Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


(S)Quadrát

4 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Olivia West Sat May 13, 2023 10:36 pm

Lovely weekend
A weekend at the lake
Néhány pillanatig csak mosolyogni tudok, miként kimondja, hogy nem a macskákra, hanem rám gondolt. Tudom, hogy a külsőm sokak számára vonzó, de ez engem sosem érdekelt. Ha valaki szeret, az nem amiatt van, mert csinos az arcom, és ezt épp Marcel bizonyította be nekem. Vele ugyanis úgy tudtam kapcsolódni, mint mással sohasem, és tudom, hogy ez túl mutat a fizikai vonzalmon. Látjuk egymás lelkét, és amikor a külsőmet dicséri, valójában a szeretet érzem, ami a fizikumon túlmutat. Ebben pedig még sosem volt részem.
- Ha ezt meghallják… - egy játékos mosoly szökik az arcomra, és a mutató ujjamat az ajkam elé emelem, imitálva azt, hogy “hallgatni fogok”. Nekem ugyanis az is elég, hogy itt van velem, és minden pillanatban érzem, hogy figyel rám. A macskáknak viszont… mindig kell a megerősítés, leginkább étellel.
- Köszönöm. - sokkal inkább az érintést, mint a bókot. Számomra ez jelent mindent, és én is így tudom kimutatni a szeretetem az irányába. Ezért fontos számomra a testiség is, és jelent jóval többet a szimpla vonzalomnál. Azonban van még más is, amivel szeretném megmutatni, hogy fontos nekem, és ez az olyan apróságoknál is kezdődik, mint a meglepetés kötény, amit hoztam neki.
- Egy kis meglepetés. - lelkesen, de kicsit félve nyitom szét az ajándékot, hogy jól láthathassa. Nem láttam még, hogy kötényt használna, de nem is azért vettem. Csak eszembe jutott. Mégis szeretném, ha boldoggá tenné, legalább annyira, mint amennyit nekem jelent, hogy ezt megvehettem neki. Ezért, amikor kérdezi, hogy miként mutat rajta, képtelen vagyok ellenállni a kísértésnek. Közelebb hajolok hozzá, és a fülébe suttogok, úgy, hogy csak Marcel hallja.
- Észveszejtő… - néhány pillanatig még ott maradtam a közelében, mert a szavaim mögött más is van. Az a pillanat jutott eszembe, mikor először vettem fel a kötényt, amit tőle kaptam, és.. ő is épp ezt a szót használta. Nem mellesleg… tényleg észveszejtően néz ki benne…
- Akkor kénytelen leszel ipari mennyiségben készíteni a steaket. - nevetem el magam, ám a vidámságnál több van bennem. Elengedtem egy félelmet, ami olyan régóta volt bennem, hogy már arra sem emlékszem, hogy miért lett ennyire a részem. Most csettinségre tűnt el, jobban mondva egyetlen mondattal…  “ezt már le nem veszem”... Ezért képtelen vagyok akárcsak halványítani is a mosolyomat, amíg Marcel a borért megy.
- Rendben. Akkor fagyi, bor, hamarosan steak, és a keresztapukák. Egészségetekre. - megemelem a poharam, akkor is, ha most senki sem koccint velem. Én hálás vagyok mindenkinek, és olyan teljességet érzek, amit talán még sohasem. Szeretem őket, még Ericet is, akit ugyan alig ismerek. A szeretteink körében, pedig csak csendben üldögélni is érdemes.
Terra
Jelen
(S)Quadrát
"It’s not what we have in life, but who we have in our life that matters."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Sat May 13, 2023 9:16 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

- Valóban. - a csók meg is érkezik, s ezt valóban tudhattam volna, hiszen minden alkalommal, ha a konyhában látom sürgölődni, mintha egy angyalt ... látnék... vagyis mindenhogyan angyalt látok benne, hiszen Olivia az... s ez a felismerés is most ér el igazán.
- Nem rájuk gondoltam, hanem rád. - adok egy lehelletnyi puszit ajkaira.
Látom Oliviát bemenni a házba, aminek azért örülök inkább, mert aggódom azért, hogy megfázhat. A víz azért még nem annyira hideg.  
És egészen biztos, hogy mindjárt szerzek bort is a számára, hogy felmelegedjen.
A ruha azonban, amiben megjelenik, nagyon is ott marad a szemem rajta.
- Ebben is nagyon csodálatos vagy. - karolom át a derekát rövid időre, majd a kezében tartott dologra nézek.
- Mmm, ez micsoda? - veszem át, s hajtogatom ki, de már közben látom, hogy egy kötény lesz az.
Elnevetem magam, s fel is veszem.
- Milyen vagyok? - tárom szét a karomat, s már most nagyon szeretem a kötényt, még ha nem is szoktam felvenni.
- Köszönöm, ezt már le nem veszem. - lépek hozzá, s karolom át újra derekát, hogy jobban hozzáférjek ajkaihoz. Nagyon jól esik az, hogy figyelt erre rám, hogy gondolt rám. Szokatlanul új és jó érzés.
Éppen ezért dudorászva megyek be a házba, hogy kiválasszam a megfelelő bort, s vegyek négy poharat is, s azokkal együtt térek vissza. A kötényemben. Amit Oliviától kaptam.
- A nem pisztáciásból kérek, azt hagyjuk meg Andrewnak. - azt sem tudom elhinni, hogy Andrew is angyal lehet. De nem is csodálkoznék rajta.
Szeretném, ha még lenne ilyen alkalmunk, négyesben, többesben, kettesben. Erről ábrándoztam már jó ideje, és nagyon boldog vagyok.
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Olivia West Fri Apr 28, 2023 10:08 pm

Lovely weekend
A weekend at the lake
Egy pillanatra azért megijedek, hogy esetleg megbántottam Andrewt, de aztán rájövök, hogy a ‘szomorúsága’ most a játék része. Ezért az én szájbiggyesztésem is a játék talaján marad. A szavaim viszont nem.
- Ha így nézel nem csak sütit fogsz kapni. Hanem ezt is… - közelebb lépek hozzá, és ha csak nem tol el magától, szorosan megölelem Andrewt. Boldog vagyok, hogy ő is itt van, főleg mert tudom, hogy ő nem mindig vágyik a társaságra. De az, hogy eljött, és meg akarja ismerni Marcelt, nekem nagyon sokat jelent.
Eric érkezése pedig olyan, mintha éppen frissítőket szolgálna fel valakit. Nem feltételeztem róla előre semmit, mert úgy voltam vele, hogy majd megismerem, ha találkozunk is. Az viszont meglepett, hogy ő tulajdonképpen egy pozitív energia bomba. A dinamikájukon Marcellel pedig csak mosolyogni és nevetni tudok. Látszódik, hogy nagyon jó barátok, és hatással vannak egymásra. Ezért csak figyelem, ahogy mosolyt csalnak egymás arcára, és jólesően burkolózom bele abba az érzésbe, hogy Marcel boldog, amiért mindannyian itt vagyunk.
- Épp azt teszem. - mosolygok szélesen, mielőtt Marcel megcsókolna. Ugyanis számomra az is pihenés, ha éppen a konyhában sürgölődöm. Legalábbis Marcel társaságában. Amikor vele vagyok, érzem, hogy minden gond, és minden fájdalom eltűnik, a harmónia pedig testet ölt, amikor az érintésével is megajándékoz. Ez az igazi pihenés a számomra, szellemi értelemben. Mert a jelenléte egyszerre csendesít le, és tölt fel energiával, illetve bizsergéssel. Utóbbival leginkább akkor, amikor kettesben vagyunk… De most is jólesően sóhajtok, amikor eltávolodunk egymástól.
- Ajajj… akkor Marcipán és Grafit bajban lesznek. - a két macska gyönyörű, és ezt bizony tudják is magukról. Így a füst biztos feléjük fog szállni. Már, ha utoléri őket... Csodálkozom is rajta, hogy még nem ejtettek el semmilyen nagy vadat. Bár, ahogy lekötik Andrew figyelmét… talán mégis megtették, csak a szép ‘szavakkal’ vagyis a dorombolással ‘vadásztak’.
Andrew pedig gondoskodik a virágokról is, így amíg Marcel elmegy a grillért, én a házba megyek, és a még mindig nedves fürdőruhát lecserélve, vissza veszem a nyári ruhámat. Illetve előveszek a bőröndömből egy kis meglepetést, amit Marcelnak hoztam. Amikor fűszereket vettem elsétáltam a grill részleg mellett is, és találtam valamit, amiről egyből Marcel jutott eszembe. Így a bevásárló kosárba, majd a bőröndömbe kúszott ez a valami, és most jött el az ideje annak, hogy oda is adjam Marcelnek.
- Egy kis bor jól esne a steakhez. Deeee…. előbb nézd meg, hogy ez tetszik-e. - eddig csak azt láthatták a fiúk, hogy a kezemben van valami, most viszont kinyitom, és Marcelnek adom a direkt grillezésre készült, feliratos kötényt. Azt hiszem azután, hogy a keresztapa kérdés megoldódott, jobban nem is időzíthettem volna az ajándékot. Abban viszont csak reménykedni tudok, hogy tetszeni is fog neki. Ha nem, az sem fog rosszul esni, mert nekem már az is elég volt a vásárláshoz, hogy ő jutott róla eszembe, és mindenkinek egyedi az ízlése. De ha sikerülne ezzel mosolyt csalni az arcára, annak nagyon örülnék.
Ezt követően pedig szívesen segítek Marcelnek, ha szüksége van valamire, illetve Andrewról sem feledkezem meg. Még fagyizni akarok vele, így ha épp nincs dolgom, mellé telepedek.
- Kóstoltad már a másik fagyit is? Felezünk ám mindent. - tudom, hogy a pisztácia a kedvence, de azért felé tartom azt a dobozt is, ami nálam volt. Én már csak egy pár falatot eszem, mert inkább a grill felől érkező illatokra, és persze a társaságra fordítom a figyelem. A szám a fülemig ér, és ha nem tudnám, hogy milyen borzalmas hangom van, talán még énekelni is elkezdenék, annyira buzog bennem az energia.
Terra
Jelen
(S)Quadrát
"It’s not what we have in life, but who we have in our life that matters."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Fri Apr 28, 2023 8:26 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Leutánzom a szívhez kapását Ericnek, igaz, nagyon  lassan és egy “ó” is elhagyja némán ajkaim. Közben  ott a mosoly és jókedv bennem, rajtam.
A megoldás tetszik, amennyit ismerek Andrewból, ez rá vall. Marcipánra nézek, aki úgy nagyjából tojik mindenkire.
- M-m. - drámai csend. - Úgy tűnik, részéről oké a helyzet, kényelmesen érzi magát.
Kollegák. Hát ezt most nehéz megfejteni. Hmm... akkor Olivia is harcos volt? Valamiért nem akar még világos lenni a helyzet, meg is vakarom a pajeszom, aztán inkább úgy döntök, átteszem ezt a dolgot máskorra.
- Oké. - hiszek neki.
Komolyan nézek Ericre. Kedves, vidám, jópofa, végtelen vidámsággal. Biztos van, akinek ez bejönne, ám ha úgy döntött, hogy párkapcsolat nélkül éli le életeit, akkor így döntött.
- Értem.- búlintok. - Egészen mostanáig nem volt párod, el ne feledd. - tekintek a pozitív oldalára a mostani helyzetnek.
- Batmannek fekete kocsija volt, csak ezért mondom. - vigyorgok rá. - Miattam azért ne fesd feketére, mert nem azért mondtam, hogy ezt kell tenned. A BatMobil fekete és gondoltam, akkor a színét is akarod. Marcipán meg.... ha mozgás közbeni csíkokat is tudod utánozni, csak rajta. - ő és a modellt állás, ülés, az lehetetlen. Mindig mozog.
Elmosolyodom.
- Valóban jobban áll a fehér.
Eric következő kijelentésre játékosan a derekamra vágom a kezem, és “felháborodott” arcot vágok.
- Igeeeen? Mindig is tudtam, hogy a sörömre utazol... - már a felénél vigyorgok.
A nem bánnánkra összevonom a szemöldököm értetlenül.
- Ha azt akartad mondani, hogy be akarsz pakolni a szobába, és ezért elhúzol, úgy már jobban értem. Nem kell beszámolnod arról, mit teszel, itt mindenki azt csinál, amit akar. - mosolygok rá.
- Persze, rendben. Feltételes mód nélkül. - azok még most is fájnak, mert csak így beszélhettem itthon egy időben, és úgyis nemet kaptam, így megtanultam fordítva gondolkodni és beszélni. Aztán azt is meguntam, mert sok energiába került, a megalázottság érzésével együtt, és elhagytam. Azóta nincs nálam senkinél feltételes mód. Mindenki tudja, mit akar. Mondja ki. Egyenesen.
- Inkább csak pihenj. - karolom át Olivia derekát, s adok neki egy hosszasabb csókot.
- És vigyázz, mert szépre száll a füst. - mosolygok, s a házikó melletti helyből kihozom mind a grillt, majd pedig egy adag faszét, hogy beizzítsam. Ezeket mind előkészítettem a múlt héten, bízom annyira az emberekben, hogy nem viszik el. Ha pedig valaki valóban szükségből viszi el, használja örömmel.
- Hozzak neked valamit inni? Esetleg bor? Sör? - tekintek Oliviára.

by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Fri Apr 14, 2023 11:31 pm

Terra
Jelen
(S)Quadrát
Finoman megérintem Marcel vállát, ugyanis értem, hogy mire gondol. Nekem is sokat kellett dolgoznom azon, hogy kívülállóként tudjam szemlélni itt az eseményeket, és ne engedjek a nyomásnak, amit innen érzek. És még most sem vagyok biztos benne, hogy teljes mértékben sikerült.
- Nem egy könnyű szituáció, az egyszer biztos. - azt nem teszem hozzá, hogy “DE”. Bennem van egy pár, mert szeretek itt lenni. De nem közvetlenül az ébredése után fogom ezt neki kifejteni. Lesz még időnk.
- Csak nyugodtan. Van mit. - ez nem olyan, mint amikor az ember bekajál valami szaftos steakből, és szüksége van néhány óra pihenésre utána. Ez tényleg nagy falat, és nem is megy le egyszerre. Úgy meg az emésztés is csak lassan, és fokozatosan mehet végbe. De ezen csodás metafórát sem fogom most megosztani Marcellel, mert vissza kell térnie az ‘eddigi’ életébe is. Az meg úgy fog neki sikerülni, ha azért nem macerálom túl sokat. Csak a humor fér most bele.
Ezért játékosan a szívemhez kapok, amikor Marcel megemlíti, hogy nem engem szánt keresztapának. Egyáltalán nem sértődöm meg, és még csak nem is esik rosszul, elvégre ez az ő döntése, és csak megtiszteltetésnek vehetném, ha engem választana. De ha nem az sem baj. Andrew megoldása viszont tetszik, ezért mosolyogva fordulok felé. Tényleg jó fej srác, és igazából meg sem érdemelném, hogy ilyen rendes legyen velem.
- Ha van erre lehetőség… köszönöm szépen az ajánlatot. Remélhetőleg a Kisasszonynak is megfelel. - rá is nézek Marcipánra, de én most eléggé el vagyok felejtve a részéről, ahogy látom. Nem baj. Lesz még steak a kezemben, majd akkor biztosan jön. Meg tény,  ami tény, nekem már egy másik macska ellopta a szívemet… vagyis Marcellel együtt kettő.
- Jaj neeeeeem… Még barátoknak sem mondanám magunkat. Kollégák. - válaszolok csakis Marcelnek. Ugyanis Oliviával mindketten Marcel hátsójára vigyáztunk. Meg persze mindenki máséra is. Legalábbis nekem arról szólt. Sosem élveztem azt, hogy Draco életeket oltunk ki, még akkor sem, ha teljes mértékben elfogadtam, hogy ez az egyetlen út. Most viszont hiszek abban, hogy van másik is, és nekem ott kell lennem, ahol jól érzem magam. Jelenleg itt. De tény, hogy azért vannak a múltamban olyan dolgok, amik még mindig nyomot hagynak a jelenemen is.
- Amikor említettem neked, hogy még sosem volt párom… Az nem csak a mostani életemre vonatkozik, hanem minden korábbira is. - még mindig csak Marcelhez szólok, de egy kissé keserédes mosoly azért megjelenik az arcomon. Hogy aztán egy másodperc múlva már el is tűnjön. Mert nem szeretem rosszul érezni magam. Ezért ha érzem, hogy gyűlnek a fellegek, inkább dobom a depit, és helyette király vagyok. Az jobban megy.
- Feketére? Én inkább egy nagy macskát akartam ráfesteni. Marcipán lett volna a modell. De ha te feketében szeretnéd… - szét teszem a kezem, amolyan nekem mindegy ábrázattal, de még mindig vigyorgok. Mert azért elképzeltem, ahogy Marcipánnal a furgon oldalán mászkálok. És még inkább azt, ahogy modellt nem ül egy festményhez. Szerintem legfeljebb álmában lenne elég ideig mozdulatlan. Mondjuk az is cuki lenne…
- Akkor én majd a fehér színre megyek. Az jobban áll. - és ezt végre meg is mutathattam Marcelnek, természetesen a tollas változatban. Annyira örülök neki, hogy felébredt… ez nem csak neki lesz egy új világ, hanem nekem is. Minden szempontból. Már csak Brigidnek kell elmesélnem. Személyesen…
- Bocs haver. Választanom kellett, hogy vagy veled randizok, vagy saját magammal és… ha egyedül vagyok több sör marad. - azért egy kacsintás jár a kijelentéshez, még akkor is, ha pont a sörön bármikor osztoznék vele. Azzal ugyanis nem akartam zavarba hozni senkit sem, hogy már azért nem ajánlgatom olyan lelkesen a randikat, mert Marcel megtalálta azt, akivel együtt szeretne lenni. Láttam már akkor is, amikor először mesélt Oliviáról, de most… az összhang és a szeretet, ami köztük van tényleg páratlan, és a múlt fényében még sors keze is tetten érhető a kapcsolatukban. Ennél romantikusabb dolgot pedig a hollywoodi filmekben sem mutattak még. Pedig van pár, amit nagyon csípek.
- Rendben. Segítsek valamit? - átadom Andrewnak a virágcsokrokat, de még állok egy darabig előtte, hogy ha szüksége van segítségre, kéznél legyek. Nem akarom Marcelt egyedül hagyni, mert szüksége van még támogatásra, de lehetséges, hogy nem tőlem, és jól jönne neki egy kis idő Oliviával és Andrewval. Vagy csak Oliviával. Erre viszont problémás lenne rákérdezni, így olyan megoldást választok, ami nekem is megfelel.
- Nem bánnátok, ha én bepakolnék az egyik szobába? El kell még intéznem egy telefonhívást is. - valójában nem hívás, hanem üzenet, de azt sem társaságban tenném meg. Azonban kimaradni sem akarok, ezért a következő mondatom…
- Sietek ám vissza, mert a steak készítésben segítenék. Legalábbis, amire alkalmas vagyok. - az mondjuk leginkább a fogyasztás… de természetesen nem fogom tétlenül nézni, hogy mindenki sürög forog. Addig viszont valóban elvonulok egy kicsit, és a pakoláson kívül elküldök egy üzenetet. Brigidnek. Akkor viszont azért érzem, hogy hevesebben kezd verni a szívem, amikor végül el is küldöm az üzit. Amiben megemlítem, hogy Marcel felébredt, de ha lehet személyesen mesélném majd el a részleteket…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Andrew West Fri Apr 14, 2023 9:34 pm



Andrew
(S)quadrát


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.








Játékosan megbántódom, még a szám szélét is lebiggyesztem.
- Máskor is kérek ilyet. - adom elő játékos megbántottsággal.
A repülésre elnevetem magam. Bár még mindig képtelen vagyok feldolgozni, hogy valóban az lehetek, akinek mondanak, egyre több utalást veszek észre, és az álmaim is megváltoztak.
- Köszönjük! - kissé meglep, hogy van pisztácia, az nagyon ritka ajánlat a legtöbb helyen.
Egy kicsit talán a számat is kitátom értetlenül, úgy érzem, kicsit lemaradtam az értelmezésben. Hogy utána megkönnyebbüljek, mégsincs baj az értelmezésemmel.
- Osztozhatunk a keresztapaságban. - mosolyodom el, felajánlva a lehetőséget, hiszen látom, mennyire odavoltak Ericért is a macskák. Vagy Eric értük, még nem fejtettem meg.
És aztán csak elmerülök abban, ahogy hárman máris együtt mozognak. Egyre inkább talán pont ez kezdi megértetni velem, hogy angyal lehettem a leszületés előtt. Vagy vagyok? Sokkal inkább szeretem nézni az embereket, ahogy élik az életüket, s ha elakadnak, akkor segítsek. Az aktív részvétellel hiányosságaim vannak, sosem tudom igazán, hogyan kéne viselkedni. Azt hiszem embekrént hogyan kellene viselkednem, nem tudom. Számomra már tényleg nagyon távoliak. Az állatokkal, növényekkel sokkal könnyebben “kijövök”.
És most valahogy feleslegesnek is érzem magam, így a macskákkal lefoglalom magam. Ezt tanultam meg legkésőbb, s talán sosem fogom tudni megtanulni: mikor kell elvonulni, menni, s hagyni másokat kettesben, vagy magukra. Nekem mindenki mindig jelen van, akkor is, ha nem látom őket. Érzem őket.
A virágora megszakad a szívem. Pedig talán boldogok, hiszen ezért nőttek ide, hogy örömet okozzanak.
- Majd elrendezem őket. - állok fel, s ha Eric odaadja a csokrot, akkor átveszem, s a legnagyobb gondoskodással fogok nekiállni, hogy jól érezzék magukat a virágok is.


 

Ciaran



Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Olivia West Thu Mar 30, 2023 8:12 pm

Lovely weekend
A weekend at the lake
Nevetni kezdek. Azt hiszem ez is egy olyan hétvége lesz, amikor az ajkaim folyamatosan görbülnek. Bár mostanság mindegyik ilyen.
- Háháhh… megbeszéltük. Végig erre ment ki a játék amúgy. - mindig is szerettem játékosan ugratni másokat, de Logan mellett leszoktam róla. Hiszen ha épp olyan volt a kedve, azt is sértésnek vette, ami egyértelműen nem az volt. Így inkább óvatosabbá váltam mindenkivel. Most viszont újra merek finoman viccelődni, és bízom benne, hogy Andrew érti, és érzi, hogy minden egyes ilyen alkalommal a jég megreped. Előbb vagy utóbb pedig majd teljesen eltűnik.
- Vaaaaaaaagy… repülünk. Azt vettem észre, hogy néha szárnyak nélkül is megy. - legalábbis Marcel közelében szinte mindig ezt érzem. És kívánom Andrewnak, hogy ő is megtapasztalhassa ezt az érzést, még akkor is, ha nem egy romantikus partner oldalán teszi ezt. Nem ez az egyetlen út, és Marcel előtt én is azt mondtam volna, hogy nekem már nincs szükségem az érzelmekre. Ő ráébresztett, hogy nagyon is, és örömmel merülök el benne még akkor is, amikor épp nincs itt. És már akkor sem ijedek meg, amikor az kerül szóba, hogy több cica keresztapa jelentkezőnk is van. Csak egy lágy mosoly jelenik meg az arcomon, és egy nagyon meleg érzés a lelkemben.
- Akkor én már nem is horgászom. Ide csaltam a halakat, a munka elvégezve. - még mindig valószínűtlennek tartom ezt a lehetőséget, éppen ezért is nevetek fel. Ahogy ráz a nevetés, kis híján vizet nyelek, de ettől még jobb kedvem lesz. A lebegésnek pedig fizikailag is utat akarok adni, ezért egy időre felfekszem a víz felszínére. Nagyon jól esik, de néhány percnél nem maradok tovább így, hiszen nem hallom a többieket, és a társalgásból nem szeretnék kimaradni, még akkor sem, ha én egyelőre a vizet preferálom.
- Szuper. - azért a kandalló előtti ücsörgés is nagyon jól hangzik, csak nem most azonnal. Idővel viszont rájövök, hogy bármilyen kellemes is a vízben, Marcel mellett azért jobban érzem magam, így elérkezettnek látom az időt arra, hogy vissza csatlakozzak a csapathoz. Épp csak amikor nagy lelkesen bementem a vízbe, arra nem gondoltam, hogy majd ki is kell jönni belőle. Törülközőt pedig nem hoztam.
- Köszönöm. - hálásan nézek Marcelre ugyanis nekem eszembe sem jutott, hogy neki kéne hoznia. Mégis, ez az apró gesztus is nagyon jól esik, és mielőtt elindulna megkeresem a kezét is, hogy finoman végig tudjak rajta simítani. Utána viszont elengedem, és csak a tekintetemmel követem. Meg sem érdemlek ennyi figyelmességet. Ezért amikor visszajön, átveszem ugyan a törülközőket, de mielőtt bele is tekerném magam, egy puszit adok a szája szélére. Utána viszont magam köré, illetve a hajamra teszem a törülközőket.
- Részemről még ráér. - ha ő szeretné, vagy valaki más, én nem leszek semminek az elrontója, de nekem most itt és így tökéletes minden. Már a törülköző is elég ahhoz, hogy ne rázzon úgy a hideg, mint amikor kiszálltam.
- Tudok jobbat. - mosolyogva megyek ismét közelebb Marcelhez, és ha engedi, átölelem, és egy csókot is csenek tőle. Már nem fogom összevizezni, ezért ha neki is jól esik, hosszan így maradok, és teljesen belesimulok az ölelésébe. Ez melegít fel a legjobban, és már nincs is szükségem másra. Na jó… Azért a fagyiról nem mondok le, épp csak halasztom még egy kicsit. Eric pedig alkalmat is ad erre, hiszen hozott egy meglepetést, amire egyáltalán nem számítottam. Kedves gesztus, a virágok pedig gyönyörűek. Szinte az összes virágot szeretem, de a rózsa a kedvencem. Marcel reakciója hallatán azonban nevetni kezdek, és mi tagadás, tényleg szép pár lennének. Érződik, hogy a barátságuk mély, és nagyon régi is. Biztos remekül szórakoznak, amikor fiús bulit tartanak.
- Így szag mintát is vehetek. - ha már maradtak a virágok, valóban meg is szagolom az egyik csokrot. Mámorító az illata, és tényleg jó ötlet, hogy maradjon itt a stégen. Azonban már kellőképpen átmelegedtem (nem csak a törölköző miatt…) ahhoz, hogy jöhessen a fagyi, így csatlakozom Andrewhoz, aki láthatóan már macskákkal és persze édeséggel is fel van szerelkezve.
- Torta helyett most egy kis fagyi felezés? - vigyorgok szélesen Andrewra. Azonban mielőtt enni kezdenék, körbenézek, hogy mindenkinek megvan-e mindene, amire szüksége van. Amennyiben igen, úgy megkóstolom a fagyit, amit Eric hozott, és mivel finomnak találom, jólesően hümmögök. És persze kanalazok. Két falat között viszont…
- Ha megjött a kedvetek egy kis husihoz is szóljatok. Szívesen készítek valami finomságot, ha éhesek vagytok. - vagy csak, ha jól esne. Eric bőven hozott húst, így akár a grillt is megpakolhatjuk. Marcellel közösen szerintem fejedelmi vacsorát tudnánk készíteni. Ha viszont még nincs igény erre, akkor csak leülök kicsit a stégen, úgy helyezkedve, hogy Marcel mellett legyek, de rálássak, és persze beszélni is tudjak mindenkivel.
Terra
Jelen
(S)Quadrát
"It’s not what we have in life, but who we have in our life that matters."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Wed Mar 29, 2023 11:04 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Megértem szavait.
- Ami azt illeti, nagyon egyetértek vele. Így, hogy tudom is az igazság... egy részét, így meg végképp. - és valahol  megkönnyebbültem. Nem én vagyok az őrült, egyszerűen a Föld ilyen. - Terra... - - valamiért Gaia forog a fejemben, de majd egyszer megértem.
- Oooké, emésztem. - hiába tudom, hogy igazat mond Eric, azért az, hogy a világ így kitágult és kitárult hirtelen, még csak forgok a semmiben.
Hunyorgok egy kicsit a szememmel, még akkor is, ha jól esik, ha örömmel lenne keresztapa. Úgy is.
- Rá értettem. - mutatok Andrew felé. Ő keresztelte el a macskákat Mini Marceleknek, és szemmel láthatóan nem zavartatják magukat.
Elnevetem magam a táncolására.
- Ez igaz!
Nem úgy tűnik, hogy Olivia fázna, s eléggé el tudja dönteni, mit is akar, így hagyom.
- A kandallót? Bármikor. - szeretem, ha kényelem veszi körül, s azt is látni, ahogy élvezettel elbújik benne.
Hálásan pillantok rá, de azt azért nem mondom, hogy legszívesebben nekik jutna a kis pohár, én meg felhajtom az egész üveggel. Hátha kiüt annyira, hogy végre a helyére rázódnak a dolgok.
Az iiiigenre ránézek Ericre, majd jön a folytatás is. Amire nagyon enyhén félrebiccentem a fejem.
- Ó, egy pár voltatok? - azért az nagy dolog, hogy most viszont...
Ó, te jó ég... te jó ég... belenyúltam valamibe, amibe nem kéne? Inkább nyúlok az italos üvegért, töltök magamnak, és fel is hajtom. Fejbevághatna.
- De csak akkor, ha nagy kereket veszel neki, és feketére fested. De amúgy tényleg menőbb. Javítás után. - vigyorgok.
- Hadd lám. - nézek Ericre, valóban megnyerné-e a kék száj versenyt. - Nem. Andrew kék szájával nem tudsz versenyezni. - ingatom a fejem, s közben bocsánatkérőn tekintek Andrewra. Ezt muszáj volt elsütnöm.
- Egy kicsit. -hiányérzetem van, s Ericnél is.
- Törülköző. Máris hozom. - akármi is van a kezemben, beszaladok a házba, s nem csak törülközőt hozok, kettőt is, hogy a hajára is rá tudja tekerni.
- Gyújtsak be most? Bár az idő. - meg hamar elmúlik az érzet, csak ne fázzon meg.
- Whisky? Forró tea? Vagy kávé? - az átmelegíti.
- Oooké... hééééé.- nevetem el magam, s hirtelen grillezhetnékem van. Az viszont feltűnik, hogy a víz furcsán fodrozódik. A három kisalak lelkesen integet abba az irányba, de nekem nem megy látni, kiknek is integet.
Nagyra nyitom a szemeim, ahogy meglátom Ericet a csokrokkal.
- Hogy mi? Hát mi az, hogy nem hívnál randira? Pedig szép pár lennénk. - cukkolom, mert tudom, hogy nem veszi fel. S hagyom, hogy előbb Oliviának adja oda a virágcsokrot, de mivel nem mozdul ezen a téren, megtörlöm a kezem a ragadós fagyiból.
- Van benne víz? Hozzak neki? Jó lesz itt kint, elfér, és addig is gyönyörködünk benne.  


by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Mon Mar 13, 2023 9:31 pm

Terra
Jelen
(S)Quadrát
Készségesen és mosollyal az arcomon válaszolok Marcel kérdésére.
- Mindenki fel tud venni emberi alakot, aki szeretne. Viszont ő nem igazán szereti a Terrát. Azt hiszem neki túl sok. Bár azt nem tagadom, hogy örülnék neki, ha egyszer meglátogatna itt is. - én még mindig itt érzem a legjobban magamat. Szeretek utazni, de az utóbbi időben inkább a Terrát hívom az otthonomnak és nem a Siriust. Ezt persze Anyunak még csak véletlen sem merném bevallani. Ha meghallaná, biztos, hogy még a fényképemet is levenné a hűtőről.
- Ahaaaa. Van innen egy közvetlen járat a Siriusra, aztán meg hajóra lehet szállni. Van egy barátom, aki bárhova elvisz, némi húsgombócért cserébe. - igazából szerintem már azt sem kérne. De én mindig viszek neki. Úgy veszem, hogy ez a tarifa. És nem mellesleg néha még egy-egy darab nekem is jut belőle, ha elég gyors vagyok, és nem csap rá a kezemre, amikor nyúlok érte.
- Szupeeeeer. Oltári jó lesz. - láthatja is rajtam Marcel, hogy nagyon izgatott vagyok. Ez az állapot pedig fokozódik miután a házba is megérkezünk és kiderül, hogy pár millió év késéssel, de nagyon is igazam volt valamiben.
- Akkor pisztácia és puncs rendel. - jelentem ki mosolyogva, és ezt a két ízt fogom hozni, hiszen Olivia nem kért másikat, ezért úgy veszem a kettő közül neki is biztosan megfelel valamelyik. Bár ha rajtam múlna ide parkolnék az autóval, és akkor onnan adagolhatnám a jégkrémet, mint egy tisztességes fagyis bácsi. De azért a stég nem hiszem, hogy örülne neki. Én viszont nagyon meghatódom, amikor Marcel kimond egy bizonyos szót. Boldog, de még milyen boldog, és ez az arcomra is van írva.
- Bármikor szívesen vállalom ezt a megtisztelő szerepet. - még kacsintok is, lehetőleg úgy, hogy csak Marcel vegye észre, és nem csak a cicákra értem persze a kijelentésem. Nagyon szívesen lennék a keresztapja félig macska, félig angyal gyerekeknek is… vagyis ember gyerekeknek is. Vagy… húúú igazából nem is tudom, hogy működik az ilyesmi a leszületetteknél, de azt hiszem ezen a ponton ez mindegy is. Minden Mini-Marcel, avagy Montgomery családnevű gyermeknek szívesen lennék a keresztapja.
- Bizony. - és be is mutatok néhány tánclépést, nagyon boldogan. Azt persze nem mondanám, hogy látványos, vagy éppen menő, de nagyon jól esik, főleg, hogy a keresztapja lettem két cicának. Ha tudtam volna, hogy Marcipánnal végül ide jut a kapcsolatunk még több steaket csúsztatok neki.
- Ennek örülök. - a whiskyt egyértelműen Marcel kedvéért hoztam, azt viszont nem gondoltam volna, hogy konkrétan szükség is lesz rá. De nem baj. Ha a kezdeti nehézségeken túl lesz, akkor biztos remekül fogja érezni magát.
- Iiiiigen. - mielőtt meg is üzenném Marcelnek, hogy Oliviárqa gondolok azért megállok egy pillanatra. Talán a vele kapcsolatos emlékei nem jöttek vissza? Akkor mondjuk nem nekem kéne közölni vele. Ezért inkább csak óvatosan fogalmazok.
- Már mint én ismerem Oliviát és nem a Terráról. - ezt azt hiszem nem baj, ha megosztom, azt viszont, hogy ő mit tud róla kihagytam. Ha most még nem is tiszta minden, majd biztosan az lesz.
- Untam, hogy én vagyok a sötét lovag. Nekem nincs olyan járgányom, mint neki. Igazából nekem már sokkal menőbb van. - most nem azért, de egy fagyis furgonnál mi lehet menőbb? Szerintem semmi. Így büszkén vonulok el, és hozom a fagyit is mindenkinek.
- Szívesen. - mosolygok Andrewra. Remélem lesz majd időm vele is megismerkedni egy kicsit. A lényeget mondjuk tudom, méghozzá azt, hogy nagyon rendes srác, de ennél azért többre vagyok kíváncsi vele kapcsolatban. Csak most még azért nem merek annyira nyitni felé, hiszen nem tudom, hogy örülne-e neki. Na de biztos lesz majd olyan is, amikor Marcel és Olivia magányra vágyik, akkor majd elkapom Andrewt is és behúzom a buliba.
- Áááááá, hát rózsaformával nem szolgálhatok. De valami mással igen. - kuncogni kezdek, mert véééééégre eszembe jut a virág, amit nekik hoztam. Viszont, ha már itt állok kisgatyában, akkor először úszom, és majd utána osztom ki mindenkinek a virágcsokrát. Mondjuk ahhoz meg majd gondolom kell váza, de ha az nincs, az egyik üres fagyis bödön is jó lesz.
A víz viszont nagyon hideg, és ezt azért elég gyorsan realizálom. Nagyon tempózni kezdek, nem azért, mert nem bírnék kisebb csapásokkal is fent maradni, szimplán csak melegíteni akarom magam egy kicsit. De még így is megfagy mindenem… Ezért én néhány perc után már jövök is kijebb. Marcel ekkor ér vissza, már fagyis tálakkal a kezében.
- Jelentkezem. A kék száj versenyt tuti nyerem. - azért ránézek egy pillanatra Oliviára is, és mintha pont elkaptam volna egy nézést a részéről Marcel irányába. Aaaazt hiszem tényleg most kéne hoznom a virágokat, még ha ezzel csak pár percnyi Eric mentes időt is adok nekik.
- Hozok nektek még egy kis meglepetést. - madár létemre úgy rázom meg magam, mint egy kutya, a hajamból reppennek is a vízccseppek, de mivel odébb álltam nem hiszem, hogy bárkit is eltalálok. Viszont először még sem a fagyis autóhoz megyek, hanem a bőröndömhöz, ahol némi törülközés után vissza veszem az eredeti ruhámat. Úgy döntök, hogy már rögtön egy nagyobb vázának is beillő természetesen üres fagyis bödönben hozom a virágot. Víz is van benne, és elég nagy. Így mondjuk alig látok ki, mert szép nagy csokrokat vettem, rögtön hármat, de azért esés nélkül visszajutok a stéghez. Csak jó pár perc eltelt míg öltöztem, és virágot kerestem. Ezért neki is állok virágot osztani azoknak, akik a stégen vannak.
- Szóval engem az anyukám arra tanított, ha vaj van a füled mögött, és/vagy randevúra mész, akkor mindig vigyél virágot. Most az előbbi áll fenn, ezért fogadjátok kérlek el tőlem ezeket a virág csokrokat. - egyelőre nem adom senkinek a kezébe, hiszen lehet, hogy útban lenne most éppen, de ha valaki megnézné, közelebb lépek hozzá. Illetve azt most nem teszem hozzá, hogy azért kapnak rózsaszín rózsát, mert a virágárus szerint ez a bocsánatkérés és a barátság szimbóluma így.  De én egyáltalán nem értek a virágokhoz, így csak hagyom, hogy inkább azt higgyék ez van és kész, mint hogy kiderüljön, valójában teljesen félrement az üzenet, amit adni akartam vele. Igazából szóban azt már elmondtam vagyis mindegy.
- Bevigyem a házba? - nem nehéz, de azért egész nap nem tartanám itt, és őket sem terhelném vele. Így, ha kapok jelzést, akkor majd a házba kerülnek a virágok. Én pedig remélhetőleg kapok majd egy kis fagyit, amikor visszajövök.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Andrew West Mon Mar 13, 2023 8:12 pm



Andrew
(S)quadrát


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.








- Igen! Ez az! Tökéletes! Felezünk! - mutatok Oliviára, teljesen felélénkülve, adva tovább a játékot.
De ahogy látom, Olivia nem igazán a tortára vágyik. Ám azt most nem mondom ki, hogy hamarosan megérkeznek Marcelék.
- Essünk keményre? Akkor inkább a hideg víz. Majd keresek fehér rúzst.-nevetem el magam.
Ülök a stégen, élvezve a Napot, s érzem, ahogy körbeölel. Az, ami még körbevesz, erre vágytam. S megkaptam. Átélem, teljes szívemből, s hálámat küldöm mindnekinek, aki itt van, és valaki másnak is, amiről még mindig nem tudom elhinni, ennyire közvetlen kapcsolatom van.
Legszívesebben örökre itt lennék a stégen.
Eric után nézek, azután a négylábúakkal foglalkozok, akik elégedetten nyúlnak el a stégen, több helyük lett. Tappancsukat nekem nyomják, s kis híján felnevetek, mert teljesen úgy néz ki, mintha engem is a vízbe akarnának lökni, hogy még több helyük legyen.
Nagyon meglep Eric kedvessége, s elveszem tőle a fagyis dobozt.
- Köszönjük. - és csak tartogatom a dobozt az ujjaim hegyével, hirtelen nem is tudom, mit kezdjek vele.
- Ühüm. - bólintok. - Vonzod. Teljesen egyértelműen.
Nem kezdem el kanalazni a fagyit, ahogy látom, Olivia tart a stég felé, ha fagyizni kívánna, akkor együtt tehessem vele.
Szeretném elkészíteni neki, de tudom, hogy ez mostantól már más reszortja, ha együtt vagyunk, így a négylábúakkal foglalkozom.
A megjegyzésre felnézek, kezemben az egyik üres tállal, amit Marcel elé akarok tenni, s Marcelre tekintek, pedig legszívesebben én ugranék.


 

Ciaran



Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Olivia West Sun Mar 12, 2023 10:23 pm

Lovely weekend
A weekend at the lake
Mosolyogva hallgatom, ahogy Andrew a torta és gyümölcs preferenciáiról mesél, és már gondolkodom is hogyan lehetne feloldani a dilemmát.
- Akkor két torta kell. Az egyikről a cseresznyét eszed meg, a másiknál a tortát. A két étkezés között pedig egy jó kis kajakóma. - azt nagyon szeretem. Csak elpilledni, és tíz percre lehunyni a szememet, miközben Marcelhoz bújok. Vagy csak Marcelhoz bújok, és nem tíz percre. Remélem lassan majd visszaérnek, mert bármennyire is a rózsaszín köd beszél belőlem, akkor érzem igazán jól magam, amikor ő is velem van. Eric pedig biztos rendes srác.
- Bizony. Bár most, hogy elárultuk nekik, hogy mi a trükköm, lehet, hogy óvatosabbak lesznek velem. - ahogy rájuk nézek nevetni is kezdek. Azért nem hiszem, hogy ha leejtenék egész véletlenül egy szelet steaket Marcipánnak, akkor azt gondolná magában, hogy nem akar korrupciós vádakat. Inkább lazán elrejtené a pocakjában a bizonyítékot.
- Á neeem. A vizet azért ki kéne hagyni az egyenletből. - legalábbis eséseket tekintve. Azt viszont már nem biztos, hogy sokáig kibírom, hogy ússzak egy kicsit. Itt még az áramlástól sem kell félni, és ha baj történne, vannak, akik tudnak segíteni nekem.
- Nekem bármi jó lesz, ami fagyi. - a csoki a kedvencem, de a fagyi olyan jó, hogy igazából bármilyen ízben jöhet. Meg most nem is az jár a fejemben. Hanem inkább a Mini-Marcelek… és persze a víz.
- Még szép. A tó szinte kéri, hogy valaki ugorjon bele. - én mondjuk azért nem ugrani fogok. Abból kinőttem. Nagyjából… De most tényleg csak óvatosan ereszkedem be a vízbe, Eric kijelentésére pedig nevetni kezdek. Kezdem érteni, hogy mit kedvel benne Marcel.
- De. Hideg. Ám ez engem egy cseppet sem zavar. - legalábbis most. Azért ahhoz valóban hideg, hogy órakát legyek benne, és ennek azért örülök is. Mert szeretnék majd a társasággal is lenni. És persze Marcellel is majd kettesben. Csak előbb tisztességes vacsorát kanyarítok mindenkinek.
- Igen? Apu annak idején nem ezt mondta nekem. - szerinte a horgászathoz teljesen csöndben és leginkább a parton kell lenni. Ehhez képest mindig ő szólalt meg először, és inkább volt beszélgetés a horgászat vele, mint a halak szisztematikus elfogása. Főleg akkor kérdezett sokat, amikor már Logannel megromlott a kapcsolatunk. Azt hiszem ő előbb látta, hogy mi fog következni, mint én. Most viszont már egyáltalán nem bánom. Így megtanultam értékelni azokat, akik igazán fontosak az életemben. Végig is nézek rajtuk, és Anyu és Apu ugyan hiányzik a ‘képről’ mégis teljesnek érzem magam. Főleg, amikor Marcelre nézek.
- Óóóó, ami azt illeti majd később berottyanthatnánk a kandallót. - mosolygok Marcelre nagyon szélesen, ahogy eszembe jut, amikor a hegyi házikóban tettük meg ugyanezt. A víz jöhet hidegen is, de azért odabent szeretek a meleg tűz mellett ücsörögni. Főleg, ha van egy kis zene is.
Marcel viszont bemegy a házba így én úszkálni kezdek immáron Ericcel. Azért, ahogy elnézem őt, nem fogja olyan sokáig bírni, és inkább a lelkesedés hozta be. De ez teljesen rendben van. Ezért sem ‘csábítok’ senkit a vízbe. Mindenki el tudja dönteni, hogy mit szeretne. Illetve Marcel is visszatér és neki állnak komolyan fagyit osztani a többiek. Azéééért ez mondjuk egy pont amellett, hogy én is kimenjek.
- Úúúú ez most komoly dilemma… - nézek a fagyira, aztán magam mögé a tóra, majd ismét a fagyira, és megint a tóra. Végül pedig Marcelre nézek. Így egész gyorsan eldőlt. Még néhány karcsapásnyi utat megteszek, de aztán a stég felé megyek, és kiszállok a vízből. Épp csak a törülközőt felejtettem el.
- Ááá… hát  esküszöm, hogy itt kint most hidegebb. - át is karolom magam, és megdörzsölöm a vállaimat. Azt hiszem várni kéne a fagyival, és inkább hoznom kéne egy törülközőt. Mert így azért meg fogok fázni. Illetve így a ruhámat sem lenne jó felvenni, így egyelőre csak a kezembe veszem, és más megoldást keresek.
Terra
Jelen
(S)Quadrát
"It’s not what we have in life, but who we have in our life that matters."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Sun Mar 12, 2023 8:59 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Előnynek  nevezném, sokkal inkább eredményének, így bólintok.
Értetlenül nézek rá.
- Miért nem találkozhattunk eddig? Ha te fel tudsz... jaaa, hogy nem mindenki tud emberi formát felvenni? Ő macskaformában van?
Aztán csak hallgatom a lekesedését. És leesik.
- Úgy érted, mindenhova... a világűrben? - nem tudom eldönteni, örülök vagy sem most. Az ismeretlenbe mindig is beleugrottam, ám azért van egyfajta óvatosságom, miért is nem ugrok fejest minden alkalommal.
- Benne vagyok. - ami elszomorító, hoegy ebben nem osztozhatom Oliviával. Remélem, csak nagyon rövid ideig lesz így.
- A pisztácia Andrew reszortja. Az enyém a puncs. Szigorú leszek benne.- anyám volt nagy puncs fagyi rajongó, de csak ha valódi rum volt benne, s felnőttként igazat kellett adnom neki, amikor kipróbáltam a recpetjét. Bár az igazi szerelem a vanília-barack.
- A Mini-Marcelekre, boldog keresztapa. - mosollyal koccintok mindenkivel. S valamiért másféle keresztelő is eszembe jut.
- Igen? - bevallom, először az jutott eszembe, hogy tud hallá is áltozni, s kisiklik a hálóból. Azt hiszem, be kell kopogtatnom majd egy gyorstalpalóba valahová. S érzek egy érintést a vállamon, majd egy érzetet. Hogy nem vagyok egyedül, kapok segítséget. Ez most így egyszerre hoz rám frászt, s könnyebbülök meg. De muszáj leszek nem leinni magam, mert kikotyoghatok most olyat, amiről szerintem nem kéne. És nem a mappára írt top secret felirat miatt.
- Sokan lenézik az amerikai whiskyt, szerintem vannak benne finomak, mint ahogy ez is az.
Csak nézek a távoli pontra. Sokkal több minden van itt, mint gondoltam. Ránézek Ericre, és sóhajtok egyet. Remélem, jól is értettem, amit küldött, de ezek szerint sikerült átküldeni a gondolatomat. És nem a tónak, például.
- Közös ismerősünkkel? - azt hiszem, nem utoljára fogok ma fonalat veszteni, s valahogy mintha azt is érezném, hogy valami közeledik a tóból. Tiszta Cápa film érzésem van.
A három kisalak is elégedetten lóbálja a lábát, akik annyira hirtelen tűnnek fel, ahogy a tóra figyelek, hogy kis híján félrenyelem az italt.
Ha nem tudnám, hogy Olivia nem véletlenül beszél annyit a vízről, ami alapján kezdek kételkedni abban, hogy angyal lehetett, hiszen azok repülnek, hogy nem ajánlom fel, helyezze kényelmesen fejét az ölembe, csak figyelem, s azt is, ahogy Eric is csatlakozik hozzá.
- Mióta váltottál át Supermanre? - ugratom Ericet, s figyelem, ahogy Olivia úszkál a vízben. S figyelmes leszek valami másra is. A víz furcsán mozogni kezd, mint a felszínen, mind benne. De mintha csak én látnám? Azután alakok bukkannak fel, s integetnek újra, de mivel nem akarok hülyét csinálni magamból, csak gondolatban integetek vissza, mire több helyről jön nevetés, s megértő érzet is.
- Kellően hideg a víz, vagy rottyantsunk be kicsit a napocskával? - figyelek inkább Oliviára. S érzem, ahogy rá is figyelnek.
Látom, ahogy tölcsért hoz ki Eric.
- Van bent fagyis tál, vagy tál, nem tudom, milyen. Ha tölcsérben akarod velem megetetni, akkor kérek rózsaformát. - ugratom megint, majd utat adok neki az ugráshoz, s jóízűt nevetek.
- Hozok tálat és kanalakat, meg szedőt is. - muszáj vagyok kicsit bemenni, annyira sok még ez így.
A levegő is egészen más, mint amit megszoktam, s a tárgyak is. Andrew meg úgy ragyog, hogy azt várom, mikor gyullad meg a stég, velem együtt. Egyből a csaphoz megyek, nagyon jól esik az arcomnak a hideg víz, tudom, a tóban hidegebb van, de most kicsit távolodni akartam a sok mindentől. Nem fogom tagadni mindezt, csak egy kis szünetre vágyom.  
- Hoztam tálat, szedőt és kanalakat is. - teszem a tálcát a stégre, meg egy egész karton sört is, amit úgy teszek, hogy a nap annyira ne süssön rá.
Persze a fagyi mellett már tuti ül a két jómadár, akarom mondani két jómacska és nézik.
- Kinek kékebb a szája? Annak adok még egy kis fagyit. - vigyorgok, kérdezve a tóban lévőktől.

by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Sat Mar 11, 2023 8:52 pm

Terra
Jelen
(S)Quadrát
- Na igen. Mindennek megvan az előnye. - ha Marcel most boldog, akkor már megérte az egész. És most tényleg annak tűnik, még úgyis, hogy érezhetően sok volt ez a nap neki. Nekem viszont… egy kicsit nekem is sok volt az eleje, de Marcel ébredése mindenért ‘kárpótolt’.
- Ami azt illeti, most már akár találkozhattok is. - még mindig zavarban vagyok, és biztosan vöröslik a fejem, de ahogy ez a gondolat végigmegy bennem eszembe jut más is.
- Óóóóóó hát tényleeeeeeeg… Most már jöhetsz velem bárhová. Ez milyen zsír lesz. Elviszlek mindenhova, ha van kedved velem tartani. Értsd úgy, hogy tényleg mindenhova. - még anyukámmal is találkozhat. Rose pedig majd elvisz minket mindenhova. Illetve… hát szívesen rendezném úgy, hogy Brigiddel is össze tudjon futni. Mondjuk először nekem kéne vennem rá a bátorságot, hogy találkozót beszéljek meg vele. Éééés igazából erre is támadt egy ötletem…
- Köszönöm.  - tényleg boldog vagyok és most már nagyon várom, hogy a házhoz is eljussunk. Jó újra találkozni Andrewval, Olivia meg… hát szép kis meglepetés volt.
- Az ízéről majd nektek kell nyilatkozni, de a mennyiség, az rendben lesz. - szerintem még maradni is fog, ha csak nem fagyit fog enni mindenki és nem maradunk legalább egy hétig. Mondjuk én személy szerint a steaknél fogok nagyon repetáért csápolni. Naaagyon kíváncsi vagyok Rella… Olivia steakjére.
- A Mini-Marcelekre. - emelem én is a poharam vidáman, és azért rá is sandítok az említettekre. Aztán meg a ‘Maxi’ változatra. Ahogy látom jó megérzés volt, hogy jól fog jönni neki az ital. Ezért az enyémből is nagyobbat kortyolok. Legfeljebb tényleg táncolni fogok.
- Áááá, ha én belejövök még kis is bújnék belőle. - abban mondjuk csak ötven százalékban vagyok biztos, hogy mi a szák. De ez úgyis csak vicc, hiszen a biztonságát senkinek sem kockáztatnám még a szórakozás kedvéért sem. Marcelre pedig még egy ideig figyelnem kell. Illetve beszélnék is vele pár szót ‘kettesben’. Csak még nem tudom mennyire zavarnám ezzel meg.
- Eeee… hát igazából nem tudom. Bementem egy italboltba, és azt mondtam adjon a legjobból. - megnézem azért az üveget. Ahogy nézem “Made in USA”. Amíg a Terráról van, nagy baj nem lehet ugye. Mondjuk most már megmutathatom Marcelnek a Siriusi kínálatot is. Alig várom… Előbb viszont fogadom az üzenetét. Magamban mosolygok, mert ezek szerint már megy neki. És így tudunk kicsit dumálni is. Nehéz azért visszafogni magam.
- Igen. Úgy tűnik a tavadnak van egy lakója. - üzenem kizárólag Marcelnek. Az arcom viszont nem árulja el természetesen, hogy éppen csevegünk. Annak ellenére sem, hogy felteszek még egy kérdést.
- Ééééés ahhoz mit szólsz, hogy… hát közös ismerősünkkel is találkoztál? - nem úgy tűnik, mintha megrázta volna, de hogy örül-e neki azt még nem tudom. Én nagyon… Már akkor is gondoltam rá, hogy milyen szép pár lennének. És tessék igazam volt. Ez pedig jó érzés, még akkor is, ha nem szoktam hangosan kimondani az ilyesmit.
- Óóóó szóval te már készültél is. - jegyzem meg mosolyogva, ahogy látom Olivián fürdőruha is van. Igazából én is kipróbálnám a vizet csak én ennyire nem készültem előre. Nekem a bőröndömben van a fürdőnadrágom.
- Na mindjárt jövök akkor. Megnézem én is a vizet, csak a Supermanes boxeremet inkább nem villantom. - nevetem el magam. Igazából csak viccelek. Nem Supermanes boxerem van. Hanem Batmanes…
Ezért ha nem állít meg senki, el is indulok a ház felé, hogy fel tudjam venni a fürdőnadrágom. Illetve mivel Andrew örült a fagyinak, hozok is neki. Meg persze a többieknek is. Vagyis  már nyári outfitben, egy bödön fagyivel és tölcsérekkel a kezemben jövök vissza.
- Egy kis pisztácia fagyi meg is érkezett. - egyelőre csak egy ízt hoztam ki, de ha kérnek még, futok még egy kört. Ha viszont nem, akkor megnézem én is hogy milyen a víz, csak én hirtelen halál módjára. Vagyis futni kezdek, és nemes egyszerűséggel beugrom a vízbe. Arra figyelek, hogy Oliviát ne találjam el, és a fröcskölés se legyen olyan vészes. De sajnos én sem bírtam magammal. Azt pedig nem mondom, hogy hideeeeeg, mert hirtelen le is zsibbasztotta az agyamat a víz. De pont ez volt a cél.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Andrew West Sat Mar 11, 2023 7:48 pm



Andrew
(S)quadrát


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.







- Akkor megnyugodtam. - mosolygok.
Nagyon magabiztosan bólogatok, közben látni rajtam, hogy  tréfa az egész az én részemről is. Felszabadult vagyok, kicsit talán zizeg is a fejem, de talán éppen azért, mert nincs körülöttem annyi ember. Ezért szeretek sok dolog mellett Anubisznál lenni.
- Éppen, hogy szeretem. S így ha rajta van a tortán, akkor van dilemma is, hogy minden cseresznyét leegyek róla, ezáltal lemondok a tortáról, vagy a tortát eszem meg és akkor a cserkónak nem jut hely. - Legfőképpen a fáról szedettet szeretem a legjobban. Hármasat a fülre, felmászni ugyan nem mászok fel rá.
- Az működik. - nézek a két négylábúra, akik szerintem tudják, hogy róluk beszélünk, mert elkezdenek ránk nézegetni.
- Igen. - nevetem el magam, ahogy látom Oliviát pancsolni.
- De ugye nem úgy, hogy együtt érkezünk a vízbe? - szélesen elvigyorodok. Azt sem bánom, csak maradjon meg mindenki egyben és egészségesen.
Meglepett boldogsággal tekintek először Marcelre, majd Ericre. Megpróbálom a megilletődöttség könnyeit visszanyelni, s így a mosolyt hagyom csak megjelenni, hálámmal együtt. Marcel nem csak emlékezett arra, hogy szeretem a pisztáciát, hanem azt is, hogy elmondta Ericnek. Vagy.... Olivia mondta el Marcelnek....
- Ez nagyon jól esett, köszönöm. - hangom halk, ám nagyon hálás.
Nem tartok már attól, hogy nem tetszik Marcelnek, vagy tetszik a macskáknak adott becenév. Már jó ideje letettem erről a megfelelésről, s csak elfogadom, hogy nekik nem tetszik, érzelmeket és kisebbrendűségi érzést már nem teszek bele.
- A névkeresztelőre. - tartom koccintásra a poharamat.
Hogy Olivia engedi a gurítást, Marcelre tekintek. Mert ha én gurítom, abból egészen biztos nagy baj lesz. És úgysem gurítanánk...
Meglepve nézek Oliviára, hogy a vízbe akar menni.
- Nem hideg a víz? - fogalmam sincs, milyen hőmérsékletű lehet, aztán észbe kapok, s feltartom a kezem. - Nem szóltam semmit, jó úszkálást. - mosolygok rá boldogan.
Figyelem, ahogy úszik, s arra leszek figyelmes, hogy olyan érzetem lenne, mintha figyelnének.
- Ó, ne aggódj, szerintem vonzod őket inkább. - tudatot érzek itt, nem pedig csak hogy valami balsejtelmem van, mert az pont nincs.
Én biztosan nem megyek be a vízbe, mert abból sok jó nem születhet. Csónakba is majd óvatosan fogok, mert bár egyensúlyérzékem van (nincs), azért nem szeretnék felborulni a vízbe úgy, hogy közben mások is vannak a csónakban. Inkább iszogatom a töményet, s a két szőrös bundással foglalkozom, akik miután Olivia a vízbe jutott, inkább engem keresnek fel.



 

Ciaran



Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Olivia West Fri Mar 10, 2023 10:24 pm

Lovely weekend
A weekend at the lake
Mosolyogva csóválom meg a fejem. Ugyanis a kockák szerintem nem számítanak
- Szerintem találunk itt sajt reszelőt is. - természetesen nem erőltetem az ételt, mindenki annyit egyen, amennyi jólesik. Én szintén azt teszem, illetve készíteni is annyit szoktam, amennyi nekem is jól esik. Most épp sokat, de azért, mert szeretem ezt csinálni, és a cicáknak hála, pazarlás egyébként sem lesz.
- Hohóóó… akkor meg kell fontolni kinek áruljuk majd el. - természetesen csak viccelek, ezt a mosolyom is elárulja, de azért van benne némi igazság. Hiszem ugyanis, hogy nem baj, ha nem tud mindenki mindent. Én is láttam már a bevetések során pár dolgot, amit nehéz volt feldolgozni, pedig ilyen téren is kaptunk kiképzést. De ez ráadásul csak egy dolog a sok közül, amiről nincs tudomása a nyilvánosságnak. Ez pedig így van jól.
- A cseresznyés tortát nem szereted? - próbálom felidézni miket szeret és mit nem, de a cseresznye torta egyik listán sincs fent. Ezért, ha válaszol megjegyzem, és a későbbiekben eszerint fogok neki sütit csinálni.
- Hááát szerintem tényleg csak jót mondanak. Mert a kajával való megvesztegetés abszolút működik náluk. - azért remélem, hogy a szeretetüket nem csak ezzel nyertem el. De tény, hogy azt érzem, kedvelnek, és ez nagyon jól esik. Már régóta vágytam egy háziállatra, és így én is cicázhatok.
- Igeeeeen. Meg a víz. - még meg is lóbálom a lábamat arra viszont figyelek, hogy ne fröcsköljem le Andrewt. Engem viszont egyre jobban csábít egy merülésre… de a fiúkat mindenképp meg akarom várni, és meg is érkeznek végül.
- Vagy elkapunk. - mosolygok Andrewra. Nem szeretném, hogy baja legyen, de azt sem, hogy az aggodalom miatt maradjon ki valamiből, amit egyébként szeretne. Én is ezért merem elengedni magam. És mert boldog vagyok. Végre összegyűltünk, és egy szuper hétvége áll előttünk.
- Akkor a névkeresztelőre is koccintsunk. - a macskákra is ránézek, de aztán Marcelre siklik a pillantásom. Örülök, hogy neki is tetszik a név, amit Andrew kitalált. Szívem szerint szorosan magamhoz ölelném, de nem akarok senkit sem zavarba hozni. Amikor viszont elérem finoman végig simítok a vállán, és persze a közelében maradok. A csókját pedig széles mosollyal fogadom, és viszonzom.
- Guríthattok is. Teljesen rátok bízom magam. - hátra is dőlök, és teljesen kiterülök. Azt persze nem várom el senkitől, hogy cipeljen, szimplán csak jól esik egy kicsit eldőlni. Mindentől eltekintve ugyanis nekem a pihenésről is szól ez a hétvége. A lábam viszont még mindig a vízbe lóg, emiatt pedig elég szépen megszoktam a hőmérsékletét. Vagyis…
- Oké. Én nem bírok magammal. Muszáj egyet csobbannom. - fel is kelek, és mivel a fürdőruhát már a ruha alá felvettem, csak szimplán leveszem a ruhámat. Aztán visszadugom a stégről a vízbe a lábaimat és óvatosan a vízbe ereszkedem. A vállámnál azért hideg, de gyorsan elrúgom magam a stégtől, és úszni kezdek előre. A mozgástól pedig már teljes mértékben stimmel a hőérzetem.
- A halakat azért nem ijesztem el. - fordulok vissza nevetve a stég felé, miközben tempózom, hogy fent maradjak a vízen. Azt pedig nem kérdezem meg, hogy ki tart velem, mert ha szeretnének ők is úszni, a kérdésem nélkül is bejönnek majd. Illetve azért lehet, hogy csak nekem  megfelelő a hőmérséklet.
Terra
Jelen
(S)Quadrát
"It’s not what we have in life, but who we have in our life that matters."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Fri Mar 10, 2023 9:20 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Elmosolyodom, ahogy felfújja az arcát, dehogy megy visszatartani a mosolyomat.
- Nem bánom. Akkor sosem találkoztam volna Oliviával. - igazából semmit sem bánok. Utólag már a házasságom sem. Sok mindenre megtanított magammal kapcsolatban.
- Igen, tudom. - valahogy mindig vakon bíztam a világban, vagy éppen magamban, mert bízok abban, hogy a dolgok valójában jók.
- Jól teszed. Birtokolni senkit sem lehet. - elgondolkodva nézek rá, honnan is jön ez belőlem. Aztán bevillan két kép, az egyikben egy bolygót látok, ahol .... uhhhh, lapozzunk. A másik azonban a volt házasságom. Valóban hasonló érzés.
Felvonom  mosolyogva az egyik szemöldököm.
- Húha, ez aztán sokkal komolyabb, mint amilyennek látszódik.- nagyon belehaborodott abba a valakibe, akiről beszélgettünk. - Csak még jobban felkeltetted a kíváncsiságom, ki is volt képes ennyire a szívedbe dorombolni magát.
- Tényleg. - felelem komolyan, majd átölelem Ericet. Hálás vagyok azért, hogy elviselte mindazt, ami itt van.
- Bizony. Árulkodtam. És fagyiskocsiban tárolt fagyik a legfinomabbak. -valójában nem, anyu gyümölcsből készített szörbetei voltak az igaziak.
Tartom a poharat azért felé, hogy töltsön a beléjük.
- Szerintem is. - bár azért a frászt tudják még midig hozzák rám, ha hirtelen jelennek meg.
Megállok a névre, nem nevetném el magam, ha nem látnám, miként reagál Eric erre. Amúgy is nagyon jó névnek tartom, de Eric reakciója nagyon beütött. Felnevetek.
- Azt hittem, azt mondod, mini-virslik. - vallom be, miért is lepett meg a folytatás.
- Akkor ma névkeresztelő is lesz. Marcipán és Grafit. Mostantól kezdve a családnevetek: Mini-Marcel. Be is anyakönyveztetjük.- ugye nem fog kiderülni, hogy valójában ők ufók? Csak macsakaalakba váltottak? Azt hiszem, kell az az ital.
- Nem a stégen fogjuk tenni, sajnos nincs akkora szákom, hogy mindenkit bele udjak terelni.
Jut a pohárba is végül, és nagyon meg kell állnom, hogy ne hajtsam fel azonnal. A fele azért így is lecsúszik, s már azért is hálásan néztem rá, hogy egyértelmű volt kettőnknek, miért is tölti tele a poharamat.
- Elég rendesen jó. Honnan való? - az ital egyből kijózanít kicsit, s elenged.  
A stégen úgy ülök le, hogy kényelmesen elférjünk, s örülök, hogy nem a legszélére. Most meglepetten borultam volna bele a vízbe.
- Ezt most tényleg jól láttam, hogy valaki visszaintegetett  nekem? - próbálok Eric felé gondolni.
- Beleforgatni? - pillantok Andrewra. - Nagy huppanás lenne az. -vigyorgok, majd Olivia felé hajolva, újabb csókot, ezúttal adok neki.


by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Thu Mar 09, 2023 11:22 pm

Terra
Jelen
(S)Quadrát
Felfújom az arcom, mintha megsértődtem volna, de még így is látszódik, hogy nagyon mosolygok.
- Hát jó. Akkor még gyakorlok. - végül én is elnevetem magam. Annyira jó érzés a sok feszültség után végre egy kicsit lazítani. Persze még azt érzem, hogy figyelnem kell Marcelre az ébredése miatt, de tudom, hogy minden rendben lesz vele. Az én barátom ugyanis kőkemény, épp csak a szíve van aranyból. Vajból. Mindegy.
- Pontosan. - hahh… szuper. Akkor a legfontosabb dolog már meg is van neki. Mondjuk szerintem az relatív, hogy mi a lényeges. Szerintem az is fontos, hogy az illető boldog legyen, illetve azt kapja, amit meg akart tapatasztalni. Marcel pedig eléggé sikersztorinak tűnik, amióta együtt van Oliviával. Szóval talán nem is fontos, hogy miért jött, csak az számít, hogy most mi van vele.
- Ráérsz még. Ami lényeges, azt majd el fogod kapni. - nem a tapasztalat mondatja ezt velem, hanem a szimpla logika. A ‘rendszer’ ugyanis úgy van kitalálva, hogy jó legyen. Senki sem kap megoldhatatlan feladatot, és zsákbamacska sincsen. Csak, ha éppen azt kéri az illető. Hát én csápoltam érte rendesen, és lám… nem zsákban, de tényleg lett egy macska az életemben. Épp csak mikor Marcel szóba hozza érzem, hogy nagyon forró lesz az arcom. És a tarkóm is nagyon viszketni kezd.
- Hát…. azt azért nem mondanám, hogy az én cicám… - már nem csak a tarkóm viszket, hanem a nyakam is. A fejem pedig biztosan rákvörös. De nagyon mosolygok.
- Még… - merek reménykedni, és ettől szélesebb is lesz a mosolyom. De valamit azt hiszem még hozzá kell tennem.
- Bár szerintem inkább lennék én az ő madara, mint ő az én cicám. - hülyeségnek tartom, hogy a férfinak kell a dominánsnak lennie. Egyébként is az-az ideális, ha két fél egyenlő. De előfordulhat, hogy eltolódnak az “erőviszonyok”, és simán lehet ez egy nő irányába is. Amíg mindkét fél elégedett szerintem ezzel nincs is gond. Én pedig abszolút az lennék, ha komolyabbra fordulna a dolog…
- Tényleg? Ennek nagyon örülök. - nem is bírom ki, megölelem Marcelt, és barátilag meglapogatom a hátát is, ha engedi. Nem mindenki örült volna ennek, és ezzel nagyon is tisztában vagyok. Meg azzal is, hogy időnként (talán mondható az is, hogy gyakran…) sok vagyok. De amíg őt nem zavarja az ‘Eric túladagolás’, addig engem sem.
- Szuper. - azt sem bántam volna, ha hiába hoztam a whiskyt, de azért jobb, ha együtt fogyasztunk. Én mondjuk egyelőre óvatos leszek. Talán túlaggódom, de képben akarok lenni, ha valami történik. Így mindenki önfeledten szórakozhat, nekem meg egyébként sem kell hozzá ital. Príma a kedvem már most is.
- Majd a fagyival hűsítjük magunkat. Hoztam pisztáciát is. Marcel azt mondta, hogy azt szereted. - mondom Andrewnak, a whiskyből viszont még nem töltöttem. Egyelőre csak tartom a kezemben, mert figyelek mindenre épp csak a saját kezemre nem. Mert van valaki, akit már nagyon hiányolok, és meg is kérdezem, hogy hol van.
- Van ízlése a kisasszonynak. - nem, nem leszek féltékeny. De azért Grafiton egyelőre rajta tartom a szemem. Bánjon jól Marcipánnal még akkor is, ha… egészen igaza volt Marcelnek abban, hogy engem már egy másik cica érdekel…
Azért viszont hálás vagyok, hogy még nem ittam, amikor Olivia elmondta, hogy milyen becenevet talált Andrew a cicáknak. Az orromon jött volna ki az ital, annyira kuncogni kezdek. Aztán elengedem magam, és teljes torokból nevetek. Ennél frappánsabb becenevet nem is találhatott volna ugyanis.
- Tökéletes. - még mindig nagyon vigyorgok, de azért Marcelre nézek, ő miképpen fog reagálni erre. Egy bíztató mosolyt is küldök felé. Bár, ahogy elnézem Oliviával… rám tényleg nincs szüksége. Ez pedig csodálatos hír. Már akkor is láttam, hogy mennyire boldog, amikor csak beszélt róla, de így… remek kis páros ők. Illetve már akkor is azok voltak, csak más jellegűek.
- Jaj igen. Bocsánat. - elnevetem magam, amikor rájövök, hogy a whiskyt eddig csak melengettem, ezért most töltök mindenkinek aszerint, hogy mennyit kért. Marcelnek viszont szó nélkül töltöm szinte teli a poharát, és hogy ez ne legyen feltűnő, magamnak is ugyanannyit töltök.
- Egészségetekre. És igyunk arra, hogy végre összejött a csapat. Előre szólok, ha iszom, énekelni és táncolni is szoktam. Bár ezt józanul is, de az mindegy. - ami azt illeti, olyan jó a kedvem, hogy szívem szerint már most is táncolnék. De csónakázni is jó lenne, ott meg azért beborulnánk, ha ismét tolnék egy moon dancet. Mondjuk próbaképp…
- Ízlik? - fordulok Marcel felé, és megemelem a poharam, mintha a whiskyről beszélnék. Deeeeee azért nem teljesen. Igazából az is érdekelne, hogy mit szólt ahhoz, amit látott. Ha nem tudnám, hogy mi történt, én észre sem vettem volna, szóval tényleg jól csinálja. De belül azért lehet, hogy vannak dolgok, és ha ez így van, szeretném, ha tudna rám támaszkodni. Vagy csak önfeledten szórakozni majd már a csónakban.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Andrew West Thu Mar 09, 2023 10:28 pm




Andrew
(S)quadrát



Being honest with yourself
Only with that
you can develop.











Játékos rémültséggel teszem a hasamra a tenyerem. Nincs ott kocka (de, van), bárki is keresné.
- És min reszelek akkor sajtot? Majd ők segítenek. - mutatok a macskákra, akik szerintem értik. És biztos benne vannak.
Először naná, hogy nem értem, mire gondol, aztán rájövök. Szeretek repülni. Otthonos érzés, szinte... hiányzik? De hiszen nem vagyok pilóta...
- Azt még a tudósok sem tudják. Mi leszünk az elsők. - vigyorgok.
Feltartom a kezem, s képet vágva ingatom jobbra balra a kezem.
- Aaaaz, még határeset. Például, ha tortára tennéd, akkor nem. - humort csinálni a bénaságomból a legjobb, hiszen önmagamon nevetni a legjobb.
Mosollyal nézek rá. Ahogy törődően beszél Marcelről, sok mindent elárul erről  a kapcsolatról.
- Csakis jót mondhatnak, így az a lista nagyon hosszú ám... - pakolom tovább  dobozokat.
- Jól teszik. Finom, meleg napocska a legjobb. - szeretettel simítom meg Grafit fejét.
- Haaaa... most töményet kezdek inni, akkor abból szilórium lesz, ha megiszom... - furcsán viselem az alkoholt. Időnként furcsa is minden, de nem csak a számomra, így nagyon odafigyelek arra, mennyit iszok.
- De ha betakargattok majd esés után, akkor kérek én is töményet.
A macskakérdést meghagyom Marcelnek,s ahogy Grafitról beszél, megcirógatom a bundáját az említettnek. Milyen jól tette Marcipán, hogy elhozta. A legjobb helyre került Marcelék személyében.
Feltartom a kezem, megadóan.
- Igen, én vagyok a bűnös a becenévben. Nagyon illik rájuk. Szeretnek téged. - és valamiért mintha őt látnám mind a kettő macskában, de ezt már nem mondom ki, nehogy megbántsam.
Amúgy is nagyon furcsán néz ki. Vagyis mintha belül lenne furcsa... egy kicsit figyelem, majd Ericre nézek. Mit beszélgettek ők ketten? Ami... nem tartozik rám. Így aztán hagyom még a magamban lévő kérdést is elhalni.
Akár tömény, akár sör van a kezemben, koccintok, s jó nagyot húzok belőle.
- Forgassunk bele? - vigyorgok.


 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Olivia West Wed Mar 08, 2023 11:59 pm

Lovely weekend
A weekend at the lake
Mosolyogva nézek először Andrewra, aztán az ételre, majd vissza Andrewra.
- Nos… akkor segíteni kell benne. Számíthatok rátok? - kuncogni kezdek, miközben először Andrewra, majd a cicákra nézek. Rájuk is számítok az ételfogyasztásban ugyanis.
- Köszönöm. Kíváncsi vagyok. A felhők felett tudom mi van, de az óceán mélyén… Még nem. - hiába csak egy szórakoztató regény, szeretek ilyeneken gondolkodni. Illetve a sci-fi a gyengém. Ha lenne rá lehetőség szívesen utaznék a csillagok közé is, de amíg ez nem lehetséges, csak az éjszakai ég kémlelése marad.
- Csak szilvánál? Cseresznyénél még okés? - próbálom ugratni egy kicsit, mert tényleg jobb, ha humorral állunk az ilyesmihez. Az viszont már az én titkom marad, hogy én azért mindig figyelek, és ha tudom igyekszem megakadályozni az eséseket. De nem vagyok mindig ott, és nem mellesleg, néha épp nekem kell a lábam elé néznem. Főleg, amikor a macskák a közelben vannak.
- Bizony. Szerintem a főztömet is értékelik, és súgják Marcelnek, hogy mit érdemes megkóstolnia és mit nem. - még szerencse, hogy nem igazán szoktam titkolózni. Vannak dolgok, amiről nem szívesen beszélek, de ha szóba kerül… még a terelés sem nekem való. Ugyanis ha már a munkámban titkolózni kell, akkor a magánéletemben nem szeretnék.
- Ne is. A cicák nem fekszenek jégkockákra. - legalábbis én még olyat nem láttam. Inkább a meleg helyeket szeretik. Meg láthatóan Andrewt. Gyorsan megtalálta velük a közös hangot. Már becenév is van ugye.
- Eeeeeez igaz. Egy pár korty whiskyvel akkor koccintok én is. - az ünneplésből nem akarok kimaradni, és egy kis whisky jól is esne. Mindig Apu jut róla eszembe. Neki a nagy kedvence. Viszont ahogy ígértem először kihozom a pogácsákat egy nagy tálban, és elhelyezem úgy a stégen, hogy elérje mindenki. Aztán helyet foglalok, ha tudok Marcel mellett. Nem akarom elhanyagolni a társaságot, de szeretnék Marcel közelében lenni, és legalább a vállához hozzáérni. Ő viszont úgy tűnik, hogy a kimondatlan vágyamat is teljesíti.
- Így biztosan. - azt tulajdonképpen el is felejtettem, hogy a halakról volt szó. Mert bármire is értené Marcel, egy csók után mindig úgy érzem, hogy minden menni fog. Akkor viszont Eric felé fordulok, amikor a macskákat keresi. Marcipán és Grafit tényleg mindenkinek a kedvence.
- Jut eszembe. Andrew új becenevet talált nekik. Mini- Marcelek. - fordulok nevetve Marcel felé. Remélem neki is tetszeni fog. A cicáknak úgy tűnt, hogy megfelel. Illetve láthatóan nagyon élvezik az itt tartózkodást. Illetve én is. Nem is tudom letörölni a mosolyomat egy pillanatra sem.
- Koccintáááás… - emelem meg a poharamat, ha Eric töltött nekünk, és Andrewt is megkeresem a pillantásommal. Akár whiskyzik, akár nem, ha a közelben van át is karolom. Utána viszont visszatér a lábam a vízbe, és hanyatt is fekszem a stégen, a kezeimet pedig széttárom.
- Oké. Én egy pár percig most nem mozdulok. Csak tegyetek be így a csónakba. - nevetem el magam, de egyelőre nem kelek fel, csak fekszem tovább. Az mondjuk eszembe jut, hogy a fagyi lassan jól esne, de én nem mozdulok addig, amíg nem kér valaki valamit. Ezért a fejemet körbe fordítom, és ha azt látom, hogy étel, ital vagy bármi is hiányzik a társaság kezéből, akkor persze majd fölkelek. Addig viszont maradok, és csak figyelek arra, hogy mindenki jól érezze magát.
Terra
Jelen
(S)Quadrát
"It’s not what we have in life, but who we have in our life that matters."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Wed Mar 08, 2023 10:11 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Teljesen komolyan nézek rá végig, míg előadja A Mosolyt és A Nézést.
- Teljes mértékben. - azután elnevetem magam pár másodperc után. Annyira abszurd és mégis sokkal valósabb mindez.
Ahogy Eric válaszolni kezd a kérdésemre, a mozaik egyes darabkái nem a helyükre kerülnek, hanem végre tudok rájuk fókuszálni. Elgondolkodva nézek rá. Egy ideig meg sem szólalok.
- Ezek szerint én azért vállaltam ide a leszületést, mert így járultam hozzá a segítségben? - de mire fel is teszem a kérdést, már tudom a választ is: igen. Kód. Milyen kód? Hol kód? Mélyet lélegzek, s lassan engedem ki a levegőt. Majd meglesz.
- Mindent megkaptam, de a terr... - megakadok a kifejezésen először, azután folytatom. - ... rai agyam nem képes utolérni logikával. - de csak mosolygok. Mert nem is kell, hogy tudja követni. Van és kész.
Értetlenül nézek rá, féloldalasan.
- A te cicádat nem Brigidnek hívják véletlenül? Marcipán helyett? - mert azért azt a részét tudom a világnak követni.
- Miért is kéne haragudnom ezért rád? Éppen ellenkezőleg, nagyon jól esik, hogy figyeltél rám. - amennyire egyedül éreztem magam a házasságomban a végére, annyira jól esik az, hogy úgy érzem, valóban tartozom valahova, s ez egyrészt Olivia részére értendő, másrészt arra, ami most történt éppen.
Mint például ez is, s bár valami belül jelzi, hogy amit látok Andrewnál, az megszokott dolog, ha éppen egy vigyázó segíti ki, deeehh... ez nekem még új! Most, legalábbis.
Eric közbelépése ráz vissza kicsit a jelenbe, vagyis annak egy részébe.
Hagyom Ericet félrevonulni Oliviával, érzem, hogy valamit meg akarnak beszélni, én meg vágyok egy kicsivel töményebbre, mint a sör. Van bor, de azt hiszem abból elég keményen lecsusszanna most egy üveg fele, így nem merem ezt felvállalni.
- Akkor sör.- Annyit veszek ki, amennyien jelentkeznek rá.
Ahhh, Eric a gondolataimban olvasol! Megkönnyebbülten fellélegzek magamban.
- Jöhet, meg kell ünnepelni a találkozást. - nos, ha úgy veszem, most nulladik típusú találkozások is volt.
Ki is veszek hozzá poharakat a szekrényből.
- Próbálsz? Úgyis menni fog. - lépek Oliviához újra, s kérek s viszonzok csókot.
- Ha nem hoztátok ki a kocsiból, akkor még a csomagtartóban van. - direkt a nagyobb csomagtartóval bíró kocsit készítettem elő, és ahogy megláttam Olivia csomagmennyiségét, már tudtam, miért is készítettem elő.
- Rendben. Marcipán? Grafittal, ha jól látom. - pedig körbe sem néztem, most valahogy nem akarok felnézni, azt hiszem, kicsit most sok minden, a fény is, és az érzet is. Majd jobb lesz, tudom.
- Bizony. Egyik reggel kettejükre nyitottam ki a bejárati ajtót, pedig csak kávézni akartam. Erre hozott egy másik krémes feketét. - nézek szeretetttel kettejükre.
A söröket lerakom, majd egyesével adok annak, aki kért.
- Töményt nem kapok? - nézek a töményt tartalmazó italra.
A koccintás után azonban innék, de valami mozdul a víz színén, s megállok a mozdulatban. A kortyot azért lenyelem, ahogy egy vízforma mintha integetne.
Azután felhúzom az italt, s inkább úgy próbálom meg megoldani a helyzetet, hogy gondolatban visszaintegetek. Fogalmam sincs, jól csináltam-e, de az alak hirtelen lelkesebb lesz.
Akkor talán mégis sikerült...

by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Wed Mar 08, 2023 8:12 pm

Terra
Jelen
(S)Quadrát
- Aaaa… pedig tökéletes porszívó ügynök lennék. Csak úgy mondom. Ellen tudnál állni ennek a mosolynak? - hatalmas mosolyt villantok, de belecsempészem a Nézésem is. Néhány pillanat után viszont elnevetem magam.
- Na ugye. - azt most nem említem meg, hogy én tudtam, hogy ő tudja. Van, amiről nem muszáj beszélni, és ez pont ilyen. Volt. Most már egész más beszédtémákat hozhatunk fel, annak köszönhetően, hogy végreeeeeeeeeeee felébredt.
- Hát… a rossz arcok, akik annak idején lövöldöztek ránk… még nem tűntek el. Most a Terrára fáj a foguk, és a hozzám hasonlók figyelik az itteni történéseket, hogy megfelelően tudjunk védekezni ellenük. - a cél legalábbis ez lenne. Bár tény, hogy a főszereplők nem mi vagyunk, hanem a Marcelhez hasonló leszületettek. Ezt a felelősséget viszont még nem szeretném a nyakába akasztani. Majd, ahogy jönnek vissza az emlékei, remélhetőleg keresni fog, és akkor állok a rendelkezésére.
- Tény, hogy mára szép nagy adagot kaptál. - megveregetem a vállát, és egyben széles lesz a mosolyom. Ugyanis nagyon büszke vagyok rá. Tök jól viseli ezt az egészet. És nem mellesleg engem sem törölt képen, ahogy Brigid megjósolta, szóval pláne nagyon örülök.
- Pontosan. Csak ők azért kicsi cicák hozzád képest. Viszont el ne mondd Marcipánnak, hogy ezt mondtam, mert akkor tuti szakít velem. - na aaaaaz azért szíven ütne. Többek között hozzá is jöttem ugye. Nagyon meg akarom nézni, hogy tényleg tud-e halat fogni, és csónakázni is elvinném. Marcelre viszont figyelni fogok, mert így az ébredésével azért jó, ha én képben maradok.
- Nem baj. Kicsi voltál. És egyébként is én örülök annak, hogy nem haragszol érte, hogy időnként rád néztem. - azért nem másztam bele az életébe, és amikor ‘hivatalosan’ is találkoztunk, nem ‘használtam fel’ azt, hogy én ‘ismerem’. Az ő döntése volt, hogy ismét befogad az életébe, legalábbis szeretném ezt hinni.
Olivia esete viszont azt hiszem, hogy egészen más. Nem lehet véletlen, hogy így megtalálták egymást, és ezek után most már biztos, hogy akkoriban sem voltak közömbösek egymás számára. Vagy ha mégis, most egészen nyilvánvaló, hogy különleges a kapcsolatuk. Ahogy egymásra néznek… órákig el tudnám nézegetni őket.
- Rendben. - mosolygok végül Andrewra, amikor tényleg egyben marad, de aztán eszembe jut, hogy ez a jelenet, és az oka, hogy végül nem esett el igazából csak nekem volt egyértelmű. Ezért Marcelre nézek, és ahogy sejtettem, ő nem fogadta ilyen könnyedén a jelenetet. Emiatt előre szökkenek, mintha a lelkesedés hajtana ennyire (az is…), valójában csak magamra akarom terelni Andrew és Olivia figyelmét, hogy Marcel háborítatlanul fel tudja dolgozni a látottakat. A házba beérve viszont már egy másik történetbe kezdek bele.
Nagyon megkönnyebbülök, ahogy bevallok mindent, és Olivia nem haragszik meg érte. Azért ránézek Andrewra is, de mivel úgy érzem, hogy mi már akkor is megbeszéltük ezt, tényleg fátylat boríthatunk erre az egészre. És végre bulizhatuuuuuunk egyet.
- Sörre és stégre is jelentkezem. - teszem fel a kezem nevetve. Aztán lehajolok az egyik csomagomhoz.
- Ééééés, hoztam egy jóféle whiskyt is. Vagyis nem csak egyet. Kértek most, vagy majd később? - nézek körbe mindenkin, de a pillantásom Marcelen állapodik meg. Szerintem neki most nagyon jót tenne egy kis tömény, de természetesen nem fogom ráerőltetni. Vagyis attól függően hozom csak ki az üveket, hogy kér-e valaki.
- Én vállalom majd az evezést. De előbb randevúzni akarok Marcipánnal. Merre van? - már őt is keresem a tekintetemmel, és végül meg is találom Marcel környékén. De már szalad is a stégre. Egy másik cicával…
- Ő a barátnője? - mutatok a másik cicára, akit én még nem láttam. Aztán kint a stégen mindkettejükhöz lehajolok, és megsimogatom őket, ha engedik. Marcipán partnerének viszont küldök, egy “figyellek” kéz jelzést. Vigyázzon az én kis kedvencemre… A sört pedig ha kapok, örömmel fogadom, és koccintok is Marcellel, illetve azokkal, akik szintén üveget szorongatnak. Aztán helyet foglalok, és egy kicsit én is kiterülök a stégen. Nekem is sűrű volt ez a pár óra…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Andrew West Tue Mar 07, 2023 11:18 pm




Andrew
(S)quadrát



Being honest with yourself
Only with that
you can develop.












Látványosan a hűtőben lévő dobozokra nézek, majd vissza rá, s még rá is mutatok a mennyiségre. A hűtőben lévőtől is már gurulni lehet.
- Eeezt a mennyiséget még te sem fogod megenni. - csóválom a fejemet. Azonban mindezt törődéssel tette, szeretetből.
- Akkor nem súgok. - játékosan még lakatot is zárok a szám előtt, s mosolygok.- Amint befejeztem, el is hozom neked. - s addig marad nála, ameddig jól esik, sürgetni nem fogom, s ha úgy dönt, félbe is hagyja, azt is el fogom fogadni. Engem eddig érdekel, s valamiért tudom a végét. Nem azért, mert előre lapoztam.
- Azt megköszönöm. De csak ha már szilvára hajaz a szám színe. - vigyorgok. Volt már velem ilyen, nagyon hideg volt a víz. Én meg szokás szerint béna. Három hétig nem is mentem akkor iskolába, és sokkal jobban élveztem még így is a gyógyulást, mint az iskolát. Nehéz volt elfogadnom, hogy akármennyire is akarom, nem fogom tudni megérteni az embereket. S nem is ez a feladatom. Ettől még sokszor érzem magam ostobának a mai napig is.
- Ááá, igaz. - mutatok rá. - Mindent kifecsegnek neki, biztos vagyok benne. - ám szeretettel nézek Grafitra s Marcipánra. Ők meg ártatlanul néznek vissza rám. Ú. Tényleg szoktak árulkodni.... csak ezt Marcel nem hallja...
- Akkor nem fagyok látványosan kockára. - nézek rá, nevetve.
A fagyit akkor szeretem, igaz enni is, amikor például készítik. Virágra például. A tulipán formát szeretem a legjobban, mert gyümölcsöket tesznek bele dísznek, vagy cukorkákat. Gyümölccsel szerintem finomabb.
- Megvagyok! - s az az energia, ami felém irányul tőlük, hihetetlenül jól esik. Ők a családom. s mindig is azok lesznek....
Veszek egy mély levegőt, s örömöm csak növekszik.
- Rendben, de nem én fogok evezni. - mutatom a mutatóujjammal a körkörös forgást, hogy mi is fog történni a csónakkal.
Bent a házban hagyom rendezkedni őket, ha már a hűtőnél vagyunk, akkor átveszek egy kis sört Marceltől, s inkább Marcel után megyek ki, mert akkor egészen biztos a macskákra hasalok.


 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Olivia West Tue Mar 07, 2023 10:07 pm

Lovely weekend
A weekend at the lake
- Óóóó sejtettem. Ha valami nem fér be, akkor én feláldozom magam és megeszem. - nevetem el magam. Tényleg túl sok mindent csináltam, de ezt egyáltalán nem bánom. Szeretném, hogy mindenkinek meglegyen mindene, illetve én sem vetem meg a finom falatokat ugye. Legfeljebb futok majd néhány extra kilométert a hétvége után.
- Húúú… Nehéz kérdés. De… Inkább most ne súgj. Mert érdekesnek hangzik a kis összefoglaló alapján. Szóval, ha elolvastad szeretném majd kölcsönkérni, és akkor elolvasom én is. - utána persze majd fogom kérdezni róla, mert előfordulhat, hogy másként értelmezzük azt olvasottakat. Én pedig szeretem megbeszélni az ilyesmit, különösen Andrewval.
- Akkor együtt leszünk a vízben. Megyek utánad, ha… nem ugrasz. - mosolygok, és igyekszem humorral kezelni az esetleges esését, de azért én mindig aggódok, amikor összetöri magát. Nem mutatom, mert ő is öniróniával kezeli, de azért mindig reménykedem benne, hogy idővel majd nem lesz szükség a plüssmaci törzsvásárlói kedvezményemre.
A mini-Marcelek becenév azonban több, mint zseniális, ezért mire ez előkerül eltűnik minden aggodalmam.
- Szerintem ők maguk súgnák meg, ha nem én. - mutatok nevetve a macskákra, mert lehet, hogy beszélni nem tudnak, valójában nagyon is ki tudják fejezni magukat. Imádom mindkettejüket, és nagyon remélem, hogy ők is kedvelik azért a társaságomat, függetlenül attól, hogy kapnak-e tőlem finomságot, vagy sem. Mondjuk mindig kapnak…
- Jégcsap veszély nem áll fent, de azért hideg. Viszont jól esik így is. - órákig is ellennék így, az viszont biztos, hogy hosszabb úszkálást még részemről sem lesz. Legfeljebb egy gyors megmerítkezés. Remélhetőleg nem egy esés következtében, mert persze velem is bármikor előfordulhat ilyesmi.
Azonban amikor a fiúk visszaérnek már ezt sem bánnám. Marcel tekintete és szavai egyből kisöpör belőlem mindent a szereteten kívül. Nem is tudok hirtelen megszólalni, csak felemelem a kezemet és végig simítok az arcán inkább a szavak helyett.
Ericet pedig szintén örömmel fogadom, mert így első találkozásra is nagyon rendes srácnak tűnik. Illetve az, hogy Marcel a legjobb barátjaként hivatkozott rá, minden információt megadott, amire szükségem van vele kapcsolatban.
- Áááá szóval nem volt titkos fagyizás kerékcsere közben? - mosolygok Marcelre. Remélem jól telt az idejük, annak ellenére is, hogy egy kis kellemetlenség okozta ezt a helyzetet. Én remekül mulattam Andrewval és a mini-Marcelekkel, így a jókedvem töretlen. Akkor ugyan már mozdulok, amikor látom, hogy Andrew kis híján elesik, de még időben kapcsolok, és nem nyúlok felé. Nem akarom még azzal is nehezíteni a dolgát, hogy túl féltem, így inkább csak megállok egy pillanatra, és amikor látom, hogy minden rendben van visszafordulok Eric felé. Neki láthatóan még szoknia kell, hogy Andrew egyensúlya nem mindig tökéletes.
- Sört én most nem kérek, de a stégre jövök. Már lógattam egy kicsit a lábam, de folytatnám még. A pogácsát pedig kihozom. - mivel Eric jelezte, hogy megkóstolná, így a legegyszerűbb. Marcel látom, hogy intézi a sört, és Andrewra is ránézek, hogy ő szeretne-e valamit. Bármit is válaszol, hozok mindent, amit a fiúk kértek. Eric viszont elém áll, és elmesél, egy elsőre nagyon hihetetlennek tűnő történetet. Láthatja rajtam, hogy meglepődtem, haragot viszont egyáltalán nem érzek. Sőt. Ahogy kifejti az egészet - és megértem, hogy miért csinálta ezt - még mosolygok is, mert láthatóan a jószándék vezérelte. Viszont nem én voltam a valódi érintett ebben az ügyben.
- Ne aggódj Eric. Részemről semmi probléma. Ha Andrewval megbeszéltétek, akkor pedig el is felejthetjük. - Andrewra azért ránézek, de ha nem látom azt, hogy ő neheztelne Ericre, akkor ismét megölelem Ericet bíztatásként. A móka pedig folytatódhat tovább. Ki is megyek a stégre, és ahogy említettem, újra leveszem a cipőm, amikor már mindenki kijött a stégre, aki szeretett volna. A lábam már vissza is kerül a vízbe.
- A fagyira majd én is beneveznék később. Éééééss, ha már csónak, majd lehet, hogy én is megpróbálok egy halat kifogni. Hangsúly azon, hogy próbálok. - elnevetem magam, mert tényleg nem én vagyok a halak réme. De ezt sosem bántam. Egyszerűen csak szeretek a vízen lenni, illetve jelen helyzetben a társasággal lenni. Így mindenképp velük tartok, ha csónakázni megyünk.
Terra
Jelen
(S)Quadrát
"It’s not what we have in life, but who we have in our life that matters."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Marcel Montgomery Tue Mar 07, 2023 8:49 pm

Terra - Jelen(s)quadrát

Hogy nem porszívó-ügynök, csak vágok egy arcot hozzá, hogy "tudtam én".
- Mindig is tudtam, hogy az egy fedősztori. De hát majd pont én fogom megkérdezni, jó pár titkos akta után...- vigyorgok.
- Hogy érted, hogy figyeli? - semmi rossz érzet nincs bennem ezzel kapcsolatban. A hangyákat is figyeljük, de semmi rossz szándék nincs abban.
Megvakarom borostás képemet.
- Azt hiszem, jobb, ha ennyire mindenre még nem emlékszem most. -igazából de, csak az emberi elmém képtelen felfogni. Amit érzek, hogy a másik felem viszont igen, végre tudatára ébredt a kapcsolatnak, vagy én ébredtem rá, nem tudom, de érzem a bizonyosságát, s ez nekem elég. A többit meg majd megoldjuk.
- Mint Marcipán és Grafit? - csúszik ki önként a számon. Lehet, hogy a pöttyök és a macskaság miatt kerültek az életembe?
Fragmentum? Oké, majd megértem. De sokkal inkább az döbbent le, hogy valóban vannak angyalok, és hogy.... miiiiiiiiii?????? Ez is beüt, mint a fura alakok látványa, egy ideig csak nézek Ericre. Újabb megtelt tábla. Meg hogy nem ébredt fel. Uh, okké....
A múltbeli eseményre oldalt nézek, kutatva az után a múlt után. És. Semmi.
- Továbbra sem, bocs, haver. - ingatom meg a fejem.
Oliviát karjaimban tartva, már semmi sem számít. Vagyis de. Teljesen lenyűgöz az a derengő fény, ami körbeveszi.
- Minden... a legnagyobb rendben. Gyönyörű vagy... - képtelen vagyok ezt megállni, hogy ne mondjam ki.  Csak nála látom, aztán amikor Andrew megjelenik, kis híján elszólom magam, hogy basszus, tekerhetné lejjebb is, de észbe kapok.
- Mintha egy hónapra jöttünk volna.- nevetem el magam. S jó kedvem lesz, még jobb, mint eddig volt. Mintha otthagytam volna némi súlyt magamról, az út mentén...
- Nem bennünk. Rajtunk. - nem bírom kihagyni a "beszólást".
A következő pillanatban viszont remélem, hogy Olivia nem lát.  "Látom" Andrew megbicsaklását, ami esés lett volna, ám egy energia megtartja, körbeveszi, így az esés csak bicsaklássá válik. Egy pillanatra az energia alakot is ölt, egy... angyal formára hajazóban, s én csak arra eszmélek, hogy be kéne csuknom a szám.
- Öm, én nem kérek, ellenben a stégre biztos kinyúlok, kis sör társaságában. Valaki, csatlakozik? Aztán jöhet fagyi, körbecsatangolás vagy egy kis csónakázás....  - vaaalami tömény jobb lenne, mert amit az előbb láttam, nem csak ezt, most valami piszok tömény jó lenne. De. Nagyon.
A cuccokat lerakom, majd Eric elintézi, s kiveszek annyi sört, amennyire jelentkeznek.
- Stég? -tartom fel, hogy aztán leküzdve a két cica ugrálását, kiengedjem őket, s hagyjam, ahogy a stégre szaladnak.

by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Eric Castor Mon Mar 06, 2023 11:51 pm

Terra
Jelen
(S)Quadrát
Elgondolkodom Marcel szavain. Sajnos nem fogok tudni biztosan mondani neki, mert én sosem tapasztaltam meg azt, hogy milyen Terrainak lenni. Ugyanakkor, amit felvázol nagyon is érdekes, és a bennem élő szociológus már neki is állt jegyzetelni.
- Lehetséges. Igazából nem tudom pontosan, hogy mit hoztál magaddal ebbe az életedbe, és mit nem. Viszont nagyon szívesen beszélnék majd veled erről a későbbiekben. Ugyanis most már bevallhatom, hogy nem porszívó ügynök vagyok, hanem szociológus, aki a Terraiakat figyeli meg. A tapasztalataid pedig nagyon érdekesek lennének a számomra. - ha most nem kerül ez szóba vártam volna még ezzel, illetve ezt a bizonyos beszélgetést tényleg nem a hétvége folyamán ejteném meg. Néhány hónap múlva, ha már Marcel újra magabiztosan érzi magát és az egész életét, akkor dumálhatnánk egyet. Egy kis sör meg steak mellett.
- Eléggé. Majd, ahogy jönnek vissza szépen sorban az emlékeid rá fogsz jönni, hogy mennyire. - illetve arra is, hogy az idő fogalma nem pont olyan, mint amilyennek eddig gondolta. Egyelőre viszont ezzel nem terhelem. Leginkább a kérdéseit akarom megválaszolni, és nem újabbakat címezni neki. Elég infót kapott mára azt hiszem. És még nincs is vége a napnak…
- Aham. Egy szép nagy cica. Csak pöttyös. - szélesedik a mosolyom, mert szerintem nagyon vagányak a macskák. A kicsik és a nagyok is. Marcel viszont a legjobb barátom, így őt különösen kedvelem, minden formájában. Az ébredésének hála pedig olyan jó a kedvem, hogy ha lenne nálam fűszoknya, biztos táncot járnék itt helyben.
- Andrew biztosan angyal volt régen, csak leszületett egy fragmentuma. Illetve még nem ébredt fel. Egyszerű embernek hiszi magát. De majd, ha ő is felébred… oltári buli csaphatunk. - áááááá annyira jó lesz… És, ha Olivia is… hát én most már tényleg mindent tudni akarok. Meg mindent elmesélni Brigidnek… Valami finom étel, esetleg gyertyafény mellett… Nem-nem ma Marcelé minden figyelmem. Most még vigyáznom kell rá.
- Már akkor is itt voltam a Terrán, amikor te gyerek voltál. Ezért néha rád néztem, hogy vagy.  Vagyis leginkább találkozni akartam veled. Pár alkalommal, amikor kivittek téged a játszótérre. És egyszer megkínáltalak a csokival, amit éppen ettem. De te nem fogadtad el, mert azt tanultad, hogy az idegenektől nem fogadhatod el a csokit. Én pedig akkor az voltam a számodra. - okos volt már gyerekként is. Én pedig akkor tudtam, hogy minden rendben lesz vele, és nincs szüksége az én segítségemre. Ettől függetlenül nekem jól esett néha ‘találkozni’ vele.
A házhoz egy apró zökkenővel, de megérkezünk, hiszen Marcel nem jelezte, hogy gondja lenne. Az izgatottságom szinte tapintható, ahogy a mosolyomat is vászonra lehetne vinni, annyira élénken jelen van.
- Ruhából pár nap, steakhez való húsból… pár nap. - nevetem el magam, és célzok arra is, hogy én Olivia steakjének a tesztelését nagyon komolyan vettem. Ez a gondolat azonban rögtön eltűnik, ahogy meg is látom. Természetesen feltűnik, hogy milyen szeretettel közelítenek egymáshoz, és hogy tulajdonképpen én el is tűntem előlük egy pillanatra, de egészen nyilvánvaló, hogy nem emiatt marad tátva a szám. A tény, hogy Rella van itt - az a Rella, aki az oldalunkon harcolt - rövidzárlatot okoz az agyamban. Se köpni, se nyelni nem tudok. A sejtek akkor lépnek újra működésbe, amikor Marcel kimond egy bizonyos dolgot. “A legjobb barátom”. Egyrészt érzem, hogy megdobban a szívem, másrészt rájövök, hogy Marceeeeeeeeel… Hát ha én így ki vagyok, akkor milyen lehet neki?
Ezért a továbbiakban rá figyelek, és igyekszem segíteni neki, ha valami gondja adódik. El sem tudom képzelni, hogy mit érezhet ezután a  felismerés után. Ezért összeszedem magam, hogy tudjam kontrollálni a helyzetet, ha történne valami. Olivia ölelését pedig természetesen fogadom, főleg, hogy őt aztán tényleg régen láttam utoljára. Arra viszont figyelek, hogy ne legyen túl hosszú az én ölelésem, mert én tudom, gondolom Marcel is, de a többiek biztos, hogy nem.
- Szia. Én is nagyon örülök. - hát de tényleg. Ennél őszintébb mondat nem is hagyhatta volna el az ajkaimat. Marcel miatt viszont aggódom azért. Óvatosan felé pillantok néha, illetve figyelem az energiáját is. Tarts ki haver…
- Szia Andrew. - köszöntöm őt is egy mosollyal és kézfogással. Jó újra látni. Az viszont eszembe jut,  hogy még Oliviának is el kell mondanom, hogy Andrewt nem először látom. Tartozom ezzel mindkettejüknek, így ha bemegyünk, majd bele is kezdek a mondókámba. Előbb legyenek bent a csomagok.
- Köszönöm. Már csak a húsok és a fagyi van. A többi rajtunk. - mutatok Marcelre és magamra. Törékeny dolgokat egyébként sem hoztam, így nem baj, ha Andrew elesik a csomagokkal. Legalábbis a csomagnak nem gond. Andrewnak egyáltalán nem lenne jó, szóval azért figyelek rá is.
- Úúúúú ez így sorban tökéletesen hangzik. Készültem a horgász leckékre. De egy kicsit éhes vagyok, szóval, ha van pogácsa szívesen megkóstolnám. Én hoztam fagyit. Már tudok szép gombócot is kanyarítani. - tudom, hogy nekik ez nem nagy dolog, de nekem igen. Sokat kellett gyakorolnom hozzá. Ezért, ha bárki jelzi, hogy szeretne fagyit, nagyon lelkesen fogom neki tölcsérbe rakni. Előbb viszont beviszek mindent, és odarakom, ahova Marcel mutatja. Illetve mellette maradok, ha bárki kell neki kéznél legyek. Csak akkor állok meg, amikor látom, hogy Andrew nem viccelt az elesést illetően. Kis híján tényleg elnyúlik.
- Jól vagy? - kérdezem, de ha nincs szüksége segítségre megyek tovább. Arra pedig lelkiekben felkészültem, ami jönni fog…
Ugyanis amint beérünk, és Marcel is rendben van, Olivia felé megyek. Fel akarom fedni a történteket, ezért bele is kezdek a beszédbe, nagyjából ugyanazt elmondva, amit Marcelnek is kifejtettem. Azt is megemlítem, hogy én kértem meg Andrewt, hogy én szólhassak a dologról, és az én kérésemre kezelte bizalmasan ezt az ügyet. Az viszont még mindig nem ugrik be, hogy én hoztam bocsánatkérő virágot. Csak egyszerűen állok Olivia előtt, és várom, hogy lereagálja a hallottakat, úgy, ahogy neki megfelelő. Ha megharagszik természetesen meg fogom érteni. Bár az alapján, hogy milyen volt régen… Már annyira nem aggódom, mint ezelőtt.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

(S)Quadrát Empty Re: (S)Quadrát

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum