Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


(S)Quadrát

4 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

(S)Quadrát - Page 3 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Thu Nov 24, 2022 9:46 pm

Where is Mar... cel

Minél közelebb értem a házhoz annál idegesebbé váltam, és mintha az autó a bennem lévő érzésekre reagálna, épp akkor forrt fel a hűtővíz, amikor már rólam is patakokban folyt a veríték. Nem örülök neki, hiszen az én figyelmetlenségem miatt alakult így, de azért ennek is van némi pozitív oldala. Ha Marcel értem tud jönni, és egyedül jön, kiváló alkalom adódik rá, hogy beszéljünk. Remélem, hogy a virágos igazat mondott, és a rózsaszín rózsa valóban kifejezi a barátságot és azt, hogy baromira sajnálom, amit tettem.
- Üzemanyag van. Meg tulajdonképpen minden. Csak hűtővíz nincs. És nagyon köszönöm. Életmentő vagy. - nem az autó értelmében, inkább a józan eszem vonatkozásában. Mert már nagyon túl akarok lenni a bocsánatkérésen, és ezt már csak az alapján is tudom, hogy amíg Marcel meg nem érkezik,  a jobb lábam gyorsan fel-le mozgatom, és a saját kezemen kopogok az ujjaimmal. Mikor meglátom a kocsiját, minden mozgás abbamarad, és egy megkönnyebbült sóhajt is elengedek, de mikor oda is ér hozzám, megint nagyon ideges leszek. Igyekszem nem annyira mutatni, mert hiába a bosszússág az autó miatt, elég gyorsan kiderülne, hogy egyáltalán nem az a gondom. Ezért igyekszem mosollyal kiszállni az autóból, és ha Marcel engedi, egy öleléssel köszöntöm. Azt hiszem egy kicsit hosszabbra sikerült, mint szokott, de próbálom elkergetni azt a gondolatot, hogy amiatt, mert félek tőle, hogy ez lesz az utolsó…
- Szia. Minden rendben. Kizárólag a büszkeségem sérült. Mert azóta nem ellenőriztam a hűtővizet, amióta megvettem a járgányt. - nem volt az olyan rég, de azért eszembe kellett volna, hogy jusson. Büszke vagyok rá, hogy ahhoz képest, hogy nem vagyok Terrai elég jól értek az autókhoz. De ez sajna kimaradt. Az viszont biztos, hogy legközelebb nem csak figyelni fogok erre, de még lesz is nálam hűtővíz akárhova is megyek.
- Szerintem még várjunk egy kicsit. Csak nemrég hagyta abba a gőzölést. - odamegyek az autó elejéhez, és a kezemet a motorháztető fölé emelem néhány centivel. Még így is érezni a hőt, ezért mindenképp érdemes lenne még várni egy kicsit. Nekem pedig… beszélni kéne.
- Ha már így alakult… szeretnék veled beszélni valamiről… - miért nézem a földet? Ezt nem lehet. Ha hibáztam férfi leszek, és vállalom. Ezért felemelem a fejem és Marcel tekintetét keresem. Mondjuk a CGI kék szemei nem könnyítik meg a helyzetem…
- Nagy baromságot csináltam, és mivel téged is érint, szeretnék bocsánatot kérni tőled. - azt nem tudom, hogy ezzel kell-e kezdeni, vagy rögtön azt kéne elmondanom, hogy mit csináltam, de ezzel akartam indítani. És ha nem lenne tele a keze a kannával a virágcsokrot is most adnám oda neki.
- Szóval… valamiért befészkelte magát a fejembe az-az őrült gondolat, hogy nekem beszélnem kell Oliviával, mielőtt közösen találkoznánk, és el kell neki mondanom, hogy vigyázzon rád. Tudom, hogy azt mondtad, hogy ő egy angyal és bíznom kellett volna a szavadban. De sajnos nem tettem teljes mértékben, és ezért meg akartam mondani neki, hogy bánjon veled jól. - ezt sikerült egy levegőre elmondani, ezért amikor a végére érek, hatalmas levegőt veszek. Ekkor veszem észre, hogy enyhén ugyan, de remeg a kezem. Ezért inkább magam mögé teszem és összekulcsolom.
- Már ez is hülyeség volt, de ez még nem is a fő probléma. Ugyanis Oliviával végül nem találkoztam. Ellenben a testvérével Andrewval igen… - ha A.I lennék, most írnám ki a homlokomra az ökör feliratot. De ennek híján csak lesütöm a szemem. Vagyis nem… Rövid idő után újra felnézek és folytatom, amennyiben Marcel még mindig nem hagyott itt a fenébe.

Marcel & Olivia & Andrew & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 3 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Andrew West Thu Nov 24, 2022 8:53 pm

Small Trip

Terra
Small Trip
Jelen



LakehouseReloaded

Legszívesebben már most levenném a cipőmet, szeretek mezítláb járni, de illetlen sem akarok lenni, és bepakolni is segíteni akarok,  lehetőleg a nélkül, hogy bármit is összetörnék.
Nagyon jól esik, hogy eljöttünk ide, velem is, de már most érzem, hogy bizony egy felesleges harmadik, avagy negyedik lettem. Érzem a buborékot körülöttük, ami miatt viszont meg nagyon de nagyon boldog vagyok. Ezt Logannél sosem érzékeltem, amikor vele volt.
Sokatmondóan tekintek rá.
- Mosogatást nem vállalok. Hacsak nem egyből új garnitúrát szeretnél venni. - nagyon a nyelvem hegyén volt, hogy lagzira való mennyiség, de nagyon látom rajta, hogy örül mindennek.
Az ételekhez nem nyúlok, azokat még így is kiborítanám, így hagyom, hogy más vigye, ellenben a ruhákknak túlzottan bajuk nem eshet. Persze, ha a pallón át vezetne az út a házhoz, azért átgondolnám....
Így is kis híján elhasalok, ahogy leteszem a ruhákkal teli táskát, mert az egyik macska, vagy talán mind a kettő beosont, de neki a sötétebb bundája okán nem igazán tűnik fel, hogy ott van. Megsimogatom a fejét, aztán hagyom, szaglássza a csomagokat.
- Segítsek? Vagy... inkább nem. - azért odalépek Oliviához, hogy segítsek, s remélem, nem úgy fogom meg, hogy minden kiborul belőle.
- Ez... rengeteg.... - hűlök el. Tudom, mire képes Olivia, de ez... úhha.
Ahogy hallom Marcelt beszélni, csak egy pillanatra meredek magam elé, automatikusan keresem, hol és hogy van Eric. Igaz, találkoznunk sem kell hozzá, hogy ezt tudjam, s nekem megszokott, másokra a frászt hozom. Így inkább csak magamnak állapítom meg, hogy minden rendben van, Eric jól van. Mégis, alig észrevehetően rázom a fejem Olivia válaszára.
S azt is, hogy bármennyire is akarnék vele tartani, hogy segítsek, egyrészt csak hátramozdítónak vagyok jó, másrészt Eric felől elég hatalmas nagy szorongást érzékelek, és ez kiváló alkalom, hogy kiadja magából, tudván hogy Marcel a legjobb barátja. Biztos segít neki megnyugodni.
- Inkább szomjas vagyok. - nyúlok egy palack vízért, s utólag már bánom, hogy nem ajánlottam fel mégis a segítségemet, most kifejezetten bunkónak érzem magam.
- Mmmm, mennyei az illata. - a felét fel is hajtom a víznek. Az utóbbi időben sokat iszok, s egyre kevesebbet eszek, s a húsra lassan rá sem tudok nézni, meg sok más egyéb ételre sem.
Kis híján félrenyelek. Nem mondtam el Oliviának, hogy találkoztam Eric-kel, mert akkor is azt mondtam neki, hogy ezt neki kell megtennie, s remélem, meg is fogja.
- Ha a legjobb barátja ilyen jó, akkor Eric is az lehet. - nekidőlök a pultnak. - Csak úgy ragyogsz! Szeretem nézni! - karolom át Oliviát, s egy pillanatra nekihajtom a fejem.
- Szerinted milyen hideg a víz? - míg az emberekkel kapcsolatban nem szoktam találgatni, mert ahogy a közelembe kerülnek, tudom, milyenek, úgy a vízzel már más a dolgom. És... mintha valaki lenne benne. Nem hal.

Emme

Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 3 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Olivia West Sun Nov 20, 2022 11:04 pm

Lovely weekend

Nagyon kellemes érzés jár át, ahogy megérkezünk. Van bennem némi izgatottság is, mert szeretném, ha mindenki jól érezné magát. De abban biztos vagyok, hogy a helyszínen ez nem fog múlni. Nagyon otthonosnak tűnik már kívülről is a ház, és látszódik, hogy gondját viselték. Még sem emiatt fordulok Marcel felé hálás tekintettel, hanem amiatt, amit mond. Nagyon jól esnek a szavai. Aztán persze egy halk nevetés is előbújik belőlem, amikor Andrew rákérdez, hogy mennyi ideig tartott mindent elkészíteni.
- Kettő, de nem volt teljes nap. - természetesen dolgoztam is így csak délután főzőcskéztem. Illetve az első nap leginkább az előkészítéssel telt. A második nagy része pedig a mosogatással… Nagyon szeretnék valahogy helyet csinálni a konyhában egy mosogatógépnek, mert azért az hiányzik a régi házból. Nincs bajom vele, de azért amikor nagy mennyiségben kell mosogatni… akkor örülnék neki, ha lenne egy ezt a feladatot elvégezni tudó háztartási gépem.
- Öhm… azokban vannak az ételek. - mutatok azokra a táskákra, amit Marcel a kezébe vett. - Ebben pedig a ruháim, szóval ezt lehet gyötörni. - rámutatok a táskámra, és ha Andrew esetleg azt a kezébe veszi, akkor én azt veszem ki, ami még a csomagtartóban maradt. Azt hiszem Marcel táskája, de a bepakolásnál nem figyeltem annyira. Azért a macskák nekem is elvonták a figyelmem. Talán nem annyira, mint Andrewnak, amikor ő is beszállt, de határozottan nem tudtam levenni róluk a szememet jó ideig. Most is szívesen foglalkoznék velük, de Marcel tudja, hogy mennyire hagyja őket szabadon mászkálni. Ezért követem Marcelt házba remélem Andrewval együtt, és mivel a konyhában állunk meg, azokat a csomagokat is lerakom oda, amik az én kezemben vannak.
- Rendben. Fagyasztóba való egyelőre nincsen. - később majd biztos lesz, hiszen a maradékot sem fogom kidobni, és az majd oda kerül, amíg haza nem érünk. Majd szépen elosztjuk a végén, hogy néhány napig senkinek se legyen gondja az étkezésre akkor sem, amikor már visszaértünk. Ezért nem is akarom sokáig húzni az időt, nehogy megromoljon bármi is, kinyitom azt a táskát, amiben a hűtőbe való dolgok vannak, és elkezdek bepakolni. A tetején vannak a legérzékenyebb dolgok, így nem kell óvatoskodni, bárki be tud segíteni, ha szeretne. Épp a hűtőajtóban állok, amikor hallom, hogy Marcel beszél valakivel. Megállok egy pillanatra, és figyelek.
- Ó. Remélem ennél nagyobb baj nincsen. - az aggodalom csak néhány pillanat erejéig jelenik meg az arcomon, mert ahogy Marcel közelebb lép hozzám és megcsókol, gyorsan el is felejtem, hogy mi is történt. Ez már hiányzott, ezért mikor elindul, jólesően sóhajtok. És folytatom a kipakolást… Mikor a második táskához érek Andrew felé fordulok, amennyiben még mindig a konyhában van.
- Kérsz valami harapnivalót? Vannak finom sajtos pogácsák. - kóstoltam már, ezért biztos vagyok benne, hogy jó az íze. Ugyanis nem csak a teteje sajtos. A tésztában is van bőven. Ezért ha már mindent elpakoltam és a pogácsáknak is találtam egy tálat, én magam is elveszek egyet.
- Nagyon kíváncsi vagyok már Ericre. Marcel csupa jót mesélt róla. - arra is kíváncsi vagyok, hogyan fog alakulni ez a kis találkozó. Hiszen természetesen meg is kell ismernünk egymást, de az is fontos, hogy mindenki jól szórakozzon. Illetve személy szerint én egy kicsit pihenni is szeretnék, leginkább szellemileg. Néhány napig például egyáltalán nem akarok a munkára gondolni.

Andrew & Eric & Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 3 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Sun Nov 20, 2022 9:03 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Andrewra várakozva észreveszek valamit a macskákon. Éppen ugyanazt, amit akkor csinálnak, ha Oliviára vagy Ericre várnak. Ami furcsa, mert vele csak egyszer találkoztak. Ezzel megint egy újabb oldalát ismerhettem meg Olivia testvérének, mert a két rosszcsont nagyon megválogatja, kikkel engedik maguknak a foglalkozást. Visszajelzek, minden rendben lesz, ha kinyitja az ajtót, nem fognak kiszaladni, ha meg igen, úgy majd visszajönnek. Ám a srác sokkal érdekesebb számukra, hogy kiszaladjanak, én pedig kiszállok a kocsiból, hogy betehessük a hátizsákját a csomagtartóba.
Ez hihetetlen, a két macska teljesen le van nyűgözve tőle, s többször is megfogom Olivia kezét, s teljesen feloldódok újfent az utazásban. Eric saját kocsival jön, így hozzá nem kanyarodunk be.
- Bármikor és bármeddig szívesen látom, ez a házikó az övé is. - vagyis érezze ő is magát itthon. Apa és nagyapa boldog lenne, ha látnák most Oliviát így örülni. Nagyon büszkék voltak a házikóra.
- Mindjárt mutatom is. - próbára a két legnehezebb csomagot veszem ki, s sejtésem szerint ételek vannak benne, meghagyva Andrewnak, hogy úgy fedezze fel a környéket, ahogy szeretné, s remélem, sikerül a beszélgetésekbe is belevonni, azt megfigyeltem, hogy szeret hallgatni, pedig nem kellene.
A kijelentésre Oliviára nézek, ő tudja, miben mi van.
A házba érve láthatóan minden rendben van, s a konyha felé vesszük az irányt, ráteszem a konyhaszigetre a csomagot.
- A hűtő itt dupla hűtő, a fagyasztó a kamrában van. - apáék abban fagysztották le a halakat, így kényelmesebb volt. Azóta persze minden korszerűbb lett, de szeretem a praktikusságot, így a fagyasztó helye maradt.
A rezgő mobilt érzem, az a magántelefon, s megnézve a kijelzőt, azonnal felveszem.
- Igen? - nem nézegetek körbe, ahogy mondja, hol van, öt kilométer az messze van.
- Üzemanyagod van? Mert akkor azt is viszek. Ne hülyéskedj már, máris megyek, éppen most értünk ide. Szia! - bontom a vonalat, s a többiekre nézek.
- Eric kocsijának felforrt a hűtővize, érte megyek. Mindjárt jövünk. - Oliviához lépek, átölelve derekát, csókot adok ajkaira, azt már úgyis hiányoltam, az ajkaival együtt.
A kocsiban van vontatókötél is, ha pedig üzemanyag is kell, az van a csónakházban, mint ahogy hűtővíz is, fel is szerelkezem.
Ki, majd bepakolva a csomagtartóba a szükséges holmikat a mentéshez, hamar megtalálom a furgont, s elé állok a kocsival, ha mégis vontatni kéne, ráadásként sokkal egyszerűbb így a holmikhoz férni.
- Szia! - a kocsiból kiszállva, de már a kocsiból is, azt néztem, hogy vele minden rendben van-e. - Veled minden rendben? - ha minden rendben vele, akkor a hűtőfolyadékot tartalmazó kannát veszem ki, de előtte azért nem árt belenézni a motorháztetőbe.
- Hűlt valamennyire, hogy érdemes legyen beletölteni, s elindítani a motort? Még várhatunk.



To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 3 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Wed Nov 16, 2022 8:13 pm

Where is Mar... cel

Utólag rájöttem, hogy hülyeségen csináltam. Mármint megint… Mert az teljesen tiszta, hogy hiba volt felkeresni Oliviát és úgy viselkedni Andrewval, ahogy tettem. De az szintén marhaság volt, hogy nem vallottam be Marcelnek a hétvége előtt. Tudom, hogy így sokkal egyszerűbb lett volna, de nem mertem… Ezért vállaltam inkább azt, hogy külön kocsival jövök (természetesen az ’új’ fagyis járgányommal), mert így ha nem bocsát meg nekem és elküld, nem kell még arra is megkérnem, hogy ugyan vigyen már haza is legyen olyan kedves. Úgy gondoltam ez így tisztességes. De jobban belegondolva, úgy lettem volna korrekt, ha még a hétvége előtt elmondok mindent… Most már viszont késő. Úton vagyok, és csorog rajtam az izzadság, hiába van kellemesen hűvös a furgonban. Félek tőle, hogy nem fog megbocsátani nekem, ugyanis meg lenne rá az oka, és nem is hibáztatnám. De nagyon fontos nekem a barátsága, és már azóta vártam ezt a bulit mióta megemlítette. Szóval igencsak örülnék, ha végül én is csatlakozhatnék a társasághoz.
Viszont ez annak ellenére sem megy egyszerűen, hogy az idegesség ellenére is jól tudok vezetni. Ugyanis egy valamit elfelejtettem. Elvinni a szerelőhöz az autót… Vagy legalább ellenőrizni a hűtővíz mennyiségét… Már amikor láttam, hogy megy fel a víz hőmérséklet gyanakodtam, hogy ez így nem lesz jó, de biztos voltam benne, hogy a házig ki fogja bírni. Hát nem. Nagyjából öt kilométerre a háztól teljesen leállt a kicsike, és a motorháztető alól előbújó gőzfelhő tudatosította bennem, hogy nem is fog elindulni amiatt, mert szépen kérem… Megpróbáltam azért. De ezt követően rögtön a telefonomhoz nyúltam és felhívtam Marcelt.
- Szia Marcel. Öhm… nagyjából öt kilométerre vagyok a háztól, de felforrt a hűtővizem. Tudsz esetleg hozni? Ha nem, akkor sétálok, de ha mégis, akkor itt megvárlak. - ha esetleg tud jönni, akkor el is küldöm neki egy képernyő fotón a GPS helyzetemet, ha nem akkor persze elindulok így, ahogy vagyok. Nem fogok tudni mindent hozni, mert a bocsánat kérő virágcsokroktól kezdve a fagyikon át (pisztácia is!) a húsig bezárólag tulajdonképpen mindent hoztam. Egyedül magamat nem tudom még prezentálni. De talán jobb is így. Így még van pár percem rá, hogy felkészüljek a Marcellel való beszélgetésre, és persze ha jön, akkor arra is lesz lehetőség, hogy ezt kettesben tegyük meg. Úgy sokkal könnyebb lenne…

Marcel & Olivia & Andrew & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 3 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Andrew West Tue Nov 15, 2022 10:15 pm

Small Trip

Terra
A Négyes
Jelen



LakehouseReloaded

Az esélytelenek nyugalmával jelentettem be, hogy még egy napot ráhúzok majd a három napra, majd ledolgozom, bár szívem szerint fizetés nélkülire mentem volna. Pedig szeretek itt lenni, igaz, nem feltétlenül azért, amiért mások gondolnák. Megfigyeltem, hogy az emberek sokkal kiegyensúlyozottabbak, mikor távoznak, és azt nem feltétlenül a kávé vagy a finom süti adja (pedig finomak, nekem extrán kell rádolgozni, hogy ne látszódjon!). Itt látom igazán, hogy talán mégis van oka, hogy emberek között vagyok, noha továbbra sem értem őket. Egyre jobban nem értem őket.
Ahogy vártam a hétvégét, úgy féltem is. A hármas találkozónál sem a legjobban sikerült bemutatkoznom ügyesség terén, a steaket nagyon sikerült odaégetni. Azt már nem számoltam, zavaromban hányszor akadt össze a lábam. Ellenben nagyon is szimaptikusnak találtam Marcelt és tele sebekkel, éppúgy, mint Oliviat. Így valahol megértettem, miért találtak egymásra, s miért is tudják annyira tökéletesen támogatni egymást. Meg valahogy mintha nagyon furcsa lenne ez a kapcsolat. Nagyon is erős.
Kevés holmit viszek magammal, az életem amúgy is belefér egy közepes hátizsákba, így abba is pakoltam bele pár holmit, meglepetés kávéval és ízesítőkkel, amit remélem, nem fogok összetörni, míg odaérünk.
A kocsihoz érve két mozgó foltot látok a hátsó ülésen, s ahogy benézek, már előtte látom, ahogy két cicaarc nyomódik az üveghez, alig várva, hogy kinyissam. Húha! Ki fognak majd szaladni? Jelzéssel kérdezem, hogy mit tegyek, aztán végül csak megoldódik, a hátizsákot hátulra teszem, én meg igyekszek kiborulás nélkül becsusszanni hátulra.
A kocsiban beszélgetésnek annyiban lőttek, hogy a két macska teljesen elfoglalt, szó szerint, így középre ültem a hátsó ülésen, hogy veszekedés nélkül tudjak mind a kettővel foglalkozni. Imádniavalóak!
A kocsiból kiömlenek, ahogy az ajtó kinyílik, én meg veszek egy nagy levegőt. Túléltem két macskát!
Ezt el kell mesélnem Sekaninak!
- Az biztos, hogy tetszene neki!
Megállva a csomagtartó mellett, a csomagokra nézek, majd Oliviara.
- Hány napig sütöttél-főztél? - nézek rá félig komolyan. Tudom, hogy ilyen, és ha nagyon önző akarnék lenni, akkor hozzá költöznék, és úgy teleenném minden nap a finomságaival, hogy azután valóban azon kéne gondolkodnom, melyik kondiba váltsak bérletet, ahol nem esik rám a súlyzó. Vagyis ejtem magamra.
- Olyat vállalok, ami nem törékeny, és nem is lapítom ki ehetetlenül, ha ráesek. - nem hagyom, hogy egyedül cipekedjenek, de inkább hátramozdító vagyok ebben szerintem, mint előre.

Emme

Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 3 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Olivia West Mon Nov 07, 2022 10:12 pm

Lovely weekend

Már onnantól kezdve izgatottan vártam a hosszú hétvégi kiruccanást, hogy Marcel először megemlítette. De mikor közeledni kezdett az időpontja, már nagyon nehezen tudtam visszafogni az örömömet. Ezért nem is próbáltam. Az sem zavart, hogy a bázison, még a fiúk is megjegyeztek, hogy ezt a szabad napot sem azért vettem ki, mert otthon akarok nagytakarítani. Csak szélesen mosolyogtam, és persze nem válaszoltam. Ezzel mindent elmondtam, ami szükséges.
A nagytakarítással mondjuk nem lőttek teljesen mellé. Amikor visszaérek biztosan lesz még feladatom otthon, mert a nyaralást megelőző két nap olyan szinten igénybe vette a konyhát, mint előtte azt hiszem még semmi sem. Szerettem volna én gondoskodni az elemózsiáról, ezért körültekintően kiszámoltam, hogy hány napra megyünk, és hányan leszünk. Az eredményt, viszont megszoroztam kettővel, hogy tényleg senki se szenvedjen hiányt semmiben. Sós nassolnivalók, sütemények, és persze előkészített ételek sokaságát pakoltam bele, nem is egy, hanem rögtön kettő táskába. Ugyanis hely kellett azon alapanyagoknak is, amikre még szükségünk lehet, ha valaki valami más ételt kíván éppen meg. Illetve a fűszereket sem hagytam otthon. Húst viszont nem vettem, mert tudomásom szerint Marcel barátja, Eric fogja hozni nekünk majd a készletet. Meg ha már egy horgászházhoz, illetve tóhoz megyünk, reménykedem benne, hogy azért halat is tudunk majd az asztalra rakni. Bár Marcelnek már bevallottam, hogy én sokkal jobban élvezem a csónakban ücsörgést, vagy a partról szurkolást, mint magát a hal kifogását. Persze apu mellett esélyem sem volt nem belevonódni a horgászat trükkjeibe, így én is előbb vagy utóbb horogra tudnék akasztani egy rosszfiút, de én tényleg inkább azt a részét élvezem, amikor közösen a víz közelében vagy magán a vízen vagyunk. Meg különben is, Marcel két cicája is velünk jött, így horgászokban azt hiszem nem fogunk hiányt szenvedni.
Mégis, már utazás közben is olyan jó kedvem volt, hogy azt sem bántam volna, ha sokkal lassabban érkezünk meg. Többször is lopva ingázott a tekintetem Marcel és Andrew között, mintha még mindig nem tudnám elhinni, hogy mindketten itt vannak velem. És akkor még Eric nem is érkezett meg, pedig már azt is alig várom, hogy őt megismerjem. A béke és a nyugalom érzése viszont akkor érte el igazán a lelkemet, amikor meg is érkeztünk, és izgatottan fordultam mindkettejük felé, mielőtt kiszálltam volna az autóból. Természetesen a házra is vetettem egy rövid majd egy hosszú pillantást, és majdnem fel is ugrottam örömömben, annyira izgatott lettem. De végül megálltam, hogy ne.
- Húúúúú… Ha apu látná ezt a házat, addig el sem lehetne őt kergetni, amíg el nem fogy a sör készlet. - talán még utána sem. Valószínűleg pont emiatt a gondolat miatt jelenik meg az is a fejemben, hogy Marcel apukája és az enyém békés egyetértésben horgásznak ketten, míg az anyukák feltehetően éppen azt beszélik meg a konyhában, hogy hány unokára számíthatnak a jövőben. Gyönyörű kép, és egy mosoly az arcomon mutatja is, hogy mennyire, idővel viszont eltűnik, mert az is eszembe jut, hogy ez az ábránd sajnos sosem valósulhat meg. Talán emiatt is lépek közelebb Marcelhez és finoman végig simítok a hátán, mielőtt a csomagtartóból kivenném a táskáimat.
- Szerintem én bepakolok először a hűtőbe. Sok mindent készítettem. - a krémes dolgoknak különösen jót tenne, ha minél hamarabb hűtőbe kerülnének, de elsősorban azért vállalkoztam erre egyedül, hogy Andrewnak és Marcelnek legyen egy pár perce kettesben is. Ha nem igénylik, vagy bármelyikük szívesen velem tartana, természetesen én örülök neki, de szerettem volna, hogy ez az ajtó nyitva maradjon, ha szeretnék. Mondjuk egyelőre még nem tudom pontosan, hogy hol van a hűtő, de biztosan meg fogom találni, ha végül egyedül megyek először a konyhába.

Andrew & Eric & Marcel & Olivia



Last edited by Olivia West on Wed Nov 16, 2022 8:16 pm; edited 1 time in total
Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 3 Empty (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Mon Nov 07, 2022 9:04 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Szeretek alapos lenni, s felkészülni, így már előző héten levittem minden fontos holmit a horgászáshoz, megnéztem a csónakot is, ha valaki motorcsónakozni akar. És így felszabadul a hely a csomagtartóban, csak a holmijainkat kell majd vinni. Számomra ez az odafigyelés egyik legfontosabb része, és kapkodni sem szeretek.
A csomagtartóban pihenő homijaink mellé befért volna nem csak Andrew, hanem Eric holmija is, és örültem volna, ha egy autóval tudunk lemenni, addig is ismerkedünk négyesben, ám sejtem, hogy Ericnek is megvannak a maga titkai, mint ahogy mi sem teregethetünk ki mindent a munkánkkal kapcsolatban, én sem kérdeztem rá, ugyan miért is nem ér rá, hogy érte menjünk.
Andrewt a lakásánál vettük fel, a környéket alaposan megnéztem, rossz beidegződés, azt hiszem, azt azonban már az első találkozásunknál láttam, hogy mekkora szeretet van közöttük, és ennek örültem. Legalább Oliviának megadatott egy nagyon szerető közeg, amiben nekem az utóbbi évtizedben nem igazán volt meg. A szüleimre azonban sosem tudnék panaszkodni, a szeretetük az, ami megadta az erőt, hogy ne essek össze, mikor már nem voltak az életemben.
Bármire nyitott voltam útközben, hiszen ez a barátkozáson kívül arról is szól, hogy jól érezzük magunkat. És volt már részem eleget megjátszásban, amit többé már nem vagyok hajlandó megtenni.
A házikó közel van a vízhez, a motorcsónak ház elég nagy, és szerencsére nem onnan indul ki a csónak, nincs kedvem ugrálgatni a pallón, a házból vezet ki egy stég, ahol a motorcsónak pihen, ha jó idő van, s fel lehet vontatni hidegebb vagy viszontagságosabb időre a motorcsónak házba.
A hely elég nagy, a szomszédos házak egyáltalán nem öt percre vannak innen, úgy engedhetjük el magunkat, ahogy akarjuk, bár nekem nem éppen a hangoskodás lesz a fő célom most, pihenni vágyok, és kellemesen eltölteni az időt azokkal, akiket szeretek. És majd akit fogok, bár Andrewnak  megelőlegeztem ezt.
- Meg is érkeztünk. - a kocsiajtót becsukom, még nem állok be a garázsba. A ház is elég nagy, hogy elférjünk kényelmesen külön szobákban.
To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 3 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum