Log in

I forgot my password

Latest topics
Big Change

Queil Gryth Yesterday at 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Sun Apr 21, 2024 9:45 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


The Plan

2 posters

Go down

The Plan Empty Re: The Plan

Post  Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Azt hittem, hogy én vagyok a legizgatottabb a közelgő nagy nap miatt, de hamar kiderült, hogy Cryl köröket képes rám verni, és nem csak a könnyed esti futás során. Szerintem azt is megtervezte, hogy melyik irányba billenjen a fülem, amikor esküt cserélünk, és nem lepődnék meg, ha hamarosan javaslatot fog tenni rá, hogy milyen hangnemben szóljon a hajó hajtóműve, tiszteletként a nagy napra. Imádom a lelkesedését, de ennyire… még én sem vetettem el a súlykot.
Viszont tudom, hogy ennek éppen az-az oka, hogy boldog, és ő eképpen fejezi ki magát. Ahogy Chris is másként kommunikál és persze én is. Én inkább csendes maradok, amikor örülök valaminek, és ilyenkor képes vagyok jobban elmerülni a tevékenységben, amit csinálok. Vagy éppen a pihenésben ugye…
Most is, csak figyelem, ahogy Cryl pörög, ahogy a szél lágyan ringatja a közeli faleveleket, ahogy Chris hajója megérkezik a kikötőbe.
Chris hajója megérkezik a kikötőbe!
Szinte rögtön fölpattanok, és Cryl is néhány másodperc múlva eszmél, hogy megérkezett az, aki a legfontosabb nekünk. Aki nélkül ennek az egésznek nem is lenne értelme, így dobunk mindent azonnal, és majd később folytatjuk. Együtt…
- Szia. - köszönök mosolyogva, persze csak Cryl után. Ő gyorsabb volt nálam, és már csak emiatt is szélesedik a mosolyom.
Néhány pillanattal később viszont bennem reked a levegő. Chrisen ugyanis észreveszek valami furcsát, és… nem sokkal ezután elhangzik részéről egy olyan mondat is, amit az univerzum története során még nem igazán követett kellemes folytatás. Legalábbis az én tapasztalataim szerint, Cryl ugyanis meg sem rezzen, épp olyan lelkesen ugrándozik, mint amikor rájött, hogy nem muszáj egy tortát választani, lehet akár több is.
- Figyelek. - Crylre nézek, és a pillantás, amit felé küldök számára is elég ahhoz, hogy egy fokkal komorabb hangulatra váltson. Vagy inkább aggódóvá. Nála gyorsabb, és látványosabb is az átmenet, mint nálam.
- Figyelünk. - jelenti ki végül ő is, és tényleg mindketten elhallgatunk. Majd Cryl a szája elé kapja a kezét, amikor Chris elmondja, hogy miről is van szó, és én is érzem, hogy megfeszülnek az izmok a karomban, és az arcomon.
- Milyen tervről van szó? - az ösztönöm nagyon rosszat súg, éppen ezért sem mozdulok, amíg nem válaszol. Egy időre még Cryl is eltűnik a figyelmem fókuszából, csak Christ látom magam előtt, most és… akkor, amikor még mindketten közelebb voltunk ahhoz a bizonyos királynőhöz. Bennem nem hagyott olyan mély nyomot, mint benne, mégis, elég volt csak az említése, és érzem, hogy az epe gyűlni kezdett a torkomban. Bár ennek talán inkább ahhoz van köze, hogyha Chris így elénk áll, akkor tudom, hogy biztosan érintve van ő is ebben a tervben…
Trohan Colt
Trohan Colt

Play by : Idris Elba

Back to top Go down

The Plan Empty The Plan

Post  Chris Johanson Fri Mar 22, 2024 8:23 pm

「 Trohan - Andromeda - Jelen 」
「A Terv 」


Gregtől és Roberttől távozva, egy ideig egyedül akarok lenni, s gondolkodni, de legfőképpen gyűjteni az erőt, hogy elmondjam Trohannek és Crylnek, mire is készülünk. Cryl teljes vádliszélességgel belevetette magát az esküvő tervezésébe, s nehéz lesz.
Mert mi van, ha az esküvőről éppen az fog hiányozni, akinek aznap boldognak kéne lennie.
Márpedig a pakliban nagyon benne van.
Mégis elvállaltam, más lehetőség nem maradt arra, hogy ezt a lépést megtegyük.
Ahogy landolok a hajóval, úgy nézem, merre vannak. Remélem, együtt, mert akkor nem kell lenyelnem a kitörni készülő szavakat.
Megkönnyebbülve érzékelem, hogy együtt vannak, s hogy nem éppen olyan helyen, ahol a lelkes készülődésre árnyat vethetne a ... bejelentésem.
S minden gond ellenére is, széles mosollyal arcomon ölelem át őket. Nagyon szeretem őket, s ezt semmi és senki sem veheti el tőlem.
- Sziasztok! - borulok mosollyal nyakukba, s mind a ketten kapnak csókot.
Aztán leülök, mert eddig tartott a lábam. Az izgalomtól a tollaim is kezdenek előjönni. Hiába, ez már így marad...
- Szeretnék mondani valamit, ha van egy kis időtök... - andromédai ide meg oda, van, amit én is tudok úgy előkészíteni, hogy bármilyen jókedv eltűnjön.
- A királynőről van szó. Van egy tervünk a Black League-gel együtt.



  
Chris Johanson
Chris Johanson

Origin : Andromeda
Profession : Programozó/Messenger
Play by : Louis Hofmann

https://elementals.hungarianforum.com/t191-chris-johanson#930

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum