Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Some Support

2 posters

Go down

Some Support Empty Re: Some Support

Post  Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Barnard & Ezume
Az állat egyszerre zavarba ejtő és… veszedelmes. Épp csak még nem tudom, hogy pontosan milyen módon. Abban ugyanis kezdek biztos lenni, hogy Qnoah aranyos. És ezáltal akár meg is tudnám szeretni, ami… számára biztos végzetes lenne. És talán nekem is…
A férfi kuncogására felemelem a fejem. Talán épp azon szórakozik, hogy a kisállat máris… a hatalmába kerített. Amennyiben ő ezt szeretné, és ezért érzi jól magát… Nincs baj. De ha ezzel épp a csapdájukba sétálok bele, akkor még nagyon rosszul járhatok. Kár, hogy nem tudom… mi is lenne a helyes. Így nem tudok aszerint cselekedni, és csak sodrodom azzal, hogy… Qnoah nagyon ragaszkodik. Hozzám.
De aztán kapok egy újabb kérdést, amire nem tudok válaszolni.
- Nem tudom. Még sosem hívtak így. - talán egy másik életben igen… Vagy akkor egészen más nevem volt. Az emlékeimet részint szándékosan, részint a véletlen útján veszítettem el. Sokáig nem akartam lemondani róla, mert azt hittem, hogy egyszer még visszatérhetek a régi életembe. Ám amikor bebizonyosodott, hogy ez hiú ábránd… inkább elfelejtettem mindent, hogy ne fájjon, és ne tudjanak rákényszeríteni (ezen a módon…) semmire.
- Értem. - vagyis Qnoah számára az a jó, ha én nem teszek semmit, csak hagyom, hogy… barátkozzon velem. Felfogom ezt a parancsot, még ha most nem is tudom, hogy örüljek-e neki, vagy sem. Tény, hogy ez számomra is kellemes, de… még megfordíthatják ezt az élményt a számomra. Ezen a férfin nem érzek olyan energiát, de az illúziókkal sokszor becsaptak már. Igaz, egy ideje észre is vettem, ha ilyet tettek velem…
- Úgy érti… fémet is? - felemelem a fejem, mert ismét csapdát érzékelek. Nem véletlenül kérdezem rögtön a fémet. Ugyanis ha igent mond, az azt jelenti, hogy szükség lesz még a fegyveremre, és még az is lehet, hogy többet kell készíteni magamnak. Nem bánom, mert inkább olyan fegyverrel harcolnék, amit én magam csináltam, sem mint olyat adjanak a kezembe, amivel nincs esélyem győzni. A feszültség viszont még egy sem tűnt el belőlem, mert annyi információt kaptam az elmúlt néhány percben, hogy alig bírom már követni…
- A kardomat rendszeresen kell éleznem. És egy második elkészítése nagyban segítene engem abban, hogy dicsőséget hozzak a Gazdának. - gondolkoztam rajta, hogy azt mondjam, a Gazdánknak, de a férfi még mindig furcsa nekem. Nem tudom, hogy ő mellettem, felettem vagy… nem alattam biztosan nincsen. Vagy a társam vagy valaki, akinek engedelmeskednem kell. Inkább úgy veszem, hogy az utóbbi, mert abból baj nem lehet.
De mielőtt jelét adhatnám annak, hogy megadom magam a férfinak, Qnoah elmozdul, és éppen úgy köt ki a kezemben, ahogy azt a férfi mondta. Majdnem leesett, de még időben elkaptam. A reflexeim szerencsére még működnek. Ki tudja milyen büntetés járt volna érte, ha leejtem…
Hirtelen nézek rá a férfira, mikor újra megszólít. Nem tudom, hogy milyen választ vár tőlem, így egy ideig csak nézek rá, és… próbálom kideríteni. De nem sikerül. Csak egy újabb kérdés merül fel bennem, amit remélem feltehetek.
- Hogy fog sétálni, ha a kezemben van? Vagy most letehetem? Hol a jobb neki? - azt mondta a kezemben, de akkor nem tud sétálni. Én igen, de nem hiszem, hogy a férfi arra gondolt. Vagy igen? Mindenesetre közelebb megyek egy lépéssel az ajtóhoz, hogy egyértelmű legyen a számára, engedelmeskedem, és megyünk sétálni Qnoahval. Épp csak a módját nem tudom, de remélhetőleg hamarosan felvilágosít. Illetve egy kicsit abban is reménykedem, hogy Qnoah még kifogja adni azt a búgó hangot. Az nagyon megnyugtató volt…
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

Some Support Empty Re: Some Support

Post  Barnard Khams Thu Oct 05, 2023 9:40 pm

Some Support
Ezume - Spica - Múlt

Csendben maradok mindvégig, s örömteli mosollyal nézem, ahogy kisbarátom ismerkedik Ezumevel. Érzékelem feszültségét, s egyben valahol mintha kíváncsiságot is éreznék?
Észbe kapok, hogy mintha megint utasítottam volna, s inkább lélegzetvisszafojtva várom szőrmók barátom reakcióját, ahogy megsimítja, majd megvakargatja.
A fülvakarásra oldalt fordítja a fejét, s máris hatalmas dorombolásba kezd, s fejét odanyomja nyakához.
- Qnoah. - bólintok, s kuncogok egyet, ahogy Hódító nyalogatni kezdi. Most már egészen biztos kedveli.
- És szereted is, ha így hívnak? - merthogy nem azt kérdeztem tőle, miként szólítják, hanem mit szeret.
A kérdésre szőrgombócra tekintek.
- El fog helyezkedni a válladon, de utána majd a kezedbe fogja kérni magát, hogy úgy legyen nálad. Kényelmes a számáramost, nagyokat pislog, elégedetten.
S megdobban a szívem, ahogy önmagától szólal meg, legalábbis valamennyire önmagától. Felragyog a tekintetem.
- Ha szeretnél valamivel foglalkozni, amit szeretsz, úgy biztosítunk számodra helyet és eszközt is.
Aztán elcsodálkozom, mert örömömben elfeledkeztem arról, hogy Ezume még újonnan érkezett.
- Miért kérnél elnézést? Azért, mert szeretsz valamivel foglalkozni? - érdeklődöm kíváncsian. - Ha szeretnél foglalkozni bármivel, amit fontosnak tartasz, csak szólj. Segítünk. - a végén elkuncogom magam, mert a Hódító lecsusszan mellkasán, egyenesen a kezébe, ha odatartja.
- Most van a legjobb helyen. Van kedved megsétáltatni? Kint éppen olyan idő van, amit nagyon szeret. -  ravasz akarok lenni? Nem igazán. Kíváncsi vagyok, jön-e, és a kinti világhoz is miként áll hozzá, a hatalmas birtokhoz, ami Adrian tulajdonában van.




Emme

Barnard Khams
Barnard Khams

Play by : Ben Dahlhaus

Back to top Go down

Some Support Empty Re: Some Support

Post  Ezume Sato Mon Sep 18, 2023 11:26 pm

Barnard & Ezume
Szavai, mintha nem a valóságot tükröznék. Mintha ha csak gúnyolódna, ahogy tették azt korábban már mások is. Ez a férfi azonban más, mint akikkel korábban találkoztam. Vagy talán bizonyos értelemben… pont olyan, mint a fiúk az arénában. Ez persze nem lehetséges, mert felügyelet nélkül jött. És egy veszedelmes fegyver is van nála, amit szabadon használhat.
Viszont, ahogy tovább vizsgálom a kisállatot, egyre inkább az-az érzésem, hogy még sem annyira veszélyes. A karmait sem engedte ki, és annak ellenére, hogy közel került a nyaki ütőeremhez, még nem ugrott neki. Érdekes…
Akkor viszont már megfeszülök, amikor a vállamra mászik. Nem akarom mutatni, hogy tartok tőle, mert azt a gyengeség jelének fognák fel. Nem vagyok gyenge… Néhány csapást kis is bírok, így egyelőre várom, hogy mi lesz a Hódító következő reakciója. Valami… nagyon váratlan.
Kellemes érzet, és hang. Egy pillanatra még levegőt sem veszek, annyira furcsa. De aztán belátom, hogy ez nem támadás, hanem inkább… kedvesség. Lehet, hogy ez a taktikája? Eloszlatja a félelmet? Jól csinálja…
Néhány másodperccel később ugyanis felemelem a kezemet, és megérintem. Ha fájdalmat érzek, visszahúzom, de egyébként… megpróbálom viszonozni a gesztust. Láttam, hogy miként érintette meg a férfi, és én is valami hasonlót próbálok. Nem tudom, hogy sikerült, és kellemesnek találja-e…
- Értem. - már nyúlok is a füle felé, hogy meg tudjam vakargatni, ahogy kívánja. A mozdulatban viszont megállok, amikor még valamit mond a férfi. “Megkedvelt”
Szerencsés állat. Én sosem engedhettem ezt meg magamnak. Ha valaki közel került hozzám, az előbb vagy utóbb… Így inkább nem kötöttem barátságokat. Csak szövetségeket.
Ez a lény viszont kedvelhet. Engem… Vajon megérdemlem ezt? Még nem tettem semmi olyat, ami jutalmat érdemelne. Vagy ez az a bizonyos… önzetlen szeretet? Nagyon régen nem csak a jelentését tudtam, hanem éreztem is. Azt hiszem…
- Qnoah. Ismétlem el a nevét, és újra megérintem a kezemmel. Még meg is nyal - azt hiszem - és ezt is kellemesnek találom. Ezt viszont inkább nem viszonzom, mert azt még mindig nem tudom, hogy mik a férfi szándékai. Hiszen olyan kérdéseket tesz fel, amire… nem vagyok felkészülve. Nem is tudok válaszolni azonnal, csak hosszú másodpercek múlva.
- A nevem Ezume Sato. - jelentem ki, mert ez az egyetlen, ami eszembe jut. Sosem mertem kérni, mert hamar megmutatták nekem, hogy a kívánság csak rémálmokat szül. Ezért ha nem Féregnek, vagy Szolgának hívnak… akkor tudom, hogy biztosan hozzám szólnak.
- Kényelmes neki a hely? Vagy készítsek neki egy méltó fekhelyet? - mutatok a saját nyakamra, ahol érzésem szerint történt némi helyezkedés. Nagyon jól esik, így ha dönthetnék, ez lenne a helye az este hátralévő részében. De biztos van kényelmesebb hely is, illetve tudok tárgyakat készíteni. Ezt nem biztos, hogy elmondták a gazdámnak a vásáron, így most teszem meg. Hiszen minél többet adok, annál nagyobb esélyem van rá, hogy a következő napot is megérem…
- Fából és pamutból tudok tárgyakat készíteni. Ha kapok szerszámokat, a fémet is megtudom munkálni. - azzal nem bír el a kardom, más eszközök kellenek. Hirtelen viszont eszembe jut az-az eset, amikor észrevették, hogy van nálam néhány szerszám, és a kardomat formázom újra vele. Soha többet nem engedtek a műhely közelébe, és az eset utáni néhány hét is… úgy tűnt el az emlékezetemből, mintha sohasem lett volna…
- Elnézést. - hajtok fejet, mert nem kellett volna a szerszámokra még csak céloznom sem. Remélem ezért még nem veszik a fejemet. Az viszont előfordulhat, hogy Qnoah fekvőhelye kényelmetlen lett. Ha azt érzem, hogy elmozdult, ne talán leesne amiatt, mert fejet hajtottam, akkor elkapom és kiengesztelem.
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

Some Support Empty Re: Some Support

Post  Barnard Khams Mon Sep 18, 2023 10:38 pm

Some Support
Ezume - Spica - Múlt

Érzem pillantását, s magam is meglep, hogy ahogy összetalálkozik tekintetünk, zavartan elkapom sajátom, s inkább a földet nézem.
S megértem, talán éppen hibát vétettem, hogy kijavítottam. Olyan kézséggel válaszolja azt, hogy rájövök: korrigáltam, csak nem abban, és úgy, amiként szerettem volna. Figyelni fogok erre.
S akármennyire is megszoktam ezt, hiszen ebbe neveltek, még mindig fáj a lelkem, ha újonnan szabadítottak még mindig a régi kondicionálásnak engedelmeskednek, s nem hiszik, már szabadok.
Jókedvűen elnevetem magam, miközben a kisbundást a tenyerembe veszem.
- De még mennyire veszedelmes! - szívek elérzékenyítésére mindenképpen. Ezumet is szóra bírta!
Belehelyezem a tenyerébe a kis szőrgombócot, s mosollyal figyelem, ahogy az üdvözlésére megrezzen. Mert ez az volt, a tele pocak megvan még, azért is aludt be a kapucnimban.
Ahogy a vállára kerül, dorombolni kezd, s hozzbújik, nekinyomva a fejét.
- Szereti, ha simogatják, és a füle tövét vakargatják. - nézem, ahogy ismerkednek egymással. - Máris megkedvelt.
- Qnoah. - nem mondok utána semmit, hogy nehogy félreérthető legyen.
Közben a nevén nevezett gombóccá gömbölyödik a nyakánál, s úgy kezdi el nyalogatni a füle tövét Ezuménak.
- És te hogy szereted, miként szólítanak? - felhasználom a fonalat, hátha közelebb jutok egy kicsit hozzá. De csak addig lépek, ameddig engedi. Tiszteletben tartva a határait.

Emme

Barnard Khams
Barnard Khams

Play by : Ben Dahlhaus

Back to top Go down

Some Support Empty Re: Some Support

Post  Ezume Sato Tue Aug 01, 2023 10:28 pm

Szavaira a tekintetét keresem, de csak egy pillanatra. Nem mertem volna ilyet tenni, ha nem lett volna szükség arra, hogy megvizsgáljam, milyen szándékkal mondta, ezért is ilyen rövid az-az idő, míg a szemeit vizsgálom. Büntetés persze még így is kaphatok, de az másért is jár. Csak csökkenteni tudom az esélyeket, illetve halasztani az elkerülhetetlent…
- Igen. Kézen. - fogadom el feltétel nélkül, amit mond. Legalábbis a mondandója elejét, Azt, hogy nem az uram, még nem tudom elfogadni, hiszen ehhez hasonló csapdákat láttam már, nem is egyet. Egyelőre viszont úgy teszek, mintha megérteném, amit mond, és igyekszem a továbbiakban nem használni a neki járó megnevezést. Nem könnyű, mert ezt rendesen belénk nevelték…
- Igenis. - bólintok, és terpeszbe teszem a lábaim, hogy pihentetőbb pozícióban tudjak állni előtte. A mozgolódás viszont megzavar, és egyben az érdeklődésemet is felkelti. Nagyon szokatlan látvány, és ilyet az arénában, még az igazán nagyhatalmú uraktól sem. Ez a férfi minden bizonnyal más, vagy… ő lehet az uralkodója a hajón lévőknek. Ez esetben viszont azt nem értem, hogy miért nem akarja, hogy a rangján szólítsam? Egyre több bennem a kérdés, és mivel eddig még nem intett rendre, megpróbálkozom egy újabb mondattal.
- Veszedelmes ereje lehet, ha ilyen kis mérettel is tud hódítani. - mondom végül ki, mert tapasztaltam ugyan, hogy a harcban nem a méret a lényeg, de akkor is vannak bennem még kérdések. Nagy kár, hogy nem tehetem fel őket. Egy ideje ezt már nem sajnáltam, de most eszembe jutott, hogy mi lenne, ha a mostani gazdám egy kicsit engedékenyebb lenne az előzőnél…
Ezt pedig csak erősíti, hogy látom a Hódító QNoaht mozogni, és a férfi közelebb is tolja hozzám. Én még mindig nem látom benne az univerzum leigázóját, de minden bizonnyal pont azért nyújtja felém, hogy alaposan meg tudjam vizsgálni. Talán az ő erejét kell leutánozni, hogy látványos harcok legyenek a jövőben.
- Rendben. - nyújtom ki végül a kezemet, és ha nem állítanak le, a kezembe is veszem a Hódítót. Már épp raknám a vállamra, hogy olyan kényelmes helye legyen, mint eddig volt, de mikor magas hangon nyávogni kezd, megrezzenek egy pillanatra. Magamnak legalább beismerhetem, hogy megijedtem, de a férfinak nem fogom. Rendezem az ábrázatom, és az izmaimat, majd a mozdulatot fojtatva a vállamra rakom a Hódítót, ha még mindig nem szakít félbe a férfi.
- Ő milyen üdvözlést vár el tőlem? - nem mozdulok, hogy nehogy leessen, még a levegőt is óvatosan veszem, hogy ne legyen baja. Feltételezem ugyanis, hogy nagyon fájna, ha sérülést okoznék neki. Nekem fájna…
- Ő az uram, vagy az úrnőm? Vagy csak Hódítónak szólítsam? - kérdezem, hogy tisztában legyek a dolgommal. Ez ugyais egy fontos dolog, akár életek is múlhatnak rajta. Nem volt túl kellemes végig nézni valaki halálát, egy elmaradt “Uram”, miatt…
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

Some Support Empty Re: Some Support

Post  Barnard Khams Tue Aug 01, 2023 8:54 pm

Some Support
Ezume - Spica - Múlt

Megszokott látvány volt számomra ugyan a meztelen test, most mégis megállok egy pillanatra, meghökkenve, magam sem tudom, mi okból. Elmosolyodom a megszólításra.
- Nem inkább.. kézen? S nem vagyok urad. - senkinek sem leszek, ám én sem fogok senkire sem így tekinteni már.
- Harcokhoz előbb még pihenned szükséges, hogy regenerálódj. -s hogy lassanként, ha nem is teljesen, felfogja, most már szabad.
Továbbra is állok ott, ahol vagyok, s figyelem, ahogy közelebb jön, elsőnek nem értve, miért, aztán rájövök, pöttömke ébredezik, új energiákat érez, s mérhetetlenül kíváncsi.
Szomorúan figyelem azt, ahogy észbe kap, annak viszont örülök, hogy beszédbe elegyedett, még ha nem is miattam. Pöttömke nagyon nagy segítség ebben, s ezért hálás vagyok neki. Szuszogva tolja kijebb orrát, csak Ezume láthatja még az álmos szemeket, majd a nyújtózást, s karomkiengedést, ahogy jólesően szusszan, s ásít egyet.
- Qnoah a neve. S sokkal inkább hódításra született. - hiszen ahogy látom, nemcsak az én szívemet hódította meg, hanem övét is.
Pöttöm elé teszem tenyerem, ahogy a vállamon köt ki, dorombolva, s kézbe véve, lassan teszek pár lépést Ezume felé, s felé nyújtom, hogy ne csak megnézhesse, hanem meg is érinthesse, s ha kézbe akarja venni, vegye.
- Kíváncsi rád, különben nem ébredt volna fel. Nyújtsd csak ki nyugodtan felé kezed. - bíztatom, Qnoah már mozgó nózival, felé nyújtott nyakkal figyel rá, majd rá is nyávog.
- Ez egy üdvözlés volt részéről. - annak veszem, ha éhes, azt bizony sokkal hangosabban adja tudtomra, s a tekintete is egészen más.



Emme

Barnard Khams
Barnard Khams

Play by : Ben Dahlhaus

Back to top Go down

Some Support Empty Re: Some Support

Post  Ezume Sato Sat Jul 01, 2023 10:20 pm

Barnard & Ezume
Még nem hívtak harcba, és azt sem adták parancsba, hogy… nyűgözzek le valakit.  A készenléti szintet viszont ennek ellenére sem csökkentem. Sokkal nehezebb harcba indulni, ha az izmaim el vannak lustulva, és pihenésre pazarlom az időt. Minimálisra szükség van, de az meg is volt, így inkább az edzésre fektetem a hangsúlyt. A gyógyító már úgyis javított az állapotomon.
Eszközök híján viszont nehezebb a dolgom. Tágas szobát kaptam ez edzéshez, de fegyverek helyett inkább üres tárolók, mosdó és ágy kapott helyet. Nagy vagyonnal rendelkezik a gazdám,  ha ilyen helyiséget adott nekem. Nem tudom, hogy ez jót vagy rosszat jelent-e…
Ezért készülök, és rutinos mozdulatokkal gyakorlok, kard nélkül. Minden nap elismétlem a legfontosabb támadó, és hárító gyakorlatokat, akár van eszköz a kezemben, akár nincs. A berögződés szempontjából mindegy is.
Ám ez nem az egyetlen, amit figyelek. Az izmok karbantartása is fontos, így az erősítő feladatok sem maradnak el. Ezek jobban kimerítenek, mert mindig növelem a terhelést. Ez pedig azt is jelenti, hogy egyre több időt vesz igénybe a napi rutin.
Ha pedig megzavarnak… Nem tudok ellene tenni. Még nem tudom, hogy mit akarnak tőlem látni, az azonnali készenlétet, vagy akár az edzés folyamatát, így némileg zavartan állok a kezeimen. Épp fejjel lefelé helyezkedek, amikor megszólítottak.
- Igen uram. Készen állok. - még kitartom a kézenállást, hogy láthassa, amikor beér, de néhány másodperc múlva visszaérek a talpaimra. Ételt hozott nekem. Ez több, mint szokatlan. Már kaptam a mai nap folyamán… Msot pedig még egy adagot kapok az asztalra.
- Igen uram. Már edzek, hogy készen álljak az elkövetkezendő harcokra. - hiába nem adták még annak a jelét, hogy ez fog következni… Nem várok mást. A vásárlás során megmutatta nekem a gazda (akit Adriannek kell szólítanom…), hogy magasak az elvárásai, és szereti, ha a véremet ontom…
Ahogy viszont jobban megnézem a Barnard nevezetűt, észreveszek valami mozgót a ruhájában. Egy nagyon apró kis dolgot… Ezért egy lépéssel közelebb is megyek, és hogy ne vegye tiszteletlenségnek, meghajlok előtte. A pillantásom viszont nem tudom levenni a mozgolodóról. Olyan, mint egy feline, csak nagyon… nagyon kicsi.
- Ő is harcra edzett? Milyen névre hallgat? - kérdezem meg a kíváncsiságtól vezérelve, de aztán észbekapok, hogy nem kértem engedélyt… el is szégyellem magam, és hátrálok néhány lépést. A tartásom pedig megadóvá válik, és úgy fordítom a hátam, hogyha meg akar ütni, legyen rá lehetősége…
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

Some Support Empty Some Support

Post  Barnard Khams Fri Jun 30, 2023 11:10 pm

Some Support
Ezume - Spica - Múlt

Még nézek a gyógyító után, némán. Értem, mit szeretne ezzel kifejezni, ám nem olyan könnyű levetni egy olyan múltat, amibe beleszülettem. A védelmét pedig én vállaltam fel. Most az, hogy tartok felé egy ruhadarabot, hogy meg tudjon szárítkozni, nem fog beletörni az önérzetem. Figyelemmel kísértem a kimenekítettet, távolból. Az energiáit, érzéseit, s mélyen együttéreztem vele. Minden menekítettben a múltbeli magamat látom, aki nem hiszi el, hogy itt már szabad. Én sem hittem el.Beleszülettem a rabságba, kaptam ízelítőt az Arénákból is, ám sokkal személyesebb igényekre tettek át később, ahol keményen megtanultam, milyen is szolgálni. Feltétel nélkül, némán. Nem társalkodónak vettek maguk mellé, azt mások elégítették ki számukra.
Lakosztályomban a kis szőrgombóc várt, terrai menekítés, egy feline választotta társául, ám a kis szőrgombóc mégis engem választott, így átadta a társaságot, talán kissé szomorúan is, ami megérintett. Ám a feline messze került, s már nem foglalkozott a kistappancsosssal. Hozzám pedig beköltözött, a szívembe is. Meg a kapucnimba, amelyet annyira megszoktam hordani, hogy ennyi évszázad után is rajtam van, legyen akármilyen meleg, bárhová megyünk.
A gyógyító engem javasolt segédnek, miután megfigyelte Ezumet, Adrian pedig beleegyezett. Tőle még mindig tartok, noha látom, mennyit szenved, hogy régi énje mennyire keményen ragaszkodik hozzá. Talán éppen ezért tartok ki mellette. Legyen vele valaki, ha szükséges cselekedni. Mostanában nem kell, ám ilyen rossz állapotban már régen láttam.
Most azonban Ezume felé tartok, jókora adag étellel a tálcámon, őrá szabottan, mind minőségben és fajtában, mind mennyiségben. Hű társam a kapucnimban szunyókál, ha sétálok, pillanatok alatt elalszik.
A bejárat előtt bejelentkezek, hogy láthassa, ki is érkezett.
- A nevem Barnard. Ételt hoztam. Bemehetek? - s ha beenged, akkor belépek. Talán ez is szokatlan lehet a számára, hiszen magáterem nekem sem volt sosem, ha igen, azt inkább nem akartam....
Az asztalra teszem a tálcát, de ha úgy érzi még mindig magát, akkor inkább az asztalon lévő reggeliző tálcára, aminek segítségével az ágyban tud étkezni.
- Sikerült pihenned? -távolabbra állok tőle, hogy kiiktassam az üss vagy fuss reflexet, s megadom neki azt, amit szintén magántérnek neveznek, csak másként. Két kezem magam elé teszem, s balomat ráteszem jobb kezemre, jelezve meg-nem-támadási szándékom.

Emme

Barnard Khams
Barnard Khams

Play by : Ben Dahlhaus

Back to top Go down

Some Support Empty Re: Some Support

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum