Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


When the awan is ready...

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Dariel mester magyarázatba kezd, és nagyon kell figyelnem, hogy megértsek mindent. Minden bizonnyal még a szemréseim is összehúzódnak, annyira koncentrálok. Így pedig sikerül is az ‘üzenet’ átvétele, anélkül, hogy a saját érzelmeim belefolynának. A sötétség említése ugyanis ösztönös hidegrázást okoz az esetek többségében.
- Becsülendő vállalás. - minden bizonnyal minden tett a Rendben annak számít, de mivel én is a küszöbön állok jelenleg és én még nem tettem semmi érdemlegeset… ennyire messzemenő kijelentést nem tennék hangosan. Már csak azért sem, mert még semmit sem tudok, azon kívül, hogy Dariel lesz a mesterem.
- A Carter Awan jobban hangzik. - emlékeztet a rangomra, amit büszkén viselek. Nem azért, mert ezzel különb lennék másoknál, egyszerűen csak… azt mutatja, hogy az életem ér valamit. Míg a gyerekkorom… annak jegyében telt, hogy ennek az ellenkezőjét sulykolják belém…
- Értem. - vagyis nem a levegőbe beszélt, tényleg nincsenek elvárásai velem szemben. Ez… végül is tetszik. Sokkal könnyebb tulajdonképpen minden, ha egyedül a saját fejlődésemre kell figyelnem, és a segítség is… ehhez alkalmazkodik. A seregben erre nincs lehetőség, mert az aktuális hadi helyzet, vagy épp a sérülések… keresztül tudják húzni a leggondosabb számításokat is. Ezért sem tudtam Greg mellett lenni, amikor szerettem volna…
Az edzésnek viszont mára vége is, és kapok egy döntési helyzetet. Minden bizonnyal időt is kaptam a válasz adásra, de tekintve, hogy már most biztos vagyok a dolgomban… nem húzom az időt. Azonnal választ adok, és Dariel Mester meghajlását viszonzom.
- Itt leszek. - szinte el sem küldöm az üzenetet, érzékelem, hogy az energiája sűrűsödik, és egy másodperccel később már el is tűnik. Elmosolyodom, mert tetszik ez a trükk. Illetve azon is, hogy a köpenyét itt hagyta.
Egy pillanatra eszembe jut, hogy magamhoz veszem, és majd holnap elhozom neki, de lehet, hogy korábban szüksége lesz rá. És itt meg fogja találni. Ezért ahogy érkeztem, úgy távozom is. Hiába húz a kíváncsiság, hogy fedezzem fel a Rend épületét, erre még nem kaptam engedélyt sem meghívást. Majd remélhetőleg holnap. Úgyis pontos időben itt leszek…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Tue Nov 14, 2023 11:28 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

- Figyelsz. - bólintok. Valóban ezt mondtam.- Lehet harmónia két véglet együttes meglétével is. Ám az a harmónia eléggé dinamikus. Attól senki sem tart, hogy a csoport tagjai átállnak a sötét oldalra. Azon a részen már vagy túl voltak előző életeik valamelyiként, vagy nem is kívánták megtapasztalni, mert a fény mellett tették le voksukat. Ám ez a dinamika ... erős, s csak kevesen képesek úgy megtartani ezt az egyensúlyt, hogy közben... ide is figyelnek. Ők már egy teljesen más szinten mozognak. Mégis felvállalták, hogy ezt az egyensúlyt magukban hordozzák. Nem többek, csak mások... - sokan abba a hitben élnek, hogy ez azt is jelenti, jobbak. Senki sem jobb, senki sem tökéletesebb. Mert mindenki úgy tökéletes, ahogy van, a hibáival együtt is....
- A neved mögé az awan megnevezés kerül. Amelyik mögé szeretnéd, ám általában a nevetek mögé kerül, melyen szólíthatunk.
- Semmit sem kéne. - nem gondolkodom el egy pillanatra sem. - Minden akkor történik, amikor annak szükséges megtörténnie. A Mester azért van, hogy ebben segítsen, s ott legyen.
Biccentek a köszönömre.
Ám még nem lépek arrébb. Érzékelek valamit, így lépteim nem irányulnak a kijárat felé. Érzem, ahogy az energia körbeveszi Dariot, majd azt is, ahogy gondolatai felém irányulnak. Utat nyitok számára.
A válaszra meghajolok előtte. Mélyebben, mint előtte. Mert amire vállalkozott, becsülendő. Mint mindenki másé.
- Holnap reggel, hétkor. Ugyanitt. - már közben érezheti, ahogy az energia sűrűsödik körülöttem, majd a következő másodpercben már ott sem vagyok. Kivéve a köpenyemet...


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Tue Nov 14, 2023 8:05 pm

Továbbra sem kérdezek rá, hogy neki személy szerint mi a gondja a gyíkokkal, mert ha akarna erről beszélni, minden bizonnyal már elmondta volna. És én sem szeretném kiteregetni a szennyesem…
- Értem. - ezzel tulajdonképpen azt is egyértelművé tette, hogy ő is a saját döntése okán van itt, és segít nekem. Ezt becsülöm. Túl sok ellenpéldát láttam az érdek cselekedetekre, így ha valaki önzetlenül tesz valamit, azt én mindig értékelem. Most például… egy mosollyal, és egy egyelőre ki nem mondott köszönettel a pillantásomban.
- Te használtad ezt a szót. Nekem meg nincs annyi ismeretem, hogy ellenvetéssel tudjak vagy akarja  élni. - ő azt mondta teher, én meg hiszek neki. Már csak annak okán is, hogy ő a mester én pedig a… igazából nem tudom, hogy micsoda.
- Van neve a tanítványoknak a rendben? Vagy egyszerűen csak tanítványok? -  szívesen találkoznék is azokkal, akik hozzám hasonlóan még csak most ismerkednek az Erővel. Biztos tudnánk tanulni egymástól is. Azt ugyanis nem hiszem, hogy Dariel Master a nap minden órájában velem lesz. Illetve én sem feledkezhetek meg arról, hogy okkal vagyok itt.
- Egy éles helyzetben… gyorsabban kéne elérni ezt az állapotot? - én most nem siettem, hanem igyekeztem pontosan azt csinálni, amit mond. Illetve arra is igyekeztem figyelni, hogy nem támad-e meg a folyamat közben. De eléggé belemerültem és ezáltal sebezhető voltam. Ez meg feltételezem, hogy nem fér mindig bele az időbe…
Az edzés viszont úgy tűnik, hogy a végéhez ért, mert Dariel mester meghajol, és ki is jelenti. Én is meghajolok irányába.
- Rendben. Köszönöm. - most már nem csak magamban mondtam ki, valóban hálás vagyok Dariel mesternek, amiért ezt megmutatta nekem. Az már kérdés, hogy már most érzem, hogy ez csak a kezdet volt. Az előétel a főfogás előtt. Ám ez az értékét nem csökkenti annak, hogy lenyűgöző, és nagyon hasznos dolgot láttam már most is.
- Rendben. - bólintok szavaira, mielőtt távozna, és pontosan kettő másodpercet adok magamnak a gondolkodásra. Bár kevesebb is elég lett volna. Először Dariel mesterre gondolok, majd telepatikus üzenetet is küldök neki.
- Csatlakozom… - ez nem is kérdés. Meg akarok védeni másokat, és az Erő segítségével ez sokkal hatékonyabban fog menni. Illetve azt mondta, hogy mindez még önkéntes is. Ebben az esetben nem kötöm le magam olyanképpen, hogy Kismacseknak ne tudjak a továbbiakban segíteni. Vagyis hiába volt gyors, de logikus döntés született. És ki is tartok mellette.
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Tue Nov 14, 2023 12:07 am

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Halkan elnevetem magam.
- Tény. - volt idő, mikor gyűlöltem őket. Aztán már csak utáltam, s végül már inkább csak túléltem, utólag pedig rájöttem, hogy csak erősebb lettem.
- Nem. Az azt jelentené, hogy valaki jobb, vagy valaki kevésbé jobb. Van, aki felvállalja az adott életben, hogy ezzel foglalkozik. És általában ez a jellemző. Önkéntesnek kell lenni, az Erő így választ. Senkit sem kényszerít. -az már más kérdés, hogy mi van akkor, ha fafejűséggel fut össze az Erő. Az addig katasztrófális, míg fel nem ismeri az illető, ezt az utat választotta, csak egy kicsit jóval korábban.
- Miből véled, hogy ez teher? - nézek rá érdeklődéssel.
Ahogy látom, a tapasztalás felé irányul most figyelme, így meg is tesszük. Figyelem, ahogy energiája rendszereződik, s ahogy a kapcsolat megvan a bolygó energiájával, hogy azután ... befogadjon a tudatába mindent és mindenkit.
Benne engem is, s hagyom, engedem, létrejöjjön ez a kapocs.
- Így van. Éppen ezért fontos, hogy belül legyünk ott, mert azzal a külvilágot is befogadjuk, s vele együtt mozgunk. Még az előtt tudnánk róla, hogy ezt megtenné. Mert nem a mozdulatomat nézted, hanem az energiámat és engem éreztél. De ezt most fel is ismerted.
Kicsit biccentem oldalt a fejem. Nem értem az ilyen dolgokat, miért olyan fontos valaki életében, s meghagyom nekik.
- Mára végeztünk. - hajolok meg.
- Ha úgy döntesz, csatlakozol... csak gondolj rám. - nem erősködöm, nem koslatok és nem kényszerítek. Amikor odaér az úton, melyen halad, majd jelentkezik.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Mon Nov 13, 2023 12:17 am

Sebnyalogatás: pipa. Most már figyelhetek arra, hogy ne legyen több…
- Rendben. - hogy mikor fogom meglátni, azt egyelőre nem mondja el, de nem sietek. Most már nem. Az ugyanis világossá vált, hogy ez az Erő nem egy olyan technika, amit egy edzés során meg lehet tanulni, és néhány továbbin pedig tökéletesíteni. Ez… valami egészen más, amit még meg is kell értenem. És még inkább… látnom kell, hogy el is higgyem. Rossz tulajdonságom, hogy csak a kézzel fogható dolgokkal tudok kezdeni valamit. Mostantól viszont másként kell, hogy legyen.
- Nem eléggé… - számomra akkor fog befejeződni a háború, ha már nem lesz szükség fegyverekre. Bármennyire is szeretem a kicsikémet, várom azt a napot, hogy letehessem. Azt még nem tudom, hogy mit fogok csinálni, ha már nem lesz több teendőm, de… ha ezen életcél váltás lesz a legnagyobb gondom… már boldog macska leszek.
- Uhh… és az mitől függ, hogy a Rend melyik tagja cipeli ezt a terhet? Tehetség kérdése? - gondolhatnék akár arra is, hogy a rangtól függ, de nem hiszem, hogy az nem ugyanazt jelenti. A rangot ugyanis általában azok kapják, akik elértek valamit. Tehát tehetségesek. De, hogy a Rendben hogy működik… hát remélem, most megtudom.
- Rendben. - vissza az összpontosításhoz. Nekem jó. Dariel a Mester, így azt csinálom, amit mond, kérdés nélkül. Felesleges kérdés nélkül…
Megfigyelem, hogy milyen tartást vesz fel, és én is eképpen teszek. Majd további kommentár nélkül elkezdek figyelni a légzésemre. Nem kapkodok, először ezt akarom nyomon követni, és csak utána teszem meg a következő lépést. Figyelni a lábamra. Az energiám pedig szavai nyomán kúszni is kezd, érzem, hogy egy ideig csak tétován várakozik a lábam alatt. Majd elindul. Oda és vissza megteszi az utat, a testem többi része pedig megvárja ezt. Mélyebben kezdem venni a levegőt.
Majd beengedem a szelet is. Sejtjeim reagálnak rá, szívem ritmusa pedig a gondolataimra. Lecsendesedik mikor ezt kérem tőle, és az én ritmusomban pumpálja a vért az ereimbe. Eddigre már alig lélegzem, de nem is kell több oxigén.
Megérzem ugyanis Dariel jelenlétét is. Nem csak az energiáját hanem az Erőt is, ami átjárja. Hallom lélegzetét is. Aztán felemeli a karját és a massza sűrűsödik körülötte. A tenyere és a talaj között újra látom a fényt. De a pillantásom önkéntelenül siklik az övé felé. Tudom ugyanis, hogy mi következik, még ha sejteni nem is sejtem.
Mozdul, és vele együtt én is. Energiám jelezte, hogy mi fog történni, és védekezésre emeltem fel a kezemet, éppen akkor, amikor ő is ezt tette. Kifejezetten lassan reagáltam, mert nem akartam védekezni, de az energiám megtette helyettem, és húzta a karomat is. De nem ér össze a kezünk, hiszen ő csak a mozdulatot tette meg és én is. A szinkron pedig gyönyörű, főleg, hogy a tudatom el sem érte azt a pontot, hogy cselekvésre késztessen. Az Erő tette meg helyettem.
- Mindkettőnkre. Az energiám jelzett előbb, de azért, mert te is benne voltál a képben. - biztosan meglehetne ezt fogalmazni másként is, és nem biztos, hogy ezt a választ várja, de én így éltem meg. Saját magamra figyeltem, majd rá, majd újra magamra. Így tényleg előre tudtam, hogy jönni fog, és nem csak a pillantásából olvastam ki, hogy szitu van. Éreztem is…
Ettől pedig megjelenik egy mosoly az arcomon.
- Ez jobb, mint a huncutkodás. - nem hittem volna, hogy van ilyen, de… ez tényleg valami. És most már örülök neki, hogy nem voltam bunkó, és hellyel kínáltam az asztalnál. Ezt kár lett volna kihagyni. És még csak most kezdtük…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Sun Nov 12, 2023 10:46 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

- Igen. - bólintok.
Egy pillanatra megállok.
- Jó kérdés. Meg is fogod látni, melyik a jobb: ha magadra, vagy az ellenfeledre figyelsz? Vagy esetleg másra? - még a Pajzsot nézi, így majd utána rátérhetünk arra is.
Felhorkantok a befejezésre.
- Most már egyre közelebb vannak hozzá, igen. - magunkra találtunk, galaxis és univerzum szinten kezdtük megérteni őket, s úgy cselekedni, kénytelenek legyenek saját energiájukat felhasználni.
- Meg akik a befolyásuk alatt vannak, és kihasználják ennek előnyeit saját javukra, mások kárára. És vannak még a Rendben belül is, egy olyan csoport, amely képes a Sötét Erőt kordában tartani, éppen azért, mert mind a két oldalt tudják kezelni. Elég nagy teher. - pedig az az egyensúly. Csakhogy az olyan dinamikus, hogy azt kevesen tudják meglovalni.
- És akkor most az összpontosítás és figyelem. Lélelegezz, úgy, ahogy mutatom. - azzal csendben maradok, s egy stabil, mégis könnyed tartást veszek fel. Ha megvan, folytatom.
- Figyelj a légzésedre. Majd figyelj a lábadra, s ahogy az energiád eljut a bolygó középpontjáig, majd gyere vissza. Érzékeld, ahogy a levegő érinti a testedet. Ahogy a szíved dobbanása megrezegteti bőrödet, ereidet. Lélegezz. - s ahogy megvan, várok egy kicsit. Merthogy érzékelni fogja, tudata sokkal szélesebbé vált, s ebbe én is beletartozom, most még jobban, hiszen koncentrál. Felemelem oldalt a karom, s hagyom, hogy az energia a tenyerem és a talaj között még erősebb legyen. Tudom, hogy most látja. Majd hirtelen teszek egy mozdulatot felé, mintha ütni akarnám. S azt is látja, hogy az energiája előbb reagál, mint ahogy az én energiám mozdulna, jelezve, a támadást.
Leengedem a karom.
- Nos, kire érdemes figyelni?

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Sun Nov 12, 2023 12:36 am

Más talán megkérdezné, hogy milyen tapasztalatai vannak, ugyanis érzem rajta, hogy… nem a levegőbe beszél. De én nem vagyok ilyen. Tiszteletben tartom, hogy a másik akar-e beszélni vagy sem. Meg most nem is azért vagyunk itt, hogy sztorizzunk…
- Vagy nem engedik, hogy elhiggyük. - ha ugyanarról beszélünk… akkor sajnos tényleg vannak ilyen esetek. Az enyém. Esélyem sem volt kihúzni magam a Dracok hatása alól. Ha ők nem rabolnak el, és tartanak fogva, talán egy hosszú hajú, bohém költő lennék, és nem az, aki most vagyok. Ki tudja. Ahogy azt sem tudhatom, hogy melyik az igazi. Néha a körülmények számítanak, és nem csak az, hogy kik vagyunk.
De továbbra sem szeretnék sztorizni…
Jobban érdekel, ami előttem van, és az, hogy ez miként működik. Így továbbra is inkább kérdezek a sötétben tapogatózás helyett.
- Figyelem saját magunkra vagy az ellenfélre? - nem mindegy. Az egyik olyan, mint a szerelem. Figyelsz a másikra. Elvileg… A másiknál meg a saját lelkedet kell ízekre szedni, majd újra összerakni, felismerhető formában. Akárcsak a kézi fegyvereknél. Azt sem árt időnként szétszedni, hogy ellenőrizzük az energia ellátást. Meg tudjuk, hogy miért működik egyáltalán…
Az ő pajzsát nézve azonban rájövök, hogy hol is van a bibi. A rossz arcok… Egyszer talán meg fogom érteni, és elfogadni a jelenlétüket, de addig erre nincs esély, amíg a parancsnokomnak minden nap harcolnia kell velük, és nem lehet az unokáival…
- Akkor befagy a valagunk… - szummázom a következtetést, amit abból mondtam le, amit mondott. Az elmondottak alapján ugyanis úgy veszem, hogy pontosan ugyanannyi esélyünk van ellenük. Csak míg mi áldozatok nélkül vagyunk képesek felvenni velük a harcot, addig nekik ahhoz is nafta kell, hogy egyáltalán a valagunk közelébe jussanak…
- Csak a gyíkok használják a negatív erőt? Vagy vannak mások is közülünk? - sokáig jobban megvetettem azokat, akik a Dracok szolgálatába álltak, mint magukat a Dracokat. Gyengének tartottam őket, és érdemtelenmnek az életre. De aztán megértettem, hogy… nekik a legnehezebb. Őket olyasmire kényszerítik, ami ellentétes a természetükkel, és még azt is elhitetik velük, hogy így helyes. Azóta… legalább rosszul érzem magam, amikor egy ilyet kell likvidálnom…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Sat Nov 11, 2023 11:13 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

- Felettébb. - bólintok. Az utóbbihoz volt szerencsém, és sok időbe került, mire kijöttem onnan.
Hagyom elveszni abban, ahogy végül is önmagát nézi. Az az energia ő maga, még akkor is, ha mindezt a forrásból meríti.
- Mert nem hisszük el. - ami azért érdekes, mert valahogy ezek szerint még mindig hatnak ránk a dracok? Pedig mindenki színes, egyedi és ismételhetetlen.
- Valóban. Így van. És a koncentrációt sem erőltetéssel érjük el, sem erővel. Összpontosítással és figyelemmel.
Mivel látom, hogy közelebb jöbb, így fenn hagyom még a Pajzsot. Már ahogy hozzáérne, a Pajzs reagál. Egyrészt a keze és a Pajzs között egy üres tér képződik, s ez az, amivel voltaképpen legörgeti az energiát tárgyat, mintegy csusszanva előle. Ez mikrorezgést okoz, s ettől olyan érzés, mintha gumiba nyúlna valaki.
- Igen. Azzal a különbséggel, hogy a Sötétség a Fény hiánya. Míg számunkra korlátlanul rendelkezésre áll az energia, a fény, az erő, a Sötséget meglovaglók számára nem. Újra és újra kell azt termelniük, építeniük. Bár az elején könnyűnek tűnik a haladásuk, ez azért van, mert saját magukban rejlő sötétségből táplálkoznak, s az olyan, mintha fát dobnánk a tűzre. Ám amikor az elfogy... - nem fejezem be, biztos vagyok abban, hogy érti. S ezáltal azt is, hogy a dracok miért hódítanak. S jár nyomukba pusztulás és kietlenség.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Fri Nov 10, 2023 10:58 pm

Még néhány pillanatig gondolkozom szavain, aztán… bólintással kísérve válaszolok.
- Értem. - nagyon hasznos. És valamiért… van egy olyan érzésem, hogy én még kicsiben is gondolkodom a lehetőségekhez képest. De éppen ezért próbálkozom meg az elsőre lehetetlenenk tűnő dologgal. A kudarctól ugyanis nem félek. Csak a tehetetlenségtől…
És az erő reagál is a hívó szavamra, pedig a “cic-cic” kimondásától még fejben is tartózkodtam. Ennek ellenére is történik valami, és Dariel Mester szavait követően… látom is, hogy mi történik.
Lenyűgöz már önmagában is, de aztán… Dariel Mester felé fordulok, ahogy még egy ‘apróságot’ megemlít.
- Mindkettő igen hasznos… - mindkettőhöz volt már szerencsétlenségem, és nem tetszett. A sötétség… be tud kúszni a bőröd alá, és olyan helyeken okoz sérüléseket, amire tényleg csak a fény jelenthet gyógyírt. Legalábbis ha eljut odáig valaki. A sötétség ugyanis könnyen el tudja felejtetni, hogy rajta kívül létezik bármi is…
De ez most nem az a perc, amikor a sebeimet akarom nyalogatni. Inkább… csak megcsodálom, ami előttem van. Mert gyönyörű…
- Nem gondoltam volna, hogy ilyen színes egyéniség vagyok… - valóban nem. Mindig is egyszerűnek gondoltam magam, aki előbb lő, aztán kérdez. Ha olyanról van szó, akit ismer… akkor előbb kérdez. De ez az energia, és ez a színkavalkád jóval többet mutat, és… egy kicsit el is gondolkozom azon, hogy talán több lehetnék annál, mint aminek gondolom magam. És Dariel Mester éppen azért van itt, hogy ez sikerüljön…
Ennek jegyében pedig kérdésemre válaszolva újra maga köré vonja a pajzsot, és ezúttal már látom is. Mit látom… szinte kiégeti a retinámat olyan fényes. És nem látom őt mögötte. Ez már tényleg igazi védelem. Annak a kósza gondolatnak pedig ellenállok, hogy teszteljem, tényleg kivédi-e a lövedékeket. Már csak azért is, mert kizárólag úgy próbálnám meg, hogy mellé lövök, de most nem tudom, hogy pontosan hol van.
- Gyakorlattal a koncentrációnak sem kell már olyan erősnek lennie? Úgy láttam, hogy könnyedén alkottad. - kérdezem, és mondom is Darielnek, néhány lépéssel pedig közelebb megyek, hogyha lövedékkel nem is, a kezemmel megérinthessem. Hunyorgok ugyan egy kicsit, de ez nem zavar, ahogy most az is megnyugtató érzéssel tölt el, hogy érzem ugyanazt, amit korábban. Sűrű, gumiszerű massza, ami engem biztosan nem enged át. A kérdés, hogy ha ez ilyen hatékony… miért is van szükség még tanítványokra? Aztán eszembe jut valami.
- Ha vannak olyanok, akik képesek ilyesmire a fénnyel, akkor… vannak olyanok is, akik a sötétséget lovagolják meg? - egy átlag Draco nem jelenthet ellenfélt Dariel Mesternek, de talán vannak mások is, akik nem olyan türelmesek, mint ő… Ha igen… szeretnék tudni róla. És felkészülni is rájuk…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Fri Nov 10, 2023 10:20 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

- A használó gyakorlottságától függ. Az enyém azért masszív, mert volt időm felépíteni, és használni, sok helyzetben élesben használni. Az sem képes. - nagyon rá van hegyezve a lövedékekre, pedig azok semmik, ha képes lesz használni a Forrás erejét. A Fényét.
Nem áll ellen mentálisan, sőt, valóban kinyitja a Szemét, s érzékelem, ahogy elkezdi látni is, amit éppen alkotott.
Az ő pajzsán simán át tudok nyúlni, s nem is azért nem teszem, mert nem lennék rá képes. Megmutatni akarom számára, miként működik az ereje, ha pajzsot formál maga köré.
- Vannak közöttünk, akik a legnagyobb mesterei a Pajzsnak. Képesek egy egész flottát feltartani, s elnyelni a sötétséget. - nem lennék helyükben, ám láttam már ilyet, s mindig emlékeztetni kell magam arra, hogy voltaképpen nem elnyelik vagy semlegesítik. Visszaküldik a Forráshoz.
- Valóban az. A színek azok a te energiáid, aki és ami te vagy az adott pillanatban, ahogyan az erőhöz állsz. És önmagadhoz. - hátrébb lépek, s leengedem kezem.
- Ennek csak egy módja lehet. - hátrébb lépek jó pár lépést, majd az energiát újra magam köré fonom, hogy Pajzsot képezzen. Erős, szinte vakítóan fehér Fényburok vesz körbe, mely a föld alá is lefut, ott is folytatódik. Kik nemrég tapasztalták meg, még nem látnak át ezen a Fényen, idővel azonban majd áttetszővé, majd kristályosan átlátszónak fogják látni, ahogy maguk is haladnak előre a tapasztalataikban.
Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Fri Nov 10, 2023 8:24 pm

Szóval tényleg az erőt éreztem. Már mint nála. Nem rossz. Határozottan segít a harcban, ha a másik nem tud a közelünkbe jönni. Ha pedig még a lövedékeket is felfogja… azt felfogja?
- Semmi sem tud áthatolni azon a falon? Nagy hatótávú lövedék sem? - kérdezem meg mielőtt még én is megpróbálkoznék vele. A választól persze független, hogy mit csinálok végül. Az… inkább a kíváncsiságtól vezérelt.
És meg is lepődöm azon, hogy valamit valóban érzek. Azon  pedig még inkább, hogy meghallom Dariel hangját a fejemben. Annyira a falra koncentráltam, és az ő mozdulataira, hogy a hangja… váratlanul ér. És még valami más is…
Mert azon kívül, hogy üzen, valami más is történik. Mintha parancsot teljesítenék, elkezdem látni is azt, ami előttem van. Nem tagadom, teljesen lenyűgöz. És nem azért, mert elvileg én csináltam.
Az örvénylő színek kavalkádja kápráztat el, és az, hogy… Dariel mester úgy tűnik  tényleg nem tud átnyúlni a falon. Érintése nyomán sűrűsödik az energia illetve… én magam is ráteszek egy lapáttal. Még inkább koncentrálok arra a pontra, ahol a keze van, hogy tényleg ne tudjon átnyúlni. Ha ez is sikerül… igazából ettől függetlenül is nagyon örölük neki, hogy egyáltalán történt valami, és nem csak az arcom sugallja azt, hogy inkább egy zártabb helyiségben kéne erőlködnöm…
- Nagyon szép… - jelentem ki, és… meglehet, hogy egy kicsit kásás a hangom is. Ezért megköszörülöm a torkomat. És a koncentrációt abbahagyva eltüntetem a falat magam elől.
- Most már fogom látni azt is, amit te vontál magad köré? - kérdezem tőle, és meglehet, hogy néhány pillanatra a készültségi fokomon is lazítottam. De csak néhány pillanatra. Válaszától függetlenül ugyanis újra stabil állásba állok, és várom, hogy támadjon. Vagy csak álljon…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Thu Nov 09, 2023 11:02 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Bólintok.
- Így van. A vagy valami hasonlót mellőzve. -ám továbbra sem mozdulok, várom, mit cselekszik.
S ahogy érzem az első pendülést, s ahogy az energia kezd körülötte mozogni, csak figyelem.
Látom.
Ő maga azonban egyelőre csak érzékeli, de azt is, elég rendesen, ha lehet így kifejezni.
- Nyisd ki a Szemed. - gondolataim mellé energiám is társul, megérintve harmadik szemét, ami elvileg... nyitva kéne, hogy legyen.
Energiával érintem meg, s hagyom, hogy láthatóvá tegye számára, mit is alkotott.
Az energia örvénylik, masszaként, különböző színekben, csoportokban, rendezetlenül és rendszertelenül mozogva. De ott van. Még mindig a tudatában vagyok, ha nem lökött ki onnan, s leépítem sajátom, ahogy közelebb lépkedek hozzá, s először ujjaim élével igyekszek átnyúlni rajta, majd tenyérrel simítom meg.
Az energia láthatóan jobban a kezem közé tornyosul, védve Dariot, hiszen ezért alkotta meg, s mikor elmozdítom kezem, akkor követi azt. Érezhetően beenged, ha erősebben tenném, de kezdetnek nagyon jó. Ahogy elveszem kezem, az energia ismét rendszertelenül mozogni kezd, eloszolatva a sűrűsödést, ahol a kezem volt az előbb.
Hátrébb lépek, s várom, mit is reagál. EZ az a tanítás, amit tőlem kap. A fizikai küzdelem egy maszlag, test, dracoi. A harc az elme és a lélek harmóniájából fakadóan máris győztessé tud tenni. A nem harcolni akarással nyerjük meg a csatát s a küzdelmet is.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Thu Nov 09, 2023 10:07 pm

Várok. De nem támad. Vagyis… vagy arra vár, hogy én kifárasszam magam, vagy arra, hogy megunjam a dolgot. Esetleg valami teljesen más miatt… Nem vagyok jó a találgatásban.
- Azt, hogy az erővel falat vontál magad elé. Vagy valami hasonlót. - a telekinézis… az nem így működik. Tudtommal… Profi azért nem vagyok abban sem. Csak a puskákkal. Aminek viszont nincs helye a közelharci küzdelemben. A tisztességesben…
Ezért én továbbra is várok, hátha mégis meggondolja magát, és támad. Ha nem… akkor az unalom elűzése érdekében kipróbálok valamit.
Megpróbálom az energiámat sűríteni, és arra koncentrálni, hogy előttem is legyen valami védelem. Egy falat képzelek el magam előtt, amin nem hatolhat át semmi. Az arcomon pedig… minden bizonnyal meg is jelenik ez a koncentráció. De hogy ezen kívül történik-e valami… azt nem tudom. Ugyanis nem tudom, hogy pontosan mit csinálok, és egyáltalán így kéne-e csinálni. De azt éreztem, hogy mi volt Dariel Mester közelében, és azt próbálom reprodukálni.
És valamit érzek is. Nem látok semmit, de… mintha valami olyasmi buzogna bennem, és előttem, ami eddig még nem. A tarkómon mindenesetre biztosan égnek áll a haj. És valami biztosan történt.
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Thu Nov 09, 2023 9:22 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Állok és várom, mikor fedezi fel, s érti meg, ezen nehézkesen jut át. S érzem azt is, hogy taktikát vált. Na végre. A fizikai dolgok sokadlagosak egy küzdelemben. Mondom én, de valóban így gondolom. Az energiáját eloszlatja a pajzs, amit magam köré vontam, nem ellenáll, hanem csak lepereg és lefolyik róla, mint viaszon a víz.
Mivel lent van, négykézláb, úgy ragadom meg, hogy az energiáját így is el tudjam vezetni. Hogy gurul, vagy esik, ez már az ő döntése.
És érzékelem, hogy megint felismert valamit. Nyugodtan állok, ugyanolyan kedélyesen szemeit tanulmányozom, mint eddig. A türelemjátékot már akkor elvesztette, amikor nekikezdett, ezt tudom.
- Mit mond a megérzésed? - kérdezni könnyű, kívülről keresni a válaszokat. Amikor azok éppen bennünk van. És továbbra is állok, s várakozom.
Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Thu Nov 09, 2023 12:02 am

A közelítés nem úgy megy, mint terveztem, valami energia, vagy épp maga az Erő ugyanis elkezd visszafelé nyomni. Minél nagyobb erővel próbálok közelíteni felé, annál jobban ellenáll, és… azt az érzetet kelti benne, hogy nem tudok rajta áthatolni. Vissza fogok pattani.
Az nem baj. Legfeljebb elesek. Így még próbálkozom.
A mozdulataim viszont óvatosabbak lesznek, fizikai erő helyett megpróbálok az energiámmal is előre furakodni. Az pedig egy kicsit sem foglalkoztat, hogy igen furán festhetek négykézláb. Nem bemutatót tartunk hanem harcolunk és… nekem most csak innen lehet előnyöm.
A szemből kiolvasni a mozdulatot gondolatot viszont nagyon komolyan gondolta mert könnyedén kitér az ütésem elől (és valahol ennek örülök is, mert nekem is fájt volna, ha ott eltalálom…) és lendületemet továbbvíve elhajít a levegőben. Tehát megint négykézláb érkezem. De most sikerül megkímélni legalább a homlokom…
Rögtön felé fordulok és… egy ideig csak várok. Túlságosan is nagy arányban védi ki a támadásaimat, és fordítja ellenem őket, ezért más taktikára van szükség. Nem mellesleg pedig még mindig fáj a mellkasom, és a homlokom is…
Ezért nem mozdulok csak őt nézem. Ha kell jövő hétig (vagy amíg Kismacsek és Rose nem jelzi, hogy NAGYON kellek…) csak itt fogok állni és várom, hogy ő támadjon. Minden sejtem rá koncentrál, és az energiámat is felé fordítom teljesen, hogy minden mozdulatáról még azelőtt tudjak, mielőtt végrehajtaná őket. Egyedül azzal az erő fallal nem tudnék mit kezdeni, de állok amíg csak kell.
- Az Erőt használtad, amikor nem tudtam közelebb menni hozzád? - az jobban érdekelne, hogy miként lehet egyáltalán aktiválni a használatát, de ez jó lesz majd következő kérdésnek. Már csak azért is mert megérzésem szerint nem ilyen egyszerű a dolog…
Éppen ezért, hiába csevegős a hangulat, én még mindig készen állok a harcra. És… persze ha nagyon nem akar megindulni… akkor kitalálok én valami mókásat…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Wed Nov 08, 2023 11:11 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Meg is érkezik a talajra, nem könnyítem, enyhítem esését. Nem azért, mert szeretek durva lenni. Arra vagyok kíváncsi, miként reagál erre. Értem a válaszát, s kicsit triggerelem, hogy nem feltétlen azt a választ adom, amit gondolok. Érzem mohóságát, ahogy felismerte, tanulhat. Ám a türelmetlenség az egyik vonzó indok a Sötét oldal felé. Pedig a legnagyszerűbb az, amikor végighaladunk a tanulás útján. Sok mindent le kellett dobnom magamról, hogy előjöjjön az, aki valójában vagyok. S látom Darioban azt, aki lehetne, s csak rajta áll, meg is valósítja mindezt.
A szabadban vagyunk, s amerre arrébb léptem, ott is maradok. Várva, miként reagál. Akárhányszor közelebb akar jönni, érezheti, hogy mintha egyre jobban nyomódna bele egy láthatlan gumiba, ami végül megállítja, noha vissza nem pattan, de nagyon azt súgja azt ösztön, és az érzet is, hogy visszapattan.
A rikkantása nem foglalkoztat, ugyanúgy figyelem tovább, s ahogy felpattan, ütne, a kellő időben oldalt lépéssel egyidőben ragadom meg vele ugyanazon oldalán lévő kezemmel csuklóját, fordítom meg, míg a másikkal a derekát fogom meg olyan helyen, ahol az az oldala képtelen mozdulni, mert ott nyomom meg, s saját támadó erejét használva, hajítok rajta egyet, ahogy elvezetem magam előtt.


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Tue Nov 07, 2023 11:51 pm

Jól csinálja, akár köze van ennek az erőhöz, akár nem. Képzett közelharcos. Tetszik. Fáj, de tetszik…
Az viszont már nem annyira, hogy amikor átdob a vállán, nem sikerült tökéletesre a landolás. Kinyújtom a kezeimet, hogy tompítsam az esést, és négykézláb érkezzek, de akkora a lendület, hogy a homlokom, még így is puszit ad a földnek. Koppan, nagyot, de nem reccsen. Tehát még tart a küzdelem.
Nem válaszolok neki, mert tényleg nem a farkamat akarom méregetni. Tanulni akarok, és ha ezt nem látja, azzal nem tudok mit kezdeni. Én ennyit tudok. Küzdeni, és figyelni arra, amit mond, még ha ezt nem is jelzem hangos igenezéssel.
Ezért a továbbiakban nem szólok, hanem maradok négykézláb, és elkezdek az irányába mászni. Taktikusan odébb állt, így nem is nyúlok, amíg nem érek elég közel. Nagyon gyorsan tudok mászni. De ő talpon van, tehát, ha továbbra is figyel rám, simán odébb tud menni. Nem baj. Egyelőre nem is elkapni akarom.
Tovább mászom, ha kell végig kergetem  a termen, és persze arra figyelek, hogy ne tudjon belém rúgni, avagy másként elkapni. Ha közeledik, kitérek, ha viszont nem… akkor játszunk még így. Azt pedig teljes mértékben figyelmen kívül hagyom, hogy már a fejem is elkezdett hasogatni…
- Elég volt… - kiáltom el magam, és egy pillanatra meg is állok, mintha nem bírnám már szuflával, és abba akarnám hagyni.  De a szemeit még mindig figyelem, és ebből lehetséges, hogy tudja, mire készülök. Nem baj. Kezd izgalmas lenni.
Ezért hirtelen felpattanok, és ha tudok, küldök egy jobb egyenest az ágyékába. Ha már emlegette… Tudom, hogy aljas még a próbálkozás is, de ha látni akarja, hogy mit tudok, ezt az oldalamat is ismernie kell. Hogy mit kezd vele… az már persze rajta áll.
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Tue Nov 07, 2023 11:27 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Érzem, ahogy az energia a sarkamból átdübörög a gerincemen, majd a tenyeremen keresztül Dario felé, s el is küldöm felé. Mozdulatát is látom, ahogy biccen nyaka, ám mielőtt elérne hozzám, addigra már tudom, nem fog megtörténni, mert a másik kezem nyaka, mellkas felőli részen már nyúl tarkója felé, hogy fogást kapjon rajta, s a fejelés erejét felhasználva úgy fordulok, hogy a vállamon át tudom vetni, főleg, hogy le is térdelek kicsit. Elengedem, hagyom, hogy essen a maga módja szerint.
- Eddig is ezt tettem. És farokméregess mással. Tanítani vettelek magamhoz és annyit tanulsz, amennyi éppen megfelelő. Teli pohárba nem lehet több vizet tölteni. - felelem egyszerűen, miközben felállok, s arrébb lépek tőle, hogy ha fekszik, ne tudja elkapni a lábam.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Mon Nov 06, 2023 10:45 pm

Könnyű lenne abban a hitben harcolni, hogy fel vagyok készülve mindenre, ám ilyen csak a tündérmesékben, meg a bugyuta Terrai filmekben van (amiket Rose úgy kedvel…). Igenis megcsaphatnak, ha odatolom az arcom, és bizony fájni fog, ha nem vagyok elég ügyes. De ez nem jelenti azt, hogy félek próbálkozni. Tanulni ugyanis csak a hibákból lehet…
Ezért sem akadok fenn azon a tényen, hogy a Mester figyelmeztet arra, hogy átlátszóak a mozdulataim. Még örülök is neki, mert így a következő támadásnál tudok erre figyelni. És úgy tűnik, hogy ez előre is vezet. Már mint szó szerinte előre…
A sebezhetőség megbosszulja magát, és hiába sikerül ellöknöm Darielt, ő húz magával. Ráadásul egy akkora csapást ad a mellkasomra, hogy pár pillanatig levegőt sem kapok. Még szerencse, hogy elvagyok nélküle egy ideig…
Így miként húz magával, kihasználom a lendületet, és a mellkasomra simuló tenyér ellenére is előrehajolok. Éppen annyira, hogy a fejemmel elérjem az övét. És tisztességesen összekoccanjon a buksi…
De ez és persze az, hogy a mellkasom veszettül fájni kezd, elég arra, hogy jóval lomhábban mozogjak a továbbiakban, és egyelőre ne próbálkozzak újabb támadással. A kezeimen és a lábaimon kívül lüktet mindenem, ráadásul, ha sikerült megfejelnem, akkor a látásom sem lesz már olyan, mint előtte volt. De… a szemét még mindig figyelem. Így ha támad, akkor készen állok rá, és… vagy védem, vagy nagyon nem.
A mosolyt pedig már nem tudom (és nem is akarom elrejteni az arcomról). Szeretem, ha tisztességes küzdelemben ver el valaki, mert abból lehet tanulni. És nem mellesleg… a fájdalom tényleg erősebbé tesz. Legalábbis ezt elég szépen sikerült elhitetni magammal…
- Mutasd meg, hogy te mit tudsz. - ez nem kihívás, annak ellenére sem, hogy a mosolyom már olyan széles, hogy lassan a fogsorom éle is látszódik. Ez a kíváncsiság, mert ha ő az Erőt használja, akkor biztosan tud olyat, amit én még elképzelni sem tudok. Szeretném látni, még akkor is, ha fájni fog. Abban pedig csak kicsit reménykedem, hogy azért azzal a valamivel, most nem a mellkasom fogja célozni…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Mon Nov 06, 2023 10:08 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Rásandítok. Én sem kötöttem velük, mégis náluk kötöttem ki, hosszú évezredekig. Van, amikor az elrendezett életbe beleköpnek. Az enyémmel ez történt.
Hümmentek arra, hogy az összedolgozás mellett van. Ezt is érzem benne. Meg a másikkal való farokméregetést. De mégis, sokkal inkább azért, hogy a saját határait tudja húzogatni, a másik bajsza helyett. Ez becsülendő, csak nem mindenki így áll hozzá.
Nagyon jól fogadta a támadást, vagy visszatámadást, azonnal visszaállt támadó pozícióba. Ez eddig teljesen rendben.
Csak magamban tudomásul veszem, hogy behunyta szemeit. Vagyis tudom, mire készül, s felkészülhetnék rá, s ki is tér a mozdulatom elől. Ellök, mivel nem tudok, vagyis nem akarok kitérni a telekinetikus képessége elől, hogy elmozdítson helyemről. Helyette beleakasztom saját energiám, hogy ahogy mozdítani akar, velem együtt mozduljon, mert a távolságot tartom közöttünk, majd hirtelen rántom magam felé, s ha nem tudja kivédeni, akkor tenyerem mellkasán döndül, amit az utolsó pillanatban pattintok elé.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Sun Nov 05, 2023 8:25 pm

Szerintem félreértett, de nem foglalkozom ezzel. Arra figyelek, amit mond, és tény… nem vagyok felkészülve a Dracok összes húzására. Az más kérdés, hogy szerintem arra senki sem tud igazán felkészülni…
- Nem kötök ilyen megállapodásokat. - ha valaki szenvedni akar… ez keressen valaki mást. Én inkább a feneket a bajból kihúzó típusnak szeretném vallani magam. A saját megállapodásom meg… azt hiszem mindegy is.
- Rendben. - bólintok válaszára, mert ha köszönetet akar mondani, az-az ő dolga. Szerintem a véletlen tettek, avagy szavak nem fontosak, de eszemben sincs ezt most kifejteni. És nem azért, mert nem akarom bosszantani. Egyszerűen csak hasznosabbnak érzem a tetteket a szavaknál. És leginkább azzal tudom megmutatni neki, hogy érdemes rám pazarolni az idejét, hogy együttműködöm. Legalábbis én azon vagyok.
- Értem. - tehát az Erő dönt. Felőlem… nem tudom, hogy van-e olyan, hogy elhagy, de azon leszek, hogy ennek még az esélye se legyen meg. Dariel mester pedig… úgy tűnik nem értékeli ezen törekvésem. Nem baj.
- Támogatom az összedolgozást. - minden esetben. Többek között ezért is vagyok itt. Azon kívül, hogy Kismacsek a barátom, fontos az univerzum szempontjából, így minden bizonnyal akkor is megvédeném, ha nem ismerném. Az más kérdés, ha totálisan seggfej lenne, nem tudnék vele mit kezdeni. Illetve nem akarnék. De szerencsére még kedvelem is.
Ahogy… Dariel is kezd szimpatikusabb lenni annál, mint amit eddig gondoltam róla…
Azt viszont nem mondhatom neki, hogy rám nem hat a manipuláció. Sokáig ki voltam téve az összes trükkjüknek, és nekem csak a teljes ignorálás segített. Pedig tudom, hogy nem ez a megoldás. De egyelőre ez van. Tanulni viszont nem csak hajlandó vagyok, hanem szeretnék is. Mindenki érdekében.
Éppen ezért is reagálok a mozdulataira. A támadásomat könnyedén hárítja, és csak azért nem lök tovább, mert készültem arra, hogy védekezni fog. Azért még így is eltalál, és kell pár pillanat, hogy ne csak talpon, hanem harcrakészen legyek, de ezalatt az idő alatt is végig őt figyeltem. Épp csak nem ott, ahol ő szeretné.
- Rendben. - nem bólintok, csak kérésének megfelelően, a tekintetét keresem. És várok. Arra, hogy most ő mozduljon, hogy ő is… mutasson valamit. Nem azt várom, hogy verjen péppé, de örülnék neki. Akkor ugyan van mit tanulni..
Az íriszeit kémlelve viszont valóban sikerül időben rájönnöm, hogy mire készül. Kis híján elkapott még így is, de sikerült kitérnem előle. A szemkontaktust pedig továbbra is fenntartom. Legalábbis addig a pillanatig, míg végül be nem csukom a szemeimet egy pillanatra.
Ismét a telekinetikus erőmhöz nyúlok, azzal próbálom ellökni őt magamtól. Hátrálok is egy lépést, még mindig csukott szemmel, lehetőleg semmit nem elárulva a számára. Így viszont védtelen vagyok, ezért csak néhány másodpercet adtam magamnak a ‘vak’ támadásra. Vagy bejött, vagy nem…
Szóval inkább újra kinyitom a szemeimet, és figyelem, hogy sikerült-e egyáltalán elmozdítani, vagy mi lesz a következő mozdulata. Annak a kísértésnek pedig ellenállok, hogy az ökleimet használjam. Az inkább érzelemből történne, mint agyból… És a tekintetét ismét keresem, legalábbis amennyire tudom.
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Sat Nov 04, 2023 10:53 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Ránézek.
- Nem azért mondtam, mert pátyolgatni akarlak. Ha a dracok kezére kerülsz, vannak módszereik, amire nem vagy még felkészülve. A nélkül másokat is bajba sodorsz. Feltéve, ha nem ez volt az eredeti megállapodásotok. - akkor meg úgyis be fog következni, mert ezt akarták megtapasztalni. Én nem akartam megtapasztalni, milyen a tárgyuk lenni, nem is ezzel a céllal vállaltam fel ezt az életet.
Félrebiccentem a fejem a válaszra.
- Értem. - a kislány ölelése még most is ott van. A lányoméra emlékeztet. Őt nem érdekelte, hogy nézek ki, elfogadott olyannak, amilyen vagyok.
- Megköszöntem. - az ilyenek fontosak a tanuláshoz. - Nekem semleges. - nem zavartat, ha más véleményen van. Azzal is erősít.
- Ha nem bizonyultál volna megfelelőnek, akkor az Erő sem hív. - vagyis azon már régen túl van. Mint ahogy a megfelelés dolga, ami nem ezen világ része.
- Ha ezt mondod, akkor el is fogod magadnak intézni, hogy ne az legyél. Ha ezt akarod, akkor ezt kapod. És miért kell a legjobbnak lenned? Ez nem draco világ, ahol versengés van. Összedolgozunk, képességünk csiszoljuk, de olyan nincs, hogy legjobb vagy legrosszabb. Az dracoi manipuláció, hogy megossza az egységet. - egyszerűen és kurtán felelek.
A szemeit figyelem. S tudom, hova támad, gondolatai is üvöltik, ha csak időben nem csapja le azokat.
Az utolsó pillanatban ugrok, vállának hátsó oldalára érjen lábam, s ott lökjek rajta. A patás láb az egyik legerősebb, ebben a macskák előznek meg bennünket. De nem vagyok egyszerű patás. A levegőben megfordulok, a nagydarab testem ellenére is, hogy leérkezve már vele szemben legyek újra. Sokan szeretnek fát játszani, robosztus testalkatomból erre következtetnek. Az erő energiáit azonban megtanultam meglovagolni (haha), hogy könnyedén mozogjak, ha szükséges.
- A szemed mindent elárult. Ahova mentél volna, arra tekintettél. Mindig ide nézz. - mutatok két ujjammal a saját szemeim felé. - Abból azt is sokkal előrébb látod, én mire készülök, mert a test csak az után mozdul.
Hogy mutassam is, közben közelebb megyek hozzá, de a szemkontaktust nem szakítom meg. Ha nem támad, úgy kezem indul meg, mintha ököllel érkeznék, azonban másik kezem is belecsatlakozik, s derekát megfogva, a forduló mozgás erejét felhasználva, ha összejön, felkapom, s a föld felé vágom. Senki nem mondta, hogy kíméletes vagyok.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Fri Nov 03, 2023 10:26 pm

Elmosolyodom. Végre ugyanis történik valami. Már a sérülésem miatti kényszer pihenőt sem viseltem jól, de erőm teljében… pláne fölöslegesnek érzem magam, ha nem csinálok SEMMIT…
- Ha ellenem lenne, az sem zavarna. Végső soron minden erősebbé tesz. Szinte minden… - a semmi az nyilván nem. De ezen véleményemet már elég erősen kifejtettem. És beszélni továbbra sem szeretek, amennyiben nem szükséges.
És úgy tűnik, hogy ő sem. Még a végén jól ki fogunk jönni egymással…
- Rose gyerekei. A rajongóid. - lehetséges, hogy az utolsó szót, némi éllel a hangomban ejtettem ki… de a jelentőségteljes pillantásról most lemondok. Már ezt is kifejtettem, így nem akarom újra emlékeztetni rá, hogy rajta leszek, amíg kicsi Rose fel nem nő… és még utána is…
Rynalt viszont gyorsan elrendezem, így nincs akadálya annak, hogy haladjunk. Meg egy kicsit beszélgessünk, érdekes dolgokról.
- Nem állt szándékomban rámutatni a hiányosságra. De annak örülök, hogy hasonló véleményen vagyunk. - már csak azért is, mert ha ő lesz a Mesterem… akkor gondolom illene valamennyire egy hullámhosszon lenni. Nem szükséges, de… jobb a hangulat. És ha az jó, a harc is jobban megy. Legalábbis nekem…
- Ahhoz értek jobban. És feltételezem, hogy bizonyítanom kell, érdemes vagyok a képzésre. - azt pedig akkor tudok, ha puskát kapok a kezembe. De természetesen nyitva hagyom annak a lehetőségét is, hogy más szándékkal akar nekem segíteni. Végső soron ugyanis… nem érdekel, hogy miért csak az, hogy fejlődjek. És ne unatkozzak…
Idővel viszont kiderül, hogy… ez az Erő nem pont olyan, mint amire én gondoltam…
- Hmm… Akkor nem én leszek a legjobb tanítványod. - az érzelmi egyensúly nem nekem való, még akkor sem, ha sokan azt hiszik, hogy kőszobor vagyok. Ez csak azért van, mert a helyén tudom kezelni a haragom, és feltudom használni a pozitív hozadékát. De mentális küzdelemben… biztos, hogy nem leszek jó.
Ám az érdeklődésem még így is láthatóan felkelti ez ugyanis… tényleg olyasmi, amit nem tudok. Tehát lehet fejlődni.
A helyszínnel pedig egyelőre nem foglalkozom. Szép épület, gondolom tele van egy csomó mindennel, de nekem Dariel lesz a mesterem. Így az ő mozdulatait figyelem, és azt… hogy mit csinál. Idővel például leveszi a köpenyét, és ettől önkéntelenül kerül mosoly az arcomra.
- Oké. - lelohad a mosolyom, ahogy futni kezdek felé, és ahogy érkezés előtt ahelyett, hogy csak becsapódnék a lendülettel, inkább a telekinetikus erőmet használom. A lábait céloztam, mert túlságosan is nagydarab, és a nyers erővel nem tudnék felülkerekedni rajta. Egy kis figyelem elterelés a futással viszont jól jöhet, ahogy az is, hogy ha minden úgy történik, ahogy szeretném, tulajdonképpen kigáncsolom az erőmmel. Ám egy kis távolságot még így is tartok, mert arra számítok, hogy ő is támadni fog. Erre pedig készen akarok állni…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Fri Nov 03, 2023 9:43 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Bólintok arra, hogy így gondolja. Ő sem egy olyan, hogy megmondja, ki mit csinálhat.
- Valóban. - bólintok. A mentális edzés is fontos, ám ő most valamiért nagyon a fizikaira utazik. Nekem az is megfelel.
- Igen. Ez a te védelmedben van, nem ellened. - vannak és lesznek olyan küldetéseim, amelyeket alapvetően is csak egyedül hajthatok végre, és neki is tanulnia kell, másoktól is.
Döntött a megnevezést illetően, elfogadom. Ha Darielnek nevezett volna, azt is. Hümmentek, s bólintok is, jelezve az elfogadást.
- Értem. - s nem kérdezem, mi is az első benyomása. Ha akarja, megosztja velem, ha megtartja magának, úgy is jó. Nem az a fajta vagyok, aki mások véleménye szerint alakul. Mert megtanultam, tehetek bármit, ha a gazdának éppen olyanja van, akkor bármi lehet. Így feladtam a megfelelést, csak figyeltem, milyen hangulatban voltak. Aztán már azzal sem foglalkoztam, beletőrödtem a tárgy szerepébe feléjük. Magamban pedig kialakítottam saját magam, mivel sosem voltak rá kíváncsiak, így az lehettem belül, aki csak akartam lenni. Az már az enyém maradt.
- Gyerekek? - nézek rá, de meg is áll, jelezni, így én is megállok, türelemmel várakozom, míg megteszi.
- Rendben.- s azzal haladunk tovább.
Hallgatom a kedvenc fegyverét, ami sokkal inkább távolságra megfelelő, s fenntartja a kábítás lehetőségét is.
S már-már fogalmazódna bennem a kérdés, mikor folytatja, s megértem, kérdésem nem volt tökéletes.
- Köszönöm, hogy rámutattál kérdésem hiányosságára. S egy valódi küzdelem számomra is ugyanerről szól.
A bejárathoz érünk, ám senki sincs, aki őrizze azt. A bejárat megteszi, érzem, ahogy a jelek átvizsgálnak bennünket. Nem csak rendbeliek járhatnak ide, ám senkit nem engednek be, ki ártó szándékkal érkezik. Még a legmanipulatívabb draco sem képes ezt kijátszani.
- Ha a szemtől szembe küzdelmet kedveled, akkor miért a lövés az, amire elsőként kérdezel? - nem nézek rá, ám az árkád alatt haladva, megfigyelem, hova is tudunk menni gyakorolni.
- Mentálisat. És az érzelmi egyensúlyt. - azzal lehet a legjobban nyerni. Az árkádból kilépve, az egyik gyakorlópálya felé veszem az irányt, s köpenyem leteszem az egyik fatörzs ágára.
- Mutasd meg, mit tudsz. - fegyverem marad a helyén, csak megállok, hogy cselekedjen úgy, ahogy gondolja.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Wed Nov 01, 2023 11:40 pm

Szavai alapján… valószínűleg nem ért egyet velem, de elfogadja a véleményemet. Az nekem elég. Már csak azért is, mert ha valaki kérdezi mit gondolok, akkor megmondom. Ha nem tud vele mit kezdeni az meg már nem az én gondom.
- Persze. De nem nekem kell osztogatni. Mindenki saját maga él avagy nem él vele. - vállat vonok, mert mint ahogy sok máshoz, szerintem ehhez sem sok közöm van. Én ilyen vagyok, más meg olyan. Ez nem jelenti azt, hogy bárki is értékesebb a másiknál. Sőt… már az sem jelent a szememben sokat, hogy valaki honnan származik, vagy hol nőtt fel. Regulus megkapta a szaros palacsintát, mégis jó gyerek lett belőle. Én meg… hagyjuk is…
- Akkor csak az edzés marad. - mosolyodom el halványan, mert… nekem teljesen jó ez az eredmény. A huncutkodás… az sem lenne rossz, de most egyébként is túlságosan tele van a fejem. Azt pedig csak akkor érdemes, ha szívem és lelkem is benne van a… mókában…
- Gondolom te döntöd el, hogy készen állok-e rá, vagy mehetek-e igaz? - továbbra sincs bajom ezzel a felállással, még mindig csak a tisztánlátás érdekében ‘kukacoskodom’. Dariel… a Mester viszont úgy tűnik, hogy bírja a kiképzést. Ez mindkettőnknek jó hír…
- Rendben Dariel Mester. - nem tiszta, hogy miért fontos a tömeg éppen itt, de… a biztonságos megnevezéssel nem lehet rám panasz. Ugyanis nem áll szándékomban megnehezíteni a Mester dolgát. Akkor sem, ha kicsi Rose miatt… figyelni fogok rá minden pillanatban.
- Első benyomásom van már most is. De mehetünk. - nem jóváhagyásként mondom. Ha azt mondja kövessem, én megyek utána. Legfeljebb azt kérdezem meg, hogy milyen szorosan… Ez ugyanis szituációktól függően változhat.
Most csak egyszerűen megyek utána, avagy mellette, mikor ő is feláll, és megindulunk.
- Öhm… szerintem a parknak azon a felén még nem. A parkban több időt töltöttem. Főleg, amikor én vigyáztam a gyerekekre. - erről jut eszembe. Azért… jeleznem kéne, hogy egy ideig ‘házon kívül’ leszek.
- Egy pillanat. Szólok a barátomnak, hogy ne várjon. - épp csak egy pillanatra állok meg, amíg Rynalnak küldök egy üzenetet. Semmi extra, csak annyi, hogy edzeni megyek, és csak későn érek vissza a Szélvészre. Nem hiszem, hogy csak rám várna, így ennél több információ nem is kell. Meg mesélni úgyis csak akkor tudok, ha már van mit…
- Megtörtént. - kijelentésem gyors, és egyszerű, így már indulok is tovább, ha Dariel is. Aztán, hogy végül megtöri a csendet… engem nem zavarna, de végre egy érdekes beszédtéma. Halvány mosoly jelenik meg az arcomon.
- Igen. Egy energia fegyver. Kábít avagy öl, attól függően, hogy mire van szükség. Tíz-húsz méteren belül pontos csak, viszont… olyan gyors, hogy pislogni sincs ideje annak, akire ráfogom. - mert én is gyors vagyok. Csak ezt nem teszem hozzá. Ez egyelőre irreleváns. Meg viszonyítás kérdése is…
- Hát… szeretném azt hinni, hogy az én kicsikémhez. De van egy nagy hatótávú puskám is. Ahhoz jobban értek. Amikor azt használnom, éreznem kell a légáramlatokat, fel kell mérni a célpont mozgását, és persze… tökéletesen mozdulatlannak kell lennem, amikor végül lövök… aztán pedig ott van a koncentráció, hogy a lövedéket odavezessem a céljához. De hiába vagyok ebben jó, nem szeretem. Szemben akarok állni a célpontommal, mert úgy tisztességes a küzdelem. - hiába kapok még parancsot is időnként arra, hogy oltsak ki egy életet, úgy gondolom, hogy a tisztességes küzdelem jár mindenkinek. Majdnem mindenkinek… Azért Regulus ‘kedves’ anyukáját… nyugodt szívvel, és távolról is elküldeném pihenni, ha nem lenne a kölyök. Nálam ugyanis betelt a listája…
- Lőni is fogunk? Vagy az Erő… más jellegű küzdelmet támogat? - egyátalán támogat? Vagy csak velünk van? Nem tudom, hogy miként működik. De most már szeretném érteni. Ahogy… egy jó kis edzésre is már nagyon nyitott vagyok…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... Empty Re: When the awan is ready...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum