Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Family at first

2 posters

Go down

Family at first Empty Re: Family at first

Post  Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Ha a Dracokról van szó, nincs olyan, hogy valami simán megy. Mindenre fel kell készülni, mert általában abból az irányból támadnak, amelyikről nem is gondolná senki, hogy egyáltalán létezik. Jelen esetben ez az irány pedig Benjamin. Hiába veheti Samuel a karjaiba, aggódom érte. Ahogy Noaht is féltem.
A haragomat viszont féken tartom, és nem engedem, hogy leszívjanak. Azt nem mondom, hogy… nem érzem magam pontosan úgy, mintha túl toltam volna a Linust, de mivel ehhez a szinthez hozzá vagyok szokva, bírom az iramot. És Samuel is a gyors, de biztos távozás mellett dönt. Eszembe sincs ellenvetéssel élni, mert én itt még mindig csak az erő vagyok, és semmiképp sem a stratégia.
- Én a tüzet is szeretem. Asszonyokban is… - teljesen biztos, hogy ez még nem a viccelődés ideje, de nem tudom megállni. Így tartom magam egyben, hogy tényleg a bulis hangulat maradjon meg, és ne térjen vissza a haragom. Vagy még inkább… ne hatalmasadjon el bennem az aggodalom. Az engem mindig bénít, így most szóba sem jöhet.
Már a hajón vagyunk, amikor én is közelebb megyek Benjaminhoz, és megölelem. Jobban mondva már átnéztem a rendszert, és mindent rendben találtam. Aztán megyek oda hozzá. Épp ekkor kapom Samuel üzenetét is, ezért most nem fordulok felé, csak válaszolok.
- Szívesen. - Samuel érezheti, hogy mennyire a szÍvemből szólnak ezek a szavak. Az én fiamat… már nem sikerült megmentenem. De az ő unokáját igen. Ez pedig nem csak elégedettséggel, hanem valódi boldogsággal tölt el. Nem akartam, hogy Samuel is átmenjen azon, amin Lyrran és én…
- Szevasz Kis Tücsök. Örülsz neki, hogy itt van a Papi? - hallottam ám, ezért mosolyogva fordulok Sam felé is. A kis Benjamin pedig nagyon lelkesen bólogat, majd engem is megölel. Nem fogok könnyezni…
- Rendben. Sietünk. - ránézek az időre és a helyre, majd a hajónkat már a kijelölt irányba is fordítom. Ha Samuel akar vezetni természetesen átadom neki az irányítást, de feltételezem, hogy ő Benjaminnal akar most lenni. És az idő úgyis az én terepem…
Nagyon gyorsan érkezünk, így alig marad idő arra, hogy Benjamin szörpözzön. Ennek pedig én most kifejezetten örülök.
- Igeeeen. A pirosat. Az a finom. - Benjamin akár helyet is foglalhat az egyik ülésben, pont feléri. Illetve már a közelben vagyunk, így Samuel át tudja venni az irányítást. Hiszen olyan terepre értünk, ahol neki kell döntenie…
- A híd tetején van… - üzenem Samuelnek, Benjaminhoz pedig közelebb megyek, hogy Sam Noahval tudjon foglalkozni. Igyekszem örömteli mosolyt mutatni Benjaminnak, de a szívem veszettül kalapál. És megérzésem szerint Samuelé is…
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Family at first Empty Re: Family at first

Post  Samuel Higgins Thu Oct 19, 2023 9:13 pm

Family at firstLinus - Eridani - Jelen

- Neeem nekkeeem... nekik. - adom a méltatlant, majd a magyarázatot.
Ahogy bevonom Benjamint a pajzs alá, visszalép a rendes időbe, így boldogan tudom átölelni, ahogy szalad felém.
- Linus nagybácsi is eljött ám. -  amiért hálás vagyok neki, egyedül nem menne, de sokkal inkább az érzelmeim miatt.
- Ezt mindig olyan örömmel elnézem... - nincs bennem káröröm. Felvállaltak egy szerepet, s böcsülettel végig is viszik. Ám amikor rájönnek, kik is valójában, s valóban mit is tettek, s összeomlanak, tagadás helyett, akkor becsülöm őket igazán, hiszen a legnagyobb törés tud lenni.
Végtelenül mélyet sóhajtok, ahogy végül meglátom a hajónk belsejét. Azonban tétlenkedhetünk, mert Noah...
- Köszönöm, Linus.
S mintha Benjamin tudna valamit, jókedv ide vagy oda, azonnal Linus felé fordulok gondolatban ismét.
- Azonnal menjünk Terrára, Linus, Noah nagyon nem tetszett nekem. - s megadom azt az időt, és helyet, ahol Noaht éreztem. Na igen, mi tudunk visszautazni időben, egészen más az idő itt, mint Terrán. Plusz, mi tényleg teszünk az Irányelvekre. És. A Fiamról. Van. Szó.
- Szerintem egészen biztos. Azt mondta, felugrik ide, hozzánk. Addig kérsz valamit? Van finom szörp. - szereztem terrait, hogy Benjaminak is megfelelő legyen.


Emme

Samuel Higgins
Samuel Higgins

Age : 14320
Origin : Lyra/Vega
Skills : Energiamezö, levegö elem, gyógyítás, telepátia, tér, genetika
Profession : CBT, RANGIDÖS ALAPÍTÓ
Play by : Harrison Ford

https://elementals.hungarianforum.com/t290-samuel-higgins#1470

Back to top Go down

Family at first Empty Re: Family at first

Post  Linus Higgins Tue Oct 17, 2023 10:14 pm

Az a nézés… Remélem, hogy a hölgy ismerőseinek nem szokta prezentálni. Vagy ha igen… akkor nem értem, hogy lehet ennyire sikeres…
Én viszont önkéntelenül elmosolyodom. Ki érti ezt…
- Nem-nem. Az csak felhígítja. - megcsóválom a fejem, mert nem is akarom tovább húzni az időt. Azt a kezemet pedig visszahúzom, amivel az ‘italt’ kínáltam Samuelnek, és inkább én ‘húzom’ le azt is. Nyami-nyami…
- Jóóóó… - a kicsi Benjamin szerencsére még nem veszítette el a bizalmat a nagyapja irányába, így kérdések nélkül teljesíti a kérését, és azon sem töpreng, hogy miért volt szükség erre. Ahogy az sem kelt benne zavart, hogy amit érzékelhet, az merőben eltér attól, amiben eddig volt része. Számára csak annyi történt, hogy hosszú idő óta újra láthatja a nagypapáját, ezért kitörő örömmel kezd el szaladni felé, és át is öleli Samuelt. Legalábbis annyira, amennyire a kicsi karjai engedik.
- Szia Papi. - bár a köszönéssel ‘elkésett’ az öleléshez képest, az én szívem is hatalmasat dobban, ahogy első ránézésre nem látok rajta semmilyen sérülést, vagy káros energia lenyomatot. Korai még ítélkezni, de ez kezdetnek jó. Így még az is szóba jöhet, hogy nem osztok ki több italt az itt lévőknek. Egyelőre…
- Tényleg elég jó cucc. - hallva Samuel nevetését, az én arcomra is önkéntelenül kerül mosoly, és azt is észreveszem, hogy… végül az ökölbe szorított kezem kilazul. Nem is emlékszem rá, hogy mikor görbültek jobbosra az ujjaim. Mindegy…
- Rendben. - bólintok ugyan, de már cselekszem is egy időben, nem foglalkozva azzal, hogy mit hagyunk végül hátra. Csak felsugárzom magunkat a hajóra. Úgy tűnik, hogy biztonságban vagyunk, és egy nagyobb sóhajt ki is engedek, amikor megérkezünk. Ám még mindig nem fordulok Samuel és Benjamin felé, hagyom, hogy örüljenek egymásnak, és egyszerűen csak boldogok legyenek mindketten. Ugyanis én ellenőrzöm a hajó rendszereit, hogy nem hoztak-e nekünk meglepetést míg odalent voltunk.
Szerencsére nem. Az álcázás tökéletesen működött, a hajót nem találták meg.
- Az finom. De hol van Apa? Ő is jön fagyizni? - teszi fel Benjamin az igen lényegre törő kérdést, én pedig mivel meghallom, önkéntelenül szorul össze a gyomrom. Ez a kérdés, ugyanis emlékeztet rá, hogy még van dolgunk. És még mindig sietnünk kell…
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Family at first Empty Re: Family at first

Post  Samuel Higgins Tue Oct 17, 2023 9:39 pm

Family at firstLinus - Eridani - Jelen

Jelentőségteljesen ránézek.
Láttalak testvérem. Láttalak.
Hárítom a képzeletbeli poharat. A nélkül is jól érzem  magam, a koktélt különben is jobban kedvelem.
- A koktél elfogyott, jeget még adhatok. - csapom össze kezeimet s dörzsölöm is össze.
- Megyek kicsi madárkám.-  kacsints! Kacsiiintsss! És megvan! Azért kapott egy adag energialöketet, akire nézett, nem is csoda, ha ledermedt. Mint a fagyi.
- Rendben.
Abban a pillanatban, ahogy behunyja szemeit Benjamin, még kicsit előtte, az idő lelassul körülötte, ő maga is, csak mi vagyunk rendes időfolyamban, ahogy az energiát lelassítottam körülöttünk. Így akárhányan is vannak körülötte, mire érte nyúlnának, már ott sem vagyunk. Vagyis ők nincsenek sehol. Mindegy, lényegtelen. Pajzs is van, bevonom hozzá Benjamint is. Leguggolok, tárt karokkal várom, hogy szaladjon felénk.
- Kismadárkám! - szívem hatalmasat dobban. Nincs baja, valóban nincs baja, jól éreztem!
- Mire nem képes a boldogság! - nevetem el magam. Mert bizony az űzte el őket. Az energialöketek és hullámok, amiket egyre magasabb oktávon tolok, pajzsként is funkcionál, s egyre jobban tolja kifelé őket, s inkább választják a falba vájást, vagy az űrsétát, ha hajón lennénk, mintsem elérje őket ez a magas rezgésszám.
- Sugározz fel bennünket a hajóra. - nézek Linusra. Az már nem fog menni, a technológiát blokkolhatják, ám saját erőnket használva azt képtelenek lesznek.
- És kigondoltad már, milyen fagyit kérsz majd? A múlktor tetszett az a zöld színű.. - hogy tudják azt a rémes fagyit enni a terraiak? Nekem is szereznem kéne belőle.

Emme

Samuel Higgins
Samuel Higgins

Age : 14320
Origin : Lyra/Vega
Skills : Energiamezö, levegö elem, gyógyítás, telepátia, tér, genetika
Profession : CBT, RANGIDÖS ALAPÍTÓ
Play by : Harrison Ford

https://elementals.hungarianforum.com/t290-samuel-higgins#1470

Back to top Go down

Family at first Empty Re: Family at first

Post  Linus Higgins Sat Oct 14, 2023 11:06 pm

Még hogy nem lesz bennem elég kakaó… Az nem is kell. Csak egy kicsi. Oké, talán tényleg nem lesz.
Nagyon sóhajtok.
- Láttál volna fiatalon… - látott. És ezért is egyértelmű, hogy ezzel a mondattal egy kis időt kérek. Mert nem megy egyik pillanatról a másikra a Linus Béke megtalálása. Még akkor sem, ha a “szeretkezz, ne háborúzz” mondás minden egyes részével mélységesen egyetértek…
- Igen? Akkor minden rendben lesz. - és tényleg. Mert bármennyire is eleresztem a hajam, a kontrollt azért megtartom. És Samuelnek is csak jelképes poharat nyújtok át, abból az üvegből, amit ő pukkantott ki. Hiszen maradnia kell még a lenti vendégeknek is…
- Kér még valaki valamit? - szétteszem a kezem, lazán, és nem nagyképűen. Annak a késztetésnek sosem engedem, még ha csábított is egy időben. Helyette csak elfogadtam, hogy van amit tudok, és van amit nem. Ezeknek pedig nyilvánvalóan lövésük sincs arról, hogy mit kezdjenek velünk. Öregek kontra gyíkok: első menet a kézben (pohárban…)
Eközben pedig Sam sem tétlenkedik megkeresi Benjamint, aki nagyon megörül, hogy a nagypapája hangját hallja a fejében, még akkor is, ha nem tudja, hogy pontosan hol is vagyunk.
- Papiiiiiii…. Gyere… - hangosan beszél ezért a mellette álló őr, azonnal felé is fordul. Ám mivel hallotta azt is, hogy rá kell kacsintania arra akivel van, megteszi, és az őr megbénul. Vagy az én olvasatomban: lerészegedik…
- Megyek. - nem szeretném, hogy Samuel rám pazarolja az erejét, azt tartogassa csak Benjaminnak. Én követem, és bízom benne, hogy a fentiek elég szeretet koktélt kaptak ahhoz, hogy ne érezzék szükségét a szint váltásnak. A tudatom azért nyitva van, hogy érzékeljem mindenki mozgását, és fel vagyok rá készülve, hogy fognak még párat ‘szeszt’ kérni.
- Okéhh… - a kicsi Benjamin szerencsére apai ágról hozza a tökösséget, így annak ellenére is, hogy össze van zavarodva, boldogan fogadja a szeretett nagypapát, és kérdések nélkül teljesíti, amit mond neki. Behunyja a szemét, és mire kinyitja szaladni kezd a nagypapája felé, akit valóban megláthat, amikor odaérünk. Én szorosan mellettük vagyok.
- Szia Benjamin. - ha nem figyelnék még mindig, én is oda mennék hozzá, és csókot nyomnék a feje búbjára, de egyelőre csak egy mosollyal integetek neki. Én ugyanis a védelme miatt vagyok itt.
- Valami nincs rendben. Mintha elmentek volna… Pedig néhány pillanattal ezelőtt még azt éreztem, hogy akik mozognak, gyülekeznek… - az ösztönöm azt súgja, hogy valami nagyon kellemetlennel várnak minket odafent, és nem fogják megkönnyíteni a távozásunkat. Ebből pedig az is következik, hogy mégis csak fel kéne forrósítani a buli hangulatát… De nem teszem meg. Samuelre nézek, és bízom benne, hogy a lényeg - miszerint Benjaminnak ne essen bántódása - teljesül azzal, hogy még mindig tartja a pajzsot körülöttünk. Illetve, hogy neki van egy bulis kijutási terve is. Részegen ugyanis nem vicces volán mögé ülni…
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Family at first Empty Re: Family at first

Post  Samuel Higgins Sat Oct 14, 2023 10:10 pm

Family at firstLinus - Eridani - Jelen

- Értem. Én is ezt szeretném. - bólintok.
Nem mondok semmit válasznak, helyette újra bólintok. Igen, azt.
Látom, emészti a hallottakat, így várok. Már csak azért is, mert ezzel életet nyerünk, ha így megyünk, akkor biztosan nem.
Magamban csak sóhajtok. Neeem, nem elengedi, megértve, hogy felesleges, neeem... majd beszélek Lyrrannel, ruccanjon át már hozzá, s beszéljen vele.
Ám sok fokkal mégis jobb, mint ha a dühe nyíltan ott lenne. Csak akikhez megyünk, úgyis ki fogják szagolni, hogy mit rejt, s elő fogják belőle pattintani. Én szóltam, nem mondhatja, hogy nem, és azért ismeri is őket. Na meg saját magát, így részemről úgy vélem, megtettem, amit tudtam.
- Na, eeez már jobban hangzik! - mutatok rá mosollyal, majd kuncogok, ahogy “iszik”. Adok egy hangos pukkanás hangot, mintha éppen kinyitná az üveget.
Szélesen vigyorgok, becsatlakozva Linus bulijába, még integetek is, ujjaimat le s fel mozgatva. Közben azonban már terítem az energiát, a pajzsot, s hogy áthaladjon rajtunk minden, ám amit Linus tesz, az be is érkezzen, ahová tervezi.
Benjaminra is koncentrálok, s gondolatban elküldök neki egy üzenetet.
“Helló kismadárkám, Papi bejönne hozzád, s megyünk egyet fagyizni. Csak kacsincs arra, akivel éppen vagy.”
S ha így tesz, akkor akire kacsint, az olyan energialöketet kap, hogy úgy marad, ahogy van.
- Két emelettel lejjebb van. Vigyelek, vagy jössz? - akárhogyan is, de itt nem fogunk tovább bohóckodni, az értékes idő.
Ellenben...
“Hunyd be megint szemed, s mire kinyitod, Papi is ott lesz, meg Linus nagybácsi. Na, mit szólsz?”


Emme

Samuel Higgins
Samuel Higgins

Age : 14320
Origin : Lyra/Vega
Skills : Energiamezö, levegö elem, gyógyítás, telepátia, tér, genetika
Profession : CBT, RANGIDÖS ALAPÍTÓ
Play by : Harrison Ford

https://elementals.hungarianforum.com/t290-samuel-higgins#1470

Back to top Go down

Family at first Empty Re: Family at first

Post  Linus Higgins Fri Oct 13, 2023 9:52 pm

Tudom, hogy szinte majdnem fejben dől el, de én nem mindig tudok azzal gondolkodni. Van, hogy a szívem adja a parancsokat, és… elsőként az ‘öklöm’ reagál a kéréseire. De Samuel másként gondolkodik, és másként működik. Ezt pedig akkor is tiszteletben tartanám, ha nem az ő unokájáért mennénk éppen.
- Nem nyerni akarok. Csak hazavinni Benjamint. - aaazt hiszem sejtem, hogy mire akar kilyukadni, de ebben a pillanatban, én nagyon nem szívesen mennék abba az irányba. A saját haragom kényelmes, mert én irányítom, és nem vetül rá a tehetetlenség árnyéka. Míg a cselekedetek… azokra időnként nagyon is.
- Azt mondod öreg vagyok, és nem fog elég kakaó maradni bennem? - hát… igazából ezt mondhattam volna kijelentésként is. Ezzel tisztában vagyok. Az erőm nagy, de véges. És ez nem az a pillanat, amikor tesztelni akarom, hogy pontosan mennyire is. Vagyis annak ellenére, hogy ez úgy hangzott, mintha viccelődnék, nagyon is megfontolom Samuel szavait. És… igyekszek csomót kötni arra, ami bennem tombolni akar.
Viszont ez azt eredményezi, hogy mélyen hallgatok, és tőlem igen szokatlan módon egyetlen egyszer sem szólok közbe, amíg Samuel beszél és… lássuk be, próbál némi észt tuszkolni belém. Igaza van. Nem szívesen ismerem be, mert könnyebb lenne csak lemenni, és ‘rendet tenni’, de kockáztatni nem akarok. Ahogy utolsó ‘vacsit‘ adni sem…
- Ahh… - hatalmas sóhaj kúszik ki belőlem, ahogy kiengedem a feszültséget. Neeeem mondhatnám azt, hogy nagyon messzire küldtem, de ráraktam a lakatot. Aztán még egyet, hogy ne jöjjön ki amíg odalent ‘bulizunk’.
- Ha a segítő lelket ebben a pillanatban nem is, de azt igen, akivel tudok egyet bulizni. Akinek megmutatom, hogy legyen benned bármennyi szesz, az egyensúlyod mindig megőrzöd, és nem esel hasra. - ha nem Samuel családjáról lenne szó, nem is próbálkoznék meg ezzel. Csak mennék a saját fejem után, és… mielőtt betörne, Benjamint kijuttatnám. De mindhármunkat ki akarom hozni. Szeretném látni Noaht, amikor újra találkoznak…
- Hát… akkor azzal fogok. - felemelem a kezem, és úgy teszek, mintha innék egy láthatatlan pohárból. Még az arcom is eltorzul egy pillanatra, ahogy az erős ‘szesz’ marni kezdi a ‘torkomat’. Valójában ez csak egy saját magam felé tett gesztus volt, hogy elérjem azt az egyensúlyi állapotot, amit akkor szoktam, mikor van némi Linus is a dologban. Vagy szesz. Csak most szesz nélkül…
- Nyomjuk… - még egy pillanatra el is mosolyodom, mert lélekben nagyon ráhangolódtam a bulira. Ezért is fordulhat az elő, hogy amikor leérünk a bolygóra, széles mosollyal integetni kezdek az őröknek. Üdvözölni kell azokat a cimborákat, akikkel együtt fogok szórakozni. És persze ezzel a figyelmet is elvonom Samuelről, és Benjaminról…
- Hali. Meg sem kínáljátok itallal a vendéget? - kicsit úgy tűnhet, mintha eszelősként vigyorognék, de tényleg sikerült ráállni a fény a legjobb drog módira. Na meg… az is jó érzéssel tölt el, hogy minden lepattan rólunk. Így már szinte túl könnyű…
Ezért nem is támadok azonnal. Inkább felmérek mindenkit, és azokra fókuszálok, akiket nem taglózott le a Samuelből áradó energia. És még inkább azokra, akik annak ellenére is a támadást választják, hogy még én is békével jöttem… Nekik küldök egy finom koktélt. Szeretettel, és némi tűzzzel fűszerezve.
- Egészségedre. - rákacsintok az illetőre, bár nem hiszem, hogy látta. A ruhája, és vele együtt a teste ugyanis rögtön lángra kapott. Nem bámészkodom, és leginkább nem élvezem ezt, inkább nézem a következőt. Rajtuk áll ugyanis, hogy mi lesz.
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Family at first Empty Re: Family at first

Post  Samuel Higgins Fri Oct 13, 2023 9:03 pm

Family at firstLinus - Eridani - Jelen

Bólintok.
Ugyanakkor érzem a dühét, amit joga van érezni. Csakhogy ezzel éppen nem nyerünk, őket fogjuk erősíteni, hiszen ezekből az érzelmekből táplálkoznak. Mint a félelem, fájdalom, düh.
A folytatásra azonban már másként reagálok.
Meglepetten, mely inkább tettetett, kinyitom a számat.
- Óóó, tehát úgy gondolod, hogy ha haraggal mész oda, akkor te nyersz? - megingatom a fejem utána, majd hamiskásan nézek rá.
- Őket éppen ezek az érzések erősítik. Úgy le fognak szívni, mint fekete lyuk a csillagokat. -ránézek, kissé komolyabban.
- Szeresd őket. A szeretet, a fény és a belső egyensúly a vesztük. - ráteszem kezem felkarjára, úgy nézek még mindig rá. - Tudom, hogy ez most a legnehezebb. Nézd nagyobb szemszögből. Ők egy szerepet vállaltak fel, a rosszfiúét. Azért, hogy mások fejlődhessenek. - széttárom a kezeim, felhúzom a vállaim.
- Oké, az is fejlődés, ha most berongyolunk dühödten, mindenkit szarrá kaszabolunk. DE. -lélegzetvételnyi időt hallgatok.
- Ugyan mit tanultál ebből? Végül is, azt igen, hogy ha dühös vagy, akkor őket segíted, és így talán majd a következő lehetőségnél majd eszedbe jut, hogy lám, a múltkor dühös voltam, nem jött be. Akkor mivel is menne? - várom, hogy megértse. Nemcsak az eszével, a szívével is.
- Képes vagy a maszk mögött meglátni a segítő lelket? Hogy ő is ugyanúgy a Forrás része, mint te, vagy én? - nézek rá komolyan.
- Szeretettel is lehet kaszabolni... - majd felkészülök a támadásra. Vagyis gondolatban már karjaimban tartom Benjamint, aki ép, és egészséges, boldog, s szeretve van. Mert nem azt képzelem el, milyen lehet most, hanem hogy milyennek szeretném őt tudni. Így azt vonzom be.
- Mehetünk. - Azzal bármi is van előttünk, többé már nem lesz, pajzsot vonok magunk köré, amelyből Linus ugyanúgy tud támadni, rajtam viszont keresztülfolynak a lövedékek, ha jönnek. A rosszfiúk pedig... rémülten tekintenek rám, s nem, egyáltalán nem azért, mert a lövedékek nem úgy találnak el, ahogy szeretnék, és a manipulátoruk ügyködése is lepereg rajtam.
Hanem mert átölelem őket a szeretettel és a Fénnyel, ám elvenni belőle nem tudnak.

Emme

Samuel Higgins
Samuel Higgins

Age : 14320
Origin : Lyra/Vega
Skills : Energiamezö, levegö elem, gyógyítás, telepátia, tér, genetika
Profession : CBT, RANGIDÖS ALAPÍTÓ
Play by : Harrison Ford

https://elementals.hungarianforum.com/t290-samuel-higgins#1470

Back to top Go down

Family at first Empty Re: Family at first

Post  Linus Higgins Wed Oct 11, 2023 11:26 pm

Nagyon dühös vagyok… Ha a családommal baszakodnak… Nem tudok sem türelmes, sem kegyelmes lenni… Van egy határ, és az nálam a családnál kezdődik, és végződik…
Indulataimat azonban igyekszem visszafogni, és ha tudom, nem is kimutatni, mert van valaki, aki sokkal nehezebb helyzetben van. Aki csak az ereje miatt van még talpon. A testvérem…
Már akkor mindent megtettem, hogy megtaláljuk Benjamint, amikor először elmondta, hogy mi történt. És ahogy telt az idő, vele együtt lettem én is egyre ingerültebb és… tehetetlenebb. Most viszont már nyomon vagyunk. Forrón. És hamarosan még forróbb lesz…
- Én is. - bennem fel sem merült, hogy van más megoldás is. De Sam mindig is megfontoltabb volt, mint én, és… az ő unokájáról, illetve fiáról van szó. Tudom, hogy milyen nehéz volt ez a hónap mindannyiuk számára, és azóta… már azt is tudom, hogy a perceink meg vannak számlálva. Ezért a tekintetemen láthatja is Samuel, hogy én mindenre készen állok. És ha valóban ott van Benjamin, én ki fogom hozni…
- Rendben. Ha mozgást látsz, csak lőjj, és ne kérdezz. - valószínűleg nem is kell erre bíztatnom, de már nagyon bennem van a mehetnék. Ki akarom hozni Benjamint, hogy Sam újra a karjaiban tarthassa. Most azonnal… Az energiám túl is csordul, mire egy újabb ugrás után a bolygó is meg van. Követtem mindent a navigációs rendszerben.
- Egy pillanat. Számolnom kell. - még a kezemet is felemelem, hogy Sam tudja, nem az időt akarom húzni, hanem erősen koncentrálok. Elsősorban Benjamin koordinátáját nézem, aztán meg az őröket. Sokan vannak. És nagyon közel Benjaminhoz…
- Azt javaslom, hogy osszuk fel az erőnket. Te menj Benjaminhoz, és őt védd meg. Én pedig elintézem az őröket. Forró hangulatra készülj. - vagyis fel fogok égetni mindent. Írmagjuk sem maradhat azoknak, akik elrabolták Benjamint. Vagy akiknek közük volt hozzá. Esetleg tudtak róla… Átlépték a határt, tehát nem kegyelmezek.
- Készen állok. - jelentem ki, akár elfogadja Sam a tervemet, akár valami mást javasol. A döntés mindenképpen az övé. Ő a stratégia, én az erő. Valamiért most még sem tudok annyira magabiztos lenni, mint szoktam. Ám a dühöm… most jól fog jönni…
Ha Sam jelzi, hogy indulhatunk, vele együtt teleportálok a bolygóra.
Linus Higgins
Linus Higgins
Alapító

Play by : Liam Neeson

Back to top Go down

Family at first Empty Family at first

Post  Samuel Higgins Wed Oct 11, 2023 10:52 pm

Family at firstLinus - Eridani - Jelen

Csak Linusnak szóltam, amikor az információk megérkeztek. Ami annyit jelentett, hogy magam tapogatóztam utána. S a kisebbik hajómmal megyünk, azzal úgy lehet manőverezni és ugrani, ahogy csak akarom. S a hajó tudja is, mennyire fontos most, hogy összedolgozzunk.
Linushoz csak gondolatban kopogtam be, s hogy hol várom, s egészen pontosan mennyi ideje van odaérni.
- Nincs kedvem várni a beépülgetéssel. Az ajtófélfára szavazok. - vagyis jöttünk, vittünk, itt sem vagyunk. Benjamin nagyon kicsi még, s a dracok igazán imádják az ilyet, szó szerint fogukra valónak tartják őket.
Márpedig abból nem esznek.
- Beléptünk a rendszerbe. - az alakváltás nem tartozik a képességeim közé, így ahogy a rendszerb érünk, ismét ugrunk, ezúttal azonnal a nevezett bolygó mellé, ahová már álcázva érkezünk meg.
A navigációs rendszer mutat mindent.
- Itt érzékelem, hogy van. A talaj elég erősen szennyezett, hogy mások ne tudják érzékelni, így nem is számítanak arra, hogy vannak, akik mégis. És mi simán oda tudjuk magunkat vinni. S van nagyjából.... pár pislogásnyi időnk. Őrök vannak mindenhol. Készen állsz? - öregnek tűnök, vén is vagyok, csak nem kecske, hogy sót nyaljak. Azt nyalja, aki akarja.

Emme

Samuel Higgins
Samuel Higgins

Age : 14320
Origin : Lyra/Vega
Skills : Energiamezö, levegö elem, gyógyítás, telepátia, tér, genetika
Profession : CBT, RANGIDÖS ALAPÍTÓ
Play by : Harrison Ford

https://elementals.hungarianforum.com/t290-samuel-higgins#1470

Back to top Go down

Family at first Empty Re: Family at first

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum