Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


A heartwarming meeting

4 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

A heartwarming meeting
Orion
Jelen
Damian, Alana, Miope
Mosolyogva bólintok, és természetesen megjegyeztem mindent szavát. Úgy gondolom (remélem…), hogy ebben nem lesz hiba. Hiába voltam többször is biztos benne, hogy az érzelmeim viszonzatlanok, a figyelemből sosem engedtem. Emlékszem szinte mindenre, ami vele kapcsolatos. Már csak azért is, mert a regényeimben serényen ‘jegyzeteltem’...
- Ebben az esetben szeretnék majd mutatni valamit, ha visszamegyünk a Terrára. - sosem vettem a bátorságot, hogy megmutassam neki azon regényeimet, amin a hősnőt róla mintáztam. De most… eljött az ideje. És remélem, hogy örülni fog neki, még akkor is, ha a valóságot természetesen nem adja vissza, amit papírra vetettem.
Azonban ezen aggodalmamat is eltünteni, hogy elárulja, valójában a szomszéd birtokot nézte ki magának. Ez az örömhír nem csak feltölt, de segít abban is, hogy jobban teret adjak az érzéseimnek. Szinte… mindegyiknek…
- Várom. - minden gesztusom erről árulkodik. Türelmetlenségről azonban nem. Életem nagy részében róla álmodoztam, ezért nem számít, hogy a valóságban meddig kell majd időznöm. Főleg, hogy… Damien igényeit is figyelembe kell vennem. Számára ugyanis nehéz időszak következik. Még akkor is, ha Alanára viszont rátalált…
Miope szavai pedig meghatnak, és megértem, hogy miért mondja ezt. Így nem is válaszolok most, csak bólintok kijelentésére, a kezét pedig… gyengédséggel, és szeretettel érintem meg. Érzem, hogy viszonozza a gesztusom, és emiatt a magam részéről… nem is mozdulnék el innen egyhamar. Ő viszont úgy dönt, hogy inkább most keresi fel Brigidet, és természetesen tiszteletben tartom ezen indíttatását.
- Rendben. - mosolyogva bólintok, még akkor is, ha jobban örülnék neki, ha most maradna. Elengedem a kezét, és a pillantásommal sem szándékozom őt fogva tartani. Még akkor sem, ha a finom puszi jóleső melegséget, és finom cikázást csempészik a bőröm alá…
Csak mosolyogva integetek, és maradok ott ahol vagyok. Itt meg fog találni. Ha keres… most már bárhol meg fog találni…

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Hemyle Miope Mon Nov 27, 2023 9:22 pm

Heartwarming  meeting
Heartwarming  meeting

Mosollyal bólintok.
- Igen. Amennyiben szívből jönnek és törődő gondoskodással. Még akkor is, ha spontánnak tűnnik. - szerintem ez az igazi meglepetés. Terrán más szokás van, s nagyon boldog vagyok, amikor olyan terraival vet össze az élet, hogy ő valóban törődik, ha meglepetést akar okozni.
Érzékelem visszafogottságát, és a jelen helyzetben meg is értem. S éppen azon vagyok, ha nem is tudom teljesen eltűntetni, hiszen értem okát és indokát, legalább némileg csökkentsek ezen.
- Ühüm. - bólintok, kíváncsi várakozással figyelem, miként reagál rá, s ölelésébe belesimulok, megértve örömét.
- Az is tökéletesen belefér. - az épületnek van lovagterme, noha eléggé modernizálódott, egyből megjelent szemeim előtt a múlt, s ahogy vártam rá, s fülemben volt a dallam.
- Mindent megteszek. - bólintok komolyan. - S nem szükséges. Megtenném nélküle is. - Damien reakciója szívembe mart, s éreztem fájdalmát, s utat nyitott a múltjára. Nem volt kellemes.
Kíváncsiságom újra feléled, s úgy tekintek rá, ám amikor megsimítja kézfejem, megértem, nem akar most róla beszélni.
Finoman biccentek, mosolyom marad, s visszasimítom mozdulatát kézfejére.
- Megyek, meg is beszélem Brigiddel. - meg, ha már ott vagyok, akkor mást is...
Erre kis híján megint majdnem megharapom ajkam szegletét, de inkább csak felállok, s megsimítom szoknyám.
Mielőtt azonban ellépnék mellőle, orcájára ejtek gyorsan egy puszit, s már haladok is.



Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Sun Nov 26, 2023 9:56 pm

A heartwarming meeting
Orion
Jelen
Damian, Alana, Miope
Mosollyal bólintok, és most nem mondom ki, hogy már alig várom. Ennek közlését a tekintetemre bízom, ami ragyog, akárcsak ő maga. Ha ő nem kísért volna el, ha nem támogatna, és nem lett volna olyan csodálatos a hajókázás… minden bizonnyal most képtelen lennék, akár egy mosoly árnyékát is az arcomra ölteni. Az érzetekkel pedig még kevésbé boldogulnék.
Ezért biztos vagyok benne, hogy valamiként meg fogom neki hálálni azt, amit értem tett, és biztosítani fogom őt róla, hogy számíthat rám is. Nem csak azért, mert a genetika úgy hozta, hogy két erős, támaszkodásra nagyon is alkalmas vállat tudok neki felajánlani. Egyszerűen csak azért, mert szeretem Őt…
- Te szereted a meglepetéseket? - régóta ismerjük egymást, és sok mindent tudunk a másikról, de… úgy gondolom, azáltal, hogy megváltozott a viszonyunk, néhány apróság talán… szintén más színben fog most megjelenni. A meglepetés már nem csak egy apróság, vagy egy véletlen műve, hanem egy gesztus, amit a másik boldogsága érdekében fontolunk meg. Ez esetben pedig szerintem… megér egy kérdést ez is.
Ehhez hasonlóan… más dolgokat is ki kell tapasztalnom. Mindig is inkább megfontolt voltam semmint olyasvalaki, aki a lelkesedése, vagy a hangulatai után mozdul minduntalan. De Miope társaságában… olyan szabadnak érzem magam. És boldognak. Az érzéseim pedig magukkal ragadnak, és… nagyon engedni szeretnék nekik.
Ám még így is bennem van az óvatosság, a félelem, hogy ismét megégetem magam. És ezért résen kell lennem. Miope minden egyes gesztusa viszont szépen lassan, de érezhetően elkezdi kimosni belőlem ezt a sötétséget. A fénye, a nevetése, a körém fonódó karjai és boldogsága… megnyugtat, hogy mégsem tettem rosszat. Hogy… boldoggá tudom tenni őt. Mert csak ezt szeretném…
- Szomszéd? - kérdezek rá, hogy jól értem-e, de a pillantásom, és a szívem már a megerősítés nélkül is érti. Az nagyot dobban, ütemet tévesztve, majd fékevesztett tempóval újra neki indul. Az ölelésem pedig szorosabbá, de mégis gyengéddé válik. Még az illatát is bátrabban lélegzem be.
- A meglepetésed is? - szökik fel vidáman, talán kicsit kacérkodva még a szemöldököm is. Nem gondolok semmi olyasmire. Egyszerűen csak azt kívánom, bár ott lehetnék vele, már most is…
Viszont nagyon is értettem, hogy valami mást is megemlített, ezért bármilyen jól is esik a felhők felett lebegni Miopéval, vissza kell térni a valóságba (egy kicsit…)
- Az egész család hálás lenne neked azért, ha sikerülne Damien szabadságát eképpen is kivívni. - ez nehéz pillanat mindannyiunk számára, és természetesen sosem tennék ígéretet más nevében. De ismerem őket, és bízom bennük, így tudom, hogy… ettől függetlenül is szeretettel fogják Miopét fogadni a családban. Már csak azért is, mert régóta a része…
- Én másért is hálás vagyok neked… - először finoman megfogom a kézfejét, ha engedi nekem, majd apró csókot lehelek rá. Aztán a tekintetét keresem, és…
Majdnem kimondok valamit, amit már magamban megtettem…
De nem teszem, mert nem szeretném, hogy erre a pillanatra emlékezzünk majd mindketten. Csak mosolygok, pillantásom egy másodpercre sem levéve róla, és…
A tekintetem beszél helyettem…

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Hemyle Miope Sun Nov 26, 2023 7:57 pm

Heartwarming  meeting
Heartwarming  meeting

Ölelése még jobban körbefon, s elmerülök benne.
Elmosolyodom, s bólintok.
- Akkor meglepetés lesz! - már tudom is, miként tudom majd megtenni, ám most egyértelműen nincs itt az ideje.
Kissé nagyon is várakozva figyelem reakcióját, miként fogadja, hogy gondolkodom ezen. Valójában már nem gondolkodom, mikor megláttam, eladásra kínálják, éppen a mellette lévő birtokot, vártam, meg kívánja-e venni, ám utána jeleztem a tulajdonosnak vételi szándékomat.
S ahogy felragyog tekintete, enyémben is tükrözödik övé. Mozdulata annyira hirtelen, hogy meglep, s először nem tudom, mit kíván tenni, így végül érezve ölelését, újra átkarolom, némileg nevetve. Átkarolom derekát, átkarolva állok vele szemben, s elveszek mosolyában.
- Ez esetben örömmel leszek szomszédod! - nevetek fel kicsit jobban, örömmel tekintve rá, ezúttal el is mondva, hogy a közel... az bizony nagyon közel lesz! Van!
- Nem csak finom széna vár majd... - s nagyon remélem, meg tudom beszélni Brigiddel a másik dolgot is. - és öcsédet is, ha sikerül Brigiddel megbeszélnem... - és van egy szántó része is, ahová különösen jót fog tenni, ha a régifajta, igazán ízletes zab fog teremni majd..




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Sat Nov 25, 2023 12:07 am

A heartwarming meeting
Orion
Jelen
Damian, Alana, Miope
Szeretem a szavakat. Utat mutatnak a sötétben, a legzordabb időkben is a fény felé vezetnek, és ha elég kitartóan ápoljuk, és szeretjük őket… mindent ki tudnak fejezni, ami szükséges.
A szükséges viszont nem elég a boldogsághoz. Így amikor Miope szavak helyett a kezemen simít végig… értek mindent. Szavak nélkül is, és a mosolyom… örömtelien ragyog fel.
Az illatába és az energiájába pedig boldogan simulok bele. Azt érzem, hogy… minden rendben lesz. Hiába akar a józan ész minduntalan visszaköszönni, egy határotott “NEM”-mel. Miope jelenléte mindig elkergeti.
Ezért idővel bátrabb leszek, és más módon is szeretném kifejezni érzéseimet. Apró csókot ejtek nyaka ívére, lélekben mosolyogva, és ahogy a lélegzete is elakad…
Megáll bennem is a levegő, és minden mozdulat…
Már visszakoznék is, ajkaim kis híján a “Sajnálom” szót is kiejtik. Túl mentem a határon…
Aztán, ahogy mélyet lélegez, és még szorosabban átkarol, újra elengedek. És rájövök… A túlzott óvatosság életem minden pontján jelen van, és… tényleg ideje lenne messzire űzni…
Nem adok újabb csókot, de az én karjaim is szorosabban fogják őt körbe, és… így maradok. Ameddig a hold fel nem kél, vagy még azon is túl. Nem számít… Hiszen boldog vagyok. Ő azzá tesz. És ebbe most kapaszkodom.
Aztán a vele kapcsolatos emlékeim is a felszínre törnek, és még szélesebb lesz a mosolyom. Csak a szépre emlékezem. Ugyanis egyedül az volt keserű, amikor ő nem volt jelen.
Kérdésére ezért gondolkodni kezdek néhány pillanat erejéig. Szeretem a meglepetéseket. De kíváncsi is vagyok. És végül az alapján döntök, hogy ő milyen lehetőséget ajánlott fel.
- Igen. Legyen akkor meglepetés. - nem zavar, hogy éppen ezzel váltam bizonytalanná, és veszítettem el a dal fonalát. Nekem elég az, hogy ez egy újabb alkalmat jelent, amikor együtt lehetünk. Éppen ezért, amikor mond még valamit… nem csak a tekintetem ragyog fel, hanem a szívem is új dal ritmusát kezdi el püfölni.
- Az csodálatos lenne. - a gondolat, hogy nem csak a közelbe lesz, hanem éppen neki jutott ez eszébe, annyira magával ragad, hogy… hirtelen felpattanok, és ha tudom, és nem látok ellenkezést, őt is emelem magammal, átölelve őt, és karjaimban tartva.De odáig már nem jutok, hogy a levegőbe emeljem őt örömömben, épp csak finomat csúszik a kezem a derekára, de… a valóság még így is figyelmeztet, hogy meg lehet: túlzásba estem. Így finoman teszem őt vissza a padra, a mosolyom sokkal… óvatosabbá válik. Szinte szabadkozóvá. Majd nyelek egy nagyot.
- Remélem néha átmehetek majd megkóstolni, hogy a szomszéd füve zöldebb-e… És zsengébb… - igyekszek visszatalálni az öröm hírhez, amit mondott, és csak a kezét érintem meg finoman, ha engedi nekem.

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Hemyle Miope Fri Nov 24, 2023 11:21 pm

Heartwarming  meeting
Heartwarming  meeting

Csendben vagyok, s ha nem válaszol, tökéletesen megfelel a csend is.
Válaszul csak finoman megsimítom kezét ujjammal, ehhez most nem tudnék hangot adni, ez a kifejezés sokkal jobban érzékelhetővé teszi, mit is jelent számomra a köszönöm, s hogy megengedi, itt lehessek vele. Érintésére behunyom szemeim, s veszek lassan egy mély levegőt, s kiengedem.
S átölelem, energiámmal is, finoman, gyengéden.
Mosolygok, ahogy megérzek finom érintését nyakamon, s egy pillanatra el is akad a légzésem, csak mélyet lélegzek, belélegezve illatát, s még inkább átkarolom.
S hagyom magunkat, ameddig jól esik neki ez az ölelés...
- Szeretnéd meglepetésnek? - cseppet sem vagyok szomorú, hogy nem találta ki. Ez csak azt jelenti, hogy nem csak egy szám van, mi hozzánk köthető, ezek szerint...
- Láttam a közeledben egy eladó birtokot. Arra gondoltam, megveszem, hogy közelebb lehessek hozzátok. - nézek érdeklődéssel Devonra. Amennyire szeretne támasza lenni öccsének, hiszem, számára is fontos, hogy valakire tudjon támaszkodni.
S remélem, az lehetek én is...




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Thu Nov 23, 2023 9:53 pm

A heartwarming meeting
Orion
Jelen
Damian, Alana, Miope
Nem akarok helyet adni az ürességnek, még akkor sem, ha most kívánkozik befelé, és erőfeszítéseket kell tennem, hogy ki tudjam űzni. Inkább… Miopét akarom beengedni a szívembe. Még akkor is, ha eszembe jut… nem biztos, hogy most van itt az ideje. Valamiért ugyanis nem érzem fairnek, hogy én boldog vagyok, míg Dörmi… olyan nehéz pillanatokat él át. Azonban, ha én is mélyre kerülök, esélyem sincs segíteni neki. Így akár önző, akár önzetlen módon, de engedem, hogy sodorjon magával Miope és az, amit ő jelent nekem. És a mosoly, az őszinte és örömmel teli, így meg is jelenik az arcomon. Mikor már mindkettőnknek levegőre van szüksége, és elválnak egymástól ajkaink.
A válaszát követően - amivel épp azt a félelmet akarja eltüntetni, amit feltártam neki - azonban szükségem van néhány másodpercre. Nem akarom csak üres szavakként kezelni, épp hogy szeretném elhinni, és egy frekventált helyre elrakni magamban. Hogy mindig emlékezzek rá. Ehhez pedig… nem csak néhány szívdobbanásnyi időre van szükségem, verjen a dobbanó bármilyen hevesen is most.
- Köszönöm. - nem csak a kijelentését, hanem mindent, amit adott nekem. És remélem, hogy az érintés, amivel a visszahajtott ujjaim, végig simítják arca ívét, legalább részben átadják, azt, amit érzek.
Ölelésébe ezért belesimulok, és néhány másodperccel később az én karjaim is szorosabban fonják őt körbe.  Állam finoman érinti vállát, és ha nem érzem azt, hogy kényelmetlen lenne a számára, egy finom csókot ejtek a nyaka ívére. Majd… mélyet lélegzem, és egy kicsit sem foglalkozom az eltelt idővel…
Szavaira viszont egy kicsit elhúzódom, hogy lássam a tekintetét, és figyelni tudjak rá, anélkül, hogy csak a közelsége töltené ki az érzékeimet. Így éppen elkapom azt, ahogy az ajkaiba harap és… Magamban meg kell ráznom magam, hogy ne cikázzon a pillantásom önkéntelenül is az ajkai felé… újra.
A boldog meglepettség így több okból is megjelenik az arcomon.
- Melyik dalra gondolsz? - önkéntelenül kezdtem el kutatni az emlékezetemben, és nekem… két dal is eszembe jut, ha rá gondolok. Pontosabban ő jut eszembe, ha a dalt hallom. De talán ő egész másra gondol, ezért figyelek rá, és ellenállok annak a kísértésnek, hogy ismét végig simítsak az arcán. És újra megcsókoljam…

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Hemyle Miope Thu Nov 23, 2023 8:41 pm

Heartwarming  meeting
Heartwarming  meeting

Mélyet lélegzek, szinte sóhajtás-szerűen, ahogy reagál arra, amint ujjaim beletúrnak hajába. Még nem száguldott, vagy már kijött gondolataiból, s éppen ezt akartam elérni. Hogy onnan kijöjjön. Mindennek megvan a maga ideje, s az sem jó, ha hagyja magát lerántani a gondolatokkal, melyeket nem csak én látok, és érzek, hanem mások is. S tele van nehéz súlyokkal, amelyeket illene már visszaadnia azoknak, akiké...
Finoman, s puhán közeledek, hagyom, hogy ő lépjen mindig tovább, teret hagyva arra, hogy oldódjon, lazuljon. Érzem, hogy erre szüksége van, s hogy ennek felismerése benne lassabban fog menni. Így követem ebben a felismerésben, s minden egyes másodpercében elmerülök. Másik kezem derekára siklik, de csak ölelem, érezze, vagyok.
Ahogy elválnak ajkaink, eléggé szükségem van már levegőre, de még inkább őrá, a közelségére, így homlokom homlokának döntöm.
- Sosem rontottad el... - csak pár lélegzetvétel után tudok megszólalni.
Egy ideig csak ölelem, ha fejét vállamon kívánja pihentetni, átkarolom. Nem foglalkoztat, mennyi ideig maradunk így.
- A hajó is bármikor készen áll. És akár .... - beharapom ajkam szélét. - Arra a dalra még mindig emlékszem... - sok száz  évvel ezelőtt. S bár már felkért, s igent mondtam, tudtam, hogy az a tánc a miénk lesz egyszer... még ha várnom is kell rá...
S ezzel remélem, sikerült kicsit elterelni gondolatait.




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Wed Nov 22, 2023 9:30 pm

A heartwarming meeting
Orion
Jelen
Damian, Alana, Miope
Nem tudom, hogy mennyi idő telik el, mire meg is szólalunk, de nem is foglalkoztat igazán. Sok minden történt az elmúlt néhány órában, és ha nem Miopéról lenne szó, valószínűleg inkább egyedül bírkóznék meg a lelkemet ostromló démonokkal. A jelenléte azonban érezhetően jó hatással van rám. Arról nem is beszélve, hogy milyen kellemes…
Ezért a mosolyára önkéntelenül reagál az enyém is, amikor figyelmem már teljesen felé fordítom. Amikor pedig az érintését is megérzem az arcomon… néhány pillanatra tényleg minden felleg eltűnik. És nem is engedem visszajönni…
Felé hajolok, közelségére, és jelenlétére vágyom, ám most is figyelek rá, hogy épp csak annyira közelítsek hozzá, amennyire számára is kényelmes. És remélhetőleg kellemes is…
Mégis most az én gerincem mentén szalad végig kellemesen bizsergető libabőr, mikor ujjaival a hajamba túr… Mélyet lélegzem, jólesően, és szapora szívverésem már nem a nyomasztó gondolatok miatt veri a mellkasomba az ütemet. Valami egész más miatt…
Szavait viszont még sem tudom olyan örömmel fogadni, mint amilyennel szeretném. Ezért már épp megemlíteném, hogy nem tudunk még visszamenni, a szüleimet ugyanis mindenképp meg kell várnom. Azonban ahogy ajkai egyre közelebb érnek, rájövök, hogy… ő egész másra gondolt…
Nem tudom azonnal átadni magam neki, a finom, szinte puhatolózó csókját csak gyengéd lassúsággal, és figyelemmel tudom viszonozni. Idővel viszont hagyom, hogy az érzéseim a felszínre jöjjenek, és át is adom neki őket. Csókom ezért nem válik kötelezővé, de a vágy - és az, hogy milyen sokáig vártam arra, hogy ez megtörténhessen, és megoszthassam vele, ami bennem van - tetten érhető benne. Ahogy az egyik kezem is finoman érinti vállát, és lesiklik karja mentén, hogy aztán a derekán állapodjon meg, és találja meg… remélhetőleg Miope számára is kényelmes helyét.
Ám bármennyire is átadom magam az érzéseimnek, és annak, amit felőle érzek, valahol folyamatosan készen állok, hogy visszakozni tudjak, amennyiben kellemetlen a számára valami. Bízom benne, hogy csak én vagyok túl óvatos, de… túlságosan is fontos nekem ahhoz, hogy elrontsam azzal, engedek a vágyaimnak…
Ezért, ha idővel levegőre van szükségünk, és elhúzódunk egymástól (a magam részéről kizárólag akkor teszem, ha már oxigénhiány fenyeget…), akkor még a közelében maradok, de… suttogva az ajkaira lehelem a félelmemet…
- Ugye ezt nem fogom tudni elrontani? - kapcsolatok terén annyi ballépést tettem, hogy többször is megfordultam már a saját tengelyem körül, és újra meg kellett találni az irányt, amerre tartani akarok. Most viszont nem szeretnék ilyet tenni. És bízom benne, hogy… már nem is fogok.
Ám a megerősítés azt hiszem most nagyon jól esne…

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Hemyle Miope Wed Nov 22, 2023 8:28 pm

Heartwarming  meeting
Heartwarming  meeting

Érzem, ahogy enged, s elenged. S hiszem, a friss levegő is láthatóan segít neki, hogy gondolatai árnyait hagyta szétoszlódni.
Csendben vagyok mellette, a hallgatás számomra ugyanolyan tartalommal és értékkel teli, mint a kimondott, vagy kigondolt szavak. S időre van szüksége, s megadom számára ezt. S örülök, hogy vele lehetek.
Ahogy érzékelem, már a külvilág felé is figyel, ismét rátekintek, s halvány mosollyal nézem, ahogy valóban felém fordul. Ekkor mosolyom szélesebbé válik, s energiámmal is finoman megsimítom újra.
Mélyet lélegzek, ahogy elmerül érintésemben.
Csendben maradok, s figyelem őt, ahogy megmozdul, s elér érintése. Szüksége van erre, s nekem is, tekintetemben ott tükröződik az érzés.
Ahogy dől felém, érzem, hogy homloka kíván találkozni enyémmel, igy finoman feljebb hajtom fejem, s másik kezem megindul arcáról tarkója felé, finoman megsimítva, belefúrva ujjaim hajába.
Szélesen elmosolyodom.
- Bármikor folytathatjuk... - s hogy még mit is, azt hamarosan érezheti is, ahogy fejem úgy fordítom ajkai felé, hogy aztán óvatós tapogatózással engedélyt kérjen, s ha megkapja, akkor megcsókolom.




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Wed Nov 22, 2023 12:27 am

Miope mosolya mindig is olyan volt számomra, mint a sebre kent gyógyír, ám korábban sosem éreztem, valóban vannak olyan sérüléseim, amik indokolják, hogy ilyen képpen részesüljek a fényéből. Most viszont… eljött az a pillanat, hogy az eddig gondosan elrejtett érzéseimet is engedjem feltörni, bármilyen fájdalmas is az. Hiszen a pillanatok, amiket vele tölthetek akkor is gyönyörűek, amikor árnyékba vonják azt a fellegek, mik fölöttem vannak.
Érintése, és az egyetlen kimondott, de érezhetően nagyon is komolyan gondolt szó viszont tisztítani kezdi az égboltot felettem. Azt csak később veszem észre, hogy a szó kevésbé költői értelmében is a napfény kezdi melegíteni a bőrömet, ugyanis kérdés nélkül vele tartok, és rajta kívül most semmi másra nem figyelek.
Az italt is ezért csak később kezdem kortyolni, egy ideig hagyom, hogy csak a tenyeremet melengesse. A csend pedig nem zavar, mert… hiába szeretnék Miopéval minőségi időt eltölteni, először… magamban kell rendet tenni.
És idővel érzem, hogy el is kezdem letenni a súlyt, amit magammal hoztam egészen idáig. Hiába jöttünk ki, nem hagytam ott azonnal Dörmit, és azt, amit az állapota jelent a számomra. Amit felhozott bennem… annyi tagadásban töltött év után…
Most viszont jobb. Percről percre, pillanatról pillanatra. És ehhez csak egy dolog kellett. Miope tekintete, amit kerestem, és ha viszonozta meg is tartottam, egészen addig, míg meg nem szólal, és arcomat meg nem érinti. Akkor behunyom a szemeimet…
- Igen… - nem érdekel a szél, sem a bőrömet egyre intenzívebben cirógató napfény. Csak Miope energiája, és érintése, abba burkolózom bele, még hosszú másodpercekig.
Aztán kinyitom a szemeimet. Újra a tekintetét keresem, és kezem, mi eddig az övébe fonódott, szorosabban simult a tenyerébe. A másik kezemmel pedig lerakom az italt. Épp csak egy kortyot ittam belőle, de a finom íz ellenére sincs helye most a kezemben. Azzal ugyanis Miopét szeretném megérinteni. Finoman végig simítok arca ívén, kósza szálakat simítva hátra, amennyiben engedi nekem. Majd néhány pillanattal később közelebb hajolok hozzá, és a homlokomat az övéhez érintem. Mélyet lélegzek az illatából.
- Csodálatos volt a hajón lenni veled… - nem felejtettem el egy pillanatát sem, és szeretném, ha ezt ő is tudná. Ahogy a közelségét is szeretném még átélni. Amíg csak lehet…
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Hemyle Miope Wed Nov 22, 2023 12:06 am

Heartwarming  meeting
Heartwarming  meeting

Devon eszmélésére finoman megsimítom tenyerét, s rámosolygok, majd Alana felé fordulva teszem fel kérdésemet. S érzem, amint megérti Devon is. Mindhármuknak szükségük van egy kis kettesben levésre. Ami azt illeti, most én is vágyom rá, ám sokkal másképp értve...
Szembefordulok vele, ahogy kiérünk, s megfogom mindkét kezét.
- Bármikor. - örülök, hogy vele tudtam lenni, akkor is, ha ez most éppen nem élete legörömtelibb pillanata.
Jelentőségteljesen megfogom kezét, s egy pillanatnál tovább nézek rá.
Ha velem tart, akkor meg sem állok egy napfényes, ám lombok által szűrt helyen, friss levegőn, amely a legközelebb van Damienékhez. Mert tudom, szíve odahúzza, ám lelkének másra is szüksége van. Arra, hogy vele is törődjenek. S szeretném ezt megadni.
Útközben elveszek egy pohárka meleg italt, amit tudom, kedvel, s ahogy a padra ülünk, a kezébe teszem. Másik kezemmel azonban el nem engedem másik kezét.
Csendben maradok, míg úgy látom, hogy a fény, a levegő, és talán az ital (és persze jelenlétem is), segített kicsit letenni a súlyt mellkasáról, válláról.
- Most már minden rendben van, Devon. Megnyugodhatsz. - kezem arcára simul, finoman érintve arcát, megsimítom ujjammal.




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Tue Nov 21, 2023 11:54 pm

Látom a meglepetést Dörmi arcán, de azt hiszem ez nem az a pillanat, amikor további magyarázatot kéne fűzni a megjegyzésemhez. Már csak azért sem, mert természetesen előfordulhat, hogy teljesen félreértem a helyzetet, és a kettejük kapcsolatát. Remélem persze, hogy nem…
- Igen. Alkalmazkodnod kell hozzájuk. - talán ez túl finom kifejezés, de remélem, hogy így megérti. Ugyanis nem csak arról van szó, hogy a tette miatt korlátozni akarják a szabadságát. Valóban segítségre van szükségük, és egy egész csapat várja azt, hogy Dörmi megkönnyítse, és felgyorsítja a munkájukat. Ráadásul ez mindenki közös érdeke. Így igen. Alkalmazkodnia kell. Most életében (ebben…) először nem csak a családjához.
A törékenységét viszont  a karjaimban is érzem, így képtelen vagyok szigorú lenni vele. Hiába tenne most jót neki, ha hagynám a saját lábára állni, úgy érzem, hogy ez még nem az a pillanat, amikor el kell engednem a kezét (és a patáit). Ezért bármilyen erős is még bennem a bűntudat, az ajkaim végül mosolyra görbülnek.
- Szívesen Kis Testvérem… - nem tűnt el a tudatomból sem Miope, sem Alana, de érezhetően, és láthatóan is Dörmié minden figyelmem, amíg el nem alszik. És mintha egy álomból ébrednék, egy pillanatra összerezzenek, amikor Miope megérinti a kezemet. Az Alanának feltett kérdését, és a mögötte húzódó szándékot pedig még később értem meg.
De nagyon jól esik… Ezért újra feléled a mosolyom, és a kezét el sem engedve, felállok az ágy mellől.
Miopéval tartok a folyosóra, vagy igazából bárhová, ahová visz engem. Tudom, hogy ő megérti, most itt kellett lennem, Dörmi és a saját érdekemben is. Ám az élet nem áll meg, legalábbis abban a formában biztosan nem, ahogy a Terraiak hangoztatják.
- Köszönöm. - mondom ezt, amikor már kettesben vagyunk Miopéval, legyen ez bárhol is. Illetve érezhetően, és láthatóan is felé fordulok, teljes figyelmemmel. Hallgatom, bármit is szeretne mondani, ahogy azt sem bánom, ha most csak csendben állunk egymás mellett. A magam részéről… csak felé nyújtózom az energiámmal, hogy érezze az iránta táplált …
Mindent…
Nem engedtem el a kezét, ha ő sem tette.
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Damien D. Deveroux Tue Nov 21, 2023 11:33 pm


We meet in
another lifetime

  Alana, Devon, Miope
  Orion
  Jelen
     

Nahát? Értetlenül vonom fel egyik szemöldököm.
Bújok Devonhoz, s valahol megértem, nem támaszkodhatok örökké rá, megvan a saját élete és ideje a saját lábamra állnom. És egyből ki is húzza az ítélet a lábam alól mindezen elképzelést. Egyszerre vagyok boldog, megkönnyebbült, és egyben szomorú. Miattam Devon sem lett szabad. Ezt a csalódottságot belesírom mellkasába is...
S éppen ezért lep meg, hogy még azt is kiszurkolta, hogy nem... vagyis azért jóval szabadabb leszek, mint ami járna. Ami... még nagyobb felelősség Devonnak.
- Amikor engedik... - vagyis fuccs annak a kiskapunak, hogy ebben is dönthetek és hátha mehetek máshová is... úgy véletlenül... útközben...
De csak magamat okolhatom érte, mégis, a legjobban Devon fogja meginni a levét. Valamit ki kell találnom...
Önkéntelenül jobban összemarkolom az anyagot Devon ruháján.
- Köszönöm...
Csak halványan érzem, mintha a mélység mélyebbre kerülne, s érzek egy puha érintést is, s önkéntelenül a felé fordulok, kezem kinyúliek érte, nem sejtve, hogy így több helyet adok Alanának az ágyon, s hogy kezem önkéntelenül fogja majd átkarolni... némi idő elteltével...

     
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Alana Sanders Tue Nov 21, 2023 11:15 pm

Nem tudom, hogy pontosan mi történik, de Derest úgy ismerem, mint a tenyeremen végig szaladó vízcseppeket eső idején. És azt érzem, hogy milyen nehéz most neki. Ezért bármennyire is szeretném megismerni a családját, elsősorban mellette akarok lenni.
Energiám így akkor is vele marad, és finoman simítja az övét, amikor Devonnal beszél, és rá támaszkodik. Látom, hogy milyen fontosak egymásnak, és örülök annak, hogy Deres még időben kijött. Ha velem marad… sosem ismeri meg a családját, és ezért örökre haragudnék magamra.
Így viszont biztos vagyok benne, hogy rendben lesz. Megosztom majd vele az energiámat, és akkor nagyon gyorsan meg fog gyógyulni. Devon és Miope pedig majd szintén örülni fog ennek. Látom, hogy mennyire aggódnak.
Miope kérdésén ezért nem is kell sokáig gondolkodnom.
- Persze. Majd én vigyázok rá. - mosolyodom el, és ha Devon elmozdul Deres mellől, én megyek hozzá közelebb. Először csak a kezét érintem meg, és finoman végig simítok rajta, később viszont, mellé fekszem, annak ellenére is, hogy a hátam fele lelóg az ágyról. Kényelmes, mert az arcomat a vállához érintem, és még egy puszit is adok neki, hogy jól tudjon aludni. A légzésem pedig… talán idővel nekem is lecsendesedik. És ha nem jön be senki a szobába egy ideig, az álom talán engem is elnyom.
Alana Sanders
Alana Sanders

Age : 3 millió
Origin : Orion
Skills : Elem (víz)
Profession : Szabad úszó
Play by : Alexis Bledel

https://elementals.hungarianforum.com/t287-alana-sanders#1462

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Hemyle Miope Tue Nov 21, 2023 10:41 pm

Heartwarming  meeting
Heartwarming  meeting

Először Damienre, majd Alanára nézek, s szinte egyszerre nézünk egymásra Devonnal. Fogom a kezét, megsimítom. Nem tudom, mi van Damien és Alana között, csak érzem.
Ahogy mozdul Damien, hagyom, hogy Devon elengedje kezem, vagy én engedem el, s kicsit hátrébb lépek, teret adva nekik.
- Majd fogunk. - nem most. Most Devonnak Damienre van szüksége, Damiennek meg Devonra.  Érzelmei eljutnak hozzám, mindenkié, s mélyeket lélegzek, hiszen a megkönnyebbülés még odébb van, de majd el fog jönni.
Damien válaszából érzem meg azt, mennyire is komolyan gondol dolgokat. S azt, hogy Alanával mennyire együtt vannak.
Ahogy Damien végül megnyugszik, majd elalszik, még hagyom kicsit Devont, hogy Damiennel legyen.
Ám amennyire Devon most mellette akar maradni és Damien is mellette, van ám másvalaki is, és érzem, jót tenne Devonnak egy kis kiszakadás innen.
- Maradsz Damiennel, míg Devonnal elintézzük a többi papír dolgot? - nézek Alanára, s megfogom újra Devon kezét, ha engedi, finoman jelezve, indokkal kérdezem Alanát, s nem őt.
S ha beleegyezik ... Devon, akkor a folyosó velé vesszük az irányt, most Alanát hagyom kettesben Damiennel.



Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Tue Nov 21, 2023 9:56 pm

A feszült várakozás mostanra eltűnt belőlem Dörmi ugyanis… itt van most már velem. Ahogy Miope és Alana is. Utóbbiról még nem tudok semmit, de… nos azt észrevettem, miként is néznek egymásra. Köhm…
- Nahát… - elmosolyodom, mert a véletlen számlájára nem sok mindent szeretek írni. Ebben az esetben pedig… igen sorsszerű ez a találkozás. Bár, most már látom ezt magam is…
Éppen ezért is önkéntelenül fordítom a tekintetem Miope felé. Nem szólok semmit, még csak nem is tart sokáig a pillanat, amíg a tekintetét keresem. De… nos a sorsra szívügyekben, most már nem lehet panaszom…
Dörmit pedig sokáig nem engedem el, érzem, hogy mennyire szüksége van most arra, hogy fizikai, és egyéb értelemben is legyen egy támasza. Örülök neki, hogy itt lehetek a számára, ám annak nem, hogy… most nem csak azért vagyok itt, mert jelen akarok lenni, hanem azért is, mert komolyan szüksége van a segítségre… Finoman megsimítom a fejét is, enyhén összeborzolva a haját. Kis híján elvesztettem a kisöcsémet…
Lenyelem a gombócot, ami a torkomba került…
- Nem. Nem kell lemenned. - sosem erőltettem, hogy meséljen az előző életéről, ám most érzem, hogy talán többet tudnék neki segíteni, ha mindent elmondott volna. Az együttérzés és az empátia… persze így is teljes. Fájdalmát én is érzem, és igyekszem… legalább magamban gyógyírt találni rá…
- Igen. Amikor engedélyezik. - valószínűleg nem jöhet akármikor ide, ám ebben nem vagyok biztos. Ahogy abban sem, hogy ez mikor lesz lehetséges. Először ugyanis… gyógyulnia kell…
Mélyet sóhajtok, és… remélhetőleg ezzel elengedtem valamennyit az aggodalomból… Az ugyanis mindenképp megnyugtató, hogy legalább a Mintakának örül Dörmi.
- Tudtommal igen. Ez a protokoll ilyen kihágásoknál. - biztosan persze nem merek mondani. Brigid volt ugyanis annyira figyelmes, hogy a rosszabbik lehetőséget nem vázolta fel nekem. Minden bizonnyal érezte, hogy… nekem nem a rossz lehetőség prezentálásából adódó optimizmusra van szükségem, hanem… egyszerű megnyugvásra. Amit ki tudja, hogy mikor fogok valójában megtalálni…
A szüleink ugyanis úton vannak, és tudom, hogy hátra van még egy nehéz beszélgetés velük is. A csalódás, amit okoztam, nekik, Dörminek, és magamnak… Nem könnyű megbírkózni vele.
Dörmi viszont…
Olyat, mond, és olyat tesz, amitől önkéntelenül elmosolyodom. Tudom, hogy ő sokkal szebbnek látja a világot annál, mint amilyen, és… ezáltal engem is. De jól esik, hogy érzem a szeretetet. Hogy elfogadja, ami történt, és ezzel együtt engem is.
Azt viszont képtelen vagyok kimondani, hogy szivesen. Inkább csak átölelem. És egészen addig nem engedem el, míg el nem ernyed a karomban… Ekkor finoman az ágyra döntöm, és… csak ülök mellette.
Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Damien D. Deveroux Tue Nov 21, 2023 8:37 pm


We meet in
another lifetime

  Alana, Devon, Miope
  Orion
  Jelen
     

Mosolyog! Bár a könnyek ömlenek szemeimből, a mosolyom felragyog. Rá. Oyan régen láttam mosolyát!
- Am... - nézek le egy pillanatra a takaróra, majd vissza Devonra. - Itt? Alana benyitott? - akkor ocsúdtam, s először azt hittem, már hallucinálok is...
Devon karjaiba vetem magam, mintha ő ki tudna húzni ebből, amibe én tettem magam. De nem. Csak érezni akarom őt, és tudom, hogy önző dolog, őt akarom érezni, mindig szilárd támaszom volt, ahogy én Alanának. Devonnal jöttem rá, mennyire is elvesztem volna nélküle, hogy Alanahoz nem tudtam visszajutni. Pedi akartam, még ha lelkem fájt is, a lehetőséget nem kaptam meg, s ez a fájdalom és hiány végig bennem volt, s Devon...
Még szorosabban ölelem át, nem, mintha menne, s a mellkasába bólogatok.
- Fogok. - dünnyögöm.
Nem... minden...?
Még a mellkasának dől arcom, de érzem, hogy már teljesen szürke. Zúg a fejem, felnézek Devonra, s távolabb dőlök, hogy lássam. Legyünk túl rajta. Ennél rosszabb már nem lehet.... már tudom, hogy nem fogom túlélni... Devon megfogja kezem, s értetelenül nézek fel rá.
- Nem... nem kell lemennem a föld alá? - bár a földet szeretem, hiszen olyan sokáig voltam az, itt mást is megszerettem. S az egész birtokon lehetek?
- Mehetek? Mintakára? - Alanára tekintek, s másik kezemmel az ő kezét keresem. Komolyan bólintok.
- Megyünk. Erre kötelezniük sem kellett volna. - bár ilyen állapotban nem vagyok nagy segítség.
Értetlenül pislogok rá. S összeáll a kép.
- Tehát eredetileg Orionban maradtam volna, egy cellában, s onnan vittek volna Mintakára, ha dolog van? - azzal egy évet sem húztam volna ki! Még így sem, hogy Alanával lettem volna. A bezártság... soha. Soha többet!!!
Átkarolom Devon nyakát, s szeretettel ölelem körbe.
- Csodát tettél. Köszönöm. - s sóhajtok egy mélyet, behunyt szemekkel. Aztán elernyednek karjaim, ahogy a megkönnyebbüléstől kimerültségem úrrá lett rajtam, s teljes súlyommal Devonra dőlök.
     
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Alana Sanders Sun Oct 01, 2023 7:47 pm

Damien & Alana

   
Elmosolyodom. Talán az eltünteni Deres könnyeit. Régen segített.
- És veled… - megfogom a kezét, és örömömben megint összevizezem egy kicsit. De most legalább csak pár csepp. Nem lenne jó eláztatni a helyiséget, amikor megérkezik a családja is. Kedvesek nagyon. Kezdem érteni, hogy miért választotta Deres őt, illetve őket.
- Oh… ha  játszottatok volna egymással, biztos együtt akartatok volna maradni. De majd most fogtok. - a tó ugyanis tényleg gyönyörű lesz, ahogy Deres mondta.  Miope és Devon  játszhatnak majd együtt. Biztos vagyok venne, hogy utána nem is akarnak majd elszakadni egymástól. Előbb viszont… úgy tűnik valami baj történt. Deres ismét szomorú lesz, ezért közelebb megyek hozzá. Nem szólok, mert Devonnal beszélget, de igyekszem megnyugtatni őt. Azzal, hogy körbefonom az energiámmal, és megölelem. Ám amikor egyre zaklatottabb lesz, mégis mindig valamit, hogy megvigasztaljam.
- Én megyek veled mindenhová. A… Mintakára is. - igazából oda nem szívesen. Nem akarom látni, hogy mit tettek vele a negatívok. De ha tényleg sikerülne meggyógyítani a bolygót, akkor szívesen visszamennék. És komolyan mondtam, hogy mindenhová elmegyek Deressel. Nem lesz több alvás, hiszen már nincs is mire várni. Meg vagyunk mentve. Nekem Robert segített, ezért majd meg is kérdezem Devontól, és Derestől, hogy elhívhatjuk-e őt is játszani. Most viszont olyan mélyen beszélnek, és Deres olyan szomorú lesz, hogy inkább továbbra sem szólalok meg. Csak Deres kezét fogom és újra átölelem az energiámmal.

Water from the same source

Alana Sanders
Alana Sanders

Age : 3 millió
Origin : Orion
Skills : Elem (víz)
Profession : Szabad úszó
Play by : Alexis Bledel

https://elementals.hungarianforum.com/t287-alana-sanders#1462

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Hemyle Miope Sat Sep 30, 2023 10:24 pm

Heartwarming  meeting
Heartwarming  meeting

Érzem, ahogy kapaszkodót talál bennem, hogy fogja a kezem, el nem engedem, a világ minden kincséért sem...
Elnevetem magam.
- Azt sem tudtuk, együtt akarunk-e. - a múlt elmúlt, csak a jelen van, még ha szépen látok a jövőbe is, s ezt egyesek tudják is, csak jól adom az ostobát.
- Várom nagyon! - valóban várom a vízzel való játékot, ám az energiák más felé terelődnek most, s finoman megsimítom Devon kezét, s megszorítom, érezve, szüksége van most erre.
S ahogy elengedi kezem, hagyom, hiszen öccsének nagyobb szüksége van most erre. Vagyis inkább Devonnak.
Figyelem kettejüket, s közben Alanat is. Mert ahogy sejtem, Damien mellett lesz, így a háttérbe húzodok, megfigyelőként. Szívem így is összefacsarodik Devon öccsének reakciójára. Ám Devon bölcsen irányítja másfelé a figyelmét.






Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Thu Sep 14, 2023 10:52 pm

A heartwarming meeting
Orion
Jelen
Damian, Alana, Miope
A felhőtlen örömöt szépen lassan mérgezni kezdi az aggodalom. Sok minden eszembe jut, és nem csak Dörmire vonatkozóan, és hiába próbálom elkergetni ezen gondolatokat, makacsul visszatérnek. Kimutatni viszont nem akarom, hogy mi zajlik bennem, ezért talán még a szokásosnál is magabiztosabban állok, és igyekszem erőt is sugározni. Csak Miope érezheti, hogy ez a felszín, az ő kezét ugyanis nem szívesen engedem el. Nem fogom erővel, bármikor el tud mozdulni, de most valóban kapaszkodom belé. Nem a fizikai értelemben.
- Akkor hol, és hogyan találkoztatok? - elsősorban Dörmitől kérdezem, de Alana felé is elsiklik a pillantásom. Ő viszont úgy tűnik, hogy ismerkedni kezdett Miopéval. Nagy a kísértés, hogy rájuk figyeljek, mert Alana feltett egy olyan kérdést Miopénak, amire én is nagyon szeretném tudni a választ… De majd megbeszéljük a későbbiekben, most ugyanis minden figyelmem Dörmié. Még Miopét is elengedem, hogy a karjaim közé tudjam zárni az öcsémet, és nagyon tartani kell magam, hogy ne ejtsek könnyeket. Nem azért nem akarok, mert szégyen lenne sírni. Egyszerűen csak nem akarom ezt is Dörmi nyakába zúdítani. Fog még kapni eleget ma…
- Kérlek a jövőben legyél körültekintőbb. Számolj a lehetséges következményekkel. És nem miattunk. Saját magad miatt. - tudom, és érzem, hogy elsősorban miattunk aggódik most is, ám ez nem szükséges. A képlet ugyanis egyszerű. Ha vigyáz magára, nekünk nem kell aggódni. Elvárásokat ugyanis továbbra sem akarok a nyakába akasztani. Azt megteszik helyettem mások…
- Mert ez még nem minden. - tartok tőle, hogy a munka miatt - amit majd el kell végeznie - csapdában fogja érezni magát. Elvégre nem ő dönthetett róla, és bizonyos elvárásoknak is meg kell felelnie közben. Arra viszont nem számítottam, hogy már a házi őrizet gondolata is ilyen sokkot fog neki okozni. Látom is rajta, majd később ki is mondja, hogy ez számára sokkal súlyosabb, mint ahogy én azt gondoltam. Ezért hirtelen nem is tudom, hogy mit mondjak. A kezem felé nyújtom, de egyelőre nem fogom meg az övét. Csak ott tartom a közelében, hogy ha szeretne kapaszkodhasson belém. Minden értelemben.
Végül úgy határozok, hogy az ítélet élét próbálom elvenni azzal, hogy lehetett volna ennél rosszabb is. Sovány vigasz, de előbb ez és csak utána a többi…
- Nem kell cellában lenned. Ez is a lehetőséget között volt, de sikerült megállapodnunk, hogy a birtokon lehess.  - mire kimondom, rájövök, hogy ezzel a segítség helyett inkább - Terrai kifejezéssel élve - adtam a szarnak egy pofont. Ezért mielőtt még mélyebbre süllyedne Dörmi folytatom.
- Az időd nagy részében dolgoznod kell majd. Úgy döntöttek, hogy a képességeid, és a helyismereted miatt kiváló segítség leszel a számukra a Mintaka helyreállításában. Feltételezem, hogy itt is kell majd tartózkodnod, és persze aktívan részt venni a munkálatokban. Erről majd később fog bővebb tájékoztatást kapni. - figyelek minden rezdülésére, és ha azt látom, hogy ez az információ még inkább elkeseríti akkor… nos akkor sem tudom már tenni semmit. És ezért ki is csúszik belőlem egy mély sóhaj. Egyáltalán nem jóleső.
- Sajnálom Dörmi. Bárcsak tehettem volna többet. De a szabályszegés nagyon súlyos és ezáltal a következmények sem lehetnek enyhék. - van bennem még valami, ám nem tudom, hogy azt most kéne-e kimondani. Előbb vagy utóbb viszont kénytelen leszek, így az előbbet választom. És ha eddig nem fogta meg Dörmi a kezem, most megteszem én. Ha fogja, akkor finoman megszorítom a kézfejét.
- A sorsod most már egyedül a te kezedben van. Ha úgy véled, hogy igazságtalanul bántak veled, neked kell kiállnod saját magadért. Viszont arra figyelmeztetlek, hogy azzal nem vádolhatod őket, hogy nem voltak jó indulatúak. A lehetőségekhez képest korrekt döntést hoztak. - ezzel azt hiszem átveszem a felelősséget Brigidtől és a csapatától, de így tisztességes. Illetve magam is azon a véleményen vagyok, hogy ez lehetett volna sokkal rosszabb is, így a hálámat nem porlasztanám el azzal, hogy Dörminek most nem azt mondom, amit gondolok. Még akkor sem, ha ezzel talán fájdalmat okozok neki, és azt hiszi, hogy nem támogatom úgy, mint eddig. Tudom, hogy épp azt teszem. Csak most ez még nekem sem teljesen egyértelmű…

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Damien D. Deveroux Thu Sep 14, 2023 9:52 pm


We meet in
another lifetime

  Alana
  Orion
  Jelen
     

Még mindig nehéz elhinnem, hogy itt van velem, várom, mikor ébredek fel arra, hogy ő  nincs itt.
Most már felzokog, s egyben nevetek is.
- Élj - sóhajtom ölelésébe. - Sokáig.... boldogan...
- Most már mindig. - ragyognak fel szemeim. Nem is vártam, hogy ezt mondja, megérdemelném, hogy azt mondja, nem vártam meg.
Figyelem, ahogy összecsukja ökleim Devon, benne a kristállyal. Nagyon jól esik a törődése.
- Köszönöm. - tudom, hogy sokszor köszöntem meg neki, de sosem fogom tudni elégszer. S valóban lesz. Én főleg Alanat fogom nézni, mert képtelen vagyok felfogni, hogy itt van velem.... s olyan boldog s hálás vagyok ezért...
Felnevetek, majd újra köhögésbe fullad, de akkor is mosolygok.
- Gyönyörű lesz! - szép lesz a tó, ha Alana otthonául fogadja. Szerettem mindig ott lenni, Alana volt az eszemben mindig, s reméltem, hogy a víz megsúgja majd Alanának, hogy várjon rám, míg el tudok hozzá menni.
- M-m. - ingatom a fejem. - Nem nagyon jutottunk be ... - ahogy átölel, még a kristályt is kiejtem kezemből, úgy ölelem át. Itt most megkaptam az esélyt az életem folytatására, s tudom, amennyire szeretem őket, képes lettem volna anyát nyaggatni, hogy jöhessek újra, hogy Devon öccse lehessek. Nagyon szeretem őket.
- Sajnálom. - suttogom még neki. - Nem akartam gondot okozni.
Sosem akarok, az mindig megtalál.
- Igen, tudom. - sóhajtok.
De még valamit akar nagyon mondani, így elcsendesedek, tenyerem önkéntelenül a takaróra simul. Nem igazán fog el jó érzés.
- Hogy... hogy értve, hogy nem lesz? - a kezdeti megkönnyebbülés, hogy “kaphattam” volna, újra gombócba szorul torkom. Pillantásom Miope és Devon között ugrál, majd Devonon állapodik meg.
- Milyen... kö... - kezem idegesen kezdi lassan simogatni a takarót.
Házi őrizet? Megint... megint nem mozdulhatok?
Erős nyomást érzek a mellkasomon, mintha megint a barlangban lennék, mikor beragadtam kifelé menet, s nem tudtam kimenni.
Nehezen, s felületesen kezdem venni a levegőt.
- N... nem... - ingatni kezdem a fejem. - Megint nem mozdulhatok... - ingatom a fejem, de aztán inkább arcomat tenyerembe temetem, szemeim tele könnyekkel.
- Nem akarok megint beragadva lenni... - a lehető legrosszabb büntetést kaptam meg. Miért akarják, hogy Devon mennyországa, melyet annyira szeretek, a pokolom legyen?!!!


     
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Alana Sanders Sat Jul 22, 2023 9:07 pm

Damien & Alana

   
Csak mosolygok, ahogy megsimogatja a hajamat, és kicsit a tenyerébe döntöm a fejem. Olyan nagy tenyere van, most elfér benne a fejem. A könnyeiért pedig már nem nyúlok, mert látom, hogy sikerült megnevettetnem. Nem is emlékeztem rá, hogy ez mennyire hiányzott…
- A-a. Nincs több alvás. Most már élni is kell. - fel kell fedezni egy új világot. Még sosem hagytam el a bolygót, és hajón sem voltam még. És hiába ijesztő ez a sok új dolog, az erőt ad, hogy Deres is itt van.
- Persze, hogy engedem. Most már mindig együtt leszünk. - hajolok közelebb Dereshez, és átölelem. Talán nem is engedném el sosem, ha nem érkezne meg a testvére és annak a barátnője. Izgalmas lehet, hogy van most már családja is.
- Tényleg? Akkor majd játszhatunk. Van itt is nagy tó. Nagyon szép. - ragyog fel igazán a mosolyom, miközben Miopéval beszélek. Ugyanis örülök neki, hogy ő is szereti a fröcskölést. Az-az egyik legjobb móka, és már nagyon szeretném Deresnek is megmutatni a régi trükköket. Mindig nevetett…
- Jóóóóó…. repüljünk. - csapom is össze a tenyereimet Deres szavaira, olyan lelkes leszek. Természetesen nem most gondoltam, azt ugyanis látom Deresen, hogy még beteg. De itt leszek vele, és majd adok neki az energiámból, hogy gyorsan meggyógyuljon.
- Köszönjük. - fordulok én is Devon felé, és köszönöm meg, hiszen Deres is ezt tette. Régen beszéltem már másokkal, testvérem pedig sosem volt Deres áll hozzá a legközelebb. Ezért még nem vagyok biztos abban, hogyan kéne kommunikálni, de figyelek és tanulok Derestől, aki mostanra már biztosan tud mindent.
- Rendben. Akkor majd kicsinosítom, és játékhoz alakítom. - mondom Deresnek boldogan. Ezek szerint ugyanis nem kellett nélkülöznie a vizet eddig sem. Nagyon jó lesz újra együtt fürödni, és csak azt sajnálom, hogy még nem tudunk elindulni. Majd úgy alakítom, hogy Miope is tudjon velünk játszani, meg persze Devon is, ha szeretne.
- Másfelé? Hogy-hogy? Nem akartatok együtt maradni? - kérdezem Miopétól, és a tekintetem kissé csodálkozóvá válik. Ugyanis, ha barátok, akkor mindig együtt kéne játszaniuk. Vagy lehet, hogy amikor találkoztak, még nem voltak azok? Persze a legfontosabb az, hogy most már egyfelé van az életük, és én is itt lehetek velük.
- Majd megmutatom, hogy milyen jókat lehet játszani a vízben. Ki sem akartok majd jönni belőle utána. - nevetem végül el magam, és mondom ezt főleg Miopénak. Devon és Deres ugyanis nagyon beszélgetnek, és nem akarom őket zavarni. Ha nem lenne szüksége Deresnek az energiára, talán ki is mennék. Így viszont maradok, és körbefonom az energiámmal, erejét pedig megosztom vele, hogy gyorsabban gyógyulhasson.

Water from the same source

Alana Sanders
Alana Sanders

Age : 3 millió
Origin : Orion
Skills : Elem (víz)
Profession : Szabad úszó
Play by : Alexis Bledel

https://elementals.hungarianforum.com/t287-alana-sanders#1462

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Hemyle Miope Fri Jul 21, 2023 10:31 pm

Heartwarming  meeting
Heartwarming  meeting

Gondolatára Devonra tekintek, s abban minden benne van. Uh, tényleg meleg van, s csak biztosan beképzelem magamnak, hogy izgatottan becsippentettem szám szegletét. Válaszul inkább csak finoman bólintok. Bármikor.
- Óh, az nagyszerű játék, én is szeretem! - szeretem a vizet, noha rendes formámban szinte lehetetlen benne lennem, ezért is örülök, hogy legalább humanoid formát tudok ölteni, úgy élvezni a vizet!
Devon nagyon nagylelkű, s annyira szeretné öccsét támogatni. És valahogy kezdem érezni is, miért. Lassanként elér mind Damien, mind Alana sérülése is, még ha utóbbi talán nem is tud róla. Elszomorodom egy kicsit. Két gyönyörű lelket is megnyomorítottak, s hozadékaként Devon életét is befolyásolja. Amit hiszek, hogy Devon maga vállakozott Damiennél, hogy segít neki. S nála jobb testvért nem is tudok elképzelni Damien számára.
- Az első találkozásunk nagyon régen volt. Azután mindenkit másfelé vitt az élet. - de most együtt vagyunk. S valahol párhuzamot vélek felfedezni Alana és Damien, valamint Devon és saját életem között. Érdekes...
Devon fogja a kezem, nem távolodik el, sőt, végigsimít kézfejemen. Én most fogok felgyulladni, egészen biztos! Nagyon finoman megszorítom egy másodpercre kezét, hogy utána fogjam, kapaszkodhasson belé, itt vagyok mellette. Merthogy nehéz választ kell most adnia, érzem. S nagyon jól érti öccsét, ahogy igyekszik rávezetni a helyzetre.
S egyben Alanat is keresem tekintetemmel. Szeretnék mellette is lenni, mint ahogy Damien mellett is.
Remélem, Damien meg fogja érteni. Hiszen el tudom képzelni, lehetett volna rosszabb is. Egy cella, például.




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Sun Jun 25, 2023 10:04 pm

A heartwarming meeting
Orion
Jelen
Damian, Alana, Miope
Lopva pillantok csak Miopéra mert nem szeretném, ha Dörmi is érzékelné, miközben társalgást folytatunk a ‘háta mögött’. Azonban nagyon nehéz megállni, hogy hosszabban tekintsek rá, és egy hálás mosollyal köszönjem meg, amit mondott nekem… Legfőképp ugyanis azt érzem rajta, hogy komolyan gondolta.
- Talán nem csak akkor kéne, amikor szükségem van rád… - öhm… a gondolatok veszélyesek, és a telepátia is. Nem feltétlenül akartam ezt megüzenni Miopénak… Vagy talán mégis… Mindenesetre a lopott pillanatnál hosszabb ideig tekintek Miopéra, mert tisztában vagyok vele, hogy ez igen merész kijelentés volt a részemről. Utólag viszont… nem bánom. Azt hiszem. Remélem… Azt biztosan jó, hogy most Dörmire kell elsősorban figyelnem. Szeretnék megérteni mindent.
- Ezzel még ne törődj. Pihenned, és gyógyulnod kell.- megérintem Dörmi kezét, és ha engedi, összefogom az ökleit, úgy hogy a kristály a markában tartsa. Remélem, hogy majd vissza is kap abból az energiából, amit belerakott. Még ha nem is olyan formában, mint elsőre gondolnánk.
- Szerintem lesz a könyvtáron kívül más nézni valótok is… - önkéntelenül köszörülöm meg a torkom, és mosolyodom el féloldalasan. Még mindig nem látom ugyanis tisztán, hogy milyen kapcsolat van Dörmi és Alana között, de az egyértelmű, hogy nagyon erős. Ha Dörmi ennyit kockáztatott miatta… A lány talán nem is érti ezt. Bízom benne, hogy majd fogja… Meg persze Dörmi is… Bár pont nem nekem kéne kapcsolati tanácsot adnom senkinek azt hiszem… Újból Miopéra nézek egy kósza pillanatra. Bólintok a megerősítésére, szelíd mosollyal. Ám ez az érzés akkor lesz igazán erős, amikor megérzem, hogy a kezem is megfogja. A hüvelykujjammal végig simítok a kézfején, de nem nézek rá újra. Most kell bátornak lenni… Nem csak Dörmivel kapcsolatban…
Vissza fordítom a tekintetem Dörmire.
- Akkor Alanával… nem a bolygón találkoztatok? - kérdezem Dörmitől, őszinte meglepetéssel az arcomon. Mert eddig arra jutottam, hogy miatta jött, és lám… meg is találta őt. De ha ilyen gyorsan eszméletét vesztette…
Ösztönösen hajolok hozzá közelebb, és óvatosan megölelem. A saját józanságom megőrzése érdekében hárítottam, hogy milyen kevésen is múlott… most viszont a megkönnyebbülést, és az örömöt szabadon engedhetem. Csak nem csont ropogtatóan…
- Rám ijesztettél öcskös. És mindenkire. Okkal kötötték engedélyhez a bolygón tartózkodást. - most kéne szigorúbbnak lenni? Ez egyáltalán az én feladatom? Nem, azt hiszem nem. Egyszerűen csak közölnöm kéne vele a tényeket, és a büntetést, amit kiszabtak rá… De nem olyan egyszerű feladni a védelmezését, amikor egész életében óvtam… mindentől. Ettől már nem fogom tudni…
- Tudod a szabályok… rád is vonatkoznak. Komoly büntetést kaphattál volna, azért, hogy a bolygóra mentetek. Így sem lesz egy sétagalopp… - gyerünk Devon, már csak egy kicsi bátorság kell. Néhány szó… Még ha nem is tisztességes, újra Miopére nézek, hogy a pillantásából nyerjek erőt. Aztán egy nagy sóhajjal folytatom.
- Házi őrizetbe fogsz kerülni. Megállapodtunk, hogy az én birtokomon. De ez még nem jelenti azt, hogy nem kell számolni a következményekkel. - ez már túl erős volt. Vagy nem? Lehet, hogy elég lett volna, ha négyszemközt beszélünk? De nem így tettem… A legvalószínűbb pedig az, hogy lazítanom kéne… Hiszen Dörmi rendben lesz. És egyébként sem rajtam múlik a jóléte…

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum