Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Erica Shelley Yesterday at 9:12 pm

R2 - nem 3CPO

Robert Adams Yesterday at 8:07 pm

Letting go of the Past

Giselle Anukta Yesterday at 7:48 pm

Go Round

Lyndar Onis Yesterday at 7:25 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Wed Jun 19, 2024 9:43 pm

Hop(e) in

Damien D. Deveroux Mon Jun 17, 2024 8:53 pm

Just a perfect day

Claude Blaise Sat Jun 15, 2024 8:42 pm

Arrivals

Emyr Algan Mon Jun 10, 2024 8:15 pm

Some Support

Barnard Khams Thu Jun 06, 2024 9:15 pm

Egy toll, két Toll... hánytól?

Fabrizio Reminghton Wed Jun 05, 2024 9:02 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Brigid Normann Sun Jun 02, 2024 9:33 pm

To be or Not to Be

Zach Ekiel Sat Jun 01, 2024 8:50 pm

The age of Aquarius

Cole Colt Fri May 31, 2024 10:07 pm

Wrong number...

Tyler Sassani Thu May 30, 2024 9:59 pm

Run Boy Run

Christine Maxim Wed May 29, 2024 9:29 pm

I am NOT on fire

Senna Benett Tue May 28, 2024 9:50 pm

The Plan

Chris Johanson Mon May 27, 2024 9:41 pm

One drop one Time

Tyché Nakamura Sat May 25, 2024 9:11 pm

Looking in the mirror.. almost

Dariel Deveroux Fri May 24, 2024 9:10 pm

Fabrizio Reminghton

Fabrizio Reminghton Wed May 22, 2024 9:14 pm

Big Change

Queil Gryth Wed May 15, 2024 8:41 pm

Dobókocka

Lyndar Onis Tue May 14, 2024 9:20 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Mon May 13, 2024 9:57 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm


A new master

2 posters

Go down

A new master Empty Re: A new master

Post  Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Látom Anya arcán azt a mosolyt, valószínűleg pontosan olyat, amilyen az enyémen is van Shantit látva. Nem indult könnyen az élete, és valószínűleg a folytatás sem lesz annyira örömteli, mint amit érdemelne, de talán éppen ezért… minden ilyen pillanatot értékelek. A békét és a harmóniát a maga teljességében.
- Élni fogunk vele. - biccentek Anya felé, mert ebben teljesen biztos vagyok. Talán Shanti gyakrabban, mint ahogy én tehetem, de ezt minden bizonnyal érti Anya is. Nem vállalok el minden küldetést, de azért elég sokat, ahhoz képest, hogy egyedül nevelem Shantit. Segítség nélkül valószínűleg nem is boldogulnék.
- Ennek örülök. - épp mikor kimondom, Shanti egy kisebb füstkarikát enged ki a száján. Megérzésem szerint tűznek készült, de egyelőre ezt sikerült belőle kihozni. Majd lesz ez még… sokkal melegebb is.
- Örülünk… - el is nevetem magam, sokáig nem tudom levenni a pillantásom Shantiról, és a próbálkozásról. Aztán Anya felé fordulok, és kijelentésére komolyan bólintok.
Az ételre pedig természetesen rárepülök, amint lehetőségem nyílik rá.
- Igen. És már most tetszik neki. - azért nem minden fiatal tudja könnyen elfogadni az Erőt, ami megszólítja. Idősebb korban még nehezebb. Ezért Shanti, és vele együtt én is, duplán szerencsés. Izgalmasnak (játéknak…) találja, és remélhetőleg ez már így is fog maradni.
A kezdeti sokk ugyanis nagyon erős tud lenni, és épp a napokban láttam erre egy példát…
- Oh… Értem… - igazából még nem teljesen, de már így is széles, megkönnyebbül mosoly jelenik meg az arcomon. Most ugyanis már csak abban nem vagyok biztos, hogy honnan tudom, hogy a tanítványom megérkezett. Már mint… Szinte szó szerint az utamba akadt valaki, de biztos, hogy engem ‘keresett’?
- Azt hiszem. Már mint… szeretnék a mestere lenni. - neki is el kell fogadnia engem, és megérzésem szerint a Rend is felülvizsgálja az ügyet. Vagy nem. Lehet, hogy csak én gondolom túl, mert a korábbi tapasztalataim… mások voltak…
- Tipikus, romantikus történet. Akaratán kívül egy energia gömbben manifesztálódott az ereje, és kis híján letarolta vele az ifjakat, és saját magát. - egy kicsit sem tartom viccesnek a történetet, de én már nagyon nem szeretnék aggódni semmi miatt. Adódott egy probléma, de találtunk rá megoldást, így a továbbiakban már csak a történteken kell túllépni. Most éppen humorral. De egy pillanatra azért komolyabb lesz a tekintetem, mégha a mosoly, nem is tűnik el az ajkaimról.
- Érthető módon szörnyen megijedt, de szerencsére ott voltam a közelben. - és Shanti is. De ez most még a történet szempontjából kevésbé fontos. Biztonságban van, csak ez számít.
Shokan Thram
Shokan Thram

Play by : Stephen Amell

Back to top Go down

A new master Empty Re: A new master

Post  Shyathma Thram Sat Feb 24, 2024 10:53 pm

A New Master
Shokan - Lyra - Jelen

Kacagok, ahogy átalakul. Büszkén nézem, boldogan, ahogy reppen felém, s mikor karjaimban van, boldogan hunyom le szemeim. Ezt a boldogságot semelyik sötétség ígérete nem képes megadni.
- Köszönöm. - boldogan mosolygok még mindig. Nagyon örvend a szívem, ha itt vannak. - Örülök, s gyertek bármikor. A kert szeret benneteket.
Még mindig átölelve tartom őket, arcom Shokanhoz érintem.
- Bármeddig maradhattok, örömmel veszem, hogy itt vagytok. - ezt a másik életemben nem így gondoltam. Minden és mindenki zavart, távol akartam magamtól tartani. Szeretem most a privát szférát, ám sokkal jobban beengedek másokat. Legfőképpen családomat, akik lényem része.
- Ne mondj ilyet. - simítok vállára, s komoly mosollyal nézek rá. Megérdemli. Hogyne érdemelné meg?
Elkapom azt a nézést, ahogy az asztalnák Shokan Shantit nézi. Igazi apává érett mellette, s ezt öröm látni. Még akkor is, ha a szomorúság mindig ott fog lappangani, mert az édesanyja nem lehet már velük...
- Tényleg? - felragyog a tekintetem még jobban, s büszkén tekintek Shantira.
- A vérében van. - simítom meg gyengéden orcáját, s meg is találja a hajamat, s jól rángatja. Ám csinálok vele egy trükköt, s a hajam elkezdi cirógatni orcáját.
- Igen?Mondjad, fiam. - Shokan hangja megváltozik, így tekintetem őt keresi.
Kapok még egy rántást, ám a trükk már hat.
A kérdésre nagyot dobban a szívem, örömömben. Shokan Mester akar lenni... A fiam.
- Jelzed egy Nagymesternek, hogy tanítványod megérkezett. - még a fejem is meghajtom, tiszteletem jeléül. Hiszen megtiszteltetés, hogy Mestere lehet valaki egy léleknek. Nagy felelősség.
Kezem övére helyezem, gyengéden.
- Tehát megérkezett a Tanítványod? - boldog mosollyal tekintek rá.
- Hogy találtatok egymásra? - az ilyen történeteket nagyon szeretem.

Emme

Shyathma Thram
Shyathma Thram
Jydai

Profession : Nagymester
Play by : Jaime Murray

Back to top Go down

A new master Empty Re: A new master

Post  Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 10:47 pm

Szeretek Anyánál lenni, és Shanti is boldog, amikor nem csak az én szeretetem veszi körbe. Nem tudom, hogy mennyire hagyott benne nyomot az, hogy az anyja… olyan, amilyen, és ezért egészen biztos, hogy elkényeztetem. De legyen ez a legnagyobb szülői hibám…
- Óóóó… köszönjük. - Shanti rám is néz, mintha hallotta volna, hogy mit üzentem Anyának, és jóváhagyná ő maga is. De az is lehet, hogy az ajak gödröm bűvölte el ismét. Mindig oda rakja az ujját, én meg úgy csinálok, mintha meg akarnám enni. Ezen mindig nevet, és most is ügyesen elkapja az ujját, mielőtt… nyilván nem enném meg.
- Akkor indul is… - először futni kezd Shanti Anya felé, mert látja, hogy már tárt karokkal várja. De aztán rájön, hogy ez így nem elég gyors, és át is alakul a kissárkány alakjába. A becsapódás pedig… ahogy látom, kezd egyre letaglózóbb lenni. De Anya biztosan elkapja, bármilyen gyors is.
- Én köszönöm, hogy jöhettünk. Itt mindig feltöltődöm. Csodálatos a kerted. - nekem egészen apró van, és sajnos nincs időm, túl sok növényt gondozni. De azokat nagy becsben tartom. Az egyikből csodás elixirt lehet készíteni, amitől azonnal elmúlik az izomláz. Többet ér az ilyen a szememben, mint az energia kristályok…
- Nem sietünk, ha te sem. Csak holnap indulok Lyrranhoz. - természetesen nincs messze, de a látogatásokat az Alapítóknál mindig alaposan megtervezem. Szeretem, ha minden rendben van. És ehhez mérten, a holnapi nap folyamán kifejezetten elfoglalt leszek. Ma viszont csak Anyáé vagyok.
- Áááá… meg sem érdemlem. - mosolyodom el, mert a kedvenc ételem, azért mégiscsak a kedvenc ételem… És bármilyen idős is vagyok, még mindig jól esik, ha Anya törődik velem. Shantinak is ezt szeretném megadni, főleg, mert neki csak az egyik szülője… van jelen az életében.
Helyet foglalok az egyik párnán, és mivel Anya figyel rá, hogy Shanti is gond nélkül elérje az asztalt, most nem ültetem az ölembe. A szemem persze rajta tartom. Nem mintha itt veszélyben lenne, de… egyszerűen csak jól esik őt nézni, minden pillanatban.
- Képzeld. Meg tudta érinteni a fény gömböt, amit csináltam neki. És az reagált az érintésére. Jydai lesz ő is… - a hangom tele van büszkeséggel, bár ez akkor is így lenne, ha nem érezném rajta, hogy egyszer majd őt is szólítani fogja az erő. De annak okán, hogy egyszer majd ő is felnő, és kapcsolatba fog kerülni a Renddel… jó lenne nem csak az Apjaként jelen lenni a fejlődésében…
- Anya? - megvárom, hogy rám nézzen. Meg lehet, hogy erre várnom kell, mert Shanti nem az ételhez nyúl azonnal. Előbb Anya haját érinti meg, és kezdi… épp csak finoman cibálni. Egyszer majd neki is biztosan lesz ilyen…
- Szeretnék kérdezni valamit. A Renddel kapcsolatban. Van… valamilyen feltétele annak, hogy valaki mesterré válhasson? - még sosem kérdeztem meg ezt senkitől, mert sosem gondoltam rá, hogy egyáltalán meg fogom érni, hogy egyszer mester lehessek. De remélem most már eljött az ideje. Shanti miatt nagyon erősen remélem…
Shokan Thram
Shokan Thram

Play by : Stephen Amell

Back to top Go down

A new master Empty Re: A new master

Post  Shyathma Thram Sun Oct 08, 2023 8:45 pm

A New Master
Shokan - Lyra - Jelen

Jó ideje nincs meg bennem a kétség, vissza fog-e rántani a Sötétség. Sokáig incselgett, játszadozott, csábított, s voltak bizony pillanatok, mikor... meginogtam. Túl csábító a hatalom, olyan erővel ruház fel, amiről álmodni sem lehet.
Csakhogy mindig eszembe jut fiam nevetése, Linus mosolya, tanítványaim, kik azóta már mesterré válva, maguk is tanítványoknak adják át azt, miként lehetnek összhangban mind a két oldallal. Mert erre éreztem rá. Megértettem mindkettő szükségességét, s dinamikáját, ugyanakkor azt is érzem, hogy túlontúl nagy a Sötétség ebben az Univerzumban. Vagyis hamarosan meg fognak érkezni azok a lelkek is, kik arra vállalkoztak, hogy nemcsak elnyelik a sötétséget, de képesek megtalálni benne a Fényt, s felerősítve annak ragyogását, visszaküldeni a Forráshoz.
Fiam üzenete a kertben ér el, ahol éppen a párnákat helyezem el. Ebben a világban azt is kedvelem, hogy lehet úgy kevés dologgal élni, hogy mikor szükségem van valamire, megvan, s mi nem szükséges, úgy adhatom vissza, hogy helyet sem foglal, ám új tárgy készül belőle. A biztonságot adó halmozás már a múlté, amire úgy éreztem egy ideig, szükségem van. Mostanra már csak a legszükségesebbeket tartom.
- Kertben vagyok, gyertek csak! S étel is készülőben. - elmosolyodom, s már alig várom, hogy családunk legifjabb tagját tarthassam karjaimban.
A csodálatos dolog, hogy láthatom őt felnőni, életünk fonala megnövekedett, mikor áttértünk, noha nem történt egyből, éreztem korom, azután elkezdtem visszafiatalodni, ahogy a Fény dolgozni kezdett bennem.
A terasz felől nyíló bejáratra tekintek, várva felbukkanásukat, s már úgy várom őket, hogy szívemben lévő mosolyom ott ragyog rajtam is.
- Bármikor. - tárom szét karjaim, nevetve, várva, hogy unokám karjaimba  ugorjon, ám fiamat is át fogom ölelni, kettejük életem értelme, amiért megérte kockáztatni. Még akkor is, ha sokáig úgy véltem, önzőségem és félelmem az, mi az áttéréshez vezetett, ám megértettem, hogy szívem mélyén egy olyan világot akartam fiamnak, majd családjának, ahol szeretet veszi körbe és támogatás. Szívem szakadt, hogy csak azért volt szinte szolga, vagyis szinte nélkül, mert fiúnak született.
Átkarolom fiamat is, csókot adok homlokára.
- Jó látni benneteket, köszönöm, hogy eljöttettek... - de félbeszakít egy éhségmonitor, elnevetem magam.
- Máris, máris... a teraszon éppen most frissítettem a párnát, kényelmes. Mindjárt hozom az ételt is. - odahajolok unokám orrához, hogy orrommal érintsem.
- És mintha csak tudtam volna, jöttök, a kedvenced készül.
S pár perc múlva meg is jelenek egy lebegő asztallal, melyen kellemesen terített asztal feszül, rajta a finom étellel, mely úgy igazodik a legifjabbhoz, hogy ne essen le, ám el is érje az asztalt, s mégis egymagas legyen velünk.

Emme

Shyathma Thram
Shyathma Thram
Jydai

Profession : Nagymester
Play by : Jaime Murray

Back to top Go down

A new master Empty A new master

Post  Shokan Thram Sat Oct 07, 2023 8:20 pm

Amióta Shanti az életem része, egyszerűen minden szebb lett. Újra látom az értelmét annak, hogy reggelente felkelek, és szolgálom a Rendet tudásom legjavát adva. Az érkezése előtt… meginogtam néhányszor. Abban mindig is biztos voltam, hogy jól döntöttünk Anyával, amikor magunk mögött hagytuk a Sethest, de egy ideje azt éreztem, hogy haszontalan vagyok, és hogy én inkább Anyám érdemei miatt megtűrt személy vagyok, sem mint valódi lovagja a rendnek.
De Shanti megváltoztatott mindent…
Ő megmutatta nekem, hogy értékes vagyok, és méltó még a szeretetre is. Hogy az érzelmi vihart, ami bennem szokott tombolni, nem csak uralni tudom, hanem csendesíteni is. És az életem valójában még csak most kezdődött el. Nem kell attól tartanom, hogy érdemtelenül kaptam meg a helyem, mert… még van időm kiérdemelni azt.
Például azzal, hogy segítek az utánam következő nemzedéknek… Hogy nem csak küldetéseket vállalok, hanem egy tanítványt is, akinek átadhatom a tudásom, és segíthetem őt abban, hogy kiteljesedjen. Ez azonban nem csak az én döntésem…
A Rendnek jóvá kell hagynia azt, hogy mesterré válhassak. Korábban nem gondoltam erre, így azt sem tudom, hogy milyen feltételeknek kell megfelelnem ahhoz, hogy ez egyáltalán szóba jöhessen. Van viszont valaki, aki tudja…
Aljas módon (valójában egyáltalán nem) Shantit is magammal hoztam Anya szállásához. Bejelentkeztem hozzá, mondván szeretnénk őt meglátogatni, mielőtt küldetésre indulnék, és ha fogadni tud minket, jövünk. Az életem nem lesz veszélyben, még Shantit is magammal vihetem, mert az egyik Alapítót fogom meglátogatni. De előtte mégis csak illik lejelentkezni Anyunál, főleg, ha szándékaim is vannak a látogatással…
-Szia. Megjöttünk. Éhesen és szomjasan. - mindkettőnkre igaz, az előbbi Shantira duplán. Feneketlen a kis bendője. De én ennek csak örülök, mert az energiától szépen növöget, és végül egy olyan csoda szép kislány lesz, akit… Phryllel kell megvédenem az udvarlók hadától… Mindenkinek jobb lesz, ha ez minél később jön el…
- Szólj, ha indíthatom a rakétát. - eddig a kezemben fogtam Shantit, de ha Anya jelzi, hogy készen áll a fogadásunkra, lerakom őt. A rakétával pedig egy kicsit sem túloztam. Amióta magabiztosan repül a sárkány alakjában, imád belecsapódni azokba, akiket szeret. Anyát pedig természetesen imádja.
Shokan Thram
Shokan Thram

Play by : Stephen Amell

Back to top Go down

A new master Empty Re: A new master

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum