Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Last Chance

4 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Amikor azt hiszem, hogy már kezdem őt jobban érteni, egy kicsivel jobban megismerni, akkor kiderül, hogy nagyon elnéztem valamit. Hogy olyasmit tettem, vagy mondtam, amit nem lett volna szabad, és… emiatt sokkal óvatosabbnak kell lennem a továbbiakban.
Viszont aztán… végül ő kér bocsánatot. Pontosabban nem bocsánatot kér, csak közli velem, hogy nem akart megbántani. Továbbra sem értem. Minden joga megvolt ahhoz, hogy figyelmeztessen, túl mentem a határon. Éppen ezért nem is tudom, hogy mit mondjak. Pár pillanatig őt nézem, aztán inkább enyhén elfordítom a fejem.
- Nincs mit. Sajnálom, hogy túlmentem a határon. - még a fejemet is biccentem felé, és nem csak azért, mert egy senki vagyok hozzá képest. Ha egyenrangúak lennék, akkor sem avazhatok az életébe. Csak védelmezhetem, úgy ahogy ő engedi. És hálás vagyok azért, hogy bízok bennem annyira, hogy ezt megtehetem.
- Szívesen. - enyhül bennem a feszültség, mert úgy tűnik, most már a jó úton járok. Megtaláltam az egyensúlyt a figyelmesség, és a beleavatkozás között. Legalábbis remélem, hogy most már helyesen érzem a határt.
- Rendben. Legyen szép napja. - látom azt a halvány mosolyt a szája sarkában, és ez önkéntelenül előhívja az enyémet is. Valószínűleg ezért nem mozdulok azonnal, és ezért telik el néhány súlyos másodperc azelőtt, hogy elindulnék kifelé. De aztán meghajolok felé, és távozom.
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Mon Mar 25, 2024 9:15 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Érzem a megtorpanását, s megértem, sokkal őszintébbnek kellett volna lennem ebben. Ám azt is megértem, bíztatni akart valahogy, mindössze... kicsit sután tette.
És most jön az, amit szívesen megtennék, ám a vallomása után nem merek megtenni, már csak azért sem, mert ha férfi lenne, simán megtenném: vállára tenném a kezem, s úgy néznék rá.
Magamban sóhajtok, megtanulva a leckét.
- Ha szavaim megbántottak, nem annak szántam. Hálás vagyok a bíztatásért, köszönöm.
Szeretném személyesen megosztani örömömet s az örömhírt... nem tudom, hogy barátjának tart-e, nem merek senkit sem annak tartani, tartva attól, hogy túlzottan kötődök bárkihez is, s így nem tudtam volna csak úgy távozni. Így inkább úgy fogalmazok magamban, régi ismeretségemmel.
- Köszönöm, Hailey.
Megrázom a fejem, s már a nyelvem hegyén van, hogy értem nem igazán kell, mert nem érdemlem meg, inkább lenyelem. Mindenki tudja ezt a választ, úgy is bánnak velem.
- Köszönöm nem. Pihenjen. Nincs most már szolgálatban. - biccentek felé, enyhe mosollyal.
Ha távozik, úgy elkomorodik az arcom, amint magam maradok.
Nem tudok enyhíteni annak kínján, ki önként vállalta, marad. Holott szenvedésének oka én magam vagyok.
S az érzés, amit vártam, hogy megkerül bátyám, messzire elkerült. Látni őt, ennyire sérülten lélekben... lehetek-e olyan egoissta, hogy azt kérjem, bárcsak ne kívántam volna, életben van?
Megint csak azt tapasztalom, hogy puszta létem szenvedést okoz másoknak.
Szívesen felhúznám az üveg maradékát.
S kívánni sem merek már. Mert lám, kívántam, teljesült. Olyan áron, hogy azzal mások szenvednek.
Felállok, s határozott mozdulattal, elzárom az italt.


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Hailey Reed Sat Mar 23, 2024 10:34 pm

Ismét elmosolyodik, és ez alapján arra gondolok, hogy nem bánja a szavaim, és nem mondok semmi rosszat. Az én szívem is könnyebb lesz, és önkéntelenül elmosolyodom.
Aztán az arcomra fagy minden érzelem. Teljesen összezavarodom, mert egész mást mondanak a gesztusai, és a szavai. Megköszöni a biztatást, de közben azt is kifejezi, hogy nincs szüksége rá, mert már intézkedik. Pár pillanatig még levegőt sem merek venni.
Majd elengedem az érzést, és inkább figyelek. Nem ártom magam olyasmibe, ami nem az én dolgom, hanem csak az elhangzott kérésekre figyelek, és arra, hogy mi az, amit érdemben is megtehetek, hogy segítsem őket. Hamarosan ki is derül. Ugyanis egy újabb információt kapok, ami a veszély jellegét minősíti.
- Értem. - azt hittem, hogy épp az efféle játszmáktól kell megvédeni a családját, és nem ők maguk generálják az ilyen konfliktusokat. Hiszen ez akkor sem fair, ha Queil egy idegen lenne a számukra. De így… Még inkább értem Brandon aggodalmát. És tényleg szeretnék neki segíteni. Még akkor is, ha megint rossz szavakat használok.
- Rendben. - mivel nem kért meg rá, hogy én szóljak neki, feltételezem, hogy ő fogja megtenni. Illetve így már tudom, hogy vele is meg kell osztani az információkat, Queilel kapcsolatban.
- Rendben. Biztosítani fogom a helyiséget. - még bólintok is, és csak néhány pillanatig gondolkodom azon, hogy ez miért kérésként hangzott el, és nem parancsként. Aztán inkább ezt a kérdést is elengedem, mert kezd sűrű zavar lenni a fejemben. És a jelenléte, a kedvessége egy kicsit sem segít azon, hogy a köd eloszoljon előlem. Éppen ezért…
- Tehetek még valamit önért? - most nem azt kérdezem, hogy Queillel kapcsolatban mire kell figyelnem, az ugyanis már elhangzott, és biztos vagyok benne, hogy ha még van valami, közölni fogja velem. Saját magáról viszont… egy ideje már nem beszélt. Éppen ezért továbbra is figyelek rá, szolgálat ide vagy oda…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Fri Mar 22, 2024 9:00 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Sóhajtok egy rövidet a szavára, majd újra elmosolyodok.
- Igen. - felelem csendesen. Zsibong, s nyugodt egyszerre lelkem.
Érdeklődéssel nézek rá.
- Köszönöm a bíztatást. Csakis a jelenben és a jövőjében tudom megvédeni. Az pedig a kláné, amit ismerek. Tudom, milyen veszély leselkedik rá, ha nem vetted volna észre, ezért intézedek. - szavaim egyáltalán nem kioktatóak, nem kívánom, hiszen a tanácsára is kíváncsi vagyok. Ez mindössze egy jelzés, hogy ez a része lefedésre kerül, ám ehhez egyedül kevés vagyok.
- Ha úgy érti, hogy Queil mostanra halott vagy fogoly lenne, aduászként Madisonnak, akkor úgy értem. - Komolyan felelek neki. Ismerem a világ ezen részét. Nap mint nap ezzel hadakozom.
Bólintani tudok a köszönömre. Egész eddigi életemben elzártam az érzelmeimet. Csak egy ideig kellett, mert mostanra már hiszem, el is sorvadtak a sötétségben, s nem lesz mit kiszabadítani. Nem mertem szereteni, mert tartottam attól, hogy azt ellenem tudják felhasználni. Nem tartottam ki még hobbi mellett sem, nehogy abban találjanak valamit, amin keresztül megfoghatnak. Mindenki számára csak tükör akartam lenni, amiről minden inda lecsúszik. S rendkívül nehéz így jót tenni a népemmel, hiszen azt csakis szívvel lehet. S abban sem hiszek, hogy ebből a burokból ki fogok tudni valaha törni. Nem foglalkoztat, míg azok, akikért vállaltam mindezt, boldogok. Éppen ezért tört össze az, amit látok Queilben, még ha számítottam is erre. És éppen ezért fogott meg Hailey fájdalma is...
- Szeretni senkit sem szeretnék. Akit be akarok, az az, aki eddig is segített a keresésben. -bízok benne, sok évtizede segít nekem ebben. - A testőrségem parancsnoka.
- Amire viszont téged is kérlek. Ha te vagy szolgálatban, s megérkezik Madison, senkit sem engedhetsz be a mellettem lévő lakosztályba. - a hálóba amúgy sok ajtón keresztül vezet át az út, mire azon átvergődne valaki, én is jelen leszek.


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Hailey Reed Thu Mar 21, 2024 10:28 pm

Sajnos, amit mond… minden bizonnyal igaz. Semmit sem tudok Queilről, de láttam a reakcióját, és azt is, hogy még támogatásra van szüksége. Ám most már megkaphatja…
- Most már mellette lehet. Most már segíthet neki, és együtt gyógyulhatnak. - ebben a családban több sérülést láttam, mint a csatatéren, mert a fizikai számít a legkevésbé. A lélek a legfontosabb, és az… sokkal nehezebben is gyógyul. Bárcsak Brandonnak is tudtam volna segíteni…
- Nem óvhatja meg, amíg nem tudja, hogy mitől kell őt megvédeni. Amíg nem ismeri meg a múltját és a jelenét. - könnyedén jönnek belőlem a szavak, bíztatni akarom őt, és azt, hogy az a jókedv, és az a mosoly, amit láttam rajta, vele maradjon, most már mindig, de idővel azért eszembe jut, hogy talán nem az én kéretlen tanácsaimra kíváncsi. Talán bölcsebb lenne hallgatni, és egyszerűen csak meghallgatni. De épp a csend a legnehezebb, amikor azt látom rajta, hogy fáj neki valami…
- Oh. Értem… - talán nem teljesen, de a hangjából, és a szóhasználatból egyértelmű, hogy érzelmileg mennyire nehéz helyzet lehetett. És ez azt is jelenti, hogy a következő sem lesz könnyebb. Valóban mindent el kell tervezni, és okos stratégiát kell alkalmazni, hogy minden a helyére kerüljön. Így már azt is értem, hogy miért feszült rá, most minden idegszálával arra, hogy mi lesz, ahelyett, hogy mi van most. Megértem…
- Úgy érti, hogy… - nem fejezem be a mondatot. Azt hiszem nem kell. Pontosan értem, hogy mire céloz, csak ezt nagyon nehéz elfogadni. Azt hittem, hogy az alsóbb szinteken a legnehezebb az élet, de úgy tűnik, hogy… a nagyhatalmúak élete sem mentes a kicsinyes játszmáktól. Vagyis nem jó ez a rendszer, egy kicsit sem, de ő…. talán változtatni tud ezen. Vagy Queil… jelenleg ez a része még zavaros a számomra, de szerencsére nem is nekem kell érteni.
Engem ugyanis valami más foglalkoztat, valami, ami… sokkal közvetlenebbül érint. Vagyis… érintene, ha minden más lenne. De én akkor is tudni akarom, és nem tudok időben féket kötni a nyelvemre…
- Értem. - nem csak a szavai, hanem a gesztusai is azt sugallják, hogy örül ennek, és nem törte össze Madison a szívét. Ettől nagyon megkönnyebbülök. Hogy aztán ismét (és még inkább…) zavarba jöjjek, amikor hozzátesz még valamit a mondandójához…
Valóban túl mentem a határon, nem is kicsit, és erősen csodálkozom azon, hogy nem dobott még ki. Vagyis… miután képes vagyok összeszedni magamat, kimondok valamit.
- Köszönöm, hogy válaszolt nekem. - óriásit nyelek, és szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy az arcom elszíneződött, a vörös árnyalat irányába. Pedig egy ilyen kérdés után még a kék színnek is jobban örülnék… Sokkal kellemesebb lenne edzeni, és kék zöld foltokat szerezni, mint egy ilyen kérdés, és válasz után bármit is mondani…
De aztán szinte az életemet, de a helyzetet mindenképp mentve, visszatereli a szót Queilre, és ezért még hálásabb vagyok annál, mint hogy ismét kedves volt velem…
- Kit szeretne beavatni ebbe a tervbe? - kérdezem, még mindig egy kissé fátyolos hangon, de sokkal magabiztosabban, és koncentráltabban. Egyedül a szívemnek nem tudom még parancsolni, olyan mértékben, mint szeretnék…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Wed Mar 20, 2024 10:10 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Megértem, mit is értett a kijelentés alatt.
- Valóban nem probléma. A testvérem sosem volt és sosem lesz az. - értek vele egyet. - S lehet, fizikailag egészséges, lélekben már nem hiszem. - el nem tudom képzelni, min mehetett keresztül. Száz év....
- Abban reménykedtem, hogy ha életben van, ... pont attól nem mentesült, amit szerettem volna, hogy sose kelljen átélnie.... - elkomorodok.
Némán teszem a poharat az asztalra a kérdésre.
- Ha egy kanál maró savval meg lehetett volna cseppenként adagolva fojtani, megtették volna. - inkább töltök megint, neki is, de most csak egy cseppnyit kortyolok bele, majd hátradőlök a támlának.
- Másnap hivattak, mennyit tudok a “fiúról”, s hogy mit akarok tenni ezzel kapcsolatban. Vagyis ők mit akarnak. - nézek Haileyre.
Ha Madison valóban elküldte volna, mostanra nem tudnák meg, merre is van Queil. -nem akarnak botrányt. S azzal, hogy hivatalosan a testőreim közé emelem, nem tehetnek ellene semmit. Ez azért... elégtétellel tölt el.
Újra kortyolok az italból, a kérdés elér, de nyugodtan nyelem le a kortyot, noha meglepetten nézek Haileyre.
- Miért bánnám? Éppen, hogy örülök. Az is egy nagyon jó dolog, hogy Madison valóban a klánvezérhez megy hozzá. És még csak ígéretet sem szeg... - mosolygok. - S volt valaki a bátyám mellett, aki szerette és vigyázott rá eddig.. - ennyi a minimum, ami jár neki.
Aztán a homlokomra csapok gondolatban, s eszembe jut az az este...
- Ha az a kérdés, szerelmes vagyok-e Madisonba... sosem voltam. Ez egy előre elrendezett házasság lett volna, hogy a hatalmat egy kézben tartsák.
Haileyre tekintek és elképzelésem sincs, milyen lehetett ezt a kérdést feltenni.
- Mivel Queil hivatalosan most már itt fog szolgálatot teljesíteni, szükséges tudnia az illemet és a kultúrát is. Azt az időt is biztosítani fogjuk számára. - legszívesebben én tenném, ám míg ő épül és ismerkedik, addig elő tudom készíteni a terepet, s dolgozni a klán ügyeiben.



Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Hailey Reed Tue Mar 19, 2024 11:34 pm

Az örömömet - annak okán, hogy Brandont végre újra élettel, és örömmel telinek látom - nem igazán tudná elrontani semmi sem. Megszeppenni… viszont még így is képes vagyok. Szinte azonnal zavarba jövök, és megbánom, hogy kérdés nélkül szóltam…
De válaszolok, mert most kérdést kaptam.
- A testvére él, és egészséges. Az esélyek ellenére is. Ez egy csoda. Ehhez képest, hogy egy kis időre van szüksége, vagy diszkréten kell kezelni egyelőre a jelenlétét… még csak problémának sem számít. Legfeljebb megoldandó feladatnak. - a mosoly még az arcomon van, de érezhetően halványabb egy kicsit. És csak akkor foglalok helyet, miután ezt elmondtam, és biztosan kiderül, hogy szeretné-e még mindig, hogy maradjak, vagy sem.
Aztán hallgatok, és figyelek a szavaira. Látom, hogy igyekszik gondolni minden lehetőségre, és esetleges buktatóra. Talán nem is szólnék egyáltalán közbe, elvégre tényleg mérlegelnie kell egy csomó mindent, de valami feltűnik. Olyan, mintha még ő is csak a fejét kapkodná, és nem merné elhinni, hogy tényleg megtalálta a testvérét.
Természetesen tévedhetek is.
- Mi történt akkor? - akkor nem voltam szolgálatban, így nem tudom, hogy miként történt az első találkozó Queil, és a szülei között. Csak elképzelni tudom, az alapján, amit a családjáról tudok. És az nem sok. Így inkább továbbra is figyelek, és egy ideig mélyen hallgatok.
Aztán eszembe jut még valami. Egy kérdés, amit biztosan nem kéne feltennem. De, ha nem vagyok szolgálatban… Ha a nevemen szólított, és most is (mint mindig), olyan kedves velem… akkor talán megengedhetem magamnak. Meg akarom engedni magamnak, mert… nekem még van egy kérdésem…
- Azt nem bánja, hogy a menyasszonya… a volt menyasszonya… a testvérét szereti? - mire kimondom, már tudom, hogy ez sok volt. Ez mélységes megsértése a magánéletének, és egy ilyen kérdéshez még a barátjaként sem lenne igazán jogom, nem, hogy a testőreként. De úgy tűnik, hogy minden törekvés ellenére önző vagyok, és nem… tudom teljes mértékben félretenni a saját érzéseimet. Illetve most már kimondtam, és nem szívhatom vissza. Kizárólag a lélegzetem tudom visszatartani, amíg nem válaszol…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Tue Mar 19, 2024 9:40 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Várakozón tekintek bátyámra, ahogy megáll, s valami azt súgja mégis: tegyem meg.
Átölelem: testvériesen, örömmel.
- Én is örülök, Queil. Nagyon. - mosolygok rá.
Egészen máshogy alakult ez a nap, mint aminek indult. Jobban tele vagyok reményekkel és megkönnyebbüléssel is, mint gonodkkal, amiket az hozhat, hogyha kiderül, ki is Queil. Egyelőre védeni akarom, míg meg nem nézi, milyen is a tó vize, ahogy szoktuk mondani.
- Köszönöm.- bólintok Hailey felé.
Rámosolygok, szemeim újra csillognak. Szerintem sosem csillogott a szemem, legfeljebb kisgyerekként.
- Köszönöm. - aztán értetlenül ráncolom homlokom. - Minden mást? Hogy érted? - mutatok helyet, hogy üljön csak nyugodtan le. S mivel most nincs szolgálatban, így töltök neki is egy italt, és magamnak is. Felé nyújtom a poharat.
- Queil felé, ami veszély van, el fog hárulni, ha kiderül, kicsoda.  Szeretném tiszteletben tartani a döntését, ha úgy döntene, névtelen marad. Itt sajnos nem arról van szó, hogy ha nem akarja, akkor ugyanolyan névtelen marad. - sóhajtok fel.
- A képzése arra is ki fog terjedni, hogy megismerje a vezetőséget, úgy, hogy ők nem tudják, kicsoda. Az illemet, a politikai kapcsolatokat. Szeretném, ha maga látná ezeket, nem feltétlenül rajtunk keresztül. -
Felhajtom az italt.
- A legnehezebb azonban az lesz, hogy újra úgy találkozzon szüleinkkel, mintha nem is tudná, ők kik a számára. Bár azt hiszem... a bemutatkozásuk elég ütős volt felé... - azt az elutasítást, lenézést és megvetést sok mindenkin láttam, míg táncoltak. Olyan féltékenységi és irigységi hullámot már régen láttam orkánként átsöüörni a termen, a düh érzésével együtt. Amire persze muszáj voltam elmosolyodni...


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Hailey Reed Mon Mar 18, 2024 9:25 pm

Örülök neki, hogy az ötletem megvalósítható, és valamiképp én is segíteni tudok. Önmagában persze annak is, hogy egyáltalán itt lehetek. Jó boldognak látni Brandont, nagyon is, és könnyű lenne teljesen belefeledkezni ebbe…
De a biztonság fontosabb mindennél, így most is, szolgálaton kívül is úgy állok, mintha képes lennék ugrani, bármelyik pillanatban.
-  Rendben. - nekem tényleg nem maradt dolgom, és ennek természetesen örülök. A legjobb az lenne, ha Brandonnak, és Queilnek soha nem is lenne szüksége testőrre, mert biztonságban élhetnek. De ez a világ… nem erről szól, és a korábbi beszélgetésünk alapján Brandon még sötétebben is látja a helyzetet, mint én magam. Tehát nincs teljes lazítás, egyelőre ez nem lehetséges.
Főleg annak fényében nem engedhetem ezt meg egyelőre magamnak, hogy Brandon maradásra kér. Ütemet téveszt a szívem, de csak egyetlen dobbanás erejéig, szinte rögtön bólintok, és természetesen maradok. Megvárom, hogy megbeszéljenek mindent, szólni addig biztos nem fogok, míg ez nem történik meg.
És csak akkor nézek Brandonra bátrabban, amikor már közvetlenül engem szólít meg. Nem tudom, hogy pontosan mit is látok rajta, talán némi zavart, ezért igyekszem teljes mértékben készségesen a szolgálatára állni, szolgálati időn kívül is.
- Rendben. Személyesen fogok intézkedni ez ügyben. - indokot könnyedén fogok találni, Brandon ezt parancsolta. A leghatásosabb, mindenki számára, így a magam részéről nem is aggódom tovább emiatt.
Az már jobban foglalkoztat, hogy csak ennyit akart-e mondani, vagy van még más is…
Mindenesetre én még szeretnék elmondani valamit, és ha kettesben vagyunk, meg is tehetem. Remélhetőleg…
- Tényleg nagyon örülök neki, hogy megtalálta a testvérét. Minden mást… meg lehet oldani. - igyekszem bíztatóan mosolyogni, elvégre tényleg nincs most már lehetetlen. Azt megoldottuk, vagyis ő oldotta meg, ugyanis megtalálta Quilt. Legyen akármilyen is ennek a körülménye, ezt nem veheti el senki sem.
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Mon Mar 18, 2024 8:53 pm

Érezhetően csökken a figyelmem Brandon és Hailey irányába, de azért még nem túl feltűnő, hogy Queillel beszélek közben. Ha az lenne… igazából az sem érdekelne igazán, mert szinte rögtön kiderül, hogy jól tettem, hogy eképpen is ‘felkerestem’. A zavarát, a fájdalmát, szinte tapintani tudom.
- Én jól vagyok Queil. Most már biztonságban leszel. Bárhogy is döntesz végül, ezt most már tudjuk valamiképpen biztosítani. Nekem ez bőven elég. - most már biztos vagyok benne, hogy Brandon részéről nem lesz gond. Segíteni fog, és minden eszközét használni fogja. Ez sokkal több annál, mint amiben reménykedhetünk korábban, így én tényleg boldog vagyok. Queil megtalálta a családját, és ha most ezt még nem is meri elhinni igazán… később biztosan örülni fog.
- Rendben. - nem bólintok Queil felé, ám abból egyértelmű lehet, hogy történt valami, hogy felállok, és kihúzom magam. Nem érdekel a továbbiakban a protokoll, Queil azt kérte, hogy menjünk haza, és így is fogunk tenni. Vállalom én a “mennünk kell” mondatot.
De Queil végül szintén szól, így nekem már csak a szavait kell kiegészíteni, hogy jelezzem, én is vele fogok tartani.
- Hamarosan visszatérünk. Remélem ízleni fog az ital. - mosolyogva, finoman az üveg felé biccentem a fejem. Tényleg bízom benne, hogy jóízűen fogja elfogyasztani Brandon, és nem veszi a szívére, hogy Queilnek még időre van szüksége. Csak elképzelni tudom, hogy milyen lehet ez a számára, a pozitív és a negatív érzetekkel együttvéve. De az idő segíteni fog. Mindkettőjüknek.
- Mehetünk? - Queilre nézek, de csak hozzá szólok telepatikusan, mert érzem a megtorpanását. Én igyekszem jelezni számára a távozási szándékot, azzal, hogy néhány lépéssel közelebb megyek az ajtóhoz, de nem akarom sietetni, főleg, ha végül mégis maradni akar. Csak akkor indulunk el, ha készen áll rá, és természetesen mellette maradok. A kezét már nem foghatom kint, de… a szívem vele lesz, most is és mindenkor.
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Mon Mar 18, 2024 7:58 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."



Szélesebben mosolyodok el, mint kéne. Leendő uralkodó. Remélem, sosem leszek, sose nem is akartam az lenni. A bátyámnak meg mindenben segítségére leszek.
- Ez tökéletesen igaz. - értek egyet Haileyvel.
Érdeklőd várakozással nézek Queilre.
- Rendben. - bólintok.
- Azzal, hogy Queil a bátyám, s megérkezett a jogos örökös, semmit. Ám hogy megérkezett a leendő feleségem testőre, hogy a későbbi munkát összehangolhassák, szintén semmit. A testőrség vezetőjét fogom értesíteni. - Nézek Haileyre, figyelemmel. S mivel a vezetőt a barátomnak mondhatom, olyan helyettesre van szüksége, akiben mind a ketten megbízunk. És éppen ránézek.
- Akkor két nap múlva találkozunk. - hogy elkíséri-e Madison? Szerintem nem kérdés.
Szeretném búcsúzóul megölelni bátyámat, ám látom rajta, hogy lélekben valahogy nincs itt. Megértem. Fel kell dolgoznia.
- Hailey, maradj még, kérlek. - s míg Madisonék távoznak, egyvalami feltűnik: alig szólaltak meg, csak nekem járt a szám. Megszoktam, elvárják tőlem az irányítást, még ha nem is fogadnak el.
De most...
Úgy érzem, nagyon sok lettem hirtelen. Így az örömbe a bűntudat vegyül, hiszen nem akarom megmondani senkinek, mit tegyen. Főként Madisonnak és Queilnek nem.
De kapaszkodni akarok az örömbe. Még én sem fogom fel igazán, hogy életem egyik legnagyobb vágya teljesült.
- Queilnek a mellettem lévő lakosztályt készítsétek elő. - bár a testőrök kapitányának van fenntartva, nem engedtem, hogy bárki ott legyen: csak egy duplaszárnyas ajtó választja el a két lakosztályt, nem véletlenül. Ám így addig is esélye van Madisonnak és Queilnek együtt lenni...




Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Queil Gryth Mon Mar 18, 2024 7:56 pm


LAST CHANCE....


Lebegek. Kapaszkodok Madison kezébe. Voltam már hasonló állapotban, az Aréna közepén, de egyik sem volt ennyire... nem tudom milyen. Ott láttam a mozdulatokat, s tudtam, mit tegyek. Itt még csak nem is látom a mozdulatokat, és fogalmam sincs, ha látnám is, hogyan kéne reagálnom rá.
- És én neked, miként? - először még a gondolatokat is nehéz megformálni, mint ahogy Madison gondolatát is nehéz volt fogadni.
- Menjünk haza, Madison. - szinte könyörgő a gondolatom.
- Elég lesz. Köszönjük. -önkéntelenül hajolok meg, és mintha nem is az én hangom lenne.
De nem mozdulok. Bennem van, hogy csak Madisonnál éreztem azt, hogy van szabad döntésem.


to Madison, Hailey & Brandon
「 ORION 」
「 JELEN 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Hailey Reed Sun Mar 17, 2024 11:01 pm

Mosolyog. És nem csak mosolyog, hanem boldognak tűnik. Olyan jó lenne egyszerűen csak őt nézni, és teljesen elmerülni abban, hogy ilyennek láthatom. De épp ez az, amit nem tehetek meg.
- Szívesen. - másként nem tudok segíteni, én csak egy egyszerű testőr vagyok. A protokollt, és a szokásokat is csak olyan mértékben ismerem, ahogy engem vagy a munkámat közvetlenül érintik. Ráadásul… óvatlan voltam, és azon az estén azt is megemlítettem, hogy a rendszer… számomra nem túl kedvező. Ezt nem kellett volna, a vallomás viszont… azt már nem bánom.
Mert boldog, és ez akkor is számít, ha nem miattam…
- A küzdelem terén nem, de a leendő uralkodót még nem védelmezte. Feltételezem, hogy más a protokoll, mint most. - az alapján, hogy milyen szinten összefonódott az energiájuk… esetükben nem is tartom túl valószínűnek, hogy van valamilyen alá-fölérendeltségi viszony. Ez persze csak egy megérzés. Még mindig fájdalmasan kevesen tudok bármelyikükről is…
- Nekem kell értesíteni valakit, valamiről? - nézek Brandonra, mert biztos vagyok benne, ha kérése lenne, már mondta volna, de sok mindent kell átgondolnia. Segíteni szeretnék, neki is, továbbra is.
Mindig, és örökké…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Sun Mar 17, 2024 9:37 pm

Én is figyelek Brandon szavaira, mert értenem kell a helyzetet ahhoz, hogy Queilnek segíteni tudjak. Hiába éltem sokáig ebben a rendszerben, az én családom csak a második volt a sorban, és… igyekeztem minél hamarabb kiszabadulni innen. A Tanács számomra nem csak azt jelentette, hogy segíteni tudok másokon, hanem azt is, hogy a saját életemet is úgy élhetem, ahogy én szeretném. Jelenleg persze fogalmam sincs, hogy merre tartok, de nem is igazán számít. Csak Queilt akarom biztonságban tudni, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy nem lehet mellettem…
- Igen. - erősítem meg én magam is Brandon szavait, és továbbra sem engedtem el Queil kezét. Szeretnék vele kettesben is beszélni, hogy biztassam egy kicsit, és megtudjam nyugtatni, de nem akarom épp most elszakítani őt a testvérétől, amikor végre egymásra találtak.
Idővel viszont észreveszek valamit. Talán csak félreértem a helyzetet, de mintha… bensőségesebben nézne Hailey Brandonra annál, mint egy testőrtől az elvárható lenne. Vajon Brandon ezt észrevette? Idővel biztos kiderül ez is.
- Nekem bármi jó, ami Quilnek is. - én könnyebben tudok alkalmazkodni, nekem… nem kell most feldolgoznom egy olyan információt, ami egy életre is kevés, nem, hogy néhány pillanatra. És ahogy látom őt, hogy mennyire kétségbeesett… annyira segíteni akarok neki, de egyszerűen nem tudok…
Vagy talán mégis.
- Mit szeretnél most Queil? Hogyan tudok neked segíteni? - csak telepatikusan üzenek neki, illem ide vagy oda. Ez csak Queilre tartozik, ezért igyekszem nem adni jelét annak, hogy én most privát kommunikációt folytatok a társaságban. Egyébként is lehet, hogy csak időre van szüksége. Azt én meg tudom neki adni.
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Queil Gryth Sat Mar 16, 2024 9:54 pm


LAST CHANCE....


Csak nézek a poharamba, s ahogy sejtettem, a labdák visszapattannak. Semmi sem változik az életemben, mások döntenek, helyettem.
De hogy Madisonnak ne legyen baja, bármit megteszek.
És Brandon ... még mindig nem hiszem el, hogy a bátyám az, akit olyan távolinak gondoltam. Hiszen ő lesz a klánvezér...
Nekem csak mások boldogsága fontos, s már tudom, ezt nem is engedi másképp az élet és a sors.
Beletörődőn süppedek a fotelbe, s nézem a poharat. Másik kezemmel Madison kezét fogom.
El kéne végre fogadnom, s azzal élni, hogy másként ez úgysem lesz. Legalább élvezzem...
Képtelen vagyok rá jelenleg.
Csak bólintok, aztán rájövök, így nem illik.
- Köszönöm. - Brandonra tekintek, s látom rajta a szeretetet, így kicsit megnyugszom.
Döbbenten kapom Brandonra a tekintetem, aztán rájövök: láttam is a szüleit, igaz, nem sokáig. Madison szülei, az apja, azt tudom, hogy egy kanál ecetben meg tudott volna fojtani...
A szüleim is élnek...
Amennyire vágyom őket látni, annyira értem meg, hogy mennyire nem lehet. Vajh szeretni fognak? Be fognak fogadni?
Nem hiszek benne.
És aztán minden eldöntetik, de valójában én nem is tudok előrukkolni semmivel. Ők ismerik ezt a világot. Komolyan biccentek Hailey felé, majd amikor kiderül, most nem kell itt maradnom még, finoman megszorítom Madison kezét, s ránézek.
Még akarok ... szeretnék vele maradni..
Aztán Brandonra tekintek.
És a testvéremmel is...
Menjünk el innen, Madison...
to Madison, Hailey & Brandon
「 ORION 」
「 JELEN 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Sat Mar 16, 2024 9:52 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Mosollyal bólintok Haileyre. Mind az italra, mind a szabadnapra szüksége van, főleg, hogy valóban szükségem lesz rá.
- Valóban arra készítettek, ám ez nem jelenti azt, hogy valóban jogosan is leszek az. Itt mások a szokások, Queil. - felelem csendesen, figyelve arra, hogy ne zúdítsak rá mindent.
Madison segít ki. Már a nyelvem hegyén van, hogy nincs döntési helyzetben. Aztán rájövök: Van. Queilnek van. Ha úgy dönt, nem vállalja, akkor maradok én. De ezzel két dolog fog történni: mások jönnek rá, ki ő, és addigra már velem pláne végeznek, hogy az utolsó akadály is elháruljon...
De ezt sem zúdíthatom most a nyakába, látva, mekkora sokkot kapott. Így csak bólintok.
- Veled és melletted vagyunk és segítünk.
Haileyre mosolygok, s bólintok.
- Hálás vagyok érte. Köszönöm. -bízom benne, hogy Queilre figyelni fog.
- A szüleink végletekig konzervatívak. - lopva bátyámra nézek, figyelve, milyen reakciót vált ki belőle az, hogy a szüleink élnek. Látta is őket, csak akkor még nem tudta, hogy ők az ő szülei is...
- Éppen ezért kell alaposan megtervezni mindent.
Hailey pedig előrukkol egy nagyon jó ötlettel.
- Az ötlet kiváló. Bár Queil nagyon nem újonc, küzdelem terén. És ezt sokan tudják. - nem véletlenül kapott mérget. Ha megtámadják, a bál egészen másként végződött volna...
- Megfelel ez így nektek, Madison és Queil? - nézek rájuk.
- Mivel Queil azért jött, hogy csatlakozzon a testőrségemhez... -szeretnék még nekik időt adni, noha már nagyon szeretném a bátyámat a közelemben tudni.
- A testőrséget felkészítem a fogadásodra, s hogy elkészüljön a lakosztályod, időre van szükség. Két nap elég lesz? - nézek rájuk. - Addigra a hír is eljut, akikhez szükséges, így Queil védettséget fog élvezni.


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Hailey Reed Fri Mar 15, 2024 10:51 pm

Fejemet biccentem Brandon felé, és megtiszteltetésnek veszem, hogy bízik bennem. Továbbá… egyéb érzésem is támad ezen kijelentése kapcsán, de azt továbbra is gondosan el tudom rejteni. Biztos vagyok benne, hogy senki nem hallotta, hogy a szívem kihagyott egy ütemet.
Később viszont már biztos, hogy sérül a professzionalitás látszata. A kezembe nem csak italos pohár kerül, hanem…
Szükségük van rám…
Szüksége van rám…
A lélegzet a tüdőmben reked, és a pillantásom is hosszan (túl hosszan…), Brandonon…
- Kö… - torok köszörülés, sajnos szükséges…
- Köszönöm… - már épp emelném is a poharat, hogy a helyzetet megmentsem azzal, hogy azonnal megiszom az italt, de még időben érzékelem, hogy koccintani is szeretne. Kiengedem a levegőt, ami még a tüdőmben maradt. És rendezem az ábrázatomat, és az érzéseimet, egy pillanat alatt…
- A jövőre. - olyan jó így látni, hogy idővel állandósul a mosolyom. Bármennyire is visszafogom magam, ezt a reakciót képtelen vagyok. Az italt pedig egyben lehajtom, és mélyet sóhajtok.
Azt viszont észreveszem, hogy milyen gyengédség van Queil, és Madison között. Brandon láthatóan nem bánja, sőt… örül neki. Vagyis kutya kötelességem nekem is segíteni, kérjenek bármit. Nem csak azért, mert Queil lesz, avagy talán nem lesz a klánvezér. Túlságosan is kicsi vagyok, hogy én ehhez egyáltalán hozzászóljak.
- Rendben. Figyelni, és vigyázni fogok rá, amíg szükséges. - a tekintetem Queil felé fordítom, és… igyekszem bizalomkeltő módon biccenteni felé. Nem ismerem, és ő sem engem. De ez nem jelenti azt, hogy nem fogom úgy védelmezni, mint Brandont, vagy bárki mást, akinek szüksége van a figyelemre.
Valószínűleg éppen ezért támad egy ötletem is, ami segíthet, feltéve, hogy Queil elfogadja végül Brandon javaslatát.
- Ha némi kiképzést is beiktatnánk a napirendbe, aminek én lennék az oktatója, nyerhetünk jó néhány órát, amit szabadon felhasználhatnak. Valódi kiképzésről persze nincs szó, de hihető, hogy egy újoncnak szüksége lenne ilyesmire. - az alapján jelentem ezt ki, hogy én milyen magyarázatot szoktam elfogadni, avagy magamban megkérdőjelezni. Szerintem ez hihető. De természetesen nekik kell dönteniük.
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Fri Mar 15, 2024 10:12 pm

Kislányként természetesen eszembe jutott, hogy mennyire boldog leszek, ha egyszer férjhez megyek, de akkor azt még nem tudtam, hogy annak sokkal jobban fogok örülni, ha nem megyek férjhez… És jókedvem az is táplálja, hogy ezzel Brandonnak sincs gondja.
Minden álmom valóra vált, szinte egy pillanat alatt…
Queil számára viszont ez sokkal nehezebb, mint gondoltam volna, Brandon pedig láthatóan még annyira sem tudja, hogy miként segíthetne, mint én. Igazából én is, jelenleg csak annyit tudok tenni, hogy mellette vagyok, nem foglalkozva azzal, hogy ez most helyes-e vagy sem.
- Queil… van még időd átgondolni mindezt. Nem kell azonnal döntened. És biztos vagyok benne, hogy Brandon segíteni fog neked mindenben. - azért… ránézek Brandonra is, és reménykedem benne, hogy a tekintetében megerősítést lelek. Még akkor is, ha most elsősorban megnyugtatni szeretném Queilt, erősen bízom benne, hogy ez a kijelentés nem volt kegyes hazugság a részemről.
Később egy kicsit zavartan tekintek Brandonra, amikor végül más italt javasol, nem tudom azonnal, hogy mire gondol, mert továbbra is Queilre figyelek, és az ő kezét fogom. Aztán megértem, hogy erősebb italt ajánl. Nagyon jó ötletnek találom.
- Queilre… - mosolyom szelíd ugyan, mert még mindig nagyon aggódom Queil miatt, de Brandon szavaiban… nagyon is tudok hinni, és szeretném, ha ez így is maradna. Ha a valóság… még sokáig nem csapna fejbe.
- Nem ismerem a családodat, és a körülményeket sem igazán, ezért bármilyen ötlet megfelel nektek, én is segítek, ahogy csak tudok. - arra most nem mondok semmit, hogy igyekszek abban is segíteni, hogy találkozhassunk Queillel. Bármennyire is szeretném, a biztonsága miatt jobban aggódom. Ha ezen múlik… éveket is várnék rá, csak legyen egyben, és egészségesen.
A szívem persze minden bizonnyal megszakadna…
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Queil Gryth Fri Mar 15, 2024 8:24 pm


LAST CHANCE....


Minden hirtelen távolabbra került. Eddig csak azt éreztem, minden zavaros, de most... minden erő kiszalad belőlem, s csak összeroskadva ülök.
Nem vagyok minderre méltó. És képes sem. Brandon az igazi vezér és én nem akarom elvenni tőle ezt a szerepet. Az az övé, születésétől fogva. Nem érdekel, mi a hagyomány.
Megrezzenek előbb, majd megnyugszom, ahogy Madison érintését érzem.
Kétségbeesett arccal nézek rá, ujjaim körbefonják ujjait, s csak kapaszkodom.
- Brandon a klánvezér. Arra készültél egész életedben. - halk a hangom, s csak némán hallgatok, ahogy Brandon is próbál belém erőt önteni.
De ehhez nincs. Ezerszer is megküzdök a legocsmányabb állattal, árral szemben úszva hadakozok, ahhoz értek. De ehhez a világhoz nem.
Megérkezik a tömény, a vizet inkább az arcomba önteném, hátha magamhoz térek. A töményt felhajtom, majd az ölembe téve a poharat, s azt bámulva, meredek magam elé.
- Nem vállalom a klánvezérséget. Brandon, aki tudja, mi a jó a klánjának. Ugyan ki hallgatna egy rabszolgára, aki csak az Aréna falain belül élt, születése óta? - nézek rá.
Madison kezét el sem engedem, csak kapaszkodom belé.

to Madison & Brandon
「 ORION 」
「 JELEN 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Fri Mar 15, 2024 8:22 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Elnevetem magam. Már csak azért is, mert így már nem állok a boldogságuk útjába. Madison csak boldogtalan lett volna mellettem, még akkor is, ha még más egyébre is voltak már tervek a fejemben....
- Számítok rád Hailey. - szavaim komolyak, noha még mindig ott a boldogság. Quelre figyelni és vigyázni kell. Ő a jövő kulcsa. Mindannyiunké. De legfőképpen: a bátyám!
Aki hirtelen el is tűnik mellőlem, érzékelem, ahogy ez sok és sokk a számára. Ám a szavaira nem számítottam. Szíven és lelken ütnek, Madisonra tekintek. Szemeimben ott a fájdalom és együttérzés. El nem tudom képzelni, miken mehetett keresztül Queil. A hátán lévő hegek sem tudnának eleget mesélni, azt hiszem. Összeszorul a torkom, s még nagyobb szeretettel és gyengédséggel fordulok felé.
- Szeretném eltörölni a múltadat, s mindazt, amit átéltél. Nagyon sajnálom, amiken átmentél. Nem kellett volna mindennek megtörténnie. - felelem halkabban, némi bűntudattal. Én adtam a mártírt, de aki valójában szenvedett egész végig, már születésem előtt, az Queil. Sosem leszek képes jóvá tenni mindazt, ami vele történt.
De innentől kezdve mellette állok. És Madison mellett.
- Találunk. - határozott a hangom. Ha eddig el tudtam lavírozni, most már még inkább van indokom, s örömöm is, hogy megtegyem.
Előbb a poharakra nézek, majd Haileyre.
- Van ettől sokkal ideilőbb. - állok fel, s a Madison által hozott italból töltök, nem kis kupicával. Haileynek is. Neki jelentőségteljes arccal nyújtom át.
- Mai és holnapi napra felmentve a szolgálat alól. Máshogy vagy szükségünk rád. - aztán koccintásra emelem poharam.
- Quelre, a bátyámra, aki visszatért közénk. És arra a jövőre, amit mindannyian megérdemlünk. - és ezt, ezt most felhajtom.
Még három széket odahúzok Queil mellé, az egyikre leülök, megvárom, míg mindenki helyet foglal.
- Mielőtt nyilvánosságra hoznánk, felkészítünk kicsit Queil. S már csak azért is jó, ha itt vagy, mert a saját szemeddel látod, mi zajlik itt. A nélkül, hogy tudnák, ki is vagy, így feléd most a valódi arcukat fogják mutatni. - nézek rá.
- Mindig legyen takarásban az anyajegyed. Ha tudsz részlegesen fedni, akkor tedd azt, de kitalálok én is valamit, hogy ne látszódjon. A könnyebbség kedvéért hozzám leszel beosztva, azon a jogcímen, hogy a későbbiekben is sokat leszel a közelemben. És azt is megoldjuk, hogy minél többet lehessetek együtt, gyanú nélkül. - nézek kettejükre.
- Hailey, melléd osztom be, így tudsz figyelni rá. - nézek Haileyre.
- De ez csak az én tervem. Ha van más észrevételetek, tervetek így hamarjában, mindenre nyitott vagyok. - nem várom el, hogy ezt a tervet kövessük, s úgyis fogunk még így négyesben, s ha majd a másik beavatott testőr is bekapcsolódik, akkor ötösben összefogni.



Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Thu Mar 14, 2024 11:28 pm

Látom, hogy az érkező Hailey, nem tud azonnal alkalmazkodni a hangulathoz, de Brandon, nyugalomra kéri. És láthatóan ez azonnal hat.
Így a magam részéről már nem is maradt semmi, ami miatt aggódhatnék, jobban mondva… ezekről teljesen megfeledkezem egy időre. Csak Queilnek örülök, és persze Brandonnak is. Neki is csak jót tudok kívánni.
Főleg, amikor felhívja még egy dologra a figyelmemet. Az eljegyzésünk… semmis.
Csak azért nem ölelem át szorosan Queilt, és csókolom meg, mert ez még nem az a pillanat, és társaság, amiben megtehetném ezt…
- Nem sajnálom, hogy nem sajnálod… - vigyorgok szélesen, azzal most nem foglalkozva, hogy az illem szerint nem kellett volna tegeznem. A történtek fényében… azt hiszem ezt megengedhetem most magamnak.
Queil viszont úgy tűnik, hogy nem tudja ilyen gyorsan feldolgozni az eseményeket. Reménykedtem benne, hogy a könnyedségem segíteni fog neki is, de… ez túl sok.
Megértem…
Ahogy a székre rogy, közelebb lépek hozzá, és megfogom a kezét. Finoman simítok végig rajta, apró köröket leírva a bőrén. Ha azt érzem, hogy ez nem segít, abbahagyom. De amíg nem érzek elutasítást, vagy zavart, maradok.
- Minden rendben lesz Queil. Találunk valami megoldást, ami mindenkinek jó lesz. - egy pillanatra Brandonra nézek, aztán vissza Queilre. Remélem ez nem volt elhamarkodott ígéret, a családját ugyanis nem ismerem annyira, hogy messzemenő kijelentésekkel élhessek.
Hailey ekkor érkezik meg, és egy poharat nyújt felém. Elveszem, és Queilnek nyújtom, de tartom, amíg csak szükséges.
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Hailey Reed Thu Mar 14, 2024 11:01 pm

Brandon szinte azonnal közli velem, hogy minden rendben van, így csökkentem a készültségi szintet. Megnyugodni nem tudok azonnal, de az már az én gondom. A feszültséget nekem kell elengedni.
És meg is teszem. Amint tisztul a kép, amint megértem, hogy mi történik, már nincs bennem ingerültség.
Csak öröm…
Az, hogy boldognak láthatom Brandont, rám is hatással van, képtelen vagyok abbahagyni a mosolygást. Akkor is az arcomon marad az árnyéka, amikor világossá teszi, hogy Queil lesz a klán vezér, és ehhez mérten, nekem őt is kell majd szolgálni. Meghajolok előttük, szinte fülig érő mosollyal, a komolyságot még csak megjátszani sem tudom.
- Ha bármiben tudok segíteni, állok rendelkezésükre. - nem tudom, hogy miként képzelik a bejelentést, de számíthatnak rám. Épp csak egy pillanatra áll meg a szívem, és a lélegzetem, amikor… Brandon még valamit kijelent…
Nem lesz esküvő? De hiszen…
De hiszen.
Így már ezt is értem.
Nagyon nehezen tudom leplezni, hogy mennyire megkönnyebültem, de megpróbálok mindent, mert ennek tényleg nincs itt a helye.
Queil, vagyis a leendő vezérünk szerencsére megment, pontosabban, úgy tűnik, hogy nem kezeli jól a helyzetet. Nem ismerem a hátteret, így eszemben sincs bármilyen következtetést levonni, csak szó nélkül elindulok a csap felé, és három poharat is keresek. Elsősorban Queilnek akarok vinni egy pohár vizet, de talán mindenkinek jól fog esni. Ezért három pohárral egyensúlyozva, elindulok vissza a hármasukhoz, és mindenki felé egy pohár vizet nyújtok.
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Queil Gryth Thu Mar 14, 2024 8:03 pm


LAST CHANCE....


Ahogy átölel...
Egyszerre érzem azt, hogy mindez csak álom, s hogy fel fogok ébredni. Másrészt Brandon öröme és szeretete úgy vesz körbe, olyan óvón...
Nem, ez nem igaz. Ki fog derülni, hogy mindez tévedés. Igen. Biztosan az. Madison érintése megnyugtat, érzem a pánikot, ami már régen fogott el, még mikor nagyon fiatal voltam, és készítettek a küzdőtérre. Azt vártam, mikor bukok el csúfosan.
Átkarolom Madisont is, ahogy Brandon őt is bevonja, s ezért nagyon hálás vagyok. Madison jelenléte s közelsége megnyugtat.
Azonban behív valakit, s már akkor értetlenül nézek Madisonra, amikor kinyitja Brandon az ajtót. Most fog véget érni a mese, tudtam.
Megfeszülnek izmaim, ahogy látom a mozdulatátaz érkezőnek, Madison felé lépnék, mikor látom a kezén, mégsem fogja meg a fegyvert, nem mozdul tovább a keze. Az érzései azonban nem tetszenek, így felkészülök minden eshetőségre.
Aztán Brandon átkarolja a vállamat, amitől megdermedek, arcom mozdulatlanná válik. És a hangulat egy pillanat alatt újra megváltozik.
Nem tudom, erre hogyan kéne reagálni. Madisont keresem újra, és érzem: ennek rossz vége lesz. Ha nem most, akkor máskor. Letekintek a padlóra. Nem baj, ha részemre az lesz, ha Madisonnak nem esik baja....
Fogalmam sincs, mit kell tenni ilyenkor...
Aztán kihagy jó pár ütemet a szívem, és teljesen holtra váltan nézek Brandonra. Képtelen vagyok megszólalni, annyira lebénít a hirtelen rám dobott másik valóság.
Minden elkezd összemosódni, s még érzem, ahogy Brandon rám teríti a kabátot, de aztán elenged a lábam és lerogyok. Azt hiszem, egy székbe.
- Nem... én nem... te vagy a vezérük. Én... nem vagyok rá alkalmas... én csak egy... kimenekített rabszolga vagyok egy arénából.. - mindjárt megfulladok...

to Madison & Brandon
「 ORION 」
「 JELEN 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Thu Mar 14, 2024 7:59 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


- Minden rendben van. - tartom felé a kezem, ahogy belép, s felmérve a terepet, hasonlóképpen következtetnék magam is. - Mindent megtudsz.
Kezdem azt érezni, hogy csak én járok a fellegekben az örömtől. De megértem őket. Ám ez valahogy elkezd visszarántani a valóságba is lassanként. Főleg, amikor kimondom a következő mondatot.
- Aki klánunk vezére lesz. - nézek rá büszkén. Nagyon hiányzott végig az, hogy felnézhessek a testvéremre, akit követkethetek. Ez a kisebbik fiúk sorsa, nem? De most már itt van Queil.
- És nagyon fontos lenne, hogy ez miként is derül ki. Meg egy felső is fontos lenne. - nézek Queilre, majd a székhez lépve, leveszem a kabátom, s Queilre terítem. Gyengéden, szeretettel teli. Tudom, hogy hemzsegő predátoroktól teli medencébe került ezzel, de attól még a rég elveszett, és megtalált bátyám is.
- Aminek örülök, hogy így a házasságunk is semmis. Sajnálom, Madison. Vagyis... nem sajnálom. - derűsen mosolygok kettejükre.
- Az eredeti terv az volt Madisonnal, hogy Queil a testőrségünk tagja lesz, hogy megismerje az itteni ritmust. Mit szólnátok ahhoz, ha ez valóban meg is történne. Vigyázunk rád, Queil. És így megismered a helyet, az ittenieket. És minden segítséget és tudást megkapsz, hogy belejöjj minél előbb a vezetésbe. Vagy van más tervetek, ami megfelelőbb lenne?


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Hailey Reed Wed Mar 13, 2024 9:45 pm

Nincs bennem feszültség, ez épp olyan nap, mint a többi. Láttam már korábban Brandon menyasszonyát, és örülök neki, hogy meglátogatja őt. Egy kissé furcsa volt, amikor megérkezett, de biztosan, valami magánjellegű beszélgetésre készülnek. Ezért halnak el idővel a hangok is, és ezért lesz nehezebb… a védelemre koncentrálni.
Remélem, hogy ez a nő boldoggá fogja tenni őt…
Később azonban történik valami, Brandon behívja a férfit, aki a nővel érkezett. Madison, ha jól emlékeszem. A testőre, tehát ebben nincsen semmi furcsa, még a szemem sem rebben.
Idővel viszont… engem is behívnak, és Brandon nem Reednek szólít…
Óvatosan lépek be, és a tekintetem azonnal pásztázza a szobát. Hárman vannak bent, és mindenkinek… könnyes a szeme?
Mi történt?
A kezem azonnal a fegyverem irányába mozdul, de nem veszem elő. Nem tudom, hogy mit érzek, de valami határozottan megváltozott. Alaposan megnézek mindenkit, az energiájukat is. Így pedig észre is veszem a köteléket. Nem azok között, akik között vártam…
Elsötétül a tekintetem, mert azt már elfogadtam, hogy Brandon Madisont választotta. De ha ő nem becsüli meg… Továbbra sem veszem elő a fegyvert, de nagyon szeretném…
Viszont meg kell nyugodnom, így amilyen gyorsan csak tudom, eltüntetek minden érzést.
Ez kifejezetten bölcs döntésnek bizonyul, mert kiderül, hogy teljesen félreértelmeztem a helyzetet. Az fel sem tűnik, hogy Brandon ismét Haileynek szólít, ugyanis közli, hogy végetért a nyomozás. Megtalálta a testvérét. És az a mosoly, ami az arcán van…
Hevesen kezd dobogni a szívem, nagyon hevesen, és nem tudok azonnal megszólalni. A tekintetem hármuk között cikázik, majd megállapodik Brandonon, és Queilen, miként egymás mellett vannak. A hasonlóság valóban tagadhatatlan. Ám, hogy ez hogy sikerült, elképzelni sem tudom.
És nem is számít.
Amikor felfogom én is, hogy mi történt. Először csak halványan mosolyodom el. Levegőt kell vennem, mert kiderül, hogy az is kimaradt. Aztán szélesebb lesz a mosolyom. Sokkal szélesebb. Nem tudok azzal törődni, hogy ez most nem helyes, vagy ez most mit jelent. Csak látom Brandon mosolyát, azt hogy boldog. Igazán. Még sosem láttam ezt rajta azelőtt…
- Ö… - a hangom nem engedelmeskedik azonnal, ezért megköszörülöm a torkom. Egy nagyobbat nyelek, hogy egy kósza könnyet is elnyeljek. Valószínűleg az örömé. De ezt nem engedem meg magamnak.
- Örülök Uram. Szívből. - biccentek Brandon felé, aztán a férfi, vagyis Queil felé fordulok, és az irányába is biccentek. Tekintetemből egyértelmű lehet a számukra, hogy őszinték a szavaim.
Épp ezért sem gondolok a távozásra, maradok, amíg szükségük van rám.
És végül az is eljut a tudatomig, hogy Haileynek szólított…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

Last Chance Empty Re: Last Chance

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum