Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Arrivals

+2
Rose Jackson
Emyr Algan
6 posters

Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Számomra az a lényeges, hogy nem kell nyugdíjas tempóban ténferegni, de felhívja a figyelmemet a második mondata.
- Egymásban? Ezt magyarázd el kérlek. - még csak elképzelni sem tudom, hogy mire gondol, és ezért inkább kérdezek. Ez a világ szinte ismeretlen nekem, így mindenképp óvatosnak kell lennem. Itt vannak a gyerekek is…
- Igen. Ők. Első megérzés alapján még a huncut bácsika jelzővel is megpróbálkoznék. - természetesen nem ismertem meg őket, ennyi idő még a bemutatkozásra is csak szűken elég, de ez volt az érzésem velük kapcsolatban. És Emyrrel… már képes vagyok ilyet is megosztani.
Azonban ahogy csendesebbé válik a hangja, felé fordulok. Egy ideig csak nézem őt, aztán az egyik kezemmel az övé felé nyúlok, és finoman végig simítok a kézfején. Remélhetőleg a Szélvész most meg fogja érteni, hogy Emyrnek (és/vagy nekem…) erre szüksége van. De később azért visszateszem a kezem az irányító egységhez.
- Rendben. - akkor fogok tudni igazán körbenézni, amikor leszállunk, most még a Szélvészre, és ezáltal a biztonságunkra kell figyelnem. Az utas, az utas, még akkor is, ha már ők a legfontosabbak a számomra…
Mélyen szívom magamba a levegőt, amikor már leszálltunk, fél szemem a gyerekeken, a másik a tájat kémleli. Gyönyörű ez a hely. Sosem jártam még csak hasonló helyen sem. Úgy, hogy le is szálltam…
Aztán Emyr kimond valamit, amit… még mindig nem tudok teljes mértékben feldolgozni. Az otthonunk… számomra ez annyira elvont fogalom, és ha egy helyet kéne megneveznem, csakis a Szélvészt tudnám elégedetten, és büszkén megpaskolni. De tény, hogy… az életem megváltozott, és ezt nem csak elfogadtam, hanem boldoggá is tesz.
- Tetszik. Határozottan, és nagyon… - az a helyzet, hogy hiába tartom ezt a környezetet idillinek, nem arra nézek, és nem is az tetszik ennyire. Emyrre és a gyerekekre tekintek. Számomra ők jelentik az otthont, legyenek akárhol is. Gyanítom, hogy ez Emyr számára is most egyértelmű lesz, mert egy pillanatra sem veszem le róla a szemem. Sőt, még kacsintok is…
- A magam részéről bárkivel kész vagyok találkozni, de teli hassal jóval kedvesebb vagyok, mint éhesen. - még mindig nem ismerjük egymást igazán Emyrrel, de ezt már biztosan tudja rólam. A gyomrom egy feneketlen bendő. Nagy esély van rá, hogy a gyerekek is örökölték tőlem ezt a talentumot…
- Egy kis húsgombócozás a vízparton a régi, és talán egy kicsit ködös emlékek jegyében? - egyelőre csak a víz illatát érzem, de azt erősen. Gondolom itt lehet valahol a közelben, a fák mögött. A húsgombóc meg a hajón van, ezért ha Emyr igent mond a javaslatomra, én hozom azt is.
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Emyr Algan Fri Mar 22, 2024 10:44 pm




Emyr
Arrival



Playing God
Is a hard
game.









Elnevetem magam.
- Nincs. Legfeljebb átrepülünk egymásban. - Vega egyik sajátossága, amit igyekeztünk minden helyre áttenni.
Megadom a koordinátákat, s még egyelőre nem szólok Tonkának. Szerintem sejti, s minden levelével izgatottan várhat. Vagy nem. Azért régóta voltam itt. Nagyon régóta.
- Bácsika. - először csak felhorkanok, majd nevetek. - Linus és Sam? - nem úgy hívják őket, csak felvettünk egy nevet, hogy be tudjanak azonosítani bennünket.
- Én sem... - halkká válik a hangom, miközben elsuhanok a táj felett. Gyönyörű. Mindig is szerettem. Sötétlila levelek, rózsaszín égbolt, kék talaj és bíbor víz. Mind-mind gyönyörű.
A házat alig lehet ésszrevenni a fű és a fák takarásában, fő iránya a másik oldal felé néz, hogy a nap fénye mindig átjárja. Hatalmas terület, s csak úgy vibrál az élettől.
- A tisztásra le tudsz szállni. Senkinek sem esik bántódása. - mutatok egy nagyobb tisztásra.
A levegő virágillattal teli, sokrétű, a szél pedig kellemesen lengeti a fákat. A közelben lévő tó és folyó vízillata adódik hozzá.
- Íme az otthonunk. - s érzem, ahogy a lelkek figyelnek ránk, várakozással teli.
- Már vártak bennünket. - mosolygok. - És meghagyják számunkra a helyet, mikor készen vagyunk velük találkozni.



 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Rose Jackson Fri Feb 02, 2024 9:37 pm

Örülök neki, hogy Emyrt érezhetően szeretettel fogadják. Egyrészt azért, mert így nem kell bevernem egy orrot sem, de leginkább amiatt, mert Emyren is azt érzem, hogy… hazaérkezett. A családjához.
Tudom, hogy ez mennyit jelent a számára, még akkor is, ha nem ismerjük egymást annyira, mint kéne. Viszont… remélhetőleg így lesz elég időnk arra is, hogy a gyerekek nevelése mellett… egy kicsit egymáshoz is csiszolódjunk…
Előbb persze a buli, vagy a költözés vagy… igazából egy kicsit elveszítem a fonalat. Mert az egyik szemem a gyerekeken, a másik Emyren van, és leginkább igyekszem helytállni, mint támasz, ha szükség lenne rá.
Egy szó viszont megüti a fülemet. A “házunkhoz”? Nem tudtam, hogy ‘nekünk’ olyan is van…
Szólni persze egyelőre egy szót sem fogok, mert Emyr miatt vagyunk itt. Szeretném, hogy végre… képes legyen megbékélni mindennel, ami visszatartja, és ami megakadályozza abban, hogy igazán… boldog legyen.
Vagyis igen. Megyünk, amikor rajtunk kívül szinte már mindenki távozott.
- Rendben. - azt mondjuk még nem tudom, hogy pontosan hová is megyünk, ezért néhány pillanatig érezhetően téblábolok. De Andrew Uriel már nyújtózik is Emyr után, és átveszi Rose-t is. Ebből nagyjából világossá válik, hogy hajóval megyünk.
Aztán Emyr meg is erősíti ezen sejtést.
- Igen. Részemről csapathatjuk. - azt hiszem a gyerekeknek sincsen ellenvetése, kényelem tekintetében legalábbis biztosan nem. Láthatóan tökéletesen érzik magukat Emyr karjában. Vagyis tényleg semmi sem akadályozza, hogy elinduljunk.
- Van esetleg valamilyen sebesség határ, amit illik betartani? - mosolygok hamiskásan Emyrre, még annak ellenére is, hogy eszemben sincs komolyabban szágulduzni. Most inkább… az útra szeretnék koncentrálni, és jobban elmerülni a látnivalókban. Az úticélra, pedig pláne kíváncsi vagyok…
Ezért ha, és amikor megadja Emyr a koordinátákat, nem húzom sokáig az időt. Egy kellemes, nézelődésre alkalmas, de azért nem túl lusta tempóban elindulunk a… “házunk” felé.
- Nem olyanok voltak, mint amire számítottam. Főleg a két kis bácsika nem. Azt mondjuk nem tudom pontosan, hogy mire is számítottam. - mondom Emyrnek, amikor már rá is tudok figyelni a vezetés mellett. Idővel, és némi beszélgetés után viszont remélhetőleg meg is érkezünk.
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Emyr Algan Thu Feb 01, 2024 10:33 pm




Emyr
Arrival



Playing God
Is a hard
game.









Moslygok, ahogy kicsi Rose máris bitorolja a figyelmet, s hagyom, elbűvölje Samet. Sokszorosan az életemet mentette meg, ő, és Rose. És Uriel...
És még egy meglepetés ér, azon kívül, ahogy érzem, fonnak körbe energiáikkal, s fonódnak egybe a sajátoméval. S hogy ez a kapocs mindig is megvolt. Sosem veszett el. Csak én hittem és láttam így.
- Köszönöm, Linus. - halvány mosoly kél arcomon, ahogy rápillantok válasz közben.
- Köszönjük. - nem gondoltam volna, hogy a vegai otthonomat megőrzik, sőt, vigyáznak rá. Tonka pedig szereti a gyerekeket. Tudom....
Lehajtom a fejem, hogy visszatartsam könnyeim.
Ahogy átölel újra Sam, most már még jobban érzem szeretetét, s mélyet sóhajtok.
Mekkora bolond voltam..
- Köszönjü a meghívást.
- Idővel ki fogom. - ha a gyerekek már nagyobbak lesznek. Addig pedig szeretnék minél több időt velük és Rose-zal tölteni.
Meghajlás közben ér el Linus gondolata. Ahogy felegyenesedek, Baileyre tekintek. Valóban a feje tetején van a szemüveg.
Ahogy megszólit, újfent meghajolok, de még nem merek felnézni, csak mikor már szavak is érkeznek.
- Ott leszek. Elmegyünk a házunkhoz. - szeretném, ha beköltöznének Rose oda, hiszen az az övéké is.
Ahogy Bailey is távozik, s már mindenki, újfent meghajolok, s csak akkor egyenesedek ki, mikor már mindenki távozott.
- Hazamegyünk. - fordulok Rose felé, félénk mosollyal. Az a haza ugyan nem az a haza, ahonnan valóban származom, az az univerzum elérte fejlődésének csúcsát, visszatért a Forráshoz. Ám a birtok és a ház... egy időben valóban otthonomnak éreztem. S remélem, fogom is még.
- Készen álltok? - Andrew Uriel hozzám nyújtózkodik, s át is veszem. Azután kicsi Roset is, hiszen Rose fogja vezetni a hajót.
- Megadom a koordinátákat és mehetünk is.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Bailey Gravel Sat Jan 20, 2024 11:41 pm

Úgy döntök, hogy a kezdetben csak megfigyelőként leszek jelen Emyr érkezésénél. Úgy helyezkedem, hogy észrevegyen, és nyilvánvaló legyen a számára, hogy fontos számomra a jelenléte, de időt akarok neki hagyni. Mindenre.
Továbbá látom, és érzem is, hogy erre nagy szüksége van Linusnak és Samuelnek is. Egyrészről természetes, hogy a tapasztalatuknál fogva ők képviselnek minket, másrészről viszont nekik is… fel kell dolgozni azt, hogy hosszú idő után Emyr visszatért. És időre van szüksége ahhoz, hogy… az igazi énje is elő merjen jönni a veremből, ahová saját magát száműzte.
A magam részéről türelmesen szeretném végig követni ezt a folyamatot tartson bármeddig is. Illetve elsősorban a barátjaként szeretnék mellette lenni. Úgy érzem, nagyobb szüksége van rám ebben a szerepben.
Ezért hiába dönt úgy Tetsuya, hogy távozik, nekem szándékomban áll maradni. A későbbi ünnepségre is. De bízom benne, hogy előbb is tudunk beszélni Emyrrel egy kicsit.
Így amikor Linus és Samuel távozik, közelebb lépek Emyrhez. Tartok némi távolságot, és természetesen barátságosan biccentek, először a családja felé. Ezt követően viszont Emyr felé fordulok, és mosolyogva szólítom meg.
- Nagyon örülök neked Emyr. Ha szeretnél majd beszélni velem a későbbiek során… valószínűleg a legközelebbi parkban leszek. - ez persze függ attól is, épp mikor kíván velem beszélni. Meglehet, hogy egy adott ponton visszavonulok pihenni. De az időm nagy részében a parkban leszek, és addig nem áll szándékomban visszamenni a Siriusra, amíg nem váltunk pár szót (avagy nem iszunk valami tisztességeset az ünnepség során…). Illetve… ha keres, biztosan megtalál.
Ezért még egyszer rájuk mosolygok, majd visszatolom a szemüvegem a helyére. És elindulok a park felé.
Kíváncsi vagyok rá, hogy miképpen hullanak le idén a levelek a fákról, ezért biztosan nem fogok unatkozni egyedül sem…
Bailey Gravel
Bailey Gravel
Alapító

Play by : Nusret Gökçe

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Linus Higgins Thu Jan 18, 2024 11:52 pm

Látom, hogy lefagy a mosolya, de én továbbra is inkább vidám vagyok, mint sem. Ezért cinkosabbá válik a tekintetem.
- A kicsiknek még ne mondd el… - nézek le a hasamra is, amire bökött. Hát… akkoriban tényleg más formát mutattam. De most… reszelni lehetne a hasamon. Ja nem. Csak úgy… van…
Nem számít, mert csodálatos hírrel érkezik Samuel.
- Ezt nagyon meg kell majd ünnepelni… - vigyorgok Samuelre, és persze… meg is kezdem az előkészületeket. Az új Linus változatot még biztos nem kóstolta Emyr…

***

Azért… bármennyire is vártuk ezt a napot, érezhetően nem könnyű a helyzet egyikünknek sem. Emyr láthatóan és érezhetően túl sokat szenvedett, mi pedig…
Elbuktunk az ő megsegítésében…
Azonban ha túl sokáig bánkódnánk emiatt, pontosan ugyanott tartanánk, ahol korábban. Sőt. Még lehet, hogy a start vonalra is ismét visszakúsznánk…
Ezért én csakis az örömre, és a boldogságra koncentrálok, amit annak okán érzek, hogy végre visszajött. Hazatért a családjához. Az új családjával. Milyen gyönyörűek együtt… Átöelem, elsősorban Emyrt, aztán mindenkit, akit csak elérek. És nem számít, hogy ez meddig tart. Csak engedem, hogy az energiánk újra egyesüljön, éppúgy, mint régen. És igyekszem bevonni Emyr új családját is, védelmet és szeretetet kínálva nekik is.
Úgy tűnik, hogy a kislány kifejezetten nyitott erre, de inkább Samuel karjaiba vágyik. Na szép. A vén kujon tényleg nem bír magával…
Na de hát én sem mindig szoktam bírni magammal…
- Gyönyörű a családod. És az asszonykád. - csak telepatikusan üzenek, kizárólag Emyrnek, de a kacsintást, amit irányába intézek, akár más is láthatja. Meg a huncut mosolyt is a képemen.
Persze sohasem jutna eszembe egy hölgyet lecsapni valaki kezéről. Ahhoz már öreg vagyok…
Aztán látom, hogy Samuel távozni készül, és mivel én magam sem terveztem meg a nap ezen részét, úgy döntök, hogy vele tartok. A bulira ugyanis még néhány dolgot elő kell készítenem.
- Én is nagyon örülök Emyr. Tényleg várunk benneteket. Ki kell próbálnod az új Linust. Most már nagyon profi cucc. - vigyorgok rá, és én is meghajolok előttük. Nem bánom, hogy végül én is a távozás mellett döntök, mert látom, hogy Bailey is nagyon várja már, hogy beszélhessen Emyrrel. Még a szemüvegét is levette!
- Ebben az életében még nem vette le a szemüvegét. - üzenem ismét Emyrnek, miközben Samuelt követve távozom. Ha lassan megy, akkor persze utolérem, és együtt megyünk.
A boldog mosolyt, ami az arcomon van, pedig már csak ő láthatja, mert egyértelműen felé fordulok.
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Samuel Higgins Wed Jan 17, 2024 8:41 pm

Arrivals
Rose, Kismacsek - Lyra - Jelen

A mosoly ráfagy az arcomra, biccentem oldalra a fejem.
- Nincs is igazi mikulás... - majd a hasára bökök, mert a Mikulásnak nagyobb hasa volt, még nem jöttem rá, mivel tömte ki a hasát. Aztán elárulom, ki érkezik.
- Mire? - de azért türelmes türelmetlenül végigvárom, mire a nyilvánvalót megérti. Vagyis dehogy is, mert nagyon boldog vagyok! Emyr hazatérésével végre nekiállhatunk Lyra aranykorának visszaállításához!

***

Szívem belesajdul a látványba, de valami ilyenre készültem. Mégis, a pillanatnyi döbbenet bennem van. S mikor letérdel, s megszólal, megértem, hogy ezt az utat végig kellett így járnia, hogy mindaz, amiért hibáztatja magát, feloldódjon.
Pedig... nem hibázott...
Meg tud valaha bocsátani nekünk? Ha nem, azt is megérteném. Így nem várom rettegéssel válaszát, megértéssel annál inkább.
S ahogy végre képesnek mutatja elengedni a múltat, átölelem. Hosszú út van még előtte, de sokkal hosszabb van mögötte.
- Köszönjük, hogy eljöttél... óh... - a kicsi máris jönne hozzám, ha Rose engedi, átveszem a kislányt.
- Üdvözöllek kicsi Rose. A lehető legjobb helyen vagy. - s Rose-ra tekintek, majd Emyrre.
- Otthonod továbbra is vár. Vigyáztun rá, míg távol voltál. A kicsiknek lesz mit felfeldezni. Tonka pedig már nagyon várja, hogy duplán négy pracli megmászhassa, biztos vagyok benne. - mosolygok Rose-ra, majd a másik Rose-ra tekintek, végül újra Emyrre.
- Szeretnénk megünnepelni érkezésedet, ha a Vega eléri a szürkületet, várunk benneteket a Nagycsarnokban. -újra megölelem őket, újfent óvatosan. - Örülök, hogy megérkeztél, Emyr. -majd meghajolok előttük, s távozom. Muszáj vagyok, lelkem kicsit nagyon megviselte Emyr látványa, s mindaz a seb, amit látok lelkén. Lesz min dolgoznunk...



Emme

Samuel Higgins
Samuel Higgins

Age : 14320
Origin : Lyra/Vega
Skills : Energiamezö, levegö elem, gyógyítás, telepátia, tér, genetika
Profession : CBT, RANGIDÖS ALAPÍTÓ
Play by : Harrison Ford

https://elementals.hungarianforum.com/t290-samuel-higgins#1470

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Rose Jackson Thu Jan 11, 2024 10:13 pm

Emyr nevetése engem is elragad, pedig próbálok nagyon szigorú arccal nézni Andrew Urielre. Nem megy. Inkább kap tőlem még egy puszit, Rosesal egyetemben.
Érzem - annak ellenére is, hogy próbálja elrejteni - Emyr feszültségét, így a sajátomat igyekszem teljes mértékben a háttérbe szorítani. Segíteni akarok neki, és nem beverni azoknak az arcát, akik ilyen nyomást helyeztek rá. Már csak azért sem, mert… könnyen meglehet, hogy tényleg nem gyökerek.
Ezen tényt pedig az is megerősíti, hogy népes fogadóbizottság várja Emyrt. Nem érzek rajtuk neheztelést, sőt. Olyan érzetem van, mintha egy rég elveszett családtagot üdvözölnének újra. Valószínűleg pontosan így is van…
Na meg a két, láthatóan idős bácsikát nagyon nehéz lenne veszélyesnek, és vagy bunkónak titulálni. Tök cukik…
- Örülök a találkozásnak… - biccentek is tisztelettudóan a fejemmel, mert eeeeeegy kicsit (nagyon…) zavarba jövök, ahogy engem is rögtön öleléssel fogadnak, és ha Emyr nem karolna át, és mutatná is be a bácsikákat, biztosan mondanék valami hülyeséget is zavaromban. Így csak… amiatt kell nagyokat nyelnem, és még csak véletlen sem meghatódni (annyira…), hogy Emyr úgy mutat be, mint aki megmentette az életét, többszörösen… Valamiért az-az érzésem, hogy nem arra gondol, hogy én voltam a sofőr a mentőakció során, ezért egyelőre mélyen hallgatok, és csak… figyelek…
Kicsi Rose viszont korántsem annyira szégyenlős, mint én. Teljes lazasággal fordul Sam felé, és elég egyértelműen a karjaiba kívánkozik. Ha azt látom Samen, hogy átvenné őt, finoman közelebb is állok hozzá, hogy ezt megtudja tenni, és persze elengedem Roset. Andrew Uriel mostanra már szinte biztosan Emyr kezében van, mert ő meg oda szeretett volna menni. Így könnyen lehet, hogy egyedül maraduk kettő helyett végül nulla gyerekkel a kezemben. Nagyon furcsa érzés…
- Rose eléggé köz… - nem tudom, és nem is akarom befejezni a mondatot. Szükségtelenné vált kimondani, hogy Rose elég közvetlen, ha idegenekről van szó. Ugyanis, ha Sam a karjaiba vette, mostanra már közelebb hajolt hozzá, hogy puszit adhasson. És amennyiben Sam nem ellenkezik, ez meg is történik.
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Emyr Algan Sun Jan 07, 2024 10:32 pm




Emyr
Arrival



Playing God
Is a hard
game.









Elnevetem magam, ahogy a fiunk kifejezi kívánságát, s közbehajol a puszira. Megsimítom mindkettő fejét, s boldogan mosolygok rájuk. Sosem hittem, hogy ebben valaha részem lesz. És nem újra. Ez valami egészen más. Teljesebb.
Finoman szorítom meg válaszul kezét. Azért... feszült vagyok, még ha lélekben megadtam magam, történjen, aminek történnie kell.
Hogy itt lesznek, szeretetem küldöm felé, feléjük. Ez is új érzés és nagyon jó érzés.
Szükségtelen végignéznem rajtuk, ellenben nem csak a napszemüveg nélküliség, hanem a kacsintás is bekerül a látómezőmbe. Halvány mosoly jelenik meg az arcomon, ami szinte azonnal el is tűnik, ahogy visszarándulok a jelenbe.
S letérdepelek, s csak röpnyi csend következik, majd érzem, ahogy Sam energiája közelebb jön. Majd megérzem érintését is, szeretetét és együttérzését is. Meglepve emelem fel fejem, s tekintek szemeibe.
Szavai megdöbbentenek. Csendben pillantok a többiekre. Majd lehajtom a fejem.
A múlt egy része, a szégyen, a nyomás a mellkasomon, az érzet, mely szerint meg kell tennem, s elvárják tőlem, legördül belőle némi súly.  
Még mindig lehajtott fejjel, bólintok. Majd felemelem tekintetem rá.
- Igen. - érzem, ahogy a felszabaduló energiáktól kicsit szédülni kezdek, mikor Sam átölel. Vagy én is átölelem. Nem tudom. Szívem csendben zakatol, nem várt fordulat, s még inkább nem várt érzések okán. Mennyi ideig menekültem a szembenézéstől!
Nem kellett volna....
Linus energiája is közelebb kerül, s szavaira elnevetem magam, röviden, könnyeim már égetik szemeim, s lassanként csordogálnak lefelé.
- Nem is akarom. - ölelem át Linust, ezúttal már Rose-zal, Sammel, s mindenkivel együtt.
Nem foglalkozom vele, mennyi ideig vagyunk így. Érzem energiájukat, azt a kapcsot, amiből kitéptem magam régóta. De sosem szűnt meg a kapcsolat. Csak én fordultam el ettől.
- Szeretném nektek bemutatni Rose-t. Neki köszönhetem az életem. Sokféle értelemben... -karolom át derekát, de egyúttal inkább átvéve tőle a kicsiket, ha úgy látom, szükséges.
- Rose, ők itt Sam és Linus. A gyerekek pedig Rose és Andrew Uriel.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Tetsuya Heartman Sat Jan 06, 2024 10:31 pm

Amikor Sam közölte, ki is érkezik, együttérzéssel mosolyodtam el. Van, amiben hasonlítunk, csak nekem nem volt olyan szerencsétlenségem, hogy a dracok kedvenc plüssnyuszija legyek. Erős jellem. Még ha törött is.
Elfüstölögtem nyugalommal a rudat, amit sodortam, s mivel ütős volt, inkább megvártam, míg a hatása elmúlik, addigra már a hajó is készen állt az útra. Baileyt is megkerestem, akar-e velem ruccanni, s a birtokomat is rábíztam addig valakire, nem, mintha ne tudnának magukra vigyázni.

Érzem az energiáját, s ahogy közeledik a hajó, úgy tűnök el én is. Érzem, ahogy vágyom régi formámra, a láthatatlan, magasabb szintre, s még az sem akaszt meg, amikor megérzem, kikkel jön. Rálelt a Boldogságra.
Üzenek Urielnek, emlékszem, hogy jó cimborák voltak, s hogy abban is együtt dolgoztak.
Aztán inkább távozom. Az út és a teremtések során is inkább energiaként voltam jelen.
De.
Hugh energiájára vágyom....
Tetsuya Heartman
Tetsuya Heartman
Founder/Blueprinter

Origin : Lyra
Profession : Grumpy
Play by : Kiyoharu

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Bailey Gravel Thu Jan 04, 2024 8:51 pm

- Emyr!
Egyetlen név. De a személy, aki mögötte lapul több, mint ismerős.
Ahamm…
Jelzés értékűen a szemem elé emelem a karkötőt. Ha nagyon bökdösném, be tudnám állítani, hogy mutassa a Terrai időt, de a Siriuson, nem foglalkozom ilyesmivel. Tehát a következő kijelentésem is… inkább szól saját magamnak, mint a beszélgető partnernek, akitől az információt kaptam.
- Épp ideje volt… - természetesen rosszallás nélkül, egy széles vigyorral jelentem ezt ki. Emyrrel ugyanis már nagyon régóta szeretnék találkozni. Közel állt hozzám, és a magam részéről még mindig úgy érzem, hogy szinte egyek vagyunk. De a történtek… nos arra késztettek, hogy inkább a háttérben maradjak, és ne zsizsegjek körülötte. Túl feltűnően…

***

Most sem tervezek azonnal a nyakába ugrani. Eljött Tetsuya is, tehát arra is ügyelnem kell, hogy… ne csináljon semmi olyat, amivel megnehezítené a saját dolgát. Leginkább maradjon életben… Azért ha Linussal neki állnak együtt termést tesztelni… hát igen messzi helyekre tudnának elrepülni, és aztán zuhanni is onnan. Repülő nélkül persze…
Akkor viszont már szinte teljesen figyelmen kívül hagyom a tanítványomat, amikor Emyr gépe leszáll, és meg is jelenik a… hmm… családjával együtt? Na erről nekem senki nem szólt.
Éppen ezért olyasmi történik, amit életciklusonként maximum négyszer vagy ötször szoktam megtenni. Feltolom a szemüvegemet a fejem tetejére. Ezt ugyanis látnom kell…
Szólni viszont nem fogok még csak közelebb sem megyek. Jól látható helyen vagyok, na meg ha esetleg rám néz Emyr, egész biztosan rá kacsintok. Amit természetesen jól láthat, mivel nincs rajtam a szemüveg. Arra az eshetőségre meg nem gondolok, hogy így meg sem fog ismerni…
Bízom ugyanis abban, hogy előbb vagy utóbb lesz alkalmam beszélni vele. Kivárom. A néhány évmilliónyi várakozás után néhány óra/nap/akármi már nem oszt nem szoroz.
De természetesen az energiáját tanulmányozom az egész csapatnak, és az összefonódásokat, hamar észre is veszem. Ettől pedig egy széles mosoly is az arcomra kerül. Remélem a tanítványom nem fog rákérdezni, hogy mi ez a fejemen…
Bailey Gravel
Bailey Gravel
Alapító

Play by : Nusret Gökçe

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Linus Higgins Wed Jan 03, 2024 11:48 pm

Esküszöm, hogy nem pörögtem rá az utóbbi időben a Linusra. Na jóóóóó, talán egy egészen kicsikét…
Mindenesetre szerintem még nem hagytam el a légkört a lebegés során, és megmaradtam a kedves, ám néha indokolatlanul bohókás öreg fiú szinten…
Éppen ezért is mosolygok nagyon szélesen, amikor egyszercsak megjelenik mellettem Samuel.
- Helloooo… - kiálltok fel vidáman, és már ugranék is föl (naaaaaaagyon lassan), hogy meg is tudjam ölelni Samet, de a vállamon marad a keze, és nagyon vigyorog. Ja meg valami látogatót is emleget.
- A mikulásra tippelek. Az igazira. Nem arra a vén majomra, akit a Terraiak képzelnek oda maguknak. - történetesen volt valaki, aki tényleg nagy fehér szakállal nyomult egy időben, és ajándékot osztogatott a gyerekeknek. De én kikérem magamnak a rénszarvasokat, meg a kéményben mászást…
Mindegy… remélem ezt nem mondtam hangosan…
Azonban mikor Sam végül kimondja a látogató, sőt mi több, a hazatérő nevét… hát már egy kicsit sem aggódom amiatt, hogy mit mondtam, és mit nem. Az viszont eszembe jut, hogy mégis rápörögtem a Linusra…
- Várj egy kicsit… - becsukom a szemem, hogy ellenőrizzem a saját mentális állapotomat, és a méreg szintemet. Egyik se túl jó, de nem olyan vészes, hogy behalucináljam Emyr nevét. Vagyis tényleg ő jön haza… Sam meg neki áll táncolni!
Ellenőrzöm még egyszer magamat, de másodjára is minden rendben. Jól láttam és érzékeltem mindent…
- Azt a ku… - egész biztos, hogy végül én is táncra perdülök. Az viszont nem, hogy Sam látta–e vagy sem. Talán jobb is így…

***

Azóta nem voltam ilyen izgatott, hogy…
Húúúú….
Szóval már régóta…
De rendesen felkészültem. Emyrre, meg a vendégeire. Akikre nagyon kíváncsi vagyok.
Vagyis van nálam minden, ami egy családtag hazaérkezése esetén elvárható. Sör, bor, pálinka… Neeeeemmm….
De egy csokornyi Linus, egy jóféle ital, egy cserepes virág, meg egy plüss maci, és plüss nyúl páros igen. Egy kis táskában a hátamon. Arra mondjuk nem gondoltam, hogy az utóbbi kettő teljesen indokolt lesz. Hiszen egy csinos hölgy, és két gyerkőc is érkezik Emyrrel.
Hogy mennyire aranyosak…
Szívem szerint azonnal odaszaladnék, és átölelném Emyrt, aztán meg rárepülnék a kicsikre. Imádom a gyerekeket. De… nos hát okkal volt ennyi ideig távol Emyr. És még mindig benne van a szégyen, aminek semmi helye nem lenne.
Így egyelőre várok, és csak a mosolyom egyértelműsíti, hogy mennyire örülök annak, hogy újra láthatom. Aztán, miután Sam közelebb lépett hozzá, és válaszolt Emyrnek, én is lépek felé egy lépést, és… nos egy másik módon is üdvözlöm.
- Sajnálom. Nem úszod meg az ölelést. - elnevetem magam, és közelebb lépek Emyrhez, szélesre tárt karokkal. Azért az utolsó mozdulattal, megvárom, hogy reagáljon ő is, mert testileg… nem biztos, hogy most jól fog esni neki egy ölelést. De bízom benne, így ha nem látom rajta, hogy kellemetlen lenne a számára, óvatosan a keblemre ölelem, és a letörölhetetlen mosolyom a vállába rejtem néhány pillanatra.
Aztán elengedem, és pontosan egy lépést hátrálva a szemébe nézek.
- Bemutatsz minket a cuki részednek? - nézek elsősorban a kicsikre, de a hölgy, vagyis Rose felé is küldök egy kacsintást. Mondjuk nem tudom, hogy ő észrevette-e egyáltalán. A vén kujon ugyanis eddigre már őt ölelgeti…
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Samuel Higgins Wed Jan 03, 2024 10:32 pm

Arrivals
Rose, Kismacsek - Lyra - Jelen

Megáll a kanál a számban. Egy kedvenc terrai édességet csemegézve lep meg egy naaaagyon naaaagyon régen érzett energia, ahogy próbál rám hangolódni.
Hahh.
Hanyatt dőlök a támlának, a kanalat inkább kiveszem, nehogy meglepiként lenyeljem azt is a hab mellé.
Jön.
Ide?
..........
Ránézek a kanálra, majd a kezemben tartott kehelyre.
Aaafrrranccbaaa a kehellyel!
Eldobok mindent, majd azonnal Linushoz teleportálom magam.
- Tudod ki jön? Naki? - vállaira csapok kezemmel, ott is marad egy ideig, mint a hab a szélesen mosolygó szám szélén.
- Emyr.- majd elengedem, s egy rövid táncot ejtek. Nem vagyok jó táncos most sem, abbahagyom. Aztán eltűnök, mert erre egyrészt készülni kell, mert azért rákérdeztem, üldözik-e, de a többieket is értesítem, legyenek éppen pont bárhol. Emyr végre visszatééérrr!


Talán éppen ezért takarom nyugalom arcával aggodalmamat, amikor a gép végül landol. Nem csak én várakozom. Mindenki, aki Alapító, eljött, érzékelve ennek fontosságát. Emyr túl sokáig ostorozta magát azért, amire, nos... azért kicsit erőszakkal, de rávettük. Senki sem gondolta, hogy ennyire megtörik benne, s fáj érte a lelkem azóta is....
Az energiáját figyelem, mintsem ahogy kinéz, bár már azért is ugrasztottam gondolatban a gyógyító részleget. És nem egyedül érkezik. Egyértelmű, hogy akik vele jöttek...
Hálásan tekintek a vele érkezőre, s kíváncsian a két kicsire. S eszembe jut az unokám s fiam. Addigra pedig Emyr már....
Ó, hogyaza...
Megdöbbenve s megütközve néznék rá, ám elfogadom, hogy számára most ez így megfelelő. Megvárom, míg befejezi.
Akkor odalépek hozzá. Majd letérdelek vele szembe, s felkarja-vállára helyezem két tenyerem.
- Vannak döntések, melyeknek súlyosságát csak akkor értjük meg, ha az már tetté alakult, s utána vagyunk. Meg tudsz nekünk bocsátani, mert olyat kértünk tőled, amibe nem csak lelked, de egész lényed beletört? - mosolyom bocsánatkérő, s szeretettel teli. Ha tudtam volna...
Akármilyen kemény az élet, s nem vethető össze egy, kontra milliókkal több sorsa.
De egy sorsa, mindenki sorsa.
A vele érkezőre tekintek, de csak Emyr reakciója után. Egy fenét.
A hozzá közelebb eső kezem felé nyújtom, ölelésre. Most már ő is hozzánk tartozik....
- Üdvözöllek... Rose...

Emme

Samuel Higgins
Samuel Higgins

Age : 14320
Origin : Lyra/Vega
Skills : Energiamezö, levegö elem, gyógyítás, telepátia, tér, genetika
Profession : CBT, RANGIDÖS ALAPÍTÓ
Play by : Harrison Ford

https://elementals.hungarianforum.com/t290-samuel-higgins#1470

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Rose Jackson Wed Jan 03, 2024 9:01 pm

Azt hittem, hogy a sikeres mentőakció után, már minden rendben lesz. Hogy elkezdődik valami, amit eddig csak látásból ismertem, és nem mellesleg… el sem tudom képzelni, hogy hová fog vezetni. Maga az út viszont olyan kellemes, hogy az sem számít, hogy bizonyos dolgok megváltoznak az életemben. Megéri.
Legalábbis így kellett volna lennie…
De sajnos a traumák nem tűnnek el varázsütésre. Azok még sokáig kísérnek tovább az úton, szorosan mellettünk haladva, és épp amikor a biztonságos, és örömteli útra lépnénk, akkor hopp… gyorsan visszarántanak.
Bekaphatják…
Ám mivel ezen kívánság megvalósításához nincs ‘eszközöm’ (az meg szintén nem egy megvalósítható dolog, hogy képen törlöm Emyr traumáit…), más megoldást kellett keresni. Amikor pedig meglett, teljesen egyértelmű volt, hogy bármilyen feleslegesnek is érzem magam, Emyrrel és a gyerekekkel tartok, ha ő úgy döntött, hogy visszatér a gyökereihez. És végül így döntött. Én meg magamban tartottam azon kijelentésem, hogy ajánlom, hogy azok a Gyökerek, ne legyenek gyökerek…
És ami azt illeti, amikor a közelemben van, ne adj isten át is ölel, és elég csak egy picit felé mozdulnom, hogy érezzem az illatát… akkor nem is esik nehezemre a gyökerek helyett a szép virágokra koncentrálni. Eszemben sincs elmozdulni, még akkor sem, ha sokkal nehezebb úgy vezetni a Szélvészt, hogy két kisebb méretű, és egy nagyobb méretű, jelenleg humanoid alakjában lévő macska van a közvetlen közelemben. Ütöközés így sem lesz, a többi meg nem számít. Nagyon sokáig így tudnék maradni Emyr karjaiban, a gyerekeket finoman fogva…
De tényleg közelítünk, és ebből tudom, hogy az idillnek hamarosan vége lesz. Egy időre. Tehát amíg lehet, addig részesülnék belőle…
- Igen. - bólintok mosolyogva, és közelebb is hajolok Emyrhez, hogy egy finom puszit tudjak adni a nyakszirtjére. Csak hát Andrew Uriel… az ilyesmit nem mindig nézi jó szemmel. Teljesen ártatlannak tűnő mozdulattal, de szinte biztos vagyok benne, hogy szándékosan felemeli a fejét, hogy az a puszi ne Emyr nyakán csattanjon, hanem az ő fejbúbján. De most már mindegy. Majd legközelebb. Eddigre ugyanis tényleg megérkezünk, és landulunk is.
- Minden rendben lesz. - előbb vagy utóbb tényleg. Eric ugyan a mentőakció után visszatért a Terrára, de itt hagyta nekem az optimizmusa egy részét. Na meg ugye… a boldogság eléggé segít meg is tartani…
Vagyis nem érzek késztetést, hogy szúrós tekintettel nézzek a fogadó bizottságra. Még arra sem, hogy egy ici-pici morcit közvetítsek a szememmel. Semmi. Csak egy mosoly érkezik a részemről, meg egy integetés a… fejemmel. A gyerekek ugyanis mind két kezem lefoglalják, és egyelőre még nem növesztettem harmadikat. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne úgy…
- Mi itt leszünk. - üzenem Emyrnek telepatikusan, mielőtt elkezdődne az érdemi kommunikáció az alapítókkal. Aztán egy darabig maradok Emyr mellett, csendben (esküszöm, hogy még nagy sóhajok sincsenek), és csak akkor térek vissza a hajóra a gyerekekkel, ha már kiderült, valóban maradni fogunk-e itt vagy sem.
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Arrivals Empty Arrivals

Post  Emyr Algan Tue Jan 02, 2024 10:15 pm




Emyr
Arrival



Playing God
Is a hard
game.










Egyszerre vagyok nyugodt, hiszen Greg életben hagyott. És vagyok feszült is, mivel oda tartok, ahová régóta szégyellek visszatérni. De most megteszem. Meghajtom a térdem előttük, minden szégyenemmel, s minden hibámmal.
S olyasvalakivel az oldalamon, amiről nem is álmodoztam, hogy egyszer valaha részem lehet benne, mint ahogy abban, sem, hogy egyszer majd megment valaki, akinek fontos vagyok, lehetek.
- Hamarosan megérkezünk. - ölelem mindkét Roset és a fiatalabbik kiadásom. Örömmel töltik meg lelkem, s szeretettel. Amit már régóta nem éreztem. S azt, hogy most már védve vannak.
A raj be is jelentkezik, de míg az azonosítómat adom meg, s hogy kikkel érkezem, egész végig őket ölelem, s Rose szemeibe tekintek, mosollyal.
Ami azért eltűnik, ahogy kilépünk a hajón, landolás után. Mintha érezték volna, inkább Rosehoz kérezkedtek át. Megállok Előttük. Régen jártam már erre. Sosem mertem visszatérni ide, hiszen annyi rosszat tettem saját népemmel, még akkor is, ha védtem őket ezzel.
Egyet lépek előre, s letérdelek, meghajtva magam.
Már jó ideje nem tartom fejem büszkén. De már ideje letenni a múltat, hogy jelen eljuthasson hozzám, hogy biztos léptekkel tudjak a jövő felé lépkedni, s hogy képességeimmel s tudásommal újra szolgálni tudjak. Segítségetek kérem ebben, ha visszafogadtok magatok közé... - elfogadom, ha nem. Magukra hagytam őket is, nélkülem, de miattam kellett szembenézniük a rombolással.



 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Arrivals Empty Re: Arrivals

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum