, mint vártam, Rynal ugyanis nullán van. Nem lett volna szabad hagynom, hogy ez történjen. Az viszont jó, hogy a támadóinkat már nem látom. Már mint nekik nagyon jó…
Rynalhoz viszont megérkezik a segítség, és le is rakom a hordágyra. Aztán meg a gyógyító felé fordulok, mert olyat mond, amire nem voltam felkészülve.
- Mi? Dehát kicsoda? - valamiért reflexből nyúlnék Rynalért, hogy inkább visszavegyem a karomba. Mintha azzal megakadályozhatnám, hogy megszakítsák a kapcsolatot a testével. De tudom, hogy ez nem így van, így ellenállok a késztetésnek. És csak megérintem Rynalt, amolyan “nem tudok érted tenni semmit, de legalább itt vagyok haver” módon. Ekkor érkezik meg Kismacsek is.
- Igen. Kapcsolódott hozzá. Nem Rahum is ezt akarta. Beadtak neki valamit, amitől gondolom kezesbáránnyá kellett volna változnia. De ellentállt neki, amennyire csak tudott. - kemény volt, jóval keményebb annál, mint amilyennek látszik. Ezért sem szoktam a termete alapján megítélni senkit. Rynal a maga nemében veszedelmes. A hangjával engem is majdnem kicsinált.
Most viszont nem fog, és mellette maradok, amíg fel nem kel. Végül felszökik a szemöldököm a gyógyító láttán, nem gondoltam volna, hogy hatástalan lesz a “megharaplak, ha rám nézel” nézésem. De szerencsére van másik. Mosolyra húzódik a szám, egyáltalán nem kedvesre.
- Szuper. Nem is vagyok sérült. Szóval mit tehetek? - ezek szerint tudok segíteni. Tudtam én, hogy nem szabad elmozdulni a sérült társam mellől. Vagyis most már legfeljebb erővel tudnak elmozdítani, és megvizsgálni. Nem ajánlom. Azt várom, hogy megmondják, mit tehetek. Mert tényleg sértetlen vagyok, köszönhetően annak az energia gömbnek. Gondolom abban is Rynal keze van. Jó srác.
- Öhm… nem olyan sok mindent. Meg nem emlékszem mindenre. De azt tudom, hogy ez a Dehan, amit elveszettnek hittek. Portált lehet vele nyitni. És Rynal kereste meg. Azt mondta, ha a közelében lesz, érzékelni fogja. Aztán meg kapcsolódott hozzá. - így hirtelen ennyi ugrik be, ezért ha Kismacseknak nincs több kérdése, vissza fordulok Rynalhoz. Jobb ötlet híján újra beszélni kezdek hozzá. Hátha meghallja.
- Valaki meg akarja szakítani a kapcsolatot a testeddel. Állj neki ellen. Vesd be a szuper hangodat, vagy vágd orrba valahogy. - nem tudok neki jobb tanácsot adni, mert én ezt tenném, ha fizikai testről lenne szó. A lelkekhez viszont nem értek, így azon kívül, hogy továbbra is maradok, az energiámmal igyekszem támogatni én is. Ha lehetne átadnám neki az erőmet, hogy az-az orrbanyomás, igazán erős legyen…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Emyr Algan Thu Sep 28, 2023 9:28 pm




Emyr
Just... Flush it...



Playing God
Is a hard
game.










- Várok. - a panel felett állok, ami a hangár mellett van. A legnagyobbat hoztam el, hogy az a dolog, amiért a dracok mentek, elférjen. Ahogy Dario kimondja, máris fenn vannak a hajón. Még várom a másik csoportról a híreket, őket nem feltétlenül tárt karokkal fogják fogadni.
Dario ordítására azonban odakapom a fejem, s futni kezdek feléjük. Ott sem kell lennem, látom, hogy akit a karjaiban tart, alig van energiája.
Két arcturusi előbb ér oda, az egyikük azonnal Rynalhez ér, hogy gyógyítani kezdje, ahogy a lebegő hordágyra helyezik.
- Nem a törmelék okozta. Nemcsak az. Elválik lelke lassan a testétől.  Valaki... valaki meg akarja szakítani a kapcsolatot a testével. - ekkor érek oda, s már kiadnám a sugárzás parancsot, de a megérzéseim azt súgják, hogy ne tegyem.
- Rynal került kapcsolatba a Pajzzsal? - felismerem a saját munkánkat. Az egyik gyógyító Dario felé fordul, s reakciójára nyugodt tekintettel néz rá.
- Sérülten nem tud a barátjának segíteni. - mosolya kedves, s segítőkész.
- Mondott neked valamit Rynal a pajzsról?  - mert ha valóban az van, amit látok, Tryamet ki fogom ráncigálni a Pajzsból. Ez így már nincs rendben...



 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Thu Sep 28, 2023 9:23 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Ál Rahum a győzelmet akarja, abban akar hinni, így még most is elneveti magát, elég gunyorosan.
- Azt nem te mondod meg. És nem is emlékszem, hogy beleegyeztem volna. Bármikor. -komoran nézek rá, még mindig ülök.
A barátságos mosoly marad, sőt, mintha kivirágozna. Majd felnevet. Nevetése kellemesen üde, s nem érzek felőle rosszindulatot.
- Ezt az erőt szerettem benned, már a legelejétől fogva. Örülök, hogy eljöttél.
Leül mellém.
- Te ki vagy? És azért hagyod a testem pusztulni, hogy itt ragadjak? - mosolya továbbra is derűs, ám ott lappang benne a szomorúság. Majd lassan bólint.
- Tudtam, hogy önszántandból nem maradsz. Így nem adtam más választást. Sajnálom... -érzem dühömet fellobbani, s ekkor ér el Dario energiája. Mind a ketten odakapjuk fejünket.
- Dario! - felapattanok, s nem foglalkozom a mellettem lévő meglepett csodálkozásán, a hang irányába mennék... ha tudnám, merre is az arra. Visszafordulok felé.
- Nézd, nekem van saját életem és céljaim.
- És van egy Dariod. Ez meglepett. Azt hittem, hogy szíved nem foglalt. Így nehezebb lesz. - lehajtja a fejét, érzem, hogy nem színészkedik. Valóban sajnálja.
- Oké. Kinyögnéd végre, mi az isten folyik itt? És hogy honnan ismersz? És hogy miért rám reagált a Pajzs... vagyis te? - intek felé, igyekszem gondolataim felé irányítani, de szívem Dario felé halad, keresi őt...


Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Fri Sep 08, 2023 9:23 pm

Rynal & Dario

Több ezer ehhez hasonló szituációt átéltem már, és eddig mindig sikerült ép, vagy legalábbis foltozható bőrrel megúszni. De tudom, hogy lesz majd egy alkalom, amikor ez nem így lesz. Amikor igenis ott fogom hagyni a fogaimat, és nem azért, mert újra cserélném le őket. Illetve nem azonnal…
Ezért engedem, hogy a túlélő ösztönöm diktálja az iramot, és aprítsa, amit és akit csak kell. Van némi tudatosság is a cselekedeteimben, de általánosságban az adott helyzetre reagálok, és csak részben számolok a következményekkel. Ha egyedül vagyok ez mindig működik. Ha vannak társaim, akkor nem mindig…
- Akkor baszd meg magad. - kiálltam el magam, mert ez még kijött belőlem. Nem Rahum nagyon kihúzta nálam a gyufát azzal, hogy a gyengébbel kezdett. És nem, az egy kicsit sem érdekel, hogy úgy tűnik, hogy Rynal a központja ennek az egész akciónak. Nem Rahum ráment, és ezzel felírta magát a halál listámra. Épp csak nem gyűjthetem be azonnal a skalpját, mert ahogy az lenni szokott, ha az egyik dolog jól is megy, a másik mindig elbaszódik.
- Egy pillanat. - üzenem Kismacseknak, ám annál talán még kevesebb időt is használok fel. Ugyanis miként mozdulok Rynal felé, hogy a karomba tudjam venni, testét telekinézissel is emelem, hogy még az a megrendelt pillanat se vesszen el. Amint a kezemben tartom, már megy is a következő üzenet.
- Fogom. - ha most eltalálna valaki, és nem lenne rajtam a pajzs, igen szarul járnék, ugyanis úgy tartom Rynalt, hogy őt ne érhesse bántódás. Hiába gyors ugyanis a felsugárzás, elég egyetlen lövedék, hogy pontot tegyen a karrierje végére. És jelenleg még anélkül is elég ramaty állapotban van.
Ezért amikor a hangárba érünk, azonnal jelentést adok a gyógyítólnak, akik már várakoznak ránk. Meg persze Kismacseknek is, ezért üzengetés helyett hangosan kiabálok.
- KAPOTT TŐLEM EGY KÁBÍTÓ LÖVEDÉKET, DE ATTÓL NEM KÉNE ENNYIRE ROTTYON LENNIE. MEG A TÖRMELÉKTŐL SEM, BÁR ABBÓL NAGY DÓZISBAN KAPOTT. - ha hoznak egy hordágyat, vagy valami hasonlót, akkor oda teszem le Rynalt. Egyébként marad a kezemben egész addig, míg ki nem veszik onnan. Ezt mondjuk nem ajánlom senkinek. Ugyanis csak akkor vagyok hajlandó elengedni, ha kezelésbe is veszik, és nem csak simogatják, amíg fel nem ébred magától. Nem mintha nem bíznék a gyógyítókban, csak érzem, hogy Rynalnál valami nagyon nem kerek. Ekkora kárt ugyanis nem magyaráz meg sem a lövedékem, sem a törmelékek. Vagy igen? Igazából nem tudhatom biztosan.
- Gyerünk Rynal, kelj föl. Úszni akarok, de nélküled nem merek neki indulni. - általában értelmetlen a hasonló szólongatás, és bíztatás, de mást nem igazán tudok érte tenni. Az energiám egy részét ugyan köré fontam, de innentől kezdve a gyógyítóké a színpad. Én pedig várok a szélén, mert addig biztos nem megyek el, amíg fel nem ébred. Minden bizonnyal ez akkor is én lenne, ha nem érezném magam hibásnak a sérülései miatt. Így viszont ha a közelembe jön valaki, hogy esetleg az én sérüléseimet is ellenőrizze, olyan pillantást lövellek felé, amitől jó esetben biztosan meggondolja magát, rossz esetben kockáztatja a szobatisztaságát. A táskával és a pajzzsal pedig a továbbiakban nem foglalkozom. Nekem az életek a fontosak, és körbenézve a hangárban, vagyunk már elegen. Kismacsekkal persze jó lenne beszélni, de egyelőre őt sem keresem fel. Ha akar valamit, megtalál Rynal mellett…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Thu Sep 07, 2023 10:23 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Ahhh, te is helyes vagy...
Aztán valahogy lekapcsolok róla, megakad a kommunikáció a Pajzs és közöttem. Ahhh, hát a lábam nem véletlenül rogy meg, ahogy kimondja a szavakat, s feltartom hüvelykujjamat. Legszívesebben kacéran kacsintanék Dariora.. ja, hogy látja ám, nincs most rajta a tükröződés. Nosza, meg is teszem, de legszívesebben mást tennék vele. Amit mondott, az is nagyon jó volna....
Ál-Rahum hangosan felnevet, majd lekezelő arccal tekint ránk.
- Nem is a lepedő... baromságai érdekelnek. - felém  fordul, s  lehet érezni az energiájában, hogy parancsot ad ki felém.
- Nyisd ki a Pajzsot.
Hogymi?
Azt ugyan érzem, hogy Dario közelsége miatt, hangja miatt az ál-Rahum hanga nem csattan úgy rajtam, mint kellene a szertől, de Kismacsek üzenetétől leesik az állam.
Nem. Nyitom. Ki. Gyertek máááárrr!
Vagyis... Kismacsek okkal mondja, nem szokása a levegőbe beszélni, bár most éppen az éterbe teszi...
Ahogy tudatom összekapcsolódik a Pajzssal, onnan nézem a jelentet, vagyis látom. S rettentően aggódok érte, noha teljes izgalommal ugrálok lélekben, ahogy szívdöglesztően aprítani kezdi khöm... ammm... békepárti vagyok, love-peace meg minden.
Ahh, de olyan isten!
- Már elkéstél az ellenkezéssel. - ál-Rahum tüzel Dario felé, s a Pajzs addigra már teszi a dolgát, amire kétségbeesetten kértem.
A hirtelen meglepetéstől a táskára nem is figyelnek, s ügyelek arra, hogy a Pajzs azt is körbefonja, teljesen külön, hogy Dariot is megvédje, ugyanakkor megszakítom a szerkezettel a kommunikációt a másik oldal és a táska között.
Azt az  izmos hátsót azonban csak pár pillanatig tudom élvezni, tudatom eltűnik a semmiben.
- Értve. Készülj a felsugárzásra, fogd Rynalt. - a következő villanás pedig már az érkező csarnokban van. Mi, Dario, a Pajzs, a doboz és én egy teljesen külön, elég nagyméretű hangárban landol, míg a többiek a hatalmas anyahajó másik részében, ahová nekünk már nincs rálátásunk.
Gyógyítók rohannak felénk, a Pajzs még mindig nyitva van, de csak a pusztulást látni, mielőtt automatikusan bezáródna, ahogy érzékeli, pozíciót váltott.
Gyógyítók már várakoznak a hangár szélén, Kismacsekkel együtt, s mindenkihez hozzá tudnak férni, mert ahogy a Pajzs bezárult, a védőmező is megszűnt, kivéve a doboz körül.
Az űrruhám megsérült, szinte mindenhol, de továbbra sem mozdul a testem, s légzésem is gyenge, s kezdenek a vérereim szürkülni.

- Dario? - ne adjam fel? Mit ne adjak fel?
Kezem alatt törmelék helyett selymes füvet tapintok, s virágszirmokat. Márpedig vízre van szükségem, érzem. Vagyis... nem, nincs szükségem. Erre kinyitom a szemem, s úgy meglep a környezet, hogy hirtelen ülök fel.
Fejem fogva hallok egy hangot.
- Nagyon régen volt már, hogy valaki használta az erőmet... - idős, szeretettel teli hang, keresem a forrását, s meg is pillantom egy iszonyatosan magas alaktól érkezve. Magas, hosszúnyakú, kopasz, s szép kék a bőre színe.
Ám ahogy közeledik, úgy csökken a magassága, mert mindig ugyanolyannak látom. Nem megy felállni, pedig szeretnék.
- Vissza kell mennem. A barátom, Dario... bajban van! - már tudom, mi történt!
- Felettébb sajnálom. - szomorú, ámde szeretettel teli a mosolya.
- De mostantól ez az otthonod. Nem mehetsz vissza oda.
Hunyorogva nézek rá. Ezért védte csak Dariot? A Pajzs hagyta, hogy a testem...?
- Sajnálom. Tudatunk olyan szinten egybeforrt, hogy a testedbe már nem térhetsz vissza. Túl nagy az erőd, még senkinek sem engedelmeskedett így az erőm. Furcsa.... -


Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Sun Jul 16, 2023 7:17 pm

Rynal & Dario

Kis híján Rynalra nézek, amikor elég furcsa válasz érkezik tőle. Meg tudom állni, hogy ne tegyem, de azért érezheti, hogy megfeszülnek az izmaim, miközben tartom őt.
- Tessék? - teszem is fel neki a kérdést, mert hiába nem kenyerem a csevegés, a stratégiát tekintve egy nevezőre kell jutnunk, bármennyi ideig is tart. Ezért amikor mégis belemegy a tervbe, amit ő vázolt fel amúgy… engedek egy kicsit. Csak nagyon kicsit, és másodpercekkel később…
- Helyes. - és akkor innentől kezdve már nincsen fölösleges duma. Legalábbis Rynallal. Nem Rahum felé továbbra is adom a hülyét, mert eddig nyerő taktikának tűnik, és nem mellesleg még vicces is. Nem annyira, mint orrokat törni, de azért… elmegy.
-  Páratlan akrobatikai készségekkel rendelkezik, főleg az intim, lepedő gyűréssel is járó tevékenységeket illetően, de itt megáll a tudománya. Nem tud portált csinálni egy fémdarabból. - az arc is, amit magamra erőltetek tükrözi, hogy ez teljes képtelenség. Nem csak Rynal nem tud ilyet, hanem senki sem… Oké, hogy ők tudják, valójában mégis, de ezzel az értetlenséggel is nyerek pár másodpercet. És vannak olyan helyzetek, amikor akár egyetlen pillanat dönt halál vagy túlélés között…
- Vettem. - adom vissza az üzenetet Kismacseknak. Ugyanis nem lesz rám panasz, én ki fogok tartani. Az már más kérdés, hogy képes leszek-e ezt elég ideig megtenni…
- Ez a pöcs tuti nem. - még meg is csóválom a fejemet, hogy az a Draco nekem biztos nem lesz a gazdám, de csak azért teszem, hogy ne figyeljenek a kezemre. Ugyanis eljött az ideje a cselekvésnek. Ettől egyszerre pezseg fel a vérem, és érzem azt is, hogy nagyon rossz vége lesz…
A tervnek megfelelően ezért Rynalt semlegesítem. Talán tudna az oldalamon harcolni, de nem kockáztathatunk, és ő maga kérte ezt. A pozíciója is biztonságosnak tűnik. Ebből pedig egyértelmű lesz a kísérőink számára, hogy én vagyok a baj forrás, és rövid célzás után el is sütik páran a fegyverüket. Eddigre viszont már sikerült elkapnom a hozzám legközelebb állót, és pajzsként magam előtt tartva, viszonzom a tüzet, egyelőre kábítás formájában. Nem Rahumot hagyom a végére, mert bár a parancsokat ő tudja osztani, ha rögtön rámennék, már egyértelműen mindenkit megkapnék a nyakamba/valagamba. Így még van némi értetlenkedés, és helyzet elemzés, ami az én malmomra hajtja a vizet.
A helyzet viszont gyorsan megváltozik, amikor végül megérkezik a segítség, mint kiderül több forrásból is. Kismacsekék leküldtek valamit, ami minden bizonnyal az erőviszonyokat hivatott felénk billenteni, de elsőkörben csak összekuszálja a szituációt egy robbanás képében. A “Gazdánk” nem a tervei szerint érkezik meg, és ezt kihasználva gyorsan le is csapok rá, a gyanús táskát pedig eltávolítom a közeléből. Nem veszem a kezembe, de a lábam környékén marad, aki azt akarja, annak előbb engem kell megennie. Próbálkoznak is, de… nem megy nekik. Ekkor veszem észre, hogy valamilyen energianyaláb is van körülöttem, aminek a származását ugyan nem tudom, de mindenképpen hasznát veszem. Bátrabban tudok támadni, mert úgy tűnik, hogy engem nem érnek el sem a lövedékek, sem a törmelék. Basszus… törmelék…
Hirtelen kapcsolok, és mozdulok Rynal felé. A védekezés és a támadás volt az elsődleges, mert őt már biztonságba helyeztem. Azt nem tettem össze időben, hogy nagyon közel volt a pajzshoz, és így a fénynyalábhoz is… Nem Rahum problémáját gyorsan félre is teszem, meg a gyanús táskáét is, és Rynalt kezdem kiszabadítani. Teljes fizikai, és telekinetikus erőmet bevetve törmelékről törmelékre bontok le a testéről mindent, olyan lendülettel, mintha dúvad lennék, és az életem múlna rajta. Majdnem így is van, csak nem az enyém, hanem Rynalé múlik rajta…
- Rynalnak segítség kell. Gyógyítók. Vigyétek fel most… - üzenem Kismacseknak, és a támadókkal már csak annyiban foglalkozom, hogyha sikerül, a törméléket feléjük dobom, egyébként Rynal védelme lesz az elsődleges, és a testemmel védem, hogy legalább találat ne érhesse több. Bízom benne, hogy az energia nyaláb, ami engem körülvesz őt is megvédi, ha elég közel hajolok hozzá.
- Fel ne add nekem, épp most keveri Kismacsek a koktélt nekünk a győzelemre. - üzenem neki a pusztán csak optimista ábrándo, mert tisztában vagyok vele, hogy ezt csúnyán elbasztam. Marha sok törmelék került rá… Én pedig túl későn álltam neki kiszabadítani őt…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Sat Jul 15, 2023 10:12 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

- Rendben. - ugye nem fulladozott a hangom az elaléltságtól, amit nem a szer okozott, hanem csakis és kizárólag Dario válasza? Ahhh, nézi a szemeimet.... egész végig... hát most elalélok!
Érzeim izmait még a páncélokon keresztül is, az erőt, ahogy tart, és ebbe kapaszkodom, meg mondjuk belé is. Olyan romantikus!
- Hjajjmááárr... - de érezni hangomon, hogy úgyis hagyni fogom. Ő jobban látja kívülről, mikor megy el a kontrol felettem, Rahum kezébe... hangjába. Pedig Darionak sokkal jobban engedelmeskednék. Ja, hogy éppen most mondtam ki, hogy azért mégsem.. - Jól van... - igen, így már jobb, sokkal jobb, s mintha kicsit engedne a tudatomon is a szorítás.
- Hogy értve, hogy nem képes? - talán most először jön át a valódi érzése a maszkon keresztül. Jaj, úgy élvezem ezt a látványt! Vagyis élvezném, ha látnám. A Pajzshoz jelentkezek be, s bejelentkezek hozzá, megvárva, felismer, s elfogad-e. Örülnék, ha nem fogadna el, de sajnos tudom, hogy meg fogja tenni. Éppen ezért húzom az időt, jöjjenek már, komolyan!
A kísérők hirtelen tanácstalanok lesznek Dario  reakciójára, ál-Rahumra pillantanak, aki nem adja jelét semminek ebben. Még szavakban sem. Egyértleműen nem Rahum. Az a helyzetet oldaná meg éppen.
- Csak tarts ki, míg kinyílik a Pajzs és egy ideig nyitva marad. A többi már a mi dolgunk.- Kismacsek hangja villan az én elmémben is, kettőnknek címezve az üzenetet. Tökre nem vagyok boldog. Most már mindenki tudni fogja, a Draco-rendszerben is, hogy ki is vagyok valójában. Igen, nagyon kivagyok, ha valaki engem kérdez. Ne.
- Óhhh, oké... - istenem, kimondta! Még akkor is, ha csak így, de kimondta! Szívem teljesen elolvad, s éppen ez dob le a szerről. Háhááá, megvan! Csakhogy a Pajzs tudata már teljesen egybeolvadt az enyémmel, aminek örülök, hogy ál-Rahum szere és hangja már nincs hatással rám. Ellenben a tekintetem még jobban csillog, ahogy töménytelen energiát váltunk a Pajzssal, és az első draco elő is indul, kezében egy csomaggal...
- A leendő gazdátok. Térdre! - minden fegyver ránk szegeződik, de addigra már elsötétül előttem minden, ahogy eltalál a lövedék, és a tudatom átugrik a Pajzsra, s testem eszméletlenül roskad össze, akár lehetőséget is ad Darionak a támadásra.
- Védd meg Dariot, ő velem van! - jelzem a Pajzsnak, s hirtelen egyszerre történik minden.
Kismacsek energiája, ahogy kettőnk felé a “most jövünk” utasítás elhangzik, egy élesen fényes cikkanás, ahogy valami leteleportálódik, s azonnal a Pajzson áthaladva mindent elpusztít a környezetében, kilökve az érkező dracot ide, kezében egy fegyvernek tűnő táskával.
Dario pedig érezheti, ahogy egy energianyaláb körbefonja, s ahová be nem, de kifelé nagyon is tud támadni, sőt, mozogni is, a felé érkező törmelékek ne lepattannak, hanem mintha valami masszába érkeznének, majd inkább csak lecsúsznak, gurulnak rajta. Amit viszont döbbenettel látok, hogy az én testem köré nem vont semmit a Pajzs, s ha Dario nem csinált vele semmit, akkor mostanra már a törmelék alatt van.
Ó-ó. Nem jó. Nem akarok itt m...

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum