Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


(S)Quadrát

4 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Andrew West Mon Mar 06, 2023 9:37 pm




Andrew
(S)quadrát



Being honest with yourself
Only with that
you can develop.












- Rendben. - szélesen elvigyorodok, mert már előre látom magam, ahogy kétszer biztosan kipakolok egy-egy polcot, mert amennyi ételt én látok itt, egy hétre elég lesz. Tény, hogy egyre kevesebbet eszek, és az inkább gyümölcs és zöldség, meg magfélék. Ezeket kívánom.
Megvárok egy adagot, hogy lássam, miként tudom pakolni a dobozokat, majd nekiállok. Háááát, tényleg kell tetris-tudás, mert még máshogy is kell forgatni, ahogy elképzeltem.
- Vegyél lottót, mert ezt tényleg forgatni kell. - de őszintén nevetek, szívből. Mert mindez Olivia szeretetét jelenti, amivel készítette nekünk, és ettől az enyém kezd olvadozni. Minden, de minden-minden, amire vágytam a családomtól, tőlük kapom meg, és lubickolok benne.
- Ha lehet mondani, ez az igazi sci-fi. Húúú, nehéz összefoglalni. De azt hiszem egy mondatban azt lehet elmondani, hogy Gaia miként vág vissza az embereknek, és hogy az óceánok mélye egészen mást rejt, mint gondolnánk. Súgjak, mit? - nézek Oliviára, időközben néha elhallgatok, amikor fejben forgatom a dobozt, s azután teszem a helyére, ami a kezemben van.
- Neeem-neem, a valahogy az én vagyok. - mutatok magamra. Elsőként feldobva gondolatban, a megbukok a saját lábamban. Valaki a lábam alá szalad, megcsúszik a lábam, és még sorolhatnám a végtelen lehetőséget, miként és mivel kerülhetek bele a vízbe. Leginkább egyszer a kávét sajnáltam, amit Kathynek készítettem. Hát a halak kortyolgatták....
Tovább vigyorgok, mert egyáltalán nem arra értettem, hogy ők ügyesek. Én vagyok béna. De nagyon. Csak elrontanám a kocsit.
- Ühüm. Mini-Marcelek. - tökre olyanok jellemben szerintem, mint Marcel. Valami más is elém ugrik, de inkább elhessegetem a képet.
- Tetszik? - majd a macskákra nézek. - És nektek, Mini-Marcelek? - biccentem oldalra a fejem, mire egymás után nyávognak.
- Nekik tetszik! - így már el is döntetett.
Felnézek Oliviára, s megrázom a fejem.
- Nem, úgyis meghallaná egy idő után. - mosolygok rá.
Ránézek a lábára, ahogy belelógatja a vízbe. Uhhhhh, biztos hideg. Rá is nézek, fel a lábáról.
- Helyzetjelentés praclikról a vízben? - Grafit nekem dől, majd lecsúszva rajtam, elfekszik. Lába Olivián dagaszt.
Nem értem Eric bámulását, vagyis értem. Olivia gyönyörű, nagyon gyönyörű. Lélekben is. Aztán eszembe jut, mit is mondott rám Eric. Érdeklődéssel nézek Ericre, majd Oliviára.
Majd valami azt súgja, nézzek rá Marcelre.
Valami nagyon furcsa rajta....
- Már megvan a pogácsa-pocakom, köszönöm a részemről. - tartom fel a kezeim, figyelve hol Marcelt, hol a Mini-Marceleket.
- Hozok én is. Ha pofára esek, garanciát nem vállalok a következményekre.
S mintha önigazolás lenne, persze nem látom az egyik nagyobb kavicsdarabot a lábam alatt, s megfordul rajta a lábam, de csak megyek tovább.
- Mondtam.



 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Olivia West Mon Mar 06, 2023 12:41 am

Lovely weekend
A weekend at the lake
Végignézek a csomagokon, és gyorsan végig gondolom miben jönne jól a segítség. Arra jutok, hogy a pakolásban.
- A tiéd a hűtő. Szerintem be fog férni minden, de azért… ha kell tetrisezz egyet. - mosolygok Andrewra, és már szét is választom az ételeket aszerint, hogy mi megy a hűtőbe, és mi marad kint. A hűtősöket pedig Andrew felé csúsztatom. Én folytatom a többivel, és a szekrényekben keresek tálakat azoknak a dolgoknak, amik kint maradnak. Bár nagyon szívesen főzök, azt nem szeretem, amikor ételbemutatót kell tartani. Inkább annak a híve vagyok, hogy kipakolok mindent, és majd mindenki megtalálja saját maga a kedvére való dolgokat. Legyen szem előtt, és akkor nincs is probléma.
- Nem ismerem. Miről szól? - kérdezem a könyvről, és lassulok is a pakolásban, mert Andrewra figyelek inkább. Ha valami számomra is érdekeset olvas, majd lehet, hogy kölcsön kérem tőle a könyvet a későbbiekben, leginkább akkor amikor már végzett vele. Most egyébként is az ismerkedésről szól a hétvége, illetve nekem azért a tóról is. Nem is tudnám letagadni, hogy mennyire szeretek víz közelében lenni.
- Még szerintem én is várok. Deeeeeee előfordult már, hogy nem mentem vízbe és valahogy véletlen mégis mentem vízbe. - elnevetem magam, mert eszembe jut az, amikor apu óva intett a hideg víztől (és a kapás elijesztésétől), de egy idő után nem bírtam magammal és beleugrottam a hideg vízbe. Apu pedig megijedt, mert félt, hogy megbetegszem. Szerencsére semmi bajom nem lett, és addig a pontig nagyon élveztem, amíg nem láttam Apun, hogy komolyan megijedt. Onnantól kezdve azért inkább figyeltem erre.
- Biztosan megoldják. Itt pedig majd várja őket a pogácsa, és a többi finomság. - nem láthatja rajtam Andrew az aggodalmat, de azért eszembe jut Marcel, és önkéntelenül megölelem őt gondolatban. Magamban pedig elmondom még egyszer, hogy minden rendben van.
- Mini-Marcelek? - hangosan elnevetem magam, és ránézek a macskákra. Tökéletes becenév. Kíváncsi vagyok, nekik tetszik-e. Nekem mondjuk…
- Imádom. - fordulok Andrew felé, még mindig nevetve, és az egyik kezemet a vállára teszem, mielőtt elindulnék átöltözni.
- Nem bánod, ha Marcelnek is elmesélem majd milyen becenevet találtál a cicáknak? - bármit is válaszol tiszteletben fogom tartani. Illetve már odakint csatlakozom újra Andrewhoz átöltözés után.
Még pont elkapom azt, ahogy hárman falatoznak a pogácsából, és önkéntelenül elmosolyodom. Egy pillanatra még meg is jelenik előttem, ahogy Andrew ugyanígy törökülésben ülve osztozik az ételen a mini-Marcelekkel, csak őket már inkább az unokahugainak hívja… A gondolat viszont szertefoszlik, amikor elém szaladnak a macskák, míg végül megállapodnak kettőnk között. Végig simítok mindkettő hátán, aztán ahogy terveztem, belelógatom a lábam a vízbe.
- Most fogok. Előre is lógatok. - elnevetem magam, aztán ahogy engedem, hogy a természet a gondolataimat is birtokba vegye, csöndben maradok. Az idő jótékonyan szűnik meg, és addig nem is keresem meg a fonalát, míg meg nem hallom, hogy megérkeztek a fiúk.
Ekkor eléjük megyek, és mosolyogva lépdelek közelebb, azt viszont nem tudom hirtelen kihez is kéne először odalépni. Az illem azt kívánná, hogy Erichez menjek előbb, de én Marcelhez szeretnék. Ezért felé megyek, és amikor átkarol egy csókkal üdvözlöm. Nem olyan hosszan, mint szerettem volna, de nagyon boldogan, még akkor is, amikor eltávolodom tőle.
- Csak az számít, hogy minden rendben van. - mosolygok rá, miközben a homlokomat az övéhez érintem, és az egyik kezem végig simít a gerincén, mielőtt Eric felé fordulnék. Egy kicsit zavartnak tűnik, de biztos kimerült az autószereléstől.
- Szia Eric. Nagyon örülök, hogy megismerhetlek. - közelebb is lépek hozzá, és ha engedi megölelem. Már látatlanban is megkedveltem, hiszen Marcel barátja, de nagyon jó személyesen is találkozni. Aztán arrébb lépek, hogy Andrew is be tudjon mutatkozni.
- Ó igen. Készültem én is. Bent a konyhában találva van az előpogácsa is. - mondom mindkettejüknek, és nézek  Eric furgonja felé, hogy vannak-e még csomagjai.
- Maradt még valami? - ha igen, akkor segítek én is. Ha viszont nem, akkor a társasággal együtt megyek vissza a házhoz.
- Éhesek vagytok? - mindenkihez szól a kérdésem és a válaszok alapján indulok vagy a konyha, vagy valamelyik másik helyiség felé, ha csak nem szólít meg valaki, és szeretne valami mást.
Terra
Jelen
(S)Quadrát
"It’s not what we have in life, but who we have in our life that matters."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Sun Mar 05, 2023 10:50 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Elnevetem magam. Ez Eric! Sokat segít most a humora, s valahogy nem is igazán magamon nevetek keserűen, csak próbálom kiengedni a gőzt, mert valahol még mindig nagyon nehéz elhinni....
Elgondolkodom, s visszaemlékszem gyerekkoromra. S megértem, legalábbis szeretném megérteni, hogy valóban ez volt az az érzet.
- Tudod, gyerekkoromban mindig azt hittem, hogy az emberek látják, mit gondolok. Ezért is bosszantott, amikor mondták, mondjam ki, mert nem látnak a fejembe. Pedig én az övékbe... igen? - akkor végül is, aki empata, az voltaképpen telepata is? Áh, azt hiszem, nem fogom ezt a kérdést most megfejteni.
- Ősi? - hülyén hangzik, de valahogy mindig öregnek éreztem magam gyerekként is. Alig vártam, hogy felnőjjek, a szüleim sosem kezeltek gyerekként, és ez akkor volt igazán képen törlés, amikor óvodába kerültem, utána meg suliba. Mindenki elmefogyatékosként beszélt hozzám, és nem értettem, miért kell így beszélni gyerekekkel. Igaz, már a gügyögésükre is azt gondoltam, hogy biztos valami bajuk van. De... azt csecsemőként gondoltam.
Ahhh....
- Mármint... azt akarod mondani, hogy én jaugár voltam? Vagyok? Voltam.... - hiszen az már a múlt, nem? Vagy.... uhhh, igazából azt érzem, nincs is idő. Minden egyszerre nyomul a fejembe.
Elgondolkodva nézek a három alakra. De miért éppen ők vállalták el, hogy a guide szerepét töltik be az életemben? Tök furcsa.
Megvakarom a borostám. Oliviát mindig is különlegesnek gondoltam. Van benne valami ragyogás, amit nem tudok hova tenni.
- Hamarosan úgyis meglátjuk. - Eric még nem találkozott Oliviával, és nekem csak sejtéseim vannak ezek után. Meg más is.
- És Andrew? Nekem ő is... fura...
Gyanakodva nézek rá.
- A csokit? Milyen csokit? - kutatok az emlékeimben, de nem rémlik.
Látom, ahogy a három kisalaknak nem tetszik, hogy gondolatban küldök nekik valamit.
- Szabad, de ez most hangos volt? Akkor így kell? - az előbb nagyon erőlködtem, mert tartottam attól, hogy nem megy át az üzenetem, így most visszaveszem. A kisalak bólogat, hogy így már jó.
- Ennek örülök.
És valami nagyon ismerős érzés fog el, ahogy látom miként reagál Eric a kézejelemre. Szélesen elmosolyodok, van benne ugyan némi szomorúság is, de nagyon jó emlékek ezek.
Úktözben azonban meglepetés ér, muszáj vagyok fékezni is, ha nem akarok fának csapódni.
Érzem Ericet, ahogy kapcsolatba igyekszik velem lépni, de az ijedtségtől annyira nem értem, mit akar, csak sejtem, így azt üzenem vissza, minden rendben.
- Jól rám ijesztettetek. - nevetem el végül magam, s ha az ölemben akarnak maradni, akkor hagyom ott őket. Elférnek.
- El bizony. - bólintok. Szerettem itt lenni. Igazi paradicsom, hiszen az erdő a tó, mind szabad terület, felfedeznivaló, és játszótér. Imádtam itt lenni.
- Hány hétre pakoltál? - döbbenek le a csomag mennyiségén, majd elnevetem magam.
Közben látom Oliviát is, s ahogy hozzánk ér, átkarolom a derekát, s csókját keresem.
- Meg is érkeztünk, ha kicsit később is, mint terveztük. De már minden rendben.
Egy fenét van rendben. Úgy világít, hogy alig látom. És ahogy ránézek, egy ismerős energia ölel át. Egy pillanatra mintha a múltban lennék, s már kis  híján kimondok egy nevet, de visszanyelem. Nem, még nem tehetem. Ő tényleg Rella. Rella....
És... Hogy miiiiiii????? Neeeee....
Lefagyok, gondolatban, minden más megy tovább, ahogy közben bennem forog a film.
Arra azonban a szám is kicsit is leesik, ahogy Andrew megjelenik.
Rá egyáltalán nem megy nézni. Olyan fényes, hogy minden szinten megvakulok. Kérdőn nézek Ericre, mert nem értem. Most akkor Andrew ki?
- Olivia, bemutatom Eric Castort, a legjobb barátomat. Eric, Olivia West. - és egy nagy levegő, Andrewt is be kell mutatnom, de Andrew megelőz, így csak hálásan tekintek rá.
- Bevisszük a csomagokat, aztán ... horgászhatunk, vagy akár grillezhetünk is, minden van, ami szem-szájnak ingere.
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Sun Mar 05, 2023 8:53 pm

Terra
Jelen
(S)Quadrát
Azért kicsit félek attól, hogy az átváltozás ki fogja akasztani Marcelt, de ha minden jól megy, akkor ezzel segítenem kéne neki. Ezzel ugyanis bizonyosságot kaphat arról, hogy nem őrült meg. Vagy ha mégis, akkor madarakat lát, az meg nem olyan vészes. Na jó neeeeem. Ez szimplán csak annak a jele, hogy nem a levegőbe beszélek. He-he…
- Még szép, hogy tetszik. Nálam vagányabb madár nincs a Terrán. - tudomásom szerint. De ezt nem teszem hozzá.
- Igen. Úgy is tudunk beszélni már, hogy valójában egy szót sem mondunk ki. - addig a madár alakomban maradtam, amíg ezt meg nem üzentem Marcelnek utána viszont visszaváltoztam az eredeti alakomba. A vigyorom pedig olyan széles eddigre, hogy már fáj az arcom, ugyanis nem csak, hogy nem akadt ki Marcel, de még láthatóan tetszett is neki a ‘műsor’. Pontosan ezt szerettem volna elérni. De a mókából persze mára elég volt ennyi. Van ugyanis fontosabb dolog annál, hogy én hogyan nézek ki.
- Bizony. Ősi faj, és az eredeti alakjuk a Terrai nagymacskákéhoz hasonlatos. Gepárd, fekete párduc, jaguár… - jelentőség teljesen nézek Marcelre, és a mutató ujjammal még rá is mutatok. Abszolút menő volt akkoriban, bár szerény véleményem szerint most is az. Sőt. Az, hogy bevállalta leszületik óriási erőt kíván, és tisztelem, amiért ezt vállalta.
- Igen. Még kifejezett őrangyalok is vannak, akik figyelnek és vigyáznak ránk.  - ennél bővebb magyarázatot most nem akarok adni, már csak azért sem mert én sem vagyok szakértő. Tisztelem és szeretem őket, de nekem itt nagyjából meg is állt a kapcsolatom az angyalokkal.
- Lehetséges. Egyelőre még csak tippelek. De hamarosan kiderül majd. - eddig is izgatottan vártam a találkozást Oliviával, de így, hogy Marcel felébredt, már alig bírok magammal. Mondjuk nem Oliviára vagyok így kíváncsi, hanem Marcel arcára, ha esetleg tényleg bebizonyosodik a sejtésem. Vagyis nagyon szurkolok neki, hogy tényleg az angyal csapat tagja legyen. Nem mellesleg, ha van valaki, aki megérdemli, hogy felkeltse egy angyal figyelmét, az bizony Marcel. Én pedig remélhetőleg Brigid figyelmét keltettem fel, de ennek a részleteit majd később fogom elmesélni. Na azt is nagyon várom már…
Előtte viszont muszáj egy kis tréfával oldani a helyzetet, és Marcel nézésért a hálószobás megjegyzésre máris megérte. Szétreped az arcom a vigyortól, amikor meglapogatom, és még a nevetés is kibukik belőlem. Gondolatban pedig ‘lefényképeztem’ ezt a jelentőségteljes nézést.
- Hát… Vártalak már nagyon az biztos. Az viszont kárpótolt, hogy láthattalak kis kölyökként. Nagyon büszke voltam rád, amikor nem fogadtad el tőlem, mint idegentől a csokit. - széles lesz a vigyorom, és meg is jelenik előttem az a sok évvel ezelőtti kép, ahogy nézett fel rám a nagy kék szemeivel. Irtó cuki volt. Illetve valószínűleg pontosan ilyen aranyosak lennének azok a gyerekek is, akik az ő genetikájával rendelkeznek ugye…
- Gondolatban mindent lehet. Szinte mindent… - van mondjuk pár dolog, amit nem illik… én mondjuk vetkőztetni senkit sem szoktam gondolatban. Az anyukám mondta, tisztes férfi ilyet nem csinál, szóval én sem teszek ilyet.
Marcel viszont ahogy látom próbálkozik a telepatikus gondolatátvitellel, így egy ideig nem is zavarom őt. Szépen rá fog majd érezni, de tény, hogy nem árt a gyakorlás. Még egyszer megveregetem a vállát, hogy ezzel is biztosítsam róla, minden rendben lesz, de egyébként már készülődök az induláshoz. Épp csak egy percre szaladok oda hozzá, mielőtt valóban a volán mögé ülnék, és egy utolsó üzenetet elküldök neki. A válasza viszont… kis híján örömkönnyek szöknek a szemembe (na jó… kettő darab azért pont lesz…), mikor látom, hogy a régi kézjelet mutatja mosolyogva. Viszonzom a gesztust. Aztán amikor elfordulok, és visszamegyek a saját autómhoz, letörlöm azt a két kósza cseppet, ami a szememnél összegyűlt…
Egy hirtelen megállást kivéve sima az utunk a házhoz, ekkor azért megkérdezem Marceltől telepatikusan, hogy minden rendben van-e. Elég hirtelen fékezett. De akár válaszol akár nem, végül tovább haladunk, feltételezem rendezte a helyzetet. Én pedig a biztonság kedvéért azért nagyobb követési távot hagyok, bár most sem voltam közel hozzá, sosem lehet tudni.
A házhoz megérkezve viszont már kevésbé vagyok óvatos, ugyanis elképesztően lelkes leszek. Egyrészt gyönyörű a ház másrészt már nagyon várom a nagy találkozást, így a vigyort képtelenség letörölni az arcomról, amikor leállítom a motort és kiszállok a furgonból.
- Marha pöpec. Itt aztán el lehet vonulni a világ elől. - én ritkán szoktam, de amikor igen, akkor jól esik. Meg azért szerintem ez egy elég romantikus hely itt a semmi közepén egy szem tóval a közelben. Remélem gyakran hozza Marcel ide Oliviát, és időnként kettesben is eltöltenek itt egy kis időt. De vajon hol van Marcel nagy Ő-je?
- Köszönöm. - mutatom az irányt Marcelnek, ahol a csomagok vannak, de azért már figyelek a házra is, hogy van-e mozgás. Sok mindent hoztam, így lehet, hogy majd kétszer kell fordulni, de azért én felveszek mindent magamra, amit lehetséges. Majd követem Marcelt, még mindig a házat figyelve, és végre észreveszek egy kis mozgást. Határozottan női alakot látok az ajtó környékén, és éles logikai képességeimnek hála ebből kikövetkeztetem, hogy ő lesz Olivia. De még közelebb kell mennem hozzá… Mert valamit érzékelek, de… az nem lehet…
Már szinte rohannék, de Marcelt követem és kizárólag vele együtt mozgok. Amikor viszont már nem tudom eltéveszteni Olivia energiáját eltűnik a mosolyom, és helyette a tátott szám marad csupán. Ugyanis…
A fűzfán fütyülő madaras mindenit… ez…Rella… Tudom, hogy úgy bámulom, mintha most látnék életemben először nőt, és most azt sem tudnám mi van, annyira zavarban vagyok. Vagyis pont úgy nézhetek ki, mintha csorgatnám a nyálam a pajtásom barátnőjére. Erről azonban szó sincs. Tény, hogy gyönyörű, de én nem ezen vagyok fennakadva. Hanem azon, hogy én őt ismerem… És még durvább, hogy Marcel is… Ezért egyelőre képtelen vagyok megszólalni. Nagyjából egy perc után már legalább a számat be tudom csukni, de így ennyi… Még engem is váratlanul ért, hogy nem csak egy egykori angyalt sodort Marcel útjába a Teremtő, hanem rögtön azt, aki ott volt vele már akkor is… Aaaaaaaanyira tudtam (nem tudtam…).

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Andrew West Sun Mar 05, 2023 7:37 pm



Andrew
(S)quadrát


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.








- Bármikor és szívesen. - mosolygok vissza rá.
Felragyog az arcom és tekintetem, pedig ha nemet mondott volna, akkor is elfogadtam volna a választ. Így viszont:
- Máris! Mit segítsek? - állok mellé azonnal, s nézem, mit is tesz, s mihez szükséges a segítségem. Nagyon kétbalkezes vagyok, tudom is magamról, de ettől még, ha látom, segíteni menni fog, akkor segítek. Van, amikor nem jön össze.
- Nem tudom, nekem érdekes a téma, ezért is vettem meg. A Rajt olvasom. - kicsit nehézkesnek tűnik a nyelvezete, de eddig élvezem.
- Rendben. - ez esetben neki nem töltök, magamnak igen, a többit beteszem a hűtőbe. Amit nem kell bekapcsolni, mert már be van. Ez aztán az előrelátó figyelmesség!
- Mint a róka. - húzom ki magam mosollyal.
Hagyom a macskákat létezni, bár nekik meg most igazából csak Olivia létezik. Vagyishát... a sütemények. Még be is bandzsítanak, ahogy szuggerálják a kezében lévő süteményt. De nem tudom, jó-e nekik süteményt adni. Olivia azonban saját finomságot ad nekik, s csak nézem, ahogy esznek. Pedig biztosan vadásztak már tücsköt meg bogarat is.
- Persze. - veszem a poharam, és azért pár sütit a kezembe veszek. - Fürdeni biztosan nem megyek most. - nevetem el magam, majd figyelek a pittyenésre, s ahogy olvassa az üzenetet. Remélem, nincs baj.
- Azt hiszem, nem ajánlom fel, hogy segítek. Akkor holnapra se érnénk ide. - vigyorgok.
- Rendben. - leteszem a poharat és a sütiket is, aztán gondolok egyet. Megint a régi bűntudat és helyes kisgyerek beidegződés győzött volna. De addig is lehet kint a stég szélén,  nem? Legfeljebb beleesek a vízbe...
- Addig kimegyünk a mini-Marcelekkel a stégre. - veszem vissza a kezembe a sütit és a poharat, s könyékkel nyitom ki az ajtót, a két négylábú már ki is vágtat, s ahogy meglátják, a stég felé tartok, el is vágtatnak a végéig, de úgy, hogy a felénél visszajönnek, néznek egy ideig, majd visszaszaladnak. Szeretem őket.
A nadrágomat nem hajtom fel, mert nem lógatom bele a lábam a vízbe, inkább törökülésben leülök, persze a két macska a két karlukon egyből befurakszik. Így nem fog menni a sütievés, így mivel éppen három van, egyet kap mindenki, engem is beleértve.
- Pedig többet kéne. - kezdem el vakargatni fülüket a két négylábúnak, miután Olivia kijött, persze megint megszűntem, elé rohantak, azután inkább kettőnk között foglaltak helyet.
A zaj felé fordulok, Olivia már indul is, nekem közben elgémberedett a lábam, így időbe kerül, mire fel tudok állni, s a macskák is eltűntek. A poharat azért felmarkolom.
A csomagok az első, előtte azért üdvözlöm a negyedik csapattagot, a kezem nyújtom felé, még akkor is, ha már találkoztunk. Tetszik ez a szokás.
- Hello. Andrew.

 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Olivia West Thu Feb 23, 2023 12:43 am

Lovely weekend
A weekend at the lake
- Úgy lesz. De nem csak akkor fogok szólni. - mosolygok Andrewra. Hiszen bármikor szívesen látom. Ha előre tudom, hogy jön még valami finomsággal is készülök. Ha másra nincs idő legfeljebb egy jó étterem telefonszámával. Vagy egy bögre meleg itallal.
- Ó. Sajnálom. Túlgondoltam egy kicsit. Segíts kérlek. Úgy gyorsabban végzünk. - azt nem árulom el, hogy miért is akartam ráhagyni ezt a kérdést. Ugyanis el kell fogadnom, hogy sem Andrew, sem Marcel, nem olyan, mint Logan. Arról pedig sosem beszéltem, hogy pontosan mit is csinált, amikor csak ketten voltunk… Ugyanis ő is gyakran felajánlotta nekem, hogy segít, ám amikor igent mondtam és valóban neki állt valaminek, agresszív hangnemre váltott és folyamatosan panaszkodott, amiért neki ennyi feladata van. Ha pedig kimélni akartam, és inkább egyedül folytattam, akkor azon sértődött meg. Sosem tudtam jó választ adni a “segítsek” kérdésre, ezért inkább elengedtem mindenki esetében. Pedig nem ez a normális, és ezt már pontosan tudom.
- Úúúú igeeeeen. Olvasol most valami érdekeset? - nagyon szeretek olvasni, és most is hoztam magammal egy sci-fi regényt, ami talán elő fog kerülni. De természetesen a társaság az, ami a leginkább érdekel, így szeretnék minél több időt a többiekkel tölteni. Olvasni bármikor lehet. Ha pedig Andrew tud valami izgalmasat, mindenképp utánanézek.
- Köszönöm most nem. Előbb eszem egy kicsit. - talán nem is víz, hanem majd egy pohár bor esne jól, de eszembe sincs addig bármit is kibontani, amíg vissza nem érnek a fiúk. Személy szerint én nem is hoztam italt. Inkább az étel ellátmányra koncentráltam, és örülök neki, hogy jól sikerült. Szerintem. Ezért veszek is még egy darabot.
- Ravaaaaaasz. - nevetem el magam a szavaira. És én tényleg ki fogom próbálni a vizet. Bár, ami nekem kellemes, neki lehet, hogy hideg lesz. Azt pedig nem szeretném, hogy megbetegedjen.
- Öhm… - kicsit elszégyellem magam, mert annyira magával ragadott ez a hely, és az, hogy végre együtt vagyunk, hogy a macskákra nem is figyeltem… Attól nem tartok, hogy éheznek, mert biztosan megoldják maguknak a vadászatot, de a kényelmet azt bizony itt bent találják meg. Andrew viszont előbb észbe kap és már megy is beengedni őket. Ha így alakult akkor én pedig egy tálkába öntök nekik vizet, és a konyhában elhelyezem, hogy megtalálják a későbbiekben is.
- Úgy tűnik. Semmi sem versenyezhet az étellel. - nevetem el magam, amikor a macskák engem, jobban mondva az ételt közelítik meg. Ez persze azt is jelenti, hogy nem csak vizet kapnak tőlem, hanem némi finomságot is, amit direkt nekik hoztam. Azt is oda adom nekik, és előbb Marcipán, majd Grafit hátán simítok végig. Aztán Andrew felé fordulok.
- Van kedved kijönni velem egy kicsit a tóhoz? Még nem fürdeni. - elnevetem magam, mert későbbre terveztem, de nem tudok ellenállni a víz csábításának. Legalább a lábamat bele akarom lógatni. Ezért akár velem tart Andrew akár nem, én mindenképp kinézek egy kicsit. Csak mielőtt elindulnék érzem, hogy rezeg a telefonom. Megnézem, és látom, hogy Marcel írt. Önkéntelenül elmosolyodom.
- Marcel írt. Egy kicsit később jönnek. A gumikkal is gond van, és időbe telik a kerékcsere. - nézek Andrewra amíg beszélek, utána viszont a telefonom felé fordulok és egy nagyon gyors üzenetet küldök Marcelnek. Jobban mondva csak egyetlen hangulatjelet.
- Nos. Így akkor előbb átöltözöm. És aztán néznék ki a tóhoz. - tényleg nem lesz még fürdés… de azért legyen ott a fürdőruha a ruhám alatt. Ezért a bőröndömből előveszem ami kell, és a fürdőszobában átöltözöm. Széles mosollyal keresem meg Andrewt mielőtt ki is mennék.
- Hányszor mondhatja az ember, hogy tényleg lógatja a lábát. - nevetem el magam. Mert nekem ez lesz az első. Ha elérem a tavat, cipő le, és már a stégre leülve be is lógatom a lábam. Nem túl meleg a víz, de nekem tökéletesen megfelel erre. És nem mellesleg olyan nyugalmat érzek a víz közelében, hogy hosszú percekre be is csukom a szemem és csak élvezem a víz fodrozódásának a hangját. Az időérzékemet pedig teljesen elveszítem.
A csendes elmélkedésből viszont egy számomra ismeretlen autó zaja zökkent ki. Nem nézek az órára, mert szinte biztos vagyok benne, hogy ezek csak ők lehetnek. Ezért függetlenül attól, hogy Andrew velem tartott-e vagy sem, felveszem a cipőmet, és szépen lassan a ház elé megyek. Nem akarom őket letámadni, de itt akarok lenni, ha esetleg segíteni kell valami csomaggal. És nem mellesleg már nagyon kíváncsi vagyok Ericre. Marcelt pedig üdvözölni akarom. Ezért csak mosolyogni tudok.
Terra
Jelen
(S)Quadrát
"It’s not what we have in life, but who we have in our life that matters."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Wed Feb 22, 2023 11:14 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

- Szívesen. - én is így szeretnék válaszokat kapni, sokkal könnyebb lenne. Meg is dörzsölöm a szemeim,  majd a tarkómra teszem a tenyerem.
Erre a válaszra önkéntelenül elnevetem magam. Annyira abszurd minden, hogy egy ilyen válasz, ami nagyon is Eric sajátja, teljesen radíroz. És nagyon jól esik ez a figyelme, s hogy továbbra is önmaga, vagyis ebben maradt ugyanaz.
- Rendben. - hát, ha még ez is valóban meg fog történni, akkor én nagyon ki leszek, de akkor már ne ugráljak több bizonyosságért...
Még a gondolataim is megállnak, ahogy látom átváltozni. Szerintem még a szám is tátva marad, de nem csak nekem. A többi kíváncsi nézősereg is figyeli, ugyanígy, majd mikor táncolni kezd, a három kisalak is leutánozza.
Én meg csak ülök, és már tudom, hogy nem káprázik a szemem, s hogy nem bolondultam meg. El is nevetem megint magam, még egyszer a tenyerembe is csapok.
- Hát ez jó, ez tetszik!
Furcsa érzetem támad. Muszáj vagyok kimondani és rákérdezni.
- Ez te voltál? - mutatok rá, vagyis a kakaduformájára. - A Jacko Bird?
A visszaváltozást is ugyanolyan ámulattal figyelem. Ez fantasztikus!
Újra elnevetem magam a riposztra. Príma a mellkasom.
- Feline? - macskaféle? De mégis annyira ismerős a kifejezés. A folytatáson azonban ledöbbenek.
- V... vannak angyalok? - ó, tejóég, akkor van Pokol is? Most akkor hogy van ez? Tényleg léteznek léteznek? A három kisalak és a levegő elem láthatóan jót derülnek a döbbenetemen.
- Olivia is? - hááát, ebbe azért most belepirulok, s a mosolyom is nagyon szívemből jön.
Elgondolkodom. A szüleim, és Olivia révén nagyon szerettem és szeretek élni, létezni. A bajtársak is sok támogatást adnak ehhez. Az összes többi, és azok is, amik nem kapcsolatokhoz fűződnek, nagyon nehéz. Nehéznek éreztem mindig magam, nagyon rossz volt, folyton azt érzem, van valami rajtam.
- Rendben. - hiszek neki.
- Aha. - hát az bizony Brigiddel való randi. Hiszek azért Ericnek.
Bólintok, a hálószobánál azért megállok egy pillanatra, és kinézek a motorháztető mögül, naaaagyon sokat jelentő nézéssel, éppen bele az ölelésébe. Visszaszorongatom, barátian.
- Azért nem lehetett könnyű, mindezt magadban tartani. - te jóóó ég, ez neki a mindennapok része! Nézek éppen a három kisalakra.
- De gondolatban szabad, ugye? - nézek előbb Ericre, majd három kisalakra. - Így kell? - próbálok a csíkos harisnyájúnak gondolatot küldeni egy "Ez így jó?" kérdéssel, mire a fejét fogja, s rázza, majd a mutatóujjával egy "csss"-t formáz.
- Ú, bocsánat. - majd nem akkora "erővel" teszem fel megint. S jön egy érzet.
- Igen? Igeeen! - ez az, megvan!
- Rendben. - s a három kis alakkal foglalkozom közben.
- Nem igazán értem, de rendben. - azt hiszem, valahol itt telt meg mára a befogadóképességem. És még nincs vége a napnak.
- Meg fogok állni, de nagyon. - senkinek az életét és épségét nem fogom kockáztatni, az biztos.
Már az ajtót nyitottam ki, amikor hozzám jön vissza Eric. Komolyan figyelek rá.
Szerintem értem, amit üzen, s felvillan bennem valami.
Kézejeleket formázok. Abból az időből származik és egy csapatban repülők adták egymásnak, indulás előtt. Mosolyogva nézek rá.
Beszállok, s már jó ideje haladok, s valóban lassan kell, mert minduntalan felfedezek valamit. Muszáj leszek szoktatni magamat a faarcra.
Amire nem számítok, az az, hogy hirtelen bukkannak elő a semmiből a három kis alak, s a kormányra ugranak, s azt hiszem, rám akarnak ugrani.
Önkéntelenül felkiáltok, s a kéziféket húzom be, reflex.
Az ölembe pottyannak, ettől megijedek, aztán meg azért, hogy esett-e bajuk, kezemmel azonnal óvón fogom meg őket.
Bár a szívem még mindig a torkomban van, elnevetem magam, ahogy látom, semmi bajuk.
- Szóval elbújtatok, s szerettek ijesztegetni. Tetszik. - először meglepődve néznek rám, majd egymásra, s a következő pillanatban már megint a műszerfalon ücsörögnek.
- Azért, ha nem haragszotok, óvatosan, ha éppen vezetek. - muszáj vagyok letekerni az ablakot, hogy friss levegő jöjjön be, azután újra elindulok, hogy ezúttal már gond nélkül eljussunk a házig.
- Megérkeztünk. - nézek ki a szélvédő üvegén, s a három kisalak már sehol. Kiszállok a kocsiból.
- Ez az a ház. - hagyom, hogy Eric széttekintsen. - Segítek a csomagokat hozni.


by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Sun Feb 05, 2023 10:38 pm

Terra
Jelen
(S)Quadrát
Ez Marcel. Odafigyel mindenkire. Már azt is tudja, hogy a barátnője testvére milyen ételt szeret. Ez főleg annak fényében nagy dolog, hogy most megvan a saját ‘problémája’ is.
- Hasznos infó. Köszönöm. - ami azt illeti, én is szeretek odafigyelni az ilyesmire. Nem csak akkor, amikor vaj van a fülem mögött… De most különösen jó, hogy tudom, mit szeret Andrew és még tudattalanul bele is találtam a pisztáciával. Aztán visszakanyarodok persze Marcelhez, mert nagyon megörülök neki, hogy végül ‘megismer’. Legalábbis a pillantásából ezt veszem ki.
- Bizony. De most határozottabban szexibb vagyok. - humanoid, és eredeti alakomban is. Szerintem. Aztán ez persze nézőpont kérdése. Én jól érzem magam így, ezért is választottam ezt az alakot. Az extra gyúrást, meg kifejezetten élvezem. Csak a futást nem…
- Nem láthatnak meg. Akkor nem lehet gond. - a kiskaput most nem ecsetelem. Igazából ő is ismeri a ‘szabályokat’, csak még nem emlékszik rá. De majd fog. Mindent egyébként sem zúdíthatok most rá, még akkor sem, ha egyébként nagyon jó lenne…
- Rendben. - szélessé válik a mosolyom, és néhány lépésnyit hátrálok, mielőtt átváltoznék. Amennyire tudom, ‘lelassítom’ a folyamatot, hogy Marcel végig tudja követni. Felveszem a Terrai kakadura hasonlító alakom, és mikor megtettem egy madárlépésnyit megteszek Marcel felé, kitárva a szárnyaimat is. Igyekszem olyan mozdulatokat tenni, amit egy sima madár nem tenne meg, vagyis bemutatok, egy olyan profi ‘moon dancelést’, amit még nem látott a világ a kakaduktól. A rikácsolást inkább kihagyom, de néhány alkalommal a fejemet is megrázom, mintha épp egy teljes koreográfiát mutatnék be. Aztán telepatikusan üzenek Marcelnek.
- Menő igaz? Hívhatsz Jacko Birdnek is. - még néhány másodpercig így maradok, aztán visszaváltozom. Gondoltam rá, hogy rászállok Marcel hátára, de nem tudom, hogy látta-e azt a Hitchcock filmet… szóval inkább nem.
- Mellkast azért döngethetsz szerintem. Príma a mellkasod. - nevetek ugyan, de tök komolyan mondom. Marcel is egyben van. Nem is értem, hogy miért nem állnak sorban nálunk a hölgyek. Igazából még is értem, hogy miért… Egyikünk sem Olyan fazon.
- Nos, Andrew is leszületett, akár csak te. De míg te Feline voltál, ő… hát… egy angyal. Látni az auráján, és az energiáján is lehet érezni. Hogy Olivián mit fogsz látni azt nem tudom, mert még nem találkoztam vele. De ha testvérek… lehet, hogy neki is voltak szárnyai, és nem olyanok, mint az enyémek. - azért remélem nem fog csalódni Marcel, ha ez a feltételezésem rossz. Vagy kiakadni, ha mégis igaz… Nem vagyok híve az előre aggódásnak, de inkább készüljön fel, mint hogy meglepetések érjék végül. Ezért is szóltam.
- Ne izgulj. Terraiként megtanultál egy csomó mindent. És azt is, hogy mi az, ami ‘nem igaz’. Szépen majd megtanulod átértékelni a dolgokat. Mert igazából ott van benned minden. Csak elő kell hívnod. - én nem nevettem ki Marcelt, teljesen természetes, hogy azt hitte a telepátia arról szól, hogy hangokat hall. Elvégre a Terraiak így értelmezik ezt a ‘science fiction’ fogalmat. Marcel pedig még kapaszkodókat keres, és ez volt a legközelebbi. Ezért én vissza teszem a vállára a kezem, és finoman megveregetem, hogy érezze a támogatásomat. Ugyanis nekem nem tud rosszat mondani.
- Fogsz. És neeeeeeeeeeeeeeeeeeem… Mondjuk azt nem állítanám, hogy nem próbálkoztam be egyszer nála… De Brigid egészen más eset. - óriási vigyor költözik az arcomra, és már nagyon bennem lenne, hogy most azonnal meséljek el mindent. Már attól is jobb lesz a kedvem, hogy rá gondolok… De egyelőre várok. Marcel bőven elég információt kapott a napra, sőt igazából egész évre… A hétvége pedig még előttünk áll, lesz még időm elmesélni mindent. Illetve arra is lesz, hogy beszámoljak Marcel ébredéséről Brigidnek… Remélem nem lesz ciki, ha majd elvonulok egy kicsit a társaságtól, hogy megtehessem ezt…
- Rendben. Van egyébként bőven, szóval jutni fog neked is. - nem erőltetem, mert egyébként megértem, hogy most nem vágyik fagyira. De azt azért megjegyeztem, hogy a mennyiség az nem akadály.
- Majd meglátod. Vagyis látjuk. Ott leszek végig melletted. Kivéve a hálószoba persze. - most át is karolom az egyik kezemmel Marcelt, és ha engedi finoman magam felé vonom, egy laza ölelésre. Ez már régóta bennem volt, csak nem akartam lerohanni. Most viszont már úgy tűnik, hogy amennyire lehet, sínre került. De számítok még meglepetésekre, így biztosan árgus szemekkel fogom figyelni Marcelt, hogy ha segítségre van szüksége, ott lehessek.
- Ha nem állsz le velük hangosan beszélgetni, akkor nem lesz nagy baj. - biztatóan mosolygok, aztán elengedem Marcelt, hogy fel tudjon kelni. A kerékcserét pedig intézni kezdem, addig egyedül, amíg Marcel a motorháztető alatti teret nézi.
- Akkor itt várlak. Nem mintha nehéz lenne, de azért… - sokkal mókásabb ketten csinálni az ilyesmit. De nem siettetem, hiszen látom, hogy még a három kis apró lénnyel ‘játszik’. Rendes tőlük, hogy segíteni akarnak ők is Marcelnek. Legalábbis én azt feltételezem, hogy még ezért vannak itt.
A kerékcserét követően viszont feléled bennük a csínytevő jellem. ‘Elbújnak’ Marcel elől, és én hirtelen nem tudom, hogy eláruljam-e őket, vagy inkább hallgassak arról, hogy csak szórakoznak. Végül köztes utat választok.
- Ők el tudnak tűnni bármikor, olyan értelemben, hogy csak azok látják őket, akiknek megengedik. Szóval egész nyugodtan búcsúzz el, még hallani fognak téged. - azt persze nem mondom, hogy pontosan hol vannak, és az autó felé is elindulok, miután Marcel jelzi, hogy készen áll az indulásra.  Később az én tekintetem elől is eltűnnek.
- Menj elöl, és ha bármi gond van, állj meg nyugodtan. Nem sietünk. - már majdnem beszállnék az autómba, amikor eszembe jut valami. Odamegyek Marcelhez, akkor is, ha már az autójában van.
- Örülök neki, hogy megérkeztél pajtás. Már nagyon vártalak. Ha bármire szükséged van, csak szólj. - mosolyogva tekintettem Marcelre, de a szavaim csak telepatikusan érték el. Aztán vissza sétáltam az autómhoz, és ha Marcel elindul, követem. Így határozottan izgalmasabb lesz ez a hétvége…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Sun Feb 05, 2023 9:15 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Hogy lassan áll össze, annak azért nem örülök. Már most millió kérdésem van, amire azért szeretném tudni a választ, hogy haladhassak tovább. S valahol bennem van a bizonyosság: fogok válaszokat kapni.
Visszamosolygok rá.Nem lenne kötelessége itt lennie, s támogatnia, mégis itt van, és megteszi. Még mindig nem hiszek, s egyben hiszek is, hogy mégsem őrültem meg.
Szerettem volna az űrbe menni, kisgyerekként, valahogy annyira az volt bennem, hogy máshol is vannak, laknak. De valahogy az űrhajók nem voltak bizalomgerjesztőek, pláne, hogy nem is igazán volt ilyen program. Még a vadászgépekre is úgy néztem, mintha egy múzeumi darab lenne, sokkal többre vágytam a gépektől, és nagyon bosszantó érzés, hogy nem tudnak olyan gyorsan reagálni, mint ahogy .... az érzés bevillan. Ahogy "megszoktam". Egy része a dolgoknak a helyükre pattan.
- Azt Andrew nagyon szereti. Meg a sós karamelllát.
Felnevetek, igaz halkan. Ránézek a három kis alakra, majd az elementálra. Vagy éppen most kattantam be?
Először értetlenül nézek rá azért, mert valóban nem mondtam hülyeséget. Aztán meg azért, mert hogy az nem ő volt. Ahogy kimondja, a kép és az érzet átalakul, s mielőtt kimondan, madár, valóban őt látom meg.
- Tényleg. - ott van a felismerés a tekintetemben. S ott van az ismerősség érzése, ahogy körbeölel, s átjár. Önkéntelenül elmosolyodom. Jó érzés.
- De... azt szabad? Nem lesz abból gond? - nézek a három kis alakra is, és a légelementálra, aki hívogatóan kering a fák lombjai közé.
- Jó ötlet. - pillantok vissza Ericre. - A fák lombjai között nem látnak minket meg. A kisebbik alakod is elég lesz. - hát, ha én ezt most látni fogom, akkor tényleg....
A mikulásra felkuncogok. Sose nem is hittem benne, és nem is szeretem.
- Uh, jó tudni, hogy nem fogok felhőkarcolok tetejére felmászni, és mellkast döngetni. - tényleg abszurd az egész, és mégis igaz.
- Persze, érthető. Sok mindenről nem beszélhetek a munkám miatt... hogy? - döbbenek le. Pislogok párat. Hogy ők sem egyszerű emberek... - Mit kéne látnom majd? - a három kis alak felkuncog.
A másik hidegzuhany csak ezután jön. Annyira furcsa, s mégis ismerős...
- Ez a telepátia? Én... szóval azt hittem, hogy hangokat hallok majd.... - négy kacagás terül szét az éterben.
- Tényleg ezt hittem...  - nem röstellkedem.
- Remélem, emlékezni is fogok rá. Iiiiigen? Esetleg ő lenne, akivel randiztál? - tekintek rá sokatmondón. Ha már minden lehetséges, akkor miért  ne?
- Dehogy ücsörgök, a mozgás segít. - a szerelésekkel szellőztettem ki a gondolataimat mindig, most is segíteni fog. - Azt inkább add Andrewnak.... még mindig nehéz elhinni. Vagyis.. nem tudom. Mind a ketten furák, de jó értelemben...
Az elementál kinézelődte magát, érzem, hogy távozna, s erre integetek egyet felé. Meg is lepődök, hogy valóban távozik.
- Ezt még szoknom kell. - feltápászkodom, ám a három kisalak még nem távozik, hanem kíváncsian fel... nem tudom mit csinálnak, a kinyitott motorház tetőterébe, s nézelődnek.
- Előbb legyen a kerék, még kicsit meleg. - majd feléjük nyújtom a tenyerem. - Segítsek? - erre a középső felfújja az arcát, és karba fonja kezeit, a másik kettő meg nevetgélve integetnek a kezükkel, s máris Eric mellett, vagyis a kerék mellett teremnek.
Ahogy kicseréltük a kereket, a hűtővíztartályba is öntök egy keveset, megnézve, nem-e lukas, aztán lecsukom a tetejét, előtte azért megnézem, nincsenek-e ott a három figura.
De nincsenek sehol.
- Ó, elmentek. Nem tudtam elköszönni sem. - szomorodom el. - Vagy csak nem látom megint őket? - közben a három kisalak a kocsim műszerfalán ugrálgatnak Ericnek, hogy el ne árulja őket, azután "eltűnnek", valójában ott maradtak a kocsiban.
- Viszont ideje mennünk. - hát, vezetni is jó lesz. Majd lassan megyek.
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Sun Jan 22, 2023 9:27 pm

Where is Mar... cel

Biztatóan próbálok mosolyogni, és bólintok is Marcel szavaira. Látom, hogy most nagyon nehéz pillanatokat él át, és megszakad a szívem, hogy nem tudok többet tenni érte. Bárcsak lenne egy kapcsoló, amit egyszerűen csak megnyomnék, és hopp… eltűnik az összes, “én most teljesen bekattantam” gondolat. Nem mintha nem lenne teljesen érthető, akár még ennél súlyosabb pszichózis is, de nem jó azt nézni, hogy Marcel magát hibáztatja mindössze azért, mert elkezdett emlékezni.
- Majd össze fog állni. Lassan. Talán tényleg nagyon lassan. De meg lesz majd minden. - igazából nem tudom, hogy pontosan mennyi idő kell az ilyenhez. Gondolom egyénenként változik. Illetve megállapodás kérdése is lehet. Sajna passz. Vannak, akik sokkal jobban értenek az ilyenekhez. Többek között mondjuk a segítője. A kérdés, hogy vele találkozik-e majd, vagy csak akkor, amikor véget ér a Terrai élete.
- Ennek örülök. - sokkal szélesebb lesz a mosolyom, és most már tényleg, ha lehetne meg is ölelném Marcelt, de egyelőre még nem teszem ezt. Inkább óvatos vagyok, és csak az ő tempójában haladunk. Majd ráérek még kinyomni belőle a szuszt a viszontlátás örömére akkor is, amikor már teljesen egyben lesz. Fogom, ez egészen biztos.
- Igen. Egy kicsit. - úgy érzem mintha… újra viccelni próbálna? Ha ez így van, akkor az nagyon jó jel, és érzem magamon, illetve ő is láthatja, hogy egy kicsit megkönnyebbülök. Főleg, amikor már egy konkrét poén is érkezik a részéről.
- Én szeretem a fagyit. És hoztam is. Többek között pisztáciásat. - még nem kérdezem meg tőle, hogy kér-e bár igazából lehet, hogy jót tenne neki. Mindegy… Egy kicsit várok még. Mert egyébként is kibukott belőlem a nevetés. Nagyon jó látni, hogy Marcel lassan ugyan, de halad afelé, hogy elfogadja ezt az új… hmm… helyzetet.
- Akkor igazából már egy fontos lépésen túl vagy. - vagyis meglesz az összes többi is. Mert Marcel kemény mint a beton, és itt vagyok pont én is. Ha nem szilárdul meg időben, majd én rásegítek egy picit. Legfeljebb lesz pár madár lábnyom a betonban.
- Igen. Van. De engem nem macska alakban láttál. Én madár voltam és vagyok most is. - szétteszem a kezeimet, és szárnycsapást imitálok. Elég viccesen mutathatok így, de hagyom, hogy az energiám egy kicsit terjeszkedjen, így érezheti Marcel, hogy ez nem teljesen egy üres gesztus volt. Inkább közeledés felé, mert amit eddig visszahúztam, most kiterjesztettem felé. Csak óvatosan azért, még mindig.
- Szeretnéd látni az igazi alakomat? Vagy a kisebb madár formámat? - az utóbbit simán megtehetem, mert akik jelenleg látnak minket, rendelkeznek a szükséges tudással. Az előbbi viszont viszonylag nagy, így azért óvatosan kéne mozdulnom, hogy ne bukkanjon ki a fejem a fák közül. De, ha Marcel szeretné természetesen megoldom.
- Igen. Majdnem minden. A mikulás az kamu. Bocs, hogy én mondom meg. - megveregetem a vállát, mintha valóban ez lenne a legtragikusabb hír, amit közlök, de közben vigyorgok. Remélem Marcel most már újra érteni, és leginkább értékelni fogja, hogy még mindig önmagam vagyok, és csak minimálisan finomkodom. Pont annyira, amennyire neki most szüksége van. Megérzésem szerint legalábbis.
- Az nem. De természetesen nem szólhatsz erről Oliviának. Bár… Nos azt el kell mondanom, hogy Andrewn érzékelni fogod, hogy ő nem sima ember. Ez alapján pedig lehet, hogy Olivia sem az. - erre jobb, ha felkészül. Mert mostantól látni fog mindent, és ha Oliviában lesz valami fura… remélem, hogy emiatt nem fog tönkremenni a kapcsolatuk, mert én továbbra is nagyon szurkolok nekik.
Azt pedig hagyom, hogy beszéljen a többiekkel, és csak egy integetés szintjén lépek közbe. Ismerkedjen csak, elvégre ez mostantól a része lesz az életének. Sokakat nem látott ugyanis, de mostantól… hát érzékelni fog mindenkit.
- Telepátia. - jelentem ki egyszerűen a szót, de nem hangosan. Remélem nem ijed meg tőle Marcel, de ezt közvetlenül neki mondom gondolatban. Mielőtt vissza megyünk nem árt, ha így is kommunikálunk, mert Olivia és Andrew jelenlétében nem mondhatunk mindent. Ami később nem is lesz gond, de most azért szerintem jól jön ez a ‘csatorna’.
- Sok érdekes dolgot fogsz látni mostantól. Majd megmutatok neked mindent. Idővel persze. A hajókat, amiket látsz például… hát pont ismerem az admirálist, aki alá tartoznak. - legalábbis szinte biztos vagyok benne, hogy azok Zora hajói. Nem rég jártam nála, és egész sokat beszéltünk. Többek között arról, hogy jelentem neki, ha valami érdekes történik a bolygón. Hát Marcel ébredése mindenképp az.
- Legyen úgy, hogy te egyelőre maradj ülve, és mondd, hogy mit csináljak. A kerékcsere például menni fog egyedül is. Te csak pihenj és egyél egy kis… fagyit. - ha csak nem mond kifejezetten nemet, akkor most már oda is megyek az autóhoz és hozok neki fagyit. Pisztáciásat, ha nincs más kívánsága. Továbbá előveszem a pótkereket is meg a szerszámokat. Ha pihen, akkor csinálom én, ha segíteni akar, akkor persze hagyom és együtt dolgozunk.

Marcel & Olivia & Andrew & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Sun Jan 22, 2023 7:41 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Eric és a dráma. Elnevetem magam, nem egy olyan jellem, aki drámázna, legfeljebb nagyon izgatott lesz. Mint az utóbbi híváskor. S felettébb kíváncsi vagyok, ki is az, aki ennyire fellelkesítette.
- Jogos. Levegő ele... - inkább nem mondom ki, csak a hajamba túrok, s megtámasztom a fejem. Jól esik Eric érintése, a biztos pont megvan az itt és a mostban. S mégis, mintha valahogy nagyon távolról tenné ezt.
Próbálok az érzetek után kapni, hogy megértsem, a sajátomak azok az emlékek. S igen, valósnak érzem. Sóhajtok egyet.
- Hát ez az. Nem szépen sorban jönnek. - két kezemmel teszek az arcom felé egy mozdulatot, jelezve, mi is zajlik bent, a fejemben. S azt is megértem, hogy nem mindenre kíváncsi. Jó emlékeztető is, észben fogom tartani.
- De, vigasztal. Köszönöm - s ugyanaz az érzés jár át, mikor már távolról néztem a robbanást, ahogy a hajóm, a benne lévő testemmel még elégni sem tud, ahogy a robbanás szétszakítja. Mert megtettem minden tőlem telhetőt. S még valamit éreztem.
Hogy mindez csak egy játék. Egy szerep. És hogy valóban nem történhet semmi rossz. Erre kicsit felvonom a szemöldököm, s újra kiengedem a levegőt.
Térdemre teszem homlokom, s lélegzek párat.
- Meg népesebb. Egy kicsit. - tartom fel jobb kezem, s mutató és hüvelykujjam között egy kis rést hagyva jelzem, mire is gondoltam.
A kezemre nézek, ami most emberi kéz. Valamiért jobban tetszik a mancs.
- Még egy ilyen klisé, és véletlenül fagyit öntök a hűtővízbe... - de a hangomon érezni a hálát. Nem hiszek abban, hogy tanulni szükséges együtt élni vele. Ez is én vagyok, a PTSD-im is, amelyeket csak nem dolgoztam fel, és kezdem sejteni, miként is lehetne.
- Azt hiszem, azt már akkor megtettem. - gondolkodom el, s keresem azt az érzéscsomagot, amit ilyenkor szokás lenne érezni, ha nem. Helyette elrendezettség érzése fut át rajtam. Csak még túl sok ez.
Az égre tekintek, mintha onnan várnám a választ, de egyelőre valóban csak az égboltot látom.
- Oké. - a megérzéseim mást súgnak, s egyelőre ezt a kérdést hagyom, elfér a sok száz millió mellett.
- Eros. - a kuncogás helyett előbb egy mellkas, aztán egy mancs, s végül egy arc jelenik meg. - Ömmm... - a három kis alakra bámulok. - Olyan van, hogy macska kinézet? Mármint... magasabb, meg két lábon járó... te vagy, téged láttalak. -mutatok rá csodálkozva.
Feledés fátyla? Ébredés? Ó, te jóég, már csak a pescalin hiányzik, meg a hippiruha...
Az agyamban azonban csak úgy áradnak az információk, képek, benyomások, egy pillanatra behunyom szemeim.
- Vagyis mindez igaz. Úgy értve a feledés fátyla és hasonlók, csak fordítottan. - elfelejtettem már annak a folyónak a nevét. Ezek szerint nem halálkor, hanem születéskor iszunk belőle. Képletesen.
- Jó tudni. Legalább nem lesz az bennem, hogy bármikor Godzillává válok. - vigyorodom el. Fény. Milyen fény?
Egy ideig csak nézem a három kis alakot, aztán veszem a bátorságot, s ha már megőrültem, vagy mégsem, bemutatkozni illik.
- Hello. A nevem Marcel, ő pedig a barátom Eric. - közben felnézek az elementálra is, s így a következő kérdés nekik is szól.
- Ti kik vagytok? - figyelnek, nagy szemekkel, majd rövid tapsikolás után meghajolnak.
Öm... eeez fura. Tudom a nevüket.
- Vagyis, te Rhon, Hrian, Shokyl vagy. - muatok az alakokra, s sorra bólogatnak. Majd felmutatok az elementálra. - Te pedig Hr... nehéz kiejteni, Hrochen? - mintha mozogna. - Ó, nem... bocsánat.... de? - megint ugyanaz a "tudom a nevedet" érzésem van. - Igen, Hrochen. De... ezt hogy? - nézek értetlenül Ericre, fel nem fogva, hogy a telepátia nem feltétlenül úgy működik, hogy "hallom" a válaszokat. Hanem csak "tudom".
- Érdekes látni benneteket. - mosolygok rájuk, s egy kis pöffenet jön ki a motorháztetőből, ráébresztve arra, hogy mi is van.
Hirtelen eltűnnek a figurák, én meg kétségbeesek, azután pár másodperc múlva megint megjelennek.
- Azt hiszem, nem csak a hűtővizet kell megnézni, de cseréljük ki az egyik kerekét a kocsidnak.



by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Sat Jan 14, 2023 9:56 pm

Where is Mar... cel

Nehezen tudom abbahagyni a vigyorgást. Annyira megkönnyebbültem, hogy valóban, ha lehetne ódákat zengenék. De nem csak Brigidről.
- Most inkább majd egy drámát fogok előadni, de még fel kell rá készülni. - meglapogatom a saját hasamat, és mintha szabályozni tudnám, pont akkor kordul meg a gyomrom. Már épp be is dobnám, hogy együnk egy kis fagyit, amíg Marcel szereli a furgont, de végül más történik ugye. NAGYON más.
- Igen. Neki ez az igazi alakja. Én sem úgy nézek ki, ahogy most látsz magad előtt. Neked viszont ez a tested jelenleg, amiben most vagy. - finoman megszorítom a vállát, és természetesen most még nem fogok a valódi alakomban mutatkozni előtte. Talán elsőre az is sok volt, hogy megemlítettem én sem vagyok mindig olyan fess legény, mint most. De elvileg most már érzi rajtam, hogy én nem olyan vagyok, mint ő ezért inkább óvatosan bedobtam, hogy ezt a zavart is szépen lassan helyre tehessük benne.
- Igen. És veled történt meg. - fontosnak tartom ezt megemlíteni, mert természetesen van olyan, hogy más életébe is bele lehet ‘kukkantani’. De nála most nem erről van szó. Ezek a saját emlékei, és ha az Orioni háborút látja a legélénkebben, akkor ráadásul nagyon régi emlékekről is van szó. Marcel szinte ‘ősi’ lélek.
- Nem is kell. Csak szépen sorban. És nem kell mindent megosztani velem. Elég az, amivel kapcsolatban kérdéseid vannak. - azokra remélhetőleg tudok válaszolni is. Ugyanis az Orion utáni életét már nem ismerem annyira Marcelnek. Hogy volt-e családja, vagy bárkije, például nem igazán tudom. Egyedül arról az időről tudok neki megbízhatóan mesélni, amit én magam is átéltem. A maga nemében egyébként mókás volt, de azt hiszem természetes, hogy sokkal jobban szeretem a mostani életemet.
- Tudom, hogy ez most nem vigasztal, de tényleg minden rendben lesz. Túl leszel ezen is, mert ennél ezerszer durvább dolgokkal is megbírkóztál már. Én pedig segítek neked, amiben csak tudok. - remélem, hogy ez tényleg vigasztaló, mert ha egyedül lenne azért biztosan nehezebben boldogulna. Vagy ne gondoljak ilyen sokat magamról? Áh, nem. Ez azt hiszem nem is csak a személyemnek szól, hanem, hogy legyen mellette valaki, aki tudja, hogy miről beszél. Én tényleg tudom.
- Igen. Több is. Az univerzum jóval nagyobb annál, mint amilyennek eddig gondoltad. - vagyis megérzésem szerint azt ugye semmiképp sem sejtette, hogy nem csak nagyobb, de lakott is. Igazából ez a lényeg.
- Igazán nincs mit. Örülök, ha tudok neked segíteni. - egyszer meg is simítom a hátát, utána visszarakom a tenyeremet a vállára. Még mindig inkább csak megnyugtatásnak, és nem figyelem elterelésnek szánom a mozdulatot.
- Igen. Volt. És nagyon jó ezt hallani. - láthatja is rajtam, hogy mosolygok, de még mindig inkább biztatóan. Kényes a helyzet, de úgy érzem, hogy haladunk. Lehetne ugyanis sokkal rosszabb. Nem lepődnék meg még azon sem, ha annyira sok lenne ez, hogy neki állna pucéran szaladgálni az erdőben, és segítségért kiálltozna. Ehhez képest az én barátom tökre egyben van, és csak egy minimálisan zuhant meg attól, amit átélt. Tényleg nagyon kemény srác.
- Ez viszont csak egy emlék. Én már megtanultam együtt élni vele. Neked is menni fog. - kezdem úgy érezni, hogy közhelyekkel dobálózom, de igazából nem. Jelenleg most erre van szüksége. Legalábbis remélem. Még mindig csak a megérzéseimre tudok hagyatkozni, amik azért nem az ilyen szituációkra vannak ráállítva.
- Átélted a saját halálod. Most pedig emlékszel rá. Időre lesz szükséged, hogy ezt feldolgozd. - azt nem tudom megmondani, hogy mennyire. Talán hetekre. Annyi viszont most nincs, mert egyszer vissza kell mennünk a többiekhez. De most nem ezzel fogom folytatni, mert az már tényleg túl sok lenne Marcelnek.
- Nem túl valószínű. Most már látod őket, de eddig nem láthattad. Fejlett a technológiájuk. A Terrai érzékelők nem hatnak rájuk. - még nekem is szokatlan, hogy egyik pillanatban még titkolnom kellett mindent Marcel előtt, most meg tulajdonképpen én vagyok a galaxis útikalauza. Ezért sem tudom, hogy mit kéne mondani, és mit nem. De a kérdései segítenek, illetve az is, hogy inkább egyértelmű válaszokat kér tőlem.
- Rendben. Akkor szépen sorban. Engem Eros néven ismerhettél akkor. - hagyok egy kis szünetet, és megvárom, hogy mit reagál rá. Ha még mindig nem fenyeget az a veszély, hogy elszalad, tovább folytatom.
- Azért látod most már ezeket, mert elkezdtél emlékezni, az előző életedre. Ezt úgy hívják, hogy ébredés. Vagy másként, lehullott a feledés fátyla a szemed elől. - veszek egy nagy levegőt, és megint várok. Ameddig csak kell. Ha megint érzem rajta a pánikot, inkább abbahagyom. Egyébként van még infó.
- Továbbra is egy ember vagy. Egy Terrai. De mostantól emlékezni fogsz mindenre. Arra is majd, hogy miért döntöttél úgy, hogy leszületsz erre a bolygóra. - rész információim vannak, de ezt én sem tudom. Nekem is meglepetés lesz. Hát akkor még neki…
- És egyelőre ennyi. Ha többet akarsz tudni, kérdezned kell, mert nem tudom, hogy milyen emléket kaptál már vissza, és mit nem. Ez ugyanis egy folyamat. Amit türelemmel kell kezelned. - sokkal. De egyelőre ezt sem mondom…

Marcel & Olivia & Andrew & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Sat Jan 14, 2023 8:13 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Csak a fejem csóválom, hogy megint próbálja terelni a dolgot. Nem kéne pedig. Eleget kerülgettem dolgokat, hogy rájöjjek, nem a legjobb módszer.
- Azt én értem, hogy ódákat zengenél, nem is ezt kértem, és nem is most. - mosolygok rá, bár nekem szerelés közben is mesélhetne. Az az áradozás... jó volt nézni.
Teljesen értetlenül meredek rá. Nem értem. És igazából azért jó lenne, ha mondana is valamit, mert látom rajta, hogy tudja, és nagyon jó lenne kapaszkodni, és az most szavakban menne, segítene.
A további gondolatokat lenyeli egy újabb emlékhullám, azután pedig a valóság. Vagy éppen nem az.
A pixie kuncog, majd üdvözléssel hajol meg Eric felé, s úgy néz fel rá. Minden egyes leírásnál bólogat, s mutatja is. A tenyerembe teszem arcomat, s csak kitágult szemekkel nézem.
Majd a mutatott irányba tekintek, ahonnan azt a furcsa akármit láttam. És érzem, látom, hogy nem csak egy légtömeg. Más is.
- Miért nincs? - meredek a légelementálra, aki kicsit mozog, s így a levelek, s fák zizegni, finoman hajlongani kezdenek. - Mert... levegő vagy. Mármint nem úgy levegő, hanem... ah... - kavarog minden bennem. Mégiscsak igaz, amit látok, Eric pont azokat és azt írja le, amit látok, és Eric meg nem hallucináció.
- Emlékezni? Úgy érted, ezek megtörténtek, amiket látok? - fel sem kéne kérdésnek tennem, igen, emlékek. Annak érzem őket. Minden érzet arra utal.
És Eric is elmondja, hogy valóban nem kattantam be. Újra a három kisalakra tekintek, majd a levegőelementálra, aki továbbra is kíváncsian figyel, majd vissza a három kisalakra.
- Most valahogy nem megy azt mondani, hogy szeretek mindent azonnal tudni. - így is szét akar robbanni a fejem, ahogy közben minduntalan jönnek érzet és emlékfoszlányok.
Még mindig a szemem előtt van a másik eszköz, és ahogy Eric mondja, nevetve szusszantok.
- Az.- a finom vállszorítás jól esik, nem kezdek el megint száguldozni az emlékekben.
- Ez igaz? Hogy valóban van fejlettebb... - egy városkép jelenik meg előttem, aztán az űr. - civilizáció. - kérdés helyett már kijelentem, mert az a város ismerős. És egyáltalán nem földi formája van.
- Köszönöm. - megsimítom az arcom. Hogy fogom ezt .... nem mondhatom el, egyből ez villan be, hogy Oliviára gondolok.
- Pöttyös? - magam elé mererdek, még meg is fordítom a tenyerem. - A kézfejem. Nem. Két ujjamon volt egy fél-fél pötty, körben fehérebb, úgy ad ki e... azt mondtam, volt? - nézek Ericre meredten.
- Csúnyán. Csúnyán.. - ismétlen lassan, s a három pixie közelebb jönnek, kíváncsiak, s előtte bólogattak, ahogy Eric magyarázott.
- A robbanás... - bólintok. Értem a buliból kiszállást. Eric nem úgy jelenik meg, ahogy addig. Vagy előtte? Vagy utána?
Még nézek a felhőkre, aztán Ericre.
- Volt már pár azonosíthatatlan repülő tárgy jelentésem, de ez, mindenen felül tesz. Ők... - mutatok fel hirtelen. - voltak azok, igaz?
A kérdésre elgondolkodom, vagyis tenném, mert azonnal átsuhan rajtam, noha a nevem rezgése újabb emlékeket ad, önmagamról is.
- Ne játszunk találós kérdéseket, az nem segít. Ha megmondod, az igen. - egy kicsit nyúzottabb a hangom. Annyi minden kavarog bennem.


To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Wed Jan 04, 2023 5:52 pm

Where is Mar... cel

Sajnos nem tudom visszafogni, nagyon nevetni kezdek, főleg a puszi után.
- Ó azt tudom. Túl szexi vagyok ez az oka. - ez nem is kérdés. Teljesen egyértelmű. Bár a barátságunknak nyilván nem ez az alapja, hanem valami más. Valami sokkal régebbi. Csak Marcel ezt még nem tudja. De majd…
- Abszolút letámadhatsz. De ha most teszed estig itt fogunk ülni, és steak sem lesz. Jobban járunk, ha már a házban teszed. - fagyi az mondjuk van, de azt én inkább a szomorú alkalmakra szoktam fogyasztani. Vagy csak úgy simán… Igazából a fagyi is jöhet bármikor. És Marcel tiszteletére van pisztácia is. Egyszerre örömteli, és persze aggasztó, hogy a “majd” “most”-tá válik és a fagyi mint olyan, igen távolivá változik.
- Látom rajtad. - magyarázhatnám hosszabban is, de egyelőre még nem akarom. Az már tényleg túl sok lenne, ha rögtön rázúdítanám az én historiámat is. Vagyis csak haladok az ő tempójában és támogatom, ahogy tudom. Az őt ért sokk, szinte tapintható, így továbbra is csak a higgadtságom az, amivel segíteni tudok.
- Egy kis zöld ruhácskát. Van kalapjuk. És csíkos harisnya. - még kicsit lejjebb is hajoltam, hogy jól lássam őket. Remélem nem jöttek ettől zavarba, és értik azt is, hogy miért csináltam. Illetve ha már őket leírtam, akkor az elementálról is szólok pár szót, akit Marcel láthatóan nagyon figyel.
- Rajta pedig nincs semmi. Valódi teste sincs most. Mintha levegőből lenne. - mutatok abba az irányba. Aztán várok. Ameddig csak kell. Biztos vagyok benne, hogy hamarosan sorban fognak jönni a kérdések Marcel részéről. Nem is tévedtem.
- Elkezdtél emlékezni. - nagyon szeretném kimondani azt, hogy “arra, aki voltál”, de egyelőre még nem teszem. Egyszerre csak egy információ, legalábbis tőlem. Tudom, hogy szeretne most mindent megérteni, de ha túl sokat kap, nem fogja tudni elfogadni. Inkább haladjunk lassan, de biztosan.
- Hidd el. Nem őrültél meg. És teljesen normális, hogy most káoszt érzel. Ahhoz képest, amit eddig láttál az életedben, ez tényleg egy káosz. - sajnos ezt nem tudom teljesen átérezni, mert nekem mindig is ez volt a normális. De bele tudok annyira bújni a cipőjébe, hogy tudjam, ez most egy atomrobbanással ér fel a számára, koponyán belül. Az pedig minden csak nem kellemes.
- Nem. Csak nagyon sok információt kaptál, és talán kapsz is még most, egyszerre, és ezt időbe telik feldolgozni. Most türelmesnek kell lenned magaddal. Sokkal jobban fogod érezni magad, és érteni fogsz mindent. De idő kell hozzá. - én pedig legalább ezt meg akarom neki adni, ha már mást nem tudok. Sokkal jobban járna, ha valaki más lenne itt vele, de neki úgy jött ki a lépés, hogy engem kapott. Nem túl szerencsés, de igyekszem kihozni belőle a maximumot.
- Fejezd be nyugodtan a mondatot. Egy ócska terrai… - látom, hogy rámered a készülékre, mintha életében először látná. Ezért finoman meg is szorítom a vállát, előre vetítve… ez lesz a legkevésbé furcsa a számára abból, amit mostantól látni fog.
- Rendben. - módosítom az üzenetet az alapján, amit mondott, és aztán elküldöm. Utána vissza adom neki a telefont, ha esetleg választ kap, azt már ő tudja megnézni. Bár, ahogy elnézem… a válasz üzenet jelenleg a legkisebb gondja.
- Hallgatlak. - érezheti is, hogy minden figyelmem az övé. Nem szakítom félbe, még akkor sem, amikor dobban a szívem egyet arra, hogy én is ott voltam. Csak akkor szólalok meg, amikor már kérdez is. Akkor viszont határozott, és bátorító hangon.
- Szép pöttyösek voltak a mancsaid. És igen, ott voltam én is. Kicsit másként néztem ki, mint most. Más néven is ismertél. Illetve… mindketten csúnyán végeztük. De most itt vagyunk. Újra. - adok neki egy kis időt, hogy ezt feldolgozza. Ha kell, akár perceket is. Aztán folytatom.
- A hajó valóban pont olyan volt, mint az. És nem csak mi ketten voltunk abban a csatában. Sokan mások is. Mindenki követett téged. Én akkor már nem, amikor te felrobbantál, mert addigra már kiszálltam a buliból. - nem láthat rajtam neheztelést, bennem az sosem volt. Amikor elindultam a csatába elfogadtam azt, hogy bármikor meghalhatok. Ezért ez nem is okozott számomra gyötrő gondolatokat. Az már inkább, hogy többször viszont már nem akartam ezt átélni. Ezért kerestem mást, és addig nem is vállaltam új életciklust, amíg meg nem találtam miért érdemes élni a szabadságharcon kívül.
- Emlékszel rá, engem hogy hívtál? És… most már tudod, hogy ezt miért látod?

Marcel & Olivia & Andrew & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Tue Jan 03, 2023 10:16 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Érzem a hirtelen feltörekvő megdermedést, de csak átölelem, s hagyom, rájöjjön, tényleg nem fogok behúzni neki. Nem én vagyunk, s akkor a barátságunkat köpném szemen, ha ezt tenném, s mindazt, amiért megtette.
- Örülök. - mosolygok rá, a sutára csak eh hangot adok ki, mert nem tartom igaznak.
Ha nem mondaná ki a nem úgyot, akkor csak nevetnék, de mivel kimondta...
Egy cuppanós puszit kap az arcára, s meglapogatom a vállát, s utána engedem el.
- Azért. Mert én is így vagyok vele. -adom a műfeddést, de a szemem az mosolyog.
- Fooogsz? Hát ne már, hétpecsétes titok az illető, hogy nem támadhatlak le a kérdésekkel? Úgy zizegtél, hogy alig tudtalak követni. - vigyorgok.
De aztán nem tudom faggatni, teljesen felülírja valami más.
- Honnan tudod? - tény, rengeteg, képtelen vagyok követni, fel is adtam, csak hagyom, hogy villanjanak előttem, mást nem tudok tenni, igaz? A dilidoki is azt mondta, hogy ezeket ne próbáljam meg elfojtani, annál rosszabb. Csak hagyjam őket jönni, és aztán meg elmenni. Egyszer elfogynak. De ezek most jönnek, nem hogy csökkentek volna!
Forog körülöttem minden, és nem igazán érzek szilárdat, úgy semmit sem, ha nem lenne ott Eric keze, de még az is olyan zavaros, mintha fényévekkel arrébb lenne a keze, a hátamtól. De ott van.
Végül csak nyugszik az áradat, és komolyan, nevetnék az egészen, ha nem érezném azt, hogy amit láttam, az mind... megtörtént? Neeem, nem, az biztos nem. Csakhogy a mancsom... mancsom? nagyon is valós volt, az illatok, a ruha érzete rajtam, s a robbanásé is. Arra megint megrázkódom.
Rámeredek a három figurára. Valósak. Most azért csinálja, hogy megnyugtasson? A kisfigura megfogja a levélkének tűnő alsó izét, és meghajol. Oké, tényleg most mentek el otthonról.
- Oké, mit viselnek? - felréved tekintetem a fához, az a légnemű figura ott várakozik, és figyel. Ami furcsa, hogy annyira nyugodt. Nem olyan, mint a thrillerekben a támadó. Nagyon is nyugodt, és barátságos... mosolya van? Ahhhh...
- Oké. Akkor elmondanád, mi az isten történik? - a három figura leül, s átölelve térdüket, figyelnek ránk, hol Ericre, hol rám.
- Káoszt. Azt érzek. És hogy teljesen elmentek hazulról.
Megint beletúrok a hajamba, sóhajtok egyet.
- Nem PTSD? Akkor mi? Simán bekkattantam, vagy mi?
A mobilra nézek, de annyira kőkorszakinak tartom, hogy egy ideig csak meredek rá.
- De hiszen ez egy ócska terra.... - hogy mi? Rámeredek Ericre, ahogy felvillan előttem egy eszköz. Sokkal modernebb.
Inkább elnémulok, és átveszem a készüléket, amire úgy meredek, mintha most látnék először egy pattintott kőeszközt.
Aztán lassan megértem, hogy mi is van a kezemben és mit kéne csinálnom. Feloldom a zárat.
Átadom neki, a gondolataim úgy szanaszét repültek, mint a tyúkok vetéskor.
Olvasom a szöveget, ahogy elém tartja, de egy kukkot nem értek belőle egy ideig. Azt sem tudom, hol vagyok. Amikor el akarná venni a kezét, megfogom a csuklóját.
- Írj inkább azt, defektet is kaptál, és hogy be vannak gyógyulva a csavarok, idő kivenni, de megyünk majd. Az érezzétek jól magataokat nem kell. -  textben tömör vagyok.
- Rengeteg sokmindent. - hónapokig, évekig itt ülhetnénk, s van, ami egyre részletesebben jön vissza.
- Egy háborút. A világűrben. Mancsok voltak a kezeim helyén és... felrobbantam. Volt egy név is... Ar.. ac.. Arciel. Ez az. Arcielnek hívtál. Te ott voltál, de ... - az arcom elé teszem a kezem, s körözök vele. - A hajó ... a gép meg pont olyan. - mutatok a háta mögé, a felhőkre, ahol az orioni vadászgépek egyike formálódott meg felhőkből.
- Elmondanád, mi a fene történik? - nézek rá.

To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Tue Dec 27, 2022 12:36 am

- Rendben. - szívből örülök neki, hogy azért nem akar nekem behúzni, de teljesen még nem nyugszom meg. Ugyanis nem akarom, hogy Marcel rosszul érezze magát, és ha ez nem segít, akkor nem tudom mi fog.
Végül nem is kell kiderítenem. Úgy tűnik a szavaim alapján megérti, hogy miért tettem, viszont csak akkor érzem, hogy elfogad engem így is, amikor meg is ölel. Egy pillanatra megdermedek azért, de aztán amikor érzem, hogy benne már nincs rossz érzés, erősen megszorítom a köré fonódó karjaimmal. A feszültséget is egy hatalmas sóhaj formájában engedem ki, hogy más ne maradjon, csak a baráti szeretet, amit Marcel iránt érzek. Nem, sírni akkor sem fogok…
- Ne sajnáld. Én voltam a suta. És az a lényeg, hogy most már boldog vagy. - nem, ez csak allergia, és különben is csak egyetlen csepp. Gyorsan le is törlöm, mielőtt kiderül, mert valamit még mondani akarok neki.
- Szeretlek haver. Nem úgy… - engedem el végül, mert érzem, hogy ő is kibontakozik az ölelésből. Már csak a mosolyom láthatja, és azt, hogy sokkal jobban érzem magam.
- Tudod mit? Egy kicsit úgy is. - már nevetek, és mindent sokkal könnyebbnek érzek. Mintha egy mázsányi súlyt raktam volna le, ami eddig a mellkasomat nyomta. Eltűnt teljesen, és ezért a nevetésem sokáig marad, és nagyon felszabadult.
- Köszönöm. És biztos fogok még mesélni valakiről is. - valójában későbbre terveztem, hiszen a második találkozónkat Brigiddel még nem említettem. De ráérünk, és a ‘békülésünket’ követő események végül azt vetítik előre, hogy nagyon is… Egyáltalán nem fontos jelenleg, hogy mi van velem, csak az, hogy Marcel valamiképp túl legyen azon a sokkon, amit az ébredése okozott. Nem siettetem, végig érezheti rajtam, hogy türelemmel és nyugalommal fogadom minden megnyilvánulását. Amíg nem kell utána rohannom, nem lesz itt semmi gond, csak időre van szüksége. Sokra…
- Az információ, és a rengeteg érzés, ami most átszaladt rajtad. - és talán még mindig történik, sajnos a tekintetéből nem tudok sokat kiolvasni. Csak azt, hogy most minden bizonnyal halandó élete legnehezebb pillanatait éli át. Még mindig csak annyiban tudok neki segíteni, hogy itt vagyok, és a kezemet nem veszem le róla. Talán ez megnyugtatja, és a hangom is, ami most az energiáimmal együtt körbefonja.
- Nem vicc. Látom őket is. Hárman vannak. - lemutatok az apró lényekre, és nagyon remélem, hogy ezzel épp segítem, és nem még jobban megijesztem Marcelt. Azt akarom tudatosítani benne, hogy nem őrült meg csak… ez most hirtelen nagyon sok neki. És időre van szüksége, hogy mindent fel tudjon dolgozni. Ezért is akarom elkérni a telefonját, hogy legalább Olivia miatt ne aggódjon. Most csak magával kell foglalkoznia. Meg is kapom, de a képernyő zárral nem bírok. Így már adnám is neki oda, de a szavai megakasztanak.
- Bármilyenre. Azzal kapcsolatban amit láttál, és most is látsz. Illetve, amit érzel. - minden normális, csak ezt jelen állapotában igen nehéz elfogadnia. De szembe kell néznie vele, mert ha nem teszi, ennél sokkal rosszabb lesz.
- Igen. És ez nem PTSD. - még nem mondom ki, hogy ez micsoda is, mert igazából az lenne a legjobb, ha ő maga mondaná ki. Ő viszont ahelyett, hogy saját maga miatt aggódna, Oliviát félti, és ha nem ebben a helyzetben lennénk, akkor most elmosolyodnék, és magamban megjegyezném, hogy ez az igazi szerelem. Na engem most pont nem érdekel, hogy ki szeret és kit. Most csak Marcel a lényeg, így a kezembe veszem ezt a dolgot.
- Oliviának biztos nem lesz rossz, mert egyelőre nem mondunk neki semmit. Kérlek old fel a képernyőzárat és már intézem is, hogy ő nyugodt legyen. - amennyiben megteszi, át is veszem a telefont, és megkeresem az üzenetváltásokat Oliviával. Természetesen nem olvasom el az előzményeket, csak írni kezdek serényen:

“Késni fogunk. Ericnek akadt egy kis szívügye, és maradunk még egy kicsit beszélgetni. Ha minden rendben lesz, megyünk mi is, addig érezzétek jól magatokat.”


Mielőtt elküldeném természetesen megmutatom Marcelnek, és csak akkor érinti meg az ujjam a küldés gombot, ha rábólint. Amennyiben módosítaná, úgy megteszem azt is, elvégre nem biztos, hogy eltaláltam a szóhasználatot, amivel ő írna. Persze, ha ellenkezik végül nem ér célt az üzenet. De én mindenképp javasolnám, hiszen így megkapná azt az időt, amire szüksége van. Akárhogy is alakul, ismét Marcelhez fordulok, és felteszek neki egy fontos kérdést. Amire most már talán válaszolni is tud, hiszen eltelt néhány perc, amióta utoljára erről beszéltünk.
- A megérzéseid mit súgnak, ha ez nem PTSD? Mit láttál? - neki kéne kimondania, én csak megerősíteni tudom, ha elhangzik. Nagyon remélem, hogy el fog, hiszen ez még csak a kezdő lépés. Az összes többi, még hátra van…
Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Mon Dec 26, 2022 10:56 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Értetlenül nézek rá.
- Én? Neked? Minek? Az nem változtat semmin, ha behúzok ezért bárkinek is. - még a homlokom is összeráncolom meglepetten. - Nem. Szarabbul érezném magam. - ingatom meg a fejem.
Komolyan hallgatom, s a vigyázzon rám-ra felnézek rá. Sosem a szememmel hallgatok, hanem a fülemmel, azonban ez, s pláne, ami utána következik, mélyen megérintenek. Csak utólag visszatekintve a házasságra, döbbentem rá, mennyire mélyen voltam, és mennyire darabokban. És igen, ezt kívülről jobban látni, mint aki benne van.
Odalépek hozzá, s átölelem.
- Erről én is tehetek, hiszen ha nem láttál volna annyira mélyen, akkor nem merült volna ez fel benned. Sajnálom. És jólesik. - a szakítás óta megtanultam  jobban kifejezni magam érzelmekben, ez nekem is sokat segített megérteni magamat.
Majd kibontakozom az ölelésből.
- Ha beszélgetőtársra van ebben szükséged, megtalálsz... - majd rásandítok. - Meg van egy olyan érzésem, hogy valaki más is van abban a háttérben. - boldog  mosollyal fogom meg vállát.
A kérdezést még folytatnám, de valahová egészen máshová lukad ki az egész, én egészen biztosan a földön.
- Jó. - Eric hangjába kapaszkodok, meg szerintem a karjába is, vagy éppen magamban, mert a látvány, a hirtelen egymásra torlódó történetképek feldolgozhatatlan gyorsasággal támadnak be. Csakhogy ilyen háborúban egészen biztosan nem voltam, gépekkel nem jutunk ki a világűrbe. Pláne ilyenekkel...
Hogy?
Még száguldozok a képekkel, érzésekkel, és egyre bizonyosabb vagyok, hogy ez bizony megtörtént. Ez én vagyok.
Egy ismerős tenyér a hátamon, megnyugtató szilárdságot ad, hogy ne akarjak tudatban elfolyni a végtelenbe, a képek azonban csak jönnek, majd eltűnnek, de csak a háttérbe, mint a többi emlékem.
Most már biztos, hogy megőrültem. Így nem mehetek vissza, láttam már nagyon végzetes kimeneteleket ebben, és nem azzal történt, aki éppen benne volt, hanem a környezete.
De még időben el lehet csípni ezt, ugye?
- Sok? Mi? - de hiszen... csak beszélgettünk, nem? Ó, biztosan nagyon jó látvány lehettem, míg ez az őrület végbement bennem.
Mélyeket lélegzek, sóhajtás-szerűen szakad ki belőlem minden.
S már nyugodnék meg, a halluciánció azonban újabb meglepetéssel szolgál. A felbukkanó alakokra megrémültem húzódom hátra kicsit, s a hallucináció reagál!
Azért megkönnyebbülök, hogy Eric megígéri, nem szól Oliviának. Majd elmondom neki, hogy ne essen pánikba.
Hogy mi? Nem... nem őrültem meg? Ránézek, s látom, hogy mutat valamerre.
Pont oda, ahol azt a magas formát látom. Döbbenten nézek az elementálra, aki biccent felénk, felém, lassan, s várakozik.
- Ugye ez vicc? És látod a másik...okat is? - a három kis figura egyből hegyezni kezdi füleit, s rám néznek, de én úgy teszek, mintha nem látnám őket. Ha Eric oda mutat, akkor... akkor... nem tudom.
Kicsit lassan jutnak el szavai tudatomig, majd bólintok. A farzsebemben van a telefon, mivel nem estem, csak ültem, kicsit kijjebb csúszott a készülék, így csak tapogatni kell, s megvan, átadom. Arról elfeledkezem, hogy képernyőzáras.
- Milyen kérdésekre? - nézek rá, ám a feje mögött, az égen, az egyik felhőpamacsnak nagyon furcsa alakja van. Pislogok.
- Te.... te tudod, mi ez az egész? Mert nekem PTSD a válasz, de ha tudsz jobbat... -lehajtom fejem, tarkómra teszem kezem. - Nem akarom, hogy Oliviának rossz legyen...

To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Fri Dec 23, 2022 8:47 pm

Where is Mar... cel

Nem tűnik mérgesnek, és ez azért valahol megnyugtat. Nem egy kifejezetetten vidám mosoly van az arcán, de mosoly, így mindenképp enyhül a feszültségem.
- Vállaltam volna. Mint ahogy tőled is vállalnám, ha ettől jobban érzed magad. - nem jelenik meg újabb érzelem az arcomon, hiszen ez egy egyszerű tény. A fizikai pofonokat bármikor vállalom, mert abból gyorsan lehet gyógyulni. A lelkiekből viszont köszönöm szépen nem kérek, még annak ellenére sem, hogy én azért még olyan sokat nem kaptam.
Most, hogy azt kaptam-e… Igazából igen, csak saját magamnak adtam. Csalódtam magamban, mert egyszerűen nem láttam, hogy hol van a határ. És erre nem mentség az sem, hogy nem vagyok Terrai. Ez úgy alap lenne mindenhol. Viszont tanultam belőle, és remélem, hogy ezt Marcel is elhiszi nekem. Azért hatalmasat sóhajtok mielőtt válaszolnék.
- Nem akartam nyomozni utána, és azt sem akartam eldönteni, hogy hozzád való-e vagy sem. Csak annyit akartam mondani neki, hogy vigyázzon rád. De ez is hiba volt. - ezt sem kellett volna, utólag már nagyon könnyű látni. Ugyanis, ha nem lettem volna türelmetlen, és előbb mondjuk megismerem, lehet, hogy kiderül erre nincs is szükség. Az alapján ugyanis, amit Marcel mondott el kellett volna hinnem, hogy ezt Olivia is pontosan tudja.
- Nem tudom. Az biztos, hogy azért indultam neki, mert nem akarom, hogy összetörjék újra a szíved. Olyan boldog voltál múltkor… - nagyon nehezen mondom ezt ki, mert nem akarom a házasságára emlékeztetni, de mivel kérdezte, és hazudni nem akarok, muszáj volt ezt felhoznom. Illetve azt is, hogy nem biztos, hogy ez a teljes igazság.
- De könnyen meglehet, hogy valami más… is… van a háttérben. A saját bizonytalanságom. Csak egyelőre nem tudom, hogy pontosan miből is fakad. - nem is tudok a végére járni. Mielőtt magamba nézhetnék Marcellel történik valami, és nem kicsi dolog… Nem esek pánikba annak ellenére sem, hogy azért ez nekem is új helyzet. Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok a legalkalmasabb rá, hogy ebben a pillanatban mellette legyek, de legalább itt vagyok. És amikor felismeri az energiáimat az legalább segíteni fog neki. Remélem…
- Ülj le pajtás. Minden rendben lesz. - segítek neki leülni, és ha nem érzem azt, hogy zavaró a számára, akkor az egyik tenyeremet is a hátán hagyom. Csak finoman érek hozzá, ha érzem, hogy kellemetlen azonnal elveszem. De reménykedem benne, hogy az ismerős érzés segíteni fog neki. Láthatóan nagyon nagy dózisban kapta az emlékeit, és az ilyen bőven túl sok tud lenni.
Emiatt nem is szólok, amíg ő nem szólal meg. Látom, hogy nehezére esik még akár tartania is magát, úgy kapaszkodik a fejébe, mintha az éppen robbanni készülne. Nem tudom, hogy  milyen érzés, így abban sem vagyok biztos, hogy miként tudnék neki segíteni. Csak annyit tudok, hogy most a világ összes pénzéért, de még Brigidért sem hagynám itt.
- Semmi baj. Teljesen természetes, hogy ez sok volt egyszerre. - nem tudom, hogy pontosan mit látott, azt meg még kevésbé, hogy mit hisz el belőle… Ezért mindenképpen óvatosnak kell lennem annak okán, hogy mit mondok. Természetesen eszemben sincs hazudni, vagy tovább takargatni előle a valóságot. De nem is zúdíthatok rá mindent egyszerre, mert attól biztosan kikészülne.
Marad tehát az, hogy hagyom a saját tempójában dolgozzon fel mindent, és csak akkor reagálok, amikor jelét adja annak, hogy egy részét már feldolgozta az információ áradatnak. Vagy… ha annak adja jelét, hogy még tagadja azt, amit látott és érzett…
- Nem mondok Oliviának semmit. - ez úgy egészen biztos, nem is mondhatnék, akkor sem, ha nem kérne erre meg külön. Emiatt a hangom nagyon határozott. Az energiáim viszont nagyon nyugodtak, hiszen kisimítottam mindent. Lenne bennem öröm, aggodalom, és a kettő között tulajdonképpen minden, de jelenleg mindent elnyomok, hogy Marcelt csakis a csendes energiáim vegyék körbe. Időre van szüksége, és én ezt mindenképp meg fogom neki adni.
- Én is látom a fura alakokat. Nem őrültél meg. Csak ez most nagyon sok egyszerre. - az egyik kezemmel, abba az irányba mutatok, ahol láttam, hogy észrevette az elementált, aki itt van a közelben. A másik kezem még mindig a hátán van, és nem mozdul, ha nem érzem azt, hogy ez már a terhére van. Időre van ugyanis most szüksége, nagyon sokra. Próbálom kitalálni, hogy miként lehetne ezt megoldani, és igazából csak egy dolog jut eszembe.
- Figyelj… Mit szólnál hozzá, ha írnék a telefonodról egy sms-t Oliviának, hogy később megyünk. Bevállalom, hogy defektem volt vagy szerelmi bánatom, és engem vigasztalsz. Mert most időre van szükséged. Maradnunk kéne, egészen addig, míg választ nem kapsz azokra a kérdésekre, amik most felmerültek benned. - most nem azért, Olivia jelenléte biztosan megnyugtató hatással van rá, de ez a szitu most nem olyan egyszerű. Ebben csak én tudok neki segíteni, és most nem tenne neki jót, ha rögtön visszatérne a ‘valóságba’ Az elementálnál megdöbbentőbb dolgokat is fog látni, kapásból Andrewnál. És akkor még ott van az, hogy megérzéseim szerint Olivia sem biztos, hogy egyszerű Terrai...

Marcel & Olivia & Andrew & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Thu Dec 22, 2022 11:29 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Nagyon érdeklődve nézek Ericre. Ilyet azért még nem láttam tenni, s nem értem, most mi ütött belé. Történt valami, ami miatt nem akarta ezt annyiban hagyni? Talán csalták már meg, s ezért ez érzékeny dolog a számára, csak annyira fájdalmas, hogy nem mondta még nekem sem?
- Nagyon kevesen állták volna meg, hogy ne  mossanak be neked. - mosolyogva csóválom a fejem. Ha nem tudnám, hogy Andrew a testvére Oliviának, és valóban olyan érzésekkel is figyelnek egymás irányába, akkor ez alapján én is gyanakodnék, így valahol megértem, miért aggályoskodott még ezek után is.
Tudom, hogy ez most sok lehetett, s talán  azt is érezte, mintha elzárkóznék, leválasztanám magamról mindezt. Ha így lenne, akkor már a kocsimban ülnék, és vissza se néznék többé felé. Csakhogy a barátom, s tegyen akárhogy is, szeretném, ha tudná, ott vagyok mellette.
S így csendben várakozom, rá figyelve, időt hagyva hogy megeméssze nem csak az én szavaimat, hanem saját gondolatait is.
Megállok a sajnálomra, már a tartályhoz nyúlnék, a sajnálom azonban megállít. Nem igazán így értettem. Leteszem vissza a kezemből azt, amit felvettem.
Szusszantok egyet, kicsit hosszasabban.
- Csak azt tudom mondani, amit én érzek és gondolok, azt nem, amit te. Ki is mondod, mi van benned? - meghallgatom, legyen bármi is az. Igyekszem odafigyelni azokra, akik fontosak számomra, s tudom, nem vagyok ebben tökéletes, a lehető legjobban és legjobbat szeretném tenni. Ahogy hiszem, ő is ezt teszi.
- Éppen ezért csak azt kérdezem, ha nem akarsz rá válaszolni, akkor nem muszáj, meg fogom érteni. - ha valaki érti a szív és lélek fájdalmát, az egyik az én vagyok szerintem.
- Miért tetted? Szeretném megérteni. Segítesz nekem ebben? - tényleg érdekel. Szeretnék neki segíteni.

Mintha az egész testem robbanna, szakadna, olvadna, de valahogy már nem is vagyok benne. De.... várjunk. Ez nem az én testem, nem...
Látom a világűrt, egy háborút, ami nagyon is ismerős, érzem a fájdalmat, a szomorúságot, ahogy mások is éppen távoznak testükből. S valaki közeledik...
Hirtelen vált a kép, s ahogy nézek egy életet, ami, rájövök, az enyém, mintha emlékeznék. Ez én vagyok, és nem, nem álmodom. De annyira sok és sokk, hogy képtelen vagyok elviselni, érzem, hogy most fogja felmondani az agyam a szolgálatot.
Visszaránt a jelen, magammal hozva egy nevet, s egy érzetet, ami nagyon is ismerős. Hiszen éppen itt van mellettem. Én meg a földön. Vagyis nem a földön, mert ...
Megtapogatom magam, mint egy őrült, nehezen és felszínesen lélegezve, teljes rémületben.
- A föld... a föld... - jó nekem, éppen arra van szükségem, hogy oda üljek, azt még biztonságosnak hiszem.
Voltam háborúkban, tudom milyen a CPTSD, éltem át pár rohamot. Ez addig stimmel, míg arról van szó, hogy a múltbéli háborús traumák átélése. Csakhogy.
Egy ideig a lábaim karolom át, mélyeket lélegezve, majd az arcomra teszem tenyereim, végül a hajamba túrok, s úgy tartom meg a fejem a térdemen.
- Mindjárt jobban leszek. Sajnálom. - a föld és legfőképpen Eric közelsége megnyugtat. Némileg. Nem szeretném a hétvégét csak azért elrontani, mert megint rámtör egy roham.
Mondták, hogy a rohamok néha furcsákká képesek torzulni, de ilyet még nem pipáltam. Magam elé nézek, majd úgy döntve, hogy most már jobb, és Ericre sem akarom a frászt ráhozni, megdörzsölöm az arcom, hogy felálljak majd utána. S ahogy elveszem a szemem elől az ujjaim, az előttünk lévő erdőben, az egyik fa mellett, mögött, egy alakot veszek észre. Magas, nagyon magas, követem a tekintetemmel fel, egészen a fejéig, meg is dermedek a mozdulatban. Olyan vékony (vagy vastag), mint a fa, ám áttetsző, s csak körvonalai és mozgása mutatja őt, hogy van. Majd azt is látom, ahogy integet. Lassan, mosollyal. Pislogok.
Azt hiszem, hogy ennek a hétvégének részemről lőttek. Egészen biztosan megőrültem. Ha megdörzsölöm a szemem, majd eltűnik. Meg is teszem, azonban az alak továbbra is ott van, s minket néz. Vagy engem. Aaaazt hiszem baj van. Deee... aki őrült, az nem tudja magáról, nem? Lejjebb esik a pillantásom, s nem messze a lábamtól, egy kis alakot veszek észre. Vagyis hármat, de egy előrébb van. Kíváncsian néznek, a cipőmet is.
De erre már megrettenek. Kész, tuti, hogy megőrültem! Az ijedelem, hogy ott vannak azonban annyira ösztönös, hogy hátrahőkölök, és húzódom. Ők meg csak kuncognak.
Megvan! Haaaaa nem veszek tudomást róluk, akkor nem léteznek!
Ja. Majd pont úgy, mint a PTSD-m, hogyne!
De azt is mondta az agyturkász, ha minél előbb kezelik ezt, annál hamarabb gyógyulok. Miért kell mindig mindennek elromlania? S nem akarok senkit sem terhelni ezzel.
- Ömmmm... Eric. Ha elmondom most neked, ugye nem mondod el Oliviának, míg ki nem derül, mi van? De.... fura alakokat látok. Meg fura dolgokat. Azt hiszem kezdek bekattanni. - láttam másokon, hogyan küzdenek vele egyedül, tönkretéve mindenkit a környezetükben. Az egész élet egy rohadt vicc, hogy odanyújtja a boldogságot, aztán fityiszt mutatva kiröhög, hogy haha, csak ennyi járt! Mert én így nem akarom kitenni mindennek őket, azt már tudom.

To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Fri Dec 16, 2022 12:33 am

Where is Mar... cel

Egyre nehezebben tudok beszélni, pedig reménykedtem benne, hogy idővel könnyebb lesz. Ümmm… nem, egyáltalán nem. Nem tudom, hogy Marcel mit gondol, és emiatt azt sem tudom, hogy mit tehetnék még azon kívül, hogy őszintén elmondok mindent. Nem akarom, hogy rámenjen erre a barátságunk (meg semmi másra sem…), de egyelőre nem érzem azt, hogy mostantól minden olyan lesz, mint régen. Még annak ellenére sem, hogy a nyugalmát egyelőre megingathatatlannak érzem.
- Nagyon udvariasan, de tisztán és érthetően a tudomásomra hozta, hogy szeretné, ha távoznék. De ezt nem tettem meg addig, amíg választ nem kaptam. - eszméletlenül rendes volt velem. Emiatt különösen rossz érzés, hogy én egy paraszt voltam. Senki sem érdemli meg azt a viselkedést, amit én tanusítottam, de ha lehet ilyet mondani, Andrew pláne nem.
- Értem. - egyszerre könnyebbülök meg, és leszek még idegesebb, ahogy azt mondja nem haragszik. Mert persze ez jó dolog, attól féltem a legjobban, hogy azonnal elküld a fenébe, de önmagában még nem zárja ki azt, amitől szintén tartok. Hogy csalódik bennem. Hogy mostantól már nem fog a barátjának tekinteni, és nem tud bennem megbízni. Ez jobban fájna annál, mintha nemes egyszerűséggel képen törölne. Ezért figyelek minden szavára, és annak ellenére sem szakítom félbe, hogy van, amit félreértett. Nem akartam nyomozni Olivia után, legalábbis nem úgy ahogy ő gondolja. És arra sem gondoltam egy pillanatig sem, hogy majd helyette eldöntöm, hogy ki számára a megfelelő. De hogy magamban bizonytalan voltam-e? Sajnos erre könnyen megvan az esély, hogy igen a válasz. Talán azt akartam megmutatni Marcelnek, hogy mindig mellette állok, még akkor is, ha ez most azt jelenti, hogy mivel kapcsolata van, sokkal ritkábban fog látni. Igazából nem tudom. Csak abban vagyok biztos, hogy sosem akarok ilyet csinálni, akár megmarad a barátságunk, akár nem.
- Én… - el akarok mondani mindent, azt, hogy félreértette, és hogy igen, valószínűleg magamban voltam a bizonytalan. De egyszerűen nem megy. A szemébe nézek ugyan, nem menekülök a cipőmhöz, de a szavak egyszerűen nem akarnak összeállni a fejemben. Csak egy darab.
- Sajnálom. - végül csak ennyit tudok mondani, ismét, és mivel közli, hogy inkább a motorral foglalkozna, nem is hozom fel többet a témát. Nekem úgy lenne a legkönnyebb, ha most kiborítanánk a bili teljes tartalmát, és akkor fátylat boríthatnánk az egészre. De nem én vagyok a fontos, hanem Marcel. Ha neki időre van szüksége, vagy tényleg csak nem akar ezzel foglalkozni, megértem. Hogy én mit kezdek vele azt még nem tudom. Egyelőre csak állok ott mellette, és az már eszembe sem jut, hogy bocsánatkérő ajándékot is hoztam. Csak nézek rá, követem a mozdulatait, és időnként kimarad egy-egy szusz. Amíg hirtelen nem történik valami…
Nem a felkiáltása tűnik fel először, bár kétségtelen, hogy az éri el a tudatomat a legélesebben. A kanna csattan nagyot a földön, és látom, hogy mintha az egyensúlya sem lenne teljesen rendben. Ezért már mozdulok is, hogy eltudjam kapni, ha elesik, vagy ha nem, legalább megtudjam támasztani. Az sem érdekel, ha esetleg a Terrai sebességhez képest túl gyors voltam. Az én haverom nem fog a földre esni, amíg a közelében vagyok.
- Igen? - először nem értem, hogy mi történik, de aztán néhány másodperccel később ráébredek. Eddig is éreztem, csak nem akartam elhinni. Annyira vártam ezt a pillanatot, és már úgy készültem rá, és reméltem, hogy én is ott lehetek. De pont most, pont így, csak az érdekel, hogy ne essen semmi baja. Tartom őt bármeddig, ha kell a karjaimba is simán felveszem. Nem, az ébresztő csókot nem vállalom, ha elájul, de itt leszek, és ha kell azért mégiscsak bevállalom, hogy rendben legyen.
- Ülj le egy kicsit. - ha engedi, vagy, ha én tartom, akkor a furgon hátulja felé vezetem, és kinyitom az ajtót, hogy le tudjon ülni a padlójára. Ha viszont nem akar lepihenni, vagy nem jut el addig, akár a földre is lerakom vagy lesegítem néhány pillanatra. Nem tudom, hogy pontosan milyen érzés lehet ez a számára, de szinte biztos vagyok benne, hogy nagyon sok hirtelen. Ezért egyelőre nem is szólok többet, csak leülök mellé, és támasztom, most nem fizikai valómban.

Marcel & Olivia & Andrew & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Thu Dec 15, 2022 10:54 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Elgondolkodó arc után csóválom meg a fejem. Ha rajtam múlik, akkor éhen halunk. Nagypapa volt nagyon jó horgász, én inkább csak elriasztottam a halakat.
Még egy puszit adok a homlokára Oliviának, mielőtt nekiindulnék, tovább nem tartom fel magam, mert hátha mégis komoly baj van. Ericet ismerve, el tudom képzelni, hogy a móka mögött hatalmas fájdalom van.
Éppen ezért hessegetem el a rémképeket útközben, s kezdek aggódni, ahogy meglátom messziről a kocsit.
Ha nem engedné meg, akkor is megnézném, mert muszáj lesz, tartva attól, ha ez nincs rendben, akkor talán a másik sem.
Még nem megy megszólalni, az érzet ott van, a légzésem mutatja, de a jelenre akarok figyelni. Akkor is oda fogok majd lépni, akármennyire is kellemetlen érzet a forróság. De miért kellemetlen? Sosem égettem meg magam... talán ha mégis beszélek, sokkal többet segít.
És nagyon nem tetszik az sem, amit mond. Nem érzem azt, hogy most marhulna.
Leveszem a kesztyűket, s úgy hallgatom tovább. A férfire egyből Olivia fogadott testvére ugrik be, ezért érdeklődéssel várom a folytatást.
- Hogy érted, túlságosan is erőszakosan kérdezgetted? - ha ez a találkozásunk után is történt, most sem láttam semmilyen nyomot Andrewn, a tartásán sem. Így nem értem, mit gondol agresszív alatt.
- A haragra nem pazarlom az időmet. - nem tudom, honnan jön ez az érzet, de azt érzem, hogy a harag egy olyan dolog, ami időpazarlás, és legfőképpen önpusztító. Ezért is mondom talán túlzottan is határozottan, egyenesen, és nagyon zsigerből érkezik. Amit szintén nem értek, mert haragot sem igazán éreztem, és nem a bűntudat miatt.
- Ha azt kéred, mondjak erről véleményt... nem mondok. Ezek a te döntéseid és tetteid voltak. Nem hiszek a madarat tolláról, embert barátjáról dologban, abban sokkal inkább, hogy tanulunk abból, amit elkövettünk. Ez rád és Andrewra tartozik, s hogy miként rendeztétek le egymás között. Ha nyomozást végzek, általában azzal kezdem, hogy megnézem, kik is vannak az illető közvetlen közelében. És akkor az is kiderül, hogy az illetőnek esetleg van férfitestvére. - megvakarom a tarkómat.
- Tudod, hihetném azt, hogy bizonytalan vagy abban, én jól választottam-e. Helyette inkább azt kérdezem: miért vagy magadban bizonytalan, hogy meg kellett nézned a barátod barátnőjét, megfelel-e neki, s azt majd te eldöntöd? - csendes nyugalommal kérdezem, aztán a motor felé mutatok.
- Én most inkább ezzel foglalkozom, ha még ma el akarsz jutni a házhoz. - a motor felé fordulok, végre megy lecsavarni a viztartály tetejét, hogy vizet tegyek bele. Csakhogy még nem hűlt meg annyira, hogy ne akarjon felcsapni gőz. Ami nem lenne baj, mert ugrani tudok, csakhogy ...
Füstszagot érzek, s magam körül egy pilótafülkét, ami egyáltalán nem úgy néz ki, mint a mostaniak, s nem is olyan, mint a múltbélieké. Nem érzem a sebességet, de látom a kijelzőn, hogy a cikázások ellenére is hatalmas sebességgel...
- Jézus! - éppen akkor érne el a gőz, mire érzékelném a becsapódás okozta robbanás hatását. Elhagy a lábam, a kezemből kiesik a kanna, a fájdalom elviselhetetlen lesz egy pillanatra, ami sokkal tovább tart, mint egy pillanat. Aztán....
Összeráncolom a homlokom. Még mindig ott vagyok, még mindig létezem, látom a robbanást, s ahogy egyre több gép vágódik .... mivan?
Valaki közeledik hozzám, s ahogy ránézek...
- Eeee...eric? - s lepereg előttem az életem, újra, még ha csak vázlatosan is. A tudat, hogy mégis ki vagyok,  voltam, megvan. Alig kapok levegőt, de nem mozdulok, az érzet hatása alatt vagyok.
Még mielőtt a jelenbe visszarándulnék, a bal fülemben egy közvetlenül odahajoló hangot hallok.
- Minden rendben van, Arciel.
Aztán minden újra megjelenik a szemem előtt. A kocsi, Eric. Eric. Pislogok párat, de még mindig nehezen veszem a levegőt. Megdörzsölöm a szemeim. Akkor ott máshogy nézett ki. De tudom, hogy Eric volt.

To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Wed Dec 07, 2022 11:49 pm

Where is Mar... cel

Szépen lassan tűnik el a magabiztosságom. De van, amiben egészen biztos vagyok.
- Ez igaz. - úgy egész konkrétan a világ másik végéről is azonnal idejövök, ha szüksége van valamire. Egyszer meg is történt. És Rosenak meg a Szélvésznek köszönhetem, hogy tényleg szinte azonnal Marcel házánál tudtam teremni. Meg Rosenak is nagyon dagadt a… khm.. keble. Megmutathatta végre, hogy mit tud az ő kicsikéje.
- Rendben. Bár azt… - gondolkodnom kell - megnéztem. - viszont régen volt. Amikor vettem a furgont. És azt hallottam, hogy az idős autókon gyakran kell ellenőrizni.
- Igazad van nézzük majd meg azt is. - több bakot már nem akarok lőni. Illetve… ez predesztinálja, hogy el is jutok a házig, és nem zavar el. De viszont még nem mondtam semmit. Össze kell szednem magam. De egyelőre még… nem megy.
- Okéééé. - megadóan szétteszem a kezeimet, és el is hátrálok az autótól, hogy Marcel odaférjen. Nagyon készült, és láthatóan mindenre gondolt. Elvileg én is. Csak erra pont nem. Jah, meg ugye a beszélgetést sem gondoltam át nem Oliviával. Szoktam én egyáltalán gondolkodni néha? Talán nem. Marcelre viszont figyelek, mert fontos számomra a barátsága. A mozdulatait is leginkább emiatt követem. Meg persze, hogy találjak valamit, amivel még kicsit húzhatom az időt… De nem. Beszélnünk kell. És már majdnem rá is szánnám magam, amikor látom, hogy valami mintha nem stimmelne Marcellel. A forróságra fogja, de nekem nem úgy tűnt, mintha az lenne a baj.
- Óvatosan haver… - aggódva mérem végig, de nem látok rajta semmi vészeset. Csak egy kicsit fura. Ezért elengedem a dolgot. Talán tényleg csak én keresem a kifogást. Több viszont nincs… belekezdek, mert férfi vagyok, vagy valami ahhoz nagyon hasonló. Túl kell lennünk ezen, mert az is lehet, hogy megbocsát nekem. Akkor mondjuk biztos a nyakába ugranánék. De egyelőre nem reménykedem, mert Marcel döntése, hogy mit kezd azzal, amit elé tárok.
- Sajnos igen. - lemaradt, mert hiába akartam neki egyből elmondani, hogy mi történt, egyszerűen nem ment. Andrew nagyon is belém véste, hogy mekkora marha vagyok, és nem mellesleg, teljesen igaza volt. Túlléptem nem csak a barátság, de a kommunikáció határát is azzal, amit csináltam. Nincs mit szépíteni, egy seggfej voltam, még ha nem is szándékosan. És ezzel nagyon is tisztában vagyok. Ezért csak óvatosan merek Marcelre nézni, mert tudom, hogy mit látnék rajta. És még csak most fogok belelendülni. Láthatóan nagyot nyelek, amikor azt mondja, hogy folytassam. Illetve most már az is biztos, hogy minden testrészemen izzadok.
- Tudom, hogy nem foghatom erre, de azt hiszem túl sok szappanoperát néztem. Ezért, amikor megláttam, hogy egy férfi van a lakásán, aki nem te vagy, megkérdeztem, hogy ki ő. És már ez is hiba volt. - nem volt jogom számon kérni Andrewt, semmilyen formában. Most már tudom. És talán akkor is tudtam volna, ha nem vakít el annyira az aggodalom. Ami ráadásul teljesen alaptalan volt…
- Nem válaszolt. Azt hitte, hogy újságíró vagyok, ezért nem mondott semmit. Én pedig túl kombináltam. A legrosszabbra gondoltam, és addig faggattam, amíg el nem mondta, hogy a testvére. Ekkor persze kibékültünk, és biztosított róla, hogy nem haragszik rám. Illetve én is megnyugodtam. De túlságosan is erőszakosan kérdezgettem, és ezzel átléptem minden határt. - azt nem említem meg, hogy nem sokon múlott, hogy beverjem Andrew képét, mert ezt csak akkor tettem volna meg, ha bebizonyosodott volna, hogy nagyon nagy a baj. És már így is sok van a rovásámon. Szóval azt, hogy mit gondoltam, szerintem kihagyhatom.
- Sajnálom Marcel. Óriásit hibáztam, és ezt nagyon bánom. És természetesen nem kérem azt, hogy ne haragudj rám. Minden jogod megvan rá. - eddig is ideges voltam, de most… tényleg rám szakad minden, és már nem merek a szemébe nézni sem. Egy pillanatra viszont muszáj. Vállalnom kell a következményeket a tetteimért. Ha attól jobban érzi magát, hogy ordít velem, vagy elküld, abszolút vállalom. A lényeg, hogy Marcel ne érezze rosszul magát. Ezért ránézek. Állom a pillantását, bármit is fogok benne találni. Elájulni meg nagyon remélem, hogy nem fogok. Bár a virágot elfelejtettem odaadni neki, de remélem, hogy még lesz idő. Vagy adjam oda most? Aaaaaaaa Marcel kérlek mondj valamit...

Marcel & Olivia & Andrew & Eric

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Andrew West Wed Dec 07, 2022 10:37 pm

.

Terra
The Lakehouse
Jelen



FreshWater

- Ez esetben legközelebb szólj. Biztos gondoskodni fogok arról, hogy újat kelljen venned. - vannak hiányosságaim, s bár erre (sem) nem vagyok büszke, tudok magamon nevetni.
Ránézek, az ilyen válaszokat sosem értettem.
- Nem értem. - tényleg zavarba jövök, nem értem. - Felajánlottam a segítségemet, ami azt jelenti a részemről, hogy jól esik, és igen, segíteni szeretnék. Így most a válaszod igen, segítsek, vagy nem, ne segítsek? - van, amikor én is szeretek egyedül csinálni valamit, még ha sok is. Mert jól esik az elfoglaltság. S ha nemet mond, nem fogok megsértődni, mert abba a hibába nem esek, hogy a felajánlott segítséget köteles valaki elfogadni. Szerintem az erőszak, a másik határainak és kívánalmainak tiszteletben nem tartása. Így érdeklődéssel várakozok a válaszra, élvezve az ablakon beszűrődő meleget, ahogy a nap besüt rajta.
- Egy könyv mellett. - bólintok nagyon határozottan. Azzal egészen biztosan lemozgom. Márpedig úszni is szeretnék a vízben, remélve, nem kell valakinek  majd kimentenie.
- Megvan. Kérsz? - addig nem iszok bele, de talán nem is kéne, inkább keresek két poharat.
- Köszönöm. - a sütemény illata már szinte betölti az egész helyet. S mosolyogva nézem, ahogy egyből meg is vámolja a készletet. Így már jobban tetszik, hogy ennyi mindent készített.
Hiába találkoztam egyszer Erickel, s aztán Marcellel, még nem ismerem őket, bár valószínűleg jobban, mint az emerek többsége. Elég jól olvasok az emberekben, erre már rájöttem.
Elnevetem magam, a fejem csóválva. Olivia mindig szerény, csak tudnám, mire fel. Nagyon szeretem.
- Inkább utánad. Majd azért számolj be róla. Báár, ha elég kék a szád utána, akkor mondanod sem kell. - csipkelődöm vele egy kicsit. Olivia az egyetlen Sekani mellett, akinél el tudom engedni magam. Olivia szüleinél mindig meg vagyok illetődve, de nagyon szeretem őket is.
- Bizony. - kortyolok az italból, aztán rájövök, mi is hiányzott. - Akik... hol vannak? - be nem jöttek, így azonnal megfordulok, hogy körbenézzek az ablakból, ám addigra már a bejáratnál leskelődnek. Megkönnyebbülök, mert a bűntudat azért mar, hogy rájuk nem figyeltünk. Na, majd másként lesz! A bejárati ajtót kinyitom, s lelkesen betrappolnak, láthatóan nem először vannak itt.
- Körbenéztetek?- most azonban megszűntem létezni a számukra, csakis Olivia és a süti létezik.
- Kész, eddig tartott népszerűségem. - nevetem el magam.

Emme

Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Olivia West Wed Nov 30, 2022 12:52 am

Lovely weekend
A weekend at the lake
Andrew már jól tudja, hogy a sok étel sok mosatlan edénnyel is jár, de most mintha a szokásosnál is jobban ráérzett volna, hogy jelentős mennyiségről van szó.
- Hát… Volt egy pont, amikor elgondolkodtam rajta, hogy inkább újat veszek. - természetesen viccelek, és ezt az is jelzi, hogy finoman kuncogni kezdek. De egy pillanatra tényleg átfutott a fejemen. Jobban szeretem a főzéssel eltölteni az időmet és nem a mosogatással.
- Ahogy jól esik. Nem olyan sok ez, el tudom pakolni egyedül is. - ha több lenne, akkor sem okozna gondot mindent kipakolni. Épp azért csináltam, hogy az étkezésre senkinek ne legyen gondja, és lehessen arra koncentrálni, hogy jól érezzük magunkat. Szelíden felnevetek Marcel szavait követően.
- Rajtatok múlik. - ha az én horgász tudásomon múlna a vacsora, egész biztos éhesek maradnánk, bár legfőképpen azért, mert számomra nem olyan szórakoztató. Ellenben egy könyvvel, vagy akár anélkül is, örömmel ülök bele bármilyen csónakba vagy hajóba. Különösen akkor, ha Marcel is ott van.
- Majd lemozogjuk. - egyébként is szeretek mozogni, de ha ez kell ahhoz, hogy bűntudat nélkül ehessek meg minden finomságot… akkor gond nélkül kelek fel akár hajnalban is, hogy néhány extra kilométert lefussak. Viszont jelenleg nem ez foglalkoztat, hanem az, hogy mindenki épségben megérkezzen.
- Vigyázzatok magatokra. - bármi is történt, biztos vagyok benne, hogy Marcel meg fogja oldani a helyzetet. De azért szurkolok, hogy ne legyen semmi olyan, amire megoldást kell találni.
- Valahol biztos van víz is. - körbenézek, de Andrew előbb találja meg a palackokat. Ezért nem zavartatom magam, folytatom a pakolást. Csak a figyelmem fordítom Andrewra, a kezeim serények járnak.
- Itt lesz a pulton, ha később kedvet kapsz hozzá. - biztosan maradni fog még később is, bár tényleg olyan finom lett, hogy én magam kezdem el ‘megbontani’ a pogácsa készletet. Nem is állok meg egy darabnál, egész gyorsan a második darab is a kezemben végzi. Akkor viszont lenyelem a falatot, amikor Andrewval folytatjuk a beszélgetést.
- Ez igaz. - boldoggá tesznek Andrew szavai, leginkább azért, mert észrevette, hogy Marcel milyen jó ember. Nagyon megérdemli, hogy ezt lássák mások is és leginkább értékeljék. És az, hogy ezt éppen Andrew teszi végtelenül boldoggá tesz.
- Jók a fények. Is. - És ez benne van a mosolyomban is. Többé nem akarom elrejteni, hogy boldog vagyok, főleg mert most érzem igazán annak magamat.
- Ez jó kérdés. Nem néztem utána. De én biztos ki fogom próbálni. Ha már hoztam fürdőruhát. - ha túl hideg lesz a víz, legfeljebb nem maradok bent sokáig. De muszáj mártóznom egyet, mert a kirándulásunk óta nem voltam víz közelében.
- Ha van kedved megnézhetnénk együtt, miután visszajöttek a fiúk. - kedvem lenne akár most rögtön is úszkálni egy kicsit, de mindenképpen meg akarom várni Marcelt és Ericet. Valóban szeretném megismerni Ericet, így mindenképp váltanék vele néhány szót mielőtt Andrewval pancsolni mennék. Továbbá azt is fontosnak tartom, hogy együtt is töltsünk egy kis időt, így ha másként alakul, én annak is örülni fogok. Mert az a célom, hogy mindenki fülig érő vigyorral az arcán térjen majd haza.
- Láttam jól összebarátkoztál a macskákkal. - imádom mind a két jószágot, és tényleg mókás volt, ahogy tulajdonképpen elfoglalták Andrewt a kocsiban. El is nevetem magam, ahogy eszembe jut a jelenet.
Terra
Jelen
(S)Quadrát
"It’s not what we have in life, but who we have in our life that matters."



Last edited by Olivia West on Mon Jan 30, 2023 8:13 pm; edited 1 time in total
Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Tue Nov 29, 2022 11:03 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Olivia nem hazudtolja meg magát, ezt már elsőnek is megértettem, hogy szereti ezt, azonban azt is érzem, hogy ez kicsit túlzás, ugyanakkor mindent szeretek hagyni a medrében folyni, majd alakul.
- Remélem, majd kerül is bele majd minden jóféle. - bízom benne, hogy lesz hal, amit beletehetünk, s nem is kevés, hogy mindenkinek jusson bőségesen.
A csengőhang azonban nagyon is ismerős, s már mintha előtte is megérezném, ki hív, talán éppen, mert már nagyon várom, hogy megismerjen mindenkit, és a többiek Ericet?
- Rendben. Ugyan. Te is megtennéd, ha fordítva lennék helyzetben. - Eric hangját hallva nem tudom, megnyugodjak-e, vagy nem. Van benne valami, ami nem igazán tetszik. De még nem kérdezek rá, majd ha odaérek, akkor meglátom, de fejben fel is pattintom a haver számát, aki hamarabb ki fog jönni mentőhelikopterrel, mint bárki más. És tudom, hogy ő is azonnal ott teremne, ha bajba kerülnék.
- Csak nincs. - s nem is kívánok több időt vesztegetni, hogy megvárassam, egy ölelés és egy csók azért jár nekem, s legfőképpen Olivianak, ahogy meglátom a csomag valódi mennyiségét a pulton.
Hamar autóba pattanok, összekészítve minden szükségest, és eléggé megkönnyebbülök, hogy épségben látom. Csak ez számít. Hogy a kocsija mennyire tropa, vagy nem, az teljesen mindegy. Az megoldható.
Elnevetem magam. Ez Eric. Ha a humora megvan... bár az nagyobb bajban még jobban előj...ön.
Ahogy átölel, még mindig egy jelenet van bennem, ami erre a gondolatra bukkan elő. De...
Inkább még jobban átölelem, mert a kép nagyon erős, s annyira hihetetlen.
- Akkor majd az olajszintet is megnézzük a háznál. ott már gyerekjáték lesz, a csónakházban van minden, ami a szereléshez kell.
- Gyorsítsunk rajta egy kicsit.
Kiveszek egy vastag, hőálló kesztyűt, és azzal nyitom fel a tetőt, s ki akarom támasztani. Dől belőle a forróság. De nem tudom teljesen kitámasztani, megremeg a kezem, ahogy megint magával ránt egy olyan kellemetlen érzet, hogy alig kapok levegőt. Erre hamar visszaránt a valóság, s nagyon gyorsan akasztom be a tartót, s lépek hátra, mintha valami olyat láttam volna, amit nem akarok.
- Fuuu, ez melegebb, mint vártam. - a szavak még jobban segítenek visszarántani a jelenbe, de éppen, hogy a hideg kezd rázni, s inkább még arrébb lépek, amihez jól jön a kesztyű levétele, s visszatétele a helyére.
- Igen? - még háttal vagyok neki, igyekszem rendezni az arcvonásaim, s egyre jobban az aggodalom kel úrrá rajtam. Mi történt Erickel?
- Igen? Miről? - keresem a tekintetét, hátha onnan ki tudok olvasni valamit.
Egy pillanatra még a gondolataim is elhallgatnak, a szemöldököm is felugrik meglepettségemben és értetlenségemben.
- Nem tudok ilyenről. Vagy lemaradtam valamiről? - lépek hozzá, s szinte tapintható számomra, hogy feszült.
Csendben hallgatom, s még nem tudom eldönteni, az első mondatai után, hogy mérges legyek, jót nevessek rajta, vagy magamhoz öleljem. Már csak azért is, mert őszintén elém áll mindezzel.
Ahogy rám néz, csak sejtem, hogy megerősítést vár.
- Folytasd. - tényleg kíváncsi vagyok rá, miként sült el ez az egész.


To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát - Page 2 Empty Re: (S)Quadrát

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum