Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Finding harmony

2 posters

Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

I got way too much time to be this hurt Somebody help, it's getting worse What do you do with a broken heart? I feel my body giving up Can I hold on for another night?
Jack
Spica
Jack vonásait figyelem, miként a fiatalkori, vagy talán nem is annyira ifjú emlékeiről mesél. Boldog időszaknak tűnik, és örülök neki, hogy átélhetett ilyesmit. A mostani élete… már nem olyan gondtalan, mint az időszak, amit itt töltött el.
- Múlt idő? Már nem lennél benne a csúzdázásban? - sosem voltam igazán játékos típus, de amióta megismertem Jacket, kiléptem a komfortzónámból. Azóta benne vagyok… szinte minden kalandban. Pláne, ha a sebességmámort is átélhetjük közben.
- Tényleg? Szívesen megismerném majd őket. - mosolyodom el, és még körbe is nézek, hátha már most is itt vannak a közelben. De aztán rájövök, hogy valószínűleg ide nem követtek minket. Későbbre kell halasztani velük az ismerkedést, persze, ha szeretnének. Én még örülnék is neki, mert akkor nem kéne szóba hozni azt, amiért… többek között idejöttünk a Spicára… De nem kerülhetjük a témát…
És utólag jobb is így, mert ahogy Jack finoman végig simít az arcomon, a nyomás csökken, és láthatóan megnyugszom. Még a szememet is becsukom, ahogy érintésébe belesimulok, és néhány pillanatig csak rá koncentrálok. Annyira szeretném, ha… De talán éppen azért vallok minden alkalommal kudarcot, mert túlságosan is akarom. Ezért most igyekszem egyedül erre a pillanatra fókuszálni és Jackre, akire mindig számíthatok. És ő is rám.
- Minden bizonnyal… - nem kerülte el a figyelmem, hogy… azt mondta, velük. Ha egy gyermek minket választana, már akkor is én, illetve mi lennénk a legboldogabbak. De hogy kettő… lehetetlen. Ugyanis egyre biztosabb, hogy valami baj van velem, és nem lesz elég, egyszerűen megnyugodni. De nem adom fel. Még nem… Jack miatt nem.
Azt viszont egy kicsit sem bánom, hogy látogatónk érkezik. A legjobbkor jött…
- Az én nevem Somayeh. És Shymmal barátja vagyok. Meg a jobb, és időnként a bal keze is. - mosolygok először Rhyonre felé, majd Jackre nézek. Kis híján el is nevetem magam, amikor megtudom, hogy miért  kapta ezt a becenevet. Azt pedig hangosan nem mondom ki, hogy remélem nem csak a barátja vagyok, hanem a társa is…
- Neked is van beceneved? - kérdezem a kristálytündért, mert kíváncsi vagyok rá, hogy ő miként él itt. Ha van beceneve, az akár el is árulhat valamit, mint ahogy Jack megszólításából is tudom, hogy fiatalon vékonyabb volt, mint most.
- Még sosem jártam itt. Van valami, amit érdemes tudnom, vagy megnéznem itt? - elsősorban Rhyonretól kérdezem, de Jackre is rátekintek, hosszabban. A súly, amit éreztem, pedig újra eltűnt. Így a mosolyom őszinte, és kíváncsi irányukba.
Somayeh Nazyr
Somayeh Nazyr

Play by : Nazanin Boniadi

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Jack Northon Thu Oct 05, 2023 10:48 pm

Finding Harmony
SomayehSpicaJelen

Kacsint, mire mosolyom újra nekiindul. Szeretem, ha mosolyog, csak úgy ragyog olyankor.
Elnevetem magam a kérdésre. Boldog emlékek, rengeteg csínnyel.
- Rengeteget csúszdáztunk. - mutatok a hely másik végébe. - Vízcsúzdával érkeztünk ide, majd visszakanyarodtunk, s tudtunk menni még egy kört. - a nevetésünk sosem maradt abba, sikongatásokkal együtt.
- Akikkel játszottam, szoktak idejönni, mint ahogy most is eljöttek. - kik utat csináltak nekünk, játszópajtásaim. Az idő megállt számunkra, ugyanolyan kópék vagyunk ilyenkor lélekben, noha ők szerintem még most is ugyanolyan játékosak. Én csak kópé maradtam...
- Igen. - bólintva mosolygok, mert valóban biztos vagyok abban, hogy tárt karokkal fogadnak, mint mindig, s ha ideköltöznék, még jobban örülnének neki.
A válaszra csendben maradok, míg ránézek, s kezem finoman simítja meg arcát, állának ívét.
- Hiszem, hogy bárhol boldogok lennénk velük...  -  megdobbantotta szívem, hogy “mi” voltunk. Nem tudom és nem is akarom mással elképzelni életem, gyerekkkel, csakis vele, s hogy ő is így kívánja, még jobban megdobbantja szívem.
A kristály alak egy sellő formáját veszi fel, úgy helyezkedik el, ám termetben akkora, hogy szemmagasságban üljön le hozzánk formában.
- Szia! - integet vissza széles mosollyal, mozdulataiban szikrázik a napfény, s csilingel a mozzanat.
- A nevem Rhyonre, a barlang kristálytündére. Te ki vagy? Shymmal barátja? - néz rám, és elnevetem magam.
- Már nem vagyok vékonyka, hogy kukacnak becézz. - utalok a shymmal szóra.



Emme

Jack Northon
Jack Northon

Age : 1452
Origin : Arcturus
Skills : Alakváltás, Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér
Profession : motorversenyzö
Play by : Michael Fassbender

https://elementals.hungarianforum.com/t270-jack-northon#1419

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Somayeh Nazyr Tue Sep 19, 2023 10:15 pm

I got way too much time to be this hurt Somebody help, it's getting worse What do you do with a broken heart? I feel my body giving up Can I hold on for another night?
Jack
Spica
Jack felé fordulok, és a pillantásunk találkozik, mert… ő nem a barlangot nézi. Felragyog a mosolyom, és önkéntelenül tűröm az egyik hajtincsemet a fülem mögé. Megértettem a célzást, és nagyon jól esik… Ha nem fordítja el a tekintetét, még azt is észreveheti, hogy egy röpke pillanat erejére rákacsintok. Még finoman kuncogni is kezdek, de az tényleg nem tart sokáig. Felkelti ugyanis az érdeklődésemet még valami.
- Tényleg? És mit játszottatok? - elképzelem őt fiatalon, és ezért is vagyok kíváncsi rá, hogy mivel töltötték itt az idejüket. Illetve az is érdekelne, hogy kikkel volt itt. Szívesen megismerném az itteni barátait. Feltéve, hogy még a Spicán vannak persze.
- Most már egyedül szoktál idejönni? - ha igen akkor… nagyon megtisztel azzal, hogy megmutatja nekem ezt a helyet. Mert biztos vagyok benne, hogy szó sincs esetében az “ez az én helyem” önzésről. Épp csak ezzel magából is megmutat nekem valamit, amit korábban nem tett meg. Hálás vagyok neki ezért, mert bármilyen régóta is ismerjük egymást, korántsem tudok róla mindent. Ahogy ő sem rólam…
- Érezni, hogy tárt karokkal fogadnának téged. - mosolyodom el, és emiatt egyáltalán nincs bennem keserűség. Jó lehet az, hogy a párodon kívül van egy ‘családod’ is, aki vár téged, bárhogy is döntesz. Nekem csak Peter van és… jobb is így. Nem akarok azokhoz tartozni akikhez… rokoni szálak kötnek. Sosem akartam… Inkább családot alapítanék Jackkel. És tudom, hogy ő is vágyik erre.
- Oda ahová a gyerekünk szeretne majd menni… - azt hiszem… előbb vagy utóbb beszélnünk kellett erről is. Hiszen kimondva, kimondatlanul, de a pihenésen kívül más oka is van annak, hogy ide jöttünk. És épp ez az a dolog, ami feszült voltam, amikor megérkeztünk. Most viszont… már sokkal jobb. A figyelmem pedig gyorsan el is terelődik, amikor meglátom, hogy megmozdulnak a kristályok. Megrezzenek ugyan, de csak egy pillanatra. Rájövök, hogy valaki üdvözölni akar minket. Ezért el is mosolyodom, és egyik kezemmel integetek. Majd Jackre nézek, hogy ő ismeri-e a vendéglátónkat. Aztán vissza a lényre.
- Szia. - köszönök végül ‘hangosan’ is. Valamiért önkéntelenül elkezdtem suttogni. De mikor észreveszem megköszörülöm a torkom. És ezzel együtt elsöpröm azt a gondolatot is, ami néhány pillanatra utat tört magának.
Somayeh Nazyr
Somayeh Nazyr

Play by : Nazanin Boniadi

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Jack Northon Tue Sep 19, 2023 9:08 pm

Finding Harmony
SomayehSpicaJelen

Csendben gondolkodom. Sokan nagyon kíváncsiak erre az érzésre, milyen is elfelejteni, kik vagyunk, mi a múltunk, mire vagyunk képesek. És hogy nem érezzük  a kapcsolatot a Teremtővel. Mert nem szakad meg, csak nem érezzük. Sok fájó emlékem van, sok dolgot elrontottam, mégis úgy vélem, ettől vagyok én én. Szégyellem-e? Nem.
Így csak bólintok minderre, hiszen nyomós oka is lehet arra, miért is akar feledni.
Kacagása boldoggá teszi szívemet, s egyben el is gondolkodom rajta, hogy tán éppen Terra az, mely olyannyira komorrá teszi? Tény, hogy már nem olyan sötét massza, mint volt, ámde elég betonkemény még most is a közeg. Többet fogunk kiruccanni.
A tó széléhez úszok, hogy ráléphessen Somayeh a kristályporból és kavicsokból álló partra, mely szikránként adja vissza a többiek fényét.
- Igen. Gyönyörű. - nézek rá, ahogy elmerül a hely szépségében, én meg az övében...
Nevetésébe belefeledkezve, ki is esik a kérdés a fejemből, később kapcsolok, kérdezett is...
- Sokat jártam ide jászani a többiekkel. Ellógtunk, míg a szüleik a rokonokkal voltak, s itt játszottunk. -mosolygok, mert az az emlék nagyon szép. Arcturuson születtem, s Spica és Arcturus közötti ingázás közben rájöttem: lelkem sokkal inkább Spicához vonzódik, mint Arcturushoz.
- Utána is sokszor visszajöttem ide, s ha lehet, eljövök, amint lehetőségem van rá. - Spica feltölt. Nem úgy, mint a motorozás. Ez még mélyebbre hatol be, s tölt fel, leszek igazán önmagammá.
- Terra után ide jönnék vissza... - érzem a kapcsot közöttünk, s azt is, hogy van itt még tennivalóm, de egyelőre még Terra az, ahol lennem szükségem. De már nem sokáig.
- Terra után te hova szeretnél menni? - ahogy elsőnek kimondom Terrát, kristályok kezdenek alakzatba rendeződni, s tudom, ki kíván megjelenni. Még hogy nincsenek kristálytündérek....


Emme

Jack Northon
Jack Northon

Age : 1452
Origin : Arcturus
Skills : Alakváltás, Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér
Profession : motorversenyzö
Play by : Michael Fassbender

https://elementals.hungarianforum.com/t270-jack-northon#1419

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Somayeh Nazyr Wed Aug 02, 2023 11:08 pm

Figyelem Jacket, miközben válaszol, leginkább a tekintetét. Nem látok benne bizonytalanságot, úgy tűnik, hogy nagyon is határozott a válasza. Ez egy kicsit meg is mosolyogtat, mert többek között a magabiztossága miatt szerettem bele.
- Értem. - bólintok is, és a mosoly az arcomon marad. Egy pillanatra ugyan halványodik, amikor felteszi nekem is a kérdést, de gyorsan elhessegetem az emléket, ami eszembe jutott…
- Azt hiszem nálam nem igazán volt a lehetőségek között. De elgondolkodtam rajta egyszer. Csábító a felejtés gondolata. - a Teremtőtől való elszakadás nem, ám a múltunk emlékeinek fátyol alá rejtése… nagyon is megnyugtatónak tűnik. Ám végül másként döntöttem, és ezt már nem bánom. Így találkozhattam Jackkel…
És lassan ugyan, de végül teljesen el tudom engedni magamat. Nem érdekel sem az, hogy honnan jöttünk, sem az, hogy hová tartunk, egyedül a jelen számít. Boldogan karolom át Jack-et, és utazom vele a vízen.
- Hajajj… - nevetni kezdek, és csak azért ne csukom be továbbra is a szemem, mert látni akarok mindent. És érezni… A vízpermetet az arcomon, Jack energiáját, a saját szívem ütemet tévesztett dobbanását… Boldogan akarok kacagni, és kapkodva kapni a levegőt. Miközben Jacket ölelem át…
Ezért eszemben sincs elengedni őt, és nem érdekel, hogy hova fogunk megérkezni. Élvezem a közös utazást is, és a hangom körbeölel mindkettőnket, mikor épp úgy kezdek el nevetni, ahogy szerettem volna. A barlanghoz érve azonban már elakad a szavam is, csak tátott szájjal bámulok, mert ilyen látványban még sosem volt részem.
- Ez gyönyörű… - nyögöm végül ki, percekkel később. Meglepődve veszem észre, hogy enyhén ugyan, de visszhangzik a hangom a hatalmas helyiségben. Elmosolyodom.
- Hahóóóóó… - kiálltam el magam egy kicsit hangosabban. Újra nevetni kezdek, ahogy a kristályok visszaverik a hangomat, és tulajdonképpen ők is üdvözölnek. Jackre nézek, és két nevetés között szólok is hozzá.
- Van ennek a helynek története? Milyen emlékeid vannak innen? - nézem Jacket, majd közelebb lépek a kristály falhoz, és óvatosan meg is érintem, ha engedélyt kapok. A Terra után, akár ez furcsa is lehetne, de itt olyan természetes.  Ahogy az is, hogy a rossz érzéseknek már az emléke is egyre távolabbi…
Somayeh Nazyr
Somayeh Nazyr

Play by : Nazanin Boniadi

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Jack Northon Wed Aug 02, 2023 9:36 pm

Finding Harmony
SomayehSpicaJelen

- Amikor Terrára akartam jönni, benne volt a lehetőségekben, de hogy elgondolkodjak rajta, azt sosem. Mert nem akarok. - sokan félreértik ezeket a szavakat, mert az, hogy valaki erre gondol, még nem jelenti azt, hogy azon gondolkodik el, hogy akarja-e. Nehéz megértetni és a kimondott szavak sosem jók, ezért sem szeretek Terrán interjúkat adni, vagy beszélni. S most sem szavakkal beszélek. Érzésekkel, hangulatokkal, képekkel. A szavak félreérthetőek. És Terrára sosem akartam leszületni. Tetszik a motorozás és ennyi.
- És neked benne volt a lehetőségekben, vagy el is gondolkodtál, akarsz-e leszületni? - nézek rá érdeklődéssel.
Mosollyal nézek rá, ragyogó örömmel. Nem mondhatom meg, miként érezze magát, ám ahogy most ragyog, így szeretném látni minden alkalommal. S még közel sincs ahhoz a csodálatosságához, amit látok benne. De majd eljön, biztos vagyok benne, bízom benne. Addig pedig várok, s kitartok mellette, támaszaként.
Olyan szélesre alakítom kígyótestem, hogy kényelmesen elférjen rajta, s ha kíván a vízzel játszani közben, megtehesse.
- Oda, ahová a madarak is csak búvárszemüveggel jutnak be. - vigyorgom, majd szélsebesen haladni kezdünk, egyre szélesebb legyezőt hagyva magunk után a tó felszínén. Víztündérek bukkannak fel, mellettünk, s alattunk suhannak, surrogó nevetésükből már tudom, felismerték, merre tartunk.
Vízörvény alakul ki előttünk, ahogy az elementálok forogni kezdenek, s beleúszok, beleúszunk, így levegőt is kapunk, s szivárványban játszódó fényekkel hull ránk a vízpermet, míg a nap fénye éri.
Siklunk a víz felszínén, az örvénynek nem engedek, így egyenesen haladunk a tetején, az elementálok is besegítenek.
Aztán hirtelen abbamarad az örvény, s sötét továbbra sincs. A kristályok továbbítják a fényt a felszínről, s ezt szívva magukba a növények, s a part, fluoreszkáló fehér fényben ragyog az egész barlang, amely egész hatalmas méreteket ölt.


Emme

Jack Northon
Jack Northon

Age : 1452
Origin : Arcturus
Skills : Alakváltás, Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér
Profession : motorversenyzö
Play by : Michael Fassbender

https://elementals.hungarianforum.com/t270-jack-northon#1419

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Somayeh Nazyr Sun Jul 02, 2023 7:57 pm

I got way too much time to be this hurt Somebody help, it's getting worse What do you do with a broken heart? I feel my body giving up Can I hold on for another night?
Jack
Spica
Nem tudom, hogy Jack jelenléte, osztatlan figyelme, vagy éppen a hely, és a bolygó lényei vannak rám ennyire jó hatással, de érzem, hogy lassan elengedek valamit. Nem megy messzire, abban nem reménykedhetek (egylőre), de már az is a megváltással ér fel, hogy nem uralja minden gondolatomat a sötétség. Az a fajta, amit kizárólag én tettem oda, így megküzdeni is nehézkes vele. Most viszont… Enged, és a fényt nem csak látom, hanem érzem is.
- Oh. Értem. - így már tisztább. És az is világos, hogy ez nem olyasmi, amiben én segíteni tudnék neki. Ezt a szomorúságot nem is lehet csak úgy elűzni. Remélem azért valamiképp megtalálja a békét a Terra helyzetét tekintve is.
- Te gondolkoztál már rajta? Hogy leszüless? - hiába vagyunk mi is ‘ismerősek’ a Terrán, egész más emberként újjászületni. Az elszakadás, és a tudás hiánya… olyan teher, amivel nem mindenki tud, vagy akar megbírkózni. Viszont a kiskapu, ami ezzel szélesre lehet tárni… Nem egy könnyű döntés, és egyetértek Jackkel, valóban hősök azok, akik ezt vállalják.  Illetve azok is, akik küzdenek a negatív erők ellen…
Egy sóhajjal engedem ki a maradék aggodalmat, és beengedem a jókedvet. Mintha mindegy egyes fordulattal, gyengéd simítással és gurítással ott hagynék valamit, amire nincs szükségem. Elfelejtem azt is, hogy miért jöttünk ide, és hogy mire készülünk… Néhány percig nem egy pár vagyunk, és a családalapításon sem törjük a fejünket. Egyszerűen csak két lélek vagyunk, akik szeretik egymást, és most hogy nem árnyékolja semmi a fényt, erre emlékeztetjük magunkat, és egymást.
És ahogy engedem, hogy a Spica hatással legyen rám, érzem, hogy már tárt karokkal fogad. Vidám mosollyal, nevetve indulok meg a víz felé, nem törődve azzal, hogy milyen mély, milyen hideg, vagy hogy mi fog történni. Nem számít semmi, csak a pillanat, amiben osztozunk.
Ezért sokáig a vízfelszín alatt maradok, és akkor bukkanok fel, amikor már Jacket is a közelben érzem. Olyan könnyedén siklik, hogy rögtön megértem, alakot váltott, és mosolyogva érinteném meg az arcát, ha… nem támogatna a hátára. Nevetni kezdek, és inkább a nyakát ölelem át, belé kapaszkodva, de természetesen nem fojtva őt. Képtelen vagyok abbahagyni a nevetés, ahogy siklani kezdünk a vízen, és egyre messzebb megyünk a vízparttól. Még az egyik kezemet is oldalra teszem, újabb hullámokat gerjesztve, mintha csak a szárnyaimat engedném ki. De most eszembe sincs alakot váltani. Épp így jó, hogy Jackre támaszkodom, minden értelemben…
- Hová viszel? - kérdezem mosolyogva, bár nem hiszem, hogy láthatja. Azt viszont érezheti, hogy még szorosabban bújok hozzá, és néhány pillantra a szememet is becsukom. Teljesen megbízom benne, és bárhová elvihet, akkor is így leszek vele.
Somayeh Nazyr
Somayeh Nazyr

Play by : Nazanin Boniadi

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Jack Northon Thu Jun 29, 2023 11:26 pm

Finding Harmony
SomayehSpicaJelen

Fontolom szavait, s már-már válaszolnék, mikor látom, valamit megért, így mosolyom továbbra is töretlen. Amúgy is az lenne. Ez a hely sokkal inkább otthonom, s érzem, ahogy üdvözöl, s egy lélekként fonja körém energiáját.
Elnevetem magam. Nem utasístotta el, s nem is fogadta be egyelőre, ám nem veti el a dolgot, így bármikor nyithat felé, s ez örömmel tölt el.
Elgondolkodom egy rövid időre.
- Ha valami aggaszt, nem feltétlenül vagyok szomorú, s fordítva. Terráért vagyok szomorú, ugyanakkor mindenki hős a szememben, aki vállalja az odaszületést. S hogy ennyi szenvedésen mennek keresztül. -  értem én, hogy jellemfejlesztő, és ha felébrendenk, megértik, hogy ez egy hatalmas nagy terepasztal, “játék” lehetőségekkel. Ám addig.... sóhajtok egyet.
Figyelem, ahogy kapcsolatba lép az unikornissal. Érdeklődő, mint amilyenek mi vagyunk, ám a játék sokkal inkább érdekes számára.
Mosollyal figyelem, ahogy tollaimmal végigsimítom. Itt szeretem ezt felvenni alakban, s éppen olyan gondosan dolgoztunk együtt az avianokkal, amikor megalkottuk ott a madárhüllő-féléket, melyeket a mai Terra nem ismer.
Csodálatosak voltak.
A fűszálak még hangosabb csillingelésbe kezdenek, majd növekedni, hogy puhán guruljunk végig. Selymességük összeolvad csilingelő hangjukkal, mintha bíztatnának bennünket, s örülnének, hogy van játszópartnerük.
Gurulok én is, fénytestem energiáinak némi lenyomata ott marad a fűszálakon, majd aranyló porként felszáll, s követi utunkat, majd mikor elér újra belémolvad, némelyik karomra, kezemre kérve magát, olvad vissza belém.
És végre beengedi a környezetet, mire az teljes pompájában mutatja meg magát Somayehnek. Ez az igazi Spica, aamikor már nem vendégként tekint valaki a helyre, hanem beengedi, eggyé válik vele.
Látom csobbanását, még várok, s újra alakot váltok, ezúttal vizikígyóvá változom, hiszen a sárkányok és kígyók eléggé rokonok, s belesiklok a vízbe, felsőtestem továbbra is humanoid. A víz körbeölel, s átmegy rajtam, energiánk eggyé válnak, üdvözöljük egymást.
Villámsebesen Somayeh mellé siklok, megmutatva, hogy én vagyok, majd “hátamra” kapom, s siklunk a vízben, mely nagysága felér akár Terra összes vizével. Spica hatalmasabb, mint Terra.


Emme

Jack Northon
Jack Northon

Age : 1452
Origin : Arcturus
Skills : Alakváltás, Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér
Profession : motorversenyzö
Play by : Michael Fassbender

https://elementals.hungarianforum.com/t270-jack-northon#1419

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Somayeh Nazyr Mon Jun 05, 2023 10:28 pm

I got way too much time to be this hurt Somebody help, it's getting worse What do you do with a broken heart? I feel my body giving up Can I hold on for another night?
Jack
Spica
Nem válaszolok azonnal. Hiszen arra egyértelmű a válasz, hogy kit fogadnék be könnyebben a szívembe. De vajon erre irányult a kérdése? Végül úgy döntök, hogy inkább nem vizsgálom mélyebben, csak azt mondom, ami először eszembe jutott, amikor meghallottam a kérdését.
- Egy barátot. Ám egy vendég is bármikor azzá válhat. - amennyiben… mindkét fél nyitott erre. És amint ezt a gondolatot kimondom magamban, valamit megértek. Amennyit adunk, annyit kapunk vissza is… Legalábbis ideális esetben ennek így kéne működnie. Viszont mivel ez a hely megtestesíti azt, ami gyógyír a lélekre, ami a létezés magasabb szintjére emel… Talán éppen így működik.
- Kíváncsi leszek. - mindenre, amit ez az út tartogathat a számunkra… De ennyire még nem tudok előre szaladni. Akkor ugyanis visszahuppannék gyorsan abba az állapotba, amiben jöttem… Ami főleg azért problémás, mert ha a saját fájdalmammal van tele a fejem, nem tudok úgy figyelni Jackre, ahogy szeretnék. És ő nem ezt érdemli…
- Nem tudom. A szavaidból úgy éreztem, hogy szomorúvá tesz az, hogy el kell majd hagynod a Terrát. - talán félreértettem, ám most figyelek, és leginkább meghallgatom, bármit is szeretne. Ha már egyikünknek is könnyebb lesz a szíve, amikor távozunk… máris megérte eljönni ide.
- Áh. Értem. - válaszolom, és a pillantásomat az unikornisra emelem. Ez pedig eszembe juttat valamit.
- Kíváncsi vagyok, hogy mit szólna egy motorhoz. - mosolyodom el, és a képzeletem gyorsan elém is varázsolja ezt a képet. Hogy aztán néhány pillanat múlva már Jack-et lássam a képzeletbeli motoron, és még szélesebb legyen a mosolyom.
- És gyors is… -  vagyis már itt sem vagyok, hív a játék, és a szórakozás. Nem gondoltam volna, akár csak néhány perccel ezelőtt, hogy ilyen könnyű lesz, és épp ezért esik talán mégjobban a gondolatok szélnek eresztése. Biztos nem megy messzire, ám én már annak is örülök, hogy egy kis időre fellélegezhetek. Elvégre van valami, amit nem mondtam ki. Hogy már nem vagyok benne biztos, hogy sárkány akarok lenni… Azonban most ez is eltűnt teljesen. Csak elmerülök a felhőtlen jókedvben, jobban mondva végig gurulok rajta, ahogy az apró kavicsok a megáradt patakban. Jack látványa, és érintése pedig még teljesebbé teszi ezt az élményt. A szavak már nem jönnek az ajkaimra, ám kacagás szabadon szárnyalhat. Csak a szememet csukom be, amikor érzem, hogy Jack a számomra új tollaival végig simít rajtam. Érezni akarom, teljes valójában. A csilingelésre viszont már kinyitom a szemem, és újra nevetni kezdek.
- Me…het… - alig bírtam kimondani, de a lelkesedés, amivel magamtól is fordulok egyet, talán többet mond. Ezért gurulni is kezdünk, a fűszálak visznek magukkal, egy ponton olyan gyorsan, hogy csak egy elmosódott csíkként érzékelem a valóságot. Nem zavar, sőt, mikor ismét megállunk végül hiányzik is ez az érzés. De nem akarom ezt érezni, ezért amint érzem, hogy már a víz is közel van, hirtelen felpattanok. Nem volt jó ötlet, ugyanis rögtön szédülni kezdek, és visszahuppanok a földre. Ám mikor tudatosodna bennem, hogy ez azt jelenti, hogy mindennek ára van, elkap egy érzet. “Valójában nem szédülsz…” Magamban már ellenkeznék is, de… aztán eszembe jut Jack, és az, hogy ő is teljesen más ezen a helyen. Talán az érzeteket magammal hoztam, és semmi közük ahhoz, hogy éppen mekkora távot gurultunk végig a tóig? Erre választ kell találnom.
Ezért megpróbálok ismét felállni, és… mielőtt visszahúzna a föld, kihúzom magam. Ekkor eltűnik a szédülés érzete. Egy csapásra.
- Húúú… ez… varázslatos… - hogy a tóra mondom, vagy épp erre a felfedezésre, a szavaimból nem teljesen egyértelmű. És ez így van jól. Elvégre, amikor a környezetet is beengedem lenyűgöz a látvány. Néhány perccel később viszont eszembe jut, hogy mit beszéltünk a tóval kapcsolatban.
- A fürdés… - nevetni kezdek, és a ruháimat futás közben hagyom el. Szívem szerint ugranék, de mielőtt megteszem, gondolatban a tó engedélyét kérem. Mivel megkapom, végül hatalmas csobbanással el is tűnök a víz alatt…
Somayeh Nazyr
Somayeh Nazyr

Play by : Nazanin Boniadi

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Jack Northon Mon Jun 05, 2023 8:39 pm

Finding Harmony
SomayehSpicaJelen

Szélesebben elmosolyodom. Szeretem, ha kikérik előtte az engedélyem, mielőtt bármit tesznek velem kapcsolatban. Ezért is nehéz Terrán lenni. Mert akármenyire is szeretem a gyorsulást, a motorokat, nagyon könnyedén áthágják a szabad akarat fonalát, nem törődve másokkal. És ez fájdalmas.
- Kit fogadsz be könnyebben? Egy vendéget, vagy egy barátot? - nekünk is szükséges megnyílni, hiszen ha vendégként tekintünk magunkra itt, akkor ők sem tudnak nyitni felénk.
Elnevetem magam újra.
- Akár. - egész érdekes itt étkezni. Eggyé válunk azzal az energiával, s hiába van Terrán is ez, hiszen azt mondják, az vagy, amit megeszel, ők ezt nem értik.
- Aggasztani? Mi aggasztana? - próbálom megérteni, miért ezt a szót használta. Engem nem aggaszt. Csak szomorú vagyok, s egyben remélem, hogy ha majd visszatérek, Terra már az új formájában lesz, s akkor sokkal kellemesebb lesz ott lenni.
Ránézek a válaszra, hosszasan. Erre sosem gondoltam, s nagyon nagy öröm járja át szívemet.
Kiengedem a levegőt, s elmosolyodok.
- Ennek örülök. - felelem csendesen.
- Mmmm, majdnem. - figyelek az alakra, aki unikornis. Érzem őt, a kedvességét, azt a ártatlanságát, amit a terraiak úgy hiszik, elveszítettek már.
- Ebben a formában szeretnek lenni. Könnyebb és gyorsabb utazni az univerzumban akárhová. - én olyankor csak egy villanás vagyok, ha meg kényelmesen akarok utazgatni, akkor orbitként teszem, mint mindannyian tesszük.
- Szeretnivaló sárkány vagy. - mosolygok rá, s figyelem, ahogy végre elengedi magát, s élvezi az ittlétet.
- Tudom. S köszönöm együttérzésed, barátom. - küldöm fejben ugyanúgy vissza érzéseimet.
Majd alakom változni kezd, egyre légiesebbé válik, s azt az alakot veszem fel sárkányformában, amiben itt lenni szoktam. Smaragzöld, fehér csíkokkal, s szinte áttetsző, mint egy zöld csipkeachát.
Körözök párszor Somayeh felett, mielőtt visszaváltanék humanoid alakba, ezúttal már sokkal inkább fénytestemben, amit nagyon szeretek. A pixie összeolvad enerigáimmal. Segédem volt egy ideig Terrán, nagyon kíváncsi volt rájuk, azután visszatért ide, feladatai ide hívták.
Még mielőtt visszaváltoznék, finom tollá alakulnak pikkelyeim, s úgy haladok el Somayeh felett, ezúttal jóval kisebb méretet felvéve, hogy még jobban tudjam simogatni.
Akár a tóig is így elgurulhatunk. - a fű hangos csilingelésbe kezd, jelezve, mennyire odavannak az ötletért.
Emme

Jack Northon
Jack Northon

Age : 1452
Origin : Arcturus
Skills : Alakváltás, Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér
Profession : motorversenyzö
Play by : Michael Fassbender

https://elementals.hungarianforum.com/t270-jack-northon#1419

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Somayeh Nazyr Tue May 16, 2023 11:33 pm

I got way too much time to be this hurt Somebody help, it's getting worse What do you do with a broken heart? I feel my body giving up Can I hold on for another night?
Jack
Spica
Szeretem a meglepetéseket, főleg a kellemeseket. Most viszont… inkább az van bennem, hogy mennyire sokat kell még tanulnom a világról, és kissé zavarba is hoz, hogy érzem a képzeletem határait. Az engedélykérés egy érző lénytől ugyanis logikus, de… egyszerűen most még nehéz belegondolni, hogy itt minden él, és ha akarunk, kapcsolódhatunk. Vagy ez nem választás kérdése, csak… megtörténik? Egyelőre még nem értem. Csak azt, hogy…
- Logikus. Már a harapást sem jó akárkinek felajánlani… - amikor kimondom, rájövök, hogy önkéntelenül társítottam magamban két értelmet is ehhez a kijelentéshez. Az egyik pozitív, és éppen azt a bizalmat erősíti, ami Jack és közöttem van. A másik olyan, mint egy kéz, ami a mályvacukor felhőket elsöpörve utánam akar nyúlni és… Sóhajtok egyet, és megpróbálok visszatérni ahhoz a nyugalomhoz, amit néhány másodperce éreztem. Szerencsére… Jack energiáját érezve egész jól megy.
- Erre rá lehet érezni? Már mint… a tapasztalás akkor is segít, ha… én csak egy vendég vagyok itt? - már ez rövid idő is elég volt arra, hogy valami megváltozzon bennem, de én nem tudnám elképzelni, hogy ez a hely legyen az otthonom. Olyan tiszta, olyan idilli… ez pedig nyilván az itt élő lelkeknek köszönhető. Én nem tudnék hozzáadni semmit sem. Azt hiszem… Jack nevetése megakasztja a nem túl kellemes gondolat menetet.
- Azt majd akkor kérdezzem meg, ha megérkeztek? - még nem tudok vele nevetni, de egy huncut, féloldalas mosoly az arcomra költözik. Ezt a jelenetet ugyanis minden szokatlansága ellenére el tudtam képzelni. És ezzel ahhoz is közelebb kerültem, hogy megértsem Jacket. Hiszen, ha megismerem a világát, az otthonát, akkor ő is közelebb lesz hozzám. Erre pedig nagyon vágyok…
- Ez aggaszt? Hogy választottál egy új helyet, de meg vannak számlálva ott a perceid? - nem kérdezem, hogy mi az oka, hiszen azt sejtem, és érzem én magam is. Illetve az sem kérdés, hogy vele tartanék, bárhová is szeretne menni. Ugyanis, amikor megkérdezi, hogy én hol érzem a legjobban magam, még csak gondolkodnom sem kell a válaszon.
- A pálya szélén, amikor versenyed van. - tudom, hogy leginkább a bolygóra kérdezett, de én akkor érzem igazán teljesnek magam, amikor a pályán vagyunk. És az sem zavar, hogy ilyenkor nincs mellettem. Ugyanis a több ezres tömegen keresztül is érzem az energiáját, és tudom, hogy olyankor mennyire boldog… Ez pedig engem is teljessé tesz, még ha nincs is ok-okozati összefüggésben a jelenlétemmel. Bár bízom benne, hogy azért van…
A figyelmem viszont magára vonja a látogató, aki nagy örömömre úgy tűnik, hogy érdeklődik irántunk. És Jack szavaiból még valami másra is következtetek.
- Vagyis megmutatta az igazi valóját nekünk? - ilyen egyszerűen? Bár ilyen fényt, ilyen tisztaságot vétek is lenne takargatni. Nincs oka rá. Akkor én miért választottam azt, hogy álarc mögé bújok? Még Jacknek is csak azután tudtam megmutatni magamat, hogy igazán megismertem. Előtte… képtelen voltam erre. Most és itt viszont… nem számít, azt hiszem, hogy ez sem…
- Akkor jó, mert szelíd sárkány vagyok… - nevetni kezdek, és engedek az ösztönnek, ami most épp játékra késztet. Változik az unikornis energiája is, és az enyém is kezd egyre jobban kiengedni, ahogy mozdulataim már nem a tudatom, hanem a féktelenség, és a szabadság érzése hajtja. És szeretném, ha ezt Jack is érezné, még akkor is, ha neki ez nem egy új tapasztalat.
- Jack, gye… - nem tudom kimondani, hogy “gyere”, mert olyan lendülettel futok, hogy az egyensúlyomnak nem vagyok teljesen az ura. Ez pedig egy esést eredményez, aminek a Terrán fájnia kéne. Most viszont eldőlök ugyan, de gurulni kezdek, pont úgy, mintha maguk a fű szálak görgetnének, és mozgás közben kellemes simítást érzek. Meg némi csiklandósságot. Felhőtlenül kacagni kezdek, pedig a hangomat néha elnyeli az, hogy az arcom a talaj felé mutat.  Aztán újra az ég felé fordítanak, és mikor már szédülni kezdenék, a fűszálak megállítanak. Még mindig nevetek, de két lélegzet vétel között kimondom, amit szerettem volna.
- ...re - és még mindig nem hagytam abba a nevetést...
Somayeh Nazyr
Somayeh Nazyr

Play by : Nazanin Boniadi

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Jack Northon Tue May 16, 2023 10:29 pm

Finding Harmony
SomayehSpicaJelen

Szélesen elvigyorodom, sejtve, mi is a véleménye a terrai tóban fürdésekről. Ezt én sem értem bennük, és már túlléptem rajta. Az élet élvezetéért olyan birtokot vettem, ami elzárt a kíváncsi szemek elől.
- Igen. Ám, ha nem ajánlják fel, hogy megeheted őket, akkor hagyd őket. - itt egészen más világ van, mint Terrán. Nekem itt elég volt a fény, a mályvafelhők pedig tudattal rendelkeznek, megenni olyan lenne, mintha engem enne meg.
- Valójában mindent. De csak ha felajánlja. - még mindig kényelmesen fekszek a fűben. - Pár nap, és meglátod, hogy elég a napfény, és folyadékot inni. A víz itt a legfinomabb, amit valaha ittam.
- Akkor majd megkérjük, hogy jöhessenek. Csak ne úgy hívd, hogy meg akarod őket enni. -nevetem el magam.
Fél szemmel sandítva rá, nézem, ahogy elkap egy szirmot, s leteszi. Kezd már alakulni...
A kérdésre úja a felhőkre nézek egy ideig.
- Igen. Arcturus a szülőhelyem,  Spica sokkal inkább az otthonom. Terra is nagyon szép, de lassan el kell onnan mennem. - érzem, ahogy a toxikussága mérgezni kezdett, s erre válaszul még több fényt és harmóniát igyekszek adni, hogy segítsem őket. Érzem, hogy az utolsó próbálkozása az árnyaknak mindez. De az idejük lejárt.
- Te hol érzed a legjobban magad? - nyitom ki szemem végül, s keresem tekintetemmel.
Kijelentése után  elmosolyodom, ahogy a fény alakulni kezd,  kiolvasva Somayeh érzéseiből, mit is kíván látni.
- Csak egyes helyeken látják őket olyannak, mint Terrán. Valójában úgy néznek ki, ahogy az előbb láttad őket.
S mintha csak meghallotta volna szavaim, valóban át is alakul masszává.
- Inkább játszani, kergetőzni. Nem préda, nem is úgy tekint magára. - mosolygok az alakra, s mintha erre reagálna, mocorogni kezd az alakja.
Felülök, de addigra már elrohannak, s a pixie felreppen vállamra, kényelmesen helyet foglal, s még egy szálat varázsol, s azt ő kezdi el rágcsálni.
- Meg tudtok gyógyulni itt. Nem lesz egyszerű.
A fejemben suttogja szavait. Sóhajtok egyet. Mindig elfelejtem, hogy Spica is egy tudatközösség, s hogy beléptünk ide, nyitott könyv vagyunk számukra. S talán éppen ezért szeretek itt lenni. Nincs félremagyarázás, nincs hiszti, nincs sértődés, harag. Csak... vagyunk.
Emme

Jack Northon
Jack Northon

Age : 1452
Origin : Arcturus
Skills : Alakváltás, Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér
Profession : motorversenyzö
Play by : Michael Fassbender

https://elementals.hungarianforum.com/t270-jack-northon#1419

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Somayeh Nazyr Tue May 02, 2023 10:25 pm

Egy huncut mosoly árnyéka húzódik az arcomra a kijelentése után.
- Hmm… ez egész jól hangzik. - nem feltétlenül az ünneplés része miatt. Szerintem csak pucéron lehet fürdeni, ám a Terrán ez alkalmanként problémás. Én ezért is részesítem előnyben azokat a helyeket, ahol el lehet bújni a világ elől. Ha ráadásul motorral lehet oda eljutni, akkor két legyet ütünk egy csapásra. Azt pedig most nem fogom kimondani, hogy számomra már az is ünneplés, hogy most itt vagyunk. Kettesben. Nagyjából… Az ég felé nézek, amikor látom, hogy Jack integetni kezd, és kissé meglepve, de mosolyogva látom, hogy itt még a felhők is kedvesek. Ezért én is integetni kezdek, majd magam is nyújtózom egyet a fűben, és jólesően kortyolok egyet a levegőből is.
- Vannak itt mályvacukor felhők? - Jackra nézek, és az ajkaim résnyire nyílnak, miként ez az információ még inkább meglep. Arról hallottam, hogy itt minden élő és lélegző, még a kövek is, ám az ízeket eddig nem társítottam a Spicához. Most azonban…
- Van még más is itt, amit meg lehet enni? - közelebb hajolok Jackhez, és finoman megharapom a vállát. Az íze tökéletes, de őt nem szívesen fogyasztanám el, mert akkor nem maradna több belőle…
- Jöhetnek a felhők. - mosolyodom el, és a kezeimet is felemelem, annak ellenére is, hogy ezek még nem azok a felhők. Így el tudok kapni egy fehér szirmot is, és a tenyeremben tartom egy ideig. Aztán inkább leteszem, kettőnk közé. Nem mintha túl messze lennék Jacktől…
- Két helyre húz a szíved? - nézek Jackre, és próbálom elképzelni mit érezhet. Magam is látom, hogy itt otthon érzi magát, de én akkor is ugyanezt a fényt látom az íriszeiben, amikor egy motoron ül. Azt a kérdést pedig nem teszem fel neki, hogy ha választania kéne, akkor miként döntene, mert szerencsére az utazás a Terra és a Spica között, bármikor lehetséges.
- Oh. Másmilyennek képzeltem az unikornisokat. - és mintha a szavaimat követné, egy pillanatra megváltozik a fény sziluettje, és már határozottan egy ló formáját mutatja. Hogy utána néhány másodperccel később, már egy alaktalan massza képében tetszelegjen, és a naplemente színei átváltozzanak az éjszaka kékjeire. Lenyűgöz, minden tekintetben, ezért is lépdelek önkéntelenül közelebb. Jack javaslatát követően pedig már egy mosoly is van az arcomon, izgalommal egyetemben.
- Szia. Van kedved csatlakozni hozzánk? - megtorpan, és immáron nem követi a mozgásomat. Engedi, hogy közelebb menjek. Aztán szavak nélkül is érzem, hogy inkább egy játékra hív. Futni szeretne, és erre bíztat engem, illetve minket is.
- Szerintem azt akarja, hogy kapjuk el… - nevetni kezdek, és futni kezdek az unikornis után. Érzem az ő jókedvét is, és persze azt is, hogy valódi esélyem utolérni - ebben az alakban - nincs. De épp ettől a gondtalan futkározástól érzem azt, hogy a gondolataim végre kezdenek tisztulni.
Somayeh Nazyr
Somayeh Nazyr

Play by : Nazanin Boniadi

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Jack Northon Tue May 02, 2023 9:02 pm

Finding Harmony
SomayehSpicaJelen

- Rendben. - érzékelem, ahogy a burok körülötte van, nem tudott még kilépni belőle, mögüle, s meghagyom számára az időt, hogy a maga érzései szerint tegye meg, vagy ne tegye meg.
Repülés közben azért figyelemmel tartom, merre is jár éppen, hogy aztán ismét átadjam magam a szabadon repülés élvezetének. Főként, mert érzékelem, ahogy érzései eljutnak hozzám: élvezi a repülést, a sebességet.
Mélyeket kortyolok a finom levegőből, ami végtelenül tiszta, s finom. Szinte íze is van. Megkóstolom. Ténlyeg van íze....
- Tóban pucéron fürdéssel? - nevetek rá, majd a felhő-félékre tekintek, melyek még csak formában és állandóságban sem terrai mértékűek: a felhők itt másféle tudatot képviselnek. Integetek nekik, mire lelkesen mocorogni kezdenek, vidáman formába rendeződnek. Ó, ismerik Terrát! Igaz, sokan menekültek ide, tudom.
- Neked milyen ötleted van az ünneplésre? Ehetünk mályvacukor felhőt is. Nem, nem őket. - mosollyal nézek fel a felhőkre, mire lime-és fehér szirmokat szórnak le. Ez tényleg komolyan olyan, mintha álomvilágban lennénk.
- Kedvelem Terrát, mégsem tartom az otthonomnak. Sokkal inkább ezt. - mutatok körbe. -Igen. Csak itt nincsenek motoros kerékpárok, hogy száguldani és csapatni lehessen velük. - sóhajtok egyet.
Arra pillantok, amerre mutat, majd a felhőkre vissza.
- Egy érkező unikornis.
Azután oldalt fordulok, felkönyökölve, s nézem, ahogy felkeltette az érdeklődését.
- Kérdezd meg tőle. Invitáld meg. S ha szeretne velünk találkozni, akkor tudja, hogy mi nyitott szívvel fogadjuk. - itt nincs olyan, mint Terrán, hogy csak úgy odamegyünk és simi-meg-érintés. Engedély nélkül. Mindenkinek saját döntési joga van, kinek engedi meg, hogy hozzáérjenek.
Egy pixie landol a közeli virágon, rámosolygok, ő pedig átnyújt egy szál virágot. Füvet. Bár ló nem vagyok, szeretek gazt rágcsálni, így hálásan elfogadom.
Mmm... ennek mézíze van. Finom.


Emme

Jack Northon
Jack Northon

Age : 1452
Origin : Arcturus
Skills : Alakváltás, Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér
Profession : motorversenyzö
Play by : Michael Fassbender

https://elementals.hungarianforum.com/t270-jack-northon#1419

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Somayeh Nazyr Tue Apr 18, 2023 10:06 pm

Tudom, hogy Jack számára nem ismeretlen a Spica, de egyelőre én nem tudok kapcsolódni hozzá. Az érintése velem van, ám a csendes nyugalmát, és az otthonosság érzését még nem tudom osztani vele. A feszültség tapintható az ereimben, és a mesebeli tájat is csak üres szívvel tudom szemlélni. Pedig valóban bámulatos.
- Most tökéletes lesz a Snohann völgy. Akár fürödhetnénk is a tóban. - szeretem a vízet, ám van egy olyan érzésem, hogy az itteni nem csak látványra, hanem érzésre is más lesz a Terraihoz képest. Én pedig pont ezt keresem most. Egy ‘lökést’, ami kimozdít, de nem annyira, hogy teljesen elveszítsem magunkat. Épp, hogy vissza akarok találni azokhoz a gondtalan napokhoz, amik a megismerkedésünkkor jellemezték az életünket.
- Sejtettem. - somolygok finoman, és a kezét kissé megszorítom, mielőtt elengedénénk egymást, és átváltoznánk. Én sosem akartam semmit sem elkapkodni, és mindig megfontoltan szoktam cselekedni. Most azonban nem. Most csak érezni akarok valamit. Valami kellemeset, valami megnyugtatót, valami felszabadítót. Eggyé akarok válni a természettel.
Ezt pedig az égben teszem együtt Jackkel. Látom, hogy ő lassabb, mint én, hiszen számára a repülés is élvezet és kaland, de ezúttal nem lassítok le, és nem is várom meg. Egy pár percig csak a sebességre figyelek, és a szél áramlatokkal úszom a levegőben. Ha túlságosan is eltávolodnánk egymástól, természetesen felé fordulnék, de erre nincs szükség. Úgy érkezünk meg, hogy a szívem még mindig hevesen ver, és a gondolataim még mindig a magasban járnak. Még egy mosoly is az arcomra költözik, bár az igazi alakomban ez inkább egy vicsorként látszódik. Ezért mikor látom, hogy Jack vissza változik, én is a humanoid alakomat veszem fel. Aztán leülök, mert pár pillanatnyi pihenőre mindenképp szükségem van.
- Köszönöm. - mosolygok már jól láthatóan, és a szemem elé kúszó pár kósza hajtincset is kisimítom az arcomból. Még az is lehet, hogy kipirultam egy kicsit. Talán még sosem voltam olyan gyors, mint most.
- Hogyan ünnepeljünk? - Jack azt hiszem már el is kezdte, legalábbis ő a tőle megszokott lazasággal már el is terül a talajon. Szeretettel nézek rá, egyelőre azonban még nem csatlakozom mellé. Én ülve figyelem a tájat, az ugyanis az én szememnek szokatlan. Remélhetőleg már nem sokáig.
- Ennek örülök. - én még nem tudnám ugyanezt mondani. Viszont azt sem, hogy rosszul érzem magam. Épp csak még nem sikerült letenni, amit szeretnék. De bízom a Spicában, és legfőképp Jackben.
- Hiányzott már ez a rendszer? - olyan otthonosan mozog a Terrán, hogy ha nem ismerném eléggé, akár azt is mondanám, hogy ő oda tartozik. De már most is látom rajta, hogy egészen más szívvel van itt, mint a Terrán. Én viszont… még mindig ott vagyok fejben. Legalábbis addig a pillanatig biztosan, amíg meg nem látok valami különöset.
- Az ott micsoda? - lehet jobb kérdés lenne, hogy kicsoda. Mindenesetre felemelem a kezem, és abba az irányba mutatok, ahol a fényjátékot látom. A naplemente színeiben játszik, de a sziluetjje olyan, mint egy emberé. Sosem láttam hasonlót.
Ezért önkéntelenül felállok, és egy lépést is megteszek a lény, vagy az objektum irányába. Aztán már fordulnék is Jack felé, ha nem látnám, hogy a fény is messzebbre kúszik. Emiatt a pillantásom marad a sziluetten, és várom, hogy ismét megmozduljon. De nem történik semmi.
- Közelebb lehet menni hozzá? - nem hiszem, hogy a biztonságunkat veszélyeztetné - bármi is legyen az - de talán egy olyan lélekhez tartozik, aki nem szereti az idegeneket. Ezért, ha Jack bátorít is rá, hogy menjek, vagy menjünk közelebb, akkor is csak lépésenként haladok. És nevetni kezdek, mikor rájövök, hogy az én lépéseimet másolja, és folyamatosan tartja a távolságot.
Somayeh Nazyr
Somayeh Nazyr

Play by : Nazanin Boniadi

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Jack Northon Tue Apr 18, 2023 9:13 pm

Finding Harmony
SomayehSpicaJelen

Spica nekem mindig megfoghatatlan volt, ugyanakkor valahol sokkal inkább az otthonomnak érzem, mint Arcturust. Pedig nem itt születtem, s nem itt nőttem fel. Idősebb voltam már, mikor meglátogattuk az ittenieket, és egyből úgy éreztem, hogy idetartozom. És hogy nem értem Spicát. Ez a kettősség a mai napig elkísér.
Érzem Somayeh érintését, kezem máris mozdul, hogy körbefonja az övét. Érzem az aggodalmát, ám hiszem, hogy előbb-utóbb sikerrel járunk. Amit nem azon az áron szeretnék elérni, hogy neki fájdalmat okozzon. MIndegy, milyen értelemben.
- Tényleg mesebeli.  - itt most szürreálisan kék a táj, s fehér a talaj, a fák törzse. Nem sokkal odébb indigóba vált át, hogy máshol pedig magenta és rózsaszín, lime és még ki tudja milyen színek keveredjenek. S a táj sem terrai szemhez szokott.
- Mit szólnál Snohann  völgyéhez? Ott van egy smaragd tó. Még sosem voltam ott. Neked van elképzelésed, hova szeretnél menni most? -a kérdés a mostra vonatkozik. Számtalan helyet megmutatott, mit akar majd megnézni, van, ahol több időt is el fogunk tölteni.
- Ki tudja? - felelek vissza csipkelődően, s elengedem a kezét, ahogy átváltozik.
A gyorsaság lehetőségére felcsillan a szemem. Repülni saját szárnyaimmal meg a legnagyobb élvezet, jobb, mint a motor. Nem, annyira nem. Mind a kettő nagyon jó érzés.
- Még szép! - nevetem el magam, s magam is átváltozok.
Somayeh előnyére van alkata, és tudom, hogy ebben a formában is hiába rajongok a sebességért, azért jócskán lomhább vagyok, főként, mert dugóhúzó, kör, és mindenféle formát adok be repülés közben, élvezve, hogy nem kell láthatatlanná tennem magam ahhoz, hogy repülhessek, vagy a saját formámban legyek.
Nevetve változok vissza, s huppanok le mellé aaa... fűbe?
- Szép landolás volt. Ezt meg kell ünnepelni. Gratulálok. - kezem a tarkóm alatt összerakom, úgy fekszek ki a talajon.
- Ahhh... már most egészen jó itt... - adom ki magamból a levegőt, hogy visszaszerezzem a lélegzetemet. Mert azért kijöttem ebből a formából. Úgy minden téren.

Emme

Jack Northon
Jack Northon

Age : 1452
Origin : Arcturus
Skills : Alakváltás, Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér
Profession : motorversenyzö
Play by : Michael Fassbender

https://elementals.hungarianforum.com/t270-jack-northon#1419

Back to top Go down

Finding harmony Empty Finding harmony

Post  Somayeh Nazyr Mon Apr 17, 2023 8:56 pm

Megérkeztünk. A megkönnyebbülés pillanata kéne, hogy legyen, de nem érzem kisebbnek a terhet. Pedig épp az volt a cél, hogy számomra ismeretlen világ majd kiszakít a megszokott gondolatkörből, de az érkezéskor ennek még a nyomát sem érzem. Csak félelmet az újabb kudarctól…
Azonban szabadulni akarok ettől az érzéstől, ezért az éltető oxigént is mélyen magamba szívom. A kezem pedig Jack-ét keresi, mert mindentől függetlenül ő az én támaszom, minden helyzetben. És remélem én is az övé. Viszont a helyzet, amibe kerültünk egész más jellegű. Most valóban osztozunk a terhen, pedig ez épp az örömről, és az áldásról kéne szóljon, amit egy élet jelent. De ez még mindig olyan távoli…
- Csodálatos ez a hely. - ebben már most biztos vagyok, ezért meg is próbálom a természet szépségét segítségül hívni, és az aggodalmaimat félretenni, legalább egy rövid időre. De még ez sem megy olyan egyszerűen. Ezért Jack érezheti rajtam, hogy még nem tudtam elengedni magam.
- Hová menjünk először? - én leginkább egy olyan helyre mennék, ami a Terrához képest idegen tájat mutat. Kértem útmutatást azon barátaimtól, akik jártak már a Spica rendszerben, de egész más személyesen megtapasztalni, mint ‘leírásokra’ hagyatkozni. Ezért én számos helyet bejelöltem, amit meglátogatnék, és korábban meg is mutattam Jacknek. Azt viszont egyelőre nem tudom, hogy hova mennék először a legszívesebben.
- Ki fogod bírni motor nélkül? - nézek mosolyogva Jack-re, és csipkelődök finoman, mielőtt átváltoznék az igazi alakomba. Én nem rendelkezem olyan méretekkel, mint Peter, de azért sárkányként a Terrán még így is kilógnék a sorból. Itt viszont már nem kell aggódni emiatt. Talán épp a valódi alakom, és a szabadság fog segíteni abban, hogy visszataláljak önmagamhoz. És önmagunkhoz.
- Egy verseny az első állomásig? - nekem nem számít, hogy ki nyer, vagy ki veszít, szimplán, csak gyors akarok most lenni. Repülni, olyan sebességgel, amire csak képes vagyok, mert a Terrán épp ez az, amire nem igazán van lehetőség. És most mindent meg akarok ragadni, ami segíthet abban, hogy… egyelőre az is elég, ha a gyomromban lévő gombóc eltűnik…
Somayeh Nazyr
Somayeh Nazyr

Play by : Nazanin Boniadi

Back to top Go down

Finding harmony Empty Re: Finding harmony

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum