Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Feather Party

2 posters

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Vágyom a félelem adta energiára, de nagyon makacs tudok lenni, ha az önérzetemről van szó. Márpedig nem akarnak. Akkor nem is kapják meg!
Persze, a kötelék marad, s bosszús-magatehetetlen-beletörődő módon dobom hátam a támlának. Akkor jöjjön az őrület, előbb-utóbb csak eljutok addig az éhségig, hogy a racinonális fékezőrakétáim kioldanak, és elindulhat az, aki szerintem mindig is vagyok. Vagy voltam.
De bosszúságomra másvalakit is megérzek, aki viharos sebességgel közelít.
Ránézek, és erre mit látok?
Egy tükörben illegeti magát.
Dühösen intek a kezemmel, morogva egyet, mire a tükör valahol a végtelenbe érve, méltóztatik is széttörni.
- Csezd meg a tükrödet. Senki sem kérte, hogy idegyere. - visszacsuklok inkább a támlára, pedig annyira nagyon őt is a tükör után küldeném.
Csakhogy a tónus a hangjában....
Behunyom szemeim, s sóhajtok egyet.
- Ha kárörvendeni jöttél, akkor csak tedd meg... - próbálok vállat vonni, és nem veszem észre, hangomban sokkal több szomorúság van, mint amit el akartam rejteni.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Tue Apr 02, 2024 7:46 pm

Nem mond semmit, de nem is igazán vártam tőle választ. Feltételezem, hogy az egyértelmű kijelentésem ellenére sem érti az ingerültségem, ezért inkább a távozás mellett döntök. Pontosabban döntenék, mert még azelőtt eltűnik, hogy én ezt megtehetném.
Ez mondjuk így mindenképp kényelmesebb, mert ez az én birtokom…
Viszont nem sikerül azonnal megnyugodni. Én megteszek érte mindent, azt még szóba sem hoztam, hogy én mit szeretnék, erre… feltöltözik. Nyilván nem ez a probléma lényege, de ha egymás után kétszer is megtörténik, hogy valaki akkor is beint nekem, amikor én a csábítási palettám szinte teljes tárházát bevetem, akkor már nem igazán tudok a türelmes erotikára gondolni, vagy arra, hogy egyébként az önbizalmamnak még ezt is ki kéne bírnia.
Akkor NEM. Én is mondhatom ezt, nem csak ő.
Egy ideig csendben kószálok a birtokon, aztán úgy döntök, hogy inkább kimozdulok egy kicsit. Mondjuk egy kiruccanás a közel-keleten, a fegyveres harcok központjában. Attól mindig jobb kedvem lesz.
Viszont éppen akkor, amikor megérkezek, és felvehetném az AK-47-est a földről, illetve én is lőhetnék egyet vagy kettőt vele, megérzem, hogy…
Mi a francot csinál Shyrrak?
Először olyan, mintha az energiámat akarná elszívni, de aztán rájövök, hogy valami mással próbálkozik. El akarja vágni a köteléket…
Ez nem zavarna, ha nem érezném én is a fájdalmat, illetve ha nem esne ki a puska a kezemből, és nem lőném még pluszban lábon is magamat. Ez utóbbi egy csettintéssel tudom tüntetni (persze csak a hangos, és illetlen foglalkozásban emlegett női felmenőket felszólító kiáltás után), de a kötelék eltépéséből eredő fájdalom még marad. És egy kicsit sem tetszik…
Így bármennyire is örülnék most egy kis magányos háborús játéknak, úgy döntök, hogy felkerem Shyrrakot. Tudom, hogy hol van, és egy pillanattal később már ott is termek előtte. A megjelenésem szuper szexi jellegét, és persze az értelmét nagyban csökkenti, hogy mire megérkezek már nem érzem a fájdalmat. Azt viszont igen, hogy a kötelék még mindig sértetlen. Nem tudom ez, hogy lehet, de meg kell tudnom.
Ám mielőtt szóra nyílhatnának az ajkaim, és számonkérhetném Shyrrakot, észreveszem, hogy… hát nem néz ki túl jól. És nem vonzalom tekintetében, hanem egészségileg. Őt ennyire megviselte a kötelék tépés? Akkor minek csinálta? Tény, hogy nekem sem esett jól, de én ennyire nem nézek ki rosszul. Vagy mégis? Durci ide vagy oda, azért szeretnék jól kinézni…
Egy tükröt varázsolok a kezembe, megnézem a képemet, hogy minden rendben van-e, de mivel igen, azt eltüntetem, és mégis megszólítom Shyrrakot.
- Shyrrak? - a kérdő hangsúly érezhető, ahogy az is, hogy már eltűnt a düh nagy része a hangomból. Bármennyire is sérti a hiúságom a viselkedése, azért nem feltétlenül akarom, hogy rossz legyen neki.
Legalábbis most még nem…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Sat Mar 23, 2024 8:32 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Ahhoz nagyon ért, miként illanjon el a vágy belőlem. A vágy, amik valójában sosem érdekeltek, mert ... nem. Közömbösek, még csak nem is utálom. Nem érdekelnek. Azt gondoltam, ha belemegyek ebbe a játékba, akkor legalább ő élvezi.
De megint olyat tesz, amitől elveszi a kedvemet.
Megáll a mozdulatban a kezem, ahogy a poharat az asztalra akarom tenni.
Tessék?
Tehát pincsikutya játék.
Valami hihetetlen ronda szó jut az eszembe, de a folytatástól csak a keserűség jelenik meg az arcomon.
Hiszti.
A másik közeledése.
Mi van?
Mire ujjaim elengedik a pohár szélét az asztalon lévő pohár karimáján, már ott sem vagyok.

Megnyíltam előtte, olyat tettem, amit eddig soha senkivel, csak hogy jó legyen neki.
És amikor kifejezem azt, hogy mit NEM akarok, akkor kidob.
Egy ideig csak behunyt szemekkel ülök a semmi közepén.
Pont ugyanaz történt, mint fent, az öreggel. Elmondtam neki, mit NEM akarok, és inkább másra vágyom, persze, hogy kidobott... cukor és imádom, de akkor is kidobott.

Egy ideig nyalogatom a sebeimet, azokat is, amik újra felszakadtak. Nincs kedvem tombolni. Nincs kedvem a fél univerzumra rászabadítani a félelmet. Abból a gyerekcipőből már kinőttem.
Visszavonulok. Újabb félelmek nem születnek, s ha valaki felülkeredik saját félelmén, megszünteti, nem jön helyébe más.
Csakhogy elfeledkezek arról, engem a félelemmel átszőtt energia éltet, s mire észbekapnék, addigra erősen megcsappant az energiám.
S érzem azt is, hogy a köteléken keresztül akarnék energiát elvonni. Nergaltól.
Csakhogy annyira megsértett, hogy a büszkeségem nem engedi, pedig a legnagyobb örömmel szippantanám ki erejét az utolsó cseppig.
De csak úgy tudom megakadályozni ezt, hogy ha elvágom a köteléket.
Így elkezdek arra figyelni, s összeszedem maradék erőmet, hogy eltépjem a kapcsot.
A fájdalom egyre démonfelettibb lesz, s már a felénél járok, amikor a kapocs újra visszaerősödik, de nem csak, mert kifogytam az erőből.
Felkiáltva nyitom ki a szemeim, s nagyokat lélegezve dőlök a kanapé támlájának.
Nem. Akkor sem fogok senkit sem megkörnyékezni, hogy féljen. Így csak kapaszkodok a karfába, mindkét kézzel, s várom, hogy a jótékony borulás eltakarja ép elmémet. Máshogy úgysem enged büszkeségem...

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Sat Mar 23, 2024 7:43 pm

Már ez a játék is tetszik, és az alapján, hogy a legutóbb milyen jól szórakoztunk… biztos vagyok benne, hogy lesz ez még jobb is. De továbbra sem akarok sietni. Élvezek minden pillanatot, és nem hiszem, hogy meg tudnám unni. Valamint azt látom, hogy Shyrrak is egyre jobban élvezi a dolgot. Már kifejezetten ügyes, és azt is kezdi lassan felfedezni, hogy mit szeret. Sosem volt még ilyen jó a kísérleti nyúl szerep…
- Nem? - egy ideig csak azt hiszem, hogy húzza a bajszomat, épp úgy ahogy én teszem az övével. A tekintetem még huncutabbá válik, mert azt hiszem, hogy ez egy nagyon kellemes játék lesz. De aztán kiderül, hogy…
Nem…
Úgy tűnik, hogy ismét valami problémája van, és a ruhák megint rajta vannak. Nem mellesleg pedig megint itt hagy…
Mélyet sóhajtok, hogy ki tisztítsam a fejem, hogy ne mondjak olyasmit, amit később megbánok. De aztán amikor a vágy köde már eltűnt a szemem elől, és én még mindig ingerült vagyok… kertelés nélkül kimondom, amit gondolok.
- Nos rendben. Én eddig a pontig voltam hajlandó a pincsi kutyát játszani a kedvedért. - egy pillanat alatt makulátlan lesz az én ruhám is, tekintetemből eltűnik a könnyedség és a huncutság maradéka is. Nem tudom, hogy mi történt, de most már nem is áll a szándékomban kideríteni. Az elmúlt Terrai órában ez a második alkalom, hogy valamin megsértődik, pedig én mindent megtettem, hogy a kedvében járjak. Értem a célzást, inkább abbahagyom a próbálkozást.
- Majd, ha tudod, hogy mit akarsz, és hiszti nélkül is képes vagy fogadni a másik közeledését, keress meg. - tudom, hogy minden démon azt hiszi, hogy körülötte forog a világ, de… Helllloooo… én is démon vagyok. Nekem is vannak igényeim, vágyaim, meg egy kisebb naprendszer, ami körülöttem forog, épp csak türelmes vagyok, és képes vagyok egy időre félretenni őket a másik kedvéért. De ha ezt nem értékelik egy kicsit sem… Akkor inkább feladom.
Ezért ha csak nem mond egy jó érvet a maradásra, távozom. Fizikailag nem fog tudni visszatartani, kötelék ide vagy oda. Csak követni tud, az viszont nem biztos, hogy túl jó ötlet…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Thu Mar 21, 2024 9:06 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Vállat vonok. Nekem mindegy. Sosem érdekeltek ezek a dolgok.
Szemeibe pillantok egy pillanatra, talán hosszabban is ott időzik benne a kelleténél.
Nem kell az engedélye, hogy kihasználjam. A parancsa sem.
És ami most a fejemben van, az az, hogy mivel lehet félelmet és rémületet kelteni a másikban. Engem az elégít ki, lakok jól vele.
De nála nem vágyok erre, noha elindult egy fantáziafoszlány, mit is tennék a bőrével...
Szárnyam hegye engedelmeskedik neki, ám a helyett, hogy a bőre alá fúrnám karmos végét a szárnyamnak, a hosszú tollak, melyek simítják, érintik. Az vajon milyen érzet lehet, s ebből miként tudok táplálkozni?
Meg kell állapítanom, hogy a kirobbanó energia, ami érintésemből fakad, érdekes. Nem úgy táplál, mint a rémület. Mégis... más.
Elsimítok tollaimmal, elvándorol, kíváncsi érdeklődéssel figyelem útvonalát, majd visszatér, de mielőtt visszatérnék vele, hirtelen vesz másik irányt. Majd újra kört tesz meg, visszaérkezik... lassan, finoman... s lassan vándorol el mellette tovább, újabb kört téve.
Éppen azon vagyok, hogy a következő kör után finoman és gyorsan érintsem meg, amikor ....
Megállok a mozdulatban, ránézek. Villan a tekintetem. Pont elrontotta az egészet, nem csak azzal, hogy megszólalt.
- Te. Nekem. Nem mondod meg. Mit mondjak. - felállok, összecsapom szárnyaim, s újra ruha van rajtam.
Intek egyet, s szabaddá válik, még ha tudom is, hogy képe lenne ő is kiszabadulni.
A semmiből üveg palack terem, poharakkal, s töltök magamnak belőle, s az egyik fotelben helyet foglalok. Nem dühös vagyok.
Annak a pontnak a találkozását én is vágytam...


Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Tue Feb 06, 2024 10:01 pm

Vállat vonok. Nekem ugyanis mindegy, hogy az öreg mit csinál, és mit nem. Nem az én veszteségem…
- Az-az ő baja. - ami azt illeti ez meg is magyaráz egy-két dolgot. Példának okáért azt is, hogy nekem miért nincs helyem az ő csapatában. Szerintem ugyanis a huncutkodás jó dolog. Sőt. Nagyon jó. Nem mellesleg, ha okosan gazdálkodom vele, akkor az új feladatomnál is jól fog jönni. Elég csak a régi példákat nézni, ahol egy-egy szoknyáért bizony komoly háborúk dúltak.
A pancserek… én ennél azért jobban fogom csinálni…
Meg mást is, és azt még taníthatom is valakinek…
- Nem is akarom. Bízom az ösztönben, ami azt mondja a zoknira, hogy “fúj”... - még az arcom is undorral teli lesz az pillanatra. Láttam már, ahogy a buli hevében szakadtak a zoknik, és biztosan rémálmaim lettek volna utána, ha a klasszikus értelemben aludnék.
Hiszen ha tudom, akkor inkább valami hasznossal töltöm az éjszakát… épp csak az változott az új pozíciómmal, hogy mi a hasznos…
Most mondjuk… a nosztalgia… Ezért engedem, hogy Shyrrak… azt csináljon velem, amit csak akar…
- Nem. De akkor használd ki… - szórakoztató lenne azt mondani, hogy nem a helyzetet, hanem engem használjon ki, de nem hiszem, hogy az sikerülne neki. Azt még… senkinek sem sikerült összehoznia, pedig én vettem az első sört az univerzumnak, amikor elérte a nagykorúság határát. Vagy ő vette nekem? Ah… mindegy. Öreg vagyok ez a lényeg…
Shyrrak viszont bizonyos dolgokban nagyon fiatal, így hiába adom át neki az irányítást, azért figyelek. Elsősorban rá. Meg persze saját magamra is, mert kezd határozottan… ügyes lenni…
- Ha egy kicsit fel… - hirtelen akad el a lélegzetem, amikor érzékeny pontot talál meg. Még alig hallgatóan fel is nyögök, elégedetten. És így már be sem kell fejeznem a mondanóm, mert éppen azt tette, amit kívántam. Egy kicsit feljebb vándorolt…
Kell néhány pillanat, és egy nagyobb sóhaj, hogy összeszedjem magam.
- Mondd ki azt is, hogy még mit szeretsz… rajtam… - a beszéd sokszor el tudja rontani a kellemes pillanatokat, de van, amikor… helye van. Például, amikor szeretném, hogy ő feldezze, hogy mit kedvel, én pedig… élvezni akarom ennek a kísérletezésnek a gyümölcsét.
Természetesen egy bíztató, és kihívó mosoly is párosul a kijelentésemhez…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Mon Feb 05, 2024 9:27 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Elnevetem magam. Mennyire földhözragadt elgondolás, hogy a szex a minden! Van attól sokkal jobb dolog is. A szex egy közönséges dolog. Alacsonyabb szintekre találták ki. A sexet nem élvezem. Sokkal inkább mást élvezek.
- Az öreg nem foglalkozik a sexszel. - vonok vállat.
Szemezek vele. Látom lelkét, annak mélységét. S elveszek benne. Furcsa érzés, még sosem éltem át ilyet.
- Nem is próbáltad még... - ám mosoly hiányzik szemeimből is, sokkal inkább más van benne.
Első pillanatra megakadok a mozdulatban. Nem azért, mert meglep, a ruha helyett őt érintem. Az energiája, amihez energiám szinte azonnal kavarodna. Aztán haladok tovább, hagyva, hogy az anyag megszűnjön létezni.
Kellemes érzés, máshogy is érezni akarom, így a második legérzékenyebb pontommal érintem őt meg, várva, hogy ugyanazt a hatást érem-e el.
Nem érzékelem, ahogy a ruha rólam is eltűnik. Az energia olyan gyorsan halad át rajtam, hogy nincs időm érzékelni.
Dól, s én dőlök vele, ahogy szárnyaim óvón fonják körbe, ösztönösen őt, hogy megvédjék. De karjait még fel tudja tartani, s a következő pillanatban már puha (tollas is,mindenhogyan) párnákra érkezünk. Vagyis ő érkezik. Ahogy meglátom kezeit, megteszem számára, ahogy és amit szeretne.
Rózsaszínnek ugyan rózsaszín, de elég erősen fogja össze csuklóit, s rögzíti... a földhöz? Falhoz? Ha kíváncsi rá, megtudja, mert azok a kezek nem tudnak semerre sem mozdulni. Ha fincánkolni támadna kedve a lábaival, úgy azokra is hamar rákerül a rózsaszín szalag, még erősebb, s talán.... ugyanannyira szoros, mint ami a csuklóit fogja össze, s rögzíti.
Mint ahogy én sem dőltem igazán vele. Állok felette, sokféle értelemben, s figyelem őt.
Szárnyam hegye mellkasánál kezdi el simítani, halad a felkarja felé, finoman megsimítva ajkait, majd elindul... lefelé...
- Mondtam már, hogy szeretem ezt a helyzetet? - biccentem oldalra a fejemet, miközben halad szárnyam  hegye, finoman lejjebb,majd elveszem róla.
Hogy ismét feljebb érintse, egy amúgy eléggé érzékeny ponton...

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Fri Jan 26, 2024 10:03 pm

Ahogy somolyogva visszakérdez, leesik, hogy mit is mondtam. Hát… végülis…
- Azt. Biztos vagyok benne, hogy időnként a vén kecske is megnyalja a káposztát, és ezáltal van némi köze ahhoz, hogy a szex egy kellemes dolog. - már csak azért is, mert ha kellemetlen lenne, akkor igen nehéz lenne rábírni a Terraiakat a szaporodásra. És nem ők az egyetlen faj, akiknek csak… manuálisan megy…
A kijelentésem ironikus részét ezennel félre is söpörtem, és mosolyoghatok továbbra is… csábítóan…
Viszont úgy tűnik, hogy Shyrrak máris tanult tőlem valami hasznosat. Vagy alapból van tehetsége… Igazából mindegy is. Ahogy közelebb lép hozzám, és… erősen lehengerel, még azon is elgondolkodom, hogy esetleg szóba jöhet a zokni is. Esetleg…
Nem, azért azt mégsem, de lecsalom a maradék távolságot közöttünk, hogy a levegőnek se legyen hely közöttünk…
- Zoknit nem tépkedek. Az nem buli. Hidd el. - megtiltani persze nem fogom. De le fog görbülni a szám széle, ha zokniban akar majd… köm-köm-köm… és persze nem csak a szám széle…
A gondolatot viszont gyorsan kiverem a fejemből, jobban mondva… Shyrrak gondoskodik róla, hogy ez megtörténjen. Azt hiszem tetszik neki, hogy irányíthat, nekem meg tetszik az, hogy… ennyire elengedi magát. És ennyire oda van értem…
Ezért segítek neki egy kicsit (meg magamnak). Ahogy hozzám ér a szárnyával (vagy igazából nem tudom, hogy mivel, mert becsukom a szemeimet, hogy még inkább… érezhessem), a ruha anyaga megszakad. Mintha egy penge lenne, nem is csak egy finom érintés, az anyag szétválik ott, ahol hozzám ér. Így is lehet vetkőzni…
A folyamat viszont lehet, hogy félbemarad, mert amint az ajkai a nyakamhoz érnek, már nem foglalkozom a ruhákkal. Sőt. Ha nem akadályozza meg akkor eltűnnek. Róla is…
- Szóba jöhet a hányszor is… - valószínűleg nem látja a huncut mosolyt, ami az arcomra szökik, ám ha mégis… akkor azt is érezni fogja, hogy elkezdek hátrafelé dőlni. A csuklóimat pedig a fejem fölött összeérintem, mintha bilincs lenne rajtam. Vajon tesz rám? Vagy most másként akar velem… játszani?
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Sat Jan 20, 2024 11:55 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Teljesen felragyog, s vele együtt tekintetem is még jobban. Ritkán mosolygok, s most a tekintetem teszi azt.
- Istenit? - nézek rá az elszólásra. S megjelenik a szám sarkában is a mosoly.
Elgondolkodva nézek felfelé.
- Akár lehet az is. Még nem gondolkodtam el rajta. Másrészt meg... - ha most lenne öv rajta, magamhoz rántanám, vele együtt. Így csak közelebb lépek hozzá. - úgyis szeretsz ruhaholmikat letépegetni...
Nergal az első, ki nem hátrál meg attól, hogy közeledem hozzá. S most valahogy a félelem érzete sem hiányzik. Mert amit érzek felőle... egyszerre végez velem, s éleszt újjá, minden egyes pillanattal. Szinte megrészegülve hunyom le szemeim, hátha érintésemmel tudok visszaadni ebből az érzetből számára.
- Nem inkább... mennyire? - kinyílnak szemeim, íriszeibe fúrva tekintetem. Nem foglalkoztat a ruha rajta, arról meg elfeledkezek, hogy rajtam is van.
Csak a szárnyaimmal érek hozzá, a másik a hátához simul, ha ruha van rajta, akkor a ruhán keresztül. Mondtam én, hogy minek a ruha...
Nyakszirtje közelébe hajolok, s ha ott is ruha van, akkor azon keresztül kapja a gyengéd érintésekt ajkaimról.


Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Fri Jan 12, 2024 11:02 pm

Nem tudom, hogy értettük ennyire félre egymást, de úgy tűnik, hogy már nem is számít. Mert látom rajta, hogy… nos végre pontosan azt látom rajta, amit szerettem volna. Mámort…
Erre pedig önkéntelenül reagálok én is, a mosolyom egyre szélesedik. És egyre huncutabb lesz. Velem együtt…
- Nem csak jót. Istenit… Őrjítőt… Kielégítőt… - ez utóbbi persze inkább a későbbi fázisban esedékes… De azért megemlítem, mert itt a helye. Ahogy azt is, hogy mi a helyzet azokkal a dolgokkal, amit nem szeretek.
- Nem fog. Főleg, ha nincsen zokni fétised. - elnevetem magam, de azért… hát ezt pont komolyan gondolom. A zokni az nem. Lábon nem. Máshol… igazából jöhet, ha aztán lekerül…
De ezt nem teszem szóvá, mert Shyrrak úgy tűnik, hogy egyenesbe kerül velem, és persze saját magával, ez pedig… már most is igen csábító. Láthatóan megmozgatja a fantáziámat (és nem csak azt)...
- Kíváncsi vagyok mire gondolsz… - mosolyodom el még kihívóbban, és nem tudok ellene tenni, a hangom is önkéntelenül búgóbbá válik. Annak a késztetésnek viszont egyelőre ellenállok, hogy megérintsem őt. Inkább még a kezeimet is szét tárom, amolyan: “tegyél velem, amit csak akarsz” módon. A tekintetét viszont nem eresztem el…
Ahogy elkezd cirógatni a szárnyaival egy pillanatra becsukom a szemeimet. Tetszik, nagyon is, és még szeretnék belőle. Sőt… Én is adni akarom. De ennek most nem engedek. Most azt a játékot játszom magammal, hogy egyelőre nem érinthetem őt meg. Így még inkább kívánni fogom…
Neki viszont szabad a terep, még közelebb is húzódom hozzá. A szemeim pedig ismét kinyílnak, hogy el tudjak veszni a tekintetében. A ruhák pedig… hát tényleg kezdenek elég zavaróak lenni. Főleg, azok, amik rajta vannak. Remélem róla is le fog kerülni…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Wed Jan 10, 2024 10:01 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Nagyra nyílnak szemeim, s csendben maradok. Nem, mintha mondani akartam volna valamit. Aztán leengedem a kezem a támasztékról, hogy felé tudjam fordítani a fejem is. Majd elgondolkodva nézek magam elé. A fejem marad ugyanott. Vagyis...
Engem szeretne. Vágyakozni utánam. Aztán abba a hitbe....
- Értelek... - szúrom közbe szinte magamnak is, mert nem akarom megakasztani, szerentém hallani mindazt, amit mond.
- És... az neked jó érzést okoz, hogy abba a hitbe ringasd magad, hogy nem kaphatsz meg, és ezáltal még jobban kívánsz? Nem fog? - felcsillannak szemeim.
Ahogy hallgatom, megértem, próbálkozik, nekem, mi a jó.
Hmmm...
Olyat még senki sem tett értem, csak azért, hogy nekem jó legyen. Neki, magának, igen.
- Értelek. És... tetszik. - észbe kapok, mit is mondtam. - A ruhaletépegetést nem, deeee... - újra rákönyökölök államra. - csak meg ne bánd, mennyiszer és hogyan fogom letépni. - mosolygok sokat sejtetően.
Felállok, s egészen közel megyek hozzá, s egyik szárnyam felé irányul, s hegyével megcirógatom a hátnál, felfelé, oldalt.
Majd a szemeibe tekintek.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Thu Jan 04, 2024 10:22 pm

Teljesen rendben van, hogy időnként hullámzik a hangulat, mert ha mindig magasan lenne, azt vennék természetesnek, és ezáltal semmi különleges nem lenne benne. Na de… arra azért millió éves pályafutásom alatt nem volt még példa, hogy ennyire fél menjen egy egyszerű… huncut reggel… (vagy ki tudja milyen huncut napszak…)
- Öhm… várj… pont hogy ezeket szeretném. - még a szám is jellegzetes ‘O’ formát vesz fel, annyira nem értem. Ezek szerint nem voltam egyértelmű? Hát nem látja rajtam, hogy mennyire… nos hát igen. Aztán, ahogy pörgetem a gondolatokat, és igyekszem ezáltal a beszélgetést is… rájövök, hogy igazából ő tényleg nem azt kérdezte, hogy mit szeretnék.
- Oh basszus… Sajnálom. Félreértettem a kérdésed. Én pont hogy téged szeretnélek. És vágyakozni utánad. Meg mindent, amit elmondtam. Az eszembe se jutott, hogy arról beszéljek, mi az, amit nem szeretnék, mert… nos az nem történik meg sohasem. - bizony-bizony. Léptem én már le szó nélkül orgiáról, meg egyéb történésekről, amikor olyasmi történt, amihez nekem nem volt kedvem. Mert most őszintén. Ki az akinek eszébe jut zoknit húzni a lábára huncutkodás közben? Egy szexi harisnyakötő, esetleg a harisnya oké, de zokni… Nem-nem. Annyira perverz még én sem vagyok…
- Nem tudom, hogy szeretnéd-e ezért egyelőre csak próbálkozom. Az alapján, amit én szeretek. Én szeretek tépkedni. De mivel nem működik, ezért most megkérdezem, hogy mit szeretnél, avagy nem szeretnél. Mert azt akarom, hogy jól érezd magad, és neked is olyan kellemes legyen, mint nekem. - igazából az a tuti, ha neki még jobb. Mert azáltal nekem is jó lesz. De ez már túl sok magyarázat, és… ettől meg nekem megy el a hangulatom.
Ám mivel kérdezett még, és nagyon igyekezetem minden szavára figyelni, komolyabb arckifejezést, és nem ádám kosztümöt öltök, míg figyelek és válaszolok rá. Mert úgy tűnik, hogy… tényleg fontos nekem.
Mi a franc…
- A folyton visszarakom magamra az persze nem buli. Most sem az volt a szándékom. Csak egyszeri lehetőséget akartam adni magunknak, mert ha te nem teszed… én kezdtem volna letépni magamról egy tánc kíséretében… - amit most biztosan nem fogok megmutatni. Arra most tényleg nincs meg a hangulat. De nagyon remélem, hogy még lesz…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Thu Jan 04, 2024 9:03 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Hümmögő hangot adok ki a kérdésére. Merthogy nem nekem kell a saját kérdését megválaszolnom. S mert annyira nem foglalkoztat, hogy ha nem tetszek neki. Én jól érzem magam ve...
Egészen mostanáig.
Az élvezet eltűnik, megtörik, megszakadt.
Nem.. szeretne...
És vágyakozni utánam, sem szeretne. És abba a hitbe sem ringatni magát, hogy vágyjon utánam.
Csak ránézek, államat öklömre teszem.
- Akkor miért vagy még mindig velem, hogy ha mindezeket nem szeretnéd?
Pont RÁ nézek. Aztán inkább fel. Mert tényleg kíváncsi vagyok, ha egyáltalán ... vaaagyis mégis megmozgatom, akkor...
Nem értem.
Aztán folytatja, és még inkább nem értem. Egy ideig nézek rá.
- Szerinted, ha én letépek egy ruhát valakiről, akkor újra ruhában akarom látni? Mi ez a ruhaletépő fétis? Ha valaki felöltözik, akkor a bulinak vége jelzés van. És semmi kedvem az újra rád növő ruhákat leszaggatni rólad, és ezt már mondtam is. Te mit szeretsz benne, hogy folyton visszarakod magadra, hogy tépjék le? Mit rejtegetsz és mit szeretnél, hogy a másik rávilágítson neked? - mert én már kifogytam az ötletekből. És valóban foglalkoztat a válasza.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Sun Dec 31, 2023 10:27 pm

Nem kell különleges érzék ahhoz, hogy tudjam… nagyon is tetszik Shyrraknak, amit csinálok. Ennek pedig egyértelműen örülök. Hiszen hiába a tapasztalat, és a ‘rutin’, a vágyak felélesztése nem arról szól, hogy van egy recept, amit betartva, tökéletes lesz a sütemény. Figyelni kell arra, hogy kinek készül. És én szoktam figyelni, mert örömet okoz, ha kedvezhetek annak, akivel vagyok. Feltéve persze, hogy ez a szándékomban áll, mert nyilván az emberrel… nekem semmi dolgom. Shyrrak viszont… lehet, hogy ezt nem vette észre?
- Úgy gondolod, hogy nem tetszel nekem? - mivel közelebb húzott magához, nem kell nagy lépés ahhoz, hogy teljesen hozzá simuljak. És mivel egyelőre a ruha sem akadályoz, és a testünk teljesen egymásnak feszül… szavak nélkül is elég egyértelmű lehet a számára, hogy a vonzalommal nincsen gond részemről. Az pedig már korábban kiderült, hogy részéről sem, mert hiába tudom, hogy páratlan a… pisztáciám, mindig jól esik a megerősítés…
Na de a vágyak felélesztése éppen arról szól, hogy a végletekig kell feszíteni a húrt. Hogy annyira kívánjuk egymást, hogy az szinte már fájdalamat okozzon, mert akkor lesz… igazán élvezetes, amikor végre közel kerülhetünk egymáshoz. Számomra ez természetes. Apró játékok, amik tűnhetnek akár időhúzásnak, de valójában a kísérletezésről szólnak, és arról, hogy még inkább kívánjuk egymást…
Shyrrak viszont láthatóan félreérti ezen szándékomat.
- Téged. És vágyakozni utánad. Abba a hitbe ringatni magam, hogy nem kaphatlak meg, és ezáltal még jobban kívánjalak. De aztán eloszlatni az illúziót, és… - feljebb emelem a karjaim, nyújtozva egyet a levegőben, ezzel pedig már megemelkedik rajtam annyira az ing, hogy teljesen egyértelmű legyen, alul semmi sincs rajtam, és… én már minden testrészemben készen Állok, mindenre… Aztán meg leengedem a kezeim, és huncut mosollyal nézek Shyrrakra.
- Ezt szeretném neked is megadni. De ha te nem vágysz erre, ha nem akarod kipróbálni, hogy milyen az, amikor annyira vágysz a másikra, hogy már szinte fájdalmat okoz, és ezáltal, mikor megkapod teljes az extázis… tiszteletben tartom. Vagyis kérlek, ruha és egyéb kérdésben legyél egyértelmű. - nem jövök azzal, hogy egy csettintéssel el tudná tüntetni, mert nyilván nem önmagában az ing a lényeg, hanem az a bizonyos fal, amit érez közöttünk, és amit elméletben én húztam fel. Nem állt szándékomban, de ha ő így érzi… Nos akkor tennem kell róla, hogy ne így érezze. Így elkeztem lassan, érzékien kigombolni az ingemet, és közelítek felé, ha nem érzek rajta ellenállást…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Thu Dec 21, 2023 10:15 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Morgok egyet, elégedetlenül, ahogy mégsem arra mozdul, amerre kértem, karmaim elkezdenek visszanőni, nem foglalkoztat, hogy az ember látja. Úgysem fog emlékezni semmire. Már ha kedvem lesz életben tartani.
Aztán a morgás elégedetté válik, ahogy mégis a megfelelő irányba indul el a keze. Még a fejem is félrebiccentem, behunyom egy pillanatra.
Őt figyelem, ahogy leesnek neki szavaim. Önelégült mosoly jelenik meg szám sarkában, s begörbítem mutatóujjamat, mire a pórázán a karika kicsit megmozzan, ahogy magam felé mozdítom. S nem. Nem az tartozik hozzám. Nem csak az....
- Páratlan. - biccentem kicsit előre fejem, s nézek. Oda. Majd egy hmmm? Arcot vágok.
- Nem ám én tetszenék... - kicsit rekedt a hangom, minden idegszálam fürdik még a félelemben, amiből táplálkoztam. A vége viszont nem ezért fullad el. A legérzékenyebb pontomon érint meg, s így szinte összeomlanék, ha nem éppen reggeli után lennék. Így csak egy nagyon mélyről jövő, elégedett morgást hallatok, s mélyet lélegzek.
Nagyon, icipici hiányzik, hogy ajkaihoz érjek, s átkaroljam, mikor kiránt a flow élményéből a ruhaanyaga.
- Inkább te mit nem szeretnél? Miért kellett falat tenni közénk? Én nem voltam egyértelmű? Miben nem? - könyökölök az államra, inkább ujjaimmali simítom arcom, és nem nézek rá. Nincs kedvem forgatni a fejemet. Szárnyaimat is teljesen összecsuktam, hozzáférhetetlenné tettem.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Thu Dec 21, 2023 9:01 pm

Pontosan azt a hatást érem el, amit szerettem volna, ezért az elégedettség nem mímelt az ábrázatomon. Az nagyon is valós, mert szeretek efféle örömet okozni. Meg a káosz is egész fincsi, ami a férfi fejében kezd testet ölteni…
- Ahogy akarod… - erős a kísértés, hogy inkább balra induljon el a kezem. Egy pár centinyit meg is mozdulnak az ujjaim. De aztán hallgatok a ‘jó’ szóra, és jobbra megyek egy kicsit. Remélem ez is ugyanolyan látványos hatást mutat, mint a korábbi mozdulatok…
A férfi viszont még itt van, és furcsa, harmadik kerékként csatlakozik a bulihoz. Shyrraktól pedig érkezik egy kijelentés, amit kis híján hangos nevetéssel reagálok le. Jó poén, tényleg nagyon bennem van a röhögés. De azért tartom vissza, mert eszembe jut, talán komolyan gondolja…
Öhm…
Kellemetlen…
- Óóóó… nem is csodálom. A pisztáciám páratlan. - kedvem lenne fokhagymát, vagy egyéb testrészekre utaló étel nevet mondani, de igen furcsán venné ki magát, ha a kezemben teremne egy fürt fokhagyma. A pisztácia meg tényleg finom, és bármit lehet huncut módon értelmezni… amire én azt mondom…
- Nahát… milyen ínyenc lettél… Tetszik. - valószínűleg ha épp a pasira éhezne, és nem a félelmére, nem támogatnám ennyire a gourmet étrendjét, de mivel rólam van szó… még egy szédítő mosolyt is kap tőlem, meg egy újabb érintést… a szárnya tövénél…
Felesleges tagadni, hogy van valami vonzó Shyrrakban. Leginkább az, ahogy bálványoz, de hát most istenem… igazán lehetek démonként egy kicsit beképzelt. Meg egoista. És satöbbi…
- Ugye? - egészen közel hajolok az ajkaihoz, és már épp azon vagyok, hogy egy kicsit kibillentsem az egyensúlyából, és másként folytassuk, amikor… öhm…. most mi van?
- Mi? - önkéntelenül ki is csúszik a kérdés, és igen erős meglepettséget is láthat az arcomon. Nem tudom ugyanis, hogy mit rontottam el. Az előbb még fel akart falni, most meg… felöltözött, és egy kicsit sincs huncutkodós hangulatban. Ennek nem örülök…
- Mit szeretnél? Vagy mit nem szeretnél? Legyél egyértelmű. - más kérdés, hogy az-az én döntésem figyelek-e rá vagy sem. Most pont fogok. Mert már… hmm… szóval egy szál ingben vagyok, és az érintésemmel igen egyértelmű célzást tettem rá, hogy mit szeretnék. Eddig ő is benne volt. De most valami történt, amit érteni akarok. És helyrehozni…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Tue Dec 19, 2023 10:44 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Ahh, tényleg? Mindig elfelejtem, hogy ez még a 3D... bocs. 4.
Sóhajtok egyet, s mielőtt még érezhető lenne bármilyen fizikai nyoma, el is tűnik.
- Nnn...mmm.... - mondanám, hogy ne arra, lejjebb, ám ahogy ujjai feljebb túrnak a tollak között, nemcsak a tarkómon áll fel valami...
Csak mélyet lélegzek, karmaim elkezdenek eltűnni. Fejem oldalra biccentem, elégedetten morgok, s mozognak szárnyaim, tollaim Nergal ujjai után, elfeledkezve a reggeliről is..
- Jobbra... - abbahagyja a mozgást, tollaim azonban áhítoznak ujjai érintése után. Ilyet sem éltem még...
Kinyitom a szemem, ahogy az ember megszólal. Ránézek. Aztán Nergalra. Aztán rajta lejjebb.
- Nem. Van, amid csak az enyém.  - Mindene az enyém, egyértelmű. Nem mozdulok, helyette, mivel előttem van a férfi, vagy oldalt, Nergal tarkóját ha elérem, megsimítom.
Csak hallgatom a lábak dobbanását, és ingatom a fejem. A terraiak tényleg elég ostobák...
Pisztáciára nézek, és inkább én adok egy szemet ajkai közé.
- Szerintem csak a pisztáciádra bukik... -de már fordulok is meg, mert hallom az ajtó mögötti lábakat. Mint az elefántok..
Aztán már persze már nem igazán érdekel, mitől fél. Csak féljen. S abból a legnagyobb boldogsággal táplálkozom.
- A fél fogamra volt elég volt. Rád... - hozzá érek. - jobban éhezem... - és ez egyben felismerés is. S az is, hogy nem kiszipolyozni akarom. Hanem azt az energiát élvezem, ami kettőnk között cikázik.
- Nem inkább... - eltűnik közöttünk a kicsiny távolság, karjaim leengedem, karmaim már visszavonulót fújtak...
- Ez már jobban hangzik...
Ruha.
Már megint.
Sóhajtok.
- Ezt most muszáj volt? - eltávolodok tőle, ha hagy, s fekete ruha terem rajtam, garbós, hosszú ujjal, s hosszú nadrággal. Ellépek, s ledobom magam kényelmesen a párnákra, melyek kanapé formába préselik magukat.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Mon Dec 18, 2023 11:34 pm

Shyrrak gúnyosnak ható (és valószínűleg tényleg gúnyos) megjegyzése után én a férfira nézek, magamban pedig visszaszámolok háromtól. Három, kettő, egy… ééééééss most lett tele a nadrágja kellemetlen dolgokkal…
A magam részéről különösebben nem foglalkozom vele, mert Shyrrak… azért rám is figyel.
- Azt mondtad lejjebb? - indul el a kezem valójában felfelé, és hosszasan időznek ujjaim a tollakon, majd… közéjük is furakodnak.
- Oh igen. Azt mondtad feljebb… - akkor lefelé indulok, tulajdonképpen oda, ahonnan kezdtem a… hmm… kört. Az ujjaim viszont egy idő után megállnak, hogy ha szeretne… tudjon még irányítani egy kicsit…
- Hát nem osztozunk… mindenen? - a férfi érintését végül abba hagyom, már csak azért is, mert tényleg mindjárt tele lesz a nadrágja, és én biztos nem takarítok még csettintéssel sem. Meg az jobban érdekel, hogy miért éppen ez a mozdulat tűnt fel Shyrraknak. Talán… egy kis féltékenység? Az nagyon vicces érzelem.
Ezt követően viszont elindul a játék, és szerencsére Shyrrak is benne van. Érzem, hogy jó lesz, és… kedvem lenne popcornt majszolni, miközben a férfi elszalad a ‘szabadság’ felé. Hálával a szívében. Awww…
Néhány szem pisztáciát teremtek végül mégis a kezembe, és nyújtom Shyrrak felé is, ha kér, tudjon ropogtatni, amíg vissza ér a pasi. Nem kell sokat várni.
- Szeret téged. Azért rohant vissza a karjaidba. Most már biztos. - mosolyodom el, egy kicsit sem huncut módon. Inkább ördőgien, amolyan… a halál előtt épp ilyen mosollyal szoktak az ilyenek találkozni módon. Shyrraktól persze jobban fél, de ez engem egy kicsit sem zavar. Azt ugyanis páholyból (nem kiöltözős…) láthatom, hogy miként táplálkozik, és azt kell, hogy mondjam… elég jó a műsor.
- Hmm… már végeztél is? - nem feltétlenül a reggelijére gondolok, hanem arra, hogy láthatóan (és érezhetően…) közeledik hozzám. Az ajkaimhoz is…
Hogy aztán visszahúzodjon…
Ügyes…
Széles mosoly terül szét az arcomon.
- Könnyű terep. Itt lenni olyan, mint egy pihentető nyaralás. - nem mozdulok egy ideig, hagyom hogy a tekintetét az enyémbe fúrja, és… tegyen úgy, ahogy csak szeretne. Néhány másodperccel később viszont elcsenem a maradék távolságot. Nem az ajkaink közötti térből…
- Nászútra is tökéletes. - na nézzenek oda… Rajtam megint van egy ing. Csak ing. És néhány cérnaszálon függő gombok tartják egyben…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Sun Dec 17, 2023 9:46 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

- Reeeettenetesen... - háhá, jól van, azért a karmok kicsit felélesztik még jobban azt a félelmet. Kár, hogy a szárnyaimat sokan félreértik... bár... uh. Nem. AZ már nem vagyok. S nem is vágyok rá.
- Egy kicsit feljebb. - huuu, hogy nemhogy hozzászoknék az érintéséhez, ha a szárnyaimhoz ér, hanem minden egyes érintéssel csak még érzékenyebb leszek Nergal érintésére. Egy kicsit sem akarnék most elcsöppenni... áááááá....
- Te mióta simogatod a reggelimet? - nézem ám a jelenetet, nagyon nézem, de most valamiért úgy örülnék, ha Nergal is tudna venni, enni a félelelmből. Hogy nekem miért jutnak ilyenek az eszembe...?
Leengedem a kezem, ahogy kivezeti a férfit az ajtó felé. Már széttárnám a karjaim, hogy ugye azért ezüsttálcára fekteted? Amikor elér gondolata.
Sokat sejtető, huncut figyelemmel nézem így már tovább a jelenetet. Szeretem a mókát!
- Pápá! - még integetek is neki.
- Na mi lesz, szaladjon már az a reggeli, mielőtt meggondolom magam és nyúlpaprikást készítek belőle! - adom a lovat a helyzet alá, mert ugyan fogalmam sincs, mit tervez Nergal, seeejteni... talán sejtem.
A férfi, meghallva szavaim, megrezzen, s rimánkodó-hálálkodó arccal néz Nergalra.
- K..köszönöm! - s már ott sincs, valóban nyulacska lett, úgy rohan. Az ajtóig, ahol benyít és tádáááámm!
Ha már benyitott, akkor beljebb is rántom az erőmmel, az ajtót meg becsukom, ami el is tűnik.
- Nem mondták még neked, hogy az ördög szavában sose bízz? - s már a karjaimban is van, továbbrántottam magamhoz.
- Ejj, de sietsz reggeli lenni. Na, nem bánom.... - nem kell hozzáérnem, hogy a legnagyobb félelme után kutassak, s meg is jelenítsem elméjében.
Uuuu, a kis rosszfiúka. Igazán előkelő helye lesz majd a világomban... Élvezettel szívom el a félelmét, mellyel így egyre mélyebbre halad benne, egészen szürreális eseménnyé alakítva, míg végül elméje inkább darabokra hullva dobva az öntudatlanságba.
Eddig karjaimban tartottam, hogy ne ficánkoljon, érezze, hogy nem szabadul, most csak elegánsan hagyom legördülni előre tartott karomból, s színpadiasan megsimítom alsó ajkamat.
- Ez igazán ízletes reggeli volt. - lépek közelebb Nergalhoz, magamhoz vonom.
- Még a végén megtartom ajándékod... - hajolok ajkaira. - De miért pont Terra? -hajolok vissza ajkairól, tekintét keresve.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Fri Dec 15, 2023 11:17 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
A férfi láthatóan azt sem tudja hogy hol van, sem szó szerinti, sem metaforikus értelemben. Shyrrak meg… hát természetesen nem segít rajta. Aggódni is kezdenék, ha így tenne…
De mivel nem teszi, én nagyon vigyorgok, és a komisz énemnek is adok egy kis eleséget. Ha már a huncutnak most nem tudok… Nem a társaság miatt. Az sosem zavart…
Shyrrak az, aki érdeklődést mutat a férfi iránt, és mi tagadás, nem örülök neki annyira, mind gondoltam. Az viszont jó, hogy az ajándék bevált. Csak remélem, nem fogja annyira élvezni, mint a… tehát azért annyira inkább ne…
- Ez szomorú. - lebiggyen a szám széle, mert minimális empátiát sem tudok érezni ez iránt a férfi iránt. Nem azt mondom, hogy nincs olyan bennem, hiszen, ha nagyon keresném, valószínűleg találnék, legalább egy kis szánalmat magamban. De most az sincs. Tökéletesen elégedett vagyok azzal, hogy ez a pali szenvedni fog. És ehhez annak semmi köze, hogy egy bomba nőcivel láttam együtt, aki engem még csak rendesen meg sem nézett, ezt a palit meg félreérthetetlenül fogdosta…
Inkább őt kellett volna hoznom… Most már mindegy…
- Mi a baj? - kérdezem Shyrraktól, amikor érezhetően megtorpan. Természetesen tudom, hogy miért tette. De nagyon jól esik a tollain kívül az agyát is húzogatni…
A férfi viszont úgy tűnik, hogy igényli a figyelmet. Hát nem kap eleget? Na nézzenek oda…
Segítsek…
Nagyon nehéz póker arcot tartani, mert fojtogatni kezd a röhögés.
- Oh… hát mindenképp. Szegénykém… - végig simítok az arcán, és a móka kedvéért az erőmből is kap egy kicsit. Nem annyit, hogy egyből rám vesse magát, de azért… csillogjon csak az az írisz a kedvemért. Ha már Shyrraké, most épp nem csillog…
- Gyere… haza kísérlék. - óvatosan megfogom a könyökét, és vezetni kezdem a férfit az ajtó felé. Nincs rajta sem bilincs, sem egyéb visszatartó holmi, legfeljebb Shyrrak tudja megakadályozni ezt a folyamatot. Ha ezt tenné, akkor persze megüzenem neki telepatikusan, hogy várjon egy kicsit, jó lesz ez. De ha nem, akkor teljes figyelmem a férfié.
- Itt menj ki, aztán végig a folyosón, és a jobb oldali ajtó hazavisz. A jobb oldali. Ne felejtsd el. Ismételd magadban, hogy "jó, jobb, legjobb". - az ajtó ugyan valódi, de a távozása nem lesz lesz teljesen az. Ha elindul, az én illúziómat fogja látni, ami egy folyósó, egyetlen ajtóval a jobb oldalon. És ha benyit… éppen ebbe a szobába fog visszatérni. Remélem szalad, és egyenes Shyrrak karjaiba érkezik vissza…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Fri Dec 15, 2023 10:24 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Úúúú... annyira felvillanyoz most minden, hogy köszönetképpen muszáj vagyok kiadni az energiámat úgy, hogy Nergal vállgödrébe harapni.
- Az neked tök lényegtelen. Aaaz előbbi. Ja. Meg az utóbbi is... - kiszívom belőle az összes félelmét, csak előbb kicsit növelni kéne azt adrenalin-szintet. Így karmokat növesztek az egyik kezemen.
Felhorkantok Nergal kérdésére.
- Addig már nem jutott el...
Már emelem a kezem, amikor eléri szárnyaim Nergal érintése és mozdulat közben változik vissza a kezem, meg is állok.
Így legyek félelmetes...
Főleg úgy, hogy behunyom szemeim, s élvezettel hallgatok el az érintésre.
Az ember ezt azonnal érzékeli, és Nergal irányába kezd el oldalazni, hogy megkerüljön engem. Esdekelve tekint rá.
- Kérem, segítsen...

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Thu Dec 14, 2023 9:42 pm

Abszolút tetszik, hogy… már nem is kell üzemanyagot adnom Shyrraknak. A huncutság ugyanis benne van (mindenkiben), és végre… még csak bíztatni sem kell arra, hogy adjon neki teret.
Erre szokás azt mondani, hogy a munka elvégezve. Most már csak… learathatom, és… kiélvezhetem a… gyümölcsét.
De még hogy…
Végül, és egyelőre sehogy, mert a sikítás azért… engem eléggé lehangol…
Shyrrakot viszont nem, ezért ahelyett, hogy megmozdulna, vagy a férfira reagálna, a vállgödrömbe harap. Tetszik. Mélyről jövő morranás hagyja el az ajkaimat, és még a fejemet is hátradöntöm, hogy bőven legyen helye… tevékenykedni.
Aztán meg eltűnik.
Mégis.
Duplán lehangoló, és nem jólesően morranok fel.
Aztán egy ideig csak figyelek, mert a férfi abbahagyja ugyan a sikítást, de megszólalni nem tud egy ideig. Letaglózza őt Shyrrak. Másként, persze, mint engem, és innen nézve (mert én egyelőre nem mozdulok…) eléggé be van tojva a szentem.
- Hol vagyok? Kik vagytok? - na erre már odanézek, és lassan oda is sétálok. Ja hogy hopszi… séta közben eltűnik rólam a ruha… Hát ilyesmi nálam elég gyakran elő szokott fordulni.
- Nem inkább azt kéne kérdezned, hogy… miért akarunk megenni téged? - természetesen eszemben sincs élő húst fogyasztani, de a férfi… ezt nem tudja. És láthatóan a meztelenségem is eléggé össze zavarja. Helyes. Épp ez volt a cél…
- Élvezd csak ki nyugodtan. Én más harapnivalóra vágyok… - már ott vagyok a közelükben, de Shyrrak mögött állok meg. És finoman végig simítok a szárnyain. Tényleg csak finoman. De azért érezhetően…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Thu Dec 14, 2023 8:47 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Önéntelenül huncut mosoly terül el arcomon, ahogy leutánozza a fejmozdulatomat. Tetszik.
Most nem lesz kiesett pillanat (de. Kettő is.), és minden labda lecsapódik, s lelkesen találok újabbakat, s dobok is fel. Egészen más területre tévedve önmagamban, mohó kíváncsisággal lépek tovább az ismeretlen ösvényen.
A sikításra kinyitom a szemem, mert valami egészen másra készültem. De... ez is egy kellemes érzés, főként, amikor elér a hang felől áramló érzet is. Hümmögök, jó ízűen.
- De még milyen fincsin. - finoman megharapom vállgödrét, ahogy felé hajolok, mielőtt árnyékká válnék, majd újra valós formámban jelenek meg, ezúttal a reggelim előtt, a két lábam közé fogva, s úgy tekintek le rá, kitárt, fekete szárnyakkal. Kissé... kócos tollakkal....
- Tetszik, ahogy sikítasz. Mint a lányok... - szárnyaim lejjebb ereszkednek, megsimítva arcát, belefúrva hajába.
- Folytathatnád még a sikítást. Szeretem, ha tele van adrenalinnal a reggelim...  - vigyorodok el sokat sejtően.
- Te kérsz? - nézek Nergalra. - Igazán ízletes reggelit hoztál nekem.. még a végén nem leszek belőle hajlandó adni... - fordulok vissza a reggelim felé.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Tue Dec 12, 2023 10:55 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Oldalra biccentem a fejem, éppen úgy, mint ő tette. Egyrészt, mert gondolkodom egy ideig… másrészt, mert… édes, amikor ezt csinálja…
- Az attól függ, hogy… hol… - egy kis durvulás jöhet, de azért vannak érzékeny, és kevésbé érzékeny helyek. Példának okáért, egész nyugodtan megharaphatja a lábujjamat, nem fog történni semmi (azon kívül, hogy esélyesen megrúgom…). Más helyeken viszont… kellemes tud lenni egy finoman elhelyezett fogsor…
Ilyen az ajak, amit meg is mutatok neki, és szerintem… neki is bejön…
Van viszont valami, amit tudom, hogy sokkal jobban kedvel, ezért nem fogom a kezemben tartani a labdát, amit nekem dobott. Lecsapom, majd ha visszapattan, újra lecsapom…
Így pedig elég gyorsan eljutunk oda, hogy a lakberendezés ismét opcióvá válik…
Majd, amikor magához ránt, és lustán, de nagyon is huncut módon elmosolyodom… konkrét tevékenység lesz…
Viszont…
Mikor épp újra megharapnám, ezúttal sokkal finomabban, és jóval… intimebb helyen, sikítást hallok. Nem a jó félét, és nem is Shyrraktól. Ingerült szusszanás áramlata csúszik ki az ajkaim közül.
- Azt hiszem felébredt a reggelid. - erre az is erősen utal, hogy mikor kimondtam a “felébredt” és a “reggelid” szavakat, az illető nagyon is jogosan magára vette a hallottakat, és még nagyobb hangerővel sikít. Plusz oktávot is váltott. Nem örülök…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Tue Dec 12, 2023 10:21 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Félrebiccentem fejem, úgy nézek rá, kicsit elgondolkodva. Valójában elképzelem, milyen lenne, ha megharapna...
Hm... lehet, nem is kell elképzelnem...
- Szeretnéd, hogy megharapjalak? - talán kicsit határozottabban jelentem ki, mintsem kérdezem...
S már csak azért sem tudom folytatni, mert ő harap belém, mire nagyon is kellemes felmorranok, s kevés hiányzik, hogy kezem is a hátára simuljon. De. Megállom. Már csak azért is....
Belesimul! Uhh, hááát, egy mikromásodperc kiesik (több!), el is ernyednek az izmaim, mire újra levegőt veszek.
- Kit érdekelnek a gombok?... - azért csak suttogni megy, kisebb-nagyobb megakadásokkal.
Vaaahhlahogy nem megy koncentrálni arra, hogy ennyire közel jött hozzám, mert a szárnyaimat érintgeti, és ezzel azért meglepett, ami hamar el is suhant.
Magamhoz rántom újra, és talán egy újabb átrendezésre fog szorulni ez a szoba is...

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party Empty Re: Feather Party

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum