Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Looking in the mirror.. almost

+3
Damien D. Deveroux
Devon Deveroux
Dariel Deveroux
7 posters

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Sat Nov 11, 2023 10:09 pm

Looking in the mirror...
Devon, Aylmer - Terra - Jelen

Dalt....
Van művészi érzéke, és értem, hogy a mindennapok története ad számára ihletet. A csendes kis életemet azonban szeretem meghagyni magamnak, s hogy az utókor ne is emlékezzen rám. Az énekeit azonban mindig szívesen hallgatom. Érzem, hogy nagyon ő olyankor.
A D-betűs megjegyzésre Devonra mutatok.
- Damien. - nyomom meg egy kicsit a D betűt, s úgy nézek Aylmerre. Vagyis talált az okfejtése.
Elgondolkodva nézek Devonra. Érdekes, hogy Aylmer emlékezteti Damienre. Talán így jutott nekem egy kis ízelítő a családomból? A sors időnként érdekesen veszi a segítséget, s most ez jólesik.
Gondolkodva nézek magam elé.
- Nem hiszem. Meglepte a találkozás s szerintem azt hitte, én vagyok te. - nézek Devonra.
Aylmer máris elfogadta Devont. Figyelem, ahogy összeölelkeznek, s egy rövid ideig csak nézem, ahogy felém nyújtják kezüket. S megértem, mit is szeretnének, még ha fáziskéséssel is.
Átölelem őket, rájuk ragasztva egy jó adag sarat is, nem számít. A legfontosabbak közé tartoznak életemben, még ha nem is teljes az összlétszám. A már kibővült összlétszám.
S ahogy a legelső mozdulat megtörténik a kibontakozásból, arrébb is lépek.
- Devon a narancssárga részét szereti a legjobban. - nekem valahogy a zöldje jött be...
Aylmerre nézek a kérdésre, akar-e válaszolni.
- Van, amelyikre eljön velem. - szeretem biztonságban tudni, s így vigyázni rá, ám tudom, hogy előbb-utóbb a saját lábára fog állni, s élni saját életét. S akkor azért leszek boldog, mert megérdemli, hogy boldog legyen, s élhesse életét, ahogy ő szereti.


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Sat Nov 11, 2023 12:49 am

A szívem válaszolna Darielnek, mert bízom benne, hogy ismerem eléggé Miopét ahhoz, hogy tudjam, örülni fog Darielnek. De nem tehetem, mert neki kell eldöntenie, hogy mit szeretne.
- Természetesen. - még lóként bólintok, de Aylmer érkezésével már humanoid formámban mosolygok. A boldogság amit érzek pedig ugyanolyan erős, mindkét esetben, mert Aylmer személyében… úgy tűnik, hogy egy támaszt kapott Dariel. Még akkor is, ha megérzésem szerint inkább fordítva működik a dinamikájuk.
- Damienre emlékeztetsz. - jelentem ki elsősorban Aylmernek, de ezzel talán Dariel számára is elmondtam valamit, amit eddig nem volt módjában megtapasztalni. Dörmi vibrálása ugyanis… ugyanolyan nagy intenzitású, mint Aylmeré. Más, de… mégis a kisöcsém jutott eszembe róla.  És ez az érzet erősödik, amikor Aylmer megölel. Engedek a húzásnak, és én is néhány pillanat erejéig köré fonom a karjaim. Hogy aztán látva kinyújtott kezét, az egyiket karom elvegyem róla, és helyet adjon Darielnek, amennyiben ő is csatlakozik.
Ezt követően persze ismét az eszembe vésem, hogy még a répaföld közelében vagyunk. Ezért finoman kibontakozom Aylmer öleléséből, és válaszát követően lehajolok egy répáért. Majd odanyújtom neki.
- Parancsolj. Ez a répa. Ehető. - miután Darielnek nem nyerte el igazán a tetszését, inkább nem jövök azzal, hogy a narancsszínű része a finom. Aylmer ízlése ugyanis Darielhez hasonlóan különbözhet az enyémtől, és valójában csak annyi biztos, hogy minden része fogyasztható biztonsággal. Attól függetlenül pedig, hogy Aylmer mit is szól a répához elindulhatunk vissza a házhoz.
- Akkor gyertek. Hosszabb séta lesz. - Darielnek és nekem szinte csak egy pillanat volt, mert mi négylábon érkeztünk ide. De Aylmernek több idő lesz. Ezért természetesen amíg és amennyiben sétálunk a ház felé, engedek a kíváncsiságomnak.
- Együtt szoktátok teljesíteni a megbízásokat? - kérdezem inkább Darieltől, de ha Aylmertől kapok választ, azt sem bánom. Azt hiszem én már semmit sem fogok bánni. Hiszen boldog vagyok…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Aylmer Oshek Fri Nov 10, 2023 11:53 pm

“Igen”. Ezt az igent a szívembe fogom zárni. Ha van nekem olyan. De csak van, mert ha nem lenne, akkor nem dobogna most annyira. És nem lennének a nedves valamik sem az arcomon…
- Erről egész biztosan dal fog íródni… - hohóóó, de még milyen. Dariel legjobb barátja lesz a főszereplője. Vagyis én. Saját magamról egyébként is jó dalokat szoktam írni. Szerintem…
De aztán Dariel dob egy újabb sokk bombát, amikor felmutatja két ujját. Nem két szelet husira gondol, hanem két testvérre. Nekem pedig megint kihagy az agyam pár másodpercig…
- Nahát… remélem neki is D betűs neve van. - mert hogy észrevettem ám, Dariel és Devon… a két iker. Azt hiszem erre én magam is rájöttem volna, ha nem kap rövidzárlatot az agyam. De legalább ez jóféle volt, és nem olyan, amilyet… jujj…
Fúj Terra, menj innen…
Megrázom a fejem, és ezzel a gondolataimat is kitisztítom. Mindent összevetve ugyanis Dariel épp egy csodálatos hírt közölt velem. És egy egész jó formájú fazont mutatott be, mint a tesója.
- Vagyis ő tudta, hogy van egy ikertestvéred? - magamba nyelem azt a kérdést, hogy én meg nem. Ez ugyanis… minden bizonnyal megint az-az én központú gondolkodás lenne, amitől szabadulni akarok. Végleg… És egyébként is, még mindig csak pislogok, mint a mókus, amikor azt mondtam neki, hogy “légyszi add nekem a husid”...
- Azt a mindenit… hát erről tényleg dalt fogok írni. Ez marha jó. - elsősorban Darielnek örülök, de most mégis Devon kezét ragadom meg, és húzom magamhoz, hogy megtudjam ölelni. Ha engedi. Aztán… kinyújtom Dariel felé is a kezemet. Ő is elférne még itt…
- A répához vagy a házhoz? Jöhet mindkettő, bár az előbbi nem tudom, hogy micsoda. - az ösztöneim azt súgják, hogy étel. Arra meg nem mondunk nemet. Ha pedig kiderül, hogy valami Terrai kőzet… hát végül is az is jöhet. Igazából most bármi, mert tényleg nagyon örülök Darielnek. És Devonnak.
- Bemutatod a másik testvéredet is? - kérdezem Darieltől, és ha elindulunk valahová, velük tartok. És nagyon vigyorgok.
Aylmer Oshek
Aylmer Oshek

Profession : Zen-ész
Play by : Joey Batey

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Fri Nov 10, 2023 11:04 pm

Looking in the mirror...
Devon, Aylmer - Terra - Jelen

- Amennyiben szeretne velem találkozni. - nem erőltetek semmit, kíváncsi vagyok választottjára, s egyben tiszteletben tartom a harmadik fél akaratát is.
Kicsit félrebiccentem a fejem, várva, hogy vajh a másik megfigyelése mennyire lesz jó. S ahogy én ledöbbentem, úgy döbben le ő is. Annyi különbséggel, hogy tudtam, van egy ikertestvérem.
- Igen. - s örülök, hogy Devon felismeri, Aylmer az, akiről beszéltem.
A kérdésre, de legfőképpen a hebegésre, Aylmerre tekintek.
- Igen. - nincs mit ezen magyarázni, ez így van.
A mosoly önkéntelenül villan egy pillanatra szám sarkában a kérdésre, s megvárom, leessen neki, mit is kérdezett, úgy tekintek rá.
Válaszul előbb két ujjamat teszem V-alakba, jelezve, hogy kettő.
- Devon az ikertestvérem, és van egy öcsénk. Vele most találkoztam először. - nem feltétlenül úgy tervezne bárki is találkozni az öccsével, hogy elájul előtte, mert előtte feltolta az agyvizét...
A kérdésre csak ránézek.
- Akitől jött az üzenet, küldött ide, konkrétan. És az üzenet kettőnknek szólt, nem csak Devonnak.
Hogy mindent higgyen el Devon, amit mondok róla? Kicsit értetlenül nézek Aylmerre, majd a fejem marad, csak pillantásom vándorol Devonra.
- Nem tudtuk egymásról, hogy életben vagyunk. - bólintok. Sok más dolog miatt nem beszéltem családomról, nem akartam, hogy bárki gyenge pontként tartsa ezt számon bennem, de legfőképpen azért nem, mert valóban úgy hittem, halottak. Megsirattam, meggyászoltam őket, s szívemben voltak mindvégig, ám még Aylmernek sem beszéltem erről. Hagyni akartam, hogy a múlt valóban múlt legyen, mert csak így tudtam túlélni.
Devon kérdésre Aylmerre nézek.
- Amennyiben nincs kifogása Aylmernek ellene.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Fri Nov 10, 2023 10:10 pm

Már nem válaszolok Darielnek, mert a szavaim elfogytak. Csak érzéseim vannak, amik minden alkalommal életre kelnek, amikor Miopéra gondolok. Vagyis igen gyakran…
- Örülnék neki, ha megismernétek egymást. - teszem még hozzá, de érzetként az is bennem van, hogy nem siettetek semmit. Amikor Dariel úgy érzi, hogy megismerné a családom többi tagját, bemutatok neki mindenkit. A mai nap… azt hiszem volt számára elég élmény.
Számomra viszont nem így bőven marad arra is kapacitásom, hogy egy jövőbeli utazást, illetve látogatást tervezzek Dariellel. Már alig várom. És ezt az érzést hűen tükröznék arcvonásaim… ha éppen most lennének.
De azok csak akkor jelennek meg, amikor Dariel szeretne nekem bemutatni valakit. A boldogság még mindig sugárzik rólam, és széles mosollyal válaszolok.
- Rendben. - szívem hevesebben kezd dobogni, míg helyet adok az izgatott kíváncsiságnak. És örülök neki, hogy nem is kell sokat várni az illetőre. Annak pedig még jobban, hogy nem kell találgatnom, mert Dariel világossá teszi, hogy nem a párja, hanem Dariel barátja várta őt a hajón. Nem vagyok csalódott, mert a barátok éppen olyan fontosak, mint a szerelmek és a család. Illetve örülök, hogy Dariel számíthat és számíthatott valakire.
- Ó… és Aylmer az akivel együtt élsz? - emlékszem közben vissza, hogy említette, egy jóbarátjával él. Talán épp Aylmer az. És egyelőre nem teszek fel kérdést a szökéssel kapcsolatban, mert… szeretném megvárni, hogy Dariel minden értelemben kész legyen szembenézni múltjának azon részével is. Illetve… lehet, hogy Aylmer története sem olyan egyszerű.
- Semmi baj. Számomra is váratlan volt Dariel érkezése. Nem tudtam, hogy életben van. - egy pillanatra komorabbá válik a mosolyom, de ekkor Dariel felé fordulok egy pillanatra. Fel is élénkül ismét.
- És én is örülök, hogy megismerhetlek. - karomat nyújtom Aylmer felé, hogy akár kéz- akár karfogással is tudjuk üdvözölni egymást. Illetve fejemet enyhén meg is biccentem felé, mielőtt újabb kérdést tennék fel, mindkettőjüknek.
- Kérsz répát Aylmer? - ezt még Aylmer felé fordulva, utána ismét Darielre nézek.
- Vagy van kedvetek bejönni még a házba? - nem szeretném Dariel terveit felborítani meg akkor sem, ha szívem szerinte arra kérném, hogy sose menjen el… De tudom azt is, hogy nincs az-az idő, ami elég lenne azok után, hogy…
Tehát kedélyes, és boldog mosollyal nézek továbbra is mindkettőjükre, bárhogy is döntenek.
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Aylmer Oshek Fri Nov 10, 2023 9:37 pm

A terrára lesugározva… szerencsére nem izgulok. Annyira kíváncsi vagyok, hogy kivel találkozott Dariel, hogy figyelmen kívül hagyom a lehetséges következményeket rám nézve. Abban persze bízom, hogy nem lesz, és a Terra már nem lesz olyan csábító, mint régen. Van itt helyette egy másik hódító, akinek még a haját sem kellett megfésülnie ahhoz, hogy rekordidő alatt felszegyjen valakit…
- Az bizony. - kész…  ezért jár egy kacsintás is. Dariel felé fordulva. Majd… jöhet a választottja megismerése. Aki igazából tuti, hogy nem a választottja…
Eszem és testem teljes mértékben megáll. Mikor még Dariel is odaáll a másik Dariel mellé, különösképpen beakad a szoftver, ami a fejemben fut, és hiba üzenetek sorát küldi a nyelvemhez. Ami még így sem igazán mozdul az éle ellenére sem.
De aztán Dariel tisztába teszi a helyzetet és… egész más miatt akad el a szavam…
- Én… én vagyok… a legjobb… barátod? - nem tudom megakadályozni az államat abban, hogy lejjebb essen néhány centiméterrel, ahogy a szemeimnek sem tudok parancsolni, hogy ne most érzékenyüljenek el. Azt ugyanis nem gondoltam volna, hogy Dariel a barátjának tart. A legjobbnak… És ezek szerint mégis.
Szükségem van néhány másodpercre, hogy összeszedjem magam, és letöröljem azt a nedves valamit a szemem sarkából, ami időközben odakerült. Illetve ahhoz is, hogy felfogjam a mondandója többi részét is.
- Neked mióta van ikertestvéred? Már mint… oké, ez hülye kérdés volt, és azt sem teszem fel, hogy neked van egy ikertestvéred. De… neked tényleg van egy testvéred? - ennyit arról, hogy nem teszek fel hülye kérdést. Mindegy… A lényeg, hogy… Darielnek mégis van családja, és ennek örülök. Mint a legjobb barátja…
- Hogy jön ehhez az üzenet? Nem értem… - igazából semmit. Arra viszont rájövök, hogy azért hívott le, hogy megismerjem a… testvérét, én meg bunkó vagyok. Mert eddig azon kívül, hogy megbámultam, még csak nem is mondtam neki semmit…
- Sajnálom Devon. Egy kicsit… megdöbbentem. De nagyon örülök. És mindent higgy el, amit Dariel rólam mond. - más esetében azt mondanám, egy szavát se higgye, úgysem ismer az illető, és butaságokat mondana rólam. De Dariel ismer. És mindig őszinte. És a legjobb barátjának tart…
Aylmer Oshek
Aylmer Oshek

Profession : Zen-ész
Play by : Joey Batey

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Fri Nov 10, 2023 9:00 pm

Looking in the mirror...
Devon, Aylmer - Terra - Jelen

Bólintok. Ehhez a határozottsághoz nincs hozzáfűznivalóm, hacsak egy dolog nem.
- Örülök, hogy egymásra találtatok. - érzem és látom boldogságát, mikor rágondol.
Eljönne. Igaz, semmi látnivaló nincs szerény hajlékunkban, a Dryad nagylelkűségének köszönhetjük a menedéket, amely bár valóban nagyon tágas, egy rendes lakóhely elfér benne, s alakított is ki számunkra, szerényen berendezett, s nagyon vigyázunk arra, ne sértsük meg a Dryad testét. Ám az élményt, hogy ott fogadhatom, boldoggá tesz. S remélem, Damien is jöhet majd hamarosan.
- Akkor legyen így. - biccentem meg hoszabban fejem.
Meg is kapom az üzenetet, addigra már át is alakulok humanoid formámba. Ruha marad, a sárral együtt. Megszoktam, nem okoz gondot.
- Azt mondta, jön. - s ennek örülök. Éreztem, mennyire nem akart eljönni, hát még lejönni.
S meg is jelenik, az üdvözlésre bólintok.
- Jó megfigyelés. - merthogy kanca nem vagyok.
Míg az állát szedi fel a földről, addig Devon mellé állok.
Aylmernek a gondolatai is beakadtak. Hagyom még, mert nagyon szorgalmasan igyekszik újraindítani.
- Devon, bemutatom Aylmert, a legjobb barátomat. Aylmer, bemutatom az ikertestvéremet, Devont. - mutatom be őket egymásnak.
- És míg az állad is a helyére kerül, elmondom, hogy az üzenetnek hála, eljutottam a családomhoz. - Rose-nak meg fogom köszönni. Sosem jöttem volna Terrára.
- Aylmerrel pedig együtt szöktünk meg a fogságból. Vagyis én szöktem, ő jött velem. Vagyis hoztam. - szó szerint.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Thu Nov 09, 2023 11:46 pm

Vannak dolgok, amiben még nem vagyok biztos Miopéval kapcsolatban. De egy dologban nagyon is…
- Igen. - a kijelentésem nem is lehetne ennél határozottabb. A saját érzéseimben sosem kételkedtem, és… már Miopééban sem… A szívem extra dobbanását pedig nem is próbálom elrejteni.
Ahogy az örömöt sem, amikor Dariel… tulajdonképpen elhív oda ahol ő szokott lenni. És ahol valami nagyon finom dolog található.
- Mindkettőnek örülnék. - ha nem lenne Dörmi olyan állapotban, mint amilyenben van, akár azt is mondanám, hogy részemről most is mehetünk. Kíváncsi lennék rá, hogy hol él Dariel, vagy hol tölti az idejét. Mindenre amit szeret, és mindenre, amit nem. De Dörmit nem hagynám itt most, még akkor sem, ha tudom, hogy most már rendbe fog jönni. Ezért kapva kapok azon az alkalmon is, hogy Dariel itt mutatna be nekem valakit. Valakit, aki olyan fontos neki, hogy szeretné, ha már most megismerném…
- Rendben. - mosollyal várom Dariel válaszát azzal kapcsolatban, hogy idejön-e az a személy, avagy mi megyünk oda. Aztán nem sokkal később persze… ki is derül. Mert megjelenik valaki, aki… hát úgy tűnik, hogy szegénynek egyből sikerült döbbenetet okoznom…
- Szia. - köszönök mosollyal, és integetek is egy finom mozdulattal, miután… igen bensőségesen köszönt Darielnek. A szemöldök lebegtetést ugyan nem értem, de… szerintem így is levontam a következtetést, ami jelen pillanatban szükséges… A kíváncsiságom pedig már nem is lehetne ennél nagyobb. Csak az örömöm múlja felül…
És egyelőre nem szólok többet, mert nem akarom még jobban megdöbbenteni… Aylmert?
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Aylmer Oshek Thu Nov 09, 2023 11:22 pm

Nem túl jó a közérzetem, amióta megérkeztünk a Terrához, azóta meg pláne nem jó, mióta Dariel elment. Neeeeeeeem mondhatom magam nyugodtan, mert már régóta lent van. És én még mindig tartok a Terra hatásától…
De azt üzente, hogy minden rendben, sőt még ezt is éreztem. Hát vele biztosan. De velem? Eddig sem volt meg mind a négy kerekem, de most már biztosan csak kettővel gurulok…
Ajj…
Az ujjaimmal kezdek játékba, ritmusra érintem őket egymáshoz, majd távolítom is el. Majd kezdem újra. Nem tudom, hogy pontosan meddig csinálom ezt… És azt sem, hogy miért dobog ilyen gyorsan a szívem.
De aztán kapok egy újabb üzenetet. Méghozzá… nem is akármilyet. Annyira tudtaaaaaaaaam… Ezúttal tényleg megnyugszom. És gyorsan válaszolok is.
"Gyors voltál… És megyek"
Ez a szép-, de időnként morci fiú rögtön fel is szedett valaki a Terrán, hát ezt meg kell néznem. Még azzal sem foglalkozom, hogy végül tényleg igent mondtam arra, hogy lemegyek. Ezért… érdemes lesz.
Nagyon gyorsan kérem a hajótól a lesugárzást, pontosan Dariellel szemben. Legalábbis… remélem, hogy odaérkezem.
- Hello te Csődör… - nagyon vigyorgok, és egyértelműen emelkednek majd süllyednek le a szemöldökeim, de… mivel be akar nekem mutatni Valakit, nem is zaklatom tovább Darielt. A másik lélek felé fordulok, és lazán köszönök neki.
- Hello. Aylmer va…- szinte még meg sem néztem magamnak igazán a csávót, és ez roppant nagy hiba. Ugyanis…. hát szinte pontosan úgy néz ki, mint Dariel… Ennek láttán pedig képtelen vagyok végig mondani, hogy “Aylmer vagyok”… Meg a légzés is kimarad…
- Mi… a… - nem tudom levenni a szemem a fazonról, aki Dariel kiköpött mása. És a testemet sem igazán tudom kontrollálni, ami… hát annyira sokkot kapott, hogy most nem mozdul. Még pislogás sincs, pedig az nem ártana megóvandó a szemeimet. De szerintem most azok is kiégtek…
- Infót… kérlek… - szerencsére legalább a szám nem hagy cserben, ezt még kitudom mondani. És a szemeimet is Dariel felé tudom fordítani… Pontosan egy másodpercre, hogy utána visszatérjek Nem Morci Darielhez.
Aylmer Oshek
Aylmer Oshek

Profession : Zen-ész
Play by : Joey Batey

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Thu Nov 09, 2023 10:29 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Hm. Talán mégsem a barátnője. Érzek némi zavart felőle, így türelemmel megvárom, akar-e válaszolni. Azt is elfogadom, ha azt mondja, semmi közöm hozzá.
Telepátiában csak is őszinteség létezik, így érzem a saját magában lévő bizonytalanságot, s egyben tiszetelet a másik lény felé. S ebben fejet hajtok magamban előtte.
- Nagyon szereted. - állapítom meg, mert ezt is érzékelem. Tisztelem érte.
Hallgatom válaszát és elfogadom, hiszen magam nem ebben utazom. Még ha célunk egy is, nem hiszem, képes lennék olyan erős lenni, mint akik vállalták a leszületést, vagy akik ideköltöznek, mint Devon.
- Értem. - s nem is faggatom ebben, érzem, hogy nem kíván erről beszélni, vagy legalábbis nem ismert ebben.
- Majd ha eljössz, megkóstolod. Itt nincs ilyen. - nem vagyok én jó ilyenekben, így inkább megkóstoltatom majd vele. Meg Damiennel is, ha van kedve... erről jut eszembe. - Vagy hozhatok is legközelebb. - Damien nem mehet innen el.
A kérdésen csak egy pillanatig gondolkodom.
- Megkérdezem. - s azzal máris üzenek megint Aylmernek, óvatosan figyelve arra, ne törje ki frász.
- Találkoztam itt valakivel, akit szeretnék bemutatni neked. Le tudsz jönni? - ennyit a finomkodásomról, gondolatban még egyenesebb vagyok, mint kimondott szavakban.


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Thu Nov 09, 2023 9:29 pm

Dariellel újra vágtázunk, ezúttal a vízben, és már nem érzem azt, hogy a múlt köszönt vissza. Egyre inkább tudatosodik bennem, hogy ez a jelen. És a jövő még előttünk van. Több szempontból is…
Mert ahogy Miope neve Darieltől is visszaérkezik, érzem, hogy szívem hevesebben dobban. És azt is hogy izzadni kezd a nyakam… Illetve nem tudok azonnal válaszüzenetet küldeni, csak néhány (jónéhány…) pillanattal később.
- Öhm… Hát… Nos… tulajdonképpen… Igen. - nem tudom miért nehéz még egy telepatikus üzenetben is kimondani, jobban átgondolva viszont… pontosan tudom, hogy miért vagyok óvatos. A titulusokkal… sosem volt szerencsém. Illetve Miopét illeti a jog, hogy döntsön a kapcsolatunk minőségéről. A magam részéről… már annak is örülök, hogy van miről beszélni. Illetve annak is, hogy tudom, ő is örömmel fogja fogadni Darielt.
- Talán. Ahogy a leszületettek formálják a Terrát, úgy a Terra is őket. Szerintem lesznek olyanok is, akik maradnak. Meg akik többé nem jönnek ide. - erről nehezen tudok beszélni, mert nem a saját tapasztalatomra alapozom a véleményemet. Csak azokról tudok nyilatkozni, akik a leszületés mellett döntöttek, és ismerem is őket. Illetve ők is inkább az életciklusuk végén tudnának biztosat mondani.
Fejemmel pedig csak bólintok, és a saját répámat eszem, amikor látom, hogy Dariel is szedett magának. Jobban esik most még ez is, mert osztozhatom benne Dariellel. Az pedig egy kicsit sem számít, hogy érzetem szerint a répa sem lesz a kedvence. Inkább az jut eszembe, hogy megkérdezem, mit kedvel.
- Mit fogyasztasz szívesen? - még szerencse, hogy még mindig üzenünk, mert én bizony lelkesen fogyasztom egyik répát a másik után, és a szám folyamatosan tele van. A szügyem pedig így már nem csak portol, hanem répa létől is maszatos. És ez egy kicsit sem zavar.
Akkor viszont megáll a répa a számban, amikor Dariel szól, hogy van vele még valaki a hajóján. Számon vicsor jelenik meg, lelkemben és üzenetemben viszont egy széles mosoly.
- Nagyon szívesen! A hajódra menjünk vagy idejönne? És… - befejezem azt a répát, ami épp a számban van, és utána átváltozom humanoid alakomba. Engem nem hozna zavarba a ló formám sem, de… így könnyebb beszélgetni.
- Várom szeretettel. - szétteszem a kezeimet, mintha már ölelésre hajlanának a karjaim, de egyébként csak azt érezheti Dariel rajtam, hogy nagyon izgatott és kíváncsi vagyok. Azt a kérdést pedig egyelőre magamban tartom, hogy pontosan kiről van szó. Megérzésem szerint Dariel majd bemutatja, és akkor megtudom. Addig pedig türelmes és csak kicsit (nagyon) kíváncsi leszek.
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Thu Nov 09, 2023 8:28 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Már éppen haladnék ki a partra, arra fordulok, amikor  hátam mögött hallom és érzem elvágtatni. Először fejjel arra fordulva nézek utána, egy pislogás után máris utána robogok, kicsit jóval nagyobb vizet seperve fel magam után. Nem számít, érzem, ahogy a víz elementálok és tündérek is játszanak.
- Miope? ... A barátnőd? - hasonló energiát érzek felőle most, mint mikor kimondta azt, hogy van valakije, így találgatok.
Hmm... jó így heverészni a homokban. Be is hunyom szemeimet, érzem az illatokat, az energiát. S mintha valami nagyon nehezen lennének túl. A bolygó, az állatok.
- Megértem. - csak jóval később szembesültem azzal, másképp is kijuthattam volna. Nem véletlenül veszik el és zárják el esélyeinket, kondicionálnak így. A nem, nem járultam hozzá, és húzz el, az nagyon nagy erejű. Még akkor is, ha küzdelemmel jár az is. Tanultam belőle és talán akkor Aylmer sem lenne szabad. Akkor inkább legyen így, ahogy most van.
- Akkor majd utána hazatérnek? - Átérzem, milyen nehéz nem otthon lenni, még akkor is, ha elfelejtettem már az érzetet.
- Hmmmm? - épp mellettünk? Ki nem szúrtam volna a rengeteg új illat közül. Sok minden van mellettünk, s azon is túl, így csak találgatok.
Áh, megvan, erre gondolt!
Érdeklődéssel nézem, mit csinál, s utána csinálom.
- Szedtem, köszönöm. - bár kis híján csak a zöld maradt, mert olyan erővel rántottam meg.
- Aham. - szóval a naranccsárga része. Akkor kezdem a zölddel. - Hm... ez csípős. A zöld. - de tetszik, felpezsdít, nem, mintha szükség lenne rá.
Veszek ki még egyet, s ezúttal fordítva eszem.
- Hmm.. zöld előbb, úgy finomabb. Egészen édes a répa. - az meg nem a kedvencem. Nem az édes íz az, amit szeretek.
- Lédús. - de többet nem veszek, mert akkor az egész répaföldet elpusztítanám. Ez a bolygó nagyon nehéz, és ekkora testet ellátni energiával, az egész bolygó répaföldje nem lenne elég.
- Szeretnélek bemutatni valakinek. Velem érkezett, a hajón vár, hogy visszatérjek. Mivel közben történt egy-két dolog... szeretném, ha találkoznátok.- fogalmam sincs, akar-e majd Aylmer visszajönni Terrára, így szeretném, ha találkoznának.


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Wed Nov 08, 2023 11:38 pm

Fejemmel bólintok válaszként, meglehet ezzel még némi vizet seprek felé, de már nem szándékosan. Kedvet kapok ugyanis ahhoz, hogy vágtázzunk a vízben, így… a csűdig érő vízben vágtatni kezdek a tó partvonala mentén. Ha rám bízza magát… akkor még megyünk, nem számít, hogy pontosan hova is.
- Hmm… azt hiszem akkor nem. Az ötven éve volt. Mikor hosszú idő után újra találkoztam Miopéval. - talán a nevét még nem említettem, ám most eljött ennek az ideje is. Ahogy azt is szeretném, hogy majd egyszer megismerjék egymást. De még nem most…
A homokos részhez érve, teljesen elengedem magam. A hátamat a földhöz nyomva, még tekerek is egyet a testemen, hogy minél erősebben masszirozzon a Terra földje. Nagyon jól esik, sokáig nincs is kedvem felkelni, és nagyon szusszanok, mikor az oldalamra fekszem egy időre, és látom, hogy Dariel is épp így tett. Az sem kizárt, hogy épp egyszerre tettünk így. A mosolyomat küldöm felé. Korábbi kijelentésére pedig csak most válaszolok, amikor teljes kényelemben és nyugalomban vagyok. Vagy akár mondhatnám úgyis, hogy az álomvilágból visszakerültem az ugyanolyan álomszerű valóságba.
- Még igen. Ezért is kért Gaia segítséget. Már ők is veszélybe kerültek. A lovak ősei például már csak a megmentésükre irányult Terrai törekvések miatt vannak jelen. - Dariel formája hasonlít is azoknak a lovaknak az alkatára, és valamennyire az enyém is. De sörényben… mindketten jobbak vagyunk.
Nem sietek, és az idő múlását sem érzékelem, ezért csak néhány perccel vagy épp órákkal később kelek fel nagyot nyújtózva, és örömmel válaszolva Dariel kérdésére.
- Épp mellettünk. - fordítom a fejem a répaföld irányába, és a fejemet nyakammal együtt rázom meg, hogy némi por lekerüljön rólam. A többi az marad. Jól fog jönni, amikor később majd a fűben is hemperegni akarok…
Előbb viszont a pocakomat, és remélhetőleg Dariel pocakját is kényeztetni szeretném. Közelebb lépek a répákhoz, és az egyiket a száránál fogva kapom el, és óvatosan húzom kifelé. Könnyebb lenne a humanoid alakomban, de… valamiért akkor másként élem meg az ízeket. Most ebben az alakomban szeretnék répázni.
Az elsőt viszont Darielnek nyújtom, és csak akkor húzok ki egyet magamnak is, ha ő átvette tőlem, amit nyújtottam neki. Ha magának húzza ki, természetesen elfogyasztom, amit én ‘szedtem’.
- A narancssárga része a finom. - üzenem, majd ha már nálam is van répa, fogyasztani kezdem. Fogaim közt ropog a finom zöldség, és a leve szétfröcsen, miként erősebben harapok rá. A technikám pedig különös lehet a Terrai lovakhoz szokottak számára. A sajátomat ugyanis a zöld részénél fogva feldobtam, és a zöldséghúst kaptam el. Természetesen a zöld sem megy pocsékba, hosszú ideig lóg ki a számból, de aztán az is eltűnik a fogaim között.
- Ízlik? - kérdezem Darieltől, ha már ő is megkóstolta. Illetve ha igennel válaszol szerzek még. Nekem ugyanis biztos nem elég egy, és akkor neki is szeretnék még adni.
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Wed Nov 08, 2023 10:18 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Magamban mosolygok, ahogy még intenzívebben körbeölel szeretetével. Válaszul a szeretetem mellé vizet is küldök.
- Én is... - ott van érzetben a boldogság, legszívesebben még vágtatnék!
- Rád bízom magam. - Terra nekem ismeretlen terep, és szeretném megismerni Devont, miért is választotta ezt a helyet, s hogy ő mit szeret, s miért.
- Ötszáz éve... - nem sok idő, nekem ott mégis annak tűnt. - Volt bajszod is? - vigyorgó az érzetem. Nem kedvelem azt, a hajamat meg így egyszerű kordában tartani.
A mutatott irányba tekintek, s még a fejemmel is bólogatok.
- Jöhet! - homokot jobban kedvelem, meg a finom sódert, az egyik bányában volt olyan, ott rendszeresen hemperegtem lóformában, igaz, máshogy nem is tudtam volna, nem engedtek átváltozni.
A föld illata egészen más, előtte alaposan megszagolgatom. Tele van sok  mindennel.
- Ezen a bolygón nagyon sok állat él...  - amit csodálok, mert a dracok célja, hogy mindent letaroljanak, s utána úgy építsék fel birodalmukat, ahogy nekik tetszik. Talán ezért nem nyertek itt?
Ledobom magam, s előbb még csak ismerkedem a textúrájával, csapkodok párat, majd megfordulok, ami megy, robosztusság ide meg oda.
Aztán csak a hátamon maradok, s úgy masszírozom hátamat, végül oldalt dőlök, szusszantva egyet. Otthonosan érzem magam.
- Merre van az a répa? - az nem számít, hogy a hófehérből már csak a maszat maradt meg.


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Tue Nov 07, 2023 11:18 pm

Ahogy Dariel a sörényét rázza, és ezzel teljesen elengedi magát, az öröm gyökeret ereszt a szívemben. Már nem félek attól, hogy el fog tűnni a káprázat, mert a tudatom is elfogadja, hogy ez a valóság. És hogy én vagyok a legszerencsésebb pegazus a világon…
- Nem... - küldöm vissza az örömöt és a szeretetemet is Dariel felé, mikor játszani kezdünk a vízben és a vízzel. Majd amikor ő is beterít engem vízzel már a nevetésem és féktelen, gyermeki vidámságom is megérkezik. Még sosem esett ilyen jól a fejemre tóduló víz.
- Felfrissültem… - tényleg így van, bár nem csak a vízre gondolok. Dariel érkezése és jelenléte minden értelemben új erőt adott, és… új hitet is. A Terra hatása, és a saját félelmeim, mintha szertefoszlottak volna. Mert hiába változott, épp azt a Darielt kaptam vissza, akitől elszakítottak.
- Akkor válassz egyet, amelyik szimpatikus. És kövessük azt. - továbbra sem sietek (és a pocakom sem korgott még), ezért szivesen követem Darielt, ha talált valamit, ami érdekli. Közben pedig kérdez is valamit, így ha nem szeretne más felé menni, akkor én a répa föld felé lépdelek.
- Azt hiszem olyan… ötszáz éve. Az egyik ősöm, vagyis én vettem a birtokot, aztán a Deveroux nemzedéken vagyis rajtam keresztül eljutott hozzám. Érdekes volt a saját nagypapámat eljátszani. Akkor hosszú hajam volt nekem is. - megrázom a sörényemet, némi vizet permetezve így a levegőbe, mert szerettem egyébként azt a hajat is. De figyelnem kellet rá, hogy a külsöm mindig változzon egy kicsit, és… így kötöttem ki a mostaninál. A rövid haj került sorra.
- Jöhet egy kis hempergés? - bökök az orrommal is abba az irányba, ahol nincs fű sem, csak homok. A legjobb masszázs, ami létezik, vizesen hemperegni a homokban. A csutakolás is sokkal jobb akkor, ha van mit levakarni.
Az persze egy másik kérdés, hogy a homok épp a répa mellett van, így már biztosan fogja érezni Dariel az illatát. De nem szólok neki. Fedezze fel csak ő, hogy mi van még itt. Én csak kísérem. A testvéreként…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Tue Nov 07, 2023 8:54 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Az elementál jókedve is hozzáadódik a teljességhez és a jókedvemhez, ezt dobogásom is jelzi, noha szerintem alig hallani a víz hangjától. Megrázom fejem, sörényemből kirázva a vizet, de ha az maradna, se zavarna. Főleg, hogy érzem a tolását, s nem is állok ellen.
- ...ssze. - a nevetésre horkantok, mert így is adok ki nevetsét.
Kapok utána, ahogy látom bukni, majd inkább újra horkantok, ahogy látom, semmi baja nincs, az elementál nagyon is vigyázott rá.
Az érkező vízcseppekre nem, a gondolatokra megállok, s felé lódítom fejem.
- Szóval nem... - azzal lehajolok, hogy a fejemmel adjak neki egy kis vizet, de beelőz, jó alaposan beterít vele, ahogy a vízből visszapattannak a cseppek.
- Hát jól van... - s fejemmel lódítok felé egy adagot, de úgy, hogy előtte érjen vissza a földbe.
- Sok új illat van. Nem tudom, melyikre gondolod, figyeljek. - egészen más illata van Terrának, de már felannyira sem olyan érzés, mint amiket mesélt némelyikük. Terra döntött, s erre az útra léptek.
Elindulok kifelé, s mellette haladok, nem rázom meg magam, búcsút intettem az elementáloknak, s némelyikük amúgy is kíváncsi a földre, majd lecsorog rajtam.
- Nagyon szép itt. Régóta élsz itt? - virágok! Az illatuk mennyei, s nagyon figyelnem kell magamra, hogy ne akarjam megkóstolni őket. Némelyikben tündér is van, őket nagyon szeretem! Nem megenni.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Mon Nov 06, 2023 11:38 pm

Bár Dariel nekem küldi a szavait, az energiánk vibrál, és ez hatással van mindenkire a környezetünkben. Így az elementálra is. Aki huncutságát egy jókora hullámmal jelzi, és Darielnek is küld a mókából.
Én pedig nem sietek, már semmilyen értelemben. Az érzet, hogy megtaláltam a hiányzó részem, új erőt ad, és derűvé varázsolja a fájó emlékeket is. A játék a vízben… kitöröltem magamból. Ezért most úgy érzem, a gyerekkorunkat is újraélem ebben a néhány kósza pillanatban.
Dariel vidámsága pedig már a sajátom is, így nem csoda, hogy az elementál is részesülni akar belőle. A hullámokat áramlatok váltják fel, és épp abba az irányba terel minket, amit még megszeretnék mutatni Darielnek. A lendület viszont még engem is meglep.
- Nincs - nevetésem minden bizonnyal visszhangzik Dariel fejében, mert én is érzem azt a lökéshullámot, ami a tó másik oldalára terel minket. A játék kedvéért megfordulok, és árral szemben kezdek el úszni, ám az elementál érti, hogy ezt miért csinálom, és még nagyon erővel kezd el tolni egészen a túlpartig.
Aztán mikor már csak a hátamig ér a víz a lökés abbamarad, és hirtelen ott maradok, a bennem felgyülemlett energiával. Fejjel előre esek, ám azon kívül, hogy ismét víz megy az orromba, nem történik semmi. Az elementál azért figyel mindkettőnkre, hiába szórakoztatja a vizes lovak látványa.
Egy újabb prüszkölés míg kitisztítom a légző nyilásomat, de aztán a part felé lépek, már csak csűdig állva a vízben. És ha Dariel a közelben van…
Megrázom a fejemet, úgy, hogy a sörényem a szélrózsa minden irányába, de leginkább Dariel irányába prüszkölje a vizet.
- Nem voltál elég vizes… - küldöm neki ismét a játékos felkérést, és a nevetést, majd fel is ágaskodok, hogy a vízbe visszaérve, egy újabb adagot tudjak fröcskölni, ezúttal Dariel mellé. Nem bántani akarom, csak játszani, úgy mint régen.
Hogy aztán a pocakomat is teletömhessem…
- Érzed ezt az illatot? - kérdezem tőle, mert már olyan közel vagyunk a répa földhöz, hogy érzékeink is jelzik. Nem vagyunk olyanok, mint a nyomolvasó kutyák, de azért az étel illata, képes kicsalni minket a vízből. Legalábbis engem biztosan… Így ha Dariel nem jelzi, hogy még maradna a tóban, lassan lépkedni kezdek a répa föld felé.
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Mon Nov 06, 2023 11:18 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

Nevemet érezve, boldog meglepettséggel prüszkölök egyet, még a fejem is feldobom egy pillanatra. De régen is “hallottam” már így!
Pont “kimondja”, hogy nem is mély, erre elmerül. Beledugom orrom a vízbe, s úgy fújtatok egyet, örömömben. Érzem a vidámságot rajta, s hogy ezt direkt csinálja.
- Terítsen is... - ekkor pont előttem a hullám még nagyobbra növekszik, hogy biztosan beterítsen, végig is száguld rajtam az elementál. - ... be. - megfordulok vízben, ahogy tudok, s dobbantok a lábammal. Ez jó móka volt!
- Másik oldalt? - nézek a tó túlpartja felé. Elég hatalmas egy tó. - Nincs az egy kicsit me... - s érzem, ahogy a víz meglök, s finoman elkezd tolni, egyre erősebben.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Mon Nov 06, 2023 10:02 pm

Biztosan időre lesz szükségünk, hogy fel tudjuk dolgozni, a másik életben van, de ez nem jelenti azt, hogy már ne merülhetnénk el most is az örömben, és a békében, amit annak okán érzünk, hogy mégis összesodort minket a sors. Az érzelmi terheket már most is lerakhatjuk, és… koncentrálhatunk a jóra, ami nekünk adatott. Ez pedig egy kicsit sem nehéz, mert Darielt látva, feloldódását átérezve… nekem is olyan oldalam ébred fel, ami régóta szunnyadt…
Idővel pedig a patás oldalam is szerepet kap…
- Dariel - kiálltom boldogan a nevét, bár a torkomból csak egy nyerítés hallatszik. És ahogy elindul a tó felé, de nem a legrövidebb utat választva, követem őt, vagy éppen vezetem. Nem fontos, hiszen egyként mozdulunk, fülemben patáink dobbanása is szinkronban cseng. És tudom, hogy szívünk is már egyként harsan. Éppúgy, mint gyerekkorunkban…
A felnőtt létet és méreteket azonban nem hagyhatom figyelmen kívül, a környéket át kell vizsgálnom, mielőtt a habokba vetnénk magunkat. Illetve van még egy momentum, amiért néhány másodperccel tovább időzöm a parton. Hiszen Dariel felém tolja a fejét, és mozdulatát követve én is ezt teszem. Mélyen szívom be az illatát, jobb mellső lábammal még dobbantok is egyet örömömben, amikor csalhatatlanul felismerem nem csak az energiáját, hanem az illatát is.
Aztán belerohanunk a vízbe.
- Nem is mély… - érezheti Dariel a derüt rajtam, mert néhány pillanat erejéig olyan mélyre megyek, hogy teljesen elmerüljek. Csak ezután kezdek úszni, és kerülök fel a víz felszínére. A prüszkölés pedig már olyan természetes, mint a levegővétel. Épp csak hangosabb…
Érzem is, hogy az egyik vízelementál felébred a ‘hangzavarra’, és a hullámokra. A játék pedig az ő életének is fontos része, így jelenlétünket megérezve finom hullámokat küld felénk. Majd ahogy nevetni kezdek, egyre nagyobbakat.
- Kapaszkodj. Nagy fog jönni. - szólok Darielnek, hogy fel tudjon készülni a nagy hullámra, ami mindkettőnket beterít, ha nem vigyázunk. Ami engem illet… én nem vigyázom. Vidámon merülök el pár pillanatra, és apró légbuborékok formájában kúszik a felszínre a levegő a tüdőmből. Aztán újra feljövök, és tekintettemmel Darielt keresem.
- Megnézzük a másik oldalt? - lehet, hogy a vízelementál, még mindig játszana, akkor biztosan számíthatunk még hullámokra, avagy valami másra. De szeretnék mindent megmutatni Darielnek, és a másik oldalon van a répa föld!
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Mon Nov 06, 2023 9:12 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

- Ez érthető. - bólintok. Elismerően tekintek rá, hiszen bármikor elmehetett volna innen.
Halványan mosolygok. Sok mindentől elestem, ám ezen bánkódni felesleges. Magam is okoztam, hogy hittem a manipulációnak, s sem szabadulásom előtt, sem utána nem kerestem családom. De majd ezen az érzésen is túljutok. Mint annyi minden máson is.
Nézem a csokipapírt, s Devont is. Már tudom,  mivel okozhatok majd neki örömet. Csak előbb tudjam meg, honnan is szerzi be...
Aylmernél is ugyanígy figyeltem, hogy legközelebb azt hozzam el neki, amit valóban szeret, s nem jutott oda el.
Nem érzem azt, hogy ketten lennénk. Mintha egy ló futna az erdőben, elválaszthatatlanul egymással. Amit érez, az érzetem, s érzem, hogy ez kölcsönös.
Boldog nyerítése, s az öröm, mit érzek, még jobban szétnyújtom magam, ahogy a part felé ugrok.
Már a felénél látom, ahogy ugrik, esélye lesz vizesnek lenni, s ahogy érkezik, előrébb lépek, s hajtom is fejem, hogy ha csúszna, akkor elkapjam. Nem, mintha számítana egy kis víz.
Látom, ahogy gondolataiban látja a tavat, s azt is, miként lehet hozzá eljutni. S ahogy kimondja gondolatban az igent, máris úgy váltok irányt, hogy valóban még egy kör legyen, s majd csak utána forduljunk a tó felé. Nem fogom vissza magam, ám úgy  haladok a tó felé, mint egy játékos kiscsikó: hol közelebb, hol távolabb kerülök Devonhoz, időnkét a fejem is rázom jókedvemben.
S ahogy látom, annyira nem takart hely, s érzem, ahogy Devon átfésüli tudatával a terepet. A hajónak egy kérést küldök gondolatban, hogy a fentről fülelő akármilyen szemek ellen is takarva legyünk, mert nekem valóban nem megy a pici forma. Ehhez kicsit lassítanom kell, ekkor ér Devon testvéri bökése, s fejem felé fordítom, mintegy játékosan odatolom fejem hozzá.
- Ússzunk. - s mire nekilendülünk, addigra már védve vagyunk fentről is, s habozás nélkül száguldok a tóba. Ami... mélyebb, mint gondoltam, végre a hátam teteje lóg ki csak. Meg a fejem. De azt bele tudom hajtani a vízbe, s nagyot prüszkölök nevettemben, ahogy Devon elmerül benne.
- Jó mély! - elégedetten kavargatom a vizet. - És nagyon tiszta!
Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Mon Nov 06, 2023 12:09 am

Nem kell sokáig gondolkoznom a válaszon. Ha másban nem is vagyok biztos, abban igen, hogy miként látom a világot.
- Igen. Illetve az is benne van, hogy rám is hatással voltak az itteni viszonyok, bármennyire is próbáltam kikerülni a hatás alól. A hitem minden bizonnyal szilárdabb lenne, ha nem itt élnék, már évezredek óta. - egész fiatalon jöttem a Terrára, talán… egyfajta menekülésként. De nem azért maradtam. Egyszerűen csak megtaláltam azt, amit és akiket szeretni tudok, önzetlenül. Hívó szót pedig máshonnan nem hallottam.
- Valóban. - bólintok finoman, mert Damien alkotásait igazából ő tudná a legjobban megmutatni. De biztos lesz majd alkalom arra is. Nem szaladunk el, illetve… ha mégis, akkor visszajövünk.
- Biztosan lesz rá alkalom. - én is szívesen nézném, ahogy Dörmi épp úgy élvezi az életet, mint régen. Ugyanis nem gondolnám, hogy azzal, felelősségteljesebb lesz, az ártatlansága, és szertelensége elveszne. Legfeljebb… csak nem mindenkivel osztja meg. Alanával az oldalán viszont… tudom, hogy nem kell már tartania semmitől.
Azonban osztatlan figyelmem most Darielé, talán ezért is… indulok el egy pohár vízért. Akár a gondolataim között is felmerülhetett volna, hogy a kellemetlen ízt le szeretné öblíteni, de nem így történt. Azt hiszem… csak megéreztem, hogy jól esne neki.
- Szívesen. - szélessé válik a mosolyom, és egyben figyelek arra is, hogy szeretne-e még valamit. Nem feltétlenül ételre, vagy italra gondolok, hanem tulajdonképpen… bármire. Bár tény, arra kíváncsi lennék, hogy mit szól a borhoz, ami a birtokon termő szőlőből készült…
- Nekem is. - mosolyodom el, ám én nem egy pohár vizet, hanem a csoki papírját emelem a magasba. Aztán persze elpakolom azt, és csak egy pillanatra ütközöm meg azon, hogy ezt a szemétbe dobtam. Lehetne jóval kevesebb is, ha más csomagolást használnának…
- Rendben. - egy biztató mosolyt küldök Dariel felé, majd elindulunk… pont úgy, mint régen. Nem érdekelnek az apró, vagy épp a robosztus változások, Dariel ugyanis az a lélek, aki úgy döntött, hogy az ikertestvérem lesz. És ezért örökre hálás leszek neki.
Igazán viszont akkor tudom elengedni magam, amikor látom, hogy Dariel is élvezi, ahogy a szél a sörényébe kap, ahogy a föld megremeg a patái alatt. Azt érzem, hogy örökké így akarok maradni, hogy vele együtt szeretnék a világ végére futni, és… egyszerűen csak élvezni minden pillanatot.
Ezért elismerően, és hangosan nyerítek, amikor Dariel elengedi magát, és szinte átrepül a patak fölött. Ágaskodását látván, én is felemelem a mellső lábaim, és mozdulatát tükrözve a patak másik oldalán nézem őt, és merülök el az energiánk folyamában. Aztán nekirugaszkodom, és én is átugrom a patakot. A lendület nem volt elég nagy, így vizes lesz az egyik patám. Természetesen ez egy kicsit sem zavar.
- Nincs. De elnézhetünk a tóhoz. - gondolatban küldöm neki azt is, hogy az merre van, annak érdekében, hogy ne kelljen alkalmazkodnia az én tempómhoz. Azért továbbra sem ügetni szándékozom. Lépteim hosszúak, és elnyújtottak, hogy minél gyorsabban, és minél nagyobb távolságot tudjak megtenni. És minél szabadabban…
- Igeeeeeen. - most nem nyerítek, mert vágtatni akarok Dariellel, minél gyorsabban, és felszabadultabban. Ezért még egy kört szaladunk, avagy a tó felé megyünk, ha van kedve hozzá. A távolság tisztességes, bárhogyan is dönt.
Ott persze figyelnem kell, mert az a rész nem annyira védett. Továbbra is mélyen be kell jönnie valakinek a birtokra ahhoz, hogy meglássanak minket, de azért kiterjesztem az energiám, hogy érezzem, ha van valaki a közelben. Nincs. Még az őrszemek is máshol vannak, és most Alana is Dörmi közelében van. Egyedül néhány vízelementál van, akik otthonuknak tekintik a tavat, és akik minden bizonnyal nagyon örülnek neki, hogy Alana is itt él.
- Úszunk? Ússzunk… - kérdezem, és mondom is, mert ahogy megláttam a mély vizet, azt érzem, hogy bele akarom vetni magam. Hogy úgy elakarok merülni, hogy csak az orrom hegye legyen ki, és… ez utóbbival Darielt is finoman, játékosan meglököm, mielőtt bemennék a vízbe. Aztán akár velem tart, akár nem, egy nagy ugrással előre vetem magam. És csobbanok. Ismét prüszkölök, de csak a víz kifújása miatt, ami az orromba ment.
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Sun Nov 05, 2023 11:06 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

- Értem. - tényleg keveset tudok Terráról. Devonról meg ... remélem, talán most már kicsivel többet.
- De nem hiszel. Azért, amit az előbb mondtál? Amit a dracok műveltek velük? - el tudom képzelni. Sokáig hatott rám is a manipulációjuk, az egyik olyannyira, hogy nem is kezdtem el keresni a családom, sosem. Elhittem a trükköt.
Először értetlenül nézek rá, majd tekintetem ösztönösen az egyik kristály felé fordul, s megértem.
- Nagyszerűen érthet hozzá.
A következő válaszra elmosolyodom, s fejem is csóválom. Devon nevetése tele van szeretettel.
- Inkább csak nézném, ahogy élvezi...- úgy érzem, Devonnak nagyon jót tett egy ilyen testvér, mint Damien...
Mosollyal nézek vissza rá, mikor megérti, milyen értékes is számomra. Semmilyen és semelyik zsebkendő nem ér fel ezzel.
- Ó, értem... - és nem megyek ennél jobban bele. Bizonyára a barátnője az.
Feláll, s távozik, ám nem köszönt el, így megvárom, mit is csinál. Először értetlenül nézek a vízre, majd amikor elém teszi, ránézek.
- Tényleg egyek vagyunk. Köszönöm. - beleiszok a vízbe, azonban a második kortynál megakad az egész. Ahogy lenyelem, magam elé emelem a poharat, majd két kezem közé veszem. Víz elementálok vannak benne, vagyis ez innen van. Majd mosollyal folytatom az ivását.
- Ez jól esett. - az elementálok kiröppentek, s majd a közeli víznél fogunk találkozni.
- Azért vigyázok rájuk. - de a pókokra miért nem? Értetlenül pislantok oldalt, majd egy irányba, de nem tudom, miért. S érzem, hogy ott a házvezetőnő van.
Újra elnevetem magam, ahogy gondolata elér. Ugyanaz az érzet, mint amikor gyerekek voltunk!
A nyargalás felpezsdít. Patáim alatt mélyebben dobban a föld, mint Devon alatt, ám hamar utolérem, s ahol lehet, mellé szegődök, örömöm határtalan, mikor látom hátsó lábaival az égre rúgást. Én azért nem teszem. Vigyázni akarok a fákra is, s mindenre, ami itt van.
Ahogy kérdezi, nem is válaszolok vissza neki, csak a parton rugaszkodom el kellő erővel, s mivel elég nagy vagyok, könnyedén ívelem át a távot, s egy mély döndüléssel a patáim alatt érkezek meg, s egyből fordulok vissza, majd felágaskodok.
- Van mélyebb része is a folyónak? - nekem nem annyira mély, s kíváncsi vagyok, milyen így és itt. És még szeretnék vágtatni vele.
- Még egy kör?


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Sun Nov 05, 2023 9:36 pm

Mintha zavarba jönne attól, hogy nem jó kérdést tett fel, ám én nem érzem ezt. Szerintem nincs olyan hogy rossz. Az csak az lehet, amit fel sem tettek.
- Az olvasók nagy eséllyel már azok. De nem minden esetben. Van akihez nem jutnak el a szavaim, és mégis fejlődni kezdett. Akár magától, akár azért mert valaki más mutatott utat neki. - többen is vagyunk, néhányukat ismerem is. Ott van például Astrid, aki szintén a leszületetteknek segít. Plusz azokhoz is tud néhány jó szót szólni, akik a negatív erők fogságában voltak, ilyen vagy olyan formában… Talán.. nem is lenne rossz ötlet bemutatni őt Darielnek.
- Szeretnék ebben hinni én is. - bólintok mosolyogva, de nem tudok teljes meggyőződéssel erre gondolni. Ugyanis még jelen van a Dracok hatása. És hogy valaki cselekvőképes, még nem jelenti azt is, hogy akar. De előbb vagy utóbb ez is változni fog.
- Igen. Az energia nagy részét neki köszönhetjük. - természetesen ‘hagyományos’ energiára is szükség van a Terrai vendégek miatt, de amit lehet másként oldunk meg a birtokon. Ha tehetném, mindenkivel megosztanám, de ez az irányelvek miatt nem lehetséges. Egyelőre…
- Ez csak rajtad áll. Ha kíváncsi vagy rá, miként lehet egy ajtón ülve lejutni a lépcsőn, bátran tedd fel a kérdést. - nevetem el magam, mert mindent összevetve, remekül szórakoztam a történeten. Azt nem bánom, hogy én kimaradtam belőle, de örülök, hogy Dörmi jól érezte magát. Főleg annak fényében, hogy egyébként mennyire nem volt jó neki…
Dariel viszont másként gondolkodik, és ezt el kell fogadnom. Visszateszem a zsebkendőt a helyére, mert végül nem használta. Szavait pedig csak a tekintetem köszöni meg. A fény az íriszeimben a háláról árulkodik, és arról, hogy egyszerűen csak boldog vagyok, amiért tényleg itt van.
- Ha nem ízlene valószínűleg akkor is tartanék belőle, mert a készítőjét jobban kedvelem, mint magát a terméket. - mosolyodom el, és ha nem állít meg Dariel, a közeli mosdó felé veszem az irányt. Elveszek a pultról egy poharat, és töltök bele vizet. Majd visszaviszem a szobába és Dariel elé teszem. Nem tudom, hogy pontosan miért, de ez volt a megérzésem.
- Szerintem meg fogják érteni. - mosolyodom el újfent, mert hiszek ebben. A birtok összes élőlénye érezni fogja, hogy Dariel fontos nekem, ennek megfelelően pedig szeretettel fogják őt fogadni. Kivéve a pókok. Mrs. Lulla minden erejével küzd ellenük, és ezt nem is felejtik el egyhamar.
- Rendben. - felélénkül a mosolyom, mondhatni gyermeki lelkesedés jelenik meg az arcomon. Legalábbis addig, amíg át nem változom. Akkor már… nos ló vagyok.
Ezért Dariel nevetésére már nyerítéssel reagálok, és ahogy meg is szólal, már csak telepatikusan válaszolok neki.
- És gyorsabb… - a vidámságot, és a belső kacajt is érezheti, hallani viszont csak egy prüszkölést fog. Egy határozottat. És amint ő is átváltozik, örömömben felágaskodom, és két mellső lábammal a szelet szakítom.
Aztán várok néhány pillanatot, hogy magamba ihassam Dariel energiáját, és megcsodálhassam, mennyit változott ő is azóta, hogy gyerekek voltunk. Arra pedig nagyon kíváncsi vagyok, hogy még mindig olyan gyors-e. Ezért, ha készen áll, galoppozni kezdek, olyan gyorsan, hogy a lábaim, szinte nem is érintik a földet.
Persze ha esetleg túl gyors lennék, lelassítok, hogy utolérjen, ám ha nem, hátsó lábaimmal az ég felé rúgok örömömben. Így biztos le maradok (amennyiben velem fut), ám ez nem zavar egy kicsit sem. Nem számít, hogy ki van elől, csak az, hogy együtt haladjunk.
Az utat pedig igyekszem neki mutatni, bár biztos vagyok benne, hogy ő is érzi  hol vagyunk takarásban. Ahogy azt is, hogy van egy patak is, ami keresztül folyik a birtok szélénél.
- Nagyot tudsz ugrani? - kérdezem tőle, és függetlenül attól, hogy végül mit válaszol, a patak felé veszem az irányt. Én át tudom ugrani, bár nagyot kell nyújtoznom hozzá. Dariel nélkül viszont inkább csak vizet iszom, és nem ugrándozom.
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Dariel Deveroux Sun Nov 05, 2023 8:31 pm

Looking in the mirror...
Devon - Terra - Jelen

- És nyitottak rá? - majd széttárom kezeim, rájövök, ostoba kérdés volt. - Különben nem olvasnák. - ismerem fel.
- Ebben nem hiszek. Mindig vannak valakik, akik tudnak változást hozni. -s valahol mar a bűntudat, hogy nem fordultam vissza és segítettem akkor másoknak, és később sem. Mert az nem magyarázat, hogy túl sok és nagy sebem volt, amit gyógyítani kellett...
- Igen? - érdeklődéssel nézek rá, hogy Damien.... az öcsénk...
Még mindig nehéz felfogni.
Hogy Damien mit tud.
- Gondolom, inkább ne kérdezzek bele abba, miként is értelmezi. - mosolyodok el. Tetszett, ahogy kinyilvánította véleményét.
Komolyan nézek előbb a textilre, majd rá.
- A bűntudat jelképe, igen. De nincs miért bűntudatod legyen. A dolgok így történtek. És most újra együtt vagyunk. - még mindig röstellem azt a kifakadást, s tudom, nem neki szólt akkor sem. Magányomnak, s elszakítottságomnak.
- Amm... - állok meg a csoki ízlelésében, bár sokkal inkább egy korty vízre vágyom, hogy lemossam az ízét. - persze. Szereted, ezért van nálad... - értem meg. Én meg jól leszóltam...
- Ó. - értem meg. Félreértelmeztem előbbi szavait, s ezért is jó visszakérdezni.
- Sűrű. - dörzsölöm meg állam. - Kárt fogok tenni bennük. Nem tudok pici terrai paci lenni. - nem megy.
Haladok vele, noha felismertem az irányt, merre is gondolta. A házvezetőnőt is meglátom, s egy pillanattal hosszabban tekintek rá,  majd biccentek.
- Előbb derüljön ki, elférek ott. - nem akarok kárt okozni a természetben. - Igen. - bólintok.
A fás területre érve, csodálattal nézem, ahogy átalakul. S megjelenik bennem az az emlék, amikor kiscsikóként láttam. Elnevetem magam.
- Semmit sem változtál! Ugyanolyan vagy, mint emlékeimben. Csak kicsit nagyobb. - gyönyörű! S így jobban érzem együttes energiáinkat. Én még beljebb haladok, hogy valóban semmi se látszódjon, s másrészt a növényzetet figyelem. S mintha értenék, úgy hajolnak el, hogy bőségesen marad számomra hely. Fejem lehajtom köszönetképpen, rövid időre úgy maradok, majd elkezdek átalakulni. Fehér, robosztus ló, fehér sörénnyel és sárga íriszekkel.
De közben nem tudom tagadni magamban, hogy mit fog ehhez szólni Devon. Sokkal nagyobb vagyok egy átlag Pegazushoz képest, és jóval robosztusabb a testalkatom is.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Devon Deveroux Sat Nov 04, 2023 10:29 pm

Bár általában szeretek a Terráról beszélgetni, most Dariel érdekel. A társalgásra belemerülve viszont kezdem azt érezni, hogy nem a Terra érdekli, hanem… én. Csak én éppen ezen a bolygón tartózkodom. Akár így van, akár nem, jól esik, hogy szívesen beszélget velem.
- A regényekbe csak nagyon ritkán, és nem szándékosan. Ha mélyebben elgondolkodnak rajta, természetesen örülök neki, de azzal csak szórakoztatni és szórakozni szeretnék. Ellenben a kutatásaim… igyekszem olyan eredményeket bemutatni, amik segítik őket a tisztánlátásban. Legalábbis ha az olvasó is nyitott. - anélkül természetesen a kutatásaim nem érnek semmit. Ám én ezt sem bánom. Szeretem ezt csinálni függetlenül attól, hogy ‘hasznos’-e vagy sem. Dariellel pedig szívesen megosztom életemnek ezen részét is.
- Igen. És nagyon nehezen tudnak kitörni belőle. Minél fejlettebbek technológiailag, annál nagyobb a szakadék a tehetősek, és a nincstelenek között. Így nem marad a végén senki, aki tudna, és akarna is változást hozni. - lehetne másként is. Ahogy Dariel is mondja, a pénz még csak az alap, a fontos az lenne, hogy miként használják fel. Most… egyenetlenül. Aki gazdag, az még gazdagabb akar lenni, és hogy ezért a szegényeket kell kizsákmányolnia… még csak nem is pislognak. Ez viszont olyasvalami, amit a Terraiaknak saját maguknak kell felismerni. Vagy fel kell ébredniük…
- Köszönöm. Damien sokat segített. Nagyon jó érzéke van a kristályokhoz. Meg… időnként szabadon értelmezi a szilárd test fogalmát, és akkor príma javításokat végez. - legutóbb például az ajtók. Már akkor sem haragudtám rá, de most… kifejezetten örülnék neki, ha újra ilyen csínyeket hajtana végre.
- Ennek örülök. - mosolyodom el, mert természetesen azt is megérteném, ha nem szeretne szorosabb kapcsolatot fenntartani velem. Megszakadna a szívem, de elfogadnám. Ugyanis mindenekelőtt azt szeretném, hogy jó legyen neki.
- Nem érzem azt, hogy neked kell adnom. Csak szívesen teszem. Mert nem tudom semmissé tenni azt, ami veled történt, ám arra hatással tudok lenni, hogy a jövő mit tartogat a számunkra. Ez… csak egy jelkép. - a zsebkendőre mutatok, és a kezem egy ideig ott is marad a közelében, hogyha nem szeretné, vissza tudja adni nekem. Nem fog rosszul esni, az arcomon még mindig töretlen a mosoly. De örülnék neki, ha legalább ennyit adhatnék neki.
Ahogy azt is kíváncsian nézem, hogy először csak nézi a csokoládét utána viszont… visszanyeri az eredeti formáját, és úgy kóstolja meg. Úgy tűnik, hogy nem nyeri el a tetszését, de ez teljesen rendben van. Az ízlésünk nem kell, hogy egyforma legyen. Ahogy más sem.
- Nem csak nekik. Én is nagyon szeretem ezt a fajtát. Ismerem azt, aki készíti. - és nagyon kedvelem. Minden bizonnyal ez is közrejátszik abban, hogyha édességre vágyom, ehhez a csokihoz nyúlok először. Vagy a répához…
- De. Humanoid formában mindig az vagyok. Ám az igazi alakom… csak bizonyos védett helyeken ölthetem fel. Vagy a Terrán kívül. - inkább az óvatosság jellemez (ebben is), így tényleg csak a birtok eldugott részén szoktam átváltozni. Inkább megelégszem a Terrai ló formával, mert azt is a sajátomnak érzem. Ahogy a humanoid alakomat is. Azon… még osztozunk is Dariellel, hiába változott meg a külseje.
- Ott nem. Lankás a terep, és a dombok tetején sűrű erdő van. A birtok határa pedig jól őrzött. Ha valaki olyan közel jönne, hogy látna valamit, azt megéreznénk. És erre még nem is volt példa. - természetesen Darielen áll, hogy miként szeretné folytatni a birtok felfedezését. Ha egyáltalán szeretné. Semmit sem erőltetek rá, mert én már annak is örülök, hogy itt van. Ha csendben ülnénk, nekem az is tökéletes lenne. Legfeljebb idővel elaludnék, ha elfáradok…
- Határozottan nem. - mosolyodom el, és ahogy feláll, én is így teszek. Természetesen még nem változom át, bár jól esne. Nehéz lenne patákkal lemenni a lépcsőn…
Ezért ha Dariel velem tart a bejárat felé vesszük az irányt. Közben a meglátom a házvezetőnőt is, aki mintha mi sem történt volna, épp a tökéletesen pormentes dísztárgyakat portalanítja. Azt pedig nem kérdezem meg, hogy a vendégszobát alkalmasak-e a vendég fogadásra. Mrs. Lulla tökéletesen kézben tart mindent a házban, és időnként… még a lelkemben is.
- Van kedved… egyszerűen csak együtt szaladni egyet? - nézek Darielre, ha valóban elindultunk, és már a házon kívül vagyunk. Addig nem változom át, amíg látótávolságban vagyunk a házból, de, ha azon kívülre kerülünk… már szabadok vagyok. És… igazából már akkor is azok vagyunk, ha maradunk úgy, ahogy vagyunk. De ha velem tart, akkor a fák mögött már átváltozom. Apró Terrai lóvá, de… abszolút prüszkölés képessé…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Looking in the mirror.. almost - Page 2 Empty Re: Looking in the mirror.. almost

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum