Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Youngsters

2 posters

Go down

Youngsters Empty Re: Youngsters

Post  Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

To Damien
Inkább… nem mondok semmit. Dariel ennek láttán minden bizonnyal aggódva fordulna felém, és egyből megkérdezné, hogy mi a baj. Egy kicsit sem jellemző rám, hogy válasz nélkül hagyok egy ilyen kijelentést. De… most nem tudok mit mondani. Rossz (hahahaaaaa…) szó hangzott el, és ezt nem tudom olyan hamar elfelejteni. Ahhoz nem ittam még eleget…
- Komolyan? Hmm… nekem most az volt a benyomásom róla, hogy nagyon vidám, és nevetgélős típus. Meg csacsog. De csak néhány percet beszéltünk. És nem is vagyok jó patás ismerő. - vagyis… már nem. És annak idején sem azt az oldalát ismertem meg másoknak, amit kellett volna. Csak a gyengeségeiket láttam…
Most viszont már NEM vagyok ilyen…
- Nem akarok ráhangolódni. Bántottam már őt eleget. - azért igyekszem tartani a mosolyom, de érezhető benne a keserűség. Hiába tudom ugyanis, hogy a többiekhez képest, én olyan voltam, mint egy légy, amit könnyedén elhessegetnek a pacik, amikor csapkodják a farkukat. Ám a légy zümmög, és idegesítő. Én pedig pont ezt adtam Gaiának. És tudom, hogy emlékszik mindenre…
A szelet viszont tényleg szeretem. Ezért, amikor kiderül, hogy ez egy közös pont, és Damiennek, még a tekintete is felragyog, az én mosolyom is új életre kel.
- Igeeeeeenn… - még a kezemet is felemelem, annyira magával ragad a lelkesedése. Aztán rájövök, hogy ez… annyira még sem volt jó ötlet… köhömm..
- Rendben. - biztos a confettinak is a szélhez van köze. Vagy nagyon nem. Mindegy. Kíváncsi vagyok. És ez… különösen érdekes annak fényében, hogy ez egy Terrai dolog lesz. Azokkal nagyon nem szeretnék foglalkozni, és… lám mégis.
- Áh… nem eszel húst, vagy csak nem szereted hozzá a borsot? - még mindig gonosz vagyok, ha azért eszembe jut, amennyiben nem szereti a husit, több marad nekem? Dariel tudom, hogy nem fogyaszt. És igazából meglepő, hogy tudom lent már készül az étel, de én most mégis szívesebben vagyok itt. Hmm…
- Öhm… igen. Amikor bejöttem, köszöntem neked. Csak amikor láttam, hogy pihensz per kómálsz… akkor inkább úgy döntöttem, hogy nem zargatlak. Aztán meg megláttam a fürdőszobát… - szívem szerint megvakarnám a tarkóm zavaromban, de most már tényleg nem mozgatom a kezem.
Legalábbis addig nem, amíg meg nem találom a bolyhos ruhát. Utána már nagyon magabiztos vagyok.
- Őőőő… oké. - igyekszem azt csinálni, amit mondd, jobb oldal, majd baloldal, kötés és… így tényleg jobban mutat.
- Így? - kérdezem, és még körbe is fordulok, hogy meg tudjam magam mutatni. A… szebbik felem már nem látszik. És gondolom ez volt a cél.
- Engem nem zavar. Amikor sokat beszélek… mással is előfordul, hogy bealszik. - vagy csak otthagy… Már megszoktam. Ezért a mosolyom töretlen, és persze nem áll szándékomban távozni így.
- A nagyja borsot lemostam. De… nagyon tetszett a fürdő. Jó meleg volt a víz, és az az-az illatos hab… - nem is tudom milyen szót használjak. Isteni? Tökéletes? Áh.. meg van…
- Nyami-nyami… - a mosolyom is csatlakozik, mert tényleg nagyon élveztem. És ha nem lenne Damien jobb társaság, valószínűleg vissza is mennék még…
- Öhm… pár száz éve azt hiszem? Jobban azóta, mióta kiszabadult, és engem is kimentett. Igazi akcióhős volt. Most pedig együtt élünk. Illetve vigyázz rám, még mindig. - Dariel sokkal jobban mondta el Devonnak. De már nem emlékszem, hogy pontosan milyen szót is használt.
- Mi történt veled, amiért ennyire… legyengültél? - kérdezem Damientől, mert bár nem zavarnak a bealvásai, de… azért aggódom miatta. Szeretném hogy Dariel tesója, szuper jól érezze magát. Főleg, ha velem van…
Aylmer Oshek
Aylmer Oshek

Profession : Zen-ész
Play by : Joey Batey

Back to top Go down

Youngsters Empty Re: Youngsters

Post  Damien D. Deveroux Mon Nov 20, 2023 10:21 pm


Youngsters
Aylmer - Terra - Jelen

Óh, Dörmi, olyan nagyszerűen feldobtad a világ legegyszerűbb kérdését, amivel királyul le lehet döfni bárkit!....
- De már nem vagy rossz. Különben ide sem tudtál volna jönni. - még mindig a földön fekszem és a kezemmel a takaró felé nyúlok. - Ezért nem értem, miért tartod magad rossznak. - kész, ennyire egyszerű és nagyszerű a válaszom.
- Mindenki ilyen. Nem hazudunk. De Devon mellé még... - sóhajtok egyet, benne minden szeretetemmel felé. - Nagyon komolyan veszi a válaszokat. -oké, én is, de mellé eléggé lazán csintalan is vagyok. Szenvedtem eleget. Áh, most is szenvedek, de inkább csak gyenge vagyok meg kimerült.
Végre! Sikerült felülnöm! Ráteszem az állam az ágyra. A  kócos haj csak a díszlet, észre sem veszem...
- Akkor nem hallottad még, mi történt Terrával? Meg a Naprendszerrel? Vagyis ja, de, éppen most mondtad. - magamnak húzom a számat. - Terrát alaposan elkezdték tisztítani, Gaia is rengeteget adott ki magából. - temérdek földrengés, vulkánkitörés, árvíz, természeti csapások. Ezzel tisztul. Mi pedig segítjük, hogy megtegye, annál hamarabb kezdhet neki a gyógyulásnak. - Vagyis itt már nem tudsz ugyanaz lenni. Terra tudata és rezgése megváltozott, mióta elmentél. Ha ráhangolódsz, érzed. - nézek rá.
- A szél az jóóóóó! - ragyognak fel szemeim. Sokáig nem volt lehetőségem érezni, és itt Terrán nagyon szeretek vágtatni, és érezni, ahogy a sörényemet fújja a szél!
Amivel várnom kell, mert most örülök, hogy tartani tudom magam az ágynak dőlve
- Majd megmutatom. - nem most. Akkor pár órát várnia kell, mire az íróasztalhoz kúszok...
- Mert amúgy nagyon finom. Húsokhoz is finom, de én a salátára szoktam szórni.
A néven elcsodálkozom, az ujjam is felé mutatom. Majd elgondolkodom, hol hallottam.
- Mintha hallottam volna, ahogy valaki mondja ezt a nevet. - rásandítok. - TE voltál?
A kanapéra rogyva elégedetten szusszantok. Már alakulok. Csak víz kéne. Körbenézek, de nincs sehol víz.
Inkább a fejemre húzom a takarót, jól esik a melege. Onnan kandikálok ki a szavaira.
- Áh, gyere ide... ne, ne gyere ide. Inkább mondom. - egy mikrobealvás. - Előbb vedd elé a köpeny bal oldalát, vedd a másik oldalra, majd azt tartsd úgy, és a jobb oldalát vezesd rá, s úgy kösd meg előttük a kötelet, hogy megtartsa őket, s ne csússzanak szét.. - háááá, majdnem mást mondtam, mi ne csússzon ki...
- Nem kell. Most képes vagyok bárhol bealudni. Nem zavarsz. Ha téged sem zavar, hogy időnként bealszok. Nem azért, mert unalmas lenne a társaságod. -majd rásandítok. - Jobban érzed magam? - aztán pislogok párat.
- Már meg is fürödtél? Nem volt hideg a víz? - mindig van meleg víz, azt szeretem.
- Azt akartam kérdezni, mióta ismered Darielt. Szóval... mióta ismered? - nézek rá érdeklődve.
 
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

Youngsters Empty Re: Youngsters

Post  Aylmer Oshek Sun Nov 19, 2023 11:17 pm

A kérdése… talán még jobban összezavar, és még inkább elmélyíti a szégyenemet. Érzem, hogy a szívem hevesebben kezd dobbanni, és egy kő súlyával lehúzni.
- Igazad van. Én nagyon rossz voltam. De már jobb akarok lenni. - hogy pontosan miért is… nos az egy összetett történet. Tudom, hogy dönthettem volna úgyis, hogy az maradok, aki vagyok, és felvállalom: egy igazi szar alak vagyok. De valahol mélyen éreztem, hogy… ezt csak el akarják hitetni velem. És ha eléggé ellenállok… akkor kiderül, hogy akár  még a szeretetre is méltó vagyok. Hangosan még nem biztos, hogy ki tudnám mondani, de magamban tudom, hogy… a szeretet azért sokkal jobb, mint a hatalom. Vagy a vagyon és a csillogás…
Devon pedig minden bizonnyal megnyugszik, mert több üzenetet nem küld Damiennek, és nem is vágtat fel az emeletre. Ketten vagyunk. És az igazsághoz tartozik, hogy még mindig kevesebb a ruha, mint ami egy ismerkedéshez indokolt lenne…
- Igen. Akkor Devon is ilyen? - utólag esik le, hogy ez talán buta kérdés volt. Azt ugyanis én is éreztem rajta, hogy… a szándékai nagyon tisztességesek. Meg a támogatást is Dariel, illetve még az én irányomba is, így ismeretlenül. És már szinte érzem, hogy a jó (bár némileg zavarban lévő) hangulatom visszatér, amikor megint… egy kicsit érzékenyen érint, amit mond. Szinte érzem, hogy az én pikkelyeim sem érték a földet…
- Amikor utoljára itt voltam, akkor én is olyan voltam, akit ki kellett volna vágni. És tartok tőle, hogy itt… megint nem a vicces morci leszek… - Dariel egyértelműen a vicces, és ráadásul még a kedves morci is. Én viszont nem voltam az. Annyira el voltam ájulva saját magamtól, hogy csak nagyon sokára tűnt fel mennyire értéktelen vagyok. Most viszont… remélem legalább már a próbálkozásaim értékelhetők…
Mindenesetre most sóhajtok egy nagyot, és idővel a mosolyt is visszahívom az arcomra. Nem akarok szomorkodni…
- Én azt sehogy sem szeretem. A szelet viszont igen. - ha már hűsítésről van szó… én arra esküszöm. Melegedés tekintetében pedig a fürdő, és vagy a tűz. Amikor régen fürödtem, mindig volt tűz is a fürdőszobámban…
- Áh… akkor mi a confetti? - kérdezem kíváncsian, mert olyan lelkes, hogy csak valami jó dolog lehet. Annak ellenére is, hogy látom, nagyon ramaty állapotban van. Vagyis lehet, hogy valami huncut dolog az a confetti… De inkább nem találgatok, hanem megvárom a válaszát.
- Ó… ha prüszkölnek tőle, akkor miért használják? - némi meglepettség is kerül az arcomra, így ugyanis tényleg nem értem. De akkor ezek szerint egy valami nem változott. A Terraiak még mindig furcsák…
- Én pedig Aylmert. De azt hiszem ezt már mondtam. - nem emlékszem, hogy el hangzott-e az “így hívnak” vagy az “ez a nevem” kijelentés a nevem után, így inkább biztosra megyek. Meg karját is megfognám üdvözlésképpen, de… annak még mindig helye van a testemen…
Ezért vissza megyek a fürdőszobába, és Damient is hagyom pihenni. Hosszabban időzök ott, mint szükséges lenne, és nem azért, mert visszacsábított a kád. Mondjuk… nagyon csábít…
De épp mielőtt újra levenném a bolyhos ruhát, és visszamásznék a kádba, meghallom Damien hangját. Nem tudom, hogy pontosan mit mond, ezért inkább kimegyek. És menet közben találok egy eddig rejtett helyiséget, amiben… ott van Damien. Egy kanapén.
- Köszönöm. Már nem vagyok pucér. Megtaláltam azt a kellemes bolyhos ruhát. Csak nem értem ezt a két kötelet itt… - tárom szét egy kicsit az anyagot, és mutatom a kétkötelet, ami a ruha derekánál van. Kötök ugyan egy csomót, de… nem sok értelmét látom ilyen lazán.
- Ne kísérjelek vissza az ágyhoz? Nem szeretnélek zavarni. Biztosan lesz még alkalmunk beszélni, amikor jobban érzed magam. - nos… azért büszke vagyok most. A magam részéről ugyanis most ismerném meg. De látom rajta, hogy gyenge, és erre most tekintettel vagyok. A türelmet… úgyis gyakorolnom kell.
Aylmer Oshek
Aylmer Oshek

Profession : Zen-ész
Play by : Joey Batey

Back to top Go down

Youngsters Empty Re: Youngsters

Post  Damien D. Deveroux Sun Nov 19, 2023 9:50 pm


Youngsters
Aylmer - Terra - Jelen

- Mi? - meglepettségemben a takaróba kapaszkodom, s próbálok ránézni, de csak a kezem látszódik a másik oldalról, ahogy próbálkozik a takaróba kapaszkodni.
- Ah. Minden világos. - csak én vagyok ennyire nem képben, tudtam.
Csak sóhajtok, vagyis kiengedem a levegőt.
- Á, ne tedd. Olyan tuti, mint Devon. Amit mond, az úgy van. - ha ikrek, tuti.
Egy ideig csak hallgatok.
- Nem szereted? Miért nem? Egész jó hely lett. Meg majd lesz is. A dracokat úgy kivágták, hogy a pikkelyük se érte a földet.
Nem úgy, mint Mintakáról... akkor még most is ott lehetnénk.
S akkor nem találkoztam volna sosem sem Devonnal, sem mostani szüleimmel.
Szóval minden fájdalma ellenére nem cserélném el az időt, lehetőséget.
- Akkor már értem, miért fürdesz. A port én is csak ló formájában szeretem magamon. Kellemesen hűsít.
A, nem confetti...
- A fűszerek nem confettik... - a hangomon is érezni. Szeretem a confettit! Beleszagolok a levegőbe.
- Ó, ez bors! - elkuncogom magam.- Attól állatira lehet prüszkölni.
Intek neki a földről.
- Damien, személyesen. - vagy Deres. Vagy Dörmi. Mindegyik nevet szeretem.
Csak dünnyögök még egy kicsit, ahogy az alvás megint visszahúz, s alig érzem, ahogy a takaró rám kerül, már mélyeket lélegzek, a földön ülve, az ágy elejének dőlve oldalt. Vagy a sarkán? Azt hiszem, bárhol el tudok aludni most. Meg bárhogy.
Mélyen alszok újra, azonban most már csak az ijedtséget kell kialudnom.
A ruha suhogás ébreszt fel, magamra húzom a takarót, vagyis kapaszkodok belé, s álmos szemekkel nyitm ki újra tudatom a világra.
Ruha.... mondott valamit...
Megsimítom arcom, majd a szememet.
- Tudok adni ruhát. - szomjas is vagyok.
A fürdőbe vezető folyosón, a lakosztályon belül, vagyis a fürdő és a háló közötti folyosóról nyílik egy gardrób szoba. Elég nagy, világos, s kanapé is van benne, asztallal, arra tápászkodom, magamra csavarva a takarót.
A falon tapogatózok végig, tartva az egyensúlyomat, behuppanok a kanapéra, miután a rejtett ajtót kinyitottam. Valahogy nem szeretem az ajtókat, s ha lehet, rejtem, és nem tudom, miért.
- Nyugodtan válassz ruhát. De ha megint pucéran vagy, akkor szólj... - felhúzom hosszú lábaim, s felettébb kócos hajjal fejemre húzom a takarót, hogy ne lássam, ha zavarja, hogy látom pucéran. Engem nem zavar....

 
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

Youngsters Empty Re: Youngsters

Post  Aylmer Oshek Sat Nov 18, 2023 11:23 pm

Teljesen érthető, hogy feldúlt. Valószínűleg, ha lenne saját szobám, én sem örülnék egy idegennek, rögtön ébredés után. Legyen bármilyen jóképű is…
De amit mond… erősen szíven üt. Le is hanyatlik a kezem, és a derü maradéka is eltűnik az arcomról.
- Sajnálom… Én próbálok jobb lenni… - a kezem lehanyatlása azt is jelenti, hogy már csak a maradék hab takarja a szebbik felemet, ezért amikor újra összeszedem magam, és észbe kapok, a kéz megy vissza a helyére. Azt mondjuk nem tudom, hogy a pucérság miért zavaró, de nem kötekszem.
Devon pedig éppen ezen mozdulat közben üzen vissza Damiennek.
- A hajóján várta. És akkor hívta le, amikor bemutatta nekem. - Devon a válasza közben már mozdul is, hogy feljöjjön, de aztán végül megáll, és egy “rendben”-nel fogadja, hogy Damien elbír velem.
- Igen. Azt mondta, hogy a legjobb. Még rá is kérdeztem, hogy biztos-e. - és ha nem ismerném Darielt, harmadjára is rákérdeztem volna, annyira hihetetlen, hogy én valakinek a barátja vagyok. De… ő nem szokott hazudni.
Pár másodperccel később esik le, hogy mondott még mást is. Illetve, hogy szegény nagyon ramaty állapotban van, és segítenem kéne neki. De nem tudom mennyire értékelné, ha még közelebb is mennék hozzá, pucéron, ezért maradok ahol vagyok.
- A hajóján maradtam, mert nem szeretem a… - ez normál hangerővel volt, de most egy szó erejéig suttogásra váltok, és az egyik kezemmel eltakarom a számat.
- Terrát… - aztán megy is vissza a kezem, oda, ahol volt. Mert neki gondolom még mindig furcsa ez a helyzet, és én nem akarom rontani.
- Igen. Tele lett vele a ruhám. - most végig hordoznám a kezem a ruhámon, hogy megmutassam, de az ott van a fürdő padlóján, és még mindig nem igazán mocorgok.
- Lehet, hogy Confetti. A nevét nem tudom. Valami fűszer. - ettől a Confettitől láthatóan jobb kedve lett, szóval remélem, hogy az volt. Bár ha igen, nem tudom mit eszik rajta. Irritálta minden porcikámat a szaga.
- De jóóóóó… szerettelek volna téged is megismerni. Devonnal már találkoztam. - felélénkül a mosolyom, és most már közelebb merek menni néhány lépéssel. Eddigre persze már visszajutott az ágyba, de ha segítség kell neki, most már itt leszek.
- Nem fázom. De rendben. - látom, hogy végül előre is dől szegény, és… elaludt? Elaludt…
Felveszem a takarót, ráterítem óvatosana  hátára, és utána megyek vissza  fürdőbe.
A gond viszont az, hogy az én ruháim még mindig porosak. Ha most így vizesen felveszem… nem-nem, akkor inkább maradok így. Illetve… látok valami anyagot az egyik szekrényben. Közelebb is megyek.
Egy ruha. És milyen puha, és bolyhos… felveszem, és úgy megyek vissza Damienhez. Azt nem tudom miért nem fed elől, meg miért lóg belőle ki két kötél. De a hátamat védi. Jó lesz.
Aylmer Oshek
Aylmer Oshek

Profession : Zen-ész
Play by : Joey Batey

Back to top Go down

Youngsters Empty Re: Youngsters

Post  Damien D. Deveroux Sat Nov 18, 2023 10:17 pm


Youngsters
Aylmer - Terra - Jelen

A szusz kinyomódik belőlem, így előbb egy adag levegőt kell magamba tennem, hogy beszéljek.
- Yah. Sok rossz kezdi ezzel a dumával. - csak rajta nem érzem, ezért is mondom ki. Különben más taktikát választanék. Meg meg is teszem. Devonnak azonnal üzenek, mert nekem most egészen biztosan nem menne a teleportálás sem.
- Barátja? És eddig hol bújtatta? - prüszkölök egyet gondolatban, közben már próbálom magam felhúzni, legalább az ágy széléhez.
- Maradj csak az ikreddel. - szeretettel telve mondom. Devonnak csak testvér vagyok, s szívem nagy helyére beköltözött, ehhez képes szerintem egy ikret visszakapni sokkal több. S jó volt érezni ezt a boldogságát.
- Ó, tehát nem csak barát, de a legjobb is? Akkor miért nem jöttél le vele? Ja... nem tudtátok... - legyintek, de erre meg visszacsúszok a földre, s inkáb csak ülve támaszkodom tovább az ágynak.
- A legjobb barátod rád prüszkölt egy port? - mi van? .....
Ú.... úúú-- ÚÚÚÚÚÚ
- Confetti? - széles vigyorral az arcomon dőlök végre az ágy végének, hogy odaszenvedtem magam.
- Jaja. - ránézek és fázni kezdek. Érzem, ahogy a ruha melegíteni kezd. Ha valami miatt eltűrom magamon a ruhát, amit amúgy sem tudnék levenni, az ez.
- Akkor menj vissza a vízbe, mert így megfázol. Összeszedem magam. - jó sokára, ahogy az ijedelem kimerített. - addig. - elégedett sóhajjal hunyom be a szemem, s bele is alszok, kicsit eldőlve előre, az ágy elejének mentén.
 
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

Youngsters Empty Re: Youngsters

Post  Aylmer Oshek Sat Nov 18, 2023 12:12 am

Ez a fürdő valami mennyei… Szinte már el is felejtem, hogy hol vagyok, és miért éppen itt áztatom ki magamból az összes rosszat. De egy hang végül nagyon is emlékeztet rá, hogy én itt csak vendég vagyok. És valószínűleg nem ott vagyok, ahová Devon szánt…
Ezért gyorsan kimegyek, és megpróbálom rendezni a helyzetet. Először a bubikat, hogy takarjon, ahol kell…
- Ne ijedj meg, nincs semmi baj. Aylmer vagyok. - nyújtom előre a kezem, hogy és mutatom a tenyeremet, hogy lássa, tisztességesek a szándékaim, de érzem, hogy a hab kezd lecsurogni rólam… Így inkább eltakarom, a kezemmel, amit el kell…
Eközben pedig Devon is megkapja Damien üzenetét, és rögtön kiterjeszti az energiáját, hogy érzékelje mi történt. Megnyugszik, amikor megérzi, hogy csak én vagyok ott Damien mellett. És küld egy üzenetet is.
- Ő Aylmer lesz. Dariel barátja. A fürdőszobát kereste, és téged talált meg. Rendes srác. De ha szeretnéd, felmegyek én is. - ha tudnék erről az üzenetről, akkor valószínűleg nem ismételném meg szinte pontosan ugyanazt, mint Devon.
- Sajnálom, hogy így rád törtem. Egy fürdőszobát kerestem. Dariel barátja vagyok. A legjobb. - annyira jól esett, hogy ezt mondta, hogy természetesen most is megemlítem, amikor gyíkanyaszült meztelen állok egy srác előtt, akit nem ismerek. Csak a nevét tudom. Erősen sejtem…
- Fürödni akartam, mert Dariel rám prüszkölt valami port. És ezt a szobát találtam. Te vagy Damien a tesójuk ugye? - nem kerülte el a figyelmem a kérése, hogy vegyek fel valamit, de a ruháim a fürdőben vannak, és nem akarok addig el menni, amíg meg nem nyugszik. Vagyis takarom magam, ahogy csak tudom. És szemezek a takaróval, ami nála van…
Aylmer Oshek
Aylmer Oshek

Profession : Zen-ész
Play by : Joey Batey

Back to top Go down

Youngsters Empty Re: Youngsters

Post  Damien D. Deveroux Fri Nov 17, 2023 10:27 pm


Youngsters
Aylmer - Terra - Jelen

Illatok és zaj is hallatszik valahonnan a távolból, de csak tudomásul veszem. Tudatom mélyén, hátul, tudom, hogy otthon vagyok, mert Devon otthonát otthonomnak tartom, s hogy biztonságban vagyok. Így visszasüllyedek.
Hangos sóhaj után kisebb csend honol, majd újra két forgás után megint a korábbi irányba fordulok, magamhoz ölelve a párna és a takaró csücskét.
Mmmm... valaki van itt. Nem az álmomban.
Lassan nyitom ki a szemem, egyik lábammal és karommal a takarót ölelgetem. Kicsit lassabban realizálom az alakot, aztán fokozatosan nagyobbra nyílik a szemem. Végül ...
- ÁÁÁÁÁÁ! - a nagyon sok energiámmal az ijedelemtől felugrok, magamra rántva reflexből a takarót. Azonban ahhoz már gyenge vagyok, hogy megtartsam magam, így hátraborulok, ki az ágyból, le a földre.
- DEEEEEEVOOOOOOOONNN!!!  Valaki van a szobámbaaaan! Au. - az utolsó a földre érkezése tolmácsolása is volt, mielőtt a telepátiát megszakítom.
A takarót megfogva, elkezdem magam felhúzni, amely félig szinte teljesen lecsúszik, mire felküzdöm addig magam, hogy a fejem kidugjam az ágy mögül, mellól.
- Elmondanád, mit keresel itt? És... vegyél már fel valamit, vagy mássz vissza a... te... -dugom ki a fejem meglepetten, de csukott szemmel. - Fürödtél? - ki lehet, akit nem ismerek és ilyen nyugalommal fürdik nálam?


 
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

Youngsters Empty Re: Youngsters

Post  Aylmer Oshek Fri Nov 17, 2023 12:00 am

Jó lenne ténylegesen is megismerkedni Damiennel, és nem csak egy mély álomba zuhant személynek mondani a “hello”-t. De biztos vagyok benne, hogy okkal van ilyen állapotban. És most nem lenne a legjobb zavarni.
Ezért engedek a kíváncsiságomnak, és a másik ajtó felé veszem az irányt. Jackpot! Egy fürdőszoba. Méghozzá nem is akármilyen…
Végig futtatom az ujjaimat ezen a gyönyörűségen, amit nálunk kádnak neveznek. Nem tudom, hogy a Terraiak vették tőlünk, vagy mi tőlük, de tökéletes. Maga a nyugalom és a kényelem…
Ezért ls is dobom a ruháimat, és megpróbálok… valahogy vizet rakni bele. Nem megy könnyen. Egész biztos, hogy egy-két illetlen szó is elhagyja a számat, mire megengedem a vizet.
De aztán jön, mint a finoman csordogáló kispatak. Elámulva nézem, ahogy a kádban a vízszint egyre magasabb lesz. Gyönyörű. És amikor félig van, bele is huppanok jólesően.
Még kellemesen langyos is, így a szemeimet becsukva kényelmes helyzetet veszek fel. Nagyon könnyű, szinte már érzem is, hogy minden sejtem megpihen, és az összes aggodalom, illetve félelem elillan a semmibe. Egy valami viszont eszembe jut. A vízbe szoktak rakni valamit, amitől tiszták is leszünk.
Ezért újra kinyitom a szemeimet, és megnézem, hogy van-e valami használható. Találok egy flakont, és miután megszagolom, vegyszernek ítélem, és bele is öntöm a vízbe. Az pedig még csorog egyelőre. Így a folyadék, amit beleöntöttem, hirtelen átváltozik, és… hab lesz.
- Ez de jóóóóóóó…. - varázslat, és én nem is tudtam róla, hogy a Terraiak ilyet is tudnak. Ráadásul az illata is remek. Mi van még itt a közelben?
Találok még egy pár flakont, és azokat már szagolás nélkül öntöm a vízbe. Az egyik kristályos, és… kicsit pezsegni is kezd tőle a víz. Ez  a legjobb fürdő, amiben valaha is részem volt…
Idővel viszont hallok valamit. Mintha… emberi hangok lennének. Talán Damien felébredt? Én meg épp a kádjában hesszelek…
Ezért felpattanok, és úgy ahogy vagyok, miként a világra jöttem, kiszaladok a szobába, ahol Damien volt. Ha rosszul hallotam, akkor csak annyi történik, hogy vizes nyomokat hagyok a padlón, de ha felébredt… akkor illene valamit mondanom…
És örülök neki, hogy azért még van rajtam némi hab. Pont takar a legkritikusabb helyeken…
Aylmer Oshek
Aylmer Oshek

Profession : Zen-ész
Play by : Joey Batey

Back to top Go down

Youngsters Empty Youngsters

Post  Damien D. Deveroux Thu Nov 16, 2023 11:31 pm


Youngsters
Aylmer - Terra - Jelen

Nem megy tudatomnál maradni. Ahogy a gyógyító távozik, testem visszahúz, s újra a sötétség telepszik rám. De már korántsem azzal a nyomasztó érzésével. Érzem, hogy nemcsak a testem gyógyult újfent...
Újra teljes a család.
.... átölel... örvend... Aylmer....
Heteknek tűnő lassúsággal kúszik be tudatomba a három szó, egymás után.
S ugyanilyen heteknek tűnő lassusággal reagálok is, egy “ki” kérdéssel,  majd újra elnyel a sötétség...
Mély sóhaj szakad belőlem, ahogy végül megmozdulok, oldalra fordulva. A gyógyító érti a dolgát, és a ruha szorgosan dolgozik a többin. Ennek az összessége az, hogy mélyebbre üt a gyógyítás, mint általában. Ugyanakkor sokkal gyorsabban jövök “helyre”. Már ha lehet annak mondani.
Megnyalom a szám szélét, dünnyögök, majd kicsit később visszafordulok.
Majd megint vissza, ezúttal kicsit hangosabban dünnyögve.
Rémképek helyett elégedett dünnyögés, pedig nem szoktam álmomban beszélni.
De mintha valaki lenne itt.... hol is?
 
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

Youngsters Empty Re: Youngsters

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum