Log in

I forgot my password

Latest topics
Big Change

Queil Gryth Yesterday at 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Sun Apr 21, 2024 9:45 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Meetings are not my favorite

2 posters

Go down

Meetings are not my favorite Empty Re: Meetings are not my favorite

Post  Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Bólintok, üssük. Aztán kérdezek mást is.
Ahogy kimondom, meg is bánom. Azóta érzek benne egészen más feszkót, mint ami bennem, amióta én is, magamban. De ez a reakció, amit érzek...
Rájövök, miért is.
De mire feltenném a kezem, hogy visszavonva a kérdés, történik egy incidens, amire csak egy pillanatra állok meg. Na, ez Terrán még egyelőre nem történik meg. Remélem, minél előbb.
- Oké. - gondolkodom, hol is voltam utoljára. Még a háború előtt voltam itt, s látni, hogy a hely azért még mindig nem az igazi, de nem is olyan, mint amiről beszéltek a háború után...
- Kósza gondolat? Talán inkább másik univerzumban voltam. Szó szerint. - vigyorgok. Már nem akarunk visszatérni oda, ahonnan jöttünk, cserébe azonban másoknak segítünk. De a terraiak a kedvencünk. Velük fonódott össze sorsunk és lelkünk, arra tettük le voksunkat, hogy ez így is marad. Csak máshová is szólít kötelesség.
- Igen? - harapok újra a gyümölcsbe. Élvezem az ízét és valahol meglepődök, mennyire más, mint volt, s mennyire más, mint a terrai. A terrai tele van különlegességgel.
- A Háború előtt voltam itt, és jó tudni, hogy hamarosan ugyanolyan békés lesz, mint volt.  Elmehetünk megnézni, hogy a Tyawuaq környéke hogy néz ki most. - tavak, barlangok és csodás lilás-fehér-pink táj.
- Eléggé kifuthattak a nyersanyagból, hogy minket hívtak... - harapok újra a gyümölcsbe, miközben már haladunk a tó felé. Pontosabban egy portálkapu felé, ami odavisz. Sokkal kényelmesebb, még akkor is, ha a gépem szinte hozzám nőtt.
Scott Lavigne
Scott Lavigne

Play by : Scott Speedman

Back to top Go down

Meetings are not my favorite Empty Re: Meetings are not my favorite

Post  Bryan Stanford Tue Feb 13, 2024 10:42 pm

A Lyrához csupa kellemes emlék fűz…
Ja nem. Egy kicsit sem…
A legelső családom itt élt, aztán… Nos nem maradtak itt. Az adott testükben sem…
Aztán a következő életciklusom során valahogy megint ide sodródtam. Már család nélkül. Annak sem lett szebb vége…
Azóta pedig nem voltam itt. Tudatosan kerültem ezt a helyet, és megfogadtam, hogy addig nem jövök vissza amíg…
Ehhez képest most jóval az általam kijelölt idő előtt vagyok itt, és éppen a felszabadításban fogok közreműködni. Valahogy még sem tudok őszintén mosolyogni…
Scott kedvéért viszont megpróbálok. Az-az érzésem, hogy ő sem érzi kifejezetten komfortosan magát, és egyébként sem akarok nyavalyogni. A múlt az a múlt. Most a jelen van, és majd egyszer lesz a jövő. Leegyszerűsítve persze…
- Nem is tudom… Az időt mondjuk tényleg jó lenne elütni egy kicsit. - ennél jobban nem kívánom ‘megjeleníteni’ a feszültséget, ami bennem van, ezért egy huncut mosolyt is villantok Scott felé.
Viszont mielőtt kifejthetném, hogy én inkább valami finomságokat, méginkább italokat kínáló helyet látogatnék meg, felém dob egy gyümölcsöt, amit elkapok, és falni kezdek. Majd kis híján félrenyelek…
Valami ugyanis elsuhan az orrom előtt. Olyan közel, hogy a rakoncátlan hajtincsek egyből a szemem elé másznak. Pár pillanatig fel sem fogom, hogy mi történt. Csak akkor, amikor a távolodó, és süvítő hang irányába nézek.
Két gyerek egy apró, száguldó szerkezeten. Nagyon komoly sebességet tolnak. És látom, hogy valaki gepárd alakjában szalad utánuk…
- Hmm… lehet most ment el az orrunk előtt a jövő nemzedéke… - nevetem el magam, és ami azt illeti… ez a látvány meghozta a kedvem ahhoz is, hogy körül nézzünk. Egy kicsit…
- Követlek. Menjünk oda, ahová kedved tartja. - visszatérek a gyümölcshöz, és továbbra is mosolyogva nézek Scottra. Arra pedig nem gondolok, hogy ez az idill már nem fog túl sokáig tartani…
- Fúúú… lehet, hogy még akkor csak kósza gondolat voltál. Nagyon rég.  Még a második életciklusomban… - az meg ugye… nem most volt…
Éppen ezért egy kicsit másnak érzem a helyet. Ezt pedig Scottal is megosztom.
- Most sokkal… békésebbnek tűnik… - ha elindult valahová természetesen vele tartok. És úgy nézelődök, mintha először lennék itt.
Bryan Stanford
Bryan Stanford

Play by : Martin Henderson

Back to top Go down

Meetings are not my favorite Empty Meetings are not my favorite

Post  Scott Lavigne Tue Feb 13, 2024 10:02 pm

Sóhatva kapom fel a szütyőmet. Nem is kéne, de fogalmam sincs, medding leszünk ott. Valójában hiába voltunk megkérdezve, egyértelmű volt a szöveg alapján, hogy a jelenlétünkre számítanak. Nem a stratégiában vagyok kiemelkedő, éppen ezért kicsit feszült vagyok attól, hogy nem abba a csoportba kaptuk a meghívást, ahol csak kiadják az utsításokat. Hanem stratégiai részébe.
Éppen ezért nem is a fiúkkal megyünk, hanem azokkal, akikhez ritkán van közünk: az igazán nagy fejesekkel. Feszélyez. Sosem akartam babérokra törni. A repülés az, ami éltet, a többit meghagyom a többieknek.
Magamban morogva állapítom meg azt is, hogy ezen a hajón minden egészen más, mint azon, amivel általában szoktunk menni, ha küldetés vár ránk.
- Kedvem van szétnézni. Neked? - nézek Bryanre. Együtt kaptuk meg a “meghívót”. És Lyrán már régen voltam, ráadásként nem ma fogják máris összedugni a fejüket a fejesek. Nem tartom magam közéjük valónak, a hátsó sorban elleszek hallgatóságnak.
Felé dobok egy termetesebb gyümölcsöt, majd egyet én is elveszek. Voltam lent Terrán párszor, és ez a fizess mindenért módi nem jött be nekem. Nem ebben nőttem fel, s nem is értem a logikáját. Mindenki annyit vesz, amennyire számára éppen az adott helyzetben szüksége van.
- Mikor voltál itt utoljára?
Scott Lavigne
Scott Lavigne

Play by : Scott Speedman

Back to top Go down

Meetings are not my favorite Empty Re: Meetings are not my favorite

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum