Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Route 66

2 posters

Go down

Route 66 Empty Re: Route 66

Post  Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Dylmair sokkal jobban ismeri a Terrát, ezért bízom benne, ha azt mondja, a rágó egy jó találmány. Meg egyébként is mindig megfogadom a tanácsait.
- Akkor kipróbálom. - elmosolyodom, és veszek egy rágót. Amikor rágni kezdem, hirtelen nagyon furcsa érzés, és az íze is összeráncolja az orrnyergemet. De aztán jobb lesz. Sőt. Nagyon jóóóóó….
- Ez nagyon finom. Viszünk majd haza is? - tudom, hogy itt nem szabad kimondani, hogy Spica. És csak a humanoid alakunkban lehetünk. De ha vannak ilyen jó kis találmányok, abból be kell vásárolni. Talán nem is olyan rossz hely a Terra.
Végül az autó kölcsönzős is megbékél azzal, hogy… Dylmair egyetlen választási lehetőséget ad neki. Nekem is megfelel a 400 km, bár azt nem tudom, hogy az pontosan mire elég. Nem baj. Együtt vagyunk, és nekem ez a fontos.
- Szuper. Akkor mire visszaérünk, már rutinos sofőr leszek. - azt hiszem a Terrai sofőröknek van sapkájuk is. Nekem sajnos nincsen. De még szerezhetünk egyet…
- Te is. - kacsintok Dylmairra, mert én tudom, hogy ő is nagyon aranyos, és édes. Velem legalábbis. A bunkókkal… hát nem igazán, de szerintem nekik meg is kell mutatni, hogy nem oké, amit csinálnak. Én sosem merek szólni, pedig engem is zavar, ha valaki modortalan.
- Biztosan. -  mert nem is sietünk, lesz időm nézelődni a boltban. Még az sem zavarna, ha sokan lennének. Szeretem az emberek energiáját, még a negatívat is. Mert én érzem azt is, hogy miért lebegnek benne, és hogy merre fejlődhetnek még. Akármerre. Számukra a határ a csillagos univerzum.
De úgy tűnik, hogy vannak, akik még nagyon távol vannak tőle. Vagy csak én nem értem teljesen, hogy mi történik. A csibézést például csak akkor értem meg, amikor Dylmair odalép a férfihoz, és megfogja az ágyékánál. Az meg egyből elhallgat, és a taps után, még el is szalad. Tehát ez egy játék. Csak szerintem inkább olyannal kéne játszani, aki szimpatikus. Ez a férfi nem volt az.
- Rendben. - bólintok végül, mert ha Dylmairnak nincs kedve ilyet játszani, nem fogom erőltetni. Majd kipróbálom én! Nem akarok kimaradni a mókából, ha már idejöttünk. És ez az volt.
- A gyümölcs jöhet. Meg a mag is. Főleg, ha van olyan, ami a kertben is. - azt nagyon szeretem. Nem tudom, hogy a Terrainak van-e hasonló, de ha igen, szívesen ennék olyat a fagyival. Vagy ha nincs, majd viszünk haza is fagyit, és itt a gyümölccsel eszem. Bárhogy is lesz, alig várom, hogy falatozni kezdjünk az autóban. Én ennék itt is, de azt már tudom, hogy előbb fizetni kell. Akkor már inkább kint, nyugalomban.
Előbb viszont… úgy tűnik Dylmair kiszúrta, hogy figyelek valakit, akivel szívesen játszanék.
- Azt hiszem igen. Van valaki, aki nagyon szimpatikus. - ahogy jobban megnézem magamnak, duplán az lesz, mert kiderül, hogy igazi csibe. Hát a Teremtő is azt szeretné, hogy vele játsszak.
- Ott az alacsonyabb férfi, sapkában. És időnként tollakban. - a férfi Avian, ezt Dylmair is észre fogja venni. Illetve nagyon jó a sapkája. Ha szépen kérem, talán oda adja nekem, és akkor igazi Terrai sofőr leszek. Nagyon szeretném, ezért Dylmair érezheti is, hogy még mindig belé karolok ugyan, de megtettem egy lépést a férfi felé. Őt nem elhúzva persze.
- Mindenképp. Oda is megyek hozzá. Már értem a játékot. - nagyon széles lesz a mosolyom, ezért ha Dylmair nem állít meg, odasétálok a férfihoz. Talán elsőre furcsán fog rám nézni, mert biztos érezni fogja rajtam ő is, hogy nem vagyok Terrai. De ez épp így jó. Mert kedvesnek is tűnik.
- Szia. Ayda vagyok. Nagyon tetszik a sapkád, és szeretnék veled csibézni. - Dylmair nem beszélt ennyit, de remélem az nem baj. Ugyanis miután befejeztem, amit mondtam, én is megfogom a férfi ágyékát, amilyen erősen csak tudom. Gondolom neki is el fog akadni a szava. De azt nem szeretném, hogy még azelőtt elfutna, mielőtt elkérhetném tőle a sapkát.
- Nekem adod a sapkád? - még nem engedtem el, csak azután, miután ezt is megkérdeztem tőle. A mosolyom pedig töretlen. Mert ezt a játékot nagyon élvezem.
Ayda Rygel
Ayda Rygel

Play by : Liv Tyler

Back to top Go down

Route 66 Empty Re: Route 66

Post  Dylmair Rygel Mon Oct 09, 2023 9:00 pm

Route 66
Ayda - Terra - Jelen

- Igen. Itt nagyon szeretik. Szerintem tök jó találmány. Kár, hogy máshogy egészségtelen..
Csak felsóhajtok.
- Hol van a másik márkakereskedése? - tuti van. Szeretnek terjeszkedni, csak tudnám, minek. Mondd egy helyet, amire gondolkodom.
- Négyszáz kilométer ruccanáshoz elég. Szóljon nekik, hogy ott adjuk le. Ha zárva vannak, mert tuti zárva lesznek, nem rohanok leparkolni hozzájuk, akkor megtalálják a bejárat előtt. Ha nem tetszik nekik, akkor is. - hogy a kaucióról nem mondtam semmit? Ugyan kinek kell? Majd lesz máshonnan lé, ahogy itt nevezik, és tényleg valami zöldséglére emlékeztet a színe.
- Szivi. - nézek rá, rágózás közben. Ez a kivételes tárgy, amin időnként élvezettel csámcsogok. Némán.
- Abszolút! - biztos vagyok abban, hogy rá fog érezni a vezetés ízére, és csak úgy suhan a terrai ócskavassal!
Egy pillanatra az égre nézek, ahogy próbálom összerakni a kettőt meg a négyet.
- Édes vagy,  igen.
Nem aggódom azon, nem tudja, melyikről is van szó.
- Majd ha meglátod, eszedbe jut. - akármelyiket is mondja, egészen biztos, nem egyet fogok a kosárba tenni.
- Ez. - szólalok meg jelentőségteljesen Ayda felé, ahogy a kosarat letéve, a negédes magabiztossággal megáldott terrai férfi megszólít minket.
Ez az én csibém! Tudja, hogyan kell a frászt ráhozni valakire! Sokat sejtető fenyegetett arccal nézek a nevezettre, aki inkább habogva leugrik a fagyasztóról, s inkább sűrgősen távozik azzal, akire Ayda mutatott.
- Majd legközelebb... - a kosarat visszaveszem, had szaladgáljon és válogasson kedvére, majd én cipelem, s így könnyebben is karol belém.
- Ahhoz is ki lehet próbálni. De ahhoz inkább valami gyümölcsöt nézzünk, vagy magot. -nem tudom letagadni egyik felem, és a terrai magok igencsak ízletesek tudnak lenni. Még a mazsola is.
- Hmm... csak nem kinéztél valakit? - nézem a választékot.
- Melyikre gondoltál? - ha dönt, akkor mellé pakolok még egyet. Ennyi bőven elég lesz.
- Másvalamit még? Esetleg... akit kinéztél? - nézek rá.

Emme

Dylmair Rygel
Dylmair Rygel

Origin : sirius
Play by : Cate Blanchett

Back to top Go down

Route 66 Empty Re: Route 66

Post  Ayda Rygel Tue Sep 19, 2023 11:44 pm

- Áhá… akkor már értem. - vas jó, ami rohad az nem. A különbséget mondjuk annyira nem érzem, mert szerintem szép így is meg úgy is. De Terrai autónál nem mindegy. Megjegyeztem.
- Ez rágó? - kérdezem Dylmairtól, mielőtt vennék abból a csomagból, amit kínál nekem. Ha igennel válaszol, akkor kérek, ha nem… akkor biztos lesznek még kérdéseim, mert egyébként nagyon örülök már annak is, ha felismerek itt valamit. A Terraiaknak túl sok holmijuk van, nem is értem hogy képesek megjegyezni mindennek a nevét. Bár az agyukban van elég hely, hiszen bizonyos dolgok meg pont nincsenek benne…
- Ha nem hozzák vissza az autót akkor nem kapják vissza a kauciót. - jelenti ki a férfi, nagyon határozottan. Nekem is beugrik a kaució szó, és pont emiatt nem izgulok. Az is pénz. Nem azért adtam neki, hogy visszaadja, ezért részemről tartsa meg nyugodtan. Mi meg majd oda visszük az autót, ahová akarjuk…
- Kiengeeeeeed igen. Köszi. - pislantok Dylmair felé, majd újra az út felé fordulok. Akkor kienged. És így haladunk is. De még hogy…
- Óóó… akkor majd visszafelé is vezethetek én? - eddig nagyon élvezem. Főleg azt a részét, hogy Dylmair is láthatóan jól érzi magát. Ezért jöttünk ugye. De tudom, hogy a Terra azért nem olyan hely, mint az otthonunk és figyelnünk kell… tulajdonképpen mindenre.
- Akkor finom is vagyok. - mosolyodom el, mert a Mazsola szerintem bók volt. Nem zavar, hogy még gyakorolnom kell a vezetést. Legfeljebb megtartom az autót, hogy vezethessek még. Biztos van itt a Terrán olyan hely, ahová el tudjuk rejteni…
- Igen a csípőset. Azt nem tudom miben volt. - talán üveg… arra nem emlékszem. Csak ízre… ami nagyon finom volt egyébként, és jól estek még a könnyek is.
Az viszont kezd kevésbé tetszeni, hogy ennyire néznek minket. Nem érzek semmi kedveset a pillantásokban inkább… valami nagyon tolakodót. Ezért is fordulok határozottan Dylmair felé, amikor elkezdi mondani, hogy mi a probléma.
- Akkor mi?- persze nem fejezi be… És nem is lesz rá igazán alkalom, mert valaki megzavar minket. Csibézni akar… Nem tudom hogyan érti, de biztos nem úgy, mint Dylmair. És… kiderül, hogy tényleg nem. Tátva marad a szám, ahogy Dylmair odalép a férfihoz és… úgy tűnik, hogy eléggé fájt neki, amit csinált vele. Erre persze rögtön visszakozik a férfi, és már nem akar csibézni. Nem értek mindent, de nagyon tetszett ezért hangosan tapsolni kezdek.
- Ez nagyon jó volt. Még egyszer… - kérem Dylmairt, és még rá is mutatok egy másik férfira. Az alapján, hogy hol fogta meg csak férfival lehet ilyet csinálni. Megnézném még egyszer hogyan kell aztán kipróbálnám én is. Jó bulinak tűnik.
- Naná. Csak azt nem a fagyihoz persze. - ha tudom megfogom Dylmair karját, és úgy haladok vele tovább a sorok között. A férfiakat pedig jól megnézem, hogy tudjam kivel lesz érdemes majd nekem is gyakorolni. Nem a vezetést. Látok is valakit, aki szimpatikusnak tűnik. De pont az üzlet másik oldalán van…
Ayda Rygel
Ayda Rygel

Play by : Liv Tyler

Back to top Go down

Route 66 Empty Re: Route 66

Post  Dylmair Rygel Tue Sep 19, 2023 9:44 pm

Route 66
Ayda - Terra - Jelen

- Nekem sincs! Míg nem rohad.. - tartok felé egy csomag rágót. Ez is jó cucc, jobb, mint a bétel. Azt köpni is kell, azt meg nem szeretek.
- Melyiket nem érti? Az ócskavasat, a lerohadtat vagy az otthagyást? - sok mindent nem lehet érteni, de előbb azt kéne megérteni, mit is nem ért.
Aztán már nem foglalkozom a terrai jellemével, mert autókázni megyüüünk!
Be is vágom magam kényelmesen, azért az jó, hogy olyan típus, amiben még nincs légzsák. A világ legszarabb találmánya, nehogy már nem támasszam a műszerfalhoz a térdem, vagy dobjam fel rá a lábam...
- Kienged. - még mutatom is, hogy tudja, még a gombot is be kell nyomni a tetején. Na, ez viszont szenzációs találmány! TEtszenek az autóik. Csak ne lennének büdösek és zajosak.
Hátttazértmég a kormány tekerését gyakorolnia kell, de majd menni fog!
- Kezdetnek nagyon is szuper - azt hiszem, én egy fát vittem el, utána szaladtam az egyik gyógyítóhoz, annyira megrémültem, hogy az se jutott eszembe, én is meg tudom csinálni, másrészt meg telepata vagyok, csak füttyintenem kellett volna, hogy hahókák, bajt csináltam!
Bőszen bólogatok a mazsolára. Nem tud vezetni. MÉG. Ami megoldható gyakorlással. És akkor nem mazsola lesz. Hanem tank.
Mondtam én, hogy a pittyenést akarja hallani! Azért amikor még nem nyomja meg harmadjára, amivel visszacsukja a kocsit, oldalt biccentett fejjel nézek rá, de addigra már az ujja a gombon van.
- Melyiket? Azt a csípőset? Üvegben? -fagyiban tudom, melyiket szereti, és azt is tudom, én melyiket szeretem, hát belenyúlok, s kettőt bele is teszek a kosárba.
Egy nagy hassal megáldott terrai felbiccenti a baseball sapkáját, s néz minket. Mások is, de ennek a gondolatai a csibémre beindultak. Hejj, drákókáim, hogy a dákókákat így felizzítottátok a terraiakban...
- Dehogy, nekik nem az a bajuk... - és annyira tudtam. Közelebb jön.
- Én is elcsibéznék veletek... - nah, erre kettőt sem gondolkodom, a kosarat átadom az igazi kiscsibémnek, s azzal a lendülettel a gondolatai oká, mintsem szavai okán, úgy lépek oda hozzá, hogy megfogom neki lent, s a másikal a combja felé nyúlok, hogy segítsem felülni a fagyasztóra, még mielőtt a magas cé beköszönt.
- Most nincs hozzá kedvem. - visszaveszem a kosarat, s mosollyal nézek Aydara.
- A paprikát ki ne hagyjuk. Ha már csipősen szeretjük.. - s elindulunk a nevezett felé.

Emme

Dylmair Rygel
Dylmair Rygel

Origin : sirius
Play by : Cate Blanchett

Back to top Go down

Route 66 Empty Re: Route 66

Post  Ayda Rygel Thu Aug 03, 2023 10:01 pm

- Szuper. - mosolyodom el, és biccentek is a fejemmel, annak jeleként, hogy áll az alku. Remélem, hogy győzni fogok. A füstkarikák ugyanis nagyon szépek.
- Oh… hát… nekem nincs bajom a vassal. - mondom végül ki, de a mosolyom azért leolvadt. Nem tudtam, hogy ennyi mindenre kell figyelni. Legközelbb viszont már jobban fog menni, és azért ez néhány perccel később ugyan, de felfelé görbíti a szám szélét.
- Ezt hogy érti? - kérdezi a férfi enyhén csodálkozó tekintettel. Mintha nem értené. Ez pedig azért furcsa, mert még én is értem. Ha lerohad az autó, nem maradunk ott. Biztos vagyok benne, hogy mások is ezt szokták tenni. Ha nem így lenne, nem lenne annyi szemét, ezen a bolygón…
- Oké… Tehát elindul, megáll, vált, teker, behúz, és… mi is volt az utolsó? - ismétlem, és mutogatom végig én is az egyes alkatrészeket az autóban. Annyira nem tűnik bonyolultnak. De mint kiderül, mégis az…
- Ez jó volt… keressünk még párat. - nevetem el magam én is, mikor Dylmair is kacagni kezd. Én tényleg élveztem. Az autó… talán nem annyira. De úgyis csak egy ócskavas, ahogy Dylmair mondta, ezért nem izgulok annyira.
- Jó lesz eeeeeeez… - tekerem lelkesen a kormányt, de hát… nem annyira meg még ez. Zavarba viszont még így sem jövök, mert egy ilyen szerkezettel nem igazán lehet nagy sérülést okozni. Legalábbis amennyire tudom a vas, annyira nem szilárd, hogy baj lehessen. Meg különben is, Dylmair nevet, ezért jók vagyunk egyelőre.
- Tényleg? Akkor jól csináltam? - nézek Dylmairra, és ez annyira nem bizonyul jó ötletnek. A fejemmel együtt fordul a fejem is valamiért, de sikerült időben megállni. Megint. Azt hiszem lenne még mit tanulni a vezetésről, de én piszkosul élvezem már most is.
- Áh… akkor én is mazsola vagyok? - arra pont emlékszem. Nagyon finom. Nem tudom hogy jön a vezetéshez, de biztos finom lesz. Várom már a Terrai ételeket, hiszen kisebb mértékben (nagyobb…) azért jöttem. A másik indok természetesen Dylmair.
- Akkor jó. - mosolyodom el, amiért nem kell tartani a lopástól. Ezt sok időbe telt megérteni, amikor először voltam itt a Terrán. Ez a birtoklási vágy és kapzsiság igazi Draco vonás, és a Terraiak nagyon átvették. Egyedül az én-én-én megy nekik, a mi még nem igazán. De majd remélhetőleg ez is változni fog. Sokan vannak itt, hogy segítsenek, és ez biztos eredményre fog vezetni.
- Jah… Oké, akkor zárom. - nyomok rá a gombra, amivel nyitottunk. Nem tudom, hogy bezárta-e mert nem látok semmi különöset, de a csippanás nagyon aranyos. Igazából annyira, hogy rányomok még egyszer. Aztán amikor elindulunk a bolt felé, harmadjára is, csakis a biztonság kedvéért. Nehéz nem vigyorogni.
- Igeeeeeeen. Fagyit mindenképp vigyünk.  Meg azt a… paprikát? Igen… paprikát. A pirosat. - amikor utoljára itt voltam, kipróbáltam azt a csípős paprikát, és nagyon ízlett. Olyan maró íze volt, hogy egy falat után, egy korty víz kellett, de teljesen megérte. Rögtön meleg lett tőle az arcom, és azt az érzést szeretem. Már mint akkor, amikor… nos tényleg a hőmérséklet, avagy a csípős íz az oka…
- Szerinted az itteniek… megnézik, hogy milyen ruhában vagyunk? - hajolok egész közel Dylmairhoz, és suttogok a fülébe, hogy mások ne hallhassák. Azt ugyanis észrevettem, hogy néhányan néznek minket. Főleg férfiak. De még nők is, és nem mindenki kedvesen. Hiába mosolygok rájuk, csak mogorva tekintetet kapok válaszul. Ezért sem akarok a szükségesnél hosszabb időt eltölteni ebben a boltban. Inkább mászkálkunk, így ha Dylmair is készen áll, a részemről vissza mehetünk az autóhoz.
Ayda Rygel
Ayda Rygel

Play by : Liv Tyler

Back to top Go down

Route 66 Empty Re: Route 66

Post  Dylmair Rygel Wed Aug 02, 2023 10:35 pm

Route 66
Ayda - Terra - Jelen

- Ne? Akkor miben? - ja, hogy abban. - Áll az alku. - mutatok rá az ujjammal, beleegyezve. Az ilyen mókákat szeretem.
- Az olcsó egyenlő ócskavas. - sóhajtok egyet. Nekem aztán mindegy, de ha lerohad alattunk, én otthagyom!
Kiveszem a cigit a számból, mert újra rá kellett gyújtani, pedig nem vagyok ideg. Csak játszok a fejével a fazonnak.
- Ha lerohad alattunk, én nem fogom megvárni, míg odaérnek az autómentők. - mutatok a férfira. Valahogy nem igazán tetszik neki a határozottság, de ott teszi zsebre, ahol nem akarja.
Aztán már el is felejtem, magam mögött hagyva, mert most bulizuuunk!!!
Ha meg lerohad alattunk, akkor legfeljebb veszek egy új autót. Semeddig sem tart manifesztálni sok zsozseszt egy alkalmi bankkártyára.
- Elindul, megáll, vált, teker, behúz, kienged. - mutatok a megfelelő dolgokra, már az anyósülésről.
- Jeeej, egy bukkanó megtalálva! - tartom fel a kezem, nevetve, ahogy döccen a kocsi.
- A te fejed előre forog, nézi az utat, majd én mondoo... - hát ezt most már végigvárom, mit remekel össze reflexből, s mikor megállunk, egyet tapsolok, hangosak kacagva.
- Ezt meg akarom ismételni! - az emberpalántát nem sajnáltam volna, meggyógyítom ripsz-ropsz, mire kiér a mentő.
- Nem, ez egy mazsola, aki nem tud vezetni. - mutatok rá széles mosollyal.
- Na, hát ezt tuti nem fogják ellopni. - horkantok fel, s kinyitom a kocsiajtót. Óvatosan, mert vittem már le így ajtót...
- De bezárhatod. - a pittyenést akarja hallani, fogadjunk.
A fotocellás ajtónak örülök, maradt már a kezemben egy egész ajtó, vagy repült el, a franc fog foglalkozni azzal, hogy pocsékul tették bele a keretbe...
Chips, kóla, ha már itt vagyunk, nekünk úgysem árt, meg veszek kis csokit is. A szendvicseknél is megállok, azzal találkoztam először terrai kajaként, s azóta az az etalon. Meg az őszibarack, ha folyna a leve mindenhová és nem ragadna utána mindenem.
- Mit kérsz, csibém? Fagyit vigyünk? - állok a mini fagyasztó előtt.

Emme

Dylmair Rygel
Dylmair Rygel

Origin : sirius
Play by : Cate Blanchett

Back to top Go down

Route 66 Empty Re: Route 66

Post  Ayda Rygel Sun Jul 02, 2023 9:12 pm

A cigi nekem furcsa, pláne a Terrai, ami még mérgezi is őket, de a füst nagyon mókás tud lenni. Amikor játszanak vele. Ezért is jut eszembe, hogy…
- Rendben. De ne Terrai pénzben. Ha sikerrel járok fújj nekem karikát a füstből, meg egy hajót, ami átrepül a karikákon. Én pedig… Addig járok a nyakára az autósoknak, amíg adnak egyet. - vagyis én nem igazán veszíthetek. Legfeljebb naaaaagyon sokáig leszünk itt. Ráérünk. A pénzt viszont kiveszem a kezéből és zsebre teszem. Gondolom azt szeretné, hogy vigyázzak rá.
A ‘beszerző’ körútról pedig boldogan jövök vissza mert tényleg sikerült autót szeretni, azzan a néhány bankóval, ami nálam volt. Azt nem is kellett felhasználni, ami Dylmairtól van. A mosolyom nyert. Az viszont más kérdés, hogy Dylmair nem olyan büszke, mint én.
- Mi a baj vele? Szerintem szép. És olcsó volt. - vagy ennél vannak jobbak is? Akkor miért nem azt kaptunk? Nagyon szépen mosolyogtam, és az eladó is viszonozta. Meg szerintem gondolt is magában néhány illetlen dolgot… De azért még nem szoktam leharapni a fejét senkinek.
- Friss sofőröknek ez a legjobb, amit adni tudunk, anélkül, hogy a biztosítás összege a vételárral érjen fel. - mondja a férfi, én pedig… hát nem teljesen értem. De így már van értelme annak, hogy mondta, hogy láthatóan kezdő vagyok… Akkor ez egy kezdő autó. Nekem ez nem baj. De Dylmairra nézek, mert ő az utastársam, és szeretném, hogy neki is megfeleljen a jármű. Szerintem neki valami más is jár a fejében, mert még osztoznak az eladóval. Én már készen állok az indulásra bármivel is megyünk. Főleg, amikor megkapom a kulcsokat is…
- Háháááááá. Nem fogod megbánni… - de jó leeeeeeesz… be is ülök az autóba és ismerkedem egy kicsit vele. Eléggé… antik technológia, de pont ez az izgalmas benne. A pedálok… ki is próbálom őket, még mielőtt elindulnánk.
- Gyorsít, lassít és… más funkció nincs ugye? - meg a kerék, amivel irányítom. Nem olyan nehéz. Azért érezhetően döcögünk egy kicsit, ahogy elindulunk. Gyors és lassú váltokozik, ahogy próbálok ráérezni a pedálokra, és az út szélén is megtaláltam valamit. Valami bukkanó féle…
-  Rendben. Meglesz az is. - közért, közért… nézek körbe, hogy látok-e olyan épületet. Egy nagy parkolót látok, egész közel az induló állomásunkhoz. És eddig az autót is sikerült az úton tartani.
A fordulás viszont… már problémásabb. A semmiből terem előttem egy másik autó, és nagyon kell tekernem a kormányt, hogy ne menjünk neki. Megnyomom a fé… véletlen először a gázt, de aztán a féket. Nem megyünk neki semminek, de azért… érzem, hogy nagyon ver a szívem, és az a hangos visítás sem tetszik, ami a másik autóból jön ki.
- Ez egy ilyen Terrai Autós Bunkó, akinek be kéne szólni? - nézek Dylmairra, mert azért tényleg megijedtem. És az autót ezért le is állítom, ott ahol éppen vagyunk. Boltnak néz ki az épület, aminek elértük a parkolóját. Oké, a bejárat pont messze van, de az nekem nem gond.
- Itt figyelni kell, hogy zárjuk is ugye? Mert ellophatják… - sok mindent tudok a Terráról, de inkább Dylmairt szoktam kérdezni az ilyenekről, mert neki… hát mindenben több tapasztalata van, mint nekem. A boltban viszont már van rutinom nekem is. Szeretem a Terrai ételeket és italokat. Keresek is valami finomat, amint bemegyünk, és Dylmairnak is választok valami szépet, hogy majd emlékezzen erre a kis utazásra.
Ayda Rygel
Ayda Rygel

Play by : Liv Tyler

Back to top Go down

Route 66 Empty Re: Route 66

Post  Dylmair Rygel Fri Jun 30, 2023 10:14 pm

Route 66
Ayda - Terra - Jelen

Fújok egyet a füstből. Valódi cigi, ám már a legelső füsttől kezdve egyáltalán nem káros. Teszek róla, hogy ne legyen az, ám az ízét lehessen élvezni. És lazulni benne.
Van nekem komoly oldalam is, amikor arról van szó, ám ki a fene akar savanyú ábrázattal végigélni egy ciklust, amikor lehet lazulni is és élvezni az életet? Akkor bizsergek igazán, ha éppen zajlik valami.
- Fogadjunk. - a cigi a számban van, miközben előhúzok egy zöldhasút. Imádom az ilyen fogadásokat, nekem a bankók nem jelentenek semmit, és a “bankszámlámon” is annyi jatt van éppen, amennyit csak akarok. De nem nagyzolni vagyok itt, hanem élvezni az életet!
Leülök a kinti kerítésnél, s a térdemre támaszkodva szívom el a cigit, míg cukin intézkedik. Aztán megállok a választott, vagyis kapott szépség előtt.
- Te ezt akarod vezetni? Ez láppedálos, kisanyám, nem vagyok Frédi... - majd csettintek egyet a dolgozó felé. - Héj, nem baszni akarunk a kocsiban, hanem utazni. Jobbat nem tudtál volna adni? Soroljam a hibáit? -szűzanyám, hogy ezek mindig azt hiszik, hogy mi egy pár vagyunk. Mi egy pár vagyunk, de azt nem azzal ünnepeljük, amire a csávókám gondolt...
Terra néha ilyen hatással van rám, pedig nem is ittam, és nem gondolom magam alpárinak, ahogy a terraiak nevezik azokat, akik pont úgy beszélnek, ahogy most én. Ki is kerekedett a terrai... feje, nemcsak a szeme. De aki ilyenre gondol és ez alapján ad nekünk járművet, az ezt kapja tőlem.
- Az bizony. - kacsintok rá, s  a slusszkulcs nála landol. Ha mondjuk a kerítésen keresztül akar távozni innen, azt sem bánom. Megérdemli a kisember, hogy ... végre határok nélkül élvezze az életet.
- Az egyik sarki közértnél megállhatnál. Nem benne, sokkal inkább mellé parkolj le, majd besétálunk. - vágom be magam az anyósülésnek nevezett helyre, és a lábamat felteszem. Erre még lehet, nem úgy, mint a mostani gyártmányúakra, ahol a légzsákok eltörik a terraiak lábát. Meg orrát is...

Emme

Dylmair Rygel
Dylmair Rygel

Origin : sirius
Play by : Cate Blanchett

Back to top Go down

Route 66 Empty Route 66

Post  Ayda Rygel Wed Jun 28, 2023 11:27 pm

A Terra egy vaaaaaaaarázslatos hely. Legalábbis abban az értelemben, hogy egy cseppnyi mágia sincs itt, és ennek ellenére sem robbantak még fel. Minden analóg, minden 3D és mégis… valahogy élnek. Meg alkotnak, szaporodnak, és legfőképp… szórakoznak is.
Annyira vártam már, hogy Dylmairral kiruccanjunk egy kicsit. A tökéletes világnak egy hátránya van, hogy unalmas… Így időnként kell a fűszer és nem az ételünkre…
Az autók viszont… elképesztő szerkezetek. Ég, és füstöl, aprókat robban is, és mégis halad előre, szédítő sebességgel. Mi miért nem használunk otthon ilyeneket? Persze a benzin szörnyen büdös, és károsít, de helyettesíthetnénk mondjuk vízzel. Vagy levegővel. Nehát három pár unikornissal… Lenne még mit tanulnia a Terraiaknak tőlünk.
- Majd én elintézem az autó bérlést. Csak mosolygok, és biztos kapunk kedvezményt. - villantom a varázslatos fogsorom Dylmairnak is, mert tudom, hogy… bizonyos mértékig rá is hatással van. Szeretem ezt az alakot, mert ha így látnak mások, mindig kedvesnek, és ártatlannak gondolnak. Végülis tényleg kedves vagyok…
Ezért, ha Dylmair belegyezik, elintézem az autót, és… akkor már valami szuper járgányt kérek. Meg véletlenül elfelejtek második sofőrt kérni ugye… hupsz…
- Szeretnék én vezetni. Legalább onnantól, hogy kiértünk a városból. Ügyes leszek ígérem… - talán még nem mondtam neki, hogy sosem vezettem Terrai járművet, de a bizalomnak úgyis az a lényege, hogy hiszünk a másikban nem? És mosolyogni is nagyon tudok… Azt pedig szintén láthatja rajtam, hogy írtó lelkes vagyok. Úgy ugrálok egy helyben, mint amikor a virágok fesztiválján, kiosztjuk a koszorúkat. Vagyis nagyon…
- Kaland lesz, az tuti. - az ilyen kiruccanásaink mindig azzal szoktak kezdődni. Ha jól csináljuk, akkor pedig a folytatás is bővelkedik benne rendesen…
Ayda Rygel
Ayda Rygel

Play by : Liv Tyler

Back to top Go down

Route 66 Empty Re: Route 66

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum