Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Evening Party with a LittleBig Surprise

+2
Devon Deveroux
Hemyle Miope
6 posters

Go down

Evening Party with a LittleBig Surprise Empty Re: Evening Party with a LittleBig Surprise

Post  Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Drien nagyon kedves, de… én képtelen vagyok úgy lelkesedni, mint ő. Számomra ez nem más, mint egy protokoll esemény, amit udvariatlanság lett volna visszautasítani. De azzal nem vádolhat meg senki, hogy nem próbálom meg jól érezni magam. Épp csak nem azon a frekvencián, mint a partnerem.
- Inkább szerezzünk italt. Gondolom arról is jó dolgokat mondanak a statisztikák. - Drien analitikus elméje, már többször segített nekünk, így ez a finom visszautasítás remélem célt ér. És valóban jól esne egy ital. A tömeg ugyanis szédítő és… a ruhám is sokkal jobban simul rám, mint ahogy én azt kényelmesnek találnám…
Ezért függetlenül attól, hogy épp Drien milyen beszélgetést folytat a fiával, én lendületesen odalépek egy pincérhez, és magamhoz veszek két pezsgős poharat. Aztán vissza megyek a társaságunkhoz, és Drien felé nyújtom az egyiket. De mire ez megtörténik, ő már el van… varázsolva.
- Hogyne… Mindenképp… - más sem hiányzik, mint hogy egy Terrai egész este bámuljon egy asztal mögül. Vagy mindegy mi mögül… Még a jótékonyság része sem hat meg, mert… nem az a jelképes összeg fogja megmenteni a Terrát. Hanem például a Leviatán… Így a magam részéről köszönöm, támogatom eleget ezeket az embereket, az pedig nem számít, hogy nem tudnak róla.
Az italt ennek jegyében meg is húzom, és Drien felé egyelőre nem nyújtom, amit neki hoztam, mert szél sebesen eltűnik. Nem baj, a lényeg már az én kezemben van. Ezzel a hangulat legalább egy minimális szinten meg van alapozva.
Arra viszont nem számoltam, hogy… a tömeg időnként csordát jelent. Alig mozdulok, szinte csak forgok magam körül, ha valami érdekeset látok, de még ígyis sikerül meglöknie valakinek. Ráadásul úgy, hogy Drien érintetlen itala egy az egyben a ruhámon köt ki. Csak azért nem mordulok  (komolyabban…) fel, mert a sajátomat eddigre már megittam, és legalább az nem ment kárba.
- Ahh… nem biztos, hogy ezt elnézem… - szigorú tekintettel fordulok a… férfi felé, aki úgy tűnik, hogy szeretné, ha a frusztrációmat rajta tölteném ki. Vagy azt csak én szeretném… Részletkérdés. Ezen tevékenységben azonban megakaszt, hogy rájövök… ő nem egy egyszerű Terrai. Meg kétségkívül, férfi…
- Nem hoztam váltó ruhát… - mutatok végig a báli ruhámon, amin méretes foltot ejtett az ital. A hangerőm, és a hangszínem azonban még mindig a normál tartományban van. Köszönhetően annak, hogy ő is érzi rajtam, hogy én sem vagyok idevaló…
- Ismerjük egymást? - adok ennek némi lehetőséget, de leginkább… elvárok egy bemutatkozást azok után, hogy az este további részében nedves ruhában kell… léteznem. Még a tekintetem is hordozza ezt a szigort. De addig nem szólok, míg ő nem reagál. És a fejét sem harapom le. Még…
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Evening Party with a LittleBig Surprise Empty Re: Evening Party with a LittleBig Surprise

Post  Drien Deveroux Tue Oct 03, 2023 11:13 pm

Vidáman mosolygok Zorára. Egy kicsit még morcos, de idővel biztosan felenged majd.
- Az nem gond. Én sem ismerem őket. - Devon vállalkozott rá, hogy leállít, ha valami butaságot csinálok. Ezért nem is megyek el túl messze tőle, a közelében maradok, és Zorát is igyekszem magam mellett tartani. Arra viszont ügyelek, hogy azért legyen elég magánszférájuk Brigiddel. Mondhatjuk úgy is, hogy a fülem becsukom, és csak arra figyelek, hogy Devon rám lásson valamiképpen.
- Nem feltétlenül. De a statisztikák szerint ez az optimális pozíció, ha egy férfi kísér egy nőt. - és itt a Terrán, mindig a férfi szokta kísérni a nőt. Legalábbis egyelőre. De a döntés Zorán áll, én nem erősködöm. Főleg, amikor megnyitják az estét, és elhangzik az a bizonyos férfivásár szó…
- Óóóóó… hát ez milyen jól hangzik… Én mindenképp jelentkezem. Mindig is akartam randevúzni egy terr…mészetes nővel. Nem olyan értelemben persze… - nem a romantikus érdeklődés hajt, hanem csak a kíváncsiság. Nem tudom, hogy miként zajlanak a Terrai randevúk, de meg szeretném tudni, ha már adódott egy ilyen alkalom. Egy valamit viszont még mondok Devonnak, azelőtt, hogy oda mennék jelentkezni. És ezúttal még csak majdnem sem mondom, hogy terrai…
- Anyádnak, kérlek ne mondd, hogy mit mondtam a randiról… - arra nem kérném, hogy ne szóljon, arról, hogy jelentkezem a férfi vásárra. Sőt, azt én magam fogom majd elmesélni neki. De nem szeretném megbántani azzal, hogy más nővel szeretnék randevúzni, főleg azért nem, mert nem is iiiigazi randevúként. Leginkább jegyzetelni akarok. Sokat…
- Ön is vásároljon be Admirális. Hátha talál valakit, aki kellemes társaságot kínál… - tööööbbb opciója is van. Egyrészt én is szívesen beszélgetek vele, bár annak azért nincs értelme, mert úgyis azt fogjuk tenni. Aztán meg ott van Devon, aki… kétségkívül a legfessebb fiatalember a teremben. És hiába kísérte el a lenyűgöző Brigid, tudom, hogy ők csak barátok. Az admirálissal viszont… akár meg is ismerkedhetnek egymással közelebbről…
Több megjegyzésre azonban már nem futja, csak rákacsintok Devonra és futok (szó szerint) jelentkezni. Remélem addig Zora nem fog hiányolni, és akad beszélgető partnere. Engem ugyanis biztosan szóval lehet tartani, ha összeakadok valaki érdekessel.
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Evening Party with a LittleBig Surprise Empty Re: Evening Party with a LittleBig Surprise

Post  Terrance Washington Tue Oct 03, 2023 10:32 pm

The Ball

Terra - jelen

Bevallom őszintén, még kellett volna innom valamit, mielőtt eljöttem volna ide. De valahogy most jobban érzem magam, hogy Miope is itt van, és bevallom azt is, hogy sokkal jobb férfiként jelen lenni egy ilyen eseményen. A terrai férfiak húspiacnak tartják ezt a rendezvényt is, érzem és látom is a bámulást, és ezt Miope felé is. Igyekszem terelni ezt az érzést, és Miopoe ragyogását elősegíteni. S jól esik, ahogy bizalmasan belém karol, mélyet lélegzem, s mosollyal nézek rá.
- Érzek energiákat, amelyek ismerősek, igen. Arcot a tiéden kívül még nem láttam.  - s látom, ahogy menni akar, elengedem karját, s ösztönösen hátrébb lépek, s talán egy kicsit a múlt is beleszól, pedig számíthattam rá, hogy Miopet sokan ismerik és ő is sokakat ismer, igazi társasági lény.
És érzek valmi mást is, még pedig valakit, akinek nekimentem.
... oh, elnézést. - megtorpanok, még a mozdulatban is, s óvatosan fordulok hátra, félve attól, hogy az illetőt esetleg tovább sodrom.

Emme

Terrance Washington
Terrance Washington

Age : 136
Play by : Brandon Routh

https://elementals.hungarianforum.com/t173-terrance-washington#7

Back to top Go down

Evening Party with a LittleBig Surprise Empty Re: Evening Party with a LittleBig Surprise

Post  Devon Deveroux Sun Sep 17, 2023 10:18 pm

Evening Party
Orion
Jelen
Miope, Terrance, Brigid, Drien, Zora
Egy sötét árny, kitartóan lebeg a fejem felett, pedig meglehet, hogy valójában én hívtam magamhoz, hogy megvédjen. Talán az amit láttam nem jelentett semmit, és csak a csalódások miatt húztam fel a páncélokat. De ettől függetlenül még ugyanolyan áthatolhatatlannak érzem. Örökös társamnak, aki csak néhány szabad percet ad nekem arra, hogy megfürödhessek a napfényben.
Ezért úgy döntök, hogy egy estére otthon hagyom. Az önkéntes magánynak véget vetek, és szórakozom egyet a lehető legjobb társaságban. Minden a tervek szerint megy, és szinte már el is felejtem, hogy mit hagytam otthon.  Egy pillanatra viszont utolér…
Egy pár pillanatig nem is tudok másra figyelni, csak az energiára. Brigid minden bizonnyal észre is veszi, hogy még az ő jelenlétéről is megfeledkezem. De szerencsére beavattam mindenbe, így a figyelmetlenségem talán megbocsátja. Mégsem szeretnék a továbbiakban is tiszteletlen lenni vele szemben, így megint elkergetem a felleget, mielőtt elfoglalná a saját helyét a fejem felett. Úgy döntök ugyanis, hogy csak az érzeteim csaltak meg.
Bólintok Brigidnek, és a könyökömet nyújtom felé. Észreveszem, hogy Apa is épp ezt teszi Zorával és ettől őszintébbé válik a mosolyom. Már szinte én is elhiszem, hogy remekül érzem magam.
A Terrai italok viszont éppen arra hivatottak, hogy a hangulatunk még jobb legyen. Legalábbis azok esetében, akik alkohol nélkül is a napos oldalt részesítik előnyben a sötét helyett. Én ezen személyek közé tartozom, és tudom, hogy Brigid is. Így szerzek magunknak egy italt, és felé nyújtok egy pezsgőspoharat. Hoztam egy kisebb tál epret is, bár ennek megszerzését nem fogom felírni a hőstetteim közé. A svédasztal ugyanis már elő van készítve, de még nem invitálták meg a vendégeket a fogyasztásra. Ettől függetlenül szerettem volna Brigidnek vinni ebből a finom gyümölcsből.
- Ettél már epret? Sokan szeretik a pezsgő mellé fogyasztani. - kínálom meg mind a gyümölccsel, mind az itallal. Ha most nem kívánja természetesen nem veszem zokon, hanem átnyújtom a maradékot egy pincérnek. Amennyiben mégis kíváncsi rá, tartom neki a tálat, hogy bátran fogyaszthasson. Egy szemet én is elveszek, és jóízűen eszem meg.
A falat viszont kis híján a torkomon akad, amikor újra megérzem az energiát. Az Övét. Most már biztos. A tekintetem abba az irányba is fordítom, és keresni kezdem a tömegben. Nem az érzékeim csaptak be, hanem tényleg itt van. Szívem nagyot dobban, mikor meglátom abban a káprázatos ruhában, egy pillanatra még lélegezni is elfelejtek. De aztán a pillantásom tovább siklik, és észreveszem, hogy nincs egyedül. Dobbanás helyett ettől összeszorul a szívem. Akkor sem csaptak be a megérzéseim, amikor a házánál jártam…
Nem terveztem, de végül az egész pohár pezsgőt egy hajtásra megiszom. Az alkohol végigmarja a torkomat, de nem eléggé. Ezért jelzem az egyik pincérnek, hogy az erősebb italok felé is elkalandoznék.
Viszont mielőtt ezt megtehetném, beszédre készülődik a házigazda. Némán nézem végig az este nyitányát, és a program felvázolását. Csak néha siklik felé a pillantásom. Tényleg csak néha…
A pasivásár szóra viszont… még rosszabb érzés lesz rajtam úrrá…
- Öhm… azt hiszem erről a szokásról még nem beszéltem. Pénzt fizetnek azért, hogy egy estére, vagy néhány órára a kiárusított személy társaságát élvezhessék. Vannak akik kihasználják az ilyen lehetőségeket, de többségében csak egy ártatlan szórakozási forma. Mert a fő cél az, hogy minél több pénz gyűljön össze jótékony célokra. - viszonylag lelkesen mesélem ezt Brigidnek, mert én magam még sosem vettem részt ilyenen. Hölgy vásárban viszont már voltam érdekelt, mindig én tornáztam fel az árat. Egyszer pedig egy kellemes randevút is eltölthettem egy idős hölgy társaságában. Szerintem jól érezte magát velem, mert azóta is küld nekem időnként süteményt, és az unokái el is hozzák nekem. A kérdés, hogy most részt vegye-e ezen, amikor a hóhér akasztása zajlik éppen. Úgy döntök Brigidtől teszem függővé.
- Ez minden bizonnyal furán fog hangzani, de licitálnál rám, ha én is beállnék a sorba? Pénz nem számít. Én fizetem. - egyébként is terveztem egy nagyobb adományt itthagyni, de így nem is lesz feltűnő. Tulajdonképpen így név nélkül tehetem meg. Attól pedig nem tartok, hogy Brigid elől el tudna valaki ‘halászni’ engem. Az ár feltornázására jó lesz, ha többen is érdeklődnek irántam, de egyébként bízom abban, hogy nem hagy cserben, ha elvállalja ezt a szívességet. Ezért kérdőn tekintek rá, és válaszát megvárom, mielőtt feliratkoznék.

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Evening Party with a LittleBig Surprise Empty Re: Evening Party with a LittleBig Surprise

Post  Hemyle Miope Sun Sep 17, 2023 8:56 pm

Evening Party
Evening Party

Lassabban jutunk be, mint szeretném, annyian jönnek beszélgetni! Terrance-on látom, annyira nincs ínyére, mégis olyan lelkesen beszélget, mintha tényleg semmi gond nem lenne. Hálásan karolok belé, hozzá is simulok, ahogy beszél éppen valakivel, úgy nézek rá. Már bent vagyunk, amikor megérzek egy nagyon is ismerős, s számomra kedves energiát. Önkéntelenül széles mosolyra húzódik a szám, s ha eddig izgatott voltam, most még inkább!
A nyitó és köszönőbeszéd alatt elhangzik a pasivásár, mire alsó ajkam ártatlanul beharapva nézek Terrance-ra. Igenis álljon csak be, kellenek az adományok! Bár sosem értettem ezt a pénzesdi dolgot, de ha segíteni lehet vele, az csak jó lehet.
A frissítővel a kezemben, néha bele-belekortyolva nézegetek körbe, kellően visszafogottan, hogy feltérképezzem, ki is van még itt. Még egy ismerős energiát megérzek, s boldogan integetek felé, ha észrevesz. Ah, az a ruha tökéletes választás volt magas termetéhez.
- Láttál ismerős arcokat? - helyezem felkarjára kezem, ahogy végre tánc van. A svédasztal formát kedvelem, bár ha finom az étel, azt ülve szeretem elfogyasztani.
- Egy barátnőmet felfedeztem! Elég sokan jöttek... máshonnan. Kár, hogy ide nem veheted fel az egyenruhádat... - azt nagyon szeretemm.....




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

Evening Party with a LittleBig Surprise Empty Re: Evening Party with a LittleBig Surprise

Post  Zora Lavigne Fri Jul 28, 2023 9:20 pm

Bál. Ez a fogalom már önmagában is rémisztő (és értelmetlen…), de ha mellé rakjuk azt is hogy Terrai… Még az erőltetett mosolyra sem futja igazán. Az udvarias meghívásoknak viszont az a hátránya, hogy csak indokolt esetben lehet őket elutasítani. Normál esetben tudok olyan helyzetet teremteni, hogy ne csak érthető, hanem még támogatott is legyen az a tevékenység, ami a sajnálatos visszautasítást eredményezi, de ezúttal, óvatlan voltam. Nem számítottam az ‘orvtámadásra’, és a találkozóm hivatalos lezárása után, megemlítettem, hogy a terveim között szerepel a Terra bolygó meglátogatása a közelgő szabadnapjaim során.
Nem tudom, hogy ezzel adtam-e meg a végső lökést Driennek, vagy eleve a tervei között szerepelt, hogy komfortosnak semmiképp sem nevezhető helyzetbe sodor engem, de a jó modorom, és természetesen a szakmai kapcsolat, ami közöttünk van, még csak gondolati szinten sem adta meg nekem az ellenkezés jogát. Ez azt is eredményezte, hogy mosolyt egész nap nem tudtam prezentálni, és a morgást is csak az akadályozta meg, hogy Brigid társasága is adott volt a báli eseményen. Ő kellőképpen ismer ahhoz, hogy tudja, előbb vezetném csatába a hajót, és a teljes legénységet, minthogy estélyi ruhát kelljen próbálni, majd egész estén át viselni. A magassarkú, már csak ‘kellemes’ ráadás. A felelősségérzetem persze úgysem engedné, hogy a könnyebbik utat válasszam, így maradok az álmodozás szintjén, és persze azon hogy legközelebb TÉNYLEG le fogom mondani az ehhez hasonló eseményeket.
Az viszont kellemes meglepetést okoz, hogy amikor megérkezünk, megérzem, hogy nem csak a mi négyesünk döntött úgy hogy megnézi magának a Terrát. Hozzánk hasonlók jelenlétét érzem a tömegben, bár egyelőre még nem találtam meg őket, hiszen csak óvatosan néztem körbe. Valójában már ez is csak a saját biztonsági protokollom része, ugyanis épp a stratégiai (menekülő…) utat kerestem, amikor ezt az apró felfedezést tettem. Odáig még nem jutottam el, hogy eldöntsem, fel akarom-e őket keresni vagy sem, ám a hangulatomon némileg javít ez az észrevétel. Ez ugyanis azt jelenti, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki a Terra ‘sötét’ oldalára tévedt.
- Gondolom. Azt viszont megjegyzem még időben, hogy nem ismerem az itteni táncokat. - eszemben sincs Drien kedvét elrontani, mert egyébként egészen kedvelhető figura (kis adagban…), de ez egy igen makacs tény. A tánc nem nekem való, de ha a protokoll megköveteli néhány mozdulatot elő tudok szedni. Ezt is annak tekintem, viszont Terrai táncot illetően valóban hiányos a tudásom. És nem is feltétlen terveztem, hogy ezen változtatni akarok…
- Ez szükséges? - kérdezem, mert jó modor ide vagy oda, az sosem jó, ha nem szabad a kezem. Ugyan nem hoztam magammal fegyvert, de a cselekvőképesség látszatához ragaszkodni szoktam, így csak akkor foglalom el Drien könyökét, ha jelzi, ez elkerülhetetlen. Egyébként Brigid felé pillantok, akinek majd egyszer meg fogom hálálni, hogy segített a ruhával, meg az egész… mindennel. Vele szívesen tölteném az időt (leginkább valahol máshol…), de természetesen megértem, hogy ő sem amiatt jött, mert nem volt jobb dolga. Devont kíséri, akivel múltja is van, így őt is csak annyiban fogom zavarni, amennyiben igényli. Egyébként… azt hiszem ideje megkeresni azokat a… nem Terraiakat, akik szintén ezt a helyszínt választották a ‘szórakozásra’. Tekintve, hogy sok időt fogok ennek a bolygónak a környékén tölteni, nem árt, ha ismerem az ittenieket, és/vagy az idelátogatókat. Így az energiámat gátlástalanul terjesztem ki, és figyelem, hogy érkezik-e valamilyen reakció. Ami azt illeti, nagyon kíváncsian tekintgetek körbe…
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Evening Party with a LittleBig Surprise Empty Re: Evening Party with a LittleBig Surprise

Post  Drien Deveroux Wed Jul 26, 2023 10:25 pm

Jótékonysági bál… Bár kimondani nehéz, csakis szórakoztató lehet. Nem is kellett sokáig azon tanakodnom, hogy meghívassam-e magam Devonnal vagy sem. Egy ilyen Terrai eseményt ugyanis látnom kell.
Az viszont némi fennakadást okozott, hogy megtudtam, egy ilyen eseményre illik partnert vinni. Diane sajnos nem ért rá, és nem is volt a közelben, így valaki mást kellett találnom. Hát azt hiszem még soha, senki nem nézett rám olyan szigorúan, mint Zora, amikor megkérdeztem, hogy eljönne-e velem a bálba. Mi tagadás, én is elveszítettem minden bátorságomat, míg a válaszát vártam. De végül igent mondott, amit mindenképp sikernek könyvelek el, még úgyis, hogy a meggyőző erőt inkább Brigid jelenléte képviselte. A lényeg az eredmény, és az, hogy partnerrel együtt már nem fogok annyira kilógni a Terraiak sorából.
Azért Devon adott nekem minőségi Terrai ruházatot is, meg valami ragacsos anyagot is a hajamra. Nem értékelte azon viccemet, hogy a saját sörényemben kéne mennem, viszont az autója működését készségesen megmutatta nekem. Meg hát azt is, hogy miként kell bánni a hölgyekkel. Nem mintha ebben tanácsra szorulnék (kacsint-kacsint), de azért a Terrai etikett egész más. Meg Zora is… Hiába a jó munkakapcsolat, félek tőle, és nem akarom elrontani senkinek sem az estéjét. Devonét különösen nem, mert mostanság érzek rajta valami… furcsát. Amikor megjelentem a birtokán, még a borostája is meg volt. Nem igazán jellemző rá…
Viszont, amíg nem osztja meg velem, hogy mi történt, legfeljebb annyit tudok tenni, hogy elárasztom pozitív energiával. Büszkén kidüllesztett mellkassal, és széles mosollyal vonulok Zora mellett, amikor megérkezünk a bál helyszínére, és mindenkihez van egy jó szavam, akivel találkozunk.
- Táncolni is fogunk? - teszem fel a kérdést, még azelőtt, hogy bemennék, és lehetőleg úgy, hogy mindenki hallja. Egyszerűbb lett volna még az autóban, de a velünk szembejövő járművekről készítettem statisztikát gondolatban. A tánc… csak itt jutott eszembe, mikor megláttam, hogy milyen sokan vannak, és milyen pompázatos ruhában vannak itt a hölgyek. Azt hiszem meg fogom majd kérni Devont holnap, hogy segítsen nekem választani egy hasonlót Diane számára is. Nagyon szeretném ugyanis látni őt egy ilyenben…
- Oh igen… bocsánat. A könyök. - emelem fel egy pillanatra a mutató ujjamat, mintha egy nehéz, de gyümölcsöző egyenletet fejtettem volna meg. Valójában csak eszembe jutott az egyik dolog, amit Devon említett, és hogy prezentálja, hogy a tudásom nem csak elméleti, a könyökömet jelzés értékűen Zora felé tolom. Aztán csak várok. Nem akarom elhagyni Devont, egyelőre legalábbis. De… az is igaz, hogy biztos szeretne majd kettesben is maradni Brigiddel…
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Evening Party with a LittleBig Surprise Empty Re: Evening Party with a LittleBig Surprise

Post  Brigid Normann Wed Jul 26, 2023 9:55 pm




Brigid
EYE ON THE TARGET



Being honest with yourself
Does not mean
you have to tell it to the others.









Devonnal bárhová, bármikor, a legnagyobb örömmel. Olyan szakasz nem is volt bennem, hogy szétváltak útjaink, gond lesz számunkra, ha együtt vagyunk bárhol, hiszen jó szívvel hoztuk meg a döntést, figyelemmel a másik felé. A komoly férfiak a gyengéim, Devonnál azonban megértettem, nem én vagyok ott a szívében, ahol kéne lennem.
Elfogadtam azonban meghívását, a vele eltöltött idő számomra feltöltődés, s noha öccse egyáltalán nem üti a komoly szintet, megkedveltem. Igazi testvérek, figyelnek egymásra, birtokuk pedig gyöngyszem Terrán. Amit kerülök, minden alkalommal, nem véletlenül. Nehéz a szívem, hogy valaki úgy van még itt, hogy nem tud róla, rokonok vagyunk, s hogy rettentően aggódom érte. Zoraval közösen készülődtünk, s nem foglalkozom azzal, jótékonysági bálra nem feltétlenül ilyen ruhát érdemes felvenni. A felső társadalmi rétegből lesznek jelen, s lesznek bőven, kik nálam is túlöltöznek. Ahogy elnéztem a leírásokat...
Devon mindig furcsán viselkedik, ha Terráról van szó, többek között azt sem értem, miért kéne be és kisegíteni a járműből, de nem most fogok ebből kérdést csinálni. Együtt vagyunk, s most nekem ez számít.
Pillanatnyi torpanását észreveszem, s csak rátekintek, ám ha nem szól semmit, úgy hagyom a helyzetet. Többek között azért is mondtam igent a meghívásra, hogy ismét normális arccal nézzen a világra. Vannak dolgok, ami ellen nem igazán tehetünk, s olyankor csak tovább kell lépni. Egyszer csak lemarad olyan messzire, hogy nem is foglalkozunk már vele többet.
Nem mellesleg, akár napokig elnézném ebben a terrai öltözékben. Ha valamit tudnak a terraiak, az az öltözködés....
- Mehetünk. - arra azonban nem készültem fel, hogy ez nekem már tömeg, s legfeljebb nagytanácskozások alkalmával vagyunk ennyien, s andromédaiként fejbevág az az érzelmi káosz, ami a terraiakban van.
Hogy tudnak ilyen érzelmi szennyben élni?



 

Ciaran






Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Evening Party with a LittleBig Surprise Empty Re: Evening Party with a LittleBig Surprise

Post  Terrance Washington Wed Jul 26, 2023 9:22 pm

The Ball

Terra - Jelen

Miope jó párszor végigzongorszta velem a hogyan vegyünk levegőt, hogy lenyugodjak részt.
A varázsige Terra volt, és nem a jó értelemben. Sosem itt találkoztam vele, hanem az univerzum más pontjaira ruccantunk ki, vagy költöztünk össze, s ez teljesen összeillett életvitelünkkel.
Bárhová megyek, csak Terrára ne kelljen.
Azóta, hogy először összefutottunk, ez már a harmadik alkalom, de ilyen hosszú ideig nem voltam azóta itt, hogy...
Azt hiszem, a remegő kezeim nem igazán illenek össze a mandzsettagombokkal, Miope észre is vette, s még odafele menet helyrehozta a bakit, amiért hálásan nézek rá.
A ruhája pedig lélegzetellállító, pedig nem a külseje az, amiért az ujja köré csavart akkor. Kisugárzása, s jelleme az, mely megfogott, s sokat tanultam tőle, mennyire is jól elrontottam azt is, hogy Terrán miként lehet nőként lenni. Meg úgy egyáltalán. S ezért is csodálom.
Kisegítem a járműből, s már most csillog a szeme, látom.
Kincsként is mutatom be, kik köré, s korántsem körém sereglenek (körém is, de erre botszemem van), ugyanakkor egyértelművé tesszük: mi most nagyon is együtt vagyunk. Tudom, milyen Terra, s minden idegszálammal meg fogom védeni, s óvni, még akkor is, ha tudom, képes rá. Engem  nem védett soha senki, s szeretném, hogy neki ezt ne kelljen átélnie.
Pezsgőt veszek le kettőnknek, egyet átnyújtok a számára, s megérdeklődöm, kiket ismer még, hogy szükséges odamennünk. Legszívesebben mindkettőnk poharát felhajtanám, noha az idegességet felváltotta valami egészen más, s ezért hálás vagyok Miopenak: vigyázni akarok rá.

Emme

Terrance Washington
Terrance Washington

Age : 136
Play by : Brandon Routh

https://elementals.hungarianforum.com/t173-terrance-washington#7

Back to top Go down

Evening Party with a LittleBig Surprise Empty Re: Evening Party with a LittleBig Surprise

Post  Devon Deveroux Tue Jul 25, 2023 11:16 pm

Evening Party
Orion
Jelen
Miope, Terrance, Brigid, Drien, Zora
Általában nincs bennem ellenérzés, ha egy jótékonysági ügyet kell támogatni, de ennek a meghívónak az elfogadását, már megbántam. Ha megjelenek egy eseményen, szeretek teljes mértékben a jelenlévőkre koncentrálni, és kizárni minden negatív gondolatot saját magamból. Ez viszont most kifejetten nehéz… Történt ugyanis nemrég valami, ami… Nem igazán engedi, hogy őszintén tudjak mosolyogni. Az ilyen alkalmakat viszont akkor is illetlenség lemondani, ha nem tudok teljes mértékben jelen lenni. Továbbá mikor Apa meghallotta, hogy bálba készülök, és akár ő is jöhet… túlságosan is lelkes lett ahhoz, hogy valóban fontolóra vegyem az esemény visszamondását.
Így igyekeztem kihozni belőle a legtöbbet. Meghívtam egy kedves barátnőmet, és… egykor nagyon szoros kapcsolatomat, hogy támogasson, és mutassa meg a mieink nevében, hogy miként kell viselni egy Terrai báli ruhát. Apa pedig szintén talált magának társaságot Zora képében, akivel néhány napja eredményes tárgyalásokat folytatott a Terrai hajók stratégiájáról. Én magam is ismerem Zorát, így kifejezetten örültem az ötletnek, de azért nem tudtam nem mosolyogni, amikor megláttam, hogy miként mutatnak egymás mellett Apával. A furcsán, az nem elég kifejező…
Brigid társaságát viszont mindig és minden körülmények között élvezem, ráadásul most a maga szigorú módján nyugtatólag is hat rám a jelenléte. Természetesen szándékomban áll megmutatni neki, hogy a Terrán miként is gondolják a férfiak az udvariasságot a nőkkel szemben, így mind a bál helyszínére való utazást, mint a megérkezést a protokollnak megfelelően hajtom végre. Öltözetem kifogástalan, ahogy a búskomor borostától is megválltam, azt pedig a továbbiakban még csak gondolat szintjén sem akarom felhozni Brigid társaságában, hogy miért nem vagyok most olyan könnyed, mint szoktam lenni. Elmeséltem neki, hogy mi bánt, így a továbbiakban nem is lenne értelme szavakat pazarolni erre.
Arra viszont nem számoltam, hogy… nem csak a mi négyesünk lesz jelen az estélyen. Amikor megérkezünk az autóval, és Brigid ajtaját kinyitom, hogy kisegíthessem (amennyiben engedi…), észreveszek még valakit. Csak egy kósza pillanat, leginkább már csak az energiája nyomát érzem, de azt nagyon erősen… Önkéntelenül torpanok meg az autó mellett, és akad el a lélegzetem.
Biztos csak képzelődöm. Nem lehet. Ennyire nem lehet kicsi bolygó a Terra. Vagy talán mégis?  
Mindenesetre néhány másodpercccel, vagy legfeljebb egy perccel később már összeszedem magam, és Brigid felé fordulok. A karomat nyújtom felé, és még egy mosolyra is futja, bár érezhetően halványabb, mint korábban. Kezdek ugyanis biztossá válni abban, hogy nem csak az ábrándok fognak várni abban a bálteremben…
- Mehetünk? - kérdezem is Brigidtől, mielőtt mozgásba lendülnénk. Apa miatt pedig nem aggódok annyira, bár egy pillanatra azért őt is megkeresem a tekintetemmel, és nyugtázom, hogy egyben van-e még, vagy már lebegni kezdett-e.

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

Evening Party with a LittleBig Surprise Empty Evening Party with a LittleBig Surprise

Post  Hemyle Miope Tue Jul 25, 2023 10:42 pm

Evening Party
Evening Party
Számomra ez a bál, vagy estély, nevezzék ahogy szeretnék a terraiak, nagyon fontos. Éppen ezért a legjobb ruhát néztem ki a készletből, még ha készíttethetnék újat.... áh, inkább izgatottan várom az j ruhát!
Terrancent hívtam meg partnernek, mint ahogy ki szoktuk egymást segíteni helyzetekben, és ez most kifejezetten az. Nekem táncpartnerre van szükségem, aki elriasztja a legyeskedőket, és nem mellesleg, nem falába van. Terrance jól táncol, egyetlen aprócska hibája van, hogy sok évezreden keresztül a női részét gyakorolta. Ám kis gyakorlással ment az a másik oldalról is ám!
Mikor azonban Terrát jelöltem meg helyszínül, mintha hezitált volna, végül igent mondott.
Így ruha kipipálva, partner kipipálva, már csak ott kell lennem!
Persze, arról nem szóltam neki, hogy éjfélkor pasivásár lesz, az lesz a jótékonysági bál másik adományból származó forrása....
Eljött értem, igazi hercegnői fuvarban volt részem, közben Terrance mandzsettagombjait igazítottam meg, a nyakkendőjével együtt. Még mindig szokatlan neki ez a test és világ, ami ezzel jár, de hősiesen küzd vele. És hát valami bomlasztóan néz ki, szerintem legyeskedni fognak körülötte a lányok rendesen!
Ebben a ruhában saaajnos ki kell segíteni, amit boldog mosollyal nyugtázok a számára, majd nagyon is kiélvezem a bevonulást vele.
Már előre izgatottan várom a táncokat!




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

Evening Party with a LittleBig Surprise Empty Re: Evening Party with a LittleBig Surprise

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum