Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Surprise in a book

2 posters

Go down

Surprise in a book Empty Re: Surprise in a book

Post  Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

Az angyal nagyon kedves, és nagyon jó érzéseket kelt bennem a jelenléte. De gondolom, ez így is van rendjén. Ez pont olyan, mint hogy nekem kidolgozottak az izmaim, és ezért fizikailag is erős vagyok…
Kár, hogy azt pont nem ér semmit, amikor zavarban vagyok…
De azért mosolygok az angyal válaszára.
- Igen, azt tudtam. Azt viszont nem, hogy ez nem csak az olvasótól függ, hanem attól is, akinek az információ szól. - ami azt illeti, ez nem csak új információ, hanem egész más perspektívát is ad a dolognak. Így… nem kell attól tartanom, hogy a legjobb szándékaim ellenére sem tudok neki segíteni. Lehetséges ugyanis az, hogy ő nem készült fel a tudásra, amit én minden bizonnyal átadok neki. Ezért önkéntelenül csúszik fel az arcomra a megkönnyebbülés mosolya.
- Oh. Értem. Örülök Metatron. Én Kenneth vagyok. Ken. - mondom lelkesen, majd… rájövök, hogy ő még a lélek nevemet is tudja. Így meg fölösleges volt a bemutatkozás. Zavaromban hátra nyúlok a tarkómhoz, és megdörzsölöm a kezemmel.
- Rendben. Köszönöm. - bólintok, és aztán néhány másodperccel később… Az awanra gondolok.
Először… nem érzek semmit. Ezért nem is mozdulok csak állok, és… nézem az angyalt. Még mindig ismerős nekem, bár az egészen biztos, hogy Metatron nevű angyallal nem találkoztam még. És éppen, amikor ezt magamban helyreteszem… a lábaim vezetni kezdenek.
Egyszerűen csak érzem, hogy most kell odamennem a szerverhez. A kijelzőn megjelenik a “Szia Ken. Szép a hajad. Használd az egeret” üzenet. Szóval reagál rám a rendszer. Ezért még közelebb érek, és a kezembe veszem az egeret. Láttam már ilyet, de nem tudom hogyan működik, ezért… egy ideig csak fogom a kezemben. Nem történik semmi…
Már épp fordulnék hátra, hogy segítséget kérjek, de aztán bevillan, hogy csak a megérzéseimre kéne hallgatnom. Azok meg azt súgják, hogy tegyem le az egeret a pultra. Továbbra sem történik semmi, hiába fogom. Ezért végül el is engedem. Az utasítás ugyanis úgy szólt, hogy használjam. Nem pedig, hogy fogjam…
Ezért az erőt hívom segítségül, és azzal kezdem mozgatni az egeret. És lám… a kijelzőn mozogni is kezd valami. Illetve megjelenik az Awan neve. Pislogok egyet, és ettől megnyílik…
Húúúúú mi nyílt meg? Ennyi betűt…
- Hogy lehet… keresni benne? - jó hír, hogy látom. Más kérdés, hogy nem biztos, hogy azt, amit kéne. De ha legyőztem a Terrai egeret, akkor biztos jönni fog a többi is.
Kenneth Mezyon
Kenneth Mezyon

Play by : Ryan Gosling

Back to top Go down

Surprise in a book Empty Re: Surprise in a book

Post  Selena Rosamond Wed Nov 29, 2023 11:37 pm

To Ken

- Nagy örömmel. - biccentek mosollyal.
Megszoktuk az első, második és harmadik betérés alkalmával is zavarban szokott lenni valaki, mások inkább... hogy is mondják? Nagy arccal érkeznek, aztán megszeppennek. Mert itt az igazsággal szembesülnek, kertelés nélkül.
- Ez nem vizsga. - nevetem el magam. - És nem is kell attól tartanod, hogy információ nélkül távozol. Ellenben azt tudod, hogy előfordulhat, hogy nem fogod tudni elolvasni az írást? - érdeklődőm kíváncsian. - Van, hogy aki olvassa, még nem készült fel rá. Vagy az, akinek az információ szól.
Kérdése eléggé helytálló.
- Nem mindenki tudja az összes feljegyzést, hogy tudja, ki és mikor fog érkezni. A nevem Metatron. Ki az, akinek a feljegyzésébe kívánsz betekinteni? Elég, ha rágondolsz, s utána hallgass érzéseidre. - van, akit állvány elé szükséges vezetni, van, akinek a kezében terem, s van, aki inkább odavonzódik az adott feljegyzéshez. Ő vajh melyik lesz? Egy hologram jelenik meg esetleg előtte?



Selena Rosamond
Selena Rosamond

Age : Kortalan
Origin : Forrás
Skills : CSodatétel, Elemek
Profession : Keeper of the Records
Play by : Morena Baccarin

https://elementals.hungarianforum.com/t293-selena-rosamond#1506

Back to top Go down

Surprise in a book Empty Re: Surprise in a book

Post  Kenneth Mezyon Wed Nov 29, 2023 1:03 am

Egy pár pillanatig csak bámulok, mert az angyalból áradó fény teljesen megbabonáz, de aztán… megértem, hogy mi történ.
- Köszönöm. - hajolok meg gyorsan, és aztán… még mindig nem indulok el sehová. A zavarom ugyanis nem csökkent, hiába érzem az angyalon, hogy… próbál megnyugtatni engem.
- Áh. Igen. Köszönöm. - kapcsolok, hogy még a cipőm is levettem az érkezéskkor, most… meg valószínűleg fel kéne venni. Így meg is teszem, és aztán önkéntelenül a hajamba is beletúrok. Álljon már szépen, amikor… egy régi ismerőssel találkozom? Barátnő biztos nem lehet…
Ahh… biztos csak az angyalok mindenkit ismernek, és mindenkivel ott vannak érzet…
- Köszönöm. - biccentek a fejemmel, és eszembe jut, hogy ezt egyszer már mondtam. Vagy kétszer? Ez a harmadik... Aztán az is, hogy akkor más okán… Így veszek egy nagy levegőt, és igyekszem… megnyugodni. Lélek nevem hallatán sokkal könnyebb…
- Nem tudom. Ez még nagyon új nekem. Szűz könyvtáros vagyok… - leesik, hogy mit mondtam egy angyalnak…
- Úgy értem, hogy még sosem jártam akárcsak hasonló helyen sem, és nem tudom miként zajlik ez. Azt sem, hogy sikerülni fog-e. - azt ugyanis tudom, hogy mély önismeretre, és valódi fényre van szükség ahhoz, hogy valaki be tudjon egyáltalán lépni ide. És akkor még ott van az is, hogy hiába az engedély, egyáltalán nem biztos, hogy bele tudok olvasni a feljegyzésekbe.
- Ha rólam is van feljegyzés, akkor tudta, hogy most itt leszek? - jut eszembe, hogy a készségessége… talán más oknak is köszönhető. A sors ugyanis bármikor kiadhatta azt a küldetést, hogy nekem itt a helyem, csak eddig még nem szólt róla. És ha így van… arról szeretnék tudni. Nem tudom, hogy miért pont erről, és miért kell ez most a nyugalmamhoz, de… ha már kinyílt a szám, akkor aszerint haladok, amit az elmém mutat.
Kenneth Mezyon
Kenneth Mezyon

Play by : Ryan Gosling

Back to top Go down

Surprise in a book Empty Re: Surprise in a book

Post  Selena Rosamond Tue Nov 28, 2023 11:48 pm

ETo Ken


Nem csak azért figyelem kíváncsian az érkezőt, vagyis akihez én érkezek, mert minden, újonnan belépő lélek érdekes úttal bír, akár segítőként, akár saját ügyében teszi azt.
Figyelem rajta keresztül azt is, miként jelenik meg a csarnok. S ehhez igazodunk minden esetben, hiszen sokként is érheti olyan, mi nem megszokott az ottani világában.
Ismerősként üdvözöl energiája, s erre még inkább elmosolyodom.
- Ez esetben üdvözöllek... s szerintem tudod, hol vagy. - hajolok meg felé, vagyis inkább döntöm meg magam.
- Ha kényelmesebb, visszaveheted a cipődet. - kis szünet után folytatom.- Habár itt nem számít.
Kérdésem után türelemmel várom magyarázatát, energiájában cseppnyi haugságot nem érzek, mindössze... zavarban van talán.
- Igen, az engedélye elérkezett hozzánk. Lépj beljebb - s ezután azt a nevét használom, ami a valódi neve. Nem ebben az életében felvett név.
- Segítőd nem érkezik veled, úgy véled, egyedül szeretnéd először megtenni, milyen egy Feljegyzésbe beletekinteni? Tudod, miként kell? Ha nem, segítek. Ezért vagyunk itt. - tény, hogy a fő feladatom a védelem, és minden feljegyzése, ám szeretek lelkekkel találkozni, s beszédbe elegyedni. Ki itt áll előttem... régóta várom érkeztét.

Selena Rosamond
Selena Rosamond

Age : Kortalan
Origin : Forrás
Skills : CSodatétel, Elemek
Profession : Keeper of the Records
Play by : Morena Baccarin

https://elementals.hungarianforum.com/t293-selena-rosamond#1506

Back to top Go down

Surprise in a book Empty Re: Surprise in a book

Post  Kenneth Mezyon Tue Nov 28, 2023 9:05 pm

Nem tudom, hogy pontosan mire számítottam, elvégre azon kívül, hogy létezik ez a hely, és hogy mi a funkciója, semmit sem tudok. Mégis, amikor megérkezem, meglepően otthonos érzet kerít hatalmába. Mintha… azok a képzetek, amik korábban a fejemben voltak, megelevenedtek volna…
Ugyanis egy fényes csarnokot, és azon belül is egy hatalmas szervert látok, ami egész biztosan súlyos sérülést okozna, amennyiben a lábamra esne. Kapcsolódik hozzá egy panel is, manuális billentyűzettel, meg… az egy Terrai egér? Kizárt, hogy még ez az álmom is megvalósuljon…
Az ismerős energia viszont közelebb ér, és figyelmem inkább felé fordítom. Nem tudom ugyanis, hogy mi fog történni, azt pedig még kevésbé, hogy egyáltalán szabad-e nekem itt lennem.
Aztán pedig még az is kiderül, hogy a cipőt nem kellett volna levenni...
- Öhm… Igen. Abszolút első. - még bólintok is, finom mosollyal az arcomon, és… most már még ismerősebb ez a személy. Azt természetesen érzem, hogy egy angyal. A fénye, és az aurája olyan erős, hogy érzem, feltölti minden sejtemet. De… egyáltalán nem ez az oka annak, hogy nagyon figyelek rá…
- Egy tanítványomnak… - ez pont nem igaz…
- …valaki más tanítványának, de számomra kedves… - ez már majdnem… De még mindig nem az igazi.
- … szóval segíteni szeretnék valakinek, és ezért… megengedte, hogy beleolvassak a feljegyzéseibe. - remélem, ehhez nem kell írásos nyilatkozat. Elég az, hogy egyértelműen kinyilvánította a szándékát… irányomba.
- Jó helyen vagyok ugye? - rájövök, hogy ez buta kérdés volt. De valamiért… még az eddiginél is jobban izgulok.
- Bocsánat. Szóval remélem van erre lehetőség. - a pillantásom, önkéntelenül siklik a szervere, majd vissza az angyalra. Hirtelen ugyanis elbizonytalanodom. Oda kell menni a géphez? Vagy… inkább kérdezzek rá, hogy honnan ismerhetem őt? Hiába a segítőszándék, és a vasakarat, utóbbi jobban érdekelne most…
Kenneth Mezyon
Kenneth Mezyon

Play by : Ryan Gosling

Back to top Go down

Surprise in a book Empty Re: Surprise in a book

Post  Selena Rosamond Tue Nov 28, 2023 8:18 pm

To Ken

A lépcső tetejéről figyelem, ahogy az egyik segítő felnéz rám, s biccentek. Én jönnék, ám valaki mást várok. Ha jól olvastam a sorokat, s jól emlékszem rá, akkor valaki más is fog érkezni hamarosan.
A könyvtár ugyan őrzik, ám a nélkül sem tud bárki csak úgy bejönni. A kiváltságosok klubja nem hatalom és befolyás mércéje itt. Sokkal inkább rezgése, s őszinte, igaz szíve és érdeklődése az, mellyel bebocsátást nyerhet valaki. Ide csak a Fény jut, s kik a felé igyekeznek.
S ki belép, más-és-más kép tárul elé, hogy érzetben kellemes legyen számára. Kinek egy hatalmas könyvtár, kinek egy hatalmas, tekercsekkel teli polcsor, kinek zöldellő természet, kinek katedrális, vagy éppenséggel a legmodernebb épület, ami csak valaha létezik.
És valóban. Meg is jelenik, kit várok. A következő pislogás már egy polcssor mögül lát, ahogy kikanyarodok onnan, s kedves mosollyal tartok felé. Megadva teret, mit kíván.
- Első alkalom? Azt valahogy mindig látjuk. - tekintek a cipőjére, majd le a lábamra. Az enyémen van cipellőnek látszó energia.
- Milyen ügyben érkeztél?


Selena Rosamond
Selena Rosamond

Age : Kortalan
Origin : Forrás
Skills : CSodatétel, Elemek
Profession : Keeper of the Records
Play by : Morena Baccarin

https://elementals.hungarianforum.com/t293-selena-rosamond#1506

Back to top Go down

Surprise in a book Empty Surprise in a book

Post  Kenneth Mezyon Mon Nov 27, 2023 10:00 pm

Érdekes dolog a bizalom. Elméletben mindenkiben kéne legyen, mind magunk, mind mások irányába, de a valóságban… azt ki kell érdemelni, minden tekintetben. Az awanok pedig általában ennek az útnak az elején járnak…
Ezért történhetett meg az, hogy az egyik, még az első Phryllje használata előtt álló awan engem kért meg arra, hogy járjak a végére, miért találja nehezen a kapcsolatot a leendő fegyverével. A magam részéről mindig szívesen segítek, de tudom, hogy ez most azért alakult így, mert irányomban megvan az awan bizalma, de saját maga irányába még nincsen. Tehát logikus lett volna az is, hogy arra biztassam, járjon egyedül a végére az önismereti útjának, de ebben az esetben… azt hiszem valóban jól jön a segítség. Hiszen talán éppen ez  a gond, és ezért nem is látná a feljegyzéseket, ha ő menne oda. Én remélhetőleg fogom…
De mivel először lépek be, és első alkalommal segítek hasonló ügyben… van bennem némi izgatottság. A könyvtáros vajon ott lesz? Le kell vennem a cipőmet? Tetszeni fog neki a hajam, amit direkt az alkalom kedvéért lőttem be? “Igen”, “nem” és “igen” válaszokban reménykedem. Bár az utolsó esetében egy “oké”-val is megelégszem.
A cipőmet mindenesetre rögtön leveszem, hiába érzem, hogy… ez a hely inkább energiából épül fel, mint bármi fizikaiból. Biztosan nem izgulok egy kicsit sem…
Hirtelen ezért azt sem tudom, hogy… most meg kéne szólítanom a könyvtárost? Vagy… csak lépjek be? Hogyan működik ez? Talán nem ártott volna kevesebb időt tölteni a frizurámmal, és inkább megkérdezni valakitől, hogy… első látogatás alkalmával mi a teendő…
Mindenesetre a biztonság kedvéért inkább azt választom, hogy várok. Még távol a feljegyzésektől, és… elméletben mindenkitől. A közelben lévő energia viszont… még így is ismerős…
Kenneth Mezyon
Kenneth Mezyon

Play by : Ryan Gosling

Back to top Go down

Surprise in a book Empty Re: Surprise in a book

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum