Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Tracking

2 posters

Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Bólintok Danael szavaira. Ő megy az Antaresre, én egyelőre maradok. Kommunikálni bármikor tudunk, és persze ‘cserélni’ is. De remélem, hogy erre nem lesz szükség, mert én tényleg szeretnék Dylan mellett maradni. És szinte biztos vagyok benne, hogy ezt Danael is megérti.
- Rendben. - a teleport valóban jobb ötlet, de a legfontosabb az, hogy mély álomba szenderüljön. Még nem tudom, hogy pontosan miként fogom tudni, ezt segíteni, mert az idő azért ebben az esetben biztosan számít. Altatószert nagyon nem szeretnék neki adni…
- Mellette leszek. És igyekszem a zavaró tényezőket is kiiktatni. - még mindig nem vagyok annyira jártas a Terrai illemben, mint szükséges lenne, de az alapján, hogy ‘nálunk’, mire figyelünk, az sem túl jó ötlet, hogy a telefonját én kikapcsolom. Esetleg megkérhetem rá. De milyen indokkal?
Át kell gondolnom mindent, mielőtt személyesen is felkeresem, hogy ne érjen (olyan sok…) meglepetés…
- Nincs. Én is elintézem addig a csapatot. - először Dylant keresem fel, hogy minél előbb tudjunk találkozni, de közben a segítőket is fel tudom keresni. Legfeljebb időnként bebambulok, amikor máshová kommunikálok.
Danaeltől biccentéssel köszönök el, egyéb gesztusra most nem igazán van idő. Ha ő távozik, nem szokott túl sokáig búcsúzkodni, és én sem vagyok a fehér zsebkendőt lengető típus.
Vagy az fekete? Tényleg jobban kéne ismernem a Terrát…
Denise Daal
Denise Daal

Play by : Kerry Washington

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Danael Daal Sun Mar 10, 2024 9:29 pm

Tracking
Denise - Terra - Jelen

- Rendben.
Egyelőre nekem sincs, ám nagyon megjegyeztem a figyelem irányát, és egészen biztos rá fogok kérdezni a megfelelő időben. Ez nem az.
- Rendben. Akkor Antaresre  én utazok el. - sejtettem, hogy mellette akar maradni, így az egységet is állítottam ösze. Fogom összeállítani.
- Beam. Vagy teleport. Az utóbbinak jobban örünék. - a felsőbb elköszön mind a kettőnktől, s bár úgy tűnik, távozott, belőlem mindenképpen, érzem, hogy figyel.
Kinyitom szemeim.
- Próbálj meg mellette lenni, s biztosítani azt, hogy senki se zavarja az elalvásig. Ha már a hajón van, akkor már sokkal könnyebb dolgunk lesz. Ezt a részét rád bízom, a hajón és a felsugárzásban részt vevők összeállítását is. Addig magam Antaresre megyek. - nem kérdezek rá, ez így megfelel-e neki.
Fel is állok, amit szükséges volt, megbeszéltük.
- Ha nincs más, akkor én távozom. Este találkozunk. - a komolyság ellenére halvány derű ott van a szemem sarkában. Tudom, hogy Dylan fontos a számára, s azt is, hogy azzal, ha Felsőbb Énje tudja, mire képes, akkor mások is. Vagyis azonnali védelemre van szüksége Dylannek, nem véletlenül kértem az elalvásig, s nem az elalvásban.
Emme

Danael Daal
Danael Daal

Profession : Security Director
Play by : Richard Armitage

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Denise Daal Thu Mar 07, 2024 11:06 pm

Csendben követem az események menetét, és csak akkor szólok, amikor szükséges. Nem vonok be jelenleg irreleváns faktorokat a vélemény alkotási folyamatba, kizárólag arra koncentrálok, ami elhangzik, vagy ami a jelenlegi helyzettel kapcsolatban felvetődik. Most nem számít, hogy milyen a kapcsolatom Dylannal, sőt… ebben a pillanatban én sem számítok. Csak a helyzet, és a közvetlenül érintett személyek, így ehhez mérten nyilvánulok meg én is.
- Nekem nincs. - mivel Danaelen keresztül kommunikálunk, nem kell külön felé fordítani a tekintetem. Már ránézek, és épp a csenddel adom át neki a lehetőséget arra, hogy szóljon.
- Szeretnék én is azok között lenni, akik vigyáznak rá. - bár az álmába nekünk kell belépni, szeretnék más módon is mellette lenni. Nem mintha tartanék attól, hogy valami rosszul sül el, de… pontosan ettől tartok.
És inkább megelőznék, vagy kizárnék minden hiba lehetőséget.
- Amit fontosnak éreztem, azt már elmondtam. A többi nem releváns. - az egészsége és a fejlődése szempontjából az nem fontos, hogy miként fog alakulni a kapcsolatunk, azután, hogy túl vagyunk ezen. Talán csalódást okozok neki vagy… nem tudom, hogy pontosan mi történhet, de ennél komolyabb baj nem történhet. Legfeljebb nekem kell tovább várnom. Azzal pedig megbírkózom.
- Úgy szeretnéd a hajóra juttatni, hogy ne ébredjen fel? - ezt a részét nem látom át, éppen ezért kérdezek. Logikusnak tűnik Danael terve, ezért eszemben sincs ellenvetéssel élni. A részletek kidolgozásában viszont szeretnék résztvenni.
- Én hogyan segíthetek most? - láthatóan kihúzom magam, ezzel önkéntelenül is jelezve, hogy készenállok mindenre, ami most ránk várhat. Egy valamire talán nem teljesen… De azzal majd később foglalkozunk…
Denise Daal
Denise Daal

Play by : Kerry Washington

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Danael Daal Tue Mar 05, 2024 8:17 pm

Tracking
Denise - Terra - Jelen

Biccentek. Tudom, Dylan mennyire fontos a számára.
- Értem. - érzem, s látom is, ahogy végignézi újra a beszélgetést, amit az imént tettünk. S azt is látja, miként döntöttem úgy, hogy felkeresem Deniset.
Nem szokatlan számomra ez a  kommunikáció, ám ha lehet, nem folyamodom hozzá. Tiszteletben tartom mindenki helyét s idejét. Erre pedig felém küld egy érzetet Dylan Felsőbb Énje, meg is lepődök.
- A velünk való beszélgetés olyan, mintha felhívnál valakit. Nincs benne semmi különbség. Vagy felveszem a hívást, vagy nem. Ennyire egyszerű. - erre gondolatban biccentek, igaza van. S tudom, hallja ezt Denise is.
- Rendben. Van még kérdésetek? - ekkor hallja meg az üzenetet, kuncog, s hátrébb vonul, noha érzem, mindent hall.
- A lehetőségek közül a legkézenfekvőbb ez. S mivel beleegyezett, támogatom. Ellenben addig vigyáznia kell rá. - érzem, ahogy a Felsőbb Én figyelme egy másik galaxis felé irányul, majd az ittenire, s mutatja azokat a sötét energiákat, amelyek talán még hatnak a terraiakra, noha ők már képtelen idejönni. Nagyon kifinomult taktikájuk van, miként hálózzanak be fel nem ébredett lelkeket.
- Fizikai és nem fizikai. És befolyásolj. Azért kerestelek fel. - a visszatartott információ a legrosszabb döntés, amit lehet hozni. És ezt ki is jelentem, minden megbeszélés alkalmával.
- Legjobb lenne addig a hajóra hozni a testét. Ott jobban tudunk rá vigyázni, és könnyebb is onnan kapcsolatba lépni.
- Dylan segítői is mellette lesznek. - kapcsolódik bele a beszélgetésbe, s valahogy ezt természetesnek veszem, hogy ott lesznek mellette, ám jobb kimondani.
- Akkor felkészítem az egységet a fogadásra



Emme

Danael Daal
Danael Daal

Profession : Security Director
Play by : Richard Armitage

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Denise Daal Tue Feb 20, 2024 12:05 am

Viszonzom a mosolyát, és türellemmel hallgatom a szavait. Vagy kísérem éppen a hallgatását. Dylan említésére viszont már megváltozik a beszélgetésünk dinamikája.
- Igyekszem akkor én is segíteni, ahogy tudok. - ha éppen arra van szükség, hogy beszéljek Dylan felsőbb énjével, természetesen kérdés nélkül megteszem. Esetleg néhány kérdés után, de feltételek nélkül. Számomra ugyanis a testvérem, és az univerzum minden lelke fontos.
- Igen. Ő foglalta össze a helyzetet. - amennyiben nekem már nem kell hozzátennem semmit, hallgatok, és figyelek. Ez abban is segít, hogy rendezzem egy kicsit a saját érzéseimet is, a tisztánlátás érdekében.
- Értem. - ez azt hiszem jó hír. Legalábbis mindenképp megkönnyíti a helyzetet. Épp csak azt nem tudom, hogy miért nem tudom még mindig lassan, és egyenletesen venni a levegőt…
Viszont nem szakítom félbe a felsőbb énje szavait, mert érzem, hogy még ő is keresi a megoldást, és alaposan mérlegeli mi lenne a legjobb Dylan számára. Még azt is figyelmen kívül hagyom, hogy apró bukfencet vet a gyomrom, amikor kiderül, hogy az emlékeit már nem lehet törölni. Később viszont megértem, hogy van másik alternatíva is.
- Köszönöm. Megbeszéljük a testvéremmel. - ha szavakkal nem is tudom most elérni esetleg Danaelt, telepatikusan biztosan. Ezért néhány másodperc után, már hozzá intézem a szavaim.
- A véleményem szerint ez egy járható út. Az álmaiba belépve nem veszélyeztetjük őt. De a döntés a tiéd. Nem szeretnélek befolyásolni. - a vélemény önmagában még csak egy faktor, nem tartom valódi befolyásolásnak. Persze meglehet, hogy már ez is elfogult, és ebben az esetben nem feltétlenül tisztességes a kijelentésem.
Danael viszont valóban nagyon pragmatikus, így nem aggódom amiatt, hogy nem fog helyes döntést hozni.
Amiatt már igen, hogy milyen hatással lesz Dylanre az, hogy épp engem fog látni az álmában… Vajon megváltoztatja a kapcsolatunk jellegét a későbbiekben? Tartok tőle, de egyelőre nem vehetem ezt figyelembe.
Amint Danael döntést hoz, annak megfelelően veszem fel újra a kapcsolatot Dylan felsőbb énjével.
Denise Daal
Denise Daal

Play by : Kerry Washington

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Danael Daal Sun Feb 18, 2024 10:33 pm

Tracking
Denise - Terra - Jelen

Félre, s kicsit előre biccentett fejjel, mosollyal nézek rá. Ismer már, tudja, miként tenném, s így humornak veszem a megjegyzést.
- Nos, ez az első, amiért hozzád fordultam. - azért, mert ismery Dylant, nem feltétlenül elfogult lesz. Hanem tudja, miként lehet kérdezni.
Félreállok az érkező energia útjából, s átadom számára a hangomat, s érzem, ahogy testem szükséges részei felett is átveszi az irányítást, hogy kommunikálni tudjunk.
- Nos, itt vagyok, kérdezz. - várakozó figyelemmel keveredik energiája, s hangom is. - Igen...hallgat egy rövid ideig. - Mihez lenne szükségetek? Amiért Danael érkezett, hír? - érzem, ahogy az idő fonalán visszatapogat, legalábbis nekem ez az érzet jön le, holott tudom, már régen tudja, miről van szó.
- Terrán jelenleg hárman is vannak olyanok, mint ő. Egyiknek sem jött vissza az emléke. A feladathoz azonban Dylan tudása és képessége szükséges, azon részéé, aki ide inkarnálódott. - fejti ki a választ, s tartok attól, nagyon is tudom, miként fog válaszolni.
- Tisztában voltunk azzal, hogy történhet olyan váratlan esemény a leszületés alatt, amely kivételt kiván, noha egyik feladat és küldetés sem kevesebb vagy több a többinél... - érzem, ahogy a lehetőségeket figyeli, de még számomra is olyan gyorsan pörgeti, hogy inkább csak nyugalomban maradok.
- Dylan ébredése már megkezdődött. Álmában lépünk vele kapcsolatba, s a fátylon is képes átlátni már, mindössze nincs tudatában annak, hogy ami tlát, az már valóban a valóság.... a teljes ébredésének egyik lehetésges időpontja ez év nyara. Ám ha felébred most, az emlékeit már nem törölhetjük... - hosszasabb csend következik. Érzem, ahogy távolabb nyúl figyelme, majd visszatér.
- A helyzet azonban nem tudja kivárni a nyarat. Megoldásnak azt tudom mondani, hogy álmában meg tudjátok őt kérni, s segíteni fogunk az érkezőknek. Álmában már teljes értékben rendelkezünk a képességeivel, így ha emlékezni is fog rá, úgy gondolja, hogy csak álmodta. Ha készen álltok, jelezzétek, s beléphetünk az álmába, előkészítjük a helyzetet, hogy zavartalan legyen az álma.

Emme

Danael Daal
Danael Daal

Profession : Security Director
Play by : Richard Armitage

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Denise Daal Sat Feb 17, 2024 9:21 pm

Mosolyogva ingatom meg a fejem. Nos Danael nem változott. Végtelenül pragmatikus hozzáállása teszi őt (többek között) jó vezetővé, és voltak idők, amikor olyan akartam lenni, mint ő. Részben ez sikerült is, de az érzelmeknek… azért én nagyobb teret szoktam engedni, döntések meghozatalakor is. Főleg, amióta a Terrán vagyok, és az hatással van rám.
- Kíváncsi vagyok rá, hogy miként akartad befejezni ezt a mondatot. - még mindig mosolygok, és ez a könnyed hangulat egyben azt is jelenti, hogy nem várom el tőle, hogy tovább fejtegesse a gondolatmenetét. Azt ugyanis így is értem, hogy mi szeretett volna mondani… valószínűleg kifejezetten nekem.
- Arról még nem teljes mértékben. - kikerülte a kérdést, de azon kívül, hogy ezt megemlítem (továbbra is vidáman, és mosolyogva), nem teszem szóvá ennél határozottabban. Már csak azért sem mert Dylan bevonása az eseményekbe… nem olyasmi, amit teljes szívből támogatni tudnék. Természetesen szubjektív megfontolások miatt, de… a logikusabb énem sem tud egyértelműen állást foglalni. Egyelőre. Danael ugyanis előáll egy lehetséges megoldással (mint kiderül, ugyanazzal, mint én), és ezt természetesen nem fogok elvetni, bármilyen kellemetlen érzés is költözött a szívembe…
- Rendben. Beszélek vele én. - bólintok is szavaim mellé, és mivel látom, hogy már készül is felvenni a kapcsolatot Dylan felsőbb énjével, én csendben megvárom, hogy sikerüljön a kommunikáció. A kételyeket pedig gyorsan, és határozottan rakom félre, mert az  nem számít, hogy én mit gondolok, kizárólag Dylan.
- Hello. A tanácsodat szeretnénk kérni. Dylannel kapcsolatban. Szükségünk lenne a segítségére. De az emlékei még… nem tértek vissza teljes mértékben. Így tartunk tőle, hogy kockázatos lenne a számára, ha felfednénk előtte az igazság azon szeletét, amire a feladat teljesítéséhez szükség van. Szeretnénk tudni, hogy ez így van-e. Illetve, hogy milyen következményekkel járhat az, ha most a segítségét kérjük. - nem tudom pontosan, hogy szüksége van-e még valamilyen információra a felsőbb énjének, ezért egyelőre türelmesen (és csak enyhén dobogó szívvel…), várom a válaszát, vagy az esetleges kérdéseit. Danaelhez pedig egyelőre nem szólok. Nem akarom zavarni, amíg fenntartja a kapcsolatot.
Denise Daal
Denise Daal

Play by : Kerry Washington

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Danael Daal Wed Feb 14, 2024 10:50 pm

Tracking
Denise - Terra - Jelen

Felugrik egy pillanatra a szemöldököm, a jobb szemem felett.
- Ha meg tudjuk oldani, akkor miért aggódni. Ha meg nem tudjuk, akkor meg hiába aggódunk, nem fogja az megoldani. Ha az oldaná meg, akkor meg ....  - nem fejezem be. Nem szokásom aggódni. Valami vagy megy, vagy nem.
Ezt a kérdést ennyiben is hagyom, ellenben rátérek arra, miért is kerestem fel.
- Értem. - komoly csendben maradok utána. Sok mindent szükséges most mérlegelni. S egyelőre egy megoldást látok.
- Ugyanarról beszélünk. - mosolyodom el halványan. - Meg a határozottságodról. -az egyenességet szeretem.Azt is kapok, ezt várom el. Ám testvérem határozottságában van valami, amit mindig előre veszek.
- Jó lenne, ha te kérdeznéd tőle. - nézek rá, majd behunyom szemeim. Nem csak keresem, de hívom is Dylan Felsőbb Énjét, arra pedig nem fogok tudni figyelni, hogy kérdezzek is.
- Helló. Miben állhatok a segítségetekre?- a hangom színe és ritmusa is megváltozott. S még csak nem is hasonlít, se Dylanére, se az enyémre. Érezhetően egészen más helyről érkezik.


Emme

Danael Daal
Danael Daal

Profession : Security Director
Play by : Richard Armitage

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Denise Daal Mon Feb 12, 2024 9:21 pm

Biccentéssel jelzem, hogy megértettem a szavait. Nem éreztem vádnak, de… tőle nehezen tudok elfogadni egyszerű tény közléseket. Hiszen a testvérem, és a szavai illetve a véleménye fontos nekem. Illetve úgy gondolom hogy a figyelmesség hiányára nem mentség az sem, hogy valaki elfoglalt. Én ezt elmulasztottam, de további érzelmet nem akarok ennek az ügynek szentelni.
- Akár. Nem tudom. Csak az a megérzésem támadt, hogy nem olyan egyszerű a helyzet, mint amilyennek elsőre hangzik. - még a kezemet is szétteszem tanácstalanul. De aztán a bizonytalanság végül elmúlik. Ugyanis Danael, további információt ad, és így azt is jobban értem, hogy miért olyan fontos ez a helyzet.
- Értem. - bár a szófukar reakció akár azt is sugallhatja, hogy valójában nem érzem át a helyzet súlyát, valójában éppen azt jelzi, hogy most már tudom, hogy mi a tét. Nem csak annak a két érkezőnek a sorsa, hanem mindenkié, aki úgy került ebbe az univerzumba, ahogy mi is. Most itt a lehetőség, és élnünk kell vele. Persze enélkül is segítenék, ha a testvérem arra kérne.
Az viszont egy egész más kérdés, hogy Dylan segítségére is szükség van. Ha nem akarnám megvédeni őt, valószínűleg akkor sem keltene bennem jó érzést az, hogy épp rá van szükség a jelenlegi helyzetben, de így…
Egy mély sóhaj hagyja el a tüdőmet.
- Úgy gondolom, hogy ez még korai a számára. - természetesen nem én döntök, bármilyen is a kapcsolatunk, nekem nincs közöm ahhoz, hogy vele mi történik. De…
A véleményemet és a megérzéseimet nem szoktam magamban tartani. Ezt pedig Danael is pontosan tudja.
- Én inkább azt kérdezném meg, hogy kockázatot jelent-e egyáltalán vagy sem. Ha ugyanis a kérésünk minimálisan is megnehezíti a választott útját és tapasztalatát, akkor nincs jogunk ezt tenni vele, még akkor sem, ha feltételezhetjük, hogy a teljes tudása birtokában vállalná a kockázatot. - nincs szemrehányás a hangomban még csak szigorúság sem. A tekintetemben viszont igen. Továbbra sem akarok döntéshozóként résztvenni egy ilyen helyzetben (az egyértelmű érzelmi elfogultság miatt…), de az álláspontomat határozottan képviselem.
Azt pedig majd Danael dönti el, hogy mit kezd vele.
Én éppen, hogy csak egy pillanatra mosolyodom el, néhány pillanattal azután, hogy kimondtam, mit gondolok. Kezdem ugyanis sejteni, hogy milyen határozottságra gondolt.
Denise Daal
Denise Daal

Play by : Kerry Washington

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Danael Daal Fri Feb 09, 2024 10:34 pm

Tracking
Denise - Terra - Jelen

Ránézek, a szemeibe.
- Nem vádként mondtam. Tényként. Ha elfoglalt vagy, akkor elfoglalt vagy. - tény, hogy vannak részei népünknek, ahol szigorú hierarchia van. Közelítenek is mentalitásban az itt nem túl közkedvelt csoporthoz. Itt mindenki szabadon választ a teendői között. Nekem meg aztán tényleg nem tartozik számadással.
- Aggódni? - lepődök meg. Mióta aggódunk?
- Antaresről jeleztek. Egy csoport hasonlóképpen járt, mint mi, vagy a sárkányok egy része. És remélik, hogy még idejében elcsipték az energiájukat, hogy megtalálják a visszafelé vezető utat. Ha ez megvan, akkor nekünk is több esélyünk lesz hazajutni. - valójában már nem akarok egy ideje hazajutni. De a dolgok rendje az, hogy míg a többiek ide, mi máshova tartozunk. Mindenki maradjon szépen csak a helyén.
S nagyon figyelmesen hallgatom a válaszát Dylannel kapcsolatban. Egyáltalán nem a testvéri vigyázás teszi ezt velem.
Elégedetlenül engedem ki a levegőt, a levegővétel is szokatlan.
Gondolkodásomba a kérdése térít vissza.
- Az egyik seraphim már ott van. De szükségük van egy Blueprinterre. Sajnos az a kettő, aki tudna segíteni, mindegyik Terrán van. A másik.... semmire sem emlékszik. Dylanben reménykedtem. - mélységes tiszteletben tartjuk az ébredési folyamatot, fogalmam sincs, mekkora trauma lehet kilépni egy kis dobozból a végtelenbe. Az ellenkezőjét tudom. Borzalmas.
- Megkérdezhetjük a felsőbb énjét, mekkora kockázat lehet ez így. - és a határozottságra még nem válaszoltam, mert majd ezek után tudok erre válaszolni.

Emme

Danael Daal
Danael Daal

Profession : Security Director
Play by : Richard Armitage

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Denise Daal Fri Feb 09, 2024 9:19 pm

Bár nem tudok Danaelre figyelni teljes mértékben, amikor megérkezik, a telefon hívás után már csak rá koncentrálok. Illetve tisztában vagyok azzal, hogy a Terra számára, ha nem is ismeretlen terep, de legalábbis akadályokkal teli. Ami számomra már természetes, az neki még nehézséget okoz.
Ilyen lehet akár a kommunikáció is, mert úgy döntött, hogy az itteni formáját szeretné most alkalmazni. Ebben megpróbálok neki segíteni is, egy inkább jelképes, semmint valóban hatékony cukorkával, de valamilyen oknál fogva leteszi azt az asztalra. Vagy nem ismeri, ez esetben a segítségére illene lenni, vagy nem tart rá igényt, amikor is csak annyiban kéne hagynom a dolgot.
Egyelőre az utóbbit választom, mert biztos vagyok benne, hogy a Terrai cukorkáknál sokkal fontosabb ügyben érkezett.
- Valóban. De, ha a jövőben is ilyen helyzet adódik, jelezni fogom. - ez szinte pont úgy hangzik, mintha a Terrai értelemben vett főnökömnek próbálnék magyarázatot adni a cselekedeteimre. Ha úgy vesszük, Danael végülis pozícióban felettem áll, így ezzel önmagában nem is lenne probléma. Viszont ő a testvérem is…
Ezért sóhajtok egy nagyot, és helyet foglalok a székemen. A feszültséget (amit eddig észre sem vettem), pedig elengedem.
Így képes vagyok teljes nyugalommal hallgatni a szavait, és logikusan végig gondolni az elhangzottakat.
- Szívesen megyek. Viszont miért épp a határozottságomra van szükség? Van valami amire figyelnünk kell? Netán aggódni valami miatt? - egyelőre nem kezdek el kombinálni még gondolatban sem, csakis az elhangzottakra támaszkodom. És figyelek továbbra is.
Vagyis észreveszem azt is, hogy milyen mély levegővétel előzi meg a következő kérdését. Természetesen ennek lehet oka a levegő, és a felvett alakja minősége, de akár valami egész más is lehet…
Inkább továbbra sem kombinálok…
- Jelenleg ez egy kicsit bonyolult. Ugyanis már nagyon sok mindenre emlékszik. De nem hullott le teljesen a fátyol. Nem tudja mire vélni azt, amit lát, és amit érzékel, vagy közvetít. A saját elméje játékának hiszi. Képzelgés viszont nincs benne. Már látja az igazság… nagy részét… - megérzésem szerint ez lehet a legnehezebb időszak, és éppen ennek okán… igyekszem egyre inkább az élete része lenni. De néha számomra sem egyszerű a helyzet. Olyan érzés, mintha vissza kéne tartani a lélegzetem, egészen addig, míg igazán tiszta nem lesz a levegő. És akkor még ott van az is, hogy aggódom miatta…
- Dylan emlékeinek köze van az előző kérésedhez? Vagy más miatt kérdezed? - én nem látok semmilyen összefüggést, de ez nem jelenti azt, hogy nincs. Ugyanis még nem tudok eleget. Ahogy az sem kizárt, hogy a Terra… kezd hatással lenni rám. Már jó ideje itt vagyok, és sok időt töltök olyanokkal, akiket megmérgezett ez a hely. Ezért nekem sem árt óvatosnak lenni…
Denise Daal
Denise Daal

Play by : Kerry Washington

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Danael Daal Wed Feb 07, 2024 9:18 pm

Tracking
Denise - Terra - Jelen

Tudomásul veszem, hogy a telepátia helyett itt a telefon és a beszéd működik. Így ha itt vagyok, akkor ezt használom. Csakhogy a hangszálaim, melyet amúgy nem használok, legfeljebb ha a Hanggal próbálok valamit elérni, azt meg terrai fül nem hallja, csak hat rá.
Mielőtt belépnék, azért gondolatban engedélyt kérek tőle, hogy zavarhatom-e most személyes terét, de ismer: az ajtó már nyílik is, s lépek beljebb. Kicsit biccentem fejem, üdvözlésként, majd helyet foglalok.
Érdeklődéssel fogom kezembe a csomagolt... akármit. Nem foglalkozom azért annyira Terrával, hogy tudjam, mi az. Így le is teszem az asztalra, magam elé. Nem jó energiák indulnak belőle, noha a szándékot jónak érzékelem. A cukorka felől is.
- Elfoglalt voltál. - ha nem is mentség, indoknak indok. Vannak tennivalóink. Éppen ezzel kapcsolatban keresem fel jelenleg.
- Az antaresiek felvették a kapcsolatot velünk, s bár nem feltétlenül van ránk hatással, úgy néz ki, szükségük van a tudásunkra. - nézek rá, de már folytatom is. - Két érkezőt regisztráltak, akik ugyanúgy egy másik univerzumból érkeztek. Jóval magasabb szinten vannak, mint mi voltunk az érkezéskor, és segítséget kértek. Egy gyógyítót mindenképpen vinnék magammal. És szükségem van rád, aki éppen olyan határozottan tud beszélni, mint ahogy az előbb lezártad az előbbi beszélgetést.
S mivel kettőt mondtam, veszek egy nagy levegőt, mert a beszédhez kell. Itt tisztább a levegő, szomg értelemben. És tele van vegyszerrel, ami ártalmas a terraiaknak és vannak, akik szándékosan nevelték őket erre, hogy mérgezzék magukat vele, a tisztaság okán.
- Dylan emlékszik már? -- kezdek egyre türelmetlenebb lenni vele kapcsolatban, pedig ha valakinek, nekem közöm nincs hozzá.

Emme

Danael Daal
Danael Daal

Profession : Security Director
Play by : Richard Armitage

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Denise Daal Sun Jan 28, 2024 10:59 pm

Szeretem a Terrát. Vagyis… jelenleg viszonylag kényelmesen érzem magam itt, mert a nehézségeket felülírja a cél, amiért itt vagyok. Illetve az is, akiért itt vagyok…
De vannak dolgok, amiket még mindig nem tudtam megszokni. Például a folyamatos telefoncsörgést… Hogy képesek a Terraiak elviselni ezt a kis műanyag vacakot?
Próbálom minimalizálni a használatát, de egyelőre ez a legpraktikusabb kommunikációs eszköz ezen a bolygón. Van, amikor megúszom egy e-maillel is, de többségében kénytelen vagyok felvenni a telefont, amikor hív valaki. Vagyis ahhoz, hogy megmaradjon az ép eszem, időnként váltom a csengőhangot. Hogy ne rezzenjek össze, mindig, ugyanarra a hangra, hanem időnként legalább változzon…
Most viszont még csak ki sem csöng, rögtön felveszem, mert épp a kezemben volt a telefon. Befejeztem egy üzenet, amit nem hivatalos minőségben küldtem…
- Hallo. Denise Daal telefonja. - az egyik hangtechnikustól már megkaptam, hogy így pontosan így hangzik, mintha a rögzítő vette volna fel, de ez nem érdekel. Nekem ez a  kompromisszum az udvariasság, és a Terrai műanyag borzalom között. Az sem vigasztal, hogy van már néhány készülék, amiben több a fém, mint a műanyag.
- Sajnos a héten nem fog menni. Be vagyok táblázva. A leghamarabb két hét múlva tudok fotózást vállalni. - a modell ügynökség. Elég erőszakosak ahhoz képest, hogy pontosan tudják, számomra a modellkedés csak másodállás. Sőt. Igazából legalább harmad… de az elsődleges feladatomat természetesen senki sem ismeri ezen a bolygón.
Van viszont valaki, aki pontosan, és épp most, épp az én irodámban lépett a Terra földjére. Elmosolyodom, és ránézek, ahogy a testvérem belép az irodába, és helyet foglal, de egyelőre csak biccentek felé, és folytatom a telefonbeszélgetést.
- Sajnálom. Ebben a kérdésben nem fogok engedni, bármilyen összeg is szerepel a leendő csekken. Vagy elfogadják az időbeosztásomat, vagy keressenek valaki mást. - és ezzel a mondattal le is teszem a telefont. Lehet, hogy nem vagyok idevalósi, de kellőképpen határozott vagyok. Főleg mert annyira jelentéktelen dologról folyik a ‘vita’.
- Szia. - köszönök végre rendesen Danaelnek, és mielőtt odalépnék hozzá, kiveszek valamit a fiókból. Nem gondoltam volna, hogy egyszer még hasznos lesz, de ahogy hallom… most jött el a pillanat.
Át is adom neki az ánizsos cukorkát, ami talán egy kicsit rendbe teszi a jelenleg karcos hangját. Vagy ha nem, remélhetőleg legalább finomnak fogja találni.
- Sajnálom, hogy nem voltam mostanában. Köszönöm, hogy eljöttél. - helyet foglalok vele szemben, és a tekintetem is áthatóbban emelem rá.
- Hallgatlak. - tudom, hogy nem kenyere a felesleges beszéd (most valószínűleg még annyira sem, mint egyébként, ezért egyelőre nem osztom meg vele, hogy mennyire örülök neki, hogy eljött. Ahogy az öleléssel is várok, ami felé kívánkozik. Ugyanis ha ennyire hirtelen jött, és épp ide a Terrára… akkor a “hogy vagy?”-nál valószínűleg fontosabb kérdései vagy válaszai akadnak.
Denise Daal
Denise Daal

Play by : Kerry Washington

Back to top Go down

Tracking Empty Tracking

Post  Danael Daal Sun Jan 28, 2024 10:02 pm

Tracking
Denise - Terra - Jelen

Egy ideig még nézem a hologramos kivetítést, amely mutatja Terrat, amerre éppen nézek. Teljességgel megértem, miért döntött a srác úgy, hogy leszületik. Segíteni akart. Nade Denise? Fogalmam sincs, hanyadik sóhajtás után állok fel a székből, hogy terrai külsőt öltsek magamra, legalábbis annak nézzek ki. Öltözékben is. Előzetesen kikérdeztem a rendszert, milyen ruhát alkossak magamra. Egy olyan helyen landoltam, ahol ... amúgy sem lenne útban, mert nem olyan szinten van, mint ők. Éppen ezért nekem is egy övet kell még felvenni, hogy egyáltalán kibírjam. A legjobb mindig félúton találkozni, de ha Denise valamit a fejébe vesz...
Úgy lépek ki a mosdóból, mintha ott lettem volna. Inkább nem veszek tudomást a környezetről, még ha egy elegáns irodai hely is.
Abba az irányba tájolom magam, ahol Denise irodáját tudom, s habozás nélkül benyitok, majd leülök a fotelbe. Hogy vannak nála, nem foglalkozom. Még.
- Helló. - lerakom a kezemben lévő napszemüveget, most itt nincs olyan erős fény.
- Úgy gondoltam, ha már nem ruccansz át hozzám, akkor beugrok én hozzád. Legfőképpen két dolog érdekel.
Nem szoktam udvariassági köröket róni.
De beszélni sem.
Így a varjúkárogás a hangomhoz képest semmi. NAde majd bemelegszik, azt megfigyeltem, hogy nagyon is kellemesen reagálnak a hangomra. De most még: varjúkárogás. Ahogy azt a madarat nevezik, akiknek sok mindent köszönhetnek.

Emme

Danael Daal
Danael Daal

Profession : Security Director
Play by : Richard Armitage

Back to top Go down

Tracking Empty Re: Tracking

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum