Log in

I forgot my password

Latest topics
Big Change

Queil Gryth Yesterday at 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Sun Apr 21, 2024 9:45 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Master to Master

2 posters

Go down

Master to Master Empty Re: Master to Master

Post  Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Nem szeretem az Eridanit. Élő bizonyítéka annak, hogy rajtam kívül szinte mindenki haszontalan, és ha nem vagyok ott mindenhol, akkor képtelenek tisztességesen uralmuk alá hajtani a ‘Spinék’ az univerzumot. De azért uralkodjanak a nők… kíváncsi lennék, ha csak ők lennének, hogyan oldanák meg az utód kérdést…
Ám emiatt csak ritkán morgok, mert még mindig hiszem azt, hogy ki fogom tudni kaparni magamnak azt a finom kis gesztenyét. Nem kell mást tenni, mint… időnként keresztbe tenni a Spinéknek. Rendbeli, és azon kívülieknek egyaránt…
Az Eridani pedig erre tökéletes hely. Már úgyis el van itt baszva minden, teljesen egyértelmű, hogy egyikünk sem fogja megérni, hogy pikkelyes zászló lobogjon itt a szélben. Inkább tovább kéne lépni, és megerősödni azáltal, hogy leigázunk egy másik galaxist, majd visszajönni, több ésszel, és persze erővel. De hallgatnak rám? Neeeeeeem…
Tehát marad ez a hely, az én játszóterem. Szabadon eresztem a hatalmam, és nem foglalkoztat, hogy kit terít be. Barát, vagy ellenség? Egyre megy. Aki még mindig itt gürizik az hülye, és meg is érdemli, hogy letaroljam egy kicsit…
A terjeszkedésnek viszont az a vonzata, hogy megtalálhatok olyanokat is… akiket nagyon régen láttam. És Aki szintén rajta van azon Spinék listáján, akit nagyon rühellek. Csak egy egészen másik okból…
De ez akkor sem fogja elrontani a napom. A célom marad. Szívjon csak, aki idejött…
Mivel minden bizonnyal ő is érzi a jelenlétem, nem fárasztom magam azzal, hogy elrejtőzöm, és sunyiban támadom le. Sőt… a nyílt támadás az esetében, még ostobaság is lenne. Felpumpálta magát a… szóval azzal a módszerrel, amit a Tógás Majmok tolnak. Marad tehát a szimpla szivatás. Egy kis sötétséggel…
Remélem, hogy éppen boldogan nézte a tájat, és én most belerondíthatok azzal, hogy teljes sötétség borul a környezetére. A massza olyan tömény, hogy ha fényt is csinál, nem láthat el túl messzire, a látóhatára mindenképp sötétbe borul. És így persze engem sem lát. Ha-ha. Én tartom a tisztes távolságot (egyelőre…), és csak a sötétség fenntartására koncentrálok. Ha kell, minden erőmmel…
- Na mizu? Ki jössz magadtól, vagy legyek rendi-bendi és engedjelek ki? - szerintem ez tökéletes nyitás, mert biztosan meg van az ereje ahhoz, hogy eltüntesse a sötétséget. De az erősen igénybe fogja venni… Tehát akár mit választ, nekem mindenképp jó. Főleg, mert szórakozni akarok, és ez a buli eddig nagyon jól alakul…
Carlos D. Force
Carlos D. Force

Play by : Mark Pellegrino

Back to top Go down

Master to Master Empty Master to Master

Post  Shyathma Thram Sat Oct 07, 2023 8:20 pm

Master to Master
Carlos - Eridani - Jelen

Lyrahoz mostanra már sok minden köt, elmondhatom otthonomnak, érzetre is, ám ha olyan tájat keresek, mint szülőföldem, Eridani egyik bolygójára utazom el, ahol a két oldal furcsa elegyedése próbálgat egymás mellett megélni, több-kevesebb sikerrel. A negatívok nem tudják legyűrni a többieket, a másik oldal pedig nem is akarja őket legyűrni, ellenben ha próbálkoznak, furcsa békésséggel találják szembe magukat a negatív oldalról. Igazán tanulhatnánk ettől a néptől.
Most azonban nem foglalkoztat mindez. Elvállaltam egy küldetést, ám mielőtt még a végcélhoz jutnék, az egyik kedvenc helyemre landolok, a napfelkelte csodálatos a szurdok felett. Mintha otthon lennék, mielőtt még ....
A terraiak nagyon nagy tévedésben vannak, hogy a negatív dracok elpusztítják, amin élnek. Amiért teszik, hogy elfoglalják maguknak a helyet. Olyan környezetet teremtenek lassanként az ott élőknek, akik örömmel csatlakoznak hozzájuk, nem is sejtve, maguk alatt vágják a fát, hogy biztos pusztulás felé tartanak. Azután, ha a faj eltűnt vagy leigázták őket, nekiállnak újraépíteni az ökoszisztémát, ezúttal a saját igényeiknek megfelelően. Rengeteg bolygóval tettünk így, egynek én is irányítottam a formálását, s számtalannak segédkeztem a megtételében, így Terra védelmében fontos szerepet kaptam a háttérből. S erről az oldalról kifejezetten rossz látni, mit is okozunk.
Éppen ezért nézek boldogan szét a tájon, ahogy fokozatosan kapja meg színét, ahogy a hűvösebb idő beköszönt ezen a részen.

Emme

Shyathma Thram
Shyathma Thram
Jydai

Profession : Nagymester
Play by : Jaime Murray

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum