Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


New Home?

2 posters

Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

New Home?
Liam - Lepus  - Jelen

Az idő örvényébe tűnik saját fogalma, míg végre engedek Liam megbocsátó szeretetének, s el merem fogadni, s befogadni. A negatív érzések kimerítettek, s az önmagambanvetett bizalmam megroppanását nem fogom tudni feldolgozni, tudom. De Liam itt van. Velem.
Behunyt szemekkel simulok érintésébe, tenyerébe, majd csókot adok rá, mosollyal.
Érzem, ahogy finonam, de eltol, s megrémülök. Nem tőle, hanem attól, hogy amiért megmozdul, s amit sejtet mindez bennem, igaz. Gyorsan visszakozom, kezem leengedve, s figyelem őt, majd a kijelzőt.
- Ők... követtek bennünket? - elsápadok, s nem, nem a miatt, hogy elfoghatnak. Akár most velük mennék, ha ezzel megvédem Liamet. De nagyon is jól tudom, hogy ha egyszer képesek voltak befolyásolni, könnyedén át tudják törni a védelmemet és én esek neki Liamnek. Azt pedig. Soha. Többet.
S ahogy kigondolom a mondatot, érkezik az első értesítést a lövésről.
- Zárd rám a kabinajtót! Kérlek, Liam. - nézek rá könyörögve, majd kirohanok a vezérlő teremből, a kabinomba vonulok, de már a kérésem elején remegni kezdtem, s ez egyre jobban elhatalmasodik rajtam, ahogy végiggondolom, mennyi kárt okoztam neki és benne, eddig, nem is olyan régen.
S imádkozom, hogy addig ne küldjenek rám semmit, míg a kabinonba nem érek, csakhogy érzem, amint kapargatni kezdik tudatom pajzsait.
- Siess, Liam! - szinte sikoltom, ahogy lélkeszakadva igyekszem magam átvekeredni az ajtóm felé...
Csakhogy a lépteimet egy idő után nem hallom már meg, ahogy megállnak, óvatosan tesznek pár lépést előtte, majd megfordulok, s az irányt veszem vissza Liam felé. Arcom nyugodt, némi örömmel teli, mintha valami sikerült volna.
És érzem, ahogy nem engedik át gondolataim, s érzéseim: "Ez csapda, Liam!"
- Nem jött be nekik. Nincs kristály, nincs felettük hatalmam. - mosolyog Liamra arcom, de közben tudatom hátsó ajtaján dörömbölök, kétségbeesetten kiáltva tovább, hogy ne higgyen neki!

Emme

Thand Anderson
Thand Anderson

Play by : Lee Pace

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Liam Hanson Fri Mar 29, 2024 9:45 pm

Enyhén megcsóválom a fejem, de a mosolyom nem tűnik el. Egy kicsit sem haragszom rá, tudom, hogy nem szándékosan tette. Pontosabban sejteni vélem, hogy mi járt valójában a fejében.
- Nem. Azt hiszem csak engem akartál védeni. Egy nem túl szerencsés módszerrel. - figyelem elterelést emlegetett, azt nem tudom, hogy miről, de ennek tudom be a védekezést. Vagyis tényleg nincs bennem neheztelés, még egy minimális sem. Csak szeretet, és hála.
Ám ő még mindig vádolja saját magát, és szeretném egyszerűen csak letörölni az arcáról a fájdalmat. Nem szolgált rá, ezt meg kell valahogy mutatnom neki, és csak egy dolog jut eszembe, amivel ezt megtehetem…
Szorosan ölelem őt magamhoz, és igyekszem neki átadni minden érzelmemet, és minden gondolatomat. Idővel érzem, hogy felenged, hogy a csókja könnyedebb, és szeretettel teli lesz. Hogy visszatalál önmagához…
A hátát simogatom, miként a vállgödrömbe hajtja a fejét, és sokáig csendben maradok, csak kísérve a lélegzetés és szívverését. Én is megnyugszom, el tudok engedni minden aggodalmat, ami korábban bennem volt, és… természetesen egy pillanatig sem kell gondolkodnom azon, hogy mit mondjak neki, amikor végül megszólal.
- Én is szeretlek… - a tekintetét keresem, és finoman végig simítok az arcán. Most már minden rendben lesz. Érzem.
Ám a megérzéseim nem most először hagynak cserben, és szintén nem ez az első alkalom, hogy óvatlanná válok. Annyira Thandra figyeltem, és az érzéseire, hogy fel sem fogtam igazán, hogy még nem vagyunk teljes biztonságban. Hogy ezen a ponton még rajtunk üthetnek. És meg is teszik…
Finoman tolom el magamtól Thandot, hogy utána egy gyors mozdulattal a panel elé ülhessek. Akár azt is hihetném, hogy csak az aszteroidákat jelzi a rendszer, ami mellett elhaladunk, de azok nem ilyen ütemben tűnnének fel, majd el. Valami másról van szó. Olyasmiről, amit már túlságosan is jól ismerek…
Kikapcsolom a robotpilótát, és átveszem az irányítást. Ezzel egyidőben a pajzsot is megerősítem, és nagy sebességű manőverezésbe kezdek. Addig nem merek ugrást végrehajtani, amíg nem tudom pontosan, hogy mi van előttünk, illetve mögöttünk, de egy pillanatra sem veszem le a tekintetem a kijelzőről, és… a fegyver rendszert is aktiválom…
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Thand Anderson Thu Mar 21, 2024 8:41 pm

New Home?
Liam - Lepus  - Jelen

Megkönnyebbülten engedem ki a levegőt, s belesimulok lehunyt szemekkel, még mindig könnyes arccal, érintésébe. Ám ez nem tart sokáig, mert érzékelem energiájának azon részét, mely sérült.
Mégis bántottam! Összeomlok.
De nem hagyhatom így, meg akarom gyógyítani!
- Mégis bántottalak... - suttogom, s könnyeim újra nekiindulnak, hogy aztán megálljanak, míalatt gyógyítom.
Úton vagyunk. Meggyógyítottam. És bántottam. Nem vagyok érdemes arra, hogy hozzáérjek. Nem érdemlem meg szeretetét és figyelmét.
És annyira vágyom rá! S szeretném neki megadni...
De csak nézni tudok rá, még mindig könnyekkel, fájdalommal és rémülettel teli.
Amit tettem, nem tudom megbocsátani magamnak!
Közeledik felém... még közelebb jön, s felsírok magamban is, s átadom magam minden szeretetének, amivel körbevesz. El akarom hinni, s elmerülni abban, hogy megbocsát, s hogy továbbra is szeret.
Mert szeretem Liamet és mindenáron megvédem. De bizalmam saját magamban megroppant, s még jobban óvni akarom Liamet.
Elveszek ölelésében, csókjában, s lassanként megtalálom önmagam, az egyensúlyt, s karom már meri átölelni, s finoman csókolni, szeretettel becézni, ahogy mindig is beszéltem hozzá, szívem legmélyéről.
Vállgödrébe hajtom fejem végül, s elégedett boldogsággal, megnyugodva hunyom be szemeim, s sóhajtva engedem ki maradék fájdalmam, hogy utána ki tudja meddig, csak vele lélegezzek, hallgassam szívének dobbanását, érzem halántékomon át ütemét.
- Szeretlek. - halkan mondom ki, mégis határozottan, s szívből jövően.
Kinyitom szemeimet, s a panelre tekintek.
S csak jóval később tűnik fel, jut el hozzám, mit is látok.
- Azok mik, a radaron? - időnként felbukkanó pöttyök, mégis, ha kellően sokáig nézem, mintha mintázatot adna ki...

Emme

Thand Anderson
Thand Anderson

Play by : Lee Pace

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Liam Hanson Sat Mar 09, 2024 9:07 pm

T & LNew Home?
Ha nem épp menekülnénk, ha nem az lenne a cél, hogy minél hamarabb biztonságba érjünk, akkor csodálnám Thand erejét. Hogy képes ellenállni az ámításnak, ami engem láttat vele az ellenség helyett. De az-az igazság, hogy… talán én vagyok itt az egyetlen, ami igazi. Az alapján, amit látok rajta, és persze hallok, könnyen meglehet, hogy én sem érzékelem már helyesen a valóságot, és én is elvesztem a sötét erők forgatagában. Én viszont igazi vagyok. Hús és vér, lélek és energia, valaki, aki mindenét odaadná, hogy biztonságban tudja azt, akit szeret.
És végül sikerül is, mégha nem is úgy, mint elképzeltem…
A hajó szerencsére közvetlen irányítás nélkül is tud működni, egyedül a leszállást kell felügyelni. Addig viszont van még időnk. Addig Thand mellett maradhatok… Megoszthatom vele az energiámat, hogy minél hamarabb erőhöz jusson.
A kezét fogom, amikor felébred, nagyot sóhajtok, és finom mosoly szökik fel az arcomra. Mindenképp keresni fogok egy gyógyítót, aki rá tud majd nézni, de az, hogy magához tér… hatalmas megkönnyebbülés. Túl sok minden történt, fizikai, és mentális értelemben is, és… igazából nem tudom pontosan, hogy ő mit élt át. Talán valami…
Nem. Felébredt. Jobban van. Minden rendben lesz…
- Nem bántottál. Nincs semmi baj. - csak sejtem, hogy mi történt, de az számomra elég. Tudom, hogy Thand sosem bántana, és az, amit történt… nem az ő hibája. Ezért a megnyugtatásaként az arcán is finoman végig simítok. A mosolyom pedig élénkebb lesz, szinte örömteli.
- Serpenyő. A konyhában inkább legyünk óvatosabbak. - nem tudom, hogy pontosan mi okozta a sérülést, ha nem említi, talán el is felejtem, hogy mi történt. Nem figyeltem a fájdalomra. Viszont miután meggyógyít, teljesen el is tűnik. És a mosolyomba nem csak megkönnyebbülés, hanem hála is vetül.
- Semmi baj. Úton vagyunk már. Hamarosan… teljes biztonságban leszünk… - azért, ha most bármit is jelezne a radar… valószínűleg ismét messzire szökne a bennem lévő nyugalom. Van rá esély, hogy rajtunk ütnek, bármennyire is próbáltam a radar alatt tartani magunkat. De egyelőre csak mi ketten vagyunk, és nincs más dolgunk, mint visszatalálni saját magunkhoz. Ez pedig úgy lesz a legkönnyebb, ha…
Megcsókolom. Minden érzelmemmel, és teljes valómmal, figyelve arra, hogy csak óvatosan, finoman érintsem ajkait. A karjaimat viszont köré fonom, szorosan, és magamhoz ölelem őt.
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Thand Anderson Wed Mar 06, 2024 11:46 pm

New Home?
Liam - Lepus  - Jelen

Nemcsak nézem, de érzem is, s érzeteimmel belesimulok Liam érintésébe, majd behunyom szemeim, szomorúan, s bólintok egyet. Ismerhetném már őket, de mindig reménykedem.
De hiszen jönnek! Nem látja? Félelem tölti el szívemet, hogy akkor megint a trükkjeik egyikéhez fordultak, s mivel már sikerült megtörnöm a törlésüket, így csak én látom őket.
S ez be is igazolódik. Mindig mindent tagadnak...
- Nem igaz, csak el akarod hitetni velem! - s ahogy megszűnik a mozgás velem, azonnal támadásba lendülök. Liamet nem engedem, hogy elvigyék tőlem! Nem engedem, hogy elvegyék tőlem!
A sötétség hirtelen jön, s nem tudom, mennyi telik el az eszmélés között, de egy ismerős illat vesz körbe, energiájával együtt. Mint fuldokló, karolom át, s fúrom arcom ruhájába, bőrébe, s zokogni kezdek. Nem azért, mert azt hiszem, sikerült megmenekíteni. Hanem mert érzem, manipuláció hatása alatt voltam.
- Mondd, hogy nem bántottalak... - fojtott hangon zokom a ruhába, miközben kapaszkodom belé, mikor megérzem energiáján a sérülést. Hirtelen kapom fel a fejem, s tekintetem a válla felé, majd elszörnyedve nézek rá.
- Ezt... ezt én okoztam? ... - a végét már szinte csak suttogom, elcsukló hanggal, s ujjaimmal igyekszem energiám a sérülése felé irányítani. Fájdalommal és bűnbánattal van tele tekintetem.
- Sajnálom... - Meggyógyítom, erősödő fejfájásom ellenére is. A gyógyítás végeztével, bár már nem tartom amgam méltónak arra, hozzáérjek, legszívesebben újra karjaiba vetném magam, arcom ruhájába fúrnám. De inkább csak könnyes tekintettel nézek rá, remegve minden porcikámban.
- Sajnálom... - úgy vágyom az ölelésére, de elveszettnek érzem magam. Hagytam magam manipulálni, s azt bántottam, kit legjobban szeretek, ki legfontosabb nekem a világon...

Emme

Thand Anderson
Thand Anderson

Play by : Lee Pace

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Liam Hanson Wed Mar 06, 2024 12:13 am

Finoman végig simítok Thand kezét, mert tudom, hogy az ő szándékai mindig tiszták, és ő a legjobbat akarja mindenki számára. De… az a világ, ami most üldözi, másként működik…
- Ők képtelenek belátni, hogy mi a jó nekik. Csak a rövid távot értik. A hatalom mámorát… - volt idő, amikor engem is majdnem megszédített. Az, hogy bármit megtehetek… nagyon is csábító gondolat. De nekem sikerült még időben belátni, hogy ez csak rövid távon hozhat enyhülést. A valóságtól pedig… szörnyen messze van az a világ, amit maguk elé vetítenek…
Thandot viszont ki tudom menteni, épp csak el kell jutnunk a hajóig. Utána már biztonságban lesz. Mellette maradhatok…
Ő viszont nem könnyíti ezt meg, és egyelőre nem is értem, hogy miért áll ellen. Mintha nem ismerne fel…
- Nincs itt senki sem Thand. Csak ketten vagyunk. De sietnünk kell… - talán… ő olyasmit lát, amit én nem? Ami nincs is itt? De hogyan lehetséges ez? Önhibámon kívül, behoztam volna valami vegyszert? Nem értem…
De nincs idő arra, hogy filozofáljunk, csak azt tudom, hogy Thandon a hajóra kell vinnem. Aztán el a bolygóról, azonnal…
Olyan erősen fogom, amennyire csak tudom, és épp az utolsó méterek átugrására készülök. De aztán ismét megszólal, és… azt hiszem megértem a történteket. Lát, de… még sem…
- Nem vagyok alakváltó. A párod vagyok. Liam… - elérjük a hajót, és épp meg akarom érinteni Thand arcát, hogy ne csak a szavaim, hanem a jelenlétem is érezhesse, de akkor… erős fájdalmat érzek a vállamnál. Az egyik műszer pedig a földön csattan…
Látom, hogy nem ez az egyetlen tárgy, ami felém repül, ezért fedezéket keresek az ülésben. Automatikus vezetésre állítom a hajót, mert én még mindig a fenyegetést kerülgetem. Megszakad a szívem, ahogy látom, hogy Thand éppen ellenem küzd, és közben értem is… Csak kerüljünk már jó messzire innen…
Aztán hirtelen leesnek a tárgyak, és látom, hogy Thand is összeesik. Ellenőrzöm, hogy az automata pilóta továbbra is a cél felé visz-e minket, de aztán rögtön rohanok oda hozzá ismét. A karjaimba zárom őt.
- Itt vagyok Thand. Itt vagyok… Már úton vagyunk… - az energiámmal is körbe fonom őt, igyekszem a gyógyító erőmet is az ő szolgálatába állítani. Sajnos nem vagyok ebben túl jó… De a saját életerőmet meg tudom osztani vele. A vállam már éppen csak sajog, velem minden rendben lesz…
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Thand Anderson Mon Mar 04, 2024 9:27 pm

New Home?
Liam - Lepus  - Jelen

- De hiszen dolgozunk azon, hogy jó legyen nekik. - értetlenül meredek magam elé. Erre nemet mondtunk, de még nem jelenti azt, hogy egyrészt végleges, és hogy nem dolgozunk azon, hogy olyan megoldást találjunk, ami mindnekinek jó, és ebbe ők is beletartoznak.
Szeretnék abban hinni, hogy még nem késő. Csakhogy a portál nyílik, és rengetegen fognak átjönni! Liamet meg kell mentenem, nem tehet minderről, nincs köze hozzá!
A látványba Liam hangja vág bele, s megrémülök. Tudtam, hogy el akarnak vinni, de őt nem vihetik, őt hagyják békén!
- Menekülj, míg lehet, elterelem a figyelmüket... - suttogom halkan, s azon vagyok, hogy elengedjem a kezét, hogy el tudjak annyira távolodni tőle, hogy el tudjon tűnni.
Elkéstem!
Érzem, ahogy valami szorosan körém fonódik, s igyekszem lefejteni azt magamról, de az állandó mozgás nem segít. Nem harcos vagyok, ha még stratégia szintjén eégszen jónak vagyok mondható. A fogás szoros, de akkor sem fogom feladni, csak Liam meneküljön!
Újra Liam hangját hallom, közelről, s elkeseredek. Nem sikerült elmenekülnie....
De hiszen csak valaki felvette az alakját, így akarnak a bizalmamba férkőzni!
- Nem, hazudsz! Ismerem az alakváltó trükkjeit... - ekkor érzek egy hatalmas lendületet, s ösztönösen kapaszkodok, de amint ez megszűnik, újra küzdeni kezdek.
A képességem azonban föld terén cserben hagy, így hozzányúlok ahhoz, amit annyira nem szeretek: tárgyak kezdenek elindulni a fogvatartóm felé, hogy minél előbb kimenekítsem őt.
Ahogy a hajó kijut a kristály hatósugarából, a kapcsolat hirtelen szakad meg, hogy eszméletlenül omlok össze, ahogy a vízió nyomása megszűnik.
- Liam... - suttogom, s elindul a könnyem, vagyis elindulna, ha a sötétség nem nyelne be egy időre.
A fejfájás mellé fázás is társul, ahogy hirtelen pattannak ki szemeim. Szívem azonnal hevesen dobogni kezd, s küzdéssre készen feszülnek meg izmaim.
- Liam? - azonnal keresni kezdem tekintetemmel, amiből már eltűnt a kristály homályossága. Remegni kezdek, összehúzom magam.


Emme

Thand Anderson
Thand Anderson

Play by : Lee Pace

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Liam Hanson Sun Mar 03, 2024 8:11 pm

T & LNew Home?
Ezek lehetnének akár a felhőtlen boldogság pillanatai is, de nem feledkezhetek meg arról, ami Thand biztonságát érinti. El akartam hitetni magammal, hogy csak én aggódom túl, de a bizonyítékok és a szavai… inkább az ellenkezőjét erősítik. Nagy a baj, és most azonnal távoznunk kell, ha túl akarjuk élni. Abban ugyanis sosem kételkedtem, hogy Thand élete a tét…
- Az ilyesmibe nem szoktak csak úgy egyszerűen beletörődni… - bár nem ismerem személyesen azt, aki őt üldözi, de a fajtáját túlságosan is. Nem engedik el azon lovak gyeplőjét, amelyikek jól (vagy épp nagyon rosszul…) húzzák a szekeret, és a halál sem jelent előlük menedéket. Ha így lenne… már nekem sem kéne a hátam mögé néznem…
Viszont ezzel most nem foglalkozok, csakis Thand fontos nekem. Látom a szemében az ijedtséget, és ez összetöri az én lelkemet is. Sohasem kéne az ő pillantásában ilyet látnom…
Elviszem innen…
- Nem… Még nem késő… - nem tudom, hogy pontosan miért mondja ezt, pedig még a tekintetét is követem. Én nem látok semmit a kristályokon kívül, de… valami még így sem stimmel, ezt egyértelműen érzem. Éppen ezért sem akarom tovább húzni az időt, kényelem ide vagy oda, Thand a hátamra kerül. Szoros vágta lesz…
- Itt vagyok. Mindjárt elérjük a hajót. - abban a pillanatban tényleg nem tűnt távolinak a hajó, szedtem a lábaim, ahogy csak bírtam. Azonban akadt némi… nehezítő körülmény, ami még engem is megállásra kényszerít. Nem tudom, hogy ezt Thand műve-e (valahogy segíteni akarna?) vagy valami más történik, de nem is foglalkoztat. Csak az érdekel, hogy kikerüljük az akadályokat, és ez a legkönnyebben az igazi alakomban lehetséges.
Ezért átalakulok, úgy hogy Thandot a karjaimba veszem, négy lábbal pedig sokkal könnyebb ugrani is. Nem értem, azt továbbra sem, és a szívem őrülten zakatol.
De haladunk…
- Csak én vagyok az Thand. Én foglak. Nem ér hozzád rajtam kívül senki sem… - legalábbis én nem látok semmit. Ez mondjuk még nem jelenti azt, hogy nem történik semmi…
Főleg azért, mert Thand olyan erősen kezd küzdeni, hogy alíg bírom megtartani. Nem tudom, hogy az lenne-e a jó megoldás, ha egyszerűen csak belökném a hajó ajtaján, vagy épp valami más módon kéne megbirkózni vele. Éppen ezért az utolsó néhány métereket egy óriási ugrással teszem meg, és olyan erősen fogom Thandot amennyire csak bírom…
Aztán már csak a hátsó lábaimmal csukom a zsilipet, és a hangomra indítom a hajtóműveket…
Kérdés, hogy megbírtam-e tartani Thandot. Rúgás, vagy harapás nem számít, de a komoly ellenállás… még engem is meg tud akadályozni a továbbhaladásban…
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Thand Anderson Tue Feb 27, 2024 11:42 pm

New Home?
Liam - Lepus  - Jelen

Szemeim ragyogni kezdenek az örömtől. Sikerült letennie a múlt érzéseinek terhét!
S együtt lehetünk, belekezdve életünkbe. Boldog komolysággal, vagy komoly boldogsággal viszonzom pillantását, olyan lényegtelen. Nagy utat tett meg Liam.
Ám erre árnyékot vet az, amit mond.
- Csak az egyik portál használatáról. A járműveik nem bírnák ki azt a portált, így egy másikat javas... - szám elé teszem ujjam, s jobban már nem tudok elsápadni.
- Ezzel nem kapták meg a közvetlen átjárót a csempészetüknek.... - miért voltam olyan figyelmetlen!
Már nem merek beszélni a kristály előtt, inkább megkeresem a zsebemben maradt pár darabot, hátha segít valamennyit.
Muszáj menni. Most. A kristály egyre jobban nem etszik. Fogom kezét, összekulcsolom az enyémmel, s már haladunk, ahogy meghallom a kristályok összetévszthetetlen törésének hangját.
S bár én úgy érzem, haladok, az illúzió okán megállok.
- Már késő! Átjönnek! Menekülj! - pillantok Liamre, könyörögve, de valójában csak az illúzióra tekintek.
De még fogja a kezem, baj nem lehet.
Valaki azonban megragad, s mire szabad kezemmel védeném magunkat, addigra már fognak, s érzem, ahogy változik körülöttünk a világ.
- Liam? - az elementálokhoz nyúlok, kristályok helyett azonban most a föld elemét használom, és éppen úgy, hogy így Liamnek kerülgetnie kell kisebb-nagyobb akadályokat.
Ám a kristály érintetetlen, s valójában senki sem lép át, semmilyen portált.
A hajóra érve azonban már próbálok küzdeni a fogás ellen.
- Engedjetek el! Liam! - merthogy azt látom, elvisznek tőle.

Emme

Thand Anderson
Thand Anderson

Play by : Lee Pace

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Liam Hanson Sat Feb 24, 2024 9:01 pm

T & LNew Home?
- Igen. - mosolyogva bólintok, és már nyúlnék az italért, amikor érzem, hogy közelebb hajol hozzám, és finom csókot ad az arcomra. Egy pillanatra a szemeimet is becsukom, és az italért…  csak jóval később nyúlok. Ez sokkal jobban esett, és a mosolyom is ettől lett még szélesebb.
- Én is. Most olyan, mintha teljesen elengedtem volna a múltat. És készen állnék az új, boldog életre. Veled... - ebben az életben persze elengedhetetlen szerepe van Thandnak, és ez abból is teljesen egyértelmű lehet, hogy a tekintetét keresem, és amennyiben megtalálom, egy ideig nem is engedem el. Maradnék még, az idők végezetéig, csak ilyen egyszerűen, a társaságában. De tudom, hogy most erre nincs lehetőség…
Éppen ezért nem is húzom sokáig az időt (bármennyire is szeretném…), szembesítem őt a tényekkel, és a veszéllyel.
- Igen… - a hangom épp csak egy árnyalattal aggodalmasabb. Most még bízom benne, hogy a megoldás - amit találtunk - megfelelő lesz, Thand számára is. És leginkább biztonságban lesz.
Akkor viszont már önkéntelenül nyelek egyet, és ugrik egy fél fordulatot a gyomrom, amikor mégis felismeri az illetőt, és az is kiderül, hogy már meg is környékezték őt.
- Miről tárgyaltatok? - a kérdés természetesen csak akkor aktuális, ha elmondhatja nekem. Tudom, hogy van, amit nem oszthat meg velem, és tiszteletben is tartom. De most minden információ a segítségünkre lehet.
- Tessék? - először nem értem. Tény, hogy kiterjedt kém hálózatuk van, de azért a mindent látnak, és hallanak pesszimista hozzááállás, még az én mércémmel mérve is. Aztán, ahogy pakolgatja a kristályokat, megértem. És a döbbenet, csendes kétségbeeséssé változik, és jól látható aggodalommá.
Most azonnal el akarok menni innen. Vele együtt…
- Akkor nem várhatunk tovább… - fel is emelkedek, a pohár ital (amibe végül nem ittam bele), kisiklik a kezemből, és csak azért nem törik el, mert az asztalra érkezik a föld helyett. Feléled benne az a teljesen értelmetlen ösztön, hogy fogjam meg a kristályt, és hajítsam el jó messzire. De tudom, hogy ez önmagában semmit sem segítene.
Bólintok, és éppen akkor nyúlok a kezéért, amikor ő is az enyémért. Az ujjaink szorosan összkulcsolódnak, és történjék bármi is, nem fogom elengedni. Addig nem, amíg biztonságban nem vagyunk. Talán még utána sem…
- Menjünk. - elindulunk a hajó felé, először csak sietős, de nem futó léptekkel. Aztán Thand kijelentése után, én még gyorsabb tempóra váltanék, és igyekszem ebben őt is segíteni.
De megtorpan, és a tekintete is megváltozik. Nem tudom, hogy mi történik csak azt, hogy… nagy a baj. Nem akarom őt elengedni, minden ösztönöm azt súgja, hogy fogjam a kezét. De azt is, hogy most azonnal mennünk kell…
Ha nem ellenkezik (túl erősen), akkor anélkül, hogy elengedném a kezét, szembefordulok vele, és óvatosan a  vállamra veszem őt. Nem túl ideális helyen sikerült őt megfognom, és az sem segít, hogy igazítanom kell egy kicsit a pozíción, annak érdekében, hogy ne ejtsem őt le. De néhány pillanatal később, már elég stabilnak érzem, és amilyen gyorsan csak tudok, futni kezdek a hajó felé.
Biztonságba viszem őt, kerüljön bármibe is…
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Thand Anderson Thu Feb 22, 2024 9:21 pm

New Home?
Liam - Lepus  - Jelen

- Akkor erre inni kell. - mosolygok boldogan, ahogy átnyújtom neki az italt, s egy finom csókot adok orcájára, mosollyal.
- Örülök, hogy így alakult. - suttogom, s orcámat a csók után az övéhez érintem, behunyt szemekkel. Richard furcsa jellem, ám az, ahogy Liammel pöröl, számomra a törődés jele. S hálás vagyok neki ezért.
Megkönnyebbülök. Tény, hogy a “csak a szokásos’ esetén is aggódok. Nagyon. Mégsem fogom neki mondani, hogy változzon meg. Ő ezt az utat választotta, én meg őt választottam. Még ha nem is tudtam az elején, ki is ő. Nem foglalkoztat, mert az az igazi ő, azt érzem életem részének. Lényem részének.
- Igen? - nézek rá értetlenül, hiszen senki olyasvalakivel nem volt tárgyalásom.
A hologramra tekintek, s elsőre nem ugrik be senki.
Majd becsukom szemeim, s minden tárgyalást igyekszek végigpörgetni. Megrázom fejem. Biztosan tévedés lesz, könnyedén akarom lerázni magamról. Ám....
Finoman simíotm végig kezén hüvelykujjammal. Próbálom a képet előidézni. Azután a hologramot. És elsápadok.
-  Belenyúltak az emlékeimbe... - suttogok, magam elé dermedve. - Ő ott volt az orioni tárgyalásokon. De ... nem emlékszem rá. De ahogy megmutattad a képet...
Csakhogy van valami más is, amit jobb, ha tud. Az ásvány. Így már összeáll a kép.
Rajongok az ásványokért, szívem s  lelkem része, kirstályfae vagyok.
- Hallanak és látnak mindent. - teszem előbb a kristályokat ki a zsebemből, s teszem köré, s csak azután szólalok meg, hátat fordítva a kristálynak.
- Igen. - bólintok. - Van, két, egymással teljesen összetéveszthető kristály. Pontosabban... könnyen lehet programozni. Képes befogadni és aktivizálni rosszat és jót is. És ez az a kristály.
Közben már odaléptem hozzá, tenyerem arcára simul, s a szemeibe tekintek.
- Rád.
Azután kezem az övére siklik le, s összefonja ujjaim az övé körül.
- Bárm is van itt, amire szükséged van, lényegtelenné vált. Most menjünk, vagy itt maradunk. - s azzal elindulok a hajója felé, közben fogo a kezét. A kristály felől halk reccsenés hangzik.
- Most! - nézek Liamre. Minden perc számítani kezdett.
Csakhogy egyvalamiről elfeledkeztem. Beférkőztek az álmaimba, s így míg a kristály közelében vagyok, képesek hatni rám. Vízió, amit látok, hogy egy portál nyílik a kristály helyén, s hogy jönnek ki rajta, miközben egy teljesen más világot vetítenek elém. Erősen fogom Liam kezét, s csak annyit látni rajtam, hogy tekintetem violaszín kristállyá változik, ahogy hat rám a kristály ereje. A kezem az, amin keresztül közvetít a tudatom: az egyetlen józan pont ő: Liam. El ne engedje a kezem!

Emme

Thand Anderson
Thand Anderson

Play by : Lee Pace

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Liam Hanson Mon Sep 25, 2023 11:50 pm

T & LNew Home?
Elveszek csókjában, jobban, mint korábban. De már tudom, hogy miért. Ahogy többet adok magamból, befogadni is többet tudok. És miként van elég bátorságom őszintén szeretni őt, azt is érzem, hogy mit kapok tőle. Ha lehetne el sem engedném. Ám az felelőtlenség lenne a történtek fényében.
Az viszont nem árt senkinek, ha kézen fogva nézünk szembe az előttünk lévő nehézségekkel. Sőt. Most már értem, hogy csak így lehet. És így is érdemes…
- Jó… Nagyon is jó… - akár fedhetném is magam, hogy milyen ostoba voltam, amiért nem bíztam Richardban. De nem teszem. Egyszerűen csak jó, sőt csodálatos érzés, hogy letettem ezt a terhet. Mert a titok az volt.
- Igen. És a kötelék még így sem szakadt meg. Az megmaradt, egy másik formában. - teljesen nem tudnék hátat fordítani Richardnak. Nem azért, amit iránta éreztem, egyszerűen csak azért, mert olyan sok mindenen átmentünk, és annyi mindent megosztottunk egymással, hogy az ilyet nem lehet elfelejteni. Ha nem találkoznánk többet, akkor is ott lenne a fejünkben (legalábbis az enyémben biztosan), hogy merre van a másik, és vajon jól megy-e a sora. Arról nem is beszélve, hogy jobban ismerjük egymást, mint saját magunkat.
Ám most már van valaki az életemben, aki mindent tud és tudni fog rólam. Többek között azért is, mert nála empatikusabb személlyel még nem találkoztam, és a segítőkészsége is páratlan. Finoman végig is simítok az arcán, amikor most is - amikor ő van veszélyben - elsősorban arra gondol, hogy nekem jó legyen.
- Nem vagyok bajban. Csak a szokásos. - továbbra sem tehetem be a patám az univerzum minden pontjára, de erről már tud Thand. Azon kívül nem történt változás nálam. Egyelőre… Számítok ugyanis arra, hogyha elindulok azok után, akik Thandot keresik, történni fognak érdekes dolgok velem is… De ez egy kicsit sem érdekel, ha biztonságban tudhatom őt.
- A pontos okát nem tudom. Csak azt, hogy egy befolyásos valaki keres téged. Nagyon. És ő nem arról híres, hogy futni hagyja azokat, akiket üldözni szokott. - nagy valószínűséggel tehát szemet szemért, avagy patát pikkelyért tranzakcióra van csak esélyünk. Nem szívesen oltok ki életet, még a negatívokat sem, de Thand épségéért bármikor…
- Ő az. - előhozom a hologram képet a karórámon, és úgy tartom, hogy Thand is láthassa. Egészen addig így tartom, míg be nem ugrik neki valami. Ha ugyanis ő is hozzá tud tenni a történethez, könnyebb lesz a végére járni. Siettetni viszont nem fogom, mert Richard nyert nekünk egy kis időt.
- Milyen… - már kérdezném, hogy milyen megbeszélésre gondol, de aztán megértem, hogy oka volt annak, hogy nem fejezte be a mondandóját. Rájött valamire.
- Mire jutottál? - kérdezem lágyan, a kezét viszont finoman megszorítom. Érzem rajta, hogy megijedt, legalábbis én erre következtetek. Így nagyon örülök neki, hogy már tényleg tudok mást is mondani, azon kívül, hogy veszélyben van…
- Akár most is indulhatunk. Meg kérhetünk valakit, hogy a holmikat majd hozza utánunk. - biztosan túlzás lenne erre is megkérni Richardot, de tudom, hogy rá számíthatunk mindenben. Illetve meglehet, hogy tud küldeni maga helyett valaki olyat, akiben megbízik. Akár Bellát is… Eszemben sincs veszélybe sodorni őt, de mivel neki sem Thanddal, sem velem nincs komolyabb kapcsolata, észrevétlen maradhat.
Viszont mielőtt ezt az ötletet is felvethetném Thandnak, ő az ásványhoz sétál. Figyelem arcvonásait, és persze a szavait is. A hallottakra össze is szorul a gyomrom, de az arcomat igyekszem féken tartani. Nem akarom, hogy lássa rajtam az aggodalmat. Én most a támasza vagyok.
- Igen emlékszem. És ha tőlük van akkor… - lehet, hogy már tudják, hogy hol van. Akár a közelben is lehetnek. Vagy… Eszembe jut, hogy Thand mesélte, mostanság rémálmai vannak.
- A rémálmaid… nem lehet, hogy közük van az ásványhoz? - csak a sötétben tapogatózom. Mert hiába láttam már nagyon sok mindent, mindig van új húzás az eszköztárukban. Ebben a legerősebbek, mert sosem lehet kiszámítani, hogy mit fognak tenni. Csak lecsapnak… kegyelem nélkül.
- Mire van szükséged? - azon kívül persze, hogy menjünk biztonságba. Ugyanis meglehete, hogy ismeretei révén, neki van más terve is. Hallgatom, bármiről is legyen szó. Hiszen együtt fogunk megküzdeni velük…
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Thand Anderson Mon Sep 25, 2023 10:27 pm

New Home?
Liam - Lepus  - Jelen

Felkuncongok, halkan, mélyről jövőn. Mert értem, miért mondja ezt. Nem kívánom őt megváltoztatni, hiszen ő érzi, mikor és hogyan szeretne haladni. Ám látom rajta, változik. Kiegyensúlyozottabb lett, mintha megtalált volna valamit önmagában, mit elveszettnek vélt.
- Igen, az van benned...
Figyelem őt, s leginkább energiáját érzékelem, ahogy felém nyúlik, s még általam sosem tapasztalt módon tárul ki, s ölel körbe, hogy csókjával együtt elveszek, muszáj vagyok megtámasztani magam a nehéz asztalnak, hogy lábaim megtartson bennünket, mert derekáról kezem még nem távozott... megszűnnek gondalataim, s csak energiájában fürdőzőm, ismerkedem azzal, kit eddig kissé félszegen mutatott meg önmagából.
Komolyan, s együttérzéssel hallgatom, mit mond Richarddal kapcsolatban. Mikor elmondta nekem mindezt, megértettem, számára ez mennyire komoly volt, a maga viszonzatlanságával, nem tudásával egyetemben. Mert azt is megértettem, miért nem mondta ki neki.
- Ha úgy történt, ahogy remélted, az.. jó? Nem? - töltök számára a finom nedűből, s magamnak is.
Ahogy közelebb húzódik, kinyúlik kezéhez kezem, magamhoz vonom, s összekulcsolom ujjainkat, onnan indul pillantásom tekintetébe, hogy szavai vége felé felragyogjon a szikra benne. Még jobban.
- Elengedted. - bólintok.
A folytatásra azonban eltűnik arcomról a finom mosoly, s derű, s aggodalommá változik, mely érte szól.
- Bajban vagy? Segítek... - másik kezem gyengéden helyezem összekulcsolt kezünkre, úgy ér a folytatás, s megdermedek.
Arra mindig fel voltam készülve, hogy esetleg azok találnak meg, akik Liamet üldözik, s tudom, őket könnyedén ujjaim köré csavarva, végül üres kézzel távozásra kényszeríteném.
- Miért nem? - ismerem ugyan a dolgaim, ám nem hiszem, ha eddig nem kerestek, eztán sem fognak, hiszen talán már nem áll érdekükben. Azonban Liam jobban mozog olyan helyeken, ahol terjednek a hírek.
- Ó, a megbeszélések? - majd megkönnyebbülten felsóhajtok, s elnevetem magam. - De hiszen azok csak olyan megbeszélések voltak, amikben egyezségre volt szükséges jut... - valamit félrenéztem volna?
Először lepillantok kezeinkre, majd rá, majd újra kezeinkre.
- Akkor azt hiszem, minél előbb meg kell történnie. - halk a hangom, majd felállok, s a teraszon lévő ásványhoz lépek.
- Emlékszel, hogy ezt egyik utamról hoztam? Nos... ezt ők ajándékozták nekem, s először nem értettem, miért tesznek a madarak mellé más ásványokat, így a múlt héten összegyűjtöttem nekik, hátha a fészkükhöz kell... - azóta vannak rémálmaim, s ezt meséltem Liamnek is, noha nem mindegyikről tud.

Emme

Thand Anderson
Thand Anderson

Play by : Lee Pace

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Liam Hanson Thu Aug 31, 2023 9:55 pm

T & LNew Home?
Thand mosolya elűzi a maradék sötét felleget is, így már teljes harmóniában, a történteket objektíven nézve tudok beszélni vele. Mindent tisztázni akarok vele, és figyelmeztetni őt a veszélyre, de van valami, amit jelenleg még jobban szeretnék. A karjaiban maradni, csak még néhány percig…
- Semmi izgalmasban. És épp ez a jó. - voltak idők, amikor bármit elvállaltam, hogy valamiképp elmeneküljek a sivár hétköznapok elől, de most már nem vágyom másra, csak nyugalomra. Arra, hogy ha valaki megkérdezi tőlem, hogy mi történt, egyszerűen csak annyit mondhassak, hogy azzal töltöttem a napot, akit a legjobban szeretek, és nem csináltunk semmi különöset. Számomra éppen az ilyen napok érnének kincset. Ezért is törekszem rá, hogy előbb vagy utóbb ez legyen a megszokott. Előbb viszont még végleges megoldást kell találni egy égető problémára. Szerencsére Richard segítségével megkapjuk az elégséges időt ehhez.
- Hmm… élet az van bennem. - mosolyodom el, és már nem tudok tovább várni, közelebb hajolok hozzá, és egy finom csókot lehelek az ajkaira. És ez alkalommal az energiám is terjeszkedni kezd felé, olyan bátorsággal, mint eddig soha. Átadok neki mindent, ami én vagyok, egyetlen csókban. Épp csak egy utolsó dolog van, amitől óvni akarom. Viszont már azt sem sokáig.
- Richard. Elmondtam neki, hogy mit éreztem iránta. És úgy fogadta, ahogy reméltem, nem úgy, ahogy vártam. - megosztottam Thanddal azt is, hogy miért nem vallottam már színt korábban Richardnak. Meséltem neki a félelmeimről, hogy valami meg fog változni a kapcsolatunkban, hogy ha kiderül, én mindig is másként néztem rá, mint ő énrám Ezért tudja, illetve láthatja is rajtam, hogy ez a fejlemény nagy megkönnyebbülést jelent nekem. Hát még az, amit ezután fogok elmesélni neki.
- Viszont nem ez volt a legérdekesebb rész. Hanem az, hogy megbizonyosodtam róla, az érzéseim már a múlthoz tartoznak. Nem váltott ki belőlem semmilyen érzelmet a jelenléte. Ugyanis a jelenemben és a jövőmben valaki másé a szívem. -  újból közelebb húzodom Thandhoz, ám most nem akarok csókot lopni. Ha megtenném, az a veszély fenyegetne, hogy benne ragadnék a ködben, ami körbevesz, amikor vele vagyok, és meghagynám a kellemetlen témákat a jövőnek. Ezért inkább úgy veszem, hogy majd ő lesz a jutalmam, ha az utolsó vallomással is előállok.
- Van még valami, amiről beszéltünk Richarddal. Segítséget kértem tőle valamiben, ami téged is érint. Szerettem volna korábban is szólni neked róla, de nem akartalak megijeszteni. Addig nem, amíg nem tudok valamilyen megoldást is kínálni. - ez így most nagyon rosszul hangzik, így nem is áll szándékomban sokáig a levegőben hagyni ezt az egészet. Most már nincs mese, akármi is lesz, előjövök ezzel is.
- Nem vagy biztonságban Thand. És amíg nem találunk ki valamit a védelmedre, vigyázni kell magunkra. - mert az biztos, hogy vele tartok. Ha ez azt jelenti, hogy az ügyeim utolérnek… akkor is. Nem fogok magára hagyni.
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Thand Anderson Thu Aug 31, 2023 8:34 pm

New Home?
Liam - Lepus  - Jelen

Belemosolygok hajába, még jobban hozzásimítom arcom.
- Kíváncsian várom, miben volt részed. - hiszek abban, magunk alakítjuk életünket, s ezen keresztül szeretnék segíteni Liamnek is: hogy vegye észre, a felelősségnek van pozitív oldala is, hogy aktívan tehetünk a jó felé. Hiszek a jóságában, a szívében.
Karom hátára simul, ahogy még jobban átölelem, s mélyet lélegzek, többször is. A világ és szívem lecsendesedik, hiszen karjaimban tartom, ki számomra a legfontosabb.
Egy pillanatra lehunyom szemeim, ahogy hozzámér, hogy csak érintését érezzem, hangját hallhassam, s illata körbeöleljen.
Majd újra rányitom tekintetem, s keresve övét, elveszek benne, miután egy kicsit hosszabb ideig ajkain időzik pillantásom.
Ujjaim hegyén tartva nyújtom át a poharat számára.
- Váljék életté benned. - döntöm meg fejem kicsit oldalt. S mintha valamit nagyon akarna mondani, ám erőt keres hozzá. Úgy vélem, ki kell jönnie belőle, hogy lelke megkönnyebbüljön.
Helyet foglalok, úgy, hogy ha kívánja, mellettem tudjon helyen foglalni.
- Múltad melyik részét? - szemeim felragyognak, s érdeklődéssel nézek rá. Boldog vagyok, hogy életét kezének irányításába vette, s szeretném, érezné, itt vagyok mellette, történjen bármi is.


Emme

Thand Anderson
Thand Anderson

Play by : Lee Pace

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Liam Hanson Tue Jul 11, 2023 12:47 am

T & LNew Home?
Megkönnyebbülten, és leginkább boldogan indultam vissza a Thandhoz. Amitől olyan sokáig féltem, ami béklyót kötött az érzéseimre… alaptalan volt. Felszabadultam a terhes, de mégis sokáig dédelgetett érzések alól, és úgy éreztem új patásként, megtisztulva térhetek vissza hozzá. Még akkor is, ha vannak problémák, amire egyelőre csak ideiglenes megoldást sikerült találni…
Sosem éreztem még ilyen édesnek a levegőt. Játékosan még a nyelvemet is kinyújtom, ahogy kiszállok a hajóból,  ízlelgetve az ismerős, de mégis teljesen új élményeket és érzéseket. Kevés hiányzik ahhoz, hogy átalakuljak az igazi alakomba, és nyargaljak egyet a füves részen örömömben. De nem akarok egy percet sem elvesztegetni, amit Thanddal tölhetek…
Az viszont meglep, hogy nem csak örömmel fogad, hanem azonnal a karjai közé zár. Még mindig nehéz elhinni, hogy méltó vagyok a szeretetre, és az érzései nem fognak eltűnni, ha felfedem előtte a lelkem igazán sötét zugait is, de a jelenlétében mindig elég néhány pillanat ahhoz, hogy elzárjam a kétség utolsó magvát is. Hiszen szeret, olyannak, amilyen vagyok, és én is őt, tiszta szívvel. Ebben pedig még sosem volt részem.
- Pompás volt. Alig várom, hogy elmesélhessek mindent. - fonom köré a karjaimat, miként átölelem, és ahogy érzem sóhaját a hajamban, még boldogabbá válik a mosolyom. És amikor azt is kimondja, hogy hiányoztam neki… Csak pillanatnyi a csend, ami bennem honol, és amíg a helyére kerül minden, ezt követően önkéntelenül válnak szorosabbá a karjaim körülötte, és fogadom be még inkább illatát, és őt magát. Eszemben sincs elengedni őt… Beburkolom magam jelenlétével, és az energiámat is szabadon engedem megérkezve nem csak a jelenbe, hanem a közös jövőbe… Feltéve, hogy az elkövetkező időszakban, azért észnél leszek, és megvédem…
- Te is hiányoztál nekem. - távolodom el tőle egy pillanatra, hogy az egyik kezemet az arcára tehessem, és finoman végig simíthassak rajta. Gyengéden terelek egy kósza tincset a füle mögé, és minden vágyam az, hogy egy csókkal is köszönthessem. Ám erre még várok. Türelmesen, hiszen láthatóan már készült a fogadásomra. Persze… a közeléből nem mozdulok, és azt is nehéz megállni, hogy az ajkára ne tévedjen a tekintetem…
- Köszönöm. - emelem fel a csészét, amibe teát töltött. Már nem kell kérdeznem, tudom, hogy nekem készítette, és mint minden gesztust, ezt is örömmel fogadom. Tudom, hogy a rózsaszín köd csalfa tud lenni, és vár ránk egy nehéz beszélgetés is, de még nem akarom beengedni az aggodalmat. Bízom abban, hogy a terv, amit Richarddal előkészítettünk… legalább kezdetnek jó lesz.
- Lezártam a múltat. Egyszer és mindenkorra. - két tenyerem a csésze köré fonom, és aprót kortyolok az italból. Nagyon ízletes, de a figyelmem kizárólag Thandra irányítom. Olyan jó látni, olyan jó… boldognak látni. Még nem akarom ezt a gondtalanságot elűzni. Legalább.. még néhány percig nem…
Liam Hanson
Liam Hanson

Play by : Jared Padalecki

Back to top Go down

New Home? Empty New Home?

Post  Thand Anderson Mon Jul 10, 2023 10:18 pm

New Home?
Liam - Lepus  - Jelen

Olyan jó érzés belefúrni arcomat a párnájába. Még ha nincs itt, velem maradt az illata. Jobban örülnék ha ő is itt lenne most, de hamarosan meg is érkezik, tudom. Talán éppen ezért repül le a takaró rólam, ahogy lerántom, s készülődjek érkezésére. Hosszabb idő elteltével, s jócskán frissebben, már a konyhában sürgölődöm, de nem ételt készítek, az mindig van itt, friss és finom. Forrásvízből készítek jeges teát, a cserje ága behajlik, ahogy átnyújt pár levelet, belejtve a már elég meleg vízbe a kannában. Mosollyal köszönöm meg, biccentve fejem röviden, s teszem vissza a kannát a helyére. Ma gyümölcsre vágyom, a kedvencemre, s igyekszem elhessegetni azon érzést, hogy Liam az utóbbi időben eléggé feszült. Aggódom érte, de még nem mertem megkérdezni, mi bántja.
Éppen ezért inkább elfoglalom magam tennivalókkal, remélve, hogy egyszer elmondja, mi lelkét nyomja. Visszaülök elfoglaltságomhoz, de minden egyes rezdülésre úgy érzem, nemcsak szívem dobban hevesen, s örömöm emelkedik az egekbe, hanem figyelmem is pendül.
S éppen ezért pattanok fel, mikor már valóban ő érkezik, hogy karjaim közé vonhassam, magamba szippantva illatát, érezve bőrének érintését. Belesóhajtok hajába.
- Már nagyon vártalak. Milyen volt utad? - de van, ami sokkal fontosabb most, hogy kifejezzem. - Hiányoltalak, Liam. - újból veszek mély levegőt, érezhessem illatát, azután hagyom, hogy lélekben is megérkezzen, s kérés nélkül töltök számára a teából, amely kellemes hőmérsékletűvé hűlt.
Közben figyelem, mennyire feszült. Mert eldöntöttem, hogy erre rá fogok kérdezni. Segíteni szeretnék neki.


Emme

Thand Anderson
Thand Anderson

Play by : Lee Pace

Back to top Go down

New Home? Empty Re: New Home?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum