Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

2 posters

Go down

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!! Empty Re: Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Post  Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Boots on the g....
Sonya - Terra - Jelen

Igazán lehetne mindig ilyen vidám és felszabadult! Persze, egy randin nem igazán nyerő ilyennek lenni, engem viszont boldoggá tesz. Meg mondjuk szomorúvá is...
- Ruha? Az mindig kell, hát azt tesszük széppé! - nem, nem a ruha tesz minket széppé, nem-neeem!
Félrehúzom a szám, szomorúan. Hát jó...
Nade, maaaajddd... aaazt hiszem tényleg szó szerint majd. Mert így bizony nem engedem a randira.
- Hááát, az attól függ, honnan nézed. Lehet, éppen alacsonyan vagyunk. - mi könnyedén eligazodunk az ilyenen, azonban a terraiak, ah! Nagyon mezőfüggőek!
- Meglehet. - ó, dehogy fogom rávágni azonnal, hogy de, maradni kéne! Hiszen akkor bekapcsol egyből az ellenkező én, és elkezd randira menni. Így meg elaltatom ezt benne, sőt!
Olyannyira, hogy majd vissza fogok erre térni, ütnit tovább a meleg vasat.
Vagyis most csak mosolygok arra, hogy nem gondolta. Azután együttérzővé válik tekintetem. Amin keresztülment, valóban elhiszem, hogy nem gondolta volna.
Na, és akkor most egy gyors váltás!
A csinos felsőm vizes lesz, meg habos, de nem számít. Nem esik el, azt nem szeretném.
És megvan és nem estünk el, nem csúsztunk el, megvaaan!
Körbecsavarom a köpennyel, s gyorsan meg is kötöm.
- Bla-bla-bla. - még tátogok is az ujjammal, csőrt utánozva. Pedig az nekem is van, csak nem ebben az alakomban. - Csini vagy, és istenien okos! - nagyon büszke vagyok rá.
- Rendben. - egy intéssel a vízbe hussan a cigi, és már tudom, hogy ez a próba nem jött össze, félrement a kérdésem. Nade! Majd akkor jön a B-terv! Bár, ahogy elnézem, még nem hat rá teljesen a rúd. Szóval esélyesen ruhapróba közben dől ki...
Lecsüccsen, én pedig csak úgy mellékesen, kérek italt. Magamnak is. A kis aszalkán ott is terem.
Én pedig az egyenruhával, előtte. Mármint Sonya előtt.
- Persze, hogy kell. - bólintok halálosan komolyan. - Különben akkor mit tépne le? - kacsintok rá sokatmondóan, majd az egyik poharat felkapom, s átnyújtom neki.
- Erre inni is kell! - ha elveszi, nyúlok a sajátomért. Ebből nekem macskajaj lesz.A cigi füstje is ha rám.
Most már egészen biztos, hogy vihorászva fogom elküldeni a randilemondást...

Emme

Lena Ylton
Lena Ylton

Play by : Shea Whitney

Back to top Go down

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!! Empty Re: Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Post  Sonya Sadberry Thu Feb 15, 2024 11:26 pm

Mosolyra görbül az ajkam. Aztán kuncogni kezdek. Kuncogni???
Neeeem baj…
- Igen. Szép vagy… - előrenyúlok a kezemmel, mert meg akarom érinteni az energiáját. Aztán rájövök, hogy ez nem fog menni. Már csak azért sem, mert elég gyorsan lehanyatlik a kezem, és ezzel tiszte mennyiségű vizet fröccsentek ki a kádból.
Ezen pedig nyilván nem kéne nevetni. Én mégis ezt teszem…
- Igen? Nem is kell akkor ruha? - eeeez azért elég furcsán hangzik. Én biztosan nem ilyen randevúra mondtam igent. Vagy mégis? Most nem tudok minden részletet felidézni….
De neeeeeem, én ilyenre biztos nem vállalkoztam. Már a gondolat is…. zavarba hoz…
- Nem… Szigorúan nem… - az persze más kérdés, hogy annak idején… éppen egy “szigorú nem” vezetett oda, hogy először kapcsolat, majd egy darabokra tört szív legyen a jussom. Na de most… Az a nem tényleg egy NEM…
- Öhm… de igen… A Terrához képest, most nagyon magasan vagyunk mindketten. Vagyis a hajón mindenki magasan van. - vagy ez nem számít annak? De akkor én sem vagyok magasan…
Kezdek tényleg összezavarodni, és egy pillanatra le is görbül a szám széle. Elszomorodom…
De eddig vidám voltam. Inkább azt akarom folytatni. Ezért megölelem Lenát, ha elérem.
- Maradni kéne inkább… - mindkettőnknek. De… arra azért emlékszem, hogy én elvileg randevúra készülök. Vagyis még nem arra, hanem arra, hogy majd hamarosan készülődni fogok. Hát ezért kellett nekem ellazulni…
Jól sikerült…
- Erre… én nem gondoltam. Mármint… arra sem, hogy én még valaha randizni fogok… - nem csak ebben az életciklusban… bármelyikben. A magam részéről ezt lezártam. De úgy tűnik, hogy nem eléggé. Te jó ég, mi lesz velem???
Ja… semmi. Minden ‘hepi’…
- Sokszor találkoztunk már. De sosem… úgy… - és most sem úgy… Kivéve, ha ő azt gondolja, hogy mégis. Akkor lesznek még gondok…
Lena viszont itt van és ez több, mint megnyugtató. Ő majd megnyugtat. Vagy nem, de igazából már az sem baj. Minden jó…
- Oké. Kapaszkodom… - átkarolom Lenát, de a teljes testsúlyomat azért nem helyezem rá. A végén még elesünk. Így is tartani kell azért…
De nem lesz baj. Ebből sem. Néhány lépés, és a lábaim… visszatérnek a földre. Nem arra…
- Tényleg? Pedig… én nem vagyok szép… - régen annak tartottam magam. Elégedett voltam. De aztán… nem csak lapátra lettem téve, de még erősen le is lettem szólva. Minden téren. És hiába tudom, hogy ez nagyrészt arról a seggfejről szólt, és nem rólam… azért nem könnyű túllépni rajta… Már mint a sértéseken. Rá már tök simán rálépnék, akár bakanccsal is…
Ah… Nem. Már nem haragszom. Tovább léptem…
- Nem. Igen? Nem tudom. Azt hiszem eldobtam. - fordulok vissza a kád felé, és… hát Lenanak meg kell tartania. De észreveszem a cigit. Még füstölög.
- Azt hiszem a vízbe kéne dobni. - nem tud kigyulladni a hajó, de… azért nem szívesen aktiválnám egyik biztonsági berendezést sem. Még csak az kéne… El sem kezdődött a randi, és máris katasztrófát okozok…
Mondjuk a profilomba vágna…
- Jjjjooohhhh… - sóhajtom ki a “Jó” szót magamból, ahogy egy fokkal lendületesebben ülök le, mint terveztem. De a szék marad a helyén, és én is. Ki mondta, hogy itt bármi gond lehet?
- Öhm… lehet az is. De… most akkor mégis kell ruha? - emlékszem, hogy ez téma volt…
Huhh…
Talán tényleg sok volt a jóból…
Sonya Sadberry
Sonya Sadberry

Play by : Sonya Walger

Back to top Go down

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!! Empty Re: Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Post  Lena Ylton Mon Feb 12, 2024 10:50 pm

Boots on the g....
Sonya - Terra - Jelen

- Én mindig az vagyok. - és rengeteget dolgozok rajta. Reeengeteget!
Hogy fényes vagyok, gyorsan megsimítom a flitteres felsőmet. Terrai ötletre, kristályokat varrattam a felsőmre.
- Igen. Tetszik?. -nagyon is elégedett mosollyal nézek... magamra.
Elhallgaaaat, de nagyon elhallgat ám! Sokat jelentően félre is biccentem a fejem, majd beharapom a szám szélét.
- Tudtam én! - vigyorgok. - Akkor már mindegy, mit veszel fel. A legjobb bőrszerkódban látott, annál több meg nem is kell! - de. Egy kis ékszer, egy kis festés, egy igazán dögös ruha.
Na, ezt most nála, akárhogy is akarom majd bevetni, biztosan nem fog összejönni.
- Nem? - elszontyolodom. Azért igazán jó lenne neki már valaki, akivel hancúrozhat.
- Óh. - hogy mindig elfelejtem, neki a csavarok fontosak, de nem a hajba, hanem a hajÓba valók. Hm.... de hiszen akkor ez az ő esete! Jujujj, ilyen állapotban nem találkozhat vele! Nem-nem.
Óhhh, neeem-nem-nem, most már be is ismerte, így már biztosan nem fogom elengedni!
- Nem tudom, én nem vagyok magasan. - még csak az kéne. Így is mindig pörgök.
- Azt látom. - hát persze, hogy feszkó, különben nem akart volna magasra ugrani, mint ahol most van.
- Tényleg? Hát hányszor találkoztatok eddig? Meg minek van akkor az adatbázis, hogy ne nyálazd át... mindenféle értelemben. - lengetgetem kezeimet sokat jelentően.
- Á-á. Nem, nem, inkább belém kapaszkodj. - bár én elesek vele. Biztosan.
- Ebben a csini napszemüvegben isstenien nézel ki. Még szép, hogy velünk tart. - mosolygok. Aztán jön az ártatlan kérdés.
- És mond csak, van még abból a rúdból, amit az előbb füstölögtél? - egészen biztos, én is be fogok állni tőle, de ő még jobban.
És akkor majd a nevében lemondom a randit. Remélem nem vihorászva...
A gardrób felé megyünk. Már ha van neki, most így nem is tudom. Mindig az enyémben ülünk. Amiben megfordítottam a hálót és gardróbot, mert kellett a hely a ruháknak.
- Na, és akkor csüccs le, majd én hozom neked a ruhákat. - a ruhákhoz lépek, kiveszem azt az egyenruhát, amiben irtó dögösen tud kinézni.
- Mondd, hogy ezt nézted ki, hogy felveszed.

Emme

Lena Ylton
Lena Ylton

Play by : Shea Whitney

Back to top Go down

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!! Empty Re: Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Post  Sonya Sadberry Wed Jan 31, 2024 11:17 pm

Szükségem van néhány másodpercre, hogy összetegyem az A-t és a B-t. Nem értem ugyanis, hogy miként jön az Istennő formát adó napszemüveg a kádhoz. Két külön dolog.
Aztán leesik.
Én épp a kádban vagyok…
Elnevetem magam.
- Köszönöm. Te is nagyon menő vagy. - ehhez meg sem kell néznem, hogy épp miben van. Ő mindig csinos. És menő. Jelentsen igazából ez a szó bármit is…
- Azt hiszem igazad van. De te is fényes vagy. - nem csak elmosolyodom, de kedvem lenne meg is ölelni Lenát. Ezért már előre is mozdulok. Aztán pont úgy csúszok meg a kádban, hogy inkább… most lemondok az ölelésről.
Már csak azért is, mert viszonylag ritkán szoktam bárkit is megölelni. Nem is tudom, most akkor miért jutott eszembe…
- Miért találkoznánk a… - megint gondolkodnom kell. Nem szoktam kádban mással találkozni. Legfeljebb… óóóóó…. ja, hogy ja….
Valószínűleg elpirulok egy kicsit, de ezt nem igazán tudnám megmondani. Csak azt, hogy forró lesz az arcom…
- Nem találkozunk kádban… - én arra még nem is gondoltam, hogy… valójában mit is jelent egy kapcsolat. Le kéne mondanom a randevút… De mikor is lesz?
- Nem húzogatta a hajamat. De a csavarjaimat igen. Mindig figyel a hajómra. - kezd egy kicsit most már zavaros lenni a beszélgetés. Meg ez az egész. Valamiről vajon lemaradtam volna? Biztos okkal kacsintott is a hajhuzigálás kijelentés alatt. Na de… attól én még mindig nem értem.
Viszont ez egy kicsit sem aggaszt. Remekül érzem magam. Sőt. Tökéletesen. Máskor is kérni fogok ebből a cigiből…
- Magasan? Öhm… - megállok egy kicsit, hogy megpróbáljak rájönni, számára a mi a magas. A Terrához képest… hát eléggé magasan vagyunk. Vagyis…
- Igen. Tök jó itt ugye? - jobban járnának a Terraiak, ha elkezdenének inkább felfelé utazgatni. Gaiának is jót tenne, és persze… tovább fejlődhetnének. De erre még várni kell egy kicsit.
- Már nem vagyok feszkó. Minden szuper. - széles, fültől fülig érő lesz a mosolyom. Tényleg nagyon jól érzem magam. Így akár… még a randevú is sikerülhet.
Vagy nem, és az sem baj…
- Nem tudom, hogy mire bukik. Igazából… nem ismerem túl jól… - ez vajon gondot jelent? Egy frászt… akkor ő sem ismer engem. Az pedig abszolút jó dolog. Vagy nem?
Huhh… miért van ilyen meleg?
- Jó. Szeretem a papucsokat. - rámosolygok Lenára, és már nyúlok felé, hogy át tudjam ölelni. Aztán, ahogy lépek ki a kádból, egy kicsit megcsúszom. Nem vészes, még megtalálom az egyensúlyt. De a papucsot nem. Csak másodikra.
Minek akarok én ölelgetni, de most tényleg? Kis híján elestem, mert ilyesmivel próbálkoztam. Nem-nem. Csak óvatosan.
- Köszönöm. - olyan kedves. Nem is értem, hogy miért vesződik velem. Talán mégis jó társaság vagyok? Most végül is annak érzem magam. Óóóóó igen….
- Oké. - elnevetem magam, mert van esély rá, hogy tényleg el kell kapnia. Aztán végül nem. Sikerül felvennem a köpenyt, a papucs is rajtam van és…
- A napszemüveg kelleni fog? - nézek rá, mert a ruhákhoz egy kicsit sem értek. A papucs viszont kényelmes, és tök stabilan állok. Ebben kéne menni a randira is…
Sonya Sadberry
Sonya Sadberry

Play by : Sonya Walger

Back to top Go down

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!! Empty Re: Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Post  Lena Ylton Wed Jan 31, 2024 9:25 pm

Boots on the g....
Sonya - Terra - Jelen

Egy pillanatra megállok a dumálásban.
- Neeeem.... - ilyet nem mondtam. Vagy már megint sokat csacsogtam? - Nagyon is istennő vagy benne! DE..... - hajolok hozzá bizalmaskodón közel,mint aki titkot árul el. - Tudod, most a fürdőkádban vagy... - még suttogok is. Meg bólogatok. Aztán egy pillanatra megállok. Jaaa, hogy menci akart lenni! Gyorsan fel mutatom a mutatóujjamat. - Meg nagyon menő vagy ám így! -majd meghökkenek, ki is húzom magam értetlenül. És körbenézek.
- Milyen Nap? Az... a hajón kívül van... - most már tényleg elvesztettem a fonalat.
PÁVA! Még az ujjaim is ajkaim elé teszem. Imádom a pávákat! A színük! A bóbítájuk! Ahhwww... Ja.
Én is páva vagyok...
Jaaaa, hogy jaaa, hogy ezért mondta, “pont, mint”? Jaj, ez hízelgő!...
Követem a mozdulatát.
- Engem az se zavart volna, ha a kádban találkoztok. - szúrom gyorsan közbe, mert nem akarom félbeszakítani. Annyira.
- Óóó, hogy megvolt a hajhuzigálááás? - kacsintok sokat jelentően.
Felé kapom a fejem, beleszimatolok a levegőbe.
- Ami azt illeti, elég borzalmas szaga van. Meg olyan... nem tudom... te... éppen magasan vagy? - esik le az illat, majd elkacagom magam,  a kezeim is összecsapva.
- És így akarsz randira menni? Hát ennyire feszkó ne legyél édesem.
Az egyenruhára jelentőségteljesen ránézek, végig rajta, aztán vissza a szemeibe tekintek.
- Egyenruhában. Jaj, de ne má.... - eszembe jut valami. - Bukik az egyenruhás csajokra? Akkor muti, miben mész. Remélem, a díszegyenruhádban! -abban olyan... awww. Olyan jól áll neki!
- Nem-nem-nem. Mindjárt hozok neked köpenyt, meg papucsot. Belelépsz és nincs flazúros nózi az első randin. Bár... a harci sérülés sexi. Csak meg ne kérdezze, mitől van. Most túl őszinte lennél hozzá. - hadarom, de közben már ugrok is a köpenyért, papucsot a kádhoz rúgom, hogy rá tudjon lépni.
- Most gyere. Elkaplak, ha repkedni kívánnál. - szerintem... még szívhatna abból az izéből, és akkor randi lefújva. Ííígy nem fogom elegendi...

Emme

Lena Ylton
Lena Ylton

Play by : Shea Whitney

Back to top Go down

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!! Empty Re: Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Post  Sonya Sadberry Wed Jan 17, 2024 9:18 pm

Bármennyire is szeretem, azért azt időnként hangosan is beismerem, hogy Lena… elég sok információt tud közölni, nagyon rövid időn belül. És nem csak hasznosat… De most a szokásosnál is kevésbé tudom követni a gondolat menetét. Csak annyit értek meg, hogy valami a szemüveggel van.
- Nem tetszik? - kicsit oldalra döntöm a fejem, és még csücsörítek is, hátha úgy jobban néz ki. A szemüveg. Aztán rájövök a szemüveg, és a meleg összefüggésére, amit a testemben érzek.
- Süt a nap. Akkor kell a szemüveg. - és ezért van melegem. Biztos nem a cucc miatt, amit a társam adott, én meg mint egy idióta, rögtön el is szívtam…
Azt hiszem ennél komolyabb szoktam lenni, de most már mindegy. Csak a barátom van itt, aki előtt nincs szégyellnivaló. Még hab is van a kádban bőven…
- Páva. Pont, mint… - összeszűkülnek a szemréseim, bár nem hiszem, hogy látja a szemüveg miatt. Vagy azt már levettem? Öhm… most azt dobtam el vagy a cuccot? Igazából ez is mellékes most… Olyan kellemes így…
- Itt. Vagyis nem itt… - mutatok a kádra, aztán a hajó falára. - Itt. Ő javította meg a hajómat. Aztán amikor megkérdezte, hogy találkoznék-e vele szolgálaton kívül is, valamiért kuncogni kezdtem, és igent mondtam. - valószínűleg azért, mert kiváló szerelő, és nem ez volt az első alkalom, hogy kiváló munkát végzett. Meg… ami azt illeti van a tekintetében és a mosolyában is valami… öhm… bizalomkeltő…
De most ez is mellékes, mert én még mindig nem tudom, hogy mi a francot fogok csinálni egy randevún…
Sóhajtok egy nagyot, és mivel még mindig füst jön ki a tüdőmből, inkább eldobom a cigit. Ezek szerint korábban a szemüvegtől váltam meg, és fogalmam sincs, hogy az hol kötött ki. Nem baj…
- Egy cigi valami Terrai növényből. Gyanítom, hogy az, amelyiktől olyan lazának, és magabiztosnak érzik magukat a fiatalok. Én is laza vagyok most… - mosolyodom el, és a vigyor sokáig az arcomon is marad. Sőt még szélesedik is, amikor Lena is örömét fejezi ki a találkozónk miatt.
Aztán lejjebb billen ugyan a szám széle, de… találok magamban némi magabiztosságot is.
- Persze. Egyenruhában megyek. - jelentem ki teljes lazasággal, még egy kicsit lejjebb is süppedek a kádban. Aztán eszembe jut, hogy Lena… valószínűleg nem fogja ennyivel beérni, ha ruhákról van szó.
- Megmutassam? - nézek rá, és már meg is támaszkodom a kád szélén, hogy ki tudjak szállni. Viszont mielőtt ezt megtenném, megvárom a válaszát. Meg amúgy is olyan jó ebben a meleg kád vízben…
Sonya Sadberry
Sonya Sadberry

Play by : Sonya Walger

Back to top Go down

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!! Empty Re: Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Post  Lena Ylton Tue Jan 16, 2024 8:35 pm

Boots on the g....
Sonya - Terra - Jelen

Meglátom, mit csinál, így saját szavamba vágok.
- O-o. Felveszed a szemüveget. Miért veszed fel a szemüveget? Nem jó dolog, ha ilyenkor felveszed a szemüveget... - majd folytatom tovább, mintha mi sem történt volna.
Amint meghallom, mire is készül ilyen serényen, mindent eldobok a kezemből, s tapsikálok izgatottan.
- Mesélj-mesélj, mondj el mindent! Humanoid? Sellő? - ú, a sellőket szereteeeem! Olyan... awwhhh... - Ó. ó. és hol találkoztatok? Hogy jött ez össze? - szinte minden egyes kérdésnél kicsit megemelkedem izgalmamban. - Ez mi volt? - nézek a hajítás irányába.
- Hát még én! - nem hajolgatok felé, a terrai szokásokat csak a terraiaknál használom. Úgyhogy majd kap egy hatalmas barátnői ölelést, amikor leérkeztünk. Ja. Randira megy.
- A ruhát kiválasztottad? A sminket? - úgy felcsillannak a szemeim, hogy hozzájuk képest a neutrínó csillag halvány pislogás. Teljes izgalomban vagyok!

Emme

Lena Ylton
Lena Ylton

Play by : Shea Whitney

Back to top Go down

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!! Empty Re: Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Post  Sonya Sadberry Tue Jan 09, 2024 10:56 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!! D8e829be9d79358c04e84e2a7159a75db0d04e53
- Nem lesz semmi baj Sonya. Nem fogja támadás érni a hajót, és a Terraiak sem ezt a napot fogják választani a kapcsolatfelvételre. Sőt. Abban is teljesen biztos vagyok, hogy az admirális most pihen, és biztosan nem lesz szüksége a segítségedre. Szóval nyugodj meg. Ez csak egy randevú. - értékelem, hogy a társam, akivel őrjáratozni szoktunk, igyekszik megnyugtatni, de… egy szigorú pillantáson kívül nem igazán tudok neki mit mondani. Én és a randevúzás kettő külön dolog. Amióta életeim szerelme úgy döntött, hogy inkább egy másik oroszlánnak borzolja össze a bundáját… kimaradtam a kapcsolati marhaságokból.
Vagyis jó pár életciklus óta még csak eszembe sem jutott az ismerkedés. Erre most valamilyen őrületnél fogva (ami még egy teljesen indokolatlan kuncogást is magával vonzott, amikor elhangzott a kérdés…) igent mondtam egy randevú meghívásra…
Inkább extra őrjáratot kellett volna vállalni, vagy bármit, csak ezt nem…
- Figyelj. Ülj be egy kád vízbe, tegyél bele buborékokat, hallgass valami jó zenét, és… szívd el ezt itt… - átad nekem egy elég furcsa illatú cigarettát. Nem szeretem a cigit. Főleg akkor nem, ha ilyen büdös. De tudom azt is, hogy ok nélkül nem adna nekem ilyet a társam.
- Akarom tudni, hogy ez mire jó? - kérdezem tőle, némi (egyértelmű…) gyanakvással a pillantásomban. A társam viszont csak mosolyog. Nagyon!
- Ettől el fogsz lazulni. A Terráról van. Megszüntet szinte minden aggodalmat. - más esetben talán fel is csillana ettől a szemem, de most csak… kevésbé morcos tekintettel megköszönöm a cuccot, és elindulok a szobámba. Még bőven van időm a randevúig, akár egy alvás is belefér. Arra viszont biztos nem lesz elég, hogy megnyugodjak…
Ezért pontosan úgy teszek, ahogy a társam javasolta. Engedek egy kádnyi langyos vizet, vannak buborékok is, meg egy kis zene. Ha már a cigi a Terráról van, akkor a zene is. Rábíztam a hajóra, hogy válasszon nekem valamit, és nem is csalódok.
A füstölést pedig meg is kezdem, és… hát tényleg elég kellemes… Sokkal jobb kedvem lesz, és… még az is eszembe jut, hogy legközelebb megnézem a kengurúkat, amikor lemegyek a Terrára. Kengurúkat akarok… annyira cukik…
Az ismerős hangra széles vigyor költözik az arcomra, és mivel a kedves barátnőm olyan energikus, és fényes, hogy szinte elvakít, magamhoz hívom a napszemüvegem, és azt is felveszem. Óóóóóó igen… ez így egy jó buli lesz…
- Tényleg fantasztikus anyagaik vannak… - vigyordom el mégjobban, de az említett fantasztikus anyagot kiejtem a kezemből, bele a habos vízbe. Hupszi…
- Jah… hát… randevúra készülök. Meg a… - nyelnem kell egyet, mert kicsit összeakad a nyelvem… - ezt kaptam a társamtól lazulásra. - veszem ki a vízből a mostanra teljesen elázott cigit, és megpróbálok újra rászívni. Nem sikerül. Úgy tűnik, hogy vizesen nem működik, ezért el is hajítom a szoba másik végébe.
- Örülök neked. - mosolygok még jobban Lenára, mert tényleg örülök neki, hogy itt van. Nagyon. Csak még azt nem tudom biztosan, hogy mi is szokott történi, amikor vendégeket fogad az ember. Van valami szokás, ami…
Áhh... most nem fog eszembe jutni…
Sonya Sadberry
Sonya Sadberry

Play by : Sonya Walger

Back to top Go down

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!! Empty Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Post  Lena Ylton Tue Jan 09, 2024 9:53 pm

Ahh, Terrára lemenni, kész leányálom! Jójó, az andromédaiak is csúcsszuper és álomszép ruhákat tudnak készíteni, a cassiopeiakról már nem is beszélve... amm, oké, legközelebb odamegyek... rúzs.. nincs meg... de megvan.
Hajam? Már megint tollasbál érzésem van, hogy mindig taréjba kell állnia, amikor nem akarom...
Nah, most jó.
Szoba becsuk... oké, megvan.. jaj, Sonyanak az ajándék! Ja, itt van. Kész, mehetek!
- Helló! Sonya merre van? - hogy a fene vigye el, a beam megint belerondított a hajamba! Most jó!
- El sem fogod képzelni, mi mindent láttam! - már a bejáratból özönlenek a szavak belőlem, hevesen gesztikulálok is hozzá. - Voltam abban a terrai boltban, amiről már egy ideje beszéltem. Ffffantasztikus anyagaik vannak! Azt tudtad, hogy oda csak kivételezettek járhatnak? És képzeld, igazi, természetes anyagokkal dolgoznak.... igaz, az egyikben éreztem egy kis rovarirtószert, de majd kiszedetem belőle. Ó. Helló. - közben le is ültem mellé, a vadiúj táskát letettem magam mellé. Ja. És hogy mások is vannak itt... Hmpf, legfeljebb hallják.
- Szóval... - lendítem hátam mögé a bal oldali hajamat, beleakad a kezem. - Hogy... - ekkor nézem meg igazán mi is van rajta.- .... nézel ki?
Lena Ylton
Lena Ylton

Play by : Shea Whitney

Back to top Go down

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!! Empty Re: Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum