Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Couch Potato

2 posters

Go down

Couch Potato Empty Re: Couch Potato

Post  Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

Elmerengek pár pillanatig a szavain (közben szinte pont úgy támasztom meg az államat, mintha épp egy nőt próbálnék elbűvölni), aztán belátom. Tulajdonképpen igaza van.
- Végülis… - nem szeretem a kapcsolatokat, de egy női lakótársat azért eltudnék képzelni magam mellet. Mondjuk Oliviát… Még azt is vállalnám, hogy mikor menthetetlenül össze, és végül szétmegyünk, akkor majd én keresek egy új kecót…
Várjunk, ez így még sem jó, mert már a sajátom a házikó… Talán kéne egy külön szerelmi fé… vagyis lakótársas lakás is…
- Azt tudom, hogy téged nem az irányít, ami engem, éppen ezért mondtam ismerkedést. Szépen, fokozatosan haladni, aztán majd meglátod, hogy lesznek-e érzelmek is. - a magam részéről ez az utóbbi, amire nincs szükségem, éppen ezért én nem ‘ismerkedni’ szoktam. Hanem ‘kalandozni’… de simán lehet, hogy ezen témakörben megint saját fogalom rendszert használok…
- Sajnálom. Zeusz szíve már foglalt. Igazából erre az évre már biztosan. - mivel még aktívan versenyzem vele, azért nem adhatom oda őt minden szép kanca mellé, bármennyire is szeretné. Havi kettő kancát kap, és így még az esze is megmarad. Majd, ha visszavonul, akkor annyit huncutkodhat, amennyit csak akar. Addigra már nagyon sokat fog érni egy-egy ilyen alkalom…
- Akár még lehet is. Amilyen jó eszed van, simán lehet, hogy már régen befektetted a vagyonodat valami start upba, vagy kripto valutába, és most csak azért élsz szerényebb életet, mert mindent lekötöttél a még nagyobb hozam reményében. - azért érezhető a hangomon, hogy viccelek, de tényleg nem lepődnék meg rajta, ha az Öcskös jobban kézben tartaná az életét annál, mint amennyire kívülről látszódik. Én sem veszem fel minden alkalommal az Armanit, vagy a Rolexet, van, hogy egyszerű farmer, netán western kalap van rajtam. A nők az ilyen egyszerű öltözetet is épp úgy imádják, mint a drágábbat…
Már, aki persze…
- Hmm… tényleg másként gondolkodunk… - nekem most erősen elkalandozott a fantáziám, éppen ezért is kérdezek rá, hogy mit tud Dylan Oliviáról. Sajnos… ez pont olyasmi, amire nem igazán illik rákérdezni úgy, hogy a jó viszony is megmaradjon…
- Inkább nem. Akkor majd más módon derítem ki… - akár meglátogathatnám gyakrabban a testvéremet. Az nem olyan feltűnő… De amennyit dolgozott már régen is, azért inkább nem alapozom erre a ‘szerelmi’ életemet…
- Úgy értettem, hogy az rendszeresen rendszertelen… - még rá is kacsintok az Öcsire, mert viszonylag képmutató dolog lenne a részemről úgy tenni, mintha szerzetesi életet élnék. Abba szerintem bele is halnék. Már mint mentálisan. Nők nélkül egyszerűen nem érdemes élni…
- A cuccaidnak nem esett baja? Mert ha igen, akkor jár neked a kártérítés. Meg illett volna szállást is intézniük… - nem tudom, hogy pontosan mi van a szerződésében, de azért biztos vannak lehetőségei. Oké, Dylan szerencsés, a családja vagyis én is, bármiben támogatja, de nem mindenki van ilyen helyzetben. Ami jár, az jár…
- Ehh… ha elharapódzik a dolog, szóljál, van jó pár ügyvéd ismerősöm. Olyan is, aki nem vág képen, ha elmondod, hogy ki a bátyád… - ohh… az a szőke ügyvédbojtár… Olyan estém volt vele, hogy még mindig csak vigyorogva tudok gondolni rá. Ő viszont valamiért nehezményezte, hogy három este után lezártam a ‘kapcsolatot’. Pedig rendes voltam, még azelőtt elküldtem, hogy összejöttem volna a főnökével…
- Nincs új barátnőm. Csak alkalmi partnerem. Partnereim… - most épp több vasat is a tűzben tartok, szerencsére ez most megoldható, mert a város két külön végén laknak az említett hölgyek, és épp olyan kellemes a társaságuk, hogy érdemes legyen még utazgatni is a két pont között…
Az egyikről viszont pont van képem, ezért előveszem a telefonom.
- Ő Mandy. Ruhában is pont ilyen csinos… - egy fürdőruhás képet küldött nekem, én meg természetesen elmentettem azt. Még van tárhely a telefonomban, addig tökéletes lesz arra, hogy eszembe jutassa, a versenypályán, és a lovakon kívül is van élet, méghozzá igen kellemes…
- A másikról lányról nincs képem, de ő is nagyon rendes. Igazából túlságosan is… - őt biztosan le kell most már építenem, nehogy elkezdjen érezni valamit irántam. Az nem lenne jó senkinek. Még csak az hiányzik, hogy ki szúrja valaki a Jeepem kerekét…
Grant Leclaire
Grant Leclaire

Play by : Glen Powell

Back to top Go down

Couch Potato Empty Re: Couch Potato

Post  Dylan Leclaire Sat Mar 16, 2024 10:34 pm

Couch Potato
Grant - Terra - Jelen

- Aha. - az kezemmel tátikát játszok, jelezve, hogy jó kifogás, a tökei még messze vannak tőle.
- De attól még kapcsolat. - nézek rá egyértelmű arckifejezéssel.
Majd csípőre teszem kezeim.
- Valóban egyben vagyok, és nem a barátnőcskék és a barátnők tesznek eggyé. Az, hogy neked a lábad közötti rész diktálja az életet, az enyémben nem feltétlenül... -a zene. A hanghullámok.
- Nekem a lovad szimpatikus... meg a kaja, jelen pillanatban.
Eszem ágában sincs elárulni, hogy van valaki az életemben, akit nem Oliviának hívnak és nem is Zeusznak, meg nem is hambinak becézzük. Denise... nagyon hamar fontossá vált az életemben, de úgy, mintha mindig is ismertem volna. Ami furcsa, mert azért nyikhaj vagyok én még az életben.
Ránézek, magamra mutatok.
- Úgy nézek ki, mint akinek van mindennapi taxiravaló a zsebében?
Megáll a sör a kezemben, ránézek. Megint.
- Nem mondom, hogy rá nem jó ránézni, de ellentétben a sütijeivel, őt nem harapnám meg. -szerintem kapnék egy olyan maflást, hogy átszakítom a falat is...
Éppen iszok, s kis híján félrenyelek, még elkapom a lehetséges menekülést, de látni rajtam. Nagyon. Hogy majdnem félrement.
- Kérdezd meg tőle. Nem tudom. - nem tudom? Hm... nem hiszem, hogy erről beszéltünk. Marcelről annál inkább.
- Ja. - beroggyantom magam ültömben, s leutánzom az előredőlésekkel a ritmust. Ha ez neki rendszeres, akkor menjen fülészhez.
- Másfél hét. Az egész főfal tropa lett, így statikust is hívnak majd vissza, ha elkészült. Nálam csak az ázást kell újravakolni. Csempézéssel együtt... - ami szintén idő.
- Kösz, rendes tőled. A cég áll mindent, elvileg benne van az albérlet árában, de nem hiszem, hogy ne emelnék majd, hogy az ára visszajöjjön... - na, ezt nem kellett volna mondanom. Kicsúszott a számon, ahogy hirtelen eszembe jutott.
- És ki az új barátnőd? Mikor mutatsz be neki? Kíváncsi vagyok rá. - tudom, hogy ezzel részben hízlalom a máját. Szeret magamutogatni, és mindig dekoratív csajokat szed fel. Némelyik igazi golddigger. Persze, azokat én nem érdeklem, hiszen egy csóringer zenészpalánta vagyok, rekord diákhitellel és a művészlét legszarabb megélhetésével. Najó, az utóbbi nem igaz. Jútyúb is elkezdett fizetni már szépen, és az oldalról is inkább fizetnek az oda felrakott zenékért. Ami meglep, mert soknál felteszik azt, amiért fizetni kell.
Emme

Dylan Leclaire
Dylan Leclaire
Blueprinter

Play by : Dylan Minnette

Back to top Go down

Couch Potato Empty Re: Couch Potato

Post  Grant Leclaire Thu Feb 08, 2024 9:41 pm

Azért ezt meg kell fontolnom…
- Az attól függ. Ha épp jó napja van, akkor igen. Érti a viccet. Viszont, amikor nem… - nyitott tenyerem elindul felfelé az ég felé, majd egy gyors mozdulattal ‘lezuhan’ a tenyerem. Ez nagyjából azt szimbolizálja, amikor Zeusz leráz a hátáról. Szerencsére ritkán sikerül neki, de azért… hát megtörtént már a múltban…
Nem voltam boldog. Csont törés után sokáig tart a lábadozás…
- Nem. A lakótárs legfeljebb baráti kapcsolat lehet. Ha már romantikus a dolog, akkor nem a lakótársad, hanem a barátnőd, akivel együtt élsz. - azt hiszem egy kicsit sántít ez a fogalommagyarázat, ezért meg is vakarom a pajeszom, hátha eszembe jut valami jobb. De nem… így maradok ennél, és szélesen vigyorgok Dylanre, amíg meg nem válaszolja a valódi kérdést.
- Ismersz engem. Mindig az élet szebbik oldalát keresem. Lassan neked sem ártana. Egyben vagy, a humorod is rendben van, szóval semmi sem akadályozza, hogy el kezdj ismerkedni a másik nemmel. Vagy azzal, amelyik szimpatikus… - tudtommal a lányok érdeklik, de épp abban a korban van, amikor még kiderülhet, hogy… nem feltétlen a hölgyek az elsődleges célpont. Mi tagadás, azért meglepődnék, ha így lenne, de természetesen ugyanúgy szeretném őt, legyen akármilyen. Ez ilyen… báty és öcs dolog, amit az olyan apróságok, mint a személyiség… nem feltétlen befolyásol.
Legalábbis ez az egyetlen magyarázat arra, hogy még szóba áll egyáltalán velem. Azt ugyanis kár lenne tagadni, hogy nagyon mások vagyunk. Már mint tényleg… NAGYON…
- Azt hiszem. Az egyik hölgy ismerősöm ajánlotta. - mire kimondom már meg is bánom… azt pont úgy hangzik, mintha barátnő lenne. Elvégre annak a tanácsát szokták megfogadni, akár étel, akár más ügyben. Ezt a megnevezést viszont előszeretettel kérem ki magamnak. A barátnő kizárólagosságot jelent azt meg… hát tőlem ne kérjen senki…
Már csak azért sem, mert ki lenne olyan ostoba, hogy csak egyféle ételt egyen, ha ott van előtte egy svédasztal, teljes kínálattal…
Szóval, ha belekérdez, teljes magabiztossággal fogom mondani, hogyaz indoklás egyszerű: ez a leves finom. Tényleg az, én is jó ízzel fogyasztom.
- A suli? Ne már… Ha taxizol, akkor semmi sincs messze… - ez nem elég. Azért tőlem sincs messze az iskolája. Meg ha azon múlna szereznék neki egy autót is. A taxi persze kényelmesebb, ma én is azzal jöttem.
- Ha most azt mondtad volna, hogy jó ránézni, mikor csinálja a sütit… már el is fogadtam volna az indoklásod… - ami azt illeti… Oliviát kellemes elképzelni több féle cselekedet közben is, nem csak sütemény készítés közben. De… Dylan valószínűleg nem gondolt még ilyesmire. Tény persze az is, hogy… Olivia idősebb, és feltételezhetően korban hozzá illő partnert keres.
Már, ha keres…
- Egyébként tényleg igaz, hogy már elvált? - nem mintha nekem gondot okoznának az ilyen kötöttségek, de tudom, hogy egyeseknek azért jelent valamit a házasság intézménye. Oliviának biztosan. Legalábbis annak idején ezzel indokolta az elutasítást…
- Még, hogy rendszertelenül… az abszolút rendszeres… - felfedezhet némi felháborodást az arcomon, de inkább büszke vigyort látnék viszont, ha most tükörbe néznék. Ez ugyanis tény… Nem szoktam unatkozni.
- Mit mondanak amúgy a kecódra? Mikor lesz kész? Kell segítség? - nem vagyok nagy barkács muki, de festeni tudok. Úgy ahogy… kérdés persze az is, hogy albérlet esetén ki intézi az ilyen dolgokat. Gondolom hamarosan megtudom Dylantől…
Grant Leclaire
Grant Leclaire

Play by : Glen Powell

Back to top Go down

Couch Potato Empty Re: Couch Potato

Post  Dylan Leclaire Tue Feb 06, 2024 11:00 pm

Couch Potato
Grant - Terra - Jelen

Minden alkalommal ránézek, ha Zeuszt használja allegóriaként.
- Zeuszt előtt is elmondanád ezt a mondatot? - kicsit ugratom, ismerve, mennyire odavan a patásért. Kedvelem én is, a ló meg a hajamat. Nincs olyan alkalom, hogy ne akarná megzabálni.
Nem mondom ki hangosan, hogy ez a szerencséje. Mert ha valóban így lenne, nem lennék boldog. Grant olyan, amilyen, attól még a tesóm, és azért jófej is tud lenni, a maga módján. A barátnőit azonban mindig sajnálom. Azt már szintén nem árulom el, hogy a rendes csajokat kiszúrom a készletéből, s hamar tudomásukra hozom, hogy szép kis virágszálra akadtak. Szó szerint. Tudom, hogy ezzel a tesóm ellen dumálok. De nem ellenségeként teszem. Inkább a lányokért. Mást érdemelnek.
Pislogok azért párat. Egyrészt, mert ... á, nem is folytatom. A barátnőre azonban valaki egészen más jelenik meg szemeim előtt...
Rásandítok.
- Miért, a lakótárs talán nem foglalja magába a kapcsolatot? - majd sóhajtok egyet, feljebb tolva a szemüvegem.
- Lakótársak vagyunk. Egy ideig. -újra csak csóválom a fejem. - Miért nem lep meg a feltételezésed, nem is tudom. - szám sarkában megbúvó mosoly mellé nekikezdek pakolni is.
- Rendben. Óhó, az a ragacsos-csípős leves? Azt szeretem. Kétszer csíp.
Elé akkor így kerül a tányér és a kanál, ha tányérból akarja enni. Az enyémet áttöltöma tányérba, mert jártam már úgy, hogy a műanyag is felmelegedett (elolvadt) a kajával....
Másfél perc tökéletes lesz, addig poharak is előkerülnek, a nyitóval együtt. Ha kézzel akarja, akkor azzal nyitja.
Már igenre nyitnám a szám, amikor rátér a lényegre. Annyira tudtam. Ám ahogy folytatja... azért jólesik.
Kiveszem a mikróból inkább a tányért egy kendővel, s mellé ülök.
- Innen közelebb van a suli. - márpedig aludni szeretek. Nagyon. Csak sosem értem, hogy miért vagyok fáradtabb reggel, mint amikor lefekszem...
- És mert te nem csinálsz olyan isteni almás sütit, mint Olivia... - töltök a sörből neki, ha üvegből issza, akkor én is azzal koccintok.
Nem beszélek neki Marcelről. Bár tudom, s mondtam is Oliviának, hogy veszélyes közelségbe kerül így hozzá. De Marcel elmondása már az ő dolga. Akármennyire is felesleges harmadikként a könyvtárban találtam meg hirtelen azt, amit kerestem, amikor Marcel itt van, jó őket látni, s még jobb közöttük lenni. Mintha mindig is együtt éltek volna...
- Meg különben is, elég nehéz úgy ütemet írni, hogy valaki mindig rendszertelenül nyög... -sajndítok rá,mosollyal. Nem tehetek róla. A huncutkodása egyedi ritmussal bír. Minden téren...
Emme

Dylan Leclaire
Dylan Leclaire
Blueprinter

Play by : Dylan Minnette

Back to top Go down

Couch Potato Empty Re: Couch Potato

Post  Grant Leclaire Sat Jan 27, 2024 11:10 pm

Elmosolyodom, bár nem hiszem, hogy az öcskös látja ezt. Gondolom ez nem egy videós kaputelefon. Igazából ha lenne nálam kesztyű, csak abban érnék hozzá…
- Szuper. - még jó, hogy tényleg hárman vagyunk. Az aktuális barátnőm nagyon meg akarja ismerni a családomat, és mivel tudja, hogy van egy öcsém… már bejelentkezett, hogy szívesen meglátogatná őt. Akár bíztatnám is, de ő úgy gondolja, hogy velem együtt. Azt meg nem erőltetném, mert a francnak van kedve hetente új csajt bemutatni…
Felérek, és kiderül, hogy a tesóm jól néz ki. Már mint egészségesnek tűnik. Ennek pedig örülök, még akkor is, ha így a betegséget már nem használhatja kifogásként arra, hogy egy idegen (bármilyen formás is…) hajlékában húzza inkább meg magát, mint sem a testvére otthonában…
- Ez bizony. Ez finom, nem olyan Zeusz nyál, mint a többi. - szerintem már megszokta, hogy ha a ló szó helyett szinte mindig Zeuszt mondok, mert ő megtestesít mindent, amit ezeknek a nemes állatoknak kell. Tökéletes, minden tekintetben, és már nem hiányzik sok hozzá, hogy… a tenyésztők is belássák ezt. Persze már most is egy kisebb vagyont kapok, egyetlen adag spermájáért is…
- Sajnos igen. Nem sikerült annyira megismernem Oliviát, mint amennyire szerettem volna… - lehet, hogy van egy kis él a hangomban, de nem szándékosan. Igazából teljesen normális dolog, hogy vele nem jött össze. Már csak azért is mert… még simán összejöhet… Kivéve, ha…
- Ami azt illeti… most már felteszem a kérdést, ami azóta foglalkoztat, mióta mondtad, hogy kivel laksz. Legyek rád szörnyen büszke, és csak egy kicsit féltékeny, vagy ez valami ártatlan lakótárs dolog? - ha az Öcsinek sikerülne befűznie Oliviát, az összes kobakomat megemelném előtte. De tényleg… az idősebb nők nehéz terep, és Olivia inkább az én koromban van, mint az övében. Na de ugye… a legjobb éppen  a nehéz pálya, a magas akadályos, és nem sok szebb dolog van annál, mint egy tapasztalt nő… khm… karjai között lenni…
Már beszéd közben is haladtam vele, és csak szolidan pásztáztam a lakást. Kicsi. Ez önmagában már elég ahhoz, hogy ne érdekeljen komolyabban.
- Jó lesz. - a tisztaság kifogástalan, és ahhoz képest elég sok napfény van, hogy nekem a kicsi nyergesem is nagyobb ennél. Ezért helyet foglalok az Öcsi közelében.
- Nem kell köszi. Ez valami kínai leves, és nekem ízlik hidegen is. De magadnak szerintem langyosítsd meg egy kicsit, mert elvileg úgy az igazi. - szeretem a minőségi ételeket, de azért nem mindig lehetek válogatós. Ha választanom kell, hogy lelovagolok még egy lovat, vagy szépen komótosan megebédelek… akkor egyértelmű, hogy az előbbire szavazok. Vagyis ha kell valami kaja, gyorsan beburkolom, általában hidegen. A praktikusság felülírja néha az igényeket.
De azért nem mindig…
- Apa megsúgta, hogy elköltöztél, mert valami gond van a kecódban. Aztán gondoltam felkereslek, hogy tudok-e neked segíteni valamiben. Meg azért is, hogy lebasszalak… - épp csak egy pillanatnyi szünetet tartok, amíg magamhoz veszek egy kanálnyi levest. Ami azt illeti tényleg nem olyan jó hidegen, mint langyosan. De most már csak azért sem kérek melegítést.
- Miért nem hozzám jöttél? - csak egy jó indokot mondjon. Csak egyet… Vagy kettőt, és nagyon jókat, mert… egy kicsit rosszul esett, hogy úgy érezte baj esetén rám nem számíthat…
Grant Leclaire
Grant Leclaire

Play by : Glen Powell

Back to top Go down

Couch Potato Empty Re: Couch Potato

Post  Dylan Leclaire Thu Jan 25, 2024 11:32 pm

Couch Potato
Grant - Terra - Jelen

Törökülés, kávé, füles fülemen, félig lelógva, s görnyedek a laptop előtt. A megfelelő rezgésszámot keresem a háttérnek, amitől az ember feje nem akar kiugrani az ablakon, ha meghallja. Már ha meghallja. Én hallom, a tanárom például nem, az előzőnél sem, majdnem kivágott a leadandómmal együtt, amikor rájött, hogy hja, vén feje van, és azért nem hallja. A sávban meg persze simán benne volt. Szóval mégsem vágott ki, de azóta feltétlen nagyon “szeret”. Kövi félévet nem nála húzom le, az már biztos.
Most éppen Olivinál ütöttem le kis sátramat, Hugh éppen házon kívül van, úgy meg nem akartam bebútorozni hozzá, pedig csak egy hátizsáknyi motyóm van. De mivel hosszabb ideig nincs most, így nem éltem azzal, hogy félpucéran végigsiklok zokniban a padlón, mert komolyan, annál nagyobb ihlet nincs a világon! Helyette csinálom Oliviánál, persze figyelek, hogy a szomszédok meg ne.
A kapucsengőre figyelek fel, először jobban elveszem a fülemtől a fülest, azután robogok az ajtóhoz.
- He... - llló, mondanám, de tesó szokásosan a lényegre tér.
- Mind a hárman elfértek. Nem a gyomromban. - azzal megnyomom a gombot, ami beengedi. Míg felcaplat, addig lementem az addig megírt anyagot, s lehajtom a gépet.
Az ajtót már nyitva találja, meg engem is, bár nem hiszem, hogy ne ismerné a járást. És amúgy tökre örülök, hogy Oliviát nem tudta megdönteni, mert .... nem.
- Szia. - nem rajongok a becenevemért, de legalább nem faszkalap. Mármint a becenevem tőle. Akár magasról is tehetne rám, de valamiért időnként a fókuszpontjába kerülök. Én meg nem bánom, mert talán éppen ez mutatja, hogy belül azért van valaki, aki nem ... olyan.
- Ez a sör? - máris megfogom alulról, ez a csomagolás pöpec, de ha megindul alul, a padló állítja meg. És akkor volt sör, nincs sör. Márpedig ez egy príma sör.
- Nem is tudtam, hogy most vagy itt először. - állok félre az ajtóból, s a konyha felé mutatom az irányt, le is teszem a pultra holmit.
- Itt megfelel? - s már szedem is elő a tányért, evőeszközöket. Amiket majd én fogok eltakarítani magunk után, mint ahogy takarítást is bevállaltam, ha már nem futja dupla lakbérre. Ugyanis az enyémben éppen nem a bál, hanem a víz áll, miután valamelyik épeszű felettem elfelejtette, merre is nem verünk szöget a falba, meg flexelünk...
- Tegyem be a tiédet a mikróba? Mit hoztál? - az illata alapján nem pizzára gondolok.
És persze: a sör. Két pohár, nyitót azért keresek, nem tudom, hogyan nyitható.
- Hogyhogy erre jártál? - én aztán nem kertelek. Öcskösnek nevezett..

Emme

Dylan Leclaire
Dylan Leclaire
Blueprinter

Play by : Dylan Minnette

Back to top Go down

Couch Potato Empty Couch Potato

Post  Grant Leclaire Thu Jan 25, 2024 11:03 pm

Nem tetszik ez a környék. Olcsó sör, és nyomor szaga van, és ilyet még ideiglenesen sem szeretek érezni. Szinte várom, hogy mikor fog előugrani valamelyik sikátorból egy prosti, vagy épp egy fegyveres rabló. Előbbire nincs szükségem, utóbbira még kevésbé.
Ezért egy kicsit sem vagyok boldog attól, hogy itt kell sétálgatni, és keresgélni. Az öcskös megadta a címet (na meg azt is, hogy kivel osztozik rajta…), de az utcák meg a számok… Nem tudom, hogy miért bonyolítják túl. Úgy érzem magam, mintha egy pályát járnék be, csak marha olcsó anyagból építették fel az akadályokat. Meg oké… azért elég magasak. Még Zeusz is csak megállna előtte, és hátra sandítana rám, hogy : “ezt te sem gondolod komolyan…”
Némi mászkálás után viszont megtalálom az épületet, sőt… még a kaputelefon is meg van. West… Remélem, ő nem lesz otthon. Még inkább azt, hogy mégis… Amennyire tudom, már nem házas… khm…
Felcsengetek, és amint válasz érkezik az öcsköstől, köszönés helyett a lényegre térek.
- Hoztam kaját. És sört. - utóbbi egy kézműves sörfőzdéből van. És többe kerül egy üveg, mint amennyi a lakbér lehet ezen a környéken. Szerintem tök rendes vagyok a tesómmal, amiért hozok neki ilyet, főleg annak fényében, hogy eléggé zabos vagyok rá…
Ha beenged, felcaplatok, és igyekszem nem az utolsó percben kilöttyinteni a levest, amit hoztam. Valami kínai nyavalya. Nem tudom pontosan, az egyik randevúm mutatta a helyet, és valamiért az jutott már akkor is eszembe, hogy az öcskösnek ez ízlene.
Vagy nem… Azért nem várok el túl sokat.
- Szevasz öcskös… - nyomom a kezébe mind az ételt, mind a díszzacskót, amiben a sör van, amennyiben ajtót is nyit nekem. A leheletnyi csalódottságot viszont nem igazán tudom elrejteni az arcomról. Tényleg örültem volna neki, ha inkább Olivia nyit ajtót…
- Tudunk burkolni valahol? - sandítok befelé, mert az alapján, hogy mekkora az épület, nem gondolnám, hogy túlságosan nagy a lakás alapterülete. Én meg tálcáról nem vagyok hajlandó enni. Mindennek is van alja. Meg teteje…
Grant Leclaire
Grant Leclaire

Play by : Glen Powell

Back to top Go down

Couch Potato Empty Re: Couch Potato

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum