Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Just.... flush it ...

5 posters

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Emyr Algan Thu Sep 28, 2023 9:28 pm




Emyr
Just... Flush it...



Playing God
Is a hard
game.










- Várok. - a panel felett állok, ami a hangár mellett van. A legnagyobbat hoztam el, hogy az a dolog, amiért a dracok mentek, elférjen. Ahogy Dario kimondja, máris fenn vannak a hajón. Még várom a másik csoportról a híreket, őket nem feltétlenül tárt karokkal fogják fogadni.
Dario ordítására azonban odakapom a fejem, s futni kezdek feléjük. Ott sem kell lennem, látom, hogy akit a karjaiban tart, alig van energiája.
Két arcturusi előbb ér oda, az egyikük azonnal Rynalhez ér, hogy gyógyítani kezdje, ahogy a lebegő hordágyra helyezik.
- Nem a törmelék okozta. Nemcsak az. Elválik lelke lassan a testétől.  Valaki... valaki meg akarja szakítani a kapcsolatot a testével. - ekkor érek oda, s már kiadnám a sugárzás parancsot, de a megérzéseim azt súgják, hogy ne tegyem.
- Rynal került kapcsolatba a Pajzzsal? - felismerem a saját munkánkat. Az egyik gyógyító Dario felé fordul, s reakciójára nyugodt tekintettel néz rá.
- Sérülten nem tud a barátjának segíteni. - mosolya kedves, s segítőkész.
- Mondott neked valamit Rynal a pajzsról?  - mert ha valóban az van, amit látok, Tryamet ki fogom ráncigálni a Pajzsból. Ez így már nincs rendben...



 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Thu Sep 28, 2023 9:23 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Ál Rahum a győzelmet akarja, abban akar hinni, így még most is elneveti magát, elég gunyorosan.
- Azt nem te mondod meg. És nem is emlékszem, hogy beleegyeztem volna. Bármikor. -komoran nézek rá, még mindig ülök.
A barátságos mosoly marad, sőt, mintha kivirágozna. Majd felnevet. Nevetése kellemesen üde, s nem érzek felőle rosszindulatot.
- Ezt az erőt szerettem benned, már a legelejétől fogva. Örülök, hogy eljöttél.
Leül mellém.
- Te ki vagy? És azért hagyod a testem pusztulni, hogy itt ragadjak? - mosolya továbbra is derűs, ám ott lappang benne a szomorúság. Majd lassan bólint.
- Tudtam, hogy önszántandból nem maradsz. Így nem adtam más választást. Sajnálom... -érzem dühömet fellobbani, s ekkor ér el Dario energiája. Mind a ketten odakapjuk fejünket.
- Dario! - felapattanok, s nem foglalkozom a mellettem lévő meglepett csodálkozásán, a hang irányába mennék... ha tudnám, merre is az arra. Visszafordulok felé.
- Nézd, nekem van saját életem és céljaim.
- És van egy Dariod. Ez meglepett. Azt hittem, hogy szíved nem foglalt. Így nehezebb lesz. - lehajtja a fejét, érzem, hogy nem színészkedik. Valóban sajnálja.
- Oké. Kinyögnéd végre, mi az isten folyik itt? És hogy honnan ismersz? És hogy miért rám reagált a Pajzs... vagyis te? - intek felé, igyekszem gondolataim felé irányítani, de szívem Dario felé halad, keresi őt...


Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Fri Sep 08, 2023 9:23 pm

Rynal & Dario

Több ezer ehhez hasonló szituációt átéltem már, és eddig mindig sikerült ép, vagy legalábbis foltozható bőrrel megúszni. De tudom, hogy lesz majd egy alkalom, amikor ez nem így lesz. Amikor igenis ott fogom hagyni a fogaimat, és nem azért, mert újra cserélném le őket. Illetve nem azonnal…
Ezért engedem, hogy a túlélő ösztönöm diktálja az iramot, és aprítsa, amit és akit csak kell. Van némi tudatosság is a cselekedeteimben, de általánosságban az adott helyzetre reagálok, és csak részben számolok a következményekkel. Ha egyedül vagyok ez mindig működik. Ha vannak társaim, akkor nem mindig…
- Akkor baszd meg magad. - kiálltam el magam, mert ez még kijött belőlem. Nem Rahum nagyon kihúzta nálam a gyufát azzal, hogy a gyengébbel kezdett. És nem, az egy kicsit sem érdekel, hogy úgy tűnik, hogy Rynal a központja ennek az egész akciónak. Nem Rahum ráment, és ezzel felírta magát a halál listámra. Épp csak nem gyűjthetem be azonnal a skalpját, mert ahogy az lenni szokott, ha az egyik dolog jól is megy, a másik mindig elbaszódik.
- Egy pillanat. - üzenem Kismacseknak, ám annál talán még kevesebb időt is használok fel. Ugyanis miként mozdulok Rynal felé, hogy a karomba tudjam venni, testét telekinézissel is emelem, hogy még az a megrendelt pillanat se vesszen el. Amint a kezemben tartom, már megy is a következő üzenet.
- Fogom. - ha most eltalálna valaki, és nem lenne rajtam a pajzs, igen szarul járnék, ugyanis úgy tartom Rynalt, hogy őt ne érhesse bántódás. Hiába gyors ugyanis a felsugárzás, elég egyetlen lövedék, hogy pontot tegyen a karrierje végére. És jelenleg még anélkül is elég ramaty állapotban van.
Ezért amikor a hangárba érünk, azonnal jelentést adok a gyógyítólnak, akik már várakoznak ránk. Meg persze Kismacseknek is, ezért üzengetés helyett hangosan kiabálok.
- KAPOTT TŐLEM EGY KÁBÍTÓ LÖVEDÉKET, DE ATTÓL NEM KÉNE ENNYIRE ROTTYON LENNIE. MEG A TÖRMELÉKTŐL SEM, BÁR ABBÓL NAGY DÓZISBAN KAPOTT. - ha hoznak egy hordágyat, vagy valami hasonlót, akkor oda teszem le Rynalt. Egyébként marad a kezemben egész addig, míg ki nem veszik onnan. Ezt mondjuk nem ajánlom senkinek. Ugyanis csak akkor vagyok hajlandó elengedni, ha kezelésbe is veszik, és nem csak simogatják, amíg fel nem ébred magától. Nem mintha nem bíznék a gyógyítókban, csak érzem, hogy Rynalnál valami nagyon nem kerek. Ekkora kárt ugyanis nem magyaráz meg sem a lövedékem, sem a törmelékek. Vagy igen? Igazából nem tudhatom biztosan.
- Gyerünk Rynal, kelj föl. Úszni akarok, de nélküled nem merek neki indulni. - általában értelmetlen a hasonló szólongatás, és bíztatás, de mást nem igazán tudok érte tenni. Az energiám egy részét ugyan köré fontam, de innentől kezdve a gyógyítóké a színpad. Én pedig várok a szélén, mert addig biztos nem megyek el, amíg fel nem ébred. Minden bizonnyal ez akkor is én lenne, ha nem érezném magam hibásnak a sérülései miatt. Így viszont ha a közelembe jön valaki, hogy esetleg az én sérüléseimet is ellenőrizze, olyan pillantást lövellek felé, amitől jó esetben biztosan meggondolja magát, rossz esetben kockáztatja a szobatisztaságát. A táskával és a pajzzsal pedig a továbbiakban nem foglalkozom. Nekem az életek a fontosak, és körbenézve a hangárban, vagyunk már elegen. Kismacsekkal persze jó lenne beszélni, de egyelőre őt sem keresem fel. Ha akar valamit, megtalál Rynal mellett…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Thu Sep 07, 2023 10:23 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Ahhh, te is helyes vagy...
Aztán valahogy lekapcsolok róla, megakad a kommunikáció a Pajzs és közöttem. Ahhh, hát a lábam nem véletlenül rogy meg, ahogy kimondja a szavakat, s feltartom hüvelykujjamat. Legszívesebben kacéran kacsintanék Dariora.. ja, hogy látja ám, nincs most rajta a tükröződés. Nosza, meg is teszem, de legszívesebben mást tennék vele. Amit mondott, az is nagyon jó volna....
Ál-Rahum hangosan felnevet, majd lekezelő arccal tekint ránk.
- Nem is a lepedő... baromságai érdekelnek. - felém  fordul, s  lehet érezni az energiájában, hogy parancsot ad ki felém.
- Nyisd ki a Pajzsot.
Hogymi?
Azt ugyan érzem, hogy Dario közelsége miatt, hangja miatt az ál-Rahum hanga nem csattan úgy rajtam, mint kellene a szertől, de Kismacsek üzenetétől leesik az állam.
Nem. Nyitom. Ki. Gyertek máááárrr!
Vagyis... Kismacsek okkal mondja, nem szokása a levegőbe beszélni, bár most éppen az éterbe teszi...
Ahogy tudatom összekapcsolódik a Pajzssal, onnan nézem a jelentet, vagyis látom. S rettentően aggódok érte, noha teljes izgalommal ugrálok lélekben, ahogy szívdöglesztően aprítani kezdi khöm... ammm... békepárti vagyok, love-peace meg minden.
Ahh, de olyan isten!
- Már elkéstél az ellenkezéssel. - ál-Rahum tüzel Dario felé, s a Pajzs addigra már teszi a dolgát, amire kétségbeesetten kértem.
A hirtelen meglepetéstől a táskára nem is figyelnek, s ügyelek arra, hogy a Pajzs azt is körbefonja, teljesen külön, hogy Dariot is megvédje, ugyanakkor megszakítom a szerkezettel a kommunikációt a másik oldal és a táska között.
Azt az  izmos hátsót azonban csak pár pillanatig tudom élvezni, tudatom eltűnik a semmiben.
- Értve. Készülj a felsugárzásra, fogd Rynalt. - a következő villanás pedig már az érkező csarnokban van. Mi, Dario, a Pajzs, a doboz és én egy teljesen külön, elég nagyméretű hangárban landol, míg a többiek a hatalmas anyahajó másik részében, ahová nekünk már nincs rálátásunk.
Gyógyítók rohannak felénk, a Pajzs még mindig nyitva van, de csak a pusztulást látni, mielőtt automatikusan bezáródna, ahogy érzékeli, pozíciót váltott.
Gyógyítók már várakoznak a hangár szélén, Kismacsekkel együtt, s mindenkihez hozzá tudnak férni, mert ahogy a Pajzs bezárult, a védőmező is megszűnt, kivéve a doboz körül.
Az űrruhám megsérült, szinte mindenhol, de továbbra sem mozdul a testem, s légzésem is gyenge, s kezdenek a vérereim szürkülni.

- Dario? - ne adjam fel? Mit ne adjak fel?
Kezem alatt törmelék helyett selymes füvet tapintok, s virágszirmokat. Márpedig vízre van szükségem, érzem. Vagyis... nem, nincs szükségem. Erre kinyitom a szemem, s úgy meglep a környezet, hogy hirtelen ülök fel.
Fejem fogva hallok egy hangot.
- Nagyon régen volt már, hogy valaki használta az erőmet... - idős, szeretettel teli hang, keresem a forrását, s meg is pillantom egy iszonyatosan magas alaktól érkezve. Magas, hosszúnyakú, kopasz, s szép kék a bőre színe.
Ám ahogy közeledik, úgy csökken a magassága, mert mindig ugyanolyannak látom. Nem megy felállni, pedig szeretnék.
- Vissza kell mennem. A barátom, Dario... bajban van! - már tudom, mi történt!
- Felettébb sajnálom. - szomorú, ámde szeretettel teli a mosolya.
- De mostantól ez az otthonod. Nem mehetsz vissza oda.
Hunyorogva nézek rá. Ezért védte csak Dariot? A Pajzs hagyta, hogy a testem...?
- Sajnálom. Tudatunk olyan szinten egybeforrt, hogy a testedbe már nem térhetsz vissza. Túl nagy az erőd, még senkinek sem engedelmeskedett így az erőm. Furcsa.... -


Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Sun Jul 16, 2023 7:17 pm

Rynal & Dario

Kis híján Rynalra nézek, amikor elég furcsa válasz érkezik tőle. Meg tudom állni, hogy ne tegyem, de azért érezheti, hogy megfeszülnek az izmaim, miközben tartom őt.
- Tessék? - teszem is fel neki a kérdést, mert hiába nem kenyerem a csevegés, a stratégiát tekintve egy nevezőre kell jutnunk, bármennyi ideig is tart. Ezért amikor mégis belemegy a tervbe, amit ő vázolt fel amúgy… engedek egy kicsit. Csak nagyon kicsit, és másodpercekkel később…
- Helyes. - és akkor innentől kezdve már nincsen fölösleges duma. Legalábbis Rynallal. Nem Rahum felé továbbra is adom a hülyét, mert eddig nyerő taktikának tűnik, és nem mellesleg még vicces is. Nem annyira, mint orrokat törni, de azért… elmegy.
-  Páratlan akrobatikai készségekkel rendelkezik, főleg az intim, lepedő gyűréssel is járó tevékenységeket illetően, de itt megáll a tudománya. Nem tud portált csinálni egy fémdarabból. - az arc is, amit magamra erőltetek tükrözi, hogy ez teljes képtelenség. Nem csak Rynal nem tud ilyet, hanem senki sem… Oké, hogy ők tudják, valójában mégis, de ezzel az értetlenséggel is nyerek pár másodpercet. És vannak olyan helyzetek, amikor akár egyetlen pillanat dönt halál vagy túlélés között…
- Vettem. - adom vissza az üzenetet Kismacseknak. Ugyanis nem lesz rám panasz, én ki fogok tartani. Az már más kérdés, hogy képes leszek-e ezt elég ideig megtenni…
- Ez a pöcs tuti nem. - még meg is csóválom a fejemet, hogy az a Draco nekem biztos nem lesz a gazdám, de csak azért teszem, hogy ne figyeljenek a kezemre. Ugyanis eljött az ideje a cselekvésnek. Ettől egyszerre pezseg fel a vérem, és érzem azt is, hogy nagyon rossz vége lesz…
A tervnek megfelelően ezért Rynalt semlegesítem. Talán tudna az oldalamon harcolni, de nem kockáztathatunk, és ő maga kérte ezt. A pozíciója is biztonságosnak tűnik. Ebből pedig egyértelmű lesz a kísérőink számára, hogy én vagyok a baj forrás, és rövid célzás után el is sütik páran a fegyverüket. Eddigre viszont már sikerült elkapnom a hozzám legközelebb állót, és pajzsként magam előtt tartva, viszonzom a tüzet, egyelőre kábítás formájában. Nem Rahumot hagyom a végére, mert bár a parancsokat ő tudja osztani, ha rögtön rámennék, már egyértelműen mindenkit megkapnék a nyakamba/valagamba. Így még van némi értetlenkedés, és helyzet elemzés, ami az én malmomra hajtja a vizet.
A helyzet viszont gyorsan megváltozik, amikor végül megérkezik a segítség, mint kiderül több forrásból is. Kismacsekék leküldtek valamit, ami minden bizonnyal az erőviszonyokat hivatott felénk billenteni, de elsőkörben csak összekuszálja a szituációt egy robbanás képében. A “Gazdánk” nem a tervei szerint érkezik meg, és ezt kihasználva gyorsan le is csapok rá, a gyanús táskát pedig eltávolítom a közeléből. Nem veszem a kezembe, de a lábam környékén marad, aki azt akarja, annak előbb engem kell megennie. Próbálkoznak is, de… nem megy nekik. Ekkor veszem észre, hogy valamilyen energianyaláb is van körülöttem, aminek a származását ugyan nem tudom, de mindenképpen hasznát veszem. Bátrabban tudok támadni, mert úgy tűnik, hogy engem nem érnek el sem a lövedékek, sem a törmelék. Basszus… törmelék…
Hirtelen kapcsolok, és mozdulok Rynal felé. A védekezés és a támadás volt az elsődleges, mert őt már biztonságba helyeztem. Azt nem tettem össze időben, hogy nagyon közel volt a pajzshoz, és így a fénynyalábhoz is… Nem Rahum problémáját gyorsan félre is teszem, meg a gyanús táskáét is, és Rynalt kezdem kiszabadítani. Teljes fizikai, és telekinetikus erőmet bevetve törmelékről törmelékre bontok le a testéről mindent, olyan lendülettel, mintha dúvad lennék, és az életem múlna rajta. Majdnem így is van, csak nem az enyém, hanem Rynalé múlik rajta…
- Rynalnak segítség kell. Gyógyítók. Vigyétek fel most… - üzenem Kismacseknak, és a támadókkal már csak annyiban foglalkozom, hogyha sikerül, a törméléket feléjük dobom, egyébként Rynal védelme lesz az elsődleges, és a testemmel védem, hogy legalább találat ne érhesse több. Bízom benne, hogy az energia nyaláb, ami engem körülvesz őt is megvédi, ha elég közel hajolok hozzá.
- Fel ne add nekem, épp most keveri Kismacsek a koktélt nekünk a győzelemre. - üzenem neki a pusztán csak optimista ábrándo, mert tisztában vagyok vele, hogy ezt csúnyán elbasztam. Marha sok törmelék került rá… Én pedig túl későn álltam neki kiszabadítani őt…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Sat Jul 15, 2023 10:12 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

- Rendben. - ugye nem fulladozott a hangom az elaléltságtól, amit nem a szer okozott, hanem csakis és kizárólag Dario válasza? Ahhh, nézi a szemeimet.... egész végig... hát most elalélok!
Érzeim izmait még a páncélokon keresztül is, az erőt, ahogy tart, és ebbe kapaszkodom, meg mondjuk belé is. Olyan romantikus!
- Hjajjmááárr... - de érezni hangomon, hogy úgyis hagyni fogom. Ő jobban látja kívülről, mikor megy el a kontrol felettem, Rahum kezébe... hangjába. Pedig Darionak sokkal jobban engedelmeskednék. Ja, hogy éppen most mondtam ki, hogy azért mégsem.. - Jól van... - igen, így már jobb, sokkal jobb, s mintha kicsit engedne a tudatomon is a szorítás.
- Hogy értve, hogy nem képes? - talán most először jön át a valódi érzése a maszkon keresztül. Jaj, úgy élvezem ezt a látványt! Vagyis élvezném, ha látnám. A Pajzshoz jelentkezek be, s bejelentkezek hozzá, megvárva, felismer, s elfogad-e. Örülnék, ha nem fogadna el, de sajnos tudom, hogy meg fogja tenni. Éppen ezért húzom az időt, jöjjenek már, komolyan!
A kísérők hirtelen tanácstalanok lesznek Dario  reakciójára, ál-Rahumra pillantanak, aki nem adja jelét semminek ebben. Még szavakban sem. Egyértleműen nem Rahum. Az a helyzetet oldaná meg éppen.
- Csak tarts ki, míg kinyílik a Pajzs és egy ideig nyitva marad. A többi már a mi dolgunk.- Kismacsek hangja villan az én elmémben is, kettőnknek címezve az üzenetet. Tökre nem vagyok boldog. Most már mindenki tudni fogja, a Draco-rendszerben is, hogy ki is vagyok valójában. Igen, nagyon kivagyok, ha valaki engem kérdez. Ne.
- Óhhh, oké... - istenem, kimondta! Még akkor is, ha csak így, de kimondta! Szívem teljesen elolvad, s éppen ez dob le a szerről. Háhááá, megvan! Csakhogy a Pajzs tudata már teljesen egybeolvadt az enyémmel, aminek örülök, hogy ál-Rahum szere és hangja már nincs hatással rám. Ellenben a tekintetem még jobban csillog, ahogy töménytelen energiát váltunk a Pajzssal, és az első draco elő is indul, kezében egy csomaggal...
- A leendő gazdátok. Térdre! - minden fegyver ránk szegeződik, de addigra már elsötétül előttem minden, ahogy eltalál a lövedék, és a tudatom átugrik a Pajzsra, s testem eszméletlenül roskad össze, akár lehetőséget is ad Darionak a támadásra.
- Védd meg Dariot, ő velem van! - jelzem a Pajzsnak, s hirtelen egyszerre történik minden.
Kismacsek energiája, ahogy kettőnk felé a “most jövünk” utasítás elhangzik, egy élesen fényes cikkanás, ahogy valami leteleportálódik, s azonnal a Pajzson áthaladva mindent elpusztít a környezetében, kilökve az érkező dracot ide, kezében egy fegyvernek tűnő táskával.
Dario pedig érezheti, ahogy egy energianyaláb körbefonja, s ahová be nem, de kifelé nagyon is tud támadni, sőt, mozogni is, a felé érkező törmelékek ne lepattannak, hanem mintha valami masszába érkeznének, majd inkább csak lecsúsznak, gurulnak rajta. Amit viszont döbbenettel látok, hogy az én testem köré nem vont semmit a Pajzs, s ha Dario nem csinált vele semmit, akkor mostanra már a törmelék alatt van.
Ó-ó. Nem jó. Nem akarok itt m...

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Sat Jun 17, 2023 10:13 pm

Rynal & Dario

Bólintok a szavaira. Magamban persze. Továbbra sem adom a jelét annak, hogy bármi is történik a fejemben. Az arcom olyan kifejezéstelen, mint… mindig. Valójában nekem épp ez az alapállapot, és az a furcsa, ha ki kell mutatni valamit.
- Rendben. Nézni fogom a szemedet, végig. - nem gondoltam volna, hogy lehet egy ilyen egyértelmű jellel is dolgozni, de örülök neki. Azt ugyanis tudnom kell, hogy meddig lehet számítani Rynal segítségére. És a folyamatos kérdezés nem túl hatékony módszer.
Ennek fényében pedig különösen jól jön a színjáték, amit előadtunk. Tartani tudom, ‘boldogan’ elmerülhetek a pillantásában is, ezzel pedig folyamatos kontroll alatt tartom a stratégiát. A legfontosabb része mondjuk Kismacsekra épül, de az időt még tudjuk húzni. Illetve az alkalmozkodás is az erényem a harci helyzetekben.
- Rahumhoz nem, a pajzshoz esetleg. - összegzem Rynal további instrukcióit, és ehhez mérten helyezkedünk is. Amíg lehet tartom tovább, arra ugyanis figyeltünk, hogy tudjak lőni. Meg a pillantását folyamatosan nézem, hogy lássam, amikor a földre kell lökni inkább, mert már csak útban lesz…
- Ennek semmi értelme. Ő nem képes ilyesmire. Nem egyszerűbb csak vinni a pajzsot és kész? - vonom magamra remélhetőleg újra Nem Rahum figyelmét, mert Rynalnak közben dolga van ugye. Viszont ha figyelik, sokkal nehezebb lesz neki elvégezni azt, amit nem kéne elvégezni…
- Én nem erre szerződtem. Ha ilyen szart kell csinálni, magasabb fizetést kérek. - ‘ingerülten’ csapok egyet a kezemmel, arra figyelve, hogy ne legyen fenyegető mozdulat, csak… szimplán logikátlan. Elvégre én most nem értem, hogy mi folyik itt.
És amikor Kismacsek végül bejelentkezik… egy kicsit tényleg kezdem elveszíteni a fonalat.
- Még a pöcsöm is célkeresztben van. Milyen bizonyíték kell még? - az ingerültség már az arcomra is kiül, miközben ezt az üzenetet küldöm Kismacseknak. Biztonsági szempontból ugyanis nem tartom jónak ezt a döntést. Amíg várunk az ‘igazi’ bizonyítékra, sok minden elbaszódhat. Annak meg természetesen nem örülnék.
- Oké. Akkor csináld tovább, maradjon az eredeti terv, mintha a hatása alatt lennél. Egészen addig míg azt nem mondom, hogy “Szeretlek Rynal”. Ez lesz a kulcsszó az ébredésedre. Addig én megoldom a többit. - nem tűnhet fel senkinek, hogy amikor ezt üzenet Rynalnak, telekinézissel kábításra állítottam a fegyverem. Az ugyanis biztos, hogy kérésének megfelelően lelövöm, ha túlságosan is eszkalálódik a helyzet. Így ő ‘biztonságban’ marad, én pedig vagy megoldom a többit, vagy… nem annyira.
A hülyeség szerepet viszont még mindig nem adom fel, mert egész szórakoztató egy olyan helyzetben, amikor meg van kötve a kezem, ‘bizonyítékok hiányában’...
- Ki ez a majom? - mutatok a láthatóan pikkelyes egyénre, aki a kapu másik oldalán áll. Ezzel pedig remélhetőleg bebiztosítottam azt, hogy ne lássanak bennem semmilyen fenyegetést. Csak egy ostoba tigrist, aki szimplán a pasiját félti. Ha így van, akkor jó esélyeim vannak a tervem végrehajtására. Ha nem… akkor majd a szerencse vagy mellém áll, vagy nem.
Ugyanis több trigger is van már. Ha azt látom, hogy Rynal szeme már nem csillog, vagy ha megindulnak a kapun át a gyíkok… akkor Rynal bizony megkapja a kábító lövést a nyakára. Kismacsekot is értesítem ebben az esetben, hogy megvan a bizonyíték. Ha küldenek valamit, akkor is ez lesz a menet. Ha kidől, akkor pedig már szabadon tüzelhetek mindenkire. És a hozzám legközelebb állót elkaphatom, és élőpajzsnak használhatom. Bár igen esélyes, hogy Nem Rahum átlő bárkin, ha kell,  de így a másik testét magam elé téve nem igazán érhet bántódás. A gyorsaság viszont kulcsfontosságú, és az is hogy  Kismacsek most már elégségesnek ítélje meg a bizonyítékot.

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Fri Jun 16, 2023 10:10 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Kiengedem a levegőt.
- A hibában van a megoldás. Ha eljátszom, hogy hatott rám, akkor előnyünk van. - ami... menni fog, ugye? Elvileg nem érzem, hogy úgy hatna rám a dolog, ahogy hatnia kéne.
Fájdalmas. Azt nem szeretem. Érezni is rajtam a pillanatnyi feszültséget, azután magamban sóhajtok egyet. Darionak igaza van, de akkor sem akarok erre készülni, mert akkor hol marad a Darioban való gyönyörködés? A virágokban! Virágokat akartam mondani! Gondolni...
Oh, a baloldalára bármikor. Ott dobog a szíve... Védeni is fogom, nekem nem bánthatja senki!
És most még nem is kell visszafognom magam, hogy együtt vagyunk, úgy támaszkodom rá... ahh.. nem mehetnénk lassabban? Akkor még támaszkodhatnék rá....
- Itt. - az ál-Rahum mintha valóban változna, hangban legalábbis. Rahum kemény, ha akcióról van szó, de nem így...
- Kezd hatni. Erősen kezdem szűrni a hangokat, és csak  ál-Rahuméra megy fókuszálni. Az ellenszerbe kapaszkodom, a védelmi mechanizmusom éber mentálisan, de ha eltűnik a csillogás a szememből, akkor rám nem tudsz számítani.... - piszok erős a szer, még a több napos bevatás anyagán keresztül is képes átfúrni magát kicsit, még szerencse, hogy ebben is edzett vagyok.
Dariot gondolatban megpuszilom. Megadta a megoldást, hogy mibe tudok kapaszkodni. Őbele nagyon, el nem akarom engedni, de nem a szer miatt.
- Isteni ötletet adtál, Dario! Én jobb, ha nem szólalok meg, azt az energiát a pajzsra fordítom. Ne engedd, hogy odamenjek  Rahumhoz. A pajzshoz oké, mindjárt bejelentkezek hozzá.
- Azért jöttünk. De a pajzs itt marad. A halacskájával együtt. - ál-Rahum felém fordul, s kicsit megváltozik a hangja. Addigra én már a pajzssal kommunikálok, a tudatára kapcsolódom, elmondva a fejleményeket. Sok mindent tudhat ál-Rahum a Pajzsról, ellenben egyet nem: az  a mintakaiakat fogja védeni, ameddig csak létezik.
- Nyisd  meg a portált rajta keresztül, s tartsd is nyitva addig, míg mondom.
Dariohoz bejelentkezik Kismacsek, érzem a felé irányuló energiát.
Hogy mi? Szükség van a valós bizonyítékra? Neee, ugye  nem mondja, hogy tényleg nyissam meg a portált és engedjem őket át? Meg egy fenét! Azt már nem!
Ezt Dario is érezheti rajtam, miközben külső szemmel már a Pajzs felé fordulok, lehunyt szemekkel, kezeim jelt formálnak.
Hogy látni akarják, kik és hol vannak a másik oldalon?
Pillanatnyi csend áll be elmémbe, a Pajzssal teljesen eggyé válok tudatban. Felismert. És el is ismert. Csakhogy nem árulhatom el, nem akarom, hogy ki is vagyok. Igaz... éppen megtettem azzal, hogy a Pajzs irizálni kezd...
- Elvileg nem zárhatom be a Pajzsot, míg ál-Rahum nem mondja. Most vagy lebuktatom magam, vagy eljátszom tovább, hogy a hatása alatt vagyok teljesen. De akkor lőj rám, mielőtt átlépnének, vagy küldenének valamit a Pajzson. Ne a hajamat célozd. A nyak tökéletes lesz, a páncél legsebezhetőbb pontja.
Boldogan fogok átkelni Dario karjaiban feküdve a másik oldalra. Aaah, de romantikus....
A Pajzs kinyílik, s a túloldalon a Draco rendszer egyik főhadiszállása, s annak vezetője áll.

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Fri May 26, 2023 10:27 pm

Rynal & Dario

Vállat vonok. Ha Nem Rahum nem kíváncsi a többi részletre… Akkor elértük a célunkat. Benyalta a történetet, mint szabadságon lévő tigris a tudatmódosító szereket… Természetesen nem most. Amikor észlelem, hogy Rynal bajban van, nem jut eszembe egyetlen buli sem, amiben az elmúlt időszakban részem volt, kizárólag a feladatra, és a társam életére koncentrálok. Illetve arra, hogy szükséges segítséget kérjek az illetékesektől. Aki most ismét Kismacsek
- Most nincs idő a hibás keresésre, a megoldásra kell törekednünk. - ha Rynal az én szakaszomban szolgálna a parancsnokságom alatt, ennél határozottabb hangnemben mondanám lényegileg ugyanezt. De úgy ítélem meg, hogy a szigorúság szintén nem vezetne a megoldáshoz, így támogató maradok továbbra is mind hangnemben, mind attitűdben. Kivéve persze amikor visszaérünk a ‘csapathoz’, és látványos békülést kell prezentálni.
- Kész van minden. - ez normál esetben azt jelentené, hogy a fegyverem már a kezemben van, de mivel eeeeelméletileg nincs veszély sehol, most csak az érzékeim, és reflexeim vannak teljes készültségbe állítva. Egyébként még mosolygok is, mintha csak a párommal sétálgatnék éppen egy hangulatos helyen. Fejben viszont folyamatosan analizálom a helyzetet, és minden egyes helyzetváltoztatásnál újra értékelem a potenciális támadási sorrendet. Az arányok viszont még mindig nem tetszenek…
- Fájdalmas. Készülj mindig arra. - ezt biztosan közölhettem volna finomabban is Rynallal, de neki is készen kell állnia. Ha parancsot adok, cselekednie kell, és nem lesz idő a szájtátásra. Főleg, mert nagy tempóban haladunk, pontosan a cél felé. Legalább egy támadóval Rynalnak is le kéne számolni, ha… túl akarjuk élni. Neki ezt erősen ajánlanám, meg nekem is haza vágná a statisztikám, ha itt dobnám fel a tappancsom…
- A bal oldalamra támaszkodj. - a kijelentés nyers, de a mellé érkező mosoly elbűvölő, és szerelmes… kell ugyanis magyarázat arra, hogy tartani fogom a továbbiakban. Erre pedig kiváló ürügy, hogy mi úúúúúúgy vagyunk… Ettől függetlenül a jobb kezem szabad kell, hogy legyen, mert az-az ügyesebbik kezem.
- Igen? Hol? - kérdezem Nem Rahumtól, és egy kis meglepetést is rávetítek az arcomra. Ugyanis én azt az információt kaptam, hogy valahol itt kéne lennie, de a pontos koordináta nem ismert. Ezek szerint mégis… Égnek áll minden szőrszál a tarkómon, ezzel is jelezve, hogy a tervének a kellemetlen fázisa, most jött el…
A fegyveremhez viszont még mindig nem nyúlok. Úgy ítélem meg, hogy a támadók arányát tekintve, nem úsznánk meg egy közelharci helyzetet sérülés nélkül. Illetve Rynal minden bizonnyal halálos sérülést is szerezne, tekintve, hogy azért a szer még dolgozik benne. A kérdés, hogy mennyire? Ez tudnom kell.
- Még mindig csak megjátszod a rosszul létet vagy már elkezdett hatni? - kérdezem kizárólag Rynaltól éppen abban a pillanatban, amikor megérkezünk és… hát ez gyors volt…
- Most… mi van? - nézek körbe bamba ábrázattal, mintha nem érteném a szituációt. Valójában pontosan értem. Az történt, amire számítottam, csak ez azt is jelenti, hogy egyelőre nem állunk jól. Szükségünk van a segítségre, és meg kell várnunk Kismacsekot. Legalábbis amíg lehet húzni kell az időt, mert egyelőre nem magunkra fogadnék…
- Milyen ellenszer, meg milyen víz? Nem a pajzsért jöttünk? Cipelhetem én, ha nehéz. - hangzik el tőlem még a teljes zavarodottság hangján. A ránk néző ‘közönségre’ pedig továbbra is sorban tekintgetek, gyenge pontokat keresve. De közben már Rynalnak is üzenek.
- Egy kicsit még tudom húzni az időt azzal, hogy játszom a hülyét. De ez nem fog sokáig működni. Képes vagy úgy csinálni, mintha engedelmeskednél neki, és dolgoznál a pajzzsal, de közben persze nem használod az erejét? - precízebb lenne a kérdésem, ha pontosan érteném a pajzs működését, de remélhetőleg így is választ tud adni Rynal. Ezen múlik ugyanis az, hogy még tudunk-e játszani egy kicsit az idővel amíg ideér a felmentő sereg, vagy… ki kell deríteni, hogy még le tudok-e teríteni öt… hat támadót avagy sem…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Fri May 26, 2023 9:32 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

- Nem vagyok kíváncsi a részletekre. - ezt ugyan szintén nem hallom, pedig mind a kettőt olyan boldogan hallgatnám. De sokkal inkább Darioét.
- Rendben. - készülök én is, de egyre jobban nem tetszik  nekem sokminden.
- El. Én voltam figyelmetlen. - szükségem van folyadékra, többre, mint másoknak, főleg a hirtelen gyógyulás okán is. Nem tudom, mondhatom-e magamban, hogy legközelebb figyleni fogok-e erre. Ajánlom ál-Rahumnak, hogy legyen!
Már-már visszavágnék hevesen, mikor megértem, hogy Dario a véleményét mondta el mindössze. Így bár nem jelzek vissza, önkéntelenül bólintok egy aprót.
Egy aprót ugrok is a hátsómra csapásra, de csak mosoly és nevetés érkezik a folytatásban.
- Megyünk. - sóhajtok egyet látványosan, hogy lehessen hallani. Ez a megkönnyebbülés és kelletlenség közös hangja, hiszen Darioval lehetek! Akivel most “békültem” ki.
- Igen. Az meg nem jó, mert ki tudja milyen meglepi vár még minket. - a túlerőt nem teszem hozzá, nyilvánvaló.
- Rendben. - mind a háromra szól a rendben, s úgy haladok, hogy lassanként legyen látható, ahogy lassulok, s mivel eddig nem csevegtem hanggal, a légzésement lehet majd inkább a változást hallani. Amit direkt csinálok így.
Végül Dario vállára teszem a kezem, s ott is marad. Bárcsak máskor is ott maradhatna.
- Egy kicsit rád támaszkodom. - direkt úgy mondom ki, mint aki úgy hiszi, bizalmas kettesben vannak.
- Mindjárt ott vagyunk. - erre kis híján felnevetek. Nem ám, hogy megkérdezné, mi is van.
S valóban ott is vagyunk. Érzem is, s a szívem a fejemben zubog már. A hívás nagyon erős, vissza kell tartanom magam, hogy ne érintsem meg a pajzsot rajta a jeleket.
S meg kell lepődnöm, azt hiszem.
- De hiszen ez.... - be sem tudom fejezni, ál-Rahum keze felemelkedik, s hirtelen minden fény kettőnkre villan.
- Jobb, ha nem ugrálnak, különben a kismadárkája... vagy mondjam úgy kishalacskája csúful járhat. -  azzal az egyik oldaltáskából kivesz egy fiolát.
- Úgy hallottuk, minden mintakai ismeri a pajzsot, s hogy mire képes. Ha megteszi, akkor jön az ellenszer is arra, amit a vízzel fogyasztott el... - diadalittasnak hallom a hangját?

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Tue May 09, 2023 11:07 pm

Rynal & Dario

- Igen. Gondolom a formás farom miatt. - egy elégedett mosoly kúszik az arcomra, mert ha Rynal nem is, mások szokták értékelni a formákat, amik rajtam vannak. Illetve azokat én is nagyon szeretem másokon… Nem mintha most eszembe jutna az ilyesmi. A küldetés az mindig elsődleges, illetve most Rynal élete is az én kezemben van.
- Minden bizonnyal. Ezért kell nekünk is készülni. - hogy ugrásra készen állok, az nem is kérdés. Kismacsek gyógyítása szépen beütött, így az energiát teljes mértékben érzem magamban. Még Rynalnak is jut belőle, elvégre nagy szüksége van rá. De az ugrás pillanata azért még odébb van.
- Úgy tűnik veled már el is kezdte. - ez pedig nagyon nem jó. Egyikünk se vette észre… az pedig jelen esetben nem mentség, hogy én a küzdelmekhez értek, mert a küldetés az én kezemben van. Az egyik emberemet pedig megmérgezték a parancsnokságom alatt…
- Egyetlen ereklye sem ér annyit, mint egy lélek. - nem érezhet rajtam tiltakozást, ez ugyanis csak egy vélemény. Vannak dolgok, amikért én is odaadnám az életet. Ha ő épp egy ereklye miatt tenné, az-az ő döntése, és tiszteletben tartanám. Ám tekintve, hogy a véleményem nem egyezik az övével, mindent meg fogok tenni azért, hogy ne kelljen ilyen döntést hoznia. Nem Rahum társaságában viszont ennek a jelét nem mutatom. Ott egy másik non-verbális eszközt mutatok be a békülés prezentálására. Tartottam tőle, hogy Rynal esetleg megijed, de olyan mesterien reagált, hogy képtelenség, hogy valaki kételkedjen az előadott történetben. Még én is elhiszem, hogy Rynalnak épp most adtam egy jó… pontot.
- Értem. - egy célpont, és további öt potenciális… ugyanis hiába tűnnek a katonák támogató egységnek, Nem Rahum könnyedén ellenünk tudja fordítani őket, ha nem úgy cselekszünk, ahogy ő azt elvárná. Így egyelőre én követem az ő korográfiáját. Ám azt már csak én tudom, hogy nem csak minden mozdulatát, hanem az energiája áramlását is árgus szemekkel figyelem… És akkor is ezt teszem, amikor Rynal újabb komplikációt jelez.
- Hát… ezek szerint tudja, hol van. Ezt jeleznünk kell Kismacseknak. Talán már ez elég lesz bizonyítéknak. - igazából kétlem, de minden idegszálam feszül attól, hogy még várakozni kell. Nekem azt súgják az ösztöneim hogy üssem le Nem Rahumot, még azelőtt, hogy valami komolyabbat tesz… Ám épp ezeket a késztetéseket kell legyőzni magamban akkor, amikor nagy a tét, és jóval többre van szükség egy pofonnál. Vagyis telepatikusan üzenek ismét Kismacseknak és jelentem azt a fejleményt, hogy egyenesen a pajzshoz tartunk. Ha jelzi, hogy eljött a cselekvés ideje, Rynalnak is szólni fogok.
- Hamarosan. Már jeleztem neki, hogy jönni kéne. - hogy végül azonnal indultak, vagy vannak még más szempontok is, amiket meg kell fontolni… Nem tudom pontosan. Ezért én úgy számolok, hogy nélküle kell boldogulnunk. Ha időben ideérnek, fasza, ha nem… Azzal meg nem igazán tudok mit kezdeni.
- Igazából… ha már hatnia kellett volna a szernek, akkor úszni kéne az árral. Ha rájön, hogy még nem hatott rád, az talán aggasztani fogja, és a vészhelyzeti stratégiát fogja alkalmazni. Vagyis már most is meg kéne játszanod, hogy csendesebb vagy, és lassabban mozogsz. - ezzel biztosan kiugrasztjuk a gyíkot a bokorból…  hogy ez végül jó-e nekünk vagy sem, azt persze előre nem tudhatom. Ám a vészhelyzeti stratégiákról pontosan tudom, hogy semmi kellemes nincs bennük…
- A hangodat viszont tartsd készenlétben, és ha jelzek… éledj fel. - szükség lehet a segítségére. Ahogy nekem is figyelnem kell már a teljes csapatra. Magamban elemzem mindenki elhelyezkedését, és mozgását, hogyha kell, több célpontot is ki tudjak iktatni. Viszont egyszerűen képtelen vagyok azt a szálat végig futtatni, amiben mindenki időben sorra kerül… Tehát tényleg nem lenne rossz, ha megérkezne Kismacsek, avagy Rynal közbelépne, amikor helyzet lesz…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Tue May 09, 2023 9:02 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

- Valóban? - és hogy megint nem látom, valami csillan a szemeiben. Ahhh.
De tény, a tárgy is izgalmas, noha negyedannyira sem, mint Dario mellett lenni. Fizikailag is.
Azt hiszem, a helyérzékement is kezdem veszíteni.El. Kicsit késve is érkezik a válaszom Darionak, ahogy próbálom magam visszaevickélni tudatban a jelenbe. Vagy az ittbe?
- Igazad van. Még nincs annyi bizonyítékunk. Csak ha ott leszünk. Tuti készül valamire.
Rahum láthatóan nem foglalkozik a válasszal, részéről eldöntetett, hogy jönnünk kell.Mennünk?
Addig, míg vizsgál, úgy ölelem magamhoz, hogy annyira nem is érdekel, mennyire feltűnő, ám amikor az eredményt megmutatja, direkt úgy állok, hogy annyira ne lehessen látni, mit is csinálunk. Azért kezdek már itt lenni.
- Tudatmódosító szer. Azért hat így, mert Siriuson éppen most voltam egy beavatáson, és az ottani szer kiüti ezt, csak nem szépen. Valamit akar tenni, vagy velem, vagy téged akar rákényszeríteni valamire. Legyél résen.
Megfeszülök a megsemmisítés szóra, még bele is marnak az ujjaim ruhájába.
- Azt nem, soha! Inkább én vesszek oda. A népem szent ereklyéje. a szigony bátyámnál van, és már értem, miért reagál így rám a pajzs. Őt nem lehet becsapni, a bátyámra nem reagálna így. Csak ezt senkinek nem kell tudnia.
Kis híján fel is teszem a kérdést, hogy megcsókolhatom-e, de még a gondolatot is lenyelem.
- Rendben. - a mosolyom visszaérkezik, a szer ugyan még mindig hat, Dario gyógyítása azonban segített, a Pajzs meg egyre jobban vonz. Nem úgy, és nem annyira, mint Dario. Jó lenne, ha nem engedne el, de majd el kell engednünk egymást.
- Még egy ilyen jelenet, és a szobájában várja a hazafelé landolást, McKenzie, értette? -elég morgósan szól rám ál-Rahum, de én csak vigyorgok, és ....
A kismadár nem reppen olyan boldogan, mint ahogy reagálok Dario pajkos rámcsapására. El is nevetem magam, s őszintén nézek felé csillogó szemekkel. Hiába távolodtam el tőle, szívem egy része mindig nála marad...
Felveszem a sisakom, aminek azért örülök, mert érzem, hogy lassan az arcomra is kiül a szer hatása és a Pajzs vonzása. Az egyik barlang előtt jelenünk meg, bemenni csak úgy nem érdemes, sok meglepetés lehet ott, de azt már előre megoldotta a csapat egy része, akik már közben beljebb vannak. Felkapcsolom a lámpát, s előre, majd oldalra vetítek.
- Carter, McKenzie, maguk velem jönnek. - még öt katona lép ál-Rahumhoz, ami nekem most a nem jó arányt jelenti.Kicsit sem feltűnő, hogy nálunk vannak a legtöbben.
Elindulunk, s feltűnik, hogy elég határozottan halad ál-Rahum a Pajzs felé.
- Pontosan a Pajzs irányába megyünk. - üzenem Darionak, s miután rájöttem, milyen szerről is van szó...
- A szernek mostanra már hatnia kell. Csendesebbé és lassabban mozgóvá fogok válni lassan. A bennem lévő ellenszer lelassította  folyamatot, de fog hatni rám. Mikorra érnek ide Kismacsekék? - azt  hiszem, hogy mi leszünk a feláldozható részleg, ha így haladunk...


Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Mon Apr 24, 2023 11:24 pm

Rynal & Dario

Rynal tökéletes alakítást nyújtott. Mintha még könnyeket is láttam volna rajta. Én ilyet sajnos nem tudok, legfeljebb izzadni. A szemem környékén. Nem Rahum viszont úgy tűnik, hogy így is beveszi a műsort.
- Jönni fog. Nem bírja sokáig nélkülem. - még a vállamat is megvonom, mintha egyáltalán nem érdekelne Rynal. Valójában most pont érdekel, mert feltűnik valami. Nem Rahum nagyon azt akarja, hogy együtt maradjunk. Talán így könnyebb lenne rajtunk ütni? Minden bizonnyal ez az oka. Ezért örülök neki, hogy ezt a felállást választottuk. Gyanítom ugyanis, hogy még kevés információnk van, és nem most kéne testrészeket csapkodni. Rynalnál azonban helyzet adódik…
- Hát… én le tudom most is nyomni, de van elég bizonyíték rá nézve? Mi számít nyilvánvalónak? - igyekszem ezt a belső tanakodást teljes mértékben elrejteni, mert nem lenne jó, ha Nem Rahum kiszúrná. Ugyanis akkor tényleg csak a piff-puff marad, és nem tudom, hogy ez megfelelő alkalom-e rá. Részemről még várnék. Csak a kapcsolat, ami létrejött Rynal és a pajzs között komolyabb problémának bizonyul, így félre kell tenni azt, hogy én mit szeretnék, vagy gondolok.
- Intézem. - egy utolsó pillantást még vetek Nem Rahumra, mert azért nem szívesen hagyom itt. De ha Rynal bajban van, akkor nem érdekel, hogy mi lesz Rahummal. Első a csapatom biztonsága, és egyelőre kicsi esélyt látok arra, hogy Nem Rahum menekülni akarna. Inkább várja, hogy szépen édes kettesben visszaérkezzünk. Viszont, amikor Rynalra rátalálok, nem úgy fest, mint aki lelkesen visszaballagna az oldalamon.
- Persze. És nézem az értékeidet. - a karórámat közelebb tartom hozzá, és elindítok egy scant. Szinte rögtön jelzi a rendszer, hogy valami ismeretlen anyag van a szervezetében. Megmutatom Rynalnak az eredményeket, mert nekem ez csak annyit mond, hogy valami nem oké. Ám, hogy pontosan miről van szó, az tényleg idegen anyag, vagy csak az én scanneremnek ismeretlen, már kérdéses. Hátha ő jobban tudja. Viszont tartom továbbra is, mert nagyon pocsék formában van.
- Valami idegen anyag. Nézd meg azért az összetételét. - erre vonatkozóan vannak információk, szóval ez kiindulási alapnak jó. Viszont, ha én nem tudom eltüntetni a szervezetéből, akkor ez legfeljebb arra jó, hogy tudjam milyen szöveget mondjak a búcsú beszédében…
- Ne aggódj. Ha kell, akkor megsemmisítjük a pajzsot. Inkább, mint hogy az övék legyen. - legalábbis én erre szavaznék, de a döntés természetesen nem az enyém. Ez már Kismacsek asztala, így jelzek is neki telepatikusan. “Rynal a padlón van, lassan jönni kéne”. Velős üzenet, de remélem átmegy a lényege.
- Szerintem most már kibékülhetünk. Akkor nem lesz gyanús, ha tartalak. - az ugyanis már sokkal nagyobb gond lenne, ha összeesik. Így inkább tartom, és ez lesz a békülés jele. Van egyéb ötletem is ennek hiteles előadására, hála a domborúbb nemmel szerzett tapasztalataimnak. Egy idő után viszont Rynal elenged. Nem örülök. De a sorakozó, az sorakozó.
- Rendben. Szívesen. - azért csak egy lépésnyit távolodom, ha megint billeg, rögtön a segítségére sietek. Illetve, amikor visszaérünk Nem Rahumhoz, látványosan mosolyogni kezdek. Elvégre most békültünk ki.
- Meg is érkeztünk. Minden rendben. - közlöm Nem Rahummal, de közben pajkosan rácsapok Rynal fenekére. Nem akkora erővel, hogy elboruljon, de azért  a béküléshez mérten nagy lelkesedéssel. A vigyor pedig marad az arcomon, még akkor is, amikor már minden készen áll a küldetés folytatásához. Kismacsek ugyanis feltételezésem szerint már intézkedett. A többit pedig megoldom én. Vagy nem…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Mon Apr 24, 2023 9:34 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Teleszívom a tüdőm, és úgy teszek, mint aki ... uh, nem, képtelen vagyo képen törölni, inkább a könnyiem jelennek meg, de csak mert már nagyon vissza kell tartani a nevetést. Annyira nagyszerűen adja! Még a kezeimet is ökölbe kell szorítanom, nehogy elinduljak felé, és a borostás arcára adjak egy cuppanósat.
El is viharzok, mint aki látni se bírja élete szerelmét (elnézegetném én minden pillanatban, nincs is kedvem elmenni mellőle). S bevágom a látványos durcit. Ami... nincs is bennem. Egyből a kapcsolatot keresem a tárggyal, hátha megy ilyen távolságból is.
Ál-Rahum egy ideig meredten néz Dariora, aztán rájön, hogy nem igazán így viselkedik, vagy viselkedhet az igazi Rahum.
- Felőlem duzzogjon. De ha kimegyünk a terepre, nekem tegyen arról, hogy ő is jöjjön. - és hogy én ezt nem hallom, egészen biztosan elégedett képpel vigyorodnék el. Bingó. Valamit tuti forral.
- Összekapcsolódtam vele. Érzékel, és nem enged el. És érzem a túloldalon lévő energiát is. Mikor érnek ide a többiek? Vagy.... buktassuk le őket később, amikor már minden nyilvánvaló? - ojjaj, elvesztettem az időérzékemet?
- Menjen, és hozza vissza. Hamarosan kiszállunk. -rövid, tömör, és nagyon elégedetlen hangnem ál-Rahumtól.
Megérzem az ő jelenlétét, és nem csak abba igyekszek kapaszkodni. Kezeim ösztönösen nyúlnak felé, most nem törődőm azzal, hogy ezzel talán elárulom magam. Kell az illata, a lénye, a kisugárzása, hogy egyben tudjak maradni. Nekidöntöm a homlokom a vállának és mélyeket lélegzek.
Érzem az energiáját, és azt is, hogy valami ... valami harca kerül bennem a gyógyító energiájával. A víz! Megitatott valamit, amit nem kéne?
- Meg tudod nézni, milyen szer van bennem? Azt hiszem, megittam a vízzel valamit. Ezért nem tudom kontrollálni az energiámat. Átkarolhatlak? - szükségem van testének melegére is, szívének dobogására is, hogy azon haladva kiiktassan azt a nagyon is vonzó energiát, aminek nagyon nem tudok ellenállni. Csakhogy Dariohoz a szívem is vonzódik, nem csak az elmém és a testem...
- Draco-rendszer. Ki akarják játszani az Orion-Mátrix blokkolását rájuk nézve. Nem engedhetjük meg, hogy visszaszerezzék Mintakát! - a félelem átjár, olyan régóta vágyok már a saját otthonomon élni, hogy most, hogy megszereztük, nem akarom elveszíteni újra.
- Leszállunk, mennünk kell. És... - nem akarok innen moccanni, de muszáj lesz. Dario...
Ő másokat szeret úgy ölelgetni, ahogy most vagyunk.
- Legyek még morci, hogy könnyen tudjunk jelenetet rendezni? - pedig sokkal inkább azt kérdezném: “Megcsókolhatlak?”
Érzem az érkezést, és hallom ál-Rahum hangját is, ahogy Darionak kiadja az utasítást, hogy sorakozzunk fel.
- Már jobb. Mehetünk. -valóban jobb. - Köszönöm a gyógyítást, segített. - sokkal inkább az ölelés segített. Mélyet lélegzek, s elengedem.

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Tue Apr 11, 2023 12:46 am

Rynal & Dario

Az egyetértés teljes. Minél kisebb az alakulat, annál nagyobb az esély az ilyesmire, de természetesen amikor érvényesül a hierarchia, akkor másodlagossá válik, hogy kinek mi a véleménye. Rynal esetében nincs szó ilyesmiről, viszont mivel csak ketten vagyunk ebben az osztagban, a megegyezés is kölcsönös. Ez pedig megkönnyíti az én dolgomat is.
- Vettem. Akkor nincs más hátra, mint előre. - jelzem, hogy a Kismacsekkal kapcsolatos információkat is vettem, és a továbbiakban a feladatra koncentrálok. Ami a jelen helyzetben azt jelenti, hogy Nem Rahumra, minden értelemben.
- Érdekesss… - még az egyik szemöldökömet is felvonom, mintha nem hinném el, hogy most találkoztak először. A pókerarcot pedig egyre nehezebb tartani, mert Rynal tökéletesen alakítja a sértett szeretőt. Annyira, hogy kis híján el is nevetem magam, amikor céloz rá, hogy én voltam neki az első. Hogy ezzel mennyit fogom még szívni a vérét, ha egyszer túl vagyunk ezen… És ez a gondolat szerencsére elég ahhoz, hogy az arcom továbbra is rezzenéstelen maradjon. Fejben ugyanis már az akció után vagyok.
- Ez egyértelmű volt a vallomás nélkül is. - mondom ki hangosan, abban viszont reménykedem, hogy ebből nem lesz sértődés. Valamiért eszembe jutott, hogy ez már talán erős volt, de mivel az ilyenek megítélésében nem vagyok jó, egyelőre maradok ezen a vonalon. Működik, és ez abból is egyértelmű, hogy közelebb jön hozzám. Így néhány pillanatig valóban Rynalra figyelek. Így lesz hiteles.
- Még szép, hogy megnéztem. Jó nagy volt a… harci felszerelése… - ha kapcsolatban lennék, akkor is szabadon nézelődnék. De nem véletlenül nem bonyolódom hosszabb kalandokba. Rosesal mondjuk szívesen eltöltöttem volna még pár estét, de ő valamiért hamar lepattintott. Nem teljesen értem, hogy miért, de az ő döntése.
- Kérlek. - fonom végül össze a karjaimat magam előtt, és a sértett elégedettség ábrázatát is az arcomra engedem. Az elégedettség stimmel is. Rynal tökéletes alakítást nyújtott. Már majdnem elhittem, hogy féltékeny. De mivel nekem továbbra is elsődleges az akció, engedem, hogy elmenjen. A terv ugyanis eddig hiba nélkül működik, és ez Nem Rahum reakciójából is egyértelmű.
- Rendben. Tartom a frontot. - hátat fordítok Rynal elvonuló alakjának és a tekintetem már Rahumon van. Láthatja rajtam, hogy nem érdekel hova megy Rynal, és én inkább vele és a küldetéssel foglalkoznék. Ő viszont csillapítani akarja a szerelmi perpatvart. Ha nem tudnám, hogy kiről van szó, talán még meg is hatódnék ezen a gesztuson. Vagy nem…
- Fölösleges. Ilyenkor sértett hercegnőt akar játszani. Majd visszajön. - még az államat is felszegem, mintha ez minden napos lenne, viszont mivel idővel majd Rynal után kell mennem, sokáig nem maradhat ez az álca. Ezért elkezdek babrálni a tablettel, és látványosan előhozom a térkép hologramját, mintha én már a barlang rendszert akarnám kutatni. Csak, hogy időnként azért abba az irányba nézek, amerre Rynal távozott, és egy adott ponton, még egy nagy sóhajt is kiengedek. A szerelmesek azt hiszem valami ilyesmit szoktak csinálni, amikor bánatosak. Ennél többet viszont nem teszek, egészen addig, míg nem kapok Rynaltól üzenetet.
- Mi súgja? Mi történik Rynal? - valami nem stimmel. Hiába a telepatikus üzenet, nem érzem őt úgy, mint korábban. Ez azt jelenti, hogy valami baj van. Nekem pedig cselekedni kell.
- Talán mégis utána megyek. Nem szokott ilyen sokáig elmaradni. Folytassa addig a keresést. - azzal a kezébe nyomom a tabletet. A keresési előzményeket már töröltem, így arra nem jöhet rá, hogy mi már tudunk az itt állomásozó hajóról, és a feltételezhető osztagról. Csak egy térkép van, azokkal az adatokkal, amikről már beszéltünk. Én pedig szabadon távozhatok Rynal felé.
- Úton vagyok. - figyeltem az energiájára, így könnyedén meg fogom találni. Nincs is messze. Az állapota azonban nem tetszik, amikor odaérek hozzá. Nem értem, hogy miért rogyott le a földre, de már nyúlok is érte, hogy fel tudjam emelni. Remélhetőleg nem követett Nem Rahum, mert könnyebb lenne az ő okoskodása nélkül tisztázni, hogy mi ment félre Rynalnál. De ha véletlen lát, akkor sem érzékelhet annál többet, hogy finoman felemelem Rynalt, és aggódón ránézek.
- Ki akar a Pajzson átküldeni valamit? És leginkább mit? - csak akkor teszem fel ezt a kérdést, ha az állapota megengedi a válaszadást. Ha nem, akkor a gyógyító erőmmel próbálok rá hatni, bármilyen gyenge is.

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Mon Apr 10, 2023 10:02 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Lé...lényegtelen. Oké, tény, nem értek az én ilyen harcosdihoz, most legszívesebben megölelném Rahum mást, hátha át tudom változtatni mályvacukorrá, vagy valami mássá, és minden probléma megoldódna. A valóság azonban nem ez, így virgászirom szórás helyett a gondolataimat egyengetem.
- Igaz... - adok mégis választ.
Újjaj, naaagyon vissza kell tartanom magam attól, hogy szélesen elmosolyodjak. Inkább Dario nyakába ugranék, csak hát az is furcsa lenne. Mondjuuuuuk... nem nekem.
Ö. MEGPOFOZNIIII????!!! Nincs az a jégcsap, amivel meg tudnának csapkodni, hogy én megtegyem. De akkor hozzáérhetek....
- OKé. Ahogy alakul. - az is jó lenne, ha utána lehetne kibékülős sze... nyakba ugrás!
- Kíváncsian várom. - azért Rahum mást lenyomni, mint az az izét, nagyon kíváncsi vagyok. Ugye fognak dolgozni Dario izmai?
- Igenis! - újra bekopogok Kismacsekhez, s úgy adom át, hogy Dario üzeni, így tudni fogja, hogy nem azért kopogok be hozzá minduntalan, mert randira vágyom. Őőő se rossz bőr, bunda. Nade Dario... Ahhh, oké, megint melegem lett...
- Átadva az üzi és leokézta. - adom vissza az üzenetet.
Értetlenül állok meg a mozdulatban, s nézek először Rahum másra, majd Dariora. Majd Rahumra mutatok.
- Vele? Igen. Miért? - óhhjjajj, olyan jól adja a féltékenyt! Aww...
Rahum-más úgy tesz, mint aki nem látja, de minden idegszála idefigyel.
Helyette Dariot figyelem, ahogy mustrálja Rahum-mást. Ú, na, most azért féltékeny lettem. Így nem stírölt még sosem...
Karba is fonom a kezeim, s most már teljesen Dario felé fordulok.
- Mi az, hogy nem mondok el semmit? Amikor még azt is bevallottam, hogy veled vesztettem el... - közelebb megyek hozzá, és bár legszívesebben ajkaira lehelnék egy puszit (megfognám a fokhagyma-alkatrészeket), leengedem a kezeim. Ú, nem kellett volna, inkább lefelé indulnának, mint fel, ajjaj.
- Azt nézek, akit akarok! Neked sem mindig rajtam a van szemed. Láttam ám, ahogy végignézted azt a kis vadmacskát a múltkori bulin. És még hogy én nem mondok el mindent. - Rahum más hangja dörren, hogy nincs ilyenre idő, és bingó. Rahum inkább békítene.
Nem is fordulok Rahum más felé, csak hátranyújtom a kezem, s egy egyezményes középső ujj jelet mutatok felé, majd visszavonom, s a mutatóujjamat bököm Dario felé.
- Neki, mert te ezek után meg sem érdemled. - azzal elviharzok, látni, ahogy csillognak a szemeim, pedig közben egyrészt azon vagyok, hogy nehogy megcsókoljam Dariot, másrészt így lehet energiát kiengedni, és elkezdtem körbevizsgálni a pajzsnak tűnő valamit, s nagyon figyelnem kell arra, ne rántson be a masszív energiája.
Újabb dörrenés Rahumtól, s mire a katonák elém lépnének, addigra már ott sem vagyok.
- Köszönöm a terelést, pár perc kell csak... utána gyere utánam, muszáj lesz. - valami mást is érzek, mintha hideg veríték csúszna le rajtam.
- Mire vár, tapsra? Menjen utána s nekem ne itt adják elő a szakítási jelentet. Dolgunk van. Intézzék el utána.
Keresek egy zugot, ahol nem látnak, addigra már összekapcsolódtam a pajzzsal és...
A francba. Ez A Pajzs. El kéne innen teleportálni, de az meg nem én vagyok. Kéne valaki. Kismacseknek csak egy rövid üznetet tudok átadni, mert közben már teljesen kisajátítja az energiámat a Pajzs. Neeem most kéne lebukni, hogy képes vagyok aktiválni. Nem biztos, hogy jó ötlet volt csak úgy hűbele módra összekapcsolódni vele. Megpróbálom jelezni neki a mostani helyzetet, de mintha megakadt volna a lejátszás. Valamit át akar küldeni a portálon. Vagyis kell neki átvennie.
- Dario... valaki át akar a Pajzson keresztül küldeni valamit. Nem igazán kéne, azt súgja a megé... - megadja magát a lábam, lerogyok. Aaazt hiszem, máshogy is baj van.

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Wed Mar 22, 2023 11:51 pm

Rynal & Dario

Probléma. Ez az a szó, amit sosem hallok szívesen. Ha viszont van, akkor nem igazán lehet figyelmen kívül hagyni, így Rynalra koncentrálok.
- Az lényegtelen. Ha a lehetősége megvan annak, hogy van ellenség, akkor számolni kell vele. - egy kisebb troop azonban… szomorú bevallani, de nekem is sok. Így mielőtt bármit is mondanék, az ösztöneimre hagyatkozom. Amik azt mondatják velem, hogy csak akkor kell számulnunk ezzel, ha nem úgy táncolunk, ahogy Nem Rahum fütyül. Vagyis marad a buta, és Rynal rajongó tigris szerepe, amíg nem találok jobbat. Rynal támogatja ezért meg is üzenem neki, hogy ennek örülök.
- Remek. - tömören és velősen, hiszen még mindig figyelni kell rá, hogy az ábrázatom kifejezéstelen maradjon. Valójában ez az egy, ami tökéletesen megy, és persze a fegyveres harc. De ha sok a célpont, akkor nem valószínű, hogy elég gyors leszek. Vagyis színjáték is kell, és erre is felvázolok egy ötletet. Rynal ebben is partner, így bólintás nélkül nyugtázom ezt is.
- Rendben. - a stratégia meg van épp csak nem az a fajta, amiben jó vagyok. De Rynalban bízom. Őt el tudnám képzelni színésznek is, vagyis majd hozzá alkalmazkodom. A Dario rajongót például nagyon jól játssza.
- Minél nagyobb zajjal. Nyugodtan meg is pofozhatsz. - azt még telepatikusan sem teszem hozzá, hogy amúgy sem fájna… Ugyanis nem becsülöm le Rynalt. El tudna velem bánni azért, ha felkészületlenül ér a támadás, vagy rögtön érzékeny helyen rúgna meg. Annak mondjuk nem örülnék, ezért is csak a pofonra biztatom. Az a szerelmeseknek nagyon megy.
- Valami kis cucc, amit megnyalnak, aztán meg lenyomnak. Majd Nem Rahumon megmutatom hogyan. - nem a bélyeget, és nem is a nyalást, hanem a lenyomást. A fejére ugyanis vigyázni kell a parancs szerint. Viszont az űrhajó miatt feltételezhető, hogy hosszú távon Nem Rahum lesz a kisebbik probléma. A prioritása azonban nem változott ezért is kell minél jobban húzni az időt odalent.
- Vettem. - Kismacseknak úgy tűnik, hogy ismét szerepe lesz, kelleni fog ugyanis a támogatás. A színjáték elég lesz arra, hogy időt nyerjünk, és Nem Rahummal is én gond nélkül elbánok. A csapat viszont már rájuk vár, illetve a tárgy megtalálása Rynalra. Annak mondjuk nem örülök, hogy szét kell válnunk, de ez a kisebbik rossz.
- Igen. Illetve azt, hogy komoly erősítést küldjön. Majd én jelzek, ha jönniük kell, de álljon készenlétben egy kisebb csapat. - ugyanis addig nem tehetünk semmit, amíg ez nem biztosított. Szinte biztos, hogy legkésőbb akkor mozgásba lendülnek, amikor Nem Rahum veszélybe kerül. És ez a jobbik eset. Vagyis marad a terv, aminek a kezdésében azért tanácstalan vagyok. Csak elméletben megy jól a féltékeny tigris vagyok módi.
- Biztos most találkoztatok először? - kérdezem immáron hangosan Rynaltól, és rá is mutatok Nem Rahumra. Tudom bemutatkozás volt, de most már akár hihetem azt is, hogy nem először találkoztak nem? Akár lehet viszonyuk is, azért ilyen ellenséges velem Nem Rahum. A választ viszont megvárom, és csak utána nézek nagyon jelentőség teljesen Nem Rahumra. Végig mérem, mintha… azt tervezném hogyan nyomom le, de még nem azért persze.
- Te tényleg nem mondasz el nekem semmit. - karba fonom a kezemet magam előtt, és megállok egy helyben. Mint egy cövek, egyelőre nem mozdulok. A pillantásom, pedig cikázik Nem Rahum és Rynal között, de inkább az előbbire koncentrálódik. Ha ugyanis gyanús mozdulatot tesz, vagy rosszul reagál erre a műsorra, akkor taktikát kell  váltanunk. Nekem mondjuk mindegy, mert most is szívesen lepuffantanám, csak Kismacsek annak nem örülne annyira.

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Wed Mar 22, 2023 10:09 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

- Problémát. - nagyon erőltetnem kell magam, hogy ne ráncoljam össze se a homlokom, se a szemöldököm, még csak véletlenül sem. Hiszen nincs ott semmi. - Egy kisebb troop el tud benne simán utazni. Csak az a kérdés, mire kellenek.
A vízcseppekbe. Ebbe a válaszba konkrétan belepirultam. Mert hát egyből megjelent előttem a kép, ahogy mellettem támaszkodik az ágyon. Takaró nélkül.... Huhh, melegem van.
Majdnem felröffenek a nem-Rahumra, de nagyon is találó.
- Szuper ötlet! Támogatom. - még ha ilyen soha az életben nem történne meg. Sem az, hogy nem-Rahumra szebben nézek, és az sem, hogy Dario féltékeny lenne rám. Pedig... nagyon szeretném....
És jön is tőle a reakció, a karba font kézre értetlenül nézek rá, még a szemöldököm egyikét is felvonom, aztán inkább a kijelzőre figyelek, legalábbis úgy teszek.
Egy egyértő érzetet adok, hogy eléggé feltűnő lenne “akció” közben szaporát jelenteni úgy, hogy el is húzok.
- Ú, ez jó. Legyen ez. - civil vagyok, és oké, küldetés, ergo nagyon is illene szót fogadni, de előhozhatom a gyenge oldalam, ahogy kedvem tartja, civilként. Bár sosem vesznék vele össze. Sosem. Csak szeretetem adnám neki...
- Elvonom addig a figyelmét.
A következő kifejezésre egy időre csend honol a fejemben.
- Hogy nyom le egy terrai egy bélyeget?  Mi a bélyeg? - teljes képzavarban vagyok. Terrára ritkán megyek, nekem annyira szennyezett, hogy az utolsó látogatásnál kimenteni kellett. Anyám szerint mindig is érzékeny voltam. Némi éllel a hangjában.  Szerintem... tudja mit műveltem a bátyámmal, és nagyon dühös ránk. Főleg rám.
- Küldöm neki. - be is kopog hozzá mentálisan, s átadom neki a koordinátákat. Pár tizedmásodpercen belül jön is a válasz, hogy a képeket is megkapta, s indulnak, készenlétben lesznek.
Mert így már biztos, hogy valamiben sántikálnak, s hagyjuk magunkat odavezetni.
- Átdobtam neki az üzit.
- Rendben.  -azért egy mosoly érzetet is kap, mert a sikítás nem a kedvenc elfoglaltságom, csak bizonyos helyzetekben, és ez most nem az.
Rahum kicsit megnyugszik Dario válaszától, s a kiszállásra irányítja a figyelmet.
Ahogy megvan a hajó élesítése, amit Dariotól kértem, kicsit leizzadok belülrő.
- Ez egy bellatrix lopakodó. Elég komolyan súrolja a nagyon szuper kategóriát. És simán elfér benne valóban egy ... troop. Köszi, ezt is továbbítom Kismacseknek. - ahh, kéne még egy pohár víz...
Kifelé menet viszont nem felejtem el, miben is állapodtunk meg, s többször is Rahumra nézek, “úgy”. Alapot adva a továbbiaknak.

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Tue Feb 28, 2023 9:36 pm

Rynal & Dario

Figyelek rá, hogy valóban csak Rynal lássa a nagyítást, és persze én is próbálok a szokatlan dolgokra koncentrálni. Az ilyesmiben viszont nem igazán vagyok jó. Ezért, amikor Rynal további élesítést kér szó nélkül megteszem, és az arcomra is még kifejezéstelenebb ábrázatot engedek. Ez megy. Rynalnak pedig már nem is kell mondanom semmit, még telepatikusan sem. Csak megtettem, amit kért.
- Mit látsz? - kérdezem csakis tőle. Ám, ha most nem mondja el az sem baj. Ugyanis már szinte biztos, hogy Rahum hasonmás le lesz zúzva, a kérdés csak az, hogy mikor…
A szavait követően azért bennem lenne, hogy a “mikor” az legyen “most”. Ezt persze nem veheti észre rajtam, mert az energiáim még mindig tökéletesen nyugodt. Továbbá az sem esik nehezemre, hogy hülyét csináljak magamból. Egyáltalán nem foglalkoztat ugyanis, hogy mit gondolnak rólam, főleg az ilyenek véleménye nem érdekel. Vagyis simán rá is kontrázok a dolgokra, ha ezzel még több reakciót válthatok ki nem Rahumból.
- Nem ilyenekről szoktunk beszélgetni, ha kettesben vagyunk… - még egy ragadozó mosolyt is villantok, miközben arra célzok, hogy… hát nah… Részemről nyugodtan hiheti azt nem Rahum, hogy Rynallal közelebbről is ismerjük egymást, ha ezzel sikerül kibillenteni őt az egyensúlyából. Rynalnak viszont más ötlete támad, és mivel ő jobban ért ehhez, haladok az ő iránymutatása szerint a továbbiakban.
- Rendben. Akkor féltékeny is leszek szerintem, amiért nem Rahumra szebben néztél, mint rám. - ha ezt hangosan mondtam volna, nevetés kísérte volna a szavaim, így viszont tökéletesen kifejezéstelen maradt az arcom, míg telepatikusan üzentem. A karjaimat viszont összefonom magam előtt, mintha tényleg rosszul esett volna, hogy Rynal nem szólt nekem. Ergo… nagyon féltékeny vagyok.
- Az feltűnő lenne, ha hirtelen nyugodt percekre lenne szükséged. Kivéve, ha… - beugrik egy ötlet. Ha már erre indultunk el. Hát tőlem mehet. Ha buta tigris vagyok, simán lehetek akár Rynal buta tigrise is.
- Odalent összebalhézhatnánk. Mint egy vitakozó szerelmes pár. Te pedig elvonulhatnál sértetten. Akkor nyugalmad lesz, és meg tudod keresni. Én pedig maradok nem Rahummal és rajta tartom a szemem. - ennél jobb ötletem nekem nincs ezért, ha Rynalnak más javaslata lesz, aszerint fogok haladni. Addig viszont növelem egy kicsit a távolságot köztünk, mintha tényleg kezdene véget érni a mézeshét közöttünk. Így nem Rahumra is jobban tudok figyelni.
- Igen. De időbe telik. - mivel titokban kell megtennem, de ezt nem teszem hozzá. A lényeg ugyanis az, hogy meg lesz az információ, és csak az a kérdés, hogy időben lesz-e. Mindenesetre nekiállok keresni feltűnés nélkül.
- Nem Rahumot lenyomom, mint a Terraiak a bélyeget. Meg még kettő közepesen kiképzett harcossal elbírok, de ha ennél többen lesznek… Szóval Kismacseknak mindenképp küld el az adatokat. - abból baj nem lehet. Majd ő eldönti, hogy mit kezd vele. És remélhetőleg majd felénk is lekommunikálja.
- Csak szólj előtte, akkor sikíthatsz is. - az én fejemben ezzel összeállt a terv így készen állok a bolygóra szállásra. De még lehet változás is, illetve a hajójukat még nem találtam meg. De legalább már leszűkítettem a zónát, amiben lehet…
- Akkor jó. - nem kerüli el a figyelmem, hogy nem a teljes kérdésemre válaszolt. Vagyis legalább nem tagadja, hogy lesznek látogatók. Ennek jelét viszont nem adom. Inkább nyugodtan hátradőlök, hogy mérgező anyagok nem lesznek. Az érzékeimet pedig még jobban kiélesítem.
- Meg van.- közlöm Rynallal, hogy meg van a hajó, éppen akkor amikor már minden készen áll a landoláshoz. Remélhetőleg még időben. Illetve abban is bízom, hogy elfogok bírni azzal, amit lent fogunk találni…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Mon Feb 27, 2023 11:25 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Oké, most már zavarban vagyok, a fülem mögé teszem a hajam, a mosolyt semmi sem képes levakarni magamról. Ám hogy haladjunk is, a holmijaimmal matatok inkább.
A reakcióját nem kell látnom a visszakérdezésre, érzem a nélkül is. Nem szereti, ha visszakérdeznek. Rahum pedig szereti, mert így a félreértések el tudnak simulni. És már csak azért sem nézek rá, mert éppen Dario felé fordulok, elvégre előre haladni érdekes hátrafordított fejjel.
- Köszönöm. - válaszolok vissza, s úgy teszek, mintha a kijelző többi részét nézném, valójában azt figyelem, amit Dario úgy nagyít ki, hogy Rahum ne lássa, de észre se vegye.
Ahogy kinagyítja, feltünöen ismerös lesz a folt. Rahum a többi panellel van elfoglalva, s eléggé felhúztuk, hogy egy idöre csendet akarjon.
- Kiélesítenéd kicsit még jobban? - s közben Rahumot lefoglalom inkább.
Aztán végül ő lep meg engem. A szigony bátyámnál van, az sem véletlenül került hozzá, vagyis hozzánk. De pajzs sem lehetne náluk. Az viszont elveszett, s visszafoglaláskor volt ugyan halvány remény, hogy mégis elő fog kerülni, a hír megszakadt.
- A dracok azért ennyire nem ostobák. Akkor nem tudták volna elfoglalni Mintakát sem.
Most direkt rángatja a bajszunkat, ami nekem nincs is, vagy mi?
Dario reakciója oltári. Nagyon figyelnem kell, hogy még a szemem se jelezze, hogy éppen hahotázva fetrengek gondolatban a földön. Zsenniális!
És be is jön, Rahum szikrázó szemekkel pillant rá. Nem tudom eldönteni, hányszor halt most meg ettől képletesen Dario.
- Egy mintakai a legjobb barátja, és nem tudja, hogy a Dehan micsoda? - flegma, leereszkedő hangnem. Ezt már elég nyíltan bukta, másik is felfigyelnek, akik a csapatban vannak. - Úgy tűnik a barátja elhallgat maga elől titkokat... - hmmm, be kéne harapnom azt a csalit, mint a halacskáknak, engem is megbántott, Dariot is. Ááá, bizalmatlanságot akar kettőnk között, megosztani bennünket. Nem rossz dolog, és ahogy Dario reagált az előbb, hiszem, hogy benne lenne.
- Nagyon arra játszik, hogy bizalmatlanok legyünk egymás irányába. Előadjuk neki, hogy sikerült neki? A meglepi annál nagyobb lenne....- küldöm Darionak az elképzelést. Ha nincs benne, úgyis mehetünk másfelé.
- Nem is ezt mondtam. Miért érdekli a Dehan? - erről is muszáj jelentenem Kismacseknek.
- Simán elhiszem blöffnek is, teszt, hogy tudunk-e, mennyit tudunk róla, s hogy nem tudják, csak akarják, és majd mi odavezetjük őket. Az is lehet, hogy megtévesztés, s valami egészen mást akarnak. Jobb óvatosnak lenni...- és válaszolni is akarok a kérdésre, ami tőlem jön, folytatom a gondolatbeli közvetítést Darionak. - Nem tudom. Egy ideje nyomát vesztettük, ám ha közel vagyok hozzá.... - hirtelen értem meg. Csakhogy Kismacsek is csak nem régóta tudja, ki vagyok, és ha valaki tud hallgatni minden téren, minden viszonyok ellenére, az ő. - Jómagam nem tudom. De képes vagyok érzékelni bizonyos távolságból. Ahhoz viszont egy időre nyugalomra van szükségem. Már régen csináltam ilyet.
Látni, hogy Rahum nagyon megfontolja, mit válaszol arra, miért is érdekli a Dehan.
- Szeretnénk visszajutatni a mintakaiaknak. Ezért is örülök, hogy egy legalább közöttünk lehet, mikor valóban megtaláljuk. Ha megtaláljuk.
Ahogy tekintetem a képre mered, magamban megköszörülöm a torkom. Most már biztos, hogy csapda.
- Megtisztelő, hogy egy olyan jelkép keresésében, mint a Dehan, részt vehetek. - és ez igaz, hazugságot nem tudna ebből kivenni, hogy hazudok. De van most más dolgunk is, s közben Darionak üzenek.
- Be tudod pontosan mérni a helyét a gépnek? - sálam teszem rá, hogy ez egy draco lopakodó, s hogy az új scanner tudta csak kiszúrni. Felülírom a programot, hogy Rahumhoz már az a kép jusson, hogy nincs ott, mi aztán nem látjuk. Ez olyan csapda, mint annak a rendje.
- Elbírnának velünk? Átküldjem Emyrnek az adatokat? - ha túlerőben vannak, vagy más céljuk is van mindezzel, jobb, ha a hátsónkat távolabbról is védik. Pediig nem véletlen, hogy füst alatt kéne Rahumot kiiktatni. Ha megtudják, hogy tudjuk, Rahum nem az a Rahum, akkor taktikát változtatnak, és sok más, előre meglesett tervet módosítani fognak, s időt nyernek, mi meg veszítünk.
- Megígérem, hogy nem sikítva fogom mondani. - nagyon kevés kell, hogy el ne mosolyodjak.
- Hamarosan odaérünk, uram. - s így nekem vissza kell ülnöm a helyemre, amit sajnálok. Jobb volt közveltenül Dario mellett.
Csakhogy valami akkor sem tetszik az egésszel. Sokkal inkább az van bennem, amit Kismacsek mondott. De hogy jön ehhez a Dehan? Nagyon régen volt már használva, s az emlékeim is megkoptak már. Inkább iszok a pohárból, kicsit kiszáradt a szám, még szükségem lenne több vízre, hogy jobban legyek. Nem vagyok rosszul, de egy pohár víz helyett a tenger sokkal jobban esne...
- Mérgező szarra? - Rahum összevonja a szemöldökét. - Az űrruha a mérgező szarokat meg fogja akadályozni, hogy eljussanak magához. Carter. -vaaaalamit kihagyott a válaszból, vagy csak én nem figyeltem?
Közben már a landolásra készülünk fel, felhajtom a maradék italt is, de tényleg úszni szeretnék már. Annak nincs olyan fura utóíze, mint ennek a víznek. Biztos még pihennem kellett volna. Cuppogok is a végére, némán, s a pohárba nézek, mielőtt visszatenném a helyére.



Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Sun Feb 12, 2023 12:10 am

Rynal & Dario

A látszat nem csak néha csal, erre Rynal az egyik legjobb példa. Első ránézésre nem gondoltam volna, hogy van bármiféle harci tapasztalata, és igazából a második szemle során sem jutott ilyen az eszembe. De bizonyított, méghozzá éles helyzetben, és az ilyet én értékelem. Egyáltalán nem lett volna kötelessége velem foglalkozni, simán ott is hagyhatott volna. De nem tette. Maradt, és kockáztatta az életét. Ezt akkor is elismerem és tisztelem, ha nem is lett volna jelentősége a tettének. De ráadásul volt is.
- Köszönöm. - majd meghívom egyszer egy italra a hálám jeleként. Vagy valami kajára. A srácok egész jó kosztot szoktak csinálni, azt érdemes megkóstolni. Előbb viszont más dolgunk van, és még az is lehet, hogy szükség lesz a későbbiekben is az életmentő képességeire. Vagy az enyémekre…
A beszéd viszont nem nekem való, és ezért is hagyom, hogy Rynal kommunikáljon Rahummal. A megfigyelés, még úgy ahogy megy, de a reakcióimat nem igazán tudom megváltoztatni. Apró  trükköket ismerek csak példának okáért remekül tudom hülyének tettetni magam. Vannak tevékenységek ugyanis, amik az agyat nem igazán terhelik meg, az izmokat már annál inkább.
- C mappa? - kérdezek vissza arra az információra, amit pontosan hallottam. Illetve Rynal is mellém ül, és így együtt tudjuk megnézni a jelentést. Az viszont érdekel, hogy mit reagál Rahum arra, hogy nem egy olyan pengét kapott, aminek az agya vág. Akkor viszont jelentőség teljesen pillantok Rynalra, amikor kijelenti, hogy ismeri a helyet, ahova megyünk. Ezért a scant is úgy tartom, hogy jobban ráláthasson, mert neki nyilvánvalóan többet fog mondani. Nem tűnik véletlennek a választás, és ezt az is jelzi, hogy Rynal telepatikusan üzen nekem.
- Igen. - válaszolom diszkréten Rynalnak, és ránagyítok az említett részre. De mivel az az érzésem támadt, hogy ezt diszkréten kéne megtenni, oda igazítom a kérdéses részt, ahol nem lát rá Rahum. Bár szinte biztos vagyok benne, hogy az önnön nagyságával van elfoglalva, azért jobb, ha vigyázunk. De a kérdésemre végül kiböki, hogy miért is megyünk oda. A Dehan. Hallottam már róla. Valamiféle pajzs, ami még a Mintakaiaké volt. Hogy miért van nagy jelentősége azt nem tudom, de több, mint érdekes, hogy éppen azt akarja megkeresni Rahum. Ezért is jön jól, hogy Rynal figyelmeztet rá, hogy figyeljek a reakciómra. Maradok a jól beváltnál. Buta tigris leszek.
- Ki az a Dehan? - hogy Rahumtól választ kapok-e vagy sem, talán nem is fontos, elvégre Rynal magabiztosan jelzi neki, hogy azt hiába keressük. Nem tudom, hogy ez igaz-e, de az biztosan fontos, amit már csak nekem mond. Képes portált nyitni… Ez esetben nagyon nem kéne, hogy Rahum kezében kössön ki.
- És tényleg ott lesz a barlangrendszerben?- kérdezem Rynaltól, még az eddiginél is semmitmondóbb kifejezést erőltetve az arcomra. Csak két harcostárs beszélget az ‘időjárásról’ egymás között. Ez nem kéne, hogy gondot okozzon.
- Hamarosan odaérünk. Ha úgy érzed, hogy fizikailag is meg kell akadályoznom valamit, jelezned kell nekem.- Kismacsek bízik bennem annyira, hogy észrevegyem magamtól is, ha baj van, de én nem vagyok ennyire magabiztos. Rynal jobban ismeri a körülményeket, így az ő szavára adok elsősorban.
- Számíthatunk látogatókra, vagy valami mérgező szarra? - fordulok ismét Rahum felé. Lassan elő kéne állnia egy tervvel, mert elvileg ő a ‘főnök’. Rosszul csinálja. Ha nem kérdezek, talán az sem derül ki, hogy miért megyünk oda. Feltéve, hogy tényleg ez a valódi indok…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Sat Feb 11, 2023 10:41 pm

Just...

Flush it

Mintaka - Dario - Jelen

Igazából teljesen mindegy, mit tesz, akkor is a Mennyekben vagyok. Dario itt van, és él! Életben van, azok után, ahogy kétségbeesve próbáltam megmenteni. Bármikor újra megtenném!
Végigsuhan egy halvány pír az arcomon, hogy ezt leplezzem, csak furcsán megmozgatom a fejem.
- Bármikor újra megtenném. - határozottan felelem. Bármit megtennék érte.
Szélesen elmosolyodom, pedig csak egy remeket mondott. Szeretem, ha elégedettnek láthatom.
- Igen. - a bíztató szavak mindig jól jönnek, igaz, most magam is hiszek abban, hogy csak van az alapfelszerelések között legalább egy valamirevaló szigony. Lővegyverek közül is inkább az íj az, amit kézbe fognék, a lőfegyverek nekem annyira lelketlenek. De Dario kezében nagyon jól mutatnak...
Lopva oda is pillantok, ahogy felcsatolom az oldalamra a szigony "markolatát", szeretem, ha van ilyen megoldás, az enyém is ilyen.
És az első teszt megvan. A bénákat egészen biztosan nem kedveli, és egyáltalán nem türelmes. Kár, hogy Rahum meg az. És remélem, nem múltidőben kell róla beszélnem. Ez pipa, jöhet majd a következő.
- Nekem egy kérdésem azért van. Mit ért azalatt, hogy változások történtek a felszínen? Van róla valamilyen  jelentés? Mert mi nem kaptuk meg. - vagyis nincs.
Rahum kicsit megáll, mielőtt rám pillantana, eléggé egyértelműen leszúrt most képzeletben a szemével. Azután rájön, hogy nem ilyen Rahum. Hohóóó. Egy kezdő draco?
- A tanulmányok azidő alatt érkeztek, míg a sérüléseit ellátták. A C mappa felszínvizsgálat néven megtalálják.
Erre már inkább átülök Dario mellé, hogy együtt tudjuk megnézni a tanulmányt. Óh, Kánaán! Egészen mellette vagyok..
És a második teszt is pipa. A színjátszással még vigyáznia kell, a triggerek simán betalálnak nála. De ha észreveszi magát, akkor nagyszerűen magára húzza a jelmezt.
Dario kijelzőjére pillantok, ahogy a scannert figyeli. A romok ismerősek, alakzatban inkább.
- Ez a Nayiol, uram. A Linnaiak fővárosa volt egykoron. -Kismacseknek pedig vizuálisan máris továbbítom a téves koordinátákat, hogy utána tudjanak nézni, mi is van ott.
- Tegye. - talán egy kicsit keményebben szól vissza Darionak.
Nem nézek össze Darioval, az túl feltűnő lenne, inkább a scanner vizsgálatát figyelem, s adok időnként látványosan reakciókat, gondolatban azonban mást reagálok.
- Kettő óránál van egy árnyék. Rá tudsz nagyítani? - gondolatban küldöm ezt neki, s nem teszem hozzá, hogy úgy, Rahum ne vegye észre.
- A megkapott jelentések szerint a barlangrendszerek egyikében lesz a Dehan. - rámeredek Rahumra. Az a pajzs azóta tűnt el, hogy a dracok elfoglalták Mintakát. És még valami átfut a fejemen. Gondolatban megint üzenek Darionak.
- Csapdát érzékelek. Nekünk. Nem mindegy, hogyan reagálunk. - én maradok a döbbent arckifejezésnél, majd elnevetem magam.
- Botorság. A dracok úgyis beolvasztották már régen. Nekik semmit sem jelent, csak egy kupac fém. - ha viszont itt van...
- Valakiből kiszedték, hogy a pajzs képes portált nyitni.




Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Tue Jan 31, 2023 9:03 pm

Rynal & Dario

Értékelem, hogy köszönetet mond, de nem érzem ennek szükségét. Bárkiért megtettem volna ugyanezt, hiszen ez a dolgom. Számomra természetes, hogy ha meg tudom akadályozni valaki halálát, megteszem.
- Nincs mit. Fordítva is igaz. Valószínűleg. - nem szeretek belemenni a “mi lett volna, ha” kezdetű magyarázatokba. Így nem akarom végiggondolni, hogyha Rynal nem cselekszik, mi lett volna velem. Valószínűleg a bundám bánta volna, de hogy milyen mértékben az részletkérdés, ugyanis itt vagyunk mindketten.
- Remek. - gyorsan elkészült, de ha tovább tartott volna, akkor sem szóltam volna egy szót sem. Nem hiszem, hogy Rahum nélkülünk elindulna, vagy ha igen, én utána megyek… Ez esetben pedig már nem lenne annyira helyén a jómodorom.
- Majd kiderül. Valami biztos lesz, amit tudsz majd használni. - személy szerint nekem van fegyverem, és szinte mindennel tudok bánni alapszinten, ha esetleg cserélni kéne. De tény, én a lőfegyverekkel vagyok igazán jó. Ha közelharcra kerül sor akkor a képességemet és az öklömet szoktam inkább használni.
- Rendben. - ha nincs kérdés, valóban indulhatunk. Később biztos fogunk még beszélni, így egyelőre nekem sincs mondandóm. Először látnom kell ugyanis a helyzetet. Előre csak bizonyos dolgokat lehet megtervezni.
Például arra sem számítottam, hogy táskákat is viszünk, de természetesen nem ellenkezek. Amint Rynal a kezembe ad egy csomagot, szó nélkül felveszem a hátamra. Rynal viszont nehezebben boldogul a saját táskájával, és ez Rahumból láthatólag ellenszenvet vált ki. Nekem nem jutott eszembe, hogy segíteni kéne, és mivel nem a parancsnokom, nem is ugrok azonnal, amikor javasolja, hogy segítsek Rynalnak. Még szerencse, mert Rynal megoldja végül egyedül is. Illetve ezáltal észrevettem, hogy Rahum kifejezetten türelmetlen. Ez hasznos információ.
- Érthető. - vagyis hagyjuk békén. Én így értettem, hogy legyünk a navigátorai. Egy adott pontig ez meg is fog történni. De, ha egy rossz mozdulatot is tesz, közbe fogok lépni. Addig viszont követem Rahumot és persze Rynalt. Én is becsatolom magam az ülésbem, és úgy döntök, hogy amíg nem szükséges, nem is beszélek. Így jobban tudok figyelni, és Rynalra is tudok vigyázni. Mert a harctéren bizonyította, hogy életképes, de a Dracokkal nem tudom hogyan boldogul. Úgy a biztonságos, ha azt feltételezem, hogy sehogy.
Az viszont felkelti a figyelmemet, hogy a koordinátákkal gondok vannak. Én nem ismerem annyira a bolygót, így nekem nem tűnt fel, de Rynal reakciója sokatmondó. Vajon ezen a ponton készül valamire Rahum? Vagy csak azt teszteli, hogy mennyire vagyunk képben? Sok szándék lapulhat az ilyen mögött, és csak annyi biztos, hogy ez nem véletlen. Meg is jegyzem ezért a helyet, és mostantól az elhangzott szavakra is nagyon figyelek.
- Igen, persze. - igyekszem lazán válaszolni, mert ha Rynal ilyen jól adja az ‘én vagyok a segítője’ dolgot, akkor nekem is oda kell tennem magam. Illetve lefuttatom a scant is a régióra, még azelőtt, hogy odaérnénk.
- Épített környezetet jelez a scan. Vagyis jobbára már csak romokat. Összehasonlítom a korábbi állapottal. - előhozom a korábbi állapotokat mutató scant is, bár az igencsak hiányos. Az viszont egyértelmű, hogy egy nagy épület volt korábban ezen a koordinátán. A mostani állapot szerint a felszín fölötti rész, szinte teljesen megsemmisült, azonban a föld alatt kiterjedt ‘barlang’ rendszert jeleza  scan. Szóval ide akar eljutni Rahum…
- Keresünk odalent valamit? - kérdezem Rahumtól, mert erről még nem esett szó. Viszont nem feltétlen arra figyelek, hogy mit mond, hanem arra miként. Bár az ilyesmiben biztosan Rynal az ügyesebb.

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Rynal McKenzie Mon Jan 30, 2023 11:47 pm

Just

Flush it

Mintaka - Dario  - Jelen

Szerintem a Mennyországban ébredtem. Víz, Dario, Dario leül az ágyra, mellléééémmm, míg iszom a vizet. Mi ez, ha nem Mennyország? Valahogy kicsit lassan kezd fogyni hirtelen az a víz....
- Köszönöm. Szuper csapatmunka volt! - igyekszem, hogy a mosoly ne fültöl fülig legyen az arcomon. - Ha nem vagy, nem lennék itt, élve. Köszönöm. - megmentett, igazi herceg!
Azért gyorsan odakapok a takaró után, mert bár az én szemeim helyén szívecskék vannak, ha Darioról van szó, fordítva ez nincs, és tiszteletben tartom, hogy ő nem csak, hogy nem érez irántam ilyet, de úgy a másik nem iránt sem, így is öltözködöm fel. A takarót hatalmas zajjal dobom az ágyra, s a hajam oldalra lendítem kezemmel. Hoppácska, össze kéne fogni.
- Kész vagyok. -meg kéne lennie a kontytűzőnek, helyette valami madzag van, az is tökéletes. Harcolni és háborúzni nem szeretek, ha meglehetett volna oldani a dracokkal ezt beszélgetéssel, már megoldottam volna. Ezért bár fájdalmas szívvel, beleegyeztem.
Darioval... bárhovááá.
- Én sem tudom, van-e. - felelem egyszerűen. Majd lesz. A saját fegyveremet most nem hoztam el, a két tőrvillán kívül, azok is remekek, hozzám nőttek, de a szigony az, amiben nagyon otthon vagyok.
- Mmm.. nincs. Mehetünk. - aaa küldetéssel kapcsolatban nincs...
Olyan boldogan rákacsintanék erre válaszul, de hát az is flörtnek számít, szóval inkább csak egy mosollyal biccentek felé.
Rahumot látva, el kell ismernem, Kismacsek tud látni. Vagy nézni. Olyan otthonosan mozog Rahum az "álbőrben", mintha ebbe született volna bele. Igazi mesterpélda az alakváltásnak.
Menetközben a szigony mellé egy hátitáskányi felszerelést is magamhoz veszek, a másikat Darionak adom. A hátizsák csatjával szenvedek éppen, mert hallottam pattanni, és tök mázli, hogy éppen azt teszem, mert eléggé mindenhogy rám lenne írva, hogy most meglepődtem, jó értelemben. A kezem el is engedi a táskát, ami robajjal érkezik a földre.
- Segíthetne neki a  hátizsákot is vinni. - láthatóan megvan alapban a véleménye az okosfejűekről, vagy éppen a bénákról.
- Nemkell. Megvan. Megint ezt a szar táskát kaptam. - sóhajtok művien. Nem igazán foglalkoztat a táska.
Mosolygooooott! Rám mosolygoooootttt! Az egekben leszek pár óráig. Vagyis lennék, ha nem kéne éppen a bolygóra menni.
- Bár megkapták a feladatot, elmondom, mi az, amit én elvárok. - haladunk, a gép közepesen nagy, kutatóhajó, könnyű vele landolni, de nagy sebességet is képes megtenni, rövid idő alatt.
- Ahova megyünk, ott változások történtek a felszínen. Mivel maguk éltek a bolygón azelőtt, - hú, de furcsa lett a hangja. Mintha mérges lenne. - jobban tisztában vannak azzal, miként képes változni a felszíne. Így a navigátoraim lesznek lent is. Érthető volt? - bólintok, aztán rájövök, ezt nem hallja.
- Abszolút.
Becsatolom magam az ülésbe, látom, hogy alaposan végignéz mindkettőnket. Az a birtoklási vágy, ami süt belőle. A hideg is kiráz.
- Mik a koordináták? - a kijelzőn ott van válasz után Dariora pillantok. Nem tudja, de ez a hely kamu. Létezik, de itt víz van. Akkor csak volt? Ez egy teszt?
- Uram, itt azelőtt víz volt, összefüggő tenger. Kiszáradt? - ami teljes képtelenség, ahhoz ... végül is a dracok pont elegek.
- Valóban. Ez egy másik koordináta. Mindjárt küldöm a helyeset. - azért megjegyzem a koordinátát, s máris küldöm Kismacsek felé, hogy csekkolják.
A következő koordináta már helyesnek tűnik.
- Dario, lefuttatnál egy scant a helyről és a környékéről? - megint végigfut rajtam a hideg, ahogy végigméri Dariot. Kicsit többet pislog rá, s a féltékenység helyett inkább a düh és a féltés suhan át rajtam. Nem, nem fog a gyűjteményedbe kerülni, arról én gondoskodom!

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Dario Carter Wed Jan 18, 2023 12:28 am

Rynal & Dario

Türelmesen megvárom, amíg Rynal felébred. Egyelőre megvan minden szükséges információ, és persze az egészsége elsődleges. Vagyis nem számít, hogy meddig állok pohárral a kezemben. Kifejezéstelen arccal állok felette akkor is, ha percek, és akkor is ha órák telnek el az ébredésig. A küldetés szempontjából persze szerencsés, hogy nem telik sok időbe, illetve, hogy Kismacsek szerint Rynal már mindent tudni fog.
- Nincs mit. - a találkozás ezek szerint folytatólagos, mert nem köszön ismét. Így én sem teszem. Csak leülök kicsit az ágya szélére, mert nem vagyok fáradt ugyan, de a küldetés neheze még csak most jön.
- Köszönöm. Én is örülök, hogy jól vagy. Derekasan küzdöttél. - kezet is fognék vele, de a helyzet nem teljesen alkalmas. Lesz még erre később is idő, és a lényeget elmondtam.
- Rendben. - felállok, és a szoba másik végébe vonulok. Elfordulok, hogy háborítatlanul tudjon öltözni. Ha jelzi valamiképp, hogy kész van ismét felé fordulok, egyébként akkor, amikor megszólal.
- Nem ismerem a hajó felszereltségét. - jelentem ki egyszerűen. Persze, ha lenne az szerencsés lenne, mert az-az érzésem, hogy azzal nagyobb biztonságban érezné magát. Ez pedig szintén fontos szempont.
- Van még kérdésed hozzám a küldetéssel kapcsolatban? - mielőtt kimegyünk ezt tisztázni kell. Nekem személyszerint nincs, mert Kismacsek elég információt adott, és már tudom, hogy Rynaltól mire számíthatok.
- Rendben… Te… is. - ezt szokták mondani, ezért is mielőtt én is elindulnék, ezt fontosnak tartom. Innentől kezdve ugyanis már nem fogunk tudni úgy kommunikálni, mint eddig.
Rahumot ugyanis megtaláljuk, és ehhez mérten nem túl feltűnően fel is mérem őt. Elsősorban a külsejét figyelem, és a gesztusait figyelem, van-e valami eltérő az átlagtól. A jelenlegi lesz ugyanis az alapállapota. Ehhez képest minden változás egy jelzés. Nagy kár, hogy nem vagyok jó az ilyenek megértésében, de Rynal remélhetőleg ebben segíteni fog.
- Igen. - válaszolok kurtán. Normál esetben a teljes nevemet és a rangomat is közölném, de nem áll szándékomban a tudtára adni, hogy katona vagyok. Ennek az információnak a visszatartása ugyanis sokat segítene a küldetésnek ebben a fázisában. A nevet persze nem hagyhatom el, mivel konkrétan rákérdez.
- Dario. Rynal segédje vagyok. - szenvtelen arccal jelentem ki, és remélem, hogy Rynel sem adja jelét annak, hogy ez az információ nem igaz. Egyelőre tökéletes, így ha azt látom, hogy Rynal meginog, inkább zajt keltek, hogy magamra vonjam a figyelmet.
- Rendben. - figyelek a szó használatra, és nem veszem az utasítást katonai parancsnak. Ezért is történhet meg az, hogy Rynal mögött megyek, mintha valóban a segédje lennék. Rahum hátát persze tüzetesen vizsgálom, és a pillantásomban egy szemernyi jó hangulat sincs. A mogorva arckifejezés nem esik nehezemre egyébként sem. Rynal pont ekkor néz rám, ezért neki egy mosoly félét villantok. Aztán a pillanat elmúlik, és én ismét Rahumra koncentrálok.

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

Just.... flush it ... - Page 2 Empty Re: Just.... flush it ...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum