Log in

I forgot my password

Latest topics
Big Change

Queil Gryth Today at 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Yesterday at 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Sun Apr 21, 2024 9:45 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Oops, I did it again...

2 posters

Go down

Oops, I did it again... Empty Re: Oops, I did it again...

Post  Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Apa megkereséseire, mindig válaszolok, és nem csak azért, mert mindig, minden körülmények között rajtam tudja tartani a szemét, ha úgy akarja… Egyszerűen csak örülök, ha találkozhatok vele.
Mert amennyire tartottam tőle gyerekként, hogy lénye miatt nem lehet majd jelen az életemben, végül éppen annyira viselkedik úgy, mint egy ‘hagyományos’ Apa. Kissé éteribb a szárnya, de az tulajdonképpen mindegy. Tartja velünk, és velem a kapcsolatot, pedig már nem is vagyok “Kis Harmat”.
Arra viszont nem számítottam, hogy azzal keres meg, hogy megsérült. Nem tudtam, hogy ez lehetséges, legalábbis nem olyan szinten, hogy az említést érdemeljen. Apa számomra mindig egy… angyal volt, akinek nincs lehetetlen. Talán mégis van, méghozzá a saját hozzáállása…
Azonnal útra keltem, további kérdés nélkül. Shanti otthon van, gondos kezek között, mert a Terrára sajnos még nem készült fel. Hamarosan… Én viszont teljes sebességgel közelítem meg a Terrát. Kár lenne tagadni, aggódom…
A lesugárzással viszont még így sem kapkodok, mert nem terveztem sem egy fa, sem egy mocsaras terület tetejére lelibbenni. És akkor még ott van az a rengeteg inda is. Így jobb híján rögtön a teraszra érkezem Apa lába elé, tulajdonképpen váratlanul, bejelentés nélkül. Azt ugyanis hiába mondtam neki, hogy majd meglátogatom, azt nem mondtam, hogy mikor. És szerintem még ő sem számított arra, hogy azonnal hajóba ülök, és a sebeséggel sem fukarkodom.
- Szia Apa. Jöttem, ahogy tudtam. - ez azt hiszem egyértelmű. Szinte kár is volt rá szót pazarolni. De legalább egy mondattal halasztani akartam azt, hogy ‘letámadjam’. Én sem szerettem, amikor Anya aggódott miattam, sérülések esetén. Hát még milyen fura lehet Apának, hogy most én vagyok itt ‘ápolónak’.
- Hogy vagy? Mennyire súlyos? - pillantásommal keresem is rajta a sérüléseket. Fel vagyok készülve rá, hogy sokkal súlyosabb, mint amit megüzent. De türelmesen megvárom a válaszát. Tényleg türelmesen, és nem túl aggódóan…
Shokan Thram
Shokan Thram

Play by : Stephen Amell

Back to top Go down

Oops, I did it again... Empty Oops, I did it again...

Post  Ralph Emett Sat Oct 07, 2023 9:35 pm

Oops, I did it again...
Shokan - Terra - Jelen

A dzsungelben az a legjobb, hogy terraiak annyira nem járkálnak erre, s a környező falvakban élők tudnak titkot tartani, ráadásként kultúrájuk részei lettünk. Nem úgy, mint a bolygó egyes területein: ha netán meglátnak “rendes” formámban, ami most nem éppen szárnyas forma.
És éppen ezért lassabban is gyógyulok, mint a másik formámban, de nem fogom csak ezért levetni: dolgom van itt, és ebben a formában tudom azt az energiát tartósan ide rögzíteni.
Shokan és Shy részére is meghagytam, hogy most egy ideig Terrán lébecolok, most viszont nagyon, mert nem igazán akarom az energiámat saját gyógyításomra pazarolni.
Halkan nyögve fektetem le éppen ezért a háztól nem messze talált madarat. Annyira nem rajongok a csapdákért és a vadászatért, ez a bolygó azonban a terraiakra van bízva, s ha így tudják fenntartani az élelmezést itt, ebbe nekem beleszólásom sokszorosan nincs.
Egy baleset során megsérült állatot azonban jogom van meggyógyítani, s ellátni.
Azért remélem, nem kezdi el növelni az állatfarmot, hanem majd éli tovább életét. Így is rendre bekukkantanak, mondván, ha már erre jártak. S vannak páran, akik úgy döntöttek, jobb nekik itt, mint a vadonban....
A teraszon ücsörgés a legjobb, amit most tehetek, s hogy ne nyomjam szét a fotelt, inkább emberi formában lógatom a lábam. Így könnyebben el is érem a sérült részt, aminek a gyógyításába belemerültem.

Emme

Ralph Emett
Ralph Emett

Age : 1460
Origin : Lyra
Skills : Anyag, Telekinézis, Telepátia, Genetika
Play by : Lenny Kravitz

https://elementals.hungarianforum.com/t297-ralph-emett#1547

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum