Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Bolita Bár - Jaxon & Eric

2 posters

Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

Feels like a Cuban vacation

Helyeslően bólogatok a megjegyzésére.
- Na igen. Oké, hogy elvileg eggyel is el lehet lenni, de azért igen furcsa lett volna azzal a címszóval beteg szabadságot kivenni, hogy ellopták a Te… - hupszi… majdnem kimondtam. Nem-nem. Ilyet nem játszunk.
- Szóval, hogy ellopták a vesémet. - a mi világunkban ez természetesen nem gond, de… azért nem lett volna túl jó ajánló levés a későbbiekre nézve.
- Hmm… azért gondolom, hogy ezt nem azzal kell elérni, hogy flexelek a bicepszemmel, és egyéb izmaimmal. - legalábbis feltételezem. Már csak azért is, mert nem az-az igazi erőm. Hiába járok konditerembe, és dolgoztam azért rajtuk, biztos, ami biztos alapon…
- Szinte biztos vagyok benne, hogy nem akarod tudni. - először csak vigyorgok, de aztán néhány másodperccel később hangosan elnevetem magam. Ugyanis ha másra nem is, arra tökéletes volt az a sztori, hogy röhögjek rajta egy nagyot. Utólag… De Jaxon nem biztos, hogy a hasát fogná a nevetéstől, így inkább megtartom (egyelőre) magamnak.
Egy másik dologra viszont óvatlanul tettem, nagyon is erős célzást, és mivel a mi fajtánk nem igazán jeleskedik a hazugságban… Tulajdonképpen most már mindegy.
A pirulást viszont még így sem tudom megállni, és azt sem, hogy sziklaszilárdan a poharam felé irányítsam a tekintetem.
- Nő. És… nem. - inkább magamhoz is veszek még egy felest, és lehúzom. Így már jobb is. Egyébként nem… De a torkomat kellemesen kaparja a cucc.
- Csók az meg volt. Meg… egyszer egy sztriptíztáncos igen intim helyeken táncolt, és nyúlkált… Ám ezt nem számítom, mert nem esett jól. - már mint fizikai értelemben… nyilván. De nem akartam ilyen módon ismerkedni, és így a zavar, sokkal erősebb volt. A teljes élményt tekintve pedig így határozottan rossz volt, és még most is megrázkódom, ahogy az esetre gondolok. És miként így megrázom magam, magamra is öntök egy kis italt. Pedig azt hittem, hogy megittam az egészet… hmm…
Inkább hangolódjunk a csábításra, mert az jobb. Lenne… Ha gyakorlottabban menne… Épp csak megköszörülöm a torkom, és ismét… egy vonzó partner látok magam előtt. Elméletben.
- Az jó. Nem is szabad. Mindig történhet pozitív dolog. És a rossz előnye, hogy ahhoz képest minden jó. - mosolygok rá, már csak azért is, mert ő is száz wattos vigyort villantott rám. Természetesen nem vonzódom hozzá, mert nem azokkal a szervekkel rendelkezik, amiket én preferálok, de kifejezetten jól esik a mosolya. Ugyanis a vidám hangulatot sosem vetem meg, és most már kezdem érezni, hogy az van.
A töménytelen mennyiségű szesznek egész biztosan semmi köze ehhez…
- Meghívhatlak egy búfelejtőre? - emelem fel a poharam, aztán észreveszem, hogy üres. Egy része a ruhámon, a másik meg ki tudja hová párolgott mostanra. Egész biztosan a józanságom maradékával együtt…
- Nem egy üresre. Egy telire. - önkéntelenül elnevetem magam. Remélem, ez még nem rontja a kellemes terminátor imidzsem. Már ha van már egyáltalán…

Jaxon & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Jaxon Skalbeck Sun Dec 03, 2023 10:50 pm

I pretend to fit in, but I rarely do.


- Vagy eladni a veséidet, amilyen szerencsés vagy a csajozásban…
Csodálom, hogy eddig ilyen olcsón megúszta mindaz alapján amit láttam és amit mesélt. Simán kirabolhatták volna egy sikátorban, vagy kivághatták volna a kelendőbb szerveit egy régen elfelejtett pincében.
Ahogy összefoglalja, amit mondtam neki, felcsillan egy halvány reménysugár. Lehet, hogy még a segítségére is leszek, és talán neki is megéri majd egy kicsit ez az este. Az alkohol bennem is dolgozik, így nem is igazán próbálok találgatni, mit szeretne sikertelenül előhalászni a zsebéből. Mivel pár sikertelen próbálkozás után feladja, úgy döntök, minden bizonnyal nem is volt annyira fontos.
- Pontosan. A legfontosabb, hogy biztonságban érezzék magukat a közeledben. És a második, hogy kellemesen.
Ismétlem magam? Előfordulhat, de ha egyszer fontos az információ?
A közbevágására felvonom a szemöldökömet.
- Az hogy jönne ide?

A kérdést képtelen vagyok megállni.
Elképzelni sem tudom, hogy gondolja, hogy a karácsonyi dalt énekelni egy vadidegen nőnek jó ismerkedési taktika. Vajon hányszor vághatták kupán kézitáskákkal különböző habitusú nők, akiknek fogalmuk sem volt róla, hogy éppen kedvesen próbálnak közeledni hozzájuk, mindenféle ártó szándék nélkül? Ennyiben már most biztos vagyok. Ez a pasas teljesen ártalmatlan a nőkre nézve, akikkel próbál ismerkedni. Legfeljebb akaratán kívül kínos vagy kellemetlen érzéseket ébreszt bennük.
A következő válaszát követő piruláson el kell gondolkoznom, mert az abszinth nagy mennyiségben hátrányosan befolyásolja a gondolkodás sebességét. Aztán az enyhén hitetlenkedő meglepetés kiül az arcomra.
- Várj… Még soha? Egyszer sem voltál nővel? – a gondolataim lassan utolérik egymást – Férfival?
Elvégre ki tudja.
Nincs bennem lenézés, csak meglepett hitetlenkedés, elvégre nem tűnik nyeretlen kétévesnek.
- Meddig jutottál?
Egyébként sem kezelem túl jól a személyes teret, de az alkohol a tanult határokat meglehetősen hatékonyan oldja.
Mikor visszatérünk a gyakorlati oktatásra, megállapítom, hogy Eric határozottan fejlődik.
A tekintetünk ezúttal hosszabb időre akad össze, a széles mosolyra, a szám sarkában futólag megjelenő mosoly a válasz. A kérdésére sóhajtok egy színpadiasat, mélyet, és intek a pincérnek, hogy hozzon még egy kört.
- Kimondottan… De még nem mondtam le róla teljesen.
Mostmár jelentőségteljesen mosolygok rá.
Még egy feles, és azt hiszem lassan elmondhatjuk, hogy a foglalkozás elérte a célját, én legalábbis érzem ahogy a becsípés lassan de biztosan részegségbe hajlik. Most még egy darabig jobb, ha nem akarok sehova menni. Éppen csak üldögélünk még itt egy kicsit, és … Beszélgetünk. Igen, ez az… Beszélgetünk, mert tök jól összehaverkodtunk. 


Zene
Jaxon Skalbeck
Jaxon Skalbeck

Origin : Pegazus
Profession : Pizzafutár, piti tolvaj, díler
Play by : Dominic Sherwood

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Eric Castor Sun Nov 19, 2023 3:40 pm

Feels like a Cuban vacation

Azért amikor elindultam otthonról, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen szituációban fogom találni magam. De éppen ez az izgalmas a Terrában. Onnantól kezdve, hogy kilépsz az ajtón (és igazából már az otthon melegében is…), nem tudhatod pontosan, hogy mi fog történni. Nekem természetesen vannak megfigyeléseken alapuló megérzéseim, de az összképet tekintve, itt szinte mindig az ismeretlenbe ugrok.
- Nem. Akkor még ezt nem is tartottam furcsának, mert friss csibe voltam itt. De utólag… Lehet, hogy csak ki akartak rabolni, és a többi színjáték volt. - a személyi igazolványomat pont látni akarta a pasas… Nos de igazából mindegy is, mert nem sikerült az akció. Az sem, amit én terveztem…
- Oh. Pardon. - teszem fel megadóan a kezeimet, de a nevetés már ott bujkál a szám sarkában. Elképzeltem ugyanis, hogy nem csak beadja végül a derekát szoli ügyben, de együtt megyünk. Kifejezetten mulattató ez a gondolat, így… már tudom is, hogy milyen első randi helyszínre fogom őt elhívni.
- Ah… Oké. Kellemes, biztonságos, és csak aztán figyelmes. - összegzem magamban a hallottakat, és már nagyon érzem, hogy ezen kulcsszavakat papírra is le kéne vetni. De amikor nyúlok a zsebembe, hogy elővegyem a kis jegyzettömbömet, háromszor nyúlok félre. Megértem az üzenetet, ennyi ital után, még tanulás esetén sem veszünk szúrásra alkalmas tollat a kezünkbe…
- Jó-jó. Akkor nem jó a “mennyből az angyal” dal sem. - szakítom félbe Jaxont, mert bizonyos szociális képességeimet már felhigítottam az alkohollal, de amikor észbe kapok, gyorsan elhúzom a kezem cipzárt jelképezve, és megvárom, hogy befejezze a mondantóját. Azt pedig szintén nem szúrom közbe, hogy az említett dalt ki is próbáltam, és valóban nem jött be…
- Jól érzed… - az alkoholra fogom, de egészen biztos vagyok benne, hogy a pirulásban, ami ezután érkezik, valójában semmi szerepe nincsen. Az ugyanis tény, hogy az egyéjszakás kalandok nem tartoznak az erősségeim közé. Ami azt illeti… bizonyos intim élmények egyáltalán nem tartoznak a tapasztalataim körébe…
Más kérdés, hogy én ezt nem is bánom, mert az érzelmek nélküli szex egy kicsit sem vonz…
- Áh. Hát jól van. Ez könnyen ment… - elégedett vigyor csúszik a képemre, és még a kezeimet is összedörzsölöm. Nem vagyok biztos benne, hogy teljesen érzem őket. Az ujjaim száma pedig szintén okoz némi fejtörést a másodperc egyik törtrészére.
De a szoli randiért bármit. Így ismét elfordítom a tekintetem egy időre, hogy aztán Jaxonon állapodjon meg, egy finom (és határozottan szívtipró) mosoly kíséretében.
- Nehéz napod volt? - bökök finoman az orrommal, a mostanra megszámlálhatatlanul sok feles pohárra, ami előtte van. Vajon én is annyit ittam, mint ő? Akkor minden bizonnyal tényleg érdekesen fog alakulni ez az este, cowboy képességek ide vagy oda…

Jaxon & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Jaxon Skalbeck Sat Nov 18, 2023 10:24 pm

I pretend to fit in, but I rarely do.


Menyasszony, vagy házas, tulajdonképpen egyre megy. Egyikhez sem tartozik kevésbé morcos férfi, mint a másikhoz.
A hallottak alapján kétségbeesett menyasszony. Bár sosem sikerült értelmeznem ezt a még pár kalandos estét az esküvő előtt. Attól, hogy még nem házas, ugyanúgy élnie kellene a párkapcsolatra vonatkozó szabályoknak. Ennyit már megtanultam az itt tartózkodásom alatt.
Türelmesen várom ki a történetet, csak arra figyelek, hogy véletlenül se maradjak le tőle az ivásban.
A történet egy pontján hitetlenkedve megcsóválom a fejem.
- Nem egyedül érkezett? Ilyet sem láttam még. Lebukásról már nem egyszer hallottam, akció közben betoppanó férjekről is, de hogy már eleve a nővel érkezzen…
A fejcsóválás kitart még jópár másodpercig. Ennyire szerencsétlen helyzetbe is csak ő keveredhet.
Az hogy kijárt neki egy maflás, természetesen hülyeség, de ezen nem vitatkozom vele.
Arra, hogy próbálkozhatok nála, csak egy félmosolyt kap válaszul, amit bárminek lehet értelmezni. Lemondásnak éppen úgy, mint flörtölésnek, a kihívás elfogadásának.
A következő kérdésre legyintek.
- Az nem tesz jót a bőrömnek.

Úgyhogy szolárium nélkül kell túltennem magam az elméleti szakításunkon. Amihez egyébként előtte sikeresen el kellene kápráztatnia. Attól pedig igencsak messze áll.
A visszakérdezésével egyértelművé válik, hogy mennyire reménytelen is jelen pillanatban a helyzet.
- A kérdés. Ahhoz, hogy ilyet kérdezhess valakitől, kell egy kis felvezetés. Hogy kellemesen, biztonságban érezze magát veled/melletted.
Megpróbálom elmagyarázni az alapokat, és most jövök rá, ha nem tudja, milyen jeleket kell keresnie, ha nem elég intuitív – vagy csak nem tudja használni a képességeit -, akkor nagyon nehéz dolga lesz továbbra is.
- először is, felejtsd el a vicces csajozós dumákat, mint például „Szia, Cica, van gazdád?”, vagy a „biztos fájt, mikor leestél a mennyből” ez senkinek nem jön be. Ne kérdezz tőlük egyből mélyen személyes dolgokat, és magadról se ossz meg olyasmit, ami túl személyes. Az első benyomás az kell, hogy legyen, hogy érdeklődő vagy, udvarias, és várhatóan kellemes beszélgetőpartner. Ha csak egy ájszakára kell, akkor lehet kicsit bártabb a játék, de valami azt súgja, nálad nem ez a helyzet…
Rákacsintok a felespohár pereme felett.
Még egyszer nekifutunk az elbűvölésemnek. A második felém pillantására válaszolok, egy futó pillanatra hagyom, hogy összeakadjon a pillantásunk.
A kérdésére sóhajtok egyet.
- Akkor is próbálkozhatsz, de borítékolom, hogy nem fog bejönni. Én viszont segíteni akarok, úgyhogy érdeklődés szempontjából nyert ügyed van nálam. Gyerünk, cowboy! Nyűgözz le!
Becsíptem, és ettől máris kellemesebb az estém.

 

Zene
Jaxon Skalbeck
Jaxon Skalbeck

Origin : Pegazus
Profession : Pizzafutár, piti tolvaj, díler
Play by : Dominic Sherwood

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Eric Castor Wed Nov 15, 2023 6:16 pm

Feels like a Cuban vacation

Nem tudom miért akarja mindenáron ‘fenevadnak’ beállítani magát ez a pasas, de jobban belegondolva… pontosan tudom, hogy miért. Éppen ezért is ragaszkodom annyira ahhoz, hogy nekem nincs bajom vele. Azt pedig csak magamban, és szigorúan zárójelben jegyzem meg, hogy “egyelőre”. A kedvesség és a nyitottság mögött ugyanis nagyon mélyen, egy egykori pilóta lapul. Tehát az ellenség kilövése… még sajnos a vérembe van ‘kódolva’.
- Menyasszony. De igen. Azt azért hozzáteszem, hogy van rá esély, hogy tulajdonképpen bárkivel elment volna, hogy legyen még pár kalandos estéje az esküvője előtt. - ki tudja, hogy még rajtam kívül hány férfinak adta meg a számát. Illetve, hogy hány pasinak adott jobb egyenest a vőlegény…
Azt pedig már a kijelentésemkor tudtam, hogy nem fogom megúszni a részleteket, de… némi habozás azért még van bennem. Erre az esetre ugyanis nem vagyok büszke. Hogy ciki is az viszont tulajdonképpen mellékes. Így némi folyékony bátorítás és egy nagyobb sóhaj után , azért belekezdek.
- Nem néztem az ujját. Meg amikor ez történt, még nem is tudtam, hogy a gyűrű házasságot, avagy jegyességet jelez. Ő pedig erős érdeklődést mutatott irántam. Szinte rám tukmálta a telefonszámát. A találkozónkra, amit lebeszéltem vele, viszont már a vőlegényével jött el. Aki egy jobb egyenessel indított. Én meg hagytam, mert kijárt nekem. - nem vagyok a “beleállok a pofonba” típus, de ha jár, akkor jár. A második ütés már nem talált, és… csak azért nem volt viszonzás, mert a lány végül leállította a srácot. Így én sem mutattam meg, hogy mit tudnak a Castor fiúk. Vagyis én…
- Hát figyelj, próbálkozni lehet. Amíg szabad a szívem… - széles mosoly terül szét az arcomon, és még a kezemet is széttárom. Nem, nem tartom valószínűnek, hogy a női nemről valaha is átfordítanám a férfi nemre az érdeklődésemet. Ellenben egy új barátot… szívesen a keblemre ölelek.
- Hé… a szolárium hol marad? Az is kell a kondihoz. - kondi, szoli, fehérjeturmix. Az utóbbi persze elhagyható, ha elég husit eszel. Én pont szoktam. Ezért ezt most nem említem meg. És azért sem, mert nem kondi tippeket kért, hanem elegáns szív törést. A szigorúan elméleti hódítás után.
Persze kell némi bátorság még ehhez is, és… némi trükk is, ami egyáltalán nem válik be. Azt viszont nem tudom, hogy miért. Szerintem teljesen rendben volt a kérdésem.
- Már mint a kérdés, vagy a szívtipró mosoly? - a lendület rögtön alábbhagy, eltűnik a mosolyom, és tökéletesen komoly lesz az ábrázatom. Annak a késztetésnek pedig ellenállok, hogy elővegyem a jegyzetfüzetem. Arról még én is tudom, hogy zavarba ejtő és ijesztő…
- Oké. De azt honnan tudom, hogy mitől gondol darabolós gyilkosnak, és mitől egy figyelmes srácnak? - nem-nem…. még mindig nem jegyzetelek. A kezem egyébként sem mozog úgy, mint eddig. Mikor felemelem a gesztikuláláshoz… szinte suhan a levegőben. Kezd beütni az abszint…
- Na jó. Akkor figyu… - kezdjük az elején. Először a nézés. Elfordítom Jaxonról a tekintetem, és mereven bámulni kezdem az asztallapot. Illetve az előttem lévő üres felespoharakat. Milyen sok van belőle… Nem, nem számolom meg.
Aztán futólag Jaxonra pillantok, és várom, hogy összeakadjon a tekintetünk. Még nem mosolygok. Csak… nagyon kulturáltan stírölök…
- Mi lesz, ha nem mutatsz irántam érdeklődést? - erről ugyanis még nem volt szó. És ismerve magamat… biztos, hogy az fog igazán tetszeni, akinek én nem kellek egy pillantás után…

Jaxon & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Jaxon Skalbeck Mon Nov 13, 2023 11:42 pm

I pretend to fit in, but I rarely do.


Megrebbennek a szempilláim a szavaira. Igazából egy gyors, kissé értetlen pislogás inkább, mintsem rebbenés. Csupa napfény és ragyogás ez a pasas, úgy sugárzik belőle a játékos pozitívum, hogy szinte égeti a valódi bőrömet az álcám alatt. Ha még egy kicsit feljebb csavarja, könnyen megperzselheti bennem a sötétséget. Szinte ijesztő, ha jobban belegondolok. Még soha nem találkoztam hozzá hasonlóval.
- Oké, oké…
Feltartott tenyérrel, vigyorogva adom meg magam – egyelőre – az elpusztíthatatlannak tűnő „félig teli pohár” attitűdjének. Ha megbánja később/holnap reggel, tulajdonképpen az ő baja lesz.
Tuti meditálni is szokott… Állítólag az is segít a meggyötört lelkeken. A csajozás meg hát… láttuk mennyire jól megy neki.
Könnyedén kapom el a leginkább hangsúlyos információt a következő mondatból, és kiszélesedik a vigyorom. Hitetlenkedve csóválom meg a fejem.
- Pont egy házas nőnél jött be a… hmmm… meglehetősen egyedi – igen, ez lesz a legkevésbé bántó kifejezés – taktikád?
Még elképzelni is kabaréba illő jelenet, ahogy éppen őt kergeti valakinek a férje.
- Remélem tudod, hogy ezt nem úszod meg részletek megosztása nélkül?
Ha már belekezdett, illik elmesélni, akár szaftos részletekkel együtt. Hátha volt olyan szerencséje, hogy nem túl korán derült ki a dolog…
A finom visszautasításra megvonom a vállam, nem kevésbé színpadiasan.
- Nem tudod mit veszítesz… De van még pár trükk a tarsolyomban…
Rákacsintok, és igazából mindez csak félig évődés. A játékos, puhatolózó flört része éppen az, de az nem, hogy akarok tőle valamit. Meglátjuk sikerül-e megszereznem.
A következő kérdésére elkapom a pillantását, aztán legyintek.
- Hát mihez kezdenénk? Elegánsan összetöröd a szívemet, és sosem látjuk többet egymást. Ahogy a nagykönyvben meg van írva… Egy hét részegség, egy hét kondi, aztán megyek tovább...
A gondterhesnek szánt sóhajom nem igazán sikerül meggyőzőre. Én is érzem már az alkohol hatását, nemtörődöm, játékos nyitottságot lop a bőröm alá. Az idegenből sugárzó kellemesen vibráló energiák, a könnyed, bírálat és undormentes felém fordulása, vagy az alkohol teszi -esetleg ez mind együttesen -, magam sem tudom, de most nem akarom igazán hamar lerázni. Mit árthat, ha szórakozunk kicsit, mielőtt lenyúlom a tárcáját?
A beleegyezésére biccentek, és ahogy ő is, én is felkészülök arra, hogy pillanatokon belül megpróbál elcsábítani. Egyszerre emelem vele a poharamat, és hajtom le a soron következő felest.
Ahogy felém fordul, az még fogjuk rá rendben van. A mosolyára rá is lehet fogni, kedves és közvetlen, de aztán megszólal. Azzal, hogy közelebb húzódik, nem lenne baj, de az első és egyetlen mondat…
- Ember, azt akarod elérni, hogy orrba vágjalak a nem létező retikülömmel, vagy azt, hogy megadjam a számomat? Ez így csak roppant zavarba ejtő, és ijesztő…
Sóhajtok egyet, és végigfuttatom a tekintetem a bár közönségén.
- Mielőtt megpróbálod megszólítani a kiszemeltedet, először is meg kell tudnod, hogy mutat-e bármilyen érdeklődést irántad. A legjobb módszer, ha néhányszor szinte véletlenszerűen összeakad a tekintetetek. Nem bámulod mereven, csak néha felé nézel. A nők érzékenyek az ilyesmire, viszonozni fogja az oldalpillantásokat. A második, vagy a harmadik alkalommal rámosolyogsz, és ha visszamosolyog, szabad a pálya, megszólíthatod, ha fintorog, engedd el… És az ég szerelmére, ha hozzá szólsz, valami olyasmit mondj, amitől nem arra gondol, hogy fel akarod darabolni egy pincében…

Zene
Jaxon Skalbeck
Jaxon Skalbeck

Origin : Pegazus
Profession : Pizzafutár, piti tolvaj, díler
Play by : Dominic Sherwood

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Eric Castor Mon Nov 13, 2023 8:52 pm

Feels like a Cuban vacation

Nem válaszolok azonnal, pedig… igen határozott a véleményem.
- Én nem izgulok. Már jó pár perce ismerjük egymást és még nem mutattál gyökérre utaló jeleket. - nem mondom azt, hogy azokat messziről kiszagolom, mert általában még akkor is szoktam egy esélyt adni, ha érzem, hogy nem jó ötlet. De néhány perc alatt sok mindent ki lehet deríteni. Például azt, hogy Jaxon nagy valószínűséggel nem akar ártani senkinek. Engem meg nem is nagyon tudna. Az optimizmus és a pozitív szemlélet ugyanis majdnem olyan erős pajzs, mint az Avianoké.
- A csajozásnál semennyire. De a lelkemre jó hatással van, és az elég. - mondhatnám akár úgy is, hogy rám  nem hat a kudarc, de azért ez nem teljesen igaz. Igyekszem tanulni a hibákból, és nem csak az ismerkedés okán. A fejlődés ugyanis fontos a számomra, és nem takarózom azzal, hogy én még fiatal vagyok. A lelkem valójában… nagyon is öreg. Csak inkább nem öltöttem fizikai testet, amíg nem éreztem magam rá elég felkészültnek.
- Hmm… végül is… azt itt lehet. Feltéve, ha nem ismerkedsz olyanokkal, akiknek gyűrű is van a kezén. - úúú… na az durva volt. Mert azért kaptam néha telefonszámot, csak egyszer… hát épp egy olyan hölgytől, aki nem tartotta a hűség esküjét. Én meg nem tudtam róla. És a végén még én voltam a gaz hódító, aki egy gyűrűs menyasszonynak csapta a szelet. Na azóta… Ha gyűrűt látok inkább futok, mindegy melyik ujjon van.
- Sajnálom pajtás. Az én szívem elrablásához ennél több kell. - ha már érezhetően a humor felé vitte el a beszélgetést, én sem maradok el és színpadiasan a mellkasomra teszem a tenyeremet. Aztán meg iszom. Egy ideje már nem számolom, hogy hányadik felest…
- Áh… aztán meg mit csinálunk, ha belém szeretsz? - úgy érzem, hogy csak viccel, ezért inkább finoman megpróbálom lerázni az ajánlatot. De aztán… elgondolkodom. Lehetséges, hogy komolyan gondolta. Elvégre nem ismerjük egymást, és ha eleget iszunk, még csak nem is fogunk emlékezni az estére, sikerüljön bármilyen kínosan. Ez alapján pedig… csak nyerhetek a dolgon.
- Tudod mit. Csináljuk. Csak várj egy percet, elő kell készíteni a csáb mosolyom… - nem az arcom élezésével teszem ezt. Még egy felest fogyasztok el, és még mindig nem tudom, hogy mennyinél tartok, vagy mi okozza a vulkanikus érzést a torkomban… De azt igen, hogy ez a bátorság még kellett. Vagy még inkább… “a minden is mindegy” érzet…
Megköszörülöm a torkomat, és egy pillanatra becsukom a szemeimet. Aztán kinyitom, és először a kezeimet nézem, majd lassan, de határozottan Jaxon felé fordulok. Majd három, kettő, egy… Csábító mosoly. Néhányszor gyakoroltam a tükör előtt, szóval olyan nagyon rossz nem lehet.
- Mesélj az álmaidról kérlek… - még a hangom is érezhetően lágyabb, mint eddig volt, és eltűnt a konstans viccelődés éle teljesen. Illetve alig láthatóan, de közelebb húzódtam Jaxonhoz, hogy érezze, teljes mértékben figyelek rá. Azt pedig csak magamban jegyzem meg, hogy ezt Anyukám adta tippnek… A választottunknak kijár a teljes figyelem, minden helyzetben.

Jaxon & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Jaxon Skalbeck Mon Nov 13, 2023 8:03 pm

I pretend to fit in, but I rarely do.


- Majd reggel megkérdezem, kedvedre való volt-e amit találtál…
Gyanítom nem én leszek a kedvenc találkozása, de sanda gyanúm szerint a top 10-nek sem fogok a közelébe kerülni. De ez nem meglepő, tekintve, hogy ki vagyok, vagy éppen mi vagyok.
Mindenesetre a kaján vigyorral kísért válaszomba túl sok féle jelentést bele lehet hallani ahhoz, hogy akár csak közelítő tippje lehessen melyiket szántam hozzá.
Nem érzem egy pillanatig sem, hogy tartana tőlem, vagy undorodna. Érdekes a negatív érzelmek teljes hiánya irányomba.
Nem igazán értem miért ilyen könnyed a társaságomban, de ki fogom deríteni.
A következő válaszára hitetlenkedve megrázom a fejem. Elképzelni nem tudom, mi mással foglalkozhatott eddig, ami teljesen kizárta az életéből a másik nemet. Vagy éppen azonos nemet, ki tudja, mi minden mozgatja meg a velem szemben ülő fantáziáját.
Egyelőre azonban nem fűzök hozzá mást, óvatosan tapogatózom az irányába, de nem érzek zavart, sem feszültséget a puhatolózásom nyomán. Ahhoz viszont még túl fiatal az este, hogy ennél is szemérmetlenebbül tolakodjak az intim szférájába, így hagyom, hogy a tapogatózó kíváncsiságom legördüljön róla.
Döbbenetes ez a szinte sugárzó optimizmus, ami belőle árad. Szinte már viszketős, valahol talán ijesztő is egy kicsit. Ha valóban annyira naiv, mint amilyennek túnik, még a kicsit talán szánalmas jelzőt is megkockáztatnám, de ki van zárva, hogy így legyen. Már régen nem élne…
- És eddig mennyire vált be az optimizmus?
Pusztán érdeklődöm, most nincs csípős éle a kérdésnek. Gyanítom amúgy, hogy a válasz: nem igazán…
Egyik felespohár a másik után koppan a pulton, én pedig élvezem az alkohol hatását. A következő kérdésére nem is terjed olyan gyorsan a fagyos üresség a mellkasomban, mint szokott. Megcsóválom a fejem, csak utána válaszolok.
- Nem… Sokkal inkább egy láthatatlan, feltűnésmentes élet reményében.
Sosem vallanám be, hogy futok, menekülök. A népem elől, a társaim elől, a szeretteim elől… és legfőképpen saját magam elől. Szívás, hogy az utóbbi lehetetlen küldetés.
A magamfajta – már aki azelőtt voltam – nem gyakran jár a Terra felé, itt jó esélyem van örökre eltűnni…
Ennél mélyebben nem tervezek belemenni az ittlétem okaiba, így jól jön, hogy őrá terelődik a szó.

Szociológus… Éppen sokkal unalmasabb is lehetne a munkája. Nem mintha igazán számítana mit csinál. A megjegyzésére látványosan felháborodom, noha egyértelműen megjátszott a megbánottságom.
- Hé! Nem értem miről beszélsz! Az egy dolog, hogy jól nézek ki, de a humorom is fergeteges, és bármilyen dögunalmas témáról tudok úgy beszélgetni, mintha érdekelne. Nem mondhatod, hogy nem vagyok főnyeremény…
Mindenesetre a mozdulatát most is követem, amivel megemeli a poharat. Az ötödik feles – ha jól számolom – is lecsúszik, érzem, hogy ideje meglazítani a nyakkendőmet.
- És ha már itt tartunk… Én profi vagyok, neked rutin kell. – most következik az pompás ötlet – Gyakoroljunk rajtam. Mutasd meg mit tudsz, vegyél le a lábamról…
Nagyon kíváncsi vagyok, ez hogy fog elsülni. Enyhén spiccesen fenomális tervnek tűnik. Érdekes, mókás, és még simogatjuk is egy kicsit az egómat. Akkor is, ha az ivócimborám egy szőke cicababát képzel a helyemre. Régen udvaroltak nekem utoljára. És ki nem szereti, ha szépeket mondanak neki?
Közben intek a pincérnek, hogy töltheti a következő kört. Legfeljebb majd támogatjuk egy kicsit egymást kifelé menet…

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Eric Castor Wed Oct 11, 2023 10:49 pm

Feels like a Cuban vacation

Egyértelműen a srác felé fordulok, mikor kijelenti, hogy “Azért a társaságtól is függ”. Teljes mértékben egyetértek, de mintha… a kimondott szavaknál több is lenne ebben a kijelentésben. Pont olyasmi, amibe biztos nem szívesen megy bele, így annyiban is hagyom.
- Egyetértek. Bár, aki keres az talál. - idézem a Terrai mondást, ami szerintem nagyon találó. Tény, hogy én szinte mindig szórakoztatónak találom mások társaságát, de vannak azért gyökerek. Azokat ott szoktam hagyni, és keresek mást, akivel jól érzem magam. Az előítéleteket pedig mindig messzire rakom, és azt sem hagyom, hogy utolérjenek. Mindenkinek jár, hogy ne nézzem rögtön növényi résznek. A legjobb példa erre ez a srác. Tarthatnék is tőle, de… nem teszem. Talán olyan sztorija van, ami nem hogy ellenszenvet, hanem inkább rokonszenvet kívánna. Meg egy ici pici esélyem még úgyis van arra, hogy elverjem italozásban…
- Mondhatjuk úgy is. Régen mással foglalkoztam most meg… nincs meg a rutin. - hát ennél Terra kompatibilisebben nem tudom elmondani az ‘élettörténetemet’. De úgy tűnik, hogy ez nem elég, mert mintha érezném magamon… az összes létező szemét. Nem zavar. Nincs se titkolni, se szégyellnivalóm. Azok a sztorijaim, amik tényleg cikire sikerültek… hát legalább jót lehet rajta nevetni.
- Hát… valószínűleg tényleg így van. És mivel egyelőre a magabiztosság hibádzik… optimizmussal pótolom. - széles mosoly kerül az arcomra, mert egy kicsit sem túlzok. Ha az udvarlásról van szó, nem bízom magamban, de abban igen, hogy a helyzet végül jól fog alakulni. Ahogy Marcel is mondta, ha majd eljön az ideje, akkor biztos össze fog jönni. A gyakorlás viszont tényleg kulcsfontosságú.
- Oké. Akkor csapassuk. - nem tudom, hogy milyen ötlete támadt, de gondolom hamarosan megtudom. Csak inni kell hozzá. Abban meg legalább jó vagyok.
Nem is számolom (de azért még igen…), hogy hány pohárral hajtok fel csak élvezem az ízét… úgy nagyjából. Erőset választottunk a… hmm… mivel rendes fiú vagyok, mondjuk azt, hogy a hajhossz mérésre… De nem baj, mert a szórakozás a lényeg.
- Áh… csak nem a nyugis élet reményében? - azért teszem fel ezt a kérdést, mert ha igen… akkor rosszul választott. A Terra az egyik legkeményebb hely. Ennél már csak a Draco rendszerben lenne rosszabb ‘ingatlant vásárolni’. Na meg… sokat elárul az, hogy mit válaszol erre a kérdésre. Legalábbis a magamfajta önjelölt lélekbúvároknak…
- Kutató vagyok. Szociológus. A bárba meg… ismerkedni jöttem. Nem mondom, hogy olyan hal akadt a horgomra, mint reméltem, de… ezt is értékelni kell. - megemelem a poharam felé, és nevetni kezdek. Ugyanis ha már a bartnőmet itt nem találom meg, remélem egy barátot fogok. Aztán persze le is húzom az italt. És azzal egyelőre nem foglalkozom, hogy már most nagyon melegem van…

Jaxon & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Jaxon Skalbeck Mon Jun 05, 2023 11:37 am

I pretend to fit in, but I rarely do.


Erős terrai szlenget használ, ami megmosolyogtat. Vagy régóta van emberek között, vagy sok oktatóvideót nézett mielőtt megérkezett volna.
Hagyom, hogy a szám sarkába félmosoly húzódjon.
- Azért az a társaságtól is függ…
Lógva hagyom a mondat végét, nem lehet belőle kitalálni, hogy ez egyikünkre célzás, figyelmeztetés, vagy valami más akar lenni.
Az igazat megvallva lehet, hogy még én sem tudom, pusztán csak jólesik óvatosan megpiszkálni újra és újra, mert eddig egyszer sem az az érzelmi válasz érkezett felőle, amire számítottam volna. Érdekes figura. És az érdekes mindig vonzza a figyelmemet.
A következő válaszra hitetlenkedve megrázom a fejem, még röviden el is nevetem magam.
- Egészen eddig burokban éltél?
Ha nem volt elzárva mindentől és mindenkitől, akkor csak rajta múlt, hogy nem szerzett soha semmi gyakorlatot. Flörtölni bárkivel lehet…
A feléledő kíváncsiságom végigsimít rajta tetőtől talpig, éppen csak annyira, hogy ne legyen kellemetlen, de talán kicsit túlságosan is közvetlen az érdeklődés az alátala megszokotthoz képest. Csak kipróbálom, mennyit enged az intim szférája, mielőtt fészkelődni, távolodni kezdene. Abban biztos vagyok, hogy nem annyit, mint az enyém…
A következőkre csak megrázom a fejem.
- Gyakorlás és önbizalom kérdése… - egy leheletnyit közelebb húzodok hozzá székestül. – Van egy ötletem, csak előbb essünk túl az első pár körön. [/color]
Adok neki egy-két felesnyi előnyt, mielőtt előadnám a fantasztikus tervemet.
Még szinte nem is koppan a hatodik felepohár talpa a pulton, ő már rendeli a következőt. Ha egy kicsit rásegítünk még valamivel, jócskán részegek lehetünk ma este mind a ketten. Részegen pedig semmi sem fáj…
A tömény szesz jólesően ismerős érzést mar a nyelőcsövembe, átmelegíti a torkomat, a bőrömet a füleim mögött, a tarkómon…
Elégedetten csettintek a nyelvemmel, és bár meglep a gyors mozdulata, ahogy rögtön a következő pohárért nyúl, csak egy gondolattal maradok le mögötte. Vagy elszámoltam magam, és jobban fogja bírni, mint gondoltam, vagy nagyon gyorsan nagyon részeg lesz.
Érzem, ahogy a hirtelen ledöntött három abszinth halvány pírt simít az arccsontom fölé, a szesz melegsége pedig megérkezik a gyomromba is. Ebben a tempóban vidám estének nézünk elébe, és lehet, hogy reggel majd nem is kell emlékeznünk semmire.
A nyilvánvaló kérdésnek szánt kijelentésére válaszolhatnék azzal, hogy valóban nem mondtam meg a nevem, de azt hiszem a közvetlenebb hozzáállás az ő esetében jobb taktika.
- Jax… A nevem Jax, és leginkább csak le akartam sétálni a térképről…
Itt egészen biztos nem fog keresni senki azok közül, akik ismertek még akkor, amikor nem voltam visszataszító szörnyeteg.
Nem hazudok, ez teljesen egyértelmű, halvány keserűség végtelenül gyenge, távoli ízét érezheti csak ki a hangulatomból.
- És te?
Csak azután nyúlok a következő pohárért, hogy valamilyen – akár elutasító – válasz érkezett felőle.

Zene
Jaxon Skalbeck
Jaxon Skalbeck

Origin : Pegazus
Profession : Pizzafutár, piti tolvaj, díler
Play by : Dominic Sherwood

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Eric Castor Sun Oct 23, 2022 6:33 pm

Feels like a Cuban vacation

Tudom, hogy vannak olyanok, akiknek, ha a szemükre van vetve a hibájuk, dühbe jönnek, de én egyáltalán nem vagyok ilyen. Ha nem érzem jogosnak, akkor is elgondolkozom rajta. Ha meg igaz... Hát arra csak helyeselni tudok. Talán ezért sem lehetett engem sosem felcukkolni egy verseny szituációval. Ha van kedvem hozzá benne vagyok, ha nincs akkor elutasítom az ajánlatot. Vagyis mivel eleve inni jöttem hülyeség lenne passzolni ezt a kis játékot.
- Az király. Egyedül nem olyan mókás. - olcsóbb lenne az tény, mert még mindig biztos vagyok  benne, hogy veszíteni fogok, de néhány ital azért még belefér a keretembe. Viszonylag magas Terrai juttatást kapok, hogy finanszírozni tudjak mindent, ami a kutatásomhoz kell. Ezt mondjuk pont nem fogom tudni elszámolni költségként, de azért akad ‘zsebpénzem’ is. És mire költeném, ha nem italra? A barátnőmre egyelőre nem tudom.
- Nem igazán. Mással voltam elfoglalva. Amikor pedig aktuális lett a kérdés… - nem fejezem be, mert akkor ki kéne mondanom, hogy elvesztettem minden önbizalmamat. Ebben persze benne van az is, hogy az első próbálkozásaim TÉNYLEG katasztrófálisan sikeredtek. Még az a pofon hagyján. De amikor híre ment… Az égés, nagyon enyhe kifejezés rá.
- Az úgy fasza. Nálam azt hiszem pont ez a gond. Amikor azt hiszem, hogy valami már működik, akkor bumm… kiderül, hogy nagyon nem. Vagy rájövök, hogy az nem én vagyok. - azért ez is belejátszik a sikertelenségbe. Bizonyos trükköket nem vagyok hajlandó bevetni. Közönségesen például sosem viselkednék… nem szándékosan. És a macsó dumák is távol állnak tőlem. Fel tudnám venni egy ideig, de idővel úgyis kiderülne, hogy több vagyok, mint egy üresfejű szépfiú. Tehát jobb, ha azok akik erre vágynak, nem engem keresnek meg.
- Jól mondod. Kezdésnek... - ugyanis, amint megkapjuk a 3-3 italt, már rendelem is a következő kört, ezúttal 2-2. Még nem akarom rögtön lehajtani, elvégre könnyű lenne gyorsan, és sokat benyakalni. Így akár még nyerhetnék is. De következményei is lennének, és nem a jó fajták… Az viszont izgalmas, hogy hagyjuk, hogy egy picit már megüssön minket a szesz, de még toljuk. Így derül majd ki, hogy ki a fasza gyerek. Vagyis inkább így fogok tudni tisztességgel veszíteni.
- Egészségedre. - először csak egy poharat veszek fel, és koccintok a sráccal mielőtt inni kezdek, de amint azt ledöntöttem, a másik kettőt duplázom. Ezért van két kezem. Mire végzek mind a hárommal, meg is érkezik a következő dupla kör. Nem veszem a kezembe, simán csak nézek a srácra, hogy megtudjam, mit akar. Én személy szerint egy kicsit dumálni, meg alkoholos hatást érezni a következő kör előtt.
- Még nem mondtad meg a neved. És azt sem, hogy miért vagy itt. - mélyen remélem, hogy az “itt” alatt érteni fogja, hogy a Terrára gondolok. És azt is, hogy a vele kapcsolatos információ még azelőtt elhangzik, mielőtt az első három abszint elérné a fejemet. Hát egész biztos, hogy nem ma fogok reklámanyagot forgatni saját magamról…

Jaxon & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Jaxon Skalbeck Thu Oct 13, 2022 9:33 pm

I pretend to fit in, but I rarely do.

Nem igazán tudom eldönteni, hogy a felőle áradó könnyed, jókedélyű naivitás csak színjáték, vagy kipusztíthatatlan része a természetének. Ha az előbbi, akkor elképesztően jó színész, ha az utóbbi, akkor vagy a világ nem taposta meg még eléggé, vagy olyan makacsul kitartó, amilyet még nem láttam életemben. De talán még a legendákba sem hallottam hasonlót. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ezt lesz alkalmam kideríteni.
Belemegy a játékba, noha nem érzek az irányából semmiféle versenyszellemet. Lehet hogy csak szimplán gondtalanul gazdag…
Ahhoz eleget éltem már a terraiak között, hogy a hasonlatot értsem, úgyhogy vigyorogva biccentek.
- Ha rajtam múlik, abban nem lesz hiba…
Ki tudja mit kaphatok még tőle, ha kellőképpen berúg. Nagyon változatos az általam elfogadott juttatások köre, és most még rá is érek, mivel a béna próbálkozásával lepattintotta a randimat.
Hogy ki is ő, miért van itt, mi fáj neki a legjobban, mit akar elérni az életében, az egyelőre csak halványan érdekel. Pusztán annyira, hogy a társalgást fenn tudjam tartani, míg elérem, amit én akarok.
A csalódott sóhaja a várakozásaimmal ellentétben egyáltalán nem lemondó, és annak ellenére hogy tisztában van vele, mennyire kétségbeejtően béna, nem csalódott, vagyis nem igazán…
- Méghozzá elég látványosan. Nem volt elég időd gyakorolni?
Nem ellenséges ez a kérdés, de a célzás egyértelmű arra, hogy nem nyeretlen kétéves már.
A feltételezésére kaján vigyorra húzom a számat.
- Valóban nincsen. – Tény, hogy általában megkapom akit akarok, de nem lenne teljesen fair, ha nem ismerném be, hogy nyilvánvalóan előnnyel indulok – De én mindig tudom hogy kell viselkednem…
Hiszen beléjük látok… Sosem voltam szerelmes, sosem kellettem igazán magamért, a hazug ígéreteket pedig könnyű csábítóra, sőt ellenállhatatlanra fényezni.
Ha a társát, a rózsaszín ködös, pillangómámoros szerelmet keresi, aligha rólam kell példát vennie.
A kapcsolataim felületesek, érdekek mentén épülnek fel, majd omlanak össze, és tudatosan kerülöm a változás lehetőségét is.
- Ez a beszéd!
Rákacsintok, és megvárom, hogy rendeljen.
-Kezdésnek nem rossz…
Elismerő hunyorítással díjazom a hozzáállását. Mostmár szeretném, ha ütne a szesz, jól esne egy éjszaka amiben a démonjaim nevetségesnek és távolinak tűnnek.
- Egészség!
Koccintásra emelem a poharamat, és miután öszecsendültek az üvegperemek, egy húzásra lehajtom az első felest egy – reményeim szerint - nagyon hosszú sorból.


Zene



Jaxon Skalbeck
Jaxon Skalbeck

Origin : Pegazus
Profession : Pizzafutár, piti tolvaj, díler
Play by : Dominic Sherwood

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Eric Castor Tue Sep 27, 2022 6:19 pm

Feels like a Cuban vacation

Az előzetes terveim kártyavárként omlottak össze, és az sem túl kellemes gondolat, hogy én magam rúgtam ki alóla az asztalt. De a tervekben az a jó, hogy mindig újra lehet írni őket. Ha nem is találok hölgy társaságot, attól még jól érezhetem magam. Az újratervezés jegyében ezt a továbbiakban alkohollal fogom kivitelezni. Ezért a legjobbkor érkezik a mellettem ülő férfitól az ajánlat.
- Végülis miért ne. Most már úgyis az a cél, hogy csacsiként távozzak. - pénz van nálam elég. Mert szinte biztos vagyok benne, hogy veszíteni fogok. Inkább lelkes vagyok az alkohol fogyasztások alkalmával, mint strapabíró. Ez persze sosem tart vissza. Sőt. Most egyenesen ez doppingol. Mert lazítani akarok. Azt sem bánom, hogy a nagy számok törvénye alapján ez feltehetőleg sokba lesz nekem. Ugyanis legalább nem egyedül kell nagy füleket növesztenem. Csak az ökör iszik magában, én pedig madár vagyok ugyebár. Ezzel pedig a férfi is tisztában van. Nem árulunk zsákbamacskát, és így máris szimpatikusabb azoknál, akik szintén ezt a helyet választották az akármilyen problémájuk megoldására. Ezért is kezdeményezek beszélgetést. Meg azért, mert elsőre nem igazán értem a szituációt. Szavait követően viszont fájdalmasan egyértelművé válik. Egy csalódott sóhaj hagyja el a tüdőmet, jelezve nekem és a férfinak is, hogy ííííígy már pontosan tudom mi a helyzet.
- Ó igen. Abban valóban pocsék vagyok.  - mire ezt kimondom a csalódottság már teljesen elhagyott. Ez ugyanis egy tény. Még annál is erősebb, mint amit a megfigyelési naplókba szoktam leírni. Abban azért van némi találgatás. Ebben egy szemernyi se. Viszont azért nem érezheti, hogy emiatt bánkódnék, vagy bármilyen módon is szégyenkeznék, mert tudom, hogy előbb utóbb majd változni fog a helyzet. Egyszer majd biztos belejövök. Vagy teljesen más megközelítést választok, és hagyom, hogy egyszer magától megtaláljon az igazi. Miért ne hajthatna rám egyszer pont a nő? Egyáltalán nem ragaszkodom ahhoz, hogy a férfinak kell kezdeményeznie.
- Feltételezem neked nincs ilyen gondod. - nem is feltétlen a külseje miatt. Inkább a magabiztossága. Meg az, hogy tisztában vagyok vele, az átlagnak ezzel nincsen gondja. A legtöbben tudnak hozni egy tisztességes szintet. Bátran ki merem jelentei, hogy kisebbséget képviselnek a ‘casanovák’, illetve a hozzám hasonló lelkes, de egyébként amatőr kategóriába sorolható ‘legények’. Ez a csávó pedig egész biztosan nem legény már. Már csak abból is látszódik, hogy abszintot rendel magának. Azért felszaladnak a szemöldökeim egy pillanatra.
- Abszint? Ümmm… tudod mit. Legyen. Úgy gyorsabban eldől ez a verseny. - részemről legalábbis. Az már tényleg durva cucc. Terrai mércével persze. Ám a világokat látott gyomor előnye sajnos most nem olyan jelentős, mint normál esetben, hiszen mindketten csak látogatók vagyunk itt. Érdekelne, hogy egyébként honnan jött, és jelenleg mit csinál itt. De ráérünk még dumálni.
- Indítsuk hárommal. - ki is kérem az italokat kettőt a férfinak is. Akinek a nevét egyelőre nem tudom. Na de majd megkérdezem akkor, ha már legurítottam az első fordulót. Mert annyitól azért még nem lesz bajom.

Jaxon & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Jaxon Skalbeck Sun Sep 25, 2022 8:47 pm

I pretend to fit in, but I rarely do.

A mellettem ülő pasas csalódottságát ha akarnám sem tudnám figyelmen kívül hagyni. Ahhoz túl közel ül hozzám hogy az érzés miazmás nyúlóssága ne csapjon át rám is. Ő talán nincs is tisztában vele milyen hatással van rá a visszautasítás. Tényleg jól felkészülhetett erre a próbálkozásra.
Mégsem fordul meg a fejemben, hogy kedvesebb legyek vele. Jó eséllyel nem egyszer-kétszer idősebb nálam, ideje éppen lett volna kikupálódni.
A csalódottság meglepően futó érzelem a mellettem ülőben. Ahogy jött, úgy tűnik el, mintha kósza fuvallat lett volna csupán. A helyét átveszi valami más… Elégedettség?!
Megrándul a szemöldököm a meglepetéstől, de ennek az érzelemnek nyoma sem marad sem bennem, sem az arcomon, mire megszólalok.
Felém fordul, és ezúttal összeakad a pillantásunk. Most jobban figyelek rá, ahogy gyanítom ő is kihasználja az alkalmat, hogy alaposabban megnézzen magának. Nem csak kívül, belül is. Mindössze egy apró hunyorítással jelzem neki, hogy legyen óvatos, milyen mélyre merészkedik: igen sötét van odabent, túl könnyű elveszni…
Nem próbálom megtörni a szemkontaktust.
A válaszára elvigyorodom, mert pompás mentőötletem támad. Legalábbis a magam számára az…
- Akkor ajánlok egy barátságos versenyt. Ugyanazt isszuk, és aki előbb kidől, az fizet…
Hogy mennyire vagyok magabiztos? Óóó, nagyon is. Hacsak nincs valami meglepetés trükk a tarsolyában, amivel nálam is hatékonyabban tud csalni, esélye sincsen ellenem.
Ha mégis kikapok, legfeljebb futok… Tiltottak már ki más helyekről is, nem lesz nagy érvágás. Különösen, ha ez a bár népszerű mindenféle távoli galaxisból ideszakadt idegenek között…
Nem féltem részegen sem. Jó eséllyel legfeljebb kizsebelik, a magafajtára igazán fenyegető veszély nem leselkedik ebben a városrészben.
Meg aztán… Mindenki vigyázzon saját magára, ugyebár…
A pimasz, kihívó vigyorom nem kopik meg, amíg nem válaszol, addig biztosan nem. Kíváncsi vagyok mennyire könnyű beleugratni a játékba, mennyire fogékony a heccelésre, lobog-e benne versenyszellem, bizonyítási vágy. Puha könnyedséggel tapogatom a benne átfutó érzelmeket. Olyan természetes ez számomra, mint levegőt venni. Általában nem is veszik észre a tolakodó kíváncsiságomat.
Ahogy felém fordul, egy gondolattal lemaradva követem a mozdulatát, ezzel egyértelművé teszem, hogy nem zárkózom el előle. Sem a beszélgetéstől, sem az átható figyelmétől. Vizsgálhat ahogy csak jólesik neki, nem is próbálom kizárni a tudatát. Mindaddig nem, míg nem kószálna túlságosan mélyre.
Aztán megérzem az éledő zavart kíváncsiságot irányából, a kérdése azt is nyilvánvalóvá teszi, mi okozza a zavarát.
Az állammal arra bökök, amerre a lány távozott.
- Azt hittem egyértelmű… A csajozásnál. Azt ugyanis döbbenetesen rosszul csinálod.
Megcsóválom a fejem, és félretolom a koktélos poharat. Helyette töményet rendelek, ha benne van a játékban, akkor engedek neki is beleszólást a választásba, ha nem, akkor maradok az abszinthnál.

Zene

Jaxon Skalbeck
Jaxon Skalbeck

Origin : Pegazus
Profession : Pizzafutár, piti tolvaj, díler
Play by : Dominic Sherwood

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Eric Castor Sun Sep 18, 2022 8:36 pm

Feels like a Cuban vacation

Gyorsan tovább lépek, ha csalódás ér, hiszen mindig ki lehet belőle hozni valami pozitívat, de amikor elér a szele akkor azért érzem az arcomon, és nem feltétlenül pirulás formájában. Megsérül az egom, nincs mit ezen szépíteni, és a szívem is csak azért nem, törik össze, mert azért azt nem osztogatom olyan gyorsan. Már leszoktattak róla. Ez volt az első lecke, a hogyan csajozzunk kézikönyvben. Viszont az a baj, hogy nekem valami korrupt fájlban küldhették át, mert az első bejegyzésnél tulajdonképpen megáll a dolog. És nem, a romantikus filmekből nem lehet tanulni.  Egyszerűen képtelenség, hogy az bejöjjön. Vagy csak én nem adom elő elég hitelesen. Bármi is az igazság, nem ez a formás alakkal rendelkező hölgy lesz az igazi. A távozása ezt elég egyértelművé tette. És annyi azért van bennem, hogy nem erőltetem magam azokra, akik nem igénylik a társaságomat. Tehát még csak sugallat szintjén sincs meg bennem, hogy utána menjek. Majd legközelebb jobban sikerül. Igazából már most is elégedett vagyok magammal. Egyáltalán nem dadogtam. Pedig veszett csinos volt…
Illetve annak ellenére, hogy így alakult, a szórakozást azért nem szeretném ejteni, elvégre azért is jöttem. Rám fér a lazítás. Ma egész nap megfigyelésen voltam, és a jegyzeteket is továbbítottam az adatbázisomba. Vagyis TÉNYLEG dolgoztam, nem volt benne semmi belemagyarázott konklúzió levonás, bulikának álcázva. Az még csak most jön. Egyelőre koktéllal, bár szinte biztos vagyok benne, hogy egy adott ponton, majd átváltok, valami töményre. Viszont mielőtt le is adhatnám a rendelést, a mellettem egyelőre még jelenlévő fazon felől hallok valamit, ami a tartalom alapján, akár nekem is szólhat. A fejemet felé is fordítom, és annak ellenére, hogy sokkal gyorsabb szoktam lenni az ilyesmiben, végül csak most esik le, hogy hopszika, ő nem egy sima selyemfiú, aki valamiért a pohár fenekén keresi a megváltást. Egészen másmilyen fából gyúrták… Miként a tudatomat is felé fordítom, körvonalazódik is bennem hogy az energia, amit felőle érzek honnan származik, és persze ez azt is magával hozza, hogy kapjak egy apró képet róla, miszerint valami nála erősen félrecsúszott. És ez most még csak nem is megérzés, hanem egyértelmű, tekintve a faját. Nem találkoztam még sokukkal, így szakértőnek semmiképp sem mondanám magam, mindenesetre nagyon érdekesnek találom. Önkéntelenül is felkelti az érdeklődésem, ezért a tekintetem rajta marad, és válaszolok is neki.
- Az ivást? Az egész jól megy. A józanodás, viszont egyre nehezebb. - valójában nem, és akár ezt el is mondhatnám ennek a fazonnak, hiszen többé kevésbé egy  alomból valók vagyunk. De vannak jelen mások is, akik előtt ha felfedném magamat, nem úsznám meg egy ejnye bejnyével. Vagyis hiába van némi kellemes érzetem annak okán, hogy olyan mellé sodródtam, aki előtt lehetek önmagam, maradok Eric a porszívóügynök. James Bond is megirigyelné ezt a fedősztorit. Viszont mielőtt oda is fordulnék a teljes testemmel a srác felé, hogy beszédbe elegyedhessünk, leesik még valami. Jobban mondva az válik nyilvánvalóvá a számomra, hogy nem értettem meg mindent, abból, amit mondott. Pedig még csak nem is volt hosszú monológ. Ezért az elméleti síkról áttérek a gyakorlatira, és felé fordulok, csak már egészen más miatt.
- Várj. Mire céloztál? Minél csinálom jobban? - még a szemöldökeim is feljebb szaladnak, mert ötletem sincs. Ezért érzelem sincs a hangomban, vagy az arcomon, a csodálkozáson kívül.

Jaxon & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Jaxon Skalbeck Sat Sep 17, 2022 10:21 pm

I pretend to fit in, but I rarely do.

Végre sikerült elcsípnem a megfelelő alkalmat, és lenyúlhattam egy olyan öltönyt, aminek az eredeti gazdája nem csak nagyon hasonló alkat, mint én, de mocsok gazdag is lehet. Az anyag jó tapintású, úgy simul rám, mintha elve rám szabták volna. Na jó, a háta éppen egy leheletnyivel szűkebb, mint ideális lenne, de szerencsére még nem árulóan feszes.
Ezért éri meg a mellékállásod mellé még egy beugrós állást is tartani, és Conradnak is rohangálni a tisztításra váró, vagy éppen már élére vasalt puccos holmikkal, amik alighanem többet érnek, mint az egész életem… legalább háromszor.
Lehet, hogy kijuthatnék lepusztult sorház félig alagsori apró lakásából, vagy úgy általában az egész gettónak is beillő környékről, azonban ahhoz elengedhetetlen lenne, hogy többre értékeljem magam ennél, ami jó eséllyel sosem fog megtörténni…
Marad tehát a lopott öltöny, egy útbaeső parfüméria, ahol magamra fújhatom az éppen aktuális slágerillatot ingyen és bérmentve valamelyik teszterből.
Hála az öltönynek és a magabiztosan előadott mosolyomnak, az eladóknak eszébe sem jut, hogy amúgy ne lenne pénzem kifizetni.
Nem érzek semmiféle neheztelést felőlük, még akkor sem, amikor üres kézzel távozom.
Találomra választom ki a Bolitát, és miután eldöntöttem, hogy ma este itt fogok vadászni, tétovázás nélkül sétálok be. Az érzelmi zűrzavar azonnal átcsap felettem, és noha most is kellemetlen, valamennyire megtanultam kezelni. A fellépésem magabiztos és határozott, mire elhelyezkedem a pultnál, pontosan tudom, kik vannak itt, és kire kell koncentrálnom. Nem ülök rögtön mellé, a nyüzsgés ellenére van lehetőségem, hogy hagyjak közöttünk egy széket. Éppen elég távolság, hogy azt a látszatot keltsem, nem rá utazok, viszont a figyelmét fel fogom tudni kelteni. Tudom, hogy észrevett, amikor leültem, de ez egyelőre még nem jelent semmit.
Rendelek egyet ugyanabból a koktélból, amit ő is iszik. A szemem sarkából látom, hogy felfigyel azitalra, amikor a pultos elém teszi, és engem is alaposabban megnéz. Mintegy váletlenül, összeakad a pillantásom az övével, és megngedek magamnak egy félmosolyt, hogy egyértelmű legyen számára: nagyon is észrevettem…
Mivel egész jól alakul az estém, számíthattam volna rá, hogy a tökéletes és biztos pofáraesés valahol a sarkon ólálkodik, és mégis…
Mikor az új vendég besétált az ajtón, még nem tűnt fel a közelgő zűr. Mire a hátsója a mellettem lévő széket érintette, már duplán biztos lehettem benne, hogy a tervemnek lőttek.
De azt nem gondoltam, hogy éppen így…
Az izgatottsága olyan intenzív, hogy szinte én viszketek tőle. Csoda, hogy képes megszólalni, bár nyilvánvaló, hogy jobban járna, ha hirtelen elfelejtene beszélni.
Noha a szívdöglesztő mosolyról lemaradok, a szövegtől felszalad a bal szemöldököm, és horkantásomat megpróbálom lenyelni. Ez csak többé-kevésbé sikerül…
Vajon meddig gondolkozott ezen a dumán? Ha viccnek szánta, a poén fájdalmasan mélyen el van temetve, ha meg komolyan gondolta, sürgősen új hobbi után kell néznie…
A nő irányából kelletlen zavart érzékelek, de nagyon nem is számítottam másra.
A pasas szövegének ez a következő része nem lenne teljesen rossz, de sajnos nem nyelte le az elsőt, így aztán a lány a legnagyobb bosszúságomra távozik, és a kis kézitáskában viszi magával legalább egy havi albérletemet, a vacsorámat, a mai valamennyi italomat, de lehet hogy még egy új akksit is a motoromba. Egyéb dolgokról nem is beszélve. A bosszúságomat szinte tapinthatónak érzem.
A fickó következő megjegyzésére nem tudom megállni, hogy megjegyezzem:
- Remélem azt jobban csinálod, mert ha nem, nekiállnod is kár…
Gúnyos, neheztelő felhangja lehet, noha nem emeltem meg a hangom, és csak a szemem sarkából pillantok felé.
Mellesleg a koktélom is borzasztó édes, és még nekem is kell kifizetnem…

Zene


Jaxon Skalbeck
Jaxon Skalbeck

Origin : Pegazus
Profession : Pizzafutár, piti tolvaj, díler
Play by : Dominic Sherwood

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Eric Castor Sat Sep 17, 2022 8:24 pm

Feels like a Cuban vacation

Egész sokáig kitartott az a magabiztos, egyébként szuper szexi vagyok energia, amit a Marcellel való találkozóm után sikerült magamra venni. Nem tettem karba a kezem, mert azért otthon ülve elég nehezen talál rám az igazi, de maximális lelkesedéssel és optimizmussal elegyedtem szóba azokkal, akik szimpatikusnak tűntek. Egész jó sikereket értem el. A szomszéd lánytól például megkérdeztem: “hogy vagy?”. Nem hajtott el, annak ellenére sem, hogy hallottam, bent lakásos lett a majma. Vagyis siker. Ugyanis nem azért szólítottam meg, mert bármit is várnék tőle. Az a hajó, már azt hiszem bőven elment és minimum fénysebességgel. Inkább csak kíváncsi voltam, hogy milyen az, amikor nem rettegek a következményektől, és hagyom, hogy a dolgok úgy történjenek, ahogy az el van rendelve nekem. Nekem csak annyi a dolgom, hogy a lehetőséget azért megteremtsem. Tehát amint végeztem a kötelességemmel, akkor bizony irány a parti vonat. Társaságban az igazi, de ha úgy van, egyedül is simán felkerekedek. Kiöltözve, szigorúan ingben, mert abban azért jobban mutatok. Ki kell használni, hogy még maradt valami a csáberőmből.
Egy ideig keresgéltem a neten, mert a szokásos helyekre nem akartam menni (főleg egyedül nem, mert azért égtem már párszor…) de végül találtam egy egész szimpatikus helyet. A leírás szerint, olyan a bárban, mintha egy Kubai vakáción lenne az ember. Elképzelni sem tudom, hogy az milyen, de a vakációkat szeretem szóval felkerekedtem, szigorúan taxival, mert nem csak szagolgatni akarom ott a koktélokat. Sikerült bőven a főidőben érkezni, így már az is kihívás volt, hogy ülőhelyet találjak magamnak. Asztalt nem is láttam szabadot, kizárólag a bárpultnál akadt egy üres szék. Viszont nem mentem oda azonnal mert… Egy erőset, utána meg egy gyengébbet kellett nyelnem, mikor megláttam a körvonalait annak, aki a jobb oldali széken foglal helyet. A fejemben annyival magabiztosabb vagyok… De amikor ilyeneket látok, akkor azért meg fagy bennem a vér. Na de kemény vagyok, és voltam már ennél sokkal ijesztőbb helyzetekben is, ezért szépen lassan oda sétálok a székhez. Közben azért már fejben fogalmazom a nyitó mondatomat, mert az egészen biztos, hogy megszólítom. Biztos okkal van mellette az üres szék. Meg egyébként is fura lenne, ha csak odasétálnék, és nem mutatkoznék be rögtön. Még a végén azt hinné, hogy valami zakkant fazon vagyok, aki csak úgy simán odamegy bárhova, egy árva szó nélkül. Szóval lesz név, telefonszám, oké az még nem, de valami vicces nyitány, meg egy bók. Mert az kell a lányoknak. Hát miért ne kaphatná meg azonnal? Tehát odalépek a székhez helyet foglalok, és már fordulok is a lány felé. Azért ő érdekesebb, mint a bal oldalon lévő srác, de ő is biztos hallani fogja a bemutatkozásomat.
- Szia. Eric vagyok. Hobbi masiniszta egyébként meg gyönyörű a ruhád. - még egy szívdöglesztő mosolyt is villantok a szavaim mellé, ami már csak azért is működőképes kell legyen, mert most egyáltalán nem dadogtam. Viszont még sem teljesen az történik, amit vártam. Ugyanis a lány félrebillenti a fejét, és ahelyett, hogy mosolyogna, inkább csodálkozó arckifejezést ölt magára. Nem is értem. Tiszta az ingem, és teljes pompában vagyok.
- Tessék? - igen, most már biztos, hogy valamin csodálkozik. De vajon miért? Nem szokott hozzá az udvariassághoz? Pedig ez kéne legyen az alap. Ezért még a kezemet is felemelem, és kézfogásra nyújtom.
- Nagyon örülök, hogy találkoztunk. - még mindig mosolygok, de szépen lassan azért leolvad a vigyor, mert ahelyett, hogy megmarkolná a jobbomat láthatóan fészkelődni kezd, és még válaszra sem méltat. Sőt mi több, beveti a még számomra is egyértelműen a lerázó trükk kategóriába sorolt telefon kémlelést, és a készülékkel a kezében inkább otthagy, fontos hívást imitálva. Nem hiszem, hogy éppen Elon Musk hívja azzal, hogy neki adja a teljes vagyonát, szóval ez azért szíven üt. Egy hatalmas sóhajként kúszik ki belőlem a feszültség, és önkéntelenül nyúlok az itallapért.
- Legalább nem lesz ciki, ha többet iszom annál, mint amit bírok. - igazából ezt magamnak mondtam, hiszen már nem maradt beszélgető társam, mégis valamiért hangosra sikerült. Talán mégis fura vagyok. Egy kicsit…

Jaxon & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Bolita Bár - Jaxon & Eric Empty Re: Bolita Bár - Jaxon & Eric

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum