Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Not a convenient circumstance

2 posters

Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Not a convenient circumstance
Slyvie - Spica - Jelen

- Értettem. A kért adatok továbbítása megtörtént.
Csak egy nagyon rövid időre érzékelem azt, hogy mintha csend lenne. Azt megtanultam, hogy az sosem jelent jót. S valóban nem. A nanorobotok elkezdtek sokszorozódni. Magamhoz kell térnem!
- Energia küldése a pajzshoz megtörtént. A Pajzs száz százalékon. A feltételezés helytelen. Két hajón Z-468-as fotonfegyver található, amellyel a pajzs csak 0,4 percig képes védekezni.
Nagyon nehezen megy kinyitni a szemeimet, s még több erőfeszítésbe, hogy az ujjaimat megmozgassam. De sikerült. Mégsem érzem magam teljesen úgy, ahogy kéne. Mintha a testem több tonnányi, tömény gravitációval préselődne össze.
- Elkerülési manőver elindítva. Az AI központi részéből bejelentkezést kérnek. A kérések továbbítva. Jeladó elhelyezve.
Egy azonosító érkezik, becsatlakozást kérve. Mivel előzetesen már meg lett adva az engedély, egy hologram jelenik meg.
- RA-032-es vagyok. Az adatok elemzése megtörtént, a nanorobotokat beazonosítottuk. Egy sávot kérünk szabadon hagyni, hogy a kódokat továbbítani tudjuk. A frenkvencia káros tulajdonsággal bír a bioszövettel rendelkezők számára, ezért javasoljuk a füldugót. Az alanynak is. Két flotta úton van, igyekezzenek a sávban maradni, az ugrást nem javaslom. Az egyik flotta befogná a hajót ugrás közben.
Érzem a szúrást, ahogy az egyik alkar támaszból a jeladót a törzsembe helyezi, de azzal vagyok elfoglalva, hogy valóban meg is tudjak mozdulni.
- S... Slyvie... - suttogom.
A draco flotta pedig láthatóan ugrásra készül, neszelve, hogy nem akarják a felfedezett prédát elveszíteni.
Ekkor jelenik meg a semmiből az egyik flotta.
- A Nemesisre sugározzuk át az egész hajót. Továbbíts mindent az alanyról a hajóra. Hamarosan én is érkezni fogok.


Emme

Dhywall Arryn
Dhywall Arryn

Age : 4620
Origin : Spica
Skills : Gyógyítás, Empátia
Profession : Gyógyítás
Play by : Daniel Henney

https://elementals.hungarianforum.com/t272-dhywall-arryn#1427

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Sylvie Dubois Wed Sep 27, 2023 9:02 pm

Not a convenient circumstance
Dhywall & Sylvie

Halvány mosoly kúszik az arcomra, és persze bólintok köszönetként. Tényleg jó lenne, ha unalmasan telnének a napjaim. Vagy egyszerűen csak telnének…
- Értem. - erősíti meg azt, amit sejtettem. Tényleg patthelyzet alakult ki a családját illetően. Remélem azért találni fog valamilyen megoldást, és nem a saját kárára. Mert sokkal jobb… neki… ha inkább mosolyog…
Azonban tartok tőle, hogy ez a nap nem erről fog szólni. Percek alatt elromlik minden, és azt érzem, hogy ahelyett, hogy kézben tartanám a történteket, csak loholok előre, ész, és leginkább terv nélkül. Mert valamit megint figyelmen kívül hagytam… Mikor kerülhettek a szervezetébe a nanorobotok?
- Továbbítsd azt is, hogy mióta van a szervezetében. És kivel találkozott abban az időpontban. - tudok minden találkozójáról, elméletileg, de volt egy hely, ahová nem mehettem be vele. És nem kérdeztem meg, hogy mi történt ott pontosan… remélem a rendszerben legalább van erről információ… Talán segíthet abban, hogy miként kéne semlegesíteni a nanorobotokat.
- Engedély megadva. Jöhetnek. - már a nyelvem hegyén van, hogy “de kurva gyorsan…”. Ám semmi értelme nem lenne, így inkább magamban tartom a haragom. Néha még segít is, gyorsabban tudok gondolkodni, ha indulatos vagyok. De ez azt is jelenti, hogy kevésbé megfontoltan…
Már akkor tudom, hogy nem jól döntöttem, amikor kimondom, hogy sikertelen hackelés esetén a Draco rendszerbe ugrunk. Ám a tétlenség is ugyanolyan végzetes lett volna, mintha a karjaikba ugranánk. Így… van esély, hogy nem várnak minket. Olyan koordinátákat adok ugyanis, amihez sem Dhywallnak, sem nekem nincs igazán köze. De ennek ellenére is, tárt szárnyakkal, és pikkelyekkel várnak…
- Áááááhhhh…. - kiálltok fel, mikor én is meglátom a kijelzőn a sok… nem, valójában a kurva sok pontot, ami mind hajókat jelöl. Flottának is méretes a ‘fogadóbizottság’, és ordítani tudnék (még ennél is jobban…), amiért pontosan úgy cselekedtem, ahogy azt elvárták tőlem. Hiszen okkal várnak éppen itt…
- Minden energia menjen a pajzshoz. De osszuk be. Nincsenek olyan erős fegyvereik, amik áthatolnának a védelmen. - vagyis inkább arra szavazok, hogy a szuper erős pajzs helyett, legyen egy korrekt, de az hosszabban. Az ugráshoz, és bármi máshoz idő kell. Én meg nem vagyok annyira jó pilóta…
- Segíts be a találatok elkerülésében. És minden körülmények között blokkold az átsugárzási kísérleteiket. Az a legfontosabb… - se ki, se be, erről gondoskodom. És még valamiről.
- Tegyél jeladót Dhywallra, és a frekvenciáját küld el a Tanácsnak és az AI-knak is. Azonnal vigyék ki innen, ha hatótávba érnek. - addig pedig… ha jönnek rakéták, vagy bármi, igyekszem remélhetőleg a rendszer segítségével kikerülni. Távolodni szándékozom a flottától, mert a tüzelés esélytelen. Nem bírnék egy egész flottával. Így abban bízom, ha sikerül mindent kikerülni, a pajzs is ki fog tartani addig, amíg jön a segítség. És átsugározzák Dhywallt a Tanács hajójára…
- Ha találsz egy aszteroidát, vagy valamilyen törmeléket, ami mögött el tudunk bújni egy pár pillanatra, próbáljunk meg egy ugrást is. A Draco rendszer szélére. És annak a koordinátáit is küldd el… - ez lenne a legjobb, de félek tőle, hogy nem igazán lesz nyugtunk. Mert én folyamatosan manőverezek, egy pillanatra sem állhatunk meg. Egy egész flotta van a nyomunkban… Ezért nem igazán örülök neki, hogy nem jött be Dhywall kívánsága…

Jelen # Arcturus


Sylvie Dubois
Sylvie Dubois

Play by : Gemma Chan

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Dhywall Arryn Tue Sep 26, 2023 10:31 pm

Not a convenient circumstance
Slyvie - Spica - Jelen

- Valóban? - mosolyom szélesebbé válik. - Kívánom, hogy minél többet unatkozzon. - megértve, mit is gondol alatta, megértem, miért is a legjobb barát. Nem is kértem volna testőrt, ha nem az a dolgom, ami. Ismerem a tágyalópartnereimet, hogy bármit kitalálnak, ha az érdekeikről van szó.
- Nem. És már nem. - azt még nehéz emésztenem, hogy a métely okán időnként azt érzem, kiszakadtam ugyan onnan, de továbbra is értéktárgyként kezelnek, mint lemenő vérvonal.
Még mindig az eltűnő mosolyon gondolkodom, mi is lehet az oka, hogy így reagált a magabiztosságra, ám nem az én tisztem, hogy a magánéletében túrkáljak, meghagyom számára a lehetőséget, ha kíván róla beszélni, majd megtörténik.
- Kapcsolatfelvétel kérése folyamatban az A.I. központtal, és a Tanáccsal. Értve, parancs továbbítva, válaszra vár...
Érzem, mintha egy másik tudat akarna a sajátomba férkőzni, s átvenni az irányítást, úgy tolva félre sajátom, hogy bezár egy helyre, hogy csak megfigyelő lehessek.
Azt nem engedem! Nem fogtok beférkőzni a rendszerbe, az én testemmel és megjelenésemmel! Az elmém minden lehetséges belépését bezárom, még információkat sem engedek ki.
- Újabb hackelési kísérlet elindítva. A.I. központ válaszolt, engedélyt kér a bekapcsolódásra, azonosítója RA-032. Ugrási koordináták megadása folyamatban.
Valamit ki kell találnom, mert továbbra sem férek a saját testemhez és a massza a tudatomat is kezdi beborítani, érzem, ahogy kezd eltűnni a semmibe.
- Utasítás véve, pajzs készenléti állapotban, tűzerő lövésre készen. A hackelés sikertelen. Az ugrás megtörténik három másodperc múlva... kettő... egy.... az ugrás sikeres, végleges érkezési koordináták továbbítva.... egy pillanat... jeladás elakadt a rendszeren kívül. Egy flotta várakozik a tizenkeddik szegmensben, irányuk metszi tartózkodási helyzetünket. Draco flotta. Bemértek.
Mintha... most könnyebb lenne, a testemhez azonban nem férek hozzá, de az agresszív betörés enyhült, érzem, ahogy csak körém akar feszülni, hogy ezúttal én ne jussak ki. De hová ki?



Emme

Dhywall Arryn
Dhywall Arryn

Age : 4620
Origin : Spica
Skills : Gyógyítás, Empátia
Profession : Gyógyítás
Play by : Daniel Henney

https://elementals.hungarianforum.com/t272-dhywall-arryn#1427

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Sylvie Dubois Tue Sep 05, 2023 10:28 pm

Not a convenient circumstance
Dhywall & Sylvie

Nem értem a mosoly okát, de tetszik. Önkéntelenül kúszik fel az én szám széle is.
- Bármikor. Bár azt meg kell jegyeznem, hogy a testőr legjobb barátja mindig az unalom. - ha nem történik semmi, és ezért unatkozik, akkor tulajdonképpen jól végzi a dolgát. Vagy az adott személynek nincs szüksége védelemre… De mivel Dhywallról van szó, egyszerűen csak unatkozni szeretnék. Akkor ugyanis nem kell attól tartanom, hogy majd egyszer kiderül, nem vagyok elég jó…
- És ezt elfogadja? Vagy inkább szeretné őket szembesíteni ezzel? - nekem ez így ebben a formában patthelyzetnek tűnik. Aminek esetében már értem is, hogy miért ilyen feldúlt. De biztos vagyok benne, hogy megoldást fog találni. Abban nagyon jó. És másban is… Ugyanis ha jobban belegondolok, az utóbbi időben nem túl gyakran mosolygok, és neki második alkalommal is sikerült kicsalnia, rövid időn belül. Amikor épp én szeretnék segíteni neki…
- Áh. Értem. - halványodik ugyan a mosolyom, de még mindig élénkebb, mint az idő nagy részében. Az ugyanis tény, hogy olyan, mint magabiztosság, nekem már nincsen. És nem is lesz, amíg nem akarom önként visszaszerezni. Egyelőre viszont még az erőt sem érzem magamban ehhez, nem hogy az akaratot. Ezért is könnyebb más valamivel, még inkább más valakivel foglalkozni. Ha valakinek jót teszek, ezzel pedig magamnak időt nyerek, akkor az egy tökéletes kombináció. Csak épp akkor van baj, amikor a sors fura fintora miatt egy éles helyzet alakul ki, és nem elég az, hogy jelen vagyok. Cselekedni is kell, méghozzá helyesen…
- Gyerünk már… gyorsabban… - jelentem ki önkéntelenül, ugyanis hiába a szentségelés, a rendszer nem lesz gyorsabb attól, mert szépen  avagy erélyesen kérem. Mégis, ahogy kúszik fel bennem a feszültség, nem tudok lakatot tenni a számra. És persze a kijelzőre tapadok, hátha egy tized másodperccel előbb látom az adatokat annál, hogy el is hangzana.
- Igen. Lépj kapcsolatba mindenkivel, aki kompetens lehet egy ilyen támadás elhárításában. Értesítsd a tanács tagjait is az eseményekről. Esetükben térj ki arra is, hogy parancsra várok. - egyedül azt nem mondom ki, hogy már nem sokáig… ugyanis, ha nem tudja a rendszer kiiktatni a nano robotokat, akkor nekem kell valamit csinálni. Nem fogom tétlenül nézni, hogy…. NEM fogom nézni. Ez az elhatározás pedig sikeresen félre is tolja a pánikot, ami ébredezni kezdett bennem.
- Még egy kiiktatási folyamatot indíts el, ám ha nem sikerül, ugorjunk át a Draco rendszerbe. A jelenlegi és az ugrás utáni koordinátákat is továbbítsd mindenkinek.  - nem bízok a csodákban. A gyors segítségben igen, de amíg az nem érkezik, valamit tenni kell. És könnyen meglehet, hogy ezzel a lépéssel, épp a sárkány karmai közé vetem magunkat, de a biztos veszélynél, még mindig jobb, az esetleges. Illetve minden jobb annál, hogy tétlenül nézzem, ahogy… NEM. Arra képtelen vagyok.
- Ha ugrunk, készítsd a pajzsot is, és a maradék tűzerőnket is. - bár az univerzum nagy, és kicsi az esélye, hogy összefussunk valakivel, erre is fel kell készülni. Ezért, ha nem jár sikerrel a nanorobotok hatástalanítása, és valóban ugranunk kell, akkor elfoglalom a helyemet a panel előtt. Ebben a helyzetben előbb fogok lőni, és csak aztán kérdezni. Dhywall biztonsága ugyanis mindennél fontosabb. A lehetséges következményeknél is…

Jelen # Arcturus


Sylvie Dubois
Sylvie Dubois

Play by : Gemma Chan

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Dhywall Arryn Tue Sep 05, 2023 9:13 pm

Not a convenient circumstance
Slyvie - Spica - Jelen

- Legalább lesz, aki kimentsen, ha halálra unnám magam. - féloldalas mosolyt engedek el. Számítok rá, igaz, nem unaloműzőként, azt a fogalmat nem ismerem.
- Meglehet. - rándul fel értetlenül szemöldököm, nem igazán értem, mitől lenne kellemesebb. Sokkal inkább másabb.
- Az én családom sokkal nagyobb, hogy csak ők férjenek bele kizárólagosan. Éppen ezért az, hogy az ő szokásaik szerint haladjak, kissé... önzés a részükről. - ha ezt így kimondanám a családomnak, többé a birtokról sem tehetném ki a lábam, azonnal nekikezdenének a nevelésemnek, hogy mi is a jó modor és a család. Nem tudom, mikor ütötte fel a fejét családomban az, amiről hittem, csak olyan helyen van, mint Terra. De magja olyan nagyon mérgező, hogy az egész családot megfertőzte vele. Ezért is akarok onnan kilépni, miután megértettem, nem az én feladatom ezt a vakvágányt megszüntetni.
- Az inkább riasztó. A magabiztosság a kulcs. - mosolyodom el. A dracok manipulációi egy kiegyensúlyozott, magát ismerő és elismerő személyről lesiklanak, és ezt tudják, idegesíti is őket, ugyanakkor (nem) tisztelik.
- Értve, scannelés elindítva. Scannelés folyamatban... - a hang elhallgat.
Nem hallom Sylvie hangját, mintha folyón túlról érkezne, csak a sötét létezik.
- Életjel adatok keresése Dhywall Arryn és Sylvie Dubois személyeken. Adatok mérése folyamatban...  
Döbbenten érzékelem, hogy képtelen vagyok a testembe úgy visszajutni, hogy felébredjek. Ellenben a hideg, nyirkos massza egyre jobban fojtogat, s beterít.
Valami nem stimmel. Nem ettem, nem ittam náluk, direkt, ismerem őket.
Viszont... van egy hely, ahova Sylvie sem jöhet be, arra a pár percre sem...
- Sylvie Dubois értékei normálisak. Dhywall Arryn testében nanorobotokat találtunk, azonosítása alapján a Draco-rendszerből származik. Kiiktatásuk folyamatban, eddig többször sikeresen hárították a hackelést. Lépjek kapcsolatba az A.I. központtal? Az értékek rosszabbodnak, ahogy közeledünk az Arcturus rendszer felé... korrigálás. Az értékek akkor kezdtek rosszabbodni, ahogy átléptük az arcturusi rendszer határát.

Emme

Dhywall Arryn
Dhywall Arryn

Age : 4620
Origin : Spica
Skills : Gyógyítás, Empátia
Profession : Gyógyítás
Play by : Daniel Henney

https://elementals.hungarianforum.com/t272-dhywall-arryn#1427

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Sylvie Dubois Sat Jul 15, 2023 12:12 am

Not a convenient circumstance
Dhywall & Sylvie

Látom, hogy gondolkodik, és egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy olyasmit kérdeztem, amit nem lett volna szabad. De mivel válaszol, és neheztelést nem érzek felőle, végül kiengedem a levegőt, amit… nem tudom, hogy pontosan miért, és mikor tartottam bent a tüdőmben.
- Oh. Ez esetben állok rendelkezésére. Pocsék testőr lennék, ha hagynám hogy ilyen alapos tervezés után az életére törjenek. - meglehet, hogy félre értem a szavait, de igazából ez a lényeg. Ha meg tudom védeni, ott leszek, ha pedig nem… Az már gondolom nem az én dolgom.
- Áh. Akkor az minden bizonnyal kellemesebb hely is. - kedvem lenne nekem is körülnézni ott… Nem azért, mert a személyes dolgaiba akarnám beleártani magam, egyszerűen csak látni akarom, hogy milyen az, amikor valaki visszavonul a saját elméjében, és ahelyett, hogy a falakat kaparná, komfortosan érzi magát ott. Irigylésre, de leginkább megtapasztalásra méltó folyamatnak látom ezt. Azonban, ahogy folytatjuk a beszélgetést, belátom, hogy ez a történet nem olyan egyszerű, mint amilyennek hangzik. Hiszen a saját gondolatai nem korlátozzák, de a családja… más eset.
- És önnek melyik az elsődleges? - kérdezem tőle, hogy tisztábban lássak, és mert érzek némi ellentmondást. Úgy fogalmazott, hogy “Nem foglalkoznak ezzel”. Ebből hihetném azt, hogy ő viszont igen, és ezért feldúlt most. Továbbra sem feltűnő, de mást sem csinálok, mint őt figyelem, ezért… észreveszem a különbséget.
- Biztos megtudják. Az optimizmus a legjobb tárgyalási stratégia. - távol áll tőlem, hogy tanácsokat osztogassak, főleg ilyen kérdésekben, de ahogy én látom, a beszélgetésünk bizonyos pontjait össze lehet kötni, és erre viszont rámutatok. Ha másra nem is, arra talán jó, hogy könnyebben megtalálja azt a bizonyos korlát nélküli teret és időt. Akkor talán a jó kedve is visszatér majd. Őszintén kívánom neki. Előbb viszont… meg kell mentenem azt életét… A biztonságos hely ugyanis csak az első lépés, és az Arcturus rendszerbe való érkezés még nem jelenti azt, hogy már teljesen elmúlt a veszély.
- Futass le egy teljes körű szkennelést is, ellenséges életformákra és technológiákra. Tudnunk kell, hogy nem hoztunk-e magunkkal valami meglepetést. - ez utóbbit már nem is csak a hajó tudatának, hanem Dhywallnak is mondom. Az ő jelenlétét az elmúlt néhány percben figyelmen kívül hagytam, hiszen a veszély a hajón kívülről érkezett. Most viszont egyértelműen felé fordulok, és meg is közelítem. Nem örülök annak, amit látok…
- Uram… megérkeztünk az Arcturus régióba. Elmúlt a közvetlen veszély. - jelentem ki először tárgyilagosan, de ha nem reagál…
- Életjel adatokat kérek. - adom ki a parancsot a hajónak, és ha még mindig nem látom az ébredés jeleit Dhywallon, még egy lépéssel közelebb megyek, és óvatosan megérintem a vállát. Mintha rázná a hideg, a testét viszont inkább forrónak érzem. A gyomrom pedig bukfencet vet, ahogy a szívem is bénítóan heves ütemben kezd verni.
- Kérem uram… adjon valami jelet… - szinte csak suttogom, mert alig találom a hangomat. Folytogatni kezd a pánik, és még azt sem tudom, hogy miért. Egyszerűen… nem az történik, aminek kéne…

Jelen # Arcturus


Sylvie Dubois
Sylvie Dubois

Play by : Gemma Chan

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Dhywall Arryn Fri Jul 14, 2023 11:20 pm

Not a convenient circumstance
Slyvie - Spica - Jelen

Szusszantok egyet a kérdésre, még nem tudni, mennyire volt ez cinikus, vagy esetleg elégedetlen. Elgondolkodom, igyekszem az ő fejével, hiszen feltételezem, ezért kérdezte.
- Ha csak sima vakrandi lenne, mondanám, hogy veszélyes. Mivel megszervezett, inkább azt mondom, hogy ha valaki végezni akar velem, akkor nagyon alapos akar lenni, s ezért a vakrandi.
Ha rajtam múlna, el sem mennék. De a család neve forog kockán, így legalább annyit meg kell tennem, hogy jelen vagyok. Nem szívesen. Hiszem, hogy elég önálló vagyok már erre.
Féloldalasan mosolyodok el a kérdésre.
- A fejemben nincs se tér, se időkorlát, s szavak sem korlátoznak. - a gondolkodásom nem szavakban történik, képekben, azt a szavak képtelen felfogni, feldolgozni, s tilliárdszor gyorsabbak is.
Nem akar róla beszélni, tiszteletben tartom jelzését, s nem kérdezek bele, hagyom a dolgot elhaladni magunk mellett.
Elnevetem magam, csendesen, s megrázom enyhén fejem.
- Nem foglalkoznak ezzel. A család listája az elsődleges, nem az egyéné.
Pedig éppen ezért akartam eltávolodni a családomtól, amiről azt hittem, sikerült. Azonban nem engednek olyan könnyen. Márpedig saját életemet kívánom élni, saját döntésekkel és felelősséggel. S finoman kell játszani, hogy kikerüljön a nyakam a hurokból.
- Ezt jó lenne, ha ők is tudnák. - mosolyom szomorú és valahol mégis határozott. Én ismerem a családom, s ismerem magam is. Előbb-utóbb függetlenné tudok válni tőlük. Idővel.
- Értettem. Automatikus drónirányítás, az összes egyed kiküldve. Hajóformáció felvétele folyamatban... hajóformáció felvéve, illúzió elindítva. Vonónyaláb felé indulás megtörtént. - a hajó tudata továbbítja az információt.
- Parancs értve, vészjelzés elküldve Arcturusra.... impluzusrakéták kilőve a D4 és H24 szegmensbe.... ismételt impulzusrakéta-kilövés a D4 és H24 szegmensbe. Ugrásra felkészülni. Ugrás három másodperc múlva. Kettő... egy... ugrás....ugrás megtörtént. Minden rendszer tökéletesen működik. Sikeres ugrás az Arcturus régió M-1082-es kvadrátba. Azonosító jel elküldése folyamatban.
Mindebből semmit sem érzékelek, mivel megkértem magamat, ne zavarjon semmivel. Azonban mégis bekúszik valami a tudatomba, amit először nem érzékelek, a testem azonban jelez. Fázni kezdek, s rázni kezd a hideg. S nem megy felébredni.


Emme

Dhywall Arryn
Dhywall Arryn

Age : 4620
Origin : Spica
Skills : Gyógyítás, Empátia
Profession : Gyógyítás
Play by : Daniel Henney

https://elementals.hungarianforum.com/t272-dhywall-arryn#1427

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Sylvie Dubois Fri Jun 16, 2023 12:20 am

Not a convenient circumstance
Dhywall & Sylvie


Halványan elmosolyodom. Az optimizmusát ugyanis már észrevettem, és… jól is esik. Tényleg nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, és vannak már nézőpontok is. De egy valami viszont nem világos a számomra, és érdekel hogyan működik. Így ugyanis látni fogom azt is, hogy benne mi zajlik. Az alaposság ugyanis fontos…
- A vakrandevú melyik esethez áll közelebb? A biztonsági kockázathoz, vagy a tárgyaláshoz? - gyanítom, hogy nem a tárgyaláshoz, és ezért feldúlt. Vagy… talán valami egész más miatt. Még mindig nem értem a helyzetet, de továbbra is nyitottan állok a kérdéshez., és figyelek.
- Ilyen gyorsan meg szokott lenni a megoldás? - érzem, hogy az ajkam résnyire nyílik, mert ezzel a kijelentéssel meglepett. Ugyanis, logikus, amit mond, de ha egy probléma megoldható annyi idő alatt, míg kifejti valaki, akkor nem is látok igazi akadályt. Esetében viszont kell lennie, mert különben… nem monda volna ki hangosan. Illetve leginkább nem érezném azt, hogy az optimizmusa, most nyaralni van.Még szerencse, hogy a kedvessége az állandó.
- Szívesen. - zavartan elmosolyodom, mert nem tudom, hogy pontosan mit tettem, ami jól esett neki, de ha így van, csak örülök. Az érintése pedig… Nagyon jól esik, csak nem akkor, amikor megtörténik, hanem később, amikor már csak az érzet emléke van meg, és… visszaköszön a sötétség.
- A “még” egy nagyon jó szó… - keserédessé válik a mosolyom. Nem szeretek beszélni a bennem zajló dolgokról. Nem azért, mert nem akarom másokra zúdítani, vagy más nem tudna megoldást kínálni. Az önértékelést ugyanis lehet más forrásból táplálni. Egy bolygó, ami egyelőre még elmarad a fejlődésben a tökéletes mestere ennek az attitűdnek. És nem mellesleg a Dracok is előszeretettel közvetítik ezt az üzenetet. Hogy az számít, hogy mások mit gondolnak rólad, és az határoz meg téged. Tévedés. Egy kicsit sem fontos. Ám, ha sok impulzus ér, akár negatív, akár pozizív, egy idő után elhiszed. Amikor pedig te is ugyanazt gondolod, akkor teljes mértékben megerősíted a gondolatot. Az én esetemben… ez nem túl jó dolog. És már épp ott tartok, hogy hiába mondaná nekem valaki, hogy az érzet hamis, nem hinnék neki. Ezt… tényleg magamban kell rendezni. Vagy csak hagyni, hogy elmúljon, velem együtt…
- A családja tud a listáról, és arról, hogy miért olyan a sorrend, amilyen? - teszem fel a kérdést egyszerűen, de… kellő figyelemmel. Mert nekem már az is fura, hogy lista van… Biztonsági szempontból nagyon is fontos, és lelkes híve vagyok, de ha az életről van szó… Egész másként látom. Azt viszont nem tudom, hogy kíváncsi-e rá, vagy egyáltalán segíthetek-e neki azzal, ha elmondom, hogy mit gondolok. Azonban ha nem mondom ki, nem is derül ki… Attól meg nem tartok, hogy éppen én fogom megbántani. Nincs akkor jelentőségem az életében, hogy számítson, bármi is hangzik el.
- Szerintem az életet nem lehet listába rendezni. A most és a holnap szakadéknyi távolságra van egymástól, és az a fontos, hogy mit akarunk megtartani, és mit hagyunk belezuhanni a mélységbe. A külső körülmények persze folyamatosan meg akarják mondani, hogy minek van fönt a helye, és minek lent, de a végén mi magunk döntjük el, hogy hol akarunk állni. A mostban, a holnapban, fent, vagy lent… - ebbe már nincs beleszólása senkinek. Mint ahogy abba sem, hogy valaki fogja ezt az egész maszlagot, és kidobja az ablakon, és csak sodródik az örvényben… az is egy megoldás, de azt nem ‘ajánlom’ fel neki. Főleg mert…
Hirtelen kapcsolok át fejben. Abban a percben, hogy kiderül, Dhywall veszélyben van, másodlagossá válik, hogy épp mi emészti, és mi nem. A problémáit ugyanis igen nehezen fogja megoldani, ha kezdheti elölről az egészet… Nem fogom hagyni, és a továbbiakban kizárólag egy dologra koncentrálok.
Befogó pálya. Pörögnek a fejemben a lehetőségek, a stratégiák, az esélyek… De az ösztöneimnek engedek, mert míg a matekban a gépek a jobbak, én ebben. Visszafelé haladok gondolatban. Éljük túl. Aztán menekülhetünk. Végül a teljes biztonság. Kár, hogy az még messze van…
- Automatikus drón irányítás. Menjen ki az összes. Álljanak formációba, mintha egy nagy hajó lenne. És irány a vonónyaláb. - az ugrás még nem aktuális, a pajzs egyelőre bírja, vagyis a vonónyaláb a legnagyobb gond. Nem örülök neki, hogy erre kell használni a drónokat, mert azok a leghatékonyabb fegyvereink. De elterelés kell. Az ugrást ugyanis végre kell hajtanunk. Csak jobb hely, és kisebb figyelem kell…
- Adj le vészjelzést az Arcturusiaknak. És Impulzus rakéták a D4-es és a H24-esbe. Aztán ugrás mögéjük. Újabb rakáták. Majd távoli ugrás. - a fejemben tökéletesen összeállt a terv, de várok a visszajelézésre a rendszertől, és persze… a Dracokra. Ez a taktika ugyanis csak akkor működik, ha nem húznak újabb váratlant…
A drónok viszont szépen teszik a  dolgokat. Jó pár másodpercbe beletelik, mire érzékelik, hogy a vonónyaláb működik ugyan, de rossz célpontot húz. Ekkor megkapják a rakátákat is. És mi eltűnünk a szemük elől…
Talán az is elég lett volna, ha drón formáció, és az első rakétasorozat után rögtön ugrunk, de biztosra akartam menni. És teljes zavart kelteni a soraikban…
Így pedig kaptak bőven elemezni valót. Hiába történik minden villám gyorsan, és hiába optimalizálták az algoritmusokat éppen ilyen helyzetekre, a parancsokat valakinek ki kell adnia. Azt nem engedik át senkinek. Ez pedig egy esély nekünk…
Így mihelyst a rendszer készen áll a második ugrásra is, a hajónk eltűnik a radarjukról. A készültségi szintem azonban még nem csökken, mert nem mindegy, hogy hová érkeztünk, és az sem, hogy a hajó milyen állapotban van. Talán szükség lesz segítségre is…

Jelen # Arcturus


Sylvie Dubois
Sylvie Dubois

Play by : Gemma Chan

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Dhywall Arryn Thu Jun 15, 2023 9:54 pm

Not a convenient circumstance
Slyvie - Spica - Jelen

Rápillantok, egy ideig rajta marad a tekintetem, azután a térdemre.
- Megértem, ha mindenhonnan a legrosszabbra készül. Ha ezt alkalmaznám, akkor a legpocsékabb tárgyalófél lennék az univerzumban. - sóhajtok. - Félre ne értsd. A te munkádhoz szükséges. Én viszont nem akarok élni vele. A dracok kiszagolják messziről a parát, az optimizmus ellen nem tudnak mit tenni. - éppen ezért tudom, hogy miért hagyták ezt a tárgyalás utánra.
Újfent eltöprengek, ezúttal azonban rajta marad a tekintetem, de látni rajta, hogy nem őt látom, valahová messzebbre nézek. A fejembe, mindenképpen.
- Nem igazán hiszek abban, hogy ezeket érdemes kibeszélni. - ingatom a fejem. - Mire a végére érnék úgyis megoldanám az egészet, így aztán csak feleslegesen rabolom a másik idejét és energiáját.
Ám legfőképpen azért, mert bár igaza van abban, hogy nem kötelessége felvenni a másiknak a dolgaimat, ha én valamit megosztok, azt éppen azért teszem, mert nem az egyedüli feladatom megoldani. Ez viszont csakis az enyém.
Látom a kezét, s azt is, ahogy leengedi. Elmosolyodom, én viszont ráteszem a vállára a kezem pár másodpercre.
- Köszönöm. Ez nagyon jólesett.
A gesztus, a szándék kifejezése, és nagyon is akaratlan mozdulat volt. Szívből jött.
Pár másodpercnél tovább hallagtva nézek rá.
- Valahogy van egy olyan érzésem, hogy jobb, ha ott is van az a még... - vagy talán éppen nem? Nagyon furcsa energia lengte hirtelen körbe, s kedvem lett volna inkább most átölelni.
- Így már igen. Nem úgy nőttem fel, hogy ez legyen a szokás. Ám a családom neve eléggé ismertté vált, s nehéz elfogadnom, hogy bizonyos játékszabályok megváltoztak. Nem igazán  most szerepel a listámon a családalapítás. - ott van a listán, ám nem most. Vannak más feladataim, amiket el akarok végezni.
A rendszer azonnal feldobja a listát és a napirendi pontokat a kérdésre, beazonosítja a hajót.
- Ez egy Draco-rendszerbeli hajó. Nem baráti. Befogópályára állt. - a hajó tudata azonnal válaszol.
- Ha most ugrunk, akkor még el tudunk előlük menni. Újabb hajók jelentek meg, velünk szemben.... a d4-es szektorban... a h24-esben. Az idő az ugrásra nullára csökkent, drónok kiküldése... esélyes. Pajzsok száz százalékon. Vonónyalábot indítanak az anyahajóról. További utasításra várok.

Emme

Dhywall Arryn
Dhywall Arryn

Age : 4620
Origin : Spica
Skills : Gyógyítás, Empátia
Profession : Gyógyítás
Play by : Daniel Henney

https://elementals.hungarianforum.com/t272-dhywall-arryn#1427

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Sylvie Dubois Thu May 25, 2023 12:55 am

Not a convenient circumstance
Dhywall & Sylvie


Nevetni kezd. Az jó dolog nem igaz? Gondolom igen, mert az én szám széle is megmozdul egy pillanatra. Aztán inkább rászólok a rakoncátlan testrészemre, hogy ez nem feltétlenül alkalmas pillanat.
- Ebben az esetben én a legrosszabbra készülnék. Ahhoz képest minden sokkal jobb. - én főleg biztonsági szempontból értem, hogy egy ismeretlen esetében feltételezni kell az ellenséges szándékot, még akkor is, ha romantikus aspektusa is van a történteknek. Itt jövök én a képbe, mint a testőre. De éppen ezen foglalkozás miatt kell nekem másként tekintenem mindenre, és a testi épséget a szellemi elé kell helyeznem. Ami… Talán nem mindig jó ötlet. Néha kéz a kézben jár a két dolog. A saját példámról is tudom ezt…
- Lehet, hogy nem ugyanazt értjük zúdításon. Mástól várni a megoldást tényleg nem egészséges, és leginkább nem is logikus. Ám az érzések és gondolatok megosztása, vagy csak hangosan kimondása hasznos lehet. Ha más nem arra, hogy pillanatnyilag megkönnyebbüljön az adott személy. A fogadó félnek nem kötelessége felvenni. - nekem vajon igen? Ha hatással lehet a fizikai állapotára is, akkor persze. Ez viszont minden bizonnyal nem az-az eset. Így csak azzal tudok a rendelkezésére állni, hogy az ilyesmi nekem nem okoz problémát. Ha úgy akarom, akkor az egyik fülemen be a másikon ki. Vagyis biztosan nem én fogok megoldást vagy vígaszt kínálni, de a pillanatnyi megkönnyebbülés is segíthet. Utána ugyanis könnyebb tisztán gondolkodni. Már mint neki. Feltéve, hogy tényleg van valami gondja.
- Ahogy jónak látja. - továbbra sem láthat rajtam semmilyen érzelmet, de… azért hosszan ránézek. Egyre erősebb a gyanúm, hogy nem a munkája okoz neki nehézséget. Hanem valami… egészen más. Amihez nekem ugyan nincs közöm, de… tulajdonképpen ő is mellettem volt, amikor nekem volt szükségem támogatásra. Így óvatosan közelebb lépek hozzá, és már emelném a kezemet is, hogy a vállára tegyem, ám… végül leengedem a kezemet. Hiszen éppen most jelentette ki, hogy egyedül szeretné megoldani. Így már vissza is mennék az ajtóhoz, hogy onnan tudjam folytatni az őrséget. A hangja azonban megállít, és felé is fordulok, amikor mégis ki mondja, hogy mi zökkentette ki. Nem válaszolok azonnal, hiszen eszembe jut, hogy most talán nem mindegy, hogy mit mondok. Ha rosszat szólok, rontok a helyzeten, ha meg jót… ilyen lehetőség nem hiszem, hogy van.
- Azt még nem. - csak azt, hogy értéktelen vagyok… Hogy nem csak a döntésem volt hiba, hanem a létezésem is. Hiszen másokat sodortam veszélybe… Vagyis én egyébként sem lennék méltó arra, hogy családom legyen. Hiába nem pont így fogalmazták meg, én pontosan így értelmeztem a parancsnok szavait… Ezért sem fogom kimondani, hogy nekem milyen sötétség kúszik az elmémbe, amikor hagyom működni. És ezért is kapcsolom ki azonnal a saját magam körül forgó gondolatokat is… Inkább arra figyelek, amit hallottam, és amit érzek felőle. Az orra alá bökték, hogy ideje családosodni. Nem egy kellemes helyzet. Már ha jól értem a gondot.
- Tehernek érzi, hogy elvárássá alacsonyítottak le egy ilyen személyes dolgot? - kérdezek végül rá, hogy világosan lássak, és… hogy bátorítsam arra, hogy beszéljen nyugodtan. Képes vagyok elkülöníteni az ő érzéseit az enyémektől, így számomra nem tud kényelmetlen perceket okozni. Még jól is esik, hogy kidughatom a fejemet a saját burkomból, és nem azt kell látnom, hogy még mindig egy csőd vagyok. Inkább őt. Jóval kellemesebb látvány…
Azonban mielőtt mélyebb értelmezésre lenne lehetőség a rendszerből jelzés érkezik, és a karórám egy rezgéssel figyelmeztet, hogy ez nem egy szokásos technikai anomália. A radar hatótávján belülre ért egy másik hajó, és a pályája alapján akár elfogó manőverbe is kezdhet. Ezzel a beszélgetés elhalasztásra is kerül, ugyanis egy jóval lényegesebb kérdést kell először tisztáznunk. Ha ugyanis az történik, amitől tartok, a családalapítás lesz a legkisebb gondja.
-  Ez egy baráti hajó? - nem pazarlok egy pillanatot sem, amíg beszélek, és amíg választ várok, már cselekszem is. Elsőként a fali panelt mozdítom el, és az irányító egységet ebbe a helyiségbe vezérlem. A kijelzőn meg is jelennek az adatok, és a kódom megadása után, ez a szoba lesz az új vezérlő központ. Ő itt van, nekem mellette kell maradnom, így ez a leggyorsabb, és leglogikusabb védelmi stratégia. A pajzsot pedig szintén megerősítem, és a fókuszát erre a helyiségre, illetve a hajtőműre teszem, hogy ha kapunk egy rakétát… az energia még egyben tartson minket. Csak ezután értelmezem a válaszát, és ha az volt a felelet, hogy nem várunk barátokat, akkor egy vészjelzést is leadok. Ez viszont csak az utolsó lépés, és csak akkor történik meg, ha valóban veszélyről van szó.
- Ki küldjem a drónokat? - nem olyan hatékony, mintha egy vadászgéppel kísérném a hajóját, de abban nem is vagyok profi, és nem mellesleg, az nem áll rendelkezésre. Illetve ha a drónokat használom, nem kell elmozdulnom mellőle. A pozíciómat ugyanis már megváltoztattam, és már pontosan egy méterre állok tőle. A vezérlés pedig hanggal történik. 

Jelen # Arcturus


Sylvie Dubois
Sylvie Dubois

Play by : Gemma Chan

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Dhywall Arryn Wed May 24, 2023 10:50 pm

Not a convenient circumstance
Slyvie - Spica - Jelen

Próbálok belemerülni az anyagokba, egyre kevesebb sikerrel. Minduntalan azok a szavak, s mondatok keringenek bennem. Nem éreztem erőszakot az egészben, van valami oka, hogy ezt kaptam. Apa beteg? Vagy anya? Ahh...
Sóhajom nagy, ám mindeközben rájövök két dologra: egyrészt még sosem voltam ennyire szétszórt, másrészt... hol az asszisztensem?
Elnevetem magam.
- Még sosem voltam vakrandin, így nem tudom. - bár hirtelen nem értem,  milyen veszélyre gondol, de mivel testőrként rentelték mellém, nem hiszem, hogy arra gondol, máshogyan kerülök veszélybe.
Sóhajtva simítok végig az arcomon, hátamat a támlának döntve, s simító kezemmel támaszkodok a karfán,  majd az állam is a tenyerembe helyezem.
- Egyáltalán nem természetes, egyáltalán nem egészséges. És nem. Nem zúdíthatom rád. Az a teljes éretlenség netovábbja. - mivel már egyszer elnézést kértem, amit tettem vele, így nem fogom megtenni mégegyszer.
Sóhajtok egyet.
- Fogalmam sincs, mennyi idő, míg hazaérünk, inkább elrendezem magamban. - állok fel, hogy egy kényelmesebb helyet keressek meditálásra.
- Ettől függetlenül érdekelne, hogy remélem, magának nem bökték az orra alá, hogy ideje családot alapítania. - tekintek rá, ám ha úgy dönt, nincs pajtizás, akkor a megoldás nélkül keresemmeg a pamlagot, s inkább ürítem ki a fejem.
Lehet, nem kellett volna, mert már nagyon mélyen vagyok benne, mikor a rendszer jelzi, hogy követnek bennünket.... és nem baráti csevegés van a zászlójukra tűzve. Vagyis részükről még akár az is lehet. Csak nekem lesz kellemetlen... és akikkel tartok.

Emme

Dhywall Arryn
Dhywall Arryn

Age : 4620
Origin : Spica
Skills : Gyógyítás, Empátia
Profession : Gyógyítás
Play by : Daniel Henney

https://elementals.hungarianforum.com/t272-dhywall-arryn#1427

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Sylvie Dubois Mon May 08, 2023 10:01 pm

Megszerettem ezt a munkát. Eleinte tiltakozott ellene minden porcikám, mert az éreztem, hogy nincs más választásom. Vagy ez, vagy… Tényleg nem volt más. A kényszert pedig már gyerekként sem szerettem. Ösztönösen jobbra mentem, ha balra kellett tartanom…
Mostanra viszont megtanultam értékelni. Mert van egy olyan aspektusa, amire nem számítottam. Ki tudok zárni mindent…
Csak egy emberre kell figyelnem, az épségét, az ő környezetét kell figyelnem, és nem kell gondolkodnom. Nincsenek stratégiák, sem alattomosan bekúszó gondolatok. Csak Dhywall. Ő az origo, és nekem nem kell semmi mással foglalkoznom.
Ez pedig segít. Az éjszakák még mindig nem könnyűek, de legalább már nappal nincsenek villanások. Illetve, amikor vele vagyok, nem számít, hogy én ki vagyok. Ha szabadon tombol a lelkemben a sötétség, akkor sem fog semmi sem történni. Mert amikor mozdulni kell, amikor az ösztönöknek működnie kell, akkor bekapcsol az, amire szükség van. Minden más esetben pedig kizárok mindent, az energiáján kívül.
Ezért fordulhat elő az, hogy a szavai néha jóval később jutnak el hozzám. Láttam miként mozdul az ajka, és feszül meg az arcizma, de az üzenet… legalább egy fél perccel később érkezett meg. Feltéve, hogy nekem szólt…
- Öhm… - nem vagyok biztos benne, hogy nekem mondta-e, még úgy sem, hogy nincs itt más. Azért rutinból körbenézek, hogy nem-e az érzékeim csaptak be, de végül kiderül, hogy tényleg nekem szólt a kijelentés. Vagyis… igazából nem. A következő kijelentése ugyanis annulálja az előzőt. Többnyire.
- Igazából… attól függ. Veszélyesek szoktak lenni a vakrandijaid? - szenvtelenül kérdezem, elvégre a vakrandi is csak egy esemény. Ha veszélyes, akkor ott kell lennem nekem is, ha nem… akkor nem tudom, hogy pontosan hova kell pozicionálni magam. Talán egy egészen másik helyre. Halványan rémlik, hogy néhány élet ciklussal ezelőtt volt egy nekem is…
- A zúdítás természetes dolog. Illetve egészséges. Nem követi szükségszerűen a felelősség átvétele. Vagy, ha épp arra van szükséged… Itt vagyok. - bőven van még nálam hely… már sikerült feneketlen kúttá alakítani az érzéseim mocsarát, így nem számít, hogy dobálok-e bele még valamit vagy sem. Főleg mert… Mintha érzékelnék még valamit rajta. Talán… feszültséget? Az nem jellemző rá…
Sylvie Dubois
Sylvie Dubois

Play by : Gemma Chan

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Not a convenient circumstance

Post  Dhywall Arryn Mon May 08, 2023 8:56 pm

Not a convenient circumstance
Slyvie - Spica - Jelen

A gyógyításban azt szeretem, hogy ilyenkor még közelebb érzem magam a Forráshoz. Én, mint Dhy, megszűnök létezni, csakis az ő akarata és lénye jár át mindent, még akkor is, ha tudom, minden és mindenki voltaképpen Ő maga. Mégis másként érzékelem ezt, az idő tényleg megszűnik, a gondolataimmal, érzéseimmel. Csak Ő van, és mindaz, ahogy megnyilvánul.
Utána viszont pihennem kell, s nem azért, mert leszív. Idő kell, mire visszatérek az itt és mostba, s hogy az energiáim is visszatérjenek arra a szintre, ahol én vagyok most, mint Dhywall.
Éppen ezért már csak úton hazafelé, a hajón esik le, mit is mondott apám: közeledek ahhoz az időhöz, hogy válasszak valakit. Még akkor is, ha szabad akarat van, a finom jelzést meg szoktam kapni időnként.
Pohár vizet hajtok fel, s megdörzsölöm homlokom. Teljességgel zavar még most is, hogy testőrség vesz körbe. Tény, hogy hatékony tárgyaló vagyok a dracoknál, s éppen ezért annyira nem boldogok, igyekeznek kikerülni hogy én legyek a tárgyalópartner, mert tudják, hogy ott hamar a vesztesek oldalára jutnak. Az ő szempontjukból. Sokszor kértem már, hogy ne legyen testőrségem, ám jó pár támadás, vagyis inkább annak megúszása és kikerüése ébresztett rá, mennyire is érdeklődnek az iránt, hogy ne létezzek.
A révedésbe egy tablet látványa nyúl bele, először értetlenül nézem, mit is látok, azután a kezem is nyúl felé. A következő tanácsülés, ezúttal Mintakával kapcsolatban, s egy Alapító üzenet is vár.
S a valóság rám szakad, apám mondatával egyetemben. S nagyon nem lesz jó kedvem. Tudom, hogy a nemet elfogadja, ám nem véletlenül mondta el mindezt.
- Mondd, hogy nem egy vakrandi időpontja is benne van. Vagy egy munkavacsorának álcázott, hozzuk össze valakivel randi? - aztán rájövök, hogy az összes keserűségemet pont az előttem állóra zúdítottam. Felnézek, megbánással a tekintetemben.
- Sajnálom. Nem akartam rád zúdítani, nem  vagy érte felelős.... - rájövök, hogy nem az asszisztensem áll előttem. - Aaliyah hol van? Jah, igen, mondta... - s inkább belesüllyedek a székbe, mert ez a mai nap azóta a mondat óta nem az én napom, s mivel nem szokásom így mások értésére adni, ahogy nagyjából azóta teszem, inkább elsüllyednék.
Emme

Dhywall Arryn
Dhywall Arryn

Age : 4620
Origin : Spica
Skills : Gyógyítás, Empátia
Profession : Gyógyítás
Play by : Daniel Henney

https://elementals.hungarianforum.com/t272-dhywall-arryn#1427

Back to top Go down

Not a convenient circumstance Empty Re: Not a convenient circumstance

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum