Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Transition

2 posters

Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Transition
Andrew & Sekani
Észreveszem, hogy Uriel testvérei számára idegen a popcorn kifejezés, de nem kell magyarázatot fűznöm a szóhoz. Uriel megteszi, és hálás mosollyal fordulok ezért felé. Hiába voltam már angyalok társaságában, itt még mindig úgy érzem magam, mintha csak egy kéretlen látogató lennék. Az ilyen pillanatokban viszont azt érzem, hogy elfogadnak, és úgy tekintetenk rám, mintha egy lennék közülök. Bárcsak…
- Szívesen. - nem kell hangosan kimondanom, elég, ha közvetítem örömömet Uriel felé. Az ilyen pillanatokért… Vagyok még mindig a helyemen. De ha egy igaz barátnak tudok segíteni, az mindennél többet jelent. Főleg annak fényében, hogy mennyi mindent tanultam Urieltől. És tudom, hogy még fogok is, mert a kapcsolatunk nem szakad meg, csak… átalakul.
- Várni foglak. - tudom, hogy már nincs maradásom, de szeretném látni, ahogy Uriel fragmentuma egyesül az igazi valójával. Még ha egy pillanatra el is vakít a fény, örömmel, és mosollyal fordítom felé az arcomat. Aztán azt is végignézem, hogy a testvérei csatlakoznak hozzá, és együtt indulnak el… talán a Forrás felé. Nem bánom, hogy egyedül maradtam, mert már annak is örülök, hogy ennek a szemtanúja lehettem.
Így annak ellenére, hogy nehéz szívvel érkeztem meg, a visszatérésem örömteli. Megérkezvén a testembe, ott találom magam, ahol voltam, mielőtt magához szólított Kismacsek. És azzal a tudattal térek pihenni, hogy ma két barátom ‘kezét’ is foghattam, amikor szükségük volt a segítségre. Ennek fényében viszont olyan fáradt vagyok, hogy az ágyig is alig jutok el. Arra pedig már végképp nem marad erőm, hogy a kiskecskét, és Banderast leküldjem az ágyról. Inkább átölelem mindkettőjüket, és együtt alszunk míg mindhárman elég erőt nem gyűjtünk a következő naphoz.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Andrew West Sat Sep 30, 2023 10:26 pm




Andrew
Experiencing Human Transition


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.










Testvéreim egyszerre néznek Anubisra. “Popcorn?” Értetlenséggel, mire egy képet küldök nekik, miként is értelmezik, s a teret újra betölti a nevetés.
- Köszönöm, Sekani. - örömöm felé irányul. A mozizás befejeződött, a tanulságot levontam, s rengeteg mindent megértettem a terraiak gondolataiból, amit eddig csak rajtuk keresztül láttam, ám nem éltem meg.
- Hamarosan felkereslek... - szokatlanul ismerős ebben a formámban lennem, ám még mindig csak egy fragmentum vagyok abból, aki valójában vagyok.
Közelednek is, érzem, ahogy az energiahullámok közelednek. A Fény egyre erősebb lesz, rászolgálva valódi nevemre. Hiszen ezért is vállaltam ezt a feladatot: a Sötétséget csakis Fénnyel lehet legyőzni. S rengeteg Fényt vittem le magammal, elsőnek olyannyira, hogy félő volt, terrai anyámat veszélyeztetem vele, így gondosan figyeltünk rá, hogy regenerálódjon, s képes legyen befogadni a második alkalommal, s az sikerült is, s ezt ő vállalta be, amiért hálás vagyok.
A Fény megáll felettünk, s már csak egy fénypont vagyok, mely felszállva egybeolvad valódi önvalómmal, s testvéreim búcsúzóul szeretettel fogják körbe Sekanit, megköszönve segítségét, s végül együtt tűnünk el, hogy elkísérjenek a Forráshoz: szükségem van feltöltődésre, pihenésre.






 

Ciaran



Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Sekani Onis Fri Sep 15, 2023 1:12 am

Transition
Andrew & Sekani
A terraiak el sem tudják képzelni, hogy milyen az, amikor nem kell kimondani a gondolataidat. Amikor a másik olvasni tud benned, és ezzel nem a magánszférádat sérti meg, hanem megkönnyíti az önmegismerés folyamatát, és utat is mutat. Uriel ebben mindig is nagyon jó volt, és nem csak a tapasztalata, hanem a benne lévő szeretet miatt. Bár ez minden angyal sajátja, én mégis rajta éreztem mindig is az igazi segítőszándékot. Minden bizonnyal azért, mert a barátom, és ezzel egy olyan tapasztalatra tehettem szert, amire nélküle nem lett volna lehetőségem.
- Szívesen. Máskor is. Bármit is. - érezheti a derüt, elsősorban a “máskor is”-sal kapcsolatban. Megértem, hogy nem szeretné újra átélni a leszületést, és természetesen tiszteletben tartom. De szeretném, ha tudná, hogy amennyiben mégis úgy döntene, én mellette állnék, ha ezt kérné. Még akkor is, ha az idő kereke a másik oldalára fordul, és én már valaki más leszek. Ezt az ígéretet mindenképp betartom.
- Nem sietünk. - mosolyodom el, hiszen az idő itt számomra is másként telik. Emlékszem még az első alkalomra, milyen furcsa volt ebben dimenzió nélküli dimenzióban egyáltalán csak létezni. Most viszont már otthonosan mozgok benne, hála Urielnek, és a testvéreinek. Néhányukkal már találkoztam is, de ez most nem a viszontlátás örömének a perce. Ez Uriel pillanata, és végig kísérem, ameddig csak szeretné, hogy mellette legyek.
Még akkor is, ha van, amit nehéz végignézni.  Képes vagyok elvonatkoztatni a látottaktól, és vigasz helyett csak nyugalmat árasztani. Akkor is így teszek, amikor Uriel levonja a tanulságot, és örömében mindenkit átölel az energiájával. Nem engedem, hogy túlságosan is magával ragadjon, mert addig nem akarok osztozni az érzéseiben, amíg a helyére nem tesz mindent a halandó életével kapcsolatban. Ha segítséget kérne az más kérdés. De egyelőre elindult a felismerés útján, és nem áll szándékomban (ismét) félbeszakítani.
- Popcornt viszont nem hoztunk. Na majd legközelebb. - némi ‘humorral’ viszont én is beszállok, mert a nyugalmat, és a derüt eképpen tudom a legkönnyebben átadni neki. Amennyiben kéri. Mostanra már azt hiszem értem a szerepem, és ennek fényében csak támogatásnak vagyok itt, a barátjaként. Az pedig minden esetben tiszteletben tartja, amit kér, és nem azt, amit szükségesnek érez.
Az örömteli mosolyt azonban nem tudom megállni, amikor Uriel kimondja, hogy érzi a karma fontosságát. Először nem tudom, hogy hová fog kilyukadni, de aztán megértem, és örül a szívem. Mert eszembe jut a beszélgetésünk, amikor az önnön magunkba vetett hitre biztattam. És úgy tűnik, hogy ezt a célját is sikerült elérnie Urielnek.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Andrew West Thu Sep 14, 2023 11:10 pm




Andrew
Experiencing Human Transition


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.










Mosollyal bólintok. Mindenki maga dönt önmagával kapcsolatban, ez a szabad akarat lényege. S ha mégis úgy dönt, egyáltalán nem akar leszületni, senki sem fogja neki felróni. Ám, ha mégis, kérnie kell mindössze, s leszek védőangyala, támasza. Kérés nélkül nem tehetem meg.
- Nem azért mondtam, s bármikor, a legnagyobb örömmel. - érzem, hogy ez vagyok én. Andrewként beszűkült lehetőségeim tere, márpedig minden erőm mások szolgálatába állítása a legfontosabb számomra. Vagyis inkább egyé: a Teremtőé.
Átölelem energiámmal, szeretetemmel.
- Köszönöm, hogy ott voltál velem, mellettem, s nem csak, mikor szükségem volt rád. Köszönöm.
Derűsen felnevetek.
- Tökéletesebben tanultad el a terrai módszerű hárítást, mint én valaha fogom. - megértően tekintek rá. - Megjegyeztem kérdésedet, s érkezik rá válaszom, amint meglesz.
Testvéreim újra körbefonnak, maguk közé fogva Anubist is, s újra végigjátszódik az, mint ami az imént.
Daniellel megtörtént a megbocsátás, s elengedés, így ő már nem tér vissza az újabb visszatekintéshez.
S emlékszem testvéreim derűjére, így arra koncentrálok, mi maradhatott ki, amit még magam előtt is rejtek.
Visszaugrok hát időben oda, s figyelek.
Anya vitázik apával, vagy apa anyával. Anya fenyegetőzik, apám magánkívül van....
Kés...
Anyám kezében van, ám amire emlékszem, hogy védelemre használta, nem igazán...
Hirtelen ugrok, ezúttal anyám elmékeiben vagyok, ahogy ő látja a szüleit ugyanúgy vitázni. Nagyi nagydarab ember volt, nagyapa kicsi. Megviselte a háború. S bár kezükben nem volt kés, mit sem számított. Pont olyan volt, mintha azt szegeznének egymásnak. Anyát figyelem, ahogy kisgyerekként könnyes szemekkel szorítja magához csutkababáját.
“Bármi áron, de minden úgy lesz, ahogy én akarom, ha nagy leszek.. bitonságban akarom érezni magam...”
Feltekintek, s anyámat pillantom meg, ahogy rám néz, saját emlékképe felett. Itt nem számít az idő, s ahogy néztük vissza, emlékeink egybefonódtak.
Átölelem. Emlékei felém tolulnak. Mindaz a kirekesztettség, amit átélt, velem is megtette, ezzel ismételve a történelmet. Mint ahogy generációkon át ment sokféle “program”, anya ezt gyűjtötte be ezen emléken keresztül, s adta tovább nekem. És most elengedjük. Rá emlékeztettem, gyerekkorára, s el akarta tolni magától. Látta, hogy ugyanaz van bennem, mint benne, s ettől megrémült, úgy vélte, ha nem lát, ha lekicsinyít, akkor múltja és saját önnön kisebbrendűsége, amit éreztettek vele, megszűnik.
Most értettem meg igazán, miért kértek segítséget az emberek.
S ezzel visszaugrok saját életemre, ahogy anyám eltűnik, Anubishoz, a zaklatott érzésekre. Hogy attól is tartottam, megint az fog kijönni: csak szeretnék angyal lenni, valójában egy senki és semmi vagyok. És még egy csalódást már képtelen lennék átélni, így közel voltam teljes önnönvalóm megtagadásához, csak hogy védjem magam ettől.
Most azonban mintha nem ugyanaz lenne a jelenet, s gondolataim, mint korábban voltak.
Olyan kérdések maradtak csak meg, melyek előre visznek, ám  nem nyomnak vissza.
- Már sokkal jobban értem, miért fontos megbocsátani, és elengedni... - érzékelem testvéreim várakozó energiáját, mely tele van izgatottsággal.
S újra megjelenik az a kép, amikor nagyon jól esett volna, ha valaki kiáll mellettem, de nem így történt. Most azonban ez is más lett kicsit. Egyedül egy nem változott: belső szilárd elhatározottság van jelen, amiről sosem volt tudatos érzésem. S figyelem, ahogy a régi szálak helyei mutatkoznak, visszamenőlegesen, generációkon át, ami azt mondta: értéktelen vagy, hogy mersz ilyet akárcsak feltételezni magadról...
S a végére bejön egy hang és egy kép: ük-ük-üknagyapám hallja ezt saját apjától. Ám most már ez is eltűnik, hogy végre valóban megvan az a pont, ahonnan az egész kiindult.
Felsóhajtok, s kiengedem a nemlétező levegőt: energiáim lüktetnek mindössze.
- Sikerült az egyik, amiért jöttem. - átölelek mindenkit energiáimmal örömömben.
- Most már nemcsak átérzem mások moziját, hanem érzem is. - mert ez volt az egyik kívánságom.
- És van bárcsak érzésed is? - Michael egyből a lényegre tapint. Anubis felé megy figyelmem, hiszen vele beszéltük meg, melyik családot érdemes kiválasztanom, s milyen fontos állomásokat, tapasztalásokat kérek majd.
- Így már érzem a karma fontosságát is. S vele együtt a csapdát is. Mert amíg üknagypapihoz nem értünk, addig bennem volt az, hogy szeretném, ha rá is jönnék, magamtól, tapasztalásokkal, hogy érek is valamit.
Anubis felé irányul továbbra is energiám, mert emlékszem, mit beszéltünk meg: hogy tanuljak meg hinni önmagamban akkor is, ha belémnevelték: semmit sem érek.


 

Ciaran



Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Sekani Onis Sat Jul 22, 2023 11:34 pm

Transition
Andrew & Sekani
Érzem Uriel derűjét, és ez az én könnyed oldalamat is előhozza. Eszembe jutnak az emlékek, amikor ugyanilyen hangulatban szemléltük a világot, de két különböző nézőpontból. Most talán már nem annyira ellentétes ez a két szög, hiszen Uriel megtapasztalta, hogy milyen fizikai testben, és az azt körülvevő védőhálóban lenni, én pedig általa közelebb kerültem ahhoz a világhoz, amiben ő mindig is létezett. Ám a barátságunk természete nem változott, és ez nagy örömet okoz a számomra.
- Ezt észben tartom. - mosolyodom el lényemben, még úgyis, hogy a szavaimat komolyan gondolom. Bár most nem vágyom a leszületés tapasztalatára, ez nem jelenti azt, hogy soha nem is fogok. Eljöhet még az a pillanat, és ha így lesz, tudom, hogy Uriel mellettem lesz majd.
- Igazad van. Köszönöm az útmutatást. - ami azt illeti… ez hiányzott is. Néha azt érzem, hogy elvárják tőlem a válaszokat, pedig nekem sincs meg az összes. Uriel viszont most megerősítette, hogy azok nem léteznek, és nekem sem kéne ‘gyártani’. Ahogy ő, és a többi lélek a saját tempójában akar haladni, úgy nekem is meg kell ezt engednem saját magamnak.
- Értem. - ez számomra is egy tanulási folyamat, de csak most látom, hogy mennyire. Még ez az alkalom is, amikor csak szemlélni vagyok itt, egy új leckét tanít nekem. Elcsúsztak a szerepek a fejemben, de Uriel segít, hogy helyre tegyem őket. Hálás vagyok neki ezért, és ezt érezheti is lényemből. A kirakós darabkákat pedig nem azonnal, de rendezgetni kezdem magamban.
- Nem tudom. Ez csak eszembe jutott. - túlságosan is bele akartam folyni abba a folyamatba, ami egyedül Urielé. Ám most már értem, hogy ezzel épp a dolgok természetes menetét akadályoztam. Vagyis el kell fogadnom, hogy bár a szerepem kettős volt a Terrai életében, már elsősorban a barátjaként vagyok jelen. Amit kapok értékelem, és ami kimarad… annak úgy kell lennie.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Andrew West Sat Jul 22, 2023 9:32 pm




Andrew
Experiencing Human Transition


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.










Elnevetem magam, energiáim ezt közvetítik. Jókedvű, derűs.
- Választásunk mindig van. -ha úgy dönt, szeretné megtapasztalni, van és lesz rá lehetősége. Ha nem itt, akkor valahol máshol. Megtiszteltetésnek vettem, hogy leszülethetek oda, ahová rengetegen akarnak, hiszen nagyon ritkán adódik ilyen lehetőség, hogy éppen egy shiftnél legyen ott tevékenyen valaki. Az első fő már megtörtént, s benne volt az, hogy előbb távozom, mint ahogy bekövetkezik a második.
- Mert erőltetni kívánod a válaszokat, a szavakat. Az azonban olyan helyen létezik, mint például Terra. - felelem szelíden. - Időre van szüksége a léleknek, még ha éppen itt az szűnik meg létezni. És nem feltétlenül a szavak azok, melyek előre visznek. A kérdések végképp nem, sürgetésnek tűnnek, faggatásnak. Érdemes hagyni mindenkit a saját ritmusában haladni, a kérdésekkel megtörjük ezt a természetes folyamatot.
- Andrew sosem létezett. Andrew egy felvett karakter, felvett jellemekkel, amiken keresztül megtapasztalhattam mindazt, amit kívántam. Mint mondjuk szerepjátékban egy karakter. Kialakítod a jellemét, alapfonalát, de attól még nem létező entitás, ha úgy vesszük. - felelem nyugodtan, mosollyal.
Figyelem a jelenséget, s tudom, hogy elcsúsztunk. Ez nem így szokott történni, s ezért kérdőn fordulon Anubis felé.
- Mit szeretnél mondani vagy kérdezni ezzel kapcsolatban? - tehát neki vannak kérdései. Testvéreim félrehúzódnak teret adva neki, szeretetükkel továbbra is körbeveszik.





 

Ciaran



Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Sekani Onis Sun Jun 25, 2023 11:28 pm

Transition
Andrew & Sekani
Lágyan biccentem a fejem, és ezzel lényem Uriel felé. Ha a másokra gyakorolt hatásról már nincs mit beszélnünk, úgy én sem szándékozom visszakanyarodni. Elvégre akár a leszületése, élete vége is pontosan úgy kell történjen, ahogy ő meg akarja tapasztalni. Ha segítségre van szüksége, akkor azzal, ha csak egy másik nézőpontra, és a szeretet energiájára… úgy azzal. Az utóbbit feltétel nélkül adom neki, már a kezdetek óta. Most pedig az osztatlan figyelmem is megkapja.
- Értem. - követtem szavait, ám egyelőre csak szűkszavúan válaszolok. Hiszen a tapasztalat, amiről beszél éppen az, amit szeretett volna. Ám támad egy megérzésem. Ha mindent mérlegelt, és megkapott mindent, amit kívánt a leszületéstől, akkor már végetért volna a beszélgetésünk. Talán még van valami, amit nem lát, köszönhetően annak, hogy már birtokában van a tudásnak, de még a Terrai énje sem tűnt el teljesen. Úgy érzem, hogy teljes mértékben Uriellel beszélek, pedig még Andrewnak is lenne mondanivalója és persze kérdése. Ám ez egyelőre csak egy sugallat..
- A legkeményebb… Kezd megjönni az én kedvem is. - a derű, ami árad belőlem egyértelművé teszi, hogy nem gondolom komolyan a szavaim, és csak viccelek.  Bár… teljes mértékben nem zárok ki semmit. Nekem még nem volt részem ebben a tapasztalatban, és talán hasznos lenne. Ám nem feltétlen most, és úgy, ahogy Uriel tette. Ez az ő útja, az enyém más.
- Mindenre. Mindig. Ám legfőképp a te gondolataidra, és kérdéseidre. Csak egyelőre nem érkeznek. - nincs feddés a hangomban, még csak tanács, vagy segítő szándék sem. Rajta áll, hogy most milyen tapasztalatot akar nyerni. Talán csak annyit, amit eddig kapott. Ám a következő kérdését követően még erősebb lesz bennem az a megérzés, hogy van valami, ami felett mindkettőnk figyelme elsiklik.
- Néha előfordul. De most először érzem erősebben veled kapcsolatban. Mert az a megérzésem támadt, hogy mivel már értesz, és látsz mindent, Urielként lezártad ezt a szakaszát az életednek, és megélted a felismerés folyamatát. De vajon Andrewként is megélted? - tudom, hogy ez nem fekete és fehér, Andrew is Uriel lénye. Ám a tudás tekintetében, talán érdemes lenne külön-külön is nézni őket.
Ezért úgy döntök, hogy ezúttal én is mutatok valamit Urielnek. Felsejlik előttünk az a kép, amikor az intézetbe került, és először szembesült azzal, hogy a szülei nem fogják meglátogatni. Majd változik a kép, és azt láthatjuk, amikor egyedül bolyongott, és végül az én birtokomon kötött ki, nem sokkal az ébredése előtt. Meglehet, hogy tévedek, és a megérzés valójában az enyém, tőle teljesen független. De ezt szeretném neki megmutatni. Talán mindkettőnket vezetni fog. Ha másnem abban a tekintetben, hogy nekem már tényleg nincs útmutatás tekintetében dolgom.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Andrew West Sat Jun 24, 2023 11:36 pm




Andrew
Experiencing Human Transition


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.










Határozottan bólintok.
- Igen, látom. Mindenkinél. - eddig csak kívülről láttam ezt, másoknál, most azonban én is átéltem. És már a valódi döbbenetüket is érzem, amit addig átéreztem. Sokban fedi, mégsem ugyanaz. Hiányzott a felismerés.
Anubisra “pillantok”, s elsőként nem értem, mit ért az első kérdés alatt. Meg a második alatt, így figyelek a kérdések rezgésére, egybeolvadva velük, s ezáltal Anubis energiáival. Testvéreim szeretettel várakoznak, időnk végtelen, a kezdetektől fogva.
- Amikor valaki visszanézi az életét, nem azt látja, amit ő tett, az ő szemszögéből. Hanem a másik fél szemszögéből látja. Azok érzéseivel, gondolataival. Ebben benne van a szeretet is, a fájdalom, a hála is. És ekkor értik meg igazán a terraiak, és mindenki, akinek a Feledés Fátyla rajtuk volt, hogy egy-egy apró gesztus, szó, vagy kimondott, vagy éppen ki nem fejezett is, mekkora erővel bír. Eltűnik a szeparáltság érzete, s előjön a felelősségé. A felismerésé. -érzeteimet figyelem, a második kérdésre.
- Eddig csak láttam a Felismerés folyamatát. Azét, ahogy megbánnak valamit, amit nem kellett volna tenniük, vagy éppen, hogy tenniük kellett volna, s azt a felismerést is, hogy mekkora pozitív változtást hozott egy-egy apró gesztusuk. Hogy számít. Hogy számítanak. És hogy mindenki hatással van mindenkire, senki sincs szeparáltan. És... ekkor értik meg, hogy a beidegződések, a reakciók mögött sokszor generációk óta ívelő sebek vannak. - a terrai szüleim esetében is látom már, miket vettek át születésükkel. Ezt angyalként mindig láttam. Ám terraiként erre ráébredni. Elég kemény.
- Akár többször is.- mosolyodok el, s érzem a Teremtő kérdését, hogy szeretném-e? rezgéseim előbb buknak ki belőlem, mint válaszom, melyek egyek.
- Ez az eddigi legkeményebb kihívás, amivel szembesültem. Ennyi elég volt. - mosolyodom el.
Testvéreim Anubisra is ráhangolódnak, s érzem, ahogy rajta keresztül is tapasztalnak most.
Nevetés energiája érkezik felőlem, jókedvű.
- Mire vagy kíváncsi? Sokat kérdezel. Nekem kéne pedig.
S Anubisra figyelek, félretolva az elemzésemet. Az ráér. Anubist valami foglalkoztatja, ám nem tudom még, mi is.
- Volt már olyan közös visszatekintésed, ahol úgy érezted, kérdezned szükséges? Kinél volt az? S miért érezted? Mire jutottatok? - érdeklődéssel fordulok felé.



 

Ciaran



Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Sekani Onis Tue May 30, 2023 9:44 pm

Transition
Andrew & Sekani
Kellemes közeg vesz körbe, és örülök neki, hogy én is itt lehetek. Uriel és a testvérei energiája körülvesz, és ez olyan tapasztalat, amiben nekem sem túl gyakran van részem. Ám nem hagyom, hogy ez elvonja teljesen a figyelmemet, hiszen Uriel miatt vagyok itt. Az ő tapasztalatait, és emlékeit fogjuk megnézni.
- Értem. - válaszolom csendesen, hiszen valóban más Terraiként visszanézni, és más egy angyali lélekként. Hiába vannak még karnyújtásnyira a tapasztalatok, képtelenség ugyanúgy szemlélni őket. Ám ez nem baj. Az élet épp azért ér véget, hogy utána értékelhessük, amit kaptunk. És most Uriel is megtapasztalhatta, hogy ez milyen ráadásul abban a formában, amire csak nagyon kevesen vállalkoznak. Pedig ez is ugyanolyan értékes tapasztalat, mint a többi.
- Látod a hatást, amit gyakoroltál rájuk? Nem csak a családod esetében, hanem másoknál is? - kérdezem, hiszen ha számára ez a fontos, akkor erre érdemes nézelődnünk. Így könnyebb lesz elengednie a Terrai felét, és végső soron ez egy fontos lépés a számára.
- El tudod mondani, hogy mit érzel? És hogy miért más, mint kívülről nézni? - örülök neki, hogy ezek szerint épp azt a tapasztalatot kapja, amire vállalkozott, de véleményem szerint segítene neki, ha hangosan is kimondaná. Ez tovább vezetheti, és persze engem is, hogy merre érdemes indulnunk. Egy valamit viszont megemlítek én is.
- Egyszer mindent érdemes kipróbálni. - mondom mosolyogva, bár jóval később annál, mint Uriel felvetette ezt a gondolatot. Lassabban jutottam el ide, hiszen még mindig az ő tapasztalatain keresztül szemlélek mindent. Itt vagyok én is, de ahogy egyre inkább érzem az angyalok energiáját, az is erősödik bennem, hogy egyek vagyunk. Szédítő érzés lenne, ha a testem is ebben a dimenzióban lenne.
- Látod a hátteret az óvodai társad mögött is? - kérdezem, ha azt érzem, hogy szeretne további gondolatokat is felidézni. Arra ugyanis figyelek, hogy legyen elég ideje a felismerésekre is. Így az is lehet, hogy sokáig csak csendben ültem mellette, és figyeltem. De idővel kérdéseket is teszek fel.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Andrew West Tue May 30, 2023 9:01 pm




Andrew
Experiencing Human Transition


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.










Mosolygok rá, s testvéreim szeretettel fogadják be Anubist.
Elmosolyodom Anubis kérdésére. Számtalan lélekutat láttam már, s jöttek a kérdések, ugyanúgy, ahogy most tőlem. S talán ezzel értettem meg más dolgot is: Terrán az emberek valóban úgy élik le életüket, s megtapasztaltam milyen az, amikor úgy véljük, nincs Teremtő, hogy el vagyunk szakadva az Univerzumtól. Egyszerre hatalmas kincs, és hatalmas átok és kín is.
- Nem tudom. Emlékeim mindenki emléke, hiszen egyek vagyunk. - már nem tudom elválasztani magam másoktól, az az illúzió megszűnt.
Először nem értem, mit gondol sorban, így figyelemmel hallgatok rá.
- Nem az a fontos, én mit éreztem, vagy érzek. Amit ő érzett, amit mások éreznek, amit én okozok a jelenlétemmel. Tetteimmel, szavaimmal. Gondolataimmal. - azután elgondolkodom.
- Már értem, mit éreznek akkor, amikor megnézik az életüket. Egészen más kívülről szemlélni, mint benne lenni. Egyszer nektek is ki kéne próbálni. - izgatottá válok. Nekem több lehetőségem nem lesz, mert nagyon körültekintőnek kell lenni, ha ennyi energia van jelen egy ilyen helyen.
- Érdekes volt az a felismerés, hogy egészen mást gondolunk, mit éreznek felénk, mint ami a valóság. Látom a hátteret. Anyám nem akart még egy gyereket, ám a társadalom nyomása nagyon nagy volt, és meg akart felelni. Megszült, de szeretni nem tudott, mert a muszájt látta bennem, és nem akart látni mindezt maga előtt. Megértem. - idővel megértettem ezt is, s talán ezért sem kerestem őket, amikor kijöttem az intézetből. Hiszen akkor már nem is látogattak meg.


 

Ciaran



Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Sekani Onis Sat May 13, 2023 9:33 pm

Transition
Andrew & Sekani
Jártam már ebben a dimenzióban, és számos lelket segítettem át a ‘másik’ oldalra, de ez az alkalom más. Uriel a barátom, ezért nem tudok úgy tekinteni rá, mint mindenki másra. Hiába voltam én is részese az élete megalkotásának, nem abból a szemszögből nézném végig az életét, mint mások esetében. De ez épp így jó. Ez számomra is új tapasztalat, és a bánat egyébként sincs bennem. Csak hála, amiért osztozhatok vele ebben az élményben.
- Rendben. És köszönöm. - nem csak Urielnek, hanem a testvéreinek is, és ezt az energiám kiterjesztésével is jelzem. Feltárom a lelkemet, és a szívemet, azzal egy pillanatig sem törődve, hogy érdemes vagyok-e a szeretetükre. Az vagyok, ahogy minden lélek az, még akkor is, ha a saját démonjai miatt azt hinné, hogy elveszett a Teremtővel való kapcsolata.
- Szívesen. - Uriel mellett ‘foglalok helyet’, de az energiámat nem fonom az övé köré. Ezek az ő pillanatai, az ő élete, és az ő utazása. ‘Sétálhatok’ mellette, de csak ‘csendben’ a tapasztalatait nem befolyásolva.
Így amikor végig nézem az élete pillanatait, tartózkodom az érzelem nyilvánítástól is. Hiába voltam jelen néhány alkalommal a fizikai formámban is, ez nem az a perc, amikor nekem kell feldolgozni a történteket. Most Uriel ideje jött el. Ezért amikor kérdez, a figyelmemet teljesen felé fordítom, és egy lágy mosoly is az arcomra kúszik.
- Ha ezek nem a te emlékeid lennének, hanem valaki másé, mi lenne a válaszod erre a kérdésre? - nem tudok neki egyértelmű választ adni, hiszen mindent én sem tudhatok. De vezetni tudom a felismerés útján, és remélem, hogy ez sikerülni is fog.
- Nézzük sorban. Amikor láttad most az édesanyádat, egyszerre külső és belső szemmel… mit éreztél? És szerinted mit érzett ő, ahogy a kezében tartott? - fontosnak tartom, hogy ha azt választotta, hogy végig néz mindent, akkor elevenítse fel az érzéseit is. A Terra ugyanis éppen ezt a tapasztalatot tudja megadni a számára. Ami egy angyaltól távol áll, az egy ember számára minden napos. A kapcsolatát másokkal pedig már új szemszögből tudja nézni.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Andrew West Fri May 12, 2023 10:52 pm



Andrew
Experiencing Human Transition


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.








Energiám boldogan nyúl Anubis felé is, örömmel ölelem át vele, s ha engedi, vonom magunkhoz, s testvéreim is örömmel veszik körbe.
- Maradj, hiszen te is segítettél, mikoron megalkottuk terrai életemet. - még megy a testemmel mosolyogni, azután már csak az érzékelések maradnak. Át akarom élni mindazt, amit a testtől való megválás hoz és okoz. Érteni akartam azt a dimenziót, a terrai létet, s már tudom, értem, mikor hozzánk fordultak más galaxisokból, hogy aggódnak, hiszen sokkal keményebb a terrai lét, mint amire ők gondoltak. És valóban az. Ám soha el nem cserélném semmivel. Évtízezredekig tartó más élet sem hozott volna ennyi tapasztalatot, hiszem.
- Köszönöm!
Boldog rezgéssel figyelem, ahogy az emlékek előtérbe kerülnek, ám nem a magam szemszögéből látom mindezt.
Anyám, ahogy először a kezébe vesz. Nem feltétlenül az öröm járja át, hanem megkönnyebbülés, és ... félelem. Szeretetet küldök felé. Átélt egy gyermek elvesztését, születése előtt, aki szintén én voltam. Teste nem volt még felkészülve rám, az energiám megölte volna, így inkább úgy döntöttem, távozok, hogy megvédjem. S ezzel traumát okoztam neki, amit tudom, meg fog majd érteni, ha már ő is ideát lesz.
Óvoda, viták, s látom magam... Daniel szemével, ám az ő gondolatait érzem. Megbántottam szavaimmal, pedig nem akartam. Nem tudhattam, hogy az élete éppen olyan otthon, mint az enyém, ám ő kiengedéssel próbálja meg feldolgozni mindezt, nem pedig azzal, hogy mindenki kedvébe jár. S kérdésem nagyon beletalált érzésébe. Gondolatban átölelem, s sajnálatommal együtt szeretetemet is küldöm.
Felragyogok, ahogy látom magam először felfutni Oliviáék házának tornácára, majd ahogy a fán majszoljuk a fagyit. S érzem szívem fájdalmát is, ahogy szüleimről már akkor éreztem, hogy érdemtelennek tartanak bármire is a családban, hogy a saját világukba nem engedtek be, kívül rekedtem. Pedig nagyon vágytam a szeretetre, a szeretetükre. Itt kaptam meg, s még nagyobb örömmel,s hálával adtam vissza Oliviáéknak.
Hatalmas ugrás, ami nem is ugrás, hiszen életem minden egyes pillanata mintha külön kockákban peregne előttem, ha úgy nézem, s amelyikre fókuszálok, az nagyobbodik ki.
Rejtett nevetés harsan testvéreimtől, mire megértem, hogy a köztes időben is voltak ám dolgok, de most ez ugrik be.
Elemi suli, s az egyik osztálytársamat górcső alá vették, ki akarták közösíteni, elég csúnya módon. Megvédtem. Ám ami nagyon megtölti most szívemet, az az, hogy semmit sem vártam cserébe az osztálytársamtól. Csak azt, hogy hagjyák végre békén. És ez meg is történt. Hirtelen ugrás, s évekkel később a szomorúságom, hogy engem viszont nem védett meg senki, amikor szükségem volt rá. S Olivia szülei jelentek meg egyből akkor is fejemben. Ők voltak a támaszom, tudattalanul, majd később talán tudatosan, de őket kerestem, ha csak úgy le akartam tenni a bánatomat, még ha nem is beszéltem róla. Kathy anyu sütijei és italai meghozták a boldogságot, Oliviával való játékok pedig az örömöt.
A következő kép Anubis birtokán van, ahogy zavarodottságomban őt kerestem fel, hozzá vittek lábaim. Nem akartam elhinni azt az érzést, amit a jós szavai keltettek bennem, mert igaznak éreztem. S olyan dolgokat tépett fel bennem, amit képtelen voltam megérteni. Anubis jelenléte viszont a helyére zökkentette zaklatott lelkem, s lassan megnyugodtam, hogy mindez nem igaz. Mert azt nem érdemlem meg, hogy egy olyan magas rangú angyal vagyok valójában, akihez sohasem érhetek fel.
A következő kép Elia mosolya, ahogy a játékasztal felett játszunk, majd hirtelen egy másik szemszögéből látom magunkat az intézetben. Érzem a dühét, sértetségét, a fájdalmat, hogy neki nem jut az a boldogság. Látom, ahogy keze felborítja a játéktáblát, s az örömöt, ahogy a meglepettségtől a boldogságunk alábbhagy. Átölelem őt is, szeretettel. Mindenki arra vágyik, hogy szeretve legyen, hogy szeressék. S ezt már elég korán megértettem, főként a magam okán.
-Hogyhogy szinte csak jó emlékek jönnek elő? - másokkal együttnézve mindig olyan egyértelmű volt, milyen képek miért jönnek elő, ám megértem azt is most, hogy ha magunkból nézzü mindezt végig, nem igazán látjuk az okokat.

 

Ciaran



Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Sekani Onis Fri Apr 28, 2023 8:25 pm

Transition
Andrew & Sekani
Uriel választás elé került, és meghozott egy döntést. A Terrai életét befejezi, hogy ezzel megadhassa valaki másnak is a választás jogát. Nem láthattam előre, hogy ilyen hamar el fog jönni ez a pillanat, ám a lelkek összefonódása képes mindent felülírni. Ahogy akkor a sors összesodorta Urielt és Emyrt, úgy most is kapcsolódtak egymáshoz, és egymást segítették az útjuk kiválasztásában. Helyes út pedig nincs csak tapasztalat, amit nem csak a segítőjeként, hanem a barátjaként is támogatok.
Ezért nem érzek fájdalmat, amikor elérkezik Andrew utolsó pillanata. Számára ez nem a vég, hanem egy új kezdet, a visszatérés a gyökereihez. És mivel ez a saját döntésének az eredménye, nincs helye a bánatnak. Csak a szeretetnek, amit igyekszek neki átadni, akkor is, amikor már egy másik dimenzióban van a lelkünk.
- Itt leszek melletted. Ha szeretnéd. Az utolsó pillanatig. És azután is. - most csak az energiámmal tudok nyújtózni felé, és csak azt tudom megosztani vele, hiszen a fizikai testem nincs itt. Én itt csak egy vendég vagyok, és kizárólag addig maradok, amíg Uriel szeretné. Nem fog fájni az sem, ha inkább a testvéreivel osztaná meg az utolsó perceket. Ez is része a döntésének. Így ha maradok is, csendben figyelek, és csak akkor szólalok meg, ha Uriel megszólít. Támogatni ugyanis már a jelenlétemmel is tudom. Az életét pedig én magam is szívesen visszanézném, természetesen csak ha megengedi ezt is. Nem fogok közbe szólni épp csak, ha szeretne valakivel beszélni a tapasztalatairól, itt akarok lenni. Ám mind minden, ez is rajta áll.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Transition Empty Transition

Post  Andrew West Thu Apr 27, 2023 10:11 pm



Andrew
Experiencing Human Transition


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.







Akárhogy is van, itt befejeztem a feladatom. Annyi erő még van bennem, hogy a hajón kívülre tessékeljem magam, ahol már várnak seraphim testvéreim. Ők együttesen visznek tovább, ahogy a fizikai testem kezdi megadni magát. Kívánságom közé tartozott ezen élet megalkotásakor, hogy megtapasztaljam a test halálát is, így még nem lépek ki onnan, még várok, míg a test végül megadja magát.
Nem Arcturuson vagyunk már, egy egészen más dimenzióban, ahol ez a test még képes létezni, s leülök, élvezve testvéreim erejét és energiáját, szeretetét.
Hazaértem. Már csak egy van hátra, s azt is izgatottan várom, még sosem tapasztaltam.
Arra számítottam, hogy fájdalmas lesz, de csak érzem, ahogy lassan minden része kikapcsol testemnek, s végül az utolsó mondat is elhagyja azt, lélegzetemmel együtt.
Mégsem sikerül úgy kikerülnöm belőle, ahogy szerettem volna. Ahogy elhagyom, úgy válik energiává, majd válik semmivé a fizikai test, s már egy vagyok testvéreim közül. Boldogan vegyülök el energiájukban, s osztom meg sajátom. S most értem meg azt az emberi mondást, hogy az élet egy pillanat. Mintha egy pislogással előbb léptem volna a terrai világba. Mégis ott van bennem az elszakítottság és feledés érzete, ami azonnal eltűnik, ahogy valóban újra egyesülnek energiánk.
- Ah, nem lesz életvisszanézés? - testvéreim derűje mellé másvalaki is társul.
- Szeretnéd?
Nem lesz több terrai életem, sőt, fizikai sem. Ez volt az első, és egyetlen.
- Igen! - energiám örömteli.
- Akkor legyen.


 

Ciaran



Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Transition Empty Re: Transition

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum